PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی FC Barcelona | بلوگرانا | جلد 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

M E S S I
29-06-2013, 15:10
2013/06/29

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فینال آبی و اناری

11 بارسایی در ماراكانا

تیم ملی اسپانیا 9 بارسایی و تیم ملی برزیل 2 بارسایی را در اختیار دارد.

نیمار:" اینكه من مقابل هم تیمی های آینده ام بازی خواهم كرد لذت بخش خواهد بود."

تیاگو سیلوا ممكن است بارسایی شود. سانیهی به برزیل سفر كرد تا تیاگو سیلوا را متقاعد كند و راه حلی برای دستمزد او پیدا كند.

بازی بر سر تاج و تخت

GAME OF THRONES

اینیستا و نیمار در مقابل یك دیگر صف آرایی خواهند كرد. ستارگان اول دو تیم به دنبال پیروزی و دریافت جایزه MVP (با ارزش ترین بازیکن این دوره) هستند.

اینیستا:" ما می خواهیم برزیل را شكست دهیم. این بازی بسیار بزرگ خواهد بود."

نیمار:" برای من افتخار بزرگی است كه در برابر هم تیمی های آینده ام به میدان بروم،‌من آن ها را تحسین می كنم."

تلاش بارسا برای آوردن تیاگو سیلوا:سانیهی، به برزیل رفت تا سیلوا را برای بارسایی شدن متقاعد كند.

runner
29-06-2013, 19:08
11 FC Barcelona players in Confederations Cup final

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نیمار:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

"با تمام احترامی که برای هم تیمی های جدیدم قائلم، اما برزیل قهرمان خواهد شد!"
"اسپانیا با حضور اینیستا، ژاوی، پدرو، کاسیاس، راموس و ... بهترین است و امیدوارم افتخار گلزنی به این تیم را داشته باشم."

بارسلونا‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تمرین امروز تیم ملی اسپانیا بدون حضور پیکه و راموس پیگیری شد. این دو مدافع مرکزی امروز رو به استراحت و ریکاوری پرداختند.
از طرف دیگه فابرگاس و سولدادو در یک پست مشابه به تمرین پرداختند. این یعنی اینکه در صورت بازی فابرگاس در فینال، به احتمال زیاد در پست مهاجم نوک کاذب بازی خواهد کرد.

بازی اسپانیا و برزیل فردا شب برگزار خواهد شد.

هواداران باشگاه فوتبال بارسلونا در ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اخبار نقل و انتقالات

-ماركيونه (ايجنت كاساسولا، مدافع بوكا): شايعات بارسا؟ امروز چيزي در اين مورد نبود اما باشگاه مذاكراتي داشته است. كيه كه دوست نداشته باشه به اونجا بره؟
-ريوس (كمك مربي بتيس): امر طبيعي براي پيشرفت دوس سانتوس اينه كه بارسا رو ترك كنه. ما هم به جذب او علاقمنديم.
-مذاكرات براي پيوستن رافينيا، كه قراردادش را چند روز پيش با بارسا تمديد كرد، به سلتا به خوبي پيشرفت كرده است.
-سسك: صحبت هايي از آينده من در انگليس؟ به نظرتون آيا من در نظر دارم تا بارسا را ترك كنم؟ خير، حتي يك لحظه.
-بارسلونا ميخواهد تا ويا اول با باشگاه مورد نظرش به توافق برسد، سپس باشگاه مد نظر پيشنهاد رسمي ارائه دهد.
-ويلانووا به درخواست خود مبني بر خريد سيلوا باز هم ادامه داد. در صورت خريد او، سيلوا آخرين خريد بارسا خوهد بود.
-رم در صورت دريافت سانچز، مدافع جوان خود ماركوينيس را به بارسا خواهد فروخت.
-بارسا در روزهاي آتي مذاكرات خود را براي تمديد قرارداد تيو آغاز خواهد كرد.
-دل نيدو (مدير عامل سويا): قصد خريد دلوفئو را نداريم. ما نميتوانيم انتظارات بارسا را بر آورده كنيم. او براي ما خيلي گران خواهد بود.
-مدير بارسا سانلحي براي ديدن فينال جام كنفدراسيون ها به برزيل رفته است. او ميتواند ايجنت سيلوا را ملاقات كند.
-ليورپول، چلسي، تاتنهام، آرسنال، ليورپول، برايتون به جذب دلوفئو به صورت قرضي علاقمند هستند. او بعد از جام جهاني درباره آينده اش تصميم خواهد گرفت.
-رسمي: روبي مربي تيم جيرونا به بارسا پيوست. او دستيار دوم تيتو خواهد بود.
-ويا: فيورنتينا يا تيم هاي انگليسي؟ فعلا تمركزم بر روي جام كنفدراسيون ها است. بعدا در اين باره صحبت خواهيم كرد.
-اريكسون پيشنهاد هاي تيم هاي ديگر را رد كرده است، زيرا او فكر ميكند با رفتن تياگو بارسا او را به خدمت خواهد گرفت. اما بارسا با وجود رفتن تياگو قصد ندارد هافبك ديگري جذب كند.
-كالندا (ايجنت ماركوينس): بارسا؟ باشگاه هاي زيادي به او علافمند هستند اما او ٤ سال با رم قرارداد داره.

هواداران بارسلونا‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شکایت بارسلونا علیه مورینیو به دادگاه کشیده شد

این حرکت مربی رئالی مادرید --------------------------------------------------، ولی قضیه به همین‌جا ختم نشده و گرچه جریمه 2 جلسه محرومیت مورینیو توسط فدراسیون اسپانیا بخشیده شد، این بار قضیه به دادگاه کشیده شده.

در فوریه 2012 بارسلونا شکایتی مبنی بر حرکت خشونت‌آمیز مربی رئال مادرید در ملا عام تهیه کرد. قانون در این مورد واضح است. کسی که بدون ایجاد آسیب جدی حرکت خشونت‌آمیز انجام میدهد، باید جریمه شود.

بارسلونا در 2 سال گذشته دائما پیگیر این شکایت از مورینیو بود و اکنون به نظر می‌رسد این پرونده به مراحل پایانی خود نزدیک می‌شود

هواداران باشگاه فوتبال بارسلونا در ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یکی از مدیران ورزشی ارشد بارسا، "رائول سانیه ای"، به برزیل سفر کرده که بازی فینال اسپانیا و برزیل رو تماشا کنه. اما احتمالش هست که هدف این سفر صحبت با "تیاگو سیلوا" برای پیوستن به بارسا باشه.

نکتهء اول اینکه ایشون معمولاً وقتی که یه خرید به مراحل خوبی رسیده باشه وارد مذاکرات نهایی میشه.
نکتهء دوم اینکه یکی از بزرگترین خریدهای ایشون مربوط به یک ماه پیش و "نیمار" میشه.
نکتهء سوم اینکه خیلی دلتون رو صابون نزنید. چون ممکنه واقعاً فقط برای دیدن فینال رفته باشه!

بارسلونا‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رافینیا و بارسلونا بر سر تمدید قرارداد به توافق رسیدند

قرارداد رافینیا تا سال 2016 تمدید شد
قرارداد اين بازيكن تا سال 2014 به اتمام می رسيد ، اين بازیکن برای سه فصل دیگر از رنگ آبی و اناری باشگاه دفاع خواهد کرد

بارسلونا و رافائل آلكانتارا ( رافينيا ) بر سر تمديد قرارداد تا سال 2016 به توافق رسيدند و بند خروجی او هم 30 ميليون يورو اعلام شد. قرارداد فعلی رافينيا تا تاريخ 30 ژوئن 2014 تمام می شد. بند جدایی اين بازيكن هم 30 ميليون يورو اعلام شده است.
رافينيا ، 20 ساله ، در مجموع 36 بازی در فصل گذشته برای بارسا بی انجام داد و 10 گل به ثمر رساند.

منبع : سایت رسمی باشگاه / مترجم : سینا بنی فاطمی FCBarca.ir

هواداران بارسلونا‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آندرس اینیستا:
"پیروزی در برابر برزیل در زمین خود آنها بهترین موفقیت برای ما می باشد. آنها در مقابل دیدگان هزاران تماشاگر خود به مصاف ما خواهند آمد و این برایشان امتیاز بزرگی است."
"بازی در برابر ایتالیا شاید ما را خسته کرده باشد، اما بازی فینال آخرین بازی است و مطمئناً ما هرچه در توان داشته باشیم پیاده خواهیم کرد."
"تیاگو بازیکن خوب و آینده داری است و من دوست دارم او در بارسا بماند. اما دیدگاه افراد ممکن است متفاوت باشد و کاری را که فکر می کنند درست است انجام دهند."

8 سال پیش در چنین روزی لیونل مسی اولین بازی اش را برای تیم آرژانتین در جام جهانی زیر 20 سال انجام داد.
در آن بازی آرژانتین 8-0 پاراگوئه را شکست داد که لیونل مسی موفق به زدن 1 گل و دادن 2 پاس گل شد.

لئو در آن رقابتها عنوان بهترین بازیکن مسابقات را دریافت کرد.

فابرگاس و پیکه هم تیمی‌های دوره نوجوانی

آلبا :
دوستان من در مورد شخصیت مسی از من میپرسند ، من همیشه میگویم : " یک مرد ساده ، مثل من و شما ، کاملا طبیعی است... "

‎هواداران ایرانی لیونل مسی‎
ویا:نیمار یکی‌ از بهترینهای جهان است و لحاظت خوبی‌ در بارسا رقم خواهد زد.

قهرمانی در جام کنفدراسیونها برای این فصل فوتبال بسیار عالی‌ خواهد بود این تنها جامی هست که ما هنوز موفق به کسب آن نشده ایم

اخبار کوتاه

-مسي: نيمار؟ اون بازيكن فوق العاده ای هستش، مطمئنم به تيم كمك هاي زيادي خواهد كرد. اميدوارم بتونه كارهايي كه در برزيل ميكنه رو در بارسا هم انجام بده.
آنجلوتي؟ مادريد مربي خيلي خوبي داشت و حالا با يك مربي خوب ديگه هم قرارداد بسته. ما با يك تيم خيلي خوب كه بازيكنان عالي دارد، رقابت خواهيم كرد.
-١١ بازيكن بارسا در فينال جام كنفدراسيون ها حضور خواهند داشت.
-اينيستا با ١٥ دريبل موفق، آمار بيشترين دريبل موفق را در جام كنفدراسيون ها در اختيار دارد.
-بوسكتس: فكر كنم اين دومين پنالتي من به عنوان بازيكن حرفه اي بود. اوليش رو تو بازي با ميلان در جام خوان گمپر از دست دادم.
-پيكه: براي زدن پنالتي شما بايد مطمئن باشيد كه اون را گل خواهيد كرد. من در اين لحظه هرگز از آن نترسيده ام.
تجربه خيلي مهمه. ما بسيار ساليان زيادي هستش كه در اين سطحيم. اين موضوع به ما در زمان پنالتي زدن كمك زيادي ميكنه.
-روبن سوسا (بازيكن سابق لاتزيو - اينتر): نيمار و مسي بارسا را حتي قويتر از قبل خواهند كرد. آنها با هم فوق العاده خواهند بود.
-سسك: بازي بارسا خيلي وابسته به موقعيت بازيكنان است، شما نيمتوانيد هر حركتي كه ميخواهيد بكنيد زيرا ممكن است تيم را مختل كند. من بايد خودم رو با اين موضوع هماهنگ كنم.
-آلوز: اسپانيا كمي برتري نسبت به ما داره ولي شانس دو تيم برابر است. بازي برابري خواهد بود، من مطمئنم كه آنها به من احترام خواهند گذاشت.
-بيشترين پاس در جام كنفدراسيون ها: آلوز ٣١٨ - اينيستا ٣١٧ - ژاوي ٢٩٣ - كيليني ٢٦٩ - بوسكس ٢٦٠ - مارسلو ٢
-اينيستا براي جلوگيري از سقوط آلباسته به دسته چهارم ٢٤٠.٠٠٠ يورو دستمزد باريكنان اين تيم را پرداخت كرده است.
-بارسا ميخواهد تا قرارداد مونتويا را تمديد كند

مصاحبه سانچز

شایعات در رابطه با جداییم؟ کادر فنی به من اعتماد دارد. من قطعاً فصل آینده نیز در بارسا هستم.
- نیمار به سرعت با تیم هماهنگ خواهد شد. رقابت خوب است و باعث پیشرفت تو میشود. بازی در کنار نیمار و مسی در خط حمل زیبا خواهد بود.
- انتقادات علیه من؟ این عادی است و من می‌پذیرم. بارسا بهترین تیم در جهان است. و اگر شما در بازی اشتباه کنی‌ تمام دنیا آنرا خواهد دید.
- بازی در بارسا به تو این فرصت را میدهد که سبک متفاوتی از فوتبال را تجربه کنی‌، آنچه را که من در ایتالیا انجام میدادم و تجربه کردم در بارسا نمیتوانم انجام دهم.
- تیتو حالش کاملا خوب است و آماده.او مربی خوبی‌ است امیدوارم در کنار ما بماند, ایناین نه تنها خواسته من بلکه خواسته تمام تیم است.

منبع: اسپرت
آلبا :
شاید سال دیگه سعی کردم گواهینامه رانندگی ام را بگیرم،اما من دوست دارم تا پدرم مرا به تمرین ببرد.این یک فرصت برای صحبت کردن است.
بازی من در بارسا یا اسپانیا تغییری نمیکند.هر دو تیم میخواهند توپ را در اختیار داشته باشند و حمله کنند.مربیان از من درخواست کارهای متفاوت نکردند.
دوستانم از من میپرسند که مسی چه شخصیتی دارد و من هم همیشه همین جواب را میدهم : یک پسر ساده،مثل تو و من،کاملا نرمال.
رابطه ام رو با مسی خیلی خوب شروع کردم،او یک مرد بسیار متواضع است.

الکسیس: از کیفیت لازم برای بازی در کنار مسی و نیمار برخوردارم

الکسیس سانچس بار دیگر تاکید کرد که فصل آینده در بارسلونا می ماند. وی طی گفتگویی با رسانه های شیلیایی عنوان کرده که وظیفه ای که در بارسا از او می خواهند با آنچه در لیگ ایتالیا انجام می داد متفاوت است و در بارسا بیشتر وظیفه ی حفظ توپ و فضاسازی برای گلزنی مسی را بر عهده دارد.

در مورد حضور نیمار در بارسا هم الکسیس ابراز اطمینان کرده که نیمار در بارسا موفق خواهد بود و گفته که برای بازی در کنار او ومسی لحظه شماری می کند. از نظر الکسیس حضور توامان مسی و نیمار در بارسا هیچ مشکلی ایجاد نمی کند چراکه فلسفه ی باشگاه بر پایه ی رفاقت و فروتنی بنا نهاده شده است.

بازیکن شیلیایی همچنین گفته که بازی در بارسا مانند یادگیری فوتبال از نو است. به گفته وی :« بارسا تیمی است که در آن اگر کسی توپ را لو دهد کل دنیا خبردار می شوند! نوع بازی بارسلونا به گونه ای است که در هیچ جای دیگر دنیا مانند آن یافت نمی شود.»

به نظر میرسه تیاگو داره با بارسا به توافق میرسه که بمونه. دستمزد قرارداد جدیدش دو برابر خواهد یود.

سانتوس حریف بارسا در جام خوان گمپر در روز 2 آگوست ساعت 21:30 به وقت محلی

runner
29-06-2013, 19:27
گوشه ای از مصاحبه رونالدیتهد با موندو دپیورتو:

"بارسلونا تیمی است که تا ابد در قلب من خواهد بود.واقعا شگفت انگیز است که بازی نیمار را در این تیم عالی و در بهترین لیگ دنیا مشاهده کنی..نیمار یک دوست عالی برای من بوده است.فردی با درک بالا از زندگی و بازی فوتبال .در کنار مسی ،دوست خوب دیگرم ،چه خواهد شد>"

nw_nk
29-06-2013, 20:29
ایسکو: اسم سگ من مسی است

این هافبک جوان اسپانیایی که به تازگی از مالاگا به رئال پیوست، نه تنها مشکلی با ستاره بارسا ندارد، بلکه معتقد است که او بهترین بازیکن دنیاست.

سایت گل- ایسکو، خرید جدید رئال مادرید، اعلام کرد به دلیل علاقه زیادی که به لیونل مسی، ستاره بارسا دارد، نام سگش را مسی گذاشته است.

این هافبک جوان اسپانیایی که به تازگی از مالاگا به رئال پیوست، نه تنها مشکلی با ستاره بارسا ندارد، بلکه معتقد است که او بهترین بازیکن دنیاست.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من اسم سگم را مسی گذاشتم زیرا مسی بهترین بازیکن دنیاست؛ مثل سگ من که بهترین است."

این اولین بار نیست که این بازیکن جوان با اظهار نظرهایش خبرساز می شود. ایسکو زمانی که در والنسیا بازی می کرد گفته بود که به دلیل رفتار خودخواهانه باشگاه رئال، از این باشگاه متنفر است.

او همچنین بعد از دیدارهای جنجالی رئال و بارسا در نیمه نهایی چمپیونز لیگ سال 2011، ژوزه مورینیو را مورد انتقاد قرار داده بود و برای دیدار فینال بارسا-منچستر یونایتد، حمایتش را از باشگاه کاتالانی اعلام کرد.

ایسکو همچنین ستاره های بارسا مانند ژاوی و اینیستا را مورد ستایش قرار داده بود و از رونالدینیو، ستاره سابق بارسا، به عنوان یکی از الگوهایش نام برده بود.

Isco: Why my dog is called Messi

runner
29-06-2013, 22:26
نيمار و اينيستا , رقابت براي كسب توپ طلايي جام كنفدراسيون ها

آندرس اينيستا و نيمار دو بازيكن از 6 بازيكن نامزده شده براي كسب توپ طلا مي باشند. جايزه اي كه فيفا به بهترين بازيكن اين رقابت ها در روز يكشنبه در ماراكانا اهدا خواهد كرد.
سرخيو راموس از اسپانيا , پائولينيو از برزيل , آندره پيرلو از ايتاليا و لوئيس سوارز از اروگوئه 4 نامزد ديگر را تشكيل مي دهند.
همچنين جايزه ي توپ نقره اي و برنزي هم براي نفرات دوم و سوم مسابقات در نظر گرفته خواهد شد.
نكته اي كه حائز اهميت است اين است كه تمامي نامزد ها از بين 4 تيمي كه در نيمه نهايي قرار داشتند انتخاب شدند.
در اين ميان بارسا با دو نماينده و بعد از آن يوونتوس , رئال مادريد , ليورپول و كورينتياس بيشترین نماينده را دارند.
ياد آوري ميشود كه آندرس اينيستا بهترين بازيكن رقابت هاي يورو 2012 اوكراين - لهستان مي باشد.

منبع : موندو دپورتیوو
فک میکردید بارسا در قسمت بانوان هم تیم ب داشته باشه؟
اینم تیم ب بانوان

11 بازیکن بارسا شانس حضور در فینال را خواهند داشت

والدس, آلبا ,پيكه, بوسكتس, سسك, ژاوي ,اينيستا ,پدرو, ويا به همراه آلوس و نيمار اين شانس را خواهند داشت كه در فينال يكشنبه شب حضور بيابند

11 بازيكن از بارسا در فينال يكشنبه شب در ماراكانا شانس حضور يافتن دارند. والدس, آلبا ,پيكه, بوسكتس, سسك, ژاوي, اينيستا, پدرو, ويا در مقابل هم تيمي حاضر و جديد خود يعني آلوس و نيمار قرار خواهند گرفت.

اين خود يك تركيب كامل از بارسا خواهد بود . با سيستم 3-4-3 .والدز به عنوان دروازه بان , آلبا پيكه و آلوز به عنوان مدافعان. بوسكتس سسك ژاوي و اينيستا هافبكان تيم و پدرو , ويا و نيمار به عنوان مهاجم اين تيم.

