PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیازی نیست بازی برنر مکس بخرید ...بازی 97% رو از روی هارد اجرا کنید .

Master Game
13-07-2012, 15:10
اجرای بازی های 97% از روی هارد کنسول ( اگه دوستان اجازه بدن تاپیک این مطلبو بزنم بقیه استفاده کنن )

1. اول بازی رو روی هارد کنسول بریزید در این مرحله هیچ اروری ازتون نمیگیره

2. فقط و فقط کافیه یک موزیک بر روی هارد کنسول بریزید ( از اونجایی که نمیشه موزیک رو مستقیم تو هارد کنسول ریخت یک

CD آدیو موزیک بزارید تو دستگاه تا تو هارد کنسول تبدیل و کپی بشه )

3.حالا قبل از اینکه وارد بازی بشید کافیه یک موزیک بزارید پخش بشه ...وقتی موزیک رو میزارید پخش بشه دیگه در هین ورود

بازی هیچ اروری نمی بینید .

4. نکته خیلی مهم : موزیک رو فقط در هنگام ورود به بازی بزارید پخش بشه وقتی وارد بازی شدید یعنی منوی بازی اومد

دکمه stop رو بزنید تا موزیک متوقف بشه .اگر صدای موزیک ازیتتون میکنه خب صدای موزیک پلیرتونو ببیندید دیگه. دی :

حالا دیگه بازیتون از روی هارد اجرا میشه ....

نکته 2 : من خودم تا حالا به این مشکلی که میخوام الان بهتون بگم بر نخوردم ولی اگر یه زمانی در داخل بازی یعنی در هین

مراحل بازی ارروری ازتون گرفته شد و از بازی اومد بیرون دفعه ی بعد موزیک رو pause کنید ... ولی خیالتون راحت تو بازی

ارور نمیگیره همون STOP رو بزنید دی :
من خودم این روشو اجرا کردم و 100% جواب میده خیالتون راحت.:دی

CRIS Joon CR7
13-07-2012, 18:17
این بازی ها تست شده جواب داده :
Gears of War 3,Prototype 2,Amazing spiderman و Rage
الانم دارم MP3 یا همون مکس پین 3 رو امتحان میکنم و جوابش رو میگم:11:
...
ادیت ::::
آموزش کامل رایت Audio CD و Rip کردن:

1- اول از همه نرم افزار NERO را نصب و اجرا کنید بعد مراحل رو مطابق با شکل زیر دنبال کنید ( انتخاب Audio CD )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2-در پنجره بعدی آهنگ های مورد نظر را مثل من انتخاب و از پنجره سمت راست به پنجره سمت چپ منتقل کنید (Drag کنید )

3- گزینه رایت رو بزنید و Audio CD رایت شده را درون درایو کنسول قرار بدهید .
4- در منوی داشبورد گزینه PLAY CD رو انتخاب کنید .
5- در منوی بعدی مطابق با شکل گزینه RIP CD را انتخاب کنید .

6- در پنجره بعد آهنگ هایی را که می خواهید به هارد منتقل کنید تیک بزنید و سپسSELECT رو بزنید .

7- در منوی بعدی مطابق شکل اگر می خواهید اطلاعات آلبوم موسیقی را عوض کنید و اگر نمی خواهید مطابق شکل گزینه Save changes را انتخاب و منتظر بمانید تا آهنگ ها به هارد منتقل شوند .

به همین راحتی آهنگ های مورد علاقه شما به هارد منتقل شد و شما در زمان انجام بازی با فشار دادن کلید XBOX GUIDE از روی دسته بازی آهنگ های مورد علاقه خودتون رو از روی هارد انتخاب و گوش کنید .
انتخاب آهنگ ها در هنگام اجرای بازی به صورت زیر صورت می گیره :

CRIS Joon CR7
13-07-2012, 19:33
مکس پین 3 رو تست کردم ردیف بود :11:

Master Game
14-07-2012, 01:04
مکس پین 3 رو تست کردم ردیف بود :11:

دستت درد نکنه .... یه دونه باشی...:46:

tonypb
14-07-2012, 10:17
سلام.
نمیشه برای بازی های xgd3 که قبلا رو lt2 بازی میکردیم و الان رو LT3 کار نمیکنه کاری کرد؟؟؟ (مثل GeOW3) این روش برای اونا جواب نداد.
مثلا پچ کنم دوباره رایتشون کرد؟؟؟
ممنون

A.N.A.P
14-07-2012, 11:23
اوه چه روش توپی هنوز امتحان نکردم ! اونایی که لایو رفتن و Dae.bin شون آپدیت شده هم جواب میده ؟

CD Audio از کجا پیدا کنیم :دی !

A.N.A.P
14-07-2012, 11:39
GEoW جواب نداد ! :37: رفتم تو بازی زد Disc not supported !

ویرایش :
هیچ کدوم از بازی ها نیومد !

CRIS Joon CR7
14-07-2012, 15:01
بینگو .....
Rayman Origins هم جواب داد:19:

A.N.A.P
14-07-2012, 15:08
بینگو .....
Rayman Origins هم جواب داد:19:
چرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میکنی ؟ :دی

تو که باید :26: باشی !
چرا واسه من نمیاد ؟ راستی واسه شما مگه چه اروری میداد که الان نمیده ؟

HORROR
14-07-2012, 15:45
چرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میکنی ؟ :دی

تو که باید :26: باشی !
چرا واسه من نمیاد ؟ راستی واسه شما مگه چه اروری میداد که الان نمیده ؟

شاید باید دوباره پچ بشه!

Master Game
14-07-2012, 22:11
سلام به همه ی دوستای گلم. قبل از هر چیزی باید به خهطر اینکه دیر جواب میدم یه معذرت خواهیه خیلی زیادددددددددددد بکنم ... آخه اینترنت قطعه فعلا با dial up میام ... __________________________________________________ __________________________________________________ ________ قبلش یه توضیح بدم... این روش روی تمام بازی ها چه انحصاری چه غیر انحصاری 100% جواب میده . من خودم بازی های زیر رو تست کردم اومد :
1_ MAX PAYNE 3
BATMAN AKHARM CITY _ 2
.
MWF3_3 این بازی برای LT 2 بود که پچش کردم رو LT3 و جواب داد

4_. GOW3 این بازی برای LT2 بود که پچش کردم رو LT3 و جواب داد
5_. SPEC OPS THE LINE
6_ PES2012
7_FIFA12

این بازیا جواب داد پس مطمین باشید همه ی بازی ها جواب میده.

سلام. نمیشه برای بازی های xgd3 که قبلا رو lt2 بازی میکردیم و الان رو LT3 کار نمیکنه کاری کرد؟؟؟ (مثل GeOW3) این روش برای اونا جواب نداد. مثلا پچ کنم دوباره رایتشون کرد؟؟؟ ممنون چرا این روش رو تمام بازی ها 100 % جواب میده .... من خودم بازی MW3 و GOW3 رو پچ کردم جواب داد ...
اوه چه روش توپی هنوز امتحان نکردم ! اونایی که لایو رفتن و Dae.bin شون آپدیت شده هم جواب میده ؟ CD Audio از کجا پیدا کنیم :دی ! با این روش که نمیشه لایو رفت آخه بازیت 97% هست ... برا لایو باید بازی 100% یا برنر مکس تهیه کنی. این روش فقط برای اجرای بازی از هارد هست که کمتر به لنز دستگاتون فشار بیاد و بازی سریع لود شه (درایو لایتون شنیدم 80 شده درسته ؟؟؟)
GEoW جواب نداد ! :37: رفتم تو بازی زد Disc not supported ! ویرایش : هیچ کدوم از بازی ها نیومد ! عزیز دل برادر آخه ارور NOT SUPORTED که برای بازی هایی هست که رو آپدیت قبلی اجرا میشدن و رو آپدیت LT3 نمیاد . شما حتما باید این بازی رو پچ کنی روی LT3 تا اجرا بشه .
چرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میکنی ؟ :دی تو که باید :26: باشی ! چرا واسه من نمیاد ؟ راستی واسه شما مگه چه اروری میداد که الان نمیده ؟ شما دقیقا بگو مشکلت چیه . ارور NOT SUPORTED هم برایه پچ هست . بازی رو برای LT3 پچ کن میاد .
شاید باید دوباره پچ بشه! OK __________________________________________________ __________________________

