PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همکاران حرفه ای در زمینه تعمیرات جواب بدن لطفا....

s_sarvi
26-07-2012, 11:13
سلام برو بچ گل پی سی
دوستان من خودم تعمیرات قطعات رو انجام میدم ولی تا الان لپ تاپ تعمیر نکردم و دروغ نگم اصلا باز نکردم یک سوال از همکارایی که با لپ تاپ کار میکنن بپرسم اینکه تمام لپ تاپ ها بدون استثنا قابل ارتقا هستند؟ مثلا رمشون اگر 2 هست 6 بزاری روش؟
اگر هست چرا پس در کانفیگ بعضی از لپ تاپ ها نوشته مثلا UP to 8G ولی در بقیه اینجوری نیست
اگر نیست چرا؟
آیا سی پی یو هم به همین منوال هست؟

راستش یک لپ تاپ B570 لنوو دارم از مدلی که کانفیگش ضعیفه ببینم میشه رم و هاردش رو حد اقل ارتقا داد؟هارد و که فکر میکنم 100% بشه ولی رم رو بایاس سیستم قبویل میکنه؟

با تشکر از همه....

farhadd
26-07-2012, 11:43
شما مراجعه کن به مشخصات پردازنده و چیپست اصلی ببین تا چه سقفی از رم پشتیبانی میکنه.
مسأله ی بعدم اینه که خیلی چیزها رو میشه در لپتاپ چه قدیمی چه جدید ارتقا داد مثل پردازنده و هارد و رم و کارت شبکه ی بیسیم و چه میدونم هر چی که بشه از
مادربورد جدا کرد و چیپست مادربورد از نوع جدیدی که میخوای بذاری پشتیبانی کنه.
البته باوجود انواع دانگل USB و نیز وجود شیار Express card شاید بعضی از اینکارهایی که گفتم آسونتر از باز کردن لپتاپ باشه مثل ارتقای شبکه ی بیسیم از راه یک دانگل ساده.

iranslot
30-07-2012, 07:42
دوست عزیزاگرلپ تاپ شماB570--i3باشه میتونید cpu i5-ram8g-hdd1tbاستفاده کنید -البته ناگفته نماند که این مدل لپ تاب حرارت زیادی دارد که به نظر این بهتراست ازیک نوت پل (خنک کننده)استفاده کنید

s_sarvi
02-08-2012, 07:48
دوست عزیزاگرلپ تاپ شماB570--i3باشه میتونید cpu i5-ram8g-hdd1tbاستفاده کنید -البته ناگفته نماند که این مدل لپ تاب حرارت زیادی دارد که به نظر این بهتراست ازیک نوت پل (خنک کننده)استفاده کنید
نه عرض کردم خدمتتون از مدل ضعیفش هست
همین مدل ضعیف وقتی باهاش بازی میکنم دما تا 68 69 درجه بالا میره ضرری برای سی پی یو نداره؟

qwertym
02-08-2012, 07:59
دما تا 70 برای اکثر سی پی یو ها نرمال است

ssiinnaarad
10-09-2012, 14:30
بله میشه ولی در انتخاب مارک رم دقت کنید