PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب مودم وایرلس

taknavaz123
22-07-2012, 16:12
با سلام.
من میخوام یه مودم وایرلس بخرم.
بین این 3 تا مدل موندم.

لطفا نظر شخصیتونو دربارش بگید و احتمالا تجربیه موفق یا ناموفقی اگه دارید

linksys WAG120N
DLink 2750U
TP-Link TD-W8960N

joe_satriani
27-07-2012, 12:04
با سلام
خوب مسلما اول از همه مدل linksys کیفیت و محبوبیت بیشتری داره. و تجربه ی ناموفقی هم باهاش نداشتم. کیفیت بالایی داره.

موفق باشید.

armin_gera
27-07-2012, 15:50
من دو ساله dlink دارم ازش راضیم
دوستم لینکسیس داره یه کم ناراضیه میگه هرازچند گاهی اینترنتو قعط میکنه و...
نسبت به قیمتش dlink خوبه
راستی دوروبره tplink نرو

taknavaz123
28-07-2012, 09:01
با سلام
خوب مسلما اول از همه مدل linksys کیفیت و محبوبیت بیشتری داره. و تجربه ی ناموفقی هم باهاش نداشتم. کیفیت بالایی داره.

موفق باشید.

من دو ساله dlink دارم ازش راضیم
دوستم لینکسیس داره یه کم ناراضیه میگه هرازچند گاهی اینترنتو قعط میکنه و...
نسبت به قیمتش dlink خوبه
راستی دوروبره tplink نرو

واقعا جالبه.تفاوت سلایق و نظرات رو میگم.
مثلا joe میگه linksys خوبه.منم رفتم لینکسیس خریدم.اما از برد آنت دهیش زیاد راضی نیستم.شما چنین مشکلی ندارید؟

یا دوستمون آرمین میگه طرف Tplink نرو.در حالیکه وقتی تو نت جستجو کردم بیشترین نعریف و تمجید رو از Tplink مدل w8960 شنیدم.

armin_gera
29-07-2012, 12:58
واقعا جالبه.تفاوت سلایق و نظرات رو میگم.
مثلا joe میگه linksys خوبه.منم رفتم لینکسیس خریدم.اما از برد آنت دهیش زیاد راضی نیستم.شما چنین مشکلی ندارید؟

یا دوستمون آرمین میگه طرف Tplink نرو.در حالیکه وقتی تو نت جستجو کردم بیشترین نعریف و تمجید رو از Tplink مدل w8960 شنیدم.
درباره برد linksys اره بردش یه مقدار کمتره البته بشتگی به موانع سر راه داره!
خوب وقتی مارکای خوبی مثل لینکسیس و دیلینک هست چرا سراغ بقیه مارکا بریم
در باره اینکه اکثرا از tplink تعریف میکنن اینه که اکثر مردم tplink دارن و مسلما کسی از چیزی که داره هیچ وقت بد نمیگه
و اینکه چرا اکثرا tolink دارن چون نمایندگی های فروش adsl همهشون به خاطر ارزون بودن tplink به مشتراشون میدن, یکیش من خودم که اولا به مشتریام dlink و جنسای خوب میدادم طرف سردر نمیاورد میومد میگفت آقا یه چیزی بی دردسر بده منم الان دیگه به همه مشتریام tplink میدم همه هم راضین
dlink و linksys امتحانشونو پس دادن و اینم بگم tplink امنیتش خیلی پاین تره و زود -- میشه
من خودم شخصا dlink استفاده میکنم و تا حالا مشکلی نداشتم باهاش