PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل به دنبال یک بازی قدیمی اکشن مسابقه ای

resident
24-07-2012, 06:51
سلام به همه دوستان،

مشکل من از این قراره که میخوام این بازی رو نصب کنم، اما نه فایل نصبش رو دارم، نه اسمشو میدونم، نه عکسی دارم:37:
مشکل خیلی بزرگیه که حدودا 7-8ساله دارمش:9:

و اما توضیحات و نشونه های بازی:
یه بازی مسابقه ای بودش که یه حالت مرحله ای (Story) داشت و یه حالت مبارزه ای (Challenge / Free Fighting). ماشین های مختلفی داشت،

مرحله ای: خاطرم هست که توی مراحل اولیه اش یکم پلیس بازی و آدم کشی داشت. و در ادامه توی جاده های بیرون شهر دنبال یکی میکردی و باید سعی میکردی بهش برسی و بکشیش.
مبارزه ای: مثلا پورشه، یا وانت، یا... وقتی ماشینت رو انتخاب میکردی بسته به ماشینت و فضاهایی که در اختیارت میذاشت میتونستی روش تجهیزات مختلف مثل موشک، رگبار، پاشش نفت و... نصب کنی و با استفاده از اونا بقیه ماشین ها رو نابود میکردی. حتی امکانش بود که از ماشینت پیاده بشی و یه ماشین دیگه سوار شی.

سال انتشار: اون زمانی که بازی کردم سال های 83 یا 84 یا 85 بود؛ مسلما تاریخ انتشار بازی برای قبل 2005 هستش.
گرافیک بازی: گرافیک بالا و آنچنانی نبود، گرافیک ساده ولی قابل قبولی داشت. اون زمان اگر اشتباه نکنم با ویندوز ME بازی میکردم.

واقعا نمیدونم اسمش چیه، حتی اینکه ممکنه چه کلمه هایی توش باشه:44:!

ممنون میشم دوستانی که با همچین بازی هایی سروکار داشتن اسم های اون بازی ها رو بگن تا بلکه از این طریق عکس هاشونو ببینم و اون بازی رو پیدا کنم.
:45:

باتشکر:11::40:

(امیدوارم جای درستی تایپیک زده باشم؛ چون اینجا بازیخورهایی که اطلاعات جامعی دارن بیشتر کسانی میان)

resident
30-07-2012, 11:48
به لطف دوستان در تایپیک "درخواست لینک دانلود بازی های کامپیوتر" کاملا مشکل حل شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]