PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کــنــکــور 92 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

SALVATION1
31-07-2012, 18:58
دوستان و اساتید یه سوال!
برای کلاس تست قلم چی خوبه یا گزینه جوان؟
من گام اول رو هم نرسیدم ثبت نام کنم بعد الآن میخوام برم کلاس تست شما چی رو پیشنهاد می کنید؟
قیمتاشون چه وضعیه؟

من خودم شخصا کلاس کنکور رو خیلی پیشنهاد نمی کنم ولی هر جا می ری قلم چی نرو!

AM1R95
31-07-2012, 19:00
من خودم شخصا کلاس کنکور رو خیلی پیشنهاد نمی کنم ولی هر جا می ری قلم چی نرو!
پس چه کنم؟
صبر کنم برای دور بعدی گزینه جوان؟
گزینه جوان برنامه ی درسی هم داره؟

قلم چی مشکلش چیه؟

pouyacapitan
31-07-2012, 19:18
بچه ها کسی در مورد گسسته به من توضیح می ده؟
من جبر رو خوب یادگرفتم چقدر باهاش متفاوته؟
چند تا تست داره و چند تاش رو می شه زد؟
تابستون بخونمش؟

mohsenevil
31-07-2012, 19:43
بچه ها رفیقام و همشهریهام تو بابل ترکونات

نفرا برتر کنکور سراسری سال91

رشته ریاضی نفرات دوم و سوم که یکی پسر داداش سینا ویکی دیگه دختر بود نمیدونم کی نفرات برتر ریاضی

ونفر اول رشته زبان هم از بابل بود

بابلیه ا ترکوندن

با معلمان توپ همونایی هستند که منم میفرفتم پیششون کلاس اینا هم بودند سینا رو میگم

شیمی دبیر خاتمی وفیزیک اقاپور با جزوه دیوانه کنندهشون

lohrasbi
31-07-2012, 21:17
بچه ها کسی در مورد گسسته به من توضیح می ده؟
من جبر رو خوب یادگرفتم چقدر باهاش متفاوته؟
چند تا تست داره و چند تاش رو می شه زد؟
تابستون بخونمش؟
گسسته گسستس! یعنی 4 تا فصلش ربطی به هم ندارن. برعکس دیفرانسیل.

فصل اولش (گراف) مبحثیه که باید خوب یاد بگیری. چون تستاش توی کنکور معمولن سادست و نباید از دستش داد. و یک تا دو تست ازش میاد.

فصل دوم نظریه اعداده که ذاتن سختتر از بقیست. ولی این به این معنی نیست که از همین الان بزاریش کنار! چون کنکور 91 رو نگاه کنی میبینی خیلی ساده طرح کرده بودن سوالاشو. حتی تو 89 و 90 که میگن گسستشون سخت بوده، چنتا از سوالاش واقعن آسون و تکراری بوده. پس اگه کنار بزاری، این سوالای آسونو از دست میدی. از نظریه 3 تا تست مطرح میشه. قسمت اعداد اولش سخت تر از هم نهشتیه. (البته این نظر منه). ولی چون وابستن، نمیشه اعداد اولو نخونی. شدیدن باید سر کلاس این مبحثو گوش کنی!

فصل سوم که ترکیبیات باشه ، میشه گفت ادامه آنالیز ترکیبیه. ولی سخت نیس. بخش رابطه ها و ماتریس ها رو به نظرم راحت بشه زد. و تقریبن دو تست در کنکور ازش میاد.

فصل چهارم احتماله. اگه احتمالِ جبر و احتمالو خوب یاد گرفته باشی مشکلت خیلی کمتره. و احتمالو من خیلی دوس دارم!! خیلی مبحث پر تستیه و ازش حدود 4 - 5 تا میاد.

و این که تابستون بخونی یا نه بستگی به این داره که مدرسه یا آموزشگاهی که میری چیکار میکنه. مثلن اگه مدرست گراف درس میده خوب مطمئنن تو هم باید همونو بخونی دیگه.

5ajad
31-07-2012, 22:48
بچه ها برای شیمی مبتکران خوبه بخونم؟ شنیدم بیشتر از یک کتابه درسته؟
راستی برای جبر و هندسه کتاب چی بگیرم؟
(منظورم تست نیست ها)

SALVATION1
01-08-2012, 00:38
(منظورم تست نیست ها)

شما باید شیمی مبتکران 2 رو تو این ایام تموم کنی ، ولی پیشنهاد نمی کنم که پیش رو (کلش 4 تا کتاب می شه) از مبتکران بخونی!!!

SALVATION1
01-08-2012, 00:42
پس چه کنم؟
صبر کنم برای دور بعدی گزینه جوان؟
گزینه جوان برنامه ی درسی هم داره؟

قلم چی مشکلش چیه؟

من کانون بودم ، وقتی که می زاشتم برم کلاس اگر خودم می خوندم بهتر بود دبیرای کانون فرمول بازن ، همش بهت فرمول می دهن که تو کنکور سراسری فایده ای نداره (مخصوصا توی این چند ساله که کنکور اطلاعات عمومی شده)

خودت سعی کن سره کلاس های خوب بشینی تا اون درس رو راه بیفتی بتونی خودت بخونی...دبیری خوبه که آدم رو راه بندازه ، نه این که بهت فرمول بده!!

mohandes e ekhraji
01-08-2012, 04:50
سلام دوستان!نماز و روزه هاتون قبول!یک سوال داشتم!دو تا از دوستان من با ۲۳ سال سن و دانشجوی ترم ۵ مهندسی تصمیم جالبی گرفتن و پا توی یه کفش کردن که میخوان امسال دوباره کنکور بدن و دانشگاه سراسری تهران قبول بشن!البته یکی از دو نفر قصد شرکت در رشته تجربی برای رشته های پزشکی و دیگری دوباره میخوان ریاضی شرکت کنن و قصد دارن مهندسی کامپیوتر یا فناوری اطلاعات قبول بشن!آیا با توجه به این که از سال ۸۹ تا الان خیلی چیزها تغییر کردن این دو نفر میتونن موفق باشن؟به نظر شما کار کدام یک راحت تره؟راستی هردو ساکن تهران و سهمیه منطقه یک حساب میشن!قصد درس خوندن از مهرماه رو دارن!اصلاً باید از کی شروع کنن و چه کارهایی لازمه انجام بدن؟یه توضیحی بدین ممنون میشم

mmehrzad
01-08-2012, 10:21
از 92 اي ها كسي هست گرينه 2 باشه ؟

گرينه 2 اكانت هاي 91 رو بسته ، الان به شدت به كارنامه هاي 90 نياز دارم

ميشه يه نفر يوزر و شش اش رو قرض بده ؟
ممنون

5ajad
01-08-2012, 10:41
(منظورم تست نیست ها)

بقیه نظری ندارن?

mmehrzad
01-08-2012, 10:59
بقیه نظری ندارن?

شمي مبتكران قسمت هاي محاسباتيش خوب نيست به نظر من ، مخصوصا شيمي 3 ش
من از ايناش خوشم اومد: شيمي 2 پيش 1 پيش 2 كم و بيش چون خيلي پر حرفي كرده
از ايناش بدم اومد : شيمي 3 مخصوصا استوكيومتريش

5ajad
01-08-2012, 11:08
هندسه و جبر چی پس?
حالا برای شیمی بجز مبتکران چی پیشنهاد میدین?

mohsenevil
01-08-2012, 12:00
بقیه نظری ندارن?

سال پیش1 و2 رو مبتکران بگیر

و دوم وسوم رو گاج

Alireza SM
01-08-2012, 12:57
بقیه نظری ندارن?

برای شیمی هم مبتکران بگیر و هم خیلی سبز. سراغ کتاب های دیگه ولی نرو

5ajad
01-08-2012, 13:57
هندسه و جبر چی بگیرم؟

s@har
01-08-2012, 15:32
این کتابایی که سنجش به عنوان منبع طرح سوال اعلام کرده، میتونه از هر قسمتش سوال بیاد. مثلن دیدیم که برای اولین بار، در سال 90 ، از قسمت انرژی فیزیک1 سوال طرح شد و همه ی ما سر کنکور شوکه شده بودیم...

تا الان فک کنم از دو سه فصل اول آمار و مدلسازی توی کنکور "سراسری" سوال طرح نشده. ولی هیچ دلیلی نداره که سال 92 هم طرح نشه. درسته بعیده، ولی خوب کنکور کارش غافلگیر کردنه دیگه!
خوب شد گفتیا میخواستم همه جای کتابا رو نخونم ممنون:31:

در کل فک کنم شما زیادی روی این مسأله حساس شدی
دقیقا:31: حتی گاهی شک میکنم نکنه از کتابای سال اول که تو لیستشون نیست هم سوال بدن
فقط یه سوال در این مورد دارم دیگه تموم :31: تو همین لیست سازمان سنجش اسمی از کتاب زبان فارسی نبرده ولی خوب زبان فارسی تو کنکور میاد دیگه ... حالا زبان فارسیه اول دوم سوم کودومش هست تو کنکور ؟

constant_boy23
01-08-2012, 16:38
خوب شد گفتیا میخواستم همه جای کتابا رو نخونم ممنون:31:

دقیقا:31: حتی گاهی شک میکنم نکنه از کتابای سال اول که تو لیستشون نیست هم سوال بدن
فقط یه سوال در این مورد دارم دیگه تموم :31: تو همین لیست سازمان سنجش اسمی از کتاب زبان فارسی نبرده ولی خوب زبان فارسی تو کنکور میاد دیگه ... حالا زبان فارسیه اول دوم سوم کودومش هست تو کنکور ؟

زيان فارسي سوم مياد ... در مورد كتاباي سال اول درسته رياضي 1 تو كنكور نمياد ..ولي اگه يه جاهاييشو بلد نباشي كلا ميلنگي ... :31:

omidsarab
01-08-2012, 20:36
سلام دوستان
دوستم سال 90 و امسال 91 کنکور داده اگه امسال بره پیام نور میتونه تو کنکور 92 شرکت کنه؟

mohsenevil
01-08-2012, 23:32
بچه ها کسی میدونه کارنامه کامل مثلا 1000 نفر اول کی و کجا قرار میدن وکی پخش میشه با معدل کاملشون

AM1R95
02-08-2012, 10:54
من کانون بودم ، وقتی که می زاشتم برم کلاس اگر خودم می خوندم بهتر بود دبیرای کانون فرمول بازن ، همش بهت فرمول می دهن که تو کنکور سراسری فایده ای نداره (مخصوصا توی این چند ساله که کنکور اطلاعات عمومی شده)

خودت سعی کن سره کلاس های خوب بشینی تا اون درس رو راه بیفتی بتونی خودت بخونی...دبیری خوبه که آدم رو راه بندازه ، نه این که بهت فرمول بده!!
ممنونم دوست عزیز ولی من معلم هاش رو نمیخوام. فقط تستش هایی که هر دو هفته یک بار میگیره رو میگم.
تستهای کانون خوبه یا گزینه دو؟

bina22
02-08-2012, 11:15
دوستان میخوام پشت کنکور بمونم میدونید کتابای کنکور 91 و 92 چقد فرق کردن مرسی

نادر1368
02-08-2012, 18:12
اگر براي كنكور ميخوني فرق رو بي خيال شو!:44::20::6:البته فوق العاده مهم هستش!اگر رياضي هستي بگم كه حساب ديفرانسيل اساسي ترين تغييرش به نظر خودم همون به درك واصل شدن سري ها هست!ضمنا فكر كنم بيشتر با حسابان جديد مچ شده قبلي با حسابان قديمي تر!ارتباط زيادي داشت ادبيات پيش خيلي تعداد درس حذف شده دوتا شعر اضافه شده يكي از حافظ شعر حضرت امام راحل هم عوض شده!دين و زندگي 3 خيلي بيشتر عوض شده!براي كنكور 92 البته!دين و زندگي پيش هم يك درس اضافه شده يكي دوتا هم حذف شده!دقيق از متنش اطلاعي ندارم كه ايا ايه هاي دروس هم مثل ديني 3 تغيير كردن يا نه اميدوارم كه نه!راستي يك سوال داشتم از كتاب هاي منطبق با حساب ديفرانسيل قديمي ميشه استفاده كرد!يا چاپ جديد بايد خريد؟

javidflasher
02-08-2012, 19:01
آه...دنیا...منم موندگار شدم انگار...

Alireza SM
02-08-2012, 19:12
سلام دوستان دوستم سال 90 و امسال 91 کنکور داده اگه امسال بره پیام نور میتونه تو کنکور 92 شرکت کنه؟ بله میتونه . اگر سر باشه و معافیت هم نداشه باشه میتونه بعد از ثبت نام در پیام نور؛ هروقت که دلش خواست انصراف بده و یک سال برای کنکور مجدد فرصت داشته باشه البته اینو هم بگم که به شرطی که حداکثر 2 ترم تحصیل کرده باشه

Alireza SM
02-08-2012, 19:16
اگر براي كنكور ميخوني فرق رو بي خيال شو!:44::20::6:البته فوق العاده مهم هستش!اگر رياضي هستي بگم كه حساب ديفرانسيل اساسي ترين تغييرش به نظر خودم همون به درك واصل شدن سري ها هست!ضمنا فكر كنم بيشتر با حسابان جديد مچ شده قبلي با حسابان قديمي تر!ارتباط زيادي داشت ادبيات پيش خيلي تعداد درس حذف شده دوتا شعر اضافه شده يكي از حافظ شعر حضرت امام راحل هم عوض شده!دين و زندگي 3 خيلي بيشتر عوض شده!براي كنكور 92 البته!دين و زندگي پيش هم يك درس اضافه شده يكي دوتا هم حذف شده!دقيق از متنش اطلاعي ندارم كه ايا ايه هاي دروس هم مثل ديني 3 تغيير كردن يا نه اميدوارم كه نه!راستي يك سوال داشتم از كتاب هاي منطبق با حساب ديفرانسيل قديمي ميشه استفاده كرد!يا چاپ جديد بايد خريد؟ نه نمیشه. چون تعریف حد و همینطور تعریف پیوستگی تابع عوض شدن. البته کتاب های قبلی رو انتشارات ها میتونن خیلی ارحت ویرایش کنن

omidsarab
02-08-2012, 19:35
بله میتونه . اگر سر باشه و معافیت هم نداشه باشه میتونه بعد از ثبت نام در پیام نور؛ هروقت که دلش خواست انصراف بده و یک سال برای کنکور مجدد فرصت داشته باشه البته اینو هم بگم که به شرطی که حداکثر 2 ترم تحصیل کرده باشه

اگه معافیت داشته باشه چی؟

bina22
02-08-2012, 20:33
اگر براي كنكور ميخوني فرق رو بي خيال شو!:44::20::6:البته فوق العاده مهم هستش!اگر رياضي هستي بگم كه حساب ديفرانسيل اساسي ترين تغييرش به نظر خودم همون به درك واصل شدن سري ها هست!ضمنا فكر كنم بيشتر با حسابان جديد مچ شده قبلي با حسابان قديمي تر!ارتباط زيادي داشت ادبيات پيش خيلي تعداد درس حذف شده دوتا شعر اضافه شده يكي از حافظ شعر حضرت امام راحل هم عوض شده!دين و زندگي 3 خيلي بيشتر عوض شده!براي كنكور 92 البته!دين و زندگي پيش هم يك درس اضافه شده يكي دوتا هم حذف شده!دقيق از متنش اطلاعي ندارم كه ايا ايه هاي دروس هم مثل ديني 3 تغيير كردن يا نه اميدوارم كه نه!راستي يك سوال داشتم از كتاب هاي منطبق با حساب ديفرانسيل قديمي ميشه استفاده كرد!يا چاپ جديد بايد خريد؟

مرسی داداش...ولی خیلی فرق کرده از کجا کتابارو پیدا کنم!!! خدا!!!

hesedahomm
03-08-2012, 00:10
من كنكور 90 شركت كردم پيام نور قبول شدم و ترم اول خوندم بعدش نيمه دوم تكميل ظرفيت روزانه قبول شدم و دانشجوي روزانه ام حالا ميخوام ببينم ميشه كنكور 92 شركت كنم بدون اينكه انصراف بدم اگه قبول شدم بعدش انصراف بدم از دانشگام؟!!!

Alireza SM
03-08-2012, 09:24
مرسی داداش...ولی خیلی فرق کرده از کجا کتابارو پیدا کنم!!! خدا!!! اگه توی شهرستان هستی و به دست نمیاد؛ کتاب ها رو میتونی از میدان انقلاب تهران تهیه کنی. توی ترمینال که پیاده بشی سوار BRT بشی مستقیم میبرتت انتقلاب

Alireza SM
03-08-2012, 09:26
اگه معافیت داشته باشه چی؟ اگه با این شرایط معافیت هم داشته باشه دیگه نیازی به حداکثر 2 ترم و ... نداره هروقت بخواد میتونه انصراف بده بره رشته جدید روزانه

AM1R95
03-08-2012, 18:25
ممنونم دوست عزیز ولی من معلم هاش رو نمیخوام. فقط تستش هایی که هر دو هفته یک بار میگیره رو میگم.
تستهای کانون خوبه یا گزینه دو؟
دوستان ما رو هم در یابید.
برای تست گزینه جوان خوبه یا قلم چی؟
تستهای گزینه جوان هر چند هفته هست؟

نادر1368
03-08-2012, 19:48
نه نمیشه. چون تعریف حد و همینطور تعریف پیوستگی تابع عوض شدن. البته کتاب های قبلی رو انتشارات ها میتونن خیلی ارحت ویرایش کنن
جسارتا من ميخوام يه كم اين موضوع رو باز كنم!يعني دخل و تصرفي در مطلب صورت ميگيره!؟مگر قضيه ها رو هم ميشه تغيير داد البته دادن و منابع معتبر مغايرت داره استنادم به كتاب حسابان هست:9:يعني همون رويه رو درپيش گرفتن!يك سوال ديگه داشتم تنها مبحث حد و پيوستگي تغييرات درش اعمال شده مشتق و انتگرال رو ميشه از كتاب هاي سال گذشته خوند!من راستيتش چند دهتا كتاب دارم در رابطه با حساب ديفرانسيل نمي دونم همشون رو بندازم بيرون چون بخونم مطالب اضافي الكي وقت ميگيرن يا بهتره يه كتاب چاپ جديد بخرم ديگه انقدر كشش ندم!ترس من اينه كه مطالب اضافي بخونم و الكي خودم رو به دردسر بندازم!يا اينكه مطالب رو ناقص خونده باشم همينه كه من رو وادار ميكنه كتاب جديد بگيرم!
يك سوال ديگه كتاب ادبيات پيش تنها دوتا شعر اضافه شده!براي اون كتاب جديدي بگيرم!؟:19::2::41::7:

Alireza SM
03-08-2012, 20:04
جسارتا من ميخوام يه كم اين موضوع رو باز كنم!يعني دخل و تصرفي در مطلب صورت ميگيره!؟مگر قضيه ها رو هم ميشه تغيير داد البته دادن و منابع معتبر مغايرت داره استنادم به كتاب حسابان هست:9:يعني همون رويه رو درپيش گرفتن!يك سوال ديگه داشتم تنها مبحث حد و پيوستگي تغييرات درش اعمال شده مشتق و انتگرال رو ميشه از كتاب هاي سال گذشته خوند!من راستيتش چند دهتا كتاب دارم در رابطه با حساب ديفرانسيل نمي دونم همشون رو بندازم بيرون چون بخونم مطالب اضافي الكي وقت ميگيرن يا بهتره يه كتاب چاپ جديد بخرم ديگه انقدر كشش ندم!ترس من اينه كه مطالب اضافي بخونم و الكي خودم رو به دردسر بندازم!يا اينكه مطالب رو ناقص خونده باشم همينه كه من رو وادار ميكنه كتاب جديد بگيرم! يك سوال ديگه كتاب ادبيات پيش تنها دوتا شعر اضافه شده!براي اون كتاب جديدي بگيرم!؟:19::2::41::7: نه اینطور نیست. حتی مشتق رو هم نمیشه از کتاب های قبلی خوند . مثلا ممکنه توی کتاب مثال داده باشه که آیا فلان تابع در نقطه ایکس مشتق پذیر است؟ تنها راه حلش هم این باشه که ثابت کنی تابع پیوسته نیست و ببینی که کتابت ثابت کرده چون در همسایی راست نقطه تعریف نشده پس پیوسته نیست و مشتق نداره؛ در صورتی که طبق تعریف جدید تعریف نشدن در همسایگی راست یا چپ نمیتونه دلیل پیوسته نبودن باشه. کلا بهتره کتاب های قبلی رو ببری و بفروشی و به جاش کتاب های جدید بخری

alone_boy
03-08-2012, 21:04
من كنكور 90 شركت كردم پيام نور قبول شدم و ترم اول خوندم بعدش نيمه دوم تكميل ظرفيت روزانه قبول شدم و دانشجوي روزانه ام حالا ميخوام ببينم ميشه كنكور 92 شركت كنم بدون اينكه انصراف بدم اگه قبول شدم بعدش انصراف بدم از دانشگام؟!!!
شما رتبه تون چند شده که پیام نور رفتین و بعدش روزانه قبول شدین؟؟

mohsenevil
04-08-2012, 00:34
بچه ها کسی میدونه کارنامه کامل مثلا 1000 نفر اول کی و کجا قرار میدن وکی پخش میشه با معدل کاملشون

کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟برا کنکوری های 91 رو میگم

constant_boy23
04-08-2012, 01:10
اقا زنگ زديم رمزينه يارو گفت بت قول ميدم رياضيات جامع تجربي از مهندس مهربان ..تا اخر شهريور مياد ...هيچي ديگه ....اعتماد ميكنيم بهشون و منتظريم ....قابل توجه تجربي هاي عزيز من ميدونم اين كتاب يه چيز درست حسابي از اب در مياد ...حداقل بهتر از كتاباي تو بازار

Alireza SM
04-08-2012, 08:52
اقا زنگ زديم رمزينه يارو گفت بت قول ميدم رياضيات جامع تجربي از مهندس مهربان ..تا اخر شهريور مياد ...هيچي ديگه ....اعتماد ميكنيم بهشون و منتظريم ....قابل توجه تجربي هاي عزيز من ميدونم اين كتاب يه چيز درست حسابي از اب در مياد ...حداقل بهتر از كتاباي تو بازار به شرطی میتونه چیز درست حسابی از آب دربیاد که اولا کاملا مطابق کتاب های جدید نوشته شده باشه و ثانیا آموزش به روش خود آموز باشه و سپس حل تمرین و تست آموزشی. این کتاب خیلی سبز تست های تالیفیش تخیلی هستن و هیچ شباهتی به تست های کنکور ندارن نمیشه ازشون استفاده خاصی کرد فقط به درد کسی میخورن که ریاضیش در حد 80% هست و میخواد به 95% برسونه خودشو. کتاب تخته سیاه هم تست هاش خیلی خوبه ولی آموزش طوریه که اصلا میشه گفت آموزش نداره ! اگه رمزینه تونسته باشه از تجربیات این کتاب ها اصتفاده کنه و نواقص اونا رو برطرف کنه خیلی خوبه

نادر1368
04-08-2012, 11:19
من رمزينه رو نگاه كردم چاپ 90 نوشته مطابق با اخرين تغييرات كتاب درسي البته كتاب درسي قبلي در جهت گيري تغييرات كتاب حسابان حالا اين كتاب جديدتر تغييرات ديگه كه نمي تونه داشته باشه كلي بگم غير قضيه حد ساير قضايا هم تغييري داشتن!يا تنها رويه اموزشي كتاب تغيير كرده!جسارت نشه ها خودمم مي دونم كتاب جديد بهتر بگيرم!!ولي خوب ميخوام از تست ها و قسمت هاي به درد بخور كتاباي قديمي هم اگه شد استفاده كنم!ضمنا يك سوال ديگه مبحث سري ها كه حذف شد در ساير كتابها هم ضد عفوني ميشن!حتي از نماد سيگما!؟

KINGHMA
04-08-2012, 14:44
با سلام
یک سوال هست که مدتی ذهنم رو مشغول کرده و از هر کسی هم میپرسم جواب درستی بهم نمی ده!
من کنکور 90شرکت کردم در رشته تجربی و تو یک رشته روزانه قبول شدم الان که 2ترم گذشته میبینم که اصلا از رشته ام راضی نیستم(بازار کار نداره)...سوالم اینه که من میتونم بدون دادن انصراف یا مرخصی تو آزمون 92شرکت کنم و بعد از آزمون اگه دیدم رتبم خیلی خوب شده این رشته رو انصراف بدم و برم رشته مورد علاقه ام..و اگر هم نه که همین رشته رو ادامه بدم ((.من مشکل خدمت هم ندارم و کارت معافیت رو دارم...)))
روزها همین طور رد میشه و جوابم رو پیدا نمی کنم.

vahid-p
04-08-2012, 16:02
با سلام
یک سوال هست که مدتی ذهنم رو مشغول کرده و از هر کسی هم میپرسم جواب درستی بهم نمی ده!
من کنکور 90شرکت کردم در رشته تجربی و تو یک رشته روزانه قبول شدم الان که 2ترم گذشته میبینم که اصلا از رشته ام راضی نیستم(بازار کار نداره)...سوالم اینه که من میتونم بدون دادن انصراف یا مرخصی تو آزمون 92شرکت کنم و بعد از آزمون اگه دیدم رتبم خیلی خوب شده این رشته رو انصراف بدم و برم رشته مورد علاقه ام..و اگر هم نه که همین رشته رو ادامه بدم ((.من مشکل خدمت هم ندارم و کارت معافیت رو دارم...)))
روزها همین طور رد میشه و جوابم رو پیدا نمی کنم.
خب به جای اینکه چنین سوالی از طریق اینترنتی پیدا کنی، بهترین کار اینه یه مشاور خیلی خوب پیدا کنی و سوالتو بپرسی.
حالا رشتت چیه؟

omidariyan
04-08-2012, 16:15
من امسال کنکور دادم و از نتیجه راضی نیستم میخوام یکسال بمونم پشت کنکور و 92 کنکور بدم
شنیدم دیفرانسیل عوض شده من برای دیفرانسیل فقط یه کتاب رمزینه دیفرانسیل 1 دارم لازمه دوباره تهیه کنم؟
کتاب دیگه ای عوض نشده؟
من سال گذشته قلم چی ثبت نام کرده بودم به نظرتون امسال چه آزمونی برم؟
قلم چی سنجش گزینه 2 کدوم بهتره؟
برای دیفرانسیل و تست ریاضی پایه(حسابان و ریاضی 2) چی بگیرم؟

pouyacapitan
06-08-2012, 07:43
سلام
دوستان ادبیات پیش ۵۰ صفحش حذف شده!!!!
یعنی حدود ۲۵ درصد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کتاب دیفرانسیل هم اومد همونطور که گفته بودم بدون سری!!
کتاب فیزیک هم حذفیات خیلی جزیی داره.
تغییرات دین و زندگی هم راحت ترش گویا اون طور که معلم ما گفت،همه کتابا موجودن تو اون لینک

نادر1368
06-08-2012, 11:07
كتاب فيزيك هم تغيير كرده!؟كدوم يكي پيش دانشگاهي؟راستي دين و زندگي پيش هم تغييراتي داشته!حذفيات و جمع و جور كردن ايه ها البته طرز بيان هم كم و بيش عوض شده.

mohsenevil
06-08-2012, 13:29
كتاب فيزيك هم تغيير كرده!؟كدوم يكي پيش دانشگاهي؟راستي دين و زندگي پيش هم تغييراتي داشته!حذفيات و جمع و جور كردن ايه ها البته طرز بيان هم كم و بيش عوض شده.

فیزیک پیش دانشگاهی بیشتر بخشهای سختش حذف شده تو گاج هم نوشته

KINGHMA
06-08-2012, 14:49
با سلام و خسته نباشید به همه کنکوری های 92 و بقیه دوستان::
راستش رو بخواید من میخوام کنکور 92 شرکت کنم....اما
1.برای درس ریاضی و فیزیک بیشتر روی چه مباحثی تمرکز کنم تا هم نتیجه خوبی رو کسب کنم(رشته تجربی)
من تو این دو تا درس تعریفی ندارم و میخوام از صفر شروع کنم!

alavi71
06-08-2012, 21:45
با سلام و خسته نباشید به همه کنکوری های 92 و بقیه دوستان::
راستش رو بخواید من میخوام کنکور 92 شرکت کنم....اما
1.برای درس ریاضی و فیزیک بیشتر روی چه مباحثی تمرکز کنم تا هم نتیجه خوبی رو کسب کنم(رشته تجربی)
من تو این دو تا درس تعریفی ندارم و میخوام از صفر شروع کنم!

سلام
به موقع شروع کنید واسه سال دیگه شک نکنید هرچه میخواهید رو قبول میشید ....
برای این 2 درس اولا کتابهای خیلی قوی نداریم....
به بودجه بندی کنکورها مراجعه کنید متناسب با علاقه فصل ها رو بخونید.....
اگرهم جایی کلاس کنکور خوب داشت و استاد بدرد بخور میتونه کمک کنه
این رو به عنوان یک تجربه میگم موفقیت در رشته تجربی فقط با زیست بالا زدن هست.(منظورم این نیست که ریاضی و فیزیک نزنید)

موفق باشید

نادر1368
06-08-2012, 22:34
فیزیک پیش دانشگاهی بیشتر بخشهای سختش حذف شده تو گاج هم نوشته
گاج!؟چاپ جديدش اومده يا سايت گاج چي نوشته!؟يك سوال داشتم چاپ جديد حساب ديفرانسيل تغييراتش در تعريف حد و پيوستگي و. ..!در مبحث مشتق چطور تغييرات داشته!البته پيرو حد هست ديگه!!منظور همشون تحت تاثير تغيير اون قضيه هستن يا برخي مباحث مشتق هم حذف شده!؟انتگرال فكر نكنم تغيير كرده باشه يا اينطور نيست!؟

mohsenevil
07-08-2012, 00:15
گاج!؟چاپ جديدش اومده يا سايت گاج چي نوشته!؟يك سوال داشتم چاپ جديد حساب ديفرانسيل تغييراتش در تعريف حد و پيوستگي و. ..!در مبحث مشتق چطور تغييرات داشته!البته پيرو حد هست ديگه!!منظور همشون تحت تاثير تغيير اون قضيه هستن يا برخي مباحث مشتق هم حذف شده!؟انتگرال فكر نكنم تغيير كرده باشه يا اينطور نيست!؟

ببین خودت برو نمایندگی گاج یا جایی که گاج میفروشن صفحه اول همه کتاب ها ی گااج رو ببین مثلا صفحه اول کتاب گاج سفید مثلا اینجوری نوشته همه چیزو

mohsenevil
07-08-2012, 00:17
کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟برا کنکوری های 91 رو میگم

چی شد کسی نمیدونه؟

SHAHAB-P30
07-08-2012, 00:47
سلام دوستان کسی اینجا هست که عضو گزینه 2 باشه

لطفا بگه کار خیلی ضروری دارم

lohrasbi
07-08-2012, 02:48
من سال گذشته قلم چی ثبت نام کرده بودم به نظرتون امسال چه آزمونی برم؟
قلم چی سنجش گزینه 2 کدوم بهتره؟

سنجش که هیچی! گزینه 2 هم اگه یه دانش آموز قوی هستی و پارسال که قلمچی میدادی ترازت بالای 6200 بوده میتونه برات خوب باشه.

در کل به نظرم قلمچی برای شما بهترین گزینست، به شرطی که حداقل 70 درصد برنامت با برنامش منطبق باشه و بعد آزمون هم تحلیل آزمون و ... انجام بشه و تو آزمون ها هم غیبت نکنی.

eblisandenzo
07-08-2012, 03:17
دوستان اگه کسی گزینه 2 هست بهم پی ام بده !
میخوام از پورتالش برای کارنامه استفاده کنم !
هزینش رو هم میدم !

SHAHAB-P30
07-08-2012, 10:14
دوستان اگه کسی گزینه 2 هست بهم پی ام بده !
میخوام از پورتالش برای کارنامه استفاده کنم !
هزینش رو هم میدم !

منم همین مشکل رو دارم خیلی ضروریه برای انتخاب رشته
من خودم عضو گزینه دو بودم ولی یه روز بعد از کنکور سراسری عضویتمون رو تو سایت پاک کردند

looker
07-08-2012, 13:19
سلام
دوستان ادبیات پیش ۵۰ صفحش حذف شده!!!!
یعنی حدود ۲۵ درصد.
کتاب دیفرانسیل هم اومد همونطور که گفته بودم بدون سری!!
کتاب فیزیک هم حذفیات خیلی جزیی داره.
تغییرات دین و زندگی هم راحت ترش گویا اون طور که معلم ما گفت،همه کتابا موجودن تو اون لینک

این لینک برام باز نمیشه
کسی لیست همه تغییرات رو با جزئیات بیشتر داره؟
علی خصوص ادبیات و فیزیک کدوم صفحات(درسا) از کتاب پارسال حذف شده؟

نادر1368
07-08-2012, 15:55
این لینک برام باز نمیشه
کسی لیست همه تغییرات رو با جزئیات بیشتر داره؟
علی خصوص ادبیات و فیزیک کدوم صفحات(درسا) از کتاب پارسال حذف شده؟
منظورت اينه كه فايلها رو نمي توني باز كني!؟اكروبات ريدر 7 به بالا همچنين يك نرم افزار باز كردن قفل هست تو همون سايت راهنمايي هم كرده.

mahla jan
07-08-2012, 17:37
من سابقا عضو گزینه دو بودم هنوزم برام فعاله
احیانا اگه کسی کاری داره بم پ.خ بده رمز بش بگم

KINGHMA
07-08-2012, 17:48
بچه ها سلام
این کارنامه کنکور 90 منه....برای پزشکی باید حداقل چه رتبه ایی و چه درصد هایی بگیرم!
در ضمن هر کی میتونه در این زمینه مشاورم بده که برای ریاضی و فیزیک و عربی باید چه کار کنم...
+++++

pouyacapitan
07-08-2012, 18:23
ببین خودت برو نمایندگی گاج یا جایی که گاج میفروشن صفحه اول همه کتاب ها ی گااج رو ببین مثلا صفحه اول کتاب گاج سفید مثلا اینجوری نوشته همه چیزو

کتاب جدید چند روزه اومده و اصولا گاج جدید در کار نیست.

alavi71
07-08-2012, 18:27
بچه ها سلام
این کارنامه کنکور 90 منه....برای پزشکی باید حداقل چه رتبه ایی و چه درصد هایی بگیرم!
در ضمن هر کی میتونه در این زمینه مشاورم بده که برای ریاضی و فیزیک و عربی باید چه کار کنم...
+++++

سلام اول بگم اگر میخواهیی پشت کنکور بمونی رشته روزانه نزن

شیمی و زیست رتبه بهت داده وگرنه رتبت خیلی جالب نمیشد (نسبت به الان)
مهمترین عامل برای قبولی در پزشکی زیست هست-زیست رو بخونی خب میتونی بالاتر هم بزنی الن هم خوب هست ولی باید بهتر باشه
الان هم اگر عمومی بهتر زده بوده کمکت میکرد....
خب از ادبیات شروع کنیم
ادبیات قرابت بخونی کمک میکنه.خب لغت ها هم که 3 تا سوال داره.تست بزن تا توی ارایه ها هم روون بشه دستت.
عربی خب لغت بخونی بالای 25 میزنی
گرامر هم بخونی دیگه میشه بالای 80-90 زد
زبان هم گرامر پیش مهمترین گرامر کنکور هست بخونی اون چندتا تست گرامر رو میزنی
پایه هم البته مهمه و تست هم میاد ولی کمتر.لغت هم که بخونی خب ردینگ و بقیق سوالات مربوط به ترجمه رو میشه زد
هیچ درسی رو کنار نزار
یکسال زمان خوبیست برای خواندن همه اینها
زمین هم اگر دارو یا شمیمی میخوای بری بخونش ....
در مورد ریاضی و فیزیک خب از مباحث ساده تر و پر سوال کنکور شروع کن.اگر جایی هم کلاس کنکور خوب با استاد خوب داشت برو ولی استادش بدرد بخور باشه
برای پزشکی بسته به شهرش تقریبا باید شیمی وزیست بالای 110 بزنی
ریاضی و فیزیک هم خوب رتبه میدن هر چه بیشتر بهتر. این 2 درس من کارنامه دیدم طرف پزشکی ریاضی 30 و فیزیک هم 15 زده بود.این رو نمیگم که lمنصرف بشی از خوندنش ها ...
مثلا شما ریاضیت امسال منفی بود اگر یک تست میزدی که مربوط به امار بود خیلی ساده الان رتبت شک نکن زیر 17 هزار بود
جمع اوری داده به کدام طریق مورد قبول نیست.
اصلا ریاضی هم نخونده بوده میفهمیدی جوابش میشه پرسش هدایت کننده
چون وقتی منفی میزنی یعنی با کسی که رتبش مثلا 60 هزار شده توی درس ریاضی رتبت را نمیزاره خوب بشه ....

موفق و پیروز بشید .....

omidariyan
07-08-2012, 19:01
بچه ها سلام
+++++

من زبان یک کلمه هم نخوندم 50 درصد زدم

خیلی آسون بود
عربی هم هیچی نخونده باشی دیگه باید 10 درصد رو بزنی

ریاضی آمار و لگاریتم و  تصاعد میتونست برات 7 8 درصد داشته باشه

فیزیک هم خیلی راحت میتونستی 10 درصد بزنی

به هر حال سال سختی رو پیش رو داری روی فیزیک و ریاضیت جدی کار کن

پیشنهاد میکنم از ریاضی اول دبیرستان شروع کن

ریاضی اول دبیرستان رو یک هفته به صورت تشریحی بخون انگار میخوای آخر اون یه هفته امتحان بدی

بعدش میفتی رو غلتک و ریاضی دو رو میترکونی و ریاضی 3 و ...

برای عربی ایاد فیلی بگیر و هفته ای دو سه روز هر روز یک ساعت بخون

برای زبان از کتاب های مبتکران شهاب اناری استفاده کن

برای فیزیک فقط خوندن و مفهوم فهمیدن مهمه و بعدش زدن تست های سال های قبل

اینا همش توصیه بود امیدوارم به دردت بخوره

این جمله هم همیشه تو ذهنت باشه

"خواستن توانستن است."

mohsenevil
08-08-2012, 00:55

alavi71
08-08-2012, 14:11

سلام
اینجوری نیست که همه 1000 نفر را بزارند.
موسسات اموزش داوطلبان خودشون را میزارند ....

mohsenevil
08-08-2012, 19:11
سلام
اینجوری نیست که همه 1000 نفر را بزارند.
موسسات اموزش داوطلبان خودشون را میزارند ....

1000 نفر نه هر چی اگه کسی داری یا خودت داری یه درصدهایی رو بزاری ممنون میشم

alavi71
09-08-2012, 10:00
1000 نفر نه هر چی اگه کسی داری یا خودت داری یه درصدهایی رو بزاری ممنون میشم

سایت گزینه 2 ویژه داوطلبان خودش دارد.....

pouyacapitan
09-08-2012, 14:41
این ازمون شدم ۶۴۰۰.
ولی متاسفانه انتخاب رشتمو خودم بد انتخاب کردم.
ریاضی ۲ انتخاب کردم که لگاریتم بود و هیچی نزدم سفید سفید
هندسه تحلیلی هم ۱۰ درصد اینا.
کاش دیف رو بر می داشتم :( راحت ۷۰ اینا می زدم.
رفقا اگه اون ریاضی ۲ و تحلیل ۶۰-۷۰ بودن ترازم چند می شد؟

alavi71
09-08-2012, 22:42
این ازمون شدم ۶۴۰۰.
ولی متاسفانه انتخاب رشتمو خودم بد انتخاب کردم.
ریاضی ۲ انتخاب کردم که لگاریتم بود و هیچی نزدم سفید سفید
هندسه تحلیلی هم ۱۰ درصد اینا.
کاش دیف رو بر می داشتم :( راحت ۷۰ اینا می زدم.
رفقا اگه اون ریاضی ۲ و تحلیل ۶۰-۷۰ بودن ترازم چند می شد؟
کدوم موسسه ؟

mohsenevil
09-08-2012, 22:50
سایت گزینه 2 ویژه داوطلبان خودش دارد.....

برفتم ندیدم باید عضو هم باشی تو گزینه 2 تو اگه داری ویمتونی یا هر کس میتونه برام بزاره

Alireza SM
10-08-2012, 12:11
توی تابستون بهترین کاری که داوطلبان ریاضی و تجربی میتونن انجام بدن مرور شیمی 3 و مسلط شدن به تمام واکنش های کتاب درسی + مطالعه کتاب های زبان انگلیسی در رابطه با درک مطلب و لغت و ... هست. من اگه از تابستون ششروع نمیکردم و کتاب های ریدینگ رو نمیخوندم زبان رو نمیتونستم 94.6 بزنم. اگر هم تابستون شیمی 3 رو یه بار کامل مرور کرده بودم به جای 70درصد شیمی رو بالای 90 میزدم. شماها سعی کنین این دوتا درس رو حتما توی برنامه تابستونی داشته باشین البته دیگه حدود 60 درصد از تابستون سپری شده ولی توی وقت باقی مونده به این دوتا درس تمرکز کنین همین 40 روز باقی مونده هم کافیه

نادر1368
10-08-2012, 13:07
توی تابستون بهترین کاری که داوطلبان ریاضی و تجربی میتونن انجام بدن مرور شیمی 3 و مسلط شدن به تمام واکنش های کتاب درسی + مطالعه کتاب های زبان انگلیسی در رابطه با درک مطلب و لغت و ... هست. من اگه از تابستون ششروع نمیکردم و کتاب های ریدینگ رو نمیخوندم زبان رو نمیتونستم 94.6 بزنم. اگر هم تابستون شیمی 3 رو یه بار کامل مرور کرده بودم به جای 70درصد شیمی رو بالای 90 میزدم. شماها سعی کنین این دوتا درس رو حتما توی برنامه تابستونی داشته باشین البته دیگه حدود 60 درصد از تابستون سپری شده ولی توی وقت باقی مونده به این دوتا درس تمرکز کنین همین 40 روز باقی مونده هم کافیه
يه سوال داشتم در مورد شيمي همه واكنش ها از خود كتاب هست؟خارج از كتاب كه نمياد؟مثلا واكنشي از كتاب پيش و دوم در مسائل استوكيومتري هم مياد!؟

alavi71
10-08-2012, 13:17
قلم چی
دوستان برنامه قلم چی خیلی رویایی هست تو تابستون. درسای ۲ سال فقط در ۲ ماه.
رتبه های برتر مدرسمون که اومده بودن کلاس ما مشاوره بدن هم گفتن که تو تابستون قلم چی به کار نمیاد.
رتبه ۳،۷ و یدونه ۲ رقمی در حد ۲۰ که دقیق نمی رونم چند بود.

ببینید محاسیه تراز با توجه به نوع سوالات در هر ازمون متفاوت هست و نمیشه تایین کرد تراز چه میزان خواهئ بود
ولی انکه یک درس رو سفید بزارید.رتبه شما در اون درس خیلی زیاد میشه .و خب معدل رتبوتون رو خراب میکنه.
با 20 درصد زدن یک درس رتبه خیلی متفاوت هست.
چون وقتی شمنا سفید بزاری با اون کسی که مثلا رتبش شده 20 هزار در اون درس جایگاه یکسانی دارید.

در مورد برنامه قلم چی هم گفته بودم که خیلی فشرده هست . وکانون میخواد تمومش بکنه که ازمون جامع هاش رو بگیره
و این روند در طول سال هم هست.و چون هر 2 هفته یکبار است با برنامه مدرسه خیلی جور نیست ....

موفق باشید

Alireza SM
11-08-2012, 10:35
يه سوال داشتم در مورد شيمي همه واكنش ها از خود كتاب هست؟خارج از كتاب كه نمياد؟مثلا واكنشي از كتاب پيش و دوم در مسائل استوكيومتري هم مياد!؟ در کنکور سراسری هم از واکنش های دوم هم از سوم و هم از پیش سوال میاد. منتها چون واکنش های دوم خیلی کم هستن و واکنش های پیش هم راحت میشه یاد گرفت ولی واکنش های سوم خیلی مفهومی تر و فرارتر هستن باید واکنش های سوم رو خوب مرور کنی. اکثرا هم داوطلبا با واکنش هایی که مشکل دارن واکنش های سوم هستن فقط چون مال پیش دانشگاهی رو چه بخوای چه نخوای در این مدت قراره بارها مرور کنی

Retired User
12-08-2012, 16:03
دوستان عزیزم واسه حل مساله های شیمی دو راه وجود داره
یکی تناسب بدون نیاز داشتن به حفظ معادله
و یکی از روشی که تو سینتیک پیش یاد میگیرید
تناسب دقیقا باید بدونید برای چه مساله هایی کاربرد داره (بیشتر مساله های آسون که خودتون متوجه میشید یه سری استثناهایی هم داره فرآیندهایی که توش اکسیژن هست چون تکرار میشه اکسیژن , معمولا جز این دستست اینارو هم چندتا حل کنید اکثرش دستتون میاد)
روش دوم جدول کشیه
فرمول رو مینویسید زیرش مول رو تشکیل میدید و محدود کننده به راحتی بدست میاد و الی آخر
این روش برای مساله هایی که متوجه نمیشید چی میخواد فوق العاده کاربرد داره
مثلا یادمه تو مبتکران مینوشت که هیشکی نتونسته این مساله رو کمتر از دو دقیقه حل کنه من تو 10 ثانیه حل میکردم
فقط سعی کنید از الان کاملا مسلط بشید تا مثل من که دیر یاد گرفتم سر جلسه گیج نباشم که از کدوم روش برم

ارزش این روش ها دو جلسه دبیر خصوصی و حداقل 100 تومنه
دبیرا تو کلاس عمومی اینارو نمیگن متاسفانه
سوالی بود پ.خ کنید

delta20
13-08-2012, 14:52
دوستان کسی هست کتاب "تست های جدید دیفرانسیل انتگرال"رو داشته باشه ماله ۷_۸سال پیشه اقای سلیمانی نوشتش میخواستم نظرتونو راجع بهش بدونم

One Minute
14-08-2012, 19:53
میشه یکی از دوستان قضیه بومی سازی رو شفاف سازی کنه ?هر رشته چند درصد بومی شده ?

Alireza SM
14-08-2012, 20:07
دوستان کسی هست کتاب "تست های جدید دیفرانسیل انتگرال"رو داشته باشه ماله ۷_۸سال پیشه اقای سلیمانی نوشتش میخواستم نظرتونو راجع بهش بدونم برای دیفرانسیل از کتابی استفاده کنین که ویرایش90 به بعد باشه چون برخی تعاریفو مفاهیم عوض شدن و باعث میشن که پاسخ های بسیاری از تست ها و تمرین ها عوض بشه

hesedahomm
14-08-2012, 23:46

نادر1368
15-08-2012, 14:30
برای دیفرانسیل از کتابی استفاده کنین که ویرایش90 به بعد باشه چون برخی تعاریفو مفاهیم عوض شدن و باعث میشن که پاسخ های بسیاری از تست ها و تمرین ها عوض بشه
چاپ 90 ميشه استفاده كرد!؟من فكر ميكردم بايد منتظر چاپ جديد باشم!پس قسمت سري ها رو نخونيم باقي رو بخونيم!؟

alicpu
15-08-2012, 15:21
دوستان بنده تا الان هيچي نخوندم ايول به خودم بعد براي خودم برنامه رختم از اول شهريور شروع بكنم به خوندن بچه هاي چي كار كرديد شما شما چه قدر خونديد .

alicpu
15-08-2012, 15:26
دوستان براي زبان كتاب كنكور زبان كيا سالار را گرفته ام
براي عربي جامع رمزينه را گرفته ام
براي ادبيات فعلا تاريخ ادبيات و املا و لغات را كلك معلم گرفته ام
ديني نيز از روي كتاب مي خونم
حالا چند تا سوال دارم ازتان
قواعد ترجمه عربي را چگونه بايد ياد گرفت
منابعش كدام ها هستند

yarihaker
15-08-2012, 16:08
دوستان در مورد روش خلاصه نویسی هم توضیح بدید

من همچنان منتظرم

m.beh
15-08-2012, 17:54
دوستان بنده تا الان هيچي نخوندم ايول به خودم بعد براي خودم برنامه رختم از اول شهريور شروع بكنم به خوندن بچه هاي چي كار كرديد شما شما چه قدر خونديد .

اصلا نگران نباش معمولا می گند تو تابستون قبل پیش دوره بشه. مدرسه اگه می ری تا حالا بهت برنامه دادند عمل نکردی اون قبلیا ولش کن از این به بعد برنامه رو اعمال کن. اگه نه ببین تو هر درسی ضعف داری این یه ماهه رو رو اونا کار کن که یادشون بگیری. برای کنکور از الان دیر نمی شه. دوست من اردیبهشت شروع کرد به جدی خوندن مهندسی کامپیوتر علم و صنعت قبول شد. کم رتبه ای نمی خواد. تو هم جدی شرو کنی هنوز عقب نیستی

12p
16-08-2012, 11:24
سامیلیکم!
ما هم اومدیم کمک..
تو همه ی درسا یه تسلط نسبی دارم اما تخصص بنده در درس شیمی هست
سوالی سخنی چیزی بود درباره کتاب و... در خدمتم.

Haj_Amoo
16-08-2012, 15:24
چاپ جدید کتاب فیزیک پیش‎دانشگاهی رو سایت هست، فهرستش رو با فهرست کتاب چاپ 82 (!) مقایسه‎اش کردم فقط سه بخش کم شده بود: نوسان وزنه-فنر در راستای قائم؛ تحلیل ریاضی تداخل موج‎ها و حدود شنوایی انسان. عوض این‏ها بخش شکافت هسته‎ای که دو صفحه و نیم بوده تبدیل شده به انرژی هسته‎ای هفت صفحه‎ای!!

mohamadrezakaka
17-08-2012, 21:12
یه سوال داشتم من حسابان امتحان نهایی شدم18 ولی تست هارو نمی تونم جواب بدم میخاستم یه کتاب به من معرفی کنید که هم درسنامه کاملی داشته باشه که برا من با توجه به سطحم خوب باشه و هم تستهای خوبی داشته باشه؟؟؟؟

نادر1368
17-08-2012, 21:46
یه سوال داشتم من حسابان امتحان نهایی شدم18 ولی تست هارو نمی تونم جواب بدم میخاستم یه کتاب به من معرفی کنید که هم درسنامه کاملی داشته باشه که برا من با توجه به سطحم خوب باشه و هم تستهای خوبی داشته باشه؟؟؟؟
كاش شباهتي باهم داشتن!منظورم پاياني و كنكور!پيشنهاد من نشر الگو هست درسنامه سطح بالايي هم داره.دوستان نظراتشون تنوع بيشتري خواهد داشت ولي گفتم كه اگر سطح بالا ميخواين نشر الگو مناسبه ضمنا تست هاش هم سطح بالاست شايد فراتر از كنكور!

KINGHMA
17-08-2012, 22:36
من همچنان منتظرم

++++
سلام
ببین چند روش وجود که هر کدوم راحت تری انتخاب کن:
علامت‌گذاري و خط کشي زير جملات@حاشيه نويسي
بهترين روش ::
بهترين روش براي يادداشت ‌برداري آن چيزي است که به نام «درخت حافظه»، «شبکه مغزي»، «طرح سازماني» و «نقشه ذهني» مي ‌نامند. طرح شبکه مغزي يا نقشه‌ذهني که براي اولين بار توسط «توني بوزان» معرفي گرديد از ساختاري شبيه شبکه‌ هاي مغزي برخوردار بوده و در به خاطر سپاري مطالب کمک فراواني مي‌کند. بديهي است اين روش بيشتر براي مطالبي که قابل سازمان ‌دهي مي ‌باشند مثل انواع آرايه‌ هاي ادبي، صيغه ‌هاي فعل، روش رفع ابهام و ... کاربرد بسيار بالايي دارد.

روش کار نيز به اين شکل است که «تز اصلي» يعني همان مهمترين و كليدي ‌ترين نكته كل متن را به شکل افقي در وسط کاغذ نوشته و با شاخه ‌هاي مختلف «نکات اصلي» را به آن متصل مي ‌کنيم و هر نکته اصلي مي‌ تواند خود به چندين نکته فرعي و جزيي متصل گردد.
++++++
البته اینا کپی از یه جایی بود..(تبیان)@@@@
.اما من به شما پیشنهاد می کنم هر چه یادداشت برداری شما از متن خلاصه تر گویا تر کلی تر نکته ایی تر و کامل باشه بهتره...در ضمن می تونی از علائم و نشانه ها هم استفاده کنی...حروف مخفف رو هم فراموش نکن.اگر بتونی یک فصل رو یک صفحه کنی به این می گن یه خلاصه خوب!
@رخصت

alicpu
18-08-2012, 10:17
دوستان سلام خوبيد بعد از چند روز امدم اين جا گفتم سوال بپرسم از دوستان نگاه كنيد بنده الان همان طور كه گفته بودم هيچي نخواندم يعني مي خواهم از اول شهريور شروع بكنم به درس خواندن . خوب الان يك برنامه ايا هست اگر هست به من بدهيد . من روزانه از حداقل 4 ساعت تا 8 ساعت مي توانم بخوانم . در ضمن بيشتر در زمينه هاي عمومي تسطلم بيشتره حالا مي خواستم يك برنامه به من بدهيد تا بنده از روي ان بخوانم . و بتوانم يك رتبه خوب بيارم . من يك يا دو روز ديگر مي اييم تا برنامه را بگيرم . لطفا اگر مي شود يك برنامه خوب باشد . در ضمن يك سوال ديگر براي خواندن درس شيمي و فيزيك و رياضي كه هشت تا درس هستند چه كتاب هاي را پيشنهاد مي كنيد با تشكر

alicpu
18-08-2012, 10:22
دوستان الان مثلا براي ادبيات بنده تاريخ ادبيات را دارم . لغات و واژگان از كلك معلم را دارم . خوب ارايه ها و قرابت معنايي را بايد چي بگيرم و بعد قيمتش كم باشه و خوب
در مورد عربي بنده رمزينه جامع را دارم ايا خوبه
يك سوال كه در ذهنم است قواعد ترجمه كردن عربي را كجا گفته اند
بعد براي ديني اول بايد كتاب را خواند و بعد تست زد
و اگر اين طوره كدام كتاب براي ديني خوبه
در اخر براي رتبه زير 5000 بايد چه درصد هاي داشت

alicpu
18-08-2012, 10:25
دوستان الان اينجا چند تا نكته مي نويسيم تا هم ببينم اطلاعاتم درسته و اگرم درست بود دوستان ديگر اگر نمي دانند استفاده بكنند
از عربي سال دوم و سوم فقط سوال مي ايد
از زبان فقط سال سوم و چهارم سوال مي ايد
از زبان فارسي سال سوم فقط سوال مي ايد
از فيزيك از سال اول تا چهارم مي ايد و از فيزيك سال اول فقط دو فصل اخر
و ديگر درس ها از سال دوم تا چهارم مي ايند
ايا اين اطلاعات درست هست
و بعد در زبان فارسي كه چهار سوال مي ايد
روي كدام ها بيشت تر وقت بگذاريم ارزش دارد
چون تكواژ و واژه اصلا به نظرم ارزش وقت گذاشتن را ندارد
سه الي چهار خط مي دهند كه حدود دو الي سه دقيقه وقتت را مي گيرد و در اخر ممكنه يك كسره را از جا بيندازيم
خوب شد سه تا سوال از اين ها روي كدام سرمايه گذاري بكنيم

lil0
18-08-2012, 12:48
دوستان الان اينجا چند تا نكته مي نويسيم تا هم ببينم اطلاعاتم درسته و اگرم درست بود دوستان ديگر اگر نمي دانند استفاده بكنند
ايا اين اطلاعات درست هست
سه الي چهار خط مي دهند كه حدود دو الي سه دقيقه وقتت را مي گيرد و در اخر ممكنه يك كسره را از جا بيندازيم

ايا اين اطلاعات درست هست

سلام اطلاعات درسته....
ببين دوست عزيز الان خيلي زوده براي اينكه يه چيزيو بذاري كنار...منم مقله تو بودم البته نه تو زبان فارسي تو ادبيات از تابستون كلا گفتم آرايه رو بيخيال املا هم كم كار ميكردم وقتي خرداد شد ديدم درصد ادبياتم تو آزمونايي كه از خودم ميگرفتم از 50 بالاتر نمياد چرا؟ چون ارايه ها رو معمولا نميزدم

الان واقعا زوده كه بخواي همچين تصميمي بگيري ضمنا تو از كجا ميدوني ميتوني حتما اون سه تاي ديگرو بزني؟؟؟؟بذار روشنت كنم داداش....الان همه توهم دارن ...ببين اگه امسال سوال تكواژ واژه آسون ترين سوال بود چيكار ميكني؟ تو از كجا مطمئني سه چارتا خط ميدن؟ كنكور رو نميشه پيش بيني كرد والا نميشه....تازه اين تكواژ واژه هم فكر ميكني سخته ....يه مدت كه كار كني ملتفت ميشي چيزايي از اين سختر هست تو زبان فارسي مقله شمردن تعداد وابسته ها ي پيشين پسين تركيب وصفي اضافي...

lil0
18-08-2012, 13:04
دوستان الان مثلا براي ادبيات بنده تاريخ ادبيات را دارم . لغات و واژگان از كلك معلم را دارم . خوب ارايه ها و قرابت معنايي را بايد چي بگيرم و بعد قيمتش كم باشه و خوب
در مورد عربي بنده رمزينه جامع را دارم ايا خوبه
يك سوال كه در ذهنم است قواعد ترجمه كردن عربي را كجا گفته اند
بعد براي ديني اول بايد كتاب را خواند و بعد تست زد
و اگر اين طوره كدام كتاب براي ديني خوبه
در اخر براي رتبه زير 5000 بايد چه درصد هاي داشت

كلك رو من نديدم...قرابت معنايي كتاب هامون سبطي هست و الگو.....به نظرم هامون سبطي بهتره...براي آرايه به نظرم 2 تا كتاب مكمل هم اند...يكي همايش ادبيات (2جلده اوني كه توش نوشته آرايه يادم ني جلد چندم بود)+ الگو كه فقط تسته ميتونم بگم آموزشش مختصره...
اصلا كتاب معروفي نيست رمزينه و منم نديدم دست كسي كلا اگه باهاش راحتي نميخواد كتاب بگيري

ببين برو باقيه پستايه منو ببين اونجا چندتا نصيحت اساسي كردم...اگه يه كتاب گرفتي الان و باهاش راحتي و درصد بالا ميزني بيخيال كتاب جديد شو كلافت ميكنه ااينجا هركي يه تزي ميده واس خودش......وقتتو اينقدر تلف نكن...من كتاب عربي بهت معرفي نميكنم....

قواعد ترجمه رو براش كتاب هست ولي من نداشتم....من از جزوه ي معلم ميخوندم...خيلي هم خوب بود

اكثر كتابايي كه تو بازارن تو اين مورد كلي نكته ي اضافي و بدرد نخور آوردن ولي فك كنم بچه ها ميگفتن فوت و فن(خيلي سبز) خوبه....

در مورده ديني بعضيا از رو كتاب ميخونن بعضيا از روي جزوه ي كتاب همگامان كه كاملا طبقه بندي شدست...من خودم با كتاب راحت تر بودم...
كتاب براي ديني هم همگامان خيلي خوبه...

دوست عزيزه گرامي براي فكر كردن به رتبه خيلي زوده...بشين درستو بخون.....

alicpu
18-08-2012, 14:56
عزيز از اينكه امدي نصحيت كردي بسيار ممنون هستم . منظورم اين بود كه اگر وقتم را بگذارم براي زبان فارسي مثلا براي همين چهار تا سوال كه وقتم زياد گرفته ميشه بگذارم براي رياضي كه بهتر و درصد هايم بهتر ميشه عزيز
در مورد اينكه چه كتابي را بگيرم و بخونم نيز دستتان درد نكند
كلا ما خودمان مي دانيم كي بخوانيم و كي نخوانيم
ولي ايول بهت كه تجربياتت را گذاشتي

alicpu
18-08-2012, 14:58
در ضمن بنده نگفتم كه هر سه تا را مي زنم . گفتم كلا چهار تا مي ايد كه اگر يكي را حذف بكنيم
مي ماند سه تا و اونم مطمئن هستم كه يكي الي دو تاش را نميشه زد
در ضمن دوست عزيز اگر از اين 25 تا روي فقط ادبيات تمركز بكني ميشه هر 21 تا را بزني و درصد 84 درصد را بگيري
بنده نگفتم ارايه ادبي و قرابت بلد نيستم
گفتم چه كتاب هاي خوب هست كه بخوانم
گفتند هامون سطبي خوب اين كتابش 356 صفحه است . يعني 356 صفحه را بخوانيم براي 9 تا سوال
اگر كتاب حجم كمتري داريد بگوييد

lil0
18-08-2012, 19:06
عزيز از اينكه امدي نصحيت كردي بسيار ممنون هستم . منظورم اين بود كه اگر وقتم را بگذارم براي زبان فارسي مثلا براي همين چهار تا سوال كه وقتم زياد گرفته ميشه بگذارم براي رياضي كه بهتر و درصد هايم بهتر ميشه عزيز
در مورد اينكه چه كتابي را بگيرم و بخونم نيز دستتان درد نكند
كلا ما خودمان مي دانيم كي بخوانيم و كي نخوانيم
ولي ايول بهت كه تجربياتت را گذاشتي
ببين كلا اين حرفت از بيخ وبن غلطه عمومي ها و اختصاصي ها هر كدوم وقتي دارن كه بايد به خودشون اختصاص داده بشه...نه اينكه بياي بگي وقت زبان رو بذاري واس رياضي هيچ معني اي نداره.....

