PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید TV زیر 4 میلیون

kindlinessangel
15-07-2012, 08:38
سلام به همه دوستای خوب
این داستان تی وی ها هم عجب پیچیده شده
ما تا خواستیم بریم Panasonic 50vt30 بخریم یه دفعه از سه میلیون رسید به 4.400.00 بی خیال شدیم بعد
گفتیم بریم Samsung 46d8880 بخریم تخمش رو ملخ خورد
کلی با خودمون کلنجار رفتیم گفتیم جهنم 46d7770 میخریم رفتیم گفتند تو انبار موجود نیست مدل های جدید داره میاد
بعد یک ماه مدل های جدید اومده رفتم میبینم امکانات جانبی رو زیاد کردند اما از نظر کیفی تفاوتی نکرده ... فقط یه 700 - 800 تومن گرونتر شده
حالا من واقعا موندم چیکار کنم.
یکی بگه با بودجه زیر 4 میلیون بهترین گزینه (بدون سینما ) چیه؟!
سایز هم 46-51
اینکه چه فرمت هایی رو پخش میکنه اصلا برام مهم نیست چون مدیل پلیر دارم
ال جی نباشه
عمق رنگ مشکی برام مهمه
اگه ال ای دی هست local dimming باشه
اگه بشه باهاش مرور وب کرد بهتره
نرم افزارهای جانبیش مهم نیست
wi-fi داشته باشه
عرض تی وی کمتر از 160 باشه
st30 هم نباشه!! قیافه اش اصلا خوب نیست

smhsh121
15-07-2012, 09:01
خوب با این وضعیت 46ES8880 بگیر که بدون هدیه قیمتش میره زیر 4 میلیون.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ال-ای-دی/46-اینچ/46ES8880

kindlinessangel
15-07-2012, 11:28
خودم هم به همین فکر کردم ولی واقعا زور داره به خاطر یک سری امکاناتی که از نظر من اصلا به درد نمیخوره ... ( مثل دوربین و حسگرهای تی وی ) بخوای 600- 700 هزار تومن بیشتر از مدل پارسال بدی
راستی کسی میدونه که پنل های سری 7 و 8 جدید کیفیتش نسبت به مدل سال گذشته چه تغییری کرده؟!
سری 6 که واقعا افتضاح شده

smhsh121
15-07-2012, 12:35
چرا ال جی نمی گیری؟ هم سه بعدی بهتری داره هم امکاناتش مثل سامسونگه و هم قیمت ارزون تری داره. ظاهرش هم زیباست. نقدهایی هم که ازش تو سایت های ریویوو نوشته درسته در حد سامسونگ نیست ولی قابل قبوله. در مغازه خودت از نزدیک بررسی کن شاید خوشت اومد.

kindlinessangel
15-07-2012, 14:42
اصلا نمیتونم با وسایل صوتی تصویری الجی کنار بیام
میدونم که گاها خوب از آب در میان ولی اصلا نمیتونم ارتباط برقرار کنم
کسی میدونه سری جدید پانا کی وارد ایران میشه؟!
اصلا میشه یا نه
بعد اینکه چیزهایی مثل TV رو میشه مسافری آورد
هزینه گمرک داره ؟!

shamika
15-07-2012, 15:41
منم واقعاً تو این آشفته بازار گیج شدم . کاش همون موقع که VT30 و HX925 (بانه) سه تومن بود میخریدم .
ولی خب حادثه خبر نمیکنه . افسوس گذشته ها دردی رو دوا نمیکنه .
ظاهراً امسال LG که حرفی واسه زدن نداره چون حتی LM96000 هم با اون قیمت سرسام آور فقط قیافه داره و از کیفیت اعجاب آور تصویر خبری نیست .
Sony هم که تنها محصولی که حرفی برای گفتن داره HX855 که هنوز ندیدمش که ببینم قیمتش چقدره . هر چند بعیده که بخوان کمتر از HX925 حساب کنن .
Panasonic هم که امسال ترکونده ولی طبق معمول بانیان که وظیفه توزیعش رو نداره پس باید صبر کنیم تا مثل هر سال بابانوئل پلاسماهای Panasonic رو برامون بیاره . اه اه اه
و اما رفیق گرمابه و گلستان Samsung که هر چه میکشیم از اوست . مثل هر سال تو زمینه LCD که محصول خاصی ارائه نداده حتی ES8880 هم پانل فوق العاده ای نمیباشد ، مخصوصاً در برابر قیمت !!!
ولی ظاهراً اینطوری که بوش میاد پلاسماهای سری 6 و 7 و 8 Samsung میخوان که تکون اساسی به دنیا بدن . خب البته من هنوز موفق به دیدار این عزیزان نشدم .

