PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 92 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13

hp722
28-05-2013, 13:22
2 روز قبل نه الان!

آره مثل اینکه اینجوریه چون تو پیک سنجش هم زده بود 3شنبه قبل از هر امتحان کارت توزیع میشه

After4Ever
28-05-2013, 14:26
تغییر در کنکور سراسری/انتخاب رشته دانشگاه آزاد تغییر کرد

دانشگاه آزاد از بین داوطلبان کنکور 92 بر اساس نمره کل اکتسابی آزمون و اولویت کد رشته محل‌های انتخابی داوطلبان در فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد که به طور جداگانه منتشر می‌شود، نسبت به گزینش متقاضیان اقدام می‌کند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در آزمون سراسری سال 92 پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به طور مستقل و با توجه به ضوابط و شرایط دانشگاه مذکور و بر اساس کارنامه نتیجه اولیه آزمون سراسری سال 92 صورت می‌گیرد.

گفتنی است دانشگاه آزاد اسلامی پس از اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال 92 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به اعلام شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در کد رشته محل‌های تحصیلی و انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی دانشگاه مذکور از طریق سایت آن دانشگاه اقدام خواهد کرد.

لازم به ذکر است دانشگاه آزاد اسلامی از بین داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال 92 واجد شرایط و متقاضی شرکت در گزینش مربوط بر اساس نمره کل اکتسابی آزمون سراسری و اولویت کد رشته محل‌های انتخابی داوطلبان در فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد که به طور جداگانه منتشر می‌شود نسبت به گزینش در هر یک از کدرشته محل‌های انتخابی متقاضیان اقدام می‌کند.

دانشگاه آزاد بنا بر برنامه زمانی پیش‌بینی شده نسبت به انتشار فهرست اسامی قبول شدگان نهایی این دانشگاه مبادرت می‌کند.

بنابراین برای انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی فرم انتخاب رشته جداگانه‌ای توسط دانشگاه مذکور تنظیم و بر روی سایت دانشگاه قرار می‌گیرد.

اینم نگا کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fire.boy
28-05-2013, 20:35
خیلی ممنون عزیز بابت اطلاع رسانی این موضوع مهم... :n12:
فقط دو تا سوال دارم از همه عزیزانی که میتونن خواهشا راهنمایی کنن برام بسیار مهمه این موضوع...

1-الان برای ثبت نام و شرایط برای دانشگاه آزاد که بالا هم گفته شده چگونه است؟ آیال ثبت نام دانشگاه آزاد جداگانه هست؟ زمان ثبت نام همزمان با کنکور 92 برای دانشگاه ازاد کی هست؟
2- این موضوع خیلی واسم مهمه؛ دوستان آیا برای تغییر حوزه امتحانی مهلت دیگری خواهد بود یا نه؟ من میخوام حوزه امتحانیم رو عوض کنم...لطفا اگه کسی میدونه حتما بگه... :n26:

ممنون و متشکر...

Nocturne
29-05-2013, 00:11
نه نمیخوام و نمیتونم شب بخونم :دی
حداقل 7 ساعت خواب لازم دارم. 7 ساعت هم اداره، 3 ساعت هم در مسیر رفت و برگشت به اداره. همش 7 ساعت وقت آزاد میمونه که اینم بخش زیادیشو هدر میدم!

بذهنم رسید این 3 ساعت رفت و آمدو حذف کنم
اگر کتابخونه شبانه روزی نزدیک محل کارم باشه بعد از اداره برم اونجا تا شب درس بخونم.شبم پشت میز یا تو نمازخونه اش بخوابم : دی صبحم سریع میرسم اداره
حالا اصلا نمیدونم شبانه روزی بودن یعنی شب میشه اونجا موند؟
گرچه که چون دخترا موجودات خطرناکین عمرا چنین تسهیلاتی براشون بذارن:n27:
فکر کنم فقط کتابخونه مرکزی (یا ملی یا همچین چیزی) بود که این امکانو بده. برای همه هم نیست و حداقل باید لیسانس داشت

2 روز قبل نه الان!
سنجش بعدی 17 ام هست؟

من بازده شب درس خوندنم بیشتره
قبلا میرفتم بخوابم خوابم نمیبرد دو ساعت بیشتر هی اینور اونور میشدم تا خوابم میبرد و صبح هم به زور بیدار میشدم درس بخونم که بعد از چند دقیقه بازم خوابم میبرد:n02:
الان شبا تا 3 اینا میخونم بجاش صبح تا هروقت شد میخوابم
منم همینم. اما معمولا این شب بیداری ها درست نیست. ایده آلم این بود که خیلی زود بخوابم و مثلا 3-4 بیدار شم! چون اون ساعت خوب کار میکنم! که اونم نشد که نشد

After4Ever
29-05-2013, 00:23
آره 17 جمعه این هفته نه اون یکی هفته

Gita
29-05-2013, 12:23
آرایه لف و نشر و ایهام تناسب جزو ادبیات عمومی هست؟(غیر انسانی)

*M!L4D*
29-05-2013, 12:31
در مورد لف و نشر مطمئن نیستم ولی ایهام تناسب جزو ادبیات عمومی هست ... !

After4Ever
29-05-2013, 13:01

آره عمومیه پارسال دبیرمون گفت

Hatek
30-05-2013, 10:15
سلام

موقع ثبت نام کنکور وقتی ثبت نام تموم میشد یه صفحه میومد که مینوشت ثبت نام با موفقیت انجام شد و زیرش عکس و اطلاعات کامل رو گذاشته بود و کد پیگیری و شماره پرونده هم داده بود و ما باید پرینت میگرفتیم رو من فقط تو کامپیوتر سیو کرده بودم و پرینت نگرفتم الان بازش کردم میبینم عکسمو نمایش نمیده
چیکار کنم؟:n13::n03:

After4Ever
30-05-2013, 12:15
سلام

موقع ثبت نام کنکور وقتی ثبت نام تموم میشد یه صفحه میومد که مینوشت ثبت نام با موفقیت انجام شد و زیرش عکس و اطلاعات کامل رو گذاشته بود و کد پیگیری و شماره پرونده هم داده بود و ما باید پرینت میگرفتیم رو من فقط تو کامپیوتر سیو کرده بودم و پرینت نگرفتم الان بازش کردم میبینم عکسمو نمایش نمیده

مهم فقط کد پرونده است...کارت و یکشنبه قبل ازکنکور باید بگیرید

alavi71
30-05-2013, 14:05
سلام

سلام در صورتی که یک از اطلاعات ثبتا نامی خودتون ور ندارید.از طریق سیستم پاسخگویی سنجش باید اقدام کنید ....

Hatek
30-05-2013, 20:28
سلام در صورتی که یک از اطلاعات ثبتا نامی خودتون ور ندارید.از طریق سیستم پاسخگویی سنجش باید اقدام کنید ....

اخه من اطلاعات رو قبلا بصورت کامل وارد کردم و عکسم فرستادم حتی تو صفحه ی سیو شده هم عکسم بود
الان دیگه عکسم نماشی داده نمیشه ( بعد از عوض کردن ویندوز)
سایت سنجش هم نتونستم برم امروز هی ارور میداد
چون فکر میکنم عکس توی اطلاعات خود سایت هم ثبت بشه و من کد پیگیری و اینارو بدم مشکل عکسم دوباره بیاد

alavi71
31-05-2013, 11:52
اخه من اطلاعات رو قبلا بصورت کامل وارد کردم و عکسم فرستادم حتی تو صفحه ی سیو شده هم عکسم بود
الان دیگه عکسم نماشی داده نمیشه ( بعد از عوض کردن ویندوز)
سایت سنجش هم نتونستم برم امروز هی ارور میداد
چون فکر میکنم عکس توی اطلاعات خود سایت هم ثبت بشه و من کد پیگیری و اینارو بدم مشکل عکسم دوباره بیاد

ببینید اگر اطلاعاتتون کامل بوده و عکس هم دادی در موقع ثبتنام و درتایید نهایی شده یعنی کد پیگیری بهتون داده...
مشکلی نیست فقط در سیستم شما فایلش موجود نیست در خود سنجش اطلاعات شما هست ..
در موقع گرفتن کارت ورود به جلسه ببینید اگر مشکلی بود به شعب رفع نقص مراجعه کنید ..
موفق باشید

yarane-naghdi
01-06-2013, 08:54
یادش بخیر دو دوره اینجا خیلی فعال بودیم . یکی دوران امتحان نهایی سوم دبیرستان و یکی دوران کنکور 90 . الانم که یه سال از دانشگامون به همین سادگی گذشت!

بچه های کنکوری امیدوارم که کنکور رو موفق باشید و بتونید به اون هدفی که هممون اواخر دبیرستان خودمونو میکشیم براش یعنی دانشگاه به نحو دلخواهمون برسیم . بهترین چیز توی این ایام مرور کردن داشته هامونه و قوی شدن توی عمومیها
چون دیگه وقتی برا فیزیک و ریاضی نیس (برا رشته ریاضی میگم که خودم بودم)

دوستان اینو هم بگم که شیمی رو از یاد نبرید چون معمولا راحت میدن، راحت هم با خوندن میشه تستهاشو زد( خصوصا پیش و مفهومی های سوم و البته دوم هم بعضی قسمتهاش) . من شخصا از شیمی خیلی ضربه خوردم دوس دارم این تجربه برا کسی تکرار نشه

دوس داریم اینجا فعال باشیم ولی دیگه اصلا حسش نیس. الانم که ایام امتحانات دانشگاهان دیگه اصلا نمیشه . این صبح که دارم این پستو میدم هم دارم واسه امتحان ساعت چهار عصرم میخونم . از دیشب هم اصلا واسه این امتحان نخوابیدم!! :n27:

microsof
01-06-2013, 12:42
یادش بخیر دو دوره اینجا خیلی فعال بودیم . یکی دوران امتحان نهایی سوم دبیرستان و یکی دوران کنکور 90 . الانم که یه سال از دانشگامون به همین سادگی گذشت!

بچه های کنکوری امیدوارم که کنکور رو موفق باشید و بتونید به اون هدفی که هممون اواخر دبیرستان خودمونو میکشیم براش یعنی دانشگاه به نحو دلخواهمون برسیم . بهترین چیز توی این ایام مرور کردن داشته هامونه و قوی شدن توی عمومیها
چون دیگه وقتی برا فیزیک و ریاضی نیس (برا رشته ریاضی میگم که خودم بودم)

دوستان اینو هم بگم که شیمی رو از یاد نبرید چون معمولا راحت میدن، راحت هم با خوندن میشه تستهاشو زد( خصوصا پیش و مفهومی های سوم و البته دوم هم بعضی قسمتهاش) . من شخصا از شیمی خیلی ضربه خوردم دوس دارم این تجربه برا کسی تکرار نشه

دوس داریم اینجا فعال باشیم ولی دیگه اصلا حسش نیس. الانم که ایام امتحانات دانشگاهان دیگه اصلا نمیشه . این صبح که دارم این پستو میدم هم دارم واسه امتحان ساعت چهار عصرم میخونم . از دیشب هم اصلا واسه این امتحان نخوابیدم!! :n27:

دوست گرامی ...
این طور که شما گفتی من فکر کردم الان چندین ساله درست تموم شده و مشغول کار شدی ... خدا رو شکر الان دانشگاهی. (هنوز راه درازی رو پیش رو داری... دانشگاه اول راهه)

امیدوارم موفق و موید باشی.

Gita
02-06-2013, 08:55
در جمله " اغتنموا فرص الخیر" فرصت های نیک را غنیمت شمرید
مگه فرص الخیر موصوف صفت نیست؟ پس چرا نه از لحاظ تعداد نه معرفه نکره تطابق ندارن؟

After4Ever
02-06-2013, 14:09
در جمله " اغتنموا فرص الخیر" فرصت های نیک را غنیمت شمرید
مگه فرص الخیر موصوف صفت نیست؟ پس چرا نه از لحاظ تعداد نه معرفه نکره تطابق ندارن؟

ببین داری اشتابه می کنی...از معنی نباید بگیم که صفته یا مضاف مضاف الیه!
البته معنی هم جاهایی کاربرد داره ولی وقتی اینجا اعرابش داره داد می زنه باید ترکبیب وصفی در نظر بگیریم

تنها جایی که معنی خیـــلی بدرد می خوره اینه

اسم + حرف های مفعولی (اسمش یادم نیست چی بود:n02: مثل ها ، ه ، ی ، نا) + اسم!!

چون اعرابش کاملال متفاوته یعنی اسم اولی ال نداره ولی اسم دومی ال داره اون وقت می شه صفت موصوف!!
ذر این جور مثال ها باید از معنی استفاده کرد نه این مثالی که شما گفتید

After4Ever
02-06-2013, 18:52
دوستان مگر مبحث ArcSinos از ریاضی تجربی حذف نشده:n28: ؟

Alireza SM
03-06-2013, 08:10

برای چی حذف شه ؟ شما که ریاضی منتظری رو داشتی ازش نگاه کن یاد بگیر خب

alavi71
03-06-2013, 10:06

سلام
روش تستی محسوب میشه.وگرنه بدون این روش هم تستها رو میشه حل کرد ...

After4Ever
03-06-2013, 10:36
تستای انتگرال گزینه 2 رو دیدم یکی هم نبود

*M!L4D*
03-06-2013, 10:45

بله
توابع وارون مثلثاتی فقط برای رشته ریاضی هستش ...

*M!L4D*
03-06-2013, 12:10
یه سوال جالب دینامیک تو یکی از آزمونای غیر حضوری گاج دیدم . میزارمش اینجا شما هم استفاده کنید : دی

amir 777
03-06-2013, 15:07
شما این امار کانون رو قبول دارین

Alireza SM
03-06-2013, 15:25
آقا تورو خدا این چیزا رو توی تاپیک های خودشون بزارین اینهمه تاپیک داریم برای ریاضی و فیزیک و ادبیات :|

After4Ever
03-06-2013, 16:25
یه سوال جالب دینامیک تو یکی از آزمونای غیر حضوری گاج دیدم . میزارمش اینجا شما هم استفاده کنید : دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]انصافا همچین سوالی تو نشر الگو ندیدم...جوابش هم بزارید لطفا

*M!L4D*
03-06-2013, 17:17
انصافا همچین سوالی تو نشر الگو ندیدم...جوابش هم بزارید لطفا

بفرمایید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته آخرش با مفهوم شتاب نسبی حل شده که از سال 75 از کتاب های دبیرستانی حذفیده ( در واقع طراح میتونست هوشمندانه تر به این سوال جواب بده که نداد : دی)
اگه تو اون قسمت مشکلی داشتی بگو .

amin5222106
06-06-2013, 10:08
سلام ببخشید یه سوال داشتم نمیدونستم باید کجا مطرح کنم این تاپیک رو انتخاب کردم.
راستش داداشم سال سوم دبیرستان رشته تجربی هست میخواد بره یه موسسه فرهنگی آموزشی ثبت نام کنه
به نظر شما دوستان
قلمجی بهتره یا گزینه دو یا علوی
لطفا با دلیل بهترین رو بهم معرفی کنید.

After4Ever
06-06-2013, 11:28
راستش داداشم سال سوم دبیرستان رشته تجربی هست میخواد بره یه موسسه فرهنگی آموزشی ثبت نام کنه
به نظر شما دوستان
]

به خودت بستگی داره ولی سوالای گزینه 2 بهتره
در ضمن سنجش هم حتما ثبت نام کن

Alireza SM
06-06-2013, 18:28
به نظر شما دوستان

گزینه دو سوالات بهتری داره تعداد و هزینه ازمون هاش هم منطقی تر هست.
من خودم با گزینه دو تونستم پزشکی قبول بشم.

fuliya
06-06-2013, 20:58
به نظر شما دوستان
نظر من اینه که بره قلمچی و سوالای گزینه 2 رو هم از دوستاش بگیره و حل کنه ...
فاصله 2 هفته ای آزمون قلمچی خیلی خوبه...
برنامه اش هم معقول تر هست ...
علوی که هیچی کلن :n02:

mohammad varaste
06-06-2013, 21:15
سلام بچه ها من الان مشتق و کاربرد مشتق رو بلدم اما با توجه به وقتم نمیتونم همه تستای اندیشه فائق رو بزنم
به نظرتون چیکار کنم ؟
من از 9تا تست 4تاشو میخوام:n03:

A.M.D.D.E.V.I.L
06-06-2013, 21:34
آقا بالاخره چی شد کارت ورود به جلسه رو کی و از کجا باید بگیریم؟

One Minute
06-06-2013, 23:29
امروز بخش نور رو مرور کردم ، بعد خواستم تستای کنکورش رو بزنم
از 4 تا نورِ سال 91 ، یکی درست زدم ، یکی غلط ، دو تا نزده :n04:
بعد سوالای 90 رو با دپرس تمام گذاشتم جلوم ، هر 4 تارو درست زدم :n04:
من نمیدونم چرا احساس میکنم سوالای 91 خیلی سخت تر از 90 ئه ! :n02:

آقا بالاخره چی شد کارت ورود به جلسه رو کی و از کجا باید بگیریم؟

برو اینجا :
مشخصاتت رو بده بعد کارتت میاد ، ازش پرینت بگیر

After4Ever
06-06-2013, 23:36
سلام بچه ها من الان مشتق و کاربرد مشتق رو بلدم اما با توجه به وقتم نمیتونم همه تستای اندیشه فائق رو بزنمبه نظرتون چیکار کنم ؟من از 9تا تست 4تاشو میخوام:n03:کتاب زرد !

After4Ever
07-06-2013, 12:35
بچه ها مگه کنکور ساعت 8 نیست؟؟؟
پس چرا سنجش ساعت هشت و نیم برگزار میشه؟

Alireza SM
07-06-2013, 12:40

شاید یکیش زمان بسته شدن در ها رو گفته باشه و یکیش هم شروع پاسخگویی به سوالات.
شما اصلا باید فرض کنی که ساعت 7 هست !

One Minute
07-06-2013, 13:40
شیوه دفترچه پاسخ نامه سنجش اینجوریه که گزینه 2 رو توضیح میده ، بعد میگه بنابراین گزینه 3 درسته :n09:

After4Ever
07-06-2013, 13:41
شیوه دفترچه پاسخ نامه سنجش اینجوریه که گزینه 2 رو توضیح میده ، بعد میگه بنابراین گزینه 3 درسته :n09:
آره پاسخنامش افتضاحه

*M!L4D*
07-06-2013, 13:45
من نمیدونم چرا احساس میکنم سوالای 91 خیلی سخت تر از 90 ئه ! :n02:

داداش مشکل از خودته : دی ... 90 از 91 سخت تر بود !

حالا باز خدا روشکر کن واسه بعضی ها توضیح میده . واسه یه سری از سوال ها میگه با توجه به کتاب 3 درست است : دی
سوال 124 و 129 رو هم که اشتباه حل کرده :n27:

ویرایش :

سوال 24 رو ببینید . ( ادبیات ) بدون خوندن بیت صورت سوال میشه بهش پاسخ داد : دی

Haj_Amoo
07-06-2013, 14:27
بعد از این سه تا آزمون جامع سنجش، فکر کنم الان طراحای کنکور حسابی سرگیجه گرفتن! در جریان هستین که؟! سوالات کنکور هر سال با توجه به آزمونای جامع سنجش طرح میشن! و امسال هم سنجش تو هر آزمون یه بازی درآورده!! تازه باید چندتا سوال اشتباه هم جهت نمک آزمون تو سوالا جاساز کنن!
____
ایهام لاله منو کشته!!

Nocturne
09-06-2013, 22:20
یه چندتا راهکار بگید که تو این زمان حساس تمرکزمون رو حفظ کنیم. بنظر میاد یه طوریه که آدم خیلی نمرکزشو از دست میده

Alireza SM
09-06-2013, 22:34
یه چندتا راهکار بگید که تو این زمان حساس تمرکزمون رو حفظ کنیم. بنظر میاد یه طوریه که آدم خیلی نمرکزشو از دست میده

یه سری تمرینات هست به اسم Hand & Eye Coordination که استاد ما میگه اگه کسی میخواد در آینده جراح بشه باید از همین الان یادش بگیره. مهارت های مختلفی هست که باعث میشه در شرایط بسیار بسیار سخت بتونی تمرکزت رو جمع کنی. معمولا به جز جراح ها برخی خلبان ها و نظامی ها هم یاد میگیرنش.
یکی از تمرینات سبک و مفیدش رو برای شروع میتونی انجام بدی اینه که یه آینه بزاری جلوت و نخ و سوزن دستت بگیری و تو آینه نگاه کنی و سوزن رو نخ کنی. زاویه آینه رو هم مرتب عوض کن. اگه تا روز کنکور این تمرین رو انجام بدی واست مفید هست.

griefcottage
10-06-2013, 08:48

ببين درهاي ورودي ساعت 7 باز ميشن تا 8 باز هستن ،اگه بشه 8.01 ديقه راهت نميدن
بست ديقه سرجلسه يه بنده خدايي داره حرف مفت ميزنه كه چجوري بايد برگه ها رو پر كنيد و...
بعدش يه نظر سنجي ميزارن جلوتون كه بايد پرش كنيد
بعدش قرآن ميخونن و بعدشم سوالات رو توزيع ميكنن و من از اونجاش كه ميگه داوطلبان شرووووووووععععععععععععععع ععععع كنيد خندم ميگيره...خخخخ

5ajad
10-06-2013, 14:33
کی کارت ورود به جلسه رو میزارن رو سایت؟

*M!L4D*
10-06-2013, 19:03
کی کارت ورود به جلسه رو میزارن رو سایت؟

Gita
11-06-2013, 08:04
آقا من دین و زندگی پیشرفت نمیکنم:n02:
سنجش اول و سوم رو شرکت کردم. تو هردو 20% زدم.:n09:
سنجش اول 10درس بیشتر نخونده بودم اما تو این فاصله بین دو تا امتحان 7-8 تا درس دیگه رو هم خوندم پس چرا درصدم همون شد؟ :n13:

بعدم من زبان سوالات دین و زندگی رو نمیفهمم!
مثلا سوال 51 و 68 سنجش سوم رو درساشو خونده بودم. مفهوم کلی آیه رو هم میدونستم. اما غلط زدم
مثلا سوال 51 گزینه 3و 4 هم درستن و به آیه هم بی ارتباط نیستن. گزینه 1 هم عین جملش تو کتاب نیومده. واسه همین دلیل انتخابش به عنوان جواب رو درک نمیکنم

alavi71
11-06-2013, 14:40
آقا من دین و زندگی پیشرفت نمیکنم:n02:
سنجش اول و سوم رو شرکت کردم. تو هردو 20% زدم.:n09:
سنجش اول 10درس بیشتر نخونده بودم اما تو این فاصله بین دو تا امتحان 7-8 تا درس دیگه رو هم خوندم پس چرا درصدم همون شد؟ :n13:

بعدم من زبان سوالات دین و زندگی رو نمیفهمم!
مثلا سوال 51 و 68 سنجش سوم رو درساشو خونده بودم. مفهوم کلی آیه رو هم میدونستم. اما غلط زدم
مثلا سوال 51 گزینه 3و 4 هم درستن و به آیه هم بی ارتباط نیستن. گزینه 1 هم عین جملش تو کتاب نیومده. واسه همین دلیل انتخابش به عنوان جواب رو درک نمیکنم

سلام
دین و زندگی ابتدا یوالات کنکو رو ببینید و سبک اونها رو بدونید .تا در موقع خواندن بذونید باید چه جوری بخونید.
مثلا در ایات قسمتی رو که نمیدهند رو اگر بلد باشید میتونید تست رو بزنید ... نیاز به کمی تککرار داره ...
کتاب آیات و نکات گاج کتاب خوبی هست .اگر تونستید یک نگاه بهش بندازید

موفق باشید

Leyth
11-06-2013, 20:54
سلام دوستان

یه سوال کوچولو که امیدوارم به موضوع تاپیک ربط داشته باشه:

اینی که می‌گن بیشتر از سه سال در یک رشته نمیشه کنکور داد درسته؟:n13:

خیلی ممنون.

Alireza SM
11-06-2013, 22:00
سلام دوستان

یه سوال کوچولو که امیدوارم به موضوع تاپیک ربط داشته باشه:

اینی که می‌گن بیشتر از سه سال در یک رشته نمیشه کنکور داد درسته؟:n13:

خیلی ممنون.

نه درست نیست من همکلاسی دارم که 28 سالشه و بعد از 9 سال پشت سر هم کنکور تجربی دادن تونسته پزشکی قبول بشه.
تلوزیون هم نشون میداد که یه پیر مرد از نوجوونیش کنکور میداده تا اینکه تونسته بود دانشگاه علم و صنعت ( فکر میکنم مهندسی راه آهن یا مکانیک ) قبول بشه.

*M!L4D*
13-06-2013, 13:30
یه خبر جالب :

البته دو تا خبر هست .. منظورم دومیش ــه

Haj_Amoo
13-06-2013, 21:59
منطقه سه چقدر شرکت‎کننده داره؟ تو این آزمون اخیر سنجش، فقط شش هزارتا شرکت کننده داشت!

karvas
14-06-2013, 14:12
سلام دوستان من پارسال برا کنکور ثبت نام کردم بعد این رشته ها بدون کنکور اومدو منم بدون کنکور رفتم دانشگاه حالا میخوام برم کنکور شرکت کنم همه سوالارو با استخاره جواب بدم ببینم چجور میشه:n02:
برا دانشگاهم مشکلی پیش نمیاد؟

alavi71
15-06-2013, 13:58
سلام دوستان من پارسال برا کنکور ثبت نام کردم بعد این رشته ها بدون کنکور اومدو منم بدون کنکور رفتم دانشگاه حالا میخوام برم کنکور شرکت کنم همه سوالارو با استخاره جواب بدم ببینم چجور میشه:n02:
برا دانشگاهم مشکلی پیش نمیاد؟

سلام
اگر پسر هستید که باید قوانین نظام وظیفه رو ببینید بعد انصراف بدهید.
در ضمن دروس مشترک با نمره بالای 12 ور هم میتونید تطبیق بدهید ..

karvas
15-06-2013, 17:11
سلام
اگر پسر هستید که باید قوانین نظام وظیفه رو ببینید بعد انصراف بدهید.

کارت پایان خدمت دارم:n19:برا مسغره بازی میخوام کنکور بدم الکی بزنم ببینم رتبم چند میشه همین:n08:

Haj_Amoo
17-06-2013, 18:14
آزمون راس ساعت 7:30 شروع و ساعت 7 درب محل برگزاری آزمون بسته می‎شود! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*M!L4D*
17-06-2013, 21:57
7.30 ?!
مگه 8 نباید شروع بشه ؟!

griefcottage
18-06-2013, 08:13
دوستان كسي هست كه كانون بره عايا؟؟؟

alavi71
18-06-2013, 14:09
7.30 ?!
مگه 8 نباید شروع بشه ؟!

شروع رسمی 8 صبح هست ...
ولی در کارت اغلب ساعت 7.30 رو میزنه ....

After4Ever
18-06-2013, 21:01
مسخره ها!!!
آزمون سنجش ساعت 8.5 شروع میشد حالا کنکور زده 7.5

Hatek
19-06-2013, 09:54

سلام
دروس عمومی رو کسی ازاد یا پیام نور خونده باشه میتونه برای سراسری تطبیق بده؟

AMIR REZAs
19-06-2013, 11:32
بچه ها به نظرتون این کنکور سختتر از قبلی هاس یا آسون ؟

pouyacapitan
20-06-2013, 20:49
اصلا نمی شه پیش بینی کرد.
تو سنجش ها که شیمی سخت تر بوده.
بچه هایی که قبلا کنکور دادن،ساعت ۷.۳۰ نوشتن ایا ۸ شروع می شه؟!

5ajad
21-06-2013, 14:31
امروز مگه آزمون قلمچی نبود؟

*M!L4D*
21-06-2013, 16:03
امروز مگه آزمون قلمچی نبود؟
از بس درس میخونی ارتباط خودتو با دنیا قطع کردی : دی . انقدر تک بعدی نباش : دی
برنامه ها عوض شده بود بخاطر انتخابات . آزمون آخر قلمچی 17 خرداد بود !

ALt3rnA
21-06-2013, 18:14
تو این روزای آخر برای همه آرزوی موفقیت میکنم . استرس نداشته باشید ولی اگه داشتین هم بدونین طبیعیه . استرس نگیرید که الان استرس دارید :دی

بعد از این سه تا آزمون جامع سنجش، فکر کنم الان طراحای کنکور حسابی سرگیجه گرفتن! در جریان هستین که؟! سوالات کنکور هر سال با توجه به آزمونای جامع سنجش طرح میشن! و امسال هم سنجش تو هر آزمون یه بازی درآورده!! تازه باید چندتا سوال اشتباه هم جهت نمک آزمون تو سوالا جاساز کنن!

اصلا اینطوری نیست . سال 91 لااقل هیچ گونه ربطی نداشت .

ahmad0120
21-06-2013, 22:00
سلام خوشگلا ! :n18:

داوطلب گروه ریاضی با این درصدا چه رتبه ای میاره ؟ امید قبول شدن داره ؟ :n02:

حالت 1

ادبیات 20
عربی 5
دینی 10
زبان 5

ریاضی 0
فیزیک 0
شیمی 0

حالت 2

ادبیات 20
عربی 8
دینی 15
زبان 8

ریاضی 3
فیزیک 8
شیمی13

حالت 3

ادبیات 10
عربی 2
دینی 5
زبان 2

ریاضی 0
فیزیک 0
شیمی 0

حالت 4

ادبیات 6
عربی 0
دینی 0
زبان0

ریاضی 0
فیزیک 0
شیمی 0

پی نوشت : اگر کسی توی سایت گزینه 2 عضو هست بره این درصدا رو وارد کنه و به من نتایج هر کدوم از موارد رو + دانشگاه قبولی بگه ... واقعا ممنون ...

MohammadFatehi
21-06-2013, 23:52
الین بیشتر بدانید های شیمی یا بقیه درس ها تو کنکور میاد؟بخونیم؟

After4Ever
22-06-2013, 12:11
بیش از نیم میلیون در رشته تجربی:n04:
وی افزود: اولین گروه آزمایشی شرکت کننده در آزمون سراسری گروه علوم ریاضی و فنی هستند که با 251 هزار نفر صبح پنجشنبه 6 تیرماه آزمون خود را برگزار می‌کنند. از این تعداد 39 درصد خانم‌ها و 61 درصد آقایان هستند.

خدایی در ادامه گفت: در بعدازظهر پنجشنبه گروه آزمایشی هنر با 47 هزار نفر در آزمون شرکت خواهند که از این تعداد 66 درصد خانم‌ها و 34 درصد آقایان هستند.

رئیس سازمان سنجش خاطرنشان کرد: آزمون گروه علوم تجربی در صبح جمعه با 507 هزار و 575 نفر بیشترین شرکت‌کننده را دارد، داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی 46 درصد داوطلبان کل آزمون سراسری سال 92 را تشکیل خواهند داد. 66 درصد شرکت‌کنندگان این گروه آزمایشی خانم‌ها و 34 درصد آنها را آقایان تشکیل می‌دهند.

خدایی همچنین افزود: آزمون سراسری گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در بعدازظهر روز جمعه 7 تیرماه برگزار می‌شود، 67 درصد داوطلبان خانم‌ و 33 درصد آقایان هستند.

وی تاکید کرد: آخرین گروه آزمایشی شرکت کننده در آزمون سراسری سال 92 گروه علوم انسانی با 297 هزار نفر شرکت‌کننده است که از این تعداد 66 درصد خانم‌ و 34 درصد آقایان هستند.د.

:n26:

amir_malas
22-06-2013, 12:24

قاعدتا سخت تره

After4Ever
22-06-2013, 12:33
پیش بینی من درباره ی کنکور:n01:
فقط انصافا بعد کنکور هم بیاید این پست رو بخونید...

زیستش فوق العاده سخت

شیمیش بیشتر به جزئیات و مطالب حاشیه ای پرداختن

فیزکیش آسون
ریاضیش یکمی سخت یکمی هم آسون

ادبیاتش خیلی ســخت میشه

دینیش خیلی از پارسال آسونتر میشه....
زبانش نه آسون نه سخت
عربی هم فرق سخت آسونش نمی دونم تو چیه

Gita
22-06-2013, 13:34
اول اینکه گزینه دو دسترسی به کارنامه های پارسال و تخمین رتبه اش رو باز گذاشته. فقط باید یوزر بسازید

من میگم شاید چون با کنکور آزاد یکی شده، چندتا سوال رو طراحای آزاد طرح کنن! امیدوار باشیم!:n02:

سلام خوشگلا ! :n18:

داوطلب گروه ریاضی با این درصدا چه رتبه ای میاره ؟ امید قبول شدن داره ؟ :n02:

حالت 1

سایت گزینه 2 دسترسی تخمین رتبه رو برای همه باز گذاشته

الین بیشتر بدانید های شیمی یا بقیه درس ها تو کنکور میاد؟بخونیم؟

خیر!

بیش از نیم میلیون در رشته تجربی:n04:

ضمنا داوطلبین تجربی نسبت به پارسال 60 هزار افزایش داشته درحالیکه اعلام کردن امسال ظرفیت روزانه افزایش پیدا نمیکنه فقط بین الملل!

پست مفید به این میگن : دی

alavi71
22-06-2013, 13:47
سلام
دروس عمومی رو کسی ازاد یا پیام نور خونده باشه میتونه برای سراسری تطبیق بده؟

بله مشکلی نیست تطبیق میدهند نمرا تبالای 12 رو ...

After4Ever
22-06-2013, 13:59
ضمنا داوطلبین تجربی نسبت به پارسال 60 هزار افزایش داشته درحالیکه اعلام کردن امسال ظرفیت روزانه افزایش پیدا نمیکنه فقط بین الملل!

آهــــــــــــــــــــــا ن اصلا حواسم نبود آزاد با سراسری ادغام شده خیلی ها که پزشکی آزاد می دادند اومدن سراسری رو اسم نوشتن....ولی بازم نمی شه گفت چقدر نسبت به سال پیش افزایش داشته

5ajad
22-06-2013, 20:36
از بس درس میخونی ارتباط خودتو با دنیا قطع کردی : دی . انقدر تک بعدی نباش : دی
برنامه ها عوض شده بود بخاطر انتخابات . آزمون آخر قلمچی 17 خرداد بود !
ببین کی به کی میگه! :n02:
/////
کسی به من نگفته بود که حذف شده!
منو بگو صبح رفتم آزمون بدم زنگ هم زدم قلمچی ولی کسی جواب نداد:n09:

mohsen137
22-06-2013, 23:29
سلام دوستان لطفا کمکم کنید
من سال دومه که کنکور میدم.سال قبل انتخاب رشته نکردم
شنیدم که اگه کسی دوبار کنکور بده سال سوم نمیتونه کنکور بده!
اگه سر جلسه نرم به منظور انصراف محسوب میشهع؟یعنی سال بعد میتونم کنکور بدم؟
چکار کنم؟
تورو خدا کمکم کنید
ممنون

AMIR REZAs
23-06-2013, 09:04
حذفیده شوووود

AMIR REZAs
23-06-2013, 09:22
بچه ها با کمال خونسردی(==>:n28: ) برید کارت هاتون رو بگیرید

nits
23-06-2013, 10:13
فکر میکنم هر کسی 2 بار کنکور رو میتونه بده ولی برای 3 بار ؟ فکر نکنم

After4Ever
23-06-2013, 11:46
اگر مشکل نظام وظیفه نداشته باشه + سراسری قبول نشه(اگر بشه سه سال محروم میشه) 100بار کنکور هم میشه:n01:

*M!L4D*
23-06-2013, 13:11
کارت هم اومد ..
دیگه واقعا" هیچی نمونده :n26:
برای همه آرزوی موفقیت می کنم :n16:

ویرایش :
تخمین رتبه :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haj_Amoo
23-06-2013, 14:46
یعنی تموم شد؟!

Hatek
23-06-2013, 16:58
امروز داشتم کتاب های جمع بندیم رو ورق میزدم و نگاه میکردم که قدر لحظات رو بیشتر دونستم
چه لحظاتی که پی همین پی سی به بطالت گذشت :n02:

jojonice
24-06-2013, 14:20
سلام
دوستان سوالی دارم قبلا از کافی نت ثب تام کرده بود بعد الان که در سایت چک کردم قسمتی نوشته بود که گروه آزمايشي: علوم انساني زبان امتحاني : انگليسي منظور چیه یعنی سوالات به انگلیسی میپرسند ؟ میشود توضیح دهید و در قسمتی دیگری نوشته بود که داراي مدرک کارداني و بعد نوشته بود بلي اما مدرک که داشتم دیپلم بوده است نه فوق دیپلم
لطفا بگید آیا این چیزهائی که نوشته است برای همه همینطوره یا اشتباه پر شده
و یه چیز دیگر کلا چه سوالاتی پرسیده میشود در این سوالات
ممنون
خداحافظ

AMIR REZAs
24-06-2013, 20:50
سلام
دوستان سوالی دارم قبلا از کافی نت ثب تام کرده بود بعد الان که در سایت چک کردم قسمتی نوشته بود که گروه آزمايشي: علوم انساني زبان امتحاني : انگليسي منظور چیه یعنی سوالات به انگلیسی میپرسند ؟ میشود توضیح دهید و در قسمتی دیگری نوشته بود که داراي مدرک کارداني و بعد نوشته بود بلي اما مدرک که داشتم دیپلم بوده است نه فوق دیپلم
لطفا بگید آیا این چیزهائی که نوشته است برای همه همینطوره یا اشتباه پر شده
و یه چیز دیگر کلا چه سوالاتی پرسیده میشود در این سوالات
ممنون
خداحافظ

منظورش زبانی که قراره امتحان بدی هست مثلا بعضی ها آلمانی میزنن ! نه اینکه سوالا انگلیسی باشه!
در مورد دیپلم متوجه نشدم

jojonice
24-06-2013, 22:31
مرسی
پس یعنی سوالات انگلیسی است یعنی برای همه همینطوره آخه من که نگفتم انگلیسی و آیا میشود تعغیرش داد به فارسی ؟
در مورد دیپلم منظورم این است که فقط دیپلم دارم و فوق دیپلم و یا کاردانی نیستم اما تو سایت که چک کردم نوشته بود که فوق دیپلم دارم حالا مشکلی پیش نمباد ؟

نادر1368
25-06-2013, 00:18
مرسی
پس یعنی سوالات انگلیسی است یعنی برای همه همینطوره آخه من که نگفتم انگلیسی و آیا میشود تعغیرش داد به فارسی ؟
در مورد دیپلم منظورم این است که فقط دیپلم دارم و فوق دیپلم و یا کاردانی نیستم اما تو سایت که چک کردم نوشته بود که فوق دیپلم دارم حالا مشکلی پیش نمباد ؟
چرا مشكل داره!فوق ديپلم براي فارغ التحصيلاي كارداني پيوسته هست كه معادل پيش محسوب ميشه!اين دسته مشمول اعمال سوابق نميشن

شما ميشين ديگه نه!؟اگر بلي اون كد سوابق رو دادين ديگه نه!؟

در مورد زبان هم اشتباه متوجه شدي:n02:صورت سوالا فارسي هست فقط زبان خارجي غير از عربي كه خوندي اونه منظور!وگرنه نميگه صورت

سوالات به چه زباني باشه:n01:

jojonice
25-06-2013, 08:22
تا جائی که میدونم فقط دیپلم کاردانش دارم :n03:
فقط رفته بودم کافینت خودش پر کرد برام
مثلا چک که کردم در سابت که خود کافینتیه نوشته بود که سال 88 کاردانی یا دفوق دیپلم گرفتم اما من قبلش فقط دیپلم کاردانش را گرفت بودم نه کاردانی
منظورم این است که در قسمت 23 که نوشته داراي مدرک کارداني بعد زیرش نوشته بلي
یعنی حالا بروم در قسمت ویرایش و اون تیکی که زده داراي مدرک کارداني را ور دارم ؟
حالا دوستان چکار کنم تا دیر نشده چه تعغیراتی باید انجام دهیم
در مورد زبان انگلیسی هم ممنون:n02:

After4Ever
25-06-2013, 10:55
به خوش که شانس گفتم همون جای پارسالی آزمون میدم ولی حالا باید برم یکجایی اصلا تا حالا نرفتم:n03:

alavi71
25-06-2013, 11:01
فکر میکنم هر کسی 2 بار کنکور رو میتونه بده ولی برای 3 بار ؟ فکر نکنم

مشکلی نیست
فقط در صورت قبولی رشته روزانه کنکور سال بعد را محروم میشود.
و یا اینکه تا به حال دو بار در رشته های روزانه قبولش شده باشد دیگه نمیتونه کنکور بدهد
مکوفق باشید

5ajad
25-06-2013, 12:25
به خوش که شانس گفتم همون جای پارسالی آزمون میدم ولی حالا باید برم یکجایی اصلا تا حالا نرفتم:n03:

مال من جای همیشگی آزمون های قلمچی افتاده....3 سال هم اونجا درس خوندم خیلی راحتم توش:n07::n02:

jojonice
25-06-2013, 18:43
مثلا چک که کردم در سابت که خود کافینتیه نوشته بود که سال 88 کاردانی یا دفوق دیپلم گرفتم اما من قبلش فقط دیپلم کاردانش را گرفت بودم نه کاردانی

دوستان لطفا راهنمائی کنید

jojonice
26-06-2013, 08:30
کسی نیست
تیک داراي مدرک کارداني را ور دارم ؟
ممنون

AMIR REZAs
26-06-2013, 09:44
کسی نیست
تیک داراي مدرک کارداني را ور دارم ؟
ممنون

ببین اگر فوق دیپلم داری که هیچی اگر نداری فک کنم باید برداری تیکش رو . به هر حال یه زنگ بزن بپرس از نمایندگی های سنجش

alavi71
26-06-2013, 09:53

شما باید اون ور ویرایش کنید در صورتی که مدرک کاردانی رو ندارید...
ولی این رو بدونید بدون داشتن مدرک پیش بیا کاردانی در صورت قبولی نمیتوانید ثبت نام کنید ...

jojonice
26-06-2013, 10:40
ممنون دوستان
پس یعنی هیچ اگر قبول هم بشوم نمیتونم ثبت نام کنم و دانشگاه بریم اینو نمیدونستم البته این کار درستی نیست فکر نکنم دانشگاه های دیگر اینطوری باشن
مرسی

V i r u s e r
26-06-2013, 13:07
ما تو سنجش 10000 اوردیم امیدی هست تو کنکور زیر 20000 بیاریم یا وضعمون خیلی خراب تر از این حرفاست؟

Mehran-King
26-06-2013, 17:20
کنکوری های عزیز امیدوارم همتون موفق و موید باشین... من هم باید امسال کنکور می دادم ولی... قسمت نشد... برای همتون آرزوی موفقیت و کامیابی می کنم دوستان:n18:

(^_^)
26-06-2013, 18:11
آقا سوالای کنکور ریاضی یکیه ؟
تقلب کنیم خر خون کنارمون افتاد ؟ : دی

5ajad
26-06-2013, 18:29

شما 4870x2 نیستی آیا؟

فکر نکنم بشه...3 4 نوع دفترچه سوال داره....نفر بقل دستی ترتیب سوالاش با شما فرق داره.

(^_^)
26-06-2013, 18:31
شما 4870x2 نیستی آیا؟

فکر نکنم بشه...3 4 نوع دفترچه سوال داره....نفر بقل دستی ترتیب سوالاش با شما فرق داره.
چقدر من معروف بودم و خبر نداشتم : دی
ای بابا :|
آغا ما یه عمری به امید تقلب هیچی نخوندیم : دی
ب*ا رفتیم : ))

Aryan007
26-06-2013, 18:31

مگه میشه یکی نباشه؟!!!
در ضمن 4 نوع دفترچه از لحاظ ترنیب سوالات داریم که به کنار هما یکی نمیدن.
تازه از کجا می فهمی بقلی درسش خوبه؟

alavi71
26-06-2013, 18:32

یکی هست فقط سوالات و گزینه ای اون فرق داره-اگر تونستید تقبل کنی جواب گزینه رو ببینید ...
ولی مطمئن باش بقیه میان ازت تقلت بگیرن ....

alavi71
26-06-2013, 18:34
ما تو سنجش 10000 اوردیم امیدی هست تو کنکور زیر 20000 بیاریم یا وضعمون خیلی خراب تر از این حرفاست؟

بله -حتما موفق میشود .به تلاشتان باور داشته باشید ...

(^_^)
26-06-2013, 18:34
مگه میشه یکی نباشه؟!!!
در ضمن 4 نوع دفترچه از لحاظ ترنیب سوالات داریم که به کنار هما یکی نمیدن.
تازه از کجا می فهمی بقلی درسش خوبه؟
:n13:
اینجا شهر کوچیکی ـــه ، از مدل مو میشه فهمید طرف چی کارس : دی

یکی هست فقط سوالات و گزینه ای اون فرق داره-اگر تونستید تقبل کنی جواب گزینه رو ببینید ...
ولی مطمئن باش بقیه میان ازت تقلت بگیرن ....
الان چی شد ؟
یعنی سوالا یکیه ، ولی پاسخ نامه های حل شده با هم فرق می کنن ؟

A.M.D.D.E.V.I.L
26-06-2013, 18:37
ببینم ! حتما باید هم اثر انگشت هم بذاریم رو کارت؟

AMIR REZAs
26-06-2013, 19:26
بله باید اثر انگشت بزنید

یه نصیحت لطفا جدی بگیرید هر سوالی که میبینید بلد نیستید یا فک میکنید طول میکشه حل کردنش یه علامت دایره دورش بکشید و برید بعدی . و آخر سر اگه وقت داشتید بیاید سراغش

این خیلی خیلی خیلی مهمه یادتون نره

5ajad
26-06-2013, 19:43
رشته های ویژه فرهنگیان منظور همون تربیت معلمه؟
من تربیت معلم شرکت نکردم ولی رشته های ویژه فرهنگیان رو برام زده بلـــــی!

تغییرش بدم؟

ali_12
26-06-2013, 19:48
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم
من ذیپلم ریاضی ام سال 1381 گرفتم.(کنکور ریاضی دادم اون موقع)حالا میتونم برای کنکور 93 توی رشته تجربی شرکت کنم؟
قلم چی خوبه یا گزینه 2 یا خود سازمان سنجش؟
برنامه هاشون دقیقا از کی شروع میشن؟از مهر ماه 92؟
ممنونم

Raـــــ Hـــــ Za
26-06-2013, 22:11
تسهیلات پلیس برای کنکوری‌ها

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: کنکوری‌ها می‌توانند طی روزهای برگزاری کنکور ( پنجشنبه تا شنبه) با ارائه کارت ورود به جلسه، وارد محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد شوند.

سردار حسین رحیمی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: برابر تدابیر اتخاذ شده، داوطلبان کنکور سراسری سال 92 می‌توانند در روزهای پنجشنبه ششم و شنبه هشتم تیرماه سال جاری با کارت ورود به جلسه وارد محدوده‌های طرح ترافیک و زوج و فرد شوند.

وی با توصیه به داوطلبان و خانواده‌های آنها مبنی بر عدم ایجاد سد معبر در مقابل درب دانشگاه‌ها، مدارس و مراکز برگزاری آزمون، گفت: تمامی این مراکز مشخص شده و پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ویژه ترافیکی را برای اطراف آنها در نظر گرفته است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تاکید کرد:‌ توصیه می‌کنیم تا والدین یک روز پیش از برگزاری آزمون نسبت به شناسایی حوزه مربوطه و مسیرهای دسترسی به آن اقدام کرده و حتما چند ساعت پیش از کنکور در محل حاضر شوند.

رحیمی در عین حال خاطر نشان کرد: طرح‌های ویژه ترافیکی کنکور 92 در اطراف مراکز برگزاری در فاصله 100 تا 150 متری اجرا خواهد شد.

منبع:
کد:

Iloveu-ALL
26-06-2013, 23:35
کنکور ساعت چند شروع میشه؟
دوستان یه سوال دیگه کنکور مگه فقط پنج شنبه برگزار نمیشه؟ جمعه و شنبه برای چی هستن؟

پ.ن: ساعت 12:34 :دي 0 روز مانده به کنکور :دي

sam72
27-06-2013, 00:01
کنکور ساعت چند شروع میشه؟
دوستان یه سوال دیگه کنکور مگه فقط پنج شنبه برگزار نمیشه؟ جمعه و شنبه برای چی هستن؟

پ.ن: ساعت 12:34 :دي 0 روز مانده به کنکور :دي
کنکور ریاضی 5شمبس!!
کنکور تجربیو انسانی روزای جمعه و شمبس!

Iloveu-ALL
27-06-2013, 00:49
کنکور ریاضی 5شمبس!!
کنکور تجربیو انسانی روزای جمعه و شمبس!

کنکور تجربی جمعه / کنکور انسانی شنبه ست، درسته؟
کنکور زبان و هنر کی برگزار میشه؟

اونایی که رشته ی فنی و حرفه ای خوندن تو کدوم رشته کنکور میدن؟
چند تا کنکور داریم ، 5تا ؟

5ajad
27-06-2013, 12:09
کنکور تجربی جمعه / کنکور انسانی شنبه ست، درسته؟
کنکور زبان و هنر کی برگزار میشه؟

اونایی که رشته ی فنی و حرفه ای خوندن تو کدوم رشته کنکور میدن؟
چند تا کنکور داریم ، 5تا ؟
آزمون عمومي و اختصاصي داوطلبان گروه آزمايشي علوم رياضي و فني در صبح پنج شنبه 6/4/92، داوطلبان گروه آزمايشي هنر در بعدازظهر پنج شنبه 6/4/92، داوطلبان گروه آزمايشي علوم تجربيدر صبح جمعه 7/4/92، داوطلبان گروه آزمايشي زبانهاي خارجي در بعدازظهر جمعه 7/4/92 و گروه آزمايشي علوم انساني در صبح شنبه 8/4/92 در 358 شهرستان و بخش مختلف كشور (به شرح جدول شماره 1) برگزار خواهد شد

چطور دادین؟:دی
واسه من از قلمچی خیلی بهتر بود...

من که ریاضی اصن نزدم ولی بقیه میگفتن سخت اومده بود درسته؟:n09:

////

کم کم بقیه هم پیداشون میشه:دی

miladio
27-06-2013, 12:12
عمومیا چطور بود؟ دینی؟

constant_boy23
27-06-2013, 12:13
من كه تجربي ام ولي يكي از بچه هاي رياضي ساعت 11 بهم زنگ زده بود( خواب بودم من :n02: ) ..مگه ميذارن قبل از موعد خارج شي ؟‌

mohammad varaste
27-06-2013, 12:14
افتضاااااااح
دنباله و لگاریتم نیاوردن.
فیزیکش سخت بود................
شیمیش خیلی بد بود.:n30:
ولی ریاضیش از همه بدتر بود

delta20
27-06-2013, 12:15
خوب ما ریاضیا کنکورمونو دادیم واقعا نمیدونم چه طور دادم؟
به نظر شما کنکور نسبت به سال 90 یا 91 سخت تر بود یا راحتتر؟

mohammad varaste
27-06-2013, 12:16
آره
میذارن.
نیم ساعت بعد از پخش دفترچه اختصاصی

5ajad
27-06-2013, 12:16
من كه تجربي ام ولي يكي از بچه هاي رياضي ساعت 11 بهم زنگ زده بود( خواب بودم من :n02: ) ..مگه ميذارن قبل از موعد خارج شي ؟‌
آره اون آخراش دیگه میزارن!

mohammad varaste
27-06-2013, 12:17
90 و 91 آسون ترین کنکورهای چند سال اخیر بودن.
اما 92 سخت ترین کنکور چند سال اخیر بود به نظرم .
این حرف فقط من نیست.زنگ زدم استاد ریاضیمون .شاخ در آورده بود از این سوالا

Iloveu-ALL
27-06-2013, 12:17
آزمون عمومي و اختصاصي داوطلبان گروه آزمايشي علوم رياضي و فني در صبح پنج شنبه 6/4/92، داوطلبان گروه آزمايشي هنر در بعدازظهر پنج شنبه 6/4/92، داوطلبان گروه آزمايشي علوم تجربيدر صبح جمعه 7/4/92، داوطلبان گروه آزمايشي زبانهاي خارجي در بعدازظهر جمعه 7/4/92 و گروه آزمايشي علوم انساني در صبح شنبه 8/4/92 در 358 شهرستان و بخش مختلف كشور (به شرح جدول شماره 1) برگزار خواهد شد

چطور دادین؟:دی
واسه من از قلمچی خیلی بهتر بود...

من که ریاضی اصن نزدم ولی بقیه میگفتن سخت اومده بود درسته؟:n09:

////

کم کم بقیه هم پیداشون میشه:دی

یه کسی که توی رشته فنی و حرفه ای رشته برق یا رشته کامپیوتر خونده تو کدوم رشته باید شرکت کنه؟ علوم ریاضی و فنی یا هنر ؟

V i r u s e r
27-06-2013, 12:27
90 و 91 آسون ترین کنکورهای چند سال اخیر بودن. اما 92 سخت ترین کنکور چند سال اخیر بود به نظرم . این حرف فقط من نیست.زنگ زدم استاد ریاضیمون .شاخ در آورده بود از این سوالا به نظر من که مثل سنجش بود فکر نمی کنم اینقدر سخت بود

Haj_Amoo
27-06-2013, 12:28
عجب آزمون عجیبی بود!ادبیات که از زبان فارسی تست شمارشی نیومده بود. عربی ساده در حد سنجش. دین و زندگی هنوز ساده‎تر. زبان هم مثل سنجش ریدینگ‎های چهارسوالی داشت. من ارسال قبلیم درباره‎ی مشابهت سنجش و کنکور رو به شوخی فرستاده بودم، ولی به نظر حرف‎های من همیشه برعکس میشه!
ریاضی هم به نظر من ساده (ویرایش کمتر از ده دقیقه!: شاید هم متوسط! چند دقیقه بعد: من چند تا نظرات رو شنیدم، با این وضعیت بهتره تا دو روز دیگه اصلا درباره‎ی ریاضی اظهار نظر نکنم!). حتی سوال تکراری هم داشت (تستی که برای اصل لانه کبوتر اومده بود). فیزیک من نظر خاصی ندارم. شیمی هم همین‎طور. این از خود آزمون.
اما من دو تا ضربه‎ی بد خوردم. یکی به خاطر دیشب که نمی‎دونم چم شد که نتونستم خوب بخوابم و یکی به خطر وضعیت خراب کولرهای سالن امتحان که باعث شد تو بازه‎ی تست‎های هندسه‎ی پایه تا اخر ریاضی از گرما، ذهنم درست کار نکنه و نزده‎هام زیاد بشه. البته یه کم از شیمی زدم و وضعیت ریاضی رو بهتر کردم ولی اونی که انتظار داشتم نشد.

One Minute
27-06-2013, 12:34
پاسخ نامه کی میاد ؟

miladio
27-06-2013, 12:37
پاسخ نامه کی میاد ؟

ساعت 3......

Haj_Amoo
27-06-2013, 12:38
پاسخ نامه کی میاد ؟

بنابر چیزی که کدخدایی گفت؛ تا نیم ساعت دیگه پرسش‎ها و یکشنبه کلید اولیه میره رو سایت.

One Minute
27-06-2013, 12:41
امیدوارم کدخدایی راس گرفته باشه !

Iloveu-ALL
27-06-2013, 12:48
یه کسی که توی رشته فنی و حرفه ای رشته برق یا رشته کامپیوتر خونده تو کدوم رشته باید شرکت کنه؟ علوم ریاضی و فنی یا هنر ؟

کسی نیست جواب بده؟
یه سوال دیگه کسایی که رشته معارف اسلامی رو خونده باشن تو کدوم رشته کنکور میدن؟

Haj_Amoo
27-06-2013, 12:50
من یه پیشنهاد بدم. سوالا که اومد اولین فرصت دانلود کنین و تا هنوز سوالای ازمون تو ذهن‎تون هست، پاسخ‎ها رو روش علامت بزنین که اگه بعد خواستین درصدا رو حساب کنین، مشکلی نباشه.

Haj_Amoo
27-06-2013, 12:53
کسی نیست جواب بده؟
یه سوال دیگه کسایی که رشته معارف اسلامی رو خونده باشن تو کدوم رشته کنکور میدن؟
تا اونجایی که من تو ذهن دارم، هم کنکور کاردانی و هم کاردانی به کارشناسی از این کنکور جداست. اگه هم بخواین که بدونین کدوم نزدیک‎تره که قاعدتا رشته ریاضی به برق و کامپیوتر و معارف اسلامی به علوم انسانی نزدیکه.

mohammad varaste
27-06-2013, 12:57
جواب یکی از سوالای حد میشد *یک چهارم * ؟

Hatek
27-06-2013, 13:05
من عربی رو گذاشته بودم برای صفر ولی خیلی راحت بود و تعداد درست هام زیاد بود
ولی اختصاصی ها واقعا سخت بود
ریاضی پایه که چیزی ندادن هندسه پایه همینطور سخت بود
در کل برای من که امسال رو ازمایشی رفتم خوب بود:n02:

AMIR REZAs
27-06-2013, 13:25
ریاضی و فیزیکش فوق العاده سخت بود !!! اما بقیه تقریبا خوب بود

5ajad
27-06-2013, 13:33
جالبه فیزیک از فنر سوال نیومده بود....قسمتی که اصلا نخونده بودم:n02:

microsof
27-06-2013, 13:35
سوالات گروه آزمايشي
رياضي و فني سال 1392
دفترچه عمومي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه اختصاصي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pouyacapitan
27-06-2013, 13:47
ادبیات که راحت تر بود از همیشه !تکواژ نداشت!
عربی مثل سنجش
دینی فوق راحت بود،فوق العاده راحت
زبان هم بسیار معمولی بود
من تا اینجا فک می کردم که عالی می شه نتیجم!
ریاض دقیقا تا سوال ۱۲۴ اینا باهاش ارتباط برقرار کردم ولی بعدش.....
منی که اونهمه واسه گسسته وقت گذاشته بودم اون همه تست زده بودم.
نگووو
فیزیک هم سخت تر از سالی قبل بود!با اون سوال لامپ کف کردم!لا مصبا از فیزیک سال اول داده بودنش،از سال بعد باید کامل خوندش.
چندتا سوال خیلی ناجورم بود.
شیمی هم دقیقا مشابه خارج ریاضی ۹۱ بود با کلی حل کردنی!
ریاضیش عجیب بود.
نه لگاریتم داشت نه دنباله داشت ولی ۳ تا مثلثات که ۲ تاش خیی راحت بودن یعنی باید عدد می زاشتی
دوستان زیاد نگران نباشین من که از حوزه در اومدم ادمی ندیدم که از حودشس راضی باشه اینم بگم که فکر نکنین شاگرد ضعیفن!اکثر دوستام سنجش زیز ۱۰۰۰ یودن.
به هر حال هر ۳ تا اختصصاصیش ناجور بود.
اینطور بگم که هر سال یدونه اختصصاصی راحت می شد ولی هیچکدوم راحت نبود

Gita
27-06-2013, 13:50
سوال ادبیات اون که پرسیده در کدام ضمیر متصل جابجا شده، جوابش چی میشه؟

همچنین جواب این سوال میشه نهاد،مسند، مفعول، نهاد؟
نقش اصلی و تبعی کلمات مشخص شده:
چرا غم دگران می کند پریشا نم اگر نه رشته ی جان ها به یکدیگر بسته است؟

miladio
27-06-2013, 14:04
دوستان جواب سوال 2 و 3 ادبیات چی میشه؟

Azot
27-06-2013, 14:12
امیدوارم همتون به همون اندازه که زحمت کشیدید، مزد زحمتتاتونم بگیرید... :n01:
اگه اونی که مورد انتظارتون بود رو به دست آوردید که فبها، ولی اگه نه از همین الان برنامه ریزی کنید واسه سال دیگه، دیر نکنید، فرصت رو از دست ندید...

من سال پیش کنکور دادم و الان دانشجو هستم :n26:، دو سه تا نکته به ذهنم اومد که واسه اونایی که کنکور دادن میگم: (البته فقط تجربه ی شخصیه و شاید از نظر بعضیا درست نباشه!)

1-به نظر من بررسی پاسخنامه و سوالات بعد از کنکور کار بیهوده ایه، چون به جز ایجاد استرس و ناراحتی در طول حدود یک و نیم ماهی که تا اعلام نتایج مونده فایده ی چندانی نداره (البته 2 تا استثنا داریم:اولی اونایی که همیشه رتبه ی خوبی کسب میکنن که مشخصه واسه اونا مسئله ی 50-60 تا رتبه اینور و اونوره ... دوم اونایی که میدونن نتیجه ی دلخواهشون رو کسب نمی کنن و میخوان واسه کنکور سال آینده از الان برنامه ریزی کنن)

من خودم سال پیش بعد کنکور پاسخ ها رو بررسی نکردم، رتبه ام حدود 800 تا از اونی که آرزوشو داشتم و حدود 300 تا از اونی که انتظارشو داشتم بیشتر شد، اگه جواب ها رو بررسی میکردم تو نتیجه ی کار من هیچ تاثیری نمی ذاشت فقط باعث میشد تا اعلام نتایج استرس بیشتری داشته باشم...

البته مشخصه که صلاح مملکت خویش خسروان دانند...
2-در نظر داشته باشید که اگه سوال ها سخت بوده واسه همه سخت بوده و اگه آسون واسه همه آسون! واسه اونی که بیشتر تلاش کرده و بیشتر خونده سخت بودن سوال ها بیشتر منفعت داره تا آسون بودنشون! :n06:

3-حتما حتما اگه در مورد رشته ای که قراره انتخاب کنید فکر نکردید، از الان به فکر باشید. فاصله ی زمانی بین اعلام نتایج تا انتخاب رشته محدوده، اگه از الان در موردش تحقیق کنید نتیجه ی بهتری می گیرید.:46:
4-در مورد انتخاب رشته هم خیلی حرفا دارم که میتونه کمکتون کنه، که ایشاللا بعد اعلام نتایج حتما تو تاپیک های مربوط عرض می کنم... :n16:

bache pooldar
27-06-2013, 14:21
عجب ریاضی و فیزیک خوفناکی داشت!
:n04: تو ریاضی که اصلا نه تصاعد اومده بود نه لگاریتم. تو فیزیک هم از فیزیک 1 اومده بود خدایا حوصله سال دیگه رو ندارم !:n21: امسال آبیاری گیاهان دریایی هم بیارم میرم:n09:

میدونم جای این عکس هم اینجا نیست ولی از مدیران میخوام واسه تنوع هم شده پاکش نکن!:n11:

مصداق واقعی کنکور امروز

Aryan007
27-06-2013, 14:23
زبان فارسی 5 تاش چیا بودن؟

V i r u s e r
27-06-2013, 14:25
این قانون جدید سربازی چی هست؟ شنیدم متولدین 74 دیگه نمی تونن یه سال صبر کنن و اگه کنکور قبول نشن باید برن سربازی. راسته؟

5ajad
27-06-2013, 14:27

همچنین جواب این سوال میشه نهاد،مسند، مفعول، نهاد؟
نقش اصلی و تبعی کلمات مشخص شده:
چرا غم دگران می کند پریشا نم اگر نه رشته ی جان ها به یکدیگر بسته است؟
سوال اول رو یادمه...ولی جواب ندادم همش شبیه به هم بود
سوال دوم رو هم ، آره منم همینو زدم!

Haj_Amoo
27-06-2013, 14:31
این قانون جدید سربازی چی هست؟ شنیدم متولدین 74 دیگه نمی تونن یه سال صبر کنن و اگه کنکور قبول نشن باید برن سربازی. راسته؟

این خبر رو بخونید نگرانی تون برطرف میشه.

ali_12
27-06-2013, 14:35
دوست عزیزم 1/4
a هم -1/4

جواب یکی از سوالای حد میشد *یک چهارم * ؟

Haj_Amoo
27-06-2013, 14:56
دوست عزیزم 1/4
a هم -1/4
من هم سرجلسه زدم یک چهارم. الان که شما گفتین سوال رو دوباره حل کردم، میشه منفی یک چهارم. فکر کنم سرجلسه به جای منفی رادیکال دو منهای رادیکال دو نوشتم 2!

microsof
27-06-2013, 15:11

در کل به دلیل کمبود سرباز حتی نیمه دومی ها هم نمیتونن مهلت اعزامشون رو تمدید کنن.
اما اومدن و گفتن در صورتی که شخصی آخرین مدرک تحصیلیش رو خرداد بگیره میتونه تا شهریور سال بعد از ارسال دفترچه خدمت در امان باشه :دی .

ﻧﻴﻚ ﺑـﺎﺷﻲ و ﺑـــﺪت ﮔـــﻮﻳﺪ ﺧـــﻠﻖ ﺑـــﻪ ﻛـــﻪ ﺑـــﺪ ﺑــﺎﺷﻲ و ﻧﻴﻜﺖ ﺑﻴﻨــﻨﺪ

miladio
27-06-2013, 15:24
در کل به دلیل کمبود سرباز حتی نیمه دومی ها هم نمیتونن مهلت اعزامشون رو تمدید کنن.
اما اومدن و گفتن در صورتی که شخصی آخرین مدرک تحصیلیش رو خرداد بگیره میتونه تا شهریور سال بعد از ارسال دفترچه خدمت در امان باشه :دی .

ﻧﻴﻚ ﺑـﺎﺷﻲ و ﺑـــﺪت ﮔـــﻮﻳﺪ ﺧـــﻠﻖ ﺑـــﻪ ﻛـــﻪ ﺑـــﺪ ﺑــﺎﺷﻲ و ﻧﻴﻜﺖ ﺑﻴﻨــﻨﺪ

اگه یکی افتاده باشی و شهریور بیای خدمتت یه سال میفتی عقب.

kahkeshan6
27-06-2013, 16:47
ما که سال 91 کنکور دادیم!!!دقیقا بعد از کنکور یادمه همین حس و حالی که شما دارین داشتم!ولی به نظرمن الان بهترین کار اینه که به این چیزا فکر نکنین.و فقط بچسپین به تفریح.آخه اون ذهن لامصب هم یه خورده استراحت میخواد:n02: (هر چند که فکر نکنم کسی به این حرفا توجهی کنه.

kkkaktoos
27-06-2013, 16:50
دوستان کنکور ریاضی چطوری بود؟

5ajad
27-06-2013, 16:53
یه حس عجیبی دارم! خیلی هم خسته ام!
فردا هم که زبان امتحانه:n22:

Raـــــ Hـــــ Za
27-06-2013, 16:54
امکان انتخاب رشته کنکوری‌های غایب
رییس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز رقابت یک میلیون و 83 هزار و 571 داوطلب از صبح امروز از امکان انتخاب رشته داوطلبان غایب در آزمون خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر ابراهیم خدایی صبح امروز در حاشیه بازدید از آزمون سراسری سال 92 در دانشگاه امیرکبیر در جمع خبرنگاران، با اشاره به افزایش 18 هزار نفری ظرفیت پذیرش دانشجو، اظهارکرد: داوطلبانی که در آزمون غایب بوده‌اند و یا در کل آزمون سراسری سال 92 ثبت‌نام نکرده‌اند نیز می‌توانند رشته‌های بدون آزمون را در انتخاب رشته انتخاب کنند.

وی افزود: امسال 10 هزار رشته محل در دوره بدون آزمون پذیرش دانشجو خواهند داشت.

رییس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به تعداد 200 هزار نفری داوطلبان گروه علوم ریاضی و فنی، تصریح کرد: کلید سوالات از یکشنبه ( نهم تیرماه) و نتایج اولیه دوازدهم مرداد ماه اعلام خواهد شد.

خدایی، تجمیع کنکور دانشگاه آزاد و سازمان سنجش را یکی از تفاوت‌های کنکور امسال با سال‌های گذشته دانست و گفت: سازمان سنجش تنها متولی برگزاری کنکور است، اما بقیه امور از جمله انتخاب رشته، گزینش داوطلبان و اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان توسط مرکز آزمون دانشگاه آزاد انجام می‌شود.

وی درباره احتمال برگزاری یا عدم برگزاری کنکور در سال 93، تاکید کرد: کنکور 93 برگزار خواهد شد، چرا که در صورت تصویب طرح نهایی سنجش و پذیرش دانشجو در مجلس، 85 درصد ظرفیت‌های کل آموزش عالی در پنج سال بدون آزمون خواهد بود، اما برای 15 درصد رشته‌های پرداوطلب آزمون برگزار می‌شود.

رییس سازمان سنجش آموزش کشور درباره پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: هفت درصد کل پذیرش به صورت با آزمون و 93 درصد برای رشته‌های بدون آزمون است که در کل 677 هزار داوطلب پذیرفته می‌شوند.

منبع:
کد:

alavi71
27-06-2013, 17:48
:n13:
اینجا شهر کوچیکی ـــه ، از مدل مو میشه فهمید طرف چی کارس : دی

الان چی شد ؟
یعنی سوالا یکیه ، ولی پاسخ نامه های حل شده با هم فرق می کنن ؟

سوالات یکی هست ولی ترتیب و گزین های اون با هم متفاوت هست نه نوع سوالات ...

alavi71
27-06-2013, 17:49
رشته های ویژه فرهنگیان منظور همون تربیت معلمه؟
من تربیت معلم شرکت نکردم ولی رشته های ویژه فرهنگیان رو برام زده بلـــــی!

تغییرش بدم؟

خیر نیازی نیست در انتخاب رشته در صورتی که تمایل داشتید میتونید رشت ههای مربوط به دانشگاه فرهنگیان رو هم بزنید ...

miladio
27-06-2013, 18:15
امید من فقط دانشگاه فرهنگیانه, تو این شرایط مملکت بهترین انتخابه, از روز اول استخدامی, حقوق میگیری, سربازی معافی, امکان ادامه تحصیل داری و...

Raـــــ Hـــــ Za
27-06-2013, 18:53
کنکور 92 حوزه معلولین + تصاویر

Raـــــ Hـــــ Za
27-06-2013, 18:59
مجازات تقلب در کنکور
به گزارش بولتن نیوز به نقل از سازمان سنجش، هر سال برای کسانی که مرتکب خطا در کنکور سراسری می شوند مجازاتی در نظر گرفته ممی شود که امسال این مجازاتها از جریمه 100 میلیون تومانی تا حبس است.

جزئیات قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری به این شرح است:

واحد پاسخگویی‌ غیرحضوری‌ آزمون‌ سراسری‌ سال 1392 برای‌ تمام داوطلبان‌ همه‌ روزه‌ بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری آماده‌ پاسخگویی‌ به‌ سوالات‌ است.
بنابراین داوطلبان‌ در صورت‌ نیاز می‌توانند با شماره‌ تلفنهای‌ 99 ـ chrome://skype_ff_extension/skin/numbers_button_skype_logo.png88923595-021 به‌ طور مستقیم‌ (واحد پاسخگویی‌ غیرحضوری‌ آزمون‌ سراسری‌ سال‌ 1392 با روابط‌ عمومی‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور) تماس‌ و یا با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در میان بگذارند.

منبع:
کد:

garaa
27-06-2013, 19:16
یادم رفت کارت ورود به جلسه بگیرم :| افتاد سال بعد :(

microsof
27-06-2013, 19:57
یادم رفت کارت ورود به جلسه بگیرم :| افتاد سال بعد :(

چقدر ساده ...
چه آرامشی ...
خداوند این طور آرامشی به همه عطا کند انشالله ...
البته مطمئنا کسی اگر خونده باشه و فکر کنکور باشه به هیچ عنوان کارت ورود به جلسه یادش نمیره ها... :n01:

constant_boy23
27-06-2013, 20:00
چقدر ساده ...
چه آرامشی ...
خداوند این طور آرامشی به همه عطا کند انشالله ...
البته مطمئنا کسی اگر خونده باشه و فکر کنکور باشه به هیچ عنوان کارت ورود به جلسه یادش نمیره ها... :n01:

دقيقا ...به طور مثال من هم همه تمركزم روي كنكور 93 هست ...الان مرددم كه فردا صبح زود بيدار شم برم سر جلسه يا نه :n02:

microsof
27-06-2013, 20:05
دقيقا ...به طور مثال من هم همه تمركزم روي كنكور 93 هست ...الان مرددم كه فردا صبح زود بيدار شم برم سر جلسه يا نه :n02:

این وسط انگار خدمت فقط خفت ما رو گرفت ... همه راحت میرن برای سال دیگه :دی ما به سال دیگش نکشید .( حیف پول که دادم رفتم کلاس و ... دست آخر هم رفتم خدمت نه دانشگاه)

Iloveu-ALL
27-06-2013, 20:10

اگه فردا غایب کنی سال دیگه نمی تونی کنکور شرکت کنی و باید بری خدمت

3D-Max
27-06-2013, 20:56
اگه فردا غایب کنی سال دیگه نمی تونی کنکور شرکت کنی و باید بری خدمت

داداش معلومه کارت فعلا به نظام وظیفه کشیده نشده:n02:
این غیبت که اون غیبت نیست:n02:
منظور از غیبت تو این خبر غیبت سربازی هست
یعنی مشمولی که وقت خدمتش رسیده به موقع هیچ اقدامی نکرده برای سربازی
اینجوری وقتی میخوای بری برگ سبز بگیری داخلش نوشته چند روز غیبت داری و ...
+
در کل پیشنهاد میشه حتما برید کنکور بدید حتی اگر همه دروس -100 بزنید:n02:
وقتی کنکور میدی و سوالات میبنی خود به خود طریقه مطالعت واسه سال بعد عوض میشه
++
کنکور هیچ استرسی نداره
داداشم دانشجوی دانشگاه آزاده امسال کنکور شرکت کرده بود محل آزمون هم زده بود شهرستانی که دانشگاه آزاد داره
امسال همونطور که میدونید امتحان دانشگاه زود تموم شد در نتیجه داداشم اومد کرج و قید کنکور زد
امروز بش گفتم برو باجه رفع اشکال شاید اوکی شد
امروز پنجشنبه در حالی که فردا کنکور داره:دی رفت باجه و محل آزمون انداخت کرج:n19:
حالا بعضیا چنان استرسی دارن که نگو نمیدونم سیستم کامپیوتریه 10بار کارت چک میکنن و ...
مطمئن باشید تا قبل از آزمون هر اشکالی هم کارتتون داشته باشه باز میشه درستش کرد:n01:
امیدوارم همگی نتایج فوق العاده ای بگیرید:n12:

mohammad varaste
27-06-2013, 22:07
این سوالای آزمون رو کسی از یه سرور دیگه نداره بذاره ؟
از سرور سنجش که دانلود نمیشه

ahmad0120
27-06-2013, 23:15
اگه توی کنکور تقلب کنی چیکار میکنند؟ :n02: با تیپا میندازنت بیرون یا هیچی نمیگن که تمرکزه بقیه به هم نریزه و بعد از تحویل پاسخنامه اونو منهدم میکنند؟ راسته که میگن یک مراقب هم بطور مخفی توی جلسه وجود داره؟(یعنی خودشو داوطلب جا میزنه و روی یه صندلی میشینه اما بقیه رو می پاد؟)
یه سوال دیگه اینکه میگن 1 2 ساعت قبل از شروع افرادی هستند که سوالا و پاسخنامه رو میفروشند کجا میشه پیداشون کرد؟:n05:

Mehran
28-06-2013, 00:06
این سوالای آزمون رو کسی از یه سرور دیگه نداره بذاره ؟
از سرور سنجش که دانلود نمیشه

سلام

سرور های سنجش مشکلی نداشتن...
دانلود کنید از سرورهای قدرتمند P30World

عمومی ریاضی

اختصاصی ریاضی

با تشکر مهران...

mohammad varaste
28-06-2013, 01:39
مهران جان ممنون.