والدس در رقابت ها 90 دقيقه مقابل نيجريه به ميدان رفته است و شانس حضور در فينال را نيز دارد. جوردي آلبا با 300 دقيقه و 2 گل , پيكه با 300 دقيقه و دني آلوس با 360 در ميدان حضور داشته اند. در خط مياني سرجيو بوسكتس با 300 ژاوي با 287 و اينيستا با 314 نقش كليدي در تركيب تيم دل بوسكه داشته اند. همچنين فابرگاس با 140 دقيقه و از دست دادن بازي با ايتاليا براي حضور در فينال آماده خواهد بود. در خط حمله پدرو با 235 و به ثمر رساندن 1 گل , داويد با 105 دقيقه و هتريك مقابل تاهيتي و نيمار با 322 دقيقه و 3 گل رهبري خط حمله برزيل را بر عهده دارد.

8 مرحله پاياني تا فينال

ديدار فينال جام كنفدارسيون ها ميان قهرمان فعلي جهان و قهرمان 5 دوره از ادوار گذشته اين رقابت ها برگزار خواهد شد. دو تيم آخرين بازي خود را 14 سال گذشته (1996) و در يك بازي دوستانه در حالي كه اسپانيا بازيكناني همچون پپ گوارديولا و لوئيز انريكه را در تركيب خود داشت به نتيجه0-0 با برزيلي دست يافت كه ريوالدو رو در تركيب خود ميديد. اما اخرين بازي رسمي دو تيم در سال 1986 و در مرحله گروهي جام جهاني در گوادالاخارا برگزار شد و نتيجه 1-0 به سود برزيل خاتمه يافت با گلي كه سوليراتي به ثمر رساند.

این دو تیم در کل 8 بار رو در روی یکدیگر قرار گرفته اند. 5 بار در بازی های رسمی و 3 بار بازی دوستانه. برزیل 4 بار پیروز شده، اسپانیا نیز دو برد بدست آورده است.

منبع : سایت رسمی باشگاه / مترجم : محمدرضا فلاح FCBarca.ir

runner
29-06-2013, 22:33
امروز سالگرد تولید سزار رادریگز یکی از بزرگترین اسطوره‌های تاریخ بارسلوناست

سزار در 29 ژوئن 1920 متولد شد و فوتبال حرفه‌ای خود را از سال 1939 برای بارسلونا آغاز کرد. ولی به خاطر مشکلات نظامی مجبور شد دو فصل به صورت قرضی در گرانادا بازی کند که این تیم را به لالیگا رساند و سپس به بارسا بازگشت.
سزار با به ثمر رساندن 232 گل تا مدتها بهترین گلزن باشگاه بود. او در کنار رامالتز، ولاسکو، اسکولا، سگارا، باسورا، و گونزالوو تیم بسیار خوبی را تشکیل داده بودند.
سزار در سال‌های پایانی دوران حضور 16 ساله خود در باشگاه، با کوبالا، ادواردو مانچون و مورنو خط حمله آتشینی را در اوایل دهه 50 تشکیل داده بودند که در فصل 1951-52 موفق به کسب 5 جام شدند.

او پس از خداحافظی از فوتبال به مدت 16 سال در تیم‌های مختلف اسپانیا مربیگری کرد که از آن جمله یک سال مربیگری در بارسلونا بود.

Eblis 2011
29-06-2013, 23:39
منبع: سایت رسمی باشگاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مترجم: علی رضایی / FCBarcelona.ir

بارسا با در اختیار داشتن ستاره سابق سانتوس به میدان می رود و سانتوس نیز با چالشی برای مهار مهاجم سابق خود مواجه است.

سانتوس حریف بارسا در جام خوان گمبر خواهد بود که این رقابت در دوم آگوست، ساعت 21:30 به وقت محلی برگزار می شود. این بازی که در مقابل تیم پیشین نیمار برگزار می شود، نخستین حضور نیمار با لباس آبی اناری در زمین است.

شروعی کند در لیگ برزیل

سانتوس در لیگ برزیل با پنج امتیاز از مجموع پنج بازی کار خود را در رده پانزدهم جدول دنبال می کند. این تیم در فصل پیش نتوانست به رتبه ای بهتر از هشتم دست یابد.

در ماه مه گذشته، تیم سابق نیمار در رقابت سخت و تنگاتنگی با تیم کورینتیانس برای کسب جام پائولیستا بود، ولی کورینتیانس توانست با نتایج 1 بر 1 و 2 بر 1 دست شاگردان ویلا بلمیرو را از این جام کوتاه کند و این عنوان را از آن خود کند.

اگرچه سانتوس توانست پس از تحمیل شکست 2 بر صفر به تیم یونیورسیداد عنوان قهرمانی سودامریکانا را از آن خود کند.

رقابت ها پس از خروج نیمار

این تیم تاریخی کشور برزیل پس از فروش ستاره بزرگ خود، با چالشی بزرگ برای کنار آمدن با نبود این بازیکن مواجه است. علاوه بر خروج نیمار، مربی تیم، موریسی رامالیو نیز از کار برکنار شده است. البته باشگاه سانتوس اعلام کرده است که در حال بازسازی خود است. سانتوس در حال حاضر با هدایت کلودینی اولیویرا، مربی تیم زیر 18 سال برزیل به تمرین مشغول است.

بار مسئولیت موفقیت تیم اکنون بر دوش آروکای 26 ساله و هافبک آرژانتینی سانتوس، یعنی والتر مونتیا است. مارکوس آسانسائو، بازیکن سابق بتیس نیز نقش مهمی را در تیم ایفا می کند و باید تا با تجربه خود، جمعی از بازیکنان جوان و با استعداد تیم را مدیریت کند.

دو بازی دوستانه در قرارداد نیمار

حضور سانتوس در جام خوان گمبر یکی از شروط باشگاه سانتوس برای انتقال نیمار بود. علاوه بر این بازی، این دو تیم یک بازی دوستانه دیگر نیز در برزیل انجام خواهند داد. تاریخ و زمان انجام این بازی متعاقباً تعیین خواهد شد.

فروش بلیط از سوم جولای

از روز چهارشنبه سوم جولای، بلیط مسابقه بارسا برابر سانتوس از رقابت های جام کنفدراسیون ها به فروش می رود. قیمت این بلیط ها از 19 تا 89 یورو خواهد بود و اعضای باشگاه بارسلونا از 25% تخفیف بهره مند می شوند.

فونت آنا ویوز

در این بازی، فونت کار شده بروی لباس بارسا همانند لباس های عادی تیم نخواهد بود. طبق توافقات انجام شده توسط باشگاه، فونت جدیدی که توسط آنا ویوز طراحی شده، جایگزین فونت رسمی لباس آبی اناری ها در جام خوان گمبر خواهد شد.

M E S S I
29-06-2013, 23:47

هفت دلیل که چرا بعضی ها از مسی متنفر هستند:

اول: او برای تیم مورد علاقه شان بازی نمی کند.

دوم: او تیم مورد علاقه شان را تحقیر می کند.

سوم: او صد برابر بهتر از بازیکن مورد علاقه شان است.

چهارم: او هیچگاه نامردی نمی کند.

پنچم: او تمام ارقام و رکورد های فوتبالی را می شکند.

ششم: وقتی بازنشسته شود، هرگز کسی قادر به بازی کردن مثل او نمی شود.

هفتم: احتمالا او بهترین بازیکن فوتبال برای همیشه است.

+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+

runner
30-06-2013, 00:00
آیا می دانستید ؟

در اسپانیا رکورد بیشترین تعداد پیروزی های متوالی در بازی های رسمی خارج از خانه در اختیار بارسلوناست .
13 بازی بین 21 سپتامبر 2008تا 11 ژانویه 2009
8 بازی در لالیگا ، 3 بازی در لیگ قهرمانان اروپا و 2 بازی در کوپا دل ری (جام حذفی)

بیش از 100 هزار نفر امروز در نیوکمپ در کنسرتی که برای استقلال کاتالونیا از اسپانیا برگزار شد حضور داشتند.باشگاه فوتبال بارسلونا هم میزبان خیل عظیم مردم بود.این عکسم از امروزه

Guardiola era opens with 16-goal festival ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Eblis 2011
30-06-2013, 01:47
منبع: سایت رسمی باشگاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مترجم: علی هادی فر / FCBarcelona.ir

فوق ستاره بارسلونا بهترین بازیکنان جهان را برای 4 بازی در مدالین، لیما، لوس آنجلس و شیکاگو دور هم جمع می کند.

روز شنبه، شروع چهار بازی خیریه «دوستان مسی» در مقابل «بقیه جهان» خواهد بود. مدالین (کلمبیا) اولین توقفگاه این تور خواهد بود که بازی در استادیوم آتانازیو خیراردات برگزار خواهد شد. ستاره های این بازی عبارتند از: آبیدال، ماسکرانو، ماتراتزی، بویان، کان آگرو، دمیکیلیس و روبینیو.

مسی در مقابل نیمار

روز سه شنبه استادیوم ناسیونال میزبان دوئل غول ها خواهد بود. در پایتخت پرو مسی مقابل هم تیمی آیندش، نیمار، همراه با آبیدال، سرجیو بوسکتس، ماسکرانو، ژولیو سزار و داوید لوئیز قرار خواهد گرفت.

روز چهارشنبه 3 جولای، مسی و برخی از بازیکنانی که در بازی قبل حضور داشته اند، بازی سوم را در لس آنجلس برگزار می کنند. برخی از بازیکنای حاضر در این بازی آبیدال، سسک، سانگ، بوسکتس، پیکه، پینتو، برادران دوس سانتوس و بواتنگ و لواندوفسکی هستند.

بازی آخر 6 جولای در شیکاگو خواهد بود که آلبا و تیری آنری هم حضور دارند.

M E S S I
30-06-2013, 10:17
استاد و شاگرد...:n01:

+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+

تماس ویدیویی سسک با دخترش:n02:

M E S S I
30-06-2013, 10:58
بازیکنای بارسای ب در تعطیلات توی دریای مدیترانه
Holiday pic: Bartra on Mediterranean Sea, with Sergi Roberto and ex- and current B-players

+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+

+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+

آبیدال در کلمبیا

عکس های بازی دیشب

(Messi XI 6-2 World XI Messi (1 goal, 2 assists

nw_nk
30-06-2013, 17:16
منچستر یونایتد به تیاگو پیشنهاد حقوق سه برابر بارسا داده

هر کاری دارن میکنن

Manchester United offer Thiago stunning €7.2m-a-year contract

فینال امشب جام کنفدراسیون ها بارسلونای فصل بعده

فقط مسی رو کم داره

Only Messi missing: Spain plus Neymar & Alves gives Barcelona a glimpse of their Dream Team for 2013-14

داوید ویا

M A S 0 U D
30-06-2013, 20:53
بیش از 100 هزار نفر امروز در نیوکمپ در کنسرتی که برای استقلال کاتالونیا از اسپانیا برگزار شد حضور داشتند.باشگاه فوتبال بارسلونا هم میزبان خیل عظیم مردم بود.این عکسم از امروزه

چه جوریه که کاتالانها اینجور ادعای استقلال میکنن ولی در عین حال در تیم ملی اسپانیا اونطور جانفشانی میکنن ...:n13:

runner
30-06-2013, 23:24
چه جوریه که کاتالانها اینجور ادعای استقلال میکنن ولی در عین حال در تیم ملی اسپانیا اونطور جانفشانی میکنن ...:n13:

واقعا سوال خوبیه!!
ولی میشه گفت الان تو این دوره زمانی دیگه بحث جدایی نیست چون در حقیقت امکانش نیست اگه کاتالونبا از اسپانیا جدا بشه خیلی چیزا براش عوض میشه و دیگه مثل قبل نیست
این قضیه هم بیشتر برا زنده نگه داشتن استقامت هایی که از قبل کردن و یادآوری ظلمایی که بشون شده هست و به نماد شهر تبدیل شده!!!
وگرنه که....

runner
30-06-2013, 23:42
تیترهای روزنامه ی اسپورت-30 ژوئن 2013

دوئل كامل
برزيل - اسپانيا در فينال كنفدراسيون ها
تنها عنواني كه آنها كم دارند
اسپانيا پس از فتح جام جهاني و يورو 2012 نگاه نزديكي به جام كنفدراسيون ها دارد
نيمار - اينيستا رقابت بر سر بهترين بازيكن جام
يكي از دو بازيكن بارسلونا برنده ي اين عنوان خواهد بود

تیترهای روزنامه ی الموندو - 30 ژوئن 2013

بازي در ماراكانا
قرمز ها مي خواهند بار ديگر تسلطشان به دنيا را در استاديوم افسانه اي نشان دهند.
تركيب اسپانيا كه شامل اكثرا بازيكنان آبي اناري است در مقابل نيمار قرار خواهد گرفت
بدون درنگ به سوي هدف
بارسا بدون توجه به شرايط والدز خواهان جذب دروازه بان است.

تياگو سيلوا , دسترسي , پيش بيني , عبور و كنترل

اگر رائول سانلهي كه به برزيل سفر كرده است تا تياگو سيلوا را براي آوردن فشار به پي اس جي متقاعد كند در اين بين باشگاه مي بايست سرمايه گذاري قابل توجهي انجام دهد.
او ميلان را در سال 2012 با مبلغ 42 ميليون يورو ترك كرد و ارزش فعلي او شايد بالاتر از آن مبلغ هم به نظر برسد. در اين بين حتي اگر دو باشگاه به توافق بر سر كاهش قيمت نيز برسند باز هم قيمت بالاي او غير قابل انكار خواهد بود.
حال اين سوال پيش مي آید كه بازيكني با ظرفيتي مثل او و قيمت كمتر و قابل تطبيق با بارسا كه بتوان راحت تر او را خريداري كرد وجود ندارد؟ در جواب بايد گفت: نه , حداقل اين جوابي است كه تيتو ويلانوا داده است .

يا سيلوا يا هيچ

چه چيزي در اين مدافع وجود دارد كه مربي بر روي او پافشاري مي كند؟
تياگو سيلوا در حال حاضر كامل ترين مدافع جهان مي باشد. او خصوصياتي دارد كه به خوبي در بارسلونا جا مي افتد.
مطمئنا تيم به بازيكني نياز دارد كه علاوه بر دفاع, در داشتن خصوصياتي مانند : دادن پاس هاي بلند و كوتاه , كنترل توپ , دور كردن فشار از روي خط دفاعي و.... تبحر لازم را داشته باشد.
اما تنها ريسك موجود اين است كه تياگو سيلوا نميتواند فقط در خط دفاعي حضور داشته باشد. ميل به پيشروي كاملا در او مشهود است و اين مي تواند فضاي لازم را در اختيار رقبا قرار دهد.
اما مي توان اين را هم نيز در نظر داشت كه او داراي سرعت كافي و قدرت لازم است و از اين نظر مي توان او را با كارلس پويول مقايسه كرد, تنها مدافعان محدودي در جهان وجود دارند كه داراي اين خصوصيات باشند.
به طور تاكتيكي او خيلي باهوش است , اهميت بازي و سيستم تيم را به خوبي درك ميكند و از ارتكاب خطاهاي غير ضروري اجتناب مي كند و عجولانه تصميم نميگرد.
او ميداند كه چگونه سر خود را در تمام جهات بچرخاند و رهبري مناسب براي خط دفاعي ميباشد .
با وجود او خيال شما در ارسال هاي هوايي راحت خواهد بود.
با وجود قد نه چندان بلند ( 1.83 ) (به طور مثال 9 سانتي متر كوتاه تر از پيكه) داراي قدرت پرش بالا و سر زني مناسبي است.
او در هنگام خطر در خط دفاعي داراي آرامش بسيار خوبي است.
به نظر مي رسد اين انتخاب تيتو ويلانوا نياز به بررسي و تفكر بيشتري نداشته باشد.

منبع : موندو دپورتیوو
والنسیا مشتری جدید جرارد دلوفئو.
با وجود ترافیک سنگین در خط حملهء بارسا، این بازیکن جوان به این فکر افتاده که یک فصل رو در تیم دیگه ای سپری کنه تا بتونه مسیر پیشرفت رو طی کنه.
والنسیا که قبل از این از مشتریان "دوس سانتوس" بود، حالا دلوفئو رو گزینهء مناسب تری می بینه و امیدواره که بتونه این بازیکن آینده دار بارسا رو به خدمت بگیره.

آمار روز : 11/5 %

11.5% از گل هاي به ثمر رسيده در جام كنفدراسيون ها توسط بازيكنان بارسلونا به ثمر رسيده است . ( 9 از 78 )
داويد ويا (3) , نيمار (3) , آلبا (2) , پدرو (1)

دنی آلوز :

امیدوارم که تیم در بهترین حالتش باشد.میدانیم که در برابر بهترین تیم دنیا بازی میکنیم،این برای تماشاگران سرگرم کننده خواهد بود.
من برای اینیستا پیغام فرستادم،ما برای هم آرزوی موفقیت کردیم.اما در طول بازی دوستی را کنار میگذاریم.
برای یک قهرمان بزرگ شدن شما باید فکر کنید که بهترین هستید.
در بارسا شما گاهی وقتا فکر میکنید برنده شدن آسان است،اما اینطور به نظر نمیرسد.وقتی شما دور هستید به ارزشهای آنان پی میبرید.

بازی اول خیریه مسی و دوستان 9 -6 منتخب جهان ( کلمبیا ) - 1گل و 3 پاس گلبازی خیریه ی یاران مسی و منتخب جهان دیشب در کلمبیا برگزار شد که تیم یاران مسی با نتیجه 6-9 این بازی را برد.
مسی ، دمیچلیس ، مدینا ، ماتراتزی ، کاسانو ، ماسچرانو ، روبینهو ، آیمار ، آگوئرو ، آبیدال ، مالودا ، سولاری ، باپتیستا ، جیووانی هرناندز ، جکسون مارتینز ، ماریو یپس ، جیمز رودریگز و بازیکنان دیگر در این دیدار حضور داشتند.
مسی در این دیدار یک گل زد و سه پاس گل داد.همچنین لئو در این دیدار برای اولین بار استوک های جدیدش را پوشید..دیدار خیریه ی بعدی مسی روز سه شنبه و در مقابل یاران نیمار است.

رکورد مسی در بازی های خیریه :
11 بازی ، 17 گل ، 13 پاس گل

دیشب ورزشگاه نوکمپ میزبان کنسرتی برای آزادی (استقلال) کاتالونیا بود

ریوالدو اسطوره ی بارسا از تصمیم نیمار برای پیوستن به بارسا دفاع و پیش بینی کرده که این بازیکن در تیم جدیدش به موفقیت برسد.
به نظر ریوالدو، نیمار از مدت ها پیش علاقه اش را به بارسا علنی کرد و واضح است که تصمیم درستی گرفته است چراکه برای بازیکنان خوش تکنیک برزیلی بهترین مقصد، بارسلوناست.
ریوالدو گفته که نیمار در کنار بازیکنانی چون مسی، ژاوی، و اینیستا، می تواند طی دو سال آینده به بهترین بازیکن جهان بدل شود.

runner
01-07-2013, 00:20
ترکیب دو تیم اسپانیا و برزیل :

اسپانیا : کاسیاس، آربلوا، پیکه ، راموس، جوردی آلبا، بوسکتس، ژاوی، اینیستا، پدرو، تورس، ماتا.

برزیل : جولیو سزار ، دنی آلوز ، داوید لوئیز، تیاگو سیلوا، مارسلو ، هرنانس ، پاولینهو ، اسکار ، هالک، نیمار، فرد.

nw_nk
01-07-2013, 03:35
ضعف دفاعی و بازی شل اسپانیایی های سیر رو دل بوسکه هم نتونست جمع کنه بنده خدا تیتو
به نظرم بازیکنی که میتونست تفاوت ایجاد کنه فابرگاس بود که اونم از شانس بد وسط جام مصدوم شد
موفقیت نیمار و آلوز و همینطور توپ طلای رقابت ها رو تبریک میگم

Abdolreza2012
01-07-2013, 03:46
بهترین بازیکن امشب اسپانیا فقط اینیستا بود و دیگر هیچ

vivabarca
01-07-2013, 04:31
بی صبرانه منتظر دیدن مثلث نیمار مسی اینیستا هستم. هرکدوم تو تسلط به توپ غولی هستن واسه خودشون :n12:

M A S 0 U D
01-07-2013, 15:16
متاسفانه نتونستم بازی دیشب رو ببینم دیر وقت بود ...
تلویزیون تکرار نمیزاره؟

خدایا دیگه صبرم تموم شده ...
تا کی باید لحظه شماری کنم ...
تسونامی در راه است ... هشدار هشدار هشدار ...

M A S 0 U D
01-07-2013, 16:01
داوید ویا برسردوراهی: پول بیشتر یا جام جهانی؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نیمار: بازی کردن در بارسا درکنار رونی یک رویای بزرگ است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
والدینی که مانع از ورود ستاره ها به بازی دوستانه مسی شدند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نیمار و داوید لوئیز زیر تیغ جراحی می روند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%88%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C-2013/2013/07/01/4085914/%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1)
نیمار برنده توپ طلای جام کنفدراسیون ها شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%88%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C-2013/2013/07/01/4085794/%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1)
گری نویل: درک نمی کنم که چرا رونی می خواهد از منچستریونایتد برود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بارسا در چه پست هایی به بازیکن نیاز دارد؟ کدام بازیکن ها باید بروند؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تبس: مثلث ایده آل من، با بازی در کنار رونی و مسی شکل می گیرد، نه رونالدو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جام کنفدراسیون ها: صحبت های ژاوی پس از بازی فینال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86%20%D9%87%D8%A7:%20 %D8%B5%D8%AD%D8%A8%D8%AA%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D A%98%D8%A7%D9%88%DB%8C%20%D9%BE%D8%B3%20%D8%A7%D8% B2%20%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%20%D9%81%DB%8C%D9%86 %D8%A7%D9%84/)
جام کنفدراسیون ها: صحبت های نیمار و لوئیز پس از فتح جام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86%20%D9%87%D8%A7:%20 %D8%B5%D8%AD%D8%A8%D8%AA%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D 9%86%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%20%D9%88%20%D9%84%D9% 88%D8%A6%DB%8C%D8%B2%20%D9%BE%D8%B3%20%D8%A7%D8%B2 %20%D9%81%D8%AA%D8%AD%20%D8%AC%D8%A7%D9%85/)
جام کنفدراسیون ها: واکنش مطبوعات دنیا به شکست قهرمان دنیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86%20%D9%87%D8%A7:%20 %D9%88%D8%A7%DA%A9%D9%86%D8%B4%20%D9%85%D8%B7%D8%A 8%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA%20%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8% A7%20%D8%A8%D9%87%20%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA%20%D9 %82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%20%D8%AF%D9%86%D B%8C%D8%A7/)
جام کنفدراسیون ها؛ تورس: گل زود هنگام کار ما را دشوار کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86%20%D9%87%D8%A7%D8% 9B%20%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%B3:%20%DA%AF%D9%84%20%D 8%B2%D9%88%D8%AF%20%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85% 20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%20%D9%85%D8%A7%20%D8%B1%D8%A7 %20%D8%AF%D8%B4%D9%88%D8%A7%D8%B1%20%DA%A9%D8%B1%D 8%AF/)
فینال پر تنش جام کنفدراسیون ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%AA%D9%86%D8%B4%20%D8%AC%D8%A7%D9%85%20%DA%A9%D9% 86%D9%81%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86 %20%D9%87%D8%A7/)
جام کنفدراسیون ها: ژاوی حاضر نشد پنالتی راموس را ببیند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86%20%D9%87%D8%A7:%20 %DA%98%D8%A7%D9%88%DB%8C%20%D8%AD%D8%A7%D8%B6%D8%B 1%20%D9%86%D8%B4%D8%AF%20%D9%BE%D9%86%D8%A7%D9%84% D8%AA%DB%8C%20%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B3%20%D8 %B1%D8%A7%20%D8%A8%D8%A8%DB%8C%D9%86%D8%AF/)
جام کنفدراسیون ها: آیا راموس باید ضربه پنالتی را می زد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86%20%D9%87%D8%A7:%20 %D8%A2%DB%8C%D8%A7%20%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B 3%20%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF%20%D8%B6%D8%B1%D8%A8% D9%87%20%D9%BE%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%AA%DB%8C%20%D8 %B1%D8%A7%20%D9%85%DB%8C%20%D8%B2%D8%AF/)
عصبانيت دل بوسکه از مورينيو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AF%D9%84_%D8%A8%D9%88%D8%B3%DA%A9%D9%87_%D8%A7% D8%B2_%D9%85%D9%88%D8%B1%D9%8A%D9%86%D9%8A%D9%88)
آرسنال خواهان خريد فرناندو تورس از چلسي شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%88%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86_%D8%AE%D8%B1%D9%8A%D 8%AF_%D9%81%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88_%D 8%AA%D9%88%D8%B1%D8%B3_%D8%A7%D8%B2_%DA%86%D9%84%D 8%B3%D9%8A_%D8%B4%D8%AF)
همه فکرمي‌‌کردند شکست‌اسپانيا غيرممکن است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%8A%E2%80%8C%E2%80%8C%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%D8 %AF_%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA%E2%80%8C%D8%A7%D8%B3% D9%BE%D8%A7%D9%86%D9%8A%D8%A7_%D8%BA%D9%8A%D8%B1%D 9%85%D9%85%DA%A9%D9%86_%D8%A7%D8%B3%D8%AA)
پله از حضور در فينال خودداري کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%88%D8%B1_%D8%AF%D8%B1_%D9%81%D9%8A%D9%86%D8%A7 %D9%84_%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%8A_ %DA%A9%D8%B1%D8%AF)
راموس: يک روز بايد شکست مي‌خورديم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _%D8%B1%D9%88%D8%B2_%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AF_%D8%B 4%DA%A9%D8%B3%D8%AA_%D9%85%D9%8A%E2%80%8C%D8%AE%D9 %88%D8%B1%D8%AF%D9%8A%D9%85)
بوفون:دروازه‌باني در ايتاليا،دشوارترين کار دنياست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%87%E2%80%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86 %D9%8A_%D8%AF%D8%B1_%D8%A7%D9%8A%D8%AA%D8%A7%D9%84 %D9%8A%D8%A7%D8%8C%D8%AF%D8%B4%D9%88%D8%A7%D8%B1%D 8%AA%D8%B1%D9%8A%D9%86_%DA%A9%D8%A7%D8%B1_%D8%AF%D 9%86%D9%8A%D8%A7%D8%B3%D8%AA)
سانچس: تحت هر شرايطي در بارسا مي مانم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AA_%D9%87%D8%B1_%D8%B4%D8%B1%D8%A7%D9%8A%D8%B7 %D9%8A_%D8%AF%D8%B1_%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7 _%D9%85%D9%8A_%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%85)
مورينيو بازيکناني که نمي‌خواهد را اعلام کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%8A%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86%D9 %8A_%DA%A9%D9%87_%D9%86%D9%85%D9%8A%E2%80%8C%D8%AE %D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF_%D8%B1%D8%A7_%D8%A7%D8%B9 %D9%84%D8%A7%D9%85_%DA%A9%D8%B1%D8%AF)
زيکو: اسپانيا مثل برزيل سال 82 است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%A7%D9%86%D9%8A%D8%A7_%D9%85%D8%AB%D9%84_%D8%A8 %D8%B1%D8%B2%D9%8A%D9%84_%D8%B3%D8%A7%D9%84_82_%D8 %A7%D8%B3%D8%AA)
سفر مدیر بارسلونا به برزیل برای متقاعد کردن تیاگو سیلوا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مصاف بارسلونا و سانتوس در جام خوان گامپر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ارادت خاص لیونل مسی به حسن روحانی!+عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جریمه یک میلیون یورویی در انتظار آقای خاص ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بارسلونا در مورد بازيکنان مازاد خود تصميم گيري مي کند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تماس باشگاه بارسلونا با تیو برای تمدید قرارداد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F%D8%A7%D9%87%20%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%84%D9% 88%D9%86%D8%A7%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%AA%DB%8C%D9%88 %20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%AA%D9%85%D8%AF%D B%8C%D8%AF%20%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7% D8%AF/)
کاسیاس: بارها برای مصالح رئال مادرید دندان روی جگر گذاشته ام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20 %D9%85%D8%B5%D8%A7%D9%84%D8%AD%20%D8%B1%D8%A6%D8%A 7%D9%84%20%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20% D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86%20%D8%B1%D9%88%DB%8C %20%D8%AC%DA%AF%D8%B1%20%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B4%D 8%AA%D9%87%20%D8%A7%D9%85/)
رافینیا قراردادش را با بارسلونا تمدید کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%B4%20%D8% B1%D8%A7%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3 %D9%84%D9%88%D9%86%D8%A7%20%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8 C%D8%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF/)
نیش و کنایه از جنس کاریکاتور؛ 2 کاریکاتور از مادرید و یک کاریکاتور از جام کنفدراسیون ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C%D9%87%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%AC%D9%86%D8%B3%20% DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8 %B1%D8%9B%202%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8% A7%D8%AA%D9%88%D8%B1%20%D8%A7%D8%B2%20%D9%85%D8%A7 %D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D9%88%20%DB%8C%DA%A9%2 0%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D9%88% D8%B1%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%AC%D8%A7%D9%85%20%DA%A9 %D9%86%D9%81%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D 9%86%20%20%D9%87%D8%A7/)
جام کنفدراسیون ها؛ بوفون: می توانستم ضربه پنالتی اینیستا را بگیرم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86%20%D9%87%D8%A7%D8% 9B%20%D8%A8%D9%88%D9%81%D9%88%D9%86:%20%D9%85%DB%8 C%20%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%85%20% D8%B6%D8%B1%D8%A8%D9%87%20%D9%BE%D9%86%D8%A7%D9%84 %D8%AA%DB%8C%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%A A%D8%A7%20%D8%B1%D8%A7%20%D8%A8%DA%AF%DB%8C%D8%B1% D9%85/)
جام کنفدراسیون ها؛ نیمار: افتخاری است که به کاسیاس گل بزنم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86%20%D9%87%D8%A7%D8% 9B%20%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1:%20%D8%A7%D9%8 1%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%B1%DB%8C%20%D8%A7%D8%B3%D8% AA%20%DA%A9%D9%87%20%D8%A8%D9%87%20%DA%A9%D8%A7%D8 %B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%20%DA%AF%D9%84%20%D8%A8%D8%B 2%D9%86%D9%85/)
تاتنهام ویا را می خواهد، اما نه با 15 میلیون یورو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%DB%8C%D8%A7%20%D8%B1%D8%A7%20%D9%85%DB%8C%20%D8% AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF%D8%8C%20%D8%A7%D9%85%D8 %A7%20%D9%86%D9%87%20%D8%A8%D8%A7%2015%20%D9%85%DB %8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86%20%DB%8C%D9%88%D8%B1%D 9%88/)
کاسیاس: دیگو لوپز شایسته بازی کردن است؛ حتی ترک باشگاه را هم بررسی کردم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C%DA%AF%D9%88%20%D9%84%D9%88%D9%BE%D8%B2%20%D8%B4 %D8%A7%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%87%20%D8%A8%D8%A7%D8%B 2%DB%8C%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D8%A7%D8%B3% D8%AA%D8%9B%20%D8%AD%D8%AA%DB%8C%20%D8%AA%D8%B1%DA %A9%20%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%20%D8%B 1%D8%A7%20%D9%87%D9%85%20%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3% DB%8C%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%85/)
اینستا: فقط می توان گرت بیل را با ناواس مقایسه کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 82%D8%B7%20%D9%85%DB%8C%20%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86 %20%DA%AF%D8%B1%D8%AA%20%D8%A8%DB%8C%D9%84%20%D8%B 1%D8%A7%20%D8%A8%D8%A7%20%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%A7% D8%B3%20%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87%20%DA %A9%D8%B1%D8%AF/)
جام کنفدراسیون ها: آلوز: باید به اسپانیا نشان دهیم که ما برزیل هستیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86%20%D9%87%D8%A7:%20 %D8%A2%D9%84%D9%88%D8%B2:%20%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8% AF%20%D8%A8%D9%87%20%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86 %DB%8C%D8%A7%20%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86%20%D8%AF%D 9%87%DB%8C%D9%85%20%DA%A9%D9%87%20%D9%85%D8%A7%20% D8%A8%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%84%20%D9%87%D8%B3%D8%AA %DB%8C%D9%85/)
جام کنفدراسیون ها: فرناندو تورس: ما برزیل زمانه هستیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86%20%D9%87%D8%A7:%20 %D9%81%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%20%D8%A A%D9%88%D8%B1%D8%B3:%20%D9%85%D8%A7%20%D8%A8%D8%B1 %D8%B2%DB%8C%D9%84%20%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%8 7%20%D9%87%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%85/)
مارک مونیسا بارسا را ترک می کند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%D8%B3%D8%A7%20%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%20% D8%B1%D8%A7%20%D8%AA%D8%B1%DA%A9%20%D9%85%DB%8C%20 %DA%A9%D9%86%D8%AF/)
اینیستا: در خط میانی احساس راحتی بیشتری می کنم؛ ماه ها بدون مربی ماندن سخت است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AF%D8%B1%20%D8%AE%D8%B7%20%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86 %DB%8C%20%D8%A7%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%B3%20%D8%B1%D 8%A7%D8%AD%D8%AA%DB%8C%20%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA% D8%B1%DB%8C%20%D9%85%DB%8C%20%DA%A9%D9%86%D9%85%D8 %9B%20%D9%85%D8%A7%D9%87%20%D9%87%D8%A7%20%D8%A8%D 8%AF%D9%88%D9%86%20%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C%20%D9% 85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86%20%D8%B3%D8%AE%D8%AA%20 %D8%A7%D8%B3%D8%AA/)
بارسلونا آماده تمدید قرارداد پیکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87%20%D8%AA%D9%85%D8% AF%DB%8C%D8%AF%20%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8 %A7%D8%AF%20%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D9%87/)
جام کنفدراسیون ها؛ دل بوسکه: برزیل بهتر از ما بود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86%20%D9%87%D8%A7%D8% 9B%20%D8%AF%D9%84%20%D8%A8%D9%88%D8%B3%DA%A9%D9%87 :%20%D8%A8%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%84%20%D8%A8%D9%87% D8%AA%D8%B1%20%D8%A7%D8%B2%20%D9%85%D8%A7%20%D8%A8 %D9%88%D8%AF/)

nw_nk
01-07-2013, 18:45
انتظار داشتم نیم ساعت اول دو تیم زور آزمایی کنن و یک دیدار واقعا کلاسیک بشه، برا همین وقتی برزیل خیلی زود اونم با اتفاقی رسیدن توپ به فرد که روی زمین افتاده بود و خودشو گم کرده بود به گل رسید تو ذوقم خورد
شد همون سناریوی تکراری، تلاش آشفته اسپانیا برای شکستن حریفی که خیالش راحته
نشد برنامه دو تیم در شرایط مساوی رو ببینیم
+
انگار دل بوسکه برزیل رو دست کم گرفته بود
واقعا نمی دونم این چه ترکیبی بود
فرصت داشت تا فینال تیم خوبی انتخاب کنه

nw_nk
01-07-2013, 19:09
یادداشت روز: نیمار بر فراز قله ها/ برزيل و بارسلون اميدوار تر از هميشه

عملكرد درخشان نيمار در اين دوره از مسابقات احتمالا به همان اندازه اي كه برزيلي ها را خوش حال كرده است، باعث شادماني بارسائى ها نيز شده است

سایت گل- سر انجام رقابت هاي جام كنفدراسيون ها با قهرماني برزيل و تحقير اسپانيا به پايان رسيد. پيروزي ٣-٠ برابر قهرمان دو دوره اخير جام ملت ها، قهرمان جهان در سال ٢٠١٠ و تيم يك رنكينگ فيفا. نتيجه اي كه مي تواند خط و نشاني باشد براي ساير حريفان توسط برزيل و زنگ خطري باشد براي شاگردان ويسنته دل بوسكه. اما نقش اصلي را در اين پيروزي و در واقع در اين قهرماني چه كسي به عهده داشت؟ پاسخ واضح است، الكساندر نيمار. مردي كه در اكثر گل هاي برزيل تأثير به سزايي داشت (تقريبن ٧٠ درصدشان) ٤ گل زد، دو گل ساخت و در سه گل نقش داشت. آماري فوق العاده براي بهترين بازيكن تورنمنت.

اما عملكرد درخشان نيمار در اين دوره از مسابقات احتمالا به همان اندازه اي كه برزيلي ها را خوش حال كرده است، باعث شادماني بارسائى ها نيز شده است و از طرف ديگر موجب غم و اندوه رئالي ها. اگر نيمار بتواند به همين اندازه در تيم كاتالاني هم بدرخشد و رشد كند، خط حمله ي اين تيم با مسي، پدرو، سانچز و ويا ( البته اگر در بارسلونا بماند) غير قابل مهار خواهد شد. رئالي ها هم بايد به دنبال يك دفاع راست مطمئن باشد كه حداقل بتواند در ال كلاسيكو ها نيمار را مهار كند. كاري كه آربلوآ نتوانست از پسش بر ايد.

هر چند همه ي اين ها به نيمار هم بستگي دارد، نيماري كه تكروست و عاشق حواشي. چنين چيز هائي در بارسلون معنا ندارد. مسئولان كاتالان هم از اين موضوع اگاهند و اولين تذكر را به اين پسر پر حاشيه ي سلسائو درباره ي مدل موهاي عجيب و غريبش داده اند.

هم چنين عملكرد تحسين بر انگيز اين ستاره ي برزيلي انتظارات را تا حد چشم گيري در موردش بالا برده است. مسئله اي كه مي تواند در اوايل حضورش در نوكمپ برايش گران تمام شود. به هر حال بايد ديد او مي تواند در بارسلونا هم مانند سانتوس و تيم ملي برزيل بدرخشد، يا به سرنوشت ايبرا در كاتالونيا دچار خواهد شد.

M A S 0 U D
01-07-2013, 22:08
دوستان شبکه سه تکرار برزیل و اسپانیا رو ساعت 23:30 پخش میکنه ----------------------> قابل توجه امثال بنده که مسابقه رو نصف شب ندیدن ...:n19:

M A S 0 U D
02-07-2013, 15:51
هديه 50 ميليون دلاري براي مسي

عملکرد خوب ليونل مسي در مستطيل سبز شيفتگي و اعجاب همگان را به دنبال داشته است. سايت 101greatgoals نوشت که يک هنرمند کلمبيايي که شيفته مسي است هديه‌اي 50 ميليوني دلاري به او داده است.

به گزارش ايسنا ، به نوشته اين سايت، مائوريتسيو بنيتس، هنرمند پرآوازه کلمبيايي عکسي مزين شده به کريستال سوآروفسکي را به مسي هديه داد که به گفته خودش 50 ميليون دلار قيمت دارد.

اين هنرمند کلمبيايي در سال 2000 با به کار بردن اشياء گرانقيمت در لباس‌ها و لوازم خانگي نام و شهرتي براي خود دست‌وپا کرده و ثروت زيادي اندوخت. او تنها هنرمندي نيست که چنين هديه‌اي را به مسي مي‌دهد. چندي پيش هم يک هنرمند چيني کفشي را از طلاي خالص به ستاره آرژانتيني بارسلونا هديه کرد - ورزش3

M E S S I
02-07-2013, 18:43
تابلوی مسی رو که یه هنرمند مشهور کلمبيايی با استفاده از کریستال های کمیاب و گرون قیمت کشیده و به مسی هدیه کرده :n01: :

+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+

گوتزه: مسی الگوی فوتبالی من است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C%20%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88%DB%8C%20%D9%81%D9%88 %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84%DB%8C%20%D9%85%D9%86%20%D 8%A7%D8%B3%D8%AA/)

طرفداری - ستاره تازه وارد بارین مونیخ، لیونل مسی را الگوی فوتبالی خود می داند.

گوتزه که به تازگی از بورسیا دورتموند به بایرن مونیخ پیوسته است می خواهد تا زیر نظر گواردیولا به پیشرفت فوتبال خود ادامه دهد.

شایعات زیادی مطرح شده است که گواردیولا قصد دارد تا گوتزه را به بازیکنی شبیه به لیونل مسی در بایرن مونیخ تبدیل کند.

گوتزه در جواب به این سوال گفت:" لیونل مسی برای هر بازیکن الگوی فوتبالی محسوب می شود و من هم شامل این قضیه می شوم."

گوتزه ادامه داد:" فکر نمی کنم که به خاطر حضور در بایرن فشار خاصی را متحمل شده باشم. در حال حاضر افتخار می کنم که سن ۲۱ سالگی رسیده ام. قبلا زمانی که برای اولین بار مطرح شد که من قصد ترک دورتموند را دارم شرایط خیلی سخت به نظر می رسید ولی حالا همه چیز به حالت عادی برگشته است و تنها هدف من پیشرفت در بایرن مونیخ است."

گوتزه در مورد روابطش با پپ گواردیولا نیز گفت:" اولین جلسه ای که با گواردیولا داشته ام فوق العاده بود. ما در مورد زمان دقیق بازگشت من به میادین صحبت کردیم و قبل از آن هم من فیلم تمرینات گواردیولا را دیدم. او بر کارهای تاکتیکی تاکید بسیار زیادی دارد."

گوتزه در حال حاضر دوران مصدومیت خود را سپری می کند و در حال ریکاوری است.

+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+

براردان مسی

لئو با همراهی تیاگو ... :n02::n12:

runner
02-07-2013, 21:20
Neymar's goal against Spain, at 110 km/h

New ball for the 2013-2014 Liga

M E S S I
02-07-2013, 21:33

دنی آلوز: با سیلوا در مورد بارسا صحبت کرده ام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A8%D8%A7%20%D8%B3%DB%8C%D9%84%D9%88%D8%A7%20%D8 %AF%D8%B1%20%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF%20%D8%A8%D8%A 7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%20%D8%B5%D8%AD%D8%A8%D8%AA%20% DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87%20%D8%A7%D9%85/)

طرفداری- دنی آلوز فاش ساخت که تلاش زیادی برای متقاعد کردن تیاگو سیلوا کرده است تا در این تابستان در بارسلونا به او بپیوندد.

این بازیکن پاریسن ژرمن دائماً احتمال انتقالش به بارسلونا به گوش می رسد، و این هفته هم اعتراف کرد که با تیتو ویلانوا صحبت کرده است؛

اکنون دفاع راست بارسلونا اظهار می کند که بازیکن سابق میلان دقیقاً از آن دسته بازیکنانی است که تیمش به آن نیاز دارد.

او به رادیو Montecarlo گفت: "ما باید ترکیب تیم را برای حضور در تمام رقابت ها که در آن بازی خواهیم کرد تقویت کنیم. اگر او به اینجا بیاید، به بهترین تیم دنیا ملحق شده است!

من باشگاه را برای او توصیف کرده ام، آنچه که او در اینجا به دست خواهد آورد و همینطور مزیت های بارسلونا.

runner
02-07-2013, 21:41
مسی برای انجام دومین بازی خیریه تابستانی وارد پرو شد

دیدار تیمهای یاران مسی و منتخب جهان با حضور نیمار فردا ساعت 6 صبح به وقت ایران در ورزشگاه ملی پرو برگزار میشود.
مسی در کنفرانس خبری امروز گفت : مطمئنم خرید نیمار برای اهدافی که ما داریم بسیار خوب خواهد بود.امیدوارم نیمار همان کارهایی که در سانتوس و برزیل انجام داده را در بارسا هم انجام دهد.

از لئو درباره ی توپ طلا و رقابتش با نیمار بر سر این عنوان سوال شد که او در جواب گفت : هنوز زمان زیادی تا این عنوان مانده است.

مسی، شهروند افتخاری سنگال

مارادونا:"مسی همچنان بهترین بازیکن دنیاست و بهتر از نیمار و رونالدو هست. جام جهانی سال بعد متعلق به آمریکای جنوبیه، امیدوارم که آرژانتین بتونه قهرمان بشه"

‎هواداران ایرانی لیونل مسی‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آندرس اینیستا : " من هنوز در رشته ی علوم ورزشی در دانشگاه مشغول به تحصیل هستم "
" هنوز درباره ی اینکه چه اتفاقی بعد از بازنشستگیم میوفته فکر نکردم،اما دوست دارم تا در دنیای فوتبال باشم "

دقایق بازی بازیکنان بارسلونا در جام کنفدرسینها

والدز ۹۰ دقیقه
دنی آلوز ۴۵۰ دقیقه
جرارد پیکه ۳۶۷دقیقه
جوردی آلبا ۳۹۰ دقیقه
سرگیو بوسکتس ۳۹۰ دقیقه
ژاوی ۳۷۴ دقیقه
سسک ۳۷۴ دقیقه
اینیستا ۳۹۰ دقیقه
پدرو ۳۲۲ دقیقه
ویا ۱۳۸ دقیقه و نیمار ۴۱۰ دقیقه

که در این میان نیمار و دنی آلوز با ۴۱۰ و ۴۵۰ دقیقه بیشترین دقایق را برای تیم خود به میدان رفتند.
۱۱ بازیکن بارسلونا در مجموع ۳۴۶۰ دقیقه بازی کردند و ۱۰گل‌ نیز به ثمر رساندند. که در این میان نیز نیمار بیشترین سهم را با زدن ۴گل‌ داشت، ویا ۳گل‌، آلبا ۲گل‌ و پدرو ۱گل‌.

سایت رسمی‌ باشگاه
آیا می دانستید ؟

پر گل ترین پیروزی های بارسا در رقابتهای خارج از خانه ، لالیگا ؛
لاس پالماس 0 - 8 بارسلونا - 25 اکتبر 1959
آلمریا 0 - 8 بارسلونا - 20 نوامبر 2010

تیترهای روزنامه اسپوت - 2 جولای

راز ملاقات با تیاگو سیلوا
بارسا در حال پیشرفت استراتژی اش برای خرید این مدافع برزیلی
ملاقات در یک هتل در ریو
نیمار برای برداشتن توده های عضلانی لوزه اش را عمل خواهد کرد

کاریکاتور روزنامه اسپرت ۲جولای

نیمار برای بازی کردن در اروپا به افزایش وزن نیاز دارد
برای شروع یک شنبه شب پر خوری کرد
و
یک سیبزمینی بزرگ آربلوا رو خورد

بارسلونا‎
تیترهای روزنامه الموندو دپورتیوو - 2 جولای

چه افتخاری!
با دو ستاره در کنار هم،بارسا ماهر ترین بازیکنان جهان را دور هم جمع کرده
نیمار : " حالا میخواهم طرفداران بارسا را خوشحال کنم "
آلوز : " ما یک انفجار داریم "
" بیا به بارسا " . تیاگو سیلوا فاش کرد که تیتو بعد از بازی با پاریس سن ژرمن این جمله را به او گفته است.

یوهان کرویف : " در تیم من دروازه بان اولین حمله کننده بود و مهاجم اولین دفاع کننده.مردم باید قبل از حمله کردن به دفاع وسط های بارسا این را به خاطر داشته باشند "

دوستان مسی .vs دوستان نیمار، "نبرد غولها"

- چهارشنبه 12 تیر، 6 صبح به وقت ایران، در ورزشگاه ملی پرو
- تو این بازی ماسکرانو، بوسکتس، آبیدال و روبینیو شرکت میکنن
سایت رسمی در مورد بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

‎هواداران ایرانی لیونل مسی‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
10 اتفاق مهم باشگاه بارسلونا در آخرین هفته ی ژوئن به نقل از سایت رسمی

. دوشنبه 24 ژوئن : تولد بهترین بازیکن دنیا ، لئو مسی

. سه شنبه 25 ژوئن : تیم فوتسال بارسلونا به مناسبت قهرمانی در لیگ جشنی برگزار کرد.

. چهارشنبه 26 ژوئن : جزئیات برنامه های پیش فصل تیم بارسای ب تائید شد.شروع تمرینات در در روز 12 جولای و برگزاری سه بازی دوستانه با تیمهای اِسکالا ، یاگوسترا و بانیولس.
همچنین در این روز تیم برزیل با حضور نیمار و آلوز موفق شد با نتیجه 2-1 تیم اروگوئه رو شکست بده و به فینال جام کنفدراسیون ها راه پیدا کنه.

. پنج شنبه 27 ژوئن : باشگاه تائید کرد که خوان کارلوس ناوارو کاپیتان تیم بسکتبال بارسلونا توسط دکتر نیک ون دایکن مورد عمل جراحی قرار گرفته و به مدت دو ماه از تمرینات دور خواهد بود.
در این روز تیم اسپانیا با حضور 6 بازیکن بارسا موفق شد تیم ایتالیا را در ضربات پنالتی شکست بده و راهی فینال جام کنفدراسیون ها بشه.

. جمعه 28 ژوئن : روبی به عنوان دستیار جدید تیتو با یک قرارداد یک ساله به بارسلونا پیوست.
همچنین تیم سانتوس به عنوان حریف بارسا در جام خوان گمپر معرفی شد.

. شنبه 29 ژوئن : مصاحبه بارسا تی وی با ژاوی پاسکوال سرمربی تیم بسکتبال بارسلونا.او در این مصاحبه گفت : " من هیچ فصلی رو مثل امسال به یاد ندارم (از لحاظ مصدومیت).این باور نکردنی بود "

گزیده هایی از مصاحبه آلوز

- من اطمینان دارم که نیمار یک بازیکن خاص و کلیدی در بارسلونا میشود، شما کم کم او را بیشتر خواهید شناخت و خواهید دید که من درست گفته ام.

- بین نیمار و مسی مشکلی‌ پیش نخواهد آمد، زیرا هر دو آنها آرام و با اخلاق هستند. نیمار کمی‌ جوانتر است ولی‌ او جایگاه خود را می‌داند.

- من با تیاگو سیلوا راجع به شهر و باشگاه بارسلونا زیاد صحبت کردم. او قطعاً میتواند چیز‌های زیادی به تیم اضافه کند، اما او تصمیم گیرنده نهایی است که امضا کند یا نه؟

منبع: اسپرت
کودکی دئولفئو

نيمار و آلبا هر دو روز جمعه تحت عمل جراحي لوزه قرار خواهند گرفت

عمل هاي جراحي اين دو بازيکن براي بعد از پايان يافتن جام کنفدراسيون ها برنامه ريزي شده است
نيمار در ريو د ژانيرو تحت عمل جراحي قرار خواهد گرفت در حاليکه آلبا براي انجام اين عمل به کاتالونيا خواهد رفت
يکي از اعضاي سرويس پزشکي باشگاه بارسلونا نيز در طول عمل نيمار براي زير نظر داشتن اوضاع در ريو د ژانيرو حضور خواهد داشت.
زمان ريکاوري بعد از عمل اين دو بازيکن نيز 10 روز خواهد بود.

ملانی سرانو

مدافع شماره 5 تیم بانوان
23 ساله و اسپانیایی

داوید لوییز: ”در صحنه دفع توپ، من توانستم بازی پدرو را بخوانم. زیرا من پدرو را به خوبی می‌شناسم و طرفدار او هستم. من می‌دانستم او چگونه ضربه می‌زند.“

Eblis 2011
02-07-2013, 21:41
سس فابرگاس به خبر فروش مسی و رفتن او از اردوگاه کاتالان ها واکنش نشان داد.

جام بین الملل:
چندی پیش در رسانه های غربی خبر پیشنهاد فروش مسی از باشگاه بارسلونا مطرح شد.اصل این پیشنهاد را "یوهان کرایف" ستاره هلندی باشگاه بارسلونا در سال های دور مطرح کرده است.
سایت خبری گل (Goal) به نقل از سس فابرگاس، هم تیمی لیونل مسی در بارسلونا نوشت:«گمان نمی کنم باشگاه بزرگی مثل بارسلونا دست به فروش ستاره ای به نام لیونل مسی بزند.مسی بزرگترین بازیکن بارسلوناست.او در فوتبال نظیر ندارد.»

این سایت خبری از قول فابرگاس ادامه داد:«قطعا آمدن نیمار به بارسلونا برای باشگاه مفید خواهد بود.من از این بابت خوشحال و راضی ام.»

M E S S I
02-07-2013, 21:48
!Ronaldinho Goal Vs Real Madrid :n12:

Thiago Alcantara amazing skill vs Real Madrid:n01:

Messi vs Nani

WoW [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+_+_+_+_+_+_+_+_+

+_+_+_+_+_+_+_+_+

هایلایت مهارت های لیونل مسی در سال 2012-2013

Lionel_Messi●Highlights Skills Season●FC.Barcelona Argentina 2012-2013

توی این کلیپ گلچین حرکات و مهارت های مسی با تیم بارسلونا و آرژانتین درسال 2012-2013 به نمایش گذاشته شده.

دانلود
لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2%97%8F_FC_Barcelona_-_Argentina_%7B2012-2013%7D_%E2%97%8F___HD___%5Btag22%5D.mp4)

260مگابایت_"13:40_MP4

★why MESSI is the BEST ★ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Eblis 2011
02-07-2013, 21:58
تیاگو سیلوا بازیکن فوتبال پارسین ژرمن گفت: ویلانوا سرمربی بارسلونا از من خواسته تا از این تیم جدا شده و راهی بارسن شوم.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران به نقل ای پایگاه خبری کالچونیوز سیلوا بازیکن تیم فوتبال پارسین ژرمن گفت: ویلانوا سرمربی بسیار خوب و توانمندی است و از تواناییهای بسیار بالایی برخوردار است من همیشه او را تحسین کرده ام در آخرین بازی پارسین ژرمن با تیم بارسا بعد از مسابقه ویلانوا از من خواست تا پارسین را رها کرده و راهی بارسا شوم هر چند از آن زمان تا به حال هیچ تماسی با وی نداشته ام ولی حالا آرام هستم و در تعطیلات به سر می برم ولی در مورد آینده ام نمی توانم اظهار نظر دقیق کنم زیرا در فوتبال هیچ چیز حتمی نیست.

M A S 0 U D
03-07-2013, 00:12
مدیر برنامه های تیاگو سیلوا: اگر بارسا او را می خواهد، پس چرا پیشنهاد نمی دهد؟

سایت گل- پائولو تونیه تو، مدیر برنامه های تیاگو سیلوا، از باشگاه بارسلونا خواست اگر واقعا به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکن هستند، پیشنهادی رسمی برای به خدمت گرفتن او ارائه بدهند.

این ملی پوش برزیلی به تازگی اعلام کرد که تیتو ویلانوا بعد از دیدار بارسا مقابل پاری سن ژرمن در چمپیونزلیگ از او خواست تا به نوکمپ برود اما تونیه تو معتقد است که باشگاه کاتالانی باید تلاش بیشتری برای به خدمت گرفتن این بازیکن ارائه بدهند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" صحبت های زیادی در مورد علاقه مندی تیتو به او وجود دارد اما مسئله اصلی این است که آنها باید به طور رسمی مذاکره کنند.

اگر بازیکنی را می خواهید، باید پا پیش بگذارید. اگر در خانه بنشینید و تلویزیونی تماشا کنید، موفق نمی شوید."

تیاگو سیلوا تابستان گذشته از میلان به پاری سن ژرمن پیوست و خیلی زود به یکی از ارکان اصلی این تیم تبدیل شد. او تا سال 2017 با پی اس جی قرارداد دارد.

================================================== ==================================================

مارادونا: برزیل در زمین بی طرف نمی توانست اسپانیا را شکست بدهد

سایت گل- دیه گو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین، معتقد است اگر فینال رقابت های جام کنفدراسیون ها در یک زمین بی طرف برگزار می شد، اسپانیا مقابل برزیل شکست نمی خورد.

قهرمان اروپا و جهان در فینال جام کنفدراسیون ها مقابل برزیل 3-0 شکست خورد و مارادونا معتقد است که جو ورزشگاه تاثیر زیادی روی عملکرد شاگردان دل بوسکه داشت:" اسپانیا بدشانس بود که این رقابت ها در برزیل برگزار شد. آنها خیلی خوب کار کردند. اگر بازی در یک زمین بی طرف برگزار می شد، برزیل نمی توانست به پیروزی برسد."

مارادونا همچنین در مورد لیونل مسی صحبت کرد و تاکید کرد که او هنوز یک سر و گردن از نیمار و کریس رونالدو بالاتر است.

" مسی همچنان بهترین بازیکن دنیاست. او هنوز بهتر از نیمار و کریس رونالدوست."

سرمربی سابق آلبی سلسته در مورد امیدهای آرژانتین برای قهرمانی در جام جهانی 2014 گفت:" جام جهانی سال آینده متعلق به تیم آمریکای جنوبی است. امیدوارم آرژانتین جام قهرمانی را به دست بیاورد."

================================================== ================================================== ===c

نیمار: حالا می توام به بچه هایم بگویم که به کاسیاس گل زده ام

طرفداری- نیمار نمی توانست خوشحالی خود را از پیروزی برزیل در فینال جام کنفدراسیون ها مقابل قهرمان جهان، یعنی اسپانیا، پنهان کند.

این بازیکن به Mediaset گفت: "من از روند بازی خیلی راضی ام، فکر می کنم برزیل عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت. می دانستیم که مقابل تیم بزرگی قرار خواهیم گرفت، تیمی که بازیکنان فوق العاده ای مثل کاسیاس دارد.

برای من افتخار بزرگی است که در مقابل چنین دروازه بان بزرگی گلزنی کردم. حالا می توانم به بچه هایم بگویم که به کاسیاس گل زده ام."

نیمار همچنین صحبت هایی در مورد آینده اش در بارسا داشت: "من کمی با برخی از بازیکنان بارسا صحبت کرده ام، اما فرصت صحبتی طولانی نداشته ایم. واقعاً آنها چیز زیادی به من نگفته اند. من هرکاری بتوانم انجام خواهم داد تا مطمئن شوم هواداران بارسلونا از من راضی اند و به تیم کمک خواهم کرد تا به پیروزی برسد."

================================================== ================================================== =

مدیر ورزشی گلادباخ خشمگین از شایعات پیرامون تراشتگن

طرفداری - مکس ابرل، مدیر ورزشی باشگاه بوروسیا مونشن گلادباخ آلمان تاکید می کند که مارک آندره تراشتگن، دروازه بان جوان این تیم فصل آینده هم در این تیم بازی خواهد کرد و از شایعات پیرامون انتقال او به بارسلونا بستوه آمده است.

مارک آندره تر اشتگن، دروازه بان جوان و آینده دار بوروسیا مونشن گلادباخ با درخشش خود درون دروازه این تیم آلمانی در دو فصل گذشته مشتریانی بسیاری از جمله بارسلونای اسپانیا را خواهان خود می بیند. مکس ابرل، مدیر ورزشی تیم آلمانی در این باره به کیکر گفت:" او فصل بعد برای گلادباخ بازی خواهد کرد. مارک و مدیر برنامه هایش هم این نکته را اعلام کرده اند، دیگر نمی توان از این واضح تر صحبت کرد. واقعا از این شایعات ادامه دار بستوه آمده ام."

ابرل در ادامه در ستایش از دروازه بان ملی پوش و آینده دار خود گفت:" تراشتگن یکی از با استعداد ترین و آینده دار ترین دروازه بان های قاره است و بدیهی است که باشگاه های بزرگ برای جذب او ابراز علاقه می کنند."

قرارداد فعلی تراشتگن او را تا سال 2015 در بوروسیا پارک ماندگار می کند.

M E S S I
03-07-2013, 08:42
(Messi XI - Neymar XI (8-5

(All goals Messi XI - Neymar XI (8-5

Greedy
03-07-2013, 09:03
(All goals Messi XI - Neymar XI (8-5

HD 720p - 91.94 MB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8-5).mp4

============

نیمار: هدف بعدی من خوشحال کردن هواداران بارسلوناست ستاره جوان تیم ملی برزیل می گوید بعد از قهرمانی در جام کنفدراسیون ها هدف او شاد کردن هواداران بارسلوناست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از قهرمانی تیم ملی برزیل در جام کنفدراسیون ها نیمار ستاره جوان سلسائو خوشحال کردن هواداران بارسا را هدف بعدی خود اعلام کرد: «می خواهم به همراه بارسا به قهرمانی دست پیدا کنم. در کنار بهترین بازیکنان جهان بازی خواهم کرد و می خواهم شادی را به هواداران بارسلونا اهدا کنم.»
ستاره تازه وارد بارسلونا ادامه داد: «بازی کردن در بارسا برای من خوب خواهد بود. من در یکی از بهترین باشگاه های جهان بازی خواهم کرد که بازیکنان بزرگ زیادی دارد. امیدوارم خیلی زود با تیم هماهنگ شوم. بازی کردن در بارسلونا می تواند باعث شود آمادگی من برای جام جهانی بیشتر شود.»

او در پایان درمورد گلزنی در فینال مقابل اسپانیا گفت: «گل زدن به کاسیاس طعم خاصی دارد.»
نیمار در پایان بازی های جام کنفدراسیون ها به عنوان بهترین بازیکن این رقابت ها انتخاب شد و توپ طلا را از آن خود کرد. او همچنین سومین گلزن برتر این رقابت ها شناخته شد.

E.G_band
03-07-2013, 11:07
سران باشگاه بارسلونا عزم خود را برای خریداری مدافع برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن جزم کرده اند:
سایت گل- طبق اعلام رادیو کاتالونیا و بازتاب این خبر در روزنامه اسپورت کاتالونیا، اولین پیشنهاد سران بارسلونا برای به خدمت گرفتن تیاگو سیلوا، مدافع برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن آماده است.
قرار براین است که دراولین جلسه سران دو باشگاه برای مذاکره درمورد انتقال احتمالی سیلوا به بارسا انجام شده و رقم پیشنهادی بارسا برای این انتقال 32 میلیون یورو خواهد بود.
سران باشگاه بارسلونا دراین میان استراتژی خاص خود را دنبال می کنند و بعد از دیداری که میان سران بارسا و مدیربرنامه های سیلوا صورت گرفت، بر سر رقم پیشنهادی باشگاه کاتالان برای آغاز مذاکرات با پاری سن ژرمن توافق شد.
طبق توافق انجام گرفته قرار براین است که سران بارسا پیشنهادی 32 میلیون یورویی را برای خریداری تیاگو سیلوا به باشگاه پاری سن ژرمن ارائه دهند.این درحالی است که سران باشگاه فرانسوی سال گذشته برای جذب این مدافع برزیلی مبلغ 42 میلیون یورو به میلان پرداخت کرده بودند. البته انتظار می رود که با روند پیشروی مذاکرات، مبلغ پیشنهادی باشگاه بارسلونا نیز افزایش یابد.
البته تمام اینها به شرطی است که تیاگو سیلوا حاضر شود که با کاستن از رقم دستمزد سالیانه ای که در پاری سن ژرمن دریافت می کند، با دستمزد پیشنهادی بارسا که رقم کمتری است موافقت کند.
باید به این نکته اشاره کرد که خود تیاگو سیلوا تمایل زیادی دارد تا با تغییر آب وهوا از پاریس به بارسلونا نقل مکان کند و پائولو تونیه تو، مدیربرنامه های تیاگو سیلوا هم سران باشگاه پاریسی را تحت فشار گذاشته و تلاش می کند تا روند این انتقال را ساده ترنماید.

[/SPOILER]
آبي - اناري‌ها در فصل گذشته ليگا و ليگ قهرمانان اروپا نشان دادند که در خط دفاعي رنج مي‌برند و به جذب چهره جديدي نياز مبرم دارند. با اين حال هنوز در اين پست خريدي نداشته و فعاليت آنها در فصل جابه‌جايي تنها به تقويت خط حمله محدود شده است.

به گزارش ايسنا ، تياگو سيلوا، کاپيتان برزيلي پاري‌سن‌ژرمن از جمله مدافعاني است که آبي‌ - اناري‌ها دوست دارند، او را جذب کنند. حتي خود سيلوا هم از علاقه ويلانووا به جذب او پرده برداشت.

راديو ايالت کاتالونيا اعلام کرد که سران بارسلونا براي جذب سيلوا رقم 32 ميليون يورويي را به پاري‌سن‌ژرمن پيشنهاد داده‌اند. اين در حالي است که اين باشگاه فرانسوي رقم فروش سيلوا را 42 ميليون يورو تعيين کرده است.

پائولو تونيتو، مدير برنامه‌هاي سيلوا در واکنش به ابراز علاقه بارسلونا گفت: رد هر پيشنهادي از بارسلونا احمقانه است.

سيلوا چند روز پيش با برزيل قهرمان جام کنفدراسيون‌ها شد. او زماني که در برزيل بازي مي‌کرد، مورد توجه بارسلونا بود اما ترجيح داد ميلان را انتخاب کند. او پس از قهرماني با برزيل اعتراف کرد که خود ويلانووا با او صحبت کرده و از علاقه‌اش براي پيوستن به بارسلونا سخن گفته است.

امیدوارم که هر چه زودتر این انتقال صورت بگیره تا از بلاتکلیفی در بیایم.

بعد از این هم باید به دنبال خرید بازیکن های آینده دار در پست ها مختلف باشیم تا یواش یواش جانشین بازیکن های بزرگمون رو پیدا کنیم.

vivabarca
03-07-2013, 11:31
خدا رو شکر راسل مثل اینکه میخواد یه تکونی بده در مورد وضعیت دفاعی تیم. فصل پیش که عملا هرتیمی از هرکجا توپ رو ریخت رو محوطه دست خالی برنگشت!:n02:

Eblis 2011
03-07-2013, 15:31
فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا ابراز امیدواری کرد، مهاجم برزیلی جدید تیمش تاثیر بسزایی در ارتقای عملکرد آبی‌ و اناری‌پوشان در فصل آینده داشته باشند و به این تیم برای کسب افتخارات متعدد کمک کند.

به گزارش افکارنیوز، لیونل مسی با اشاره به بازی‌های قابل قبول نیمار در جام کنفدراسیون‌ها تاکید کرد هم‌تیمی جدیدش می‌تواند با کاتالان‌ها روزهای خوش فراوانی را تجربه کند.

مسی در لیما، پایتخت پرو جایی که قرار است در یک دیدار خیریه با یاران خود به مصاف یاران نیمار برود، اظهار داشت: امیدوارم که نیمار بتواند به همان میزان که در قهرمانی برزیل در جام کنفدراسیون‌ها تاثیرگذار عمل کرد، در بارسلونا هم خوب کار کند و بر عملکرد این تیم تاثیر بگذارد. من اطمینان دارم که انتقال او به بارسلونا ثمربخش خواهد بود.

مسی در خصوص بازی دوستانه‌ای که در آن قرار است به میدان برود نیز گفت: مدتی است که از این نوع بازی‌ها انجام می‌دهیم. می‌دانم که الان وقت سپری کردن تعطیلاتم است اما دوست دارم از این فرصت برای حضور در چند بازی خیریه استفاده کنم.

فوق ستاره بارسلونا که شب گذشته میهمان سفارت مکزیک در پرو بود و شام را در کنار سفیران مکزیکی صرف کرد، در خاتمه از میهمان‌نوازی مردم پرو تقدیر و تصریح کرد: مردمی که برای استقبال از من به فرودگاه آمدند فوق‌العاده بودند. گاهی اوقات من نمی‌توانم با همه عکس یادگاری بگیرم اما همیشه برای همه آنها آرزوی سلامتی و موفقیت داشته‌ام.

M A S 0 U D
03-07-2013, 15:38
بهترين تيم تاريخ فوتبال دنيا انتخاب شد

مجله ورلد ساكر پس از رأي گيري از روزنامه نگاران، سرمربيان و بازيكنان سابق فوتبال در سراسر جهان، بهترين تيم تاريخ فوتبال دنيا را انتخاب كرد.تركيبي كه در آن خبري از كريستيانو رونالدو ستاره رئال مادريد نيست.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به گزارش ديلي ميل، در اين تيم نام افرادي چون تيه ري هانري، اوزه بيو و جرج بست هم ديده نمي شود.
با وجود اين خط حمله تيم را بزرگترين رقيب رونالدو يعني ليونل مسي ستاره آرژانتيني بارسلونا در كنار ديه گو مارادونا اسطوره هموطن او و په له بازيكن افسانه اي برزيل تشكيل مي دهند.
از رأي دهندگان خواسته شده بود كه بازيكنان را بر اساس چيدمان ۴-۴-۲ تيم انتخاب كنند.
در اين تيم فقط يك نماينده از انگليس حضور دارد. بابي مور تنها كاپيتان تيم ملي انگليس كه سابق قهرماني با اين تيم در جام جهاني را دارد. او در كنار فرانس بكن باوئر در مركز خط دفاعي قرار گرفته است. در سمت چپ و راست آنها هم كافو برزيلي و پائولو مالديني قهرمان پنج دوره اروپا قرار دارند.
در درون دروازه لئو ياشين از شوروي سابق قرار داده شده است تا جايي براي پيتر اشمايكل دروازه بان سابق تيم منچستريونايتد و دينو زوف سنگربان بزرگ ايتاليايي وجود نداشته باشد.
ياشين در سال ۱۹۶۳ به عنوان بهترين بازيكن سال جهان انتخاب شد و گفته مي شود كه در طول دوران حرفه اي خود بيش از ۱۵۰ پنالتي را گرفته است.
خط مياني زمين را افرادي مثل زين الدين زيدان و دي استفانو ستارگان سابق رئال مادريد و يوهان كرايف هلندي پر كرده اند در حاليكه مارادونا اين جمع را چهار نفره مي كند.
اما نوك حمله را دو تن از با استعدادترين مهاجمان تاريخ يعني ليونل مسي و په له تشكيل داده اند كه در مجموع يك هزار گل به ثمر رسانده اند.
** لئو ياشين از شوروي سابق
تنها دروازه باني كه موفق به دريافت جايزه توپ طلاي فيفا شده است. وي تمام دوران فوتبال خود را در دينامو مسكو سپري كرد اما به دليل درخشش در مسابقات ملي بود كه شهرت يافت.
او كه گفته مي شود بيش از ۱۵۰ پنالتي را گرفته و در طول ۲۲ فصل بازي، در ۲۷۰ مسابقه دروازه خود را بسته نگه داشته است، به عنكبوت سياه معروف شده بود.
او در سه دوره جام جهاني خوش درخشيد و با تيم شوروي در سال ۱۹۵۶ قهرمان المپيك و در سال ۱۹۶۰ قهرمان اروپا شد.
** كافو از برزيل
كافو قهرمان دو دوره جام جهاني با برزيل در سال هاي ۱۹۹۴ و ۲۰۰۲ و با ۱۴۲ بازي سابقه ترين بازيكن اين كشور است. او هنگام بازي در تيم هاي رم و آث ميلان هم موفقيت هايي را در اروپا از جمله قهرماني در ليگ قهرمانان در سال ۲۰۰۷ با تيم ميلان به دست آورد.
** بابي مور از انگليس
او تنها كاپيتان تيم ملي انگليس است كه موفق به قهرماني در جام جهاني شد اما شهرتش جهاني است. په له مور را سر سخت ترين مدافعي مي داند كه در مقابلش بازي كرده است. فرانس بكن باوئر نيز او را بهترين مدافع تاريخ فوتبال توصيف كرده است.
جاك اشتاين يكبار در مورد او گفت: مور ۲۰ دقيقه قبل از همه از اتفاقاتي كه مي خواهد بيفتد خبر داد.
** فرانس بكن باوئر از آلمان
قيصر فوتبال كه بسياري او را بزرگترين بازيكن تاريخ فوتبال آلمان مي دانند. تنها فردي كه در سال هاي ۱۹۷۴ و ۱۹۹۰ با تيم آلمان غربي هم به عنوان بازيكن و هم به عنوان مربي قهرمان جام جهاني شده است. او در بايرن مونيخ نيز چهار بار قهرمان بوندس ليگا و سه بار قهرمان اروپا شد.
** پائولو مالديني از ايتاليا
اين مدافع بعد از ۲۵ سال بازي در بيش از ۹۰۰ مسابقه ميلان به ۲۶ قهرماني از جلمه پنج قهرماني اروپا و هفت قهرماني سري آ رسيد.
او قبل از بازنشستگي در سال ۲۰۰۲ در چهار جام جهاني حضور داشت و ۱۲۶ بار پيراهن تيم ملي ايتاليا را پوشيد.
الكس فرگوسن در سال ۲۰۰۷ از او به عنوان بازيكن مورد علاقه خود در دوران اخير نام برد.
** آلفردو دي استفانو از رئال مادريد
اوج درخشش او در تيم دهه ۱۹۵۰ رئال مادريد بود. او در اين تيم ۳۰۷ بار به ميدان رفت و پنج بار متوالي از سال ۱۹۵۶ تا ۱۹۶۰ به قهرماني اروپا رسيد.
كارنامه او نشان مي دهد كه يك مهاجم بوده ولي بسياري وي را كامل ترين بازيكن تاريخ مي دانند.
خود او در اين باره گفته است: همه ما فوتباليستيم و بايد بتوانيم در تمامي ۱۱ پست بازي كنيم.
** يوهان كرايف از هلند
برنده سه توپ طلاي فيفا در سال ۱۹۷۱، ۱۹۷۳ و ۱۹۷۴ و يكي از مبتكران اصلي «توتال فوتبال».
او با آژاكس و بارسلونا به قهرماني هاي بسياري در ليگ هاي داخلي و مسابقات اروپايي رسيد اما نتوانست تيم ملي هلند را به قهرماني در جام جهاني يا اروپا برساند.
ميراث او همچنان باقي است به طوريكه كودكان در سراسر جهان تلاش مي كنند برند او يعني چرخش هاي كرايفي را تقليد كنند.
** زين الدين زيدان از فرانسه
يك هافبك متبحر و قدرتمند كه با يوونتوس و رئال مادريد به قهرماني هاي متعددي دست يافت و گل قهرماني رئال در فينال ليگ قهرمانان ۲۰۰۲ را به باير لوركوزن زد.
او در مسابقات تيم ملي فرانسه هم درخشيد و اين تيم را به قهرماني در جام جهاني ۱۹۹۸ و يورو ۲۰۰ رساند. گرچه در آخرين بازي خود براي فرانسه در فينال جام جهاني ۲۰۰۶ به خاطر ضربه سري كه به سينه ماركو ماتراتزي مدافع تيم ايتاليا زد، اخراج شد.
** ديه گو مارادونا از آرژانتين
يك بازيكن كاملا تكنيكي و ريز جثه اما از نظر بدني قوي كه وقتي با توپ دريبل مي زد، هيچكس جلودارش نبود.
مارادونا در جام جهاني ۱۹۸۶ يك گل تماشايي به انگليس زد و سپس تيم آرژانتين را به قهرماني در آن جام رساند.
او در تيم هاي ناپولي و بارسلونا هم خوش درخشيد اما سپس به دليل دوپينگ به مدت ۱۵ ماه در سال ۱۹۹۱ محروم شد. وي بعد از آن روند رو به افولي را طي كرد به طوريكه در جام جهاني ۱۹۹۴ آمريكا باز هم به دليل دوپينگ به خانه فرستاده شد.
** په له از برزيل
اولين فوق ستاره فوتبال برزيل كه هشت سال در سانتوس بازي كرد و در اين مدت ۶۱۹ گل به ثمر رساند.
او در جام هاي جهاني هم بازي هاي ديدني را به نمايش گذاشت و نقش كليدي در قهرماني هاي برزيل در مسابقات ۱۹۵۸، ۱۹۶۲ و ۱۹۷۰ داشت.
بابي چارلتون گفته كه فوتبال براي اين بازيكن جادويي اختراع شده در حاليكه كرايف مدعي شده بود كه په له تنها فوتباليستي است كه از مرزهاي منطق عبور كرده است.
** ليونل مسي از آرژانتين
تنها بازيكن تيم منتخب تاريخ فوتبال دنيا كه همچنان در حال بازي است. فوق ستاره بارسلونا كه در چند سال گذشته همه ركوردها را شكسته است. در ۲۶ سالگي تا كنون شش بار قهرمان لاليگا شده و سه بار با بارسلونا به قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا رسيده است.
او در دفتر افتخارات شخصي خود هم سه جايزه پي در پي توپ طلاي فيفا را در كارنامه دارد و برترين گلزن تاريخ بارسلونا است.
او ركوردار بيشترين گل زده در يك فصل هم هست و در سال ۲۰۱۲ توانست از ركورد ۹۱ گل گرد مولر بگذرد.
او با اينكه دومين گلزن برتري تيم ملي آرژانتين هم است ولي بسياري از منتقدانش مي گويند تا كنون نتوانسته در مسابقات جام جهاني بازي مؤثري داشته باشد. او شايد در جام جهاني ۲۰۱۴ برزيل پاسخ اين منتقدان را هم بدهد.

M A S 0 U D
03-07-2013, 16:09
آس: بارسلونا محبوب‌ترین و رئال‌مادرید منفورترین تیم‌های لیگا

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در نظرسنجی روزنامه آس بارسلونا به عنوان محبوب‌ترین تیم لیگا انتخاب شد. رئال‌مادرید هم در نظرسنجی منفورترین تیم‌ها بارسلونا را جا گذاشت و اول شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، روزنامه آس در نظرسنجی خود از محبوب‌ترین و منفورترین تیم‌های لیگا نوشت. بارسلونا با کسب بیشترین آرا در صدر قرار گرفت اما نکته جالب و شگفت‌انگیز این که رئال‌مادرید در صدر منفورترین تیم‌ها قرار گرفت!

در این نظرسنجی که شرکت Ikerfel انجام داد از 970 هزارو 200 تماشاگران سوال شد. در نظرسنجی محبوب‌ترین تیم، بارسلونا با کسب 41 درصد آرا در جایگاه نخست قرار گرفت. رئال‌مادرید با 34 درصد دوم شد. آتلتیکو مادرید هم با 21 درصد سوم شد و تیم‌های آتلتیک بیلبائو و رئال‌بتیس و والنسیا هم به ترتیب به ترتیب در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

اما نکته جالب درباره منفورترین تیم بود که رئال‌مادرید با 55 درصد آرا اول شد. بعد از رئال، بارسلونا با 40 درصد دوم شد. سویا هم در جایگاه سوم قرار گرفت.

در نظرسنجی بهترین تیمی که وجه خوبی از فوتبال اسپانیا در خارج از این کشور نشان داد، مالاگا بیشترین رای را به خود اختصاص داد.

M A S 0 U D
03-07-2013, 21:22
15 بازیکن دیوانه در تاریخ! (1)

طرفداری-اگر همه بازیکنان فوتبال قانون مدار و بدون حاشیه بودند، فوتبال بازی کسل کننده ای می شد. نه فقط در همه ورزش ها بلکه در بین مردم نیز آدم های مختلف با شخصیت های متفاوتی وجود دارند. در این مقاله که از سایت bleacher report گرفته شده، 15بازیکن که همواره حاشیه داشتند و به دیوانگی هایشان مشهور بودند، معرفی شده اند.
پل گاسکویین

از کارهای عجیب او می توان به آروغ زدن در تلویزیون ملی، اخراج های متعدد توسط داوران و یا زدن فلوت ساختگی در مسابقه ای قدیمی اشاره کرد! بازیکن سابق باشگاه های نیوکاسل،تاتنهام،لاتزیو و گلاسکو رنجرز به عنوان یک هافبک، همان قدر که صحنه های به یاد ماندنی فوتبالی برای ما رقم زده، در ساختن حاشیه نیز کم نگذاشته است!

دیگو مارادونا

یک نابغه در زمین، او به همان اندازه در حاشیه ها نیز موفق بوده. برای مثال وقتی که او تلاش کرد که تعدادی خبرنگار را که در بیرون از خانه وی منتظرش بودند را بزند و حتی بعد از آن تلاش کرد که با ماشینش از روی پای آن ها رد شود!

قبل از آن نیز وی به خاطر مصرف مواد مخدر محروم شده بود. دیگو در سال 1991 به جرم مصرف کوکایین برای 15ماه از فوتبال محروم شد و 3سال بعد نیز به خاطر مثبت بودن جواب تست افدرین رسوایی به بار آورد! یکی از حاشیه های فوتبالی او که بسیار هم مشهور شد گلی بود که با دست وارد دروازه تیم ملی انگلستان کرد.

رنه هیگیتا

لقب او "مرد دیوانه" است. شاید اطلاعاتی از این دروازه بان دیوانه کلمبیایی که در سال های 80-90 در اوج بود داشته باشید. یکی از بزرگترین اشتباهات وی این بود که وقتی خواست بازیکن حریف را در جام جهانی دریبل بزند موفق به این کار نشد و مهاجم حریف طی یک توپ ربایی، توپ را در دروازه وی قرار داد.

او را به خاطر حرکت فوق العاده اش که به حرکت عقربی مشهور است، می شناسند. وی این حرکت را در سال 1995 و در مقابل تیم ملی انگلیس و در ورزشگاه ومبلی انجام داد.

ماریو بالوتلی

"چرا همیشه او؟!" چون او یک دیوانه کامل است.دلیلش این است!

گل سرسبد این لیست، اوست! حاشیه های سوپر ماریو را از کجا شروع کنیم؟ از آن جا که وی حمام خانه اش را به آتش کشید یا وقتی که به طور پنهانی به زندان زنان رفت و وقتی از او درباره این کارش پرسیدند وی جواب داد:"رفته بودم به اطراف نگاهی بیندازم"؟

حاشیه های او تمامی ندارد. او یک بار برای رفتن از منچستر به لندن یک راننده تاکسی را به خدمت گرفت تا او را همراهی کند چون او راه را بلد نبود! شما بگویید، چه کسی می تواند تلاش های ماریو را برای پوشیدن کاور تمرین فراموش کند؟!

:n02:

M E S S I
03-07-2013, 21:25

مدافع بارسا به استوک پیوست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D8%B3%D8%A7%20%D8%A8%D9%87%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA% D9%88%DA%A9%20%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%B3%D8%AA/)

طرفداری - مارک مونیسا با قراردادی آزاد به استوک سیتی پیوست.

مارک مونیسا 21 ساله که توان بازی در مرکز و سمت چپ خط دفاعی را دارد و بخشی از تیم زیر 21 ساله های اسپانیا بود که ماه گذشته قهرمان اروپا شد؛ با قراردادی 4 ساله به تیم لیگ برتری استوک پیوست.

او دومین خرید مارک هیوز پس از اریک پیترز است. مونیسا اولین بازی خود با پیراهن بارسا را در 17 سالگی انجام داد و تبدیل به دومین بازیکن جوان در تاریخ باشگاه شد که پیراهن اول تیم کاتالان را به تن کرده است. او در فینال لیگ قهرمانان 2009 مقابل یونایتد نیز بر روی نیمکت قرار داشت.

runner
03-07-2013, 21:33
آبیدال ، نیمار ، آلوز ، مسی و ماسچرانو در بازی خیریه دیشب

مارک بارترا :من بخاطر فصل گذشته خیلی خوشحالم.بودن در تیم اصلی برای من رویایی بود که به حقیقت پیوست.لحظات بزرگ و سختی را داشتم که به من کمک کرد تا یاد بگیرم و به رشد کردن ادامه دهم.

عملکرد ‏نیمار در جام کنفدراسیون ها

بارسلونا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برنامه بازیهای پیش فصل بارسلونا به نقل از سایت رسمی باشگاه
1.شنبه 29 تیر : لخیا گدانسک - بارسلونا ، ساعت 23

2.چهارشنبه 2 مرداد : بایرن مونیخ - بارسلونا ، ساعت 23

3. شنبه 5 مرداد : والرنگا - بارسلونا ، ساعت 21:30

4.جمعه 11 مرداد : بارسلونا - سانتوس ، ساعت 00:00

5.چهارشنبه 16 مرداد : تایلند - بارسلونا ، ساعت 16:30

6.شنبه 19 مرداد : منتخب لیگ مالزی - بارسلونا ،ساعت 17:15

ژاوی چندر روز پیش با تیاگو صحبت کرده و به او توصیه کرده تا در بارسا بماند.ژاوی سرگذشت خودش را برای تیاگو مثال زده که بخاطر کم بازی کردن و یک مهره ی کلیدی نبودن در آستانه ی پیوستن به میلان بود ولی سرانجام تصمیم گرفت در بارسا بماند و حالا رکورد دار بیشترین تعداد بازی با پیراهن بارساست.

فیس‌بوک شخصی‌ مسی

مسی دقایقی پیش در فیس‌بوک رسمی‌ خود اعلام کرد بازی خیریه امشب که قرار بود در لوس آنجلس بر گذر شود از سوی مسئولین لوس انجلس کنسل شد.

متن فیس‌بوک مسی:

بسیار ناراحت از مسؤلین بازی خیریه در لوس انجلس. من واقعا می‌خواستم امشب در آنجا بازی کنم به مانند پرو و کلمبیا. این یک پروژه برای تمامی هوادارانم در سراسر دنیا است و من بخاطر طرفدارانم از مسؤلین ناراحت هستم. یک آغوش برای تمامی کسانی‌ که ما را می‌خواستند در لوس انجلس حمایت کنند و سپاس از همه شما برای حمایتهای بی‌ دریغتان.

بارسلونا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تیترهای روزنامه الموندو دپورتیوو - 3 جولای

حقیقتِ پویول
مصاحبه اختصاصی با پویول
آینده : " من تسلیم نمیشوم.صرف نظر از اینکه چقدر سختی کشیدم،اشتیاق و هیجان من تغییری نکرده است "
ویلانووا : " من با تیتو بیشتر از هر مربی که تا حالا داشتم صحبت کردم.او هیچوقت به من دروغ نگفته "
پاداش : " من حتی فکر درخواست پاداش بخاطر اینکه ما به 100 امتیاز رسیدیم هم نکردم.این دروغ است "
نیمار : " من او را آنالیز کردم و او واقعا خوب است.او متفاوت است،بازیکنان زیادی مثل او وجود ندارد "

مصاحبه پویول با الموندو

من هنوز بازنشسته نشده ام. مصدومیت‌های زیادی داشتم ولی‌ همچنان پر انگیزه هستم. باید دید فصل جدید چگونه پیش خواهد رفت. ولی‌ من حت به تمدید قرار دادم فکر می‌کنم.

- تصمیم دارم با تیم در روز اول شروع فصل تمرین کنم.

- یکی‌ از خنده‌دار‌ترین اخباری که شینیدم در رابطه با پیوستن به میلان بود. خبری که از حقیقت فاصله زیادی داشت من حتّی به جدایی از بارسا فکر نکرده ام.

- این حقیقت است که من در حال حاضر دقایق کمتری میتوانم بازی کنم، و اینرا خودم نیز میفهمم و به مربیانم حق می‌‌دهم.

- رابطه من با تیتو بسیار خوب است و با او بسیار صحبت می‌کنم حتّی بیشتر از تمامی مربیانی که در طول دوره حرفه ایم داشته ام. او نه تنها با من با همه بازیکنان رابطه خوبی‌ دارد.

- فکر می‌کنم بعد از پایان دوره فوتبالیم به بازیکنان جوانتر کمک کنم و مشاوره بدهم

منبع: الموندو
تیترهای روزنامه اسپورت - 3 جولای

اولین پیشنهاد 32 میلیون یورو
بعد از صحبت با تیاگو سیلوا،بارسا مذاکره با PSG را شروع میکند
بارسا اطمینان داد که به اندازه ی کافی پول برای برآورده کردن خواسته ی تیتو را دارد
مصاحبه اختصاصی با پیکه." یوهان کرویف همیشه چیزهای مثبتی میگوید اما مسی غیر قابل دسترس ترین است (نسبت به ما) "

لیست گلزنان فصل گذشته ی بارسلونا

آلبا مارتی
مهاجم تیم بانوان که از 2012 به بارسا آمده
و شماره 19 را میپوشد

به نظر ميرسه بايد منتظر اتفاقات جالبي براي حضور تياگو سيلوا در بارسا باشيم

ايجنت تياگو سيلوا امروز در مصاحبه عنوان كرده كه خيلي احمقانه است كه ما به بارسا نه بگوييم ، تياگو علاقمند است به بارسا ملحق شود و فقط بايد باشگاه پي اس جي رضايت دهد ،

اخبار کوتاه و نقل و انتقالات ، دوم جولای 2013

-آرسنال به بازیکن17 ساله تیم جوانان بارسا ، آنتونیو سانابریا علاقه مند است . او هم اکنون در جام جهانی زیر 20 سال حاضر است .
-ابری ( مدیر ورزشی موشن گلادباخ) : بارسا – تراشتگن ؟ نه بازیکن و نه مدیر برنامه هایش و نه باشگاه چیزی در مورد این انتقال نمی دانند .
-پبلو آیمار (بازیکن بنفیکا ) : این برای من بسیار غرور آفرین است که مسی مرا به عنوان الگوی خود می داند .
-بارسا امیدواره از فروش ویا 10 میلیون یورو بدست بیاره . این بازیکن از فیورنتینا و تاتنهام پیشنهاد های جدی داره .
-سیمئونه (مربی اتلتیکو مادرید) : سوپرکاپ شامل 2 بازی هستش . هر کدوم از دیگری سخت تره . ما باید پس از بازی اول برنامه ها رو تغییر بدیم .
-بویان کرکیچ (22 ساله ) می خواهد به صورت قرضی به بتیس بپیونده . اما دستمزدی که می خواهد بالاست . بارسا ترجیح میده او را به صورت دائمی بفروشد .
-دوس سانتوس نمی خواهد به اندرلخت برود ، او دوست دارد در اسپانیا بماند و مهمترین گزینه سلتا می باشد .
-تونیتو ( مدیر یرنامه های سیلوا ) : دیدار با مدیران بارسا در هفته ی گذشته ؟ ما با هیچ کس صحبتی نداشتیم . من نمی دونم این شایعات چگونه به وجود میاد .
-بارترا : من فصل گدشته بسیار خوشحال بودم . این برای من مانند رویا بود که در تیم اول بازی کنم . لحظات سخت باعث میشه من پیشرفت کنم .
-ماریو گوتزه : مسی برای هرکسی یک الگو ست ، مانند من .
-اینیستا فصل 2012-2013 را با 24 پاس گل به پایان رسوند . 21 پاس برای باشگاه و 3 پاس برای تیم ملی .
-رسمی : مارک مونیستا با یک قرارداد 4 ساله به باشگاه انگلیسی استوک سیتی پیوست .
-مونیستا پس از ثبت قرارداد : این یک تصمیم بزرگ برای من بود . من دیروز به انگلیس اومدم برای دیدن مردم و زمین تمرین . من نمیتوانم برای شروع صبر کنم .
-برنامه ی بارسا برای شروع مذاکرات با پاریس سنت ژرمن برای جذب تیاگو سیلوا دادن پیشنهاد 32 میلیونی می باشد .

M A S 0 U D
03-07-2013, 21:50
فکر کنم کم کم باید تیاگو سیلوا رو هم بارسایی بدونیم از شواهد و قراین مشخصه و درضمن اصرار تیتو و سماجت راسل در مشخص کردن سوژه های اصلی و نهایی کردن قراردادها مزید بر علته ...
شاید بعد اون نوبت رونی باشه ...

Iloveu-ALL
03-07-2013, 22:05

گل به خودی پیکه توی ucl رو نزده

ویرایش: آهان اون برای بایرن مونیخ حساب میشه :دی

Yi Yi
03-07-2013, 23:29
بسیار ناراحت از مسؤلین بازی خیریه در لوس انجلس. من واقعا می‌خواستم امشب در آنجا بازی کنم به مانند پرو و کلمبیا. این یک پروژه برای تمامی هوادارانم در سراسر دنیا است و من بخاطر طرفدارانم از مسؤلین ناراحت هستم. یک آغوش برای تمامی کسانی‌ که ما را می‌خواستند در لوس انجلس حمایت کنند و سپاس از همه شما برای حمایتهای بی‌ دریغتان.
مسی چقدر فارسیش بده!

M E S S I
04-07-2013, 12:33
:n12:Barca's #10 - From ‎Maradona till ‎Messi

+_+_+_+_+_+_+_+_+

**دانلود کلیپ تبلیغاتی مسی برای We Chat**

FULL HD - 12 MB - 30 SEC - MP4

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _HD.mp4)

★why MESSI is the BEST ★ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+_+_+_+_+_+_+_+_+

M A S 0 U D
04-07-2013, 14:06
بارسلونا, ویا و ٢٥ میلیون یورو را برای رونی پیشنهاد می دهد

طرفداری - به گزارش اسپورت بارسلونا ۲۵ میلیون یورو به اضافه ویا را برای به خدمت گرفتن رونی پیشنهاد داده است. رفتن ویا از بارسلونا بسیار ممکن به نظر می‌‌رسد و بارسلونا از آرسنال، لیورپول و تاتنهام برای وی پیشنهاد دارد.

به گزارش فوتبال اسپانیا، قیمت ۱۲ میلیون یورویی ویا به نظر می‌‌رسد وسیله‌ای برای بلوگرانا برای کم کردن هزینه خرید وین رونی باشد. بارسلونا منتظر نتیجه دیدار مویس و رونی است تا بتواند قبل از هر تصمیم گیری اهداف خود را بداند. رابطه رونی و مویس از زمان حضور او در اورتون چندان صمیمی‌ نبوده است و به همین دلیل بارسلونا امیدوار به خرید این مهاجم انگلیسی شیاطین سرخ است.

دستمزد ۱۴ میلیون یورویی وین رونی می‌‌تواند سدی در راه این انتقال باشد و همچنین دستمزد ویا در فصل آینده برای بارسلونا چیزی در حدود ۱۰ میلیون یورو خواهد بود. با همه این اوصاف، ساندرو روسل رئیس باشگاه بارسلونا با اظهارات و تعریفی که از وین رونی در گذشته کرده است، به نظر می‌‌رسد که چراغ سبز خود را برای خرید وی نشان داده است.

================================================== ================================================== ==

بارسلونا تنها سیلوا را می خواهد

طرفداری - بارسلونا آماده است آرزوی تیتو را بر آورده کند و تیاگو سیلوا را برای مشکل مرکز خط دفاعی به خدمت بگیرد. وی بازیکنی است که ویلانووا می‌‌خواهد و تیتو با عقد قرارداد با هر کس دیگری مخالف است.

به گزارش مارکا، ایده فراهم آوردن مبلغ خرید سیلوا به این شکل است که بارسلونا پول به دست آمده از فروش تمام بازیکنان خروجی تیم را برای وی خرج می‌‌کند. از کسانی‌ که در لیست فروش باشگاه هستن می‌‌توان به ویا که به احتمال زیاد با مبلغ ۱۵ میلیون یورو به تاتنهام منتقل می‌‌شود، نام برد.

انتقال بعدی فروش تیاگو با مبلغ ۱۸ میلیون یورو به منچستریونایتد است. به گزارش رادیو کاتالان مبلغ خرید سیلوا ۳۲ میلیون یورو است. در کنار شایعاتی که حاکی‌ از صحبت‌های بارسلونا با سیلوا دارد، پائولو تونیتو مدیر برنامه‌های سیلوا بار‌ها در مقابل خبرنگاران گفته است که بارسلونا و PSG نیاز دارند که با هم مذاکره کنند.

================================================== ================================================== ===

پیکه: رونی می تواند در بین ۳ بازیکن برتر دنیا باشد؛ او در بارسا به خوبی جا می افتد

طرفداری - آینده وین رونی در منچستر یونایتد هنوز مبهم به نظر می رسد و تیم های زیادی آماده ارائه پیشنهاد به این ستاره فوتبال انگلستان هستند.

در حال حاضر خبر های متعددی در رونی در رسانه ها به گوش می رسد و او در کانون توجهات قرار دارد. پس آن که پیتر چک اعلام کرد که می تواند رونی را در پیراهن چلسی تصور کند حالا نوبت به مدافع بارسلونا می باشد که به تمجید از وین رونی بپردازد.

جرارد پیکه که خود سابقه بازی در منچستر یونایتد را دارد به تازگی اعلام کرده است که رونی تمام توانایی های لازم برای قرار گرفتن در بین ۳ بازیکن برتر دنیا را دارد. پیکه معتقد است که رونی می تواند گزینه مناسبی برای حضور در جمع قهرمان لالیگا باشد و به خوبی می تواند در این تیم جا بیوفتد.

پیکه در مورد هم بازی سابقش در منچستر یونایتد گفت:" من مطمئن هستم که رونی تمام ویژگی های لازم برای بودن در جمع ۳ بازیکن برتر جهان را دارا می باشد. اگر او به بارسا بیاید به خوبی در تیم جا می گیرد."

پیکه ادامه داد:" او یک بازیکن خوش ذوق و محرک است، علاوه بر سرعت بالا، قدرت بدنی بالایی نیز دارد و تکنیکش نیز منحصر به فرد است. فکر نمی کنم که رونی مشکلی برای عادت کردن به سیستم بازی بارسا داشته باشد."

پس از آن که رونی و مویس در جلسه ای در مورد آینده رونی به صحبت پرداختند رونی به تمرینات پیش فصل منچستر یونایتد بازگشته است ولی هنوز هیچ چیز در مورد آینده او قطعی نشده است.

در پایان فصل و پس از قهرمانی منچستر یونایتد، سر الکس فرگوسن اعلام کرد که رونی درخواست خروج از باشگاه را ارائه داده است که این خبر باعث ابراز علاقه پاریس سن ژرمن، چلسی و آرسنال به ثبت قرارداد با این ستاره انگلیسی شد

M A S 0 U D
04-07-2013, 14:56
دوستان با توجه به وضعیت ژاوی که 33 سالشه و از ناحیه تاندون هم مشکل داره رفتن تیاگو برای چیه؟

moh3en_sh
04-07-2013, 15:22
بنظرم بارسا اگه کریستین اریکسن رو بخره خیلی خوب میشه تازه میتونه جانشین ژاوی هم باشه و خودشم به بارسا علاقه داره

M A S 0 U D
04-07-2013, 15:38
بنظرم بارسا اگه کریستین اریکسن رو بخره خیلی خوب میشه تازه میتونه جانشین ژاوی هم باشه و خودشم به بارسا علاقه داره

تیاگو محصول خود باشگاست و به محیط خو پیدا کرده و راحت در همین سن کم میتونه تو سطح بالایی بدرخشه
اریکسون رو بازیش و ندیدم و یه مشکل همیشگی این که باید تو تیم خودش و جا بندازه در حالی که تیاگو اینطور نیست ...

Yi Yi
04-07-2013, 15:45
دوستان با توجه به وضعیت ژاوی که 33 سالشه و از ناحیه تاندون هم مشکل داره رفتن تیاگو برای چیه؟
خیلی سریع به پول هنگفتی می رسه. میگن یونایتد قراره حقوقش رو 3-4 برابر کنه.

میگن خیلی دوست داره تو جام جهانی برزیل بازی کنه. به خاطر اصلیت برزیلی اش.
تو یونایتد میتونه خودش رو بیشتر نشون بده. چون خفن ترین رقیبش تو یونایتد کلورلی ایه. کسی اینجا اسمش رو شنیده؟!! تیاگو در یونایتد از روز اول تبدیل میشه به انتخاب شماره یک.
البته سال بعد حتی اگه به تیم اسپانیا هم دعوت بشه، به خاطر تعدد هافبک ها، فکر نکنم انتخاب اول باشه. مگر اینکه امسال بترکونه!

شاید عاشق یونایتده! بچگی لباس یونایتد رو می پوشید.

و مهم تر از همه بازی کردن در کنار Bebe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!

M A S 0 U D
04-07-2013, 15:54
البته تو بارسا هم میتونه جانشین ژاوی بشه فقط باید کمی صبر کنه ...
در هر صورت خودش باید انتخاب کنه
--------------------------------------------------------------------------------------------

البته این خبر هم شاید تیر خلاص باشه :

بارسلونا عکس تیاگو را از صفحه اینستاگرام خود حذف کرد

Yi Yi
04-07-2013, 16:14
شباهت ها و تفاوت هاش با ژاوی چیه؟ قدرت دریبل تیاگو که خیلی بالاتره.
آیا تیاگو دقیقا مثل ژاوی بازی می کنه؟

من فقط ویدیوهاش در یوتیوب رو دیدم. کسی اینجا بازی کامل از تیاگو مشاهده کرده؟ چجوریاست؟ مثل اینکه علاقه ی زیادی به گل زدن و پرسه زدن در محوطه جریمه حریف داره مثل یک شماره 10 .
بلده دفاع کنه یا نه؟ مویز خوشحال میشه اگه بدونه تیاگو بلده تکل بزنه و دفاع کنه!

runner
04-07-2013, 17:12
شباهت ها و تفاوت هاش با ژاوی چیه؟ قدرت دریبل تیاگو که خیلی بالاتره.
آیا تیاگو دقیقا مثل ژاوی بازی می کنه؟

من فقط ویدیوهاش در یوتیوب رو دیدم. کسی اینجا بازی کامل از تیاگو مشاهده کرده؟ چجوریاست؟ مثل اینکه علاقه ی زیادی به گل زدن و پرسه زدن در محوطه جریمه حریف داره مثل یک شماره 10 .
بلده دفاع کنه یا نه؟ مویز خوشحال میشه اگه بدونه تیاگو بلده تکل بزنه و دفاع کنه!

تیاگو از هر نظر عالی هست
هم تو حمله هم تو حفظ توپ و هم توی توپ ربایی در مرکز زمین
سن تیاگو خیلی کمتر از ژاوی هست و دلیل قدرت بالای دریبل تیاگو هست
تیاگو دیریبل در سرعت رو خوب میزنه ولی حفظ توپ و دریبل در جا و چرخشای ژاوی رو نمیشه در نظر نگرفت

تیاگو در حال حاضر فقط سر تعداد بازی هاش با بارسا مشکل داره که تیتو هم گفته قول بازیهای بیشتر تو فصل بعد رو به تیاگو نداده ولی من به نظرم میاد که تیاگو نمیره جایی و بارسا میمونه!

من اینی که شما میگیو نمیشناسم و بازیاشم ندیدم
ولی چیزی که هست اینه که تیاگو هزینه ای برای بارسا نداره و تازه میتونه تو سالای دیگه پول ساز هم باشه چون آینده ی خوبی داره
به نظر من تیاگو رو نگه دارن دیگه مشکلی نیست تو مرکز زمین
البته ژاوی و اینیستا فعلا می تونن بازی کنن

M A S 0 U D
04-07-2013, 17:13
واقعا 18 میلیون مفته برای یه همچین هافبکی
مطمئنم در اینده تبدیل به یکی از بهترین هافبکهای جهان میشه
دریبلش خیلی خوبه و قدرت بدنی خوبی هم داره و شم گل زنی
و ظاهرا باید منتظر رفتنش باشیم ...

runner
04-07-2013, 17:19
--------------------------------------------------------------------------------------------

البته این خبر هم شاید تیر خلاص باشه :

بارسلونا عکس تیاگو را از صفحه اینستاگرام خود حذف کرد

این خبر رو از ورزش 3 خوندین؟
عکس قهرمانی بارسا که تیاگو هم توش هست توی صفحه اینستاگرام بارسا هست به همراه چندتا عکس دیگه از جمله عکس تبریک تولدش!!!!

M A S 0 U D
04-07-2013, 17:22
این خبر رو از ورزش 3 خوندین؟
عکس قهرمانی بارسا که تیاگو هم توش هست توی صفحه اینستاگرام بارسا هست به همراه چندتا عکس دیگه از جمله عکس تبریک تولدش!!!!

اینجا نوشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0%D8%B9%DA%A9%D8%B3%20%D8%AA%DB%8C%D8%A7%DA%AF%D9% 88%20%D8%B1%D8%A7%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%B5%D9%81%D8 %AD%D9%87%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D A%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%20%D8%AE%D9%88%D8%AF%20%D8% AD%D8%B0%D9%81%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF/)

runner
04-07-2013, 17:25
اینجا نوشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0%D8%B9%DA%A9%D8%B3%20%D8%AA%DB%8C%D8%A7%DA%AF%D9% 88%20%D8%B1%D8%A7%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%B5%D9%81%D8 %AD%D9%87%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D A%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%20%D8%AE%D9%88%D8%AF%20%D8% AD%D8%B0%D9%81%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF/)

شما به راحتی با رفتن به سایت Instagram ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونی ببینی که این خبر شایعه هست!
اگه قرار بود هرکی از باشگاه میره هیچ اثری ازش نمونه که الان اسطوره های بارسا معنی نداشتن!!!!

پ.ن
این خر تیترش بحث برانگیزه!
ولی اون عکسی که برای معرفی پیراهن بارسا بودرو میگه که از اونم نمیشه گفت که قراره بره

runner
04-07-2013, 17:43
آیا می دانستید ؟
پرگل ترین بازی خانگی بارسا در لالیگا ، برابر خیمناستیک تاراگونا با نتیجه ی جالب 10 -0 در روز نهم نوامبر 1949 رقم خورده است .

تیترهای روزنامه الموندو-4 جولای

جفت شدن 10 ها
نیمار و مسی در صحنه های احساس برانگیز خود در یک بازی در لیما
کریستیانو در سنگاپور:قلب من هنوزم با منچستر است
آلوس:کاش تیاگو سیلوا به بارسا می آمد
دئولفئو:بین تاتنهام و اورتون

تیترهای روزنامه اسپورت - 4 جولای

تیتو و راسل استراتژی شان را تغییر دادند
امیر قطر به راسل گفت که برای فروش تیاگو مذاکره نمیکند
داوید لوئیز اولین آلترناتیو برای کادر فنی
تیاگو افکار خود را به وضوح اعلام نکرده است و باشگاه در حال حاضر در جستجوی جانشین برای او است
رونی میتواند در یک مبادله به بارسا بیاید اگر داوید ویا به منچستر برود
تعطیلات و کار در کاستا براوا.تیتو ویلانووا انرژی اش را در L’Empordà بازیافت اما با رئیس مدام در تماس بود

تیم برتر تاریخ از دید مجله معتبر ورد ساکر که با نظر کارشناسان در نسخه این ماهش به چاپ رسوند:

یاشین، کافو ، مور، مالدینی، بکن بائر، زیدان ، دی استفانو، مسی، پله ، مارادونا، کرویف

سرمربی:آلکس فرگوسن

دنی آلوس در طی 5 سال اخیرش در بارسا

کنتی روبلز

مدافع 22 ساله مکزیکی تیم بانوان که از 2011 برای بارسا بازی میکند
از 2008 تا 2011 برای تیم ملی و تیم اسپانیول بازی میکرد
اولین جامش را در سال 2009 با اسپانیول گرفت(جام حذفی)

دنی آلوس :بعد از گل نیمار به اسپانیا،به او گفتم:"آرزومه که این گل زدن ها خوراک خودت باشه ،چون این همون درواره بانه تیم رقیب در الکلاسیکوئه"

بارسا محبوبترین و رئال منفورترین تیم اسپانیا

در سالهای اخیر همزمان با افزایش محبوبیت بارسا در جهان ، تصویر رئال مادرید به طرز چشمگیری خدشه دار شده و مجبوبیتش در میان مردم دنیا واسپانیایی ها شدیدا کاهش یافته است.

بر اساس آخرین نظر سنجی ها که روزنامه آس چاپ مادرید منتشر کرده، باشگاه فوتبال بارسلونا همچنان به عنوان محبوبترین تیم در میان مردم اسپانیا شناخته می شود.

بر مبنای این گزارش که با نظر خواهی در میان تماشاگران بیست تیم مختلف لالیگا و 22 تیم دسته دوم اسپانیا به انجام رسیده، میزان نفرت از رئال مادرید در دو سال گذشته افزایش یافته است.

پنجاه و پنج در صد اسپانیایی ها رئال مادرید را در میان تیم های منفورشان ذکر کرده اند که این رقم در مورد بارسا 40 در صد است.

از سوی دیگر 41 در صد مردم، بارسلونا در میان تیمهای مورد علاقه شان نام برده اند که این رقم در مورد رئال مادرید 34 در صد است.

پیکه : ریکاوری پویول میتونه بهترین ترانسفر بارسا باشه،اگر او پیش فصل خوبی داشته باشه و از لحاظ جسمانی بخوبی آماده بشه.او یکی از بهترین های دنیا است.

runner
04-07-2013, 18:13
Confederations cup best XI

پپ گواردیولا: مسی و نیمار در کنار هم؟بهترین بازیکن تاریخ در کنار دیگر بازیکن فوق‌العاده....من مطمئن هستم یک ترکیب خوب خواهد بود.

Eblis 2011
04-07-2013, 18:58
مدافع بارسلونا معتقد است ستاره آرژانتینی این تیم دست نیافتنی‌ترین بازیکن کاتالان‌ها است.

جرارد پیکه در اظهاراتی به روزنامه «اسپورت» گفت که لیونل مسی دست‌نیافتنی‌ترین بازیکن بارسلونا است و ادامه داد: او بهترین بازیکن جهان است و کمک فراوانی به تیم کرده است؛ فکر کردن به نبودن او در این تیم غیرممکن است.

مدافع میانی بارسلونا بر این باور است تیم باید حول محور مسی بچرخد و افزود: ما در این چند سال فهمیده‌ایم که مسی چه اهمیتی برای ما دارد و احمقانه است که از او استفاده نکنیم. وقتی بهترین بازیکن دنیا را در اختیار ندارید، می‌خواهید او را به خدمت بگیرید بنابراین استفاده نکردن از او وقتی در اختیارتان است، بی‌معنی خواهد بود.

وی همچنین اعلام کرد از زمان شنیدن خبر حضور نیمار در تیم، بازیکنان بسیار خونسرد بوده‌اند و خاطرنشان کرد: چیزهای زیادی درباره او گفته شد و طبیعی است که تصویر او بر اساس این گفته‌ها در ذهن ما شکل بگیرد اما نمی‌توان در مورد اتفاقی که پشت درهای بسته انجام می‌شود، کاری کرد. به نظر می‌رسد او بسیار خونسرد و خوش‌مشرب باشد و باید خودش را بسیار خوب با اینجا تطبیق دهد. من مطمئنم که ستاره بودن باعث می‌شود با مشکل کمی این کار را انجام دهد.

+

تلاش ژاوی برای متقاعد کردن تیاگو به ماندن در بارسلونا

هافبک بارسلونا برای متقاعد کردن ستاره زیر ۲۱ سال اسپانیا در این تیم تلاش کرد.

ال موندو دپورتیوو صبح امروز گزارش داد که ژاوی تلاش کرده است تیاگو آلکانتارا را به ماندن در بارسلونا و رد پیشنهاد منچستریونایتد تشویق کند.

ساکرنت نیز روز گذشته مدعی شد که منچستریونایتد در نظر دارد قراردادش را با تیاگو آلکانتارا قطعی کند تا او را روز جمعه همراه با دیوید مویس در اولین نشست خبری در اولدترافورد به هواداران معرفی کند.

به هر حال ال موندو دپورتیوو امروز نوشت که هیچ کس در بارسلونا نمی‌داند تیاگو چه تصمیمی گرفته است.

تعدادی از بازیکنان بارسلونا با تیاگو در ارتباط بوده‌اند تا او را به ماندن در نیوکمپ متقاعد کنند که مهم‌ترین آنها ژاوی هرناندس است.

هافبک بارسلونا که او هم تلاش برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی را در اولین روزهای حضورش در این تجربه کرده از تیاگو خواست صبور باشد و پیشنهاد هنگفت منچستریونایتد را رد کند.

ژاوی در اوایل حضورش در بارسلونا در آستانه پیوستن به میلان بود اما بعد از آن به یکی از اعضای همیشگی ترکیب اصلی بارسلونا تبدیل شد و به موفقیت‌های زیادی در سطح باشگاهی دست یافت.

وی به تیاگو گفته است که طبیعتا او جانشین وی در باشگاه خواهد بود و بارسلونا در فصل‌های آینده به ستاره زیر 21 سال اسپانیا اعتماد خواهد کرد.

انتظار می‌رود تیاگو آلکانتارا 15 جولای به تمرینات پیش‌از فصل بارسلونا بازگردد. این در حالی است که باشگاه هنوز برنامه وی برای فصل آینده را نمی‌داند.

منبع : پارس فوتبال

+

مسی - نیمار زوج آتشین جدید بارسلونا

مترجم: علیرضا میرزایی / FCBarcelona.ir

لیونل مسی و نیمار زوجی هستند که فصل آینده خط حمله بارسا را رهبری میکنند.

پیش از آنها، کوبالا و سزار، کرایف و سوتیل، کلایورت و ریوالدو و یا رونالدینیو و اتوئو بازیکنانی بودند که آثار و نشانه هایشان در باشگاه باقی است.

مسی و نیمار فصل آینده در یک باشگاه توپ خواهند زد. این دو فوتبالیست که اخیرا در یک بازی خیریه در مقابل هم به میدان رفته اند، زوج خط حمله ای خواهند بود که میتواند نقطه عطفی در تاریخ فوتبال آبی اناریها باشد.

به ثمر رساندن گلهای فراوان در ورزشگاه لس کورتز

اولین زوج خط حمله آتشین بارسا با سزار رودریگز (55-1942) و لادیسلاو کوبالا (61-1951) شکل گرفت؛ دو بازیکنی که مدافعان را در ورزشگاه لس کورتز به مدت چهار سال می بلعیدند. بازیکن مجارستانی با مهارت شگرفش در سال 1950، انقلابی در بارسا بوجود آورد و سزار نیز با شماره 9، نقشش را به خوبی ایفا کرد. این دو بازیکن در مجموع 571 گل برای آبی اناریها به ثمر رساندند (291 گل سزار و 280 گل کوبالا).

پیوند هلندی - پرویی

زوج افسانه ای دیگر در تاریخ باشگاه بارسلونا را یوهان کرایف (78-1973) و هوگو سوتیل(76-1973) تشکیل می دادند. این دو بازیکن، فعالیت خود در باشگاه را در تابستان 1973 آغاز کردند، جادوی بازیکن هلندی همراه با تحرک و جابجایی سوتیل این امکان را بوجود آورد که بارسا در آن فصل قهرمان رقابتهای لیگ شود. این دو بازیکن، دوفصل دیگر نیز در بارسا بودند تا اینکه در سال 1976، سوتیل به پرو بازگشت.

قهرمان جام در جام در سال 1982

سه سال بعد در سال 1979، بازیکن دانمارکی، الان سیموئنسن(82-1979) با کوئینی(84-1980) زوج توانایی را در بارسا تشکیل دادند. این دو بازیکن تنها به مدت دو سال در بارسا حضور داشتند که در تمام این مدت موفق به کسب جام قهرمانی جام حذفی و جام در جام شدند. سیموئنسن و کوئینی هردو در بازی فینال مقابل استاندارد لیژ موفق به ثمر رساندن گل شدند(2-1).

دو فصل رویایی

ویرانگرترین زوج، در سال 1990 با هریستو استویچکوف (95-1990 و 98-1996) و روماریو (95-1993) شکل گرفت. به علاوه مشارکت خلاقانه لادروپ، تجسم نگرش بازیکنان بلغاری و برزیلی، قدرت، دقت و قدرت تخیل در زمین مسابقه یک ترکیب کشنده بود که چهار سال متوالی قهرمانی لالیگا و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا را به ارمغان آورد. این دو فوتبالیست رفتند و جهان را با فوتبال خود در جام جهانی 1994 متحیر کردند.

ترکیب طلایی

پاتریک کلایورت (04-1998) و ریوالدو (02-1997) رهبری بارسا در قرن 21 را برعهده داشتند. ترکیب راست پای ظریف هلندی و چپ پای برزیلی، کشندگی بارسا را به مخالفانش اثبات کرد. آنها تیم را به قهرمانی رقابت های لالیگای فصل 99-1998 رساندند، و در همان سال که تحت هدایت فان خال بازی میکردند، بازیکن برزیلی جایزه بهترین بازیکن جهان را به خود اختصاص داد.

سحر، جادو و شخصیت

آخرین زوج که جذابیت را در چمن ورزشگاه نیوکمپ خلق می کردند از رونالدینیو (08-2003) و ساموئل اتوئو (09-2004) تشکیل شده بود. آنها تیم را همانند قهرمانی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، یاری کردند تا عنوان قهرمانی لالیگا را در سالهای 2005 و 2006 را به دست آورد. این دو بازیکن در مجموع 263 گل به ثمر رساندند. رونالدینیو تیم را با خلاقیتش هدایت میکرد و ساموئل اتوئو نیز همگام با او پیش میرفت و شخصیتش به گونه ای بود که که تشنه گل بود.

M A S 0 U D
04-07-2013, 21:36
امیر قطر: راسل 1000 میلیون هم بدهد تیاگو سیلوا را نمی فروشیم

طرفداری- باشگاه فرانسوی پاریسن ژرمن تا کنون هیچ گونه صحبتی درباره فروش تیاگو سیلوا نکرده و ناصر خلیفی همواره گفته تیاگو سیلوا را نخواهند فروخت!

از سوی دیگر لوران بلان مربی جدید پاریسن ژرمن روز گذشته (چهارشنبه) در گفتگو با خبرنگاران گفت: "با تیاگو تلفنی صحبت کردم، او اکنون بیشتر از هر وقت دیگری خود را بازیکن پاریسن ژرمن می داند. با تیاگو درباره برنامه تمرینی خاصی که برای وی در نظر گرفتیم نیز صحبت کردم تا پس از استراحت به تمرینات تیم اضافه شده و برای فصل آینده به آمادگی کامل برسد."

رئیس قطری پاریسن ژرمن در تازه ترین اظهاراتش گفته که تیاگو نیز مایل نیست پاریس را ترک کند: "پس از قهرمانی برزیل در جام کنفدراسیون ها با تیاگو سیلوا تماس گرفتم و به او تبریک گفتم و بین صحبت هایمان تیاگو گفت که در پاریس خوشحال است. ما نیز علاقه ای به فروش تیاگو سیلوا نداریم زیرا این با قهرمانی سال گذشته انگیزه های ما برای آینده بیشتر شده است."

شیخ تمیم بن حمد آل ثانی که به تازگی امیر قطر شده و مالک اصلی باشگاه پاریس سنت ژرمن است نیز از غیر ممکن بودن انتقال تیاگو سیلوا به هر تیم دیگری گفته است: "جدایی تیاگو سیلوا از پاریس سنت ژرمن غیرممکن است! بهتر است راسل وقت خود را تلف نکند. مسئله پول نیست، مایل به فروش تیاگو سیلوا نیستیم و هرگز سر میز مذاکره نخواهیم نشست. اگر راسل 40 میلیون پیشنهاد بدهد جواب من منفی است، اگر 80 میلیون پیشنهاد بدهند باز هم جواب من منفی است، اگر 500 میلیون پیشنهاد بدهند باز هم پیشنهادشان را رد خواهیم کرد حتی اگر 1000 میلیون پیشنهاد بدهند باز هم نظر ما عوض نخواهد شد. تیاگو فروشی نیست حتی در مقابل تمام پول دنیا."

M E S S I
04-07-2013, 21:50

"Pablo Aimar was, and is, my idol. When I was 13 or 14 I loved to watch Aimar. He’s brilliant, I enjoy watching him. He is the best player in the world, probably in history, and to hear him praise my game is wonderful, I thank him sincerely for those words and I think it’s also because I have affection for him."

+_+_+_+_+_+_+_+

وقتی که بارسا از میلان شکست خورد کاپیتان هم تو اون بازی دچار مصدومیتی از ناحیه ی سر شد ، بعد از بازی هم داشت توی رختکن گریه میکرد وقتی که تیم پزشکی به سراغش اومد گفت که از درد گریه نمیکنم از شکست تیمم گریه میکنم !!!

بعدش هم میگن چرا عاشق این بازیکن هستید !!!

واقعا نمادِ تعصبه !!! :n12:

چکیده ای از مصاحبه با پویول:
پیکه و سسک در سخت ترین لحظات به من کمک کردند تا نا امید نشم.
مصدومیت خیلی سخت است و دوره بعد از آن سخت تر.
احتمال داره با شروع فصل با تیم تمرین کنم و این احتمال است،
رفتن من به میلان: این یک شایعه بود ومن هرگز به ترک باشگاه فکر نکرده ام,رابطه من با تیتو خیلی خوب.

ویوا بارسلونا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+_+_+_+_+_+_+_+

بچه ها همراه کاپلو...

می شناسیدش دیگه؟:n02:

romantic
04-07-2013, 22:55
دوستان، آیا صحت داره که تیتو برای ادامه درمانش 4هفته ابتدایی لیگ رو بالاسر تیم نیست؟

Stream
04-07-2013, 23:23
دوستان، آیا صحت داره که تیتو برای ادامه درمانش 4هفته ابتدایی لیگ رو بالاسر تیم نیست؟

همچین خبری مطرح نشده... بعد از پایان لیگ که همه بازیکن ها به استراحت رفتند تیتو برگشت به نیویورک (هفته آخر می) و یک ماه اونجا بود، الان برگشته به اسپانیا و کل تمرینات و آماده سازی پیش فصل و ابتدای فصل رو در کنار تیم هست.

Eblis 2011
04-07-2013, 23:37
نویسنده: علی شکرانه / FCBarcelona.ir

بارسلونا در فصل نقل و انتقالات شاه ماهی برزیلی را شکار کرد تا بهترین خرید تابستان 2013 را به عقیده ای بسیاری از کارشناسان داشته باشد.

عملکرد متزلزل بارسلونا در بازیهای سرنوشت ساز فصل گذشته، مسئولین این تیم را وا داشت که ضمن حفظ بدنه اصلی تیم، با خرید های جدید به تقویت سطح فنی تیم کمک کنند. خرید یک مدافع میانی برای سامان بخشیدن به شرایط فاجعه بار خط دفاعی، و به خدمت گرفتن نیمار در صدر اولویت های ساندرو راسل برای خرید های خود در تابستان 2013 بود.

راسل در ابتدا توانست نیمار را جذب کند و هم اکنون در پی خرید یک مدافع میانی سطح بالا است تا آمادگی بارسا را برای حضور در رقابتهای فصل آینده به حداکثر برساند.

خرید های تیم

مدیر عامل بارسا در قدم اول توانست نیمار را از چنگ باشگاه متمول مادریدی دربیاورد و ضربه سختی به فلورنتینو پرس وارد کند. ستاره برزیلی جدید باشگاه بارسلونا، با عملکرد فوق العاده خود در جام کنفدراسیون ها استعداد خود را به رخ همگان کشید تا رئال در حسرت خریدش بماند.

پس از خرید نیمار، آبی و اناری ها در پی جذب یک دفاع میانی هستند. مصدومیت های پی در پی پویول، افت محسوس پیکه و ماسکرانو و عملکرد نامطمئن بارترا سبب این شد که خرید دفاع وسط یکی از اولویت های اصلی خرید های بارسا باشد. بی شک تیاگو سیلوا مناسب ترین گزینه برای این پست می باشد، اما خرید وی بسیار دشوار خواهد بود. شایعاتی مبنی بر تمایل بارسا به جذب داوید لوئیز، هوملس، مارکینوس و .... نیز مطرح شده است. به نظر می رسد که اگر بارسا موفق به خرید سیلوا نشود، داوید لوئیز محتمل ترین گزینه باشد.

خرید دروازه بان نیز از دیگر پست هایی بود که شایعات زیادی پیرامونش مطرح شد. مارک آندره تراشتگن و رینا نام هایی بودند که اخبار زیادی مبنی بر تمایل بارسا به جذب آن ها منشتر شد، اما با قطعی شدن ماندن والدس تا انتهای فصل بعدی و نیز تمدید قرارداد پینتو تا مدت مذکور، به احتمال زیاد پروسه خرید دروازه بان به تابستان بعدی منتقل شود و والدس و پینتو بار دیگر دروازه بان های اصلی بارسلونا باشند.

علاوه بر مطالب فوق، اخباری مبنی بر تلاش بارسا برای یک مهاجم دیگر نیز منتشر شد. رونی، تورس و لواندوفسکی کسانی بودند که نامشان حول اخبار نقل و انتقالات کاتالان ها منشتر شد. با این حال، با توجه به ترافیک خط حمله بارسا و نیز محدودیت بودجه مالی بارسا خرید یک مهاجم دیگر بسیار بعید به نظر می رسد.

خروجی های تیم

تا به این لحظه 3 بازیکن از بارسا جدا شدند: «آبیدال، فونتاس و مونیه سا». فونتاس و مونیه سا به ترتیب به تیم های سلتاویگو و استوک سیتی پیوستند و آبیدال هنوز با تیمی قرارداد نبسته است. از بین این 3 بازیکن، مونیه سا و آبیدال با اتمام قرارداد از بارسا جدا شدند و فونتاس با مبلغ 1 میلیون یورو به سلتاویگو پیوست. در بین دیگر بازیکنان بارسا، به احتمال قوی داوید ویا از تیم جدا خواهد شد و ظاهرا تیم های تاتنهام، آرسنال و فیورنتینا خواهان او هستند. دیگر بازیکنی که احتمال رفتنش زیاد است، تیاگو آلکانتارا می باشد، منچستر یونایتد به شدت خواهان جذب اوست و به خرید او نزدیک شده است. احتمال فروش برخی از بازیکنان بارسا که به طور قرضی در تیم های دیگر توپ می زنند نیز هست.

با این تفاسیر، انتظار می رود که ترکیب اصلی بارسلونا در فصل 14-2013 این باشد:

والدس

آلبا .... پیکه .... سیلوا ..... آلوز

بوسکتس

اینیستا .... ژاوی

نیمار .....مسی .... سانچز

M A S 0 U D
05-07-2013, 09:20
البته دوباره شایعه های جدیدی هم مطرح شده از جمله :

*معاوضه رونی با ویا ( 12 میلیون ) + 25 میلیون یورو -----------------------------------> جالب اینجاست که شایعه رفتن تیاگو هم به منچستر هم هست پس چرا با تیاگو پیشنهاد معاوضه ندادن اون که گرانتره و نیاز به نقدینگی کمتر ، پس یه جای کار میلنگه ...

*تیاگو سیلوا رو هم که جدیدا امیر قطر ( رئیس PSG) گفته تحت هیچ شرایطی نمیفروشه و شاید گزینه های دیگه ای مطرح بشه ...

M A S 0 U D
05-07-2013, 11:58
اینم خبر جدید : تا دیروز منچستر یونایتد بود الان منچستر سیتی :n04:
==================================================

گون‌دوگان گزينه جدي بارسلونا است

يک روزنامه چاپ اسپانيا نوشت در صورت انتقال تياگو آلکانترا به منچسترسيتي
هافبک مياني و ملي‌پوش‌ آلماني بورسيادورتموند
گزينه جدي بارسلونا براي جايگزيني خواهد بود.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روزنامه اسپورت کاتولونيا اسپانيا در گزارشي نوشت واسطه‌هاي بارسا وضعيت ايلکاي گون‌دوگان را کاملاً زير نظرگرفته‌اند. مطابق اين گزارش مديران آبي و اناري‌‌پوشان احتمال زيادي مي‌دهند در روزهاي آينده کار انتقال «تياگو آلکانترا» 21 ساله به تيم دوم شهر منچستر انگليس درست شود. براي اين منظور به هافبکي توانمند براي جانشيني نياز خواهند داشت که از قابليت‌هاي بالايي برخوردار باشد.
آنها براي اين منظور هافبک دفاعي و ترک‌تبار اما داراي مليت آلماني تيم نايب قهرمان بوندس‌ليگا را نامزد خريد کرده‌اند - ورزش 3

Eblis 2011
05-07-2013, 13:40
مترجم: علیرضا میرزایی / FCBarcelona.ir

سه بازیکن بارسا در تیم مجله بریتانیایی دیده می شوند که توسط خبرنگاران و بازیکنان سابق انتخاب می شود.

هشت بازیکن دیگر این تیم عبارت اند از: یاشین، کافو، مالدینی، مور، بکن بائر، دی استفانو، زیدان و پله.

در این تیم که از ترکیب معمول 2-4-4 استفاده شده است، مسی و پله به عنوان مهاجم ایفای نقش می کنند.

مجله بریتانیایی world soccer تیم منتخب جهان در تمام دوران را منتشر کرده است، که توسط رأی بازیکنان سابق و روزنامه نگاران انتخاب شده اند. بازیکنان سابق و حال حاضر بارسلونا یعنی کرایف، مارادونا و مسی در این تیم دیده میشوند.

یوهان کرایف بین سالهای 1973 و 1978 در بارسا حضور داشت، دیه گو آرماندو مارادونا بین سالهای 1982 و 1984 در بارسا ایفای نقش میکرد و لیونل مسی که چهار سال به عنوان بازیکن سال جهان انتخاب شده است و در حال حاضر در بارسا فوتبال بازی میکند.

نمایندگان خوب از بارسا

این غیر عادی نیست که در مجله world soccer، چنین افتخاراتی به بازیکنان بارسا اختصاص یابد. در چهار نسخه ی قبلی منتشر شده، بازیکنان بارسا جایزه بهترین بازیکن سال را از آن خود کرده اند که سه بار مسی و یک بار ژاوی هرناندز این جوایز را کسب کرده اند. این بازیکن آرژانتینی این جوایز را در سالهای 2009، 2011 و 2012 به دست آورد که تنها در سال 2010 این جایزه به هم تیمی کاتالانی اش اختصاص یافت. همچنین پپ گواردیولا در سالهای 2009 و 2011 به عنوان بهترین مربی سال انتخاب شد.

آرای اتخاذ شده

دروازه بان: لو یاشین- 30 رأی
دفاع راست: کافو- 24 رأی
دفاع وسط: بابی مور- 24 رأی
دفاع وسط: فرانس بکن بائر- 68 رأی
دفاع چپ: پائولو مالدینی- 48 رأی
هافبک: زین الدین زیدان- 27 رأی
هافبک: آلفردو دی استفانو- 26 رأی
هافبک: یوهان کرایف- 60 رأی
هافبک: دیه گو مارادونا- 66 رأی
مهاجم: پله- 63 رأی
مهاجم: لئو مسی- 46 رأی

+

سه آبی اناری در جمع بهترین های جام کنفدراسیون ها

مترجم: علی رضایی / FCBarcelona.ir

بارسا با سه بازیکن در جمع یازده نفر برتر جام کنفدراسیون ها، سهم بیشتری نسبت به سایر باشگاه ها در این ترکیب دارد.

نیمار، دنی آلوس و آندرس اینیستا با رای اعضای سایت فیفا در جمع یازده ستاره برتر جام کنفدراسیون ها قرار گرفتند. این سه بازیکن با قرار گرفتن در این جایگاه، بارسا را با اختلافی قابل توجه از بسیاری از باشگاه های مطرح دنیا پیش انداختند.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هر سه بازیکن در ترکیب تیمهای خود در رقابت های برزیل نقشی کلیدی را ایفا می کردند. نیمار چهار گل برای تیم خود به ثمر رساندن و جایزه با ارزش ترین بازیکن این رقابت ها را دریافت کرد و آندرس اینیستا نیز دومین بازیکن برتر جام کنفدراسیون ها نامیده شد. البته دنی آلوس نیز بعنوان یکی از ارکان اساسی تیم ملی برزیل، عملکرد هوشمندانه ای در مسیر قهرمانی برزیل از خود نشان داد.

تیم کامل

به جز پیرلو ایتالیایی، تمامی بازیکنان ترکیب برتر جام کنفدراسیون ها از بین دو تیمی که در فینال حضور داشتند، یعنی برزیل و اسپانیا انتخاب شدند. لیست کامل این بازیکنان به شرح زیر است:
ژولیو سزار (برزیل)
دنی آلوز (برزیل)، سرجیو راموس (اسپانیا)، تیاگو سیلوا (برزیل) و داوید لوییس (برزیل)
آندرس اینیستا (اسپانیا)، آندره پیرلو (ایتالیا) و پائولینیو (برزیل)
نیمار (برزیل)، فرناندو تورس (اسپانیا) و فرد (برزیل).

همچنین کاربران سایت فیفا فیلیپ اسکولاری را به عنوان برترین مربی جام برگزیدند.

+

رافا آلکانترا تا 2016 تمدید کرد

nw_nk
05-07-2013, 15:08
تیاگو سیلوا: بازی کردن در بارسا یک رویاست

ستاره برزیلی اعلام کرده که در صورتی که در پاری سن ژرمن بماند هم از ادامه حضورش در این تیم راضی خواهد بود

سایت گل- تیاگو سیلوا مدافع برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن در گفت و گو با روزنامه برزیلی او گلوبو، از احتمال انتقالش به باشگاه کاتالان استقبال کرد.

او در عین حال که گفته که بازی کردن برای بارسا یک رویاست اعلام کرده که در پاری سن ژرمن شرایط خوبی دارد.

کاپیتان سلسائو این روزها آینده اش را به دست پائولو تونیه تو، مدیر برنامه هایش سپرده است. سیلوا در صحبت هایی گفت:« من پارسال مذاکراتی با بارسا داشتم ولی متاسفانه این مذاکرات به ثمر ننشستند. الان هیچ مذاکره ای نداشته ایم ولی ذهن من در مورد احتمال انتقالی ام کاملا آرام است. بازی کردن در بارسلونا رویای هر بازیکنی است ولی در حال حاضر در پاری سن ژرمن هم شرایط خوبی دارم.»

او گلوبو در گزارش خود به احتمال انتقال تیاگو سیلوا به بارسلونا اشاره کرده و در این باره به نقل از او نوشته:« من همیشه به تونیه تو، مدیر برنامه هایم می گویم که اگر یک تمایل واقعی و مشخص در میان نیست، به من چیزی نگوید؛ به ویژه وقتی که در یک تورنمنت بزرگ هستم و به تمرکز نیاز دارم. آنها هم به این موضوع احترام می گذارند و اگر او به من چیزی نگفته، به این خاطر است که هیچ پیشنهاد رسمی ای دریافت نکرده.»

تیاگو سیلوا درادامه صحبت هایش گفت:« رویای من همیشه بازی کردن در اروپا و در یک تیم بزرگ بوده. به لطف خدا در زندگی شخصی و حرفه ای ام موفق بوده ام و به خواسته هایم رسیده ام و برای ادامه حضور دراین مسیر به این تلاش ادامه خواهم داد.»

قرارداد کنونی سیلوای 28 ساله با پی.اس.جی تا سال 2017 اعتبار دارد و او در مورد چالش های پیش رویش گفت:« من هنوز 2 چالش بزرگ پیش رو دارم: یکی قهرمان در لیگ قهرمانان اروپا و دیگری قهرمانی در جام جهانی.»

Thiago Silva: Playing for Barcelona would be a dream

M E S S I
05-07-2013, 19:49

مسی محبوب ترین بازیکن در خاک اسپانیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%20%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%A8%D8%A7%D8%B2% DB%8C%DA%A9%D9%86%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AE%D8%A7%DA %A9%20%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7/)

طرفداری - مسی همچنان در اسپانیا محبوب‌ترین است.

به گزارش AS, گرچه مسی بار دیگر به عنوان محبوب‌ترین بازیکن لالیگا انتخاب شده است اما درصد محبوبیت وی که در سال ۲۰۱۱ ۴۸% بود به ۴۳% کاهش یافته است که می‌‌توان این کاهش را به علت عادت کردن هواداران به رکورد شکنی‌های وی عنوان کرد. درصد مسی همچنین در نظر سنجی بهترین بازیکن تاریخ هم از ۲۴% به ۳۱% افزایش یافته است.

این نظرسنجی بازیکنان زیادی را در صدر خود دیده. رائول، زیدان، مارادونا و دی استفانو از محبوب‌ترین بازیکنان این نظرسنجی در تاریخ لالیگا بوده اند که مسی در سال ۲۰۱۱ به عنوان محبوب‌ترین بازیکن لالیگا انتخاب شد.

اینیستا و رونالدو هم در رده‌های بعدی این نظر سنجی قرار دارند و این سه‌ نفر در شهر مادرید هم محبوب‌ترین بازیکنان هستند. کاسیاس نیز در رده چهارم این رده بندی قرار درد. ژاوی نیز که در نظرسنجی سال ۲۰۱۱ ۲۸% محبوبیت را دارا بود، امسال تنها ۱۷% از هواداران را جذب کرده است. در این نظر سنجی فالکائو پیشرفت فوق العاده‌ای داشته و از ۴% به ۱۳% رسیده است و راموس نیز که در سال ۲۰۱۱ تنها ۳% محبوبیت داشت، در این نظرسنجی به ۱۰% رسیده است. ایسکو هم یک رشد بی‌ سابقه داشته و ۶% از محبوبیت را در میان هواداران کسب کرده است.

+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+

××تیترهای روزنامه اسپرت ۵جولای××

مهلت نهایی تیاگو
بارسا می‌خواهد که تیاگو هر چه زودتر تصمیمش را برای آینده بگیرد

مهلت ۱۰روزهٔ بارسا به تیاگو برای گرفتن تصمیم نهایی
تیتو تیاگو را تحت فشار قرار نمیدهد
چون او می‌داند بازیکن جوان دیگری به نام سرگیو روبرتو دارد

گواردیولا به زوج مسی و نیمار اعتقاد دارد

شلیک مو به بارسا
حاضر به انتقال داوید لوئیز به بارسلونا نیست

هیگواین با قیمت ۲۷میلیون به سوی آرسنال

××تیترهای روزنامه الموندو ۵جولای××

توصیه گواردیولا به مسی و نیمار
باهم کار کنید
پپ معتقد است ترکیب این زوج در خط حمله بارسا آتشین خواهد بود

تیاگو سیلوا: بازی در بارسا برای من یک رویا است
تیاگو سیلوا نشان داد مذاکراتی با باشگاه بارسلونا در تابستان گذشته داشته است

پیوستن هیگواین به آرسنال با قیمت ۲۷میلیون یورو

+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+
این توپولو رو ببینید، مسی خودش اینقدرا توپولی نبوده! :n12::n02:

فابرگاس و آنتونلا، همسر لئو ،در سواحل میدترانه دیروز با بچه هاشون ، با اینکه لئو در بازی های خیریه است ولی فابی و دوست دخترش آنتونلا رو هم با خودشون بردن تفریح .

دوستی و مهربانی های باشگاه فقط به خودشون خاتمه پیدا نمیکنه . شعار "ما یک خانواده هستیم " برای بارسایی ها بالاتر از زمین بازی معنا پیدا میکنه!

+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+

دانلود کلیپ بسیار زیبا از نیمار و رونالدینیو به نام
Ronaldinho vs Neymar - Brazilian DNA Skills

MP4 - 99 MB - 5 MIN

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s_%5Btag22%5D.mp4)

دانلود کلیپ تمامی 48 گل ویا برای بارسا
David Villa ● All 48 Goals in FC Barcelona

MP4 - 89 MB - 5MIN

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _%5Btag22%5D.mp4)

M E S S I
05-07-2013, 20:10
جدیدترین کد بیس کانال Barca TV در یوتلست 10 درجه

BARCA TV feed 11207 H 5631 Eutelsat 10°E SID:0010 SD

BISS KEY: 25 25 CA 14 FE 61 61 C0

nw_nk
05-07-2013, 21:11
تاپیک اختصاصی FC Barcelona | فصل 2013-2014
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])