PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی داخلی ساده ...

Vahidking.75
27-07-2012, 12:33
سلام ... این سومین پروژه ای هست که خودم کار کردم بدون طرحی که وجود داشته باشه ... و البته اولین کار من در زمینه طراحی داخلی

رندرر : V-ray

خوب منتظر نظرات و پیشنهادات و البته انتقادات هستم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI2019
27-07-2012, 14:10
سلام به همه دوستان چند وقتی بود که از تری دی جدا شده بودم ولی طاقت نیاوردم و دوباره اومدم

خوب حالا بریم سراغ انتقادات

مدلینگ خوب انجام نشده مثلآ میتونستی پنجره بهتری بزاری چوب ها خیلی بزرگ هستند و فکر کنم پنجره چهار چوب وشیشه نداشته باشه درسته؟

فضای اتاق خیلی خالیه یه گیاهی گلی چیزی هم میزاشتی بد نبود

توی کار زیاد از رنگ قرمز استفاده شده و متریالی که برای دیوار دادی اصلآ مناسب نیست برجستگی خیلی زیاد داره و مثل اینکه کاه گل مالیدن به دیوار:31:

موفق باشی وحید جان

Vahidking.75
27-07-2012, 15:05
ممنون دوست عزیز ....

خالی بودن فظا به علت کمبود وقتم بود ...ولی باقی موارد درسته ... ممنون

kamron_devil
27-07-2012, 18:40
منم با علی موافقم. یکمی تنده ولی قشنگ شده. مخصوصا برای کار اول

Vahidking.75
27-07-2012, 21:12
بازم ممنون ... به نظرم کمبود جزییات خیلی تاثیر بدی گذاشته مخصوصا با یک گیاه سبز فکر کنم خوشکل تر میشد ... از نظر نورپردازی چطوره ؟

zenoos
31-07-2012, 09:44
این خلی خوبه که شروع کردی .... اگه همین طور با علاقه پیش بری به جای خیلی خوبی میرسی... اگه با علاقه پیش بری...:12:

shdav
24-09-2012, 21:55
aslan be hamchin divari baraye tarahie dakheli fekr nakonidnoore ziad VA aftabi tarahie dakhelli ro jazzab mikone.AZ homeincast.com idea begir.divarha nazoke.choobe takht sefte. toshak Naddare.for me takht ghashange.enteghade man rro be hesabe iradgiri nazarid. bebakhshid