دوستان عزیز و با تجربه نظرتون چیه ؟
به نظرتون وایستم تا زمستون که ST50 بیاد و امیدوار باشم تا بانیان قیمت منصفانه برای این محصول تعیین بکند ؟
پلاسماهای 2012 Samsung چطورن ؟ اصلاً وارد شدن ؟
یا اینکه صبر کنم تا یکی دو ماه دیگه شاید Sony HX855 با قیمتی مناسب در نمایندگی ها یا بانه پیدا بشه ؟
یا هر کاری دیگه ای که دوستانی مثل من که عاشق کیفیت خارق العاده تصویر و فیلم های 3D و Full HD هستند تو این آشفته بازار ایران میتونند انجام بدن .

دوستان خواهشاً نظر بدین چون خیلی ها هستند که به امید یافتن جواب سوالاشون میان به این فروم .

smhsh121
15-07-2012, 17:37
منم واقعاً تو این آشفته بازار گیج شدم . کاش همون موقع که VT30 و HX925 (بانه) سه تومن بود میخریدم .
ولی خب حادثه خبر نمیکنه . افسوس گذشته ها دردی رو دوا نمیکنه .
ظاهراً امسال LG که حرفی واسه زدن نداره چون حتی LM96000 هم با اون قیمت سرسام آور فقط قیافه داره و از کیفیت اعجاب آور تصویر خبری نیست .
Sony هم که تنها محصولی که حرفی برای گفتن داره HX855 که هنوز ندیدمش که ببینم قیمتش چقدره . هر چند بعیده که بخوان کمتر از HX925 حساب کنن .
Panasonic هم که امسال ترکونده ولی طبق معمول بانیان که وظیفه توزیعش رو نداره پس باید صبر کنیم تا مثل هر سال بابانوئل پلاسماهای Panasonic رو برامون بیاره . اه اه اه
و اما رفیق گرمابه و گلستان Samsung که هر چه میکشیم از اوست . مثل هر سال تو زمینه LCD که محصول خاصی ارائه نداده حتی ES8880 هم پانل فوق العاده ای نمیباشد ، مخصوصاً در برابر قیمت !!!
ولی ظاهراً اینطوری که بوش میاد پلاسماهای سری 6 و 7 و 8 Samsung میخوان که تکون اساسی به دنیا بدن . خب البته من هنوز موفق به دیدار این عزیزان نشدم .

دوستان عزیز و با تجربه نظرتون چیه ؟
به نظرتون وایستم تا زمستون که ST50 بیاد و امیدوار باشم تا بانیان قیمت منصفانه برای این محصول تعیین بکند ؟
یا اینکه صبر کنم تا یکی دو ماه دیگه شاید Sony HX855 با قیمتی مناسب در نمایندگی ها یا بانه پیدا بشه ؟
یا هر کاری دیگه ای که دوستانی مثل من که عاشق کیفیت خارق العاده تصویر و فیلم های 3D و Full HD هستند تو این آشفته بازار ایران میتونند انجام بدن .

دوستان خواهشاً نظر بدین چون خیلی ها هستند که به امید یافتن جواب سوالاشون میان به این فروم .

آره خیلی تصمیم گیری سخت شده. این OLED ها که بیان و به قیمت برسن تصمیم گیری راحت میشه.
ببین طبق ریویوهای flatpanelshd تلویزیون های ال جی 9600 مالی نیستن ولی از کیفیت ال جی 7600 نسبت به قیمتش تعریف کرده. به لیست Highly Recommended های 2012 یه نگاهی بنداز:

اول GT50
دوم LED ES8000
سوم LM7600

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behzad habib
15-07-2012, 18:22
به نظرم اگر صبر کنید و یکی از مدلهای امسال پاناسونیک رو بگیرید خیلی بهتره و واقعا ارزش صبر کردنو داره و تمام فاکتورهای کیفیت تصویر رو دارا هست و دیروز منزل دوستی بودم برای تست تصویر lg7600 که 47 اینچ بود و 3300000 پول داده بود و بلوری ترمیناتور4 رو دیدیم و واقعا چه پسرفتی در کیفیت داشت و به جرات میگم حتی قابل رقابت با مدل g10 پاناسونیک نیست چه برسه به مدلهای امسال! واقعا پلاسماهای پاناسونیک شاهکار دنیای تصویر هستند و هر کسی فقط چندتا فیلم باهاشون ببینه دیگه نمیتونه با تصویر سایرین کنار بیاد و حتی مدلهای 2011 و 2010 پاناسونیک به قدری خوبند که آدم فکر نمیکنه از این بهتر هم باشه.

shamika
15-07-2012, 19:10
البته این مقایسه سایت CNET قدرت مطلق panasonic و sony در بازتولید رنگ ها را کاملاً اثبات میکنه !
البته زیبایی خارق العاده LG LM9600 هم قابل تحسینه اما چه فایده که در زمینه تصویر امتیاز جالبی نداره .

دوستان نظر دیگری ندارین ؟

kindlinessangel
16-07-2012, 08:38
البته این مقایسه سایت CNET قدرت مطلق panasonic و sony در بازتولید رنگ ها را کاملاً اثبات میکنه !
البته زیبایی خارق العاده LG LM9600 هم قابل تحسینه اما چه فایده که در زمینه تصویر امتیاز جالبی نداره .

