PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ انتخاب رشته ی کنکوری های 91 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

Mohammaduir
12-09-2012, 00:23
24000 . آره حق داری .امسال اولین سالم هست ولی درکت میکنم . میدونم چه حالی داری . میخوای چکار کنی ؟ سال بعد ؟

گیر دادیا اینجا رو ببینی چی میگی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قشنگیه کار ما اینه که توی 2 روز این جور شد!
این تاپیک ها که خیلی وقته هستش ...

alone_boy
12-09-2012, 00:24
24000 . آره حق داری .امسال اولین سالم هست ولی درکت میکنم . میدونم چه حالی داری . میخوای چکار کنی ؟ سال بعد ؟
امسال میری؟
دوستم 27000 هم هیچ جا قبول نشده.خودم 31000 جایی رو نیاوردم.مجبورم دیگه.آزادم شرکت نکردم
داغونم.اصن یه وضعی دارم که خدا نصیب دشمنتون هم نکنه
این انتخاب رشته مجازیا دلمو به غیرانتفاعی خوش کرده بودن که بدجور زدن تو ذوقم!

A.N.A.P
12-09-2012, 00:25
قشنگیه کار ما اینه که توی 2 روز این جور شد!
این تاپیک ها که خیلی وقته هستش ...

پس با اجازتون من برم نماینده گینس رو بیارم شاید ثبت کنن ! :دی
خدایش ، وجدانا ، تو این 2 روزی چقدر اسپم دادی ؟ :دی

sarina_zh
12-09-2012, 00:26
لطفا یکی بگه بهم واقعا سال دیگه آخرین سال کنکوره؟؟
اخبار امشب گفت!
یعنی بعدش چی میشه؟؟ آیا سال دیگه احتمال قبولی بیشتره یا کمتر
چون سال دیگه به نظرم همه تلاششون رو دو برابر میکنن و رقابت زیاده و احتمال قبولی کم
خدااااایاااا من چقد بد شانسم :42::37:

hp722
12-09-2012, 00:26
راستی اصلا از امیر خبری نیست؟کسی نمیدونه کجاست؟مثلا خودش گفته بود امشب میاد.یا از خوشحالی نتیجه اش دیگه بیخیال اینجا شده یا از رتبه اش ناراضی و باز بیخیال اینجا شده

SALVATION1
12-09-2012, 00:27
دوستان در تاپیک کنکور 92 پرسیدم کسی جواب نداد... کسی برنامه ی آزمون های گزینه 2 رو داره؟

shahabprince
12-09-2012, 00:28
بچه ها من چه جوری از خدا تشکر کنم؟:37:

omid137198
12-09-2012, 00:28
مدیرت بازرگانی علامه طباطبایی نیمه حضوری قبول شدم بچه ها کسی از دوره نیمه حضوری چیزی می دونه ؟ این بهتره یا مکانیک تهران شرق؟

SALVATION1
12-09-2012, 00:29
اخبار امشب گفت!
چون سال دیگه به نظرم همه تلاششون رو دو برابر میکنن و رقابت زیاده و احتمال قبولی کم

نه بعیده که سال آخر باشه یکسری دلیل هم دارم ولی خب اینجا نگم بهتره!

A.N.A.P
امسال میری؟
دوستم 27000 هم هیچ جا قبول نشده.خودم 31000 جایی رو نیاوردم.مجبورم دیگه.آزادم شرکت نکردم
آره . من زیاد دلم رو به این انتخاب رشته های مجازی خوش نکردم . دانشگاهم و رشتم رو از قبل تعیین کرده بودم همون جا رو زدم قبول شدم . حتی آزاد هم شرکت نکردم . کلا هم 12 تا انتخاب کردم .
این نکته رو هم بگم که : با پسر عمم هم کلاسی شدم :دی ! اونم امسال کنکور داشت ولی من گرگانم اون تهران !

eblisandenzo
خیلی ببخشید من این حرفا رو اصلا قبول ندارم
وقتی میان ظرفیت رشته یه شهر 2 میلیونی رو نصف میکنن و میشه کلا 35 تا
شهری که تنها یه دانشگاه خوب داره
یکی مثل ایشون باید بره یه شهر دیگه
یکی مثل منم باید رشته ای رو بخونه که علاقه نداره

قسمت , صلاح و .... bullshit

راجع به بقیه هم
مطمئنا خیلیها تلاش من و امثال منو نداشتن

راجع به قسمت اول حرفات کاملا موافقم ! خواهر من هم امسال به خاطر همون مسایلی که گفتی چیزی که حقش بود رو قبول نشد !

اما راجع به قسمت دوم ! همه این ها تا زمانی هست که شما شانس مجدد داشته باشی ! اما الان که چیز دیگه ای نیست ! پس یا میرین آزاد ! یا دولتی!

شما تلاش کردی درست ! از زندگیت زدی ! اون هم قبول !
اما الان وقت چه کنم چه کنم نیست ! الان دیگه باید تلاش کنی !
همین رشته ها رو بخونین و موفق شین ! در مورد صلاح هم خدا خودش میگه !

چه بسا چیزهایی که به ضررتونه اما در حقیقت به نفعتونه ! اگه به خدا توکل کردی که پس دیگه جای گلایه نیست !
درسته ! تو این مملکت خیلی حق خوری میشه ! خیلی ! وقتی وارد دانشگاه بشی با چشمات میبینی که چی میگم! به خدا به حرفم میرسی !
اما اگه توکل نکردی که دیگ خود دانی .....!

ولی بدون با غصه خوردن و زمین و زمان و به هم دوختن کاری از پیش نمیره !

پس برو بقیه حقت از زندگی رو بگیر

hp722
12-09-2012, 00:30
امسال میری؟

یعنی با 31000 پیام نور و غیرانتفاعی هم نیاوردی؟والا چه عرض کنم.باید یکیشو دیگه قبول میشدی

Haniiii
12-09-2012, 00:31
شما امیر کبیری هستی ؟ چه رشته ای؟میخواستم وسایلو بعدا بیارم حالا چی باید بیارم دقیقا؟

مهندسی کامپیوتر ... راستش بهتره در مورد خوابگاه از یه نفر که استفاده کرده بپرسی ... ولی فعلا یه سری لوازم ضروری بیار 2 هفته بگذره میفهمی دقیقا چیا لازم هست ...

alone_boy
12-09-2012, 00:32
اخبار امشب گفت!
کنکور 92 رسما آخرین سال کنکوره و قراره پرونده کنکور بسته بشه

Demon_342
12-09-2012, 00:32

میتونی قول بدی به چند کنکوری ، تا میتونی ، کمک کنی تا مثه تو موفق شن به هدفشون برسن

AMIR-AIRGUNNER
12-09-2012, 00:33
دعا کن رونالدو امسال اقای لیگ قهرمانان بشه و جام لیگ قهرمانان رو بالای سر ببره !
من که از نتیجه کنکورم زیاد راضی نیستم ولی همین دعا رو میکنم :31:

Mohammaduir
12-09-2012, 00:33
اخبار امشب گفت!
نه بابا. اینا همش حرفه. چند بار تا حالا گفتن سال دیگه اخریشه و بعدش هم ضایع میشن.
تا زمانی که 100% نمره امتحان نهایی اعمال نشه، بازم کنکور خواهد بود. امسال 25% اعمال شد. اوووووه چه قدر هنوز مونده.

Mohammaduir
12-09-2012, 00:34
پس با اجازتون من برم نماینده گینس رو بیارم شاید ثبت کنن ! :دی
خدایش ، وجدانا ، تو این 2 روزی چقدر اسپم دادی ؟ :دی
عمرم این جوری اسپک ندادم، ولی عوضش اسپک انداز ماهری شدم. جای شما خالی بود ..

hp722
اخبار امشب گفت!

شما که استرس سال بعد رو از الان گرفتید؟بابا انقد خودتون رو اذیت نکنید انشاءالله سال بعد به چیزی که میخواید میرسید

eblisandenzo

با درس خوندن و زحمت کشیدن !

مدیرت بازرگانی علامه طباطبایی نیمه حضوری قبول شدم بچه ها کسی از دوره نیمه حضوری چیزی می دونه ؟ این بهتره یا مکانیک تهران شرق؟

بستگی به خودت داره ! من میشناسم کسی رو که همین مدیریت بازرگانی خونده و خیلی موفقه! هستن کسایی که با مدرک مدیریت هم منشی شدن !
مهندسی هم بستگی به تلاشت داره!

SALVATION1
12-09-2012, 00:35
اینا اینقدر تبلیغ می کنند که جمعیت زیاد بشه چطوری می خوان کنکور رو جمع کنند؟
کنکور و مقطع پیش‌دانشگاهی تا سال 98 حذف می‌شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mmehrzad
12-09-2012, 00:37
واااااااااااااای دارم بشکن میزنم
همونی که انتظارشئ داشتم

نرم صنعتی اصفهان

ببخشید من نبودم
میشه یکی بگه کی پی قبول شد ؟

AMIR-AIRGUNNER
12-09-2012, 00:38
هم اکنون 44 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (35 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

AMIR-AIRGUNNER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
alone_boy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
pouya_99999 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
SALVATION1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Senator_Offline ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
A.N.A.P ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
eblisandenzo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Mohammaduir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
M E S S I_2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
sarina_zh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
rpf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
mhgh44 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
doost4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
mmehrzad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
begotten ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Hitman-Group ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
omid137198 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ahp4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
hp722 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Lonely Victor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
hirad_g ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
shahabprince ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Haniiii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
aazp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
sam72 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ehsan_ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
apm2006 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
sam_sami_2000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ahamid555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
r4deon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
pour-homme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
bina22 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alone_boy
12-09-2012, 00:38
کسانی مثل من که رتبه شون بد شده(31هزار) امیدی به تکمیل ظرفیت داشته باشن؟!

sarina_zh
12-09-2012, 00:39
واقعا جالبه واسم از چند ماه دیگه کسایی که مث من امسال پشت کنکورن و جایی قبول نشدن باید بریم تاپیک کنکوریهای 92 :31:

A.N.A.P
12-09-2012, 00:40
دعا کن رونالدو امسال اقای لیگ قهرمانان بشه و جام لیگ قهرمانان رو بالای سر ببره !
من که از نتیجه کنکورم زیاد راضی نیستم ولی همین دعا رو میکنم :31:

خیلی باحالی خیلی . عجب فکر بازی داری :دی

عمرم این جوری اسپک ندادم، ولی عوضش اسپک انداز ماهری شدم. جای شما خالی بود ..
جونمممم ؟ اسپک ؟ :دی
حقتو رو تو والیبال خوردن اینجور خوب اسپک میزنی ! :دی

eblisandenzo
12-09-2012, 00:40
دوستان کسایی که غیر انتفاعی قبول میشن اسمشون تو تکمیل ظرفیت میاد ؟
یا توکارنامه نهایی اگه شبانه یا روزانه بعدیش رو قبول بشن میتونن انتقالی بگیرن ؟

Demon_342
12-09-2012, 00:41
دوستان یه تاپیک بود راجع به تجارب سال بالایی ها واسه تازه واردا ، پیداش نمیکنم

یکی بی زحمت لینک بده

sarina_zh
راستی بچه ها تکمیل ظرفیت جریانش چیه؟؟ امیدی هست ؟ من تنها امیدم الان تکمیل ظرفیته کسی اگه میتونه توضیح بده به طور کانل ممنونم چون هیچ اطلاعی ندارم
آیا امتحانی چیزی داره؟ چه جوریاست؟

SALVATION1
کسانی مثل من که رتبه شون بد شده(31هزار) امیدی به تکمیل ظرفیت داشته باشن؟!

من آخر نفهمیدم تکمیل ظرفیت چیه؟؟؟
من که مرزم امید داشته باشم؟

omid137198
با درس خوندن و زحمت کشیدن !

بستگی به خودت داره ! من میشناسم کسی رو که همین مدیریت بازرگانی خونده و خیلی موفقه! هستن کسایی که با مدرک مدیریت هم منشی شدن !
مهندسی هم بستگی به تلاشت داره!
دوست عزیز شما از نیمه حضوری چیزی می دونید؟ یعنی مثل پیام نوره؟ مدرکش ارزش داره؟من خودم بیشتر نظرم به ازاده اگه ازاد برم واسه فوق می تونم دولتی قبول بشم؟

Hitman-Group
12-09-2012, 00:43
من با نرم افزار ییام نور شیراز قبول شدم و خدا رو هم خیلی شکر میکنم!چون توکل کردم و سال اولم هم بود و به دوستان میگم که اگر میخواید بمونید واسه سال بعد فکر همه جاش رو بکنید!

اول من مطمئا بودم نرم افزار که رشته مورد علاقه ام هست و تمام رشته های نرم افزار کل کشور رو + فقط پیام نور شیراز رو زدم و قبول شدم!!!

دوم میخواستم بگم که مثلا در مورد نرم افزار اصلا کار دولتی براش نیست!!! باید خودت رو بکشی بالا و کار پیدا کنی و اگر مهارت داشته باشی همه جا میگیرنت!!! اصلا هم ربطی نداره که توی دانشگاه دولتی باشی یا پیام نور!! همش یک درس رو و یک روش رو باید بخونی و خودت علاوه بر دانشگاه باید بری یاد بگیری!!!

اینوگفتم که دانشگاه ها در بعضی رشته ها اصلا مهم نیستن!

الان ممکن هست کلی انرژی داشته باشید واسه اسل بعد ولی اواخر سال رو تصور کنید که دهنتون سرویس میشه!(از قول یکی از بچه هاا!

AMIR-AIRGUNNER
12-09-2012, 00:44
خیلی باحالی خیلی . عجب فکر بازی داری :دی

فکرمون که به درس خوندن باز نمیشد . مجبور بودیم با بازی های رئال فصل قبل و یورو مشغول بشیم !

Reza_994
12-09-2012, 00:45
Spanish language ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _language&ei=H6lPUNeSH5OXhQeW2YEw&usg=AFQjCNEQFBNSscfhOGf_FYP9cUbusz7dkg)

دانشگاه تهران:19:

eblisandenzo
دوست عزیز شما از نیمه حضوری چیزی می دونید؟ یعنی مثل پیام نوره؟ مدرکش ارزش داره؟من خودم بیشتر نظرم به ازاده اگه ازاد برم واسه فوق می تونم دولتی قبول بشم؟

نیمه حضوری علامه همون پیام نوره با این تفاوت که تو مدرک درج میشه (( آموزش این دوره به صورت نیمه حضوری بوده است )) ! شهریش نصف شبانست ! ارزشش از پیام نور بیشتره !

در مورد ارشد هم بهت پیشنهاد میکنم یه سر به فروم مهندسان ایران بزن ! خود میبینیبچه هایی که ارشد قبول شدن ! ازشون هم سوال بپرس !

A.N.A.P

والله باور کن دیگه الان بگی مدرک من مال شریف هست یا پیام نور ، فرقی نداره . الان میبینن چند مرده حلاجی ! فقط مدرک داشته باش تموم . اینو من نمیگما ! بزرگا میگن !

eblisandenzo
12-09-2012, 00:47
من با نرم افزار ییام نور شیراز قبول شدم و خدا رو هم خیلی شکر میکنم!چون توکل کردم و سال اولم هم بود و به دوستان میگم که اگر میخواید بمونید واسه سال بعد فکر همه جاش رو بکنید!

اول من مطمئا بودم نرم افزار که رشته مورد علاقه ام هست و تمام رشته های نرم افزار کل کشور رو + فقط پیام نور شیراز رو زدم و قبول شدم!!!

دوم میخواستم بگم که مثلا در مورد نرم افزار اصلا کار دولتی براش نیست!!! باید خودت رو بکشی بالا و کار پیدا کنی و اگر مهارت داشته باشی همه جا میگیرنت!!! اصلا هم ربطی نداره که توی دانشگاه دولتی باشی یا پیام نور!! همش یک درس رو و یک روش رو باید بخونی و خودت علاوه بر دانشگاه باید بری یاد بگیری!!!

الان ممکن هست کلی انرژی داشته باشید واسه اسل بعد ولی اواخر سال رو تصور کنید که دهنتون سرویس میشه!(از قول یکی از بچه هاا!

تبریک به شما ! کاملا موافقم در مورد افرادی که سال بعد میخوان کنکور بدن ! نرم افزار هم خوبه ! اما خوب یادت باشه اینجا ایرانه و خیلی جاها دانشگاه مهمه! حالا که میخوای بری سعی کن معدلت رو بیاری بالا !

A.N.A.P
12-09-2012, 00:48

داداش منم نرم افزار اوردم . غیر انتفاعی گرگان . رتبت چند بود ؟

فکرمون که به درس خوندن باز نمیشد . مجبور بودیم با بازی های رئال فصل قبل و یورو مشغول بشیم !

بیا اینم رونالدو :

Demon_342
12-09-2012, 00:50
یکی هم خو به من کمک کنه :|

یکی بی زحمت لینک بده

javidflasher
12-09-2012, 00:50
سلام دوستان
این دانشگاه گفته واسه ثبت نام کپی کارت ملی میخواد
من هنوز تقاضا ندادم!بایستی چیکار کنم ؟
آیا احتمالش هست گیر بدن و ثبت نام نکنن؟

eblisandenzo
12-09-2012, 00:52
یکی هم خو به من کمک کنه :|

سوالت در چه زمینه ای هست دوست عزیز ! همینجا بپرس

Demon_342
12-09-2012, 00:54

پرسیدم دیگه :31: این نقل قولِ زیر

یکی بی زحمت لینک بده

A.N.A.P
12-09-2012, 00:55
میگه واسم بگرد پیدا کن :دی حرف زور میزنه :دی

سلام دوستان

نه مشکلی نداره ! من دوستم ترم 4 هست تازه کارت گرفته !

Hitman-Group
[QUOTE=A.N.A.P;7211819]داداش منم نرم افزار اوردم . غیر انتفاعی گرگان . رتبت چند بود ؟

32000
البته ظلم شد به من

قبلا هم گفتم من عمومی هام رو بالای 40 زدم + شیمی 47 +فیزیک 10 ولی ریاضی 0 (منفی)
اما یکی از دوستام کل عمومی هاش داغون + شیمی 0 + ریاضی 20 + فیزیک 18 ولی اون 4000 تا از من کمتره!!!!!!!!<<<<<<خیلی ظلمه نه!!!

ولی میخواست بره غیر انتفاعی و امیدوارم قبول بشه!

alisahaf70

خدایا شکرت
فقط دوره اونم به درک
ورودتو به علم و صنعت تسلیت می گم :دی

Retired User
دوستان بگین رشته معماری چه طوریه
نریم 13 تا دختر باشن 2 تا پسر ....

mamad45
12-09-2012, 00:56
دوستان اخرین سوالم و من هم از خدمتتون مرخص میشم .
برای استفاده از سهمیه هیئت علمی حتما یک ترم باید بریم اون دانشگاهی که قبول شدیم ؟ یا طور دیگه ای هست ؟ میشه توضیح بدید ؟

eblisandenzo
12-09-2012, 00:56
پرسیدم دیگه :31: این نقل قولِ زیر

منظورم اینه اون حرفیکه میخوای تو اون تاپیک رو بگی همینجا بگو چون خیلیا الان همینجان

Retired User
12-09-2012, 00:57

جا موند صفحه قبل

AMIR-AIRGUNNER
12-09-2012, 00:58
مگه اینطوری مشکلی داره ؟ :31:

Demon_342
منظورم اینه اون حرفیکه میخوای تو اون تاپیک رو بگی همینجا بگو چون خیلیا الان همینجان

حرفی ندارم فقط میخوام بخونم تاپیکشو :|

حالا اگه لینکشو دادی :-؟ :31:

javidflasher
نه مشکلی نداره ! من دوستم ترم 4 هست تازه کارت گرفته !
ااا؟
خدا رو شکر !!
کاردانی کامپیوتر رو آوردم !!!!

sarina_zh
دوستان لطفا یکی راجع به تکمیل ظرفیت بگه که چه جوریاست؟؟؟؟؟؟
امیدی هست بهش؟ شرایطش چیه؟

A.N.A.P
12-09-2012, 00:59
واقعا تو رشته معماری رو به دختر پسراش میبینی ؟ :دی

[QUOTE=;7211819]

32000
البته ظلم شد به من

قبلا هم گفتم من عمومی هام رو بالای 40 زدم + شیمی 47 +فیزیک 10 ولی ریاضی 0 (منفی)
اما یکی از دوستام کل عمومی هاش داغون + شیمی 0 + ریاضی 20 + فیزیک 18 ولی اون 4000 تا از من کمتره!!!!!!!!<<<<<<خیلی ظلمه نه!!!

ولی میخواست بره غیر انتفاعی و امیدوارم قبول بشه!
اینا رو دیگه بیخیال . اگه اینجوریه منم حقم 8000 بود . که سر فیزیک و شیمی بالا آوردم !
شاید قسمته دیگه !
راستی به پروفایلم یه سر بزن !

Demon_342

با این اوضاع تفکیک جنسیتی باید از خداتونم باشه :31:

ALt3rnA
من راضی نیستم !
+ شدیدا تو شوک هستم ! من رتبه ام جوری بود که شریف به درک ! لا اقل امیر کبیرو مطمئن بودم میارم !
الان افتادم علم و صنعت !
بیخیال ! ناراحتم نیستم ! با xerxes میشیم هم دانشگاهی : دی

Alireza SM
12-09-2012, 01:01
پزشکی - دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خیلی تعجب کردم و خیلی خوشحالم که چرا دانشگاه های تهران قبول نشدم با این رتبه خوبی که آوردم ؟؟

xerxes again
12-09-2012, 01:03
اینجا علم و صنعتی نداریم؟
یکی به من بگه چند چنده.
واسه ثبت نام چه کنم؟
خوابگاه چجوری بگیرم؟
کلا چه گلی به سرم بگیرم؟

SALVATION1
12-09-2012, 01:03
Alireza SM@ تبریک:11:

Retired User
12-09-2012, 01:04
از نظر من بله
13 تایی میریزن سرت

واقعا تو رشته معماری رو به دختر پسراش میبینی ؟ :دی
[QUOTE=Hitman-Group;7211830]
اینا رو دیگه بیخیال . اگه اینجوریه منم حقم 8000 بود . که سر فیزیک و شیمی بالا آوردم !
شاید قسمته دیگه !
راستی به پروفایلم یه سر بزن !
نفهمیدم منظور شما رو
بحث رشتش نیست بحث کلاسشه

با این اوضاع تفکیک جنسیتی باید از خداتونم باشه :31:
من پسرم

من راضی نیستم !
+ شدیدا تو شوک هستم ! من رتبه ام جوری بود که شریف به درک ! لا اقل امیر کبیرو مطمئن بودم میارم !
الان افتادم علم و صنعت !

یادمه تو انجمن سنپادیها شما تابستون نوشته بودی رمزینه ریاضی رو تموم کردی !
فکر میکردم حتما علوم کامپیوتر شریف رو بیاری
چون واسه منم مجازی سنجش زده بود

danielo
12-09-2012, 01:05
بچه ها من یک سوال خیلی مهم دارم .لطفا جواب بدید.من مهندسی برق غیر انتفائی قبول شدم.ولی سرباز هستم و خدمتم 18/7/91 تموم میشه و به خاطر شرایطی حق ادامه تحصیل تا پایان خدمت را ندارمآیا به خاطر این 18 روز از ثبت نام در دانشگاه جلوگیری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟با پارتی بازی میشه در حد خود دانشگاه یک کاریش کرد؟؟؟

A.N.A.P
12-09-2012, 01:05
من پسرم

ایشون هم میدونست شما پسری که این حرف رو زد ! :دی

M E S S I_2
12-09-2012, 01:08
اینجا علم و صنعتی نداریم؟
یکی به من بگه چند چنده.
واسه ثبت نام چه کنم؟
خوابگاه چجوری بگیرم؟
کلا چه گلی به سرم بگیرم؟

Retired User
12-09-2012, 01:09
جدی پرسیدم جدی جواب بدید
شما اگه محیط داشنگاه رو دیده بودی میفهمیدی منظورم چیه

عمران قبول میشدم از 35 تا 20 تاشون هم مدرسه ای خودم بودن
حیف

eblisandenzo

تو دانشگاه آزاد که همینه ! سراسری رو نمیدونم !

این خیلی بده! وقتی واردش بشی خودت متوجه میشی

Elendil1
منم جهرم | روزانه | نرم افزار |

اصلآ استرس ندارم ، خیلی هم خوش حالم :دی

Demon_342
12-09-2012, 01:10

احسنت به این هوش :31: بزن قدِش

javidflasher
12-09-2012, 01:10
دوستان کاردانی علمی کاربردی با کاردانی فنی چه فرقی داره ؟

Alireza SM
12-09-2012, 01:12
بچه ها من یک سوال خیلی مهم دارم .لطفا جواب بدید.من مهندسی برق غیر انتفائی قبول شدم.ولی سرباز هستم و خدمتم 18/7/91 تموم میشه و به خاطر شرایطی حق ادامه تحصیل تا پایان خدمت را ندارمآیا به خاطر این 18 روز از ثبت نام در دانشگاه جلوگیری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟با پارتی بازی میشه در حد خود دانشگاه یک کاریش کرد؟؟؟

اضافه خدمت چقدر داری ؟ مطمعنی 1 مهر خدمتت تموم میشه ؟
همسایه ما اینطوری بود فکر کنم بالای 20 روز از خدمتش مونده بود که بقیه خدمتش رو مرخصی گرفت
غیرانتفایی که اصلا پارتی نمیخواد مطمعن باش ثبت نامت میکنن 18 مهر تاریخیه که خیلی ها هنوز مدارک ثبت نامشون رو تکمیل نکردن :31:

A.N.A.P

چقدر نرم افزار زیاد شد ماشالله ! :دی

احسنت به این هوش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزن قدِش
ما این ریشا رو تو آسیاب سفید نکردیم ! :دی

آخ تو عمرم این قدر اسپم ( اسپک ) نداده بودم !

Retired User

داداش تو بیا توضیح بده به اینا دانشگاه چه خبره
بحث تور کردن و ..... رو
البته بیشتر در سالهای بالا اتفاق میفته

A.N.A.P
12-09-2012, 01:17
بحث تور کردن و ..... رو

داداش میدونم چه خبره . یعنی شما به خودت اطمینان و اعتماد نداری ؟ سریع تسلیم میشی ؟

xerxes again
12-09-2012, 01:18
ورودتو به علم و صنعت تسلیت می گم :دی

داش الان منو به حالت در آوردی:42:
میزاشتی یه مدت خوش باشیم. حالا اطلاعات بده
چه خبره مگه اونجا؟

Retired User
12-09-2012, 01:20
داداش میدونم چه خبره . یعنی شما به خودت اطمینان و اعتماد نداری ؟ سریع تسلیم میشی ؟

شما دخترارو نمیشناسی
از بحث فاصله نگیریم
بلاخره اون 13 به 2 هست یا متعادل تره ؟

AMIR-AIRGUNNER
12-09-2012, 01:21

بحث تور کردن و ..... رو
والا من که متوجه نشدم دقیقا منظورتون چیه !
الان مثلا بعضی رشته نسبت دختر به پسرا 70 به 30 هست جو کلاساشون چجوری میشه مگه ؟

javidflasher
12-09-2012, 01:21
دوستان کاردانی علمی کاربردی با کاردانی فنی چه فرقی داره ؟
کسی اینو نمیدونه ؟

SALVATION1
12-09-2012, 01:22
دوستانی که می خواهند مثل من دوباره کنکور بدهند!
1- به کانون نروید
2 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hitman-Group
12-09-2012, 01:25
شما دخترارو نمیشناسی
از بحث فاصله نگیریم
بلاخره اون 13 به 2 هست یا متعادل تره ؟

مشکل شما چیه الان!؟

شما اعتماد بنفس داشته باش همشون رو ساپورت کن!:31:

فرض کن 5 پسر 20 تا دختر = 4 نفر گیر هر کدومتون میاد! برید حالشو ببرید!!!!:10::31::5:

ولی جدای از شوخی اگر بخوای از همین الان فکر این قضیه رو بکنی دهنت سرویس میشه!!!

ترم اول رو که گذروندی دیگه برات عادی میشه!!(تجربه دوستان)! من خودم الان نه با کسی رفیقم و نه رفیق بودم و این کار رو تا الان وقت تلف کردن میدونستم! و اعتماد بنفسم هم در برخورد با مشتریان دختر و زن خیلی بالا و geek مانند است!:7:

ALt3rnA
12-09-2012, 01:25
داش الان منو به حالت در آوردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه خبره مگه اونجا؟
میریم اردو:دی

pour-homme
12-09-2012, 01:30
من هم عمران گرمسار :40:(دانشگاه تازه تاسیس اولین ورودی هاش میشم احتمالا مثل دارالفنون عکسمون رو تو دانشگاه ثبت میکنن :7:) قبول شدم بدک نیست حداقل نیاز به خوابگاه و این حرف ندارم می شه رفت آمد کرد :42:
دوستانی که محل مورد علاقشون قبول نشدن باور کنید 4 سال چیزی نیست
این دانشگاه رو فکر نکنم کسی زده باشه احتمالا تنها سر کلاس میشینم

xerxes again
12-09-2012, 01:33
میریم اردو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داش شمام علم و صنعتی؟
منو اسگل نکنین
اطلاعات بدین تو علم و صنعت چه خبره؟

The Black Dahlia
12-09-2012, 01:37
ببخشید من سال اولمه و پزشکی اصفهان رو اوردم
ولی همه یه جوری نگام میکنن انگار اصلا قبول نشدم :-(
میشه با وجود این که امسال انتخاب رشته کردم نرم و سال بعد کنکور بدم :|؟؟؟

Sent from my XPERIA S using Tapatalk 2

Alireza SM
12-09-2012, 01:38
تجربی های عزیز کجایین پس ؟ منتظرتونم .
تکرار میکنم من پزشکی سراسری قبول شدم :31:
سوء تفاهم هم نشه ها؛ جهت اطلاع رسانی نگفتم؛ فقط جهت فخر فروشی عرض کردم :27:

SALVATION1
12-09-2012, 01:41
تجربی های عزیز کجایین پس ؟ منتظرتونم .
تکرار میکنم من پزشکی سراسری قبول شدم :31:
سوء تفاهم هم نشه ها؛ جهت اطلاع رسانی نگفتم؛ فقط جهت فخر فروشی عرض کردم :27:
منم با 3700 داروسازی نیاوردم

AMIR-AIRGUNNER
12-09-2012, 01:51

:18:
پزشکی اصفهان مگه چشه !!!
در مور سوال دومتون هم نمیشه ! تا 2 سال نمیتونید تو کنکور شرکت کنید

mmehrzad
12-09-2012, 01:59
دوستم با 680 عمران امیرکبیر نیاورده حتی
خواجه آورده
چرا امسال این طوری شده ؟
همه پریدن رو عمران ؟
خب صنعتی اصفهان که هم رنک بین المللیش بهتر هم برای یه اصفهانی ارزش نداره برا خواجه بره تهران ؟ داره؟!

xerxes again
12-09-2012, 01:59
من راضی نیستم !
الان افتادم علم و صنعت !

ایول داش
بیا با هم می ترکونیم
رشته ات چیه؟
جفتمون به علم و صنعت خوش آمدیم
من شنیدم عمران امیرکبیر قهوه ایه(داداشم امیرکبیر عمران خونده ازش بد میگه خودم نمیدونم)
البته امیرکبیر انتخاب سومم بود و علم و صنعت 4

hp722
12-09-2012, 02:11
دوستان من دیگه میرم.امیدوارم همه موفق باشید.هم کسانی که قبول شدن هم کسانی که موندن سال بعد

از مدیریت محترم هم تقاضا دارم کسی رو بن نکنند.اگر پستی هم بی ربط به تایپیک زده شده باشه شما ببخشید چون استرس وحشتناکی رو تحمل میکردیم

best wishes for you

Headphone
منم که امیرکبیر قبول شدم ...

راستی این که تو سایتش نوشته شروع کلاس ها از شنبه ، شوخیه دیگه نه ؟! :31:

xerxes again
دوستان در تاپیک کنکور 92 پرسیدم کسی جواب نداد... کسی برنامه ی آزمون های گزینه 2 رو داره؟

گزینه 2 نرو داش
3 آزمونای آخر سنجش + قلم چی
گزینه دو دیگه بعد از عید بچه ها رو مثه گوسفند رها کرد و تبایغ سال آینده
قلم چی هم همچین آش دهن سوزی نیس ولی حداقل تا یه هفته مونده به کنکور چسبیده بود بچه هاشو
من یه سال گزینه دو بودم یه سال قلم چی
گزینه دو هیچ مزیتی به قلم چی نداره
قلم چی بهتر میرسه

xerxes again
12-09-2012, 02:19
منم که امیرکبیر قبول شدم ...

راستی این که تو سایتش نوشته شروع کلاس ها از شنبه ، شوخیه دیگه نه ؟! :31:
چه رشته ای داش؟
یه علم و صنعتی با معرفت بیاد به من بگه چه خاکی باید بریزم سرم؟
سایتش سخته:31:
پیچ وا پیچه
حال نگا کردن و گشتن ندارم:20:
خوابگاه چجوری بگیرم؟
ثبت نامش چجوریاس؟
کی شروع میشه کلاس؟ مختلطه دیگه خاک بر سرم؟
دفتر چند برگ بیارم؟:31:
موهامو کوتاه کنم؟

Headphone
12-09-2012, 02:22
چه رشته ای داش؟
یه علم و صنعتی با معرفت بیاد به من بگه چه خاکی باید بریزم سرم؟
سایتش سخته:31:
پیچ وا پیچه
حال نگا کردن و گشتن ندارم:20:
خوابگاه چجوری بگیرم؟
ثبت نامش چجوریاس؟
کی شروع میشه کلاس؟ مختلطه دیگه خاک بر سرم؟
دفتر چند برگ بیارم؟:31:
موهامو کوتاه کنم؟

عمران
فردا یه زنگ بزن ازشون بپرس چجوریاسس ! ولی خیلی دانشگاه خوبیه مخصوصا عمرانش ! ایشالا از سالی دیگه جناب پرزیدنت هم میاد بهتون درس میده :31:

این خوابگاه هم شده مصیبتی اصلا نمیدونم چی باید با خودم ببرم

SALVATION1
12-09-2012, 02:24
گزینه 2 نرو داش
3 آزمونای آخر سنجش + قلم چی
گزینه دو دیگه بعد از عید بچه ها رو مثه گوسفند رها کرد و تبایغ سال آینده
قلم چی هم همچین آش دهن سوزی نیس ولی حداقل تا یه هفته مونده به کنکور چسبیده بود بچه هاشو
من یه سال گزینه دو بودم یه سال قلم چی
گزینه دو هیچ مزیتی به قلم چی نداره
قلم چی بهتر میرسه
خب حرف شما متین ولی من از سوم کانون بودم دیگه واقعا برام سخته که هر 2 هفته آزمون بدم دنبال یک چیز می گردم که 3 هفته یک بار باشه یک ذره وقت تنفس داشته باشم نمی خوام مثل سال پیش خودم رو خسته کنم...
می شه بگید از بعد عید چه تغییری کرد؟
یک سوال دیگه دی وی دی آموزش هم شنیدم می دن؟

xerxes again
12-09-2012, 02:24

دمت گرم
کلا اطلاعات فردی میخوام
جو دانشگاه چجوریاسو اینا

Alireza SM
12-09-2012, 02:28
چندنفر پزشکی داریم ؟
بچه های تجربی کجایین پس ؟

hirad_g
12-09-2012, 03:07
سلام. آقا امسال شروع دانشگاه ها که از 25 ام هستش تکلیف ماها چیه؟؟ تازه 26 ام ثبت نام باید بکنیم که!!!:24:

Retired User
12-09-2012, 03:12
من خوابم نمیبره
همه رویاهای 12 ساله یک شبه از دست رفت
هنوز باورم نمیشه
همکلاسیهای آشنا , دبیرا و حتی مدیر گروه آشنا همه از بین رفت
میترسم از آینده

xerxes again
12-09-2012, 03:22
خب حرف شما متین ولی من از سوم کانون بودم دیگه واقعا برام سخته که هر 2 هفته آزمون بدم دنبال یک چیز می گردم که 3 هفته یک بار باشه یک ذره فقط تنفس داشته باشم نمی خوام مثل سال پیش خودم رو خسته کنم...
می شه بگید از بعد عید چه تغییری کرد؟
یک سوال دیگه دی وی دی آموزش هم شنیدم می دن؟
دی وی دی آموزشی شو بگیر جلو نور آفتاب چیزای رنگی رنگی قشنگی رو ش میفته. کلا به درد پرتاب دیسک میخوره.
بعد عید زارت و زارت تبلیغ ساله بعد و میکنه. انگار نه انگار هنوز کنکوری در راهه.
سوالاشم لایه اوزونو پاره کرده
گسسته و هندسه و کله جوشو قاطی میکنه میزاره جلوت میگه حل کن.
فیزیکشو واسه نوادگان نیوتون و انیشتن طرح می کنه.
خدماتشم در حد تیم ملی ایران. از لبنان خورده دقت کن.
من سال سوم گزینه 2 بودم + گام اول. گول 3 هفته رو نخور به برنامش red runner (همون که میگفت میگ میگ) هم نمیرسه.
بعد زوم کرده رو پیش.
قلم چی کلا بهت احترام بیشتری میزاره. همه این چیزایی که گزینه بهت میده رو بدون منت در اختیارت میزاه کامل ترم هس. (که به نظر من کلا اضافیه. واسه من که بود)
قلم چی هم همون طور که گفتم همچین آش دهن سوزی نیست ولی گزینه دو آبدوغ خیاره.

xerxes again
12-09-2012, 03:31
عمران
فردا یه زنگ بزن ازشون بپرس چجوریاسس ! ولی خیلی دانشگاه خوبیه مخصوصا عمرانش ! ایشالا از سالی دیگه جناب پرزیدنت هم میاد بهتون درس میده :31:

این خوابگاه هم شده مصیبتی اصلا نمیدونم چی باید با خودم ببرم
ایول هم رشته ای. داش یه شرکت با هم تاسیس میکنیم میریم بحر تا نهر فلسطینو با هم می سازیم.
فقط اونجا حواست به استاد چینی فروش باشه. کلا ازش بر حذر باش. رهایی هم که استاد رشته عمرانه و هم رئیس دانشگاه هم عجیب ...آره(اینا از جملات قصار برادرم بود. عمران امیرکبیر خونده. ارشدشو. رهایی استاد راهنماش بوده. میگه اون موقع هنوز رئیس نبود ولی من میدونستم این یه کاره ای میشه گفتم به درد میخوره)
ولی اون چینی فروش رو حواست بهش باشه که هنوز نمیدونه کامپیوتر چیه. کلا چرتکه رو ترجیح میده.

Headphone
12-09-2012, 03:49
ایول هم رشته ای. داش یه شرکت با هم تاسیس میکنیم میریم بحر تا نهر فلسطینو با هم می سازیم.
فقط اونجا حواست به استاد چینی فروش باشه. کلا ازش بر حذر باش. رهایی هم که استاد رشته عمرانه و هم رئیس دانشگاه هم عجیب ...آره(اینا از جملات قصار برادرم بود. عمران امیرکبیر خونده. ارشدشو. رهایی استاد راهنماش بوده. میگه اون موقع هنوز رئیس نبود ولی من میدونستم این یه کاره ای میشه گفتم به درد میخوره)
ولی اون چینی فروش رو حواست بهش باشه که هنوز نمیدونه کامپیوتر چیه. کلا چرتکه رو ترجیح میده.

چه جالب داداش منم عمران خونده
چینی فروش ! منم یه چیزایی دربارش شنیدم . باشه حواسم بهش هست :31: !

ولی انگار جدی جدی میخوان از شنبه ببرنمون سر کلاس ! علم و صنعت هم فک کنم همینطور باشه

mmehrzad
12-09-2012, 03:56
بی خوابی گرفتم در حد مرگ
کل 18 سال زندگیم از پس چشم میگذره
اگه شریف بود که ظاهرا خودمو براش کشته بودم

xerxes again
12-09-2012, 04:12
چه جالب داداش منم عمران خونده
چینی فروش ! منم یه چیزایی دربارش شنیدم . باشه حواسم بهش هست :31: !

ولی انگار جدی جدی میخوان از شنبه ببرنمون سر کلاس ! علم و صنعت هم فک کنم همینطور باشه

آره منم واسه همین رفتم عمران. یکی باشه زیر کت و کولمو بگیره.
علم و صنعت که 28 ام شروع میشه مثه این که.

kahkeshan6
12-09-2012, 05:05
سلام.منم کامپیوتر شیراز آوردم:31:

wwwatiw
12-09-2012, 05:48
انگار هیچکس دانشگاه رازی نیاورده :37:
من نرم افزار دانشگاه رازی رو اوردم . البته شهر خودم اصفهانه

Headphone
12-09-2012, 06:07
اینجا کسی امیرکبیر نیست ؟

این ثبت نامش خیلی زوده من هنوز مدارکمو از دبیرستان نگرفتم ، امروزم که تعطیلن . پنجشنبه جمعه هم همینطور:19:

AmirAbbas3
12-09-2012, 07:05
مکانیک-نوشیروانی بابل-روزانه

بچه ها یکی از بچه هامون که رتبش نزدیک 4000 منطقه 2 بود میگه مکانیک-نوشیروانی بابل-

روزانه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
قبول شده میخوام ببینم دروغ میگه یا راست هیچ راهی هست که بفهمم ... اطلاعاتش رو ندارم که از سایت نتیجش رو بگیرم فقط میخوام ببینم بعداً تو دانشگاه رفتم میشه بفهمم که شبانه قبول شد یا روزانه؟
بچه ها خواهشن اگه کسی چیزی میدونه بگه چون خیلی داره ادعا میکنه با بچه ها قرار گذاشتیم دستشو رو کنیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).gif

king_darkness
12-09-2012, 07:32
عمران نقشه برداری باراجین قزوین یا برق قدرت ؟ به نظرتون کدوم بهتره ؟

hande13
12-09-2012, 07:57
دوستان اینم نتیجه 6 ماه درس خون دن من

مترجمی زبان انگلیسی - موسسه نبی اکرم تبریز

از بچه ها کسی اینجا نیفتاده با هم بریم

h0p3
12-09-2012, 08:09
WOW!!
دیشب خوابم برد همه N تا پست دادن!! :دی

اونایی که شیراز قبول شدن اگه سوالی بود بپرسن :دی :دی

alisahaf70
12-09-2012, 08:22
داش الان منو به حالت در آوردی:42:
چه خبره مگه اونجا؟

حال میای می بینی خودت :دی
کلا باحاله سوالی داشتی راهنمایی چیزی خصوصی بده راهنمایی می کنم هر چند ما خدا رو شکر داریم می ریم
به پیج فقط تو علم و صنعته که ... تو فیس بوکم سر بزن آشنا می شی :دی

M E S S I_2
12-09-2012, 08:25
عمران نقشه برداری باراجین قزوین یا برق قدرت ؟ به نظرتون کدوم بهتره ؟

ببین به کدوم رشته علاقه داری بعد همونو برو...

king_darkness
12-09-2012, 08:33
ببین به کدوم رشته علاقه داری بعد همونو برو...

هردوتاش قزوینه عمران دانشگاه آزاد ولی برق غیرانتفاعی
تعریف آزاد قزوین زیاد شنیدم به هرکی گفتم گفته که 100درصد برو ولی از قیمت شهریه ها خبر ندارم
اون یکی هم موسسه غیرانفاعی هستش که از دانشگاه خیلی کوچکتره
البته اگه عمران عمران قبول میشدم صددرصد میرفتم ولی زیاد از عمران نقشه برداری اطلاعات ندارم

M E S S I_2
12-09-2012, 08:38
هردوتاش قزوینه عمران دانشگاه آزاد ولی برق غیرانتفاعی
تعریف آزاد قزوین زیاد شنیدم به هرکی گفتم گفته که 100درصد برو ولی از قیمت شهریه ها خبر ندارم
اون یکی هم موسسه غیرانفاعی هستش که از دانشگاه خیلی کوچکتره
البته اگه عمران عمران قبول میشدم صددرصد میرفتم ولی زیاد از عمران نقشه برداری اطلاعات ندارم

من خودم دارم عمران-عمران میخونم و از نقشه برداری هم چیزایی میدونم,ببین اگه به نقشه کشی و کارهای اجرایی (صحرایی و ...) علاقه داری و ریاضیتم متوسط رو به بالا باشه بیا این رشته,منم تعریف آزاد قزوینو شنیدم و شهریشم فک کنم از 600-700 تومن کمتر نباشه! ولی اگه علاقه ای نداری نرو چون بعدا خیلی پشیمون میشی!

afshin-434
12-09-2012, 08:57
آقا این وسط فقط ما بو می‌دیم؟:D
اونایی که قبول شدن از صمیم قلب براشون آرزوی موفقیت می‌کنم اون‌هایی هم که قبول نشدن آرزو می‌کنم سال آینده قبول بشن یا اگر نمی‌خوان شرکت کنند بهشون بگن همه چیز درس نیست.
حالا توی صفحه‌های قبل برای کاهش استرستون یه چرت و پرتایی گفتیم که استرستون کم بشه شما جدی گرفتین که جواب پستام رو نمی‌دید؟؟
من سال اولم بود که کنکور دادم حالا برای ثبت نام در دانشگاه باید گواهی اشتغال به تحصیل از مدرسه بگیرم یا کارت دانش آموزی کافیه؟

مگه بده برادر جان؟! توی ایران همه می‌خوان یه اسم مهندس اول اسمشون باشه! بیا تا 1000 تا مهندس مکانیک بیکار نشونت بدم که بعضیاشون دارند کود تولید می‌کنند!

Alireza SM
12-09-2012, 08:58
سلام. آقا امسال شروع دانشگاه ها که از 25 ام هستش تکلیف ماها چیه؟؟ تازه 26 ام ثبت نام باید بکنیم که!!!:24:

اون شروع اسمی هست
وگرنه تا اولای مهر اصلا استادی نمیاد کلاس

Alireza SM
12-09-2012, 09:00
آقا این وسط فقط ما بو می‌دیم؟:D
اونایی که قبول شدن از صمیم قلب براشون آرزوی موفقیت می‌کنم اون‌هایی هم که قبول نشدن آرزو می‌کنم سال آینده قبول بشن یا اگر نمی‌خوان شرکت کنند بهشون بگن همه چیز درس نیست.
حالا توی صفحه‌های قبل برای کاهش استرستون یه چرت و پرتایی گفتیم که استرستون کم بشه شما جدی گرفتی؟
من سال اولم بود که کنکور دادم حالا برای ثبت نام در دانشگاه باید گواهی اشتغال به تحصیل از مدرسه بگیرم یا کارت دانش آموزی کافیه؟

هیچکدوم لازم نیست
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام رو توی سایت دانشگاهتون نوشته

aazp
12-09-2012, 09:29
اینجا کسی امیرکبیر نیست ؟

این ثبت نامش خیلی زوده من هنوز مدارکمو از دبیرستان نگرفتم ، امروزم که تعطیلن . پنجشنبه جمعه هم همینطور:19:

اصلا نگران نباش هر کدوم از مدارکو داری ببر بعدا خودشون تو مهر مهلت میدن باقی مدارکتو ببری ، فکر کنم همین روزا بری تو پورتالت همه واحدات ثبت شده باشه :)

Mohammaduir
12-09-2012, 09:29
از پرستاری کسی نیست؟؟؟
در ضمن در بیشتر رشته ها حتی پرستاری، حداقل 40% مرد یا زن باید باشن!
پس نگران این موضوع نباشید.

amir_70
12-09-2012, 09:39
سلام دوستان

نتیجه 3 ماه درس خوندن من شد کد رشته ۱۷۱۲

البته من بار اولی که کنکور امتحان دادم درسا رو خونده بودم هر چند ۳ سال ازش میگذشت ولی خوب درسا یادم بودن

مهندسی کامپیوتر دانشگاه شیراز(همونی که میخواستم‌و الانم خیلی خوشحالم)

vahid-p
12-09-2012, 09:41
شما امیر کبیری هستی ؟ چه رشته ای؟میخواستم وسایلو بعدا بیارم حالا چی باید بیارم دقیقا؟

اما در مورد ثبت نام. فقط یه روز وقت داری مدارکی که لازمه رو تهیه کنی و وسایلی که میخوای هم ورداری. به گفته هانی وقت برگشت نیست.
فردا سعی کن تاجایی که شده امور آموزشی رو انجام بدی. چون مثلا تعهدنامه خوابگاه رو نداشته باشی، با یکم چونه زدن بعدا هم میتونی بیاری گرچه بهتره همین الان تعهدنامه رو بدی. ( برو یه دفتر اسناد رسمی بگو برات بنویسه، فقط تو اون مدت برو کارهای دیگه رو انجام بده.

تو سایت دانشگاه نوشته روز جمعه (25ام ) ثبت نامه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبلش باید اینترنتی ثبت نام کنی. وای که دانشگاه چقدر عجله داره!!! یه روز واقعا وقت کمیه برا جور کردن مدارک اونم پنجشنبه که ادارت زودتر تعطیل میشن ( پارسال هم همین موقع بود ولی خب نتایج خیلی زودتر اعلام شد )

مشکل یا سوالی بود در خدمتیم.
موفق باشید

kamixray
12-09-2012, 09:43
بچه ها کسی دانشگاه تهران قبول شده ؟! کی باید بریم واسه ثبت نام ؟ تو سایت هیجی ننوشته

Headphone
12-09-2012, 09:43
اصلا نگران نباش هر کدوم از مدارکو داری ببر بعدا خودشون تو مهر مهلت میدن باقی مدارکتو ببری ، فکر کنم همین روزا بری تو پورتالت همه واحدات ثبت شده باشه :)

جز مدارک دیپلم همه رو دارم . هنوزم که وارد پورتال نمیشه ! راستی این که میگن 25 شهریور شروع کلاس ها ، واقعا کلاس ها دایره و استادا میان ؟

amir_70
12-09-2012, 09:48
از پرستاری کسی نیست؟؟؟
در ضمن در بیشتر رشته ها حتی پرستاری، حداقل 40% مرد یا زن باید باشن!
پس نگران این موضوع نباشید.

داداش چیکار کردی؟من دیشب یه مشکلی پیش اومد خونه نبودم الان برگشتم خونه تایپیک زیاد جلو رفته حال ندارم همشو بخونم

shifter
12-09-2012, 09:51

این چه کاریه دوست من ؟؟:18:
یکی از دوستام 5 ساله داره کنکور میده که پزشکی سراسری (حتی یه شهر کوچیک ) قبول بشه که نشده تا الان...امسال هم نشد !اونوقت شما با پزشکی اصفهان میخوای دوباره کنکور بدی؟؟:19:
بیخیال حرف مردم...

ara.look
12-09-2012, 09:52
سلام
آقا من دیشب از خوشحالی نخوابیدم:8: علوم کامپیوتر تبریز روزانه:8:
ثبت نام کی هست؟(حال خوندن پست های قبلی رو ندارم):31:

eblisandenzo
12-09-2012, 09:55
بحث تور کردن و ..... رو

اصلا صحبت تور کردن و مخ زدن نیست ! ببین یه چیزیه که خودت باید توش قرار بگیری !
یه خورده اخلاق آدم دخترونه میشه ! اینو چون دیدم دارم میگم ! تو همین دانشگاه خودمون چندتا پسر معماریی میشناسم ! یه جورایی شدن چوپون گله دخترها ! ( بی ادبی به دخترها نشه)) اینو تو دانشگاه بهشون میگن !
تا نبینی نمیگیری چی میگم !

راستی دوستان یه سوال !

کسی که غیر انتفاعی قبول میشه اسمش تو تکمیل ظرفیت میاد ؟

تو کارنامه نهایی اگر روزانه یا شبانه قبول شه میتونه انتقالی بگیره ؟

hande13
12-09-2012, 09:56
نوشته شده توسط hande13

-------------------
مگه بده برادر جان؟! توی ایران همه می‌خوان یه اسم مهندس اول اسمشون باشه! بیا تا 1000 تا مهندس مکانیک بیکار نشونت بدم که بعضیاشون دارند کود تولید می‌کنند!

نه داداش من ناراضی نیستم من 5 سال قبل دیپلم فنی گرفتم تو این سال مجبور شدم مدرک پیش انسانی بگیرم که اونم تو خرداد تموم کردم از اول هم حد توانم رو همین دانشگاه میدونستم و دانسگاه سراری تبریز رو همینجور خوش بینانه زدم فقط دانشگاههای شهر خودم رو زدم واونم قبول شدم

از اولم این رشته رو میخواستم و فقط کنکور زبان شرکت کردم

تبریک میکم به دوستایی که قبول شدن و اون عزیزایی که قبول نشدن ناامید نباشن سال دیگه مطمئنن به خواستشون میرسن
ممنون

hande13
12-09-2012, 09:59
آمار کل بچه های قبولی که تو این جا اطلاعات قبولیشون رو زدن رو جمع کردم اگه دوستان و مدیرا موافقن بزارم که هم یک آرشیو بشه هم خاطره

نظرتون چیه

Mohammaduir
12-09-2012, 10:01
داداش چیکار کردی؟من دیشب یه مشکلی پیش اومد خونه نبودم الان برگشتم خونه تایپیک زیاد جلو رفته حال ندارم همشو بخونم
من یادم رفت چی قبول شدی؟؟؟
من که پرستاری تهران میخواست، امسال نشد و افتادم پرستاری کاشان (شهر خودم)
طبق معمول تاپیک با اسپک جلو رفته، چیز مهمی نگفته کسی زیاد ولی جالبه بخونی!
تازه مدیر هم اومد جنگمون کرد :27:

vahid-p
12-09-2012, 10:02
جز مدارک دیپلم همه رو دارم . هنوزم که وارد پورتال نمیشه ! راستی این که میگن 25 شهریور شروع کلاس ها ، واقعا کلاس ها دایره و استادا میان ؟
ببین دانشگاههایی که سال بالایی ها 25 ام میان، شروع ورودی های جدیدش یه هفته بعده. مثلا ما از شنبه این هفته ( 18ام ) کلاسامون شروع شده و ورودی های جدید 25 ام ( هر چند فقط یه روز برای تهیه مدارک وقت دارن ) و واقعا کلاسا دایره. سال قبل ما 26 ام سر کلاس بودیم.

aazp
12-09-2012, 10:03
میگم که نقص مدارک میخوری بعد باید مدارکتو ببری مشکل حادی نیستش ، اگر گواهی موقت دیپلمت رو داری ببری که چه بهتر ، در مورد پورتالم حالا در روزها و سالهای آینده باهاش بیشتر آشنا میشی :) !
من خودم یادمه روز اول دانشگاه دو تا کلاس داشتم جفتش هم تشکیل شد ، فیزیک2 و اندیشه1.

M . Sayid

تبریک میگم !
جهرم شیراز ؟

یه بنده خدایی اونجا هست اوروچی نام ! سلام ما و چنتا از بچه ها رو بهش برسون !:دی !

eblisandenzo
آمار کل بچه های قبولی که تو این جا اطلاعات قبولیشون رو زدن رو جمع کردم اگه دوستان و مدیرا موافقن بزارم که هم یک آرشیو بشه هم خاطره

نظرتون چیه

کار بسیار خوبی کردی ! دم شما گرم

یه پیشنهاد !

الان نزار ! وایسا همه بیان بگن ! بعدش با فرمت pdf بزار! یادگار ماندگار p30world ! شماره 1

اسم رشته / دوره تحصیلی / شهر / رتبه / منطقه

کار نو و جالبی از آب در میاد ! خیلی هم خاطره میشه

ara.look
سلام
میشه یکی دفترچه و اصلاحیه هاش رو آپلود کنه؟
ممنون.

alone_boy
12-09-2012, 10:08
آقا اخبار که میگفت غیرانتفاعی 60 هزار صندلی خالی داره.یعنی امیدی هست که توی تکمیل ظرفیت قبول بشم؟!

amir_70
12-09-2012, 10:10
سلام دوستان

نتیجه 3 ماه درس خوندن من شد کد رشته ۱۷۱۲

البته من بار اولی که کنکور امتحان دادم درسا رو خونده بودم هر چند ۳ سال ازش میگذشت ولی خوب درسا یادم بودن

مهندسی کامپیوتر دانشگاه شیراز(همونی که میخواستم‌و الانم خیلی خوشحالم)

من یادم رفت چی قبول شدی؟؟؟
من که پرستاری تهران میخواست، امسال نشد و افتادم پرستاری کاشان (شهر خودم)
طبق معمول تاپیک با اسپک جلو رفته، چیز مهمی نگفته کسی زیاد ولی جالبه بخونی!
تازه مدیر هم اومد جنگمون کرد :27:

داداش مهندسی کامپیوتر دانشگاه شیراز

ALt3rnA
12-09-2012, 10:12
بچه ها

7- رسيد پستی تائيديه ارزش تحصيلی (ديپلم و پيش دانشگاهی)

اینو جز مدارک ثبت نام زده واسه ما
چی چی هست این ؟ باید از کجا بگیرم ؟
همه رو دارم غیر این

- اصل مدرک پيش دانشگاهی و دو نسخه تصوير آن
اینم منظورش کارنامه پیش هست ؟؟

- اصل مدرک پايان تحصيلات متوسطه و دو نسخه تصوير آن (برای داوطلبان نظام قديم و جديد متوسطه)
اینم دیپلمه دیگه ؟؟

Haniiii
12-09-2012, 10:15
اما در مورد ثبت نام. فقط یه روز وقت داری مدارکی که لازمه رو تهیه کنی و وسایلی که میخوای هم ورداری. به گفته هانی وقت برگشت نیست.
فردا سعی کن تاجایی که شده امور آموزشی رو انجام بدی. چون مثلا تعهدنامه خوابگاه رو نداشته باشی، با یکم چونه زدن بعدا هم میتونی بیاری گرچه بهتره همین الان تعهدنامه رو بدی. ( برو یه دفتر اسناد رسمی بگو برات بنویسه، فقط تو اون مدت برو کارهای دیگه رو انجام بده.

تو سایت دانشگاه نوشته روز جمعه (25ام ) ثبت نامه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبلش باید اینترنتی ثبت نام کنی. وای که دانشگاه چقدر عجله داره!!! یه روز واقعا وقت کمیه برا جور کردن مدارک اونم پنجشنبه که ادارت زودتر تعطیل میشن ( پارسال هم همین موقع بود ولی خب نتایج خیلی زودتر اعلام شد )

مشکل یا سوالی بود در خدمتیم.
موفق باشید

پارسال ما 2 روز کاری وقت داشتیم برای جمع کردن مدارک و ... ! البته چون فقط 5 شنبه و جمعه میتونن ثبت نام بزارن اینطوری شده ... هفته دیگه دیره در نتیجه مجبورن این جمعه بزارن ...

مطمئنا خیلی از بچه ها مدارک رو نمیتونن کامل بیارن ... ولی سعی کنین هر چقدرش رو که میتونین جور کنین ...

shahabprince
12-09-2012, 10:19
میگم بچه ها کسی میدونه آندروید 4.1 کی واسه galaxy s3 میاد؟:31:
وای امشب Iphone 5 هم معرفی میشه
به این میگن اسپم از من یاد بگیرید

eblisandenzo
12-09-2012, 10:20
آقا اخبار که میگفت غیرانتفاعی 60 هزار صندلی خالی داره.یعنی امیدی هست که توی تکمیل ظرفیت قبول بشم؟!

دوست عزیز این ظرفیتها بیشتر برای رشته ریاضی و در دوره پیام نور هستش ! منظور روزانه نیست ! اگه هم روزانه باشه ! شهرهای دور و رشته های درجه 2 یا 3 هستش !

سلام
میشه یکی دفترچه و اصلاحیه هاش رو آپلود کنه؟
ممنون.

از اینجا میتونی ببینی فکر کنم

vahid-p
12-09-2012, 10:23
هانی یه جا گفته بودی :

مهندسی کامپیوتر ... راستش بهتره در مورد خوابگاه از یه نفر که استفاده کرده بپرسی ... ولی فعلا یه سری لوازم ضروری بیار 2 هفته بگذره میفهمی دقیقا چیا لازم هست ...

مگه تو خوابگاهی نیستی؟ میگم چرا کم پیدایی!

مطمئنا خیلی از بچه ها مدارک رو نمیتونن کامل بیارن ... ولی سعی کنین هر چقدرش رو که میتونین جور کنین ...
دقیقا. من خودم همه مدارکم تکمیل بود، ولی بعد که اومدم دیدم خیلیا با مدارک ناقص اومدن و بعضی ها هم بعدا ثبت نام کردن!
پس پیشنهاد اینه کل سعیتون رو بکنید ولی اگه نشد نگران نباشید.

M A M M U T
12-09-2012, 10:26
1-آقا من که نیمسال دوم قبول شدم باید کی ثبت نام کنم؟ مثل بقیه؟
2-ثبت نام اینترنتی برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز ممکنه؟فرقی با حضوری نداره؟یهو بدبخت نشم:)

Hitman-Group
12-09-2012, 10:38
چند تا رفییق من دارم که اونا هم مهندسی کامپیوتر(نمیدونم کدوم گرایش) غیر انتفاعی پاسارگاد شیراز قبول شدن!(مرودشت)

قبولی ارشد پیام نور خیلی بیشتره و میگن غیر انتفاعی بدرد نمیخوره!(کیفیتش پایین تر از پیام نوره)

به هر حال موفق باشن!

alone_boy
12-09-2012, 10:40
دوست عزیز این ظرفیتها بیشتر برای رشته ریاضی و در دوره پیام نور هستش ! منظور روزانه نیست ! اگه هم روزانه باشه ! شهرهای دور و رشته های درجه 2 یا 3 هستش !
منم که نگفتم روزانه
اشتباه نکنم خدایی بود که گفت 60 هزار صندلی خالی مربوط به رشته های ریاضی و فنی که بیشترشون مربوط به غیرانتفاعی هستن خالیه!

Alireza SM
12-09-2012, 10:54
بچه هایی که هیچی قبول نشدن نگران نباشن؛ بعد از پایان ثبت نام ( در اوایل مهر ) سازمان سنجش اعلام میکنه که کسایی که قبول نشدن برن دانشگاه های غیرانتفایی و هر رشته کاردانی که میخوان ثبن نام کنن

alone_boy
12-09-2012, 11:03
بچه هایی که هیچی قبول نشدن نگران نباشن؛ بعد از پایان ثبت نام ( در اوایل مهر ) سازمان سنجش اعلام میکنه که کسایی که قبول نشدن برن دانشگاه های غیرانتفایی و هر رشته کاردانی که میخوان ثبن نام کنن
جدی میگی؟!
رشته های کاردانی فقط؟!.آخه من حدود 18 تا غیرانتفاعی زدم که هیچکدوم رو قبول نشدم.

ara.look
12-09-2012, 11:11
سلام
کسی میدونه که محل تشکیل کلاس های علوم کامپیوتر تبریز تو خود تبریز یا نه؟ من دفترچه رو خوندم ولی بازم یجورایی نگرانم.:45:

hp722
12-09-2012, 11:13
بچه ها

همه رو دارم غیر این

- اصل مدرک پايان تحصيلات متوسطه و دو نسخه تصوير آن (برای داوطلبان نظام قديم و جديد متوسطه)
اینم دیپلمه دیگه ؟؟

جواب سوال اولت.میری پست و میگی تاییدیه تحصیلی میخوام.اونام 4تا برگه بهت میدن.2تاش برای دیپلم و 2تاش برای پیش دانشگاهی.آدرس دانشگاتو مینویسی و اطلاعاتت رو تکمیل میکنی و 2تاش رو پست میکنن برای دانشگاه و 2تاشم میمونه دست خودت.به همین سادگی به همین خوشمزگی

سوال دومم که هنوز چون مدرک پیش رو ندادن پس یحتمل همون کارنامه هست

سوال سومم که دیگه آره.همون دیپلمه.ریزنمرات 3ساله ات رو هم ببر.از همشونم کپی برابر اصل بگیر

Hossein_128
12-09-2012, 11:26
سلام

محل تشکیل کلاس های دانشگاه آزاد توی همون دانشگاهی ـه که آزمون گرفتن؟ یا دانشجو منتقل میشه به دانشگاه ناحیه ی محل سکونت؟

mostafa.atish
12-09-2012, 11:31
دانشجوی مهندسی فردوسی اینجا داریم؟؟ اگه باشه که راهنماییم کنه....

A.N.A.P
12-09-2012, 11:31
دوستان ثبت نام دقیقا از کی شروع میشه ؟

Mohammaduir
12-09-2012, 11:32
دوستان ثبت نام دقیقا از کی شروع میشه ؟
به سایت دانشگاهت مراجعه کن. اگه نبود از اطلاعیه سازمان سنجش استفاده کن.

hp722
12-09-2012, 11:35
سلام

محل تشکیل کلاس های دانشگاه آزاد توی همون دانشگاهی ـه که آزمون گرفتن؟ یا دانشجو منتقل میشه به دانشگاه ناحیه ی محل سکونت؟

شما کدوم دانشگاه درومدی؟تو همون دانشگاهم محل تشکلیل کلاساست.مثلا من پارسال کنکور آزاد دادم تو تهران و برق قدرت ابهر درومدم و باید میرفتم ابهر.هیچ ارتباطی به محل آزمون نداره

A.N.A.P
12-09-2012, 11:36
تبریک میگم !
جهرم شیراز ؟

یه بنده خدایی اونجا هست اوروچی نام ! سلام ما و چنتا از بچه ها رو بهش برسون !:دی !
دمت گرم ! هنوز تو فکر اوروچی هستی ؟ :دی

A.N.A.P
12-09-2012, 11:37
میگم بچه ها کسی میدونه آندروید 4.1 کی واسه galaxy s3 میاد؟:31:
وای امشب Iphone 5 هم معرفی میشه
به این میگن اسپم از من یاد بگیرید

1- 100% میاد . هنوز تو تست هست ولی زود میاد !
2- میخوای بخری ؟
:دی

به سایت دانشگاهت مراجعه کن. اگه نبود از اطلاعیه سازمان سنجش استفاده کن.
سایت دانشگاه خبری نیست . اون اطلاعیه کجاست ؟ بی زحمت لینکشو بده !

ashjaee
12-09-2012, 11:39
دانشجوی مهندسی فردوسی اینجا داریم؟؟ اگه باشه که راهنماییم کنه....

شما سوالتون رو بپرسین من و یا خیلی دیگه از بچه های مهندسی فردوسی اینجا هستن

hp722
12-09-2012, 11:41
1- 100% میاد .
2- میخوای بخری ؟
:دی

سایت دانشگاه خبری نیست . اون اطلاعیه کجاست ؟ بی زحمت لینکشو بده !

