PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بعد از نصب انتی ویروس

amin1374
16-07-2012, 09:34
سلام من اخیرا یعنی چند روئز پیش آنتی ویروس اورجینال پاندا 2012 نسخه
اانتی ویروس پرو رو خریدم
ولی بعد از نصب روی لپتاپم همش ارور ویندوز اکسپلورر میداد و عملال
نمیتونستم از ویندوز استفاده کنم تا این که بعد از چندین بار نصب ویندوز
اورجینال لپتاپ مشکل رو فهمیدم آنتی ویروس پاندا موجب بروز این مشکل شده
حالا راه حل شما برای حل این مشکل چیه چون من الان هیچ ضد ویروسی نصب
ندارم
الانم برا تست هر 3 نسخه پاندا رو نصب کردم ولی به محض تموم شدن نصب همین
آشو وهمین کاسنسه میشه تا وقتی که انیستالش کنم به محض این که تموم میشه
آنیستال همه چی درست میشه!!!!!!!!!!!!!!!!
ا
مشخصات سیستمم اینه :
acer 5750G
RAM 4 GB DDR3
VGA:GT 540 M 2 GB
HDD 500
CPU CORE i5 2.3 GH UP TO 3.1
WIIN 7 OEM X64 HOME BASIC

A M ! N
17-07-2012, 00:37
سلام.

داخل تنظیمات اول بخش انتی ویروس گزینه ها رو یکی یکی غیرفعال کنید تاجایی که مشکل حل بشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه بعدی هم اینکه در همین حین که پاندار رو نصب دارین به Safe mode برین و اونجا هم امتحان کنی ببینی این مشکل اونجا هست یا نه.

چه ورژنی از پاندارو نصب داری ؟

Panda global protection ؟ یا نسخه ی Antivirus pro ؟ یا Internet security ؟

amin1374
17-07-2012, 12:44
ممنون از شما که جوابمو دادین
من نسخه آنتی ویروس پرو دارم
دادمش به پشتیبانی واسم نتونست درستش کنه خود پشتیبانی هم در مونده بودن گفتن از هر 100000 نفر یکی این جوری میشه
و ما هم اولین بار هست که همچین مشکلی رو میبینیم
به نظرتون مشکل ار چیه ویروسه یا...
اسکنم کردم چیزی پیدا نکرد
جالبه فقط با پاندا مشکل رو دارم
در سبف مود هیچ مشکلی ندارم
ولی تو ویندوز که میام مشکلات شروع میشه ارور پشت ارور باید توو 3 ثانیه برم استارت ورو آنیستال پاندا کلیک کنم بعدش مشکل حل میشه

گفتن مشکل میتونه لاز هارد باشه ضمنا اخیرا هم مشکل با پارتبیشن ریکاوری لپتاپمم پیدا کردم که توی تاپیک زیر شرحش هست
من فک میکنم این دو موضوع به هممرتبط اند

A M ! N
18-07-2012, 02:30
سلام.

این تاپیک :
آنالـیز و پاکسازی سیستم های آلوده(ابتدا پست اول را ببینید و فایل گزارش را آماده کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پست اولش رو انجام بده و نتیجه رو اینجا بزار.

برنامه ی Tuneup utilities 2012 رو نصب کن تاجایی که میتونی سیستم رو Optimize کن با استفاده از Option هایی که داره.

در آخر به این تاپیک هم برو و پست اولش رو انجام بده :

بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نتیجه رو اونجا بزار.

منتظر نتیجه ها هستم.

amin1374
18-07-2012, 12:01
خب من با استفاده از لینک های شما سیستم رو آنالیز کردم اینم نتیجش که توی فایل تکس بودش به علاوه این که من پاندا نسخه نت بوک وبقیه ورژن هاشو نصب کردم باز هم همون مشکل بعدش تنها نسخه از پاندا که عالی کار میکنه پاندا کلود هست که فریه

نتیجه آنالیز با برنامه ممورد نظر:

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4Scan saved at 12:57:26 PM, on 7/18/2012
Platform: Windows 7 SP1 (WinNT 6.00.3505)
MSIE: Internet Explorer v9.00 (9.00.8112.16421)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\Program Files (x86)\Launch Manager\LMworker.exe
C:\Program Files (x86)\Windows Sidebar\sidebar.exe
C:\Program Files (x86)\Internet Download Manager\IDMan.exe
C:\Program Files (x86)\Launch Manager\LManager.exe
C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Rapid Storage Technology\IAStorIcon.exe
C:\Program Files (x86)\Acer\clear.fi\Movie\clear.fiMovieService.exe
C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Cloud Antivirus\PSUNMain.exe
C:\ProgramData\Panda Security URL Filtering\Panda_URL_Filtering.exe
C:\Program Files (x86)\Internet Download Manager\IEMonitor.exe
C:\Program Files (x86)\Windows Media Player\wmplayer.exe
C:\Users\HOME\AppData\Local\Google\Chrome\Applicat ion\chrome.exe
C:\Windows\SysWOW64\rundll32.exe
C:\Program Files (x86)\Trend Micro\HiJackThis\HiJackThis.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant =
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,CustomizeSearch =
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page = C:\Windows\SysWOW64\blank.htm
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName =
F2 - REG:system.ini: UserInit=userinit.exe,
O2 - BHO: IDM Helper - {0055C089-8582-441B-A0BF-17B458C2A3A8} - C:\Program Files (x86)\Internet Download Manager\IDMIECC.dll
O2 - BHO: AcroIEHelperStub - {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} - C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelperShim.dll
O2 - BHO: Panda Security Toolbar - {B821BF60-5C2D-41EB-92DC-3E4CCD3A22E4} - C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Security Toolbar\PandaSecurityDx.dll
O3 - Toolbar: Panda Security Toolbar - {B821BF60-5C2D-41EB-92DC-3E4CCD3A22E4} - C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Security Toolbar\PandaSecurityDx.dll
O4 - HKLM\..\Run: [LManager] C:\Program Files (x86)\Launch Manager\LManager.exe
O4 - HKLM\..\Run: [IAStorIcon] C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Rapid Storage Technology\IAStorIcon.exe
O4 - HKLM\..\Run: [ArcadeMovieService] "C:\Program Files (x86)\Acer\clear.fi\Movie\clear.fiMovieService.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [Adobe Reader Speed Launcher] "C:\Program Files (x86)\Adobe\Reader 9.0\Reader\Reader_sl.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [PSUNMain] "C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Cloud Antivirus\PSUNMain.exe" /Traybar
O4 - HKLM\..\Run: [Panda Security URL Filtering] "C:\ProgramData\Panda Security URL Filtering\Panda_URL_Filtering.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [Sidebar] C:\Program Files (x86)\Windows Sidebar\sidebar.exe /autoRun
O4 - HKCU\..\Run: [IDMan] C:\Program Files (x86)\Internet Download Manager\IDMan.exe /onboot
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User 'NETWORK SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'NETWORK SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-21-1242903602-3091417186-96202491-1001\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User 'UpdatusUser')
O4 - HKUS\S-1-5-21-1242903602-3091417186-96202491-1001\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'UpdatusUser')
O4 - Startup: Intel(R) Turbo Boost Technology Monitor 2.0.lnk = C:\Program Files\Intel\TurboBoost\SignalIslandUi.exe
O8 - Extra context menu item: Download all links with IDM - C:\Program Files (x86)\Internet Download Manager\IEGetAll.htm
O8 - Extra context menu item: Download with IDM - C:\Program Files (x86)\Internet Download Manager\IEExt.htm
O11 - Options group: [ACCELERATED_GRAPHICS] Accelerated graphics
O20 - AppInit_DLLs: C:\Windows\SysWOW64\nvinit.dll
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\Alg.exe,-112 (ALG) - Unknown owner - C:\Windows\System32\alg.exe (file missing)
O23 - Service: Dritek WMI Service (DsiWMIService) - Dritek System Inc. - C:\Program Files (x86)\Launch Manager\dsiwmis.exe
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\efssvc.dll,-100 (EFS) - Unknown owner - C:\Windows\System32\lsass.exe (file missing)
O23 - Service: Acer ePower Service (ePowerSvc) - Acer Incorporated - C:\Program Files\Acer\Acer ePower Management\ePowerSvc.exe
O23 - Service: @%systemroot%\system32\fxsresm.dll,-118 (Fax) - Unknown owner - C:\Windows\system32\fxssvc.exe (file missing)
O23 - Service: Intel(R) Rapid Storage Technology (IAStorDataMgrSvc) - Intel Corporation - C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Rapid Storage Technology\IAStorDataMgrSvc.exe
O23 - Service: @keyiso.dll,-100 (KeyIso) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
O23 - Service: Intel(R) Management and Security Application Local Management Service (LMS) - Intel Corporation - C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Management Engine Components\LMS\LMS.exe
O23 - Service: Mozilla Maintenance Service (MozillaMaintenance) - Mozilla Foundation - C:\Program Files (x86)\Mozilla Maintenance Service\maintenanceservice.exe
O23 - Service: @comres.dll,-2797 (MSDTC) - Unknown owner - C:\Windows\System32\msdtc.exe (file missing)
O23 - Service: Panda Cloud Antivirus Service (NanoServiceMain) - Panda Security, S.L. - C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Cloud Antivirus\PSANHost.exe
O23 - Service: @%SystemRoot%\System32\netlogon.dll,-102 (Netlogon) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (nvsvc) - Unknown owner - C:\Windows\system32\nvvsvc.exe (file missing)
O23 - Service: NVIDIA Update Service Daemon (nvUpdatusService) - NVIDIA Corporation - C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\NVIDIA Update Core\daemonu.exe
O23 - Service: @%systemroot%\system32\psbase.dll,-300 (ProtectedStorage) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
O23 - Service: @%systemroot%\system32\Locator.exe,-2 (RpcLocator) - Unknown owner - C:\Windows\system32\locator.exe (file missing)
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\samsrv.dll,-1 (SamSs) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\snmptrap.exe,-3 (SNMPTRAP) - Unknown owner - C:\Windows\System32\snmptrap.exe (file missing)
O23 - Service: @%systemroot%\system32\spoolsv.exe,-1 (Spooler) - Unknown owner - C:\Windows\System32\spoolsv.exe (file missing)
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\sppsvc.exe,-101 (sppsvc) - Unknown owner - C:\Windows\system32\sppsvc.exe (file missing)
O23 - Service: Intel(R) Turbo Boost Technology Monitor 2.0 (TurboBoost) - Intel(R) Corporation - C:\Program Files\Intel\TurboBoost\TurboBoost.exe
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\ui0detect.exe,-101 (UI0Detect) - Unknown owner - C:\Windows\system32\UI0Detect.exe (file missing)
O23 - Service: Intel(R) Management and Security Application User Notification Service (UNS) - Intel Corporation - C:\Program Files (x86)\Intel\Intel(R) Management Engine Components\UNS\UNS.exe
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\vaultsvc.dll,-1003 (VaultSvc) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\vds.exe,-100 (vds) - Unknown owner - C:\Windows\System32\vds.exe (file missing)
O23 - Service: @%systemroot%\system32\vssvc.exe,-102 (VSS) - Unknown owner - C:\Windows\system32\vssvc.exe (file missing)
O23 - Service: @%systemroot%\system32\wbengine.exe,-104 (wbengine) - Unknown owner - C:\Windows\system32\wbengine.exe (file missing)
O23 - Service: @%Systemroot%\system32\wbem\wmiapsrv.exe,-110 (wmiApSrv) - Unknown owner - C:\Windows\system32\wbem\WmiApSrv.exe (file missing)
O23 - Service: @%PROGRAMFILES%\Windows Media Player\wmpnetwk.exe,-101 (WMPNetworkSvc) - Unknown owner - C:\Program Files (x86)\Windows Media Player\wmpnetwk.exe (file missing)

