PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید کول پد

ali_ab
13-07-2012, 11:44
با سلام به دوستان عزیز

واسه لپ تاپ vaio 15.6 قصد خرید کول پد دارم . با ریویو کردن تاپیک ها نظرم سمت cool deep n8 جلب شد. دوستان عزیز پیشنهاد بهتری در این محدوده قیمت ندارند؟

از راهنمایی و کمک عزیزان سپاسگزارم
پیروز و پاینده باشید

ata.royalfalcon
13-07-2012, 11:51
سلام .
پیشنهادم اینه که deepcool n8 ultra رو بخرید چون نه تنها ولومی جهت تنظیم دور فن دارد بلکه دارای 4 پورت usb هست (مشابه usb hub) .

ali_ab
13-07-2012, 20:45
سلام .
پیشنهادم اینه که deepcool n8 ultra رو بخرید چون نه تنها ولومی جهت تنظیم دور فن دارد بلکه دارای 4 پورت usb هست (مشابه usb hub) .

با سلام

دوست خوبم از راهنمایی شما خیلی سپاسگزارم . اگه شما همین مدل رو استفاده می فرمائید ممنون میشم بگید کار کردن این کول پد در چه حد بی صداست؟ایا بدنه الومینویمی (به خاطر رسانا بودنش) مشکلی ایجاد نمیکنه؟

از راهنمایی و لطف شما بی نهایت متشکرم

پیروز و پاینده باشید

ata.royalfalcon
13-07-2012, 21:49
با سلام

دوست خوبم از راهنمایی شما خیلی سپاسگزارم . اگه شما همین مدل رو استفاده می فرمائید ممنون میشم بگید کار کردن این کول پد در چه حد بی صداست؟ایا بدنه الومینویمی (به خاطر رسانا بودنش) مشکلی ایجاد نمیکنه؟

از راهنمایی و لطف شما بی نهایت متشکرم

پیروز و پاینده باشید

والا من فقط مدل معمولی یعنی deepcool n8 رو دارم که به خاطر قوی بودنش برای کنسول بازی ps3 استفاده میکنم . برای لپتاپم cooler master مدل x2 خریدم . با توجه به اینکه اکثر لپتاپها حداقل چهار تا پایه پلاستیکی یا لاستیکی دارند پس در تماس مستقیم با بدنه آلومنیومی کولپد نیست . در مورد صداش در هر حال اگر گوش تیزی داشته باشید و مخصوصاً در سکوت (شب) شنیده میشه . اگر خیلی روی صدا حساس هستید و همچنین اگر لپتاپتان خیلی داغ نمیکنه میتونید از انواع تک فن رو بخرید که در هر حال به کارایی انواع دو فن نمیرسه .

shkz
17-07-2012, 23:15
سلام

من جدیداً این مدلو خریدم.(DEEP COOL N1) چیز خوبیه آروم و بی صدا کار میکنه.مشخصات کاملشو میتونی تو سایتش ببینی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

asadi.hasan
21-07-2012, 14:02
سلام ، پس منم میرم از همین مدل که گفتین میخرم.ممنون