PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : CD Bank Cataloguer | محتویات اطلاعات سی دی خود را به صورت بانک اطلاعاتی در بیاورید

hamid_xp
15-07-2006, 18:24
سلام . راستش با توجه به اینکه من این نرم افزار رو همین الان پیدا کردم و با توجه به اینکه برام خیلی با ارزشه فکر کردم
بهتره این نرم افزار برای دوستان هم معرفی بشه و احیانا دانلود کنند.
راستش من این موضوع رو تو این انجمن ندیدم بنابراین اگر قبلا توسط دوستان معرفی شده عذر خواهی منو بپذیرید.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگر شما هم سی دی های زیادی دارید و از گشتن تو سی دی ها خسته شدید می تونید از نرم افزار
CD Bank Cataloguer v2.76 استفاده کنید. تنها کافیه که سی دی تونو به برنامه ببرید و با یه نام ذخیره کنید . این برنامه تمام اطلاعات سی دی رو در یه فایل کوچک ذخیره میکنه. بعدا میتونید با جستجو فایل مورد نظرتون رو پیدا کنید .بنابراین سرعت جستجو ی سی دی ها خیلی افزایش می یابه.
لینک دانلود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک کرک :

Jalal
03-11-2007, 16:54
CD bank

f you want a safe place to store your money and earn a little interest, you've probably been shopping bank CD rates lately. Do you want to know more about how bank CD rates are determined, and what to do to get the best bank CD rates? If so, then read on!

CODE

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدRAR password:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AK1
20-07-2008, 12:11
خيلي وقته اين برنامه آپ ديت نشده سايت خود برنامه هم مشكل داره(احتمالا متحل شده)
من ورژن v2.7.9.417 رو همراه كرك براتون ضمينه كردم