PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار کانورتر صدای DTS به AC3 و AAC

amir_t6262
12-07-2012, 20:09
دوستان یه برنامه کانورتر ساده و سریع و راحت که نیاز نباشه ده تا نرم افزار دیگه نصب کنم تا کار کنه (:31:) میخوام که صدای DTS که از فیلم MKV استخراج کردم را به راحتی به AAC و یا AC3 تبدیل کنه که بعد این صدا را به جای صدای DTS اصلی فیلم mux کنم.

من فقط کانورت صدا را میخوام. نه از این برنامه ها که خودشان فیلم را تبدیل میکنند و صدا را هم تغییر میدهند ( که هم کارشان زمان بر است و هم کیفیت نهایی تصویر را خراب میکنند)

با تشکر.

jafarian
12-07-2012, 23:08
برنامه bigasoft total video converter ببینید بکارتون میاد تو لینک دوم هم یک برنامه دیگه معرفی شده:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_t6262
14-07-2012, 18:52
یک برنامه خوب برای این کار پیدا کردم Free Make Audio Converter که دقیقا کاری که میخواهم را انجام میدهد.

ksadi
12-01-2013, 07:53
سلام آقای amir_t6262
ممکنه لطفا بفرمایید که با چه نرم افزاری صدای فیلم را جدا می کنید و بعدا با چه نرم افزار دیگه ای صدای تغییر فرمت داده شده را با همان فیلم ادغام می کنید؟
من دقیقا نیاز دارم همین کار را انجام دهم اما اطلاعات کافی در این زمینه ندارم.
من نرم افزار Free Make Audio Converter را نصب کردم و منتظرم تا شما آن دو نرم افزار دیگر را پیشنهاد کنید یعنی برای انجام این کار باید از سه نرم افزار استفاده شود .ای کاش نرم افزاری بود که همه این کارها را با هم انجام میداد. و به کیفیت فیلم نیز لطمه نمی زد.
با تشکر

ksadi
12-01-2013, 15:14
آقای amir_t6262
اگر درست متوجه شده باشم شما سه کار انجام می دهید:
1.با یک نرم افزار صدا را از فیلم جدا می کنید.
2.با Free Make Audio Converter فرمت آنرا تغییر می دهید
3. و در آخر با نرم افزار دیگری صدا و فیلم را دوباره با هم ادغام می کنید.
من هم نیاز پیدا کرده ام که چنین کاری را انجام دهم البته میخواهم صدای ac3 را به
aac تغییر دهم .
من Free Make Audio Converter را نصب کردم. ممکنه لطف کنید و بفرمایید برای مرحله اول و سوم از چه نرم افزاری استفاده می کنید. و اینکه آیا نرم افزاری هست که همه این کارها را انجام بده و کیفیت را هم پایین نیاورد.
با تشکر

amir_t6262
14-01-2013, 20:31
نرم افزار دیگر MKVtoolnix است.
شما بعد از نصب این مجموعه نرم افزاری، باید برنامه MKV Extract gui را اجرا کنی و بعد از آن فیلم mkv را با آن باز کنی و صدای فیلم را انتخاب و بعد extract کنی.

بعد صدای فیلم را با نرم افزاری مثل freemake audio converter به فرمت aac تبدیل میکنی. بعد هم MKV Merge GUI را اجرا میکنی و صدای aac را به فیلم mkv اضافه میکنی. (mux)