من همیشه یه حساسیتی به چیزهایی که Cnet ازشون تعریف میکنه دارم !! اصلا از این سایت خوشم نمیاد.
اما مهم نیست که حرف رو کی میزنه مهم اینه که چی میگه!!

وا.. تو بروشورها که سری 6 و 8 هست
من توی سمپلینگ سامسونگ 51" سری 6 رو دیدم که متاسفانه انقدر شلوغ بود نتونستم نگاه اساسی بهش بندازم
اما فروشگاه ها میگن احتمال وارد شدنشون خیلی کمه

دوستان کسی جواب این سوال رو میدونه؟!!
میشه یه تی وی 50 اینچی رو وارد ایران کرد
منظورم قاچاقی یا با لنچ نیست
به صورت بر با هواپیما منظورمه
اگه آره هزینه های جانبیش چقدر میشه

SNOW PATROL
16-07-2012, 08:45
دوستان کسی جواب این سوال رو میدونه؟!!
میشه یه تی وی 50 اینچی رو وارد ایران کرد
منظورم قاچاقی یا با لنچ نیست
به صورت بر با هواپیما منظورمه
اگه آره هزینه های جانبیش چقدر میشه
دوست عزیز از کجا میخوای بیاری ؟؟ اصلا بصرفه نیست گمرکی سنگین داره بعدش هم هزینه بار میاد روش کلا مقرون به صرفه نیست

kindlinessangel
16-07-2012, 09:56
والله آمپلی فایر رو که میخوام بگم برام از آمریکا بیارند ... حساب کردم اگه با دلار 2000 تومنی هم بگیرم و نهایتا 500$ هم هزینه جانبی داشته باشه (که فکر نکنم) باز بهتر از اینجا در میاد
1دونه جنس هم مگه گمرکی میخوره
مثلا شما اگه یه لپتاپ بیارید ... باید گمرکی بدید؟!
چون شنیده بودم که بعضی از دوستان تی وی رو مسافری آوردند

قیمت vt50 پنجاه اینچ تو دوبی چند در میاد؟!

SNOW PATROL
16-07-2012, 10:10
والله آمپلی فایر رو که میخوام بگم برام از آمریکا بیارند ... حساب کردم اگه با دلار 2000 تومنی هم بگیرم و نهایتا 500$ هم هزینه جانبی داشته باشه (که فکر نکنم) باز بهتر از اینجا در میاد

دوست عزیز اگه میخواید همرها مسافر بفرستید یعنی مسافر بخواد همراه خودش بیاره که بار همراه مسافر نهایتا بتونه 40 کیلو بار همراه خودش بیاره اگه خودش هم بار داشته باشه که باید اضافه بار بده که من امریکا رو نمیدونم اما لندن کیلویی 50 دلار میشه یعنی برای 20 کیلو بار بیشتر از حد مجاز باید هزار دلار تقدیم شرکت کنید !! اما اگه با شرکت پستی بفرستید که فکر نکنم ایران رو ساپورت کنند خیلی ارزون تر در میاد
لپتاپ فرق میکنه با تلوزیون لپتاپ وسیله پرتابل هست و مثله گوشی میمونه البته همون لبتاپ هم گیر میدن اگه تو کارتن باشه و نو باشه بلاخره گمرک فرودگاه رو میشه راضی کرد چون بلاخره ایرانی هستند و چونه میشه زد !!! مهم شرکت های هواپیمایی هستند که چونه بر نمیدارند . البته شرکت با شرکت فرق میکنه بستگی داره چند تا کانکشن بخوره و چه شرکتی باشه

smhsh121
16-07-2012, 13:06

این نکته هم مد نظر داشته باشید اگر تلویزیون از آمریکا بیارید سیستم تصویریش NTSC هست و تیونر دیجیتال داخلیش هم ----T نیست و ضمن اینکه فارسی هم ساپورت نمی کنه و خلاصه دردسرش بیشتر از این حرف هاست. شما اگر دنبال تلویزیون بدون گارانتی هستی یه سر برید بانه هم این مشکلات نیست هم همونجا می تونید همه چیزو تست کنید.

samira_googleOne
16-07-2012, 14:09
آقا شما که میخوای یه بودجه خوب برای خریدت کنار بذاری خودت رو اسیر این جا به جایی هایی که آخرش معلوم نیست چه بلایی سر تلویزیونت و پنلش بیاره ، نکن .
از همینجا یا le8300x sharp بخر یا hx925 sony . هر دوشون دوتا از بهترینای بازارن و پنلشون ژاپنیه .

kindlinessangel
16-07-2012, 14:19
شارپ رو که نیستم .... سونی هم نه موجوده نه توی این رنج قیمته
تی وی رو از آمریکا نمیخوام بیارم ... قصد دوبی بود که تازه الآن متوجه شدم اصلا vt50 سایز 50 اینچ نداره!!
حالا به نظر شما کسی که بخواد از اینجا بخره بهتره vt30 بخره یا es8800 ?!

smhsh121
16-07-2012, 14:28
شارپ رو که نیستم .... سونی هم نه موجوده نه توی این رنج قیمته
تی وی رو از آمریکا نمیخوام بیارم ... قصد دوبی بود که تازه الآن متوجه شدم اصلا vt50 سایز 50 اینچ نداره!!
حالا به نظر شما کسی که بخواد از اینجا بخره بهتره vt30 بخره یا es8800 ?!

قیمتاش هم بگو ببینیم کدوم بیشتر می صرفه.

kindlinessangel
16-07-2012, 16:20
es7770 بدون سینما 3600000
es8880 بدون سینما 3900000
vt30 اگه پیدا بشه بالای 42000000 باید باشه

smhsh121
16-07-2012, 17:33
من باشم es8880 می گیرم چون تلویزیون، همش هم بحث کیفیت نیست هرچند که es8880 جزو Highly Recommended های flatpanelshd هست. ولی امکانات جانبی و سرگرمی های دیگه روی تلویزیون هم جایگاه خودشو داره.

behzad habib
16-07-2012, 19:44
اگر از دوبی قصد خرید دارید میتونید مدل st50 بگیرید که سایز 50 هم داره و کیفیت تصویرش عالیه. اگر هم الان قصد خرید دارید vt30 بهترین گزینست و اتفاقا بحث تلویزیون کیفیته و امکانات دیگه بعد از مدت کوتاهی کاملا عادی میشه و حتی غیر جذاب.

kindlinessangel
17-07-2012, 09:47
دیروز رفتم بازار رو زیر و رو کردم
اگه از ایران بخوام بخرم این 4 گزینه هست
46es8880 سامسونگ به قیمت 3.990
46es7770 سامسونگ به قیمت 3.650
46le8300x شارپ به قیمت 2.990
50vt30 پاناسونیک به قیمت واقعا کم 4.500 !!
46pfl9705 فیلیپس که البته جایی ندیدم و قیمت نمیدونم!!!

اگه کسی vt30 رو قیمت بهتری داره تا 4.200 هم اگه آکبند باشه من خریدارم

حالا اگه پاناسونیک رو در نظر نگیریم یکی این مدل های بالا رو برای من مقایسه کنه
از نظر شارپنس، عمق رنگ مشکی، سه بعدی، راحتی عینک، مرور وب، خلاصه همه فاکتور هایی که مهم هست
گفتم اصلا برام ساپورت فرمت ها مهم نیست چون مدیا پلیر دارم حسگر های حرکتی هم اصلا برام مهم نیست
اما مرور وب و اینطور مسائل برام مهمه

smhsh121
17-07-2012, 10:14

از نظر شارپنس، عمق رنگ مشکی، سه بعدی، راحتی عینک، مرور وب، خلاصه همه فاکتور هایی که مهم هست
گفتم اصلا برام ساپورت فرمت ها مهم نیست چون مدیا پلیر دارم حسگر های حرکتی هم اصلا برام مهم نیست

اگر می خوای باهاش اینترنت بری ال جی و سامسونگ بهترین گزینه هستند مخصوصا با کنترل جادویی ال جی و کنترل جدید سامسونگ که کار ماوس رو می کنند. الان این مدل شارپ که نوشتی اصلا اسمارت نیست. این پاناسونیک هم اسمارت هست ولی نمی دونم Browser داره یا نه.

Ebi725
17-07-2012, 11:17

دوست عزیز اگه اهواز هستید می تونستید تشریف بیارید فروشگاه 50VT30 موجود است با قیمت 4300 البته مدل جدید 50XT50 - 42ET5 سه بعدی هم موجود است ( پاناسونیک)

kindlinessangel
19-07-2012, 08:07
بعد از کلی پیاده روی و خود آزاری و بنا به مشکلات مالی دیروز یک دستگاه تلویزیون samsung 46 es 7770 با یکم تخفیف به قیمت 3.500.000 خریداری شد.
فکر کنم از اولین کسانی باشم که اینجا این TV رو گرفته
امشب نصب میشه .... در اولین فرصت نظرم رو میگم.
راستی سری 7 و 8 جدید همراه خودشون 4 عدد عینک دارند که خوب شاید به درد بخوره.
باز هم از دوستان تشکر میکنم که راهنمایی کردید.:7:

shamika
19-07-2012, 12:31
مبارکتون باشه . عکس از پانل فراموش نشه .

kindlinessangel
21-07-2012, 09:32
سلام
اول از همه یه نظر کلی میدم چون راستش رو بخواهید هنوز امکاناتش نیست که تی وی رو درست تست کنم
1- از نظر ظاهری : به نظر من هیچ کم و کاستی نداره هرچند که من خودم از سری 8 بیشتر خوشم میاد اما برای دکور های مدرن و خونه های جمع و جور امروزی بسیار انتخاب مناسبی است
به خصوص با فریم بسیار باریک و مشکی رنگش ( فریم سری 8 نقره ای رنگ است ) میتونم بگم اگه از نظر مالی برای کسی امکان داشته باشه حتی سایز 55 اینچ هم به راحتی تو هر فضایی زیباست.
2-از نظر امکانات جانبی: همراه دستگاه 4 عدد عینک هست که فکر کنم نیاز اکثر خانواده ها رو برطرف کنه. در مورد کنترل صوتی و حرکتی هم من از اول حس خوبی نداشتم. به قول نصب کننده دستگاه تقریبا باید دستگاه رو دعوا کنی تا متوجه بشه چی میگی البته این هم باید در نظر داشت که محیط سالن خونه ما گاها بسیار نویزی است ( به خاطر صدای خیابان ) . کنترل حرکتی و سایر امکانات به دلیل نبود اینترنت فعلا تست نشده.
3-از نظر کیفی : به نظر من بزرگترین ایراد دستگاه و در واقع تنها ایراد اون و تمامی محصولات 2011 و 2012 سامسونگ صدای نه چندان دلچسب بلندگوهای تی وی هستش که البته به سادگی با وسایل جانبی قابل رفع هست.
نکته بعدی تصویر خیره کننده دستگاه هست و جزییات بسیار خوب و رنگ مشکی دلچسب که البته باز هم بهتر میتونست باشه اما به اندازه کافی خوب هست
من زیاد با تصویر آشنایی ندارم اما جزییات اونقدر زیاد هست که بشه ایرادات یک سری از کلیپ های HD رو کاملا تشخیص داد.
راحتی استفاده از عینک سه بعدی هم جالب توجه هست . فیلم Ghost rider رو دیدم که برام بسیار جالب بود ( تجربه دیدن فیلم در سینما رو داشتم اما در TV فقط کلیپ دیده بودم )
یه نکته هم این بود که توی کلیپ ها تصویر از تیوی میاد بیرون اما من توی این و تا فیلمی که دیدم چه سینما چه تی وی تصویر عمق داره .... نمیدون همه فیلم ها به این صورته یا من اشتباه میکنم؟!!
سرعت پاسخ دهی در صحنه های سریع سه بعدی هم نسبتا خوب بود ( چون تی وی دیگه ای ندیدم نمیتونم مقایسه کنم )
اما پیشنهاد میکنم در تاریکی کامل فیلم سه بعدی ببینید.
تصاویر اس دی رو هم به اندازه کافی خوب نمایش میده. و یه قسمت دیگه این دستگاه که من رو شیفته خودش کرده توانایی بسیار عالی پنل در جذب نور هست که من تقریبا هیچ انعکاسی توش ندیدم.

در کل من بسیار از خریدم راضی هستم و به کسانی که میخواند توی این رنج از تی وی های موجود در ایران یک انتخاب هوشمند داشته باشند 100% این مدل و سری 8 رو توصیه میکنم
انشالله عکس و بررسی درست حسابی هم بمونه بعد از اینکه شرایط فراهم شد.
باز هم از همه دوستان ممنونم.

smhsh121
21-07-2012, 11:13
سلام
اول از همه یه نظر کلی میدم چون راستش رو بخواهید هنوز امکاناتش نیست که تی وی رو درست تست کنم
1- از نظر ظاهری : به نظر من هیچ کم و کاستی نداره هرچند که من خودم از سری 8 بیشتر خوشم میاد اما برای دکور های مدرن و خونه های جمع و جور امروزی بسیار انتخاب مناسبی است
به خصوص با فریم بسیار باریک و مشکی رنگش ( فریم سری 8 نقره ای رنگ است ) میتونم بگم اگه از نظر مالی برای کسی امکان داشته باشه حتی سایز 55 اینچ هم به راحتی تو هر فضایی زیباست.
2-از نظر امکانات جانبی: همراه دستگاه 4 عدد عینک هست که فکر کنم نیاز اکثر خانواده ها رو برطرف کنه. در مورد کنترل صوتی و حرکتی هم من از اول حس خوبی نداشتم. به قول نصب کننده دستگاه تقریبا باید دستگاه رو دعوا کنی تا متوجه بشه چی میگی البته این هم باید در نظر داشت که محیط سالن خونه ما گاها بسیار نویزی است ( به خاطر صدای خیابان ) . کنترل حرکتی و سایر امکانات به دلیل نبود اینترنت فعلا تست نشده.
3-از نظر کیفی : به نظر من بزرگترین ایراد دستگاه و در واقع تنها ایراد اون و تمامی محصولات 2011 و 2012 سامسونگ صدای نه چندان دلچسب بلندگوهای تی وی هستش که البته به سادگی با وسایل جانبی قابل رفع هست.
نکته بعدی تصویر خیره کننده دستگاه هست و جزییات بسیار خوب و رنگ مشکی دلچسب که البته باز هم بهتر میتونست باشه اما به اندازه کافی خوب هست
من زیاد با تصویر آشنایی ندارم اما جزییات اونقدر زیاد هست که بشه ایرادات یک سری از کلیپ های HD رو کاملا تشخیص داد.
راحتی استفاده از عینک سه بعدی هم جالب توجه هست . فیلم Ghost rider رو دیدم که برام بسیار جالب بود ( تجربه دیدن فیلم در سینما رو داشتم اما در TV فقط کلیپ دیده بودم )
یه نکته هم این بود که توی کلیپ ها تصویر از تیوی میاد بیرون اما من توی این و تا فیلمی که دیدم چه سینما چه تی وی تصویر عمق داره .... نمیدون همه فیلم ها به این صورته یا من اشتباه میکنم؟!!
سرعت پاسخ دهی در صحنه های سریع سه بعدی هم نسبتا خوب بود ( چون تی وی دیگه ای ندیدم نمیتونم مقایسه کنم )
اما پیشنهاد میکنم در تاریکی کامل فیلم سه بعدی ببینید.
تصاویر اس دی رو هم به اندازه کافی خوب نمایش میده. و یه قسمت دیگه این دستگاه که من رو شیفته خودش کرده توانایی بسیار عالی پنل در جذب نور هست که من تقریبا هیچ انعکاسی توش ندیدم.

