PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ انتخاب رشته ی کنکوری های 91 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12

swastika
10-09-2012, 18:34
بابا بی خیال انفد نگران خوابگاه و غذای سلفو این قضایا نباشید. به منی که 8 سال از اولین روز دانشگاش میگذره گوش کنید. تنها نکته ای که تو دوران پر فراز و نشیب تحصیل باید رعایت کنید اینه که هیچ چیز رو سخت نگیرید. به قول طرف ریلکس باشید... کارشناسی رو تموم کردید می گید چه زود تموم شد بعد میریر ارشد اونم تموم میشه... کلا سخت نگیرید.

h0p3
10-09-2012, 18:36
مگه غذاهای دانشگاه دولتی خوب نیست؟؟ (البته وارداتی برزیل که دیگه ... )
دانشگاه های تهران چی ؟ غذاشون بده؟

غذا های دانشگاه بد نیست ولی اگه یهویی یه تیکه گونی برنج یا مو تو برنج بود زیاد تعجب نکن :دی :دی
ولی نه!! کلا بد نیست، بعضی غداهاش خوبه، بعضی هاش هم در حد :2:
:دی

ALt3rnA
10-09-2012, 18:41
ما فسیل شدیم از انتظار !
امروز بابای من زنگ زده میگه نتایج اومد ! :دی دیگه از بابام انتظار نداشتم ! :دی سکته ی قلب و اینا ... :دی :سوت

در مورد عذای سلف بگم به خدمتتون ! من اطلاعتم در این ضمینه جامعه ! :دی در اختیار شما هم میزارم
دانشگاه شریف : این دانشگاه سلفش در حد معمولیه ! یعنی میشه خورد ولی توقع خیلی بالا نداشته باشید و اینکه حالا چون بهترین دانشگاه کشوره پس خیلی غذاشم قراره توپ باشه ! ولی خوب محیط عذاخوری خیلی توپه ! میگن 3 طبقه اس :دی
دانشگاه تهران : این دانشگاه هم سلفش معمولی رو به پایینه ! با اینکه غذای خود دانشگاه رو میشه خورد ولی غذای یکی دوتا از خوابگاها به گزارش دوستان اصلا قابل خوردن نیست ! جوری که جلوی سگ و گربه گذاشتن پس زده ! :دی
دانشگاه امیرکبیر : بین این 3 تا دانشگاه بهترین سلفو داره ! من واقعا تعریف غذاشو شنیدم ! یعنی جوری هست که فقط برای سیر شدن نخوری و لذت ببری

به جز این سه تا من از دانشگاه علوم پایه ی زنجان هم خبر دارم ! این دانشگاه مطمئن باشید غذاش بین دانشگاهای کشور اگه بهترین نباشه جز 3 تای اول هست ! البته فقط غذاش نیس . علوم پایه ی زنجان جوش کلا متفاوته با بقیه دانشگاها و خیلی خفنه . استادا از همون سلفی که شما میخورین عذا میخورن . ( دوستانی که آشنایی ندارن ممکنه بگن من چرا بعد سه تا دانشگاه تاپ اومدم یهو سراغ یه دانشگاه تو زنجان ! عرضم به حضورتون این دانشگاه بعد از شریف بهترین دانشگاه علوم پایه کشوره . تو بعضی از درسا شریف رو هم قورت میده حتی (فیزیک) )

همین دیگه ! اگه کسی علم و صنعت رو هم اطلاع داره بگه

فقط اضافه کنم من اطلاعاتم فقط از خود دانشجو های این دانشگاهاس . و ممکنه یه دانشجوی دیگه نظرش فرق کنه

samin60
10-09-2012, 18:48
دوستان عزیز ما سر کار بودیم صبح تا حالا و اللن دیگه میریم خونه. با اجازه همگی. خوش بگذره تا صبح.امیدوارم فردا صبح که میام نتایج اومده باشه.

D_felfelak
10-09-2012, 18:50
یه پیشنهاد:خودتونو معرفی کنید و بگید از کدوم شهرید.رشته تحصیلی تونم بگید.

گرامی برخی با آيديشون فعاليت های ديگه هم غير از پی سی ورلد ميکنند نميتونند بيان مشخصات کامل بدند من با همين نام کاربری بالاترين عضوم!!

hp722
10-09-2012, 18:54
کمک

من الان یک فیلم برای دانلود گیر اوردم ، حجمش 1.5 گیگ ، اگه بذارم دانلود تا فردا همین موقع می کشه!!

اگه یکوقت در این مدت جوابا بیاد من بخوام برم تو سایت به حداکثر سرعت برای بازکردن سنجش نیاز دارم

به نظرتون بزارم برای دانلود:31: یک وقت تا فردا جوابا نیاد دانلود قطع کنم!!

مگه سرعتت چنده که انقد طول میکشه؟؟؟کیفیت 1080 دانلود میکنی یا 720؟لینکت مستقیمه؟

خب از برنامه دانلود منجر استفاده کن که قابلیت resume هم داره و اگه نتایج اومد(اگه!) دانلود رو نگه دار و برو کارات که تموم شد دوباره بزن از همونجای قبلی شروع به دانلود کنه

به همین سادگی به همین خوشمزگی:31:

SALVATION1
10-09-2012, 19:02
20KB

قابلیت RESUME نداره:41::41:

M . Sayid
10-09-2012, 19:07
20KB

با idm میشه ! اگه رپید شیره بی خیالش شو !! آپلود باز و مدیافایر و دواس و هیپ فایل و رودشیر که می دونم میشه رزیومید :دی

hp722
10-09-2012, 19:07
20KB

20 کیلوبایت؟؟؟؟؟؟؟؟

سرعت دانلود من 150 الی 180 هست و باز زیاد راضی نیستم.چجوری دووم میاری با این سرعت؟پس به هیچ وجه دانلودش نکن تا نتایجت رو بگیری

Mohammaduir
10-09-2012, 19:10
20KB

مگه مجبوری با این سرعت فیلم بگیری! نکن اینکارو با خودت ...
اقایون یه بار سعی کردیم تو این فروم هم اتاقی برا خوابگاه گیر بیاریم، نشد!
ولی حالا دوباره تلاشم رو می کنم، بلکه گیر بیاد.
تهران (علوم پزشکی) 3 نفر!

SALVATION1
10-09-2012, 19:13
پس دوستان یک لطفی بکنند لینک دانلود فیلم آواتار رو بصورت مستقیم بزارند که ما موقع مشاهده نتایج موشکل نداشته باشیم:5:

hp722
10-09-2012, 19:15
20KB

از کجا داری میگیری که قابلیت resume نداره؟

SALVATION1
10-09-2012, 19:16
از کجا داری میگیری که قابلیت resume نداره؟

یک سایت بیخود

SALVATION1
10-09-2012, 19:17
20 کیلوبایت؟؟؟؟؟؟؟؟

سرعت دانلود من 150 الی 180 هست و باز زیاد راضی نیستم.چجوری دووم میاری با این سرعت؟پس به هیچ وجه دانلودش نکن تا نتایجت رو بگیری

خوبیش اینه که همه جا همرامه
نا محدودم هست:8:

hp722
10-09-2012, 19:18
پس دوستان یک لطفی بکنند لینک دانلود فیلم آواتار رو بصورت مستقیم بزارند که ما موقع مشاهده نتایج موشکل نداشته باشیم:5:

جیگر ما که سرور شخصی نداریم برات مستقیم آپلود کنیم.باید بگردی از سایت هایی که لینک مستقیم میدن دانلود کنی.من خودم اشتراک ماهیانه یه سایتی رو خریدم و از اونجا مستقیم دانلود میکنم

من آواتار رو hd دارم.تقریبا 9گیگه بیا بهت بدم:31:

SALVATION1
10-09-2012, 19:29
پیدا کردم (مستقیم)

این آخرین فیلمیه که در سال تحصیله 90-91 می بینم:31:
دعا کنید قبول شیم سال دیگه هم فیلم بینیم:37:

hp722
10-09-2012, 19:33
پیدا کردم (مستقیم)

این آخرین فیلمیه که در سال تحصیله 90-91 می بینم:31:
دعا کنید قبول شیم سال دیگه هم فیلم بینیم:37:

مستقیم خیلی خوبه

اگه این مسلمون ها نتایج رو بدن همه خلاص میشن و 1نفس راحتی میکشن

hp722
10-09-2012, 19:44
الان حسینی بای گفت 26 شهریور نتایج میاد، 1لحظه داشتم واقعا سکته میکردم مامانم گفت نترس واسه دکتراست

داشتم سکته ناقص رو میزدم

چرا پس واسه ما گزارش نمیگیره؟

hande13
10-09-2012, 19:49
من که بارتبه 8000 منطقه یک زبان خارجی به پیام نو.ر و غیر انتفاعی تبریز امیدوارم استرس هم ندارم هیچ هیچ هیچ

javidflasher
10-09-2012, 19:50
دوستان ب نظر شما چرا سازمان سنجش زمان دقیق اعلام نتایج رو نمیده ؟
21-23ینی چی آخه بلاخره کدوم!؟؟

Elendil1
10-09-2012, 19:53
دوستان ب نظر شما چرا سازمان سنجش زمان دقیق اعلام نتایج رو نمیده ؟
21-23ینی چی آخه بلاخره کدوم!؟؟

معلوم نیست دارن چه غلطی می کنن :|
نامردا از اون ور رتبه ها رو زود تر دادن ، حالا هم دارن از این طرف دیرتر نتایجش رو میدن . کلآ امسال می خوان ک.ر.م بریزن :31: problem ?

hp722
10-09-2012, 20:02
با این وضعیت امیدی نیست امشب به 200 صفحه برسیم.شاید به 12 شب نزدیک بشیم وضعیت بهتر بشه

kamixray
10-09-2012, 20:06
سلام به دوستان با اجازه ملحق میشیم بهتون :دی

توجه کردید تفاوت دفترچه ی امسال و پارسال ... چقد بومی گزینی اضافه شده و اکثر رشته ها ظرفیت دختر پسر ها رو جدا کردن ... بنظرتون امسال تفاوتش با پارسال خیلی فاحش میشه ؟

ehsan_
10-09-2012, 20:07
وای
یعنی نتایج تا بعد از 12 شب میاد؟

mamad45
10-09-2012, 20:10
من فکر نکنم امشب بیاد ...

hp722
وای
یعنی نتایج تا بعد از 12 شب میاد؟

این "وای" که شما میگی 2تا معنی متفاوت داره.یکی "وای" واسه استرس اومدنش و اون یکی "وای" واسه خوشحال بودن از اومدنش و تموم شدن صبر کردن ما!