CRIS Joon CR7
14-07-2012, 22:19
فیفا و PES که نیازی نداشتند :دی

Master Game
14-07-2012, 22:28
فیفا و PES که نیازی نداشتند :دی

آره نیازی نداشت ... :46:

ولی من زدم تو هارد حتما یه خورده گیج میزدم احتمالا به خاطر گرماست :24:

HORROR
14-07-2012, 23:53
آخه نمیشد یکم زودتر این مطلبو میزاشتی این همه طلفات نداشتیم!:31: ولی دمتون گرم به شما دانشمندان غیور و میهن...:31:

CRIS Joon CR7
15-07-2012, 00:01
ناراحت نشی ولی سه روز زودتر تو BC تاپیکش زده شده بود... :دی
ولی خب بازم مرسی:11:
راستی AC revolation هم تست شد OK هستش:5:

A.N.A.P
15-07-2012, 13:18
با این روش که نمیشه لایو رفت آخه بازیت 97% هست ... برا لایو باید بازی 100% یا برنر مکس تهیه کنی. این روش فقط برای اجرای بازی از هارد هست که کمتر به لنز دستگاتون فشار بیاد و بازی سریع لود شه (درایو لایتون شنیدم 80 شده درسته ؟؟؟)
نه منظورم این نبود . گفتم اونایی که Dae.bin شون آپدیت شده این مشکلو دارن ! پس باید دوباره پچ کنم ؟ OK !

Master Game
15-07-2012, 15:15
ناراحت نشی ولی سه روز زودتر تو BC تاپیکش زده شده بود... :دی ولی خب بازم مرسی:11: راستی AC revolation هم تست شد OK هستش:5: اتفاقا میخواستم اونجام تاپیک بزنم... پس خوب شد نرفتم اونجا تاپیک تکراری بزنم ...

soha is the beSt
16-07-2012, 04:52
این فقط واسه داشبورد های جدیده؟
من کنسولم از 2010 اپدیت نشده نتونستم هیچ بازی رو اجرا کنم با این روش!
ادیت: هیچی فهمیدم قضیه رو :دی

A.N.A.P
16-07-2012, 13:53
Master Game جان بگو چه جوری پچ کنم ؟ از بازی ایمیج بگیرم بیارم تو abgx ؟

shayan2626
17-07-2012, 16:38
اقا سلام !
اصلا بازی های 97% رو هارد نصب نمیشن که دیگه بخاد از رو هارد ارجرا کرد!:44:
برا همین بازی های 100% میخریم دیگه!:31:

CRIS Joon CR7
17-07-2012, 17:09
اقا سلام !
اصلا بازی های 97% رو هارد نصب نمیشن که دیگه بخاد از رو هارد ارجرا کرد!:44:
برا همین بازی های 100% میخریم دیگه!:31:

خیر نصب میشن ولی هنگام اجرا از روی هارد ارور میده
پس همه ی ما اینجا بوقیم یا خالی بستیم؟:27:
خب تست شده که تاپیک زدن بچه ها:21:

shayan2626
17-07-2012, 20:22
خیر نصب میشن ولی هنگام اجرا از روی هارد ارور میده
پس همه ی ما اینجا بوقیم یا خالی بستیم؟:27:
خب تست شده که تاپیک زدن بچه ها:21:
یعنی میشه dvd رو نگذاشت و بازی کرد؟؟؟:12:
امتحان میکنم .:7:

CRIS Joon CR7
17-07-2012, 21:14
یعنی میشه dvd رو نگذاشت و بازی کرد؟؟؟:12:
امتحان میکنم .:7:

چی شی میگی؟ :19:
همه ی این روش ها دیسک میخواد
بدون دیسک بخوای بازی کنی برو جیتگ کن
راستی در مورد امتحان کردن هم حتما امتحان کن:27:

shayan2626
17-07-2012, 22:50
چی شی میگی؟ :19:
همه ی این روش ها دیسک میخواد
بدون دیسک بخوای بازی کنی برو جیتگ کن
راستی در مورد امتحان کردن هم حتما امتحان کن:27:

اقا من نفهمیدم پس چرا این کارا رو میکنید؟؟؟:19:
اگه بازی رو هارد نصب شه راحت اجرا میشه!:38:

CRIS Joon CR7
18-07-2012, 00:15
اقا من نفهمیدم پس چرا این کارا رو میکنید؟؟؟:19:
اگه بازی رو هارد نصب شه راحت اجرا میشه!:38:

کی گفته اگه بازی رو هارد نصب شه راحت اجرا میشه؟
حالا میگه لیلی مرد بود یا زن ؟:27:
بازی های XGD3 رو LT3 اگه از روش truncate واسه رایت استفاده بشه وقتی روی هارد نصب میشد توی بازی ارور میداد تا این روش اومد...

arashsard
18-07-2012, 22:22
آقا بازی driver san francisco هم جواب میده با این روش.... آقا یه سوال... اگه کنسول رو جیتگ کنم یه زمانی بخوام بازی رو که نخوام نصب کنم و با سی دی اجرا کنم میشه؟؟؟

merikhi
18-07-2012, 22:32
:31: آقا خداییش دمتون گرم من مکس‌پین رو همین الان امتحان کردم.عجب روشی

ariaei_tabar
20-07-2012, 11:30
دوستان ببینید من درست متوجه شدمیعنی میشه مثل قبلا بازی رو از روی هارد (همراه دی وی...)اجرا کرد و از روی دی وی دی نمیره تو بازی ؟؟؟درسته؟حلا آهنگ رو ،اگه سی دی بذاریم خودش فرمت رو درست میکنه و ما میتونیم بریزیم تو هارد ؟؟؟اگه رفت تو بازی چطوری استوپ کنیم که از بازی بیرون نیاد؟؟؟سوالاتم یکم سادس ولی توضیح بدین ممنون میشم

meysam_aryan
20-07-2012, 12:50
سلام cd باید audio باشه فقط یا mp3 هم میشه؟

CRIS Joon CR7
20-07-2012, 12:55
سلام cd باید audio باشه فقط یا mp3 هم میشه؟

فقط AUDIO که کنسول اونو ریپ کنه ... :46:

Master Game
22-07-2012, 15:31
QUOTE=A.N.A.P;7104489]Master Game جان بگو چه جوری پچ کنم ؟ از بازی ایمیج بگیرم بیارم تو abgx ؟[/QUOTE]

سلام . ببخشید دیر شد آخه 2 -3 روز قبل ماه رمضون رفتیم مسافرت ... راستی حامد صدام کنید :31:( یعنی همون تایپ دیگه راستی خودتو معرفی نمیکنی برا اینکه راحت تر با

هم صحبت کنیم... )

ربطی به این تاپیک نداره ولی خب توضیح میدم....( فط یکی از دوستان لطف کنه لینکه این برنامه ها رو بزاره بقیه استفاده کنن البته تو اینترنت سرچ بزنید هست )

روش پچ کردن بازی ها به روش 97% و اجرای اون روی LT3

1. کلا شما با هر برنامه ای میتونید برای ایمیج گیری از بازی هاتون استفاده کنید ولی پیشنهاد من به شما آخرین ورژن برنامه CLONE CD هستش چون دیسک رو هم نمی سوزونه
نکته : شمه برای این کار به 2 برنامه نیاز دارید : برنامه ایمیج گیری از DVD مثل IMGBURN یا 5.3.1.4 CLONE CD و برنامه ABGX 1.0.6 که آخرین ورژن از این برنامه ها رو به شما توصیه میکنم.