در کل من بسیار از خریدم راضی هستم و به کسانی که میخواند توی این رنج از تی وی های موجود در ایران یک انتخاب هوشمند داشته باشند 100% این مدل و سری 8 رو توصیه میکنم
انشالله عکس و بررسی درست حسابی هم بمونه بعد از اینکه شرایط فراهم شد.
باز هم از همه دوستان ممنونم.

خیلی ممنون. نقد خوبی بود. در مورد صدا من خودم سامسونگ 2011 دارم و SRS رو روشن کردم و صدا خیلی خوب و رسا هست و معمولا ولوم صدا روی 10 کفایت می کنه. حتما SRS روشن کن.

kindlinessangel
21-07-2012, 11:32
خیلی ممنون. نقد خوبی بود. در مورد صدا من خودم سامسونگ 2011 دارم و SRS رو روشن کردم و صدا خیلی خوب و رسا هست و معمولا ولوم صدا روی 10 کفایت می کنه. حتما SRS روشن کن.

ممنون حتما این کار رو میکنم .... البته منظورم من پاسخ دهی اسپیکرها به فرکانسهای محتلف بود بعضی وقت ها مید گم میشه مخصوصا توی صحنه های اکشن
خیلی از نقد ها رو هم خوندم .... نظر همه همین بود

amin_asei
29-07-2012, 17:18
سامسنگ لعنتی یه عیبی که داره وقتی جمعیت تو سالن زیاد میشه صدای تی وی یه جوری گنگ و خفه میشه از سال 73 تا الان چند تا تی وی سامسونگ داشتیم همه همینجوری بود

smhsh121
29-07-2012, 19:17
سامسنگ لعنتی یه عیبی که داره وقتی جمعیت تو سالن زیاد میشه صدای تی وی یه جوری گنگ و خفه میشه از سال 73 تا الان چند تا تی وی سامسونگ داشتیم همه همینجوری بود

ای بابا این چه حرفیه. دیگه بلندگوها رو که سامسونگ نمی سازه! ایراد از سالن شماست:31:

kindlinessangel
30-07-2012, 08:54

ای بابا این چه حرفیه. دیگه بلندگوها رو که سامسونگ نمی سازه! ایراد از سالن شماست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا تعارف که نداریم صداش خوب نیست دیگه .... ولی انقدر بقیه چیزهاش خوبه که این از نظر من اصلا مهم نیست و به راحتی میشه با هزینه کم جبرانش کرد.

amin_asei
02-08-2012, 10:03
ای بابا این چه حرفیه. دیگه بلندگوها رو که سامسونگ نمی سازه! ایراد از سالن شماست:31:

من نمیدونم حالا سامسونگ میزنه یا کس دیگه ولی اون بلندگویی که استفاده میکنه به نسبت مثلا سونی او وضوح لازم رو نداره

sherwood1383
19-08-2012, 09:51
سلام.
تقریبا کل سایتو خوندم اما هنوز نتونستم مدل مناسبی انتخاب کنم. سامسونگ ، سونی ، ال جی ، پاناسونیک . لطفا راهنمایی بهترین led full hd 3D تو سایزی در محدوده 46 تا 50 اینچ به ترتیب چیه؟ سقف قیمتی هم حداکثر 4.5 میلیون. لطفا چند گزینه برتر را به ترتیب کیفیت مرقوم فرمایید. مرسی

smhsh121
19-08-2012, 11:22
سلام.
تقریبا کل سایتو خوندم اما هنوز نتونستم مدل مناسبی انتخاب کنم. سامسونگ ، سونی ، ال جی ، پاناسونیک . لطفا راهنمایی بهترین led full hd 3D تو سایزی در محدوده 46 تا 50 اینچ به ترتیب چیه؟ سقف قیمتی هم حداکثر 4.5 میلیون. لطفا چند گزینه برتر را به ترتیب کیفیت مرقوم فرمایید. مرسی

مشخصات این چند مدل رو بررسی کن و از نزدیک تستشون کن:
Samsung 46D8880
LG 47LM96000
Samsung 46D7770
LG 47LM86000
ریویوهاشون هم بخونی بهتره.