--
End of file - 9328 bytes

اینم ریپورت برنامه اون لینک دومی که واسه بلو اسکرین بود

amin1374
18-07-2012, 12:41
ضمنا اپتیمایطم کردم ولی مشکل هنوز هست

amin1374
18-07-2012, 22:16
بعدش من با پشتیبانی دوباره تماس گرفتم گفتند که اگر خاستین لایسنستونو با نسخه پاندا کلود پرو عوض میکنیم من که نظر اینه اگه خاستن 6 ماهشو نسخه کلو پرو لایسنش بگیرم 6 ماه دیگرو نسخه پاندا آنتیویورس بمونه
بهنظرتون میکنن یا نع
بعدش حالا ممکنه از ویندوز باشه مشکل من حالا تصمیم گرفتم 8 یا ویستا رو نصب کنم ببینم تو اونا هم همینظوریهیا نه شما چی پیشنهاد میدید

A M ! N
18-07-2012, 22:41
سلام.

در حال بررسی وضعیت سیستمت هستم.

به زودی نتیجه رو میگم :20:

A M ! N
18-07-2012, 23:31
شب بخیر..

برخلاف اون چیزی که ظاهرا تصور میشه مشکل از پاندا هست،
به نظر من مشکل عدم تطابق ورژن ویندوز شما ( Home basic 64bit )
که اورژینال لپتاپ ها روشون هست با آنتی ویروس هستش.
باید بدونید که Home basic ورژن ضعیفیه نسبتا.

داخل تمام این لوگها چیز خاص یا مشکوکی نبود

فقط اینکه تولبارهای پاندا روی مرورگر نصب میشن :

C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Security Toolbar\PandaSecurityDx.dll

بهتره که پاک بشه

اما کاری که ازت میخوام انجام بدی..

