PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی سایت "HowLongToBeat.com" (بازه ی زمانی هر بازی چقدر است؟)

FINDbmx
24-07-2012, 13:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گاهی شده بازی ای رو تهیه می کنید و می بینید یک روزه تموم شده
یا اینکه یک موقعی می رسه که دنبال یک بازی ای هستید که طولانی باشه و شما رو برای مدت طولانی سرگرم نگه داره

مثلا در رابطه با بازی دیابلو 3 (بر اساس این سایت) یکی از کاربران ظرف 8 ساعت داستان بازی رو به پایان رسوند که کوتاه ترین زمان و یکی 35 ساعت که طولانی ترین زمان اعلام شده. و به طور متوسط مردم در 16 ساعت این بازی رو تموم کردند.
پس شما می فهمید که اگر به فرعیات بازی مثل من مشغول نشید احتمالا بازی برای شما بیشتر از 15 ساعت طول نمی کشه. اما همین سایت اعلام می کنه که اگر بخواید تمام سوراخ سمبه های بازی رو جستجو کنید و همه ی کارها رو انجام بدید احتمالا 150 ساعت وقت شما رو بگیره.
اطلاعات بیشتر بازی Diablo 3 از خود سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا بازی rayman origins که خودم تجربه اش رو دارم: اومده که در سریعترین حالت کسی می تونه در 5 ساعت بازی رو تموم کنه (که در مورد من و دوستام اتفاق افتاد. یعنی همینطور فقط مرحله ها رو رد می کردیم و صرف سرگرمی بازی می کردیم تا ببینیم آخرش چی میشه. و بطور متوسط مردم سر 8 ساعت این کار رو می کنند.)
اطلاعات بیشتر بازی rayman origins از خود سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]