PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : """"""مهم مهم راههلی جدید برای ورود به منو مخفی تلویوزنهای LG"""""""

javad_sat
09-07-2012, 14:22
سلام به تمامی دوستان
من حدود 3ماه پیش یه دونه پلاسما 42 pw3500 گرفت بودم که سیستم کانال دیجتالش غیرفعال بود توی نت هرچه گشتم که بتونم به سیستم منو مخفیش دست پیدا کنم موفق نشدم نرم افزار گوشی هم مثل تمامی دوستان ارور می داد با نرم افزار پی سی هم زمانی که تنظیماتش رو انجام می دادم و اوکی رو می زدم برنامه ارور می زد و بسته نمی شد.
خلاصه این تی وی درست حساب حالمو گرفته بود تا اینکه یه شب از سر کار اود که دوباره نرم افزار پی سی نصب کنم تا شاید وارد منو مخفی بشه تا وارد اتاق شدم داداشم دور یه دونه میکروباکس3 بود که ریموتش خراب شده بد به دورغ بهش فتم که امروز رفتم تو فرشگاههای لوازم خانگی سوال کردم گفتن با ریموت مادر هم میشه وارد منو مخفی می شه اون هم بلا فاصله ریموت رو با تی وی مچک کرد من هم داشتم لپ تاپ رو روشن می کردم که نرم افزار ریموت رو نصب کنم به طرف تی وی نگاه کردم که یک گزینه اینتر پسورد روی تی وی بود بهش گفتم صبر کن اول 4تا 0 زدم ارور داد بعد 0413 رو زدم وارد منو مخفی شد
نمی دونید در چه حالی بود رفتم تو گزینه کانتری و از اسیا بروی ir قرار دادم اومدم بیرون گزینه سرچ کانا اومد اوکی زدم دیدم گزینه سرچ کانال دیجیتال هم اضاف شده بود
برای اولین بار این مطلب فقط در سایت عصر جوان و پی سی دانلود گذاشتم واز همه دوستان که به فکر ثپت کردن این مطالب به نام خودش هست خواهشا این مطالب رو کسی کپی نکه فقط ادرس این تاپیک رو بدید من هر روز توی نت هستم و تمامی مطالبهای رو چک می کنم کارینکنید که ضایع بشید.
برید یه دونه ریموت مادر بخرید و از شر این همه نرم افزار وارور وپست زدم ومنتظر موندم و به بد بی راه گفتن به مدیران خلاص شید دوستاناگه کارت راه افتاد یه تشکر کوچک یادتون نره با هر مارک ریموتی که روی تی وی تون مچ بشه جواب می ده معمولا روی دکمه ست(sat)هستش اگه ریموتی به این نام بود بخرشمن چندین ریموت مادر روی تی وی خوم تست کردم جواب داده ولی ریموت خودم که همه جا می رم سیستم دیجتال رو فعال می کنم سنور هستش(soner)

خوب دیگه سرتون رو درد نمی ارم اگه مشکلی دیگه داشتین فقط تویی همین دو تا بنویسید اگه جای دیگه مطرح کردید انتظار پاسخ نداشته باشید

smhsh121
09-07-2012, 14:58
راه حل خیلی ساده تر هم داره:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]