PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای فیلم هایی که صدا جلو تر از تصویره

n97m76
28-07-2012, 13:07
سلام من چند تا فیلم دارم که صداشون جلو تر از تصویره راه حلی وجود دارهنرم افزاری هست؟؟؟؟؟

jafarian
28-07-2012, 13:30
هماهنگ نبودن صدا تصویر بر میگرده به کتفیگ سیستم که بوطر مثال cpu پایینه این روش که من میگم تست برنامه kmplayer رو نصب کنید بعدشم تو هم صفحه اصلی برنامه کلیک راست ازمنوی options گزینه dvanced setting رو تیک بزنید بعدش دوباره راست کلیک تو صفحه اصلی ازقسمت video advanced گزینه Preset:Speed 1GHZ انتخاب تایید کنید تست کنید:20:

n97m76
28-07-2012, 14:33
نه من وقتی با bigasoft total video converter کانورت می کنم اینطور می شهوگرنه فیلم های معمولیم درست پخش می شه

jafarian
28-07-2012, 15:04
شما برنامه کانورت خودتون عوض کنید بطور مثال از GiliSoft Video Converter استفاده کنید برای عمل کانورت درضمن برای کانورت فیلم باید مشخصات سیستم شما بالا باشه تو لینک سوم هم روش هماهنگ کردن زیرنویس با فیلم گذاشتم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

n97m76
30-07-2012, 01:10
اگه می شه یک کانورتر خوب به من معرفی کنید که بتونه فیلم هایی با فرمت wtvرو که از تلویزیون ضبط می شه به فرمت هایی مثلavi يا mp4 تبدیل کنه البته بغیر از bigasoft wtv converter چون اون هم اینطوری می شه !!

jafarian
30-07-2012, 08:08
اگه می شه یک کانورتر خوب به من معرفی کنید که بتونه فیلم هایی با فرمت wtvرو که از تلویزیون ضبط می شه به فرمت هایی مثلavi يا mp4 تبدیل کنه البته بغیر از bigasoft wtv converter چون اون هم اینطوری می شه !!

برنامه WTV to AVI Converter هم هست که کارش فقط کانورت این فرمت به فرمت avi البته برنامه Windows Movie Maker هم اینکار برای شما انجام میده که از خود ویندوز.