اگه بیاد دیگه از waiting room درمیایم:31:

Mt.Shadow
با این وضعیت امیدی نیست امشب به 200 صفحه برسیم.شاید به 12 شب نزدیک بشیم وضعیت بهتر بشه

حالا چرا همه اصرار دارن تاپیک 200 صفحه شه ؟؟
جایزه ایی چیزی میدن ؟؟؟
من که تعداد پست تو هر صفحه رو 40 تا گذاشتم الان صفحه 32 هست
تو حالت 10 تایی الان باید 120 و خورده ایی باشه تلاش کنید چیزی نمونده تا 200 . . .

hp722
10-09-2012, 20:17
من فکر نکنم امشب بیاد ...

حالا شما نفوووووووس بد نزن شاید اووووووووووومد.نه که خیلی شانس داریم

hp722
10-09-2012, 20:24
حالا چرا همه اصرار دارن تاپیک 200 صفحه شه ؟؟
جایزه ایی چیزی میدن ؟؟؟
من که تعداد پست تو هر صفحه رو 40 تا گذاشتم الان صفحه 32 هست
تو حالت 10 تایی الان باید 120 و خورده ایی باشه تلاش کنید چیزی نمونده تا 200 . . .

آخه پارسال ترکوندیم ما.بقدری صفحات زیاد شده بود که دیگه تایپیک قفل شد.امسالم یه حرکتی زده باشیم پرچم بره بالا

rpf
10-09-2012, 20:27
اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1391 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نمیاد امشب

amir_70
10-09-2012, 20:30
اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1391 نمیاد امشب

داداش حداقل یه جور پپست بدید بفهمیم تریپ حالگیریه یا نه؟

امشب نمیاد مطمعنی نمیاد که دیگه بیکار ننشینیم یا داری مزه میریزی؟:دی
بابا من خودم چندباره این کارو میکنم ولی تهش یه جوری میفهمونم که شوخی بوده
عجب ادامایینا

rpf
10-09-2012, 20:32
مزه میریزیم:27:

amir_70
10-09-2012, 20:34
اقا ما رفتیم پیش چند تا از دوستان یه ۲-۳ تا هم دود هم زدیم بلکه استرس بیاد پایین نیومد که نیومد

اومدم اینجا دوباره دیدیم که هیچ خبری نیست

تنها تغییری که سایت سنجش کرده اینه که قبلا اون بالا ۲ خبر بود الان یکیشو حذف کردن فقط شده اون خبر بحث جراید در مورد تک جنسیتی و ...

جدا کسی توجه کرده بود به این که یکی از خبرا حذف شده؟

هم اکنون ۲۱ کاربر انلاین در سایت هستن ۱۱ عضو و ۱۰ مهمان

amir_70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Lonely Victor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
rpf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
kamixray ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Mt.Shadow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Elendil1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
dooni ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
hp722 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ahamid555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
mamad45 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ehsan_ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hp722
10-09-2012, 20:35
23تا کاربر آنلاین هستن ولی یه پست نمیدن؟؟؟؟

من باید بشم سرگروه شما و بهتون یاد بدم چطوری اسپم بدید:31:

hp722
10-09-2012, 20:38
این قسمتش رو دفت نکردم"(12 کاربر عضو شده و 11 مهمان)":31:

ehsan_
10-09-2012, 20:41
2 ساله دارم کنکور می دم
دیگه اعصاب هیچی رو ندارم
این دفعه پزشکی -داروسازی نیارم نمی دونم واقعاچی کار کنم

hp722
10-09-2012, 20:43
اقا ما رفتیم پیش چند تا از دوستان یه ۲-۳ تا هم دود هم زدیم بلکه استرس بیاد پایین نیومد که نیومد

تنها تغییری که سایت سنجش کرده اینه که قبلا اون بالا ۲ خبر بود الان یکیشو حذف کردن فقط شده اون خبر بحث جراید در مورد تک جنسیتی و ...

amir_70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Lonely Victor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
kamixray ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Mt.Shadow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Elendil1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
dooni ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
hp722 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ahamid555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
mamad45 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ehsan_ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داداش دود که سهله، ما دودکی هم زدیم ولی افاقه نکرد:3:

راستی میگم چرا تو اسم کاربرا اول اسم خودتو زدی؟:31:

Lonely Victor
10-09-2012, 20:46

توی کنکور که رتبمون خراب شد ، خدا رو شکر حداقل اینجا دوم شدیم :31:

Mt.Shadow
10-09-2012, 20:49
2 ساله دارم کنکور می دم
دیگه اعصاب هیچی رو ندارم

من سال سومی هست که دارم کنکور میدم
سال اول که هیچی . . .
سال دوم اومدم بشینم بخونم که یه دفعه یه مهاجرت اجباری شد به یه شهر دیگه نشد دوباره بخونم
اومدم سال سوم بخونم دیدم ای داد بیداد هم کتابا عوض شده هم من همه چی یادم رفته
چون بومی استان تهرانم خیلی شانس قبولیم تو این شهر کمه موندم چه کنم !!

hp722
10-09-2012, 20:54
2 ساله دارم کنکور می دم
دیگه اعصاب هیچی رو ندارم

داداش منم سال دومه که کنکور میدم

همه چی رو دایورت کن.غمت نباشه.اگه اینا نتایج رو بدن همه راحت میشیم

dooni
10-09-2012, 20:55
هممون که بیکاریم لااقل برین بگردین واسه مادربورد p5pl2 رو win7 چه sound driver ی نصب کنم؟:31:
اگه پیدا کنین دعا میکم نتایج زود میاد:5:

ehsan_
10-09-2012, 20:56
سال اول که هیچی . . .
سال دوم اومدم بشینم بخونم که یه دفعه یه مهاجرت اجباری شد به یه شهر دیگه نشد دوباره بخونم

چه رشته ای می خواهی قبول بشی؟ پزشکی؟
من هرجای ایران بیارم با کله میرم مهم این هست بیارم ان شاالله ! رتبم که روی مرز هست

Mt.Shadow
10-09-2012, 21:00
چه رشته ای می خواهی قبول بشی؟ پزشکی؟
من هرجای ایران بیارم با کله میرم مهم این هست بیارم ان شاالله ! رتبم که روی مرز هست

رشته ی مورد علاقم نرم افزار هست ولی اگه برق و عمران هم قبول شم خوبه حتی پیام نور هم باشه میرم.

خیلی ستمه سه سال از همه رفیقام عقب افتادم ولی خب خدمتو حلش کردم ولی باز یه سال عقبم !

الان من پیام نور نمیتونم تو شهر و استان غیر بومی خودم قبول شم ؟؟؟

hp722
10-09-2012, 21:00
سال اول که هیچی . . .

دمت گرم خیلی با جوابت حال کردم.خوشمان آمد

apm2006
10-09-2012, 21:06
نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1391 اعلام شد آیا؟
سرپرست سازمان سنجش از اعلام نتايج نهایی کنکور خبر داد. وی افزود اعلام نتایج بین روز های 21 تا 23 شهریور خواهد بود.
منبع خبر در سایت سازمان سنجش به زودی اعلام میشود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mt.Shadow
10-09-2012, 21:08
بچه ها الان کانال 3 داره حسینی بای رو نشون میده اونایی که دلشون تنگ شده یه سر به کانال 3 بزنن :31:

mmehrzad
10-09-2012, 21:09
دهنمون به خدا سرویس شد
پس از قرن ها بیست و سی دیدم بلکه یه چیزی بگه اصلا هیچی نگفت
من دیگه کاری بشون ندارم
هر وقت میخوان بدن
گور ... دی

hp722
10-09-2012, 21:11
بچه ها الان کانال 3 داره حسینی بای رو نشون میده اونایی که دلشون تنگ شده یه سر به کانال 3 بزنن :31:

بابا 80بار نشون داد اینو واسه دکتراست.اه اه اه.اسکل کردن مارو

amir_70
10-09-2012, 21:17
داداش دود که سهله، ما دودکی هم زدیم ولی افاقه نکرد:3:

راستی میگم چرا تو اسم کاربرا اول اسم خودتو زدی؟:31:

داداش من بیخیال شما زیاد نرو تو کار دود خوب نیست اول دانشگاهی ریت پس میفته ها :دی

اسم خودمو از اون پایین کپی پیست کردم اسمم اول بود فکر کنم به خاطر حروف الفبا باشه شما به دل نگیر:دی

توی کنکور که رتبمون خراب شد ، خدا رو شکر حداقل اینجا دوم شدیم :31:

اقا اگه زیاد خوشحال میشی یه بار دیگه بنویسم اسمتو بزارم اول:دی

رشته ی مورد علاقم نرم افزار هست ولی اگه برق و عمران هم قبول شم خوبه حتی پیام نور هم باشه میرم.

خیلی ستمه سه سال از همه رفیقام عقب افتادم ولی خب خدمتو حلش کردم ولی باز یه سال عقبم !