سونی و پاناسونیک مثل اینکه هنوز مدل های 2012 شونو وارد بازار نکردند.

Joaquin
19-08-2012, 12:11
فقط ال جی بگیر

اشتباها سامسونگ نگیری ها
---------------------------------
ال جی:
بهترین 3d دنیا - تو گوگل سرچ کن
بهترین عینک 3d دنیا
بهترین پشتیبانی - گلدیران به واقع بهترین گارانتیه تو ایران
بیشترین کیفیت و کمترین قیمت و باریکترین پنل های دنیا مال ال جی هست

جدیدن دولت کره ی جنوبی شرکت ال جی دیسپلی رو رسما مامور ساخت oled های عظیم کرده - منبع pcwar

Joaquin
19-08-2012, 12:14
سریه NANO CINEMA 3D ال جی - فقط مشخصات رو تو سایت ال جی ببین کف میکنی - البته قیمت رو از نمایندگی یا lgcenter.ir بپرس

sherwood1383
19-08-2012, 20:59
مرسی از نظراتتون . چهار مدل پیشنهادی رو چک کردم . توی سایت سامسونگ و ال جی:

نام محصول قیمت (با محاسبه 5% مالیات بر ارزش افزوده)
46ES7770
40.900.000 ریال
46ES8880
43.900.000 ریال
47LM86000
39,990,000 ریال
47LM96000
45,000,000 ریال

آیا Samsung 46D7770 و Samsung 46D8880 همون 46ES7770 و 46ES8880 ؟
صرفنظر از قیمت به ترتیب کدومشون رو پیشنهاد می کنید؟ در مورد سونی و پاناسونیک چی ؟ چه وضعیتی دارند؟ الان خودم بیشتر متمایل به lg هستم. لطفا با دلیل فنی مقایسه کنید. توی ال جی و سامسونگ ایا بهترین مدلها همینها هستند یا فقط جدیدترند؟مرسی

smhsh121
19-08-2012, 21:56
مرسی از نظراتتون . چهار مدل پیشنهادی رو چک کردم . توی سایت سامسونگ و ال جی:

نام محصول قیمت (با محاسبه 5% مالیات بر ارزش افزوده)
46ES7770
40.900.000 ریال
46ES8880
43.900.000 ریال
47LM86000
39,990,000 ریال
47LM96000
45,000,000 ریال

آیا Samsung 46D7770 و Samsung 46D8880 همون 46ES7770 و 46ES8880 ؟
صرفنظر از قیمت به ترتیب کدومشون رو پیشنهاد می کنید؟ در مورد سونی و پاناسونیک چی ؟ چه وضعیتی دارند؟ الان خودم بیشتر متمایل به lg هستم. لطفا با دلیل فنی مقایسه کنید. توی ال جی و سامسونگ ایا بهترین مدلها همینها هستند یا فقط جدیدترند؟مرسی

سری D سامسونگ تولید 2011 هستند و دیگه تولید نمیشه ولی سری ES مدل های 2012 هستند.
بهترین و جدیدترین مدل سامسونگ ES8880 و مال ال جی LM96000 هست که اگر نقدهاشونو تو سایت هایی مثل cnet و flatpanelshd ببینی کیفیت سامسونگ رو بالاتر دونستند هرچند نمیشه از تکنولوژی سه بعدی پسیو ال جی به راحتی گذشت.
قبلا در مورد مقایسه این دو مورد دو تا پست زدم:

kindlinessangel
21-08-2012, 16:20
من کلا زیاد با نقد هایی که سایت هایی مانند Cnet میزنند موافق نیستم ... خیلی بررسی ها عادلانه نیست
اما از نظر من که مصرف کننده هستم و مدل 46ES7770 رو دارم
اگه بین دو مدل سامسونگ موندی از نظر من 7770 رو بگیر بدون سینما و باقی پول رو هزینه یه سینمای خوب بکن چون واقعا اختلاف7770 و 8880 به اندازه اختلاف قیمت نیست و از نظر من ارزش نداره ... البته اگه از نظر مالی مشکل نداری و ظاهر 8880 رو میپسندی اون رو بگیر.
کلا تمام این مدل های بالا خوب هستند و از خرید هیچ کدوم پشیمون نمیشی ... من به دلایل شخصی و اینکه کلا از برند الجی خوشم نمیاد سامسونگ رو انتخاب کردم ولی اگه سه بعدی پسیو بخوای که الجی عالیه
کلا اول مشخص کن سه بعدی اکتیو میخوای یا پسیو ... وقتی به جواب رسیدی دو مدل حذف میشه
بعد هم بر اساس نیازت و بودجه از دو مدل دیگه یکی رو انتخاب کن
بعد هم دقت کن وقتی داری انقدر واسه TV هزینه میکنی باید فکر سورس مناسب و فیلم اورجینال و کابل خوب رو هم بکنی وگرنه الکی هزینه کردی ... پس یه طوری هزینه کن که به قول معروف همه چیزت با هم جور باشه نه اینکه یه تیوی 4.5 بخری بعد بخوای باهاش فقط فیلم های دانلودی و شبکه های داخلی یا نهایتا کانال های م.ا.ه و.ا.ر.ه.ای ببینی چون یانطور چیزها اونقدر جزییات تصویری ندارند که بخوای اینقدر هزینه کنی

sherwood1383
22-08-2012, 18:02
من کلا زیاد با نقد هایی که سایت هایی مانند Cnet میزنند موافق نیستم ... خیلی بررسی ها عادلانه نیست
اما از نظر من که مصرف کننده هستم و مدل 46ES7770 رو دارم
اگه بین دو مدل سامسونگ موندی از نظر من 7770 رو بگیر بدون سینما و باقی پول رو هزینه یه سینمای خوب بکن چون واقعا اختلاف7770 و 8880 به اندازه اختلاف قیمت نیست و از نظر من ارزش نداره ... البته اگه از نظر مالی مشکل نداری و ظاهر 8880 رو میپسندی اون رو بگیر.
کلا تمام این مدل های بالا خوب هستند و از خرید هیچ کدوم پشیمون نمیشی ... من به دلایل شخصی و اینکه کلا از برند الجی خوشم نمیاد سامسونگ رو انتخاب کردم ولی اگه سه بعدی پسیو بخوای که الجی عالیه
کلا اول مشخص کن سه بعدی اکتیو میخوای یا پسیو ... وقتی به جواب رسیدی دو مدل حذف میشه
بعد هم بر اساس نیازت و بودجه از دو مدل دیگه یکی رو انتخاب کن
بعد هم دقت کن وقتی داری انقدر واسه TV هزینه میکنی باید فکر سورس مناسب و فیلم اورجینال و کابل خوب رو هم بکنی وگرنه الکی هزینه کردی ... پس یه طوری هزینه کن که به قول معروف همه چیزت با هم جور باشه نه اینکه یه تیوی 4.5 بخری بعد بخوای باهاش فقط فیلم های دانلودی و شبکه های داخلی یا نهایتا کانال های م.ا.ه و.ا.ر.ه.ای ببینی چون یانطور چیزها اونقدر جزییات تصویری ندارند که بخوای اینقدر هزینه کنی

[مرسی از نظرت.
----- فول اچ دی و شیرینگ اینترنتی دارم. آرشیو نسبتا خوب فیلمهای برتر تاریخ سینما رو هم با کیفیت عالی در اختیار دارم. کمبود فعلی یک تی وی مناسبه. بین 7770 و 8880 الان حدود 300 تا 400 تومان فاصله است. خودمم موندم چیکار کنم. بین این دو مدل و 96000 ال جی گیر کردم.

sherwood1383
22-08-2012, 18:06
سری D سامسونگ تولید 2011 هستند و دیگه تولید نمیشه ولی سری ES مدل های 2012 هستند.
بهترین و جدیدترین مدل سامسونگ ES8880 و مال ال جی LM96000 هست که اگر نقدهاشونو تو سایت هایی مثل cnet و flatpanelshd ببینی کیفیت سامسونگ رو بالاتر دونستند هرچند نمیشه از تکنولوژی سه بعدی پسیو ال جی به راحتی گذشت.
قبلا در مورد مقایسه این دو مورد دو تا پست زدم:

مرسی . هر دو پست رو مطالعه کردم. به نظرم برم بازار از نزدیک هم هر سه تاشونو نگاه کنم یکیم کمک بشه. در ضمن اگه امکان داره لطفا تفاوت ال سی دی 47LM96000 ال جی رو با تلویزیون اسمارت 47LM96000 ال جی توضیح بدید. جالبه قیمتشون هم یکیه. اولی رو نوشته ال سی دی!! ینی ال ای دی نیست؟ اسمارت چیه؟

smhsh121
22-08-2012, 18:31
مرسی . هر دو پست رو مطالعه کردم. به نظرم برم بازار از نزدیک هم هر سه تاشونو نگاه کنم یکیم کمک بشه. در ضمن اگه امکان داره لطفا تفاوت ال سی دی 47LM96000 ال جی رو با تلویزیون اسمارت 47LM96000 ال جی توضیح بدید. جالبه قیمتشون هم یکیه. اولی رو نوشته ال سی دی!! ینی ال ای دی نیست؟ اسمارت چیه؟

آره بررسی دقیق از نزدیک کار خوبیه. LM96000 نانو ال ای دی اسمارت سه بعدی هست اگر جایی چیز دیگه ای نوشته اشتباهه.

virgin_spring
11-02-2015, 22:16
سلام
من یه ال ای دی 55 یا 60 اینچ می خوام، 3D و 4K برام اصلا کاربردی نداره و مهم نیست، بین 2 تا مدل موندم ، خواهشا راهنماییم کنین ، از بین اینا کدوم؟

PHILIPS FULL HD SMART LED TV 55PFT6609
SONY LED FULL HD SMART TV KDL-60W600