بیا اینم لینکش:

Mt.Shadow
12-09-2012, 11:42
این تأييديه تحصيلي چیه تو مدارک مورد نیاز واسه ثبت نام زده ؟
یه چیز باهالی هم زده

همچنين به همراه داشتن وسايل شخصي ( شامل : دو عدد پتو، ملافه و ... ) ضروري مي باشد.

حتما" لازمه موقع ثبت نام پتو دستت باشه ؟؟:24:

ریحانه2
12-09-2012, 11:43
سلام به همگی. من توی سراسری شیمی محض خوارزمی قبول شدم و توی آزاد شیمی کاربردی علوم داروئی.
واقعا موندم کدومو برم. میگن شیمی محض خییلی تئوریه و شیمی کاربردیی آزمایشگاهی تر.
من آزمایشگارو دوس دارم و یجورایی کاربردی رو ترجیح میم. اما این آزاده و اون سراسری. نمیدونم باید به رشته بیشتر اهمیت بدم یا به دانشگاهش.
میگن محض و کاربردی خیلی فرقی نداره تو درساش ولی تو شیمی کاربردی دیدشون آزمایشگاهیه ولی محضا بیشتر دید عمقی داره به درس. اصن نمیدونم کی درست میگه. بعضی ها میگن تا لیسانس فرقی با هم نداره. و بعدا مهم میشه. بعضیا هم میگن که کاربردی کار براش بیشتره.
لطفا کمکم کنید. میشه بگید کدوم حرف درسته . دانشجوهای شیمی میتونن کمکمک کنن؟؟

M . Sayid
12-09-2012, 11:45
دمت گرم ! هنوز تو فکر اوروچی هستی ؟ :دی

خاطراته دیگه ! نمیشه کاریش کرد:دی !

Haniiii
12-09-2012, 11:49
هانی یه جا گفته بودی :

مگه تو خوابگاهی نیستی؟ میگم چرا کم پیدایی!

دقیقا. من خودم همه مدارکم تکمیل بود، ولی بعد که اومدم دیدم خیلیا با مدارک ناقص اومدن و بعضی ها هم بعدا ثبت نام کردن!
پس پیشنهاد اینه کل سعیتون رو بکنید ولی اگه نشد نگران نباشید.

کی گفته من خوابگاهی نیستم ؟ :31: 2 ترم قبل 1 ماه و نیم خوابگاه اومدم کلا ! ...

در مورد مدارک من اصلا فکر نمیکردم انقدر مدارک بعضی ها ناقص باشه ! ... + هنوز هم بعد از 1 سال بعضی از بچه ها رو میشناسم کامل نکردن !

hp722
12-09-2012, 11:50
این تأييديه تحصيلي چیه تو مدارک مورد نیاز واسه ثبت نام زده ؟
یه چیز باهالی هم زده

حتما" لازمه موقع ثبت نام پتو دستت باشه ؟؟:24:

رفیق تو صفحه قبل گفتم.بری پست بگی تاییدیه تحصیلی برای دیپلم و پیش میخوای خودش بهت میده و میگه چیکار کنی

hande13
12-09-2012, 11:51
کار بسیار خوبی کردی ! دم شما گرم یه پیشنهاد ! الان نزار ! وایسا همه بیان بگن ! بعدش با فرمت pdf بزار! یادگار ماندگار p30world ! شماره 1 اسم رشته / دوره تحصیلی / شهر / رتبه / منطقه کار نو و جالبی از آب در میاد ! خیلی هم خاطره میشه-----------------------------

دوست عزیز مرسی که لااقل شما به پیشنهادم جواب دادی باقی دوستان هم موافق باشن حتما میزارم فقط دوستان هیچکدوم رتبشون رو نگفتن من شهر و دانشگاه و رشته قبولی دوستان رو دارم مونده رتبه ها اونم ردیف بشه انسالله هم واسه خودمون خاطره میشه هم واسه کنکوریهای سالای بعد کمک کردیم

vahid-p
12-09-2012, 11:54
دوستم با 680 عمران امیرکبیر نیاورده حتیخواجه آوردهچرا امسال این طوری شده ؟همه پریدن رو عمران ؟خب صنعتی اصفهان که هم رنک بین المللیش بهتر هم برای یه اصفهانی ارزش نداره برا خواجه بره تهران ؟ داره؟!کشوری حتما عمران امیرکبیر رو میاورد. ایشون حتما 680 منطقه دو هستن. با منطقه شاید نشه.

Mt.Shadow
12-09-2012, 11:54
رفیق تو صفحه قبل گفتم.بری پست بگی تاییدیه تحصیلی برای دیپلم و پیش میخوای خودش بهت میده و میگه چیکار کنی

پست کجا برم شهر بومی خودم (یعنی جایی که دیپلم و پیش رو گرفتم ) یا شهری که الان ساکن اونم یا شهری که داشگاه قبول شدم؟؟؟

eblisandenzo
12-09-2012, 11:55
دوست عزیز مرسی که لااقل شما به پیشنهادم جواب دادی باقی دوستان هم موافق باشن حتما میزارم فقط دوستان هیچکدوم رتبشون رو نگفتن من شهر و دانشگاه و رشته قبولی دوستان رو دارم مونده رتبه ها اونم ردیف بشه انسالله هم واسه خودمون خاطره میشه هم واسه کنکوریهای سالای بعد کمک کردیم

من شبیه همچین چیزی رو تو فروم مهندسان ایران تو ارشد دیدم ! فکر کنم بهتره با مدیر صحبت کنیم تا یه اطلاعیه ای چیزی بده ! یکی از بچه های گرافیست رو هم میگیم یه طرح براش بزنه !

50تا کارنامه هم که باشه خوبه ! میشه کارنامه p30world !

hp722
12-09-2012, 11:58
پست کجا برم شهر بومی خودم (یعنی جایی که دیپلم و پیش رو گرفتم ) یا شهری که الان ساکن اونم یا شهری که داشگاه قبول شدم؟؟؟

والا چه عرض کنم:18:چه سوالاتی.من از همون شهر خودم فرستادم.فکر نمیکنم فرقی بکنه.پسته دیگه.پست پیشتاز.از هرجا بفرستی میره.تا اونجا که یادمه 250کیلومتر با دانشگات فاصله داشتی.لازم نیست واسه 1پست بکوبی بری اونجا.از شهر خودت همون پست کن

eblisandenzo
12-09-2012, 12:01
دوستان میشه جواب من رو بدین !

راستی دوستان یه سوال !

کسی که غیر انتفاعی قبول میشه اسمش تو تکمیل ظرفیت میاد ؟

تو کارنامه نهایی اگر روزانه یا شبانه قبول شه میتونه انتقالی بگیره ؟

Mt.Shadow
12-09-2012, 12:01
والا چه عرض کنم:18:چه سوالاتی.من از همون شهر خودم فرستادم.فکر نمیکنم فرقی بکنه.پسته دیگه.پست پیشتاز.از هرجا بفرستی میره.تا اونجا که یادمه 250کیلومتر با دانشگات فاصله داشتی.لازم نیست واسه 1پست بکوبی بری اونجا.از شهر خودت همون پست کن
ببخشید که اینقدر سوال میپرسم:23:
الان که میخوام برم پست باید دیپلم و پیش رو هم ببرم؟؟

hp722
12-09-2012, 12:05
ببخشید که اینقدر سوال میپرسم:23:
الان که میخوام برم پست باید دیپلم و پیش رو هم ببرم؟؟

الان مگه میخوای بری؟واسه پیام نور که گفتن 30شهریور بریم سایت گلستان.حتما روزانه جلوتره

آره همه مدارکت رو ببر.اونقد که یادمه من برده بودم.توام ببر.یادم نیست لازم شد یا نه ولی محض احتیاط ببر.برو یه چندتایی هم کپی برابر اصل بگیر تو خونه مدارکت رو داشته باشی وقتی تحویل دانشگاه میدی

p990
12-09-2012, 12:07
دوستان یک سوال مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه الزهرا با چند کشوری قبول میشه؟

Mt.Shadow
12-09-2012, 12:09
الان مگه میخوای بری؟واسه پیام نور که گفتن 30شهریور بریم سایت گلستان.حتما روزانه جلوتره

آره همه مدارکت رو ببر.اونقد که یادمه من برده بودم.توام ببر.یادم نیست لازم شد یا نه ولی محض احتیاط ببر.برو یه چندتایی هم کپی برابر اصل بگیر تو خونه مدارکت رو داشته باشی وقتی تحویل دانشگاه میدی

ممنون دوست عزیز تو سایت دانشگاه که زده ثبت نام از 91/7/1 هنوز یه هفته ای وقت دارم :46:

ALt3rnA
12-09-2012, 12:13
بچه ها

همه رو دارم غیر این

اینم دیپلمه دیگه ؟؟

بچه ها مهمه به خدا ! من قراره ثبت نام کنم چن روز دیگه ! یکی بگه اینا چی ان لطفا !!

hp722
12-09-2012, 12:20
بچه ها مهمه به خدا ! من قراره ثبت نام کنم چن روز دیگه ! یکی بگه اینا چی ان لطفا !!

دقیقا تو صفحه 216 جواب شمارو دادم

shakerifar
12-09-2012, 12:21
دوستان امیرکبیری این پورتالش چرا اینجوریه؟؟؟هر چی میزنم می گه اطلاعات وارد شده معتبر نمی باشد؟؟؟

Headphone
12-09-2012, 12:25
دوستان امیرکبیری این پورتالش چرا اینجوریه؟؟؟هر چی میزنم می گه اطلاعات وارد شده معتبر نمی باشد؟؟؟

دقیقا منم همین مشکلو دارم

شاید تا شب درست شه !
خداییش خیلی زود میخوان کلاسارو شروع کنن

چی قبول شدی به سلامتی ؟

Haniiii
12-09-2012, 12:25

چند ساعت صبر کن ... پارسال هم من این مشکل رو صبح اعلام نتایج داشتم ... احتمالا هنوز اطلاعاتت رو وارد نکردند ....

aazp
12-09-2012, 12:27
کلا پورتال امیرکبیر فقط مایه دردسره ، نگران نباش خیلی امروز تقریبا همه ادارات اونجا تعطیله، مگه چی میزنی که میگه نامعتبره؟

deaddeaddead
12-09-2012, 12:42
توی تعهد نامه بازپرداخت تسهیلات دریافتی از صندوق رفاه نوشته:
"اين فرم بايستي در يكي از دفاتر اسناد رسمي به طور دقيق و درج همه موارد به صورت خوانا تنظيم و به ثبت برسد"
بعدش هم یک فرم نشون داده
1.این فرم رو باید از کجا گرفت؟ تو شهر خودمون پیدا نمیشه؟
2.دفاتر اسناد رسمی حتما باید شهر خودمون باشه یا شهری که دانشگاه قبول شدم هم میشه؟

Werner
12-09-2012, 12:43
سلام ... برق صنعتي اصفهان قبوليدم:41:... كسي اينجا برق صنعتي اورده؟

aazp
12-09-2012, 12:47
چرا ناراحتی ؟ دانشگاه به این خوبی

EngineeR EhsaN
12-09-2012, 12:48
کسی شهر ما قبول نشده؟ :31:

parwazsena
12-09-2012, 12:50
سلام
بین سه رشته صنایع غذایی و مهندسی اب و خاک
و گیاه پزشکی کدوم بهتره؟ هر چی گشتم چیز درست حسابی پیدا نکردم
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

danielo
12-09-2012, 12:57

alone_boy
12-09-2012, 13:08
حسینی های از همه چی گفت الا تکلیف اون 59 هزار صندلی خالی

Headphone
12-09-2012, 13:14
خوابگاه امیرکبیر داخل دانشگاهه یا بیرونش ؟

کلا کیفیتش چطوره ؟

vahid-p
12-09-2012, 13:20
خوابگاه امیرکبیر داخل دانشگاهه یا بیرونش ؟

کلا کیفیتش چطوره ؟
بیرون دانشگاه ولی خیلی به دانشگاه نزدیکه ( فقط عرض یک خیابون ) . شما که ورودی جدید هستید در خوابگاه شهدا اسکان داده میشید.
خوابگاهش به نسبت دانشگاههای دیگه خوبه ولی به شریف مطمئنا نمیرسه. ( البته یه نکته مهم، ورودی های جدید اینترنت وایرلز ندارن - البته از خوابگاه کناری برای اتاق ما میرسید و فیض میبردیم :) )

danielo
12-09-2012, 13:21
یک سوال دیگهمن میخوام لیست انتخاب رشته ام را ببینم.چطوری باید این کار را کنم.هیچ لینکی در سایت پیدا نکردم

urchin7
12-09-2012, 13:28
پزشکی بندر عباس قبول شدم....خدا رو شکر:40:
تبریک می گم
منم دندون پزشکی بندرعباس قبول شدم
بچه کجایی و رتبه ات چند بود؟

vahid-p
12-09-2012, 13:30
تا الان از بچه های پی سی ورلد سه امیرکبیری داریم :

ahamid555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - مهندسی شیمی امیرکبیر
Headphone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - مهندسی عمران امیرکبیر
shakerifar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - مهندسی معدن امیرکبیر

پارسال هم دقیقا سه نفر بودیم از پی سی ورلد. خودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (م.پزشکی)، Haniii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (م. کامپیوتر )و Sadeq_ms (م. کامپیوتر)
و aazp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (مهندسی برق ) که سال آخر برقن.
این برای این بود که بدونیم کی به کیه و هر سوالی بود بتونید از بچه ها بپرسید. کسی دیگه امیرکبیری بود یه پ.خ بده.

black.assassin
12-09-2012, 13:33
دوستان منم یه جا قبول شدم اصلا معلوم نیست به کجا وابستس. اصلا مستقله یا نه. هرکی چیزی میدونه کمک کنه. من دانشکده فنی مهندسی گلبهار رشته نرم افزار قبول شدم. نزدیک مشهده. یه چیزایی فهمیدم اما مطمئن نیستم اینکه این دانشکده جزو دانشکده های فردوسی حساب میشه.
الان نمی دونم برای ثبت نام کجا برم ؟
خوابگاه داره اصلا یا نه ؟ اگه داره کجاست ؟
فردوسی گفته 27 ام شروع میشه ثبت نام سنجش گفته 26 . الان نمی دونم کی باید برم برای ثبت نام.
اگه از دوستان کسی هست که اطلاعاتی داره دریغ نکنه لطفا

wwwatiw
12-09-2012, 13:34
چرا دانشگاه رازی هیچ اطلاعیه ای نمیزنه که بفهمیم چی کار کنیم؟؟؟:41:

Haniiii
12-09-2012, 13:34
بیرون دانشگاه ولی خیلی به دانشگاه نزدیکه ( فقط عرض یک خیابون ) . شما که ورودی جدید هستید در خوابگاه شهدا اسکان داده میشید.
خوابگاهش به نسبت دانشگاههای دیگه خوبه ولی به شریف مطمئنا نمیرسه. ( البته یه نکته مهم، ورودی های جدید اینترنت وایرلز ندارن - البته از خوابگاه کناری برای اتاق ما میرسید و فیض میبردیم :) )

کاملا مخالفم با قسمتی که Bold کردم !

vahid-p
12-09-2012, 13:38
تبریک می گم

هم استانی تبریک میگم. به شما deaddeaddead هم تبریک میگم. نمیدونم کجایی هستین/
هوای همشهریای ما ( ج ن . . . و ب س ت . . . ها )رو اونجا داشته باش. البته بیشتر پزشکی قبول شدن ولی خب دندان پزشکی هم هستن.

deaddeaddead
12-09-2012, 13:40
تبریک می گم

تبریک !!!!
گنبد کاووس . 1048
شما چطور؟

vahid-p
12-09-2012, 13:42
کاملا مخالفم با قسمتی که Bold کردم !
حالا هر کسی نظری داره ولی من که خوابگاه دانشگاه تهران ( اونم سال بالایی هاشو ) و شیراز رو دیدم به نظرم خوابگاه خودمون خوب اومد. ( مخصوصا خوابگاه شهدا )
نه که بگم خوبه ها، نسبی گفتم خوبه. یعنی به نسبت جاهایی که دیدم.

تبریک !!!!
گنبد کاووس . 1048
شما چطور؟
زیر آواتارشون نوشته "قشم"
خیلی خوبه با اینکه بومی نیستید قبول شدید.
موفق باشید

Alireza SM
12-09-2012, 13:45
بچه های پزشکی کجا قبول شدین ؟
من علوم پزشکی اردبیل قبول شدم

urchin7
12-09-2012, 13:49
پزشکی - دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خیلی تعجب کردم و خیلی خوشحالم که چرا دانشگاه های تهران قبول نشدم با این رتبه خوبی که آوردم ؟؟
نبریک می گم
رنبه ات چند بود؟
از خوده اردبیل هستی؟

Alireza SM
12-09-2012, 13:51
نبریک می گم
رنبه ات چند بود؟
از خوده اردبیل هستی؟

بله از اردبیل هستم.
رتبه من حدود 1600 بود فکر کنم.
شما چی قبول شدین ؟

pour-homme
12-09-2012, 14:06
بچه ها یکی به من کمک کنه
من دانشگاه گرمسار قبول شدم . اینجوری که نوشته دانشگاه امیرکبیر هست پردیس گرمسار تو سایت امیر کبیر که میریم یک وب سایت داره حالا من برای ثبت نام چکار باید بکنم؟
امروز که تعطیلی هستن زنگ بزن (چه گرمسار ، چه امیرکبیر)؟

urchin7
12-09-2012, 14:08
توی تعهد نامه بازپرداخت تسهیلات دریافتی از صندوق رفاه نوشته:
"اين فرم بايستي در يكي از دفاتر اسناد رسمي به طور دقيق و درج همه موارد به صورت خوانا تنظيم و به ثبت برسد"
بعدش هم یک فرم نشون داده
1.این فرم رو باید از کجا گرفت؟ تو شهر خودمون پیدا نمیشه؟
2.دفاتر اسناد رسمی حتما باید شهر خودمون باشه یا شهری که دانشگاه قبول شدم هم میشه؟
تو سایت دانشگاه واسه دانلوده

shakerifar
12-09-2012, 14:12
دقیقا منم همین مشکلو دارم

شاید تا شب درست شه !
خداییش خیلی زود میخوان کلاسارو شروع کنن

چی قبول شدی به سلامتی ؟
من هنوز تو جوم اینا چجوری دارن با این سرعت کار می کنن!!!!!!!!!
مهندسی معدن(متاسفانه هرچند بازم جای شکرش باقیه)

urchin7
12-09-2012, 14:21
تبریک !!!!
گنبد کاووس . 1048
شما چطور؟
قشم
3100
سهمیه داره

urchin7
12-09-2012, 14:22
بله از اردبیل هستم.
رتبه من حدود 1600 بود فکر کنم.
شما چی قبول شدین ؟
دندون پزشکی بندرعباس

foxman_x2000
12-09-2012, 14:36
سلام . من هر چی گشتم تو موضوعات چیزی پیدا نکردم کمکم کنه . من دانشگاه ازاد پرند کارشناسی کامپیوتر سخت افزار و پیام نور اشهارد کارشناسی فناوری اطلاعات قبول شدم .من گیج شدم ممنون میشم کمکم کنید انتخاب کنم . اگه میشه یه ارزشیابی کلی از لحاظ محیط -سطح علمی - ارزش مدرک - امکان قبولی در دروس ( با توجه به اینکه من زیاد درس نمیخونم اگه میخوندم رتبه ام این همه بد نمیشد) و ... کنیم

mmehrzad
12-09-2012, 14:46
تبریک بگم یا تسلیت که ناراحتید
برق صنعتی نمیشناسمولی با هم م دانشکده ایم
برق و نرم افزار ( کامپیتر ) دانشکده هاشون به هم متصل
عمرانی هم هست اینجا

urchin7
12-09-2012, 14:46
یعنی فقط 5-6 تا پزشکی بیشتر نداشتیم
کسی برق نیست مخصوصا شریف؟

Mohammaduir
12-09-2012, 14:50
یعنی فقط 5-6 تا پزشکی بیشتر نداشتیم
کسی برق نیست مخصوصا شریف؟
چرا کسی پرستار ها رو حساب نمی کنه؟؟؟
اگه پرستار نباشه که پزشک ... میشه

Werner
12-09-2012, 14:52
تبریک بگم یا تسلیت که ناراحتید
برق صنعتی نمیشناسمولی با هم م دانشکده ایم
برق و نرم افزار ( کامپیتر ) دانشکده هاشون به هم متصل
عمرانی هم هست اینجا

ايول !! بچه هاي ص.اصفهان بيان پست بدن بيشتر اشنا شيم...ناراحتيم بيشتر به خاطر جو دانشگاه هست ، ميگن خيلي استادا و دانشجو ها رو اذيت ميكنن...البته خودم نديدم فقط شنيدم....

راستي اين ثبت نام اينترنتيش چجوريه؟؟من هر چي توي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گشتم جايي براي ثبت نام نيافتم...

urchin7
12-09-2012, 14:59
چرا کسی پرستار ها رو حساب نمی کنه؟؟؟
اگه پرستار نباشه که پزشک ... میشه
نه منظورم این نبود
داشتم می پرسیدم هم رشته هام اینجا کیان

fmpr
12-09-2012, 15:01
سلام دوستان

نه بابا چیکار دارن :دی همون موقت رو ببری کافیه

deaddeaddead
12-09-2012, 15:09
تو سایت دانشگاه واسه دانلوده

اره ولی اینو نمیشه پر کرد تحویل داد که . منظورت اینه که پرینت کنم؟

fmpr
12-09-2012, 15:13
دوستان هیچ کس علوم کامپیوتر ( یا کلا علوم پایه ) بهشتی نیاورده ؟!

danielo
12-09-2012, 15:18
یک سوال دیگهمن میخوام لیست انتخاب رشته ام را ببینم.چطوری باید این کار را کنم.هیچ لینکی در سایت پیدا نکردم

urchin7
12-09-2012, 15:21
چرا ثبت نام این قدر دنگ و فنگ داره

hirad_g
12-09-2012, 15:25
سلام.

راستي اين ثبت نام اينترنتيش چجوريه؟؟من هر چي توي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گشتم جايي براي ثبت نام نيافتم...

منم حسابی اعصابم بهم ریخته. اونایی که میدونن کمک کنن... مخصوصا در مورد خوابگاه. چطوری باید رزرو کردش؟

urchin7
12-09-2012, 15:29
نمی دونم زندگی خوابگاهی بهم می سازه یا مجبور می شم برم خونه دوستام

Demon_342
12-09-2012, 15:30
والا من که ازین تقویم آموزشی چیزی نفهمیدم . الان ثبت نام کِی ــه ؟ از شنبه هم کلاسا شروع میشه :

این سجاد هم که نیست . یاهو هم که آن نمیشه .

اگه کسی میدونه کمک کنه یه خانواده از نگرانی در بیاد :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fmpr
12-09-2012, 15:32
سلام.

منم حسابی اعصابم بهم ریخته. اونایی که میدونن کمک کنن... مخصوصا در مورد خوابگاه. چطوری باید رزرو کردش؟

نکته 4: کلیه دانشجویان متقاضی استفاده از تسهیلات رفاهی و خوابگاهی موارد ذیل را مد نظر قرار دهند. - دانشجویانی که واجد شرایط اسکان در خوابگاه می باشند می توانند بصورت اینترنتی تقاضای خوابگاه نمایند. (خوابگاه فقط به دانشجویانی که روزانه بوده و فاصله منزل آنها تا مقصد حداکثر 80 کلیومتر است تعلق می گیرد. همچنین خوابگاه به دانشجویان نوبت دوم تعلق نمی گیرد.)

توی سیستم گلستان که وارد میشید توی قسمت دانشجویی امور خوابگاه انجام میشه دیگه !
{ البته من این دانشگاه نیستم ;) ولی معمول گلستان ها همینه }

urchin7
12-09-2012, 15:33
والا من که ازین تقویم آموزشی چیزی نفهمیدم . الان ثبت نام کِی ــه ؟ از شنبه هم کلاسا شروع میشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برو تو سایت دانشگاهت و یه خانواده رو از نگرانی در بیار

Demon_342
12-09-2012, 15:35
برو تو سایت دانشگاهت و یه خانواده رو از نگرانی در بیار

والا رفتم .

اینو نگاه اگه چیزی دریافتی بگو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])r

مشکل اینجاست نوشته 21 ــم ثبت نامِ ورودی هاست :|

fmpr
12-09-2012, 15:35

والا این تقویم آموزشیت که چیزی نبود ما ببینیم :دی
شریف قبول شدی ؟!

fmpr
12-09-2012, 15:36
والا رفتم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این تقویم آموزشی برای 91 ایها نیس ... برای ورودیهای قبل 91 هس

ظاهرا شریف هنوز هیچ اطلاعیه ای توی سایتش نذاشته

mrtrevenge
12-09-2012, 15:37
سلام بر همگی اطفا کمک کنید
من پلیمر /صنایع پلمر امیر کبیر قبول شدم اما هر چی به سایت برای ثبت نام میرم یا اخطار میده یا میگه اطلاعات وارد شده معتبر نیست چی کار کنم تلفن هم که تعطیله کسی هم جواب نمی ده خواهشا کمک کنید جمعه هم که نوشته ثبت نام حضوریه:41:

Demon_342
12-09-2012, 15:40
والا این تقویم آموزشیت که چیزی نبود ما ببینیم :دی
شریف قبول شدی ؟!

این تقویم آموزشی برای 91 ایها نیس ... برای ورودیهای قبل 91 هس

ظاهرا شریف هنوز هیچ اطلاعیه ای توی سایتش نذاشته

نه پس ... :31:
خب حالا من چیکار کنم ؟ :-S

اینقدر سایتشم شلوغ پلوغه که آدم هیچی متوجه نمیشه

deaddeaddead
12-09-2012, 15:43
دانشگاه بندر عباس نمیشه اینترنتی ثبت نام کرد؟ توروخدا کمک کنین.حتما باید حضوری باشه؟

aazp
12-09-2012, 15:49
سلام بر همگی اطفا کمک کنید
من پلیمر /صنایع پلمر امیر کبیر قبول شدم اما هر چی به سایت برای ثبت نام میرم یا اخطار میده یا میگه اطلاعات وارد شده معتبر نیست چی کار کنم تلفن هم که تعطیله کسی هم جواب نمی ده خواهشا کمک کنید جمعه هم که نوشته ثبت نام حضوریه:41:
نگران نباش پورتال امیرکبیر به همراه آموزش کل حالا حالاها با اعصابت بازی میکنن این تازه اولشه ، الانم دانشگاه کلا تعطیله فردا هم به زحمت میرن سر کار

hirad_g
12-09-2012, 15:49
نکته 4: (خوابگاه فقط به دانشجویانی که روزانه بوده و فاصله منزل آنها تا مقصد حداکثر 80 کلیومتر است تعلق می گیرد.