الان من پیام نور نمیتونم تو شهر و استان غیر بومی خودم قبول شم ؟؟؟

مثل منی به خدا
من ۸۸ کنکور دادم
۸۹ و ۹۰ دانشگاه بودم(دانشگاه دولتی روزانه رشته مهندسی شیمی)
انصراف دادم
معافیت پزشکی گرفتم(ضعیفی چشم)
رفتم عمل لیزیک کردم(بعد معافیت)
کنکور امتحان دادم
الانم مثل شما منتظرم:دی

دهنمون به خدا سرویس شد
پس از قرن ها بیست و سی دیدم بلکه یه چیزی بگه اصلا هیچی نگفت
من دیگه کاری بشون ندارم
هر وقت میخوان بدن
گور ... دی

اقا باز قزبونت که بعد قرن ها دیدی من بعد از قرن ها هم ندیدم:دی

amir_70
10-09-2012, 21:21
هم اکنون ۱۶ کاربر عضو و ۱ مهمان در حال مشاهده این تایپیک میباشد

babak2002 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
shakerifar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
h0p3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
apm2006 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ehsan_ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
pouya_99999 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
tonypb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
mmehrzad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
king_darkness ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mmehrzad
10-09-2012, 21:24
ویندوز ۸ هنوز رسما معرفی نشده اینا از تو کجاشون نسخه فاینالشو در آوردن؟

mmehrzad
10-09-2012, 21:24
شرط میبندم تا فردا ۱۲ ظهر نمیاد

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 21:27

babak2002 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
shakerifar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
apm2006 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ehsan_ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
pouya_99999 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
tonypb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
mmehrzad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
king_darkness ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اسم من چرا نیست ؟ :44: من که 10 دقیقه است اینجام :41:

ALt3rnA
10-09-2012, 21:28
من فکر نکنم امشب بیاد
حسم میگه !
و در ضمن احتمالا مثلا فردا سنجش اعلام میکنه که نتایج روز بعد قراره بیاد :-؟

Mt.Shadow
10-09-2012, 21:29
مثل منی به خدا
من ۸۸ کنکور دادم
۸۹ و ۹۰ دانشگاه بودم(دانشگاه دولتی روزانه رشته مهندسی شیمی)
انصراف دادم
معافیت پزشکی گرفتم(ضعیفی چشم)
رفتم عمل لیزیک کردم(بعد معافیت)
کنکور امتحان دادم
الانم مثل شما منتظرم:دی

واقعا" اگه امسال قبول نشم رسما" از خونه پرتم میکنن بیرون
راستی مزنه کارتون چنده الان . . . :31:

همگی دوستان دعا کنن شاید قبول شدیم !

king_darkness
10-09-2012, 21:29
اگه میخواستن فردا اعلام کنن تا الان حسینی بای بای :31:هزار بار از شبکه های مختلف گزارش کرده بود

Mohammaduir
10-09-2012, 21:30

اقا یه بار دیگه سرشماری کنید، یه شام رفتیم بخوریما!
میگم به این شانس ما باید ... گفت، وقتی که کنکوری نیستیم، دم به دقیقه اخبار کنکور رو میگن.
حالا که منتظریم، اینجوری!
من 3 جور رشته مختلف که رمین تا آسمون با هم فرق دارن دنبال هم زدم که شانسشون برابره! حالا نمیدونم کدوم قبولم؟؟ خیلی حس بدیه!

amir_70
10-09-2012, 21:36
اقا یه بار دیگه سرشماری کنید، یه شام رفتیم بخوریما!
میگم به این شانس ما باید ... گفت، وقتی که کنکوری نیستیم، دم به دقیقه اخبار کنکور رو میگن.
حالا که منتظریم، اینجوری!
من 3 جور رشته مختلف که رمین تا آسمون با هم فرق دارن دنبال هم زدم که شانسشون برابره! حالا نمیدونم کدوم قبولم؟؟ خیلی حس بدیه!

اقا باشه تو هم هستی:دی

از لحاظ رشته به خاطر اینکه چیزی جز مهندسی کامپیوتر نزدم خب مشخصه دیگه مهندسی کامپیوتر قبول میشم

از لحاظ شهر هم

خوشبینانه:تهران(شهید بهشتی یا خواجه نصیر)

واقع بینانه:شیراز (به خدا همین واقع بینانش هم قبول شیم کلی حال میده)

بد بینانه: بو علی همدان (خیلی نامردن سنجشیا اگه منو بو علی بندازن)

شانس سگی:ایلام

انتخاب اولم شهید بهشتی و خواجه نصیره
دوم شیراز
سوم بو علی همدان
چهارم ایلام

بقیشم چرت و پرت تا انتخاب ۱۰۰ پر کردم

hp722
10-09-2012, 21:38

میشه ایندفعه زدنی یجوری حساب کتاب کنی من اول بیفتم؟آخه عقده ای شدم همش آخرم:31:

هم تو کنکور آخریم هم اینجا.دیگه جوون به چی امیدوار باشه و زندگی کنه!!!

sarina_zh
10-09-2012, 21:41
سلام میشه لطفا یکی منو راهنمایی کنه
من رشته ی خودم تجربی بوده هیچی از هنر نمیدونم ولی شدیدا علاقه دارم
امسال کنکور سراسری مجاز شدم با رتبه ی 5926 و رتبه ی کشوری بدون اعمال سهمیه 14981
میدونم رتبه ی جالبی نیست اما بگید چه رشته ای و کجا میشه قبول بشم لطفااااااااااااا جواب بدید
غیرانتفایی هم زدم اصفهان قزوین و محمود آباد پیام نور هم شهرهای زیبادی زدم
البته انتخاب رشته ی مجازی بهم یه روزانه با توجه به سالهای گذشته نشون داد روزانه ی بیرجند کارشناسی فرش اما خیلی دوره حالا میگم شاید یه پیام نور حداقل قبول شم
نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدبد دارم از استرس میمیرم

apm2006
10-09-2012, 21:44
مثل برپایی قیامت است، نتایج کنکور نمی آید مگر ناگهانی

rpf
10-09-2012, 21:45
امسال کنکور سراسری مجاز شدم با رتبه ی 5926 و رتبه ی کشوری بدون اعمال سهمیه 14981
میدونم رتبه ی جالبی نیست اما بگید چه رشته ای و کجا میشه قبول بشم لطفااااااااااااا جواب بدید
البته انتخاب رشته ی مجازی بهم یه روزانه با توجه به سالهای گذشته نشون داد روزانه ی بیرجند کارشناسی فرش اما خیلی دوره حالا میگم شاید یه پیام نور حداقل قبول شم

ای بابا این مطلبو تو 100 جا زدی که.........................:18::18:

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 21:45
کنکوری های 91 قبل از اعلام نتایج:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سازمان سنجش :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کنکوری های 91 بعد از اعلام نتایج:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سازمان سنجش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رئیس سازمان سنجش :خب به سلامتی پرونده کنکور 91 هم بسته شد و بریم سراغ زجر دادن کنکوری های 92 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hp722
10-09-2012, 21:46

شما از دیروز تا حالا به حتم چند کیلویی وزن کم کردید!من که به شما توضیح دادم ولی شما انصافا خیلی استرس دارید.یکم دیگه تحمل کنید تا فردا میاد دیگه چیزی نمونده

بنظر من که حتما پیام نوز درمیاید

اتفاقا چند صفحه قبل تر گفتم مثل شما بنده هم به پیام نور راضیم

sarina_zh
10-09-2012, 21:49
شرمنده دوستان ولی واقعا تپش قلب دارم... ببخشید :|
:37:

sarina_zh
10-09-2012, 21:53
بچه ها یه نظری دارم لطفا بعد از اعلام نتیج بیاید اینجا و بگید قبول شدید یا نه مرسی
امیدوارم از صمیم ِ قلب همه قبول شیم :42:

Alireza SM
10-09-2012, 21:55
از زمان اعلام نتایج کسی خبر نداره ؟

sarina_zh
10-09-2012, 21:59
یعنی واقعا امشی 12 شب نتایج رو میزنن؟؟ :3:

Alireza SM
10-09-2012, 22:01
یعنی واقعا امشی 12 شب نتایج رو میزنن؟؟ :3:

کی گفته امشب میزنن ؟

hp722
10-09-2012, 22:02
از زمان اعلام نتایج کسی خبر نداره ؟

سلاااااااااااااااااام مرد.فیلم تموم شد شما میگی تایتانیک دختر بود یا پسر؟:31:

الان همه بروبچ این تایپیک نسخ جواب همین سوال شمان و از دیشبه شب زنده دار هستن از جمله خودم

سنجش گفته از 21 تا 23 شهریور

rpf
10-09-2012, 22:04
کارنامه نتايج علمي آزمون سراسری سال 1391 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sarina_zh
10-09-2012, 22:04
چون امشب ساعت 12 وارد ِ روز 21 میشیم دیگه
نکنه میخوان 22 بزنن؟؟؟؟؟؟ :O:O:O :37:

amir_70
10-09-2012, 22:06
امروز ۲۰ شهریور

ساعت ۲۳:۰۵ دقیقه

افراد انلاین سایت:۱۷ عضو ۴ مهمان

Demon_342 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
sarina_zh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ghazaal. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
saeed 1428 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
reza.electric ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Mohammaduir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
pouya_99999 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

apm2006
10-09-2012, 22:07
نظر شما چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hp722
10-09-2012, 22:07
چون امشب ساعت 12 وارد ِ روز 21 میشیم دیگه
نکنه میخوان 22 بزنن؟؟؟؟؟؟ :O:O:O :37:

والا منم به همین امید از دیشبه اینجام وتا ساعت 2 اینا هستم.شایدم 3

rpf
10-09-2012, 22:08
نظر شما چیه؟

یه جای دیگه آپلود کن....

Alireza SM
10-09-2012, 22:08
اگه اینطور باشه که امشب نمیاد بیخودی خودتونو معطل نکنین :27:

amir_70
10-09-2012, 22:11
میگما بچه ها به یه چیزی فقط فکر کنید

جون من این متن رو تا اخر بخونید بعد بگید چه حسی بهتون دست میده؟

این که امشب تا ساعت ۲ مثل دیشب پای کامپیوتر بشینیم بازم شرو ور بگیم تا وقتی یکی یکی بگید اقا من خوابم میاد برم بخوابم امیدوارم فردا نتایج اعلام بشه بعد فردا صبح هم مثل امروز صبح بگذره و فردا کلا نتایج نیاد بعدشم پس فردا که تعطیله که نمیاد بیفته روز ۲۳ ام بعدشم صیح روز ۲۳ ام تا ساعت ۲ بشینیم بازم نیاد بگیم اقا برید بخوابید فردا صبح دیگه میاد بعد فرداشم نیاد بعد عصرشم نیاد بعد همه عصبانی باشید یهو سازمان سنجش تو سایت بزنه اعلام نتایج کنکور سراسری سال ۹۱ به خاطر پاره ای از مشکلات تا ۲۵ شهریور به عقب خواهد افتاد!!!:4:

نزن بابا شوخی کردم

hp722
10-09-2012, 22:13
میگما بچه ها به یه چیزی فقط فکر کنید

جون من این متن رو تا اخر بخونید بعد بگید چه حسی بهتون دست میده؟

این که امشب تا ساعت ۲ مثل دیشب پای کامپیوتر بشینیم بازم شرو ور بگیم تا وقتی یکی یکی بگید اقا من خوابم میاد برم بخوابم امیدوارم فردا نتایج اعلام بشه بعد فردا صبح هم مثل امروز صبح بگذره و فردا کلا نتایج نیاد بعدشم پس فردا که تعطیله که نمیاد بیفته روز ۲۳ ام بعدشم صیح روز ۲۳ ام تا ساعت ۲ بشینیم بازم نیاد بگیم اقا برید بخوابید فردا صبح دیگه میاد بعد فرداشم نیاد بعد عصرشم نیاد بعد همه عصبانی باشید یهو سازمان سنجش تو سایت بزنه اعلام نتایج کنکور سراسری سال ۹۱ به خاطر پاره ای از مشکلات تا ۲۵ شهریور به عقب خواهد افتاد!!!:4:

نزن بابا شوخی کردم

رفیق هزارتو ساختی سرگیجه گرفتم:31:

The Black Dahlia
10-09-2012, 22:14
سلام

من الان بیدار شدم
چه خبرا؟

apm2006
یه جای دیگه آپلود کن....

اصلاح شد، دوباره آپلود کردم.

Alireza SM
میگم میخواین همی باهم توی این تاپیک تحصن کنیم تا نتایج نباد هم از تاپیک بیرون نریم ؟ :27:

amir_70
10-09-2012, 22:16
رفیق هزارتو ساختی سرگیجه گرفتم:31:

بابا چیز سختی نیست که

یه خرده فکر کنید فردا برید دانشگاه مسایل از این سخت تر هم بهتون میدنا:دی

بچه ها رکورد شکسته شد ۲۸ کاربر دارن این تایپیک رو مشاهده میکنن

hp722
10-09-2012, 22:17
اگه اینطور باشه که امشب نمیاد بیخودی خودتونو معطل نکنین :27:

شما که کاربر فعال انجمن آموزش عالی هستین دیگه چرا:41:

amir_70
سلام

من الان بیدار شدم
چه خبرا؟

خبر خاصی نیست

دلار شد:۲۶۶۰

یورو: ۳۳۲۰

پوند :۴۱۰۰

راستی خودت چطوری؟بچه ها خوبن؟

SALVATION1
بچه های نماز حاجت فراموش نشه

amir_70
10-09-2012, 22:20
اقا بچه ها دارید خیلی خوب پیش میریدا

الان 30 کاربر انلاین دارن این تایپیک رو مشاهده میکنن

hp722
میگم میخواین همی باهم توی این تاپیک تحصن کنیم تا نتایج نباد هم از تاپیک بیرون نریم ؟ :27:

والا من که از دیروز عصر اینجا بودم تا 3شب.خوابیدم و تقریبا ساعت11 اینا بود آنلاین شدم و اینجام باز تا 3 صبح

Mohammaduir
نظر شما چیه؟
من که قبلا روی این موضوع فکر کرده بودم! به نتیجه ای نرسیدم. بچه های ریاضی فکر کنم بهتر بدتونن حدس بزنن.

amir_70
10-09-2012, 22:21
والا من که از دیروز عصر اینجا بودم تا 3شب.خوابیدم و تقریبا ساعت11 اینا بود آنلاین شدم و اینجام باز تا 3 صبح

داداش جان من برو یه استراحت کن من جات شبفت میدم این جور دووم نمیاریا از من گفتن بود:دی

Mohammaduir
10-09-2012, 22:22
آقایون برای امشب موضوع پیدا کنید تا صبح در موردش بگیم!
المپیک و پارا المپیک هم که تموم شد! چه موضوعی از دست دادیم :(

hp722
10-09-2012, 22:23
سلام

من الان بیدار شدم
چه خبرا؟

هیچی.همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم...

saeed 1428
10-09-2012, 22:26
آقایون برای امشب موضوع پیدا کنید تا صبح در موردش بگیم!
المپیک و پارا المپیک هم که تموم شد! چه موضوعی از دست دادیم :(
بشینید تا صبح برنامه 90 رو نگاه کنید

hp722
10-09-2012, 22:26
داداش جان من برو یه استراحت کن من جات شبفت میدم این جور دووم نمیاریا از من گفتن بود:دی

البته این وسط یه سر رفتم ناهار خوردم.ولی شام رو همینجا خوردم.یه نیم ساعت هم با رفقا رفتم بیرون و :3:زدم

amir_70
10-09-2012, 22:30
به حان مادرم اینقدر صفحه اول سایت سنجش رو رفرش کردم دیگه حالم از این سایت به هم میخوره

اه اه اه

عزیزانی که نام میبرم اقا بیاید شما هم یه پستی بزارید خوابمون نبره

saeed 1428 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و

Mt.Shadow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و بقیه برو بچز ...

The Black Dahlia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و

amir_70
10-09-2012, 22:32
البته این وسط یه سر رفتم ناهار خوردم.ولی شام رو همینجا خوردم.یه نیم ساعت هم با رفقا رفتم بیرون و :3:زدم

ای شیطون نگفته بودی!!!

بچه ها تصور کنید که ساعت ۲ شب نتایج بیاد بعد اینترنت شما شارژش تموم شه یا به هر دلیلی قطع شه؟چیکار میکنید اونوقت؟

The Black Dahlia
10-09-2012, 22:32
بشینید تا صبح برنامه 90 رو نگاه کنید

به خدا از وقتی که این GEM سریال ترکیا رو میزاری tv تعطیله
مگه مادر گرامی می زاره ؟؟؟؟؟؟

اولاش فارسی 1 بود حالا هم این مصیبت.......

نمی خوام زیاد از حرفایی که تو tv ایران می زنن حمایت کنما ولی انصافا این ماهواره داره مخ ایرانیا رو شست و شو میده
مخصوصا خانومای خونه دار.........................

ghazaal.
10-09-2012, 22:36
دوستان سنجش معمولا عادت داره ظهرها نتایج رو اعلام کنه... بیخودی منتظرید :31:

saeed 1428
10-09-2012, 22:36
به حان مادرم اینقدر صفحه اول سایت سنجش رو رفرش کردم دیگه حالم از این سایت به هم میخوره

اه اه اه

saeed 1428 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و

Mt.Shadow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و بقیه برو بچز ...

The Black Dahlia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و

من که دارم می رم بخوابم ......... :24:اصلا حال بیدار موندن ندارم من موندم چرا مثل آزاد دقیقا نمی گن کی نتایجو می ذارن؟؟؟؟؟؟؟؟:grrr:

saeed 1428
10-09-2012, 22:37
ای شیطون نگفته بودی!!!

بچه ها تصور کنید که ساعت ۲ شب نتایج بیاد بعد اینترنت شما شارژش تموم شه یا به هر دلیلی قطع شه؟چیکار میکنید اونوقت؟
با گوشی هم میشه نتایج رو دید:27:

Mohammaduir
10-09-2012, 22:39
دوستان سنجش معمولا عادت داره ظهرها نتایج رو اعلام کنه... بیخودی منتظرید :31:
یه روایته که میگه پارسال نتایج رو 2.5 شب اعلام کردن!

saeed 1428
10-09-2012, 22:39
راستی هر کدوم چند تا پست تو این تاپیک دارید من 105 تا

Mt.Shadow
10-09-2012, 22:41

اه اه اه

آی گفتی این رفرش رو
من که از صبح سر کار بودم الان دیگه خوابم میاد خفن فکر نکنم بیشتر از یه ربع 20 مین دیگه بیدار باشم
اگه ما رفتیم شما بمونید تاپیک رو داغ نگه دارید ایشالا فردا که نتایج اومد همه رو شاد و شنگول ببینم !
Good Night:santa:

ehsan_
10-09-2012, 22:41
ویندوز ۸ هنوز رسما معرفی نشده اینا از تو کجاشون نسخه فاینالشو در آوردن؟
این نسخه نیمه نهایی که قبل از عرضه نسخه نهایی توسط یکی از کارمندان یکی از شعبه های اسیایی ماکروسافت توی اینترنت قرار گرفته و داره کپی و کرک میشه
فرقش با نسخه نهایی این هست که یک سری برنامه هارو نداره یا ناقص داره باقیش همه مثل نسخه اصلی هست

amir_70
10-09-2012, 22:42
با گوشی هم میشه نتایج رو دید:27:

حالا فرض کن گوشیت اندریدی باشه بعد در حین اینکه میخواستی بوت لودر گوشیت رو باز کنی وسط کار اتصال قطع شده و گوشیت هارد بریک شده(کف کردی ؟؟؟فقط دوست داری گوشی تخیلی اندرویدیت هارد برک شه؟همینو میخواستی؟؟)

در این شرایط چیکار میکردید؟

hp722
10-09-2012, 22:42
ای شیطون نگفته بودی!!!

من از قبل چک کردم.2گیگ دارم حجم:27:

ehsan_
10-09-2012, 22:44
همه سرکارید
نتایج پنجشنبه میاد
برید بخوابید baw

sarina_zh
10-09-2012, 22:45
بچه ها واقعا اگه فردا نزنن و بیفته 22 اصلا دیگه واسم مهم نیست چون دارم سکته ی قلبی میکنم
اونم با این هزینه ی گرون بیمارستان و .... :42:
به نظرتون امشب میزنن نتایجو یا چهارشنبه
من فکر میکنن ارشد رو که خودشون گفتن سه شنبه اعلام میکنن
و ما بیچاره ها رو چهارشنبه
ای خدااااااااااااااااا :37:

saeed 1428
10-09-2012, 22:45
همه سرکارید
نتایج پنج شنبه میاد
برید بخوابید baw

تازه این خبر رو دیدی؟ نصف عمرت ...........

amir_70
10-09-2012, 22:48
همه سرکارید
نتایج پنجشنبه میاد
برید بخوابید baw

چیز خاصی که نگفته فقط گفته تا ۲۳ ام میاد

اینو که مادربزرگ خدا بیامرز منم خبر داره که

saeed 1428
10-09-2012, 22:50
راستی هر کدوم چند تا پست تو این تاپیک دارید من 105 تا

کسی جواب نداد؟

hp722
10-09-2012, 22:50
همه سرکارید
نتایج پنجشنبه میاد
برید بخوابید baw

اینو من قبلا هم خوندم.ننوشته که 5شنبه.نوشته تا 5شنبه.یعنی ممکنه 3شنبه یا 4شنبه یا 5شنبه باشه

The Black Dahlia
10-09-2012, 22:52
من از قبل چک کردم.2گیگ دارم حجم:27:

من هفته قبل شارژوندم الان فقط 500 مگش مونده ... زده بودم تو کار دانلود سری underworld شب و روزم حالیم نمیشد

راستی اگه دقت کنید اولیش که 2003 بود اصلا صحنه نداش 2006 بیشتر شد 2009 زد تو خرابی 2012 صحنه نداشت !

