PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار حد المکان پرتابل برای قفل گذاری روی هارد اکسترنال

hyesteghlal
10-07-2012, 17:42
سلام.یه نرم افزار خوب میخواستم برای این که روی هارد اکسترنالم قفل بذارم.
من خودم چند تا نرم افزار رو امتحان کردم بدرد نخورد.
میخوام نرم افزاری باشه که فایل ها رو مخفی نکنه نرم افزاری باشه که هم پرتابل باشه روی خود هارد بذارمش هم وقتی میخوای بازش کنی ازت کد بخواد.
راستی اگه خودتون باهاش کار کردین معرفی کنید.
ممنون.:46::11::40:

jafarian
12-07-2012, 16:26
این برنامه که روی درایوها بخواین کد بزارین بعدشم با زدن کد وارد هارد بشین بصورت پرتابل نیست برنامه TrueCrypt هست که بصورت پرتابل اطلاعات روی هارد با این برنامه میتونید رمز نگاری کنید تا وقتی کدم درست وارد نکنید قادربه باز کردن اطلاعات نیستین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hyesteghlal
14-07-2012, 23:14
این برنامه که روی درایوها بخواین کد بزارین بعدشم با زدن کد وارد هارد بشین بصورت پرتابل نیست برنامه TrueCrypt هست که بصورت پرتابل اطلاعات روی هارد با این برنامه میتونید رمز نگاری کنید تا وقتی کدم درست وارد نکنید قادربه باز کردن اطلاعات نیستین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداش این که کار باهاش خیلی سخته!!!!!!
چیکارش کنم؟؟؟؟
خودت باهاش کار کردی؟؟؟

amir_t6262
15-07-2012, 15:03
بعضی هاردهای پرتابل، مثلا WD My Passport روی خودشان برنامه قفل گذار هست. عملکردش هم دقیقا همینطوری است که شما میخواهی.

hyesteghlal
15-07-2012, 19:47
بعضی هاردهای پرتابل، مثلا WD My Passport روی خودشان برنامه قفل گذار هست. عملکردش هم دقیقا همینطوری است که شما میخواهی.

دقیقا!!!!برای من هم روش هست ولی روی وینذوز 7 ارور میده و کار نمیکنه

toti
15-07-2012, 20:36
پرتابل هم هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سایت اصلی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir_t6262
15-07-2012, 21:54
دقیقا!!!!برای من هم روش هست ولی روی وینذوز 7 ارور میده و کار نمیکنه

ارور میده؟ چه اروری؟

من هم هاردم my passport است و استفاده میکنم. هم ویندوز XP و هم 7. مشکلی باهاش ندارم.
هر وقت میزنی به کامپیوتر و دابل کلیک میکنی روی آیکن هارد، یک پنجره باز میشه و پسورد میدی و ... .

شما در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکلت را مطرح کن، ببین دوستان آنجا خصوصا آقا ATA میتونه کمکت کنه یا نه.

jafarian
17-07-2012, 07:10
چیکارش کنم؟؟؟؟
خودت باهاش کار کردی؟؟؟

آموزش این برنامه رو از لینک پایین بگیرین.

hyesteghlal
18-07-2012, 11:15
ارور میده؟ چه اروری؟

من هم هاردم my passport است و استفاده میکنم. هم ویندوز XP و هم 7. مشکلی باهاش ندارم.
هر وقت میزنی به کامپیوتر و دابل کلیک میکنی روی آیکن هارد، یک پنجره باز میشه و پسورد میدی و ... .

شما در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکلت را مطرح کن، ببین دوستان آنجا خصوصا آقا ATA میتونه کمکت کنه یا نه.
من هاردم pqi هست.وقتی برنامه روی خودش رو باز میکنم پسورد رو میزنم بعدش که ok میکنم یه صفحه کوچیک میاد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:19::41:

payan_zaman
18-07-2012, 16:00
چیکارش کنم؟؟؟؟
خودت باهاش کار کردی؟؟؟
نرم افزار TrueCrypt بهترین نرم افزار قفل گذاری در جهان هست هیچ برنامه های بهش نمی رسه .کارباهاش زیاد سخت نیست اگر کینگ پرند رو داشته باشی آموزش تصویری این نرم افزار هست کسی اینترنت پر سرعت داره می تونی این آموزشی رو Upload کنه