PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قدرتمندترین نرم افزار بازیابی فایلها

mr_khodaei2008
29-07-2012, 16:44
سلام

میدونم از ایت تاپک زیاد هست ولی مچندتاش را دیدم و اونی که میخاستم را پیدا نکردم

اقا میشه بهم نرم افزاری که بتونه با قدرت بالا فایلهایی که پاک شدن حالا چه بر اثر شیفت دلیت یا چه با فرمت یا هر نوع دیگه ای پیدا کنه و همه نوع فایلها را هم سالم پیدا کنه صوتی تصویری عکس و ...

برای هارد فلش مموری کارت خوب جواب بده

چندتا نرم افزار را امتحان کردم ولی مشکلاتی داشتن مثلا عکس رو پیدا کرده بازش میکنه نصفه هست یا فیلمو خرابه و..

یه نرم افزار قوی و خوب بهم معرفی کنید با لینک دانلود

ممنون

jafarian
29-07-2012, 22:06
تا حالا بحث در این مورد زیاد شده تو فروم شما اگر روی اون درایوی که اطلاعات داشتین بخواین اطلاعات اون درایو ریکاوری کنید در صورتی قادر به انجام اینکار هستین که روی اون درایو اطلاعاتی کپی نکرده باشین اصلا غیر از این باشه اطلاعات شما ناقص میشه برای ریکاوری هم من برنامه DiskGetor Data Recovery پیشنهاد میدم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rigel//TSRh

983CB0F1CBC8D828

mr_khodaei2008
31-07-2012, 16:12
برنامه دیگه ای نیست ؟ میخام خیلی قدرتمند باشه بتونه فایلهایی که مثلا رو فلش بوده پاک شده اطلاعات روش ریختن دوباره پاک شده و... یعنی چندین بار ریختن و پاک شده را همه را برگردونه

jafarian
01-08-2012, 07:11
برنامه دیگه ای نیست ؟ میخام خیلی قدرتمند باشه بتونه فایلهایی که مثلا رو فلش بوده پاک شده اطلاعات روش ریختن دوباره پاک شده و... یعنی چندین بار ریختن و پاک شده را همه را برگردونه

خدمت شما که عرض کردم درصورتی که روی فلش یا درایو خودتون اطلاعاتی کپی کرده باشین به هیچ نحوی قادر به بازیابی اطلاعات با برنامه های ریکاوری موجو نیستین سایت پایینم بهترین برنامه درزمینه ریکاوری معرفی کرده که داخل لینک دوم هم یک برنامه دیگه قراردادم.