2. خب حالا میریم به سراغ ایمیج گیری ...خب هممون این روشو بلدیم .... دیسک رو بزارید تو دستگاه برنامه CLONE CD رو باز کنید

گزینه READ TO IMGE FILE رو بزنید . ( برای برنامه IMG BURN گزینه CREAT IMGE FILE FROM DISK رو بزنید ) و یک ایمج داخل هارد ذخیره کنید .

نکته : ایمیج را به صورت فایل ISO ذر هارد ذخیره کنید و هر فایل اضافی که در این مرحله کنار فایل ISO هست رو پاک کنید که برنامه یه فایل به اسم .DVD کنار بازی میسازه که 1 KB یا 2 KB هم بیشتر نیست و باید پاک بشه ( ایمیج شما حیجمی معادل 96/7 یا 13/8 خواهد داشت )

3. خب حالا برنامه ABGX 360 1.06 رو باز کنید و تنظیمات زیر رو انجام دهید :

فقط در آخرین مرحله باید چند دقیقه با اینترنت متصل بشید تا یه فایل چند کیلوبایتی دانلود بشه...

در بالای صفحه در قسمت Input گزینه Files رو انتخاب و فایل بازی رو Open کنید

به TAB قسمت Options بروید و .تیک گزینه های زیر را بزنید :

...vrify if stealth و ... check fix video

به ما بقیه گزینه ها دست نزنید و بگزارید روی تنظیمات پیش فر ض تیک آنها خورده شده باشد

به TAB قسمت AutoFix بروید و مطابق زیر گزینه ها رو تیک بزنید و گزینه Launch پایین صفحه رو کلیک کنید یه پنجره کامند پورت (cmd) برای شما باز میشه و یه سری تغییرات روی ایمیج شما انجام میشه

adjust ssv1angle 359...

auto fix رو هم بزارید رو level 3

به ما بقیه گزینه ها دست نزنید و بگزارید روی تنظیمات پیش فرض تیک آنها خورده شده باشد

نکته1 : خیلی مهم این هست که برنامه ABGX یه فایل به اسم ایمیج بازی ولی با پسوند dvd کنار فایل iso بازی میسازه که نباید به هیچ وجه پاک بشه و مرحله رایت بازی با استفاده از همین فایل خواهد بود

نکته 2 :فقط یک مرتبه همین فایل رو با برنامه notepad باز کنید و در خط اول مقدار LayerBreak=2133520 رو به LayerBreak=2086912 تغییر بدین

رایت :

1- یه دیسک 8.5 گیگ با کیفیت ، داخل درایو بزارید

2- لطفا دیسکی تهیه کنید که سرعت 2.4 بشه رایتش کرد که فکر کنم همه دیسک ها داره .

3- نکته خیلی مهم : احتمال نسوختن DVD در برنامه CLON CD در سرعت 4X کمتر است

4-برنامه clone cd را اجرا کنید و گزینه write from imge file رو بزنید

5- در پنجره بعد گزينه Browse رو انتخاب كنيد و فايل با پسوند dvd كه توسط ABGX ساخته شده ولي خودمون اون رو ويرايش كرديم رو در برنامه Open كنيد .

6- در پنجره بعد درايو خودتون رو انتخاب كنيد و كليد Next رو بزنيد .

7- در مرحله بعد يك عدد ديسك 8.5 گيگ داخل درايو بزاريد و كليد Next رو انتخاب كنيد .

(( نكته قابل توجه اينه كه در اين روش شما مي توانيد از دي.وي.دي هاي با مارك معمولي مثل T-Gate و Aone هم استفاده كنيد و سرعت رايت خودتون رو هم روي 4x تنظيم كنيد فقط دقت كنيد كه در مرحله دوم از فايل dvd استفاده كنيد كه قبلا اون رو ويرايش كردين و مقدار LayerBreak رو به 2086912 تغيير دادين ))
در نهایت شما یه بازی XGD3 خواهید داشت که روی LT3 به راحتی اجرا میشه

موفق باشید : حامد :31::31::31:

CRIS Joon CR7
22-07-2012, 15:35
سلام . ببخشید دیر شد آخه 2 -3 روز قبل ماه رمضون رفتیم مسافرت ... راستی حامد صدام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]( یعنی همون تایپ دیگه راستی خودتو معرفی نمیکنی برا اینکه راحت تر با

هم صحبت کنیم... )

ربطی به این تاپیک نداره ولی خب توضیح میدم....( فط یکی از دوستان لطف کنه لینکه این برنامه ها رو بزاره بقیه استفاده کنن البته تو اینترنت سرچ بزنید هست )

1. کلا شما با هر برنامه ای میتونید برای ایمیج گیری از بازی هاتون استفاده کنید ولی پیشنهاد من به شما آخرین ورژن برنامه CLONE CD هستش چون دیسک رو هم نمی سوزونه
نکته : شمه برای این کار به 2 برنامه نیاز دارید : برنامه ایمیج گیری از DVD مثل IMGBURN یا 5.3.1.4 CLONE CD و برنامه ABGX 1.0.6 که آخرین ورژن از این برنامه ها رو به شما توصیه میکنم.

2. خب حالا میریم به سراغ ایمیج گیری ...خب هممون این روشو بلدیم .... دیسک رو بزارید تو دستگاه برنامه CLONE CD رو باز کنید

گزینه READ TO IMGE FILE رو بزنید . ( برای برنامه IMG BURN گزینه CREAT IMGE FILE FROM DISK رو بزنید ) و یک ایمج داخل هارد ذخیره کنید .

نکته : ایمیج را به صورت فایل ISO ذر هارد ذخیره کنید و هر فایل اضافی که در این مرحله کنار فایل ISO هست رو پاک کنید که برنامه یه فایل به اسم .DVD کنار بازی میسازه که 1 KB یا 2 KB هم بیشتر نیست و باید پاک بشه ( ایمیج شما حیجمی معادل 96/7 یا 13/8 خواهد داشت )

در بالای صفحه در قسمت Input گزینه Files رو انتخاب و فایل بازی رو Open کنید مطابق تصویر .

به TAB قسمت Options بروید و مطابق تصویر گزینه ها رو تیک بزنید .

به TAB قسمت AutoFix بروید و مطابق تصویر گزینه ها رو تیک بزنید و گزینه Launch پایین صفحه رو کلیک کنید یه پنجره کامند پورت (cmd) برای شما باز میشه و یه سری تغییرات روی ایمیج شما انجام میشه

نکته1 : خیلی مهم این هست که برنامه ABGX یه فایل به اسم ایمیج بازی ولی با پسوند dvd کنار فایل iso بازی میسازه که نباید به هیچ وجه پاک بشه و مرحله رایت بازی با استفاده از همین فایل خواهد بود

نکته 2 :فقط یک مرتبه همین فایل رو با برنامه notepad باز کنید و در خط اول مقدار LayerBreak=2133520 رو به LayerBreak=2086912 تغییر بدین

رایت :

2- در پنجره بعد گزينه Browse رو انتخاب كنيد و فايل با پسوند dvd كه توسط ABGX ساخته شده ولي خودمون اون رو ويرايش كرديم رو در برنامه Open كنيد .

3- در پنجره بعد درايو خودتون رو انتخاب كنيد و كليد Next رو بزنيد .

4- در مرحله بعد يك عدد ديسك 8.5 گيگ داخل درايو بزاريد و كليد Next رو انتخاب كنيد .

(( نكته قابل توجه اينه كه در اين روش شما مي توانيد از دي.وي.دي هاي با مارك معمولي مثل T-Gate و Aone هم استفاده كنيد و سرعت رايت خودتون رو هم روي 4x تنظيم كنيد فقط دقت كنيد كه در مرحله دوم از فايل dvd استفاده كنيد كه قبلا اون رو ويرايش كردين و مقدار LayerBreak رو به 2086912 تغيير دادين ))

موفق باشید : حامد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکساش کو؟
مال وطن دانلود هستش دیگه:27:

Master Game
22-07-2012, 15:53
عکساش کو؟
مال وطن دانلود هستش دیگه:27:

سلام عزیز جان ...

نه اتفاقا برا اونجا نیست تو همه سایتا توضیح داده شده دوستان میتونن برن از اونجاهام نگاه کنن منتها بعضی جاها اشتباه توضیح داده اینم لینکاش :

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به جای AAAAA سایت B A Z I C E N TE R رو بزنید

ariaei_tabar
22-07-2012, 18:49
کی لینک تایپیک معرفی بازی ها رو داره؟

ehsanqomionlone
11-08-2012, 15:11
سلام با این کاری که برای اجرای بازی ها از روی هارد گذاشتید مشکلی پیش نمیاد من فکر میکنم دیسک بیشتر داغ شده لطفا جواب دهید

ehsan_kabiri_33
15-08-2012, 17:17
سلام- میخاستم بدونم این راه کار برای چه اروری هست؟
ایا برای ارور failed to autorize disc همین راه کار هست یا مربوط به رایت دیسک میشه؟ ( بعد از نصب بازی و هنگام اجرای بازی این ارور میاد - یه بار هم موقعی که توی تنظیمات دسته بازی داشتم ور میرفتم اومد)

ممنون

ehsan_kabiri_33
15-08-2012, 22:47
رفتم یه سی دی صوتی ریپ کردم.
play کردم. بازی مشکلش حل شد. بابا شما دیگه کی هستید ...............

تنکس ا لات
:)

shayan2626
16-08-2012, 14:31
اقایون کمممممممممممممممممک.:42:
من audio cd با نرو رایت میکنم نمیشه! اصلا تشخیص نمده کنسول که توی اون اهنگه چه کنم؟؟؟:19:

Master Game
16-08-2012, 15:01
رفتم یه سی دی صوتی ریپ کردم.
play کردم. بازی مشکلش حل شد. بابا شما دیگه کی هستید ...............

تنکس ا لات
:)

سلام.

مخلصیم . کاری بود از طریق پ.خ دخدمتم.

gmail: shopx360@gmail.com

اقایون کمممممممممممممممممک.:42:
من audio cd با نرو رایت میکنم نمیشه! اصلا تشخیص نمده کنسول که توی اون اهنگه چه کنم؟؟؟:19:

خب چه کاریه......... رایت نمیشه برو یه آدیو موزیک از بیرون بخر ..

shayan2626
17-08-2012, 18:34
خب چه کاریه......... رایت نمیشه برو یه آدیو موزیک از بیرون بخر ..
سلام رایت میشه ولی xbox نمیخونه!!!:18:
ولی با usb اهنگ گذاشتم جواب داد !!! :21: فرقی میکنه یا نه؟؟؟:10:

fastfunny
18-08-2012, 09:49
آقا کار خیلی جالبی به نظر می رسه ولی من دقیقا همه این کارا رو کردم اول بازیو intall کردم بعد آهنگای روی audio cd رو rip کردم رو دستگاه . آهنگ رو پخش کزدم ولی بازی رو که می رم play game می کنم بازم میگه اورجینال دیسک رو بزار بازیهای که امتحان کردم هم اینا بود:
pes2012
call of duty MW3

shayan2626
18-08-2012, 20:35
آقا کار خیلی جالبی به نظر می رسه ولی من دقیقا همه این کارا رو کردم اول بازیو intall کردم بعد آهنگای روی audio cd رو rip کردم رو دستگاه . آهنگ رو پخش کزدم ولی بازی رو که می رم play game می کنم بازم میگه اورجینال دیسک رو بزار بازیهای که امتحان کردم هم اینا بود:
pes2012
call of duty MW3
mw3 که اصلا lt+2 هستش!
و pes 12 هم همینطور!
ولی اگه پچ شده باشه نمیدونم.:23:

CRIS Joon CR7
18-08-2012, 20:44
mw3 که اصلا lt+2 هستش!
و pes 12 هم همینطور!
ولی اگه پچ شده باشه نمیدونم.:23:

بازی LT2 یعنی چی؟

خب MW3 قفل XGD3 داره دیگه و روی LT3 یا باید برنر مکس باشه یا با این روش بازیش کنید یا قید نصب روی هارد رو بزنید///

Master Game
18-08-2012, 21:38
بازی LT2 یعنی چی؟

خب MW3 قفل XGD3 داره دیگه و روی LT3 یا باید برنر مکس باشه یا با این روش بازیش کنید یا قید نصب روی هارد رو بزنید///

خیلی راحت از رو هارد اجرا میشه !!!

پچش کنید . من خودم عین هلو از رو هارد دارم بازی میکنم MW3 رو ...

pes2012
call of duty MW3

دقیقا چه اروری مدیه ؟ CLEED یا UNREADBLE یا اورجینال دیسک که دیگه نمیده شاید بازیت خرابه یا ساپورت نمیشه باید پچ شه یا لنزت ضعیفه ... ORGINAL DIC نداریم که !!!!!!!!

Master Game
18-08-2012, 21:43
سلام رایت میشه ولی xbox نمیخونه!!!:18:
ولی با usb اهنگ گذاشتم جواب داد !!! :21: فرقی میکنه یا نه؟؟؟:10:

بریزه تو هارد حله .

مگه میشه نخونه . آدیو زدی نخوندش ؟

سوالی داشتید اGMAIL بزنید حتما جواب میدم ... پبام خصوصی بدید ممکنه نبینم .!!!

GMAIL : shopx360@gmail.com

shayan2626
18-08-2012, 22:56
بازی LT2 یعنی چی؟

منظورم همون بود که رو lt3 اجرا میشه!:31:

بریزه تو هارد حله .

مگه میشه نخونه . آدیو زدی نخوندش ؟

سوالی داشتید اGMAIL بزنید حتما جواب میدم ... پبام خصوصی بدید ممکنه نبینم .!!!

GMAIL : shopx360@gmail.com
اره بابا خودمم موندم توش نمیدونم چه مرگیشه؟؟؟:18::24::22::24::18:
فکر کنم برای اپدیت جدید داشبرده!
چون قبلا اینجوری نبود!می خوند!
اصلا ترک هارو نمیخونه ولی با usb اهنگ mp3 میزارم جواب میده !!!
مرسی:40:

fastfunny
19-08-2012, 13:28
خیلی راحت از رو هارد اجرا میشه !!!

پچش کنید . من خودم عین هلو از رو هارد دارم بازی میکنم MW3 رو ...

دقیقا چه اروری مدیه ؟ CLEED یا UNREADBLE یا اورجینال دیسک که دیگه نمیده شاید بازیت خرابه یا ساپورت نمیشه باید پچ شه یا لنزت ضعیفه ... ORGINAL DIC نداریم که !!!!!!!!

disk required
insert the ....... game disk

و

xbox live marketplace
this is an installed game. to play, insert the original game disk

hamed-akbarie
29-08-2012, 00:52
disk required
insert the ....... game disk

و

xbox live marketplace
this is an installed game. to play, insert the original game disk

دوست عزیز باید دیسک رو بزاری اگرنه اصلا اجرا نمیشه ...

وین رونی
03-09-2012, 18:44
رفتم از یه جا SD رو خریدم اومدم بریزم تو هارد تا 60 درصد می رفت بعدش ارور کلین دیسک میداد.رفتم مغازه جریان رو گفتم یه جوجه هم کنار یارو بود مغازه داره گفت خوب معلومه دیگه 97 درصد رو هارد نصب نمیشه باید با دیسک بازی کنی گفتم من کلی 97 درصد نصب کردم رو هارد از یه روشی هم بدون دیسک استفاده می کنم اون جوجه گفت مگه میشه از عقل به دوره گفتم خوب من بی عقل! اما با همین بی عقلیم دارم اینطوری بازی می کنم تو فلان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سایت هم این روش نوشته شده گفت اون فلان سایت که سایت بزرگی نیست!!خلاصه شروع کرد مسخره بازی که سی دی رو عوض نکنن منم گفتم آقاجون قد سنت پای بازی و کامپیوتر و نت بودم دیگه منو مسخره نکن آخر سر زیر بار نرفت گفت حتماً کنسولت چون ارکید هست اینطوریه
خلاصه دیسک بازی رو عوض کردم و اومدم نصب کردم و رفتم تو بازی
هنوز خیلی از مغازه دارا که ادعاشون هم میشه این روشو نمی دونن
البته خودم هم یه سوال دارم با این روش تکلیف اون 3 درصد چی میشه؟

habib48
07-09-2012, 03:11
دوستان من يه دستگاه xbox 4gig اسليم دارم که lt3 و داشبوردش هم 2.0.14719 هستش يه هارد سیگیت 320 کامپیوتر معمولی رو هم به هارد اکسترنال اداپتوردار تبديل کردم و بهش وصل کردم . با روش هاي ذکرشده چندتا بازي 97% از جمله ماداگاسکار3 وتوی استوری 3 و پروتوتایپ 2 رو روی هارد نصب کردم ولي اصلا بدون ديسک از رو هارد اجرا نميشن( يه اهنگ mp3 با کامپيوتر رو هارد کپي کردم و اول اونو اجرا ميکنم و در حين پخش اهنگ بازي رو ميخام اجرا کنم ميگه ديسکشو بذار )audio cd هاي مختلف رو هم که ميذارم تو دستگاه تا ريپ کنم و تو هارد بريزم نمشه چون گزينه rip cd کم رنگه و عمل نميکنه با فلش 16gig هم همینطوره لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست

IRAN_KING
11-09-2012, 10:58
دوستان من يه دستگاه xbox 4gig اسليم دارم که lt3 و داشبوردش هم 2.0.14719 هستش يه هارد سیگیت 320 کامپیوتر معمولی رو هم به هارد اکسترنال اداپتوردار تبديل کردم و بهش وصل کردم . با روش هاي ذکرشده چندتا بازي 97% از جمله ماداگاسکار3 وتوی استوری 3 و پروتوتایپ 2 رو روی هارد نصب کردم ولي اصلا بدون ديسک از رو هارد اجرا نميشن( يه اهنگ mp3 با کامپيوتر رو هارد کپي کردم و اول اونو اجرا ميکنم و در حين پخش اهنگ بازي رو ميخام اجرا کنم ميگه ديسکشو بذار )audio cd هاي مختلف رو هم که ميذارم تو دستگاه تا ريپ کنم و تو هارد بريزم نمشه چون گزينه rip cd کم رنگه و عمل نميکنه با فلش 16gig هم همینطوره لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست
منم مشکل شما رو دارم فکر کنم امکان کپی روی فلش نباشه !
دوستان کسی اطلاع داره ؟

IRAN_KING
11-09-2012, 11:54
خوب فهمیدم.
برای دوستانی که فلش دارن می تونن اهنگ ها رو با Windows Media Player ریپ کنن و تو فلش کپی کنن بعد تو کنسول اجرا میشه بازی هم تست کردم مشکلی نداشت :20:

psp2
28-09-2012, 01:27
اجرای بازی های 97% از روی هارد کنسول ( اگه دوستان اجازه بدن تاپیک این مطلبو بزنم بقیه استفاده کنن )

1. اول بازی رو روی هارد کنسول بریزید در این مرحله هیچ اروری ازتون نمیگیره

2. فقط و فقط کافیه یک موزیک بر روی هارد کنسول بریزید ( از اونجایی که نمیشه موزیک رو مستقیم تو هارد کنسول ریخت یک

CD آدیو موزیک بزارید تو دستگاه تا تو هارد کنسول تبدیل و کپی بشه )

3.حالا قبل از اینکه وارد بازی بشید کافیه یک موزیک بزارید پخش بشه ...وقتی موزیک رو میزارید پخش بشه دیگه در هین ورود

بازی هیچ اروری نمی بینید .

4. نکته خیلی مهم : موزیک رو فقط در هنگام ورود به بازی بزارید پخش بشه وقتی وارد بازی شدید یعنی منوی بازی اومد

دکمه stop رو بزنید تا موزیک متوقف بشه .اگر صدای موزیک ازیتتون میکنه خب صدای موزیک پلیرتونو ببیندید دیگه. دی :

حالا دیگه بازیتون از روی هارد اجرا میشه ....

نکته 2 : من خودم تا حالا به این مشکلی که میخوام الان بهتون بگم بر نخوردم ولی اگر یه زمانی در داخل بازی یعنی در هین

مراحل بازی ارروری ازتون گرفته شد و از بازی اومد بیرون دفعه ی بعد موزیک رو pause کنید ... ولی خیالتون راحت تو بازی

ارور نمیگیره همون STOP رو بزنید دی :
من خودم این روشو اجرا کردم و 100% جواب میده خیالتون راحت.:دی

تو این روش بازی به هیچ عنوان از روی هارد اجرا نمیشه بلکه فقط دیسک بازی موقع بازی بیرون نمیاد بلکه بازی از روی درایو اجرا میشه من اینو امتحان کردم شما یه بازی معمولی رو هارد نصب کنید و اونو اجرا کنید و خوب به صدای درایو گوش کنید میبینید که کاملا بیصدا هست اگه دستتون رو هم دستگاه بگیرید میبینید که دستگاه هیچ لرزشی نداره حالا یه دیسک 97% رو رو هارد نصب کنید و با آهنگ وارد بازی بشید تو این لحظه به صدای درایو گوش بدین میشنوید که دیسک تو درایو میچرخه اگه دستتون رو یه دستگاه بگیرین لرزش رو حس میکنین که ناشی از کار کردن درایوه بعد از 5 دقیقه دیسک بازیرو اگه در بیارید میبینید کاملا گرم شده این روش فقط باعث میشه دستگاه موقع اجرای بازی اونو از درایو بیرون نده نه اینکه بازیاز روی هارد اجرا بشه من توصیه میکنم این روشو به کار نبرید چون باعث ضعیف شدن لنز دستگاه میشه

bache pooldar
02-10-2012, 03:19
دوستان سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید. فریمور ایکس باکسم lt3 هستش با آپدیتی که از live دانلود کردم . دیروز یهویی زد به سرم fallout new vegas رو بعد از 1 سال بازی کنم . اما ارور clean the disc میده در حالی که دیسک تمیزو بدون خشه. از طرفی وقتی میخوام بازی رو نصب کنم تا 27 % بیشتر نمی ره و دوباره همون ارور رو میده . یعنی باید نسخه برنر مکس بگیرم؟ در حالی که میدونم چنین نسخه ای نیست. ممکنه دیسک طی این مدت خراب شده باشه؟

A.N.A.P
02-10-2012, 12:43
دوستان سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید. فریمور ایکس باکسم lt3 هستش با آپدیتی که از live دانلود کردم . دیروز یهویی زد به سرم fallout new vegas رو بعد از 1 سال بازی کنم . اما ارور clean the disc میده در حالی که دیسک تمیزو بدون خشه. از طرفی وقتی میخوام بازی رو نصب کنم تا 27 % بیشتر نمی ره و دوباره همون ارور رو میده . یعنی باید نسخه برنر مکس بگیرم؟ در حالی که میدونم چنین نسخه ای نیست. ممکنه دیسک طی این مدت خراب شده باشه؟

یا به خاطر خراب شدن دیسک این اتفاق افتاده یا ضعیف شدن لنز درایو !

alishoty
25-10-2012, 11:59
سلام

با clone cd موقع مرحله آخر دو گزینه میاد try to overburn و until the end

کدومشو بزنم؟

yoosef_st
07-11-2012, 17:05
خیلی ممنون بابت این آموزش
اما اینکه انقدر خودتون رو واسه ریپ کردن خسته کنید هم آنچنان لازم نیستا
میشه توی فلشتون هم آهنگ بریزید وصل کنید به Xbox و بذارید پخش شه
همین :)

mojtaba_tanha
10-11-2012, 08:58
سلام من تازه xbox خريدم. وقتي بازي رو اينستال ميكنم بعد موقع اجرا كه آهنگ و پلي كردم بايد ديسك تو دستگاه باشه كه بازي اجرا بشه؟ اگه جواب اره هست! يه سوال ديگه اين كه از كجا بفهمم كه بازي از روي هارد اجرا شده؟

CRIS Joon CR7
10-11-2012, 10:25
سلام من تازه xbox خريدم. وقتي بازي رو اينستال ميكنم بعد موقع اجرا كه آهنگ و پلي كردم بايد ديسك تو دستگاه باشه كه بازي اجرا بشه؟ اگه جواب اره هست! يه سوال ديگه اين كه از كجا بفهمم كه بازي از روي هارد اجرا شده؟

جواب سوال اول : آره
جواب سوال دوم : وقتی از توی لایبرری بازی رو لانچ کنی ، اگه بازی رو نصب کرده باشی بازی از رو هارد اجرا میشه/

mojtaba_tanha
10-11-2012, 10:37
جواب سوال اول : آره
جواب سوال دوم : وقتی از توی لایبرری بازی رو لانچ کنی ، اگه بازی رو نصب کرده باشی بازی از رو هارد اجرا میشه/
تشكر از پاسخت ولي ببخششيد لايبرري كجا هست. باز اگه منظور از لايبرري همون منوي اول xbox هست كه گيم و از اونجا اينستال ميكنيه !كه اونو بدون پخش آهنگم وقتي ديسك و ميزاري كه لانچ ميشه! منظورم و گرفتي!!؟

CRIS Joon CR7
10-11-2012, 11:51
تشكر از پاسخت ولي ببخششيد لايبرري كجا هست. باز اگه منظور از لايبرري همون منوي اول xbox هست كه گيم و از اونجا اينستال ميكنيه !كه اونو بدون پخش آهنگم وقتي ديسك و ميزاري كه لانچ ميشه! منظورم و گرفتي!!؟

:blink:
What?s
لایبرری ، وقتی تو منوی اول هستی سه بار یا 4 بار RB رو بزنی منوی لایبرری رو میبینی که نوشته My Games
بازی رو که از اونجا اجرا کنی ، از رو هارد اجرا میشه (چیزی نامفهومه؟)
این روش برای اجرای دیسک های غیر برنر مکس از رو هارد هست که ، با گذاشتن یک قطعه آهنگ که روی دیسک Audio هستش و روی هارد ریپ کردی ، دیگه ارور نمیده /

بعدش در هیچ صورت بازی بدون دیسک روی کنسول های LT اجرا نمیشه/

mojtaba_tanha
10-11-2012, 12:00
:blink:
What?s
لایبرری ، وقتی تو منوی اول هستی سه بار یا 4 بار RB رو بزنی منوی لایبرری رو میبینی که نوشته My Games
بازی رو که از اونجا اجرا کنی ، از رو هارد اجرا میشه (چیزی نامفهومه؟)
این روش برای اجرای دیسک های غیر برنر مکس از رو هارد هست که ، با گذاشتن یک قطعه آهنگ که روی دیسک Audio هستش و روی هارد ریپ کردی ، دیگه ارور نمیده /

بعدش در هیچ صورت بازی بدون دیسک روی کنسول های LT اجرا نمیشه/

دوست من حرف شما درست من باهمين روشي كه شما ميگي بدون پلي كردن آهنگم بازي رو پلي ميكنم! پس دليل پلي كردن آهنگ چيه؟

CRIS Joon CR7
10-11-2012, 12:06
دوست من حرف شما درست من باهمين روشي كه شما ميگي بدون پلي كردن آهنگم بازي رو پلي ميكنم! پس دليل پلي كردن آهنگ چيه؟

مجتبی تنها : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:دی
بابا وقتی دیسک معمولی یا ترونکیت رو روی هارد نصب کنی ، و از رو هارد اجرا کنی تو بازی ارور میده ، اون آهنگ رو میزاری تا دیگه ارور نده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا برید برنر مکس بگیرید خیال همه رو راحت کنید/ کچل شدم!

Leur12
24-11-2012, 00:34
QUOTE=A.N.A.P;7104489]Master Game جان بگو چه جوری پچ کنم ؟ از بازی ایمیج بگیرم بیارم تو abgx ؟

سلام . ببخشید دیر شد آخه 2 -3 روز قبل ماه رمضون رفتیم مسافرت ... راستی حامد صدام کنید :31:( یعنی همون تایپ دیگه راستی خودتو معرفی نمیکنی برا اینکه راحت تر با

هم صحبت کنیم... )

فقط در آخرین مرحله باید چند دقیقه با اینترنت متصل بشید تا یه فایل چند کیلوبایتی دانلود بشه...

در بالای صفحه در قسمت Input گزینه Files رو انتخاب و فایل بازی رو Open کنید

به TAB قسمت Options بروید و .تیک گزینه های زیر را بزنید :

...vrify if stealth و ... check fix video

به ما بقیه گزینه ها دست نزنید و بگزارید روی تنظیمات پیش فر ض تیک آنها خورده شده باشد

به TAB قسمت AutoFix بروید و مطابق زیر گزینه ها رو تیک بزنید و گزینه Launch پایین صفحه رو کلیک کنید یه پنجره کامند پورت (cmd) برای شما باز میشه و یه سری تغییرات روی ایمیج شما انجام میشه

adjust ssv1angle 359...

auto fix رو هم بزارید رو level 3

به ما بقیه گزینه ها دست نزنید و بگزارید روی تنظیمات پیش فرض تیک آنها خورده شده باشد

رایت :

5- در پنجره بعد گزينه Browse رو انتخاب كنيد و فايل با پسوند dvd كه توسط ABGX ساخته شده ولي خودمون اون رو ويرايش كرديم رو در برنامه Open كنيد .

6- در پنجره بعد درايو خودتون رو انتخاب كنيد و كليد Next رو بزنيد .

7- در مرحله بعد يك عدد ديسك 8.5 گيگ داخل درايو بزاريد و كليد Next رو انتخاب كنيد .

موفق باشید : حامد :31::31::31:
[/QUOTE]

Leur12
24-11-2012, 00:48
سلام خسته نباشید
من سی دی بازی halo combat evolved که بازی lt2 است از روی ان ایمیج گرفتم 2فایل داده شد یکی ایمیج بازی یکی پسوند بازی که layer break=2133520 بود بعد از باک کردن ان پسوند با برنامه abgx360 برای پچ کردن ان تنظیمات مربوطه را انجام دادم وبعد کلید lunch را زده و در صفحه باز شده با خطوطی قرمز رنگ وهم سبز رنگ مواجه شده که پچ بازی کامل انجام نشد ایراد کجاست لطفا راهنمایی کنید باتشکر

leur 12

Mostafa NBA
02-12-2012, 14:02
دوستان یک مشکلی که من پیدا کردم اینه که در بازی Most Wanted وقتی در حالت ذکر شده در این تاپیک میرم، موزیک بازی در حالتِ Driving و موقع Race بالکل حذف میشه، جالب اینجاست که فقط 3 ثانیه از موزیک پخش میشه و یک دفعه قطع میشه.

خیلی زجر آوره که همچنین بازی ای رو بدون موزیک انجام داد. دوستان راه حلی سراغ دارید ؟

Reza31001
02-12-2012, 18:19
بعد از شروع بازی باید آهنگی رو که برای پخش گذاشتید stop کنید نه pause تا آهنگ های خود بازیتون پخش بشه

panther99
02-12-2012, 20:12
هیلو 4 رو نصب کردم و با همون روش موزیک پلیر حل میشه ولی ظاهرا سیو نمیکنه !!!!!! ینی دفعه بعد که میخوام بازی کنم از اونجایی که سیو کردم نمیشه بازی کنم !!!!!! چه باید کرد ؟؟؟؟؟ البته دیسک 97% هست . ولی تو اجرای گیم با همون روش موزیک پلیر مشکلی ندارم.

Mostafa NBA
03-12-2012, 15:20
بعد از شروع بازی باید آهنگی رو که برای پخش گذاشتید stop کنید نه pause تا آهنگ های خود بازیتون پخش بشه

با تشکر فراوان، دمت گرم، حل شد

AMIR REZAs
07-12-2012, 12:31
کسی میدونه چجوری بازی 98 درصد رو روی فلش بریزم ؟
4گیگ هست ایکس باکسم
مرسی

Mostafa NBA
07-12-2012, 13:11
کسی میدونه چجوری بازی 98 درصد رو روی فلش بریزم ؟
4گیگ هست ایکس باکسم
مرسی

فلش رو بزن به کنسول و Configure کن. و بعد بازی رو نصب کن و موقع نصب، آدرس Memory ه فلش رو بده. فقط تا 16 گیگ ساپورت میکنه حتی اگه فلش 32 گیگ بزنی. برای اجرای بازی 98% از روی فلش هم باید طبق راهی که پست اول همین تاپیک گفته بری.

AMIR REZAs
07-12-2012, 13:32
فلش رو بزن به کنسول و Configure کن. و بعد بازی رو نصب کن و موقع نصب، آدرس Memory ه فلش رو بده. فقط تا 16 گیگ ساپورت میکنه حتی اگه فلش 32 گیگ بزنی. برای اجرای بازی 98% از روی فلش هم باید طبق راهی که پست اول همین تاپیک گفته بری.

مشکلم همین آهنگ ریختنه یعنی CD Audio که میذارم گزینه ای واسه RIP کردن پیدا نمیشه !
راه دیگه ای نیست که رو فلش آهنگ بریزم موقع بازی اجراش کنم ؟

Reza31001
07-12-2012, 15:39
چرا میشه راهش رو هم خودتون گفتید
آهنگ رو از روی فلش اجرا کنید و بعد وارد بازی بشین و بعد یکی دو دقیقه آهنگ رو stop کنید

AMIR REZAs
07-12-2012, 16:59
آهنگ رو از روی فلش اجرا کنید و بعد وارد بازی بشین و بعد یکی دو دقیقه آهنگ رو stop کنید

خب همین که چجوری تو فلش آهنگ بریزم مشکله . چون تو اون فلش بازی رو ریختم ، نمیشه آهنگ رو از طریق pc تو فلش ریخت

مگر اینکه تو یه فلش دیگه آهنگ بریزم همزمان دو فلش بزنم به xbox ؟ کسی امتحان کرده این روشو؟

Reza31001
07-12-2012, 17:07
یا باید از دو فلش استفاده کنید یا اینکه تمام فضای فلشتون رو کانفیگ نکنید و مثلا 500 مگ رو خالی بذارید این طوری وقتی فلش رو به pc میزنید 500 مگ فضای خالی داره و میتونید تو اون فضا آهنگ بریزید و براحتی در کنسول اجرا کنید
منتها نمیدونم وقتی بخواین هم بازی و هم آهنگ رو از روی یه فلش و به طور همزمان اجرا کنید مشکلی پیش میاد یا نه

خودتون امتحان کنید قائدتا مشکلی برای کنسول یا فلش به وجود نمیاد فقط اگه بازی اجرا نشد که با دو تا فلش امتحان کنید
حتما جواب میده

Mostafa NBA
08-12-2012, 16:24
مشکلم همین آهنگ ریختنه یعنی CD Audio که میذارم گزینه ای واسه RIP کردن پیدا نمیشه !
راه دیگه ای نیست که رو فلش آهنگ بریزم موقع بازی اجراش کنم ؟

یک سوالی الان برای خودم پیش اومد، مگه میشه گزینه ی RIP نباشه ؟؟؟

AMIR REZAs
08-12-2012, 17:45
یک سوالی الان برای خودم پیش اومد، مگه میشه گزینه ی RIP نباشه ؟؟؟

بله تو این CD اینطوری بود .
ولی جالب تر اینه که تو یه CD دیگه که گزینه RIP داشت وقتی این گزینه میزدم هیچ اتفاقی نمی افتاد !! دقیقا وقتی RIP رو میزنی باید چه اتفاقی بیافته ؟

یا باید از دو فلش استفاده کنید یا اینکه تمام فضای فلشتون رو کانفیگ نکنید و مثلا 500 مگ رو خالی بذارید این طوری وقتی فلش رو به pc میزنید 500 مگ فضای خالی داره و میتونید تو اون فضا آهنگ بریزید و براحتی در کنسول اجرا کنید
منتها نمیدونم وقتی بخواین هم بازی و هم آهنگ رو از روی یه فلش و به طور همزمان اجرا کنید مشکلی پیش میاد یا نه

خودتون امتحان کنید قائدتا مشکلی برای کنسول یا فلش به وجود نمیاد فقط اگه بازی اجرا نشد که با دو تا فلش امتحان کنید
حتما جواب میده

فلشمون باید بالای 8 گیگ باشه ؟ 2گیگ زدم هیچ اتفاقی نیافتاد

AMIR REZAs
08-12-2012, 20:03
مشکل حل شد . توی همون فلشی که بازی رو ریخته بودم 500 کیلوبایت جا داشت یه آهنگ کم حجم ریختم راحت وارد بازی شد

بابت راهنماییتون ممنون

omidstatu
25-12-2012, 17:59
GEoW جواب نداد ! :37: رفتم تو بازی زد Disc not supported !

ویرایش :
هیچ کدوم از بازی ها نیومد !

اگه می خواین تمامی بازیهای LT2 رو مثل LT3 اجراع کنید بدون هیچ هزینه ای بیاین اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sabztosht
28-12-2012, 21:39
ببخشید ارور نات ریکوگانیزد باسه چیه؟

Reza31001
29-12-2012, 16:43
ببخشید یه سوال این روش فقط برای بازی های 97% هست درسته ؟ من الان رفتم دی وی دی رایتر liteon خریدم و بازی ها رو 100% رایت می کنم اما امروز بازی hitman رو رایت کردم حجم دیسک 8.13 گیگ هست ولی وقتی میریزم تو xbox و اجرا می کنم بازهم از رو دیسک اجرا میشه و حتما باید دوباره آهنگ بزارم تا از رو هارد اجرا شه ؟ چرا ؟؟؟
مرسی
همیشه چند دقیقه ابتدایی بازی (مخصوصا بازیهای جدید) از روی دیسک خونده میشه
شما بعد از 10 دقیقه بازی چک کنید که از روی هارد خونده میشه یا روی دیسک

ramin_pilot
29-12-2012, 20:35
ببخشید یه سوال این روش فقط برای بازی های 97% هست درسته ؟ من الان رفتم دی وی دی رایتر liteon خریدم و بازی ها رو 100% رایت می کنم اما امروز بازی hitman رو رایت کردم حجم دیسک 8.13 گیگ هست ولی وقتی میریزم تو xbox و اجرا می کنم بازهم از رو دیسک اجرا میشه و حتما باید دوباره آهنگ بزارم تا از رو هارد اجرا شه ؟ چرا ؟؟؟
مرسی

aydin_eb7777
29-12-2012, 22:02
مرسی
با خرید تنها رایتر Lite-On که نمیشه 100% رایت کرد
آیا فریمور رایتر رو برای رایت Burner Max تغییر دادی یا نه؟

ramin_pilot
29-12-2012, 22:17
همیشه چند دقیقه ابتدایی بازی (مخصوصا بازیهای جدید) از روی دیسک خونده میشه
شما بعد از 10 دقیقه بازی چک کنید که از روی هارد خونده میشه یا روی دیسک

10دقیقه تست نکردم اما وقتی آهنگ میزارم از همون اول هم از روی هارد اجرا میکنه

با خرید تنها رایتر Lite-On که نمیشه 100% رایت کرد
آیا فریمور رایتر رو برای رایت Burner Max تغییر دادی یا نه؟

بله فریمورک را عوض کردم و حجم دی وی دی خام هم 8,738,846,720 bytes شده و قتی هم ار دی وی دی دوباره ایمچ می گیرم 8.13 گیگ هست پس از 100% رایت شدن دی وی دی مطمین هستم

Abolfazl-Star
11-01-2013, 10:02
آقا ما هر کاری کردیم نشد که نشد:n28:

CD AUDIO هم گذاشتم وقتی رو بازی که قبلا نصب کردم Play میزنم میگه Please Insert CD game

بعد اوکی که میزنم میگه This Game On Installed .Please Insert Cd game Orginal

شما ها چجور اینکارو میکنین بازی رو نصب میکنین یا ...:n13:

Reza31001
11-01-2013, 10:40
شما با CD AUDIO میخوای بازی رو اجرا کنی؟ :n04::n02:

CD AUDId رو میذاریم تا یه آهنگ ریپ بشه رو کنسول بعد cd رو خارج میکنیم دیسک بازی رو میذاریم آهنگ مورد نظر رو اجرا میکنیم بعد میریم تو بازی بعد 5 دقیقه آهنگ رو stop میکنیم و به زندگی ادامه میدیم:n02:

نتونستی ریپ کنی بی خیال cd شو یه آهنگ بریز رو فلش قبل اینکه بازی رو اجرا کنی آهنگ رو از رو فلش پخش کن بعد بازی رو اجرا کن و باقی ماجرا

Abolfazl-Star
11-01-2013, 13:55
شما با CD AUDIO میخوای بازی رو اجرا کنی؟ :n04::n02:

CD AUDId رو میذاریم تا یه آهنگ ریپ بشه رو کنسول بعد cd رو خارج میکنیم دیسک بازی رو میذاریم آهنگ مورد نظر رو اجرا میکنیم بعد میریم تو بازی بعد 5 دقیقه آهنگ رو stop میکنیم و به زندگی ادامه میدیم:n02:

نتونستی ریپ کنی بی خیال cd شو یه آهنگ بریز رو فلش قبل اینکه بازی رو اجرا کنی آهنگ رو از رو فلش پخش کن بعد بازی رو اجرا کن و باقی ماجرا

نه یه لحظه فک کردم CD AUDIO بزاری پلی کنی دیگه نیازی به سی دی بازی نیس :n02:

خب من بدون ریپ هم قبلا همینجوری میرفتم تو بازی این آهنگ چه تاثیری میذاره ؟
من تونستم Rip کنم همشو فقط تاثیر اینکارو نمیدونم چیه !:n13:

یعنی هیچ راهی نداره بدون CD بازی رو اجرا کرد؟

به درایور دستگاه آسیب نمیرسونه هی بخوای از رو سی دی اجرا کنی در ضمن بگم
وقتی از تو لایبرری باز رو پلی میکنم 10 ثانیه اول شروع به کار میکنه بعد از اون به غیر از فن صدای دیگری رو نمیشنوم :n06:

Reza31001
11-01-2013, 17:41
نه یه لحظه فک کردم CD AUDIO بزاری پلی کنی دیگه نیازی به سی دی بازی نیس
:n02:

خب من بدون ریپ هم قبلا همینجوری میرفتم تو بازی این آهنگ چه تاثیری میذاره ؟
من تونستم Rip کنم همشو فقط تاثیر اینکارو نمیدونم چیه !:n13:
تیتر تاپیک!
بازیهای 97% از روی هارد اجرا نمیشن ولی با این روش چرا

یعنی هیچ راهی نداره بدون CD بازی رو اجرا کرد؟
چرا با روش J-TAG قدیم RGH جدید
150 تومنی آب میخوره برات:n24:

Abolfazl-Star
12-01-2013, 20:01
:n02:

تیتر تاپیک!
بازیهای 97% از روی هارد اجرا نمیشن ولی با این روش چرا

چرا با روش J-TAG قدیم RGH جدید
150 تومنی آب میخوره برات:n24:

چطور بفهمیم بازی 97% هست؟

همون بهتر که از سی دی بخونه همچی پولی ندارم :n02:

ali_sajjady77
20-01-2013, 17:00
ببخشید بازی چجوری باید ‍‍‍‍pach بشه

parsashomali
15-02-2013, 15:59
سلام ببخشید من یه سوال داشتم . ببخشید اگه تکراری هست ... آیا این روش برای لایو بازی کردن هم جواب میده ؟؟؟ منظورم اینه که بدون سی دی برنر مکس میشه با این روش لایو بازی کرد و بن نشد؟؟؟
ممنون

Reza31001
15-02-2013, 18:46
خیر
برای لایو برنرمکس

arashsard
31-03-2013, 12:29
همون بهتر که از سی دی بخونه همچی پولی ندارم :n02:

اگه شیرازی یه جا آدرست میدم با 90 تمن هر داشبوردی واست JTAG میکنه... اگه مادربردت corona باشه بوت زیر 10 ثانیه :n16:

omidxp
02-04-2013, 17:30
سلام دوستان من این روشو انجام میدم برای بازی BioShock Infinite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و داخل بازی هم میشه ولی بعد از 10 دقیقه دوباره همون ارور میاد مشکل از چیه؟ موزیکو از روی فلش 4 گیگ اجرا میکنم.

nemesis
12-04-2013, 05:11
دوستان برای ریپ کردن حتماً باید هارد اصلی Xbox باشه ؟ چون هارد اکسترنال وصل کردم اصلا ریپ نمی کنه

pcgamer
24-07-2013, 14:00
دوستان برای ریپ کردن حتماً باید هارد اصلی Xbox باشه ؟ چون هارد اکسترنال وصل کردم اصلا ریپ نمی کنه
نه هر هاردی وصل کنی حدود 16 گیگش قابل استفاده است . فلش هم میتونی وصل کنی وقتی وصل کردی باید بری تو قسمت سیتینگ اکس باکس و قسمت memory رو اتخاب کنی از اونجا هاردی که وصل کردی رو انتخاب و confirm می کنی ..هاردت رو فورمت می کنه و قابل استفاده روی اکس باکس می شه فقط توجه داشته باش تمام اطلاعات رو هاردتو پاک می کنه! از ما گفتن

اگه شیرازی یه جا آدرست میدم با 90 تمن هر داشبوردی واست JTAG میکنه... اگه مادربردت corona باشه بوت زیر 10 ثانیه :n16:
چه خبره!
اصفهان 70 می گیرن واسه جی تگ و 20 تا بازی مجانی رو هارد هم میریزن .

Persian_Gun's
24-07-2013, 16:36
پس چرا من بدون اینکه فایل آهنگ بریزم دارم استفاده میکنم؟!ولی فقط باید دیسک بازی تو درایو باشه...

alone 74
06-08-2013, 00:29
عکسا برای من نشون نمیده :n03: برام میفرستی

alone 74
06-08-2013, 01:02
عکسای اموزشت برای من نمیاد :n27: میشه برام بفرستی

yavar-mac
22-11-2013, 20:48
سلام من نمیدونستم سوالم رو کجا بپرسم من تازه ایکس باکس گرفتم یه جایی واسه من لینک کنید که به اصطلاحات اشنا بشم مثلا داشبورد چی هستش lt3 چی هستش نمیدونم کلا با منو و اصطلاحاتش اشنا بشم من از پلی ۳ مهاجرت کردم ان این همه دنگ و فنگ نداشت

farzad.1
28-12-2013, 18:03
سلام دوستان.میگن برای این که بازی رو تو هارد دستگاه بریزی باید سی دی فول ساپورت باشه. جریان این فول ساپورت چیه؟ممنون میشم شفاف سازی بکنین

IRAN_KING
28-12-2013, 20:29
سلام دوستان.میگن برای این که بازی رو تو هارد دستگاه بریزی باید سی دی فول ساپورت باشه. جریان این فول ساپورت چیه؟ممنون میشم شفاف سازی بکنین
سی دی :n02: فول ساپورت :n29: !

majidjan
22-06-2014, 20:36
سلام.
من یه سری بازی دارم ، که بصورت iso دانلود کردم. الان با این روشی که تو پست اول تاپیک هست، میتونم با کپی روی هارد ، از بازیها استفاده کنم ؟
فرمور کنسول هم LT3 است.
ممنون.

babak_gww
28-06-2014, 23:20
لطفاااااااااااااا پاک شود

babak_gww
23-07-2014, 18:25
کسی نبود مارو راهنمایی کنه بعد 3 هفته؟ :n28: