PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی شبکه های انیمیشن ایرانی

Pessimist
06-07-2012, 11:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوستان
دیروز بود که متوجه شدم شبکه انیمیشن راه اندازی شده البته به صورت آزمایشی (فعلا فقط در شهر تهران) گفتم شاید بد نباشه یه تاپیک مجزا برای این شبکه ایجاد بشه البته من نمیدونستم عنوان تاپیک دقیقا چی باید باشه فقط تنها درخواستی که از مدیران دارم اینه که این دفعه استثنا قائل بشن و این تاپیک رو به بخش رادیو و تلویزیون منتقل نکنن چون متاسفانه بخش انیمیشن زیاد فعال نیست و امکان داره با این تاپیک یه مقدار رونق بیشتری پیدا میکنه!
بعدا اگه صلاح دونستن میتونن عنوان تاپیک رو هم عوض کنن و یه عنوان بهتر بذارن تا این تاپیک یه تاپیک جامع باشه برای این شبکه تا بتونیم خبرها جدید رو تو این تاپیک بذاریم یا اینکه در موردش بحث کنیم!

این هم متن خبر:

خبر گزاری ایسنا: شبكه پويانمايي ايران امروز ـ دوشنبه ـ 12 تير ماه ـ به طور آزمايشي راه‌اندازي شد.

برنامه‌هاي شبكه‌ي انيميشن كه با عنوان «شبكه نمايش 2» معرفي مي‌شود، به صورت ديجيتال دريافت خواهد شد.

شبكه انيميشن فعاليتش را با پخش دو تا چهار ساعت برنامه آغاز مي‌كند و در ادامه بر مدت زمان برنامه‌هاي آن افزوده خواهد شد.

در مراسم راه‌اندازي آزمايشي شبكه‌ي انيميشن دكتر كرمي ـ مدير شبكه نمايش ـ ، دكتر ساري ـ رييس مركز پويانمايي صبا ـ و مديران گروه‌هاي كودك و نوجوان شبكه‌هاي تلويزيوني حضور داشتند.

برنامه‌هاي شبكه پويانمايي هم اينك بر روي فركانس 578 مگاهرتز قابل دريافت است و اين شبكه با به كارگيري عبارات «شبكه پويانمايي، هديه رسانه ملي» و «شبكه پويانمايي در كنار خانواده‌ها خواهد بود» از پخش آزمايشي برنامه‌ها خبر مي‌دهد.

در نخستين روز از راه‌اندازي آزمايشي شبكه پويانمايي، انيميشن‌هاي «شنگول آباد»، «ماسوله»، «مرواريد سرخ»، «پهلوانان»، «شكرستان» و «داستان سامرا» از برنامه‌هاي ابتدايي شبكه پويانمايي ايران بود.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Morteza4SN
06-07-2012, 21:58
عید امسال شبکه ای ماهواره ای به نام "پرشین تون" شروع به کار کرد ؛ شبکه ای با انیمیشن های دوبله فارسی، با کیفیت مناسب و بدون حذفیات و سانسورهای اعمال شده!
استقبال خوبی که از پرشین تون شد مسئولین امر رو به صرافت انداخت تا شبکه پویانمایی رو که یک سالی هست قولش رو دادن سریع تر ردیف کنن .

ریاست شبکه پویانمایی بر عهده حسین ساری مدیر مرکز پویانمایی صبا ست
کسی که به گفته خودش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])قراره صبا رو در 5 سال آینده به قطب انیمیشن دنیا تبدیل کنه ، البته قطب انیمیشن دینی دنیا !

وقتی بودجه دولتی صرف کاری میشه انتظار حرکت متفاوتی نباید داشت
ضمن اینکه پخش آزمایشی شبکه پویانمایی محدود به تهران اون هم با تولیدات داخلی ، شروعی است بی رمق!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پرشین تون اولین تلویزیون کودک به زبان فارسی (ماهواره هاتبرد) که متعلق به صدا و سیما نیست

zed2
06-07-2012, 23:53
عید امسال شبکه ای ماهواره ای به نام "پرشین تون" شروع به کار کرد ؛ شبکه ای با انیمیشن های دوبله فارسی، با کیفیت مناسب و بدون حذفیات و سانسورهای اعمال شده!
استقبال خوبی که از پرشین تون شد مسئولین امر رو به صرافت انداخت تا شبکه پویانمایی رو که یک سالی هست قولش رو دادن سریع تر ردیف کنن .

ریاست شبکه پویانمایی بر عهده حسین ساری مدیر مرکز پویانمایی صبا ست
کسی که به گفته خودش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])قراره صبا رو در 5 سال آینده به قطب انیمیشن دنیا تبدیل کنه ، البته قطب انیمیشن دینی دنیا !

وقتی بودجه دولتی صرف کاری میشه انتظار حرکت متفاوتی نباید داشت
ضمن اینکه پخش آزمایشی شبکه پویانمایی محدود به تهران اون هم با تولیدات داخلی ، شروعی است بی رمق!

پرشین تون اولین تلویزیون کودک به زبان فارسی (ماهواره هاتبرد) که متعلق به صدا و سیما نیست

منم پرشین تون رو دیدم ( حدود 2 3 دقیقه ).
اگر ضد سیگنال بزاره ( که طرف ما بدجوری رفته روش) و بفهمم چی پخش می کنه بد نیست....
کسی چیزی از برنامه هاش دیده؟

alone_boy
07-07-2012, 00:02
کسی چیزی از برنامه هاش دیده؟
برنامه هاش عالین
مستربین،پلنگ صورتی،تام و جری،شرک،باب اسفنجی،لاکپشت های نینجا،Shaun the Sheep و خیلی کارتون های جالب دیگه رو پخش میکنه.واسه هر کدوم از این کارتون ها زمانبندی خاص خودشو داره و کیفیت قابل قبولی هم داره.دوبله های خیلی خوبی هم دارن.مهمتر از همه اینکه سانسور هم نداره برنامه هاش
یه برنامه جالب هم به اسم 30+ داره که کارتون های قدیمی از جمله سرندیپیتی،بابا لنگ دراز،افسانه دو برادر و . . . پخش میکنه
واقعا شبکه بسیار جالب و سرگرم کننده ایه

Ahmad
07-07-2012, 00:11
خود من بعضی وقتها میبینم

فقط به عنوان نمونه کافیه شما ساعت 9 شب در این روزها به کارتون زیبا و ماندگار "بابا لنگ دراز" با همون دوبله‌ی آشنا و با کیفیت بالا و بدون سانسور نگاه کنین و بخصوص تیتراژ ابتدا و انتهای اون که با زیرنویس انگلیسی و ژاپنی پخش میشه

یا انیمیشنهای سینمایی معروف یا انیمیشنهای کوتاه و ...

فقط خیلی خوب میشه اگه زبان اصلی رو هم همراه با دوبله قرار بدن دیگه کامل میشه

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

...
دنیا بدنبال ذره خدا و ... است اینجا به دنبال اینکه چگونه زدن کراوات رو ممنوع کنن

:41:

kortol
07-07-2012, 11:44
منم پرشین تون رو دیدم .. البته الان نمیشه دید .. ( نوییز می ندازن منطقه ما خفن !!!!) ولی عید دیدم ... واقعا این روال که کارتون ها رو دوبله پخش می کنن بدون حذفیات خیلی خوبه .. تازه فهمیدم تام و جری چقدر حذفیات داشته و ما نمی دونستیم .. به چی این کارتون خوش بودیم خدا می دونه ... بابا لنگ دراز رو هم قبلا دیده بودم بدون حذفیات ...
فقط خدا کنه این شبکه انیمیشن ایران کارتون های روز دنیا رو هم بزاره ..
بابا همین پارک جنوبی رو بیان ترجمه و دوبله کنن برای 5 سالشون بسه !!!! ( البته قسمت های +18 هم داره !!!) کلی انیمه درست و حسابی هست برای دوبله ..نمونش همین بلیچ !!! یا فول متال الکمیست !!! مشکل دینی و مذهبی هم نداره.. مشکل لباس هم ندارن !!!!
کارتون های قدیمی خداییش کلی طرفدار داره .. من هنوز هم به مدرسه موش ها می خندم !!! لولک ووولک هنوز هم برام جذابه ... فقط شبکه رو محدود به کارتون های داغون خودشون نکنن .. پسر شجاع .. سرندی پیتی !!! من هیچ وقت اخر چوبین رو نفهمیدم چی شد !!!!

Dark Soul
09-07-2012, 23:33
البته توی کرمان صبحها ،روی یکی از کانالهای موجود پخش میشه.(فکر کنم شبکه تهران)
+
مسلما با وجود پرژن تون ،کسایی که انتن دارن طرف این کانال نمی رند .
امکان نداره بتونند باهاش رقابت کنند .
فقط فکر کنم می خوان به اونایی انتن ندارند دلداری و امیدواری بدند.(بدون شوخی)

kortol
12-07-2012, 00:44
امروز رفتم دنبال یه کارتون محشر .. لوک خوش شانس ..می خوام دانلودش کنم .. بدی تی وی ملی اینه که خیلی از کارتونهاش بدون پایان می مونه !! چرا اینها درست پخش نمی کنن کارتون هاشون رو ؟؟ حالا شبکه هم زدن .. یه شبکه سلامت هم می خوان راه بندازن ..این شبکه کارتون تا الان چی نشون داده ؟؟ عمو قناد که توش نیست .. به بچه ها که یاد نمی دن چطور ماشین لباس شویی روشن کنن ؟؟؟

zed2
15-07-2012, 21:51
من بالاخره پرشین کارتون رو تونستم بدون مشکل چند تا از برنامه هاش رو ببینم .
کیفیت پخشش تصاویرش بالاست ( حقیقتش انتظار چنین کیفیتی نداشتم - فکر می کردم مثل بعضی از این شبکه های کارتون های عربی که کیفیت تصویرش خیلی پایینه باشه ولی در حد mbc3 است)تیتراژ ها رو ظاهرا از تیتراژ برنامه های اصلی برداشته بودن ( چون یا من یادم نمی یاد یا تیتراژ هارو هیچوقت ندیدم - مخصوصا تیتراژ پایانی سندباد قطعا مال نسخه اصلی بوده ) .
بد نبود این شبکه نسخه اینگلیسی اش رو هم به صورت دو صدایی می زاشت....اینجوری خیلی جالبتر می شد.....
فکر کنین اگر اینها انیمه های جدید رو پخش کنن چی میشه:31:(البته باید دید درامدشون کفاف حق لیسانس میشه یا نه)

alone_boy
16-07-2012, 16:58
دیروز پرشین تون داشت باب اسفنجی رو نشون میداد و یه تیکه ش باب داشت آهنگ میخوند اینا آهنگ "یه دل میگه برم برم،یه دلم میگه نرم نرم" رو گذاشته بودن روش:دی.عالی بود

Dark Soul
17-07-2012, 19:34
می دونستم این تاپیک تبدیل میشه به تاپیک پرژن تون:31:
خداییش یک تاپیک برای شبکه پویا زیادی بود:31:

bisquit
18-07-2012, 16:02
تنها چیزی که توی این شبکه پویا دوست داشتنیه همون شکرستانه . . . اونم انقدر زیاد و پشت سر هم دارن پخشش می کنن که کم کم داره حوصله ام سر میره . . .
از هر سه باری که میزنم این شبکه پویا به طور متوسط دوبارش داره شکرستان پخش می کنه . . .
بقیه عموما به درد نخور . . .
فوتبالیستا برای شصد هزارمین بار . . .
انیمیشنهای داغون . . .
انیمیشن های داغون تکراری . . .
تکرار انیمیشن های داغون تکراری . . .:2:
خداوندا به ما صبر ایوب و به مسئولان این پویا اندکی سلیقه عطا بفرما . . .

zed2
18-07-2012, 18:02
نسخه سه برادرش کیفیت خیلی پایینی داره - ظاهرا نتونستن یک نسخه بهتر ازش پیدا کنن....خیلی چشم رو اذیت می کنه .

