PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک :نحوه تعریف یوزر و بسورد در مودم ADSL

MooSina
03-07-2012, 15:57
سلام دوستان
نمیدونم اینجا جای طرح سوالم بود یا نه در کل ببخشید
من یک مودمADSl تی بی لینک دارم از این عادی ها جند سالیهست ازش استفاده میکنم از شرکت های مختلف هم سرویس گرفتم جند وقت بیش رفتم سرویسی از یک شرکت گرفتم من هم لب تاب دارم هم سیستم خونگی با لب تابم مشکل نداره(ویندوز 7 64 بیت)اما سیستم خونگیم ویندوز ایکس بی داره آقا من کانکش روی اون میسازم وقتی کانکت رو میزنم ارور یوزر و بس وورد میده.زنگ زدم شرکت گفتم باید بیاری یوزرو و بس رو توی مودم تعریف کنیم..
خواستم ببینم کسی بلده این کارو به من بگه انجام بدم دیگه تا اون شرکت نبرم.حقیقت سرم شلوغه و وقتشو ندارم توی اینترنت هم خیلی سرج کردم اما نبود.ممنون میشم از دوستان کسی بلده راهنمایی کنه

Eblis 2011
03-07-2012, 16:04
سلام دوستان
نمیدونم اینجا جای طرح سوالم بود یا نه در کل ببخشید
من یک مودمADSl تی بی لینک دارم از این عادی ها جند سالیهست ازش استفاده میکنم از شرکت های مختلف هم سرویس گرفتم جند وقت بیش رفتم سرویسی از یک شرکت گرفتم من هم لب تاب دارم هم سیستم خونگی با لب تابم مشکل نداره(ویندوز 7 64 بیت)اما سیستم خونگیم ویندوز ایکس بی داره آقا من کانکش روی اون میسازم وقتی کانکت رو میزنم ارور یوزر و بس وورد میده.زنگ زدم شرکت گفتم باید بیاری یوزرو و بس رو توی مودم تعریف کنیم..
خواستم ببینم کسی بلده این کارو به من بگه انجام بدم دیگه تا اون شرکت نبرم.حقیقت سرم شلوغه و وقتشو ندارم توی اینترنت هم خیلی سرج کردم اما نبود.ممنون میشم از دوستان کسی بلده راهنمایی کنه

کار من و شما نیست
شما باید مودم رو حتما ببرید همون شرکت تا مودمتون رو کانفیگ کنه

prottl
03-07-2012, 16:37
سلام دوست عزيز

شما ابتدا مودمت رو با كابل شبكه به لپ تاپ تا كامپيوتر خونه وصل ميكني و روشنش مي كني.
Internet explorer يا Firefox رو باز ميكني و در قسمت url تايپ مي كني : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اينتر مي كني
يه صفحه باز ميشه كه از شما username و password مي خواد. هم username و هم password رو admin وارد مي كني تا وارد صفحه تنظيمات مودم بشي.
اونجا از بين پروتكلهاي مختلفي مثل pppoe ، pppoa ، bridge شما pppoe رو انتخاب مي كني. username و password رو كه شركت بهت داده رو هم وارد مي كني .مقدار vpi رو صفر , vci زو هم 35 ميزاري. گزينه NAT رو هم انتخاب ميكني.
اين تمام تنظيماتي هست كه بايد انجام بدي.چون ترتيب منوها در صفحه تنظيمات مودم ها ي مختلف باهم متفاوته مجبور شدم به اين صورت برات توضيح بدم.
اميدوارم برات مفيد بوده باشه.اگز بود يه صلوات ما رو مهمون كن!

MooSina
03-07-2012, 17:24
دوست عزیز ممنونم ازت اما واسه من هم تو موزیلا هم تو اکسبلورر وارید این آدرس نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Eblis 2011
03-07-2012, 17:26
دوست عزیز ممنونم ازت اما واسه من هم تو موزیلا هم تو اکسبلورر وارید این آدرس نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم نتم مال شرکت پارس بود این مسیر وارد میشد اما الان دیگه نه
ببری شرکت واست ردیف میکنن سریع
کارش فقط 5 دقیقه

MooSina
03-07-2012, 17:45
من خودم نتم مال شرکت پارس بود این مسیر وارد میشد اما الان دیگه نه
ببری شرکت واست ردیف میکنن سریع
کارش فقط 5 دقیقه
قربون دستت داداش

hermione
04-07-2012, 00:35
باید روی حالت pppoe تنظیم بشه کار خیلی راحتی هم هست
اول توی run تایپ کن cmd
و بعد از اون توی صفحه ای که باز میشه تایپ کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد ببین جلوی default gateway چی نوشته مثلا نوشته :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این آدرس مودم هست و باید توی یه مرورگری وارد کنی تا وارد صفحه کانفیگ بشی
یوزر و پسورد برای ورود ازت می پرسه که هردوشو admin بزن
تا اینجاشو برو مشکلی نداشتی بگو تا ادامشو بگیم ..
بازم میگم هیچ کاری نداره .

MooSina
04-07-2012, 10:30
ممنونم از لطف شما دوست عزیزم
اما الان من همون آی بی که گفتین 0.0.0.0 هستش که بازم میزنم کن نات سرور میده یعنی اصلا باز نمیشه.نمیدونم جرا

hermione
04-07-2012, 12:14
ممنونم از لطف شما دوست عزیزم
اما الان من همون آی بی که گفتین 0.0.0.0 هستش که بازم میزنم کن نات سرور میده یعنی اصلا باز نمیشه.نمیدونم جرا

مودم رو یکبار ریست کن ( با یه خودکار 7-8 ثانیه جای ریست رو پشت مودم چند ثانیه نگه دار تا چراغ هاش خاموش بشن ) اتصال سیستم با مودم بهتره LAN باشه تا وایرلس
دوباره چک کن

Eblis 2011
04-07-2012, 13:38
مودم رو یکبار ریست کن ( با یه خودکار 7-8 ثانیه جای ریست رو پشت مودم چند ثانیه نگه دار تا چراغ هاش خاموش بشن ) اتصال سیستم با مودم بهتره LAN باشه تا وایرلس
دوباره چک کن
اصلا ریست نکن رفیق
چون اصلا توصیه نمیشه اینکارو بکنی . . . هر خرابی پیش بیاد گردن شما میفته
مودم رو ببر نمایندگی . . . ریست کردن فقط توسط اونا مجاز

J@viD
04-07-2012, 13:54
دوستان یه نکته
پسورد پیشفرض مودمتون رو تغییر بدید
معمولا یه یوزر نیم پسورد پیشفرض رو بیشتر مودمها هست
در ضمن یاد بگیرین خودتون مودمتون رو تنظیم کنید
موضوع مهمیه راه ورود به کامپیوترتونه پسورد قوی براش بزارین

MooSina
04-07-2012, 16:53
دوستان ریست هم کردم باز هم نشد..

hermione
04-07-2012, 18:56
دوستان ریست هم کردم باز هم نشد..

مشکل میتونه از کارت شبکه یا مودم باشه
با یه سیستم دیگه امتحان کن برای کانفیگ کردن .