بچه ها یه سوال فیزیک بود که گفته بود فرکانس نور بنفش 1.5 برابر نور زده .
جوابش مگه نمیشه
3
----
2
؟
تو سایت کانون زده
2
--
3

After4Ever
28-06-2013, 05:14
دارم میرم کمکورم رو قورت بدم:n20::n19:

timsar jackson
28-06-2013, 06:20
ساعت 7 در حوزه رو بستن؟

8 شروع شد یا 7:30؟

One Minute
28-06-2013, 07:41
ساعت 7 در حوزه رو بستن؟

8 شروع شد یا 7:30؟

7.30 تازه درو باز کردن ، 8 رفتیم تو :n02:
چه دخترای ردیفی اومده بودن :n02:

(^_^)
28-06-2013, 09:00
منم دیروز کنکور ریاضی دادم ...
اول دفترچه عمومی آوردن و گفتم آخ جون چقدر راحت ـــه :n10:
.
حدود 40 % همه ی درس های عمومی رو زدم ، تا این که دفترچه اختصاصی اومد
یه دور نگاه کردم ، یه خنده زیر پوستی کردم و پاشدم اومدم بیرون : دی
ایشالا که تا 50.000 بیارم برم دانشگاه ور دل خونمون : دی

AMIR REZAs
28-06-2013, 09:23
سسسسسسسسسسسسسخخخخت بود ریاضیش چرا کسی گله شکایت نمیکنه؟!

MJ assassins creed
28-06-2013, 10:42
مهران جان ممنون.

بچه ها یه سوال فیزیک بود که گفته بود فرکانس نور بنفش 1.5 برابر نور زده .
جوابش مگه نمیشه
3
----
2
؟
تو سایت کانون زده
2
--
3
کانون درست هست.چون بسامد با طول موج رابطه عکس داره.ما طول موج رو میخواهیم.

سسسسسسسسسسسسسخخخخت بود ریاضیش چرا کسی گله شکایت نمیکنه؟!
چرا همه (اعم از دانش آموز و غیره) می دونند یکی و شاید سخت ترین کنکور این چند ساله بود ولی چکار میشه کرد؟من خودم معتقدم سوال غلط هم داشت.سوال دوم ادبیات چی می شد؟

Hatek
28-06-2013, 10:56
حالا من که نظام وظیفه اینا ندارم و سال بعد میرم دوباره :n02:
ولی خدایی این انصاف نبود این کنکور برای خیلیا سال دوم و حتی سوم بود اونا دیگه حتما باید قبول میشدن
منتظرم جوابا بیاد ببینم رتبه های 1 تا 10 فیزیک و ریاضی 80 تا 100 زدن؟

mohammad varaste
28-06-2013, 11:14
بچه ها من قبلا روی نمره 6500 برنامه ریزی کردم به نظرتون الان که حدود 5800 میارم .میتونم رویای اینو داشته باشم که با توجه به سختی سوالا یه تاثیری مث 6500 پارسال داشته باشه ؟:n03:

5ajad
28-06-2013, 11:37
منم دیروز کنکور ریاضی دادم ...
اول دفترچه عمومی آوردن و گفتم آخ جون چقدر راحت ـــه :n10:
.
حدود 40 % همه ی درس های عمومی رو زدم ، تا این که دفترچه اختصاصی اومد
یه دور نگاه کردم ، یه خنده زیر پوستی کردم و پاشدم اومدم بیرون : دی
ایشالا که تا 50.000 بیارم برم دانشگاه ور دل خونمون : دی
اقا مگه تو دانشجو نبودی؟ اگه اشتباه نکنم دانشگاه مازندران هم بودی:دی

عربی رو 40 زدی؟ من که فقط 4 تا سوال ترجمه رو زدم...!

یه 2 ساعت دیگه هم کنکور زبانه...ببینم رتبه تک رقمی میارم یا نه!:)

After4Ever
28-06-2013, 11:44
آقا فکر کنم به دلیل نزدیکی حوضه من من اولین نفرم که برگشتم :)

زیستش خیـــــــــــــــــــلی خفن بود دمشون گرم
فیزیکش:n02: همه اش رو می شد بزنی

آقا تو رو خدا دعا کنید فقط خدا می دونه من چی کشیدم :n28:

constant_boy23
28-06-2013, 11:46
كنكور تجربي فضايي بود نسبتا ...:n02:

سوالاي قرابت واقعا تعجب انگيز بود انگار ما استاد ادبياتيم ...شگ نكنيد حتي استاد ها به بعضي سوالاي قرابت جواب متفاوت ميدن

عربي رو كه دست نخورده گذاشتم (نه اينكه سخت بوده باشه باهاش رابطه اي ندارم )..

معارف متوسط ....

زبان كلوز بسيار تخيلي داشت ولي ريدينگ دوم شبيه ريدينگ هاي راهنمايي بود ...جواب سوال ها عينا توي ريدينگ بود

شيمي و فيزيك فضايي (واس من البته بعضيا فيزيكشون خيلي خوبه شايد راحت بوده باشه براشون ) ...زيست متوسط ....

كلا از همه تستايي كه ديده بودم يه سر گردن بالا تر بود اين كنكور ....شايد من خيلي كم تست ديدم:n27:

After4Ever
28-06-2013, 11:48
حالا از کجا (دفترچه ی ) پاسخ و جواب رو بیارم جایی هست بفروشه....
حوصله pdf ندارم

After4Ever
28-06-2013, 11:49
كنكور تجربي فضايي بود نسبتا ...:n02:

سوالاي قرابت واقعا تعجب انگيز بود انگار ما استاد ادبياتيم ...شگ نكنيد حتي استاد ها به بعضي سوالاي قرابت جواب متفاوت ميدن

عربي رو كه دست نخورده گذاشتم (نه اينكه سخت بوده باشه باهاش رابطه اي ندارم )..

معارف متوسط ....

زبان كلوز بسيار تخيلي داشت ولي ريدينگ دوم شبيه ريدينگ هاي راهنمايي بود ...جواب سوال ها عينا توي ريدينگ بود

شيمي و فيزيك فضايي (واس من البته بعضيا فيزيكشون خيلي خوبه شايد راحت بوده باشه براشون ) ...زيست متوسط ....

كلا از همه تستايي كه ديده بودم يه سر گردن بالا تر بود اين كنكور ....شايد من خيلي كم تست ديدم:n27:
سوال اولش زیستش رو دیدی همون استخوان زندزیرین:n04: خیلی خفن بود:n05:

EternalWanderer
28-06-2013, 12:23
بچه های تجربی خسته نباشید:n18: کنکور چطور بود؟ لولوی کنکور شما رو نخورد؟!:n02:

miladio
28-06-2013, 13:16
بچه های تجربی خسته نباشید:n18: کنکور چطور بود؟ لولوی کنکور شما رو نخورد؟!:n02:

ادبیات متوسط
عربی و دینی آسون
زبان متوسط
شیمی متوسط
زیست سخت
مریاضی متوسط
فیزیک آسون

V i r u s e r
28-06-2013, 15:35
دوستان من یه سوالی دارم
وقتی می گن مثلا فلان دانشگاه فلان رتبه رو می خواد سهمیه رو می گن یا رتبه ی کل رو؟
بعد این گزینه دو و قلم چی که تخمین میزنن رتبه ی کل رو می گن یا سهمیه رو؟

lmohsen
28-06-2013, 15:44
دوستان من یه سوالی دارم
وقتی می گن مثلا فلان دانشگاه فلان رتبه رو می خواد سهمیه رو می گن یا رتبه ی کل رو؟
بعد این گزینه دو و قلم چی که تخمین میزنن رتبه ی کل رو می گن یا سهمیه رو؟
سلام
1.رتبه ی سهمیه مد نظره
2.تخمین رتبه هم , رتبه ی سهمیه رو میگه . (تخمین رتبه ی گزینه 2 فکر میکنم منطقی تره)
موفق باشید

garaa
28-06-2013, 15:52
آقا من دیشب دقیقه 90 رفتم کارت ورود به جلسه رو گرفتم ! ساعت نزدیک 12 شب بود دیگه ...
من فک کردم از روز قبل دیگه نمیشه پرسیدم رفتم گرفتمش بالاخره ...

40 تا سوال بیشتر جواب ندادم :دی
اونم نصفش فقط زبان انگلیسی رو جواب دادم :دی

اما منی که 1 دونه تست کار نکرده بودم و رفتم سر جلسه فهمیدم این کنکورو مردم الکی گنده میکنن ...
زیادم مااااالی نبود ...
1 ماه قبلش درس بخونی دانشگاه مورد نظرت قبول میشی ...

microsof
28-06-2013, 16:28
1 ماه قبلش درس بخونی دانشگاه مورد نظرت قبول میشی ...

!
برادر با احتساب مدارس تیز هوشان ؛ نمونه دولتی و مدارس سطح بالا که حدود 3 , 4 سال متوسطه رو سطح بالا کار میکنن ....
شما میخوای با یک ماه خوندن پزشکی تهران رو بیاری؟
شخصی که از اول دبیرستان داره درست و حسابی میخونه و آیندش رو توی درس میبینه مسلما خیلی از شخصی که 1 سال هم بیکار هست و میخواد درس بخونه جلوتره.
یه بنده خدایی به امید قبولی پزشکی شیراز یا جا های خوب دیگه چند سال درس میخوند و کنکور میداد ... میگفتن سوالات مشتق و ... با نگاه میزنه ولی دست آخر ظاهرا نتونست رشته مورد نظرش رو قبول شه. و رفت یه رشته دیگه.
.......................................

یه توضیح اجمالی درباره سهمیه و.. میدم
منطقه 1 مربوط به مدارس سطح بالا و خوب شهر ها شهرستان ها میشه ...
منطقه 2 مدارس معمولی و دولتی شهر ها رو در بر میگیره به طور معمول...
منطقه 3 هم مدارس مناطق محروم و مدارس روستا ها رو به طور معمول در بر میگیره.
حالا اگر دفترچه رو بخونی دقیقا متوجه میشی نحوه پذیرش به چه صورت هست اما به عنوان مثال اگر شما برای پزشکی تهران رتبه 500 منطقه 1 رو باید بیاری میتونی با رتبه 900 منطقه 2 یا رتبه 1200 منطقه 3 پزشکی تهران قبول شی. ( صرفا مثال بود ... نه آمار دقیق.)

After4Ever
28-06-2013, 16:56
پیش بینی من درباره ی کنکور:n01:
فقط انصافا بعد کنکور هم بیاید این پست رو بخونید...

زیستش فوق العاده سخت

شیمیش بیشتر به جزئیات و مطالب حاشیه ای پرداختن

فیزکیش آسون
ریاضیش یکمی سخت یکمی هم آسون

ادبیاتش خیلی ســخت میشه

دینیش خیلی از پارسال آسونتر میشه....
زبانش نه آسون نه سخت
عربی هم فرق سخت آسونش نمی دونم تو چیه

:n09: خداییش پیش بینی ام دقیق نبود

Shoofaj
28-06-2013, 18:42
دوستان میشه راهنمایی کنید ؟

من الان از سر جلسه کنکور زبان میام . زبان تخصصی که من زدم رو شک ندارم تو حوزمون حد اقل کسی نزده باشه ! 69 تا زبان تخصصی از 70 تا . در بدترین شرایط دیگه بالای 85 .! اونور هم ادبیات معارف و زبان عمومی بالای 80 . عربی 30 :n15:
با این درصدا من چه رتبه ای میارم ؟
خودم فکر میکنم زیر 100 . درسته ؟
و سوال اصلی . من اصلا به حقم تو ریاضی نرسیدم . من همه میگفتن زیر 500 باید بشی - سنجش زیر 1500 -ولی سر اختصاصی های ریاضی حالم بد بود گند زدم ! به نظرتون من بمونم سال دیگه دوباره ریاضی بدم تا رتبه ی واقعی بیارم یا همین زبانو برم ؟ مشکل اینه که همه میگن زبان پیشرفت نداره ! درسته ؟

---------
لطفا دوستا زاهنمایی کنن .

5ajad
28-06-2013, 18:53
منطقه 1 مربوط به مدارس سطح بالا و خوب شهر ها شهرستان ها میشه ...
منطقه 2 مدارس معمولی و دولتی شهر ها رو در بر میگیره به طور معمول...
منطقه 3 هم مدارس مناطق محروم و مدارس روستا ها رو به طور معمول در بر میگیره.
ولی فکر کنم منطقه 1 مربوط به تهران
منطقه 2 مربوط به مراکز استان ها
منطقه 3 هم شهرستان ها و غیره

از کجا تشخیص میدن یه مدرسه سطح بالاس یا متوسط؟:n02:

Haj_Amoo
28-06-2013, 19:14
عجب بلبشوییه سر فیزیک رشته‎ی ریاضی! نظرات دانش‎آموزا و دبیرا رو از اینجا بخونین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

personal
28-06-2013, 19:17
آقا ما زنگ زدیم به دختر خاله:n02: بهش میگم شیمی (رشته تجربی) سخت بود میگه نه آسون بوووووووووووووووود

من::n04:

طراح شیمی::n29:

مندلیف::n15:

فارادی::n23:

emad91
28-06-2013, 19:59
خب ما که کنکور تجربی رو دادیم راحت شدیم
ادبیات خوب بود البته آسون نبود مثلا ادبیات برای ریاضی ها رو دیدم خداییش اسون تر بود نسبت به مال ما
عربی هم بد نبود متوسط کاملا
دین و زندگی خیلی اسون بود
زبان هم اسون بود تقریبا
ریاضی خوب بود تقریبا
زیست فاجعهههههههههه سخت بود چقدر این سوالای فلان جمله با چند تا از گزینه های زیر درست میشه یا نادرست مسخره بود
یکی از مسئله های زیست اون بیستون بتولاریا هم سخت بود خدایی
سوال قلب کدوم میشد ؟؟ من بین دوتا گزینه مونده بودم (اونی که نوشته بود همه حفره ها در حال استراحن )یا اونی که نوشته بود دریچه های سینی بسته هستن ؟؟ (کدوم میشد )
فیزیک هم نظری ندارم زیاد نخونده بودم 5 تا زدم که هر 5 تاش هم درست بود
شیمی هم متاسفانه زیاد نخونده بودم اما شیمی 2 رو که خونده بودم تقریبا اسون بود و زدم سوالاش رو بقیه رو نمی دونم دیگه

ولی عجیب استرس دارم من دانشجو بودم اما چون رشته ام رو دوست نداشتم از زمستون نشستم دوباره برا کنکور خوندم
به نظرتون
با ادربیات بین 60 تا 70
عربی 35-45
دین 50-55
زبان 75-85
ریاضی 25-35
زیست 40-45
فیزیک 15
شیمی 25-30
امیدی داشته باشم به پزشکی ازاد شهرستان بنظرتون عایا ؟ :n27::n28:

After4Ever
28-06-2013, 20:11
خب ما که کنکور تجربی رو دادیم راحت شدیم
ادبیات خوب بود البته آسون نبود مثلا ادبیات برای ریاضی ها رو دیدم خداییش اسون تر بود نسبت به مال ما
عربی هم بد نبود متوسط کاملا
دین و زندگی خیلی اسون بود
زبان هم اسون بود تقریبا
ریاضی خوب بود تقریبا
زیست فاجعهههههههههه سخت بود چقدر این سوالای فلان جمله با چند تا از گزینه های زیر درست میشه یا نادرست مسخره بود
یکی از مسئله های زیست اون بیستون بتولاریا هم سخت بود خدایی
سوال قلب کدوم میشد ؟؟ من بین دوتا گزینه مونده بودم (اونی که نوشته بود همه حفره ها در حال استراحن )یا اونی که نوشته بود دریچه های سینی بسته هستن ؟؟ (کدوم میشد )
فیزیک هم نظری ندارم زیاد نخونده بودم 5 تا زدم که هر 5 تاش هم درست بود
شیمی هم متاسفانه زیاد نخونده بودم اما شیمی 2 رو که خونده بودم تقریبا اسون بود و زدم سوالاش رو بقیه رو نمی دونم دیگه

ولی عجیب استرس دارم من دانشجو بودم اما چون رشته ام رو دوست نداشتم از زمستون نشستم دوباره برا کنکور خوندم
به نظرتون
با ادربیات بین 60 تا 70
عربی 35-45
دین 50-55
زبان 75-85
ریاضی 25-35
زیست 40-45
فیزیک 15
شیمی 25-30
امیدی داشته باشم به پزشکی ازاد شهرستان بنظرتون عایا ؟ :n27::n28:
دوست عزیز پایین ترین پزشکی آزاد قم ....در حال حاضر معلوم نیست...چون امسال اولین ساله با هم ادغام شده...قلب هم میشد گزینه 4 :)

V i r u s e r
28-06-2013, 20:20
دارم میمیرم از بی صبری.. قبل از کنکور هزار تا کار می کردم جز درس خوندن حالا که کنکور تموم شده دیگه هیچ کاری بهم لذت نمیده :دی فقط منتظر جوابم

emad91
28-06-2013, 20:23
سوال اولش زیستش رو دیدی همون استخوان زندزیرین:n04: خیلی خفن بود:n05:

به نظرم میشد سلول ها به صورت نامنظم کنار هم قرار گرفتن

After4Ever
28-06-2013, 20:33
به نظرم میشد سلول ها به صورت نامنظم کنار هم قرار گرفتن

آره...درسته...نکته اش هم خیلی تخیلی بود....گزینه 2 بود

emad91
28-06-2013, 20:46
آقا حالا که هستی اون سوال استروژن چی میشد؟؟
بعد اون سوال پروتئین ها غشا با چند تا از گزینه ها غلط میشن 3 تا بود ؟؟

After4Ever
28-06-2013, 20:55
آقا حالا که هستی اون سوال استروژن چی میشد؟؟
بعد اون سوال پروتئین ها غشا با چند تا از گزینه ها غلط میشن 3 تا بود ؟؟

والا یادم نمی یاد دفترچه سوال رو هم نگرفتم می خوام بخرم
مرغ جولا چی می شد؟

emad91
28-06-2013, 21:11
نزدم من مرغ جولا رو :(

Nocturne
28-06-2013, 21:12
خب دوستان منم کنکورمو دیروز دادم و خیلی خوب بود... فقط نمیفهمم واسه چی انقدر نتایج رو دیر میدن؟! بیشتر از 1 ماه بعد!

5ajad
28-06-2013, 21:21
دارم میمیرم از بی صبری.. قبل از کنکور هزار تا کار می کردم جز درس خوندن حالا که کنکور تموم شده دیگه هیچ کاری بهم لذت نمیده :دی فقط منتظر جوابم

ای گفتی
منم دقیقا اینطوریم

البته من برای گرفتن جواب عجله ندارم:دی

Haj_Amoo
28-06-2013, 21:23
خب دوستان منم کنکورمو دیروز دادم و خیلی خوب بود... فقط نمیفهمم واسه چی انقدر نتایج رو دیر میدن؟! بیشتر از 1 ماه بعد!

امیدوارم نتایج که اعلام شد همه مثل الان شما راضی باشن. من خودم الان وضعم در هاله‎ای از ابهامه!
حدس می‎زنم که پاسخنامه‎ها رو بیش از یک بار تصحیح می‎کنن.

griefcottage
28-06-2013, 21:23
[QUOTE=5ajad;7719132]ولی فکر کنم منطقه 1 مربوط به تهران
منطقه 2 مربوط به مراکز استان ها
منطقه 3 هم شهرستان ها و غیره

ماکه منطقه 3 هستیم خیلی به ماها ظلم میشه،هرچند این سهمیه آنچنان توی رتبه های زیر 1000 اثرش بالا نیست

منم امروز کنکور دادم =رسما :D

Haj_Amoo
28-06-2013, 21:31
ماکه منطقه 3 هستیم خیلی به ماها ظلم میشه،هرچند این سهمیه آنچنان توی رتبه های زیر 1000 اثرش بالا نیست
خوده منطقه‎ی سه خوب نیست ولی سهمیه‎اش خوبه! اونقدری هست که یه نفر با 1000 کشور رو بفرسته نرم افزار شریف.

Aryan007
28-06-2013, 21:39
نظرات من درباره ی کنکور تجربی 92:

ادبیات:سوال های روتین چند سال اخیر بود.از مفاهیم کتاب می بینیم که سال به سال کمتر استفاده میشه.
سوال افتخاری مزخرف:سومین سوال تاریخ ادبیات.کدام شاعر هم قبل از انقلاب و بعد از انقلاب...اخه طراح میداد دست بچش بهش می گفت این غیر استاندارده.

عربی:کاملا معقول.که البته من که فقط ترجمه زدم چون نخونده بودم.

دین و زندگی:آسان تر از سال گذشته.

زبان:معقول و البته نامردی در حق کسانی که روی Reading ها وقت میزارن چون یکی از هر کدوم کم شده بود.

زمین:وقتی نزدم و 90% بچه ها نمی زنن چه نظری بدم.

ریاضی:کاملا منطبق بر کتاب.آفرین بر طراح ریاضی که استاندارد ترین ها رو ترتیب داد تو کنکور تجربی.

زیست:اصلا سخت نبود....چرت بود.زیست شده محل جولان و خود نمایی دبیران مختلف.وقتی تو آزمون های آزمایشی و جامع همیشه +80% می زدم و آخرینش هم سه روز قبل کنکور دادمو 85% زدم اما این رو.... .اولین درس اختصاصی زدم و گند زد به همش.
ما سوال ترکیبی و مفهومی داریم که به زیبایی هر چه تمام تر کل زیست رو تو 50 سوال پوشش میده.اما نه این طور.
کنکور 91 بهترین زیست رو از لحاظ سطح سوالات درست حسابی داشت.

فیزیک:خوب بود.اما از سال گذشته که از سوال های با سطوح مختلف به خوبی استفاده شده بود سخت تر بود.

شیمی:پارسال تعداد محاسباتی زیاد شد همه اعتراض کردند.الان هم تعداد بسیار زیاد تر شده بود هم سطح محاسبات.
آخه تو چند تا سوال باید گرم به مول تبدیل شه؟آخه چند تا محاسبه ی اعشاری؟

من که اختصاصی با زیست شروع کردم باعث شد خوب کنترل آزمون نکنم.

فکر نکنم پزشکی قبول شم.انشاالله سال دیگه.

ممنون.

ahmad0120
28-06-2013, 21:52
رفتیم کلید احتمالی کانون رو دیدیم و متوجه شدیم که ری دیم و آبم قطع :) :)

ادبیات 6
عربی 10
دینی 8
زبان 0
ریاضی 0
فیزیک0
شیمی منفی:n03: (14 تا رو جواب دادم دوتا جواب درست داشتم بقیه غلط بوده اگه فقط همون دوتا رو جواب داده بودم درصدم 5 میشد و 10 هزار تا رتبم بالا میومد :n03:)

تخمین رتبه : 60،000 -70،000

رشته ی درپیت توی غیرانتفاعی یا پیام نور فقط میتونم برم

یه سوال : قضیه ی مجاز به انتخاب رشته چیه ؟ یکی توضیح بده... یعنی ممکنه اصلا اینقدر وضع خراب باشه که نتونیم اصلا انتخاب رشته بکنیم ؟

V i r u s e r
28-06-2013, 21:57
رفتیم کلید احتمالی کانون رو دیدیم و متوجه شدیم که ری دیم و آبم قطع :) :) ادبیات 6 عربی 10 دینی 8 زبان 0 ریاضی 0 فیزیک0 شیمی منفی:n03: (14 تا رو جواب دادم دوتا جواب درست داشتم بقیه غلط بوده اگه فقط همون دوتا رو جواب داده بودم درصدم 5 میشد و 10 هزار تا رتبم بالا میومد :n03:) تخمین رتبه : 60،000 -70،000 رشته ی درپیت توی غیرانتفاعی یا پیام نور فقط میتونم برم یه سوال : قضیه ی مجاز به انتخاب رشته چیه ؟ یکی توضیح بده... یعنی ممکنه اصلا اینقدر وضع خراب باشه که نتونیم اصلا انتخاب رشته بکنیم ؟ سلام خیر قضیه اینه که حتی کسایی که ثبت نام هم نکردن می تونن ثبت نام کنن و در رشته های بدون ازمون (10000 رشته) انتخاب رشته کنند شما که کنکور دادی می تونی بین همه ی رشته هایی که انتخاب کردید انتخاب رشته کنید

ahmad0120
28-06-2013, 22:06
سلام خیر قضیه اینه که حتی کسایی که ثبت نام هم نکردن می تونن ثبت نام کنن و در رشته های بدون ازمون (10000 رشته) انتخاب رشته کنند شما که کنکور دادی می تونی بین همه ی رشته هایی که انتخاب کردید انتخاب رشته کنید

مثلا من با رتبه ی 65000 حتی توی دولتی ها هم میتونم انتخاب رشته کنم و به فرض محال یک معجزه رخ بده و فلان جا قبول بشم ؟ :blink:
پ ن : خاک بر سرم تو 4 سال دبیرستان گشاد بازی درآوردم حالا هم هرچی به سرم بیاد حقمه :n28:

ahmad0120
28-06-2013, 22:07
راستی به این کانون چقدر اعتماد هست ؟ ممکنه کلید سنجش فرق داشته باشه؟

M E S S I
28-06-2013, 22:11
عکس های کنکور 92

(برای دیدن عکس ها در اندازه ی اصلی روی آن ها کلیک کنید)

ساری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانشگاه شهید بهشتی

قم

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشهد

دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه صنعتی امیرکبیر

V i r u s e r
28-06-2013, 22:12
راستی به این کانون چقدر اعتماد هست ؟ ممکنه کلید سنجش فرق داشته باشه؟
توی ریاضی می دونم چند تا سوال اختلاف نظر هست بین دبیر ها. که مسلما کلید سنجش فقط یکی رو تایید می کنه. بین بقیه احتمالش خیلی کم هست

مثلا من با رتبه ی 65000 حتی توی دولتی ها هم میتونم انتخاب رشته کنم و به فرض محال یک معجزه رخ بده و فلان جا قبول بشم ؟ :blink:
پ ن : خاک بر سرم تو 4 سال دبیرستان گشاد بازی درآوردم حالا هم هرچی به سرم بیاد حقمه :n28:

بله می تونید.
من هم شرایط شما رو دارم. فقط فرق بنده با شما اینه که من همه ی درسارو بجز زبان حدود 10% زدم. زبان حدود 85%
کلا فکر می کنم نیم ساعت مطالعه کردم بجز کلاس کنکور که نصفشم نرفتم

امسال اختصاصی ها سخت تر از پارسال بود بنابر این نمیشه زیاد به تخمین رتبه اعتماد کرد

After4Ever
28-06-2013, 22:13
دوستان تو عکس دانشگاه قمی من بودم چارا اینجا نزاشتید؟:n19::n20:

5ajad
28-06-2013, 22:34
ازمون زبان امروز یه سوال گفت و گو بود که یارو خیلی کار میکرد و رفیقش بهش میگفت بهتره بری استراحت کنی و اینا
یه سوال بود:
i am ... in my paperwork
1-in the red
2-out of the blue
3-upper than my ears
4-to my head
یا یه همچین چیزی!
کدومش میشد؟

V i r u s e r
28-06-2013, 22:35
ازمون زبان امروز یه سوال گفت و گو بود که یارو خیلی کار میکرد و رفیقش بهش میگفت بهتره بری استراحت کنی و اینا
یه سوال بود:
i am ... in my paperwork
1-in the red
2-out of the blue
3-upper than my ears
4-to my head
یا یه همچین چیزی!
کدومش میشد؟
من بودم میزدم 4

rafaelmehraban
29-06-2013, 00:57
بچه ها به خدا همه شما جای خواهرها و برادر های خودم هستید.
تو رو خدا انقدر به کنکور بها ندهید. این سنی که الان توش هستید بهترین سنین کل عمرتون هست و دیگه هرگز هرگز هرگز تکرار نمی شه.
من مطالب بعضی از دوستان رو می خونم خیلی ناراحت میشم و دلم میسوزه. مثلا دوستی گفته که امسال سخت بود انشا الله سال دیگه. یا امسال قسمت نشد سال دیگه.یعنی به همین راحتی یه سال دیگه از بهترین لحظات عمرتون رو می ذارید برای کنکور؟
تو رو خدا گوش کنید کنکور بیش تر شانسه تا هر چیز دیگه در میان نفرات برتر هر رشته چند تا نابغه وجود داره که هر سوالی بیاد سخت یا آسون کنکور رو خوب می دن.بقیه هم که خوب میدن دیگه از روی شانس مطالبی رو خوندن که بیشتر مد نظر طراح بوده. شما به بهترین شکل و درست ترین حالت هم که درس بخونید ممکنه بازم ساله دیگه براتون سخت باشه یا مثلا سر جلسه مشکلی براتون پیش بیاد یا هزار تا شاید دیگه(من خودم سال 85 یا 86 بود که موقعی که میان امضا و اثر انگشت بگیرن یا رو مراقبه(از مسولین حوزه آزمون) گیر داده بود که چرا امضای تو این شکلی هست من اولش انقدر محو امتحان بودم متوجه نشدم چی میگه و فقط گفتم ممنونم که بره و من ادامه بدم بعد چند ثانیه متوجه شدم نرفته و دوباره باز گفت که آخه به اینم میگن امضا؟ من فکر کردم جای اشتباهی رو امضا کردم گفتم اجازه بدید دوباره امضا کنم که یارو قاطی کرد و بیخودی با من درگیر شد . نظم جلسه بهم ریختو برگه من رو تا حدودی پاره کرد به خاطر کشیدن برگه(در حالی که من نه چیزی بهش گفتم نه سعی در ادامه بحث داشتم.)من تمام فکرم این بود که من دارم نتیجه تلاش 1 ساله رو میدم اگر درگیر بشم همش از بین میره برای همین سعی در برقراری آرامش کردم خلاصه برگه من رو برد پیش رییسشون و بعد 15 دقیقه ای برگه من رو پس دادن.ولی من دیگه بهم ریخته بودم و اصلا آرامش نداشتم هر کاری کردم نتونستم حتی یه سوال بزنم.تا لحظه درگیری آخرای درس دینی بودم و بعد درگیری هم بعد 5 دقیقه برگه های سوال عمومی رو جمع کردن.پس زبان و اختصاصی حتی یه دونه هم نتونستم بزنم.به همین راحتی منی که می تونستم شاید جزو 1000 نفر اول باشم رتبم شوته شوت شد.(نتایج که اومد ادبیات 87 و عربی 95 و دینی 73 زده بودم بقیه هم صفر)

بعد اون قضیه خب خیلی روحیه من بهم ریخت نمی دونستم چی کار کنم برای سال بعد بخونم یا چی کار کنم؟؟؟؟
ولی یاد گرفتم که کنکور پایان یا آغاز هیچ چیز نیست. زندگی فراتر از اینه.و به زندگیم بدون کنکور ادامه دادم.الان مطمئنم که خیلی موفق ترم تا این که اگر کنکور قبول میشدم.

یه سری حرف دیگه هم دارم اگر خوشتون اومده و مشتاق هستید بگید تا بگم. امیدوارم مرتبط به این تاپیک بوده باشه و حذف نشه.

Amir-Persian
29-06-2013, 01:34
دوستان گلم به خدا ابنقدرها ارزش نداره که فکر خودتون را درگیر کنید! حالا میرید دانشگاه متوجه میشد که چی میگم!!!درسته کنکور مهمه و باید تلاش می کردید براش اما یه چیزی که واقعا تجربه می تونه بهتون ثابت کنه این هست که زندگی فراتر از اون چیزی هست که ما می بینیم!
شاید برای شمایی که کنکوری هستید زندگی و بهبود آن رفتن به یه دانشگاه مطرح باشه و احتمالا قبولی در رشته ای که بیشتر سر زبون ها هست!!! خودتوم بعدا می بینید که چند درصد از بچه ها ترم یک دانشگاه دلشون می خواد که تغییر رشته بدهند! چرا؟؟؟ چون فقط شنیدن فلان رشته عالیه! متاسفانه نظام آموزشی دبیرستان ما طوری نیست که دانش آموزان با رشته ها و علاقه ی واقعیشون آشنا بشوند! دبیرستان برای ما چیزی جز سر کلاس نشستن و درس دادن معلم نیست!!درصورتیکه باید دانش آموز کار و فعالیت داشته باشه و فقط در مواقعی که نیاز به کمک داره به معلم رجوع کنه. نه اینکه معلم بیاد مطلب را به اصطلاح به زور بکنه تو مغر بچه ها! االبته دانشگاهش هم تقریبا همینه! اما خوب چاره ای نیست...

شما الان یک ماه فرصت داری تا اعلام نتایج... بشین تحقیق کن ببین کدوم رشته چی داره! اصلا می تونی شرایط اون رشته را درک کنی یا نه! می تونی از پسش بر بیا یا نه! طوری نشه که بعد بگید ای کاش رفته بودم اون یکی رشته!!!
حالا فقط نظر من هست اما تا جایی که امکانش را دارید همین سال اول کنکورتون برید دانشگاه! پشت کنکور بودن خیلی سخته!!! .. تا جایی که می تونید از همین نتیجه ی امسالتون استفاده کنید...
همگی موفق باشید

mohammad varaste
29-06-2013, 05:06
خداییش من هنوز تو شوکم
من میگفتم ریاضی و شیمی و فیزیک رو هر کدوم حداقل20یا 25 میزنم.
شانس ما از هرچی خونده بودیم نیاوردن.
درصدهام به احتمال قوی اینا هستن.:
ریاضی8
فیزیک6
شیمی12
عربی و زبان0
ادبیات22
دینی43

.نمیدونم باتوجه به سهمیه جانبازی بتونم تهران یه دانشگاه خوب دربیام یا نه.
با توجه به اینکه یه سال زودتر رفتم مدرسه شاید امسال بمونم پشت کنکور.
بمونم مطمنم بدون سهمیه هم تو منطقه 3 جز 200 تا میشم
سر کنکور امسال از استرس 3بار حالم بد شد .
45 دیقه اول از وقت اختصاصیم پرید:n03: بعدشم دیگه استرس اینکه وقت کم میارم داغونم کرد وگرنه خیلی بهتر از اینا میشدم.

البته اینطور که میبینم خیلیا مثل خودم گند زدن اما بعید میدونم با این درصدا دانشگاه شهید عباسپور دراومد:n17:.

AMIR REZAs
29-06-2013, 07:16
باز واسه شما خوبه . من که شهید عباسپور کنکور دادم 3-4 بار برق رفت وسط عمومی !! ببین چقد استرس وارد میشه به آدم . ولی من بیشتر استرسم از وقتی که سوالای ریاضی رو دیدم شروع شد . درصدای احتمالیم !
ادبیات 60
عربی 60
دینی 80
زبان 80
ریاضی 20
فیزیک 20
شیمی 55

به نظرتون عباسپور قبول میشم؟

EternalWanderer
29-06-2013, 08:47
درصداتون رو حساب نکنید. ممکنه کم زده باشین ولی توجه کنید که ممکنه بقیه هم کم زده باشن و رتبه خوبی به دست بیارین. با این کار تا یه ماه دیگه کارتون میشه خودخوری. مثل این::37:!

dooni
29-06-2013, 09:11
سلام درصدامو حساب کردم:
عربی 70-76زبان46زمین21ریاضی 48-50فیزیک70-73شیمی 60ادبیا زیست و دینی خراب کردم ترسیدن درصدامو حساب کنم.:D به نظرتون این سه تا درسو بین 45 و 50 بزنم میتونم زیر 3000 منطقه 2 بشم؟):البته احتمال میدم زیر 40 باشن:D

begotten
29-06-2013, 10:09
یه سری حرف دیگه هم دارم اگر خوشتون اومده و مشتاق هستید بگید تا بگم. امیدوارم مرتبط به این تاپیک بوده باشه و حذف نشه.

بله حتما بگید من مشتاقم.
ممنون

5ajad
29-06-2013, 10:24
دانشگاه شهید عباسپور مال کجاس؟

V i r u s e r
29-06-2013, 10:27
خوب منم به سلامتی درصدامو محاسبه کردم. زدم ریـدم حسابی.. ابم که قطه :n03:
ادبیات 8%
عربی 13%
دینی 9%
زبان 89%
ریاضی 18%
فیزیک 13%
شیمی 15%

با این درصدا عمرا زیر 20000 نمیارم ولی مطمئن نیستم دانشگاه گیلان شبانه قبول میشم یا نه
به نظرتون صبر کنم تا نتایج بیاد یا از الان بشینم بخونم؟

mohammad varaste
29-06-2013, 10:38
دانشگاه شهید عباسپور مال کجاس؟
دانشگاه شهید عباسپور همون صنعتی آب و برق تهران هست

EshMoul
29-06-2013, 10:51
"کنکور اختصاصی زبان"
دوستان من فجیع خراب کردم... تورو خدا بگید زیر 5000 میشم :n28:

ادبیات 30-35
دین و زندگی 30-40
عربی 0
زبان عمومی 80
اختصاصی 70-75

منطقه 3

hayejan
29-06-2013, 11:42
یه سوال بود:
i am ... in my paperwork
1-in the red
2-out of the blue
3-upper than my ears
4-to my head
یا یه همچین چیزی!
کدومش میشد؟
Up to my ears می شه یعنی من تا خرخره ( زیر گوشام D: ) درگیر کاغذ بازی و تشریفات اداری هستم.

emad91
29-06-2013, 12:32
ای خدا
اقا من خیلی حالم بده
از دانشگاه انصراف دادم کنکور دوباره بدم بعد گند زدم رفته
نمی دونم بمونم یسال دیگه پشت کنکور از چند روز دیگه دوباره شروع کنم ؟

Amir-Persian
29-06-2013, 12:43
خوب منم به سلامتی درصدامو محاسبه کردم. زدم ریـدم حسابی.. ابم که قطه :n03:
ادبیات 8%
عربی 13%
دینی 9%
زبان 89%
ریاضی 18%
فیزیک 13%
شیمی 15%

با این درصدا عمرا زیر 20000 نمیارم ولی مطمئن نیستم دانشگاه گیلان شبانه قبول میشم یا نه
به نظرتون صبر کنم تا نتایج بیاد یا از الان بشینم بخونم؟

صبر کن جانم! چه خبره؟!
حداقل یک ماه نیاز به ریکاوری داری. الان فقط برو عشق و حال! :n06:

V i r u s e r
29-06-2013, 12:45
صبر کن جانم! چه خبره؟!
حداقل یک ماه نیاز به ریکاوری داری. الان فقط برو عشق و حال! :n06:

ریکاوری از چی؟ من کلا نیم ساعت هم نخونده بودم :n08:
بدبختی اینه که الان هر کاری می کنم دیگه بهم لذت نمیده مثل قبل از کنکور.. اینجا نشستم تو خونه دارم در و دیوارو نگاه می کنم

Amir-Persian
29-06-2013, 12:47
ای خدا
اقا من خیلی حالم بده
از دانشگاه انصراف دادم کنکور دوباره بدم بعد گند زدم رفته
نمی دونم بمونم یسال دیگه پشت کنکور از چند روز دیگه دوباره شروع کنم ؟

فعلا نیازی نیست! صبر کن نتایج بیاد بعد تصمیم بگیر

دوست من 3 سال پشت کنکور موند آخرش هم رشته ای که می خواست را نیاورد!
شما اگه تمایل داشتی شرایطت را برام پ.خ کن تا اگه تونستم راهنماییت کنم :n01:

Amir-Persian
29-06-2013, 12:52
ریکاوری از چی؟ من کلا نیم ساعت هم نخونده بودم :n08:
بدبختی اینه که الان هر کاری می کنم دیگه بهم لذت نمیده مثل قبل از کنکور.. اینجا نشستم تو خونه دارم در و دیوارو نگاه می کنم

حالا در کل باید صبر کنی تا نتایج بیاد! من خودم درصدهام را حساب کرده بودم اما بعد که نتایج اومد شاخ درآورده بودم که این کارنامه من هست!
چه رشته ای می خوای بخونی؟

V i r u s e r
29-06-2013, 12:54
حالا در کل باید صبر کنی تا نتایج بیاد! من خودم درصدهام را حساب کرده بودم اما بعد که نتایج اومد شاخ درآورده بودم که این کارنامه من هست!
چه رشته ای می خوای بخونی؟
اگه خدا بخواد کامپیوتر
البته فیزیک اتمی هم میخواستم ولی به هرکی می گم می گه نرو دیگه ماهم بیخیالش شدیم

VorteX01
29-06-2013, 12:54
یعنی خوب شدی یا بد؟

Amir-Persian
29-06-2013, 13:04
یعنی خوب شدی یا بد؟

با من بودی عایا؟ :n02:

کارنامه را که دیدم اصلا یه وضعیا! درصدهایی که خودم حساب کرده بودم خیلی بهتر از درصدهای کارنامه بود!

Amir-Persian
29-06-2013, 13:17
اگه خدا بخواد کامپیوتر
البته فیزیک اتمی هم میخواستم ولی به هرکی می گم می گه نرو دیگه ماهم بیخیالش شدیم

خیلی هم خوب! جون علاقه بهش داری و در زمینش کار کردی هوش سفید خوبی خواهی شد!!(هوش ساه نشیا! :دی)

من خودم با اینکه مهندسی هستم اما از رشته ای علوم پایه خیلی خوشم میاد! مثل همین فیزیک که رشته ی خیلی خوبیه. بعدش میشه رفت اختر فیزیک(به به) اما خوب خیلی سخته!

بقیه کشورها! برخلاف ما رشته های علوم پایه هم سطح یا حتی بالاتر از رشته های مهندسی قرار دارند... رشته های مهندسی هم باید بیشتر عملی باشه تا تئوری اما خوب ما اینجا بجای اینکه مثلا درس استاتیک یا مقاومت مصالح را بیشتر در عمل یاد بگیریم، دو تا کتاب 500 صفحه ای میخونیم! بعد هم امیدمون به خدا هست و دست استاد که حداقل یه 10 بیاریم!! بعدش هم مثل فنر که انرژی داشته باشه مطالب از حافظه مبارک در صورت عدم مرور مداوم.... پر! درصورتیکه اگه مطالب در عمل یاد کرفته بشه، با بازده بالا مطالب در حافظه ثبت میشه! ای خدا!!!

V i r u s e r
29-06-2013, 13:35
خیلی هم خوب! جون علاقه بهش داری و در زمینش کار کردی هوش سفید خوبی خواهی شد!!(هوش ساه نشیا! :دی)

من خودم با اینکه مهندسی هستم اما از رشته ای علوم پایه خیلی خوشم میاد! مثل همین فیزیک که رشته ی خیلی خوبیه. بعدش میشه رفت اختر فیزیک(به به) اما خوب خیلی سخته!

بقیه کشورها! برخلاف ما رشته های علوم پایه هم سطح یا حتی بالاتر از رشته های مهندسی قرار دارند... رشته های مهندسی هم باید بیشتر عملی باشه تا تئوری اما خوب ما اینجا بجای اینکه مثلا درس استاتیک یا مقاومت مصالح را بیشتر در عمل یاد بگیریم، دو تا کتاب 500 صفحه ای میخونیم! بعد هم امیدمون به خدا هست و دست استاد که حداقل یه 10 بیاریم!! بعدش هم مثل فنر که انرژی داشته باشه مطالب از حافظه مبارک در صورت عدم مرور مداوم.... پر! درصورتیکه اگه مطالب در عمل یاد کرفته بشه، با بازده بالا مطالب در حافظه ثبت میشه! ای خدا!!!

شما از کجا میدونید بهش علاقه دارم و در زمینش کار کردم؟ :n02::n02:

Amir-Persian
29-06-2013, 13:40
شما از کجا میدونید بهش علاقه دارم و در زمینش کار کردم؟ :n02::n02:
1300 و اندی پست برا چیه خوب؟؟!! نکنه فقط تو تاپیک بازی ها فعالیت داری؟ :n04: (:n22:)

mohammad varaste
29-06-2013, 13:45
نه سنمون دیگه کمه که بریم کلاس تابستونه نه دیگه درس داریم .
خدا شاهده 2-3 روزه دارم مولکولای سقف رو میشمارم:n02:
خییییلی حوصلم سر میره:n17:
ایشالا از مرداد شروع میکنیم واسه کنکور 93:n26:

V i r u s e r
29-06-2013, 13:45
هه هه
من حدود 2 ساله دیگه به این انجمن سر نمیزدم
بخاطر همین تاپیک یکم فعالیتم زیاد شد
اگه قبول شدم که دوباره میرم
اگر هم نه که بازم هستم در خدمتتون :n16:

V i r u s e r
29-06-2013, 13:48
مثل منی
من روز قبل کنکور هم دست از بازی کردن ور نداشتم
ولی الان دیگه هر کاری می کنم حوصلم سر میره

Amir-Persian
29-06-2013, 13:54

دانشگاه ازاد چی؟ بدی نیستا! معدلت هم توپ میشه آخر سر!

mohammad varaste
29-06-2013, 14:02
آقا میگن سوال 101 غلط بوده.
من کلا 5تا ریاضی درست زدم.
یکیش همین بود .
شانس ما حداقل یه سوالی نبود که نزده باشیم یا غلط زده باشیم دقیقا اونی که درست زدم سوالش غلط از آب در اود
تف به شانس

amir 777
29-06-2013, 14:05
فک کنم رتبه اول ریدن کنکور تجربی مال خودم باشه
در حد سرعت رونالدو و تکنیک مسی ر ی د م:n02:

mohammad varaste
29-06-2013, 14:08
دانشگاه ازاد چی؟ بدی نیستا! معدلت هم توپ میشه آخر سر!
نه من سهمیه دارم میمونم سال دیگه تهران درمیام.

Amir-Persian
29-06-2013, 14:09
نه من سهمیه دارم میمونم سال دیگه تهران درمیام.

سهمیه چی؟؟؟ ( اما در کل خوش بحالت! ما که نداشتیم!هههههی)

mohammad varaste
29-06-2013, 14:10
فک کنم رتبه اول ریدن کنکور تجربی مال خودم باشه
در حد سرعت رونالدو و تکنیک مسی ر ی د م:n02:
آب چی ؟بود:n02:

mohammad varaste
29-06-2013, 14:10
سهمیه شاهد.

sdfssdfs
29-06-2013, 14:13

حاجي ديگه روتو زياد نكن من بهمن كنكور ارشد دادم خرداد نتايج اوليش اومد نتايج انتخاب رشته هنوزنيومده بايد تا هفته دوم شهريور صبر كنم

mohammad varaste
29-06-2013, 14:14
یه سال جهشی خوندم واسه همچین موقعی.