PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : AO4

dragonboy
02-07-2012, 17:04
بازی جدید تیم دریم فکتوری یک بازی پلتفورمر دوبعدی اکشن، تیراندازی و با قابلیت شبکه خواهد بود که در بخش داستانی شما با چهار شخصیت اصلی بازی خواهید کرد و در بخش مالتی پلیر و شبکه قادر خواهید بود از میان شخصیتهای مختلف از جمله ترمیناتور، رمبو، دکتر اختاپوس، ولوورین و… غیره و با قابلیت ساخت شخصیت مورد نظر بازی گروهی انجام دهید.این بازی در حال حاضر در روزهای اولیه ساخت انجین خود قرار دارد و بزودی اطلاعات و خبرهای دیگری از آن منتشر خواهد شد
پوستری از این بازی در دست ساخت نیز منتشر شده که میتوانید در ادامه مشاهده نمایید
پوستر ارتش چهار نفره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Expert32
03-07-2012, 14:04
تبریک میگم.خیلی خوبه.اولین باری هست که دارم میبینم بالاخره یک کار دو بعدی بصورت استاندارد و حرفه ایی در ایران در حال ساخته.
تمام تلاشتونو بکنید و هدفتون چیزی کمتر از استقبال ناشرانی مثل EA نباشه:12:

S.R Download
03-07-2012, 14:37
دکتر اختاپوس تو اسپایدر من نبود ؟؟؟؟؟!!!! :31:

ehsan_wwe
03-07-2012, 18:03
عجب بازی خفنی بشه
خیلی موفق باشین
دمتون گرم پروژه خیلی با ارزشیه

god of war 2
04-07-2012, 21:10
تبریک میگم امیدوارم کارتون خوب پیش بره.

Expert32
07-07-2012, 16:09
ایکاش یه توضیحی هم از روند ساخت انجینتون میدادین.
مثلا با چه زبانی داره نوشته میشه یا از چه کتابخانه هایی استفاده کردین و الان کجای کارین و چن درصد آماده شده و تعداد برنامه نویساتون چند نفرن و ...
پیشنهاد میکنم برای ساخت انجینتون از برنامه نویسان خبره کمک بگیرید چون اگر انجین از پایه شل و ول نوشته بشه دیگه در آینده خیلی سخته که بخواید درستش کنید. و یه نکته دیگه اینکه هرچی تعداد برنامه نویساتون بیشتر باشه هم کار زودتر پیش میره هم نتیجه بهتری میده.

dragonboy
07-07-2012, 17:20
ایکاش یه توضیحی هم از روند ساخت انجینتون میدادین.
مثلا با چه زبانی داره نوشته میشه یا از چه کتابخانه هایی استفاده کردین و الان کجای کارین و چن درصد آماده شده و تعداد برنامه نویساتون چند نفرن و ...
پیشنهاد میکنم برای ساخت انجینتون از برنامه نویسان خبره کمک بگیرید چون اگر انجین از پایه شل و ول نوشته بشه دیگه در آینده خیلی سخته که بخواید درستش کنید. و یه نکته دیگه اینکه هرچی تعداد برنامه نویساتون بیشتر باشه هم کار زودتر پیش میره هم نتیجه بهتری میده.
ممنون عزیزم راستش در حال حاضر فقط میتونم اسم انجین رو که همنام تیم ساخته شده اعلام کنم انجین ما با اسم Dream Engine در حال حاضر کار زیادی داره و ما هم نقشه ها و کارهای زیادی باهاش داریم بنابراین این موضوع رو که باید کاملا حرفه ای و درست ساخته بشه رو مد نظر داریم و هیچ عجله ای در ساختش به خرج نمیدیم و به دقت زیادی روش کار میکنیم البته تیم سازندش در حال حاضر خیلی اندک هستن یعنی دو نفر بخاطر این سرعت ساختش طبیعا پایین میاد اما مشکلی از این لحاظ نداریم و اگه به مشکل هم برخوردیم صد در صد از افراد مستعد و خبره اینکار کمک میگیریم

Expert32
07-07-2012, 18:01
زمان انتظارتون چقدر هست؟یعنی بنظرتون تا آخر امسال انجینتون آماده میشه؟
چون معمولا شرکتهای بزرگ هم یک زمان انتظار حدودی برای کارشون میدن.

dragonboy
07-07-2012, 18:46
زمان انتظارتون چقدر هست؟یعنی بنظرتون تا آخر امسال انجینتون آماده میشه؟
چون معمولا شرکتهای بزرگ هم یک زمان انتظار حدودی برای کارشون میدن.
خب همونطور که گفتم فعلا نمیخوام اطلاعاتی در مورد این انجین بدم و اخبار و اطلاعاتش رو به موقش اعلام میکنم یه سری مسائلی هست که بعدا برامون ایجاد مشکل میکنه پس بزارید موقش که شد خبرش رو اعلام میکنم ممنون

Expert32
18-07-2012, 21:54
آقا حوصلمون سر رفت:31:
یه خبری یه گزارش پیشرفتی یه چیزی بدید یکم دلمون خوش بشه :31:
منتظر خبر هستم هرچند ناچیز اما پی در پی ...
-------
راستی انجینتون به هدی رسیده که بشه یه تست فریمی یه چیزی ازش بزارید

dragonboy
22-10-2012, 13:33
بیش از هزار شخصیت در بخش مولتی پلایر بازی ارتش چهار نفره طرااحیهای اولیه ...( نمونه عکس سوم دارای افکت شده و طرح اصلی بازی نیست ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dragonboy
25-11-2012, 21:57
طراحی شخصیتهای بازی ارتش چهار نفره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S.R Download
17-12-2012, 18:01
خیلی خوبه ! حالا به این زودی ها تموم نمیشه یعنی ؟

khaled_n2o
13-02-2013, 19:56
چه کاریه؟!
چرا از انجین های آماده مثل یونیتی و UDK استفاده نمیکنید؟

dragonboy
27-02-2013, 04:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ساخت بازی ارتش چهار نفره که تاکنون در دست بررسی و جمع آوری اطلاعات و منابع بوده آغاز شد
بازی ارتش چهار نفره در سبک Run And Gun خواهد بود با این ویژگی که در تمامی بازی با ایجاد فضاها و حرکات فان شخصیتها. بازی را از بازیهایی در این سبک متمایز خواهد کرد
همچنین تیم دریم فکتوری قصد دارد سیستم مالتی پلایر یا تحت شبکه این بازی را بسیار گسترده و با مود شخصیت سازی و تعریف کلاس همراه سازد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خلاصه داستان :
پشنگ، ارژنگ، کامبوزیا و هوخشتره به میدان جنگ اعزام میشوند تا محموله ای میکروبی را که توسط دیکتاتور بزرگ و دانشمند دیوانه ای ساخته شده است را نابود کنند

lord arthas
27-02-2013, 18:20
پشنگ یک کلمه ی مشهدی هست :n08: به نظرم بهتره عوضش کنین :31: معنی ترشح میده :n05:

dragonboy
28-02-2013, 10:08
پشنگ یک کلمه ی مشهدی هست :n08: به نظرم بهتره عوضش کنین :31: معنی ترشح میده :n05:
ممنون عزیزم این اسمها قبلا انتخاب شدن حالا هر معنی که بدن برای هر کلمه یا اسم کلی معنی مختلف هست نمیشه که همش عوض کنیم چون تو یه گویش یه معنی خاصی میده :n01: