PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : GPRS / ایرانسل

vahid javani
26-07-2012, 00:04
درود
دوستان اگه کسی از این سرویس استفاده میکنه امکانش هست پینگش رو بذاره؟
از من روی 500 هست که اعصاب برام نذاشته!
درضمن اگه خواستید از این سرویس شکایت کنید باید به کنترل حساب اینترنتی خودتون وارد بشید

sayanermia
26-07-2012, 00:26
آقا خوش به حالت!!
من الان از یاهو پینگ گرفتم روی 2562 بود :41: کلا میگفت تایم اوت سنگین تر بود!

meshkiposh2200
26-07-2012, 21:54
دوستان مشکل از ایرانسل است معلوم نیست دارند چه غلطی میکنند توی نت چرخی بزنید میبینید که همه با اینترنت ایرانسل مشکل دارند

vahid javani
27-07-2012, 08:58
دوستان مشکل از ایرانسل است معلوم نیست دارند چه غلطی میکنند توی نت چرخی بزنید میبینید که همه با اینترنت ایرانسل مشکل دارند

و متاسفانه بد جور کار من بهش گیر کرده!!!
یه چیز جالب! سیمکارت من پیام رسانه بعد شکایت کردم جواب اومده با شما تماس گرفته شد و گوشی خاموش بود!! منم کلی فهش براش نوشتم!

asrit.net
27-07-2012, 12:40
دوست عزیز اول مشخص کنید که از EDGE استفاده می کنید و یا GPRS ایرانسل

من خودم روی موبایل آندروییدم سرویس 200 مگابایتی اش رو فعال کردم که EDGE است.

برای وب بروزینگ سرعت 64Kbps است ولی دانلود خوب است و سرعت 256kbps است.

البته این به BTS ای که شما وصل می شوید هم بستگی دارد.

maxp30
29-07-2012, 05:19
پینگ من 470 بود تست کردم. سرعت دانلودش شبا خیلی خوبه 30
ولی کلا حساب کتاب نداره , زیاد قطع میشه

Captain_Nemo
29-07-2012, 15:29
با سلام
امروز اینترنت ايرانسل من فقط تو سایت های داخلی مثل تابناک خوب کار میکنه. ولی سایت های خارجی مثل Google رو نمی تونه باز كنه

vahid javani
11-08-2012, 10:28
از من دیگه کلا تعطیل شد!!

vahid javani
11-08-2012, 12:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]« اختصاصی شبکه نیوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) » بنا به دلیلی نا معلومی این سرویس از چند روز پیش در سراسر کشور دچار اختلال پیش بینی نشده ای شده و زمان دقیقی تا رفع این مشکل نیز اعلام نشده اما همکاران ما در تلاش هستند تا در اسرع وقت نسبت به عیب یابی و رفع نقص بوجود آمده اقدام کنند".

از اواخر اردبیهشت سال جاری نارسائی و بروز اشکال در سرویس GPRS این اپراتور پر آوازه تلفن همراه موجبات نارضایتی بسیاری از مشترکین ایرانسل را به دنبال داشته و متاسفانه تنها پاسخ و دلیلی واحد پشتیبانی و پاسخگوئی به مشترکان این شرکت نیز تنها به روز رسانی سیستم و اخلال در شبکه خلاصه شده و هیچ کس از هیچ چیز و تاریخ رفع مشکل آن هیچ چیز و دلایل آن خبر نداشته اما با این حال گفته می شود که آن هیچ چیز در دست بررسی می باشد!!

اما این موضوع طی چند روز اخیر از حالت منطقه ی و غیرمتناوب به یک بحران سراسری و جدی تبدیل شده تا حدی که وقتی خبرنگار شبکه نیوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در تهران جهت پیگیری موضوع با سامانه مشریان این شرکت (700 ) تماس می گیرد در پاسخ گفته می شود که" بنا به دلیلی نا معلومی این سرویس از چند روز پیش در سراسر کشور دچار اختلال پیش بینی نشده ی شده و زمان دقیقی تا رفع این مشکل نیز اعلام نشده اما همکاران ما در تلاش هستند تا در اسرع وقت نسبت به عیب یابی و رفع نقص بوجود آمده اقدام کنند".

سرویس GPRS ایرانسل مختل شد!؟

این در حالیست که؛ پس از چند روز از وقوع این مشکل بدون اینکه شرکت ایرانسل خود را ملزم به اطلاع رسانی و اعلام های رسانه ای کند حتی از ارسال یک پیامک عذرخواهی به مشترکینی که اغلب بهای استفاده از این سرویس را در قالب بسته های ویژه، پیشاپیش پرداخت نموده اند دریغ کرده و ظاهرا" قرار هم نیست دلایل بروز این مشکل به شکلی شفاف مشخص شود!؟

خبرنگاران ما در تلاش هستند تا ضمن تماس با مسولین سازمان تنظیم ارتباطات و مقررات رادیوئی کشور و روابط عمومی نامرئی شرکت ایرانسل ازاین عزیزان بخواهند تا پاسخ قانع کننده ای به درخواست میلیون ها مشترک این شرکت در سراسر کشور ارائه بدهند.

لازم بذکر است طبق گزارش های دریافتی این مسئله باعث بروز مشکل جدی در سیستم بانکداری سیار و برخی سیستم های ناوبری مهم دیگر شده است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «شبکه نیوز» مجاز است.