PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رقابت های بسکتبال المپیک 2012 لندن

Pessimist
27-07-2012, 20:09
سلام دوستان
عنوان تاپیک گویای همه چیز هست(بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات بسکتبال المپیک لندن)
حتما میدونید که مسابقات بسکتبال المپیک برای تیم ها اهمیت خیلی زیادی داره حتی خیلی بیشتر از رقابت های جهانی و تیم ها با تمام قوا تو این مسابقات شرکت میکنن!

این هم گروه بندی مسابقات:

گروه A

آمریکا،آرژانتین،فرانسه،تو نس،لیتوانی،نیجریه

گروه B

اسپانیا،انگلستان،چین،برزی ل،استرالیا،روسیه

تاریخچه بسکتبال در المپیک

بسکتبال در المپیک 1936 برلین برای اولین بار به جمع مسابقات المپیکی

راه یافت.اولین بازی آن تورنمنت میان استونی و فرانسه برگزار شد.
در فینال مسابقات آمریکا موفق شد تا کانادا را با نتیجه 19 - 8 !! شکست
دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

( تیم ملی بسکتبال آمریکا در سال 1936 )
مسابقات المپیک پس از یک وقفه 12 ساله به دلیل جنگ جهانی ، در سال
1948 و در شهر لندن بازگشایی شد.در آن سال 23 تیم در قالب 4 گروه
با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم فرانسه و آمریکا به فینال رسیدند.
فینال با نتیجه 65 - 21 به نفع آمریکا خاتمه یافت.
در المپیک 1952 فنلاند ، 9 تیم حضور داشتند که اتحاد جماهیر شوروی و
آمریکا به بازی پایانی رسیدند.یک بازی بی هیجان و کم تحرک FIBA را
مجبور کرد که قانون 30ثانیه (24 ثانیه فعلی) و 10 ثانیه (8 ثانیه فعلی)
را به تصویب برساند.آمریکا برای سومین بار قهرمان مسابقات بسکتبال
در المپیک 1952 شد.
روند خیره کننده آمریکا به عنوان قهرمان برای 7 دوره متوالی، در المپیک
1972 مونیخ پایان یافت.در فینال آمریکا و شوروی در مقابل هم قرار
گرفتند که شوروی موفق شد تا با شوت ثانیه آخر Aleksander Below
بازی را 51 - 50 به سود خود تمام کند و مدال طلا را تصاحب کند.

( شوت ثانیه آخر Aleksander Below )
بسکتبال در المپیک 1976 مونترآل به مسابقات زنان راه پیدا کرد.
تیم زنان جماهیر شوروی در فینال آن المپیک تیم آمریکا را 112 - 77 مغلوب
کرد و قهرمان اولین دوره مسابقات زنان در المپیک شد.
تیم آمریکا به دلیل حمله شوروی به افغانستان در المپیک 1980 موسکو
شرکت نکرد.
شوروی در آن مسابقات به فینال نرسید و یوگوسلاوی در فینال 86 - 77
ایتالیا را شکست داد و مقام اول را تصاحب کرد.
شوروی به دلیل اختلافات سیاسی و تلافی سال 1980 در المپیک 1984
لس آنجلس شرکت نکرد.در غیاب رقیب اصلی آمریکا در قهرمانی، این تیم در
دو بخش زنان و مردان قهرمان شد.
Michael Jordan , Patrick Ewing , Chris Mullin ستارگان آمریکا در سال
1984 بودند.
در المپیک 1988 سئول Arvydas Sabonis بازیکن 220 سانتیمتری و 130
کیلوگرمی شوروی، ستاره آمریکا در پست 5 ،David Robinson، را ناکام
گذاشت و با کسب 13 امتیاز توانست به برد 76 -82 شوروی در نیمه نهایی
کمک کند.در آن سال شوروی 76 - 63 یوگوسلاوی را در فینال شکست
داد و قهرمان شد.

(Arvydas Sabonis سنتر شوروی)

اما در سال 1992 جهان شکل دیگری به خود گرفته بود؛یوگوسلاوی از هم
پاشیده بود و کرواسی و اسلوونی پدید آمده بودند؛ همچنین قسمت هایی از
شوروی از آن جدا شده بودند.اما در المپیک 1992 بارسلونا ، تیم آمریکا با
تمام توان در این مسابقات شرکت کرد.تیم آمریکا متشکل از بازیکنانی
هم چون Michael Jordan ، Larry Bird ، Magic Johnson و ....توانست
اسپانیا را در فینال شکست دهد و قهرمان شود.تیم ملی بسکتبال آمریکا
در سال 1992 را، به نام "تیم رویایی" نیز می شناسد.

در المپیک 2004 آتن ، آرژانتین همراه "نسل طلایی" خود و متشکل از

بازیکنانی هم چون Manu Ginobili توانست قهرمان آن سال شود.
بازیکنان تیم آمریکا ،قهرمان دوره های 1996 و 2000 ، هنگامی که در بازی
آغازین المپیک 2004 به پورتو ریکو باختند بسیار مورد انتقاد قرار گرفتند.
آن ها در آن سال به مدال برنز رضایت دادند.
آمریکایی ها پس از 8 سال دوباره در المپیک 2008 بیجینگ ، به عنوان
قهرمانی رسیدند.
Kobe Bryant ، Dwayne Wade ، LeBron James و .... از جمله ستارگان
آمریکا در سال 2008 بودند.

تاریخچه بسکتبال ایران در مسابقات المپیک

اولین حضور آسمان خراش های ایرانی در المپیک به سال 1948 بازمیگردد.

مکزیک ، کوبا ، ایرلند و فرانسه هم گروهی های ایران در آن سال بودند.
در آن سال ایران از مجموع هفت بازی 2 برد و 5 باخت کسب کرد و
به عنوان تیم سوم گروه، به مرحله 1/4 نهایی راه پیدا کرد.اما در آن جا
با نتیجه 81 - 25 از کانادا شکست خورده و در پایان به عنوان تیم چهاردهم
از رقابتها خداحافظی می کند.
(البته بسیاری از منابع نوشته اند که ایران 5 باخت و یک برد کسب کرده
و پانزدهم شده اما شما می توانید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به آرشیو FIBA در سال 1948
نگاهی بیندازید.)
مکزیک ، کوبا ، ایرلند و فرانسه هم گروهی های ایران در آن سال بودند.
از بررسی آمار مسابقات این گونه مشخص می شود که حسین صعودی پور
فریدون صادقی ، اصغر احساسی جزو بهترین های ایران در آن دوره بودند.

(تیم ملی ایران در المپیک 1948)
دومین و آخرین حضور ایران در مسابقات بسکتبال المپیک مربوط می شود به
2008 بیجینگ.لیتوانی،آرژانتین،ک واسی،استرالیا و روسیه هم گروهی
های ایران در گروه A مسابقات بودند.ایران با 5 باخت از 5 بازی بالاتر از
آنگولا ،به مقام یازدهم در میان 12 تیم!! بسنده کرد.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pessimist
27-07-2012, 20:32

خب دوستان اینم بازیکنان تیم ملی بسکتبال آمریکا برای المپیک لندن!:40:

متاسفانه یکی از بهترین های این فصل NBA یعنی بلیک گریفین بازیکن تیم لس آنجلس کلیپرز به خاطر مصدومیت بازی ها رو از دست داد و به جاش رفتن یه بازیکن از لیگ دانشگاهی به اسم آنتوان دیویس رو آوردن این عکس در واقع قبل از مصدومیت گریفین گرفته شده!
چند تا از بازیکن های سرشناس دیگه هم مثل دواین وید، کریس باش،دریک رز و دوایت هاوارد هم به خاطر مصدومیت بازی ها رو از دست دادن!

مصاحبه ی بازیکن ها به غیر از گریفین رو در ادامه خواهید خواند!

Kobe Bryant

نظر شما درباره ی تیم امسال و انتخاب شدگان چیست؟
این افتخار بزرگی برای من هستش و در این تیم خیلی هیجان زده هستم. بعضی بازیکنان رو از المپیک چین میشناسم و با بعضی ها هم در طول سالها رقابت داشته ام. از بازی در این تیم لذت میبرم.

نظر شما درباره ی گرفتن مدال طلا چیست؟
تیم ما به خودش اطمینان کامل داره ولی بازهم نمیشه با قطع گفت که قهرمانیم چون حریفان هم بسیار قوی شده اند اما این مژده رو به شما میدم که مسابقات خوبی رو تماشا خواهید کرد. من صادقانه برای بالا بردن پرچم کشورم تلاش میکنم و به دنبال رقابتی سالم هستم. بسکتبال بازی کردن کار ماست و ما به بهترین شکلی که میتوانیم نمایندگی کشورمان را خواهیم کرد.

Kevin Durant

نظرشما درباره ی تیم امسال و تجربه ی دوباره هم تیمی شدن با Russell Westbrook پس از جام جهانی 2010 چیست؟
ما تحت نظر سرمربی K (لقب ششفسکی) و با گروه او کار میکردیم و او در سال 2010 اعتماد به نفسی دو چندان به ما داد. ما اولین بار است که به المپیک میرویم ولی میدونیم که چی زحمت هایی کشیده شده و چه زحماتی در راه است.

Lebron James

نظر شما درباره تیم ملی و بازیکنان انتخاب شده چیست؟
من واقعا هیجان زده هستم که نمایندگی کشورم رو به عهده دارم. این تیم انتخاب شده و محشر خواهد بود اما قبل از اینکه حرفی بزنیم باید عمل کنیم و تمرین داشته باشیم. ما در این تمرینات هستیم که کار کنیم و هیچ میانبری وجود نخواهد داشت.

نظر شما درباره ی قهرمانی المپیک در همان سالی که شما قهرمان NBA شدید چیست؟
به نظر من این احتمال بسیار زیاد هستش و این چیزی هستش که من به دنبالش هستم. من به دنبال رقیب میگردم و همیشه به دنبال پیروزی هستم.

نظر شما درباره ی هم تیمی ها در هفته ای باهم تمرین داشتید چیست؟
این هفته فرصتی بود که به هم نزدیک بشیم و مانند یک تیم باشیم و همه میدونیم که این تیم عالی خواهد شد.

Chris Paul

نظر شما درباره این تیم چیست؟
من فکر میکتم مهارت و قدرت ما وجود بازیکنانی مثل Westbrook باور نکردنی هستش. هر کدوم از ما توانایی مقابله با یک تیم رو داریم و شکی در این نیست. ما بسیار قوی تر از تیم المپیک 2008 هستیم.

Carmelo Anthony

به بازیکنان که اولین بار است به تیم ملی دعوت شده اند چه پیشنهادی میکنید؟
فقط پیشنهاد میکنم که از سفرشون نهایت لذت رو ببرن چون همراهی تیم ملی آمریکا واقعا تجربه ی عالی ای هستش و من که سومین بار هستش که سفر تیم ملی رو تجربه میکنیم هنوز هم از بودن در اوون لذت میبرم. در آخر این مسابقات من میتونم بگم که در سه المپیک حضور داشته ام که افراد کمی میتونند همچین حرفی بزنن.

نظرتون درباره ی پپیشرفت تیم ملی آمریکا از سال 2004(اولین المپیک کارملو) تا بحال چیست؟
در سال 2004 ما فقط یک عده بودیم که دور هم جمع شده بودیم ولی در طول این سال ها میبینم که چقدر تمرکز و علاقه ی بازیکنان برای حضور در مسابقات بالا رفته و فقط میتونم بگم شرایط خیلی بهتر شده.

نظر شما درباره ی رهبری تیم و تجربه ای که دارید به عنوان یک بازیکنی که سه المپیک متوالی رو تجربه کرده چیست؟
من عضو این تیم بودم و خاطرات و تجربه ها تلخ و شیرین زیادی رو داشتم. در سال 2004 به مسابقات رفتیم اما با مدال برنز برگشتیم که راضی کننده نبود و دوباره در سال 2008 خودمون رو اصلاح کردیم و تونستیم مدال طلا رو کسب کنیم.

نظرتون درباره ی دفاع از قهرمانی سال 2008 تیم ملی بسکتبال آمریکا چیست؟
دفاع از قهرمانی از خود قهرمانی سختتر هستش و تمام تیم های دنیا دوست دارن که با تیم آمریکا بازی کنن و ما هر رقابتی رو می پذیریم.

James Harden

از انتخاب شدن در تیم ملی چه احساسی داری؟
من فقط خوشحالم که در چنین موقعیتی قرار گرفتم و سعی دارم تمام سودی که میتونم از این شرایط ببرم.

وقتی برای حضور در تیم ملی از شما پرسیده شد آیا شما لحظه ای شک داشتید؟
نه خیر

آیا نقشه ای دیگر برای کار دیگری در تابستان داشتید؟
اگر هر نقشه ای هم داشتم برای حضور در تیم ملی اوون رو کنسل میکردم. این یک فرصت یکباره در طول عمر انسان هستش. بازیکنان زیادی در NBA بازی میکنند ولی بازیکنان زیادی نیستند که فرصت این رو داشته باشند که در المپیک شانس زیادی برای گرفتن مدال طلا داشته باشند. این آرزویی است که برآورده شده.

شما بازیکن دفاعی بسیار خوبی هستید آیا نظری در این باره دارید؟
این دلیلی بود که مربیان من رو برای تیم انتخاب کردن. من میتونم دفاع یکنفره و دونفره و سه نفره و بعضا چهار نفره رو هم جمع کنم. در هر پستی که سرمربی من را انتخاب کند راضیم که در آن بازی کنم.

آیا میتونید احساساتتون رو در لحظه ای که به تیم ملی دعوت شدید تشریح کنید؟
من با سرمربی K و مسئول فنی تیم و Blake و Iguodala جلسه داشتیم. ابتدا به ما اعلام کردن که حضور ما در تیم قطعی هستش و سپس درباره این توضیح دادند که حضور هر یک از بازیکنان چقدر موثر هستش و ما فقط از المپیک یک چیز میخواهیم آن هم مدال طلاست.

Andre Iguodala

آیا امید داشتید که به تیم ملی دعوت بشید و اصلا انتظارش رو داشتید؟
من معتقدم که تمام بازیکنان کاندید در پست من بسیار خوب بودند و همه امیدوار به انتخاب شدن بودیم. این واقعا انتخاب سختی بود و در روز های آخر بقیه ی بچه ها هم خیلی خوب بازی کردند و من فقط ممنونم که من رو انتخاب کردند.

چه حسی داره که شما به اولین المپیک در عمر ورزشی دعوت شدید؟
واقعا تجربه ی خوبی هستش و باید ازش به نحو احسن استفاده کنم. من فقط با شنیدن اسمم در لیست تیم ملی راضی نیستم و از هر لحاظ باید تیمم را کمک کنم. حالا از آماده کردن بچه ها برای حضور در زمین گرفته تا بازی در زمین. من باید سخت تمرین کنم و برای المپیک آماده باشم.

Kevin Love

نظرتون درباره انتخاب شدن در تیم چیست؟
مشخصا خیلی هیجان زده هستم و خیلی مشتاق هستم که حضور این بازیکنانی که در تیم حضور دارند. این تیم واقعا خوب ترکیب شده. در حال حاضر همه ی ما باید بر بهتر شدن تمرکز کنیم. من خیلی برای آنچه در شش هفته ی آینده بر ما میگذره هیجان زده هستم.

آیا امید داشتید که به تیم ملی دعوت بشید و اصلا انتظارش رو داشتید؟
من کسی هستم که برای خودم هدف هایی رو تعیین میکنم و مدت ها بود که من عضویت در تیم آمریکا رو در هدف هام داشتم. من نمیگم که از خودم انتظار داشتم که به تیم ملی برسم ولی خودم رو میدیدم که عضویت این تیم رو بدست میارم. من چند سال اخیر برای این روز تلاش زیاد کردم. من در جام جهانی خودم و کشورم رو بسیار خوب به جهانیان نشون دادم برای همین اطمینان زیادی داشتم که به تیم ملی دعوت بشم.

آیا ایده ای داری که چه پستی در زمین برای این تیم خواهی داشت؟
دقیقا نه. این انتخابی هستش که از این به بعد پس از بازی با هم تیمی ها و هماهنگ شدن باهم انجام بشه. این تیم ترکیبی از تیم ها 2008 و 2010 هستش. من نقش زیادی در این تیم خواهم داشت و بسیار برای این تیم موثرخواهم بود.

Russel Westbrook

از انتخاب شدن برای تیم ملی چه احساسی داری؟
واقعا احساس خوبی دارم و این برای من یک افتخار هستش. این تجربه ی بسیار خوبی برای من خواهد شد و مطمئنم برای بقیه ی بچه ها هم همینطور هستش.

در چند روز اخیر چه هدفی برای خودت تعیین کرده بودی؟
فقط این بود که حضور داشته باشم و جایی رو پیدا کنیم که بتونیم باهاش یک تیم برنده باشیم و من بسیار خوشحالم که عضو این تیم هستم.

آیا ایده ای داری که چه پستی در زمین برای این تیم خواهی داشت؟
هنوز نه. من مطمئنم که سرمربی K تمامی افراد رو میشناسه و وظیفه ی من فقط این هستش که در هر پستی که برام تعیین میشه بهترین بازی ام رو بکنم.

منبع سایت تخصصی ایران ان بی ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pessimist
28-07-2012, 13:10

بچه ها میخوام یه کلیپ بسیار زیبا و دیدنی رو بهتون معرفی کنم!

همونطور که تو پست اول گفته شد سال 1992 تیم بسکتبال آمریکا با تمام توان خودش تو مسابقات شرکت کرد و خیلی ها اعتقاد دارن اون تیم بهترین تیم بسکتبال تاریخ بوده و هست اون تیم بازیکن های افسانه ای مثل مایکل جردن،لری برد،مجیک جانسون،درکسلر و چند تن دیگه رو در اختیارداشت و تونست با اقتدار قهرمان مسابقات بشه بعضی ها هم میگن حتی تیم بسکتبال آمریکا تو مسابقات المپیک پکن که به طور میانگین همه حریف ها رو با 30 امتیاز اختلاف شکست داد هم قوی تر از اون تیم نبود!

این کلیپی که میذارم یه TOP 10 از حرکات بازیکن های اون تیم هست که بعدا به Dream Team معروف شد واقعا حرکت های شگفت انگیز که هر بیننده ای رو به تحسین وا میداره!

بهتون پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید بسیار زیبا و دیدنیه البته با توجه به اینکه یه مقدار قدیمی هم هست کیفیت خوبی داره!

