PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي سوني ارك اس

1clik
19-07-2012, 00:47
سلام دوستان گوشي سوني آرك اس چطوره
گوشي فعلي من سام جت هستش و مشكل من نداشتن تم و ظرفيت محدود اس ام اس هستش و نرم افزار
آيا اين گوشي اين مشكلات رو حل كرده
انتظارات من كيفيت صفحه نمايش واسم خيلي مهمه نميخام از سام پايين تر باشه و تو مكانهاي باز و بيرون مثل نور خورشيد خانايي قابل قبولي داشته باشه
كيفيت صداش تو اسپيكر خوب باشه بلند باشه تا بشه صداي گوشي رو تو جاهاي شلوغ شنيده بشه
مشكل ظرفيت اس ام اس نداشته باشه
كيفيت دوربين بهتر از گوشي خودم باشه
اگه پيشنهاد بهتري تو رنج سوني آرك اس دارين لطفا بگين راستي از اچ تي سي سنسيشن ايكس اي و ديزاير اچ دي هم خوشم ميادولي نميتونم بيشتر از 550هزينه كنم و مثل اينكه كيفيت صفحه نمايش سوني بهتر از اين دوتاس

1clik
19-07-2012, 22:11
دوستان لطفا راهنمایی کنید؟

clau
19-07-2012, 22:25
arc s دوربینش 8مگا پیکسل هستش که بین گوشی های سونی اریکسون بهترین دوربین حال حاضر داره
صفحه نمایش 2/4اینچی با رزولوشن480 × 854که با موتور پردازشگر تصویر براویا سونی (Sony Mobile Bravia Engine) کیفیت صفحه نمایشش خیلی عالیه
8گیگ رم با خود گوشی عرضه میشه -سی پی یو تک هسته ای 1400گیگا هارتزی داره- صدای گوشی هم وقتی توی تنظیمات صدا گزینه xloudکه برای افزایش صدا هستش وقتی فعالش میکنی صداش خیلی عالیه-اپدیت اندروید4هم براش در حال حاضر موجوده:20:
این گوشی از هر نظر که بگی قابل مقایسه با گوشی که در حال حاضر داری نیست از همه نظر ازش سرتره

1clik
19-07-2012, 23:48
با تشكر از راهنماييتون دوست عزيز فقط چقدر ظرفيت اس ام اس داره؟
در ضمن تاپيكي برا اين گوشي پيدا نكردم !!!!!
تو اين رنج بهتر از اين چيزي هست يا همين بهترينه تو اين قيمت؟

MMM52
19-07-2012, 23:56
با تشكر از راهنماييتون دوست عزيز فقط چقدر ظرفيت اس ام اس داره؟
در ضمن تاپيكي برا اين گوشي پيدا نكردم !!!!!
تو اين رنج بهتر از اين چيزي هست يا همين بهترينه تو اين قيمت؟

نگران ظرفیت اس ام اس نباش...

به نظر من تو رنج 450 تا 650 بهترینه..

اینم کلوپش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

clau
19-07-2012, 23:58
برید تو قسمت کلوپ گوشی های تحت اندروید اونجا تاپیکش هست :20:
حافظه داخلیش 320 مگابایت هستش - مگه چقدر میخواین اس ام اس ذخیره کنین که نگران ظرفیت smsهستین
به نظر من توی این رنج قیمتی بهترین گوشی هستش باز میل شماست

1clik
20-07-2012, 00:04
راستش تو سامي خيلي اذيت شدم به خاطر حافظه محدودش واسه اس ام اس كه قابل تغيير هم نبود يعني امكان افزايش نداشت به خاطر همين نميخام همين بلا به سرم بياد

راستش من زیاد اس دخیره میکنم نمیدونم این 320 مگی که میکین همش واسه اس ام اس هست و چقدر اس توش جا میشه؟

mojtaba47teh
29-07-2012, 17:11
سلام به دووشمشیکهفتس خریدم و میخوام بفرستان من یدونه حدود چون دوربن دوم نداره . نمیدونم چقدر اس جا میگیره چون با این خطم زیاد اس نمیاد برام. من فعلا با گوشی اندروید مشگل دارم برنامه میخوایم دانلود کنیم هی پیام میده توی گوگل و پلی گوگل اکونت بسازیم
من ایدی جیمیل دارم هر چی وارد میکنم نمیشه. یکم تازه کارم با گوشی انمدروید در واقع یکهفتس من 500 میفروشمش حدود 100 تومن ضرر اگه کسی خواست بگه . فکر کنم سنسیشن بهتر باشه. چون دو تا دوربن داره.بازم ممنون میشم اگه کسی به من پاسخ بده با تشکر سید مجتبی . 09358909411

mojtaba47teh
29-07-2012, 17:13
چند تا بدقیقه پیش یه جواب دیدم چند تا برنامه رو باید دانلود کرد توی گوشی تا بتونیم راحت برنام ها رو از توی پلی گوگل دانلود کنیم هنوز امتحان نکردم

mojtaba47teh
29-07-2012, 17:22
راستش برنامه ها رو گم کردم متاسفانه . کسی میدونه چه جوری میتونیم اندروید ورژن 4 رو روی گوشیم نصب کنم تشکر
:31: و ارتقا بدم ؟ گوشی ارک اس سونی اریکسون حدود هفت روز خریدم ؟ با

asrit.net
29-07-2012, 17:51
دوست عزیز شما نگران SMS اش نباش ، چون در آندرویید می توانید SMS ها را به SD منتقل کنید.

ولی به نظر من 320 مگابایت برای یک گوشی آندروییدی واقعا حافظه کمی است. بعدا (حدود یک یا دو ماه بعد)

شما را دچار دلزدگی شدید خواهد کرد.)