PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Need for Speed: Most Wanted - 2012

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

manreza71
03-11-2012, 13:26
این شولت کورویت با اسپرت کردنش فرمونش میشه موم .....

کسی میدونه جیپ کجاست ؟

estark
03-11-2012, 13:43
من نسخه بلک باکس بازی نصب کردم. ولی موقع اجرا صفحه فقط سیاه میشه وتغییر نمیکنه.سیستمم بالاست.چکار کنم؟

EngineeR EhsaN
03-11-2012, 13:50
چطوری میتونم مشخصات ماشینو ببینم؟

Altairezio
03-11-2012, 14:05
چطوری میتونم مشخصات ماشینو ببینم؟
وقتی با num 6 بری رو ماشین جلوش همه چیزو مینویسه!
من به آگرا رسیدم خیلی دیگه سخت!(باز شدم)
این بازی واقعا" ترکیبی هست ولی اون قسمت که ماشینا رو نمیشه با پول خرید و اسپورت کرد خیلی بازی رو ناپلئونی کرده!
دوستان این مورسیه الگو نپیدایید؟

goldenmember
03-11-2012, 14:08
سلام
بازی رو نصب و بازی کردیم
گرافیکش که پیشرفتی نداشت
زیاد هم از mw قبلی چیزی به ارث نبرده بود
در رفتن از دست پلیسها هم خیلی سخته. بعضی اوقات که کلافه میشم وامیستم تا بگیرنم:31:
و یه مورد دیگه که خیلی اذیت میکنه اینه که ماشینا رنگ مشکی نداره
خو مثلا یعنی چی:31:
من هرچی گشتم تا یه نکته ی خوب رو عنوان کنم واقا چیزی پیدا نکردم

بعضی از ماشینا مثل Mercedes Benz سیاه دارن

mjorh
03-11-2012, 15:13
حرف شما درست و قبولدارم که مخلوطه

ولی جدان بنظر شما تو این knock out بیش از 70 % بیس بازی نیس ؟؟؟
تو مسابقه که ماشالا دست Paradise رو بسته انگار پشت تانک نشستی :sq_2: با یه ضربه یارو اشهدشو میخونه

خب آقا یو نزن !:31: نه ببین تو Paradise اگه نمیزدی نمیشد برد ینی باس حتما میزدی ولی اینجا زدن رو بیشتر حالت Fun قرار داده ینی اگه یو حتی بزنی بازم تضمینی برای برنده شدن وجود نداره !

worldclass
03-11-2012, 15:33
سلام مجدد
دوستان من بازی رو روی سیستم برادرم که ویندوز xp هست هم نصب کردم اما اونجا ارور dxgi.dll میده و میگه این application رو پیدا نمیکنه.
البته سیستمش اینترنت نداره و موقع نصب دایرکت ایکس failed میشه.
چطور مشکلش رو حل کنم؟

Gregar
03-11-2012, 15:55
موافقم . این بازی خیلی رو پایه زدن نیست . من خیلی نمیزنم مخصوصا وقتی یه ماشین با وزن کم برمیداری . تنها مشکلی که این بازی به نظرم داره همون نداشتن داستان و هدف در بازیه . من الان دو تا مسابقه بیشتر ندادم اما 150000 تا SP دارم که یه کم دیگه بگذره میتونم با دو نفر اول مسابقه بدم . همین جوری چند ساعت دیگه بازی کنم فکر کنم به نفر اول هم برسم که خیلی مسخره است

Mohammad Yek110
03-11-2012, 16:01
سلام
نسخه پی سی چند دی وی دی هست؟
ممنون:40:

kingmohsen
03-11-2012, 16:03
وجدانا هیچ بازی هنوز به گرد پای موست وانتد 1 نمی رسه. اوج تکامل NFS بود و بس

ye adam
03-11-2012, 16:07
سلام
بازی رو نصب و بازی کردیم
گرافیکش که پیشرفتی نداشت
زیاد هم از mw قبلی چیزی به ارث نبرده بود
در رفتن از دست پلیسها هم خیلی سخته. بعضی اوقات که کلافه میشم وامیستم تا بگیرنم:31:
و یه مورد دیگه که خیلی اذیت میکنه اینه که ماشینا رنگ مشکی نداره
خو مثلا یعنی چی:31:
من هرچی گشتم تا یه نکته ی خوب رو عنوان کنم واقا چیزی پیدا نکردم

نه دیگه
بالاخره یه پیشرفتی داشته
اره زیاد رعایت نکردن
در رفتن از پلیسا واقعا اسونه
من نمیفهمم چرا میگین سخته
من مسابقه نمیدم معمولا
با sp پلیسا حال میکنم

xXxMAHDI100
03-11-2012, 16:41
خب آقا یو نزن !:31: نه ببین تو Paradise اگه نمیزدی نمیشد برد ینی باس حتما میزدی ولی اینجا زدن رو بیشتر حالت Fun قرار داده ینی اگه یو حتی بزنی بازم تضمینی برای برنده شدن وجود نداره !

::sq_22: با این حرفت کاملان موافقم

بالاخره دی!

سلام مجدد
دوستان من بازی رو روی سیستم برادرم که ویندوز xp هست هم نصب کردم اما اونجا ارور dxgi.dll میده و میگه این application رو پیدا نمیکنه.
البته سیستمش اینترنت نداره و موقع نصب دایرکت ایکس failed میشه.
چطور مشکلش رو حل کنم؟

سلام
دوست من این بازی DTX 10 رو پشتیبانی می کنه و از اونجایی که ویندوز DtX 9 , Xpبه بالاترو پشتیبانی نمیکنه

این بازی رو Xp اجرا نمیشه >> Se7eN نصب کن

ye adam
03-11-2012, 17:11
سلام
نسخه پی سی چند دی وی دی هست؟
ممنون:40:
اونی که من دارم 2 تاس

وجدانا هیچ بازی هنوز به گرد پای موست وانتد 1 نمی رسه. اوج تکامل NFS بود و بس
دیگه از حق نگذریم اندرگراند هم خیلی خوف بود
یعنی من که خیلی باهاش حال کردم
خیلیییییییییییییییییی

worldclass
03-11-2012, 17:19
:
سلام
دوست من این بازی DTX 10 رو پشتیبانی می کنه و از اونجایی که ویندوز DtX 9 , Xpبه بالاترو پشتیبانی نمیکنه

این بازی رو Xp اجرا نمیشه >> Se7eN نصب کن
پس چرا تو فولدر نصب بازی دایرکت ایکس 9 برای نصب قرار داده؟

milad_takjoo
03-11-2012, 17:45
بچه ها یه سوال...من با یه ماشین تمام بازیهاش رو رفتم الان تموم شده باید برای کسب امتاز بیشتر همون مسابقات رو با یه ماشین دیگه برم؟
چون هنوز most wanted 8 هستم...

xXxMAHDI100
03-11-2012, 17:59
پس چرا تو فولدر نصب بازی دایرکت ایکس 9 برای نصب قرار داده؟

اونی که شما میگی نسخه قابل اپدیت DTX(ساخته شده در ) سال 2009 هس

یعنی نسخه قابل اپدیتر جدید رو جایگزین نکردن

در کل من رو هر دو ویندوز تست کردم رو Xp به هیچ عنوان نمیاد موفق باشید

pouyasony
03-11-2012, 18:08
دوستان چجوری میشه ماشین اسپورت کرد؟

behnmah66
03-11-2012, 18:17
یه بازی ماشین جدید این روزا قرار بود بیاد ماشینا از سر تا پا به سلاح مجهز بودن اسمش رو یادم رفته کسی میدونه ؟

pcsoft
03-11-2012, 18:20
این شولت کورویت با اسپرت کردنش فرمونش میشه موم .....

کسی میدونه جیپ کجاست ؟

کورویت واقعا ماشین عالی هست. توی نسخه قبلی هم ماشین پلیس درجه آخر بود. من با یه برنامه توی نسخه قبلی اوردمش توی گاراژ. تا نهایت سرعت میرفت:31:
ماشین هایی که من باهاشون توی سری Most wanted خاطره دارم اینان:
کورویت- میتسوبیشی اوولوشن-مزدا RX7- گالاردو-BMV M3 GTR و...
که خوشبختانه بعضی توی این نسخه هم هستن.
من فعلا 17 تا ماشین پیدا کردم.

ess_1362
03-11-2012, 18:28
جای تعجبی نداره که کاربران این بازی را بسیار شبیه به burnout می دونند چون موتور گرافیکی هر دو بازی اساسا یکی هست
پس نمیشه خیلی مانور داد در کلیات و تنها یکمقدار میشه روی ریزه کاری ها کار کرد

از این مباحث بگذریم...
من متوجه نمیشم اگر مثلا من روی پورشه کاررا no2 نصب کنم اگر خودور را به گالاردو ارتقا بدم دیگه no2 روش نصب نیست چرا؟

mohammad_87
03-11-2012, 18:37
آقا یه شباهتی که هیچکس بهش توجه نکرده اینه که این بازی خیلی شبیه درایور 1 شده. :) مخصوصا وقتی اپن ورلد بازی کنی و فقط بفکر فرار از پلیس باشی.اون بوقش منو کشته
جالبترین ماشینی که تا حالا پیدا کردم ariel بوده.نمیشه با این ماشین همه مسابقات رو رفت؟
آونتادور کسی پیدا کرده؟suv بجز لندکروز بازم هست؟سرعتهاش تا حدی بالا میره که بشه از پلیس فرار کرد؟قدرتش که عالیه فقط بدرد take down میخوره.

mali.sh
03-11-2012, 18:54
دارم دانلود میکنم 2 ساعت دیگه دانلودش تمومه
این نسخه با کرک skidrow که حجمش 5.34 گیگ هست مشکلی نداره؟

anti-military
03-11-2012, 19:17
یه 2-3 ساعت بازیش کردم اما الان یه حس پوچی بهم دست داده! خوب که چی ؟ الان به چه عشقی باید بازی رو ادامه بدم ؟

به خاطر گیم پلیش ؟ خوب گیم پلیش خیلی خوب بود و الان بعد از 2-3 ساعت بازی کردن واسم تکراری شد
به خاطر گرافیکش ؟ خوب گرافیکش خیلی خوب بود و الان بعد از 2-3 ساعت بازی کردن واسم تکراری شد
به خاطر ماشین هاش ؟ خوب ماشین های خیلی خوب بود و الان بعد از 2-3 ساعت خیلی از ماشین هاشو تجربه کردم و واسم تکراری شد

الان بعد از 2-3 ساعت به چه عشقی باید بازی رو ادامه بدم ؟

همون امتیاز 7.5 گیم اسپات براش خوبه ...

kingmohsen
03-11-2012, 20:12
اونی که من دارم 2 تاس

دیگه از حق نگذریم اندرگراند هم خیلی خوف بود
یعنی من که خیلی باهاش حال کردم
خیلیییییییییییییییییی

آره آندرگراند 1 اولین بازی بود که اومدن یک داستان (هرچقدر هم سطحی) به بازی اضافه کردند و پایگذار سبک ریسینگ داستانی شد.

اما اوج داستان فقط موست وانتد 1 بود

واقعا داستانش برای یک بازی ماشین فوق العاده بود

به عنوان شخصی غریبه وارد شهری میشی که در اونجا با دختری به اسم میا آشنا میشه و وارد مسابقات غیر قانونی میشی. توی یک مسابقه به دلیل درستکاری توی ماشینت،مسابقه رو میبازی و ماشین خوشگلت (واقعا چقدر ناز بود اون BMW) دست سر دسته ی این گروه غیر قانونی میرسه و تو باید از نفر 15 خودت رو برسونی به نفر اول که بتونی ماشینت رو پس بگیری.
واقعا پایانی داشت این بازی که تا آخر عمر هیچ وقت فراموشش نمی کنم. فقط یک شاهکار بود.
مسئول طراح مراحل اون بازی یک ایرانی به اسم علی مجیدی بود.

واقعا داستانش آدم رو تا آخر میکشونه

اما این بازی چی.
بچرخ ماشین پیدا کن. مسابقه بده اول تا سوم شو. (موست وانتد قبلی فقط وفقط باید اول میشدی و بهترین بودی)

واقعا هیچ انگیزه ای وجود نداره.

مهمتریم مولفه یک بازی جذاب داستانشه و این بازی ذره ای داستان نداره.

من NFS RUN رو با اینکه نقاط ضعف بزرگی داشت رو فقط به خاطر داستانش دنبال و تموم کردم (گرچه مزخرف ترین پایان یک بازی رو داشت که اونم هیچی بود پایانش)

حیف اسم سلطان تمامی دوران این بازی ها که روی این بازی گذاشتن.

اسمش رو اصلا نباید موست وانتد مزاشتن .

mjorh
03-11-2012, 20:20
من متوجه نمیشم اگر مثلا من روی پورشه کاررا no2 نصب کنم اگر خودور را به گالاردو ارتقا بدم دیگه no2 روش نصب نیست چرا؟

هر ماشین Tunning جدایی داره ..هر کاری ک رو یه ماشین میکنید هر اچیومنتی که به دست میارید به ماشین دیگه منتقل نمیشه !

mehdy.z
03-11-2012, 20:22
بابا این داستان چیه که همه دنبالشن(حالا نزنین گناه دارم:31:)
به نظر شخص من که بازی ریسینگ باید REALITY باشه و بس!!
از شانس ما هم از قرار معلوم با تعاریف بچه ها با اینکه بازی از نظر گرافیکی واقعا یه پیشرفت چشمگیر داشته ولی مثل اینکه از نظر گیم پلی خیلی واقعی نیست و کنترل ماشین توش واقعا افتضاحه!!
شیفتم آرزوست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Altairezio
03-11-2012, 20:23
دوستان بالاخره بازی تموم شد!
چشام دارن میترکن از درد!
از بازی راضی نیستم!
چون اسپرتاش که خیلی افتضاح بود نمیزاشتن بهتر بود!
رینگ که نمیشد گذاشت !
برچسبم نمیشه به ماشین زد!
خیلی بد بود که پول نداشت بازی!
موسیه الگو هم که نبود خیلی حالمو گرفت!
نفراتی هم که بودن درسته قوی بودن ولی شخصیت نداشتن اصلا" حال نداد!
داستانم که نداشت بدتر!
ماشینایه هیچ کدوم از نفرات اسپرت نبود!
این تایرا هم که خیلی واقعی درست کرده بودن که حالمو بهم زد!
کلا" یه جورایی شبیه UC شده بود که اونم از این بهتر بود از نظر اسپورت و تنوع ماشین!
این نید فور اسپید باید یه فکری به حال بازیاش بکنه و گرنه که باید تخته کنه!
وسلام شد تمام!
(کلا" به بازی از 10 ،7 میدم!)

ess_1362
03-11-2012, 20:39
هر ماشین Tunning جدایی داره ..هر کاری ک رو یه ماشین میکنید هر اچیومنتی که به دست میارید به ماشین دیگه منتقل نمیشه !

خوب این الان یعنی چی؟؟:31:
خیلی بده!!

حالا اگر mw1 را کنار بذاریم من بازی nfs pro street را یکی از عنوان های برتر می دیدم فقط بخاطر قابلیت فوق العاده و تنظیمات پیشرفته تیونیگ خودرو
ولی این هیچی نداره فقط باید داخل شهر بچرخی

یک مورد دیگه اینکه دوستان از هوش مصنوعی بالای پلیس ها گله دارند در حالی که هوش مصنوعی اینها خیلی هم پایین هست
من در چد مورد که با پلیس ها در گیر شدم نه تنها دچار مشکل نشدم و تا لول 5 پیشروی کردم بلکه در شرایطی هم مجبور بودم التماسشون کنم که منو گم نکنند تا امتیازم بالاتر بره!!!

pcsoft
03-11-2012, 20:59
خوب این الان یعنی چی؟؟:31:
خیلی بده!!

حالا اگر mw1 را کنار بذاریم من بازی nfs pro street را یکی از عنوان های برتر می دیدم فقط بخاطر قابلیت فوق العاده و تنظیمات پیشرفته تیونیگ خودرو

در این مورد با شما موافقم. این که هر ماشین یه سری مسابقات جداگانه داشته باشه برای من عجیب بود. من 30 درصد بازی رو رفتم تا الان. بازی بدی نیست گرافیک خوبی داره ولی مطمئنا میشد بهتر هم بسازند. چون کسی انتظار ساخت Most wanted بعدی رو نداشت که بگیم بخاطر عجله تولید اینطور شده.
بازی HP رو خوب ساخته بود Criterion. من گفتم این هم یه بازی عالی در میاد. ولی اینطور نشد. شده یه بازی برای بازی کردن مخلوط همه بازی های قبلی ساخت Criterion.
در کل توی این بازی های سبک ریسینگ PC. بد نیست.

EngineeR EhsaN
03-11-2012, 21:51
انصافا بازی اونقدرا هم بد نیست ،‌ وقتی که با فراری تا 160 پر میکنی از ارتفاع میپری خیلی باحاله! تازه با موستانگ یه بار رفتم پشت بوم یکی از ساختمونا :31:

vahidreza2007
03-11-2012, 22:05
اقا این بازی چجوریاست ؟؟؟ چجور میشه مسابقه داد روند داستانی بازی چطور پیش میره ؟ یعنی چطور میشه خط داستانی رو ادامه داد و به اخر رسوند بازی رو ؟ بازی ران که انصافا داستانش خوب بود و همه چیزش معلوم بود اما اینو از وقتی نصب کردم به جز همون مسابقه اولی که بازی شروع میشه و توش اول شدم دیگه مسابقه ندادم و همچور دارم تو شهر می چرخم و پیچ پلیسی میزنم : دی

anti-military
03-11-2012, 22:20
اقا این بازی چجوریاست ؟؟؟ چجور میشه مسابقه داد روند داستانی بازی چطور پیش میره ؟ یعنی چطور میشه خط داستانی رو ادامه داد و به اخر رسوند بازی رو ؟ بازی ران که انصافا داستانش خوب بود و همه چیزش معلوم بود اما اینو از وقتی نصب کردم به جز همون مسابقه اولی که بازی شروع میشه و توش اول شدم دیگه مسابقه ندادم و همچور دارم تو شهر می چرخم و پیچ پلیسی میزنم : دی

روند داستانی نداره همینجوری باید بری هی مسابقه بدی و پوینت جمع کنی تا بتونی بری با 10 تا از موست وانتد ها مسابقه بدی و ماشین هاشونو بگیری ( هیچ کاراکتری هم تو کل بازی نمی بینی )
بازی آخر هم نداره و هر وقت ازش خسته شدی باید ولش کنی

ali_agha1981
03-11-2012, 22:42
خیلی عجیبه..
نمیدونم چرا وقتی با سرعت بالا حرکت میکنم.. هر کاری می کنم نمیتونم جلوی راهم رو ببینم و مستقیم میرم تو دیوار یا درخت !

فکر کنم بازی یه ایراداتی داره مثلا نمیتونه فواصل دور رو خوب رِندر کنه...جدی میگم.
چون من تو هیچ بازی ریسینگی چنین مشکلی نداشتم

اگه نفر چندم باشم که نفرات جلویی اینقدر دود و گرد و خاک میکنند که هیچ جارو نمیبینم...
اگه نفر اول هم باشم که هول میشم میرم تو دیوار..:31:

یا همون مشکلی که گفتم ایجاد میشه یعنی نمیتونم جلو رو ببینم و یه دفعه یه چیزی که دور مشخص نیست جلوم سبز میشه..

ye adam
03-11-2012, 22:58
خیلی عجیبه..
نمیدونم چرا وقتی با سرعت بالا حرکت میکنم.. هر کاری می کنم نمیتونم جلوی راهم رو ببینم و مستقیم میرم تو دیوار یا درخت !

فکر کنم بازی یه ایراداتی داره مثلا نمیتونه فواصل دور رو خوب رِندر کنه...جدی میگم.
چون من تو هیچ بازی ریسینگی چنین مشکلی نداشتم

اگه نفر چندم باشم که نفرات جلویی اینقدر دود و گرد و خاک میکنند که هیچ جارو نمیبینم...
اگه نفر اول هم باشم که هول میشم میرم تو دیوار..:31:

یا همون مشکلی که گفتم ایجاد میشه یعنی نمیتونم جلو رو ببینم و یه دفعه یه چیزی که دور مشخص نیست جلوم سبز میشه..
مشکل تصادفا خیلی چرت و اعصاب خورد کن هست
من با 60 مایل سرعت میزنم به یارو crashed میزنه :|
فقطم وقت تلف میکنه
ماشین هیچیش نمیشه

manreza71
03-11-2012, 23:14
بازی خوب درومده، من اول زیاد نتونستم باهشا ارتباط برقرار کنم ولی الان تا میرم بیرون و میام تو کفش میمونم

کسایی که تو کنترل ماشین مشکل دارن ماشین رو اسپورت کنن همه چیز حل میشه ، اگه خواستین یه فیلم از بازی خودم میزارم که کوچکترین بر خوردی ندارم !!

mohammad_87
03-11-2012, 23:25
...
آونتادور کسی پیدا کرده؟suv بجز لندروور بازم هست؟سرعتهاش تا حدی بالا میره که بشه از پلیس فرار کرد؟قدرتش که عالیه فقط بدرد take down میخوره.
+
وقتی توسط پلیس متوقف بشیم از چی کم میشه؟ماشینهامون که سرجاشه!
-------------
تیک آف بازی کنید لاستیک بترکونید...یه حالی میده مخصوصا توی زمین خاکی که حسابی خاک بلند میکنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mjorh
03-11-2012, 23:27
خوب این الان یعنی چی؟؟:دی
خیلی بده!!

یک مورد دیگه اینکه دوستان از هوش مصنوعی بالای پلیس ها گله دارند در حالی که هوش مصنوعی اینها خیلی هم پایین هست
من در چد مورد که با پلیس ها در گیر شدم نه تنها دچار مشکل نشدم و تا لول 5 پیشروی کردم بلکه در شرایطی هم مجبور بودم التماسشون کنم که منو گم نکنند تا امتیازم بالاتر بره!!!

برا منم زیاد سخ نیسن پلیسا ! :31:

من رو Criterion نظرم خیلی مثبت و به همه ی این چیزای جدید به عنوان نوآوری نگا می کنم ، متفاوت کرده بازیو ، با این که به نظر چرت میاد(دی!) ولی خدایی عادت میکنی بش خیلی حال میده !

تنها گله ی من : Tuning !

nfs pro street

این که آغاز نزول این سری بود !

انصافا بازی اونقدرا هم بد نیست

جان؟ دی! باو بازی با این متای فوق العاده بازی به این خوشگلی و باحالی ! بچه ها زیاد گیر میدین ،فقط کافیه پیش خودتون نگین دارم MW میزنم !

کسایی که تو کنترل ماشین مشکل دارن ماشین رو اسپورت کنن همه چیز حل میشه ، اگه خواستین یه فیلم از بازی خودم میزارم که کوچکترین بر خوردی ندارم !!

هرچقدم بگی بازم حرف خودشونو میزنن ،زبونم مو دراورد از بس گفتم !دی!

مشکل تصادفا خیلی چرت و اعصاب خورد کن هست
من با 60 مایل سرعت میزنم به یارو crashed میزنه :|
فقطم وقت تلف میکنه

تایید میشه !

Opera-Baz
03-11-2012, 23:45
دوستان سلام .اقا بازیش چطوریه من دارم دانلود می کنم :دی

ali_agha1981
03-11-2012, 23:54
لطفا یکی سیو بازی رو بذاره که توش همه ماشین های مخفی آزاد شده باشن و همه ماست وانتد ها باز شده باشه....
اگه نتونسم تمومش کنم حداقل از سیوش استفاده کنم
چون حالت داستانیش یه جوری خسته کننده اس و زغبتی نمی بینم برم تا آخرش.

pouyasony
04-11-2012, 00:08
یکی نیست اینجا بگه چطوری میشه ماشینارو اسپورت کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

manreza71
04-11-2012, 00:24
یکی نیست اینجا بگه چطوری میشه ماشینارو اسپورت کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اول عدد 6 قسمت ماشین حساب رو میزنی ، یه لییت برات باز میشه ، میزنی رو race بعد که مسابقه دادی و جایزه race رو بردی (نیتروژن، لاستیک اسفالت و...) میتوین همونجا با زدن ctrl سمت راست ماشین رو اسپرت کنی اگه هم نخواستی enter میزنی یا هر وقت دلت خواست شماره 6 رو میزنی و میری رو customize car وتغیرات رو اعمال میکنی

برای بالا پایین کردن منو ها 2 و 8 رو از قسمت ماشین حساب میزنی بریا اعمال تغیرات بازم 6 رو میزنی ، همه نمودار ها جلو چشم شماست از کنترل تا سرعت و تایر و...

manreza71
04-11-2012, 02:01
من 91% بازی رو انجام دادم

ایرادات بازی
1- افت فریم که بالاترین فریم با هر کارت گرافیکی بیش از 60 نیست که البته با رائه پچ حل میشه
2- وقتی با ماشین به دل پلیس ها تو لول 3 و بالاتر میزنی ماشین خودت داغون میشه و بازی دچار مکث میشه
3-کوتاه بودن مراحل

مزایا:
1- گرافیک خوب
2-انتقال حس سرعت به پلیر بازی
3- هندلینگ مناسب (البته بعد تیونیگ و اسپرت شدن) منهای بوگاتی که به هیچ صراطی مستقیم نمیشه
4- جذاب و چالشی بودن مسابقات

در مجموع من 8.5 بهش میدم به این دلایل

پ.ن: اگه مراحل طولانی بود 9 میدادم

goldenmember
04-11-2012, 14:07
اگه با mostwanted 1 و the run مخلوطش میکردن لایق نمره ی 10 بود
راست این بازی فراری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو nfs های قبلی نبود.

Fusi0n
04-11-2012, 14:28
خدایش EA فقط از اسم Most wanted استفاده کرد اصلا با اون نسخه قبل که اسپرت میکردی ... زمین تا اسمون ... :sq_21:

mjorh
04-11-2012, 18:38
ایرادات بازی
1- افت فریم که بالاترین فریم با هر کارت گرافیکی بیش از 60 نیست که البته با رائه پچ حل میشه

نه آقا رضا این موردو قبول ندارم ، چون من اصن افت فریم ندارم ، Smooth هسش رو 60!

mjorh
04-11-2012, 18:43
من هی میگم هندلینگ خوبه باور نمیکنید که ! دی!

IGN نقدی که کرده یکی از نکانت مثبت رو هندلینگ عنوان کرده !

Quality Peresntation

Exhilirating Gameplay

Perfect Handling

نکته منفی هم :

Slightly Repetative !

new evil
04-11-2012, 18:44
سلام
ببخشید سیستم اسپرت کردن ماشین این بازی چطوریه؟
مثل Most wanted قبلیه؟
ممنون

manreza71
04-11-2012, 18:47
نه آقا رضا این موردو قبول ندارم ، چون من اصن افت فریم ندارم ، Smooth هسش رو 60!

منم میگم باید از 60 بیشتر بشه

موشن بلور بازی هم خیلی خوب کار شده ، از hp بهتر موشن بلورش کار شده

saeedsh7j
04-11-2012, 20:03
سلام بچه ها

نسخه بلک باکس دانلودها 2.3 گیگه . دانلودش کنم؟ مشکلی نداره؟

manreza71
04-11-2012, 20:13
من هی میگم هندلینگ خوبه باور نمیکنید که ! دی!

IGN نقدی که کرده یکی از نکانت مثبت رو هندلینگ عنوان کرده !

Quality Peresntation

Exhilirating Gameplay

Perfect Handling

نکته منفی هم :

Slightly Repetative !
دقیقا

هندلینگ عالی هست

بخصوص
شولت کورویت
پورشه 918
پاگانی

من خوراکم مسابقه دادن با کورویت تو مسیر رد شیفت هست

دوستان کسی میدونه اون licence plate ها رو چه جوری باید بگیریم ؟

pouyasony
04-11-2012, 21:16
سلام بچه ها

نسخه بلک باکس دانلودها 2.3 گیگه . دانلودش کنم؟ مشکلی نداره؟

با خیال راحت دانلود کن به راحتی اجرا میشه

meshkiposh2200
04-11-2012, 21:39
با سلاام.دوستان میخاستم بدونم مسابقه هایی را که میدیم چرا از توی نقشه حذف نمیشند و دوم اینکه وقتی توسط پلیس دستگیر میشیم مثله اینکه هیچ کاری نمیکنند یعنی هیچ ضرری از نظر امتیازی واسه ما نداره؟

Altairezio
04-11-2012, 21:45
دوستان یه سوال هم هست که خیلی ذهن منو مشغول کرده!
اونم اینه که این پلیسا از چه مارک نیتروژنی استفاده میکنن :31:که وقتی داری با آگرا 390 تا میری یه هو میبینی این پلیس درجه 1 ها از 2 کیلومتریت میرسن بهت!:sq_6:
این خیلی مسخرس!:sq_11:

parsa5564
04-11-2012, 22:11
دوستان یه سوال هم هست که خیلی ذهن منو مشغول کرده! اونم اینه که این پلیسا از چه مارک نیتروژنی استفاده میکنن :31:که وقتی داری با آگرا 390 تا میری یه هو میبینی این پلیس درجه 1 ها از 2 کیلومتریت میرسن بهت!:sq_6: این خیلی مسخرس!:sq_11: دقیقا.این مورد خیلی ضایع هست.من هر کار کردم نتونستم بیشتر از 20 فریم توی بازی بگیرم.بقیه هم مشکل افت فریم دارند ؟

orochi
04-11-2012, 22:34
.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Guardian - 10/10
Cheat Code Central - 9.4/10
GamingTrend - 9.4/10
Vandal Online - 9.3/10
games(TM) - 9/10
Edge Magazine - 9/10
IGN - 9/10
Game Informer - 9/10
GameTrailers - 8.7/10
Destructoid - 8.5/10
Polygon - 8.5/10
Official Xbox Magazine - 8.5/10
GamesBeat - 8.5/10
Gamereactor Denmark - 8/10
Gamereactor Sweden - 8/10

Digital Chumps - 9/10
Eurogamer - 8/10
GiantBomb - 8/10
Hardcore Gamer - 8/10
Joystiq - 8/10
NowGamer - 9.5/10
EGM - 8.5/10
CVG - 7.5/10
Gameswelt -76/100
God Is A Geek - 10/10
GameRevolution – +B
OPM - 8/10
Digital Spy – 8/10
gameinformer - 9/10
Vandal Online - 9.3/10
GameInformer - 9/10
Pocketgamer - 8/10
Toucharcade 5/5
joystiq - 8/10
OXM - 8.5/10

CVG - 7.5/10
eurogamer - 8/10
Edge – 9/10
Destructoid - 8.5/10
Polygon – 8.5/10
Giant Bomb – 4/5
VentureBeat‎ 85/100

Eurogamer: 8
Nowgamer: 9.5
IGN - 9/10
OPM - 8/10
digitalspy uk 4/5

Edge – 9/10
Polygon – 8.5/10
Game Informer – 9/10
OPM - 8/10
Digital Spy – 4/5
God Is A Geek - 10/10
Joystiq – 4/5
GameRevolution – “B+”
Giant Bomb – 4/5
VentureBeat – 85/100
Eurogamer – 8/10
OXM – 8/10
IGN – 9/10
CVG – 7.5/10
Giga.de – 65/100
The Guardian 5/5
Daily Mail‎ 4/5
Gamereactor Denmark 80
Gamereactor Sweden 80
Cheat Code Central 94
GamesBeat 85

TouchGen 8/10
Guardian - 10/10
Cheat Code Central - 9.4/10
GamingTrend - 9.4/10
Vandal Online - 9.3/10
games(TM) - 9/10
Edge Magazine - 9/10
IGN - 9/10
Game Informer - 9/10
GameTrailers - 8.7/10
Destructoid - 8.5/10
Polygon - 8.5/10
Official Xbox Magazine - 8.5/10
GamesBeat - 8.5/10
Gamereactor Denmark - 8/10
Gamereactor Sweden - 8/10

Digital Chumps - 9/10
Eurogamer - 8/10
GiantBomb - 8/10
Hardcore Gamer - 8/10
Joystiq - 8/10
NowGamer - 9.5/10
EGM - 8.5/10
CVG - 7.5/10
Gameswelt -76/100
God Is A Geek - 10/10
GameRevolution – +B
OPM - 8/10
Digital Spy – 8/10

Edge – 9/10
Polygon – 8.5/10
Game Informer – 9/10
OPM - 8/10
Digital Spy – 4/5
God Is A Geek - 10/10
Joystiq – 4/5
GameRevolution – “B+”
Giant Bomb – 4/5
VentureBeat – 85/100
Eurogamer – 8/10
Shopto – No Score
OXM – 8/10
IGN – 9/10
CVG – 7.5/10
Giga.de – 65/100

Xbox 360 - 86.33%
PlayStation 3 - 85.00%

AtomicGamer 80
Official Xbox Magazine UK 80
Hardcore Gamer Magazine 80
Gamer Limit 80
GamesBeat 85
EGM 85
GameTrailers 87
Game Over Online 87
games(TM) 90
Gamer.nl 90
GamingTrend 94
GamesRadar 80
Metro GameCentral 80
Playstation Official Magazine UK 80
BigPond GameArena 80
PSX Extreme 89
Digital Chumps 90
PlayStation LifeStyle 90
Cheat Code Central 94
GamingXP 79

Game Revolution:4.5/5
Hardcore Gamer:4/5
Digital Spy:4/5
Aussie-Gamer 4/5
VideoGamer 90
Vandal Online 93
GamingTrend 94
Guardian ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]******=games) 100
Cheat Code Central ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]******=games) 94
GameStar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]******=games) 77
GameArena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])- 8/10

IGN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):7.4

.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IOG
05-11-2012, 00:44
آقا خداییش پلیس بازیاش مسخرس. یعنی به معنای واقعی کلمه کریتریون ریده تو بازی ! بخشید از الفاظ نسبتا رکیک استفاده کردم.... D:

mohammad_87
05-11-2012, 02:01
این امتیازها یا کاملا تکراریه یا باید بر اساس یه مواردی تفکیک میشده چون یورو گیمر یه بار زده eurogamer - 8/10 پایینترش زده Eurogamer: 8 قسمت دوم هم که اکثرا تکراریه.
منتقد گاردین هم که انگار داداشش توی ea هست: 10/10 :)

دقیقا

هندلینگ عالی هست

بخصوص
شولت کورویت
پورشه 918
پاگانی

من خوراکم مسابقه دادن با کورویت تو مسیر رد شیفت هست

دوستان کسی میدونه اون licence plate ها رو چه جوری باید بگیریم ؟
کورویت کاملا تایید میشه.من الان یکی دوتا دیگه دارم که کمی بهتر از کورویت هستند.البته هنوز کمی تا نهایت آپگریت موندند.
اون موردی که گفتی کجاست؟
اینم یکی جواب بده:
سه ماشین اول کجای نقشه هست؟

M A M M U T
05-11-2012, 02:33
آقا این پلیساش دیگه اعصاب واسم نذاشتن....دیگه چه خبره...هرجا میری دنبالت میان....هیچ رقمه نمیشه در رفت از دستشون...من وقتی پلیس میاد دنبالم مثل بچه های خوب تسلیم میشم :D

یه سوال دیگه من احساس میکنم بعضی مسابقا رو دارم تکراری میرم....توهم زدم یا واقعا اینطوریه؟ یعنی هربار که ماشین عوض کنی مثلا برا گرفتن نیترو باید از اول بری همه ی مسابقات رو که تا حالا انجام دادی از اول انجام بدی؟

hesam_g59
05-11-2012, 03:13
عجب هندلینگی... از nfs و ea بعید بود.... آفرین....
خیلی رئال هست سیستم دینامیکی و هندلینگ
من هنوز تیونینگ خاصی روی ماشینم نکردم.... تا ببینم چقدر متفاوت میشه
اما همین شروع بازی..با 911 و آستون مارتینی که اول بهم داد... خیلی عالی کار شده بود
فقط من افت فریمی دارم که توی پیچش های سریع ( رد کردن خودروهایی که از روبرو میاد) .. مشکل دارم
دلمم نمیاد تنظیمات گرافیکم رو کم کنم :(

manreza71
05-11-2012, 10:39
آقا این پلیساش دیگه اعصاب واسم نذاشتن....دیگه چه خبره...هرجا میری دنبالت میان....هیچ رقمه نمیشه در رفت از دستشون...من وقتی پلیس میاد دنبالم مثل بچه های خوب تسلیم میشم :D

اتفاقا یکی از انتقاداتی که من به بازی دارم اینه که در رفتن از دست پلیس ها آسون هست !!!

کافیه دوتا مسیر عوض کنی پلیس ها گیج میشن و پیدات نمیکنن ولی مستقیم بری تا 1 ساعت دنبالت میزارن

یه سوال دیگه من احساس میکنم بعضی مسابقا رو دارم تکراری میرم....توهم زدم یا واقعا اینطوریه؟ یعنی هربار که ماشین عوض کنی مثلا برا گرفتن نیترو باید از اول بری همه ی مسابقات رو که تا حالا انجام دادی از اول انجام بدی؟
یکی از ایرادات بازی همینه که مسابقات محدود هستن ، البته تو نقشه کلی مسابقه هست (تکراری) که بازدن دکمه z نشون داده میشن و هر کدوم رو باید با طیف خاصی از ماشین ها انجام داد

کسایی که میخوان هندلینگ ماشین خوب بشه هر چیزی بعد مسابقه جایزه میگیرن نصب نکنن، مثلا تایر off road سرعت و کنترل ماشین رو خراب میکنه ولی تو جاده خاکی سرعت ماشین زیاد میشه که توصیه میکنم به هیچ وجه تایر off road رو نصب نکنید مگر در یکی دو مسابقه بخصوص که تو خاکی هستن

من با کوریت تیونیگ شده بوگاتی و اونتادور و پاگانی و.. رو هم شکست دادم ، باید تنظیمات اصولی انجام بشه ، ضمن اینکه هنوز اون لایسنس پلت برام ابهام داره که فکر کنم قطعات رو باید به اینترنت وصل شد و گرفت که چون ما بازیمون کرک شدس این امکان وجود نداره

Amir Hossein
05-11-2012, 10:56
سلام
بچه ها بوگاتی رو هم باید پیدا کنیم؟
کجاس؟

Gregar
05-11-2012, 11:12
دوستان یه سوال هم هست که خیلی ذهن منو مشغول کرده!
اونم اینه که این پلیسا از چه مارک نیتروژنی استفاده میکنن :31:که وقتی داری با آگرا 390 تا میری یه هو میبینی این پلیس درجه 1 ها از 2 کیلومتریت میرسن بهت!:sq_6:
این خیلی مسخرس!:sq_11:

توی خود MW هم همین بود . پلیس های درجه یک فرتی بهت میرسیدن . در ضمن نیتروژن هم نداشتن .
بعد یه روز که منو دستگیر کردن گفتم این تن بمیره بگو که چه رازی در این شتاب و سرعت نهفته است .
با کلی خواهش و تمنا حاضر شده که به من بگه . سپس کاپوت ماشین رو زد بالا و با تعجب دیدم که سه کارگر افغانی در جای موتور ماشین نشسته بودن و در حال خوردن تخم مرغ اب پز بودند . همانا از دیدن این صحنه جامه ها دریدم و به بیابان گریختم .

چرا ؟ در رفتن از دست پلیسا که توی این بازی خیلی راحت شده . یعنی من تقریبا اگه توی سرعت باشم چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه که فرار میکنم . اما از درجه های بالاتر کمی سخت تر میشه . بابا از خودMW که دیگه سخت تر نیست . لول 5 که میشدی انگار داشتی توی مسابقات گاوبازی شرکت میکردی .

فکر کنم همه اون دوتا گاوی که میومدن شاخ به شاخ میشدن رو یادشون باشه . اخ که چه لذتی داشت اونا رو جاخالی میدادی . کلا انگار مرگ از بیخ گوشت میگذشت .

عجب هندلینگی... از nfs و ea بعید بود.... آفرین....
خیلی رئال هست سیستم دینامیکی و هندلینگ
من هنوز تیونینگ خاصی روی ماشینم نکردم.... تا ببینم چقدر متفاوت میشه
اما همین شروع بازی..با 911 و آستون مارتینی که اول بهم داد... خیلی عالی کار شده بود
فقط من افت فریمی دارم که توی پیچش های سریع ( رد کردن خودروهایی که از روبرو میاد) .. مشکل دارم
دلمم نمیاد تنظیمات گرافیکم رو کم کنم :(

اگه این بازی مسخره بازی های دیگه اش رو نداشت واقعا عالی میشد . به قول تو دست فرمون خیلی بهتر شده . سخت شده اما رئال تر شده و جذاب تر .

من یه مشکلی که دارم توی دیدم هست . بعضی وقتها بلوکه های کنار خیابون رو با خیابون اشتباه میگیرم . فکر کنم گرافیک بالای این بازی باعث این شده .

YAHYA-PRO
05-11-2012, 11:34
دوستان خوش فرمون ترین ماشین این بازی کدومه و از کجا میتونم پیداش کنم ؟
پر سرعترین هم لطف کنید بگید از کجا پیدا کنم
تا حالا یه دونه میتسوبیشی گرفتم فرمونش از همه بهتر بوده بعد یه دونه فورد بود فکر کنم:sq_24:

Killzone2
05-11-2012, 11:54
بعد از اینکه بازی رو گرفتم کلی گفتم بازی عجب شاهکاریه بعد نظرم عوض شد یه کم...