در ضمن بنده نگفتم كه هر سه تا را مي زنم . گفتم كلا چهار تا مي ايد كه اگر يكي را حذف بكنيم
مي ماند سه تا و اونم مطمئن هستم كه يكي الي دو تاش را نميشه زد
در ضمن دوست عزيز اگر از اين 25 تا روي فقط ادبيات تمركز بكني ميشه هر 21 تا را بزني و درصد 84 درصد را بگيري
بنده نگفتم ارايه ادبي و قرابت بلد نيستم
گفتم چه كتاب هاي خوب هست كه بخوانم
گفتند هامون سطبي خوب اين كتابش 356 صفحه است . يعني 356 صفحه را بخوانيم براي 9 تا سوال
اگر كتاب حجم كمتري داريد بگوييد
تو فك كن هر 21 رو بزني....
من مگه گفتم تو بلد نيستي؟؟؟!!!!
قرابت خيلي آسونه بعده يه مدت ميفهمي راحت ترين تستا قرابته..... دوما:ببين از الان بگي اين 356 صفحه است خيليه ها....اصن حرفت كلا بي معنيه اگه اين جوري باشه كه نبايد هيچ درسيو خوند كه.... مثه اين ميمونه كه تو بگي

شيمي دوم مثلا 8 تا سوال مياد بشينم واس 8تا سوال مبتكران بخونم كه از 400 صفحه بيشتره؟؟؟؟به نظرت حرفه درستي زدي؟؟؟
كتاب كم حجم تر من سراغ ندارم...

alicpu
18-08-2012, 22:47
ايول به رفيق اين جوري مي خواهم كمك بكني

alone one
19-08-2012, 15:04
سلام رفقای کنکوری خودم،چه اونایی که دادن و چه اونایی که قراره بدن(سال آینده)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رفقای کنکوری 92،من کتابامو میخوام با 50 60 % قیمت روی جلد رد کنم بره،هرکی هرکتابی خواست پ.خ بده،درخدمتم،اونجا لیست کتابایی که دارمو بش میدم
همگی موفق باشین

KINGHMA
21-08-2012, 16:13
بچه ها سلام:
امروز یکی بهم گفت که اگه حتی لیسانس یا کاردانی هم نداشته باشی و مثل من 4ترم هم بخونی باید بعد از قبولی تو رشته جدید و انصراف از رشته قبلیم باید شهریه بدم!
یعنی واقعا درسته .... چون من نهایت 4ترم بخونم و بعد کنکور میدم...یعنی اگه قبول شدم باید شهریه بدم!(رشته ایی که میخوام برم پزشکی یا دندونه )
سوال 2:درسهای عمومیم رو که پاس کردم یا پاس میکنم رومی تونم تطبیق بزنم؟(تربیت بدنی،اندیشه،زبان، و...)...(دولتی به دولتی)

Alireza SM
21-08-2012, 17:09
بچه ها سلام: امروز یکی بهم گفت که اگه حتی لیسانس یا کاردانی هم نداشته باشی و مثل من 4ترم هم بخونی باید بعد از قبولی تو رشته جدید و انصراف از رشته قبلیم باید شهریه بدم! یعنی واقعا درسته .... چون من نهایت 4ترم بخونم و بعد کنکور میدم...یعنی اگه قبول شدم باید شهریه بدم!(رشته ایی که میخوام برم پزشکی یا دندونه ) سوال 2:درسهای عمومیم رو که پاس کردم یا پاس میکنم رومی تونم تطبیق بزنم؟(تربیت بدنی،اندیشه،زبان، و...)...(دولتی به دولتی) توی دفترچه امسال که فقط به فارغ التحصیلان کارشناسی اشاره شده و در مقطع دکترا شهریه شون نوشته شده. تطبیق درس ها به عهده مدیر گروه و مشاور هست دروس عمومی هم راحت تطبیق میخورن معمولا. اگه میخواین رد حین دانشجوییتون برای کنکور های 92 یا 93 تلاش کنین بهتره وارد دانشگاه هایی مثل پیام نور بشین که نه مشکلی از بابت سازمان سنجش براتون پیش بیاد و نه بعدا مشکل شهریه داشته باشین ضمن اینکه شما امسال دولتی پذیرفته بشین تا سال 93 اصلا مجاز به شرکت در کنکور سراسری نیستین ( بدون توجه به رشته و مقطعی که میخواین قبول بشین )

alicpu
21-08-2012, 19:49
سلام دوستان چند تا سوال دارم
كلا براي درس هاي رياضي چه كتاب هاي بايد بخونم يعني كتابي باشه كه اموزش و تست داشته باشه
رشته ايم نيز رياضي هست . و سال 92 بايد كنكور بدم
كلا در مورد جبر و امار و هندسه و هندسه و رياضيات و حسابان و ديفرانسيل كتاب معرفي بكنيد
كلا سه الي چهار تا كتاب بشه

hesedahomm
21-08-2012, 22:01

هيچكس نميدونه؟؟؟!!!!!!!!

constant_boy23
21-08-2012, 23:15
اغا اخبار در مورد كنكور 93 چي گفته ..من يه چيزايي از دوستم شنيدم .ولي حرفاش زياد واضح نبود:31:

1=1+1
22-08-2012, 09:11
بچه ها سلام:امروز یکی بهم گفت که اگه حتی لیسانس یا کاردانی هم نداشته باشی و مثل من 4ترم هم بخونی باید بعد از قبولی تو رشته جدید و انصراف از رشته قبلیم باید شهریه بدم!یعنی واقعا درسته .... چون من نهایت 4ترم بخونم و بعد کنکور میدم...یعنی اگه قبول شدم باید شهریه بدم!(رشته ایی که میخوام برم پزشکی یا دندونه ) سوال 2:درسهای عمومیم رو که پاس کردم یا پاس میکنم رومی تونم تطبیق بزنم؟(تربیت بدنی،اندیشه،زبان، و...)...(دولتی به دولتی)یعنی چی باید شهریه بدی ؟میشه توضیح بدی ؟اخه منم مث تو انصرافیم

alicpu
22-08-2012, 09:17
سلام دوستان چند تا سوال دارم
كلا براي درس هاي رياضي چه كتاب هاي بايد بخونم يعني كتابي باشه كه اموزش و تست داشته باشه
رشته ايم نيز رياضي هست . و سال 92 بايد كنكور بدم
كلا در مورد جبر و امار و هندسه و هندسه و رياضيات و حسابان و ديفرانسيل كتاب معرفي بكنيد
كلا سه الي چهار تا كتاب بشه
كسي جواب اين ها را نمي خواهد بدهد
منتظرم

1=1+1
22-08-2012, 09:36
كسي جواب اين ها را نمي خواهد بدهد منتظرممن کتابای خودمو میگم امار : نشر معلم ریاضی کانون

saman-youngwriter
22-08-2012, 14:52
سلام به بچه های کنکوری 92 ، خدا قوت

سامانم رتبه 1971 منطقه 2 کنکور 91 ، سال کنکور عضو کانون بودم و الان دفترچه سوال و پاسخ تمام آزمونای پارسال ( به جز 2 تا که غایب بودم ) + آزمونای گام اول گزینه 2 رو دارم اگه کسی نیازشون داشت پیام خصوص بده براش پست کنم

lohrasbi
22-08-2012, 19:19
كسي جواب اين ها را نمي خواهد بدهد
منتظرم

پیشنهاد ما برای کتاب های آموزش و تست :

پست های Samba رو توی این صفحه بخونید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haj_Amoo
22-08-2012, 19:28
درود!

به نظر اساتید، من اگه تو آزمون‎های آزمایشی طول سال شرکت نکنم، و فقط تو آزمون‎های جامع سنجش شرکت کنم، چیز خاصی رو از دست خواهم داد؟! اگر بله، دقیقا چیا؟

deaddeaddead
22-08-2012, 19:35
ای داوطلب گرامی رشته ی تجربی :
اگه دلت میخواد پزشکی یک شهر خوب قبول شی از الان :
1-قید تلوزیون و کامپیوتر رو بزن
2-روزی 6 ساعت(حداقل) مفید درس بخون
3-GF یا BF رو بیخیال شو(این خیلی مهمه)
4-به فکر این باش که این 4 تا درس رو زیر 70 نزنی : ادبیات و بینش و زیست شناسی و شیمی (شیمی خیلی بیشتر کمک میکنه)

گزینه های دیگه الان یادم نمیاد...موفق باشی:40:

حالا یادم اومد 5-اگه میخوای آزمون آزمایشی شرکت کنی قلم چی رو بیخیال فقط 3تای آخر سنجش رو برو چون واقعا عالیه.البته من خودم آزمون آخر قلم چی رو هم شرکت کردم کمکم کرد(ولی فقط آخری)

1=1+1
23-08-2012, 12:23
درود!

به نظر اساتید، من اگه تو آزمون‎های آزمایشی طول سال شرکت نکنم، و فقط تو آزمون‎های جامع سنجش شرکت کنم، چیز خاصی رو از دست خواهم داد؟! اگر بله، دقیقا چیا؟

ی بر نامه منظم درای
خیالت راحته اگه ازموناتو خوب بدی کنکورتم خوب میدی
انگیزت برا خوندن بیشتر میشه
وقتی هدفت فقط کنکور باشه رسیدن بهش سخته ولی وقتی علاوه بر کنکور هدفت ازمونا هم هس اینجوری هدفای کوچیک داری و رسیدن بهشون اسون تره (مث اینه کنکورو خرد کنی کم کم بهش برسی )
ی جامعه اماری بزرگه واقعا میتونی خودتو بسنجی
میتونی ی باور تقریبا واقعی از خودت داشته باشی و بفهمی چند مرده حلاجی
بازم بگم ؟

mrtrevenge
23-08-2012, 17:00
منم کنکوری 91 بودم اولش اینجور حسی داشتم ریاضی به شدت بدم میومد من تجربیات خودمو تو وبلاگ تو تالار گفتمان نوشتم همش تجربه است نباید خودت تجربه کنی چون از بقیه جا میمونی شاید به دردتون بخوره مطمئن باش که ضرر نمی کنی ادرس پایین اواتار!

alavi71
23-08-2012, 19:41
درود!

سلام
آزمون هخای ازمایشی باعث میشه خودترو به یک برنامه برسونیو یکجورایی حس رقابت رو ایجاد میکنه ...
اینی که امسال رتبه یک تجربی توی کانون نبوده یک چیزی رو میفهمیم که ازمون رمز موفقیت نیست
خوب ومفهمومی خوندن مهم هست
البته فراموش نکنیم که بی تاثیر هم نیست.
اگر بتونی خودت رو با برنامه مثلا گاج برسونی خوب هست.
ازمون وکلا تست زنی باعث میشه شما اشکالاتت رو بفهمی در درس خوندنهای بعد حواست باشه که مثلاپاینجا میتونه مهم باشه این شکل مهمه
با تست زنی هم میشه این کار رو کرد ...
موفق باشید

mehrdad123
25-08-2012, 08:27
اقا من امسال میرسم سوم ریاضی میخوام تو این یه ماه یکی از دو درس ادبیات و عربی رو جمع بندی و خلاصه نویسی کنم دو تا سوال دارم:
1- به نظرتون کدومو بخونم(با توجه به اینکه اصلا حوصله ندارم عربی رو بخونم ولی میگن اهمیتش بیشتره
2- چجوری بخونم؟:31:

alavi71
25-08-2012, 09:38
اقا من امسال میرسم سوم ریاضی میخوام تو این یه ماه یکی از دو درس ادبیات و عربی رو جمع بندی و خلاصه نویسی کنم دو تا سوال دارم:
1- به نظرتون کدومو بخونم(با توجه به اینکه اصلا حوصله ندارم عربی رو بخونم ولی میگن اهمیتش بیشتره
2- چجوری بخونم؟:31:

سلام
اولا سعی کنید برنامه بازی داشته باشید.تا باعث یکنواختی نشود.
فقط یک درس را مطالعه نکنید.
چون ذهن شما خسته میشود.
یک توصیه مهم این هست که نقاط ضعف خودر ا بهبود بدید.عربی رو کنار نزارید.
مثلا از لغات شروع کنید ....
موفق باشید

5ajad
25-08-2012, 11:50
دوستان ببخشید این کتابای گاج سفید توضیح و جزوه هم داره؟آخه اونطور که به قیافش میاد همش تست باشه! یه توضیحی میدین؟
یه سوال دیگه...چرا بیشتر برای معرفی کتاب ، کتاب تست معرفی میکنن؟خب یکی که درسو بلد نباشه تست به چه کارش میاد:(

mrtrevenge
25-08-2012, 12:34
دوستان ببخشید این کتابای گاج سفید توضیح و جزوه هم داره؟آخه اونطور که به قیافش میاد همش تست باشه! یه توضیحی میدین؟
یه سوال دیگه...چرا بیشتر برای معرفی کتاب ، کتاب تست معرفی میکنن؟خب یکی که درسو بلد نباشه تست به چه کارش میاد:(
سلام دادا من کتاب هایی که به دردت بخوره و حتی روش های خوندشون تو وبلاگم تو بخش تالار گفتمان گذاشتم همش تجربه اس به دردت میخوره ادرسش پایین اواتارم!!!

lohrasbi
25-08-2012, 17:09
بله. کتابای گاج سفید توی قسمت پاسخ تشریحی تست ها ، درسنامه داره. و درسنامه هاش مختصر و مفید هستن. یعنی نمیشه گفت یه جزوه ی کامل دارن. البته کتاب به کتاب تفاوت هایی هم دارن ، من در کل گفتم.

برای یاد گرفتن بعضی از درسها مثل بیشتر دروس ریاضی، تست، خیلی بیشتر از جزوه اهمیت داره. یعنی اگر یه جزوه ی مختصر و مفید خونده بشه و به جاش تعداد بیشتری تست زده بشه، تأثیر بیشتری خواهد داشت. پس واسه این درسا، جزوه ی مختصر و مفید و پاسخ تشریحی خوب، به یک اندازه اهمیت دارن.

این کتابایی هم که معرفی میشه، فقط تست نیستن. کمتر کتابی توی بازار هست که فقط و فقط تست داخلش باشه. حداقل یه جزوه ی مختصر و مفید دارن.

5ajad
25-08-2012, 19:24
حالا این درسنامه های گاج سفید آدم رو گیج نمیکنه؟میتونه برای یکی که ضعیفه درس رو جا بندازه و نیازی به جزوه نباشه؟

lohrasbi
25-08-2012, 19:37
خوب نمیشه که برای همه ی کتابای گاج سفید یه حکم صادر کرد که. در ضمن، شما مطمئنن توی همه درسا ضعیف نیستی. پس شما بگو دقیقن کدوم کتاب رو مد نظر داری و سطحت چجوریاس تا بهت توضیح داده بشه. :46:

ضمنن اگه میخوای کتاب بخری، نری یه دفعه همه ی کتابای گاج سفید رو بگیریا! واسه هر درس ، یکی دو تا انتشارات کتاباشون از بقیه بهترن. البته با توجه به سطحتون.

alavi71
25-08-2012, 22:11
حالا این درسنامه های گاج سفید آدم رو گیج نمیکنه؟میتونه برای یکی که ضعیفه درس رو جا بندازه و نیازی به جزوه نباشه؟

سلام دوست من
در تست زنی ابتدا تسلط بر مباحث کتاب شرط اولیه هست. چون با فهم و درک مطالب کتاب میتونید تست رو بزنید.
واین نکته رو فراموش نکنید تا مبحص رو خوب مسلط نشدید وارد تست نشید چون باعث میشه نتونید خوب تست بزنید و روحیه شما بد بشود ....
در مورد کتاب سفید درسنامه داره تقریبا منطبق با تستهای همون مبحث....
ولی اموزشی نیست که از پایه و صفرش شروع کنه ....
و البته نکات تستی بیشتر درش اومده

پیروز باشید

5ajad
26-08-2012, 13:17
ممنون
یه چیزی
واقعا لازمه برای همه ی درسا کتاب تست و کمک درسی بخرم؟ مثلا من ادبیات و زبان فارسی و انگلیسی رو از روی کتاب میخونم...حتی اگه تست هم نزنم تو آزمونا 70 درصد رو میزنم تقریبا...الان من بیام برای آرایه و لغات ادبیات کتاب جدا بخرم؟یا مثلا تیک8 برای انگلیسی بخرم؟ همینطور برای آمار چی؟

یه سوال دیگه
دینی رو از روی کتاب میشه خوند یا باید کتاب جدا بگیرم؟ بیشتر توی آزمونا مشکلم روی آیات هستش...مثلا میگه کدوم آیه مربوط به این مطلبه...من اگه بتونم کتاب رو + آیاتش حفظ کنم دیگه نیازی به کتاب های دیگه هستش؟

آخرین سوال
برای شیمی و فیزیک و همه درسای ریاضی یه جزوه ی نصفه نیمه (معلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + تست زدن زیاد کافیه به نظرتون؟
نظرتون راجه به کتاب زرد قلمچی چیه؟(عمومی و اختصاصی)

ویرایش:
شیمی ، یه جزوه +کتاب+تست میتونه جای مبتکران رو بگیره؟:دی
(جزوه ی شیمیـم خوبه)
راستش بدم میاد دورو برم کتاب جمع کنم...اصلا تمرکزم از بین میره وقتی چند تا چند تا کتاب بخوام بخونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید یکم زیاد شد سوالام:دی

775e
26-08-2012, 13:29
برای همه درس ها نیاز نیست
جزوه هم برای درک راحت تر خیلی خوبه

12p
26-08-2012, 16:11
برای امار زیاد حساسیت به خرج ندید یه گاج سفید کافی است!

نخ سوزن بچه های تجربی که اسونتر ریاضی هاس براشون.بچه های ریاضی هم مشکلشون با همین کتاب و سوالاتی که توش پرسیده شده تمام ریزه کاری ها رو یاد می گیرن.

12p
26-08-2012, 16:18
یه سوال دیگه
دینی رو از روی کتاب میشه خوند یا باید کتاب جدا بگیرم؟ بیشتر توی آزمونا مشکلم روی آیات هستش...مثلا میگه کدوم آیه مربوط به این مطلبه...من اگه بتونم کتاب رو + آیاتش حفظ کنم دیگه نیازی به کتاب های دیگه هستش؟

برای دین و زندگی فقط یه ایات روایات الگو بگیر گاج نگیریا..دیگه نیازی به کتاب تست نیست چون بعد عید که دور دنیا میگیری همه تستای سراسری می زنی و برات تکراری نمی شن.
من خودم هم جامع الگو و هم ایاتش رو داشتم الکی جامعش کتابو کپی کرده وقتت رو تلف میکنه البته شاید بگی همگامان اینجوری نیست ولی نیازی نیست تو کتاب درسی رو چند بار بخون بعد از روی ایات الگو پیامها و قرابت و اینکه چه سالی از چه مفهومی تو کنکور استفاده شده رو از روش بخون بعد خود این کتاب تست تالیفی سنجش و ازاد و سراسری رو داره بعد عید هم دور دنیا در4ساعت رو که گرفتی هرچی تست سراسری داخل و خارج رو حداقل 2 بار میزنی.

lohrasbi
26-08-2012, 16:26
واقعا لازمه برای همه ی درسا کتاب تست و کمک درسی بخرم؟ مثلا من ادبیات و زبان فارسی و انگلیسی رو از روی کتاب میخونم...حتی اگه تست هم نزنم تو آزمونا 70 درصد رو میزنم تقریبا...الان من بیام برای آرایه و لغات ادبیات کتاب جدا بخرم؟یا مثلا تیک8 برای انگلیسی بخرم؟

واقعن اگه بدون تست زدن، ادبیات و زبان رو 70 اینا میزنی میتونم بگم خیلی خیلی عالیه!!!! مخصوصن زبان!!!!

اول از همه ببین آیا میتونی فقط با خوندن کتاب تستای کنکور رو توی وقت خودش 70 اینا بزنی یا نه. اگه مطمئن شدی میتونی، فقط همون کتابو بخون و فقط زمانی برو سراغ تست که درسای دیگت هم تا این حد خوب بشه.

اما اگر نمیتونی که طبیعتن هم باید اینطوری باشه، واسه قسمت هایی که مشکل داری کتاب بگیر. مثلن اگه آرایه مشکل داری ، آرایه ادبی الگو رو بگیر یا مثلن واسه املا، املا و لغت سبطی و ... . برای زبان هم اگه معنی همه یا بیشتر لغات رو حفظی ( بصورت فهرست وار)، دیگه نیازی نیست تیک 8 بگیری. باید یه کتاب تست مثل شبقره یا مبتکران یا خیلی سبز (جامع) بگیری و فقط تست کار کنی و برای لغت، تست کار کردن اهمیتش به مراتب بیشتر از حفظ کردن لغاته.

و اگر متن های کنکور رو خوب میتونی جواب بدی، فعلن توو فکر کتاب خریدن واسه متن نباش. ولی اگه نمیتونی، از همین الان به فکر باش و یه کتاب مثل "و نترسیم از متن" یا درک مطلب شهاب اناری رو بخر و بطور منظم کار کن.

همینطور برای آمار چی؟
آمار درسیه که کل جزوش رو میشه توی دو برگ خلاصه کرد. ولی بخاطر خصلت محاسباتی بودنش، میتونه توی کنکور پیچیده یا طولانی بشه که چند بارم شده. پس باید تست زیاد بزنی. کتابشو نمیدونم چی بگیری! نمیدونم گاج سفید ویرایشش عوض شده یا نه، ولی اگه همون قبلیه باشه، باید بگم تستای کنکور یه سر و گردن بالاتر از گاجه.

نه نیازی نیست، به شرطی که اول یه وقتی بزاری و بشینی تستای دینی کنکور رو ببینی و گزینه هاش رو بخونی تا با شیوه ی طرح سوال توو درس دینی آشنا بشی و بدونی چجوری کتابو باید بخونی. این خیلی مهمه ها. در کنار کتاب درسی، یه آیات و نکات گاج هم داشته باشی بهتره.

(جزوه ی شیمیـم خوبه)
کتابو که باید دقیق ِدقیق و چند بار بخونی. و این سوالت بستگی به این داره که چه تستایی بزنی. :11:

alavi71
26-08-2012, 23:05
ممنون
یه چیزی
واقعا لازمه برای همه ی درسا کتاب تست و کمک درسی بخرم؟ مثلا من ادبیات و زبان فارسی و انگلیسی رو از روی کتاب میخونم...حتی اگه تست هم نزنم تو آزمونا 70 درصد رو میزنم تقریبا...الان من بیام برای آرایه و لغات ادبیات کتاب جدا بخرم؟یا مثلا تیک8 برای انگلیسی بخرم؟ همینطور برای آمار چی؟

یه سوال دیگه

آخرین سوال
برای شیمی و فیزیک و همه درسای ریاضی یه جزوه ی نصفه نیمه (معلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + تست زدن زیاد کافیه به نظرتون؟
نظرتون راجه به کتاب زرد قلمچی چیه؟(عمومی و اختصاصی)

ویرایش:
(جزوه ی شیمیـم خوبه)
راستش بدم میاد دورو برم کتاب جمع کنم...اصلا تمرکزم از بین میره وقتی چند تا چند تا کتاب بخوام بخونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید یکم زیاد شد سوالام:دی

سلام دوست من
خرید کتاب تست بسته به سطح خود شما دارد.
ولی انچه که مسلم است شما باید تستهای کنکورهای سالهای قبل رو حتما مطالعه کنید .
پس تست کنکورها مهم هست .... در دروسی مثل زیست رمز موفقیت تست زنی است ...
در مورد کتابهای کانون بگم یکی از پر اشکال ترین کتابهای بازار کتابهای کانون هست
عدم توضیح مناسب و حل سوالات به صورت یکدغعه و نه تدریجی مشکل بزرگی است.
شیمی مبتکران خوب هست مخصوصا دوم اون

موفق و پیروز باشید

emzamani
01-09-2012, 10:31
با سلام واقعا ممنون ميشم بگين چطور ميشه كنكور ازاد داروسازي قبول شد چه منابعي رو استفاده كنيم و اينكه سطح كدوم درسها با سراسري فرق داره مثلا شنيدم عمومي ها سخت تره و اختصاصي ها راحت تر؟
من ليسانس صنايع هستم و به هزاران دليل مي خام حتما داروسازي بخونم با توجه به اينكه متاهلم و خيلي فرصت مثل كنكوري ها ندارم فكر مي كنم ازاد راحت تر بتونم قبول شم امسال سراسري شركت كردم با وجود اينكه درصدهام خوب بود ولي رتبم اصلا خوب نبود از فكر سراسري كلا اومدم بيرون چون فرصت كلاس رفتن ندارم به خصوص براي رياضي و فيزيك مي دونم ازاد هم خيلي سخته قبول شدنش ولي با شرايط من تو خونه راحتتر ميشه براي ازاد خوند خواهش ميكنم راهنمايي كنيد امسال ميانگين عمومي هاي سراسري 60 بود و زيست هم 50 زدم شيمي هم 40

Kingarr
01-09-2012, 10:46
سلام میشه چند تا کتاب خوب برای موارد زیر معرفی کنید ؟ (رشتم تجربیه)
1. معنی لغت ادبیات فارسی
2. قرابت معنی ادبیات فارسی
3. املا ادبیات فارسی
4. آرایه های ادبیات فارسی
5. کتاب فیزیک خوب برای پایه و پیش (به غیر از گاج و گتاب های خیلی سبز)
6. کتاب ریاضیات تجربی
7. کتاب عربی تست !!! (به غیر از گاج) نمی دونم اون کتاب خیلی سبز (که عکس صفحه کلید روشه ) خوبه یا نه !؟

ممنون که راهنمایی کنید >> سطح کتاب هارو بالا در نظر بگیرید <<

lil0
01-09-2012, 13:23
سلام میشه چند تا کتاب خوب برای موارد زیر معرفی کنید ؟ (رشتم تجربیه)
1. معنی لغت ادبیات فارسی
2. قرابت معنی ادبیات فارسی
3. املا ادبیات فارسی
4. آرایه های ادبیات فارسی
5. کتاب فیزیک خوب برای پایه و پیش (به غیر از گاج و گتاب های خیلی سبز)
6. کتاب ریاضیات تجربی
7. کتاب عربی تست !!! (به غیر از گاج) نمی دونم اون کتاب خیلی سبز (که عکس صفحه کلید روشه ) خوبه یا نه !؟

ممنون که راهنمایی کنید >> سطح کتاب هارو بالا در نظر بگیرید <<

سلام
اين كتابايي كه بهت معرفي ميكنم واقعا امتحانشونو پس دادن...
1.به نظر من فقط براي لغتايي كه تو واژه نامه نيستن از كتاب استفاده كن..تويه كنكور خيلي كم از لغتاي داخل متن استفاده ميشه(چون ممكنه تويه معنياون ها اختلاف نظر پيش بياد و صحت سوال به فن بره يا مشكلاته ديگه.........) براي اين كار هم كتاب الگو خوبه....معني هر واژه اي از كتاب رو كه بخواي توش هست....تاكييد ميكنم حتما اين واژه ها تو اولويت دومت باشن(واژه هاي داخل متن)......واژه ها ي ته كتاب رو بخورشون.. .ضمنا ميدوني كه بايد معنياشون رو عينه خود كتاب حفظ كني .... همه ي معاني رو هم كه آورده بايد بلد باشي(چنبر:محيط دايره .حلقه .قيد.گرفتاري.)

2.قرابت هامون هست كه كتاب مفصليه...الگو هم تقريبا فقط تسته....هامون ميـــــــــــگه چه جوري بايد تستو بزني.
كلا قرابت آسونه...
3.فقط هامون سبطي......نشر دريافت.....اگه تموم شد و خواستي بازم تمرين داشته باشي بازم خيلي سبز اولويت دومت باشه....
كتاب املاي هامون رو بايد مثه اون واژه هاي ته كتاب بلد باشي...خيلي كتاب خوبيه...

4.براي آرايه كتاب الگو هست كه ميتونم بگم آموزشش خيلي مختصر مفيده بيشتر تست داره...ولي اين هامون سبطي يه كتاب داره (همايش ادبيات 2جلده تو اون جلدي كه توش آرايه داره بگير)كه همه ميرن خرداد ميگيرنش در صورتي كه آرايه چيزي نيست كه بتوني تو خرداد يه ماهه به تسلط برسي....
در كل تركيب الگو و هامون خوبه...

از آرايه و املا اصلا غافل نشو...خيلي از قرابت سخترن.مخصوصا آرايه كه براي به تسلط رسيدن بايد زمان بيشتري صرف كني.

5.براي آموزش اگه ميخواي فـــــــــــــــــــــقط فـــــــــار.....البته فار فقط براي پيشه پايه نداره....
ببين من چون معلم فيزيكمون واقعا شوت بود تقريبا بيشتر كتاباي فيزيكه بازار رو يه نيگايي انداختم...
براي تست پايه الگو خيلي خوبه..(2 جلد كتابه يكي پاسخ يكي جواب كه جواباشو براي دانلود گذاشته)
براي تست پيش الگو خوبه....... حتما مثال هايي كه تو متنش اومده حل كن حتي اگه فك ميكيني خيلي آسون هستن/.....

6.من رشتم رياضي بود....(ولي بياتي معلم ديفرانسيلمون بود:46:)

7.كتاب تست عربي:
اوني كه گفتي خوبه....توش تستاي سراسري و سنجش و ....تاليفي خيلي نداره....جواب تستاش رو هم خوب داده گزينه ها رو تا جايي كه تونسته توضيح داده...
من كتاب الگو رو نداشتم ولي دوستان ميگن سطحش بالاست و تستاش سختن....

راستي اگه يه موقه تمايل داشتي.همه ي كتابايي كه بت معرفي كردم رو ميخوام بفروشم اگه خوستي بگو......خيلي هم نو هستن..(به جز املا هامون و املا لغت الگو بقيه واقعا تر تميزن....)الانم كتاب گرون شده كتابه دسته 2 ئه نو ميصرفه....

Kingarr
05-09-2012, 10:49
برای شیمی پایه من شیمی 2 و شیمی 3 مبتکران را دارم . برای پیش شیمی مبتکران خوبه ؟

lil0
05-09-2012, 14:22
برای شیمی پایه من شیمی 2 و شیمی 3 مبتکران را دارم . برای پیش شیمی مبتکران خوبه ؟

شيمي پيش مبتكران خوبه...
فقط پيش 2 رو هم مبتكران و هم خيلي سبز يه كم مطلبه زيادي آوردن يه چيزايي كه اصلا نه تو كتاب هست و نه ازش سوال مياد ...

pooneh s30
06-09-2012, 15:41
منم یه عالمه کتاب نو دارم بیشترش مال otn خوشخوان و مبتکرانه.هر کی میخواد بگه بهم.مرسی

pooneh s30
06-09-2012, 15:45
راستی هر کی سوال درسی داره بگه
به خصوص عربی و ادبیات و زبان و شیمی و ریاضی
قبلا المپیاد شیمی میخوندم شیمیم خوبه.
عربی هم یه معلم توپ داشتیم تو کنکور با یه عالمه بی دقتی زدم 74%

Arius.anthesious
06-09-2012, 16:03
دوستان من خودم 91 کنکور ریاضی دادم به نظر من مبتکران کتاباش به درد کسی میخوره که قبلا تمتام دروس رو تموم کرده باشه
در مورد شیمی فقط کتاب رو بخونین و جزوه معلم اگه دارین و حاشه و زیر شکل ها هم حتما بخونین
در مورد ریاضی 8 کتاب گاج
فیزیک فقط گاج
ادبیات 5 گنج مهر و ماه
دینی گاج
انگلیسی تیک 8 و برای گرامر هم همون جزوه کتاب یا معلم کفایت میکنه و تست گاج
عربی فوت وفن خیلی سبز من خودم کتاب رو با فوت وفن تطبیق میدادم و نکات لازم رو میخوندم وتو دفتر چه مینوشتم و دوره میکردم در ضمن اگه تو این چند سال عربیت خوب بوده وقتت رو برای لغت تلف نکن چون تو عربی کنکور بخش تعریب بیشتر مشکلات نحویست و لغتی نیست من خودم با این روش عربی 70 زدم اونم تو 15 دقیقه کلاس هم نرفتم
دوستان من میتونم تجربیاتم رو در اختیارتون بزارم مطمینم کمکتون میکنه در خدمتیم اگه قابل بدونین:20:

pooneh s30
06-09-2012, 16:38
سلام
من به حرفایی که میزنم مطمئنم
ادبیات حما موضوعی بخون قرابت الگو املا لغت الگو ارایه الگو 5بحث الگو
زبان مبتکران عالیییییییییییه
عربی فوت و فن خیلی سبز قول میدم زیر 70 نمیزنی
دینی کتابو واو به واو بخون.تست و ایه همگامان عالیییییییییه

pooneh s30
06-09-2012, 16:41
ریاضی اندیشه فائق
ریاضی پایه رمزینه
فیزیک الگو را بخون کنکورو از حفظ میزنی
شیمی مبتکران کافیه
نگو این کتاب سخته و از این حرفا از اول سال سطحتو بکشون بالا

pooneh s30
06-09-2012, 16:45
ریاضی اندیشه فائق
ریاضی پایه رمزینه
فیزیک الگو را بخون کنکورو از حفظ میزنی
شیمی مبتکران کافیه
نگو این کتاب سخته و از این حرفا از اول سال سطحتو بکشون بالا
نکته مهم اینه که به هیچ وجه تست کنکور و زرد رو نزن .اونا رو از اواسط اردیبهشت میزنی. تو الان فقط خوب بخون.و به اینکه عقبم و این جور حرفا کار نداشته باش.طوری بخون که انگار فردا کنکور داری.
روش تست زدن درست رو هم یاد بگیر
من تو پست های بعدی میگم

pooneh s30
06-09-2012, 16:49
بچه های کنکوری بیاین از امروز دیگه اینترنت رو کم کنین و گوشی ها خاموش.
به خاطر هزینه و زحمت خانواده هاتون
من سال قبل کنکور دادم و الان میفهمم ازش همه سختی هایی که تحمل کردم رو داشت

به سرعت برق و باد میگذره

نادر1368
06-09-2012, 20:10
براي كسي كه عربيش صفر هست!ايا تنها لغات عربي 1و2و3 كفايت ميكنه يا كتاباي راهنمايي رو هم بگيريم بخونم:23:يه ابهاميه براي خودش!وقتي ميشينم ميخونم عربي از انگليس اسانتر ميشه!ولي ادم فكر ميكنه يه جاي كار بالاخره گير ميكنه!خصوصا در لغات و معني!البته متوجه هستم كه با كار كردن متن و تمرين ميتونم!منتهي ميخوام ديگه انقدرا عقب نباشم كه عربي بشه يك مهم!

Arius.anthesious
06-09-2012, 21:47
دوست من کتاب همیشه در مورد عربی کافیست ولی حتما تست کار کن چون خیلی از نکته ها رو تو تست ها یاد میگیری من تجربه کردم
در ضمن اندیشه فایق ریاضیش واقعا سخته اگه پایت قویه و جزوه داری کار کن و الا گیج میشی
در ضمن دوستان برای دینی حتما کتابی بگیرین که پیام ایات داشته باشه 60 درصد پیام ایاته
فیزیک از همین حالا گاج کار کنین این پوری کهمثلا اگه 4 وقت در هفته به فیزیک پایه دادین 1 وقت رو برای دوره بزارین
در ضمن نرین واسه یه درس 500 کتاب بگیرین اشتباه محضه
من تو پست بعدی روش خوندن رو توضیح میدم برای هر درس تجربه شخصیه اگه قبول داشتین بگین اگه نه هم بگین
دوستان از چند روز دیگه هم کامپیوتر رو این ها رو کم کنین واستون بهتره

5ajad
06-09-2012, 21:58
برای فیزیک پایه گاج سفید؟ درس نامه هاش خوبه واقعا؟

Arius.anthesious
06-09-2012, 22:03
ادبیات
من خودم نپرم رو کتاب 5 گنجه مهر و ماهه ولی اگه کتاب دیگه هم دارین خوبه حتی کتاب هم اگه کامله خوبه
واسه لغت حتما دو وقت در روز بذارین با فاصله که تا کنکور چند بار دوره کنین
واسه املا هم همین طور متن کتاب رو بخونین یا از روی املا زبان فارسی
تو کتاب بالا که گفتم بخش اول لغات و املا و کنایانه که 36 % رو تشکیل میده حتما فول کنین
بخش دوم قرابته که اونم واسه درک مطالب خوندنش عالیه ولی قبلش به لغات تسلط داشته باشین و یه بار خوندنش کافیه
بخش سوم مفاهیم و تاریخ ادبیاته واسه کسایی که از حالا شروع کنن یه 15 در صدی میبره بالا
بخش 4 ارایه هاست حتما فول کنین
بخش 5 زبان فارسیه که 30 قمتیهست ولی تا قسمت 9 و 10 بیشتر بدرد بخور نیست چون بقیش یه بار هم تو کنکور ازش نیومده

Arius.anthesious
06-09-2012, 22:04
برای فیزیک پایه گاج سفید؟ درس نامه هاش خوبه واقعا؟

اره عایه چه پیش چه پایه اگه تسلط پیدا کنی و تست بزنی تو کنکور بالای 60و70 میزنی
منم کرمانشاهیم

Arius.anthesious
06-09-2012, 22:07
در مورد وقت بندی بهتره که به جای تعیین ساعت وقت تعیین کنیین به این صورت که در روز 4 یا 5 وقت بین 1:30 تا 2 ساعته قرار بدین و بنا به سلیقه و رعایت توازن ومدرسه و کلاس اونا رو بچینین و هفته رو پر کنین این حرف ها رو هم که جمعه اتراحت و کامپیوتر رو این ها رو هم بریزین دور

Arius.anthesious
06-09-2012, 22:10
عربی
کتاب عربی رو خوب بخونین (متن) تا به لغات تسلط داشته باشین
بعد به نظرم فوت و فن رو اون قسمت ها لازم نه نکات اضافه خوب بخونین و دروه کنین هر هفته یه یار
بعد که خوب تسلط پیدا کردین تست کار کنین که اگه با خوندن 50 میزنین با تست کار کردن تو عربی 70 تا 80 میزنین اونم تو15 دقیقه
عربی تست هاش راحتهنگران نباشین خوندین وتست زدین میفهمین

Arius.anthesious
06-09-2012, 22:11
دینی
کتاب خودش بهنرینه و فقط پیام ایات میمونه که از روی کتاب گاج میشه خوندش
کتاب برای دینی میکرو گاج

Arius.anthesious
06-09-2012, 22:13
انگلیسی
من چون خودم از بچگی کلاس میرفتم مشکلی نداشتم و برای همین هم نمیتونم کمکی کنم و فقط میگم لغت زیاد بخونین مگه نه گرامراش همون سوال ها اوله که کتاب و معلم مدرسه به راحتی توضیح دادن

Arius.anthesious
06-09-2012, 22:16
ریاضی
بشینین از هر راهی شده بخونین جزوه معلم خود کتاب ولی خواهشا اگه کلاس نمیرین کتابی نخرین که توضیح نداده باشه وکلا 10 کتاب نگیرین
بهترین برای ریاضی تست های 8 کتاب گاجه که آموزشی نیست ولی تست هاش عالیه و بهتون میگم نرین کتاب اندشه فایق و خیلی سبز بگیرین چون سخته و بدرد کسی که معمولیه نمیخوره و در ضمن اینو بدونین که نمیشه ریاضی رو کسی که امسال به فکر کنکوره 100 بزنه و تا 50 عالیه

Arius.anthesious
06-09-2012, 22:18
فیزیک
گاجگاج و فقط گاج عالیه واسه کسی که میخواد 70 به بالا بزنه
خودش هم اموزشه عالیی داره و هم تست های عالی فقطبخونین و دوره کنین و تست بزنین
من تضمین میکنم

Arius.anthesious
06-09-2012, 22:23
شیمی
کتاب مبتکران واسه همش عالیه ولی سخته وبه نظر من اول خوب کتاب رو زیر و رو کنید از متن گرفته تا حاشیه جدول و زیر شکل ها حتی رنگ برخی چیز ها خوب بخونین و دوره کنین
بعد برین راغ تست های گاج چون مش ماله کنکوره و هم سطح اونه ولی مبتکران فقط ذهن تو نو مشغول چیز هایی میکنه که لازم نیست
خوب کتاب رو بخونین و تست کار کنین بدون ماشین حساب تا سریع بشین من با این روش با این شیمی 91 که دیدین چه سخت بود 60 زدم که واسه امسال خوب بود
دوستان بازم میگم کتاب زیادی نخرین من تجربه کردم و دیدم دوستام فقط تا 10 روز قبل کنکور داشتن کتاب میخریدن
واسه هر سوالی حاضرم درخدمتم بفرمایید

lil0
06-09-2012, 23:10
ریاضی
بشینین از هر راهی شده بخونین جزوه معلم خود کتاب ولی خواهشا اگه کلاس نمیرین کتابی نخرین که توضیح نداده باشه وکلا 10 کتاب نگیرین
بهترین برای ریاضی تست های 8 کتاب گاجه که آموزشی نیست ولی تست هاش عالیه و بهتون میگم نرین کتاب اندشه فایق و خیلی سبز بگیرین چون سخته و بدرد کسی که معمولیه نمیخوره و در ضمن اینو بدونین که نمیشه ریاضی رو کسی که امسال به فکر کنکوره 100 بزنه و تا 50 عالیه
خيلي سبز قبول دارم مزرخرفه...
ولي انديشه فائق كجاش خيلي سخته؟؟؟
بانكه تسته ديگه بايد تست سختم داشته باشه..

فیزیک
گاجگاج و فقط گاج عالیه واسه کسی که میخواد 70 به بالا بزنه
خودش هم اموزشه عالیی داره و هم تست های عالی فقطبخونین و دوره کنین و تست بزنین
من تضمین میکنم

هيچ كتابي انيطوري نيست كه بگي مثلا از رو اين بخوني بالاي فلان ميزني؟!!!
به ما هم ميگفتن انديشه فائق بزني رياضي بالا 60 ميزني؟
آخه اصن چه ربطي داره؟ رو چه حساب و منطقي ميگين بالايه فلان ميزني؟
همه چي بستگي به خوده شخص داره...من ميشناسم كسي كه تنها كتابه فيزيكش آبي قلمچي بوده..زده 86؟!!!

..

gnewer
06-09-2012, 23:28
آقا من تا صفحه 37 خوندم چیزی پیدا نکردم گفتم بپرسم :)

کتاب های درسی منبع کنکور 92 نسبت به کنکور 91 کدوماشون تغییر داشتن؟ برای رشته ریاضی میخواستم... مثلا خودم دینی 3 رو میدونم یه درس اضافه شده، کتابای دیگه هم تغییر داشتن؟

بعدش این تغییرا چقدر بوده واقعا؟ اونجوری هست که نشه از رو کتابای قبلی خوند و جواب گرفت؟

مرسی کلی :20:

lil0
07-09-2012, 09:35
آقا من تا صفحه 37 خوندم چیزی پیدا نکردم گفتم بپرسم :)

کتاب های درسی منبع کنکور 92 نسبت به کنکور 91 کدوماشون تغییر داشتن؟ برای رشته ریاضی میخواستم... مثلا خودم دینی 3 رو میدونم یه درس اضافه شده، کتابای دیگه هم تغییر داشتن؟

بعدش این تغییرا چقدر بوده واقعا؟ اونجوری هست که نشه از رو کتابای قبلی خوند و جواب گرفت؟

مرسی کلی :20:

ببين ديني كه تغييراتش زياد بوده و نميشه از منابع قبلي استفاده كرد..
ادبيات پيش مقه اينكه خذفيات داشته
ديف تغييرات جزئي داشته دقيقا نميدونم/
فيزيك پيش هم تغيير داشته..مقه اينكه يه چيزايي از فصل 3 كم كردن بعد به اون فصل هاي اخر چند بخشي اضافه كردن

من چون كنكورمو دادم دقيقا تغييرات رو نميدونم ولي ميتوني از سايت زير كتابايي كه ميخواي دانلود كني

pooneh s30
07-09-2012, 11:41
با سلام واقعا ممنون ميشم بگين چطور ميشه كنكور ازاد داروسازي قبول شد چه منابعي رو استفاده كنيم و اينكه سطح كدوم درسها با سراسري فرق داره مثلا شنيدم عمومي ها سخت تره و اختصاصي ها راحت تر؟
من ليسانس صنايع هستم و به هزاران دليل مي خام حتما داروسازي بخونم با توجه به اينكه متاهلم و خيلي فرصت مثل كنكوري ها ندارم فكر مي كنم ازاد راحت تر بتونم قبول شم امسال سراسري شركت كردم با وجود اينكه درصدهام خوب بود ولي رتبم اصلا خوب نبود از فكر سراسري كلا اومدم بيرون چون فرصت كلاس رفتن ندارم به خصوص براي رياضي و فيزيك مي دونم ازاد هم خيلي سخته قبول شدنش ولي با شرايط من تو خونه راحتتر ميشه براي ازاد خوند خواهش ميكنم راهنمايي كنيد امسال ميانگين عمومي هاي سراسري 60 بود و زيست هم 50 زدم شيمي هم 40

ببینید شما که تجربی هستید برای ازاد راحت تر می تونید قبول شید.چون هیچ درسی نیست که سوالات غیر تکراری داشته باشه .من تضمین میکنم که برای اختصاصی هاتون حتما ازادراه گاج رو بخونید.من خودم هفته ی بین سراسری و ازاد را ازادراه خوندم.فیزیک 100 زدم تو ازاد و شیمی 94 البته تو رشته ی ریاضی.اگر درس ها یادتون مونده که 2 هفته برای ازاد کافیه واگر نه از الان تا ازاد سال بعد میتونی 10 بار حداقل ازادراه را تموم کنی.از عید به بعد کنکور بزنید و تحلیل کنید.90%سوالای ازاد تکراری هستش.عمومی هاتونو اگر وقت کردین کتاب زیادشه.واگرنه ازادراه واقعا کافیه.من خودم هز خرداد زرد عمومی زدم و 2هفته ی اخر عمومی ازاد عربی 94 زدم زبان 94 ادبیات 80 عربی100
پس نگران قبولیت نباش.با یه کم خوندن میتونی.

Arius.anthesious
07-09-2012, 11:57
صحیح میفرمایین منظور خوب بودن کتابه مگه نه همه چیز بستگی به خود شخص داره

*M!L4D*
07-09-2012, 12:10
ديف تغييرات جزئي داشته دقيقا نميدونم/

کتاب دیف کلا عوض شده
یعنی اون کتاب قدیمیه رو تغییر ندادن اصن یه کتاب دیگه تالیف کردن
سری حذف شده - کاربرد مشتق با مشتق ادغام شده و یه سری مباحث مثل خطی سازی قضیه رول و اینا حذفیدن - انتگرال هم خلاصه تر بیان شده

sk8or
07-09-2012, 12:15
کتاب دیف کلا عوض شده
سری حذف شده - کاربرد مشتق با مشتق ادغام شده و یه سری مباحث مثل خطی سازی قضیه رول و اینا حذفیدن - انتگرال هم خلاصه تر بیان شده

سری رو جای دیگه نیاوردن ؟
بقیه مباحث حذف شده چطور ؟
چون قبلا پیش میومد یه بحثی رو از یه کتاب به کتاب دیگه انتقال بدن اینطور میپرسم

Sent from my iPod touch using Tapatalk

*M!L4D*
07-09-2012, 12:25
سری رو جای دیگه نیاوردن ؟
بقیه مباحث حذف شده چطور ؟
چون قبلا پیش میومد یه بحثی رو از یه کتاب به کتاب دیگه انتقال بدن اینطور میپرسم

Sent from my iPod touch using Tapatalk

البته بحث سری رو باید تموم شده دونست . اما تو انتگرال برای محاسبه ی مساحت به صورت حد مجموع یه چند سری ساده معرفی کرده و خواص مقدماتی سیگما رو بیان کرده اما در اون حد نیس .. !
بقیه مباحث مثل دیفرانسیل و خطی سازی و قضیه رول و ... جای دیگه ای به جز کاربرد مشتق نمیتونن مطرح بشن .. !
تغییرات کتاب درسی پایه ای تر از این حرفاست و کلا از هر مبحثی که رد شدن یه چیزایی رو حذفیدن مثل سور ها و جزصحیح و مسائل ( دلتا ) در حد .

lil0
07-09-2012, 17:56
کتاب دیف کلا عوض شده
ميگم اين 92 يي هاي رياضي حال ميكننا واقعا..
جدا ما موش آزمايشگاهيه نظامه آموزشي بوديم...رياضي 2 ساله ما عوض شد....حسابان هم همينطور...براي اولين بار پيش شد سالي واحدي يني بدبخت كردن مارو....
معلمه بدبخته ديفرانسلمون تا اواسط ارديبهشت داشت درس ميداد....ادبياتتونم فكر كنم كلي حذف شده....

ديگه چي از خدا ميخواين؟
_

moh72
07-09-2012, 19:45
کتاب دیف کلا عوض شده
یعنی اسونتر شده؟

M . Sayid
07-09-2012, 20:46
کتاب دیف کلا عوض شده

سری حذف بشه تو دانشگاه یکم به مشکل برخواهید خورد !

انتگرال دوره دبیرستان کلش چقدر بود که خلاصه ترم شده باشه ؟ :18: !!

*M!L4D*
07-09-2012, 22:12
سری حذف بشه تو دانشگاه یکم به مشکل برخواهید خورد !

انتگرال دوره دبیرستان کلش چقدر بود که خلاصه ترم شده باشه ؟ :18: !!

اولش ک یه فصل تو کتاب حسابان بود یکی هم تو دیف
2 سال پیش انتگرال از حسابان حذف شد
امسال هم زدن نابودش کردن . کاملا ساده و بدون تغییر متغیر و ...

*M!L4D*
07-09-2012, 22:16
یعنی اسونتر شده؟

نمیشه گفت سخت تر یا آسون تر شده . اما مباحث کمتر شدن . من به کتاب جدید نگاهی انداختم تمرین های خوب و چالش برانگیزی داره مثلا بهنیه سازی برگشته یا مشتق تابع نمایی و لگاریتمی هم خیلی روش مانور داده شده ... !

نادر1368
08-09-2012, 13:42
تنها كتابي كه اصلا اطلاعي از تغييراتش ندارم كتاب فيزيك پيش هست!لطفا راهنمايي كنيد لازم هست كه كتاب جديد بگيرم!؟:11:

Truth_Is_Beautiful
08-09-2012, 16:12
معلوم نیست.
:23: چرا از خود مدرس نمی پرسید؟

pouyacapitan
08-09-2012, 17:03
با این که سری کم شده ولی باز حجم کتاب بیشتر شده. انتگرال مشتق هم اضافه شدن.
دوستان دین و زندگی جامع گاج ۲۵ تومن!رکوردیه!
تو سایتش گزاشته ولی فعلا قابل سفارش نیست.

*M!L4D*
08-09-2012, 18:34
دوستان دین و زندگی جامع گاج ۲۵ تومن!رکوردیه!

oh
قصد دارم تو این هفته بگیرمش . متاسفانه خیلی سبز گرفتم زیاد جالب نیس !
ازین کتاب های جمع بندی مهروماه خبر ندارین ؟ بر اساس کتاب درسی جدید ویرایش شدن ؟

pouyacapitan
08-09-2012, 21:28
oh

کتاب خوبیه اون.
زیاد وقت می بره ولی واقعا جواب می ده.
ولی مگه مطابق با کتابای جدیده؟

alavi71
09-09-2012, 09:36
oh
اگر قیمت کتاب جامع برایتان زیاد است
کتاب کوچکتر و کم حجم تر ایات و نکات (مفهوم ایات -احادیث- وشعر) گاج هم هست
ولی خلاصه درس ندارد.و پاسخ فقط تستی است
به قیمت 5.000 تومان اگر اشتباه نکنم

موفق باشید

نادر1368
09-09-2012, 09:47
معلوم نیست.
:23: چرا از خود مدرس نمی پرسید؟
با من بودين!من كه مدرس ندارم از روي كتاب ميخونم و كتاب درسي چاپ 86 دارم كه اونم از صفحه 23 شروع ميشه دروو داغونه!:20:در هر صورت اگر كسي از تغييرات فيزيك پيش رياضي اطلاع داره لطفا راهنمايي كنه ممنونم!:3:

ara.look
10-09-2012, 11:58
دوستان زیاد درس نخونید:31:
من خودم درس نخوندم و رتبم بهتر از اونی شد که میخواستم.:27:

p30v
10-09-2012, 12:42
دوستان زیاد درس نخونید:31:
من خودم درس نخوندم و رتبم بهتر از اونی شد که میخواستم.:27:

واقعا ممنون از این توصیه قشنگی که کردین شما:31:پس دیگه درس نخونیم:8:

ارمیتا2
10-09-2012, 13:34
یک توصیه خیلی مهم:قبل از ثبت نام در آموزشگاه از استاد مورد نظرتون اطلاعات بدست بیارید و بعد ثبت نام کنید./

looker
11-09-2012, 13:15
الان که زمان توزیع کتابهای درسیه، کتابای پیش دانشگاهی رو کتاب فروشی میشه تهیه کرد؟
من تو خبر اینترنتی خوندم که کتابای پیش رو فقط مدرسه ها توزیع میکنن. درسته؟

خب الان منی که چندسال پیش دیپلم گرفتم و الان میخوام کنکور بدم چکار باید کنم؟ :(

5ajad
11-09-2012, 13:43
امروز رفتم گاج سفید برای فیزیک بخرم یارو گفت گاج سفید دیگه چاپ نمیشه...بجاش گاج طوسی اومده!!!
درسته این حرف؟ چجوریاس؟

mohamadrezakaka
11-09-2012, 13:57
واسه دین و زندگی گاج خوبه یا خیلی سبز!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

alavi71
11-09-2012, 17:11
واسه دین و زندگی گاج خوبه یا خیلی سبز!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

اولا این رو بگم ...
کتاب دین و زندگی امسال تغییر داشته ....
پس موقع خرید حتما توجه کنید کتاب جدید باشه.
الان گاج تالیف جدید رو داده ولی خیلی سبز رو نمیدونم.
هردو کتابهای خوبی هستند. شما موقع خرید نگاه بیندازید با توجه به نیازتون خرید کنید.پیشنهاد من گاج هست...

موفق باشید

Alireza SM
11-09-2012, 20:49
الان که زمان توزیع کتابهای درسیه، کتابای پیش دانشگاهی رو کتاب فروشی میشه تهیه کرد؟
من تو خبر اینترنتی خوندم که کتابای پیش رو فقط مدرسه ها توزیع میکنن. درسته؟

خب الان منی که چندسال پیش دیپلم گرفتم و الان میخوام کنکور بدم چکار باید کنم؟ :(

اگه تهران هستی برو از کتابفروشی های خیابان انقلاب بگیر. اگر هم تهران نیستی از توی مدرسه های غیرانتفایی (مخصوصا راه دور ) میتونی تهیه کنی.

SALVATION1
11-09-2012, 23:50
ورود خودم رو به این تاپیک (پشت کنکوری شدم) تبریک می گم:5:

SALVATION1
11-09-2012, 23:55
خواهشا اگر کسی برنامه ی گزینه 2 رو داره برای من بزاره...
ممنون

*M!L4D*
12-09-2012, 00:15
امروز رفتم گاج سفید برای فیزیک بخرم یارو گفت گاج سفید دیگه چاپ نمیشه...بجاش گاج طوسی اومده!!!
درسته این حرف؟ چجوریاس؟

آره رنگ جلدشو فقط عوض کردن : دی
راستی واسه پایه یا پیش ؟
واسه پیش ب نظرم الگو بگیر . اگه به فیزیک علاقه مندی خیـــــلی سبز !! حالا بازم نظر خودته . رفتی کناب فروشی به اینا هم یه نگاهی بنداز

کاربر شماره ی یک
12-09-2012, 00:16
چرخیدم و چرخیدم بالاخره افتادم توی قلمچی ! آخه بالاخره امسال باید یه جایی خودمون رو محک بزنیم یا نه ؟
اما یه اشتباهی کردم ، کتاباش رو هم ثبت نام کردم ! کاش ثبت نام نمیکردم خودم میتونستم انتخاب کنم ، البته الان هم میتونم ولی خوب هزینه ای که دادم حیف شد رفت پی کارش !
به نظرتون کتابای قلمچی کدوماش به درد میخوره ؟ یعنی میشه یه چیز از توش یاد گرفت ! آیات روایات و قرابت معنایی آّبی و شیمی آبی و فیزیک آبی رو فعلا گرفتم ، اما جا زیاد داره واسه انتخاب ! به نظرتون کدوماش بهتره که انتخاب کنم !
حسابان بین کتابایی که بود به نظرم خیلی سبز بهتر اومد ! دوستایی که حسابان خیلی سبز رو امتحان کردن یه نظری بدن ببینم چطوریاست ! بهتره چطوری باهاش کار کنم ؟
شیمی نیاز هست بشینم بازرگان رو بخونم یا با همین قلمچی پیش برم ؟
حساب دیفرانسیل جدید کدوم انتشارات بگیریم بهتره ؟
هندسه تحلیلی و ریاضیات گسسته رو خیلی ضعیفم ، بهتره از همین کتابای قلمچی و کتاب خودم شروع کنم یا مستقیم برم سراغ خوشخوان ؟ هندسه پایه چطور؟

خواهشا اگر کسی برنامه ی گزینه 2 رو داره برای من بزاره...
ممنون
دارم ولی سرعتم کمه نمیشه آپلود کنم ! خب تو خود سایت گزینه 2 هست دیگه ! برو از اونجا بگیر !

کاربر شماره ی یک
12-09-2012, 00:24
برنامه ی آزمون های گزینه 2
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pouyacapitan
12-09-2012, 08:12
آره رنگ جلدشو فقط عوض کردن : دی
راستی واسه پایه یا پیش ؟
واسه پیش ب نظرم الگو بگیر . اگه به فیزیک علاقه مندی خیـــــلی سبز !! حالا بازم نظر خودته . رفتی کناب فروشی به اینا هم یه نگاهی بنداز

اقا کجا فقط رنگشو عوض کردن؟!
کلا مولفاش عوض شدن،کلا یک کتاب دیگس!
هم پیشش هم پایه

king_darkness
12-09-2012, 08:28
هم پیشش هم پایه

فک کنم براداران جوکار با هم اختلاف دارن دیگه گاج کتاب های احمد جوکار چاپ نمیکنه
رفتید کتاب فروشی بگین که کتاب فیزیک احمد جوکار میخوام الان انتشاراتش یادم نمیاد
برای فیزیک هم کتاب های پایه و هم کتاب های پیش بگیرید دیگه نیازی به کتاب دیگه ندارید

*M!L4D*
12-09-2012, 08:46
هم پیشش هم پایه

در مورد فیزیک نمی دونم اما کلا شنیده بودم گاج داره اکثر کتاب های کنکوریش رو خاکستری میکنه !!
به هرحال شرمنده : دی

حسابان بین کتابایی که بود به نظرم خیلی سبز بهتر اومد ! دوستایی که حسابان خیلی سبز رو امتحان کردن یه نظری بدن ببینم چطوریاست ! بهتره چطوری باهاش کار کنم ؟
هندسه تحلیلی و ریاضیات گسسته رو خیلی ضعیفم ، بهتره از همین کتابای قلمچی و کتاب خودم شروع کنم یا مستقیم برم سراغ خوشخوان ؟ هندسه پایه چطور؟

حسابان خیلی سبز کتاب خوبی هست . اما اگه هدفت کنکوره فک کنم گاج سفید بهتر باشه . اگه خیلی علاقه داری ب حسابان بعدش خیلی سبز رو هم بزن !
صد در صد بهمن بازرگانی شک نکن
دیفرانسیل انرژی اتمی فعلا بهترینه !!
واسه هندسه پایه . تحلیلی و گسسته هم گاج سفید !

bina22
12-09-2012, 12:46
دوستان کسی میدونه نسبت به کنکور پارسال چه کتابایی واقعا تغییر داشتن؟ میشه دقیقا ذکر کنید؟
خیلی ممنون میشم

*M!L4D*
12-09-2012, 15:43
دوستان کسی میدونه نسبت به کنکور پارسال چه کتابایی واقعا تغییر داشتن؟ میشه دقیقا ذکر کنید؟
خیلی ممنون میشم

رشتت ریاضی ــه یا تجربی ؟
تو دروس ریاضی دیفرانسیل عوض شده کلا . فیزیکش هم یکمی !

اما توعمومیا دین و زندگی و ادبیات پیش دانشگاهی تغییرات عمده داشتن !

lil0
12-09-2012, 18:59
چرخیدم و چرخیدم بالاخره افتادم توی قلمچی ! آخه بالاخره امسال باید یه جایی خودمون رو محک بزنیم یا نه ؟
اما یه اشتباهی کردم ، کتاباش رو هم ثبت نام کردم ! کاش ثبت نام نمیکردم خودم میتونستم انتخاب کنم ، البته الان هم میتونم ولی خوب هزینه ای که دادم حیف شد رفت پی کارش !
به نظرتون کتابای قلمچی کدوماش به درد میخوره ؟ یعنی میشه یه چیز از توش یاد گرفت ! آیات روایات و قرابت معنایی آّبی و شیمی آبی و فیزیک آبی رو فعلا گرفتم ، اما جا زیاد داره واسه انتخاب ! به نظرتون کدوماش بهتره که انتخاب کنم !

دارم ولی سرعتم کمه نمیشه آپلود کنم ! خب تو خود سایت گزینه 2 هست دیگه ! برو از اونجا بگیر !

سلام دوست عزيز...
قبل از اينكه بگم چي خوبه چي بده خواهش ميكنم ازتون قبله اينكه كتابو بخرين بپرسيد خوبه يا بد چون چند كتاب داشتن باعث سردرگمي ميشه يه جوري بي نظميه...ميدوني.

كتاباي قلمچي غلظ زياد دارن و پاسخ هاي تشريحيش فقط به درد خودشون ميخوره....از اين كتابايي هم كه گفتيد راستش من هيچكدومو نداشتم...
ضمنا از ديگران نپرس كه ميشه ياد گرفت يا نه همه چي بستگي به خودت داره اگه ميبيني ميخونيشون ميفهمي و نتيجه ميگيري ديگه لازم نيست كه كتاب بگيري... هر چقدر هم كه بقيه بگن بده

من براي حسابان كتاب جدا نداشتم...چون معلممون خيلي خوب بود...يه 30 سال پيش و پايه ي كانون داشتم+بانك تست فائق

در مورده شيمي چيزايي كه مطرح كردي اصلا باهم قابل مقايسه نيستن مبتكران يه چيز ديگست اصن...خيلي خوبه...يني حرف نداره

براي تحليلي و گسسته.:براي اموزشه تحليلي ميگن فار واقعا خوبه....براي گسسته هم همينطور...ساختار كتابا كاملا جوريه كه اگه ضعيف باشي واقعا به دردت ميخوره.
بعدا كه قوي شدي براي گسسته خوشخوان بگير.البته بگم خوشخوان سوالاي آسون هم داره و چون آموزشش مختصر مفيده تقريبا بهتره از فار شروع كني

هندسه پايه هم كتاب نشر دريافت خوبه واقعا خيلي خوب و جمع و جور هر فرمولي كه آورده اثبات كرده ولي تست كم داره براي تست ميتوني از كتاباي تست الگو يا كانون استفاده كني

bina22
12-09-2012, 23:10
رشتت ریاضی ــه یا تجربی ؟
تو دروس ریاضی دیفرانسیل عوض شده کلا . فیزیکش هم یکمی !

اما توعمومیا دین و زندگی و ادبیات پیش دانشگاهی تغییرات عمده داشتن !

آقا مرسی.یعنی انقد تغییر داشته!!!! ما از کجا کتابارو بیاریم؟؟؟ ای بابا

lil0
13-09-2012, 08:48
آقا مرسی.یعنی انقد تغییر داشته!!!! ما از کجا کتابارو بیاریم؟؟؟ ای بابا

ميتونيد از اين سايت كتاب ها رو دانلود كني يا اگه هم تهراني ديگه تو انقلاب 3 سوته گير مياد

Diazepam
13-09-2012, 09:57
سلام خواهش میکنم اگه میدونید راهنمایی کنید !
من متولد 72 ام .... رشته انسانی بودم .... امسال دانشگاه پیام نور قبول شدم........میخوام سال بعد کنکور هنر شرکت کنم ! ولی شرایطش رو نمیدونم !
مثلا اینکه نمیدونم باید از دانشگاه انصراف بدم یا نه ! اگه قبول نشم دوباره نمیتونم رشته ی قبلیم رو ادامه بدم ؟ و اینکه مشمول خدمت میشم یا نه ؟

کاربر شماره ی یک
13-09-2012, 11:26
من متولد 72 ام .... رشته انسانی بودم .... امسال دانشگاه پیام نور قبول شدم........میخوام سال بعد کنکور هنر شرکت کنم ! ولی شرایطش رو نمیدونم !
مثلا اینکه نمیدونم باید از دانشگاه انصراف بدم یا نه ! اگه قبول نشم دوباره نمیتونم رشته ی قبلیم رو ادامه بدم ؟ و اینکه مشمول خدمت میشم یا نه ؟

منم شرایط مثل شماست از نظر نظام وظیفه ، رفتم پرسیدم ، گفتن برای کنکور سال آینده مشکلی نداری ! اما این که انتخاب رشته کردی رو نمیدونم شرایطش چجوریاست !

کاربر شماره ی یک
13-09-2012, 11:34

به این تاپیک و این پست اول هم یه سر بزن !

alavi71
13-09-2012, 15:03

سلام دوست من
در مورد سال اینده ورشته هنر خب این رشته منابع درسی خاص خودشو داره که باید اونها را بخونید و امتحان بدهید.
اگر رشته مورد نظر قبول شدید میتونید انصراف بدید و رشته جدیدی رو بروید
در مورد خدمت موردی نیست البته نگفتید چه ماهی هستید؟
سوال نظام وظیفه رو در تاپیک مربوط ارسال کنید ....

1=1+1
13-09-2012, 19:36
قید اینترنت بزنیم بقیشو ی جوری میشه حل کرد :46:

1=1+1
13-09-2012, 19:56
شیمی
کتاب مبتکران واسه همش عالیه ولی سخته وبه نظر من اول خوب کتاب رو زیر و رو کنید از متن گرفته تا حاشیه جدول و زیر شکل ها حتی رنگ برخی چیز ها خوب بخونین و دوره کنین
بعد برین راغ تست های گاج چون مش ماله کنکوره و هم سطح اونه ولی مبتکران فقط ذهن تو نو مشغول چیز هایی میکنه که لازم نیست
خوب کتاب رو بخونین و تست کار کنین بدون ماشین حساب تا سریع بشین من با این روش با این شیمی 91 که دیدین چه سخت بود 60 زدم که واسه امسال خوب بود
دوستان بازم میگم کتاب زیادی نخرین من تجربه کردم و دیدم دوستام فقط تا 10 روز قبل کنکور داشتن کتاب میخریدن
واسه هر سوالی حاضرم درخدمتم بفرمایید

اینکه گفتی کتاب درسی از همچی مهم تره واقعا قبول دارم

و اینکه گفتی الکی همش کتابنخریم قبول دارم

ولی

میدونید که هر درسی روش خاص خودشو داره

منم که تمرکزم رو شیمی و 70 زدم

به دلایلی دوباره میخام کنکور بدم (الن جاش نیس بگم )

پیشنهاد میکنم برای شیمی

1. متن کتاب درسی
2. تمرین کتاب درسی (خودتون حل کنید )
3. کتاب اموزشی مبتکران (تست و حل تمرینای کتابم داخلش هس )
4.تست از کتاب مبتکران
5. یه ازمون کوچیک از خودتون بگیرید و حل کتاب کارتون
6. ازمون ازمایشی قلمچی
7.جمع بندی و زدن تست جامع (برا بعد از عید )

شیمی درس متنوع هس
کتابهای مبتکران ذهن شما فعال میکنن
شیمی هر جوری بخان و از هر زاویه ای میشه براش سوال طرح کرد
ذهنتونو کلیشه ای نکنید

alicpu
13-09-2012, 20:45
دوستان كتاب هاي پيش دانشگاهي را خود مدرسه مي دهد درسته
يعني اول مهر مي دهد

و بعد براي درس هاي تخصصي اگر خود كتاب را خواند و جزوه معلم و تست هاي سال هي گذشته را زد چه طوره
ديگر اين قدر پول كتاب ندهيم و با ورق هاي زياد خود را دچار سر درد بكنيم

Diazepam
13-09-2012, 20:46
مرسی از راهنماییتون....... من دی ماهی هستم ! 30 دی :31:
اگر رشته ی مورد نظر قبول نشدم چی ؟ میتونم همون رشته ای که هستم رو ادامه بدم ؟ پیام نور ؟ البته امیدوارم قبول شم !
بعد چیزی در مورد کنکور "عملی" هنر نمیدونید ؟

alavi71
13-09-2012, 21:02
مرسی از راهنماییتون....... من دی ماهی هستم ! 30 دی :31:
اگر رشته ی مورد نظر قبول نشدم چی ؟ میتونم همون رشته ای که هستم رو ادامه بدم ؟ پیام نور ؟ البته امیدوارم قبول شم !
بعد چیزی در مورد کنکور "عملی" هنر نمیدونید ؟

اگر قبول بشوید شما انصراف میدید و رشته جدید رو خواهید رفت ....
اگرم نخواستید همون قبلی....
کنکور عملی در مورد کدوم رشته ؟مثلا موسیقی سازهای برخی رو میخواند ...
موفق باشید

Diazepam
13-09-2012, 21:13
رشته سینما !

sarina_zh
14-09-2012, 00:35
سلام
من کنکور هنر شرکت کردم رتبم 5000 شد هیچجا قبول نشدم حتی غیرانتفایی البته من دست بالا گرفته بودم!
خواستم بدونم تکمیل ظرفیت اگه شرکت کنم جایی قبول میشم؟
البته قصد دارم امسالو بخونم

sarina_zh
14-09-2012, 00:48
و لطفا اگه تاپیکی راجع به کنکور هنر هست ممنون میشم معرفی کنید... :40:

alavi71
14-09-2012, 18:53
و لطفا اگه تاپیکی راجع به کنکور هنر هست ممنون میشم معرفی کنید... :40:

◄◄ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره ) ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alavi71
14-09-2012, 19:02
رشته سینما !

ازمون عملی اغلب سوالاتی در همان ضمینه است.
برخی رشته های موسیقی در ازمون ساز ها میخوان از فرد.

omidshaman
14-09-2012, 21:09
من امسال کنکور رشته ریاضی دادم و رتبم شد 15000 اینام اشتباهات اصلی منن امیدوارم بهتون کمک کنن
سعی کنین بیشتر تمرکزتون روی مطالعه کتاب های درسی باشه و کتاب های الکی به هیچ وجه نخرین که فقط باعث سردرگمی میشن و تقریبا همشون در یک حدن ! به نظر من فقط 1 کتاب اونم برای تمرین و تست زدن کفایت می کنه (باورتون میشه شاید 100تا کتاب تست داشتم خودم:دی)
برنامه ریزی داشته باشین
سعی کنین کلا قید اینترنت و بازی و فیلم و این جور چیزا رو بزنید ( 9 ماه که بیشتر نیست!)
خلاصه نویسی یادتون نره!
اگر گزینه 2 -کانون یا امثال اینارو امتحان میدین حتما حتما با برنامه همینا پیش برین مگر نه فقط وقت تلف کردنن
یک چیزه دیگه این که چه مدل کتابی هم می گیرین زیاد مهم نیست مهم اینه که یک کتاب رو بگیرین و کامل بتونین بخونینش و بهش مسلط بشین مثلا من خودم شیمی مبتکرانو می خوندم تو همون 2 تا جلد پیش موندم 2و3 رو هم اصلا وقت نکردم توی کنکور هم 15% زدم !! که خوب اگر فقط کتاب های سازمانی رو می خوندم به مراتب از این بهتر میزدم!

کاربر شماره ی یک
14-09-2012, 22:45
دوستمون الان توی پست قبلی یه حرفی زدن که بنده رو توفکر برد ، منظورم این جمله است : ( اگر فقط کتاب های سازمانی رو می خوندم به مراتب از این بهتر میزدم!) من نمیخوام بعد از کار کردن با کتابهای تست به همچین نتیجه ای برسم ، لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم !
حسابان رو من فصلی پیش میرم ، هر فصل رو ابتدا کتاب رو مسلط میشم و بعد سراغ تستاش میرم ، منتهی تست ها رو از خیلی سبز میخونم و زمان زیادتر میبره چون نکاتش برام واقعا جدیده و تشریح کردن هر تست یکم طول میکشه، مثلا 5روز طول میکشه تا فقط یک فصل از کتاب رو تستاش رو تموم کنم(500تست) ! به نظرتون زمان زیادی نیست ؟
در کل درباره ی کتابهای خیلی سبز چیزی که تا الان فهمیدم اینه که از هرکی درباره ی خیلی سبز میپرسی میگه اگه زیاد به فلان کتاب علاقه داری برو خیلی سبز بگیر ، بحث اینجاست که دوست داشتن یا نداشتن من در راستای کنکوره !
کتاب هایی میخوام که استاندارد باشه و در حد خود کنکور ، نه بیشتر نه کمتر ، من خودم هم کنکور دادم ولی نخوندم و نخونده با سوالات مواجه شدم ، به خاطر همین سطح سوالات رو نمیدونم در حد کدوم کتاب تسته ، دوستانی که خوندن کمک کنن و بگن که کدوم کتاب بهتره ، من میخوام درهر کتاب تخصصی یه کتاب تست رو دست بزارم روش و بعد از کتاب اصلیم اون کتاب تست رو کار کنم ! نمیخوام کم بیارم توی کنکور ، بار اضافه هم دوست ندارم ، میخوام دقیقا همون توشه ای که واسه راه نیاز هست رو بردارم !
در مورد کتابهای عمومی تقریبا تکلیف معلومه و میدونم که کتاب رو اگه زیر و رو کنم و یکم هم خارج از کتاب کار کنم میتونم نتیجه ی کامل رو بگیرم ، اما توی کتابهای تخصصی مسئله فرق میکنه !
لطفا در مورد کتاب های تخصصی رشته ی ریاضی کمکم کنید ! آیا کتاب های گاج سفید در حد استاندارد کنکور هست که ازشون استفاده کنم ؟

lil0
15-09-2012, 17:53
دوستمون الان توی پست قبلی یه حرفی زدن که بنده رو توفکر برد ، منظورم این جمله است : ( اگر فقط کتاب های سازمانی رو می خوندم به مراتب از این بهتر میزدم!) من نمیخوام بعد از کار کردن با کتابهای تست به همچین نتیجه ای برسم ، لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم !
حسابان رو من فصلی پیش میرم ، هر فصل رو ابتدا کتاب رو مسلط میشم و بعد سراغ تستاش میرم ، منتهی تست ها رو از خیلی سبز میخونم و زمان زیادتر میبره چون نکاتش برام واقعا جدیده و تشریح کردن هر تست یکم طول میکشه، مثلا 5روز طول میکشه تا فقط یک فصل از کتاب رو تستاش رو تموم کنم(500تست) ! به نظرتون زمان زیادی نیست ؟
در کل درباره ی کتابهای خیلی سبز چیزی که تا الان فهمیدم اینه که از هرکی درباره ی خیلی سبز میپرسی میگه اگه زیاد به فلان کتاب علاقه داری برو خیلی سبز بگیر ، بحث اینجاست که دوست داشتن یا نداشتن من در راستای کنکوره !
کتاب هایی میخوام که استاندارد باشه و در حد خود کنکور ، نه بیشتر نه کمتر ، من خودم هم کنکور دادم ولی نخوندم و نخونده با سوالات مواجه شدم ، به خاطر همین سطح سوالات رو نمیدونم در حد کدوم کتاب تسته ، دوستانی که خوندن کمک کنن و بگن که کدوم کتاب بهتره ، من میخوام درهر کتاب تخصصی یه کتاب تست رو دست بزارم روش و بعد از کتاب اصلیم اون کتاب تست رو کار کنم ! نمیخوام کم بیارم توی کنکور ، بار اضافه هم دوست ندارم ، میخوام دقیقا همون توشه ای که واسه راه نیاز هست رو بردارم !
در مورد کتابهای عمومی تقریبا تکلیف معلومه و میدونم که کتاب رو اگه زیر و رو کنم و یکم هم خارج از کتاب کار کنم میتونم نتیجه ی کامل رو بگیرم ، اما توی کتابهای تخصصی مسئله فرق میکنه !
لطفا در مورد کتاب های تخصصی رشته ی ریاضی کمکم کنید ! آیا کتاب های گاج سفید در حد استاندارد کنکور هست که ازشون استفاده کنم ؟

خوب همونطور كه تو اين تايپيك و تايپيكه كتاب ها و جزوات مشاههد ه ميكني ميبينيد كه نظر ها خيلي متفاوته تقريبا ميشه گفت همه ميان اينجا و كلي انتخاب پيش رويه شما مذارن و شما يه جورايي گيج ميشين.

من پيشنهادم رو ميگم به عنوان كسي كه درسم خوب بود(علي رغم اينكه رتبم 5000 شده ولي خوب شايد معدله كتبيم گويايه يه سري چيزا باشه(19.04) ) ولي شما باز هم وقتي رفتي كتابفروشي انتخاب هايي كه براي يه درس داري رو خوب زير و رو كن (منظور اين نيست يه ورق بزني و سرسري بگذري يني يه مبحثي رو كه توش تسلط داري رو انتخاب كن ببين كتابي كه من معرفي ميكنم و كتابايي كه بقيه معرفي خواهند كرد چه جوري اون مبحث رو توضيح دادن تستهاش در چه حديه و..................

حالا پيشنهادات:
هندسه پايه:نشر دريافت(تست كم داره ولي بسيار كتابه جمع و جور در حد كنكور به دور از فرمول هاي مزخرف)......براي تست الگو يـــــــــا كانون
هندسه تحليلي:من از گاج استفاده ميكردم ولي اگه شما اين كتاب رو خريدي حواست باشه كه فرمول هاي چرت كم نداره بعضي سوالات هم كلا به دور از ورطه ي كنكوره///كتاباي فار هم ميتوني بررسي كني....حتما حرفي براي گفتن خواهند داشت.

گسسته:فار و خوشخوان..............خوب آموزش خوشخوان خشكه و مختصر مفيد ولي فار بهتر مطلب رو باز كرده خصوصا اينكه جواب تستاش رو خيلي عالي داده ميتونم بگم بيشتر حجم كتاب جواب تسته...كلا براي گسسته وجود يه معلم خيلي خوب از نظرم ضروريه

ديفرانسل :من معلممون خيلي خوب بود يه 30 سال رو اشتم +انديشه فائق..............اينو از بقيه بپرسي بهتره

فيزيك:من معلم فيزيكمون فاجعه بود به خاطر همين اكثره كتابا رو زير رو كردم
براي آموزش :اگه ميخواي خيلي مفهومي ياد بگيري و واقعا حوصله داري فار بهترين گزينست...توضيحش عاليه...فقط زياده يكم همين
كتاب الگو هم خيلي خوبه......

شيمي:مبتكران بدون شرح!

دوست عزيز كتابي كه براي حسابان عنوان كردي اصلا جالب نيست كلا خيلي سبز براي تبليغه كتاباش (بعضياش)زيادي اغراق ميكنه
ضمنا 500 تا تست براي 5 رو خيلي كمه خيلي....

حتما از يه مشاوره باتجربه كمك بگير تا وسط راه تازه نفهمي كلي اشتباه كردي
و اينكه خيلي دنباله آموزش نباش..عمده ي وقت رو بذار براي تست يني سعي كن بيشتر تويه تست ياد بگيري(براي دروس تحليلي)

1=1+1
15-09-2012, 18:22
خوب همونطور كه تو اين تايپيك و تايپيكه كتاب ها و جزوات مشاههد ه ميكني ميبينيد كه نظر ها خيلي متفاوته تقريبا ميشه گفت همه ميان اينجا و كلي انتخاب پيش رويه شما مذارن و شما يه جورايي گيج ميشين.

من پيشنهادم رو ميگم به عنوان كسي كه درسم خوب بود(علي رغم اينكه رتبم 5000 شده ولي خوب شايد معدله كتبيم گويايه يه سري چيزا باشه(19.04) ) ولي شما باز هم وقتي رفتي كتابفروشي انتخاب هايي كه براي يه درس داري رو خوب زير و رو كن (منظور اين نيست يه ورق بزني و سرسري بگذري يني يه مبحثي رو كه توش تسلط داري رو انتخاب كن ببين كتابي كه من معرفي ميكنم و كتابايي كه بقيه معرفي خواهند كرد چه جوري اون مبحث رو توضيح دادن تستهاش در چه حديه و..................

حالا پيشنهادات:
هندسه پايه:نشر دريافت(تست كم داره ولي بسيار كتابه جمع و جور در حد كنكور به دور از فرمول هاي مزخرف)......براي تست الگو يـــــــــا كانون
هندسه تحليلي:من از گاج استفاده ميكردم ولي اگه شما اين كتاب رو خريدي حواست باشه كه فرمول هاي چرت كم نداره بعضي سوالات هم كلا به دور از ورطه ي كنكوره///كتاباي فار هم ميتوني بررسي كني....حتما حرفي براي گفتن خواهند داشت.

گسسته:فار و خوشخوان..............خوب آموزش خوشخوان خشكه و مختصر مفيد ولي فار بهتر مطلب رو باز كرده خصوصا اينكه جواب تستاش رو خيلي عالي داده ميتونم بگم بيشتر حجم كتاب جواب تسته...كلا براي گسسته وجود يه معلم خيلي خوب از نظرم ضروريه

ديفرانسل :من معلممون خيلي خوب بود يه 30 سال رو اشتم +انديشه فائق..............اينو از بقيه بپرسي بهتره

فيزيك:من معلم فيزيكمون فاجعه بود به خاطر همين اكثره كتابا رو زير رو كردم
براي آموزش :اگه ميخواي خيلي مفهومي ياد بگيري و واقعا حوصله داري فار بهترين گزينست...توضيحش عاليه...فقط زياده يكم همين
كتاب الگو هم خيلي خوبه......

شيمي:مبتكران بدون شرح!

دوست عزيز كتابي كه براي حسابان عنوان كردي اصلا جالب نيست كلا خيلي سبز براي تبليغه كتاباش (بعضياش)زيادي اغراق ميكنه

و اينكه خيلي دنباله آموزش نباش..عمده ي وقت رو بذار براي تست يني سعي كن بيشتر تويه تست ياد بگيري(براي دروس تحليلي)

فار خوندنش خیلی زمان میبره :18:

lil0
15-09-2012, 19:48
فار خوندنش خیلی زمان میبره :18:

خب بستگي به شخص هم داره
ضمنا من خودم از جلد 1 كمتر استفاده كردم ...اون 2 فصل آخر هم از اون نخوندم...

PLAΨMID
16-09-2012, 10:06
سلام
شرمنده شاید اینجا جاش نباشه ولی من تازه از خدمت برگشتم و اخبار ضد و نقیضی مبنی بر احتمال حذف کنکور 92 شنیدم .
اگه دوستان محبت کنن و بگن این قضیه صحت داره یا شایعه است ، ممنون میشم .
با تشکر . . . .

12p
16-09-2012, 10:12
سلام
شرمنده شاید اینجا جاش نباشه ولی من تازه از خدمت برگشتم و اخبار ضد و نقیضی مبنی بر احتمال حذف کنکور 92 شنیدم .
با تشکر . . . .

نخیر اینگونه نیست احتمال حذف کنکور93هست.
اگه حذف بود این موسسات مثل گزینه2 این همه تبلیغ نمی کرد!!بعدش همین طور الکی نیس بیان بگن کنکور امسال حذف باید امتحانات دبیرستان هماهنگ بشن و....!!!!!!!

12p
16-09-2012, 11:13
با سلام خدمت تمام کنکوریهای92 و کسانی که پشت کنکور مانده اند!
میخواستم چیزی بگم که شاید زیاد بهش توجه نشده:خـــــــرید کتاب
شاید فکر کنید که من برای فروش کتب خودم اینو میگم اما اگر خواستین کتاب بخرین نه اینکه از من بلکه از بچه های سال پیش اگر کتب سالم و قابل استفاده دارن تهیه کنید.
چـــــــــــــــــــــرا؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به ذکر چند مثال بسنده میکنم!!
1.کتاب درک متن به زبان ساده نوشته دکتر اناری ناشر مبتکران کتاب خودم چاپ پنجم1390 قیمت:4500تومان اما چاپ هفتم قیمت:11000تومان!!!؟؟؟(تفاوت را احساس کنید!بانک.. ولش کن:27:)mobtakeran.com

2.کتاب اموزش و تست ریاضیات گسسته و جبر و احتمال انتشارات فار نوشته عطاصادقی و احسان موسوی کتاب خودم ویراست دوم 1390قیمت:10500تومان اما حالا قیمت:17500تومان
pharepub.com

3.کتاب زبان فارسی نوشته دکترسبطی نشردریافت کتاب خودم جلد1 نوبت چاپ ششم1390 قیمت:4500تومان و جلد2 نوبت چاپ چهارم1390 قیمت:6000تومان درکل:10500تومان اما حالا جلد1 قیمت:8000تومان و جلد2 قیمت:9000تومان درکل:17000تومانdaryaft-pub.com
- حالا خود دانید اگر کتابی مد نظرتان بود به من بگید اگر داشتم و کتاب قابل استفاده بود باهم به توافق می رسیم و شما صاحب کتاب می شوید!مثلا همین زبان فارسی رو از جلد1 فقط درس اول را خواندم و دیگر لایش را باز نکردم جلد2 که دیگر هیچ!

ببخشید اگه سرتون رو درد اوردم فقط میخواستم روشنتون کنم. :40:بـــــه امیـــــــد پیروزی شما در کنکــــــور:40:

کاربر شماره ی یک
16-09-2012, 21:43
متاسفانه بعد از این که این کتاب رو خریدم و صد تا تست زدم تازه به فکر مقایسه افتادم چون کلا با روش کتابهای تستی آشنا نبودم ، بعد از زدن تست ها تازه فهمیدم که روش چطوریه ! گاج مدل سوالاتش با خیلی سبز فرق های خاصی داشت به خاطر همین گیج شدم که کدومش به مدل کنکور نزدیک تر میتونه باشه !
خود شما اگه بخوای از الان شروع کنی و دوباره بخونی برای کنکور ، البته نه برای 5000برای یک دهم یا یک صدم این رتبه ، روزانه چند تست تخصصی تشریح میکنین؟ من به همون مدل یادگیری توی تست که شما میگی اعتقاد دارم و با همون روش کار میکنم و به خاطر این که یادگیری همراه با تست زمان میبره ، تشریح تست ها هم برام زمان میبره ! در ضمن باید برای دروس دیگه هم وقت بزارم !
فعلا مشاور خوب در دسترسم نیست چیزی که در دسترسمه بچه های کنکوری سمپاد و این سایت هستند و مطالب اینترنت !

alavi71
16-09-2012, 21:49
سلام
با تشکر . . . .

سلام دوست من
ببینید هنوز هیچ برنامه و توجیحی واسه حذف کنکور ندارن
الان مشخص نیست سال بعد چند درصد نمرات سوم تاثیر داره آیا پیش تاثیر داره یا نه
پس نمیشه گفت
ولی طبق قانون تا سال دیگه اخرین کنکور هست که به نظر من عملی نست.
پس به طور قطع کنکور 92 داریم

A/|\IR
17-09-2012, 10:39
سلام
دوستان من دو سال از درس و مدرسه دور بودم الان میخوام ادامه بدم!
رشتم تجربیه میخوام برای تجربی کنکور بدم حالا میخوام کمکم کنید، چه کتاب هایی لازمه بگیرم هم برای توضیح و هم برای تست و اینکه چطور بخونم؟ روزی چند ساعت ؟ چه درسهایی رو باید بخونم؟ همه درس هایی که تو دوم و سوم و پیش بود میاد کنکور؟ چون چند ساله تو حال و هوای درس نبودم میخوام کامل یاد بگیرم و یه رتبه خوب بیارم
ممنون میشم راهنماییم کنید :40:

Alireza SM
17-09-2012, 11:11
سلام
با تشکر . . . .

برای سال 90 هم از این اخبار زیاد بود تازه اونها ضد و نقیض هم نبودن :31:

alavi71
17-09-2012, 11:52
سلام
دوستان من دو سال از درس و مدرسه دور بودم الان میخوام ادامه بدم!
رشتم تجربیه میخوام برای تجربی کنکور بدم حالا میخوام کمکم کنید، چه کتاب هایی لازمه بگیرم هم برای توضیح و هم برای تست و اینکه چطور بخونم؟ روزی چند ساعت ؟ چه درسهایی رو باید بخونم؟ همه درس هایی که تو دوم و سوم و پیش بود میاد کنکور؟ چون چند ساله تو حال و هوای درس نبودم میخوام کامل یاد بگیرم و یه رتبه خوب بیارم
ممنون میشم راهنماییم کنید :40:

سلام دوست من وقتی شما تصمیم گرفتید دوباره کنکور بدید
این یعنی شما میتوانید با اراده به انچه میخواهید برسید.
خب ابتدا منابع کنکور رو ببیند با توجه به رشته شما
برخی کتب تغییر داشته کتاب جدید بگیرید.
بهترین روش برای موفقیت در کنکور فهم مفاهیم کتاب درسی است...
ابتدا بر کتاب مسلط شوید سپس کتاب تست و کنکور های سال قبل
موفق باشید

PLAΨMID
17-09-2012, 13:18
الان مشخص نیست سال بعد چند درصد نمرات سوم تاثیر داره آیا پیش تاثیر داره یا نه

راستش من فارغ التحصیل سال 83 هستم . معدل واسه من لحاظ نمیشه . درسته ؟

12p
17-09-2012, 14:25
دوستان پیرو پست های گذشته این لیست رو پیشکش میکنم شاید که قبول افتد!

برای قیمت بعضی در حد نو است اما بعضی ازجلد جدا شده! برای شما مهم نیس که تستای کتاب زده شده اند(خیلی مهمه)؟؟؟؟برای قیمت اونایی که نو هستن رو کمی از قیمت جلد کم کنیم و اونایی که خرابترن رو بیشتر کم کنیم. شما هم نظرتون رو بگید.موافقید؟
لیســــت
ادبیات:تاریخ ادبیات رمزینه نوه نوه 1هفته قبل کنکور خریدمش اخرین ویرایش--قرابت سبطی--زبان فارسی سبطی در حد نو--املا و لغت سبطی--ارایه رمزینه--
عربی:عربی به زبان ساده ایاد فیلی مبتکران
دینی:جامع الگو--ایات الگو اخرین ویرایش که رنگی شده در حد نو
زبان:کیاسالار اما تستاش رو زدم(برای شما مهمه؟)--واژه نامه کیاسالار در حد نو--درک متن به زبان ساده شهاب اناری
هندسه 1و2 و تحلیلی و امار:گاج سفید
گسسته و جبر:اموزش و تست فار
دیف و ریاضی:کلاس رفتم---جزوه..--ابی قلمچی در حد پوکیده
فیزیک:کلاس رفتم---جزوه..خوشخوان--بنفش قلمچی--ابی قلمچی در حد پوکیده
شیمی:ازدوم تا پیش2 تست مبتکران همه جدید مثلا سوم 2جلدیه!

***کتب دیگری هم هس که من یادم رفت بنویسم شاید! یا مثلا برای قرابت دوست نزدیکم که باهم کتب رو می خریدیم اون الگو داره و از این کتاب های مبحثی و کوچولو زیاد داره!!!
حالا شما کتبی که تو این لیست نیست رو بگو شاید براتون تونستم تهیه کنم.
موفق باشید!:3:

A/|\IR
17-09-2012, 16:17
سلام دوست من وقتی شما تصمیم گرفتید دوباره کنکور بدید
این یعنی شما میتوانید با اراده به انچه میخواهید برسید.
خب ابتدا منابع کنکور رو ببیند با توجه به رشته شما
برخی کتب تغییر داشته کتاب جدید بگیرید.
بهترین روش برای موفقیت در کنکور فهم مفاهیم کتاب درسی است...
ابتدا بر کتاب مسلط شوید سپس کتاب تست و کنکور های سال قبل
موفق باشید

ممنون از راهنماییتون :x
الان منابع کنکور 92 مشخص شده؟ از کجا باید بفهمم؟

نادر1368
17-09-2012, 16:53
نه 7 مهر تو پيك سنجش و خود سايت سازمان سنجش منابع اطلاع رساني ميشه البته احتمال تغيير نسبت به سالهاي پيش خيلي كمه.

alavi71
17-09-2012, 20:16
راستش من فارغ التحصیل سال 83 هستم . معدل واسه من لحاظ نمیشه . درسته ؟

بله شما 100 درصد کنکور واست برای نمره هست.در سال 92

alavi71
17-09-2012, 20:20

همون جوری که دوستمون گفتند منتظر اعلام از طرف سنجش باشید.
تغییری اصولا نداره.مال سال قبل رو ببینید تا اون موقع که جدید بیاد.

موفق باشید

siam2010
18-09-2012, 09:43
منابع کنکور به احتمال منابع کنکور 91 هستند
داوطلبان ریاضی هم امسال منتظر سوالات سخت ریاضی باشن

5ajad
18-09-2012, 10:10
دوستان من آخرش برای کتاب گاج سفید چیکار کنم؟ همون سفید رو گیر بیارم یا خاکستریشو؟
(برای حسابان و فیزیک پایه میخوام)
ویرایش:
شنیدم گاج سفید برای این2تا آسونه! راسته؟
برای ریاضی اندیشه فایق و برای فیزیک انرژی اتمی خوبه؟

pouyacapitan
19-09-2012, 12:10
دوستان می خوام واسه سنجش ثبت نام کنم،نظرتون چیه؟

Alireza SM
19-09-2012, 13:29
دوستان می خوام واسه سنجش ثبت نام کنم،نظرتون چیه؟

فقط جامع های سنجش رو ثبت نام کن بقیه آزمون هاش به دردت نمیخورن. آزمون های سنجش کارنامش دیر میاد و مثل گزینه2 و قلمچی هم پشتیبانی و جزوه و DVD های مفید و ... ندارن.
آزمون های جامع سنجش هم فقط به این خاطر توصیه میشه که جامعه آماریشون بالاست و داوطلبان زیادی توش شرکت میکنن.
فقط در صورتی که پولت به گزینه2 و قلمچی نمیرسه برو سنجش.

omidsarab
19-09-2012, 14:13
سلام امسال برای سال دوم کنکور دادم و رفتم پیام نور دیگه نمیخوام کنکور بدم
تمام جزوه های گزینه دو رو از مهر 90 تا خرداد 91 مخصوص داوطلبان کنکور رشته ی تجربی همراه با تمام دی وی دی هاش و آزموناش بدون قلم خوردگی(به جز چند دفترچه آزمون) دارم به نظرتون بهترین کاری که میتونم باهاشون بکنم چیه؟ چندتا کتاب هم دارم که حتی لاشون رو باز نکردم....

Alireza SM
19-09-2012, 14:37
سلام امسال برای سال دوم کنکور دادم و رفتم پیام نور دیگه نمیخوام کنکور بدم
تمام جزوه های گزینه دو رو از مهر 90 تا خرداد 91 مخصوص داوطلبان کنکور رشته ی تجربی همراه با تمام دی وی دی هاش و آزموناش بدون قلم خوردگی(به جز چند دفترچه آزمون) دارم به نظرتون بهترین کاری که میتونم باهاشون بکنم چیه؟ چندتا کتاب هم دارم که حتی لاشون رو باز نکردم....

کتاب ها زیاد تغیر پیدا کردن . سوالات ادبیات که با توجه به حذف برخی درس ها و اضافه شدن برخی درس ها اصلا به درد نمیخوره . سوالات معارف هم همینطور نمیشه ازش استفاده کرد چون این 2تا درس خیلی عوض شدن
توی اختصاصی ها هم مقداری تغیر داریم. بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که رایگان اهداشون کنی به کسی که قلمچی میره تا سوالات خوب زبان و زیست و فیزیک گزینه دو رو هم از دست نده

mohammad varaste
19-09-2012, 17:06
ببین من میخوام این درصد ها رو بزنم به نظرت باید چه کتاب هایی رو بگیرم تا اینا رو بزنم
ریاضی(هندسه نمیزنم) 25
فیزیک 40
شیمی 30
عربی و زبان هم نمیزنم
ادبیات و دینی رو هم هرکدوم 40
.................................
واسه ریاضی و فیزیک کلاس میرم خوبن کلاسا
اما شمیمی رو اصلا نمیدونم باید چیکارش کنم هنوزم شروعش نکردم
دینی و ادبیات هم همینطور نمیدونم چجوری بخونم.
..............................................
یه سوال دیگه
توی سایت گزینه 2 یه چیزی هست درصد ها رو میزنی رتبه بهت میده
این رتبه ای که میده توی کل کشور هست یا رتبه در منطقه هستش ؟

mohammad varaste
19-09-2012, 17:48
دوتا مشکل بزرگ من توی کل دوران تحصیل زندگیم اینه:2:
و هنوز که هنوز دارن شدید تر میشن.
1.خواب.شبا اصلا خوابم نمیبره مخصوصا شبایی که قراره برم مدرسه اینگار یه چیزی از بیرون نمیزاره بخوابم .دقیقا لحظه ای که میخواد خوابم ببره خواب از سرم میپره.که باعث میشه صبح که میرم مدرسه هیچی یاد نگیرم و خیلی خسته باشم و همش سرم رو میز باشه
2.هیچ وقت موقع درس دادن معلم حواسم بهش نیست قبلا فکر میکردم که مربوط به خوابم هستش اما معدود دفعاتی هم که خوابم خوب بودش باز همین مشکل رو داشتم
اینارو نگفتم که کسی برام حل کنه چون کسی نمیتونه.
اینا رو گفتم که از شرایط خودتون راضی باشین.
مثلا مشکل اول من توی همه کارام اخلال ایجاد میکنه
دقیقا وقتهایی که نباید خوابم بیاد خوابم میگیره:5:
و دقیقا وقتایی که میخوام درس بخونم(هم تو مدرسه و هم توی خونه) خوابم میاد.

کاربر شماره ی یک
19-09-2012, 23:22
1.خواب.شبا اصلا خوابم نمیبره مخصوصا شبایی که قراره برم مدرسه اینگار یه چیزی از بیرون نمیزاره بخوابم .دقیقا لحظه ای که میخواد خوابم ببره خواب از سرم میپره.که باعث میشه صبح که میرم مدرسه هیچی یاد نگیرم و خیلی خسته باشم و همش سرم رو میز باشه
2.هیچ وقت موقع درس دادن معلم حواسم بهش نیست قبلا فکر میکردم که مربوط به خوابم هستش اما معدود دفعاتی هم که خوابم خوب بودش باز همین مشکل رو داشتم

به نتایج ضعیف قانع هستی و از طرفی خیالت راحته که حتما نتایج رو به دست میاری به خاطر همین خوابت میاد چون خیلی خیلی اوکی کردی همه چیز رو ! اگه یکم طمعت رو بالا ببری خوابت کم میشه ! اضطراب در حد نورمال نیازه که نذاره زیاد بخوابی ، زیادی خیالت رو تخت کردی ! البته اینا احتمالاتیه که من میدم ! اگه سر کلاس ذهنت رو درگیر کنی خود به خود خسته میشی و شب هم سر موقع میخوابی ! وقتی هم میخوای درس بخونی از اون چیزایی که میخونی خلاصه نویسی کن ، نمودار درختی بکش ، نمیدونم هرکاری بکن که یه ضرب زل نزنی به کتاب خوابت بیاد ، البته درسهای که محاسبات توشون دارن و حل مسئله دارن که نباید خوابت بیاد چون هم ذهن درگیره هم دست به قلم هستی برای حل مسئله ! دراز کش هم سعی کن درس نخونی ! در ضمن قهوه هم امتحان کن ، نمیذاره زیادی خوابت ببره:46: !
مشکل خواب زیاد رو من هم داشتم دکتر این توصیه ها رو کرد ، عمل کردم ، حل شد ! حالا امروز روز تولد حضرت معصومست از شما ویزیت نمیگیرم :31:

Alireza SM
20-09-2012, 07:54

شما مشکلات ADHD دارین احتمالا خیلی ها هستن که مثل شما حواس پرتی میکنن.
برین پیش یه روانپزشک تا براتون داروهایی مثل فلوکستین و سرترالین تجویز کنه ( داروهای ضعیفی هستن و عوارض خیلی کمی دارن ) ولی به تمرکز خیلی کمک میکنن.

mohammad varaste
20-09-2012, 09:01
به نتایج ضعیف قانع هستی و از طرفی خیالت راحته که حتما نتایج رو به دست میاری به خاطر همین خوابت میاد چون خیلی خیلی اوکی کردی همه چیز رو ! اگه یکم طمعت رو بالا ببری خوابت کم میشه ! اضطراب در حد نورمال نیازه که نذاره زیاد بخوابی ، زیادی خیالت رو تخت کردی ! البته اینا احتمالاتیه که من میدم ! اگه سر کلاس ذهنت رو درگیر کنی خود به خود خسته میشی و شب هم سر موقع میخوابی ! وقتی هم میخوای درس بخونی از اون چیزایی که میخونی خلاصه نویسی کن ، نمودار درختی بکش ، نمیدونم هرکاری بکن که یه ضرب زل نزنی به کتاب خوابت بیاد ، البته درسهای که محاسبات توشون دارن و حل مسئله دارن که نباید خوابت بیاد چون هم ذهن درگیره هم دست به قلم هستی برای حل مسئله ! دراز کش هم سعی کن درس نخونی ! در ضمن قهوه هم امتحان کن ، نمیذاره زیادی خوابت ببره:46: !
مشکل خواب زیاد رو من هم داشتم دکتر این توصیه ها رو کرد ، عمل کردم ، حل شد ! حالا امروز روز تولد حضرت معصومست از شما ویزیت نمیگیرم :31:
نه ببین با دقت نخوندی
من مشکلم در درجه اول بیخوابیه
که با هیچ قرصی هم دست بشو نیست.
خیالمم از هیچی راحت نیست
اصلا استرس هست که بیشتر مواقع نمیزاره بخوابم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

mohammad varaste
20-09-2012, 09:04
شما مشکلات ADHD دارین احتمالا خیلی ها هستن که مثل شما حواس پرتی میکنن.
برین پیش یه روانپزشک تا براتون داروهایی مثل فلوکستین و سرترالین تجویز کنه ( داروهای ضعیفی هستن و عوارض خیلی کمی دارن ) ولی به تمرکز خیلی کمک میکنن.
adhd فکر میکنم منظورت بیش فعالی هستش .
نه عزیزم من که بچه نیستم بیشفعال بشم:دی

از رفتن به روانپزشک هم واهمه دارم.
این قرصا رو تو داروخونه چند میفروشن ؟
اصلا بدون تجویز پزشک میفروشن ؟

5ajad
20-09-2012, 11:51
دوستان من آخرش برای کتاب گاج سفید چیکار کنم؟ همون سفید رو گیر بیارم یا خاکستریشو؟
ویرایش:
شنیدم گاج سفید برای این2تا آسونه! راسته؟
برای ریاضی اندیشه فایق و برای فیزیک انرژی اتمی خوبه؟
up
................

Alireza SM
20-09-2012, 22:10
adhd فکر میکنم منظورت بیش فعالی هستش .
نه عزیزم من که بچه نیستم بیشفعال بشم:دی

از رفتن به روانپزشک هم واهمه دارم.
این قرصا رو تو داروخونه چند میفروشن ؟
اصلا بدون تجویز پزشک میفروشن ؟

اتفاقا توی جامعه ما بیشتر بزرگسالا بیش فعال هستن تا بچه ها
قرص نیست فلوکستین کپسول هست و توی داروخونه بدون نسخه میفروشن ولی عوارض داره که یه پزشک متخصص اعصاب باید معاینه کنه تو رو تا تشخیص بده که عوارضش بهت اسیب میزنه یا نه.
اگه از روانپزشک واهمه داری برو متخصص مغز و اعصاب؛ اونا هم خیلی راحت میتونن اینجور داروها رو تجویز کنن.

mohammad varaste
21-09-2012, 00:54
اگه قیمتش رو میدونی بهم بگو
ساعت مصرفش چجوریه ؟

mohammad varaste
21-09-2012, 00:56
راستی اگه قرصی رو مشناسی که خواب رو از سر بپرونه توروخدا بگو بهم(یه چی بگو تو دارو خونه ها بفروشن)

کاربر شماره ی یک
21-09-2012, 02:53
راستی اگه قرصی رو مشناسی که خواب رو از سر بپرونه توروخدا بگو بهم(یه چی بگو تو دارو خونه ها بفروشن)
فلوکستین کم خواب میکنه آدم رو ! البته اگه مصرف کردی فلوکستین 10 مصرف کن ، راحت هم میتونی گیرش بیاری تو هر داروخونه ای ! اما اگه حرف من رو گوش میدی قرص نخور ، همون قهوه بزن تو رگ که خوابت نبره !

Alireza SM
21-09-2012, 15:10
اگه قیمتش رو میدونی بهم بگو
ساعت مصرفش چجوریه ؟

قیمت ندارن که اینا قرص ها و کپسول های معمولی هستن هر ورق 200-300 تومن.

ساعت مصرفش رو باید متخصص اعصاب تشخیص بده نه من. من فقط خواستم بهت اطلاع بدم که اینجور داروها هستن که با عوارض خیلی کم میتونن مشکلت رو حل کنن . برای مصرفش نظارت متخصص اعصاب کاملا ضروریه حتی پزشک عمومی هم صلاحیت نداره که اینجور داروها رو تجویز کنه.
همین که میگی خواب رو بپرونه؛ چیزی نداریم که خواب رو بپرونه؛ باید دلیل خواب آلودگی مشخص بشه و اون دلیل رو بپرونی. ممکنه از کمبود آهن؛ کمبود گلوکز؛ کم خوابی؛ افسردگی و یا مشکلات اعصاب باشه. متخصص اعصاب یه معاینه 30ثانیه ای بکنه تشخیص میده که مشکل خواب آلودگیت از چیه.

ترسی از روانپزشک نداشته باش برو مطبش نگران نباش تا حالا سابقه نداشته روانپزشک مریضش رو بخوره :31:

pouyacapitan
21-09-2012, 16:03
فقط جامع های سنجش رو ثبت نام کن بقیه آزمون هاش به دردت نمیخورن. آزمون های سنجش کارنامش دیر میاد و مثل گزینه2 و قلمچی هم پشتیبانی و جزوه و DVD های مفید و ... ندارن.
آزمون های جامع سنجش هم فقط به این خاطر توصیه میشه که جامعه آماریشون بالاست و داوطلبان زیادی توش شرکت میکنن.
فقط در صورتی که پولت به گزینه2 و قلمچی نمیرسه برو سنجش.

سوالاش چطوره؟
همه می گن که سوالاتش واقعا استانداردن و مثل قلمچی ابگوشتی نیستن!

Alireza SM
21-09-2012, 18:07
سوالاش چطوره؟
همه می گن که سوالاتش واقعا استانداردن و مثل قلمچی ابگوشتی نیستن!

من هم قلمچی شرکت کردم هم گزینه دو.
گزینه دو از نظر سوالات که اصلا قابل مقایسه با هیچ موسسه ای نیست از نظر برنامه ریزی هم بهتر از قلمچیه مخصوصا برای پشت کنکوری ها.

lil0
21-09-2012, 20:25
من هم قلمچی شرکت کردم هم گزینه دو.
گزینه دو از نظر سوالات که اصلا قابل مقایسه با هیچ موسسه ای نیست از نظر برنامه ریزی هم بهتر از قلمچیه مخصوصا برای پشت کنکوری ها.

دقيقا
ولي يه نكته اي هم هست...اگه داريد ميريد گزينه 2 بدونيد كه سطح سوالات نسبت به كنكور كمي بالاتره پس اگه درصداتون پايين بود (البته ميدونيد كه بايد به تراز نگاه كنيد ديگه)خيلي اعتماد به نفستون رو از دست ندين ...من فقط تويه خرداد 2 تا آزمون جامعه گزينه 2 رو بيشتر ندادم ولي همون اولين ازمونشو كه دادم گفتم هـــــــــــــــــي واااااااااااي من .....من چرا در طول سال رفتم قلمچي.../؟

ضمنا اون دي وي دي هايي هم كه ميده كاملا كاربرديه واقعا برترين دبيرهارو برايه توضيحه سوالات مياره...

5ajad
21-09-2012, 21:50
دوستان ببخشید الان میشه قلمچی رو کنسل کنم و برم گزینه 2؟اگه بگم دیگه نمیام به نظرتون میگن که باید کامل تصویه حساب کنی یا اینکه دیگه پول نمیگیرن؟؟(200تومنش رو تا الان دادم!):13:
اصلا برنامه ریزیم به هم نمیخوره؟
راستی:

ویرایش:انرژی اتمی برای فیزیک چجوریاس؟ از گاج سفید بهتره؟

timsar jackson
22-09-2012, 02:50
واسه کنکور دانشگاه سراسری رشته ی دیپلمت باید با رشته ای که کنکور میدی یکی باشه؟ مثلا دیپلمه ی ریاضی میتونه کنکور انسانی بده؟

lil0
22-09-2012, 05:37
واسه کنکور دانشگاه سراسری رشته ی دیپلمت باید با رشته ای که کنکور میدی یکی باشه؟ مثلا دیپلمه ی ریاضی میتونه کنکور انسانی بده؟

نه لزومي نداره....
يني ميشه

alavi71
22-09-2012, 18:35

بدون در نظر گرفتن نوع مدرک دیپلم میتوانید دئر هر کنکوری ثبت نام کنید

نادر1368
22-09-2012, 21:18
اين قسمت تصاعد عددي حسابان چقدر وقت گير هست!يك تست سخت سه چهار دقيقه زمان رو تلف ميكنه!!من زيادي سرعتم پايينه يا كلا مبحث زمان بري هست!؟البته فكر كنم بايد نكات و فرمولها رو شديد حفظ بود كه زود پاسخ داد!!ابتكار خرج دادن حداقل سر جلسه كنكور لوس بازيه:13: