PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افت سرعت ADSL

tooraj.zombie
09-07-2012, 00:11
سلام من نمیدونستم باید کجا تایپیک بزنم امیدوارم مدیران سخت نگیرند. دوستان عزیز من ADSL 512 دارم ولی همون اولا سرعتش بین 50 تا 70 بود ولی الآن سرعت خیلی اومده پایین به زور به 16 میرسه بیشتر پایین 10 هست شما یدونید مشکل چیه ممنون میشم راهنمایی کنید یه دمو هم که فیلم گرفتم میزارم

دانلود دمو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tooraj.zombie
09-07-2012, 00:14
البته سرعت دانبود رو میگم تو صفحه باز کردن مشکلی نداره

Eliminal
11-07-2012, 12:46
سلام من نمیدونستم باید کجا تایپیک بزنم امیدوارم مدیران سخت نگیرند. دوستان عزیز من ADSL 512 دارم ولی همون اولا سرعتش بین 50 تا 70 بود ولی الآن سرعت خیلی اومده پایین به زور به 16 میرسه بیشتر پایین 10 هست شما یدونید مشکل چیه ممنون میشم راهنمایی کنید یه دمو هم که فیلم گرفتم میزارم

دانلود دمو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
زنگ بزن از پشنیبانیت بپرس ببین اونا چی میگن!
نامحدوده اینترنتت دیگه نه؟!

prottl
12-07-2012, 13:30
با سلام خدمت همه دوستای خوبم
Chipset های استفاده شده توسط سازندگان مودم معمولاً شامل این Chipset ها میشه : Ralink , RTL, Trendchip, Broadcom.....
گرونترین این Chipset ها Broadcom است.البته مودم خیلی سیستم پیچیده ای نداره که برای خریدش بخواین تو این مسائل ریز بشین.
اگر میبینین که این روزها بعضی از مودم ها پیغام خطا میدهند مربوط به چیپ ست اوناست. ( البته منظورم خطاهای مربوط به کامپیوتر و DSLAM ) نیست.
نکته ای که از این خطاها میشه فهمید اینه که دو تا مودم با دو برند متفاوت دقیقاً یه پیغام خطا رو میدن و این میتونه به این معنی باشه که Chipset استفاده شده در این دو برند یکی هستش!
امروزه اکثر سازندگان مودم از چیپ ست RTL استفاده می کنند.تعداد کمی هم Broadcom استفاده می کنند و پز اون رو هم حتماً تو مشخصات مودم می نویسن.
بنظر من مهم نیست مودم چه چیپ ستی داره مهم اینه که چه قابلیتهایی داره و چه چیزایی رو ساپورت میکنه.
در ضمن بعضی از این برندهای معروفی رو هم که در بازار مبینین اصلاً کارخانه ندارن بلکه سفارش میدن به کارخانه هایی که کارشون به اصطلاح OEM است تا براشون مودم تولید کنند.
امیدوارم سرتون رو درد نیاورده باشم.اگر سوالی داشتین که بتونم جواب بدوم خوشحال میشم.ایمیل من : info@prottl.com