اینم اضافه کنم که این تیم با وجود اینکه قهرمان شد اما بعدا یه سری جنجال هایی هم به وجود اومد که گفته میشد فدراسیون بسکتبال آمریکا قبل از این مسابقات به بازیکن هایی مثل مایکل جردن باج هم داده به این صورت که مربی اون زمان آمریکا پوئینت گارد تیم دیترویت یعنی ایزایا تامس رو به تیم ملی دعوت کرده بوده و مایکل جردن گفته بوده اگه قرار باشه این بازیکن به تیم بیاد تو مسابقات شرکت نمیکنه و اونا هم مجبور شدن اون بازیکن که بعضی ها میگن یکی از بهترین پوئینت گاردهای تاریخ NBA هست رو از تیم کنار بذارن!

یه مستند هم در موردش ساختن که اگه دوست داشتید بگید تا لینک دانلود اون مستند رو هم بذارم!

aliano
28-07-2012, 18:46
لبرون جیمز و کوبی برایان و کوین دورانت سه تایی واسه همه ی تیما بسن:دی
اگه دواین وید و کریس بوش مصدوم نمی شدن چه تیمی می شد!

M . Sayid
28-07-2012, 19:34
لبرون جیمز و کوبی برایان و کوین دورانت سه تایی واسه همه ی تیما بسن

ولی هیشکی جردن نمیشه !!

SAMCRO
28-07-2012, 20:24
Dwyane Wade نیستش ؟‌من خیلی دوسش دارم ...
لبران که عاشقشم !‌ کلا بازیای امریکا و اسپانیا رو با هر کی که بودن اگه می تونین لینکاشو بزارین ( مخصوصا اگه مستقیمشون کردین ) دانلود کنیم ...
من نمی تونم مستقیم ببینم ... باید دانلود کنم ...

Pessimist
29-07-2012, 10:19
برنامه بازی های بسکتبال المپیک

روز اول

29-07-2012 09:00 نیجریه -:- تونس
29-07-2012 11:15 برزیل - : - استرالیا
29-07-2012 14:30 آمریکا - : - فرانسه
29-07-2012 16:45 اسپانیا - : - چین
29-07-2012 20:00 روسیه - : - انگلیس
29-07-2012 22:15 آرژانتین - : - لیتوانی

روز دوم

31-07-2012 09:00 چین - : - روسیه
31-07-2012 11:15 استرالیا - : - اسپانیا
31-07-2012 14:30 لیتوانی - : - نیجریه
31-07-2012 16:45 انگلیس - : - برزیل
31-07-2012 20:00 فرانسه - : - آرژانتین
31-07-2012 22:15 تونس - : - آمریکا

روز سوم

02-08-2012 09:00 استرالیا - : - چین
02-08-2012 11:15 آرژانتین - : - تونس
02-08-2012 16:45 روسیه - : - برزیل
02-08-2012 16:45 برزیل - : - لیتوانی
02-08-2012 20:00 اسپانیا - : - انگلیس
02-08-2012 22:15 نیجریه - : - آمریکا

روز چهارم

04-08-2012 09:00 تونس - : - فرانسه
04-08-2012 11:15 روسیه - : - اسپانیا
04-08-2012 14:30 لیتوانی - : - آمریکا
04-08-2012 16:45 چین - : - برزیل
04-08-2012 20:00 انگلیس - : - استرالیا
04-08-2012 22:15 نیجریه - : - آرژانتین

روز پنجم

06-08-2012 09:00 استرالیا - : - روسیه
06-08-2012 11:15 اسپانیا - : - لیتوانی
06-08-2012 14:30 نیجریه - : - فرانسه
06-08-2012 16:45 انگلیس - : - چین
06-08-2012 20:00 اسپانیا - : - برزیل
06-08-2012 22:15 آرژانتین - : - آمریکا

Pessimist
29-07-2012, 20:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پیروزی قاطعانه آمریکا مقابل فرانسه....

تیم ملی بسکتبال آمریکا موفق شد تا در دومین روز برگزاری المپیک حریف قدرتمند خود ، فرانسه را با نتیجه 98 - 71 شکست دهد.

تیم آمریکا در بعضی نقاط بازی، اندکی ناهماهنگ نشان می داد اما به دلیل تجربه بازیکنانش نظم تیمی دوباره به دست می آمد.

Kevin Durant با 22 امتیاز و 9 ریباند بهترین بازیکن آمریکا در زمین بود.

Tony Parker با کسب 10 امتیاز ، برترین بازیکن فرانسوی ها بود.

منبع:بسکتبال

پ.ن: بازی تقریبا آسانی بود و برای شروع خیلی خوب بود من فکر میکنم آمریکا با وجود اینکه بازیکن های مصدوم زیادی داره باز هم یه سر و گردن از بقیه تیم ها بالاتره اینو تو بازی ها دوستانه هم نشون داد به نظر من اصلی ترین رقیب آمریکا تو این رقابت ها آرژانتین هست نه اسپانیا چون اسپانیا چهار پنج تا از بازیکن های اصلی خودش رو نداره و مثل دوره قبلی قدرتمند نیست اما آرژانتین با تمام ستاره هاش اومده!
یه نکته جالب دیگه اینکه آمریکا تو این مسابقات تقریبا بدون سنتر داره بازی میکنه!

Pessimist
29-07-2012, 20:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب دوستان اینم خبر تکمیلی

بسکتبال مردان المپیک:

شروع مسابقات با برد برزیل و آمریکا

تیمهای بسکتبال برزیل و آمریکا در اولین روز مسابقات بسکتبال المپیک باپیروزی های قاطعانه مقابل استرالیا و فرانسه قدرت خود را به رخ کشیدند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مسابقات بسکتبال مردان المپیک از صبح امروز با دیدار تیمهای آفریقایی نیجریه و تونس آغاز شد که در پایان تیم نیجریه که در راه رسیدن به المپیک از سد تیم قدرتمندی مثل یونان گذشته بود با نتیجه 60 بر 56 به پیروزی رسد. نیجریه ای ها در کوارتر اول بازی با اختلاف 19 امتیاز از حریف پیش افتاده و در پایان نیمه اول نیز با نتیجه 31 بر 15 از حریف آفریقایی خود پیش بودند اما تونس از نیمه دوم اختلاف امتیاز را کم کرده و در نهایت با تنها چهار امتیاز بازی را واگذار کرد.
برزیل اولین برنده گروه ب پاتریک میلز گارد راس استرالیا با 18 امتیاز خود هر کاری برای رسیدن تیمش به برزیل انجام داد اما بازیکنان بلند قامت برزیل قدرت خود را با پیروزی 75 بر 71 به رخ استرالیایی ها کشیدند.
برزیلی ها در پایان کواتر اول با نتیجه بسیار نزدیک 36 بر 35 به رختکن رفتند اما در ابتدای کوارتر سوم با 12 امتیاز پیاپی در مقابل تنها دو امتیاز نماینده اقیانوسیه شروعی طوفانی داشتند. استرالیا پس از یان بارها برای نزدیک کردن نتیجه تلاش کرد و دقایق پایانی با اختلاف چهار امتیاز
پیش رفت و این اختلاف تا پایان حفظ شد.
آمریکا به 100 نرسید تیم ملی بسکتبال آمریکا بدون خسته کردن ستاره هایی مثل کوبی برایانت و لبرون جیمز نمایش شگفت انگیزی در شروع مسابقات مقابل فرانسه داشت.
آمریکایی ها که کوارتر اول را با نتیجه نزدیک 21 بر 20 به پایان بردند تا پایان نیمه اول به تدریج اختلاف خود را بالا برده و 52 بر 36 به رختکن رفتند.
با اختلاف پیش آمده سرمربی آمریکا ترجیح داد به بازیکنان اصلی خود فشار وارد نکند و با ستاره های جوانی مثل کوین دورنت فرانسه را شکست دهد.کواتر
سوم این دیدار هم با نتیجه 26 بر 15 به سود آمریکا پایان یافت و حاصل تلاشهای پایانی فرانسوی ها تساوی 20_20 در کوارتر پایانی بود اما در نهایت این تیم رویایی دوم آمریکا بود که با اختلاف 98 بر 71 به پیروزی رسید.
در این بازی کوین دورنت با 22 امتیاز و 9 ریباند بهترین بازیکن آمریکا بود و کوین لاو و کوبی برایانت نیز با 14 و 10 امتیاز به این بازیکن کمک کردند. لبرون جیمز با 8 پاس منجر به گل و تایسون چندلر با 9 ریباند بهترین آمار را در پاس گل و ریباند داشتند.
در تیم فراسنه نیز ترائوره با 12 و تونی پارکر با 10 امتیاز برترینها بودند.
گفتنی است بازیهای روز اول بسکتبال مردان با دیدار آرژانتین و لیتوانی در گروه اول و دیدار اسپانیا با چین و بریتانیا با روسیه در گروه دوم پی گیری می شود.

لینک خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nafe-bandar
30-07-2012, 01:13
آقا بازی های امروز چه ساعت هایی هستش؟؟

Pessimist
30-07-2012, 10:44
خب دوستان اینم نتیجه دو تا بازی دیگه که دیشب نتونستم قرار بدم!

اسپانیا 97 - 81 چین
آرژانتین 102 - 79 لتونی
بریتانیا 75 - 95 روسیه

و اینم لینک دانلود بازی های مهم:5:

دانلود بازي آمريكا - فرانسه به تاريخ 29 جولاي
فرمت : wmv
رزولويشن : 600*944
زبان : انگليسي
حجم : 1503MB

کوارتر اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کوارتر دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کوارتر سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کوارتر چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود بازي اسپانيا - چين به تاريخ 29 جولاي
زبان : اسپانيايي
فرمت : MPEG
رزولوشون : 720*1280
حجم : 1.17GB

کوارتر اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کوارتر دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کوارتر سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کوارتر چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع سایت تخصصی ایران ان بی ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا بازی های امروز چه ساعت هایی هستش؟؟

همه بازی ها دیروز بود تو پست هفتم همین صفحه برنامه همه بازی ها رو گذاشتم اینجا با لندن 3:30 اختلاف داره پس به زمان بازی 3:30 اضافه کن!

nafe-bandar
30-07-2012, 11:33
خوب پس دیـر رسیدیـم :دی!
ادامه ی بازی ها کی هستش؟

راستی چرا کارگردانی ــــشون اینطوریه؟؟
اصلا صحنه آهسته تو کارشون نیست!
آدم لیگ ترکیه نگاه میکنه حال میکنه!
هیچی از دستشون در نمی ره
ولی اینکه المپیکه اصلا صحنه آهسته خطاها و تخلف هارو نشون نمی ده!!

nafe-bandar
31-07-2012, 11:41
میگم
ساعت بازی ها چطوری شد؟؟
من یکم گیج شدن :دی

اینجا زده 2 ساعت و نیم
شما گفتید 3 ساعت...
ادامه ی بازی ها امروز میشه دیگه؟؟ 31 جولای

Pessimist
31-07-2012, 19:50
میگم
ساعت بازی ها چطوری شد؟؟
من یکم گیج شدن :دی

اینجا زده 2 ساعت و نیم
شما گفتید 3 ساعت...
ادامه ی بازی ها امروز میشه دیگه؟؟ 31 جولای

سلام بازی ها امروز برگزار میشه و همونطور که گفتم لندن از ما 3:30 عقب تره! چندتا بازی ها انجام شد اولین بازی ،بازی روسیه و چین بود که روسیه بازی رو برد و لیتوانی و اسپانیا هم حریف هاشون رو شکست دادن!

تونس و آمریکا هم امشب بازی دارن ساعت 22:15 به وقت لندن یعنی به وقت ما میشه 1:45

Pessimist
01-08-2012, 10:49

پیروزی مقتدرانه آمریکا و پیروزی نزدیک فرانسه از مهم ترین نتایج دیروز

در مهمترین بازی های امروز در گروه A تیم ملی فرانسه که شکست سختی در برابر آمریکا در بازی قبلی اش داشت در بازی ای نزدیک با نتیجه 71 بر 64 از سد تیم قدرتمند آرژانتین گذشت.
در این بازی Nicolas Batum با 14 امتیاز و 7 ریباند و Kevin Seraphin با 10 امتیاز و 7 ریباند بهترین بازیکنان تیم فرانسه و Manu Ginobili با 26 امتیاز و 7 ریباند و Luis Scola با 16 امتیاز و 8 ریباند بهترین بازیکنان تیم آرژانتین بودند.

در دیگر بازی گروه A تیم ملی آمریکا با اقتدار کامل و با نتیجه 110 بر 63 از سد تیم تونس گذشت. در این بازی 6 نفر از بازیکنان تیم ملی آمریکا با امتیاز های دو رقمی به رختکن رفتند. در این بازی Carmelo Antony و Kevin Love با کسب 16 امتیاز بیشترین سهم را در بین بازیکنان تیم ملی آمریکا داشتند.

و اما در مهمترین بازی از گروه B تیم ملی برزیل در بازی ای نزدیک با نتیجه 67 بر 62 از سد تیم میزبان گذشت.

سایر نتایج

لیتوانی 72 - 53 نیجریه
اسپانیا 82 - 70 استرالیا
روسیه 73 - 54 چین

Pessimist
01-08-2012, 20:08
دانلود بازی آمریکا مقابل تونس در المپیک 2012

کیفیت : 720 * 1280
فرمت : MP4
حجم : 2.84 گیگابایت
زبان : انگلیسی

پارت 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پارت 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پارت 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پارت 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پارت 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پارت 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پارت 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پارت 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود بازی استرلیا مقابل اسپانیا

کیفیت : 540 * 960
فرمت : FLV
حجم : 947 مگابایت

کوارتر چهارم
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود بازی فرانسه مقابل آرژانتین

فرمت : MPEG
حجم : 1.14 گیگابایت

hojjatinho
03-08-2012, 08:26
بامداد امروز یک بازی بین امریکا و نیجریه انجام شد که یک رکورد جالب بدست امد ...:20:

امریکا این بازی رو با نتیجه 156 بر 73 از نیجریه برد و رکورد بیشترین امتیاز در یک بازی المپیک رو به نام خودش ثبت کرد!
رکورد قبلی 138 امتیاز برای برزیل در المپیک 1988 بود !

3 کوارتر از بازی رو دیدم . فقط می شه گفت خارق العاده بودند این مردان امریکایی !
یکی از بهترین بازی های بسکتبالی که دیدم ...
البته از سوی تیم برنده ! نیجریه عملا حرفی برای گفتن نداشت ....
ولی امریکا از همیشه خودش هم بهتر بود . از اول بازی که کوبی برایانت غوغا کرد و تا در ادامه با سه امتیازی های وحشتناک کارملو انتونی ...
تا جایی که من دیدم انتونی 9 تا از 11 پرتاب سه امتیازی رو وارد سبد کرد !

Pessimist
03-08-2012, 18:29

تیم های بسکتبال اسپانیــا و روسیه به سختی از سد حریفانشان گذشتند.

در پایان روز سوم و بازی های دور سوم از مسابقات گروهی بسکتبال المپیک در گروه ب تیم های اسپانیا و روسیه توانستند به سختی از سد حریفانشان به ترتیب بریتانیا و برزیل بگذرند.

در اولین بازی مهم گروه ب تیم اسپانیا توانست با نتیجه نزدیک 79 بر 78 از سد تیم میزبان بگذرد تا همچنان بدون شکست باقی بماند و رتبه اول گروهش را داشته باشد. خوزه کالدرون در این بازی از ستارگان درخشان تیم اسپانیا بود که 19 امتیاز بدست آورد و از طرفی عامل اصلی پیروزی تیمش بود. او توانست در حالی که 34 ثانیه تا پایان مسابقه مانده بود یک توپ دزدی انجام دهد و نتیجه را به نفع تیمش تغییر دهد. در این بازی برادران گاسول هم با کسب 29 امتیاز به طور ترکیبی نفش مهمی را در پیروزی تیمشان داشتند. در طرف دیگر زمین لئول دنگ ستاره ان بی ای تیم بریتانیا توانست 26 امتیاز کسب کند.

در مسابقه ی دیگر و مهم گروه ب تیم روسیه توانست با نتیجه 75 بر 74 بر تیم برزیل غلبه کند. تیم روسیه با سه امتیازی ای که در آخرین لحظات بازی و در حالی که 4 ثانیه به پایان بازی مانده بود زد، نتیجه ی بازی را به نفع خود تغییر دهد. در این بازی آندره کریلنکو 19 امتیاز بدست بیاورد و نقش مهمی در پیروزی تیمش داشته باشد.

آمریکا 156 - 73 نیجریه
آرژانتین 92 - 69 تونس
فرانسه 82 - 74 لیتوانی
استرالیا 81 - 61 چین

Pessimist
03-08-2012, 19:58
بله دوستان همونطور که حجت گفت تو بازی آمریکا و نیجریه دوتا رکورد تاریخی به دست اومد که بعید میدونم هیچ تیم دیگه ای به جز خود آمریکا بتونه شکستش بده این تیم تونست 156 امتیاز بگیره که بیشترین امتیاز تو تاریخ بازی های بسکتبال المپیک به حساب میاد از طرف دیگه کارملو آنتونی بازیکن تیم آمریکا تونست 37 امتیاز بگیره و از این نظر هم رکورد دار بشه چون تا حالا هیچ بازیکنی تو المپیک نتونسته بود تو یه بازی این قدر امتیاز بگیره! به هر حال این تیم کاملا شایسته قهرمانی هست هر چند که بعضی از کارشناس ها به شدت از دفاع این تیم انتقاد کردن مخصوصا بازی با تونس که گفته بودن نباید میذاشتن تیم تونس که هیچ بازیکنی تو NBA نداره انقدر امتیاز بگیره!

لینک دانلود بازی ها تو پست بعدی....

Pessimist
03-08-2012, 19:59
دانلود بازی آمریکا مقابل نیجریه (بازی تاریخی که توش دوتا رکورد تازه به ثبت رسید!!!)

کیفیت : 640 * 1080
حجم : 1.002 گیگابایت

کوارتر اول
کوارتر دوم
کوارتر سوم
کوارتر چهارم

دانلود بازی برزیل مقابل روسیه

فرمت :MPEG
حجم : 1.312 گیگابایت

کوارتر اول
کوارتر دوم
کوارتر سوم
کوارتر چهارم

دانلود بازی اسپانیا مقابل انگلیس

کیفیت : 282 * 704
فرمت :MKV
حجم : 953 مگابایت
زبان : اسپانیایی

کوارتر اول
کوارتر دوم
کوارتر سوم
کوارتر چهارم

Pessimist
05-08-2012, 11:54

پیروزی نزدیک آمریکا و شکست اسپانیا از مهم ترین نتایج دیروز بسکتبال المپیک

دیشب در مهمترین بازی گروه الف تیم ملی آمریکا به مصاف تیم ملی لیتوانی رفت و در بازی ای سخت و نفس گیر توانست با نتیجه ی نزدیک 99 بر 94 بر این تیم پیروز شود. لبران جیمز و کارملو آنتونی هر کدام با کسب 20 امتیاز موثر ترین بازیکنان زمین برای تیم ملی آمریکا بودند و در تیم مقابل هم لینسا کلیزا با 24 امتیازی که کسب کرد بسیار تیم رویایی را اذیت کرد. تیم لیتوانی برای اولین بار توانست تیم ملی آمریکا را دردو کوارتر دوم و چهارم شکست دهد اما در کل بازنده شد.

در بازی مهم و نفس گیر دیگر تیم ملی اسپانیا که از مدعی های مدال نقره است به مصاف تیم روسیه رفت که امسال خیلی ها را متعجب کرده و بسیار بهتر از آنچه انتظار میرفت بازی کرده. تیم روسیه در این بازی توانست تیم اسپانیا را با نتیجه ی 77 بر 74 شکست دهد و امید طرفداران اسپانیا را برای گرفتن مدال نقره کم کند.

نتایج سایر دیدارها

فرانسه 73 - 69 تونس
برزیل 98 - 52 چین
استرالیا 106 - 75 بریتانیا
آرژانتین 93 - 79 نیجریه

Pessimist
05-08-2012, 12:10

دانلود بازي آمريكا - ليتواني به تاريخ 4 آگوست

رزولوشن : 432*768
حجم : 903MB

کوارتر اول
کوارتر دوم
کوارتر سوم
کوارتر چهارم

دانلود بازي آرژانتين - نيجريه به تاريخ 4 آگوست

فرمت : WMV
رزولوشن : 600*944
حجم : 902MB

کوارتر اول
کوارتر دوم
کوارتر سوم
کوارتر چهارم

دانلود بازي اسپانيا - روسيه به تاريخ 4 آگوست

فرمت : WMV
رزولوشن : 600*944
حجم : 947MB

کوارتر اول
کوارتر دوم
کوارتر سوم
کوارتر چهارم

afshin b
06-08-2012, 09:11
این سایت هم برای دانلود بازی ها خوبه.
من بازی های NBA رو هم از اینجا می گرفتم.

afshin b
07-08-2012, 02:53
عجب بازی ای بود (آمریکا - آرژانتین):8:

آمریکا دو کوارتر اول رو مثل بازی با لیتوانی، در حد انتظار نبود و فقط با یک امتیاز برتر بود. کلا مشکلشون بنظرم، تک روی بیش از حده. کار گروهی نمی کنن زیاد. حیف این همه ستاره.
آمریکا توی کوارتر سوم فوق العاده بود و تونست 42 امتیاز بگیره!
کوارتر سوم بازی خیلی جنجالی و حیثیتی شده بود. کوین دورانت هم توی این کوارتر سنگ تمام گذاشت با سه امتیازی هاش و تونست در مجموع 28 امتیاز برای تیمش بگیره و امتیاز آورترین بازیکن بود. اما کبی برایانت اصلا رو فرم نبود امشب.
پیشنهاد میکنم دوستایی که ندیدن حتما ببینن، لااقل کوارتر سوم رو:46:

Pessimist
07-08-2012, 10:21

پیروزی آمریکا و شکست روسیه و اسپانیــا بر حریفان خود از مهمترین نتایج امروز

در مهمترین بازی ها در روز آخر از دوره ی گروهی بازی های المپیک در گروه الف در بازی ای حساس تیم ملی آمریکا به دیدار آرژانین رفت که توانست این تیم را با نتیجه ی 126 بر 97 شکست دهد. در این بازی کوین دورانت با کسب 28 امتیاز و 3 استیل و 4 پاس منجر به امتیاز بهترین بازیکن تیم آمریکا بود.

در مهمترین بازی های گروه ب هم نتایجی به دور از انتظار بوجود آمد که اجازه نداد تیمی بدون شکست از این گروه به مرحله ی بعدی منتقل شود.
در بازی اول تیم ملی بسکتبال استرالیا به دیدار تیم روسیه رفت که در بازی قبل خود اسپانیا را شکست داده بود. در این بازی تیم استرالیا توانست با نتیجه ی 82 بر 80 از سد حریف پدیده اش بگذرد. در این بازی Joe Ingels بازیکن تیم باشگاهی بارسلونا با کسب 20 امتیاز به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد.
در بازی دیگر این گروه تیم برزیل به مصاف اسپانیا رفت. در این بازی تیم برزیل توانست یکی از مدعیان مدال در این دوره از مسابقات را با نتیجه 88 بر 82 شکست دهد. در این بازی باربوسا بازیکن قدرتمند تیم برزیل و تیم ایندیانا در NBA توانست با کسب 23 امتیاز نقش پررنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. در این بازی پائو گاسول بازیکن کهنه کار تیم لیکرز 25 امتیاز کسب کرد.

در پایان دور گروهی این مسابقات
پاتریک میلز از تیم استرالــیا با کسب میانگین 20.6 امتیاز در هر بازی
یی جیانلیان از تیم چیــــن با کسب میانگین 10.2 ریباند در هر بازی
مارسلو هانترز از تیم برزیــل با کسب میانگین 6.2 پاس منجر به امتیاز در هر بازی
بهتــــرین های دور گروهی از نظر آمـــاری بودند.

نتایج سایر دیدارها

لیتوانی 76 - 63 تونس
فرانسه 79 - 73 نیجریه
بریتانیا 90 - 58 چین

Pessimist
07-08-2012, 12:41
برنامه مرحله یک چهارم نهایی

چهارشنبه 18 مرداد

برزیل - آرژانیتن

آمریکا - استرالیا

فرانسه - اسپانیا

روسیه - لیتوانی

Pessimist
07-08-2012, 13:10

بازی بسکتبال آمریکا و آرژانتین در المپیک لندن

زبان اسپانیایی
حجم:1.2 گیگ

کوارتر اول
کوارتر دوم
کوارتر سوم
کوارتر چهارم

Pessimist
09-08-2012, 12:11

چهره 4 تیم پایانی بسکتبال مردان مشخص شد/ صعود مقتدرانه مدافع عنوان قهرمانی
خبرگزاری فارس: چهره تیم‌های مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال المپیک در بخش مردان مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پیکارهای بسکتبال المپیک در بخش مردان در مرحله یک‌چهارم نهایی برگزار شد که در یکی از این دیدارها، تیم قدرتمند آمریکا مدافع عنوان قهرمانی المپیک موفق شد با نتیجه 119 بر 86 استرالیا را درهم بکوبد و مقتدرانه راهی مرحله نیمه نهایی شود.

در دیداری دیگر، آرژانتین با نتیجه 82 بر 77 از سد برزیل عبور کرد تا در مرحله بعد حریف آمریکا شود.

فرانسه نیز در دیدار مقابل اسپانیا با نتیجه 59 بر 66 شکست را متحمل شد تا ماتادورهای اروپا راهی مرحله بعد شوند.

روسیه نیز در دیدار مقابل لیتوانی با نتیجه 83 بر 74 پیروز شد تا در مرحله نیمه نهایی با اسپانیا روبرو شود.

برنامه دیدارهای مرحله نیمه نهایی در روز جمعه به شرح زیر است:

آمریکا - آرژانتین

روسیه - اسپانیا

MORINIO
11-08-2012, 02:27
بازی قشنگی بود امشب ... یه تیکه کارملو آنتونی یه تنه با سه امتیازیاش نابود کرد آژانتین رو :40:

ولی در کل به نظرم امشب شب آمریکا نبود .. خیلی از پرتابهاشون داخل سبد نرفت .

orochi
11-08-2012, 10:48
بله........

Pessimist
11-08-2012, 12:35
بازی آرژانیتن و آمریکا عجب بازی بود...
کاملا مشخص بود که آمریکا بازی رو میبره جالب اینجاست که تو این چند وقت دوبار با آرژانتین بازی کرده بود که هر دو بار رو هم برده بود یکی بازی دوستانه قبل از رقابت ها یکی هم تو مرحله گروهی نکته جالب دیگه اینکه تو دوتا بازی قبل این دو تیم بازیکن ها بدجوری با همدیگه درگیر شدن اما تو بازی دیشب از درگیری خبری نبود...

بازیکن های آمریکا زیاد خوب بازی نکردن اما باز هم حریفشون رو شکست دادن واقعا اگه پرتاب های سه امتیازی این تیم به گل تبدیل بشه هر تیمی رو نابود میکنه..

فینال هم بین آمریکا و اسپانیا خواهد بود درست مثل فینال المپیک پکن ...

Pessimist
11-08-2012, 12:51
بچه ها اینم برنامه بازی های فینال و رده بندی که فردا برگزار میشه!

بازی رده بندی

روسیه - آرژانتین ساعت 14:30 به وقت تهران

بازی فینال

آمریکا - اسپانیا ساعت 18:30 به وقت تهران

Pessimist
12-08-2012, 19:41
تبریک میگم قهرمانی رو....:10:
هر چند که قهرمانی یه مقدار سخت به دست اومد اما باید به این نکته توجه داشت که تیم آمریکا تقریبا بدون سنتر تو این رقابت ها بازی میکرد وگرنه امکان نداشت بازیکن های اسپانیا تا این حد بتونن خودنمایی کنن بیشتر امتیاز های این تیم هم تقریبا سنترهای این تیم به دست آوردن نکته دیگه اینکه تیم اسپانیا بعد از آمریکا دومین تیم قدرتمند دنیاست و یکی از بهترین لیگ های بسکتبال رو داره!

تیم آمریکا واقعا شایسته قهرمانی بود تیمی که بدون شکست بود و خدا رو شکر که مایک شیشفسکی سرمربی دوست داشتنی این تیم با قهرمانی در المپیک از این تیم خداحافظی کرد واقعا این مربی بسیار دوست داشتنیه!

aluminum
12-08-2012, 20:05
تبریک میگم قهرمانی رو....:10:

هر چند که قهرمانی یه مقدار سخت به دست اومد اما باید به این نکته توجه داشت که تیم آمریکا تقریبا بدون سنتر تو این رقابت ها بازی میکرد وگرنه امکان نداشت بازیکن های اسپانیا تا این حد بتونن خودنمایی کنن بیشتر امتیاز های این تیم هم تقریبا سنترهای این تیم به دست آوردن نکته دیگه اینکه تیم اسپانیا بعد از آمریکا دومین تیم قدرتمند دنیاست و یکی از بهترین لیگ های بسکتبال رو داره!

تیم آمریکا واقعا شایسته قهرمانی بود تیمی که بدون شکست بود و خدا رو شکر که مایک شیشفسکی سرمربی دوست داشتنی این تیم با قهرمانی در المپیک از این تیم خداحافظی کرد واقعا این مربی بسیار دوست داشتنیه!

از اول المپیک نتونسته بودم خوب بازی ها را ببینم ولی دیگه نمیشد از خیر فینال گذشت
منم تعجب کردم چرا امریکا سنتر نداره.اینهمه سنتر سرحال داشتند چرا هیچکدومشون رو دعوت نکرده بودن تیم ملی؟؟!!

Pessimist
12-08-2012, 20:13
از اول المپیک نتونسته بودم خوب بازی ها را ببینم ولی دیگه نمیشد از خیر فینال گذشت
منم تعجب کردم چرا امریکا سنتر نداره.اینهمه سنتر سرحال داشتند چرا هیچکدومشون رو دعوت نکرده بودن تیم ملی؟؟!!

سنتر که داره علیرضا اما خب همشون مصدوم شده بودن مثل کریس باش از تیم میامی یا دوایت هاوارد از تیم مجیک!
اگه این بازیکن ها بودن دیگه معلوم نبود با چه اختلاف زیادی اسپانیا شکست میخورد البته اسپانیا هم چند تا از بازیکن هاش رو نداشت اما خب اون بازیکن ها به اندازه بازیکن های غایب آمریکا مهم نبودن!

matthewfox
13-08-2012, 00:39
با سلام .
میشه لینک مسابقه فینال بسکتبال 2012 لندن رو برای دانلود بزارید

خیلی دنبالش بودم ولی پیدا نکردم ..

Pessimist
13-08-2012, 11:15

دانلود بازی فینال بسکتبال المپیک بین تیم های آمریکا و اسپانیا

دانلود با کیفیت 720

Language: English
Size: 3.09 GB
Format: MKV
Video: AVC, 1280x720, 16:9, 3,499 Kbps
Audio: AC-3, 6 channels, 384 Kbps

پارت 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پارت 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پارت 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود بازی فینال با کیفیت 480 و به صورت تک لینک با حجم 1.19 گیگ

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nload.ir%5D.mkv)

fa ti ma
16-06-2013, 14:51
:n12: just only cobe