PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای این طور سایتی به چه سیستمی نیاز دارم؟

afshin-434
19-07-2012, 20:38
سلام من می‌خوام یه سایت برای یه پاساژ طراحی کنم که دسته بندی داشته باشه مثل پوشاک - کامپیوتر و... (همه در یک صفحه ) اینا زیر مجموعه داشته باشند بعد هرکدام از این‌ها هم خودش زیر مجموعه داشته باشه که مغازه ها رو معرفی کنه دفیقاً مثل این سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از چه سیستمی (چه رایگان چه پولی) باید استفاده کنم؟

MrGee
19-07-2012, 23:27
فکر کنم جوملا برای این کار مناسب باشه.
البته برای اینکه به خوبی اونجا بشه زیاد کار داره.

jizg
26-07-2012, 00:10
هر سیستم مدیریت محتوایی که فکر میکنی راحت تر میتونی یاد بگیری یا مرجع برای یادگیریشو داری میتونه کمکت کنه:جوملا ، دروپال یا حتی با وردپرس هم میشه این کار انجام داد.
فقط باید بلد باشی چطور از اون سیستم استفاده کنی،با اینکه من خودم هیچ تجربه ای تو کار با دروپال ندارم ولی چون صفحات ایجاد شده تو drupal راحت تر زیر مجموعه ی هم میشند.

saeed latifi
24-08-2012, 19:32
سلام دوستان من می خوام یه سایت آموزش الکترونیکی بسازم که توی اون از تمام امکانات وب استفاده کنم مثل چند رسانه ای و فروم و چت و... به نظر شما کدوم سیستم مدیریت محتوا این قابلیت هارو داره؟
ممنون. لطفا جواب بدین

masoud_
24-08-2012, 19:35
سلام
خیلی جالب و پر کار هست
من فکر کنم انعطاف پذیری ووردپرس این اجازه رو بده تا اینچنین طرحی به سرانجام برسه

ووردپرس <======

negar13
24-08-2012, 23:33
سلام من می‌خوام یه سایت برای یه پاساژ طراحی کنم که دسته بندی داشته باشه مثل پوشاک - کامپیوتر و... (همه در یک صفحه ) اینا زیر مجموعه داشته باشند بعد هرکدام از این‌ها هم خودش زیر مجموعه داشته باشه که مغازه ها رو معرفی کنه دفیقاً مثل این سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از چه سیستمی (چه رایگان چه پولی) باید استفاده کنم؟

سایتی که دادید فایرفاکس برای من پیغام امنیتی داد؟