PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در Export کردن (فوری)

Newboys20
21-07-2012, 21:27
سلام خدمت شما
من مدت کوتاهیه که با AE کار می کنم امروز که یک mp4 ای که از PR خروجی گرفته بودم رو بردم تو AE روش 1 افکت گذاشتم بعدش از تو منو زدم که به پروژه PR تبدیل کنه ولی وقتی با PR باز می کنم این ارورو میده
\C:\Users\Amir\Documents\asd.prproj

Video Filter missing: AE.ADBE Glo2
ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنن ورژن ام هم CS5.5 هست

eai
10-09-2012, 20:57
یه امکان خوبی که توی این 2 نرم افزار هست امکان برقراری ارتباط بین این 2 نرم افزار هست
یعنی نیازی نیست جداگونه خروجی بگیری بر روی قسمت یا قسمت هایی که می خواهی روی اونا افتر کار کنی راست کلیک کن بعد گزینه Replace Whit After Effects Composition رو بزن تا خودش اتوماتیک افتر رو باز کنه و فایل رو بفرسته اونجا اینجوری همزمان تغییراتی که میدی رو توی پریمیر هم میتونی ببینی ، در آخر هم فقط کافیه اون رو ذخیره کنی و حتی تو زمان خروجی گرفتن نهایی با پریمیر نیاز به باز بودن برنامه افتر افکت نیست
یه راه دیگه هم اینکه که هر قسمتی رو که می خوای ادیت شده انتخاب کنی بعد اونارو کپی کنی و توی افتر پیست کنی بعد از کارت هم میتونی اون رو با یک فرمت خوب مثل Quick Time یا AVI خروجی بگیری و توی پریمیر استفاده کنی
راستش من تا الان نتونستم از گزینه Export برای پریمیر درست استفاده کنم ( یعنی بعد این کار افکت ها و ماسک هایی که استفاده کردی و کلا امکاناتی که توی پریمیر نیست همش از بین میره فقط افکت هایی که بین این 2 نرم افزار مشترکند روشون باقی می مونه)
بهترین کار استفاده از روش اول هست (خودم تو یه کار بعد از تدوین برای اصلاح رنگ تمام تکه هارو دونه دونه فرستادم و درست کردم )