من این اطلاعیه رو دیدم. احتمالا این قسمتش اشتباه نیست؟؟!!!!:31: این طوری باشه که فقط بچه های اصفهان و خمینی شهر می تونن خوابگاه بگیرن! :دی

توی سیستم گلستان که وارد میشید توی قسمت دانشجویی امور خوابگاه انجام میشه دیگه !
{ البته من این دانشگاه نیستم ولی معمول گلستان ها همینه }

بله. منم رفتم پرتال گلستان. ولی اون جا یوزرینم پسورد می خوادش... شاید هنوز به روز رسانی نکردن.

اینم آدرس پرتال:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fmpr
12-09-2012, 15:56
من این اطلاعیه رو دیدم. احتمالا این قسمتش اشتباه نیست؟؟!!!!:31: این طوری باشه که فقط بچه های اصفهان و خمینی شهر می تونن خوابگاه بگیرن! :دی

بله. منم رفتم پرتال گلستان. ولی اون جا یوزرینم پسورد می خوادش... شاید هنوز به روز رسانی نکردن.

اینم آدرس پرتال:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پارسال تو پرتال بهشتی اینجوری بود که یوزر نیم همون شماره داوطلبی کنکورتون بود و پسورد هم شماره شناسنامه
حالا باز یه چکی بکن اینو شاید شد ;)

Atefe_72
12-09-2012, 16:14
کسی میدونه ثبت نام دانشگاه فرهنگیان از کی شروع میشه؟؟؟؟؟
فرهنگیانم مث رجایی از بهمن کلاساش شرو میشه؟

urchin7
12-09-2012, 16:20
والا رفتم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])r

مشکل اینجاست نوشته 21 ــم ثبت نامِ ورودی هاست :|

خب مشخصه دیگه
21 ثبت نامه بود شما ثبت نام نکردی و پرید دیگه
خارج از شوخی
ثبت نامه با تاخیر رو ببین

fmpr
12-09-2012, 16:23
خب مشخصه دیگه
21 ثبت نامه بود شما ثبت نام نکردی و پرید دیگه
خارج از شوخی
ثبت نامه با تاخیر رو ببین

نه عزیز کاملا مشخصه که اون ثبت نام ها برای ورودی قبل 91 هس

urchin7
12-09-2012, 16:31
دانشگاه بندر عباس نمیشه اینترنتی ثبت نام کرد؟ توروخدا کمک کنین.حتما باید حضوری باشه؟
تو سایتش چیزی نبود به نظر می رسه فقط حضوری باشه

nahid totti_emo
12-09-2012, 16:33
سلام دوستان. شايد سوالم تكراري باشه.ااما واقعا نيازمند راهنماييتون هستم.من موسسه ي غيرانتفاعي پويندگان چالوس صنايع قبول شدم. و آزاد هم عمران چالوس. الان نميدونم كدوم رو برم. از طرفي همه ميگن موسسه غيرانتفاعي بدرد نميخوره و بي نظمه و مدركش اعتبار نداره. از طرفي هم ميگن ازاد بي اعتباره.ميخوام بدونم نظر شما چيه؟ ايا واقعا موسسه غيرانتفاعي از سطح علمي پاييني برخورداره؟؟ ايا مدركش بي اعتباره؟؟ در ضمن نظر خودم اينه كه يك سال بمونم و سال ديگه كنكور بدم.اما با اين وضع وجود ميترسم شرايطي پيش كه نتونم سال ديگه دانشگاه برم يا قبول نشم..... واقعا نازمند كمك ها و نظراتتونم. (ازاد يا غيرانتفاعي؟):worried::worried::blush:

Alireza SM
12-09-2012, 16:40
من پزشکی قبول شدم ولی پیش دانشگاهی رو هنوز تموم نکردم :31:
فردا باید امتحان دیفرانسیل 2 بدم اگه بالای 10 نگیرم هم بدبخت میشم :21:

M A M M U T
12-09-2012, 16:50
آقا من اینو یه بار دیگه هم نوشتم کسی جواب ندا...من پزشکی شیراز نیمسال دوم قبول شدم حالا دو تا سوا:
1-من باید مثل بقیه که نیمسال اول قبول شدن برم ثبت نام؟؟؟
2-ثبت نام اینترنتی فرقی با عادی نداره؟ یعنی اگه اینترنتی ثبت نام کنم دیگه لازم نیست تا شیراز برم؟؟؟
3-این تعهد نامه ی محضری خیلی جدیه؟؟حتما باید برم دفترخانه؟؟؟

hadi8665
12-09-2012, 16:51
میشه از رشته پزشکی دانشگاه بابل تغییر رشته داد رفت دندون پزشکی همون دانشگاه؟

ahamid555
12-09-2012, 17:01
اینا مدارک دانشگامه
- اصل شناسنامه و يك برگ كپي از تمام صفحات آن 2 - اصل كارت ملي و يك برگ كپي از هردوطرف
3 - شش قطعه عكس تمام رخ 4 ×3 تهيه شده درسال جاري
4 - كپي كارنامه كنكور
5 - اصل و كپي گواهي ديپلم و پيش دانشگاهي
6 - رسيد پستي براي تائيديه مدرك پيش دانشگاهي ( در اين رابطه پذيرفته شدگان مي بايست با مراجعه به اداره پست با ارائه يك برگ كپي از مدرك تحصيلي نسبت به دريافت آن اقدام نمايند )
7 - فرم تعهد ( دراين رابطه فرمهاي تعهد براساس سهميه قبولي در دانشگاه در سايت قرارگرفته است لطفا پس از تكميل، پرينت و امضاء‌درروز ثبت نام تحويل گردد )
8 - متقاضيان استفاده از تسهيلات رفاهي دانشگاه اعم از (‌خوابگاه ، وام ) بايد فرم تعهد محضري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده از تسهيلات رفاهي صندوق رفاه دانشجويان را دریافت و پرينت نموده و پس از ثبت محضري در يكي از دفترخانه هاي ثبت اسناد رسمي كشور درروز ثبت نام حتما به همراه داشته باشند .
9 - پرينت و امضاء‌ از گواهي موقت ثبت نام كه آخرين مرحله تكميل فرمها مي باشد ( اين برگه بايد درروز ثبت نام با ممهور شدن به مهر دانشكده رسميت يابد )‌
10 - فرم شناسه کاربری اولیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (به همراه داشتن فرم تکمیل شده توسط والدین، در هنگام تحویل مدارک الزامی است)
چند تا سوال:
کارنامه کنکور همو کارنامه اولیست دیگه؟ یا باید نهایی هم ببرم؟
شماره 9 میگه گواهی موقت ثبت نام . این چیه؟
این فرم ها که گزاشته برای دانلود باید اول با کامپیوتر پر کنم بعد پرینت یااینکه اول پرینت کنم بعد با خودکار پر کنم؟

A.N.A.P
12-09-2012, 17:03
من پزشکی قبول شدم ولی پیش دانشگاهی رو هنوز تموم نکردم :31:
فردا باید امتحان دیفرانسیل 2 بدم اگه بالای 10 نگیرم هم بدبخت میشم :21:

پههههه ! اگه قبول نشی ترم اول مرخصی ! :27:

nahid totti_emo
12-09-2012, 17:06
سلام دوستان. شايد سوالم تكراري باشه.ااما واقعا نيازمند راهنماييتون هستم.من موسسه ي غيرانتفاعي پويندگان چالوس صنايع قبول شدم. و آزاد هم عمران چالوس. الان نميدونم كدوم رو برم. از طرفي همه ميگن موسسه غيرانتفاعي بدرد نميخوره و بي نظمه و مدركش اعتبار نداره. از طرفي هم ميگن ازاد بي اعتباره.ميخوام بدونم نظر شما چيه؟ ايا واقعا موسسه غيرانتفاعي از سطح علمي پاييني برخورداره؟؟ ايا مدركش بي اعتباره؟؟ در ضمن نظر خودم اينه كه يك سال بمونم و سال ديگه كنكور بدم.اما با اين وضع وجود ميترسم شرايطي پيش كه نتونم سال ديگه دانشگاه برم يا قبول نشم..... واقعا نيازمند كمك ها و نظراتتونم. (ازاد يا غيرانتفاعي؟):worried::worried::blush:

Alireza SM
12-09-2012, 17:10
میشه از رشته پزشکی دانشگاه بابل تغییر رشته داد رفت دندون پزشکی همون دانشگاه؟

معلومه که نه نمیشه ! مگه اینکه در حد وزارت بهداشت پارتی داشته باشی

Alireza SM
12-09-2012, 17:11
پههههه ! اگه قبول نشی ترم اول مرخصی ! :27:

کی گفته ؟ اگه قبول نشم حق ثبت نام ندارم و اخراج هستم و 2 سال هم محروم هستم ( چون روزانه قبول شدم ) .
کلا ما که هنوز پیش دانشگاهی رو نداریم باید به صورت مشروط ثبت نام کنیم و تعهد بدیم که تا 15 مهر مدرک رو میاریم وگرنه پوستمون کندس :27:

A.N.A.P
12-09-2012, 17:12
سلام دوستان. شايد سوالم تكراري باشه.ااما واقعا نيازمند راهنماييتون هستم.من موسسه ي غيرانتفاعي پويندگان چالوس صنايع قبول شدم. و آزاد هم عمران چالوس. الان نميدونم كدوم رو برم. از طرفي همه ميگن موسسه غيرانتفاعي بدرد نميخوره و بي نظمه و مدركش اعتبار نداره. از طرفي هم ميگن ازاد بي اعتباره.ميخوام بدونم نظر شما چيه؟ ايا واقعا موسسه غيرانتفاعي از سطح علمي پاييني برخورداره؟؟ ايا مدركش بي اعتباره؟؟ در ضمن نظر خودم اينه كه يك سال بمونم و سال ديگه كنكور بدم.اما با اين وضع وجود ميترسم شرايطي پيش كه نتونم سال ديگه دانشگاه برم يا قبول نشم..... واقعا نيازمند كمك ها و نظراتتونم. (ازاد يا غيرانتفاعي؟):worried::worried::blush:

داداش غیر انتفاعی داریم تا غیر انتفاعی . به طور کلی سطح غیر انتفاعی از پیام نور هم بالاتره !

fmpr
12-09-2012, 17:12
بچه ها یه نظر سنجی !
من دوستم ( دختر هست ) پارسال 3700 شد و بخاطر انتخاب رشته بد مردود شد ! آزاد پلیمر علوم تحقیقات قبول شد و رفت اونجا و امسال دوباره کنکور داد و الان حسابداری علم و فرهنگ قبول شده ! ...
شما اگه جاش بودید کدوم رو میرفتید ؟!
هم از نظر مدرک و بازار کار و هم از نظر هزینه تحصیل ...

alone_boy
12-09-2012, 17:13
Alireza SM جان جواب این سوالمون یادت نره

hadi8665
12-09-2012, 17:17
سال 84 دوستم یک ترم مکانیک علم و صنعت خوند بعد تغییر رشته داد رفت برق همون دانشگاه ،چون معدلش بالا بود تونست.
نامزدم با رتبه 260 منطقه 3 دندون نیاورد الانم راضی نمیشه بره پزشکی بخونه...

xerxes again
12-09-2012, 17:17
من هنوز تو جوم اینا چجوری دارن با این سرعت کار می کنن!!!!!!!!!
مهندسی معدن(متاسفانه هرچند بازم جای شکرش باقیه)
معدن امیرکبیر؟
معروفه به لیان شامپو.
بپا شلاقی نشی داش.
معدن رشته خوبیه داداش بزرگم معدن تهران خونده. البته اون علاقه داشت. شما هم اگه علاقه داشته باشی حله.
فقط گفتم معدن امیرکبیر معروفه به لیان شامپو. بپا. بپا گرفتار نشی.

Alireza SM
12-09-2012, 17:18
جدی میگی؟!
رشته های کاردانی فقط؟!.آخه من حدود 18 تا غیرانتفاعی زدم که هیچکدوم رو قبول نشدم.

به نظرت امکان داره همچین چیزی رو شوخی گفته باشم ؟؟ :31:
بله فقط رشته های کاردانی میشه؛ هر دانشگاه غیرانتفایی که خواستی. الان 3 ساله که این قانون داره اجرا میشه.
اگه خواستی این کارو بکنی حتما رشته ای انتخاب کن که کاردانی به کارشناسی قبول شدنش راحت باشه مثل حسابداری و کامپیوتر و نقشه کشی و ...

alone_boy
12-09-2012, 17:21
به نظرت امکان داره همچین چیزی رو شوخی گفته باشم ؟؟ :31:
بله فقط رشته های کاردانی میشه؛ هر دانشگاه غیرانتفایی که خواستی. الان 3 ساله که این قانون داره اجرا میشه.
اگه خواستی این کارو بکنی حتما رشته ای انتخاب کن که کاردانی به کارشناسی قبول شدنش راحت باشه مثل حسابداری و کامپیوتر و نقشه کشی و ...
آخه از هر کس پرسیدم گفت فکر نکنم همینجوری راحت بگن برو یه دانشگاه غیرانتفاعی.ورودی و اینا میخواد دیگه؟!
به من گفتن که کاردانی به کارشناسی از کنکور سراسری راحتتره.واسه همین اگرم قرار باشه کاردانی بخونم برق یا عمران یا مکانیک میخونم چون نمیخوام رشته ای که دوست ندارم رو بخونم

hadi8665
12-09-2012, 17:21
معلومه که نه نمیشه ! مگه اینکه در حد وزارت بهداشت پارتی داشته باشی

سال 84 دوستم یک ترم مکانیک علم و صنعت خوند بعد تغییر رشته داد رفت برق همون دانشگاه ،چون معدلش بالا بود تونست.
نامزدم با رتبه 260 منطقه 3 دندون نیاورد الانم راضی نمیشه بره پزشکی بخونه...