PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي ارتقا گوشي از سام جت به ؟؟؟؟؟؟

1clik
12-07-2012, 23:54
سلام دوستان گوشي من الان سامسونگ اس 8003 جت هستش قصد ارتقا دارم چي واسم پيشنهاد ميكنين
1- صفحه نمايش با كيفيت و رزوليشن خوب و بهتر از گوشي خودم و 4 اينچ كمتر نباشه
2- دوربينش از مال خودم بهتر باشه
3- حتما آندرويد باشه و قابل ارتقا باشه
4- صداش خوب باشه بلندي صدا بدون هدفون
5- حتما فضاي ذخيره پيام به تعداد بالا رو داشته باشه چون سام خودم از اين بابت كم آورده و ظرفيتش محدوده
قيمت ديگه آخرش 600 تومن بيشتر نشه خودمم از htc desire hd خيلي خوشم مياد
در ضمن قيمت گوشي تو تايلند با ايران چقدر تفاوت داره

h!tman
13-07-2012, 00:08
Galaxy S advance کمی بالاتر از بودجه شماست ولی ارزش هزینه رو داره

hsein
13-07-2012, 00:38
جسارتا اگر محدودیت مالی ندارید samsung galaxy nexus خیلی خوبه دوستان میگند 750 هست قیمتش اما فوق العاده است

اگر هم حتما همین رنج 600 باید باشه که :

Sony Ericsson Xperia Arc S

Sony Xperia Sola

HTC One V

Samsung Galaxy Ace 2

Samsung Galaxy S Plus I9001 - 8GB

Sony Ericsson Xperia Play

اینم هست 740 Samsung Galaxy R I9103

h!tman
13-07-2012, 03:37
به نظرم R رو باید حذف کرد
اصلا گوشی خوب و موفقی نبود و الکی هم گرونه!

amir200812
13-07-2012, 08:04
جسارتا اگر محدودیت مالی ندارید samsung galaxy nexus خیلی خوبه دوستان میگند 750 هست قیمتش اما فوق العاده است

اگر هم حتما همین رنج 600 باید باشه که :

Sony Xperia Sola

HTC One V

Samsung Galaxy Ace 2

اینم هست 740 Samsung Galaxy R I9103

HTC One V

کلا مفتشون گرونه!!! همشون تک هسته ای هستند و در زمان حال با بودجه 600 تومن خرید گوشی تک هسته ای کاملا اشتباه هست!
به لیست بالا باید htc desire hd که خودتون گفتید رو هم باید اضافه کرد! چون هم از نظر سخت افزاری خیلی ضعیفه و هم اینکه کیفیت نمایشگرش واقعا ناامید کننده هست!

Samsung Galaxy R I9103 همانطور که دوستمون گفت، کمی بدرد نخور هست! و کلا موفق نبوده!

برای اینکه نمایشگر با کیفیت داشته باشید، 100% باید به فکر AMOLED باشید! و در این رنج قیمت Galaxy S advance بهترین گزینه هست! از نظر سخت افزار هم رده بالاتر هست. ولی تا جایی که من اطلاع دارم هنوز بصورت رسمی اعلام نشده که به اندروید 4 آپدیت میشه یا نه!

اگه بتونید بودجه رو تا 750 افزاش بدید، میتونید به I9250 GALAXY NEXUS فکر کنید! که از همه نظر برتری داره!(نمایشگر SUPER AMOLED HD / رم یک گیگ / بروز رسانی خیلی سریع سیستم عامل / نمایشگر بزرگتر از بقیه گزینه ها / ...)

edvard_kachal
13-07-2012, 08:29
تو این رنج قیمت بهترین گزینه Samsung I9070 Galaxy S Advance - 8GB هستش ... اما اگه بیشتر هزینه کنی گزینه های دیگه ای هم هست ... اما همین گوشی هم چیز خوبی هستش ...
پردازنده دو هسته ای 1 گیگاهرتز ... 768 رم ...8 گیگ حافظه داخلی ... قابلیت ارتقا ...صفحه نمایش super amoled .4 اینچ ..دوربین 5 و گارانتی خوب ..

hsein
13-07-2012, 12:15
HTC One V

کلا مفتشون گرونه!!! همشون تک هسته ای هستند و در زمان حال با بودجه 600 تومن خرید گوشی تک هسته ای کاملا اشتباه هست!
به لیست بالا باید htc desire hd که خودتون گفتید رو هم باید اضافه کرد! چون هم از نظر سخت افزاری خیلی ضعیفه و هم اینکه کیفیت نمایشگرش واقعا ناامید کننده هست!

Samsung Galaxy R I9103 همانطور که دوستمون گفت، کمی بدرد نخور هست! و کلا موفق نبوده!

برای اینکه نمایشگر با کیفیت داشته باشید، 100% باید به فکر AMOLED باشید! و در این رنج قیمت Galaxy S advance بهترین گزینه هست! از نظر سخت افزار هم رده بالاتر هست. ولی تا جایی که من اطلاع دارم هنوز بصورت رسمی اعلام نشده که به اندروید 4 آپدیت میشه یا نه!

اگه بتونید بودجه رو تا 750 افزاش بدید، میتونید به I9250 GALAXY NEXUS فکر کنید! که از همه نظر برتری داره!(نمایشگر SUPER AMOLED HD / رم یک گیگ / بروز رسانی خیلی سریع سیستم عامل / نمایشگر بزرگتر از بقیه گزینه ها / ...)

من صرفا گوشی هایی که هستند رو میگم مقایسه با خودشون

اما انصافا نکسوس یه چیز دیگه است ...

1clik
13-07-2012, 12:58
دوستان نظرتون در مورد HTC Sensation Xe چیه با صفحه لمسی 4.3 ضدخش ghd همراه با پردازنده 1.5 گیگ دو هسته ای و دوربین 8

h!tman
13-07-2012, 14:04
دوستان نظرتون در مورد HTC Sensation Xe چیه با صفحه لمسی 4.3 ضدخش ghd همراه با پردازنده 1.5 گیگ دو هسته ای و دوربین 8
سنسیشن ها اصلا موبایل های خوبی نبودن و نیستند .
اصلا ارزش خرید ندارند . اصلا!

gombashi
13-07-2012, 15:54
رو چه حسابی این حرف رو زدی که سینسیشن ها اصلا گوشی خوبی نیستند؟لطفا دلیل بیاورید تا ما هم بدونیم

amir200812
13-07-2012, 20:44

رو چه حسابی این حرف رو زدی که سینسیشن ها اصلا گوشی خوبی نیستند؟لطفا دلیل بیاورید تا ما هم بدونیم

سری سنسیشن به هیچ عنوان گزینه خوبی نیست! به هیچ عنوان!
کیفیت نمایشگرش il خیلی خیلی سطح پایین هست!

این دیگه موضوع اثبات شده ای هست و بارها و بارها در این مورد بحث شده و نیازی نمیبینم دوباره موضوعات تکراری رو اینجا مطرج کنیم!

h!tman
13-07-2012, 21:58
سعید تویی؟:دی