PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برا ی خرید تلویزیون

parmida00
03-07-2012, 22:23
من امروز می خواستم یک تلویزیون برای اتاق خواب بگیرم رفتم 32 شارپ مدل قدیمی که مادیران وارد کرده دیدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تلویزیون ال سی دی 32 اینچ LC-32M4400X ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با ال جی و سامسونگ تو همون رنج مقایسه کردم به نظرم تصویر بهتر بود. تعریف پاناسونیک هم زیاد شندیم c30 پاناسونیک هم میگن خوبه تصویرش و امکاناتش.

البت اگه دوستان روی ایکس ویژنال ای دی 23.5 اینچ LE-24D20‎

هم نظری دارند لطف کنند.
تصویر پلاسما هم دیدم ال جی بود البته به نظرم اصلا خوب نیود پاناسونیک هم همینجوره؟

Soroush-S
04-07-2012, 08:35
به نظرم هرچی تلویزیون بزرگتر باشه بهتره چون الان منم ال ای دی 23 گرفتم و ناراحتم که چرا بزرگتر نگرفتم - قیمت شارپ چنده؟

parmida00
04-07-2012, 13:23
659 مادیران 550 بدون گارانتی.کلا تصویر بیشتر مهم هست برام وزاویه دید

مسافر كوچولو
04-07-2012, 14:03
با سلام .به نظر من شما اصلاً سمت سامسونگ نرو .ال جي بد نيست ولي كيفيت پنلش اصلاً جالب نيست و اگر خراب شه به راحتي نمي تونيد براش پنل پيدا كنيد . شارپ بدليل داشتن پنل ژاپني ، وفور لوازم وقطعات ، گارانتي خوب و از همه مهمتر تعداد پيكسلش ( كه موجب كيفيت بالاي تصوير مي شه ) گزينه خوبيه ولي از اون بهتر سونيه كه قيمتش خيلي بالاست و اصولاً مونتاژ خودمونه( اكثراً)مطمئنم مي دونيد كه حتماً بايد تيونر ديجيتال هم داشته باشه تا از شبكه هاي ديجيتالم استفاده كنيد.:3:

alilosting
04-07-2012, 14:34
تلویزیونهای پاناسونیک هم چون پنل ژاپنی دارن کیفیت تصویر خوبی دارن . راستش به نظرم الجی و سامسونگ و ایکس ویژن تقریبا" کیفیت تصویر برابری دارن و به نظرم اگه قصد خرید یکی از این سه برند رو داشتی بسته به اینکه امکانات و مشخصات و گارانتی کدومو می پسندی یکیو انتخاب کن .
تلویزیونهای پنل ژاپنی سونی هم از نظر کیفیت تصویر با شارپ برابری میکنن ولی معمولا قیمت تلویزیونهای ژاپنی سونی خیلی بالاس و اینکه امکانات جانبی تلویزیونهای سونی نسبت به شارپ ضعیف تره ) .
در مورد خرید تلویزیون اگه برات امکان داره همون 32 اینچه رو بخر چون 24 اینچ واقعا" کوچیکه و یکم که بگذره ترجیح میدی همون 32 خریده بودی .
مدل 32M4400X شارپ خیلی هم قدیمی نیست و گیرنده دیجیتال داخلی و پنل ژاپنی داره و کیفیت تصویرش از مدلهایی که گفتی خیلی بهتره و انتخاب خوبیه .

parmida00
04-07-2012, 19:41
به نظر خودم هم شارپ رانگهای زندهای داره.فقط مشکلات معمول مثل زیرنویس فارسی را نداره؟ کلا چه مدلی از شارپ 32 بهتره؟
یکی از فروشنده ها میگفت توشیبا هم مثل شارپ خوبه
البته من هنوز تصویر پلاسمای پاناسونیک را مقایسه نکردم با شارپ

لطفا هر کس میتونه مدل و قیمت هم بگذاره

hamid_IT63
07-07-2012, 15:34
توشیبا هم پنل خوبی داره و تلویزیونش ژاپنی هست ولی من شارپ رو پیشنهاد میکنم بخاطر تکنولوژی خاص و خدمات و گارانتی خوبی که داره . تصویر پلاسمای VT30 پاناسونیک هم خیلی خوبه . اگه پارسال میپرسیدی پلاسما بخرم میگفتم حتما" بخر ولی با توجه به اینکه خود پاناسونیک اعلام کرده خط تولید پلاسماهاش قراره متوقف بشه ،بنظرم الان خریدش منطقی نیست .
led جدید شارپ مدل 32LE430X جدیدا" وارد بازار شده و dvbt داخلی داره و 895 تومن هست .

مشخصات:
مجهز به پانل LED ژاپني

داراي تيونر ديجيتال داخلي ----T

داراي سه ورودي HDMI

خروجي صوتي SRS Trusurround XT

قابليت پخش فيلم سينمايي به حالت 24 فريم در ثانيه

قابليت پخش فرمت Divx

قابليت كاهش مصرف برق (Optical picture control)