اسم بازی, با خود بازی اصلا یکی نیسته یعنی نه از نظر اتمسفر نه هیچ نظر! ولی یک NFS بسیار خوب (بعد از مدت ها) تو این قسمت دیدیم که واقعا عالی کار شده.ماشین ها و تنوع اون ها عالیه ولی چیزی که در شماره اول most wanted بود کاملا با این سیستم ماشین ها و تیون کردن تفاوت داره... هر ماشینی که سر خیابون پارک کرده رو بگیر ببر مهم نیست چی میشه! سیستم تیون هم باید کامل تر بود چون شماره اول بازی به نظرم رو این قسمت ها عالی کار کرده بود.

همینطور قسمتی که میشد ماشین مورد نظر رو بخری و انالیز هم بکنی حتی این شماره هیچ کدوم اینا رو نداشت اگر داشته خیلی جزئی هست.

صدا گذاری و موسیقی بازی بسیار خوب کار شده...

گیم پلی هم خوب کار شده ولی هسته اصلی عنوان اول این شاهکار رو نداره بیشتر تمایل داره به برنآوت اونم بیشتر بخاطر دریفت تو پیچ ها و یه سری جزئیات دیگه هست.

کنترل ماشین ها بعضی ها عالیه بعضی هم هم افتضاح! با این حال در حد خوبی قرار داره.

محیط بازی زیبا کار شده بیشتر شبیه همون برنآوت هست خود سازنده هم البته قبلا عنوان کرده بود پس نمیشه ایراد گرفت چرا اینطوریه... اتفاقا جالب هم هست محیط های خوبی رو بوجود اوردن.

گرافیک بازی با سیستم تصادف و خراب شدن ماشین و نوپردازی هم در حد قابل قبولی هست در بعضی جاها ولی هست که با کمبود جزئیات روبرو هستیم ولی از نظر طراحی ماشین و اینا عالی کار شده.

بخش چند نفره هم که همه میگن عالیه من خودم فعلا نتونستم بازی کنم این قسمت رو هم تو نقد ها این قسمت رو تعریف کردن هم کامنت های کاربر های خارجی رو ببینین گفتن بخش چند نفره عالی کار شده...

این قضیه بلک لیست هم فقط برای این هست که اسم بازی Most wanted هست و به نظرم مسخره بود انتظار داشتم مثل قبل یه میان پرده و داستان حالا ساده هم شده داشته باشه به جذاب شدن بازی کمک میکرد همینطور بیشتر جزئیات اصلی شماره قبل رو حذف کردن و جای اونا یه سری امکانات دیگه اظافه کردن که هم خوبه هم بد اینم بسته به سلیقه هست.

در هر صورت نظر نهایی و کلی من رو این بازی یک عنوان خوبه که هر چند هیچ ربطی به Most Wanted نداشت (به غیر از یه سری جزئیات) عنوان بسیار خوبی هست که طرفدار های این سری هم خوششون میاد, طراحی و گرافیک و اینا هم از موارد خوب هست به نظرم...

نمره من به این بازی : 8.5 از 10

ali_agha1981
05-11-2012, 12:06
لطفا سه تا از پر سرعت ترین و بهترین ماشین های تو بازی رو آدرسش رو بدید واسه most wanted ها به کار میاد..
من که هر چی ماشین پیدا میکنم بالا 150 تا بیشتر نمیره..هر چی هم تیونیگ میشه تفاوت زیادی نمی بینم..

atlas-m
05-11-2012, 12:11
تا حالا یه دونه میتسوبیشی گرفتم فرمونش از همه بهتر بوده بعد یه دونه فورد بود فکر کنم:sq_24:

لطفا سه تا از پر سرعت ترین و بهترین ماشین های تو بازی رو آدرسش رو بدید واسه most wanted ها به کار میاد..
من که هر چی ماشین پیدا میکنم بالا 150 تا بیشتر نمیره..هر چی هم تیونیگ میشه تفاوت زیادی نمی بینم..
منم دنبال یه همچین چیزاییم.

Amir Hossein
05-11-2012, 13:24
زیاد به ماشین های خوش فرمون و پر سرعت دل نبند...
بعد 5 تا مسابقه باید عوضشون کنی
ولی یکی از خوش فرمون ترین هاش bmw هستش

M A M M U T
05-11-2012, 14:31
من 35 درصد مسابقه رو فقط با کوروت رفتم :دی چه غولیه....آقا این آونتادور رو هم بایم پیدا کنیم؟؟؟؟ من لمبورگینی گالاردو رو پیدا کردم اما دیگه حوصله ی گشتن برا آونتادور رو ندارم :|
(این آونتادور چیست که عالم همه دیوانه ی اوست :دی)

ویرایش:الآن فهمیدم آونتادور یکی از most wanted هاست...جایی نباید دنبالش گشت

Boy Ka
05-11-2012, 15:17
به نظر من بهترین ماشین Bugatti Veyron هست. شتاب و سرعتش فکر کنم از همه بالاتر باشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir Hossein
05-11-2012, 16:15
به نظر من بهترین ماشین Bugatti Veyron هست. شتاب و سرعتش فکر کنم از همه بالاتر باشه.

خوب شد من بالاتر پرسیدم:31:
خوب این ماشین تقریبا کجاست؟

ye adam
05-11-2012, 16:52
اتفاقا یکی از انتقاداتی که من به بازی دارم اینه که در رفتن از دست پلیس ها آسون هست !!!

کافیه دوتا مسیر عوض کنی پلیس ها گیج میشن و پیدات نمیکنن ولی مستقیم بری تا 1 ساعت دنبالت میزارن

یکی از ایرادات بازی همینه که مسابقات محدود هستن ، البته تو نقشه کلی مسابقه هست (تکراری) که بازدن دکمه z نشون داده میشن و هر کدوم رو باید با طیف خاصی از ماشین ها انجام داد

کسایی که میخوان هندلینگ ماشین خوب بشه هر چیزی بعد مسابقه جایزه میگیرن نصب نکنن، مثلا تایر off road سرعت و کنترل ماشین رو خراب میکنه ولی تو جاده خاکی سرعت ماشین زیاد میشه که توصیه میکنم به هیچ وجه تایر off road رو نصب نکنید مگر در یکی دو مسابقه بخصوص که تو خاکی هستن

من با کوریت تیونیگ شده بوگاتی و اونتادور و پاگانی و.. رو هم شکست دادم ، باید تنظیمات اصولی انجام بشه ، ضمن اینکه هنوز اون لایسنس پلت برام ابهام داره که فکر کنم قطعات رو باید به اینترنت وصل شد و گرفت که چون ما بازیمون کرک شدس این امکان وجود نداره
دقیقا
واقعا در رفتن از پلیساش اسونه
مسابقاتشو باید عین hp میزدن به علاوه ی emp و ....
من خودم همه رو با گالاردو ازاد کردم ولی از مک لارن به بعد با مک لارن رفتم
با مک لارن تا اونتادور رو ازاد کردم
بعدش با اونتادور و بقیشو با بوگاتیه تیونینگ نشده

سلام
بچه ها بوگاتی رو هم باید پیدا کنیم؟
کجاس؟
بوگاتی باید ازاد کنی
فک کنم رتبه ی 3 باشه
دقیق یادم نیست

خوش فرمون تریناش تا الان که من بازی کردم مک لارن گالاردو
به نظرم این 2 تا بهتریناشن
چرت ترین ماشین پورشه 2 میه هست
یادم نیس اسمشو :دی

سعی کن مک لارن رو ازاد کنی
ولی از اونتادور به بعد عالین
بوگاتی که همه رو میخوره

من 35 درصد مسابقه رو فقط با کوروت رفتم :دی چه غولیه....آقا این آونتادور رو هم بایم پیدا کنیم؟؟؟؟ من لمبورگینی گالاردو رو پیدا کردم اما دیگه حوصله ی گشتن برا آونتادور رو ندارم :|
(این آونتادور چیست که عالم همه دیوانه ی اوست :دی)

ویرایش:الآن فهمیدم آونتادور یکی از most wanted هاست...جایی نباید دنبالش گشت
اونتادور که خداس :دی
اعوذبالله

من وقتی تیونینگشو بالا بردم سرعتش کاملا پر شد

mohammad_87
05-11-2012, 17:02
کسی جوابی نداره؟؟؟؟؟!!!!!!

ye adam
05-11-2012, 17:10
کسی جوابی نداره؟؟؟؟؟!!!!!!

اتفاقی نمیوفته
میری از همونجا که ماشینو برداشتی

Boy Ka
05-11-2012, 17:17
خوب شد من بالاتر پرسیدم:31:
خوب این ماشین تقریبا کجاست؟

نفر چهارم رو باید شکست بدی.

Amir Hossein
05-11-2012, 17:56
این بوگاتی رو گیر آوردم
زیاد حال نداد:31:
اصـــــــــــلا نمیشه باهاش دیرفت کرد!!

ye adam
05-11-2012, 19:14
این بوگاتی رو گیر آوردم
زیاد حال نداد:31:
اصـــــــــــلا نمیشه باهاش دیرفت کرد!!

داداش خداییش من بدون هیچ مسابقه ای
ماست وانتد 1و 2 رو باهاش رفتم
خیلی ماشین مشتیه :دی

manreza71
05-11-2012, 19:46
بالاخره هر 123 ماشین رو پیدا کردم ...............

Amir Hossein
05-11-2012, 19:53
داداش خداییش من بدون هیچ مسابقه ای
ماست وانتد 1و 2 رو باهاش رفتم
خیلی ماشین مشتیه :دی

خوب این سلیقه ایه
مثلا من همین بوگاتی رو با اون bmw ضعیف بردم
خدایی در حق این bmw اجحاف شده:31:

parsa5564
05-11-2012, 22:17
دوستان نمیشه برای رفتن به یک مسابقه برای بار اول مستقیم به مسابقه رفت ؟ حتما باید تا مقصد رانندگی کنیم ؟

Amir Hossein
05-11-2012, 22:27
دوستان نمیشه برای رفتن به یک مسابقه برای بار اول مستقیم به مسابقه رفت ؟ حتما باید تا مقصد رانندگی کنیم ؟

برای بار اول باید تا اونجا برید
ولی برای دفعات بعد میتونید بپرید به اونجا
ماشینهایی هم که مسابقات مشترک دارند هم میتونند یه ضرب مسابقه رو شروع کنند

manreza71
05-11-2012, 22:31
اگه قبلا اون مسیر رو رفته باشی دیگه نیازی نیست دوباره بری، میری رو مسابقه مورد نظر enter میزنی دوتا گزینه برات میاد ، که دومی یعنی start race رو میزنیو دیگه نیازی نیست مسافت رو طی کنی (البته قبلا باید اون مسیر رو با ماشین های دیگه حداقل یکبار رفته باشی)

manreza71
05-11-2012, 22:50
شد 94%

دوستانی که میگن هندلینگ ماشین بد هست خداوکیلی audi R8 رو تیونینگ کنن بعد بگن هندلینگ بده ( اصلا نیازی به ترمز هم نداره )

mjorh
05-11-2012, 23:26
Short Review

Need For Speed Burn Persuit !

از NFSMW2005 تا به حال هیچ کدوم از سری های محبوب NFS واقعا نتونسه بودن معادله سبک Racing منو ارضا کنن تا این که نوبت به NFSMW2012 رسید ، که باید بگم واقعا در خیلی از جهات برتریای زیادی نسبت به سریای قبلی داره

گیم پلی بازی تقریبا میتونم بگم اصن انتظارشو نداشتم ، یه گیم پلی نو و جدید که باس بش عادت کرد و خیلی م عالی کار شده ، اول نکته این که همه ی ماشین ها از همون اول وجود

دارن که فقط باس پیداشون کرد هر ماشین Race های مخصوص به خودشونو داره که واقعا پر تنوع و پر جزئیاتن که خیلی دیر حس تکراری بودن به گیمر دست میده ، با جمع کردن Speed

Point ها توسط مسابقه دادن ،شکستن بیلبورد های تبلیغاتی که اتفاقا تبلیغات خود شرکتای EA هسن !! ، در رفتن از دست پلیس و ...،میتونید با Most Wanted ها مسابقه بدید و درا

آخر خودتون Most Wanted شید ! Tuning متاسفانه اصن خوب کار نشده ، میتونس خیلی پر جزئیات باشه که حالا زیاد روش مانور نداده Criterion !

هندلینگ فوق العاده و Realistic ! قوانین فیزیک همگی خیلی خوب به کار اومدن دریفت ها Jump ها Crash ها و ... در کل فیزیک بازی حرف نداره !

گرافیک بازی هم یکی از بهترین گرافیکای سبک Racing رو داشته ، واقعا شاهکاره ، فیزیک بازی هم همونطور ک گفتم بی عیب ! طراحی مراحل ماشین ها و ...همگی پرجزئیات و

عالی ! شهر Fairheaven هم گستردگی و تنوع زیادی داره !

موسیقی و صداگزاری بازی هم بازم عالی کار شده ، Track های Metal n Rock واقعا هیجان مسابقات رو دوچندان کردن ! صدای انجین موتور ماشین ها ، Crash هایی ک رخ میده و... عالین !

داستان....سبک بازی چیه ؟ ! ؟ !

The Verdict

+ گیم پلی پرتنوع همراه با هیجان دیوانه کننده !

+صداگزاری و موسیقی در سطح بالا

+گرافیک عالی و طراحی فوق العاده

- Tuning ضعیف !

9.5

mehdy.z
05-11-2012, 23:43
خوب من هم بازی رو گرفتم...
اول از همه به دوستانی که کنسول و pc رو با هم دارند به شدت توصیه میکنم برید سراغ نسخه کنسولی چون من یکی که روی pc هر کاری کردم نتونستم بفهمم این خراب شده به چی گیری داده(cpu یا گرافیک) چون با یه X4 640 فرقی نمیکنه که از دو یا سه یا هر چهار هسته cpu استفاده کنه به هر حال فریم تفاوت خیلی زیادی نمیکنه گرافیکم هم با اینکه 5970 هست ولی مجبور شدم جزئیات رو تا ته بکشم پایین تا بتونم بین 30 تا 40 فریم بگیرم:13:..............یعنی ببین چه پشمکی برای نسخه pc دادن بیرون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما در مورد خود بازی داستان که هیچی نداره کنترل فرمون بازی هم تعریفی نداره نه واقعیه(مثل shift)ونه فانتزی(مثل HP)فقط داغونه همین!!
گرافیک بازی هم خیلی خوبه ولی شاهکار نیست یعنی بیشترین چیزی که توش بهش توجه شده نورپردازی هست که با توجه به قدرت موتور FB2 توی این زمینه به شدت گمانه زنی رو نسبت به استفاده از این موتور بالا میبره(حتی با وجود تکذیب Criterion )....
خلاصه چیز خاصی ندارم که بگم ولی اگه pc باز هستید و مثل من خمار یه سبک racing که خوب چاره ای ندارید ولی اگه کنسولی هستنید تا وقتی بازیهایی نظیر forza وجود داره این بازی چیز خیلی خاصی براتون نداره!!!

mjorh
06-11-2012, 00:02
اما در مورد خود بازی داستان که هیچی نداره کنترل فرمون بازی هم تعریفی نداره نه واقعیه(مثل shift)ونه فانتزی(مثل HP)فقط داغونه همین!!

نه قبول ندارم با تمام احترام ...به علاوه نظر شخصیم :

Gamespot

Terrific handling makes driving a pleasure
IGN

PERFECT HANDLING !

+

داستان ....نمیدونم فک کنم این فقط تو کشور ما وجود داره که میگن Racing باید داستان داشته باشه ! هیچ جای دنیا همچین چیزی نیس !

به قدرت موتور FB2 توی این زمینه به شدت گمانه زنی رو نسبت به استفاده

این حرفتنوم از پایه و اساس اشتباهه آقا مهدی، اولا شرکت و سازنده به این مهمی نمیاد اعتبار خودشو با انجینو اینجور چیزار ....ثانیا یه نگا به حجم بازی بندازین و مقایسش کنین با NFSRUN !

manreza71
06-11-2012, 00:09
پیرو صحبت های mjorh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این بازی از اول ارتباط برقرار کردن باهاش سخته و یه جوری ادم رو زده میکنه(من خودم اول ناامید شدم) ولی کافیه دستت به بازی بیفته ازش دل نمیکنی.
کلا بازی یه جوری هست که ادم رو مجذوب خودش میکنه ، مسابقاتش طوری هست که اگر هر چند بار اونا رو انجام بدی بازم بهت میچسبه چون گیم پلیش عالی هست ، ولی تو hp مسابقات اینجوری نبود و تکراری میشد

یه نکته دیگه اینکه وقتی حریف تصادف میکنه مثل شبه بهت نمیرسه و عقب میفته

من که خیلی بازی رو پسندیدم
مسابقات اگه طولانی بود و تیونینگ کامل داشت لایق نمره 10 از 10 بود

kingmohsen
06-11-2012, 00:45
من کلا عاشقه NFS هستم
از ورژن 1 که تحت ویندوز 95 بازیش میکردم دوسش داشتم تا الان
اما واقعا هنوز که هنوزه بهترین سری کل تاریخ NFS همون موست وانتد سال 2005 بود
این بازی هم جزو 5 تا میشه به حساب اوردش.

mohammad_87
06-11-2012, 00:50
از NFSMW2005 تا به حال هیچ کدوم از سری های محبوب NFS واقعا نتونسه بودن معادله سبک Racing منو ارضا کنن تا این که نوبت به NFSMW2012 رسید ، که باید بگم واقعا در خیلی از جهات برتریای زیادی نسبت به سریای قبلی داره

گیم پلی بازی تقریبا میتونم بگم اصن انتظارشو نداشتم ، یه گیم پلی نو و جدید که باس بش عادت کرد و خیلی م عالی کار شده ، اول نکته این که همه ی ماشین ها از همون اول وجود

دارن که فقط باس پیداشون کرد هر ماشین Race های مخصوص به خودشونو داره که واقعا پر تنوع و پر جزئیاتن که خیلی دیر حس تکراری بودن به گیمر دست میده ، با جمع کردن Speed

Point ها توسط مسابقه دادن ،شکستن بیلبورد های تبلیغاتی که اتفاقا تبلیغات خود شرکتای EA هسن !! ، در رفتن از دست پلیس و ...،میتونید با Most Wanted ها مسابقه بدید و درا

آخر خودتون Most Wanted شید ! Tuning متاسفانه اصن خوب کار نشده ، میتونس خیلی پر جزئیات باشه که حالا زیاد روش مانور نداده Criterion !

هندلینگ فوق العاده و Realistic ! قوانین فیزیک همگی خیلی خوب به کار اومدن دریفت ها Jump ها Crash ها و ... در کل فیزیک بازی حرف نداره !

گرافیک بازی هم یکی از بهترین گرافیکای سبک Racing رو داشته ، واقعا شاهکاره ، فیزیک بازی هم همونطور ک گفتم بی عیب ! طراحی مراحل ماشین ها و ...همگی پرجزئیات و

موسیقی و صداگزاری بازی هم بازم عالی کار شده ، Track های Metal n Rock واقعا هیجان مسابقات رو دوچندان کردن ! صدای انجین موتور ماشین ها ، Crash هایی ک رخ میده و... عالین !

دوست عزیز ممنون از نظر شما.
یه سری نکات رو که بولد کردم می خوام توضیح بدم:
*بنظر من گیمر نباید مجبور باشه که هرچیزی که شرکت سازنده میسازه،خودش رو با اون تطبیق بده.استفاده از فیدبکها و پرداختن به علاقه مندیهای گیمر،از نکاتیست که باعث رضایت بیشتر گیمر و بالطبع فروش بیشتر محصول میشه.این رو کلی گفتم و نظری ندادم که گیم پلی این بازی چطوره.اصلا شاید منظور شما این نبود که من برداشت کردم.
*در رابطه با مسابقات،تکراری بودن برخی مسابقات برای اتومبیلهای متفاوت جالب نبود و میتونست با تنوع بیشتری از چیزی که الان دیدیم صورت بگیره و اون حس تکراری بودن که شما اشاره کردید کمی زودتر به گیمر منتقل میشه!
*تعقیب و گریز با پلیس فقط به درد امتیاز میخوره و در صورت بازداشت شدن،شما هیچ چیز از دست نمیدید!!این اصلا قابل توجیه نیست اونهم برای بازی ای که هویتش دقیقا همین گریزهاست و غیر قانونی بودن مسابقات...در توضیحی تکمیلی تر باید بگم که این مورد رو میشه کنار نبود داستانی خطی برای مراحل ذکر کرد که عدم وجود هردو مورد،"انگیزه رقابت" رو تا حدود زیادی از گیمر میگیره.
*تیونینگ که تقریبا هیچ کاربری رو ارضاء نکرد.بخصوص اینکه همه توقع داشتن این بازی نسل جدید نسخه 2005 باشه و تبلیغات هم با همین ترفند پیشرفت ولی چیز دیگری ارائه شد.
*نکته قوت این بازی همین طراحی ها و صداگذاریهای عالیست.جزئیاتی که شما هم بهش اشاره کردید در خیلی جاها به چشم میخوره.مثلا شخصیت اصلی،در حین رانندگی دنده عوض میکنه،موقع دنده عقب کاملا برمیگرده پشت رو نگاه میکنه،جزئیات گرافیکی روی ماشینها فوق العاده ست و... البته یه سری موارد هم هست که گاهی تو ذوق میزنه.مثلا وقتی کلی با ماشین به در و دیوار خوردید و بدنه له شده،می بینید که چراغها کاملا سالم هستند.
*شهرها و گستردگی اونها هم از نکات مثبت بازیه.اینکه هیچ محدودیتی در جاده ندارید و با موانع مصنوعی فلش مانند که در سریهای قبل در جاده ها بودند،روبرو نمیشیم لذت رو بیشتر میکنه.
*صداهای انجین ها که فوق العاده ست.موقع استارت،توی تونل،موقع تعویض دنده و...
--------------------------------
در کل این همه توجه به این نسخه تا حدودی برمیگرده به نامگذاری اون و استفاده از عنوانی که شاید محبوبترین عنوان nfs باشه.اما همین استفاده تبلیغاتی،تا حدود زیادی باعث شد نکات ضعف و قوتش رو با mw 2005 بسنجند.اکثر گیمرها انتظار یک mw با همون قابلیتها ولی با گرافیک مدرن و جذابیت بیشتر داشتند.ولی یک بازی تقریبا متفاوت با اون نسخه ارائه شد که باعث نارضایتی برخی از گیمرها شد.
البته نباید این مسئله که mw تکرار نشد باعث بشه که نکات مثبت این نسخه کاملا زیر سوال بره.نوآوریها و باز هم پیشرفت گرافیک رو در این نسخه کاملا دیدیم.نسخه ای که فاقد تم داستانیه ولی با هیجانات خاص خود،طرفداران nfs رو راضی نگه داشت.
در آخر بنده به عنوان یک گیمر نمره 8 از 10 رو به این عنوان میدم.

mehdy.z
06-11-2012, 00:54
نه قبول ندارم با تمام احترام ...به علاوه نظر شخصیم :

Gamespot

Terrific handling makes driving a pleasure
IGN

PERFECT HANDLING !

+

داستان ....نمیدونم فک کنم این فقط تو کشور ما وجود داره که میگن Racing باید داستان داشته باشه ! هیچ جای دنیا همچین چیزی نیس !

بله منم خیلی طرفدار بازیهای racing داستانی نیستم....ولی میدونید چیه بد زده توی ذوقم مخصوصا با این فریم دادنش،سه ماهه منتظر یه racing هستم سر آخر این گیرمون اومد:41:ضمن اینکه اگه نظر منتقد IGN کنترل این بازی که نصف گیمرها ازش انتقاد کردند(علف باید به ذهن بزه شیرین باشه:31:) perefct هست پس در مورد کنترلهای reality نظیر grid و forza چی میخواد باشه!!!

این حرفتنوم از پایه و اساس اشتباهه آقا مهدی، اولا شرکت و سازنده به این مهمی نمیاد اعتبار خودشو با انجینو اینجور چیزار ....ثانیا یه نگا به حجم بازی بندازین و مقایسش کنین با NFSRUN !
این حرف رو فقط از نظر فنی زدم چون موتور از خیلی از جهات گرافیکی توانایی ها به FB2 و RUN شباهت داره ولی به طور خاص منظورم این نبود که دقیقا FB2 هستش فقط تا حد زیادی حدس میزنم خیلی از امکاناتش رو ممکنه از اون قرض گرفته باشه...دلیل اصلی انم که روی pc درست کار نمکینه فکر کنم به خاطر اینه که موتور کلا از پایه مشکلات اساسی داره(به قول خودمون پدر و مادر درست وحسابی نداره:31:)

kingmohsen
06-11-2012, 01:01
من کلا عاشقه NFS هستم
از ورژن 1 که تحت ویندوز 95 بازیش میکردم دوسش داشتم تا الان
اما واقعا هنوز که هنوزه بهترین سری کل تاریخ NFS همون موست وانتد سال 2005 بود
این بازی هم جزو 5 تا میشه به حساب اوردش.

HITB0Y
06-11-2012, 01:15
Short Review

Need For Speed Burn Persuit !

داستان....سبک بازی چیه ؟ ! ؟ !

The Verdict

+ گیم پلی پرتنوع همراه با هیجان دیوانه کننده !

+صداگزاری و موسیقی در سطح بالا

+گرافیک عالی و طراحی فوق العاده

- Tuning ضعیف !

9.5

داداش من چرا میگی هندلینگ فوق العاده؟!؟!! همون اول بازی حالم رو گرفت...سر پیچ ها دور زدن وحشتناکه!!!

Hojjat07
06-11-2012, 01:45
داداش من چرا میگی هندلینگ فوق العاده؟!؟!! همون اول بازی حالم رو گرفت...سر پیچ ها دور زدن وحشتناکه!!!
با احترام به نظرتون من معتقدم اگه یه خورده صبور باشین و بتونین ماشینتون رو تیون کنین میتونید از بازی لذت ببرید البته امکانات سخت افزاری هم تا حدی میتونه تو عملکردتون تاثیر بذاره...

manreza71
06-11-2012, 01:48

داداش با تیونینگ همه چیز حل میشه

البته تیونینگ اصولی نه هر چیزی که بهت میده رو ماشین نصب کنی ، با تیونیگ هندیلنگ ماشین ها خیلی خوب میشه بخصوص Audi R8 که فرمونش میشه پنبه از بس که نرم میشه

ولی بوگاتی به هیچ صراطی مستقیم نمیشه ، اکثر ماشین ها با تیونینگ فرمونشون نرم و راحت میشه ، پورشه 918، 911 ، لامبورگینی ها منهای مدل قدیمیش، پاگانی ، شولت کورویت ، الفا، ارل، بک مونو (ختم هندلینگ هست ) مکلارن، بنز ها و .......

ضمن اینکه به قول دوستمون حجت باید سخت افزا رشما مناسب باشه ، شما چند فریم میگیری؟ من خودم به شخصه خیلی تنظیمات بازی رو رو حداقل گذاشتم تا فریمم بیشتر بشه وگرنه با افت فریم اصلا نمیشه در مورد بازی نظر داد

به نظرم این بازی یکی از بهترین های nfs هست

manreza71
06-11-2012, 02:06
با اجازه دوستان که همگی استادن ولی اینو برا دوستانی میگم که با هندلینگ و کنترل ماشین مشکل دارن ، این تنظیمات رو رو هر ماشینی اعمال کنن بهترین هندلینگ رو میگیرن

از لیست Tires گزینه Track رو اتخاب کنید

از لیست Nitrous گزینه Burn رو اتخاب کنید

از لیست Chassis گزینه Light Weight رو اتخاب کنید

از لیست Body گزینه Impact Protection رو اتخاب کنید

از لیست Transmition گزینه Long Gears رو اتخاب کنید

پ.ن : البته این تنظیمات برای مسابقاتی هست که رو آسفالت هست (بیش از 90% مسابقات تو اسفالت هست) برای جاده خاکی تنظیمات فرق میکنه

manreza71
06-11-2012, 02:16
حذف شود .................................................. ......................................

pcali
07-11-2012, 10:18
دوستانی که بازی کردن لطف کنید اغراق نکنید واقعیت رو بگید حالا بازی میتونه تا حدودی خاطرات نسخه قبل رو یاد آور بشه منظورم most wanted قبلی یا نه در کل حال میده بازی کنی

manreza71
07-11-2012, 10:47
دوستانی که بازی کردن لطف کنید اغراق نکنید واقعیت رو بگید حالا بازی میتونه تا حدودی خاطرات نسخه قبل رو یاد آور بشه منظورم most wanted قبلی یا نه در کل حال میده بازی کنی

most wanted 2005 تا 1000 سال دیگه هم تکرار نمیشه ، اون بازی یکی از عجایب کار بشر بود !!

اما این بازی هم بازی خوبی درومده، مسلما تو اول نگاه شاید به دلتون نشینه ولی اخر سر خیلی مجذوب بازی میشید ، گیم پلی بازی فوقالعادس (گیم پلی جدید)+ گرافیک

من که خیلی خوشم اومده

osmaan
07-11-2012, 11:00
با چه برنامه ای میشه fps رو دید؟ بعد روی چقدر باید باشه تا خوب یا عالی باشه؟

manreza71
07-11-2012, 11:09
با چه برنامه ای میشه fps رو دید؟ بعد روی چقدر باید باشه تا خوب یا عالی باشه؟

با نرم افزار fraps

بازی رو 60 فریم کلاک هست که این یکی از ایرادات هست که با ارائه پچ حل میشه

زیر 35 خوب نیست باشه ، هر چا بالاتر بهتر ، 100 باشه عالیه ، بستگی به قدرت کارت گرافیک و سیستم سخت افزاریتون داره

Altairezio
07-11-2012, 12:45
دوستان لیست کل ماشینا رو بزارید بینیم چه خبره !
ولی کنرل SLS از همشون بهتره!
مخصوصا" وقتی به قول دوستم رضا که بالا گفت از لیست tires ، track رو انتخاب میکنین و ارتفاع ماشین کم میشه دیگه توپه توپ میشه!

shayan3785
07-11-2012, 13:11
با نرم افزار fraps

بازی رو 60 فریم کلاک هست که این یکی از ایرادات هست که با ارائه پچ حل میشه

زیر 35 خوب نیست باشه ، هر چا بالاتر بهتر ، 100 باشه عالیه ، بستگی به قدرت کارت گرافیک و سیستم سخت افزاریتون داره

فریم ریت با لا در کارتهای گرافیک و تبلیغات برای فروش بیشتر و همچنین استفاده از چند مانیتور به طور همزمان با یک کارت گرافیک میباشد....در حالت کلی چشم انسان قادر به تشخیص بیش از شصت فریم در ثانیه نیست و اگر بتوان برای این بازی یا بازیهای با گرافیک بالای دیگر بین ۵۰ تا ۶۰ فریم در ثانیه داشته باشیم از بازی لذت خواهیم برد.

campuzlit
07-11-2012, 13:38
خب منم بازی رو گرفتم و بازی کردم .
بازی خوبیه ولی حیف که خیلی زود به نفر اول می رسیم اگه فاصله نفرات از هم بیشتر بود یعنی SP بیشتری جمع می کردیم به نفر بعدی می رسیدیم بهتر می شد.
ایراد دیگه هم که همگی به اون اشاره کردید تیونینگ ناقص هست.
موسیقی و صداگذاری ماشین ها خیلی خوبه. گرافیک هم خوب کار شده مخصوصا نورپردازی بازی به نظر من خیلی خوب کار شده. ولی من که نسخه PC رو بازی می کنم توی تنظیمات بازی AA رو نداره و تو بازی لبه ها بعضا تیز و ضایع می شه دقیقا مثل HP که من حاضرم گرافیک نصف بشه ولی AA توی بازی باشه. راهی نیست درستش کنم. در بالاترین تنظیمات هم فریم روی 30 تقریبا ثابت می مونه. کارت گرافیک هم بدک نیست ( 900*1440 , GTX 550 TI) لااقل بازی های پرگرافیک تری رو با AA بالا بازی کرده بودم.

manreza71
07-11-2012, 13:59
فریم ریت با لا در کارتهای گرافیک و تبلیغات برای فروش بیشتر و همچنین استفاده از چند مانیتور به طور همزمان با یک کارت گرافیک میباشد....در حالت کلی چشم انسان قادر به تشخیص بیش از شصت فریم در ثانیه نیست و اگر بتوان برای این بازی یا بازیهای با گرافیک بالای دیگر بین ۵۰ تا ۶۰ فریم در ثانیه داشته باشیم از بازی لذت خواهیم برد.

رو 60 کلاک هست که اگه یکی مثل من کارت گرافیکش ضعیف باشه دیگه خیلی خطری میشه

ولی اگه فریم بازی اصلش رو 100 باشه تا به کارت گرافیک من برسه میشه 50 ، 60 تا

ولی الان چون رو 60 قفله تا برسه به گرافیک من میشه 33 تا اونم با حداقل گرافیک بازی

manreza71
07-11-2012, 14:05
خب منم بازی رو گرفتم و بازی کردم .
بازی خوبیه ولی حیف که خیلی زود به نفر اول می رسیم اگه فاصله نفرات از هم بیشتر بود یعنی SP بیشتری جمع می کردیم به نفر بعدی می رسیدیم بهتر می شد.
ایراد دیگه هم که همگی به اون اشاره کردید تیونینگ ناقص هست.
موسیقی و صداگذاری ماشین ها خیلی خوبه. گرافیک هم خوب کار شده مخصوصا نورپردازی بازی به نظر من خیلی خوب کار شده. ولی من که نسخه PC رو بازی می کنم توی تنظیمات بازی AA رو نداره و تو بازی لبه ها بعضا تیز و ضایع می شه دقیقا مثل HP که من حاضرم گرافیک نصف بشه ولی AA توی بازی باشه. راهی نیست درستش کنم. در بالاترین تنظیمات هم فریم روی 30 تقریبا ثابت می مونه. کارت گرافیک هم بدک نیست ( 900*1440 , GTX 550 TI) لااقل بازی های پرگرافیک تری رو با AA بالا بازی کرده بودم.
برای اینکه بازی رو کامل تموم کنی باید با همه ماشین ها تمام مسابقات رو انجام بدی، ولی اول با تمام 123 ماشین رو پیدا کنی

A.N.A.P
07-11-2012, 14:38
حالم گرفته شد . این Mapـش نسبت به سری ها قبلی NFS خیلی کوچیک تره .

LoOoOoL
07-11-2012, 14:47
این بوگاتی چه میکنه لامصب ! ماشینی هست که سرعتش از بوگاتی بیشتر باشه؟!!!

saeedsh7j
07-11-2012, 14:49
برای گرفتن ماشین باید مسابقه داد یا باید دور زد و پیدا کرد؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Gilopa
07-11-2012, 14:55
اه این چه فرمون افتضاحیه .. اصلا نمیشه کنترل کرد ماشینو که

campuzlit
07-11-2012, 15:07

ماشینا آزادن باید بچرخی پیداشون کنی جز اون 10 تا most wanted ها که بعد از بردن مسابقه باید ماشینشون رو shut down کنی

manreza71
07-11-2012, 15:08

به غیر 10 ماشین که ماست وانتد هستن بقیه رو باید تو شهر پیدا کنی

اه این چه فرمون افتضاحیه .. اصلا نمیشه کنترل کرد ماشینو که

اوایل نظر منم همین بود ولی 180 درجه الان نظرم فرق کرده، یکی از هندلینگ هیا خوب مربوط به هیمن بازی هست ، باید ماشین رو تیونیگ کنی تا هندلینگ درست بشه

VAHID
07-11-2012, 18:12
به غیر 10 ماشین که ماست وانتد هستن بقیه رو باید تو شهر پیدا کنی

اوایل نظر منم همین بود ولی 180 درجه الان نظرم فرق کرده، یکی از هندلینگ هیا خوب مربوط به هیمن بازی هست ، باید ماشین رو تیونیگ کنی تا هندلینگ درست بشه

هر جور هم حساب کنی بازم دست فرمونش افتضاحه

clau
07-11-2012, 18:28
سلام خدمت همه دوستان این بازی کدوم قسمتش باید بریم ماشین تیونینگ کنیم من الان روی ماشین 6 blacklist هستم دارم باهاش مسابقه میدم که یک ماشین McLaren هستش باید اون شکست بدی با لامبورگینی و لکسوز 2بار باهاش مسابقه دادم نتونستم ببرمش دوستانی که این بازی تمام کردن با چه ماشینی این مرحله ردش کردن ممنون میشم از راهنماییتون

manreza71
07-11-2012, 18:50
سلام خدمت همه دوستان این بازی کدوم قسمتش باید بریم ماشین تیونینگ کنیم من الان روی ماشین 6 blacklist هستم دارم باهاش مسابقه میدم که یک ماشین McLaren هستش باید اون شکست بدی با لامبورگینی و لکسوز 2بار باهاش مسابقه دادم نتونستم ببرمش دوستانی که این بازی تمام کردن با چه ماشینی این مرحله ردش کردن ممنون میشم از راهنماییتون
راه حل فقط تیونیگ ماشین ها هست

من با audi R8 و شولت کورویت و گالاردو همه رو شکست دادم ، اینا رو کامل و اصولی تیونینگ کنی همه رو میبری (چه بوگاتی چه اونتادور چه مکلارن و...)

manreza71
07-11-2012, 18:53
هر جور هم حساب کنی بازم دست فرمونش افتضاحه

بستگی داره با چه ماشینی بری، اگه با فورد رپتور میخوای رانندگی کنی یا لندرور و ماشین هایی از این طیف مسلمه که هندلینگ خوب نمیشه چون این ماشین ها مخصوص جاده خاکی هستن ، کسایی که بازی رو به 90% رسوندن میدونن فرمون بیشتر ماشین ها خیلی خوب کار شده روش (البته با تیونینگ)

من حاضرم تو هر مسیری با هر ماشینی که میگید بدون کمترین برخورد مسابقه رو انجام بدم واول بشم وفیلمش رو هم بزارم ....

ye adam
07-11-2012, 19:14
بستگی داره با چه ماشینی بری، اگه با فورد رپتور میخوای رانندگی کنی یا لندرور و ماشین هایی از این طیف مسلمه که هندلینگ خوب نمیشه چون این ماشین ها مخصوص جاده خاکی هستن ، کسایی که بازی رو به 90% رسوندن میدونن فرمون بیشتر ماشین ها خیلی خوب کار شده روش (البته با تیونینگ)

من حاضرم تو هر مسیری با هر ماشینی که میگید بدون کمترین برخورد مسابقه رو انجام بدم واول بشم وفیلمش رو هم بزارم ....
به نظر من هیچ ماشینی هندلینگش به بدیو افتضاحیه پورشه ای که تو ماست وانتد ازاد میشه نیست
با اینکه کل مسابقه هاشو رفتم ولی با این حال بازم چیزه چرتیه

orochi
07-11-2012, 19:39
Gaming Age : 91

G4 TV : 90

Worth Playing : 80

متا دوباره به 85 برگشت از 36 نقد.

neon_91
07-11-2012, 19:41
دوستان آیا جدیدترین سری این بازی داستانی است؟

pouyasony
07-11-2012, 19:41

من حاضرم تو هر مسیری با هر ماشینی که میگید بدون کمترین برخورد مسابقه رو انجام بدم واول بشم وفیلمش رو هم بزارم ....دوست عزیز میشه توضیح بدی چجوری دست فرمونت تو بازی خوب شده ؟من مشکلی با هندلینگش ندارم خیلی نرم و خوبه ولی خیلی تصادف میکنم یا موقع مسابقه همش باید چشمم به اون نقشه پایین باشه که اونجوری حواسم پرت میشه تصادف میکنم موقعی هم که به نقشه نگا نمیکنم راهو گم میکنم با اینکه خیلی تمرین کردم اگه بشه یکم از تجربت واسمون بگو.

clau
07-11-2012, 19:43
اینحا یکی نیست به ما بگه چطوری میشه ماشین ها رو تو این بازی تیونینگ کرد:sq_3:

IOG
07-11-2012, 20:15
آقا برای تیونینگ شماره 6 کیبورد ( ماشین حسابی ) رو بزن بعد با همون کلیدا برو تیونینگ...

manreza71
07-11-2012, 20:39
دوست عزیز میشه توضیح بدی چجوری دست فرمونت تو بازی خوب شده ؟من مشکلی با هندلینگش ندارم خیلی نرم و خوبه ولی خیلی تصادف میکنم یا موقع مسابقه همش باید چشمم به اون نقشه پایین باشه که اونجوری حواسم پرت میشه تصادف میکنم موقعی هم که به نقشه نگا نمیکنم راهو گم میکنم با اینکه خیلی تمرین کردم اگه بشه یکم از تجربت واسمون بگو.

ماشینی مثل بوگاتی تو رینج بالا رو نتونستم کنترل کنم ، اما شولت کورویت و بنز ها و مکلارن و پورشه ها و لامبورگینی و... رو خیلی راحت میشه کنترل کرد(تصادف هم پیش میاد دیگه ولی خیلی کم) ، بعضی وقت ها لازمه فقط گاز رو ول کنی . اگه با گاز بپیچی حتما برخورد میکنی تو پیچ های 45 درجه و ... تو بعضی مواقع فقط باید یکم گاز رو ول کنی

ضمن اینکه من با کیبورد بازی میکنم ، شاید دوستانی که جویستیک دارن مشکل داشته باشن ولی من با کیبورد مشکلاتم خیلی کمتر هست

چند تا ماشین سطح پایین هم هستن که با تیونینگ هندلینگشون فرق نمیکنه زیاد که خیلی کم هستن ،

ye adam
07-11-2012, 21:25
ماشینی مثل بوگاتی تو رینج بالا رو نتونستم کنترل کنم ، اما شولت کورویت و بنز ها و مکلارن و پورشه ها و لامبورگینی و... رو خیلی راحت میشه کنترل کرد(تصادف هم پیش میاد دیگه ولی خیلی کم) ، بعضی وقت ها لازمه فقط گاز رو ول کنی . اگه با گاز بپیچی حتما برخورد میکنی تو پیچ های 45 درجه و ... تو بعضی مواقع فقط باید یکم گاز رو ول کنی

ضمن اینکه من با کیبورد بازی میکنم ، شاید دوستانی که جویستیک دارن مشکل داشته باشن ولی من با کیبورد مشکلاتم خیلی کمتر هست

چند تا ماشین سطح پایین هم هستن که با تیونینگ هندلینگشون فرق نمیکنه زیاد که خیلی کم هستن ،

منم با کیبورد بازی میکنم و کاملا حرفت رو تایید میکنم :دی

mjorh
07-11-2012, 21:44
کیبورد کیبور را انداختیدااا ....بیایید با Gamepad حالتونو بگیرم !:31:

نمیدونم پینگش جواب میده تو ایران یا نه وگرنه CDKEY شو میگرفتم ...واقعا مولتی یه صفای دیگه داره !

Mohammad Yek110
07-11-2012, 21:50
آره واقعا با گیم پد خیلی حال میده:دی
اصلا با کیبورد و موس نمیتونم دیگه ، شاید COD رو بازی نکنم کلا:دی(با دسته نمیشه)

ye adam
07-11-2012, 22:06
آره واقعا با گیم پد خیلی حال میده:دی
اصلا با کیبورد و موس نمیتونم دیگه ، شاید COD رو بازی نکنم کلا:دی(با دسته نمیشه)

من واقعا نمیتونم نید فور اسپیدو با دسته برم
دسته فقط به درد فوتبال میخوره :دی

Mohammad Yek110
07-11-2012, 22:13
من واقعا نمیتونم نید فور اسپیدو با دسته برم
دسته فقط به درد فوتبال میخوره :دی

نه اینطوریم خوب نی:دی
دیشب با دسته ایکس باکس کشف کردم :دی هرچی trigger رو کمتر نگه داری سرعت کم تره ، تا ته فشار بدی بیشتر گاز میده:دی

Shadow-Man
07-11-2012, 22:35
نمی دونم چرا بعضی ها با هندلینگ این بازی مشکل دارن؟ فقط یه مقدار باید صبر داشته باشید تا بهش عادت کنید و قلقش دستتون بیاد.
الان دو سه روزه بازی میکنم. هر ماشینی رو با هر تیونی می تونم راحت کنترل کنم. البه خیلی جلو نرفتم و ماشین های زیادی هم باز نکردم.

Gilopa
08-11-2012, 00:15
نمی دونم چرا بعضی ها با هندلینگ این بازی مشکل دارن؟ فقط یه مقدار باید صبر داشته باشید تا بهش عادت کنید و قلقش دستتون بیاد.
الان دو سه روزه بازی میکنم. هر ماشینی رو با هر تیونی می تونم راحت کنترل کنم. البه خیلی جلو نرفتم و ماشین های زیادی هم باز نکردم.

من دارم به این نتیجه میرسم که بسته به کیبرد داره . کیبورد لپتاپ من انگاری زیادی نرمه نمیتونم کنترل کنم
والا بلا اولین بارمون نیست داریم تو این سبک بازی میکنیم پس وقتی میگیم کنترل بازی مشکل داره یعنی حتما مشکل داره ..

donmb
08-11-2012, 00:52
واقعا حیف که اینقدر منتظر این بازی بودم

با این فرمون مزخرفش
بازی هم که داستان خاصی رو دنبال نمیکنه

آقا یه سوال اساسی دارم ازتون
چطوری دنده های ماشین رو از اتومات در بیارم و دستی کنم ؟!؟!؟!

اگه این امکان رو نداره که shift +delete

mohammad_87
08-11-2012, 01:46
دوست عزیز میشه توضیح بدی چجوری دست فرمونت تو بازی خوب شده ؟من مشکلی با هندلینگش ندارم خیلی نرم و خوبه ولی خیلی تصادف میکنم یا موقع مسابقه همش باید چشمم به اون نقشه پایین باشه که اونجوری حواسم پرت میشه تصادف میکنم موقعی هم که به نقشه نگا نمیکنم راهو گم میکنم با اینکه خیلی تمرین کردم اگه بشه یکم از تجربت واسمون بگو.
برای تعیین مسیر در مسابقه،از طریق توجه به حرکت حریفان جلویی یا توجه به خط و نوشته check می تونه تا حدود زیادی موثر باشه.در مواقعی هم که مسیر مستقیمه با نیم نگاهی به نقشه میتونید از پیچ و خمها مطلع بشید.

نه اینطوریم خوب نی:دی
دیشب با دسته ایکس باکس کشف کردم :دی هرچی trigger رو کمتر نگه داری سرعت کم تره ، تا ته فشار بدی بیشتر گاز میده:دی
trigger چیه؟ :)
با اینکه خودشون گفتند بهترین تنظیمات رو روی دسته گذاشتن ولی من راحت نبودم و گاز رو به همون a تغییر دادم.
در رابطه با تفاوت دسته و کیبورد بگم که من در نسخه های قبل مقایسه کردم تغییر جهت با کیبورد راحتتره ولی با دسته باید با جهتهای کلاسیک بازی کرد نه با استیکها.در این بازی تست نکردم ولی با دسته xbox آنچنان مشکلی ندارم و باید قلق ماشین دستم بیاد.

ali_n2011
08-11-2012, 05:14
بعد از تمام کردن بازی از نظر من این بازی رتبه 3 رو بین nfs ها دازه اما رتبه بندی و امتیازاهای من
1- mostwanted2005- حقیقتا افسانه ای هست که تکرار نخواهد شد امتیاز من 9.8 یه این بازی هست . علت کسر 0.2 هم نبود ماشینهای غولی مثل بوگاتی و ... هست. و همچنین نبود مسابقه تو شب مثل نسخه 2012 هست که تو 2012 اگه چند بار مسابقه می دادی می دیدی از روز به شب تغییر می کنه و این فوق العاده بود آرزوم بود نسخه 2005 شهرشم بزرگتر بود مثل undercover
2- undercover امتیاز 8.0-شاید خیلی ها اعتراض کنند ولی اگه از گرافیک بدش بگذریم وجود داستان اقتباسی از فیلم transporter بازی رو جذاب کرده بود اگر چه به جذابیت موست وانت2005 نبود.همچنین تیونیگ ماشینها هم وجود داشت ویه نقشه بزرگ با جاده های کوهستانی و اوج هیجانشم تو highway battle ها بود ولی خوب به علت گرافیک وحشتناکش و داستان نسبتا کوتاهش امتیاز زیادی از دست می ده در ضمن یاداوری کنم کسایی که سریال نیکیتا رو می بینند حتما متوجه می شند که بازیگر نقش اول این بازی همون نیکیتای خودمون هست.
3- mostwanted 2012 و2010 hot prosit امتیاز 7.5-ضعف بزرگ نسخه 2012 نبود داستان و کوتاه بودن بازی و راحت بودن گیم پلی بازیست یادمه بار اول که نسخه 2005 رو بازی کردم بیش از یک ماه طول کشید تا تمومش کنم مگه می شد از دست پلیسهای لول 4 در رفت په برسد به 5 و6 در ضمن یادم رفت بگم نقطه قوت نسخه 2005 علاوه بر داستان اصلی قسمت chalenge ها بود که فوق العاده هیجانی و سخت بود در ضمن چک پوینت های فیزیکی خیلی بازی رو جذاب کرده بود هر چند الان تو دو روز می تونم هم داستان اصلی و هم چلتج ها رو تموم کنم ولی برای بار اول بازی خیلی سخت بود و این سختی نه تنها حوصله آدمو سر نمی برد بلکه به شدت جذاب بود ولی تو این نسخه خیلی راحته و برای بار اول تو دو روز بازی تموم می شه . وقتی پلیسها می گیرنت هیچ اتفاقی نمی افته(نقطه ضعف بزرگ) در حالی که تو نسخه قبلی اگه سه بار می گرفتنت ماشینو از دست می دادی و جریمه سنگین می شدی نبود پول و خرید و تیونیگ فوق العاده ضعیف هم تو چشم می زنه حتی undecover تو این زمینه خیلی سرتره چه برسه به نسخه 2005. در عوض گرافیک فوق العاده و تنوع ماشینها امتیازه این بازی رو نمی زاره از 7.5 کمتر بشه در ضمن یادم دفت بگم شکست دادن موست وانتت ها خیلی راحتر از مسابقه های تو شهره و این عجیبه و جذایت بازیو کم می کنه حتی مست وانتت 1 رو بار اول به راحتی شکست دادم یه نکته یادم رفت اونم چرا هیلیکوپترو حذف کردند؟. به نظرم بیشتر به هات پروسیت نزدیکتره تا موست وانت
نقاط قوت هات پروسیتم گرافیک وفوق العاده و جذاب بودن race ها مخصوصا تو مراحل بالاست که فوق العاده هیجانی می شه(با وجود پلیسهای مسلح) گرافیک جنگلش فوق العاده هست مخصوصا تو یکی از race ها که جنگل مه آلوده ,ولی open world نبودن بازی برای این بازی یه ضعف بزرگیه و همچنین عدم آزادی تو انتخاب ماشین برای race و نبود داستان و تیونینگ اگه این ضعفها رو نداشت امتیازش 9.5 بود
متاسفانهundegrondo بازی نکردم بنابراین نمی تونم درباره اش نظر بدم ولی برای بقیه امتیاز زیر 5 و ضعیفترین نسخه رو run می دونم که حقش حتی امتیاز 2 هم نیست و این دو رو هم فقط به خاطر گرافیک می گیره

arash_gartal
08-11-2012, 09:13
درسته که بازی اولش تو ذوق میزنه به خاطر نبود داستان و سر در گم شدن ولی وقتی بهش عادت کنی نمی تونی از بازی بیرون بیای!!! البته ایراداتی هم داره ولی میشه ازشون گذشت. مهم گیم پلی خوب و مسابقات هیجان انگیزه که داره اینا رو

mjorh
08-11-2012, 10:03
3- mostwanted 2012 و2010 hot prosit امتیاز 7.5-ضعف بزرگ نسخه 2012 نبود داستان و کوتاه بودن بازی و راحت بودن گیم پلی بازیست یادمه

برای Nامین بار ،سبک Racing لزومی نداره داستان داشته باشه ! بازی اصنم کوتاه نیست ،گیم پلی هم شما Race های Hard رو یه نگا بندازین بعد بگین راحت هس یا نه !

+

درمورد هندلینگ هم که هر کی میاد میگه چرته اتفاقا خیلی عالیه و از نکات مثبت بازیه ...نمیدونم شاید ایراد از خودتون باشه !

manreza71
08-11-2012, 12:03
دوستانی که میگن بازی کوتاهه من یک هفتس بازی کردم تا حالا 95% رو رفتم هنوز 5 درصد دیگه مونده

Mohammad Yek110
08-11-2012, 12:14
trigger چیه؟ :)
با اینکه خودشون گفتند بهترین تنظیمات رو روی دسته گذاشتن ولی من راحت نبودم و گاز رو به همون a تغییر دادم.
در رابطه با تفاوت دسته و کیبورد بگم که من در نسخه های قبل مقایسه کردم تغییر جهت با کیبورد راحتتره ولی با دسته باید با جهتهای کلاسیک بازی کرد نه با استیکها.در این بازی تست نکردم ولی با دسته xbox آنچنان مشکلی ندارم و باید قلق ماشین دستم بیاد.

LB و RB شنیدید؟مخفف Left Bumber و Right Bumper هستن
LT و RT هم مخفف Left Trigger و Right Trigger ـــند

منظورم کلید شماره 2 توی عکس بود:)
یه بار امتحان کنید
تا نصفه فشار بدین کم گاز میده:دی تا ته فشار فشار بدین خیلی گاز میده:دی

ali_n2011
08-11-2012, 12:53
برای Nامین بار ،سبک Racing لزومی نداره داستان داشته باشه ! بازی اصنم کوتاه نیست ،گیم پلی هم شما Race های Hard رو یه نگا بندازین بعد بگین راحت هس یا نه !

+

درمورد هندلینگ هم که هر کی میاد میگه چرته اتفاقا خیلی عالیه و از نکات مثبت بازیه ...نمیدونم شاید ایراد از خودتون باشه !
ولی همون داستان با بازی شخصیت های سینمایی که نسخه 2005 و همچنین undercover رو جذاب کرده در ضمن من اکثر race ها رو چه روی hard چه بقیه حالات رفتم همانگونه که گفتم به نظرم بازی راحته ولی خوب از نظر موسیقی و آهنگها این نسخه به همراه نسخه 2005 بهترینند. شما که می گید کوتاه نیست یه بار دیگه موست وانتت 2005 رو بازی کنید ببینید این چقدر کوتاهه حتی undercover از این طولانی تره من تنها نکته مثبت race ها رو اضافه شدن speed race ها می دونم ولی باز تنوع و جذابیت race ها به ترتیب در نسخه 2005 , undercover و هات پروسیت خیلی بهتر بود( مثلا چک پوینت ها و مسابقه های دوربین(ثبت سرعت در دوربین و جمع سرعت ها در خظ پایان برنده رو مشخص می کرد) یا های وی بتل ها در آندر کاور ) race هاش خیلی کمه و شما که می گید اینطور نیست یه نگاه دوباره بندازید می بینید بیشتر تکراریند یعنی شما اگه با تمام ماشین ها race ها رو برید بله حق با شماست ولی اینکه نمی شه زیاد بودن مسابقه ها و طولانی بودن بازی. اگه اینطوره موست وانتت 2005 و هات پروسیت,و ... خیلی طولانی ترند

kingmohsen
08-11-2012, 15:09
موست وانتد 2005 سوپر شاهکار بود.
واقعا گرافیکش بعد از 7سال هنوز هم که میبینی تعجب میکنی که چه گرافیکی داره
درسته شاید داستان زیاد توی ای نبازیها مهم نباشه اما زمانی ارزش بازی دو چندان میشه که داستان زیبایی هم پشت یک بازی باشه و باعث کامل شدن بازی میشه

اما از نظر من بهترین سری این بازی عبارتند از:
1- Most wanted 2005
2- underground 1
3- nfs run
4- hot pursuit 2010
5- carbon

kingmohsen
08-11-2012, 15:18
عیبهای این ورژن این موارد هستند:

1- عدم وجود داستان و شخصیت پردازی
2- عدم وجود تیونینگ
3- عدم وجود تنوع در مسابقات
4- گرافیک نسبتا پایین (نسبت به هم رده های خود)
5- هندلینگ بسیار بد (نه سبکش آرکید هست نه شبیه سازی)
6- کوتاه بودن بازی
7- کوچک بودن نقشه بازی

این مورد که تمامی ماشین ها هستند از اول بازی واقعا مسخره هست
چون انگیزه ی بازی کردن رو کمتر میکنه چون میدونی که همیشه ماشین ها در دسترس هستند و مثل قبل نیست که قفل باشه. اگه مثل همیشه قفل بودن خیلی بهتر بود چون انگیزه مسابقه دادنت بیشتر میشد و برای ماشین بهتر تلاش میکردی.

واقعا موست وانتد 2005 کجا این کجا.
حیف اسمی که واسه این بازی گذاشتند.

Altairezio
08-11-2012, 15:49
دوستان این بازی هرچی هم که هست تلخیه قسمت قبلیشو از یاد من برد!
ولی انصافا" خاک تو سر سری NFS با این تیونینگ مضخرف که قبل از انتشار فک میکردیم تیونینگ داره در حد المپیک!
(ولی من از همون تریلرا یه اولی فهمیدم تیونینگی در کار نیست!:sq_13:)
البته اینکه به جای پول XP به کار گرفته شده که خیلی افتضاح تره!
این بازی رو من بیشتر به درایور سانفرانسیسکو شباهت میدم!

mjorh
08-11-2012, 16:22

1- عدم وجود داستان و شخصیت پردازی
2- عدم وجود تیونینگ
3- عدم وجود تنوع در مسابقات
6- کوتاه بودن بازی
7- کوچک بودن نقشه بازی

این مورد که تمامی ماشین ها هستند از اول بازی واقعا مسخره هست
چون انگیزه ی بازی کردن رو کمتر میکنه چون میدونی که همیشه ماشین ها در دسترس هستند و مثل قبل نیست که قفل باشه. اگه مثل همیشه قفل بودن خیلی بهتر بود چون انگیزه مسابقه دادنت بیشتر میشد و برای ماشین بهتر تلاش میکردی.

واقعا موست وانتد 2005 کجا این کجا.
حیف اسمی که واسه این بازی گذاشتند.

بهتره با اول حرفاتون یه به نظر من اضافه کنید !

اگه اینایی که میگین وجود داشت ،الان نمره های بازی این نبود ! IGN 9 نمیداد ! متاش 85 نبود ! اینا همش نظرای شخصیتون هسش ...

ولی همون داستان با بازی شخصیت های سینمایی که نسخه 2005 و همچنین undercover رو جذاب کرده در ضمن من اکثر race ها رو چه روی hard چه بقیه حالات رفتم همانگونه که گفتم به نظرم بازی راحته ولی خوب از نظر موسیقی و آهنگها این نسخه به همراه نسخه 2005 بهترینند. شما که می گید کوتاه نیست یه بار دیگه موست وانتت 2005 رو بازی کنید ببینید این چقدر کوتاهه حتی undercover از این طولانی تره من تنها نکته مثبت race ها رو اضافه شدن speed race ها می دونم ولی باز تنوع و جذابیت race ها به ترتیب در نسخه 2005 , undercover و هات پروسیت خیلی بهتر بود( مثلا چک پوینت ها و مسابقه های دوربین(ثبت سرعت در دوربین و جمع سرعت ها در خظ پایان برنده رو مشخص می کرد) یا های وی بتل ها در آندر کاور ) race هاش خیلی کمه و شما که می گید اینطور نیست یه نگاه دوباره بندازید می بینید بیشتر تکراریند یعنی شما اگه با تمام ماشین ها race ها رو برید بله حق با شماست ولی اینکه نمی شه زیاد بودن مسابقه ها و طولانی بودن بازی. اگه اینطوره موست وانتت 2005 و هات پروسیت,و ... خیلی طولانی ترند

آره قبول دارم حرفاتونو ...یه داستان خوب پشت هر سبکی میتونه خیلی لذت بخش کنه بازیو ولی ببینید این که یه Racing داستان نداشته باشه یه ضعف به حساب نمیاد ...هیچ منتقد و سایتی هم اصن از داستان صحبت نکرده خب معلومه سبک بازی اقتضا میکنه ....! این که متنوع نیستو هیجانش کمتر هسش ...نه قبول ندارم ولی به هر حال به نظر و سلیقتون احترام میزارم

موفق باشید

Altairezio
08-11-2012, 16:25
دوستان کسی بازی اورجینال و اصل خریده؟
اگه خریده بگه چه طور میشه آنلاین بازی کرد؟
چند خریده!
شرایط آبو هوایی رو مطابق با شهرش میسازه؟
دوستان هرکی خریده سریع جواب بده که میخوام برم ترکیه بخرم!
زود تند سریع!:sq_2:

campuzlit
08-11-2012, 16:27
دوستانی که اینقدر بازی رو می کوبن و اونو با MW 2005 مقایسه می کنن اگه به قضیه اینجوری فکر کنن که این بازی MW نیست خیلی راحت با بازی کنار می یان.
اگه EA اسم این بازی رو MW نمی ذاشت مطمئنا ایقدر انتظارات از بازی بالا نبود و می شد مثل HP که کمتر کسی از بازیش ایراد گرفت.
بعضی از دوستان هم دیگه خیلی کم لطفی می کنن مخصوصا در مورد هندلینگ که انصافا عالیه حتی من با ماشین های تیونینگ نشده هم خیلی روون بازی می کنم.

به نظر من بزرگترین ایراد بازی اینه که اسمش MW هست و بس.

kurosh08
08-11-2012, 16:45
این بازی حتی از MW2005 بیشتر بهم حال میده.
همه چیزش عالیه.
فقط اگه تصادف نداشت میشد عین MW2005

mohammad_87
08-11-2012, 17:09

نقطه قوت بازی رو به نقطه ضعف تبدیل کردی!!!!!!!!!!!!!!
یا سیستمت نمیکشه تا با گرافیک بالا ببینی چه شاهکاریه توی گرافیک یا اینکه مفهوم گرافیک رو نمیدونی!

دوستانی که اینقدر بازی رو می کوبن و اونو با MW 2005 مقایسه می کنن اگه به قضیه اینجوری فکر کنن که این بازی MW نیست خیلی راحت با بازی کنار می یان.
اگه EA اسم این بازی رو MW نمی ذاشت مطمئنا ایقدر انتظارات از بازی بالا نبود و می شد مثل HP که کمتر کسی از بازیش ایراد گرفت.
بعضی از دوستان هم دیگه خیلی کم لطفی می کنن مخصوصا در مورد هندلینگ که انصافا عالیه حتی من با ماشین های تیونینگ نشده هم خیلی روون بازی می کنم.
به نظر من بزرگترین ایراد بازی اینه که اسمش MW هست و بس.
منم توی پستهای قبلم گفتم چون از اسم mw2005 استفاده شد خیلی ها منتظر تکرار همون ورژن بودند.دقیقا همون.
علت این هم که گاراژ یا مکان خاصی برای تیونینگ نیست بیشتر برمیگرده به نوع گیم پلی این بازی که یه جورایی قراره با کمترین خروج از بازی انجام بشه،مثلا تا خودتون نخواید هیچ مسابقه ای نمی پره از اول،ریست نمی کنه مثل نسخه قبل،بدون ورود به منو،تیونینگ و تغییر ماشین رو میتونید انجام بدید که اکثر اینها در بازی چند نفره کاملا به جذابیت بازی اضافه میکنه.سیاست اصلی این ورژن non stop بودنشه.

kingmohsen
08-11-2012, 21:26
نقطه قوت بازی رو به نقطه ضعف تبدیل کردی!!!!!!!!!!!!!!
یا سیستمت نمیکشه تا با گرافیک بالا ببینی چه شاهکاریه توی گرافیک یا اینکه مفهوم گرافیک رو نمیدونی!
.

اتفاقا سیستمم با بالاترین تنظیمات و بدون هیچ افت فرمی بازیش میکنم
یه عکس از GTA 4 میزارم که از توی سیستمم گرفتم شما خودتون با این بازی مقایسه کن
این بازی مال سال 2009 هست و اسن بازی 2012

ye adam
08-11-2012, 21:37
دوستانی که میگن بازی کوتاهه من یک هفتس بازی کردم تا حالا 95% رو رفتم هنوز 5 درصد دیگه مونده

بابا تو چه سریع میری
من یه سره دارم میرم حدود80 درصد بازی رو رفتم

اتفاقا سیستمم با بالاترین تنظیمات و بدون هیچ افت فرمی بازیش میکنم
یه عکس از GTA 4 میزارم که از توی سیستمم گرفتم شما خودتون با این بازی مقایسه کن
این بازی مال سال 2009 هست و اسن بازی 2012

داداش خودت داری میگی gta:دی
gta یه فاز دیگه داره
و اگه گرافیکش کم باشه به درد نمیخوره (به استثنا سن اندریاس)
با نظرت هم که گفتی با هم سطح های خودش تو سال 2012 واقعا گرافیک پایینی داره :دی

Altairezio
08-11-2012, 22:05
دوستان از کجا به کجا کشیده شد بحث!:sq_6:
بابا جی تی آی اصلا" قابل مقایسه با هیچ بازیی نیست!
چون بهترینه هم ازنظر گرافیک و هم از نظر گیم پلی هم از نظر مشخصات فنی ماشینا و ...!:sq_4::sq_10:

mjorh
08-11-2012, 22:09
اوج کو.....شده اینجا !
آخه گرافیک GTA که یه بازیه OpenWorld هسشو میایید با nfs مقایسه می کنید ..خب معلومه NFS خیلی بالاتره که بایدم باشه ...

​سبک با سبک !

Altairezio
08-11-2012, 22:14
اوج کو.....شده اینجا !
آخه گرافیک GTA که یه بازیه OpenWorld هسشو میایید با nfs مقایسه می کنید ..خب معلومه NFS خیلی بالاتره که بایدم باشه ...

​سبک با سبک !

حمید جان دلبندم شما گرافیکارو دقت کن!
مطمئن باش از این سری هم جلوتره!

manreza71
08-11-2012, 22:39
کسانی که از هندلینگ بازی ایراد میگیرن 1 حالت بیشتر نداره

این طیف افراد ، افرادی هستن که همه نوع بازی رو انجام میدن ، و رو یه بازی زوم نمیکنن، من خودم بازی های دیگه خیلی کم انجام دادم ولی از روزی که سگا داشتم تا حالا کلا عاشق مسابقات اتومیبل رانی وریسنیگ بودم

بازم روی حرف خودم هستک که هندلینگ بازی فوقالعادس تو یکی از سایت های هم که نمره داده بود یکگی از ویژگی های خوب بازی رو هندلینگش معرفی کرده بود

پ.ن : من با تمام ماشین ها تمام مسابقات رو انجام دادم و اول شدم ، ولی بیشتر از 95% نشده ! کسی بیشتر از 95% بازی رو انجام داده ؟

ye adam
08-11-2012, 22:55
کسانی که از هندلینگ بازی ایراد میگیرن 1 حالت بیشتر نداره

این طیف افراد ، افرادی هستن که همه نوع بازی رو انجام میدن ، و رو یه بازی زوم نمیکنن، من خودم بازی های دیگه خیلی کم انجام دادم ولی از روزی که سگا داشتم تا حالا کلا عاشق مسابقات اتومیبل رانی وریسنیگ بودم

بازم روی حرف خودم هستک که هندلینگ بازی فوقالعادس تو یکی از سایت های هم که نمره داده بود یکگی از ویژگی های خوب بازی رو هندلینگش معرفی کرده بود

پ.ن : من با تمام ماشین ها تمام مسابقات رو انجام دادم و اول شدم ، ولی بیشتر از 95% نشده ! کسی بیشتر از 95% بازی رو انجام داده ؟
من بازی رو شروع کردم به نظرم هندلینگش عالی بود
اومدم تو انجمن دیدم چه خبره
هندلینگ عالی از نظر کسایی که ایراد میگیرن چیه ایا؟ :دی
به نظرم تنها چیزی که رو مخه تصادفاشه که با کوچیک ترین ضربه وقت ادمو میگیره

shayan3785
08-11-2012, 23:14
سلام : منم امروز فرصت کردم نصبش کنم و بازی کنم .در نگاه اول چندان به دلم ننشست .متاسفانه گرافیکش در مقایسه با فورزا هیچ حرفی برای گفتن نداره .تغییر فریم هم که خیلی زیاده " یه جا 60 فریم میده یه جا 35 فریم!!!!!البته این به این معنی نیست که بگم بازی انحصاری ایکس باکس بهتره چون هیچ چیز برای گیم بهترازPC نیست ....هیچ چیز......

shayan3785
08-11-2012, 23:16
دوستان محترمی که عنوان میکنند گرافیک این نسخه نقطه قوتش هست لطفا بازی سری فورزا رو حتما ببینن ( به عنوان کسی که میگم فقط PC برای بازیه و بس )

manreza71
08-11-2012, 23:27
دوستان محترمی که عنوان میکنند گرافیک این نسخه نقطه قوتش هست لطفا بازی سری فورزا رو حتما ببینن ( به عنوان کسی که میگم فقط PC برای بازیه و بس )

تایپیک خاک خورده فوزا جای دیگس

اینجا رو اشتباه اومدی ....

shayan3785
08-11-2012, 23:39
تایپیک خاک خورده فوزا جای دیگس

اینجا رو اشتباه اومدی ....
اشتباه نیومدم عزیز مقایسه گرافیک در بازی ها امریست جهانی..!!!!!! اگر مقایسه ها نبود پیشرفت ها نیز صورت نمیگرفت ..الان شرکت سازنده این بازی جند سال هست داره درجا میزنه ؟پورشه رو بازی کردی؟ آندرگراند ها رو چطور ؟وقتی اینو بازی میکنی یاد آندرگراند 2 نمی افتی ؟با این همه امکانات و پیشرفت تکنولوژی و سخت افزارهای تا دندان مسلح ودایرکت 11 و ....به نظر شما این بازی کجای رده بندی قرار داره ؟

manreza71
08-11-2012, 23:49
اشتباه نیومدم عزیز مقایسه گرافیک در بازی ها امریست جهانی..!!!!!! اگر مقایسه ها نبود پیشرفت ها نیز صورت نمیگرفت ..الان شرکت سازنده این بازی جند سال هست داره درجا میزنه ؟پورشه رو بازی کردی؟ آندرگراند ها رو چطور ؟وقتی اینو بازی میکنی یاد آندرگراند 2 نمی افتی ؟با این همه امکانات و پیشرفت تکنولوژی و سخت افزارهای تا دندان مسلح ودایرکت 11 و ....به نظر شما این بازی کجای رده بندی قرار داره ؟

من کاری با کسانی که کینه جویانه در مورد بازیهای Nfs نظر میدن ندارم، هم نمرات بازی هم کسانی که به هیچ بازی دلبستگی برای کوبیدن nfs ندارن این بازی رو تایید کردن

ضمن اینکه این بازی کارت گرافیک درست حسابی میخواد و با کارت گرافیک هایی در رینج 9500 و این حدود و تنظیمات حداقلی بازی نمیشه در مورد گرافیک بازی نظر داد

ضمن اینکه هیچ بازی به گرد پای گرافیک RUN نمیرسه

وهیچ بازی ریسینگی به گرد پای mw 2005 به لحاظ جذابیت و گیم پلی و کامل بودن نمیرسه تا تاریخ هست

که هر دو اینا از سری nfs هستن نه فورزا و...

این حرفا چند ساله برای ما اشناست ، افرادی که خوششون از فورزا میاد به جای اینکه برن تو تایپیک خاک خورده خودش در مورد بازیشون بحث کنن چون اونجا بیننده نداره میان تو تایپیک nfs و به بازیهای این سری گیر میدن، فرقی هم نداره اسم بازی و گیم پلی وگرافیکش چی باشه ، فقط یک کلمه بلدن این بده فورزا خوبه

ye adam
08-11-2012, 23:52
من کاری با کسانی که کینه جویانه در مورد بازیهای Nfs نظر میدن ندارم، هم نمرات بازی هم کسانی که به هیچ بازی دلبستگی برای کوبیدن nfs ندارن این بازی رو تایید کردن

ضمن اینکه این بازی کارت گرافیک درست حسابی میخواد و با کارت گرافیک هایی در رینج 9500 و این حدود و تنظیمات حداقلی بازی نمیشه در مورد گرافیک بازی نظر داد

وهیچ بازی ریسینگی به گرد پای mw 2005 به لحاظ جذابیت و گیم پلی و کامل بودن نمیرسه تا تاریخ هست

این حرفا چند ساله برای ما اشناست ، افرادی که خوششون از فورزا میاد به جای اینکه برن تو تایپیک خاک خورده خودش در مورد بازیشون بحث کنن چون اونجا بیننده نداره میان تو تایپیک nfs و به بازیهای این سری گیر میدن، فرقی هم نداره اسم بازی و گیم پلی وگرافیکش چی باشه ، فقط یک کلمه بلدن این بده فورزا خوبه
داداش جای run
hp رو بیار
چون run فقط گرافیک داشت

manreza71
09-11-2012, 00:00
داداش جای run
hp رو بیار
چون run فقط گرافیک داشت
منم گفتم بحث گرافیک که run رو گفتم

shayan3785
09-11-2012, 00:23

به نظر شما این یه عقب گرد نا امید کننده نیست ؟این شرکت ها مال من و شما نیست که بخواهیم جانب داری کنیم ........

manreza71
09-11-2012, 00:32
به نظر شما این یه عقب گرد نا امید کننده نیست ؟این شرکت ها مال من و شما نیست که بخواهیم جانب داری کنیم ........

کسی که کینه جویانه و جانب دارانه در مورد دو مطلب متفاوت حرف میزنه نمیشه بحث منطقی باهاش کرد

mjorh
09-11-2012, 00:35
حمید جان دلبندم شما گرافیکارو دقت کن!
مطمئن باش از این سری هم جلوتره!

وای چقد جوک میحرفید ! باو بازی 2009 با 2012 ،تکنولوژی ،پیشرفت ، سبک Open World با Racing ، و..... تک تک اینا میتونه راحت بگه که کی بالاتره ... باو منطق داشته باشید ! جای دیگه هم این حرفارو نزنید که واقعا خنده دارن !

به خاطر خودتون میگم وگرنه اصن به من چه !

نه عزیز جفتشونو دیدم ...(forza گیم پلیشو ....NFSMW بازیش کردم) نمیخوام زیاد برم تخصصی بحرفم راجبش ولی تا همین حد بگم که تو بعضی از جهات Forzaو بعضی جهاتم این بازی سرتره از نظر المانای گرافیکی !

shayan3785
09-11-2012, 00:39
کسی که کینه جویانه و جانب دارانه در مورد دو مطلب متفاوت حرف میزنه نمیشه بحث منطقی باهاش کرد

متاسفانه حقیقت همچون گذشته تلخ است !

campuzlit
09-11-2012, 00:42
شما جوری می گید اآدم یاد تفاوت گرافیک cod با BF می افته.:31:
به نظرم گرافیک این بازی رو دست کم گرفتی.
نمی دونم سیستمت چیه ولی گرافیک بازی اگه افت فریم رو کنار بذاریم ( که اونم راه حل داره) واقعا قشنگه و از نظر فنی هم خوب کار شده.
من فورزا رو بازی نکردم ولی تریلرهاش رو دیدم موتور گرافیکی اون بازی بیشتر برای سبک شبیه سازی و real world مناسبه. موتور گرافیکی ساخته criterion برای این سبک و این محیط خیلی مناسبه و من ضعف خاصی تو گرافیک بازی ندیدم .

manreza71
09-11-2012, 00:55
متاسفانه حقیقت همچون گذشته تلخ است !

حقیقت همیشه این بوده تایپیک هایی که خاک خوردن و بیننده نداشتن بحثشون تو تایپیک های نامربوط باز شده تا دیگرون اسم بازی مورد علاقشونو فقط بدونن ....

تایپیک فورزا گویا زیادی خاک خورده ....

mehdy.z
09-11-2012, 01:05
خوب پیرو حرفهای قبلیم اعلام میکنم که بله بازی از نظر هیجان و آدرنالین ترکونده!!:31:
یعنی حس هیجان تعقیب و گریز و مسابقه هاش به شدت بالا رفته، فقط بزرگترین ایرادش برای ما pc گیمرها همین افت فریم های عجیب و غریبش هست که گاهی واقعا اعصاب خورد کنه و هم معلوم نیست از کدوم قسمت سیستم نشئت میگیره:13:
...ولی در کل حرفهای قبلیم رو در مورد گیم پلی تکذیب میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و میگم بازی حداقل از نظر گیم پلی شاهکاره!!

mjorh
09-11-2012, 09:01
فقط بزرگترین ایرادش برای ما pc گیمرها همین افت فریم های عجیب و غریبش هست که گاهی واقعا اعصاب خورد کنه و هم معلوم نیست از کدوم قسمت سیستم نشئت میگیره

سیستمت چیه ؟

الان برا من اینه و مشکلی ندارم :

GTX560TIOC
COREI3 2100
4GIG

ye adam
09-11-2012, 10:29
اقا ولی دارم با پلیسا حال میکنم
6 درجه رو پر کردم
لامصب 53000 sp بهم داد :دی

Azhang
09-11-2012, 10:37
نمی دونم سیستمت چیه ولی گرافیک بازی اگه افت فریم رو کنار بذاریم ( که اونم راه حل داره) واقعا قشنگه و از نظر فنی هم خوب کار شده.
خوب اون راه حل چیه؟

campuzlit
09-11-2012, 10:53
خوب اون راه حل چیه؟
بستگی به کارت گرافیکت و تنظیمات گرافیکی که اعمال می کنی داره. اگه کارتت متوسط به بالا باشه. در آدرس:
C:\Users\XXXX\Documents\Criterion Games\Need For Speed(TM) Most Wanted فایل config.NFS13Save رو با NOTEPAD باز می کنی و خط سوم رو به این صورت تغییر می دی LockTo30=true فریم روی 30 قفل می شه و خیلی روون بازی می کنی و دیگه پرش فریم یهویی از 60 به 30 و 40 وجو نداره. البته می گم باز بستگی به گرافیکت داره.

kingmohsen
09-11-2012, 10:57
وای چقد جوک میحرفید ! باو بازی 2009 با 2012 ،تکنولوژی ،پیشرفت ، سبک Open World با Racing ، و..... تک تک اینا میتونه راحت بگه که کی بالاتره ... باو منطق داشته باشید ! جای دیگه هم این حرفارو نزنید که واقعا خنده دارن !
ی !

از لحاظ واقعی بودن گرافیک و فیزیک بازی، انصافا جی تی ای بسیار بهتر از NFS سال 2012 هست و دلیل نمیشه چون اون مال سال 2009هست بدتر از بازی سال 2012 باشه.
اتفاقا قدرت راک استار رو نشون میده

این بازی درسته قصدشون بوده که جذاب بسازن اما خیلی موفق نبودن و اون هم بخاطر هندلینگ غیر عادی بازیه (توی تاریخ بازیهای ریسینگ همیشه NFS به خاطر هندلینگ نرم و خوبش شناخته شده بود)
تصادف ها واقعا خیلیییییییییییییییییییییی یییی زیاد از جذابیت کار کم کرده
مخصوصا توی تعقیب و گریزها از دست پلیس که بسیار بسیار روی اعصابه و اون حس موست وانتد 2005 رو نمیده که با حرکاتت غوغایی می کردی.

از لحاظ تعقیب و گریز و امکانات تعقیب و گریز 1 درصد موست وانتد سال 2005 نیست.

goldenmember
09-11-2012, 11:38
این پلیسا رو اعصابمن.هی میخ میرینن:sq_10:

Gilopa
09-11-2012, 12:30
خواب منم حرفم رو پس میگیرم و میگم که هدلینگ و گیم پلی بسیار خوبه ..
میدونید چیه هیچ کدوم از شما دوستان نیومدید بگید پورشه و استون مارتینی که ه بازی به ما میدند هندلینگ افضاحی داره و ماشینهای دیگه اینطور نیستند
از وقتی که فورد رو پیدا کردم متوجه شدم بازی تازه چیه و میشه ماشین رو به راحتی کنترل کرد..

pcsoft
09-11-2012, 12:36
میدونید چیه هیچ کدوم از شما دوستان نیومدید بگید پورشه و استون مارتینی که ه بازی به ما میدند هندلینگ افضاحی داره و ماشینهای دیگه اینطور نیستند
از وقتی که فورد رو پیدا کردم متوجه شدم بازی تازه چیه و میشه ماشین رو به راحتی کنترل کرد..

هر کسی با یه ماشینی راحت هست. من با پورشه که اول بازی میده تا چند تا ماست وانتد رو رفتم خوب بود.

Gilopa
09-11-2012, 12:39
هر کسی با یه ماشینی راحت هست. من با پورشه که اول بازی میده تا چند تا ماست وانتد رو رفتم خوب بود.

بحث سر راحتی نیست .. به راحتی میشه متوجه شد که هدلینگ اون پورشه بدجور رو اعصابه. بهرحال کلا کنترل ماشینها تو این بازی سخته و باید قبول کرد این مساله رو

shayan3785
09-11-2012, 12:41
شما جوری می گید اآدم یاد تفاوت گرافیک cod با BF می افته.:31:
به نظرم گرافیک این بازی رو دست کم گرفتی.
من فورزا رو بازی نکردم ولی تریلرهاش رو دیدم موتور گرافیکی اون بازی بیشتر برای سبک شبیه سازی و real world مناسبه. موتور گرافیکی ساخته criterion برای این سبک و این محیط خیلی مناسبه و من ضعف خاصی تو گرافیک بازی ندیدم .
سیستم در پیت من:
amd3870k
msi a75 g35
sapphier hd 7770
apacer 8gig 1333
hdd 500

ye adam
09-11-2012, 12:42
این پلیسا رو اعصابمن.هی میخ میرینن:sq_10:

من یه صفایی میکنم با این پلیسا که نمیدونم چه جوری بگم
به مولا خیلی حال میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه دور دیگه 6 تا لول رو پر کردم 71000sp گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همرو با بوگاتی ویرون گرفتم
ماشین تانکه لامصب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میزنی به پلیسا ناشه میکنتشون
سرعتشم که تا اخر پره
گاز میده به گردشم نمیرسن

ye adam
09-11-2012, 12:43

من تا mw 4 رو با گالاردو رفتم

Arrowtic
09-11-2012, 12:47

کدوم فورد؟من دو تا فورد دارم که یکیش تو مایه نیسانه : دی

من با Audi R8 خیلی خیلی راحتم و از وقتی پیداش کردم خیلی دارم حال میکنم باهاش!هندلینگش عالیه!

در کل هندلینگ بازی عالی کار شده و به ماشینتون و خودتون بستگی داره من با پورشه اولیه نمیتونستم درست برم ولی با Audi فوق العاده راحتم!(12 تا ماشین پیدا کردم تا حالا)
گرافیکم از نظر من خیلی خوب کار شده و حال بالایی میده به آدم!(همه چیز رو روی آخرین درجه بذارید و فقط برید جاهایی که کوه و درخت و جنگله حال کنید : دی)

گالاردو و ویرونو از کجا پیدا کنم؟(یا هر دو موست وانتدن؟؟)

Altairezio
09-11-2012, 13:16
من یه صفایی میکنم با این پلیسا که نمیدونم چه جوری بگم
به مولا خیلی حال میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه دور دیگه 6 تا لول رو پر کردم 71000sp گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همرو با بوگاتی ویرون گرفتم
ماشین تانکه لامصب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میزنی به پلیسا ناشه میکنتشون
سرعتشم که تا اخر پره
گاز میده به گردشم نمیرسن
پلیسا همچیشون عالیه فقط این کوروتا خیلی کرم میریزن!:sq_7:
بابا مثل بچه آدم بیا بزن به ماشینم برو اونور تو باقالیا دیگه چرا زورت نمیرسه تیخ میندازی!:sq_8:
من که تا میبینم کوروته گاز میدم از عقب همچین میزنم بهش که تا عمر داره فراموش نکنه!:sq_10:
یه چیز بازی هم خوب درست کردن اونم اینه که وقتی از عقب میزنی به یه ماشین مثل چی نگات نمیکنه سریع منحرف میشه!:sq_2:

ye adam
09-11-2012, 13:22
کدوم فورد؟من دو تا فورد دارم که یکیش تو مایه نیسانه : دی

من با Audi R8 خیلی خیلی راحتم و از وقتی پیداش کردم خیلی دارم حال میکنم باهاش!هندلینگش عالیه!

در کل هندلینگ بازی عالی کار شده و به ماشینتون و خودتون بستگی داره من با پورشه اولیه نمیتونستم درست برم ولی با Audi فوق العاده راحتم!(12 تا ماشین پیدا کردم تا حالا)
گرافیکم از نظر من خیلی خوب کار شده و حال بالایی میده به آدم!(همه چیز رو روی آخرین درجه بذارید و فقط برید جاهایی که کوه و درخت و جنگله حال کنید : دی)

گالاردو و ویرونو از کجا پیدا کنم؟(یا هر دو موست وانتدن؟؟)

r8 خوبه
ولی من همچنان تو هندلینگ مک لارن رو قبول دارم
گالاردو که تو شهر باید پیدا کنی تو شهره
ولی ویرون ماست وانتد هست :دی

ye adam
09-11-2012, 13:27
manreza71 مسابقه هارو بیخیال اینو بچسب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iCe m@n
09-11-2012, 13:30
دوستان موزیک های بازی رو از کجا میشه دانلود کرد؟

Mohammad Yek110
09-11-2012, 13:47
یه سوال
یه آهنگ هست که توش خواننده میگه dont hold back:دی
ملودیش به آهنگای قدیمی ایرانی میخوره:دی
چندوقت پیش صحبتش شد ، گفتن از عباس قادریه، اون موقع من بازیرو نداشتم ، منظورتون همین بود؟:دی

Altairezio
09-11-2012, 14:01
manreza71 مسابقه هارو بیخیال اینو بچسب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این چیش جالبه؟
میشه توضیح بیشتر بدی!؟

Altairezio
09-11-2012, 14:02
یه سوال
چندوقت پیش صحبتش شد ، گفتن از عباس قادریه، اون موقع من بازیرو نداشتم ، منظورتون همین بود؟:دی
آره خودشه!
تو مایه های لریه!

campuzlit
09-11-2012, 14:08
این چیش جالبه؟
میشه توضیح بیشتر بدی!؟
منظورش پلیس هایی که ترکونده و sp که جمع کرده.

ye adam
09-11-2012, 14:08
این چیش جالبه؟
میشه توضیح بیشتر بدی!؟

سمت چپو ببین
pursuit results رو میگم :دی

Arrowtic
09-11-2012, 15:26
Pursuit Result چیه هی مینویسه تو بازی؟(وقتی از دست پلیس در میرم)

گالاردو هم پیدا شد بالاخره!بین ماشینایی که پیدا میکنی کدوم بهتره؟(موست وانتد ها رو نمیخوام فعلا بگیرم)

ye adam
09-11-2012, 15:42
Pursuit Result چیه هی مینویسه تو بازی؟(وقتی از دست پلیس در میرم)

گالاردو هم پیدا شد بالاخره!بین ماشینایی که پیدا میکنی کدوم بهتره؟(موست وانتد ها رو نمیخوام فعلا بگیرم)
به نظره من همین گالاردو خوبه

ali_agha1981
09-11-2012, 15:53
یه سوال

نه عباس قادری نیست..من به شوخی گفتم ..lol...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ملودیش شبیه اون سبک آهنگ ها هست..
اینم پستم و لینک آهنگش که چند صفحه قبل گذاشته بودم :::

sonixax
09-11-2012, 16:04
کم کم داشتم از نیدفور نا امید میشدم تا اینو دیشب خریدم بازی کردم . عجب چیزیه !
تمام خوبی های Hot Pursuit رو در کنار کاستومیزیشن داره . خیلی خوشمان آمد

Arrowtic
09-11-2012, 16:05
به نظره من همین گالاردو خوبه

Audi R8 که از اونم بهتره : دی

ye adam
09-11-2012, 16:18
Audi R8 که از اونم بهتره : دی

100%
اگه تیونینگشو بالا ببری خیلی خوب میشه :دی

mohammad_87
09-11-2012, 16:55
فراری کسی پیدا کرده؟اگه دارید حدودا بگید کجاست.

Altairezio
09-11-2012, 16:56
دوستان با این رنگ با این زاویه تابش نور عالی شده!
عروسی شده واسه خودش!:sq_2:

worldclass
09-11-2012, 16:59
سلام
من همه race های پورشه رو تموم کردم الان دیگه هیچ race جدیدی وجود نداره.
باید چی کار کنم؟

Altairezio
09-11-2012, 17:09
سلام
باید چی کار کنم؟

دوست من هر ماشینی ریس های مورد خودشو داره!
برو و اگه موست واند لولی برات وا شده باشه اونا رو هم تموم کن!(مربع قرمز!)
بعد هر ماشینی پیدا کردی فولش کن بعد اون 10 نفر رو باید ببری تا بازی از مراحل موست وانتد خارج بشه و نفر اول بشی!

manreza71
09-11-2012, 17:17
سلام
باید چی کار کنم؟

بدون استثنا باید با تمامی ماشن های موجود در بازی مسابقات رو انجام بدی ، باید تموم بلیبوردها رو هم پیدا کنی باید تموم ماشین ها رو پیدا کنی تا بازی بشه 100% و تمومش کنی ، من الان فقط بلیبوردها رو مونده تموم کنم

mehdy.z
09-11-2012, 17:19
سیستمت چیه ؟

الان برا من اینه و مشکلی ندارم :

GTX560TIOC
COREI3 2100
4GIG
اول از همه بگم که من فقط بازی رو یه بررسی کلی کردم ودیگه کاری به نحوه اجرای اون روی سیستمهای دیگه ندارم چون جاش اصلا توی این تاپیک نیست!!!!
ولی فقط همین رو بگم که خیر این افت فریم زیاد به قدرت گرافیک وسیستم بستگی نداره(البته سیستم قوی رو که میخواد) و شما حتی اگه یه گرافیک کار درست هم داشته باشید توی گرفتن یه فریم ثایت توی این بازی می مونید ولی فقط به نقل قول یکی ازپستهام اشاره میکنم که دیگه بحثی هم توش نباشه:

خود من cpu x4 640 هست ولی تقریبا در هر سه حالت دو سه و چهار هسته فریم بازی ثابته که نشون میده بازی از cpu_های چند هسته ای خوب پشتیبانی نمیکنه!!...که البته حدس میزنم کسانی که دو هسته ای قدرتمند فرکانس بالا داشته باشند بهتر از چند هسته ای ها بتونند فریم بگیرند چون تعداد بیشتری از ترانزیستورهای cpu درگیر بازی میشه.... در مورد گرافیک هم با یه 5970 مجبور شدم تموم گزینه ها تا ته بکشم پایین تا حداقل یه فریم playable بین 30 تا 40 بگیرم...در صورتی که وقتی توسط نرم افزار msi after burner چک میکنم از هر کدوم از هسته های گرافیک زیر 30% داره استفاده میشه اونم به صورت نا متوازن مثلا یکی 29% و دیگری 23%(شخصا اولین بازی عمرم هست که چنین چیزی میبینم چون اگه از CF پستیبانی نمیکرد هسته دوم نباید درگیر بشه و در غیر اینصورت هر دو هسته دقیقا به یه میزان باید کار کنند!!!!)که این وسط معلوم نیست بازی با گرافیک چی کار داره میکنه اینطور خروجی میده بیرون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خلاصه موتور بازی به شدت بی پدر مادره یعنی به نظر من نه FB2 نه Chameleon بلکه می تونه ترکیبی از این دو باشه که اینطور عمل میکنه!!....چون هیچ کدوم از این دو موتور به طور مستقل توی بازیهای قبلیشون اینطور داغون عمل نیمکردند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا این بحث هم توی این تاپیک ادامه پیدا نکنه....
با تشکر:20:

Mohammad Yek110
09-11-2012, 17:55
من که الان فقط یا با گالاردو میرم یا با R8 Spyder
جفتشون ماشینای خیلی باحالی هستن

Arrowtic
09-11-2012, 17:55
ارزش بازی کردن بازی خیلی بالاست.توی تک تک Race ها اول بشی و برای ماشینات چیز میز آزاد کنی.نمیدونم بعدش دومم بشی تا یه چیز دیگه آزاد کنی.کل ماشینا رو پیدا کنی و همه موست وانتد ها رو ببری.همه ی بیلبورد ها رو بپری بشکونی.همه دوریبنا رو پیدا کنی .الآن من این همه دست زدم تازه خوب هندلینگ بعضی ماشینا اومده دستم.الآن بعد از کلی تمرین بالاخره تونستم با Audi R8 خوشگلم(: دی) توی مسابقه ای که مثلا راحته اول و دوم بشم و تایر و نیترو آزاد کنم.حالا باید برم موست وانتد 10می رو بزنم و خلاصه از این بازیاست که تا مدت ها میشینی پاش!(چنین بازی من خودم کم بازی کردم(مگر بازی های آنلاین که اکثرشون به دلایل معلوم بیش از حد ارزش بازیشون بالاست)).با این که تیونینگش مثل قبلی نیست و گاراژ هم نداره اما بعد از مدت ها یه NFS بازی دارم میکنم که واقعا حس موست وانتد 2005 رو داره بهم میده!(حالا یه کم کمتر : دی)

من که الان فقط یا با گالاردو میرم یا با R8 Spyder
جفتشون ماشینای خیلی باحالی هستن

این Audi R8 Spyder فوق العادست خدایی!تا الآن ماشینی رو دستش ندیدم تو بازی خیلی خفنه.نیترو هم که آزاد کردم دیگه به گرد پام(تایرم : دی) نمیرسن بیشترشون.

دوستان سر پیچ های شدید چی کار کنم که نرم تو دیوار؟

campuzlit
09-11-2012, 18:08
این Audi R8 Spyder فوق العادست خدایی!تا الآن ماشینی رو دستش ندیدم تو بازی خیلی خفنه.نیترو هم که آزاد کردم دیگه به گرد پام(تایرم : دی) نمیرسن بیشترشون.

ای ول واقعا راست می گی اکثر ماشینای بازی فرمونش خوبه ولی این خیلی نرم و روون.
سر پیچ های شدید هم اگه یه نیم نگاه به نقشه داشته باشی قبلش گاز و ول کن و سعی کن به حال دریفت پیچ و رد کنی. فرمول که نداره:31: خب اگه دیدی بازم داری می ری تو دیوار یه کوچولو دستی چاشنیش کنی دیگه نمی ری.

Arrowtic
09-11-2012, 18:12
دریفت چه جوری بزنم؟من وقتی میبینم سر پیچم گازو ول میکنم وضعیت بد بود z (ترمز) رو نگه میدارم میپیچم ولی بدیش اینه که درسته تو در و دیوار نمیخورم ولی میفتم اون قسمتای سمت راست جاده و تا دوباره گازو بگیرم و ماشین جون بگیره 2 تا ازم جلو میزنن.همیشه رتبه 2 هستم مثلا سر پیچ میشم 5 بعدش دوباره بعد از یه مدت میرم بالا و هیچ وقت نشده سر پیچ خوب کار کنم!

campuzlit
09-11-2012, 18:55
دریفت چه جوری بزنم؟من وقتی میبینم سر پیچم گازو ول میکنم وضعیت بد بود z (ترمز) رو نگه میدارم میپیچم ولی بدیش اینه که درسته تو در و دیوار نمیخورم ولی میفتم اون قسمتای سمت راست جاده و تا دوباره گازو بگیرم و ماشین جون بگیره 2 تا ازم جلو میزنن.همیشه رتبه 2 هستم مثلا سر پیچ میشم 5 بعدش دوباره بعد از یه مدت میرم بالا و هیچ وقت نشده سر پیچ خوب کار کنم!

خب به همین خاطر می گم باید پیچ ها رو دریف کنی کنی دیگه .
من گاز و ترمز رو به فلش بالا و پایین روی کیبورد انتقال دادم کلا تو همه ریسینگ ها این کار رو می کنم. اینجوری با یه دست گاز و ترمز و جهات تو دستمه.

سر پیچ ها هم باید فلش چپ یا راست رو همزمان با ترمز یه جوری با هم هماهنگ بزنی که هم نری تو دیوار و هم سرعتت کم نشه. بعضی جاها باس دستی بکش. به همین راحتی:31:

کلا اگه DIRT یا GRID رو بازی کرده باشی خیلی راحت تو این بازی رانندگی می کنی.

Mohammad Yek110
09-11-2012, 19:11
من برای دریفت گاز رو کم می کنم (صفحه های قبلی گفتم ، با دسته میشه) ، سر پیچ هی پشت سر هم ترمز رو می زنم و مشکلی ندارم ، اگه پیچش خیلی تند باشه یه کوچولو ترمز دستی می زنم
گاهی اوقات حتی نیترو هم میگیرم ، سرعت ماشین بعد از پیچ افت نمی کنه

Mohammad Yek110
09-11-2012, 19:34
:18::18::18:
اینو توی فیــســـبوک دیدم
لمسشون کنی له میشی :|

sonixax
09-11-2012, 19:51
فراری کسی پیدا کرده؟اگه دارید حدودا بگید کجاست.

کمپانی فراری اجازه نمیده از ماشینهاش در بازی های تعقیب و گریز استفاده بشه . یعنی توی سری نید فور اسپید خیلی وقته که دیگه پیداشون نمیکنید .

sonixax
09-11-2012, 19:55

خود بازی اولش یاد میده که !
مثل Hot Pursuit دریفت بکشید . یعنی نرسیده به پیچ فرمون بدید یک نیش ترمز بزنید بدون اینکه گاز رو ول کنید ماشین خیلی خوشگل میچرخه و دریفت میکشه بعد همون طوری که گاز رو نگه داشتی با فرمون بازی کن حله .

Gilopa
09-11-2012, 20:28
کمپانی فراری اجازه نمیده از ماشینهاش در بازی های تعقیب و گریز استفاده بشه . یعنی توی سری نید فور اسپید خیلی وقته که دیگه پیداشون نمیکنید .

اون وقت به چه دلیل ؟ بعضی از این کمپانیها واقعا جالبند

CRIS Joon CR7
09-11-2012, 20:39

میلاد خان جسارت نشه ولی تا اونجایی که میدونم لایسنس ایکسکلاسیو (انحصاری) فراری در اختیار مایکروسافت و همین امر هم لایسنس پورشه در اختیار EA هستش...
اگه دقت کنی توی سری فورزا پورشه نداره و با برند تیونینگ Ruf تو بازی پورشه هست...

کمپانی فراری اجازه نمیده از ماشینهاش در بازی های تعقیب و گریز استفاده بشه
:sq_6:

Arrowtic
09-11-2012, 20:43
دوستان توی قسمت Races از کجا بفهمم که کدومشون از ایناست که باید از پلیس فرار کنی؟الآن به امید اینکه برم مسابقه رفتم سر یکیشون دیدم باید از دست پلیس فرار کنم.هی از رادارشون میومدم بیرون ولی دوباره یکیشون میومد میدید منو.میخوام مسابقه ها رو برم این مود خیلی سخته آخه و حالم نمیده اما مسابقه حال میده!

resident
09-11-2012, 20:49
شما وقتی هر زیر پنجره مسابقه ای رو باز میکنید، نوع مسابقه توی عنوان زیر پنجره نوشته شده. برای مثال SPRINT یا AMBUSH.
توی Ambush شما باید از دست پلیس توی مدت زمان تعیین شده فرار کنی، توی Speed Run که میانگین سرعت شما در کل مسیر هستش باید بالاتر از ماینگین تعیین شده باشه؛ و گاها توی برخی از مسابقه های عادی مثل Sprint (از یک مبدا به یک مقصد) پلیس هم حضور داره.

Arrowtic
09-11-2012, 20:51
اونوقت مسابقه بین چندین ماشین چیه اسمش؟

resident
09-11-2012, 21:06
ارزش بازی کردن بازی خیلی بالاست.توی تک تک Race ها اول بشی و برای ماشینات چیز میز آزاد کنی.نمیدونم بعدش دومم بشی تا یه چیز دیگه آزاد کنی.کل ماشینا رو پیدا کنی و همه موست وانتد ها رو ببری.همه ی بیلبورد ها رو بپری بشکونی.همه دوریبنا رو پیدا کنی .الآن من این همه دست زدم تازه خوب هندلینگ بعضی ماشینا اومده دستم.الآن بعد از کلی تمرین بالاخره تونستم با Audi R8 خوشگلم(: دی) توی مسابقه ای که مثلا راحته اول و دوم بشم و تایر و نیترو آزاد کنم.حالا باید برم موست وانتد 10می رو بزنم و خلاصه از این بازیاست که تا مدت ها میشینی پاش!(چنین بازی من خودم کم بازی کردم(مگر بازی های آنلاین که اکثرشون به دلایل معلوم بیش از حد ارزش بازیشون بالاست)).با این که تیونینگش مثل قبلی نیست و گاراژ هم نداره اما بعد از مدت ها یه NFS بازی دارم میکنم که واقعا حس موست وانتد 2005 رو داره بهم میده!(حالا یه کم کمتر : دی)
آره دوست عزیز، بازی واقعا بازی منحصر به فردی هستش و خود من هم که تمام سری های NFS رو بازی کردم فکرشو نمیکردم اینقدر جذبم کنه. با اجازتون سه روزه در عرض مدت زمان کل 24ساعت به همراه تمام ماشین ها و بیلبردها و... تموم شد:5:
ماشین مورد علاقتون هم تازه جزو ماشین های ساده بازیه:) ماشین های زیر رو بهت پیشنهاد میدم حتما امتحان کنی:
Nissan GTR بخاطر فرمون عالی و شتاب بالا
Porsche Spyder بخاطر سرعت و شتاب
Lamborghini Aventador بخاطر قدرت بالای کنترل ماشین در کنار سرعت و شتاب بالا (بقیه دوستان رو نمیدونم اما لامبورگینی برای من حکم پیکان رو داره، باهاش هرکاری میکنم، خیلی خوبه؛ توی مسابقات Drift Canyon (دریفت های کوهستان NFS Carbon با لامبورگینی مورسیلاگو 280.000 دریفت زدم:sq_20:)

اگر پیچ تنده، با ترمز و نگه داشتن گاز تیز بپیچ؛
اگر پیچ کنده، با یه نیش ترمز و نگه داشتن گاز بپیچ؛
اگر پیچ عادیه، با فرمون خالی و نگه داشتن گاز هم میشه دریفت زد، البته به کمی تمرین و مخصوصا ماشینتون بستگی داره.

من برای دریفت گاز رو کم می کنم (صفحه های قبلی گفتم ، با دسته میشه) ، سر پیچ هی پشت سر هم ترمز رو می زنم و مشکلی ندارم ، اگه پیچش خیلی تند باشه یه کوچولو ترمز دستی می زنم
گاهی اوقات حتی نیترو هم میگیرم ، سرعت ماشین بعد از پیچ افت نمی کنه

آره:sq_21: اولین بار که بهشون زدم فکر میکردم اگه به پشتشون بزنم میشه رد شد، اما ماشینم خرد شد، اونا فقط یکم لرزیدن:(

اونوقت مسابقه بین چندین ماشین چیه اسمش؟

Sprint: از یک مبدا به یک مقصد
Circuit: مسابقاتی که یک مسیر خاص رو دو الی سه بار طی میکنید، اصطلاحان مسابقات دوری
زیاد نگران پلیس نباش، فوقش دستگیر میشی برمیگردی سرجای اولت که ماشینت بود؛ نه پول از دست میدی (اصلا پولی وجود نداره داخل بازی)! نه ماشینتو ازت میگیرن! فقط اون امتیازهایی که برحسب دریفت و سرعت و... موقع پلیس بازی بدست آوردی رو از دست میدی

manreza71
09-11-2012, 21:50
کسی در مورد license plate چیزی میدونه ؟

خودم فک کنم مربوط به تیونینگ هست که بازی باید اورجینال باشد و کی داشته باشی تا فعال بشه

کسی دقیقا میدونیه چیه اون ؟

mohammad_87
09-11-2012, 22:14
معمولا در کنار اینها یه راه فرار کوچیک هم هست ولی در این صحنه که عمرا طرف بتونه رد بشه.تنها کار اینه که یه دریفت 180 درجه بکشه و دوباره برگرده.

ولی گفته بودند توی این نسخه یکی از ماشینهای فراری هم هست!!

sonixax
09-11-2012, 22:24
میلاد خان جسارت نشه ولی تا اونجایی که میدونم لایسنس ایکسکلاسیو (انحصاری) فراری در اختیار مایکروسافت و همین امر هم لایسنس پورشه در اختیار EA هستش...
اگه دقت کنی توی سری فورزا پورشه نداره و با برند تیونینگ Ruf تو بازی پورشه هست...

:sq_6:

مساله انحصار نیست ! خوب در بازی GT یا سایر بازی هایی که مال مایکروسافت نیست ولی در عین حال هم مسابقات غیر قانونی تعقیب و گریز با پلیس هم نیست فراری رو میبینید !

اینجا هم بحث شده :

Ferrari doesn't want their cars involved in illegal street racing with police chasing them.

It's been stated before, Ferrari wanted no part in illegal racing games, just not gonna happen anytime soon. And honestly, a Honda S2000 is to damn small and will be destroyed by the Crown Vic Pursuit car

Ferrari is an Italian sports car manufacturer founded in 1929 and owned by FIAT. Before Ferrari built road cars, it gained great reputation in motorsport events, which is still today, especially in Formula One.

The street legal Ferraris are internationally regarded as dream cars, because of their flamboyant styling and performance.

After Hot Pursuit 2, Ferraris never came back to the series until the release of the Ferrari Racing DLC Pack for Need for Speed: Shift. Throughout the series the F50 made most appearances, although the 550 and its convertible version were regularly included in many NFS installments.

در شیفت که مسابقاتش غیر قانونی نیست ولی شما فراری رو میبینید !

اون وقت به چه دلیل ؟ بعضی از این کمپانیها واقعا جالبند

بروید از کمپانی معظم فیات که صاحب فراری است بپرسید ! خوب دوست ندارند در مسابقات غیر قانونی ماشینشان باشد دیگر !

sonixax
09-11-2012, 22:26

من هم شنیده بودم ! ولی همان موقع هم خیلی صابون به دلم نزده بودم . چون خود Criterion بارها گفته که تا فراری اجازه نده خبری از ماشینهاش در بازی نیست ! توی توییترش هم گفته بود که خبری از فراری نیست (این مال این بازی نیست) :

ali_agha1981
09-11-2012, 22:26
لطفا یکی لینک دانلود سیو بازی که توش همه ماشین ها ازاد شده باشن رو بذاره..مرسی

resident
09-11-2012, 22:36
خودم فک کنم مربوط به تیونینگ هست که بازی باید اورجینال باشد و کی داشته باشی تا فعال بشه
همون پلاک ماشین خودمونه؛ که توی حالت آنلاین (چندنفره - Multiplayer) که نیازمند داشتن نسخه قانونی و سریال نامبر اصلی هستش میتونید یه پلاک به دلخواهتون درست کنید؛ و در کنارش روی پلاکتون هر تغییراتی که روی ماشینتون اعمال کرده باشید ثبت میشه و به دیگران نشون میده شما چند مرده حلاجی.

معمولا در کنار اینها یه راه فرار کوچیک هم هست ولی در این صحنه که عمرا طرف بتونه رد بشه.تنها کار اینه که یه دریفت 180 درجه بکشه و دوباره برگرده.

نیست عزیزم. از اولش هم نبوده! شما بعد نسخه 4 بازی دیگه اسم فراری رو توی کوچه پس کوچه های NFS هم نمیتونستی ببینی!
این هم لیست کامل ماشین ها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad_87
09-11-2012, 22:54

توضیح دقیق که در پست بالا داده شد.اینم یک ویدیو که نغییر پلاک رو نشون میده و آزاد شدن یه سری موارد که مربوط به همون پلاک هست:

نیست عزیزم. از اولش هم نبوده! شما بعد نسخه 4 بازی دیگه اسم فراری رو توی کوچه پس کوچه های NFS هم نمیتونستی ببینی!
این هم لیست کامل ماشین ها:

درسته.البته علت اصلی در پست قبل از شما گفته شد که همون غیر قانونی بودن مسابقاته.

resident
09-11-2012, 22:59
شاید براتون جالب باشه بهترین ماشین چیه!

بیشترین قدرت موتور: Bugatti Veyron 16.4 Super Sport با 1200BHP
بیشترین ماشین پرشتاب 0-100: Bugatti Veyron 16.4 Super Sport با 2.4ثانیه
پرسرعت ترین ماشین: Bugatti Veyron 16.4 Super Sport با 431کیلومتر بر ساعت
(ولی من اصلا ازش خوشم نیومد، فقط راه میره، لذت رانندگی نداشت)

چه قبل ارتقا، چه بعد ارتقا، ماشین هایی که من واقعا ازشون لذت بردم:

Lamborghini Gallardo LP 570-4 Spyder Performante

Caterham Superlight R500

Nissan GT-R (R35) Egoist

Lamborghini Aventador LP 700-4

و در نهایت غول مرحله آخر:)
با 1100BHP و شتاب 0-100 در 2.9ثانیه و بیشترین سرعت 420کیلومتر (اختلاف جزئی با بوگاتی ولی تفاوت فاحش در کنترل و لذت رانندگی)
Koenigsegg Agera R

Gilopa
09-11-2012, 23:16
بچه ها از مرسدس بنز ماشینی تو این بازی هست ؟

clau
09-11-2012, 23:31
بچه ها از مرسدس بنز ماشینی تو این بازی هست ؟یکیش Mercedes benz sl که ماست وانتد شماره 8 هستش که بعد بردنش آزاد میشه یکی هم Mercedes benz SLS

Gilopa
09-11-2012, 23:36
یکیش Mercedes benz sl که ماست وانتد شماره 8 هستش که بعد بردنش آزاد میشه یکی هم Mercedes benz SLS
ایول..

بچه ها من دارم افسرده میشم میدونم دیگه سنم رفته بالا خیلی استعداد قدیمو ندارم اما نمیتونم به هیچ وجه ماشینارو کنترل کنم همش میخورم به درو دیوار :41: پ
ولی خداوکیل شما چطوری کنترل میکنید ؟ :sq_6: کارتون درسته انصافا .. من یکی دیگه کم اوردم

resident
09-11-2012, 23:42
بچه ها از مرسدس بنز ماشینی تو این بازی هست ؟

ایول..

بچه ها من دارم افسرده میشم میدونم دیگه سنم رفته بالا خیلی استعداد قدیمو ندارم اما نمیتونم به هیچ وجه ماشینارو کنترل کنم همش میخورم به درو دیوار :41: پ
ولی خداوکیل شما چطوری کنترل میکنید ؟ :sq_6: کارتون درسته انصافا .. من یکی دیگه کم اوردم

یکم تمرین کنی دستت میاد:) سعی کن آروم برونی و فعلا برای شروع با ماشین هایی که شتاب و فرمون خوب دارن بری.

این دو تا مرسدس بنز داخل بازی هست؛ که SLS هم جزو اوناییه که نسبتا خیلی خوب بود:)

Mercedes-Benz SLS AMG

Mercedes-Benz SL 65 AMG Black Series

manreza71
10-11-2012, 01:46
لطفا یکی لینک دانلود سیو بازی که توش همه ماشین ها ازاد شده باشن رو بذاره..مرسی

همه ماشین ها رو ازاد کردم و بازی رو تا 98% رفتم ، فقط چند تا بلیبورد مونده که پیدا کنم تا بشه 100%

اینم سیو تا 98%

mohammad_87
10-11-2012, 05:09
همه ماشین ها رو ازاد کردم و بازی رو تا 98% رفتم ، فقط چند تا بلیبورد مونده که پیدا کنم تا بشه 100%

اینم سیو تا 98%

توی تیونینگ،آزاد کردن قسمت pro هم جزو این درصدها حساب میشه؟
اگه اونهارو هم آزاد کردی،دقیقا میدونی برای هر کدوم چکار باید کرد؟توضیح داره ولی من چندتاشو متوجه نمیشم باید چکارش کنم!!

resident
10-11-2012, 10:38
توی تیونینگ،آزاد کردن قسمت pro هم جزو این درصدها حساب میشه؟
اگه اونهارو هم آزاد کردی،دقیقا میدونی برای هر کدوم چکار باید کرد؟توضیح داره ولی من چندتاشو متوجه نمیشم باید چکارش کنم!!

توجه: برای آزاد کردن Pro هر قطعه ای باید اون قطعه رو روی ماشین قرار بدید بعدش اقدام به آزادسازی کنید.

برای نیتروژن ها:
نیتروژن سوختنی: در مجموع باید 300ثانیه از نیتروت استفاده کنی
نیتروژن قدرتی: کافیه 25بار ازش استفاده کنی

برای شاسی ها:
شاسی سبک: 60ثانیه Air Time حرکت کنید
شاسی تقویت شده: 10تا ماشین پلیس رو Take Down (کاملا خراب) کنید

برای بدنه ها:
بدنه آیرودینامیک: 120ثانیه Slipstream (فشار هوا) برید
بدنه محافظ در برابر ضربه: 2 تا Crash Escape (فرار از تصادف) برید

برای دنده ها:
دنده طولانی: حدودا 9کیلومتر Oncoming برید
دنده کوتاه: 25 تا Near Miss رد کنید (از کنار ماشین ها با سرعت بالایی نزدیکشون رد بشید

برای تایرها:
تایر خاکی: حدودا 4کیلومتر باید توی خاک بری
تایر جاده: حدودا 4کیلومتر باید دریفت بکشی
تایر های مسطح (که خوراک پلیس بازیه فقط): 5تا از این چنگک (سیخک)های پلیس برید:)

شاید بگید برای بعضی موارد نمیدونید اصلا چی هستن! یا از کجا بفهمم توی اون حالتم! وقتی دارید حرکت میکنید به پایین سمت راست بالای کیلومترشمار دقت کنید، هر حرکتی که انجام میدید اونجا با اسم و میزان جاری که الان انجام دادی نشون میده. برای مثال وقتی از ارتفاع میپرید Jump، وقتی دریفت میکشید Drift، وقتی از کنار ماشینی پرسرعت و نزدیکش رد بشید Near Miss و... براتون میزنه.

manreza71
10-11-2012, 13:57
کسی میدونه معنی این چیه ؟ یعنی چه کاری کنم تا پرو رو بدست بیارم ؟

Get 2 Crash Escapes width impact protection body Equipped

Altairezio
10-11-2012, 14:05
کسی میدونه معنی این چیه ؟ یعنی چه کاری کنم تا پرو رو بدست بیارم ؟

Get 2 Crash Escapes width impact protection body Equipped
یعنی impact body رو رو ماشین بنداز!(انتخاب کن)
بعد با همون از 2 تا تصادف فرار کن !:sq_13:

manreza71
10-11-2012, 14:36
یعنی impact body رو رو ماشین بنداز!(انتخاب کن)
بعد با همون از 2 تا تصادف فرار کن !:sq_13:
همین کارو میکنم ولی نتیجه نمیده !!!!

یعنی از چه تصادفی فرار کنم؟ سد کردن پلیس ها یا ماشین شهروندها ؟

یه توضیح دقیق میخوام

Altairezio
10-11-2012, 14:47
همین کارو میکنم ولی نتیجه نمیده !!!!

یعنی از چه تصادفی فرار کنم؟ سد کردن پلیس ها یا ماشین شهروندها ؟

یه توضیح دقیق میخوام

نه تو تصادفاتی که تو مسابقات انجام میشه باید نخوری بهشون!
فرار از این!
من که اونجوری ردش کردم!

nois3
10-11-2012, 17:38
دوستان لطف می‌کنید بگید این گزینهایی که تو عکس شماره گذاشتم کارشون چیه؟(اگه میشه به ترتیب بگید)

راستی‌ من نسخه بلک باکس بازی‌ رو نصب دارم که حجم نصب شده 5.36GB

مال شما که ۲ DVD هست همین حجم رو داره؟

resident
10-11-2012, 21:10
دوستان لطف می‌کنید بگید این گزینهایی که تو عکس شماره گذاشتم کارشون چیه؟(اگه میشه به ترتیب بگید)

راستی‌ من نسخه بلک باکس بازی‌ رو نصب دارم که حجم نصب شده 5.36GB

مال شما که ۲ DVD هست همین حجم رو داره؟

منم BlackBox رو دارم که نصب شده اش 5.36ه و فایل نصبش یک فایل ISO حدودا 2.5 یا 2.7 یا 2.2...!!

1- نمایش جزئیات ریز و با کیفیت بالا
2- موشن بلور، یا همون تاری و محوی که موقع سرعت و حرکت اجسام ایجاد میشه
3- سایه هایی که به واسطه چراغ جلوی ماشین ایجاد میشه
4- دقیقا نمیدونم، اما معنیش حدودا میشه انسداد اطراف و محیط؛ نمیدونم چجوری توضیح بدم
5- نمایش جزئیات بازتاب (بازتاب نور، بازتاب تصاویر از سطوح براق و...)
6- جلوه های ویژه
7- نمایش جزئیات اشکال (اجسامی مثل ماشین چقدر منحنی (باکیفیت) و چقدر نوک تیز و لب تیز (بی کیفیت) باشن)

HITB0Y
10-11-2012, 22:41
سلام دوستان
از کجا میتونم تمام آهنگ های بازی رو دانلود کنم؟
تو خود پوشه بازی نمیشه پیدا کرد؟

aha2012
10-11-2012, 23:13
سلام دوستان

تو پوشه بازی چیزی نبود
از این سایت:
ولی فقط دوتاش برای من باز شد

.
.
.
بوگاتیو گرفتم انقدر تند میره اصلا نمیشه کنترلش کرد.در ضمن اصلا نیازی به nitro نداره :دی

saeedsh7j
10-11-2012, 23:15
سلام دوستان

لینک دانلود چند صفحه ی قبل هست.

HITB0Y
10-11-2012, 23:27
دوستان چطوری میشه از شر پلیس ها راحت شد؟
همش منو میگیرن...:sq_11:

HITB0Y
10-11-2012, 23:35
لینک دانلود چند صفحه ی قبل هست.

داداش من از صفحه 60 تا 74 گشتم خبری از لینک موزیک نبود...

ar71
10-11-2012, 23:58
دوستان کنترل ماشین خیلی سخت نیست ؟ زیادی میپیچه :| تازه نصبش کردم اصن نمیشه درست کنترل کرد البته خیلی خوب کار نمیکنه انگار سیستم خیلی بالایی میخاد ک با 4گیگ رم و سی پی یو corei5 درست کار نمیکنه :|

mjorh
11-11-2012, 00:51
داداش من از صفحه 60 تا 74 گشتم خبری از لینک موزیک نبود...

من با لینک تورنت زدم ،خیلی خوب بود سرعتشم بالا ! و همینطور حجم کمتر 250 مگ

+

واقعا هیجان بازی فوق العادس ...میتونم بگم بعضی موقع ها هم سطح NFSMW2005 میشه ! و حتی بهتر ازون ...

mjorh
11-11-2012, 00:52
دوستان کنترل ماشین خیلی سخت نیست ؟ زیادی میپیچه :| تازه نصبش کردم اصن نمیشه درست کنترل کرد البته خیلی خوب کار نمیکنه انگار سیستم خیلی بالایی میخاد ک با 4گیگ رم و سی پی یو corei5 درست کار نمیکنه :|

عادت میکنی ..ولی ماشینای مختلفو تست کن ..شاید ماشینی که الان داری کنترلش پایینه !

سیستم بالای میخواد ولی خود گیم هم ایراداتی داره ...انجین گرافیکش منظورمه

manreza71
11-11-2012, 01:08
به نظرم این بازی از بهترین های nfs هست (حیف کارت گرافیک بالایی میخواد تا لذتش تکمیل بشه)

خیلی چالش برانگیزه

مسابقاتش هم عروسکی نیستن

niegrau
11-11-2012, 01:36
بچه ها من زياد با nfs آشنا نيستم اما اخيرا the run رو باز كردم. از نقاط ضعف بازي هاي اين شركت اينكه همه ش مسابقه هست.
من دوسدارم بي هوا توي جاده هاي بين شهري همراه ترافيك براي خودم بازي كنم تا از تكنيك هاي رانندگي پر سرعت و دنده مَنويل لذت ببرم همراه با مخاطرات جاده اي مثل تصادف، پليس، خرابي خود ماشينم و .... Most wanted كدوم يك از اين حالت هارو داره؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Gilopa
11-11-2012, 02:39
عادت میکنی ..ولی ماشینای مختلفو تست کن ..شاید ماشینی که الان داری کنترلش پایینه !

سیستم بالای میخواد ولی خود گیم هم ایراداتی داره ...انجین گرافیکش منظورمه

من شخصا این ایرادات رو از گیم نمیدونم و این مساله الان تقریبا در اکثر بازیها داره خودشو نشون میده ..
دو دلیل مهم رو در این امر دخیل میدونم »
1- بازیها امروزه به سختی کرک میشند و این کرکها مشکلات عمده ای ایجاد میکنند
2-سیستمهای ما به شدت مشکل دارند ! تحریمهای شدیدی که رو ما اعمال میشه و نبود اجناس مطمئن از کمپانیها و انداختن جنسهای بی کیفیت(کارت گرافیکهای که در بخش خاورمیانه اصلا کیفیت واقعیشون رو ندارند) . کارایی سیستمهامون رو پایین اورده

sonixax
11-11-2012, 04:22
بچه ها من زياد با nfs آشنا نيستم اما اخيرا the run رو باز كردم. از نقاط ضعف بازي هاي اين شركت اينكه همه ش مسابقه هست.
من دوسدارم بي هوا توي جاده هاي بين شهري همراه ترافيك براي خودم بازي كنم تا از تكنيك هاي رانندگي پر سرعت و دنده مَنويل لذت ببرم همراه با مخاطرات جاده اي مثل تصادف، پليس، خرابي خود ماشينم و .... Most wanted كدوم يك از اين حالت هارو داره؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

همش رو :دی

sonixax
11-11-2012, 04:24

باید ماشینتون رو درست تیون کنید.
مثلا من داشتم با گالاردو بازی میکردم جون میکند به ۱۵۰ تا برسه . بعد از تیون هم فرمونش بهتر شد و هم شتابش توی سه سوت میرسه به ۱۷۰ تا و خیلی زود به ۲۰۰ تا . سعی کنید از هر چیزی Pro اش رو آزاد کنید .

patybor
11-11-2012, 09:54
سلام به همگی دوستان، چند روزی میشه دارم این NFS رو بازی میکنم. اولش اصلا خوشم نیومد ولی حالا بهتره به نظرم. چون واقعا با توجه به اسمش توقع زیادی از این شماره اش داشتم.
چند تا نکته رو اگر رعایت میکردن این یکی نسخه هم میتونست واقعا ماندگار بشه. البته نظر شخصی منه. اول که این تصادفاتش خیلی وقت گیره. با سرعت پایین هم میخوری صحنه اهسته میشه. یا حتی به لبه های یک گارد ریل.
دوم اینکه بعضی اوقات تو مسابقات جاده اصلا معلوم نیست. یا گرد و خاک ماشین جلویی ها اینقدر زیاده که چیزی رو نمی بینی. درسته که به واقعیت نزدیکه ولی این بازی برای شبیه سازی نیست.
و در اخر هم سیستم تیونینگ. میتونست خیلی بهتر و جذاب تر باشه. من درک نمیکنم چرا این کار رو مثل 7-8 سال پیش نمیکنند. نباید سخت باشه. توجیهی برای اینکار دارن؟؟ من تو فروم های خارجی نرفتم، کسی خبر داره اونجا هم این خواسته رو دارن یا نه؟
یک سوال هم دارم. مشخصات تیونینگ یک ماشین رو از کجا باید دید؟ اینکه چه چیزهایی روش نصب هست رو کجا زده؟ چطوری میشه بعضی ها رو Uninstall کرد ؟؟
ممنون میشم جوابم رو بدید.

ar71
11-11-2012, 12:42
منظور من همون اول بازی هست که استون مارتین و پورشه بهت میده !