PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای بازی پی اس 2011

milad444
10-07-2012, 11:42
سلام دوستان.
من یه مشکل دارم که بد جوری حالمو گرفته.نمیدونم باید چیکار کنم.خواهشا اگه کسی بلده منو راهنمایی کنه.

من هر وقت میخوام پی اس 2011 بازی کنم سیستمم تیک میندازه و اهسته اهسته میشه که میره رو اعصاب ادم.اگه سیستم رو مثلا تازه روشن کرده باشم تا یه نیمه میشه بازی کرد ولی بعدش تیک میندازه.

من تازه سخت افزارمو ارتقاع دادم ولی نمیدونم چرا بازم اینجوری میشه.
مشخصات سیستمم اینه :

گرافیک = ATI READOM HD 5450 DDR3 2Gb

رم = 2G

مادربرد = AMD ATHLON Asus

سی پی یو = X2 DUAL CORE PROCESSOR 5000+ 6.61 GHz

ویندوز 7 ---- 32 بیتی

دیگه خسته شدم.هر کاری میکنم بازم تیک میندازه .از نظر ساخت افزاری که مشکلی نداره .تازه خیلیم به نظرم خوبه ولی نمیدونم.......!

در ضمن همه درایورهای سیستممو ابدیت کردم.همشون هم بروز هستن.در کمترین حالت کیفیت هم قرار میدم ولی بازم اینجوریه.

لطفا اگه کسی راهی بلده بگه.
پیشاپیش تشکرررررر

milad444
10-07-2012, 14:30
لطفا راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!!

بازی پی اس سبک تره یا بازی فیفا؟؟؟؟؟

banii
10-07-2012, 19:50
منم قبلا این مشکل رو داشتم نمیدونم مشکل از کجاست

بازی فیفا سبک تره

milad444
11-07-2012, 02:30
منم قبلا این مشکل رو داشتم نمیدونم مشکل از کجاست

بازی فیفا سبک تره

...............................................

سلام رفیق.

بالاخره یه راه حلی باید وجود داشته باشه.خودمم موندم چیکارش کنم.!!!!!

milad444
12-07-2012, 05:35
سلام دوستان.

بالاخره یه راه پیدا کردم تا دیگه بازیهام تیکه تیکه نشه.

اگه شما هم سیستمتون از نظر سخت افزاری خوبه ولی توی اجرای بازیها تیک میندازه و اهسته اهسته میشه بهتره که یه کاری شبیه کاری که من میگم انجام بدین.

کیس من وقتی درش بسته باشه و تو جاش قرار داشته باشه خیلی خیلی داغ میکنه و بعضی وقتا خاموش میشد.

من در کیس رو در اوردم و یه پنکه گذاشتم جلوش تا بهش باد بخره. 4 ساعت تمام بازی فوتبال بازی کریم ولی یک ذره تیک هم ننداخت و سیستم هم خنک و خنکه.انگار نه اانگار 4 ساعت روشن بوده.در حالی که قبلش وقتی سیستم رو روشن میکردم فقط 10 مین میتوونستم بازی کنم و بعدش تیک انداختن و اهسته اهسته شدن شروع میشد.

موفق باشید!!!!!