PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه استفاده از rss در سایت با زبان Asp.net

hamid_xp
17-07-2006, 14:35
سلام . دوستان . من کمی با rss مشکل پیدا کردم. از دوستان عزیزی که لطف کنند نحوه استفاده از اونو در زبان asp.net
توضیح بده بسیار ممنون می شم .
در ضمن اگر آر اس اس خوبی برای سایت در باره کامپیوتر می شناسید لطفا معرفی کنید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
با تشکر (نیاز فوری) ;)

hamid_xp
22-07-2006, 20:14
سلام . بچه ها مشکلم رو دو سه روزه که حل کردم عجیبه که کسی تا حالا جوابمو نداده ولی خدا رو شکر حل شد عجیب هم حل شد . باید بگم که از rss خبرگذاری ایتنا هم استفاده کردم . خیلی محشره و خودشو هر 4 - 5 ساعت آپدیت میکنه .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی هر کس کد برنامه نویسیش رو میخواد بگه تا براش بذارم . البته ممکنه کمتر آنلاین باشم . و یه کم طول بکشه .البته خیر بید!

saba_64
04-05-2009, 10:59
سلام.ممنون میشم اگه کدتونو بزارید.اگه با sql , c# , asp باشه چه بهتر.فوریهههههههههههههههه هههههه. مرسی.ایمیل منs.m_mohammadi@yahoo.com:42::23::29:

_H2_
05-05-2009, 13:55
سلام
rss در واقع یک فرمت xml است و شما میتوانید با متدها و کلاسهای فضای نام System.Xml اقدام به خواندن و تولید rss کنید.

به عنوان نمونه و برای خواندن یک rss میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید.
نوشتن هم بر عکس همین و با کلاس System.Xml.XmlTextWriter قابل انجام است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

taranom1238
10-05-2012, 02:25
سلام . بچه ها مشکلم رو دو سه روزه که حل کردم عجیبه که کسی تا حالا جوابمو نداده ولی خدا رو شکر حل شد عجیب هم حل شد . باید بگم که از rss خبرگذاری ایتنا هم استفاده کردم . خیلی محشره و خودشو هر 4 - 5 ساعت آپدیت میکنه .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی هر کس کد برنامه نویسیش رو میخواد بگه تا براش بذارم . البته ممکنه کمتر آنلاین باشم . و یه کم طول بکشه .البته خیر بید!
سلام آقای حمید
میشه کد rss تون رو واسه منم ارسال کنید؟
ممنون میشم اگه این زحمتو بکشید..
نیاز فوری دارم

آدرس ایمیلم: dfdk_ahsani@yahoo.com

ehsaun_kkt
02-02-2014, 00:08
سلام اگه ممکنه نحوه ساخت rss با asp رو برای من هم بفرستید.