قطعا زیادی اش میشه
من امیدوارم قسمت نشه شبکه اش ببینم....:27:

تنها چیزی که توی این شبکه پویا دوست داشتنیه همون شکرستانه . . . اونم انقدر زیاد و پشت سر هم دارن پخشش می کنن که کم کم داره حوصله ام سر میره . . .
از هر سه باری که میزنم این شبکه پویا به طور متوسط دوبارش داره شکرستان پخش می کنه . . .
بقیه عموما به درد نخور . . .
فوتبالیستا برای شصد هزارمین بار . . .
انیمیشنهای داغون . . .
انیمیشن های داغون تکراری . . .
تکرار انیمیشن های داغون تکراری . . .:2:
خداوندا به ما صبر ایوب و به مسئولان این پویا اندکی سلیقه عطا بفرما . . .
الهی آمی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گرچه شک دارم تاثیری بزارد ... فقط من بیشتر دعا می کنمب خاطر اینکه بخوان مشترک شبکه جذب کنن نیان رو چیز های دیگر تاثیر بزارن که اساسی ضد حال میشه.

من به این فکر می کنم پرشین تون اگر نسخه بدون سانسور فوتبالیست هارو بزاره چه شود ....(گرچه فکر کنم از اول مجبور می شن ترجمه مجدد کنن که داستان بر اساس خط داستان اصلی بیاد .....)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگر تکراری هم نمی شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud93
18-07-2012, 18:56
شبکه پرشین تون خوب بود انیمه دوبله میکرد میزاشت (وان پیس ، ناروتو و ...)

AMIR-AIRGUNNER
18-07-2012, 19:16
کاش کارتون های شبکه cartoon network رو دوبله از این شبکه پویا پخش کنن .
البته میدونم نشدنیه !

ali_tadvin
18-07-2012, 23:04
حالا که صحبت از شبکه پرشین تون شده میخوام بدونم کارتونهای دوبله شده این شبکه مثل باب اسفنجی و لاک پشتهای نینجا تو اینترنت هست تا بتونیم دانلود کنیم؟
((منظورم قسمتهایی که پخش شده هست))

zed2
19-07-2012, 09:30
کاش کارتون های شبکه cartoon network رو دوبله از این شبکه پویا پخش کنن .
البته میدونم نشدنیه !
اگر هزینه ها برگرده می تونه حق پخش رو بگیره ( احتمال پخش کارتون ها بیشتر از انیمه ها است در زمان حاضر .)

حالا که صحبت از شبکه پرشین تون شده میخوام بدونم کارتونهای دوبله شده این شبکه مثل باب اسفنجی و لاک پشتهای نینجا تو اینترنت هست تا بتونیم دانلود کنیم؟
((منظورم قسمتهایی که پخش شده هست))

من یک تعداد قسمت پراکنده تو اینترنت دیدم پخش شده ولی دونبال نکردم...( سرچ کنی پیدا می کنی):46:

Pessimist
19-07-2012, 10:39

دوست عزیز دیروز این شبکه همراه با شبکه ورزش به صورت رسمی افتتاح شدن و فکر نمیکنم هیچ ایرادی داشته باشه که یه تاپیک در موردش زده بشه مطمئنا نمیشه حالا حالاها اینو با پرژن تون مقایسه کرد اما همینکه یه خرده هم تلاش کنن که باهاش رقابت کنن بازم خوبه و ما هم دقیقا همینو میخواهیم! بازم میگم هر چند که بعیده به اون شبکه برسه!

Mohammad Yek110
19-07-2012, 11:16
این شبکه هم هیچ کمکی به میخکوب کردن بچه های کوچیک پای تلویزیون و جلوگیری از شیطونی کردنشون نمی کنه:دی
بازم همون کارتون های تکراری که هزار بار از همه شبکه ها دیدیم:41:
و این کارتونای جدید که تازگیا شبکه دو پخش می کنه:2:

ali_tadvin
19-07-2012, 13:00
اگر هزینه ها برگرده می تونه حق پخش رو بگیره ( احتمال پخش کارتون ها بیشتر از انیمه ها است در زمان حاضر .)

من یک تعداد قسمت پراکنده تو اینترنت دیدم پخش شده ولی دونبال نکردم...( سرچ کنی پیدا می کنی):46:

متاسفانه نتونستم پیدا کنم :41:
ممنون میشم آدرس سایتهایی که این کارتونا رو میزارن برام بفرستی

kortol
19-07-2012, 14:08
ا
ین شبکه هم هیچ کمکی به میخکوب کردن بچه های کوچیک پای تلویزیون و جلوگیری از شیطونی کردنشون نمی کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بحث سره شیطونی نکردن بچه ها نیست .. بچه باید شیطونی کنه .. حتی پای تلویزیون و موقع دیدن کارتون .. چقدر بچگی های خودمون می رفتیم توی کوچه با توپ پلاستیکی شیه می اوردیم پایین تا شوت ببری کاکرو رو یاد بگریم !!!!
ولی این شبکه جز پخش کردن کارتون های تکراری چیز دیگه ای بلد نیست .. واقعا بچه های امروزی دیگه زیاد به تام جری نمی خندن !!1 اصلا براشون مهم نیست بابا لنگ دراز چی هستش .. اینقدر چشم و گوششون از این ها دیده و شنیده که فقط دنبال بهترین ها هستند .. این شبکه با این برنامه های سطح پایین که یه زمانی از شبکه 1 و 2 پخش می کرد نمی تونه کاری از پیش ببره..
باید کار جدید بیارن و پخش کنن.. چیزی که زیاده کارتون و انیمیشن +3 !!!! نمی دونم چرا اصراری برای این کارتون های فسیل شده هستش .. چند تاییشون اصلا سازنده هاشون مردند !! تنشون داره تو گور می لرزه .. . یه بخشی بزارن مثلا به عنوان +30 مثل نمونه خارجی که برای بزرگسال ها هم خاطره انگیز باشه ..

Dark Soul
19-07-2012, 23:04
دوست عزیز دیروز این شبکه همراه با شبکه ورزش به صورت رسمی افتتاح شدن و فکر نمیکنم هیچ ایرادی داشته باشه که یه تاپیک در موردش زده بشه
عزیز دل من گفتم ایراد داره ، من گفتم چرا چنین تاپیکی زده شده ...
به نوعی متلک زدم:31:

مطمئنا نمیشه حالا حالاها اینو با پرژن تون مقایسه کرد اما همینکه یه خرده هم تلاش کنن که باهاش رقابت کنن بازم خوبه و ما هم دقیقا همینو میخواهیم! بازم میگم هر چند که بعیده به اون شبکه برسه!
چرا که نه !؟:31: مگه پرژن تون چند وقته که روی ایر رفته؟
در ضمن کانالی روی شبکه دیجیتال ایران با دسترسی به آرشیو صدا وسیما و بودجه های سرسام اورش و بدون توجه به سود دهی انتظار خیلی بیشتری ازش میره مخصوصا در قیاس با پرژن تون روی هاتبرد با اون کیفیت ، پخش آزاد و مسلما خرید امتیاز پخش ماه.واره ای کارتونها و انیمیشنهاش که باید هزینه خرج شده را در بیاره.
به علاوه دلم می خواد هیچ جایگاهی بین بچه ها پیدا نکنه چون اون بودجه ها مال من و شماست و حداقل تحقیر شدنشون لذت بخشه.

Dark Soul
14-08-2012, 00:37
یک کانال دیگه هست به نام هدهد فارسی...
بعد از راه اندازی شبکه هدهد عربی این شبکه توسط حجت الاسلام سید جواد شهرستانی وکیل آیت الله سید علی سیستانی راه اندازی شده ودفترش توی قم هست.(میگن :23:)
من یک بار زدم مسابقه داشت ،یکبارم قرآن .
جدول برنامه هاشو که نگاه کردم عنوان معروفی نیافتم و باتوجه با اینکه مذهبیه چندان امیدی بهش نیست البته هدف اصلیش ترویج اسلام هست .
اینم سایتش ،فرکانس هم داخلش هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pessimist
10-10-2012, 18:13
راستش خودمم فکر نمیکردم یه روز بتونم از شبکه ای که خودم تاپیکش رو زدم سوتی بگیرم!

دیشب تقریبا بین ساعت های 8 و 9 بود که به صورت اتفاقی زدم شبکه پویا دیدم داره کارتون کایوت و رودرانر(میگ میگ ) رو پخش میکنه نشستم نگاه کردم وسط هاش که رسید یه دفعه ای دیدم زیرش علامت سایت دانلود ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*ownloadha.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) اومد و یه دفعه ای حذف شد:39: اینم از وضعیت بیننده های ایرانی میرن کارتون رو از سایت هایی مثل این دانلود میکنن و واسه بیننده پخش میکنن:22:این سایت انیمیشن های کوتاه رو واسه دانلود میذاره که خودم از این سایت چندتا دانلود کرده بودم!

یه اتفاق مشابه اینم چهار پنج سال پیش افتاده بود وقتی برنامه سینما گلخانه تازه کارش رو شروع کرده بود یه بنده خدایی میگفت مسئول تامین فیلم های سینمایی رو تو یه ویدئو کلوپ دیده که اومده بوده فیلم بخره تا از شبکه سه پخش کنن:24:

Morteza4SN
24-01-2013, 13:24
سایت شبکه‌ی پویا هم چند وقتیه شروع به کار کرده:

سایت خوبیه،
به قسمت جدول پخش برنامه‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم سر بزنید تا برنامه‌ی روزانه‌ی ساعت پخش برنامه‌ها رو ببینید.

سایت شبکه‌ی پرژن‌تون :

البته انگار فعلا باز نمیشه، به جاش سایت اطلاع‌رسانی پرشین‌تون رو دنبال کنید:

اینم بخش‌های خوبی داره اما هنوز کامل نیست.

---------------------------------------
پی‌نوشت:
شبکه‌ی پویا پیشرفت خوبی داشته، البته با توجه و حمایت دولتی.
با این حال پرژن‌تون همچنان چند گام جلوتر هست. در حالی که در دوبله سریال‌ها و آثار جدید یکه‌ تازی میکنه و همکاری با "گلوری" هم سطح کیفی بالایی رو به وجود آورده.

zed2
25-01-2013, 21:06
سایت شبکه‌ی پویا هم چند وقتیه شروع به کار کرده:

سایت خوبیه،
به قسمت جدول پخش برنامه‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم سر بزنید تا برنامه‌ی روزانه‌ی ساعت پخش برنامه‌ها رو ببینید.

سایت شبکه‌ی پرژن‌تون :

البته انگار فعلا باز نمیشه، به جاش سایت اطلاع‌رسانی پرشین‌تون رو دنبال کنید:

اینم بخش‌های خوبی داره اما هنوز کامل نیست.

---------------------------------------
پی‌نوشت:
شبکه‌ی پویا پیشرفت خوبی داشته، البته با توجه و حمایت دولتی.
با این حال پرژن‌تون همچنان چند گام جلوتر هست. در حالی که در دوبله سریال‌ها و آثار جدید یکه‌ تازی میکنه و همکاری با "گلوری" هم سطح کیفی بالایی رو به وجود آورده.

من که دیگر شانس دیدن شبکه پرژن‌تونرو فعلا از دست دادم ( از بس بهشون لطف دادن که هیچی انتن نمی دن)
تو لیستشون دیدم فوتبالیستا هم دارن پخش می کنن ( گرچه نمی دونم نسخه ایرانه یا نسخه ترکیبی مثل بابالنگ دراز - چون هنوز گروه ساب فوتبالیستها ساب رو مجددا شروع نکرده - اگر از جای دیگر سورس تونسته باشن گیر بیارن دیدنی خواهد بود.)

+
این شبکه پویا رو فقط رو دیجیتال میشه دید؟

Morteza4SN
26-01-2013, 20:38
من که دیگر شانس دیدن شبکه پرژن‌تونرو فعلا از دست دادم ( از بس بهشون لطف دادن که هیچی انتن نمی دن)
تو لیستشون دیدم فوتبالیستا هم دارن پخش می کنن ( گرچه نمی دونم نسخه ایرانه یا نسخه ترکیبی مثل بابالنگ دراز - چون هنوز گروه ساب فوتبالیستها ساب رو مجددا شروع نکرده - اگر از جای دیگر سورس تونسته باشن گیر بیارن دیدنی خواهد بود.)
اخیرا میخوان سری جدید انیمیشن "آواتار" (افسانه کورا) رو هم با دوبله گلوری پخش کنن
فوتبالیست‌ها کیفیت تصویرش خوبه، اونطور که دیدم فقط بخش‌های حذف شده نسخه‌ی دوبله رو با زیرنویس انگلیسی نشون میده.

این شبکه پویا رو فقط رو دیجیتال میشه دید؟
بله باید گیرنده دیجیتال داشته باشید. (پویا برنامه شاخش الان گامباست :دی)
از سایتش و قسمت پخش زنده هم میشه دید که چندان پیشنهاد خوبی به نظر نمیرسه!

zed2
27-01-2013, 19:46
اخیرا میخوان سری جدید انیمیشن "آواتار" (افسانه کورا) رو هم با دوبله گلوری پخش کنن
فوتبالیست‌ها کیفیت تصویرش خوبه، اونطور که دیدم فقط بخش‌های حذف شده نسخه‌ی دوبله رو با زیرنویس انگلیسی نشون میده.

بله باید گیرنده دیجیتال داشته باشید. (پویا برنامه شاخش الان گامباست :دی)
از سایتش و قسمت پخش زنده هم میشه دید که چندان پیشنهاد خوبی به نظر نمیرسه!

الان قسمت چنده ؟( من کلی ارزو داشتم نسخه کاملش رو ببینم .... قبول نیست )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیفیتش نمی ارزه + سرعت موشک هم نداریم + صرف نمی کنه:n09:

Dark Soul
30-01-2013, 11:46
الان قسمت چنده ؟( من کلی ارزو داشتم نسخه کاملش رو ببینم .... قبول نیست )
منظورتون فوتبالیسهاست ؟

befermatooo
30-01-2013, 13:34
سلام .

مگه پرشین تون هنوزم برنامه داره ؟ من چند تا فرکانس دادم به سیستم اما پیدا نکرد کانال رو .

از دوستان اگه فرکانسش رو داره برام پیغام خصوصی کنه . ممنون

zed2
30-01-2013, 23:53
منظورتون فوتبالیسهاست ؟

اره دیگه
زبان اصلی ( ژپنگی = ژاپنی + اینگلیسی ):n02:
Captain Tsubasa

Dark Soul
31-01-2013, 01:19
متاسفانه جایی که خلاصه اپیزودها توش باشه پیدا نکردم تا بفهمم دقیق اپیزود چند هست، اما الان اولین فینال هست که سوبا و کاکرو در برابر هم بازی می کنند.
+
یه نکته بامزه ; توی کشورهای عرب زبان اسمش هست کاپیتان مجید :n08:

mestry
01-02-2013, 15:44
متاسفانه جایی که خلاصه اپیزودها توش باشه پیدا نکردم تا بفهمم دقیق اپیزود چند هست، اما الان اولین فینال هست که سوبا و کاکرو در برابر هم بازی می کنند.
+

عربا اسمشو"کاپتن ماجد" گذاشتن. البته کاپتن ماجد سری قدیمی فوتبالیستا هست، سری جدیدش وقتی بزرگ میشه، اسمشو گذاشتن "الشبح" .
هنوز نوارهای VHS ـش رو دارم، تو بچگیم خیلی میدیدمش :دی

zed2
01-02-2013, 18:54
+

به اسم دست زدن مسئله نداره چون حتی تو غرب هم تغییراتی تو نام انیمه یا کارکتر ها می دن بسته به لایسنس کننده و....
اگر دست نزده باشن یا نیان تغییر سطح سنی بدن با حذف و اضافه به داستان بدن ( مثل همین فوتبالیستا یا کاپتا و... ) تا حدودی میشه قبول کرد و وضعشون بهتر از ما است .....وقت کردی می خوای ناروتو ترجمه شده رو ببین تا ساکورا ،خواهر ساسکه رو بشناسی:n10: + یا کاپتا نسخه ژاپنی رو ببین کف می کنی یک کارکتر اصلی دیگر هم تو داستان بوده چیزی ازش تو نسخه ما پیدا نمی کنی + این عموجان فوتبالیستا هم مال ماست و بقیه ندارن ...

Dark Soul
01-02-2013, 23:48
عربا اسمشو"کاپتن ماجد" گذاشتن. البته کاپتن ماجد سری قدیمی فوتبالیستا هست، سری جدیدش وقتی بزرگ میشه، اسمشو گذاشتن "الشبح" .
هنوز نوارهای VHS ـش رو دارم، تو بچگیم خیلی میدیدمش :دی
تو ویکی انگلیسی دیدم فکر کردم مجیده (Captain Majid):n26:

به اسم دست زدن مسئله نداره چون حتی تو غرب هم تغییراتی تو نام انیمه یا کارکتر ها می دن بسته به لایسنس کننده و....
عوض کردن اسم یه چیزه ، عوض کردن نژاد یه چیزه دیگه :n02:
تو ویکی عربی اسامی بقیه هم هستن البته نمی دونم کی ،کی هست ولی تصورشون باعث میشه ناخودآگاه به خنده بیفتم مثل کاپیتان عصمت ، شوقی ، رعد ، حارس بشار و ...

اگر دست نزده باشن یا نیان تغییر سطح سنی بدن با حذف و اضافه به داستان بدن ( مثل همین فوتبالیستا یا کاپتا و... ) تا حدودی میشه قبول کرد و وضعشون بهتر از ما است .....
به نظر من که هیچ کدومشون قابل تحمل نیست و هردو به یک اندازه غیر قابل قبولند.

fulshinken1412
11-02-2013, 02:44
پرشین تون الان رو هر دو ماهواره hotbard و utelsat w3 میاد بالا. در صورتی که خونه ی شما در محدوده ی برای مثال 5 کیلومتری ناحیه ی بسیج شهرتون باشه(به اختصار سپاه) نویز داره رو هاتبرد ولی یوتل ست نداره.
در مورد گروه دوبله چون این جانب رو 4 سال انیمیشن های هالیود کار کردم و دوبله رو تو ایران دیدم با سراحت می تونم بگم دوبلوراش مال خود ایران هستند که با پرشین تون به تازگی قرار داد بستن. اگه کسی بشناسه منظور گروه مهرداد رئیسیه.
اقا یه سوال من خیلی خواست شبکه پویا نمایی سبا رو رو انتن ماهواره بیارم بالا نشد. گفتم شاید شبکه خصوصی ایران باشه رو دستگاه دیجیتال ها هم امتحان کردم نمی یاد بالا. کسی راه حلی نداره؟

zed2
27-07-2013, 16:06
خیلی وقته اینجا پست نخورده گفتم بد نباشه اینو بگم
دو تا شبکه جدید کشف کردم
یکیش gem junior که همانطور که از اسمش معلومه باسه رده های سنی پایین هست .... بجز یک مورد از کارتون هاش که ما فکر کنم چند قسمت رو تو تلویزیون خودمون دیدیم بقیه اش جدیده ولی صدا گذاری خیلی ضعیف هست ( من دیگر دونبالش نکردم بخاطر همین ):n23:

دیگری Kidz / Animez هست ... اگر تو روز ببینین برنامه هاش برای سنین خردسال است ولی شبها شروع می کنه انیمه پخش کردن ( به زبان اصلی با زیر نویس ترکی ) .... البته یکم ممیزی اش خنده داره ( مثلا پیپ تو بلیچ رو تار کردن:n09:- اخه ان موقع دیگر بچه بیدار نیست ....:n07:
گرچه من از زیر نویس نمی تونم استفاده کنم ولی همین که یک شبکه انیمه زبان اصلی پخش می کنه خبر خوبی است.:happy:

چی می شد دیگران می امدن مثل این شبکه کار می کردن زبان اصلی با یک زیر نویس ( یا بهتر مثل مال گروه های فن ساب ) می زاشتن باسه پخش کردن....:n27:
اینجوری ارزشش بیشتره تا اینکه حتما دوبله کنن....( دوبله رو باید زمانی شروع کنند که هم ارتباط داشته باشند با سازنده ها به عنوان دوبلر رسمی هم گروه بزرگی باسه این کار که همه صداها مشابه نشه.)
مخصوصا باسه گروه های سنی جوان بزرگسال نسخه کامل ژاپنی یا اینگلیسی بزارن بهتره تا دوبله فارسی ضعیف با کلی حذف کردن.......