PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : One X & Iphone 4S & Galaxy Nexus & Xperia S & Prada 3

B.3.S.T
12-07-2012, 01:26
سلام

چند مدتی هست قصد خرید گوشی کردم و بین چند تا گزینه دو به شک موندم کدام یک رو بگیرم...
One X & Iphone 4S & Galaxy Nexus & Xperia S & Prada 3
هر کدومشون یه عیبایی دارن و چون نمیدونم راسته یا حقیقت دودل شدم تو خرید.مثلآ خودم که نظرم روی one x هست ولی هر جا میرم میگن ال سی دیش زرد میشه!!یعنی چی زرد میشه!یعنی htc جوابگوی این خرابیه گوشیاش نیست؟!galaxy nexus هم گوشیه کاملیه ولی یه عده تو بازار میگن ریستارت میشه خود به خود و یا پشت گوشی طراحییه ضعیفی داره!
iphone 4s هم که خودم 3gـــش رو داشتم و تقریبآ شاید جذابیت دیگه نداشته باشه و هم اینکه کلآ خــــــز شده به نظرم هر کیو میبینی آیفون دستشه :|
xperia s هم جالبه ولی باز نمیدونم شایعست که میگن لگ داره تو کار با منوهاش و پردازش اطلاعاتش ضعیتر از بقیه هم رده های خودشه!در مورد prada 3 هم هیچی نمیدونم چون برند lg فکر کنم ریسکه خرید گوشیاش...
لطفآ هر کی از دوستان اهل فن که این گوشی ها رو دارن یا اطلاعات دقیق دارن یک راهنمایی مختصر کنن که تصمیم قطعی رو بگیرم...

با تشکر

h!tman
12-07-2012, 01:51
htc کلا ید طولانی در تولید گوشی های ناقص الخلقه داره. باز وان اکس خیلی بهتر از بقیه هست.
شما گوشی لوکس میخوای دستت باشه Prada بگیر. اصلا کلاس این که برند پرادا دست آدم باشه یک چیز دیگست.
اما گوشی قدرتمند میخواید Galaxy S3 قوی ترین گوشی حال حاضر آندرویده
همینطور وان اکس هم گوشی خوبی هست . :)
من نظرم روی Galaxy s3 هست.
Galaxy nexus هم مشکلی که گفتید رو نداره ولی خوب اگر میخواد تهیه بشه همون s3 بهتره

MR.CART
12-07-2012, 06:29
Galaxy S3 رو بگیر بهترینه!:5:

P I R A N H A
12-07-2012, 09:04
گلکسی اس 3
وان ایکس

maziarzar
12-07-2012, 09:45
این که سوال نداره گککسی3بگیر
وان ایکس براچی؟
تا گلکسی3هست بقیه رو بیخیال
من خودم ایفون4 دارم دادا برای ریختن برنامه ویا فایل پدرت درمیاد ولی خداییش بازیهاش خیلی توپند عادت کردن به محصولات اپل سخته ولی واقعا کیفیتشون محشره
اگه بازی برنامه خیلی برات مهمه که 4اس بگیر وگرنه گلکسی3

MR.CART
12-07-2012, 11:15
One X & Iphone 4S & Galaxy Nexus & Xperia S & Prada 3
جالبه که S3 جزو هیچکدوم از گزینهاشون نیست! :31:
ولی جدا بودجت که میکشه ONE X بگیری بجاش S3 بگیر!

B.3.S.T
12-07-2012, 13:02
طراحی و ظاهر گوشی واسم خیلی مهمه به خاطر همین s3 رو جزء انتخابام نذاشتم...در اینکه فوق العادست شکی نیست چون تو نمایندگی سامسونگ کمی باهاش کار کردم مُخَم هنگید از کیفیت بالای ال سی دیش و همینطور سرعت پردازش اطلاعاتش.ولی تو دست میزون نبود یه فرم بدی داشت حالا نمیدونم شاید نظر من این باشه ولی کاش ظاهرش بهتر از اینا بود :(
البته one x قیمت گرفتم 1 میلیون و 80 بود و همین اس 3 1میلیون و 280 !آیفون 4s هم 16 گیگ 1 میلیون و 390!
galaxy nexus هم باز میگم طراحیش یه خورده اذیت می کنه مخصوصآ پشت گوشی
راجب prada هم هیچی نمیدونم کسی اطلاعاتی داره یا باهاش کار کرده ؟ گوشیه شکیلیه فقط نسبت به مدل های مشابه کم نمیاره از نظر سخت افزاری و نرم افزاری؟تو جی اس ام آرنا هم فک کنم گفته شده منوهاش همیشه ثابته و آیکوناش رنگی نمیشه!درسته؟

جدآ چقدر تنوع زیاد شده آدم گیج میشه تو خرید.. :42:

h!tman
12-07-2012, 13:27
خوب اگر S3 رو حذف میکنید وان اکس میمونه
باهاش کار کنید
در مورد پرادا :
سخت افزار مشابه دروید ریزر داره پس کم نمیاره!
اما خوش دستی ، هنوز کسی باهاش کار نکرده چون گرونه و تو ایران نیست فکر کنم
گوشی شاخ روزگار نیست ولی خیلی شیکه
منو هم نفهمیدم منظورتون چیه ولی هر چی هست قابل حله چون نرم افزاریه

.:PAR3A:.
14-07-2012, 21:57
galaxy nexus هم گوشیه کاملیه ولی یه عده تو بازار میگن ریستارت میشه خود به خود و یا پشت گوشی طراحییه ضعیفی داره!
چنین ایرادی به کلی رد میشه.

LG Prada 3.0 خوب مسلما برای قدرت طراحی نشده ، لوکس و تجملیه ، یه نمونه خفیف شده Vertu مثلا. :دی
به Motorola Droid RAZR و Motorola Droid RAZR MAXX هم فکر کنید ، اون هم تقریبا یه مقدار میشه گفت تجملیه و دلیل قیمت بسیار بالاش هم همینه.

هم پرادا و هم ریزر (مخصوصا پرادا) جفتشون از نظر امکانات سخت افزاری از Galaxy Nexus ضعیف ترن و قیمت بالاتری هم دارن ، مخصوصا پرادا. :دی ولی خوب به هر حال گوشی تجملی هستن !

نکسس هم خود من دارمش و گوشی فوق العاده ایه. طراحی بسیار زیبایی داره ، سخت افزارش برابر با پرادا و ریزر ــه ، صفحه نمایش 720p داره ، دوربینش از هر دو تا بهتره ، و مهم ترین نکته اینه که ساپورت مستقیم گوگل پشتشه. قیمت بسیار مناسبی هم داره (ریزر و پرادا (اینجا هم مخصوصا پرادا :دی) قیمت جهانی بالاتری از نکسس دارن ، توی بازار هم کمترن (مخصوصا پرادا =)) ) ، واسه همین قیمتشون خیلی بالاتر از نکسسه).

من خودم اول از همه نکسس رو توصیه میکنم ، بعدش RAZR.

B.3.S.T
15-07-2012, 00:02
نظرتون راجب One S چیه؟نصبت به قیمتش امکانات خیلی خوبی داره...امشب به هر شکلی بود پیدا کردم ظاهرش عالی بود امکاناتش هم که اینجور که من متوجه شدم در سطح GS2 سامسونگــه تازه شاید بهتر!
قیمتش هم 960 بود بدون گارانتی!در کنارش هم فروشنده یک آیفون 4اس 16 کارکرده رنگ مشکی خیلی تمیز پیشنهاد کرد با قیمت 1 میلیون و 50 که 1 هفته هم امکان تست داشت!
دلیل اینکه هم که ترس از خرید One X دارم مشکل ال سی دی و دوربینشه ...
خب حالا iphone 4s 16g یا htc one s ؟؟

soheilnouri
15-07-2012, 01:05
htc افتضاحه اقا...نخرین..گالاکسی و ایفون از همه بهترن

h!tman
15-07-2012, 17:03
نظرتون راجب One S چیه؟نصبت به قیمتش امکانات خیلی خوبی داره...امشب به هر شکلی بود پیدا کردم ظاهرش عالی بود امکاناتش هم که اینجور که من متوجه شدم در سطح GS2 سامسونگــه تازه شاید بهتر!
قیمتش هم 960 بود بدون گارانتی!در کنارش هم فروشنده یک آیفون 4اس 16 کارکرده رنگ مشکی خیلی تمیز پیشنهاد کرد با قیمت 1 میلیون و 50 که 1 هفته هم امکان تست داشت!
دلیل اینکه هم که ترس از خرید One X دارم مشکل ال سی دی و دوربینشه ...
خب حالا iphone 4s 16g یا htc one s ؟؟
اگر میخواید One S تهیه کنید. بهتره همون OneX رو بردارید. One S قیمت معقولی نداره . صفحشم HD نیست . در حالی که Galaxy Nexus صفحه HD ,و سخت افزار خوبی داره

music007
25-07-2012, 17:54
من میگم iphone 4s بعضی ها میگن خزه و ... اما اگر میخوایی یه گوشی با کیفیت داشته باشی و حدود 2 یا 3 سال استفاده کنی ایفون از همشون بهتره .من تعصبی نیستم اما اگر 3 سال دیگه هم بخوایی ایفونت رو بفروشی راحت میفروشی و به ندرت هنگ میکنه(منکه تا به حال ندیدم کسی از ایفونش گله کنه)و اگر برات کیفیت مهمه نه کمیت حتما 4s بگیر

armin 76
25-07-2012, 19:52
به شخصه من بین 4s و one x انتخاب میکردم .
که اگر الان آیفون جدید جای این 4s بود قطعا اونو میگرفتم.
چون واقعا کیفیت بالایی داره چه سخت افزاری چه نرم افزاری .
ولی الان که نیست ، پس one x

h!tman
25-07-2012, 19:57
جالبه
قیمت Prada خیلی خوبه
790تومن
فقط پیدا نمیشه!:)