انگار دیدن دنیا میخواد تموم شه خواستن کار ثواب کنن !

ehsan_
10-09-2012, 22:53
خبر مال امروزه با اونی که چند هفته قبل عنوان شده فرق داره

Hitman-Group
10-09-2012, 22:54
مگه دارن چه ..... میخورن میخوان یک نتیجه ای بزنن!

در ضمن بچه من امسال انشالله دولتی قبول بشم + زا‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ ‍‍پاس (پیام نور) که به نظر خودم دومی قبول بشم!ولی خیلی ظلمه که من همه ی عمومی هام رو 40 و شیمی 47 بزنم!بعد یک بنده خدایی بیاد عمومی هاش داغون+فقط ریاضی 20 + فیزیک 20 بزنه + شیمی 0 >>>>> 4 هزار تا از من بیاد پایین تر! (حالا کاری به این نداشتم)>>>>اینو گفتم دوستانی که میخوان بندازن واسه سال بعد (شاید خودم ) اصلا به حرف مشاور و تلویزیون و قلم چی .... گوش ندید که اقا عمومیت رو بالا بزنید!برید بچسبید به ریاضی و فیزیک !

saeed 1428
10-09-2012, 22:56
خبر مال امروزه با اونی که چند هفته قبل عنوان شده فرق داره
ما همه این خبر ها رو 100 بار خوندیم ولی بقول بچه ها اینجا ایرانه..........

amir_70
10-09-2012, 22:58
مگه دارن چه ..... میخورن میخوان یک نتیجه ای بزنن!

در ضمن بچه من امسال انشالله دولتی قبول بشم + زا‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ ‍‍پاس (پیام نور) که به نظر خودم دومی قبول بشم!ولی خیلی ظلمه که من همه ی عمومی هام رو 40 و شیمی 47 بزنم!بعد یک بنده خدایی بیاد عمومی هاش داغون+فقط ریاضی 20 + فیزیک 20 بزنه + شیمی 0 >>>>> 4 هزار تا از من بیاد پایین تر! (حالا کاری به این نداشتم)>>>>اینو گفتم دوستانی که میخوان بندازن واسه سال بعد (شاید خودم ) اصلا به حرف مشاور و تلویزیون و قلم چی .... گوش ندید که اقا عمومیت رو بالا بزنید!برید بچسبید به ریاضی و فیزیک !

اقا باور کن ایجوریام نیست

درصدای من رو ببین
ادبیات : ۹.۴
عربی:۸۴
دین و زندگی:۶۰
زبان:۴۷
ریاضی:۴۸
فیزیک:۴۹
شیمی :۴۲

رتبه کشوری شده ۹۰۰۰

باور کن اون ادبیات رو ۴۰ میزدم الان با خیالی اسوده مطمعن بودم شهید بهشتی رو میارم اینجاست که میگن همه درسا رو بخونید

The Black Dahlia
10-09-2012, 23:00
ساعت گوشیم 12
ساعت لپتاپ11:58
ساعت اتاق 11:57

خب دیگه ............
نزدیک شدیم ...........

hp722
من هفته قبل شارژوندم الان فقط 500 مگش مونده ... زده بودم تو کار دانلود سری underworld شب و روزم حالیم نمیشد

راستی اگه دقت کنید اولیش که 2003 بود اصلا صحنه نداش 2006 بیشتر شد 2009 زد تو خرابی 2012 صحنه نداشت !

انگار دیدن دنیا میخواد تموم شه خواستن کار ثواب کنن !

منم زمین و زمان رو دانلود کردم

درضمن خوبی گرفتن adsl از شرکت خصوصی اینه که پشتیبانی 24ساعته داره و یه زنگ میزنم 1گیگ حجم بهم میدن.پرداخت آنلاین هم هست.حتی اگه برقا بره باطری لپ تاپ رو میزنم و بدون برق میرم(ولی پس اون موقع مودم رو چیکار کنم.اونو که دیگه باید بزنم به برق:13:)

amir_70
کسی جواب نداد؟

سعید خان یه سوال مسخره و جالب

از کجا بفهمم که چند تا پست تو این تایپیک زدم؟؟؟:45:

اقا مسخره نکنید پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است:دی

pouya_99999
10-09-2012, 23:02

Mohammaduir
10-09-2012, 23:05
ما همه این خبر ها رو 100 بار خوندیم ولی بقول بچه ها اینجا ایرانه..........
بیکاری بد دردیه!
فیلم ها ته بکشه، بازی ها ته بکشه!
حالا این نتایج رو هم اعلام کنن برای قسمت های بعدی مثل ثبت نام بازی سرمون در نیارن، خوبه!

hp722
ساعت 12 شد و گذشت و شد 21 شهریور.وااااااااااااااااا ی چقدر نتایج اومد

M . Sayid

کنار اسم تاپیک یه فلش هست موسو رو اون نگه داری نوشته چنتا پست دادی !

saeed 1428
10-09-2012, 23:06

نشانگر موس رو می بری روی عکس پاکت

Mohammaduir
10-09-2012, 23:07
فکرش هم نمی کردم 4 نفری باشم که توی این تاپیک پست زیاد زده!
توی پوست خودم نمی گنجم :)

amir_70
10-09-2012, 23:07
خوب پس منم در رتبه سوم هستم با ۷۸ پست و البته با این پست میشه ۷۹ پست:دی

داداش این صفحه رو از کجا اوردی؟

mmehrzad
10-09-2012, 23:08
نتیجا اومد ..

من انتخاب ۷مم رو آوردم :37:یعنی امیدوارم

saeed 1428
اینو از کجا آوردی؟
با اختلاف زیاد صدر جدول رو دارم:31:

Hitman-Group
اقا باور کن ایجوریام نیست

درصدای من رو ببین
ادبیات : ۹.۴
عربی:۸۴
دین و زندگی:۶۰
زبان:۴۷
ریاضی:۴۸
فیزیک:۴۹
شیمی :۴۲

رتبه کشوری شده ۹۰۰۰

باور کن اون ادبیات رو ۴۰ میزدم الان با خیالی اسوده مطمعن بودم شهید بهشتی رو میارم اینجاست که میگن همه درسا رو بخونید

شهید بهشتی

تجربی هستی؟

من ریاضی هستم

The Black Dahlia
10-09-2012, 23:09

وارد سه شنبه شد !

Mohammaduir
10-09-2012, 23:10
نتیجا اومد ..

چه جوری دیدی؟ نیومده که هنوز!
فکر کنم دیدنش چشم بصیرت بخواد ..

saeed 1428
10-09-2012, 23:10
نتیجا اومد ..

من انتخاب ۷مم رو آوردم :37:یعنی امیدوارم????????????????

Hitman-Group
10-09-2012, 23:11
نتیجا اومد ..

حاجی شما با سنجش قرارداد خصوصی داری؟؟؟

من که الان رفرش کردم هیچی نزده!

Mohammaduir
10-09-2012, 23:11
amir_70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یواش پست بزن ما هم برسیم بهت!

M . Sayid
10-09-2012, 23:12
نتیجا اومد ..

آفرین امیدوار باش !

amir_70
نشانگر موس رو می بری روی عکس پاکت

دمت گرم

حال کن نوشته last post by :amir_70 :دی چقدر خوشحال میشه ادم اسم خودشو میبینه

Mohammaduir
این سفید نوشتن رو کی مد کرد؟؟
امروز بار سوممه که سکته میزنم!

mmehrzad
10-09-2012, 23:13
نتیجا اومد ..

من انتخاب ۷مم رو آوردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یعنی امیدوارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pouya_99999
10-09-2012, 23:14
خوب پس منم در رتبه سوم هستم با ۷۸ پست و البته با این پست میشه ۷۹ پست:دی

داداش این صفحه رو از کجا اوردی؟

بغل تاپیک یه عدد هستش که چقدر تو تاپیک پست هستش رو اون بزنید :31:

دوستان منم دو سال پیش حال شمارو داشتم ایشالا همتون همونجا که مد نظرتونه قبول بشید :10::11::7:

Mohammaduir
10-09-2012, 23:15
اینو از کجا آوردی؟
با اختلاف زیاد صدر جدول رو دارم:31:
روی شماره جلو عدد ها روبه روی تاپیک کلیک کن!

amir_70
10-09-2012, 23:16
تجربی هستی؟

من ریاضی هستم

داداش شما تو اون درسا زیست شناسی میبینی که پرسیدی تجربی هستی؟عحبا واقعا این استرس چه میکنه؟؟؟:دی

amir_70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یواش پست بزن ما هم برسیم بهت!

داداش میخوام رکورد سعید رو بزنم تو این تایپیک سعید ۱۰۹ نوشته اوله :دی

نتیجا اومد ..

ای لامصب باور کن یه لحظه قلبم وایساد یه عطسه کردم دوباره راه افتاد

ترفندا هم به روز شدنا

ALt3rnA
10-09-2012, 23:17
بابا کرم نریزین خواهشا !
کم استرس داریم ؟ :دی
یه لحظه قلبم اومد تو حلقم !!

mmehrzad
10-09-2012, 23:18
حالا یه اشتباهی کردم
نفرینم نکنیدا
چون اتوماتیک اگه انتخاب ۷م رو نیارم میمیرم:45:

saeed 1428
10-09-2012, 23:20
داداش شما تو اون درسا زیست شناسی میبینی که پرسیدی تجربی هستی؟عحبا واقعا این استرس چه میکنه؟؟؟:دی

داداش میخوام رکورد سعید رو بزنم تو این تایپیک سعید ۱۰۹ نوشته اوله :دی

من از فردا ظهر دیگه نیستم راحت رکورد منو بزنید:46:

hp722
10-09-2012, 23:21
من 82تا پست زدم تو این تایپیک که با این میشه 83تا.من چندم میشم با این رکورد؟

amir_70
10-09-2012, 23:21
بچه ها پس چرا نمیاد دیگه؟خسته شدیم؟نظرتون چیه من برم یه خرده استراحت کنم برگردم؟حواستون به تایپیک هست؟یه وقت نتایج نیاد حواستون نباشه:دی

amir_70
10-09-2012, 23:22
من از فردا ظهر دیگه نیستم راحت رکورد منو بزنید:46:

به سلامتی
کجا میخوای بری؟یه زنگ بزن با هم بریم:دی

mmehrzad
10-09-2012, 23:22
سعید ما آخر نفهمیدیم تو طرفدار رونالدو هستی یا نه ؟

آواتارت که هیچی ولی عکس امضات که وقتی که اون ضایه شده و دپرس ...!؟

saeed 1428
10-09-2012, 23:23
من 82تا پست زدم تو این تایپیک که با این میشه 83تا.من چندم میشم با این رکورد؟

SALVATION1
10-09-2012, 23:24
بچه ها بیایید همگی دعا کنیم که قبول شیم ، بیاید یک ختم قرآن بزاریم.:42::37:

saeed 1428
10-09-2012, 23:24
سعید ما آخر نفهمیدیم تو طرفدار رونالدو هستی یا نه ؟

آواتارت که هیچی ولی عکس امضات که وقتی که اون ضایه شده و دپرس ...!؟
الان عوضش می کنم

Elendil1
10-09-2012, 23:25
اینجا شده چت روم :دی خیلی شانس اوردین که تا حالا تاپیکو نبستن :دی
این نامردا هم نمیزنن :| اه ...

