PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تایپک اختصاصی Heroes of Newerth (آموزش،بحث و تبادل نظر،دانلود و...)

amin7x
12-07-2012, 04:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیح:

این بازی توسط S2 games ساخته شده و از ice frog اجازه گرفته شده(سازنده ی دوتا) این بازی از گرافیک بالایی برخور دار است و سرعت بازی زیادتر از دوتا هست و افکتهای زیادی داراست. بیشتر هیروها مثل دوتا بوده مانند death prophet,axe,Riki,zeus هیرو هایی هم دارد که هیچ ربطی به دوتا ندارد مثل scout,... ایتم های جدیدی نیز امده و مقدار زیادی هم از ایتم های دوتا استفاده شده است.

S2Games با کسب اجازه از سازنده بازی Dota یعنی Icefrog اقدام به ساخت این بازی کرد که واقعا من تو این 20 ساعتی که این بازی رو انجام دادم میتونم بگم که کارشون حرف نداشته و نظر هر دوتا بازی رو به خودش جذب میکنه و میتونه آینده دوتا رو رقم بزنه.

از مزایای این بازی

1.گرافیک بهتر

2.رابط کاربر بهتر امکان ارتباط صوتی با هم تیمی ها

3.وقتی به هر دلیلی یکی از بازیکن ها DC بشه تا بعد از چند دقیقه فرصت این رو داره که به بازی و همون مسابقه ای که توش بوده برگرده

که اینها ویژگی واقعا میتونه یه مزیت بزرگ برای این بازی باشه.آیتم ها و هیرو ها همگی از بازی دوتا به اینجا منتقل شدن منتها مدل های هیرو ها و عکس های آیتم ها دچار تغییراتی از لحاظ ظاهری شده و بعضی از هیرو ها هم دارای لول های جدیدی شدن و بعضی دیگه هم هیروهای جدیدی هستن که S2Games به بازیش اضافه کرده تو بازی بدون تغییر در لول هاشون دیدم.بعضی از هیرو ها هم بعضی از لول هاشون تغییر کرده.

وب سایت رسمی و دانلود بازی : Heroes of Newerth ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AMIR_TO
12-07-2012, 06:04
من دارم بازی میکنم
Unt0uchable

avator20002000
12-07-2012, 06:13
hon قبلا تاپیک زده شده براش:
برای کامل شدن مدیر اینارو یکی کنه پس