یک ورژن ویندوز با این مشخصات رو تهیه کن :

Windows 7 Ultimate sp1 32bit and 64bit July update

این رو تهیه کن دقیقا با اون مشخصات. بعد برو برای نصبش

فقط در حین نصب از حالت Custom install استفاده کن ، و روی درایو مربوطه کلیک کن ،

گزینه ی Advance رو بزن ، بعد درایو C رو فرمت کن و بعد روش نصب کن ( حتما فرمت بشه )

ورژن 32بیتی ویندوز رو بهتره نصب کنی.

بعداز پایان نصب ویندوز اولین چیزی که نصب کردی پاندا باشه. بعد ببین مشکلی باهاش داری یا نه.

اگه مشکلی نداشتی، یکی یکی شروع به نصب درایورهات کن ( وب کم ، بلوتوث ، صدا ، گرافیک و .. )

بعد از نصب هر درایور ریستارت و چک کن که مشکلی پیش نیومده باشه.

راستی اون تولبار که گفتم رو هم اگه نصب شد پاکش کن حتما :

C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Security Toolbar\PandaSecurityDx.dll

به من اطلاع بده نتیجه رو..:20:

A M ! N
18-07-2012, 23:34
راستی ، لینک لوگهای برنامه ی General reporter رو ازینجا حذف کنید سریعا.:20:

amin1374
19-07-2012, 01:00
خیلی خیل ممنون من فردا میرم رو وین8ببینم چی میشه

amin1374
19-07-2012, 01:10
میبخشید که الان نمیتونم اون لینکو حذف کنم با گوشی اومدم و میدونین که نمیشه بعدش یک مشکل دیگه ههم بودش درایور بلوتوسو که نصب میکردم همیشه موقع وارد شدن به ویندوز ارور میدادش و باید میبستمش بعدش همه چی مرت بودش
پاندا نمیدونم مشکلی با درایور ها داه با ویندووداره یا با چی شو نمیدونم

بسیار بسیار ممنون از دکتر اسمیت واقعتگا گلی شما که جوابمو دادی

amin1374
19-07-2012, 21:29
من الان ویستا اس پی2رو نصب کردم مشکلی نبود
حالا میررم رو سون تا ببینم چی مییشه

A M ! N
21-07-2012, 00:25
من الان ویستا اس پی2رو نصب کردم مشکلی نبود
حالا میررم رو سون تا ببینم چی مییشه

خب چی شد نتیجه جواب داد یا نه ؟:20:

maminsafari
24-07-2012, 10:12
یه راهکار ساده اینه که اول با یان ابزار اسکن و این آنتی ویروس را هم نصب کنید قبل از اینکه آنتی ویروس خودتونا نصب کنید .

اگه بفرستید هم شاید بشه یه کاری کرد. ولی قبلش لینک زیر را امتحان کنید .

در ضمن تولبارشا نصب نکنید چون کلا مشکل داره به جاش اینا نصب کنید .
اگه عوض میکنند هم حتما این کار را بکنید چون کلودش بهتره .

maminsafari
26-07-2012, 18:15
شما که دهن سیستم را سرویس کردید به خاطر یه ویروس یا مشکلی که اصلا تشخیص داده نشده . هی ویندوز عوش میکنید .

راهکار داره . اون انتی تون رابردارید و این کارا را انجام بدید.

کاری نداره . برید تو لینک یه ریپورت بگیرید و ارسال کنید . اینجا هم آپلود کنید .

اگه دوست دارید یه اسکن آنلاین هم با این ابزار انجام بدید .

دانلود میکنید و به صورت آنلاین اسکن می کنید حجمش هم زیاد نیست 26 مگه کلا . یه ای دی هم میده اونا بفرستید اینجا تا پیگیری بشه . قبلش هم بهتره انتی ویروستون هم وردارید ولی اگه نخواستید اشکال نداره.

بگم که باید قبل از هر کاری سیستم ریستور را ببندید و یه بار هم سیستم را کلین آپ کنید .

تعداد کمی از آنتی ویر و ها این طوری هستندو یه چیزی هالیشونه ولی بعضل مواقع مشکل پیش میاد حتی برای بهترینها . در اون صورت ساپورت کمپانی آنتی ویروس یا دوستان مطلع مفید ترند.
اصل استفاده از انتی ویر ساییه که خودش بیستر کارا را اتوماتیک انجام بده ونیاز نباشه شما هر دقیقه به پیغاماش جواب بدی یا بهش راهکار بدی پس اون جه کاره هست .

amin1374
02-09-2012, 16:42
دوستان مشکل من حل شده خیلی وقته منتهاش یادم نبود بیام بگم
مشکل از ویندوز بود
با آپدیت ویندوز در فایل های آنتی ویروس باعث ایجاد خلال میشد که من با نصب یک ویندوز بروز یا عدم آپدیت ویندوز مشکلمو حل کردم!!!!!