SALVATION1
10-09-2012, 23:25
راستی یک چیزه خیلی خیلی مهم...

دوستان من قبلا کارنامه ی درصدارو دیده بودم و چیزه جالبی نبود ولی هنوز کارنامه ی نهایی رو نمی دونم چه شکلیه؟:31: کسی نمی دونه؟
منظورم قبل از ان که درصدای خودم رو بینم (چند ماه پیش)

rpf
10-09-2012, 23:26
سازمان وظيفه عمومي ناجا طي اطلاعيه اي اعلام داشت :متولدين ماههاي فروردين تا آبانماه 1372كه تا شهريور ماه 90 موفق به اخذ ديپلم يا پيش دانشگاهي شده اند تا پايان شهريورماه سال 91 مهلت دارند تا وضعيت خدمتي خود را از طريق دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس +10) مشخص نمايند و تا اين زمان غايب محسوب نمي شوند.
همچنين آن دسته ازمشمولان متولد آبانماه 1372 به بعد و كليه كساني كه بعد از شهريورماه 90 فارغ التحصيل شده اند نيز از تاريخ فراغت از تحصيل به مدت يكسال مهلت معرفي خواهند داشت .

لازم به ذكر است :متولدين سال هاي قبل از 72 كه در خرداد ماه سال 90 در مقطع متوسطه فارغ التحصيل شده اند چنانچه تا خرداد ماه سال 91 خود را معرفي نكرده باشند وارد غيبت شده و مجاز به ادامه تحصيل در دانشگاه نمي باشند اما كساني كه بعداز خرداد ماه 90 فارغ التحصيل شده اند بدليل انطباق با قانون خدمت وظيفه عمومي مصوب 22/8/90 تا مهلت يكساله معرفي خود پس از فراغت از تحصيل، غايب محسوب نمي شوند

amir_70
بچه ها بیایید همگی دعا کنیم که قبول شیم ، بیاید یک ختم قرآن بزاریم.:42::37:

داداش با ختم قران کار درست نمیشه

باید سر جلسه کنکور فکر الان میبودیم
به عبارتی باید وقتی درس نمیخوندیم فکر الان میبودیم

The Black Dahlia
هی ما رفرش می کنیم ....
هی این عکس دخترای تو مطلب ویژه میاد !

apm2006
10-09-2012, 23:28

دوستان من قبلا کارنامه ی درصدارو دیده بودم و چیزه جالبی نبود ولی هنوز کارنامه ی نهایی رو نمی دونم چه شکلیه؟:31: کسی نمی دونه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammaduir
بچه ها پس چرا نمیاد دیگه؟خسته شدیم؟نظرتون چیه من برم یه خرده استراحت کنم برگردم؟حواستون به تایپیک هست؟یه وقت نتایج نیاد حواستون نباشه:دی
به نظر من برو! (من یه کم چرت و پرت بنویسم بلکه مقام سومی رو ازت بگیرم! هر چند که با دومی فرقی نداری :) )
ولی واقعا عجیبه ها! فکر کنم ناظر و مدیر بخش دلشون به حالمون سوخته که تا حالا نبستن!

amir_70
الان عوضش می کنم

اقا خداییش عوض نکن خیلی با حاله عکش

همیشه pes 2012 که بازی میکنم دوستم ریال مادرید میاره منم منچستر سیتی هی خیلی اذیت میکنه این رونالدو به همین خاطر خیلی ازش بدم میاد:دی

SALVATION1
داداش با ختم قران کار درست نمیشه

باید سر جلسه کنکور فکر الان میبودیم
به عبارتی باید وقتی درس نمیخوندیم فکر الان میبودیم

نه انصافا خیلی خوندم ...خیلی خوندم الان دیگه فقط باید توکل کرد:37:

eblisandenzo
10-09-2012, 23:29
خداییش بیکاری چه بلایی که سر آدم نمیاره !

وقتی میرفتم بیرون 20 صفحه عقب تر بود ! تو 3 4 ساعت ترکوندین ها ! دم شما گرم :D

Elendil1
10-09-2012, 23:29
این تاپیک رکورد سریع ترین سرعت آپدیت انجمن رو زده ... :دی چت رومیه واسه خودش .

Mohammaduir
10-09-2012, 23:30
من همینجوری قلبم ضعیفه، حالا با خط قرمز هم مینویسن!
نمیشد با سبزی آبی چیزی مینوشتن؟؟ ادم که تا ببینه قبلش سکته میزنه ...

mmehrzad
10-09-2012, 23:31
سازمان وظيفه عمومي ناجا طي اطلاعيه اي اعلام داشت :متولدين ماههاي فروردين تا آبانماه 1372كه تا شهريور ماه 90 موفق به اخذ ديپلم يا پيش دانشگاهي شده اند تا پايان شهريورماه سال 91 مهلت دارند تا وضعيت خدمتي خود را از طريق دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس +10) مشخص نمايند و تا اين زمان غايب محسوب نمي شوند.
همچنين آن دسته ازمشمولان متولد آبانماه 1372 به بعد و كليه كساني كه بعد از شهريورماه 90 فارغ التحصيل شده اند نيز از تاريخ فراغت از تحصيل به مدت يكسال مهلت معرفي خواهند داشت .

لازم به ذكر است :متولدين سال هاي قبل از 72 كه در خرداد ماه سال 90 در مقطع متوسطه فارغ التحصيل شده اند چنانچه تا خرداد ماه سال 91 خود را معرفي نكرده باشند وارد غيبت شده و مجاز به ادامه تحصيل در دانشگاه نمي باشند اما كساني كه بعداز خرداد ماه 90 فارغ التحصيل شده اند بدليل انطباق با قانون خدمت وظيفه عمومي مصوب 22/8/90 تا مهلت يكساله معرفي خود پس از فراغت از تحصيل، غايب محسوب نمي شوند
خدا رو شکر من معافی داءمم رو گرفتم :15:
فقط بیارنش در خونه که دیگه جا پا مو سفت بدونم

hp722
10-09-2012, 23:32
من بین رکورد ها سوم هستم.ایوووووووووول.اول سعید جان هست و بعدش امیر و بعدش منم:8:

rpf
10-09-2012, 23:34

saeed 1428
خدا رو شکر من معافی داءمم رو گرفتم :15:
فقط بیارنش در خونه که دیگه جا پا مو سفت بدونم
چه نقطه اشتراکی........ منم معافیمو گرقتم

Mohammaduir
من بین رکورد ها سوم هستم.ایوووووووووول.اول سعید جان هست و بعدش امیر و بعدش منم:8:
اگه یکی دیگه بزنی دومم هم رو شاخه شی!
حال می کنی چه تمیز اسپم میدم؟؟

amir_70
من یه لحظه میرم یه کاری دارم و برمیگردم

گوشیم رو باید فلش بزنم

حواستون باشه یه وقت دلار بالاتر نره:دی

The Black Dahlia
10-09-2012, 23:35

آقا سربازی نری از کجا می فهمن نرفتی؟

hp722
میگم من refresh زدنی با یبار زدن قانع نمیشم و چندبار میزنم تا مطمئن بشم

وضعیتی درست کردن برای ماها:41:

apm2006
من همینجوری قلبم ضعیفه، حالا با خط قرمز هم مینویسن!
نمیشد با سبزی آبی چیزی مینوشتن؟؟ ادم که تا ببینه قبلش سکته میزنه ...
سازمان سنجش دارنده مقام قهرمانی جهانی در زمینه دادن استرس و شوک به داوطلب هست :27:

rpf
10-09-2012, 23:36

amir_70
10-09-2012, 23:36

اتفاقا منم معافی دارم

(خیلی نامردی و امضای جدیدت اصلا قشنگ نیست:دی)

Mohammaduir
10-09-2012, 23:37
تا حالا اینقدر از دانشگاه جامع علمی کاربردی بدم نیومده بود.
به امید اینکه توی سایت سنجش به جای این علمی کاربردی، سراسری ببینم، هی دعا میکنم و سپس ریفرش میزنم!

saeed 1428
10-09-2012, 23:38
اگه یکی دیگه بزنی دومم هم رو شاخه شی!
حال می کنی چه تمیز اسپم میدم؟؟
من تا دیشب حدود 70 تا پست مفید داشتم از اول برو بچ رو راهنمایی می کردیم

SALVATION1
رتبه ی سایت سازمان سنجش شده 10 (الکسا)

در صورتی که ماه پیش 60 بود این یعنی این که خیلی ها مثل ما اونجا آنلاین هستن

apm2006
اتفاقا منم معافی دارم

(خیلی نامردی و امضای جدیدت اصلا قشنگ نیست:دی)
اینجا مثل اینکه همه معافیم :31: منم دارم، ولی چه فایده اگه به شانس ما باشه همین فردا جنگ میشه باید بریم سربازی :27:

hp722
10-09-2012, 23:39

منم معافیمو گرفتم.تقریبا 3سالی میشه.البته جدیدا کارتارو گرفتن و دیجیتالیش کردن

Mohammaduir
10-09-2012, 23:39
من تا دیشب حدود 70 تا پست مفید داشتم از اول برو بچ رو راهنمایی می کردیم
من شما و نگفتم که! خودم رو گفتم.

rpf
10-09-2012, 23:40
مطلب ویژه:27:

saeed 1428
10-09-2012, 23:42
من شما و نگفتم که! خودم رو گفتم.
من گفتم جهت اطلاع رسانی

hp722
10-09-2012, 23:43
مثل اینکه اینجا همه معاف هستن.دلتون رو خوش نکنید امروز فردا جنگ میشه و آماده باشید که تو سنگر هم قراره باز همگی دور هم جمع بشیم و حرف بزنیم

Mohammaduir
10-09-2012, 23:43
مطلب ویژه:27:

یه جا دیگه آپلود کن مارو خلاص کن!

SALVATION1
10-09-2012, 23:44

آقا شما از کجا نتیجه ی منو پیش بینی کردی؟؟:31:

mmehrzad
10-09-2012, 23:44
برید این تست رو بدید برای وقت کشی مفید خوبه:

نتیحاتونم بگید بد نیست

mamad45
10-09-2012, 23:48
اقا اینم مثل ازاده ؟ یعنی فقط اون رشته ای که قبول شدیم رو میزنه ؟ مثلا رشته هایی که زیر رشته اول قبولی هست رو نمیزنه ؟

Headphone
10-09-2012, 23:49
تا بیکارید یه چیز باحال نشونتون بدم

برین به این سایت : Akinator.com

یه شخصیت در نظر بگیرید ، یه سری سوال ازتون میپرسه ، بعدشم بهتون میگه اون شخصی که در نظر گرفتید کی بوده !

جالبه امتحان کنید :46:

saeed 1428
10-09-2012, 23:50
اقا اینم مثل ازاده ؟ یعنی فقط اون رشته ای که قبول شدیم رو میزنه ؟ مثلا رشته هایی که زیر رشته اول قبولی هست رو نمیزنه ؟
اون رشته ها رو یه هفته بعد توی کازنامه ی نهایی می زنه شب بخیر:46:

hp722
10-09-2012, 23:51
یه جا دیگه آپلود کن مارو خلاص کن!

بابا ایندفعه که عکس بنده خدا مشکلی نداره و میاره دیگه

Mohammaduir
10-09-2012, 23:52
بابا ایندفعه که عکس بنده خدا مشکلی نداره و میاره دیگه
برای من که نیاورد!
راستی اینج بیشتر به لینکستان تبدیل شده ها!

rpf
10-09-2012, 23:53
دیگه آخر راهه

hp722
10-09-2012, 23:58
خدا وکیلی دیگه خسته شدم.اعصاب مصاب نمونده برام.آخه این چه وضعشه.ساعت شد 1 و خبری از نتایج نیست.بابا خیلی دارن اذیت میکنن دهنمون رو سرویس کرده بخدا.تاریخ دقیق هم که ندادن.البته کار اینا هیچوقت معلوم نمیشه تاریخ دقیق هم بدن یا یروز قبلش نتایج رو میدن یا یروز بعدش جز اون تاریخی که خودشون اعلام کردن

M . Sayid
10-09-2012, 23:58
اونجا نوشته
اردلان :دی !!

امیر بود !! از بس بن شد رفت تغییر نام داد :دی

M . Sayid
11-09-2012, 00:03
تا بیکارید یه چیز باحال نشونتون بدم

یه شخصیت در نظر بگیرید ، یه سری سوال ازتون میپرسه ، بعدشم بهتون میگه اون شخصی که در نظر گرفتید کی بوده !

جالبه امتحان کنید :46:

درست گفت ! لایت یاگامی بود !!

بارت سیمپسون رو هم درست گفت !!

خوش می گذره !

mmehrzad
برای من گفت :تیپ شما : ESTJ

خیلی درست

اون برنامه نویس کامپیتر رو که تو شغل هاش گفته بود برام باش کیف کردم

vahid javani
بابا برید بگیرید بخوابید خوصله داریدا!!!
چقدر شما دیگه بیکارید...
فوقش هیچ جایی قبول نشدید...

SALVATION1
11-09-2012, 00:05
کلیات
این ها الگوی ذهنی دارند که می گویند در شرایط چگونه باید باشد . آنها پیوسته برای بهبود خود ، دیگران و هر چیزی که در پیرامون آنها قرار دارد تلاش می کنند. نیاز فراوانی به استقلال دارند و افرادی به شدت مستقل می باشند. آنها دوست دارند کارها را به روش خود انجام دهند.
محل کار
* از توانمندی های مفهومی و تصوری فراوان بر خوردارند.
* اطمینان فراوانی به بینش های شمی خود دارند و می توانند آنها را به واقعیت برسانند.
* اغلب به مقام رهبری و یا مدیریت در موسسه و شرکت می رسد و به سازمان خود احساسی از هدفمندی ، پنداره یا ماموریت می دهد.
* به شکلی منطقی و منظم کار می کند تا راه حل هایی نوآور و مبتکرانه برای مسایل ایجاد کند .
* سیستم ها و راه کارهایی تدارک می بیند که برای کاری که در دست دارد جالب است .
* برای رسیدن به مقصود همان اندازه که به خود فشار می آورد به دیگران هم فشار می آورد.
* وقتی واقعیت با الگوی آنها هم خوانی ندارد از خود انتقاد می کنند.
* دوست دارد که مستقل کار کند ، دوست ندارد کسی در کار او دخالت کند.
* دوست دارند بر اجرای عقاید خود کنترل داشته باشند.
عناوین شغلی
* مدیر مدرسه
* باستان شناس
* ارشیتکت
* فضانورد
* وکیل
* برنامه نویس یا تحلیل گر کامپیوتر
* مشاور
* طراح
* اقتصاد دان
* مهندس
* مخترع
* تحلیل گر سرمایه گذاری
* مشاور مدیریت
* ریاضی دان
* واسطه وثیقه
* عکاس
* پزشک
* روانپزشک
* روان شناس
* پژوهشگر
* دانشمند
* دانشمند اجتماعی
* واسطه اوراق بورس
* استاد دانشگاه
* نویسنده
ارتباط با دیگران
* محطاط هستند.
* بسیار صمیمی و با وفا هستند و بیش تر به روابط سنتی بها می دهند.
* محبت خود را تنها به نزدیکان خود نشان می هند.
* به معاشرت های دو نفری علاقمندند.
* به تیپ های معاشرتی علاقمندند تا کمی از حالت جدی خود بیرون آيند.
* به تبادل نظر و تبادل افکار علاقمندند.
* از صحبت های خودمانی خوششان نمی آید . آنها دوست دارند از هر کاری که می کنند مطلبی بیاموزند.
* نسبت به رد شدن و مورد بی اعتنایی قرار گرفتن حساس هستند اما رنجش خود را از دیگران پنهان می دارند. می خواهند کسی از آسیب پذیری آنها مطلع شود.
* جذب و شیفته کارشان هستند و ممکن است به روابط خود بهای لازم را ندهند.
* ممکن است روی نظر های خود سماجت به خرج دهند.
اوقات فراقت
دوست دارند که به تنهایی صرف وقت کنند ، به تنهایی فکر کنند و چیز بخوانند و موضوعات جدید را مطالعه کنند. بسیاری از آنها سعی می کنند بدنشان را شاداب و سرحال نگه دارند تا بهتر بتوانند فکر کنند. آنها از ورزش های انفرادی مانند دویدن و شنا کردن خوششان می آید. از نظم و ترتیب خاص برخوردارند . اوقات فراغت آنها برنامه ریزی شده و هدف دار است . آنها از فعالیت هایی خوششان می آید که با آن بتوانند چیز یاد بگیرند.
پیشنهاد
* با دیگران صحبت کنید و از آنها نظر بخواهید.
* حق به جانب و تدافعی نباشید. نقطه نظرهای دیگران را رد نکنید.
* به نشانه های جسمانی استرس ، قبل از اینکه حالت بحران پیدا کند توجه کنید . به محدودیت های خود توجه کنید و از سرعت گام خود بکاهید.
* با توجه به توانمندی های دیگران از آنها تعریف و تمجید کنید .
* اگر می خواهید با دیگران رابطه داشته باشید ، مراقب عدم حساسیت ها و انتقاد ها باشید.
* در یک موقعیت منفی ، مسئولیت قسمت خود را بپذیرید.
* بیاموزید که انعطاف پذیر باشید.
* به کار کردن برای خود بها بدهید. بسیاری از INTJ ها به قدری مستقل هستند که نمی توانند برای دیگران کار کنند.
* نخواهید که همه چیز زندگی را کنترل کنید.
* به توانمندی های خود بها بدهید - نوآور بودن ، سازمان یافته بودن ، مصمم ، اعتماد به نفس ، استقلال و خودمختاری و توانایی درک پیچیدگی ها.

hp722
11-09-2012, 00:07
بابا برید بگیرید بخوابید خوصله داریدا!!!
چقدر شما دیگه بیکارید...
فوقش هیچ جایی قبول نشدید...

خوصله که سهله هیچ حوصله هم نداریم.بیکارم که هستیم تا نتایج بیاد

من سال دومیه که کنکور میدم و واقعا به پیام نور راضیم.همه چیز من گره خورده به دانشگاه رفتنم.لعنت به سایت سنجش که با هربار refresh جز دلهره چیز دیگه ای برای آدم نداره

M . Sayid
11-09-2012, 00:07
درست گفت ! لایت یاگامی بود !!

بارت سیمپسون رو هم درست گفت !!

خوش می گذره !

الان بالدر رو انتخاب کردم ، اشتب گفت !

Mohammaduir
11-09-2012, 00:13
من emma watson رو در نظر داشتم، این عکس رو بهم پیشنهاد داد!!؟

hp722
11-09-2012, 00:14
دیگه دارم به نقطه صفر مرزی میرسم.آمپر داره میره بالا.چرا این نتایج کوفتی نمیاد؟لیوان دیگه داره سرریز میشه

AMIR-AIRGUNNER
11-09-2012, 00:14

دوستان اینو توضیح میدین چجوریه ؟!
من ابان 72 هستم و دیپلم رو سال 89 گرفتم ! یعنی الان غیبت خوردم ؟!

Headphone
11-09-2012, 00:16
من emma watson رو در نظر داشتم، این عکس رو بهم پیشنهاد داد!!؟

فک کرده میخوای ترولش کنی :27:

من هر چی بازیگر و سیاستمدار امتحان کردم همه رو درست گفت

بعضی سوالارو هم تکراری میپرسه ! نمیدونم چرا ؟!

rpf
11-09-2012, 00:19
*داروخانه دار
:5:*پزشک

تیپ شما : ISTJ

Mohammaduir
11-09-2012, 00:22
فک کرده میخوای ترولش کنی :27:

من هر چی بازیگر و سیاستمدار امتحان کردم همه رو درست گفت

بعضی سوالارو هم تکراری میپرسه ! نمیدونم چرا ؟!
این یکی رو چی میگی؟
nicole kidman مد نظرم بود این عکس رو میاره!

hp722
11-09-2012, 00:23
آخرین فیلم دانلود شده رو هم دیدم.بهتره باز یسری فیلم انتخاب کنم و شروع کنم به دانلود چون اینجور که معلومه فعلا سنجش افتخار نمیده

rpf
11-09-2012, 00:25
ما بریم بخوابیم.....حق سازمان سنجش اینه 2000 بار رفرش بزنیم تا سرورهاشون دان بشن:27:

Mohammaduir
11-09-2012, 00:27
این دخترای صفحه اول سنجش خسته نمیشن این همه وقته روی پا ایستادن؟؟؟
کاش از ما عکس میگرفت مشهور می شدیم!

sarina_zh
11-09-2012, 00:28
نتیجه ها رو هم بزنن انقد سرعت میاد پایین که خدا میدونه کی میشه دید :(((((:9:

rpf
11-09-2012, 00:28
این دخترای صفحه اول سنجش خسته نمیشن این همه وقته روی پا ایستادن؟؟؟
کاش از ما عکس میگرفت مشهور می شدیم!

The Black Dahlia
11-09-2012, 00:30

جالبه امتحان کنید

paul wesly رو درس گفت
nina dobrev رو هم
و ruhollah khomeyni رو هم!!!!:31:

rpf
11-09-2012, 00:31
رکورد

هم اکنون 31 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (19 کاربر عضو شده و 12 مهمان)

hp722
11-09-2012, 00:31
بچه ها دقت کردید ساعت 1و نیم صبحه روز 21 شهریوره و هنوز نتایج نیومده.مثل اینکه نمیخواد بیاد.یه برنامه ای بریزیم

sarina_zh
11-09-2012, 00:35
بچه ها بیایاد یه کاری کنیم
من 43 تا انتخاب رشته داشتم از 1 تا 43 واسه من 10 عدد انتخاب کنید شاید از بینشون اون عددی باشه که قبول شم خیلی جالبه
بعد هرکدوم واسه هم 10 عدد انتخاب کنیم بریم ببینیم چه رشته هایی هستش
راستش من به خونواده م هم اینو گفتم هر کدوم 5 تا واسم شانسی گفتن خیلی جالبه

hp722
راستی رفقا رتبه دوم رو به خودم اختصاص دادم تو پست زدن با 93 پست که الان میشه 94تا:27:

SALVATION1
آقا از اون بالا بالا ها به ما خبر دادن که چهارشنبه می یاد:5: خودتون رو الاف نکنید برید بخوابید!

Mohammaduir
11-09-2012, 00:36
اگه تا ساعت 2 نیاد، فکر کنم باید به 2 نصف شب فردا امید داشته باشیم!

Mohammaduir
11-09-2012, 00:37
آقا از اون بالا بالا ها به ما خبر دادن که چهارشنبه می یاد:5: خودتون رو الاف نکنید برید بخوابید!
شما چه نسبتی با بچه های بالا دارید؟؟

hp722
11-09-2012, 00:39
من 43 تا انتخاب رشته داشتم از 1 تا 43 واسه من 10 عدد انتخاب کنید شاید از بینشون اون عددی باشه که قبول شم خیلی جالبه

من عدد 7 رو انتخاب میکنم

Mohammaduir
11-09-2012, 00:40
عدد 11 رو می انتخابم!

SALVATION1
11-09-2012, 00:41
شما چه نسبتی با بچه های بالا دارید؟؟
آقا شما ها چرا فکرتون خرابه؟:27:
منظورم از اون بالا بالا های سیاسی نبود!:19:

از اون بالا بالاهای معنوی! بهمون الهام شد که 4شنبه می یاد:31:

sarina_zh
11-09-2012, 00:42
متاسفانه هر دو عددی که انتخاب کردید نیمه متمرکز بود و شانس قبولیم صفره دوباره لطفا دو عدد دیگه :31::11:

SALVATION1
11-09-2012, 00:43
نوشته شده توسط sarina_zh

منم 5 انتخاب می کنم:10:

sarina_zh
11-09-2012, 00:43
عدد 11 رو می انتخابم!

منم برای شما اعداد:
14
6
27
25
10

sarina_zh
11-09-2012, 00:44
من عدد 7 رو انتخاب میکنم

اعداد:
26
2
18
13
5

hp722
11-09-2012, 00:44

انقد بالا بالاها میرید 1وقت سرتون گیج نره کله پا شید!

مارم روشن کنید.قضیه چیه؟!

Mohammaduir
11-09-2012, 00:46
42 رو که دیگه قبولی!

sarina_zh
11-09-2012, 00:46
منم 5 انتخاب می کنم:10:

منم برای شما اعداد:
24
6
19
7
14 رو انتخاب میکنم

mmehrzad
11-09-2012, 00:47
منم برای شما اعداد:
24
6
19
7
14 رو انتخاب میکنم
22
17
13
29
37
12

Mohammaduir
11-09-2012, 00:47
منم برای شما اعداد:
14
6
27
25
10
مرسی که برام انتخاب کردی، ولی تا انتخاب 33 شانس قبولیم صفره!
ولی کاش قبول میشدم!

SALVATION1
11-09-2012, 00:48
انقد بالا بالاها میرید 1وقت سرتون گیج نره کله پا شید!

مارم روشن کنید.قضیه چیه؟!

هیچی دیگه الان داریم می بینیم کیا رو قبول کنیم کیا رو قبول نکنیم شما می خوای شماره داوطلبیت رو بگو همون الویت اول قبولت کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarina_zh
11-09-2012, 00:48
42 رو که دیگه قبولی!

چاپ غیرانتفایی قزوین :31:
نا امیدم کردین کاملا :D

hp722
11-09-2012, 00:49
اعداد:
26
2
18
13
5

کاش 1 رو انتخاب میکردید ولی باز گزینه 2 هم بد نیست

شما یه شماره 13 رو هم امتحان بکنید

SALVATION1
11-09-2012, 00:51
منم برای شما اعداد:
24
6
19
7
14 رو انتخاب میکنم

فقط 6 و 7 می مونه که می شه

داروسازی ساری ترم 2وم
داروسازی رشت ترم 2وم
:7:

Mohammaduir
11-09-2012, 00:51
هیچی دیگه الان داریم می بینیم کیا رو قبول کنیم کیا رو قبول نکنیم شما می خوای شماره داوطلبیت رو بگو همون الویت اول قبولت کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رفیق یه نگاهی بکن ببین علوم پزشکی تهران هم جای خالی هست؟ بگو ما رو بفرستن اونجا :31:

sarina_zh
11-09-2012, 00:52
حالا بگید دوست دارید کدوم انتخاباتون رو بر اساس ِ واقعیت قبول شین؟
من دوست دارم
17
20
21
23
25
26
27
30
دوست دارم یعنی آرزومه یکی از اینا رو قبول شم :37::42:

Mohammaduir
11-09-2012, 00:53
من که الآن دارم برای نتیجه بال بال میزنم، اگه ترم 2 قبول شم چیکار کنم؟؟!
4 ماه صبر کنم؟ باید یه تاپیک برای این مورد باز کنیم!

hp722
11-09-2012, 00:54
ساعت2 شد و نتایج که نیومد هیچ تعداد صفحات هم به 200 نرسید:41:

Lord Farshad
درود.

بساط اسپم که هم چنان برپاست و پرچم هم بالاست :دی

من موندم چرا امسال دیگه انقدر دیر میخواند نتایجو اعلام کنند !؟ الان اگه مثلا برید سایت دانشگاه اصفهان، چند روزه که اطلاعیه دانشجویان جدید الورودش رو زده ولی خب سازمان سنجشه دیگه :دی

پشت کنکوری که تست میزدی همه عمر :دی دیدی که چگونه سازمان سنجش حالتو گرفت !؟ :دی

برای همه ی دوستان بهترین ها رو آرزو میکنم/

شاد و پیروز و سربلند باشید.

SALVATION1
حالا بگید دوست دارید کدوم انتخاباتون رو بر اساس ِ واقعیت قبول شین؟
من دوست دارم
17
20
21
23
25
26
27
30
دوست دارم یعنی آرزومه یکی از اینا رو قبول شم :37::42:

منم دوز دارم همونایی که شما گفتید 6 و 7 رو قبول شم:37:

sarina_zh
11-09-2012, 00:55
ای کاش اینجا صوتی هم بود صدای همو میشنیدیم فکر کنم گروه ِ جالبی میشدیم کلی وقتمون میگذشت :31::8:

Mohammaduir
11-09-2012, 00:56
من هم کم کم میرم بخوابم، نتایج که نیومد.
اینجوری هم که پیش میریم فکر کنم فردا صبح به 200 برسیم!

Demon_342
11-09-2012, 00:57
یَنی واقعا با خودتون چه فکری کردید ؟

اون بابایی که قراره OK ــه نهایی رو واسه برقراری سیستم اعلام نتیجه بگه الان خوابیده و داره تو خواب به ریشِ من و شما میخنده :31:

برید بخوابید فردا میفهمید چی میشه دیگه :23:

hp722
11-09-2012, 00:58

شما که انقد هماهنگی یه حرکت واسه ما بزن که فقط یا انتخاب اولم رو قبول بشم یا دیگه دوم.دمت گرم

SALVATION1
دوستان وقتی جوابا اومد برای من 2 حالت داره

1 -می یام تو همین تاپیک از همین اسمایلا می زارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- دیگه آنلاین نیستم!! و هیچ خبری ازم نیست!

sarina_zh
منم دوز دارم همونایی که شما گفتید 6 و 7 رو قبول شم:37:
انشا الله قبولی خدا بزرگه
الان دارم سریال دانلود میکنم از بیکاری
سریال جالبیه راستی اگه سرعت دانلودتون خوبه یه سایت هست که من همیشه از اونجا دانلود میکنم سریال و فیلمها رو حتما یه سر بزنید :39:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :11:

sam72
11-09-2012, 01:00
یَنی واقعا با خودتون چه فکری کردید ؟

اون بابایی که قراره OK ــه نهایی رو واسه برقراری سیستم اعلام نتیجه بگه الان خوابیده و داره تو خواب به ریشِ من و شما میخنده :31:

برید بخوابید فردا میفهمید چی میشه دیگه :23:
کاملا شما راست میگین
بقیه هم الکی خودشونو زجر ندن.

Mohammaduir
11-09-2012, 01:00
بچه ها ما رفتیم بخوابیم!
سنگر اسپم اندازی رو رها نکنید و همینجوری ادامه بدید! :31:
فعلا شب بخیر ... :24: