PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ انتخاب رشته ی کنکوری های 91 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

M . Sayid
10-09-2012, 08:29
کسی میدونه ریاضی 1 بیشتر موضوعش چیه ؟

انتگرال - یه کمی هم سری

حد و مشتق رو هم که خودتون باید بخونید !

ara.look
10-09-2012, 08:30
سلام
بچه ها نتیجه ها اومد.

-شوخی کردم.-:22:
-ولی من فکر نکنم که امروز بیاد. چون اگه قرار بود بیاد تا الان میومد.-
:31:

D_felfelak
10-09-2012, 08:40
سلام
بچه ها نتیجه ها اومد.

سلام
بچه ها نتیجه ها اومد.

ای بلا بر تو شش هر چی بيکاره! :31::دی

ای بلا بر تو شش هر چی بيکاره!:31:

ara.look
10-09-2012, 08:41
میگم واسه ثبت نام باید کل شهریه رو بدیم بهشون؟:34: قسطی هم قبول میکنن؟:دی
اگه من از انتخاب اول قبول بشم نمیدونم چیکار کنم:24: هرچند یادم نیس که انتخاب اولم چی بود:دی

ای بلا بر تو شش هر چی بيکاره!
:27:

hande13
10-09-2012, 08:58
دوستان من نمیدونم الکی چرا استرس دارید هر خراب شده ای قبول بشیم فرقی نداره اخرش یک مدرک میدن دستمون کاربردش هم شخصیه یعنی به کار هیچ بنی بشری غیر خودت نمیاد

من که تو این مملکت به هیچ جی امید ندارم شاید امروز شاید پس فردا شاید هم اصلا نتایج رو ندادن چرا خودتون رو اذیت میکنید

رفتم مصاحبه تربیت معلم طرف به جای اینکه از معلمی و رشتم بپرسه ازم میپرسه نماز ایت چه شکلیه مگه من میخوام دبیر قران و دینی بشم
الله البر

alone_boy
10-09-2012, 09:02
دیدین گفتم نتایجو نصف شب نمیزارن؟:دی
ولی تو روحشون:19:.این چه کاریه که دارن با جوونای مملکت میکنن:19:

ara.look
10-09-2012, 09:03
اگه کسی به تلوزیون دسترسی داره بزنه شبکه خبر ببینه زیر نویسی چیزی هست یا نه؟
در ضمن اگه من از چیز درست و حسابی قبول بشم قول میدم تو دانشگاه دیگه بچه درسخونی باشم.:31:

samin60
10-09-2012, 09:03
منم یه بار خوندم دفعه دوممه دارم کنکور میدم :دی

javidflasher
10-09-2012, 09:11
کاشکی هروقت نتیجه اومد یکی به من زنگ بزنه:(پدرمون در اومد

ولی تو روحشون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
.این چه کاریه که دارن با جوونای مملکت میکنن
همین کارا رو میکنن جوون میره معتاد میشه...

samin60
10-09-2012, 09:13
راستش واسه کنکور ِ هنر میگن 5000 خیلی زیاده مجازی هم که انجام دادم روزانه و شبانه نیاورد واسم آره به پیام نور کاملا راضیم
چون رشته ی خوذم تجربی بوده مهندسیمو گرفتم و دارم میرم دنبال علاقه م
ای کاش کسی بود میگفت قبول میشم آیا؟ کجا و چه رشته ای امکانش هست؟
راستی نتایج رو سه شنبه میزنن یا زودتر؟:37:

چه جالب منم همین کارو کردم.مهندسی گرفتم اما الان کنکور هنر دادم.

Mohammaduir
10-09-2012, 09:32
اینکه میگن شبکه خبر اعلام کرد 20م میدن، شایعه هست.
همین الآن دیدم که نوشته بود 21 تا 23.
(با خوندن این خبر میخواستم تلویزیون رو بشکنم، ولی به دلایلی نشکوندم :) )

hp722
10-09-2012, 09:43
یه 15مین پیش شبکه خبر اعلام کرد که نتایج از 21 تا 23 شهریور اعلام میشه.زیرنویس نبود طرف خودش بلغور کرد.اه:44:

ara.look
10-09-2012, 09:43
همین الآن دیدم که نوشته بود 21 تا
23
.
با این حساب ممکنه 23 اعلام کنن.:42:

omidsarab
10-09-2012, 10:06
زیرنویسو اول کی گفت؟
بیاد دفاع کنه:4:

hp722
10-09-2012, 10:07
اینجا که خبری نیست.از سایت سنجش هم که خبری نخواهد بود ولی امشب همه دور هم جمع بشیم و تا 3صبح بیدار بمونیم شاید اومد

فعلا رفقا

Headphone
10-09-2012, 10:08
واقعا که ! تاپیک از دیشب ساعت 5 تا الان 2 صفحه رفته جلو ! :13:

خداکنه حداقل امروز یه مصاحبه ای کنن زمان دقیق اعلام نتایجو بگن

Mohammaduir
10-09-2012, 10:20
توجه توجه:
امشب مراسم شب زنده داری همین جا و همین ساعت برگزار می گردد.
از عموم کنکوری های 91 دعوت به عمل می آید در این مراسم شرکت نمایند.

Headphone
10-09-2012, 10:29
نتايج كنـكــور تا پنجشنبه اعلام مي‌شود

سرپرست سازمان سنجش از اعلام نتايج كنكور تا پنجشنبه 23 شهريور خبر داد و گفت: در آزمون سراسري سال 91 حدود 630 هزار داوطلب پذيرفته مي‌شوند.

دكتر ابراهيم خدايي در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اعلام نتايج نهايي آزمون سراسري در محدود زماني 21 تا 23 شهريور ماه، گفت: ثبت‌نام پذيرفته شدگان آزمون از 26 شهريور ماه آغاز مي‌شود.

وي با اشاره به ظرفيت پذيرش دانشجو در گروه‌هاي آزمايشي مختلف، تصريح كرد: در گروه آزمايشي علوم رياضي 171 هزار و 381 نفر، علوم تجربي 93 هزار و 140 داوطلب، علوم انساني 168 هزار و 762 داوطلب، هنر 18 هزار و 956 داوطلب، زبان 17 هزار و 560 داوطلب و چند گروهي 156 هزار و 128 داوطلب پذيرفته مي‌شوند.

خدايي با بيان اينكه بر اساس افزايش ظرفيت‌ها، ظرفيت پذيرش در دوره‌هاي مختلف نيز تغيير كرده است، اظهار كرد: بر اين اساس در دوره روزانه 100 هزار و 291 داوطلب، شبانه 27 هزار و 43 داوطلب، پيام‌نور 332 هزار و 211 داوطلب، نيمه حضوري يك هزار و 920 داوطلب، مناطق محروم 394 داوطلب، تربيت معلم 43 هزار و 780 داوطلب پذيرفته مي‌شوند.

سرپرست سازمان سنجش افزود: در دانشگاه غيرانتفاعي 114 هزار و 458 داوطلب، مجازي چهار هزار و 610 داوطلب و بين‌الملل هزار و 220 داوطلب پذيرفته خواهد شد.

ara.look
10-09-2012, 10:53
پنجشنبه؟
یک سال مونده تا پنجشنبه:37:

alone_boy
10-09-2012, 11:02
خیلی ریلکس مصاحبه میکنن و میگن تا پنجشنبه جوابا میاد.بعدشم میگن بیست و ششم ثبت نامه.مرد حسابی باید بین اعلام نتایج و ثبت نام فقط 3 روز فاصله باشه؟!:13:

saeed 1428
10-09-2012, 11:12
این لینک نتایح پارساله می تونید 90 رو به 91 تبدیل کنید:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morix_001
10-09-2012, 11:14
این لینک نتایح پارساله می تونید 90 رو به 91 تبدیل کنید:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر نکنم اینطوری باشه . الان که کلا نمیره اما من 89ش هم کردم نرفت برای سال 89 !! پس احتمالش کمه از این سوتیا بدن

Mohammaduir
10-09-2012, 11:27
من که قبلا خیلی براش تلاش کردم! نشد که نشد.
خوب حواسشون هست.

ara.look
10-09-2012, 11:32
ولی من دلم خاموشه که زودتر از پنجشنبه نمیاد:18:

pour-homme
10-09-2012, 11:36
شبکه خبر زیر نویس کرد که نتایج بین 21 تا 23 میاد این جوری بوش میاد خوش بینانه ترین حالتش اینه که فردا بیاد

hirad_g
10-09-2012, 11:42
سلام ...

4 ساعت خوابیدم عجب خبر های امیدوار کننده ای بچه ها دادن:31:

پنجشنبه؟
یک سال مونده تا پنجشنبه

عجب حس مشترکی... من که اصلا راجع به نتایج فکر نمی کردم حالا از همه بی صبر تر شدم..:19:

خیلی ریلکس مصاحبه میکنن و میگن تا پنجشنبه جوابا میاد.بعدشم میگن بیست و ششم ثبت نامه.مرد حسابی باید بین اعلام نتایج و ثبت نام فقط 3 روز فاصله باشه؟!

کلا چند سالی هست ریلکس بودن و مصاحبه کردن و زل زدن تو دوربین و رسم شده!!!:27:

ولی من دلم خاموشه که زودتر از پنجشنبه نمیاد

نگو که این بار تو ایران قراره به حرفی که زده شده عمل کنن... واقعاً می خوان بین 21 تا 23 بدن؟ عجب قانون مداری شدن مسئولا:31:

amir_70
10-09-2012, 11:50
بچه ها يادتونه ديشب گفتم كه فردا تا ساعت 2 بعد از ظهر مياد؟يعني تا تقريبا 1 ساعت ديگه؟

الان ميگم اقا اشتباه كردم تا 1 ساعت ديگه نمياد:D
تازه اگه فردا بياد كلي بايد خوش به حالمون بشه به قران

Sent from my Xperia Pro using Tapatalk 2

amir_70
10-09-2012, 11:53
راستي بچه ها امشب همگي ايجا جمع باشيد احتمال اومدنش خيلي بالا ميره

از دوستان دانشگاهي كسي ميدونه كه زمان ثبت نام تقريبا واسه روزانه چقدر ميگيرن؟با خوابگاه
واسه ما كه از شهرستان ميايم

Mohammaduir
10-09-2012, 11:57
راستي بچه ها امشب همگي ايجا جمع باشيد احتمال اومدنش خيلي بالا ميره

از دوستان دانشگاهي كسي ميدونه كه زمان ثبت نام تقريبا واسه روزانه چقدر ميگيرن؟با خوابگاه
واسه ما كه از شهرستان ميايم

ای بابا، من فکر می کردم برای روزانه هیچ پولی نباید بدیم! وقت ثبت نام پول چی بدیم؟؟

h0p3
10-09-2012, 12:11
ای بابا، من فکر می کردم برای روزانه هیچ پولی نباید بدیم! وقت ثبت نام پول چی بدیم؟؟

پارسال که 16500 تومن بود :دی حالا شاید امسال به خاطر دلار 2 برابر بشه :دی :دی

amir_70
10-09-2012, 12:23

یادت رفت بابا هزار بار که یه حرف رو تکرار نمیکنن

اینجا اییییییرررررااااااانه

پارسال که 16500 تومن بود :دی حالا شاید امسال به خاطر دلار 2 برابر بشه :دی :دی

جدی؟یعنی کل هزینه ثبت نام با هزینه خوابگاه (واسه دان شیراز به ایشالا :دی) میشه ۱۶۵ هزار

یادمه سال اولی که من کنکور دادم رفتم دانشگاه ۱۴۰ تومن بود

h0p3
10-09-2012, 12:28
یادت رفت بابا هزار بار که یه حرف رو تکرار نمیکنن

اینجا اییییییرررررااااااانه

جدی؟یعنی کل هزینه ثبت نام با هزینه خوابگاه (واسه دان شیراز به ایشالا :دی) میشه ۱۶۵ هزار

یادمه سال اولی که من کنکور دادم رفتم دانشگاه ۱۴۰ تومن بود

من که خوابگاهی نیستم، ولی فیشش رو که نگاه کردم الان همین قدر بود :دی :دی
هر سال زیاد میشه :دی

Mohammaduir
10-09-2012, 12:29
من قاطی کردم! شما به ریال میگید یا تومن؟
اون رفیقمون گفت که 16500 تومن، نه 165 هزار تومن.
مسئله پولش نیست، فقط میخوام آمادگی داشته باشم، ممکنه جنس گرون بهمون قالب کنن.

amir_70
10-09-2012, 12:36
من قاطی کردم! شما به ریال میگید یا تومن؟
اون رفیقمون گفت که 16500 تومن، نه 165 هزار تومن.
مسئله پولش نیست، فقط میخوام آمادگی داشته باشم، ممکنه جنس گرون بهمون قالب کنن.

نه بابا ۱۶ هزار که دیگه پولی نیست داداش من

۱۶۰ هزار منظورمونه
به نظرم بهتره ۲۰۰ تومن رو واسه اینکار در نظر بگیرید (با توجه به گران شدن دلار :دی و بهار عربی :دی زلزله دیروز چین :دی)

دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه تو این تایپیک(البته دانشگاه رفته هاش)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارمیتا2
10-09-2012, 12:44
اینجا چه خبره /من فکر می کردم فقط من استرسم زیاد شده الان دیدم بدتر از منم هست/تازه چقدرم به خودشون امیدواری دادن/انقدر از سیستم پاسخگویی سنجش پرسیدم نتایج کی میاد آخرش جواب دادن 21تا 23 میاد .من نمیدونم 22 که تعطیل رسمی و لابد بعدشم پنج شنبه شاید ساعت 24 شبش گذاشتن رو سایت/

hp722
10-09-2012, 12:45
رفتم و اومدم چقد اخبار دلگرم کننده ای!

میگم این که میگن زمان ثبت نام از 26 شهریور شروع میشه برای همه دانشگاهاست؟یعنی روزانه و شبانه و پیام نور و غیرانتفاعی؟یا فقط روزانه و شبانه رو شامل میشه؟

deaddeaddead
10-09-2012, 12:51
(با خوندن این خبر میخواستم تلویزیون رو بشکنم، ولی به دلایلی نشکوندم :) )

دلیل نشکستن چی بود واقعا کنجکاو شدم:31:

hp722
10-09-2012, 12:51
دیگه از این جمله " اطلاعیه سازمان سنجش اموزش کشور در خصوص مطالب مطرح شده در جراید و رسانه ها در خصوص حذف پذیرش دختران در ازمون سراسری سال 91" خسته شدم و حرصم میگیره میبینمش

هردفعه من میرم سایت سنجش و قسمت "سراسری" این مطلب کماکان پابرجاست.باید جای این نتایج بیاد که همش میرم میبینم نیومده

camry
10-09-2012, 12:55
نتایج اومد

شوخیشم زشته :31::27:

hp722
10-09-2012, 12:57
دیشب این فیلمارو دانلود کردم و دارم میبینم:dark shadows-men in black3-SnowWhite and the Huntsman-the dictator-The Hunger Games-The.Avengers

داشته باش چقدر ترافیک مصرف کردم.رفقا کسی از این فیلمارو دیده.تا حالا که دیدم قشنگ بودن

camry
10-09-2012, 13:01
نمیدونم چه ربطی به این تاپیک داره ولی به هر حال ....

دیشب این فیلمارو دانلود کردم و دارم میبینم:dark shadows-men in black3-SnowWhite and the Huntsman-the dictator-The Hunger Games-The.Avengers

داشته باش چقدر ترافیک مصرف کردم.رفقا کسی از این فیلمارو دیده.تا حالا که دیدم قشنگ بودن

HUNGER GAME خیلی احساسیه باحاله به درد استرس خیلی میخوره :46:

AVENGER خیلی اکشنه اگه از اونایی هستی که عاشق فیلم با صدای MAX ای اینو نگاه کن ( سومین فیلم پر فروش جهانه ) :3:

DICTATOR بیشتر س ... ه تا فیلم !!! :2:

SNOW WHITE تازه میخوام ببینم :31:

MEN IN BLACK هم خیلی باهاله :10:

DARK SHADOW اگه اهل VAMPIRE از این حرغا هستی ببین من که خودم خوشم نیومد :44:

hp722
10-09-2012, 13:04
نمیدونم چه ربطی به این تاپیک داره ولی به هر حال ....

HUNGER GAME خیلی احساسیه باحاله به درد استرس خیلی میخوره :46:

AVENGER خیلی اکشنه اگه از اونایی هستی که عاشق فیلم با صدای MAX ای اینو نگاه کن ( سومین فیلم پر فروش جهانه ) :3:

DICTATOR بیشتر س ... ه تا فیلم !!! :2:

SNOW WHITE تازه میخوام ببینم :31:

MEN IN BLACK هم خیلی باهاله :10:

DARK SHADOW اگه اهل VAMPIRE از این حرغا هستی ببین من که خودم خوشم نیومد :44:

من سریال true blood رو خیلی دوس دارم با فیلم twilight که همون vampire هستن ولی از dark shadows خوشم نیومد
فیلم دیکتاتور که خیییییییلی باحال بود.کرکر خنده:39:

فیلم hunger games هم الان تموم شد و واقعا قشنگ بود

hp722
10-09-2012, 13:14
در همین حین رفتم 80تا دمبل زدم و اومدم.زده به سرمون دیگه نمیدونیم با خودمونم چندچندیم:5:

bnmnb
10-09-2012, 13:15
اردو کجا؟چی؟:31:

به جز خرخونی راهی داره؟:31:

بعضی از دانشگاهها برای دانشجوهای جدیدشون اردو برگزار میکنن
خوب خرخونی یک راهشه باید فعال باشید و با استادتون ارتباط داشته باشید

bnmnb
10-09-2012, 13:17
این پست رو دوباره می گذارم چون دیشب دیر گذاشته بودم
دوستان عزیز من این پست رو پارسال قرار داده بودم
برای شما عزیزان هم که الان منتظر هستین خوبه که بدونین اون ور خط چیه :
مسائلی که لازمه درمورد دانشگاه بدونید:

1
)بلافاصله بعد از اعلام نتایج نهایی سراسری در سایت سازمان سنجش و خبر گزاری ها اعلام می شه که چه موقع برای ثبت نام به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید.مثلا دانشگاه سراسری شیراز(که خودم توش هستم) 4 مهر ماه تازه شروع به ثبت نام کرد و فکر کنم 7 مهر هم کلاسها شروع شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif ولی بیشتر دانشگاهها دارای زمان ثبت نام یکسانی هستن.

2)با توجه به دانشگاهی که قبول شدی می ری تو سایتش و مدارک لازم رو جمع و جور می کنی از هر کدوم از مدارک هم 2 تا 3 تا بیشتر می بری که دیگه لازم نباشه تو صف کپی وایسی.بعضی از دانشگاهها هم قسمتی از ثبت نامش اینترنتی هست که باید قبل از مراجعه حضوری ثبت نام اینترنتی رو انجام بدید و مبلغی هم بریزید به حساب دانشگاه(با توجه به اینکه خوابگاه بخوایید یا نه یا روزانه یا شبانه باشید و ....)

3)بعد از این ور اون ور رفتن شماره دانشجوییتون رو میدن و زمان اردو رو مشخص میکنن.بعدش هم برنامه کلاسیتون رو می دن.ترم اول هیچ درس سختی نداره همونایی هست که قبلا خوندین با شاخ و برگ بیشتر.

بعد از ثبت نام:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
اولش که رفتی همه یک جوری نگات می کنن و احیانا از کنارت رد می شن می گن بوووووووق(این یعنی سال صفری هستی)بعدش می ری سر کلاس می بینی همه اومدن.بعد از 15 دقیقه میبینی الاف شدی استاد نیومده بعدش هم اگه مثلا تا 2 ساعت دیگه کلاس نداشتی نباید بری خونتون بشین تو چمنا استفاده کن.حیف وقت و پولی هست که صرف رفت و آمد می شه.
توی اون زمان برو سلف و کتاب خونه و مرکز کامپیوتر و بخشتون و محل دقیق کلاسا و .... پیدا کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

ولی حتما سر کلاسها برید به خدا اگه نرید مشروط می شین(معدل زیر 12 می شه) یا می افتین دیگه اون موقع خیلی بده هاااا.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
سعی کنید چشمهاتون رو باز کنید خودتون هر جا رو که می خوایید پیدا کنید و سوال کردن از سال بالایی ها اکیدا ممنوع که سر کارتون می گذارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
باید خودتون رو با ارتباط با جنس مخالف آماده کنید نه این که اومد سلام کرد 1 دل نه 100 دل عاشق بشین یا مثلا با سر برید تو در و دیوار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).gif.دانشگاه یعنی رابطه ی درسی متقابل.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](31).gif
جزوه گرفتن و جزوه خواستن هم یک امر عادی هست که عادت می کنین.
لطفا از حواشی کناره گیری کنید و سعی کنید از همین الان بین اساتید اسم و رسمی داشته باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
چند تا از اصطلاحها:

1)حذف و اضافه: بعد از ثبت نام شما می تونید چند تا از دروستون رو چون می بینید با برنامه هاتون جور نیست حذف یا اضافه کنید.تاریخش هم معمولا 2 هفته بعد از ثبت نام هست.
:دی
2)حذف نهایی: معمولا 4 هفته بعد از امتحانات میان ترم(اواخر ترم) تاریخش هست و برای حذف درسی است که نخوندید یا سر کلاسش نرفتید یا .... .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

3)گریدر: یعنی کسی که به استاد کمک می کنه و معمولا قسمتی از نمره دستش هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

4)کرو(curve): همون گرد کردن خودمون هست یعنی استاد میاد به دانشجوهاش نمره اضافه می کنه لطفا با کرم اشتباه گرفته نشود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

5)محوطه: همون چمن خودمونه که در اوقات فراقت می ری توش حالشو می بری و به این اون متلک نمی گی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

6) چلو خورشت سبزی: چمن پلو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif

7) سلف سرویس: غذا خوری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

8) سال صفری یا سال بوقی: به عزیزان تازه وارد گفته می شود حتی شما دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

camry
10-09-2012, 13:30
این پست رو دوباره می گذارم چون دیشب دیر گذاشته بودمدوستان عزیز من این پست رو پارسال قرار داده بودم
برای شما عزیزان هم که الان منتظر هستین خوبه که بدونین اون ور خط چیه :
مسائلی که لازمه درمورد دانشگاه بدونید:

1
)بلافاصله بعد از اعلام نتایج نهایی سراسری در سایت سازمان سنجش و خبر گزاری ها اعلام می شه که چه موقع برای ثبت نام به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید.مثلا دانشگاه سراسری شیراز(که خودم توش هستم) 4 مهر ماه تازه شروع به ثبت نام کرد و فکر کنم 7 مهر هم کلاسها شروع شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif ولی بیشتر دانشگاهها دارای زمان ثبت نام یکسانی هستن.

2)با توجه به دانشگاهی که قبول شدی می ری تو سایتش و مدارک لازم رو جمع و جور می کنی از هر کدوم از مدارک هم 2 تا 3 تا بیشتر می بری که دیگه لازم نباشه تو صف کپی وایسی.بعضی از دانشگاهها هم قسمتی از ثبت نامش اینترنتی هست که باید قبل از مراجعه حضوری ثبت نام اینترنتی رو انجام بدید و مبلغی هم بریزید به حساب دانشگاه(با توجه به اینکه خوابگاه بخوایید یا نه یا روزانه یا شبانه باشید و ....)

3)بعد از این ور اون ور رفتن شماره دانشجوییتون رو میدن و زمان اردو رو مشخص میکنن.بعدش هم برنامه کلاسیتون رو می دن.ترم اول هیچ درس سختی نداره همونایی هست که قبلا خوندین با شاخ و برگ بیشتر.

بعد از ثبت نام:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
اولش که رفتی همه یک جوری نگات می کنن و احیانا از کنارت رد می شن می گن بوووووووق(این یعنی سال صفری هستی)بعدش می ری سر کلاس می بینی همه اومدن.بعد از 15 دقیقه میبینی الاف شدی استاد نیومده بعدش هم اگه مثلا تا 2 ساعت دیگه کلاس نداشتی نباید بری خونتون بشین تو چمنا استفاده کن.حیف وقت و پولی هست که صرف رفت و آمد می شه.
توی اون زمان برو سلف و کتاب خونه و مرکز کامپیوتر و بخشتون و محل دقیق کلاسا و .... پیدا کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

ولی حتما سر کلاسها برید به خدا اگه نرید مشروط می شین(معدل زیر 12 می شه) یا می افتین دیگه اون موقع خیلی بده هاااا.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
سعی کنید چشمهاتون رو باز کنید خودتون هر جا رو که می خوایید پیدا کنید و سوال کردن از سال بالایی ها اکیدا ممنوع که سر کارتون می گذارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
باید خودتون رو با ارتباط با جنس مخالف آماده کنید نه این که اومد سلام کرد 1 دل نه 100 دل عاشق بشین یا مثلا با سر برید تو در و دیوار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).gif.دانشگاه یعنی رابطه ی درسی متقابل.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](31).gif
جزوه گرفتن و جزوه خواستن هم یک امر عادی هست که عادت می کنین.
لطفا از حواشی کناره گیری کنید و سعی کنید از همین الان بین اساتید اسم و رسمی داشته باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
چند تا از اصطلاحها:

1)حذف و اضافه: بعد از ثبت نام شما می تونید چند تا از دروستون رو چون می بینید با برنامه هاتون جور نیست حذف یا اضافه کنید.تاریخش هم معمولا 2 هفته بعد از ثبت نام هست.
2)حذف نهایی: معمولا 4 هفته بعد از امتحانات میان ترم(اواخر ترم) تاریخش هست و برای حذف درسی است که نخوندید یا سر کلاسش نرفتید یا .... .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

3)گریدر: یعنی کسی که به استاد کمک می کنه و معمولا قسمتی از نمره دستش هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

4)کرو(curve): همون گرد کردن خودمون هست یعنی استاد میاد به دانشجوهاش نمره اضافه می کنه لطفا با کرم اشتباه گرفته نشود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

5)محوطه: همون چمن خودمونه که در اوقات فراقت می ری توش حالشو می بری و به این اون متلک نمی گی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

6) چلو خورشت سبزی: چمن پلو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif

7) سلف سرویس: غذا خوری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

8) سال صفری یا سال بوقی: به عزیزان تازه وارد گفته می شود حتی شما دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

سی بار این پست رو گذاشتینا :31:

Mohammaduir
10-09-2012, 13:32
اینجا به همه چی شبیه هست جز تاپیک انتخاب رشته 91!

camry
10-09-2012, 13:33
دوستان جایی نیست که همه رشته ها معرفی کرده باشه ( توضیحات کامل )

به نظر شما رشته مکانیک دانشگاه ازاد شهر خودمون بهتره یا مکانیک دولتی شهر دیگه مثل شاهرود - ملایر یا سیرجان ...

Mohammaduir
10-09-2012, 13:43

به نظر شما رشته مکانیک دانشگاه ازاد شهر خودمون بهتره یا مکانیک دولتی شهر دیگه مثل شاهرود - ملایر یا سیرجان ...

توضیحات گزینه 2 برای رشته ها فک کنم خیلی کامله!
برای انتخاب رشته تون هم، اگه من بودم 100 درصد مکانیک دولتی شهر دیگه رو انتخاب می کردم.

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 13:49

خب اگه هزینه اش مشکلی نداره ازاد بهتره
مثلا من ازاد مکانیک تبریز رو با 6100 اوردم ولی مطمئنم که سراسری حداکثرش مکانیک بناب رو میارم :41: اصولا این ازاد تبریز باید بهتر باشه ولی هزینه اش ..

camry
10-09-2012, 13:49
توضیحات گزینه 2 برای رشته ها فک کنم خیلی کامله!
برای انتخاب رشته تون هم، اگه من بودم 100 درصد مکانیک دولتی شهر دیگه رو انتخاب می کردم.

دلیلش چیه ؟ راستی مثل اینکه خوابگاه های شهرستان ها زیاد خوب نیست باید فکر کرایه خونه باشم ؟

خب اگه هزینه اش مشکلی نداره ازاد بهتره
مثلا من ازاد مکانیک تبریز رو با 6100 اوردم ولی مطمئنم که سراسری حداکثرش مکانیک بناب رو میارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif اصولا این ازاد تبریز باید بهتر باشه ولی هزینه اش ..

روزانه آره ولی شبانه شما خیلی از شهر ها رو میتونین بیارین مثل کاشان یا سمنان یا حتی تبریز ( که هزینه خورد و خوراک + کرایه خونه = هزینه دانشگاه ازاد ) درسته ؟

saeed 1428
10-09-2012, 13:52

1- شهر خودتون کجاست؟
2-شاهرود 100% بهتر از ملایر وسیرجانه
3-هیچی!!!

The Black Dahlia
10-09-2012, 13:53
یه حسی بم می گه امشب نمیاد .... !:44:

camry
10-09-2012, 13:54
من اهل شیرازم

saeed 1428
10-09-2012, 13:55
من اهل شیرازم
دیگه شیراز خیلی نسبت به ملایر وشاهرود دوره ......

camry
10-09-2012, 13:57
دیگه شیراز خیلی نسبت به ملایر وشاهرود دوره ......

خوب سوال منم همینه ارزش داره من برم جای دور ولی دولتی مکانیک بخونم یا دانشگاه آزاد برم ؟ - هر چی باشه مکانیکه !!! -

راستی فرق دانشگاه صنعتی با غیر صنعتی چیه؟

saeed 1428
10-09-2012, 13:58
یه حسی بم می گه امشب نمیاد .... !:44:
چه حس مشترکی .دلیل اینکه دیر اعلام می کنن و نباید امیدی به امروز یا حتی فردا داشته باشیم طول کشیدن مصاحبه بعضی دانشگاههاست که تا 15-16 ام ادامه داشته وشنبه نتایج مصاحبه رو دادن به سازمان سنجش. و ......

saeed 1428
10-09-2012, 14:01
خوب سوال منم همینه ارزش داره من برم جای دور ولی دولتی مکانیک بخونم یا دانشگاه آزاد برم ؟ - هر چی باشه مکانیکه !!! -

راستی فرق دانشگاه صنعتی با غیر صنعتی چیه؟ دانشگاه صنعتی همه بچه های ریاضین که از اسمش معلومه غیر صنعتی هم یعنی دانشگاه جامع که شامل رشته های اکثر گروهها میشه

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 14:03
دلیلش چیه ؟ راستی مثل اینکه خوابگاه های شهرستان ها زیاد خوب نیست باید فکر کرایه خونه باشم ؟

روزانه آره ولی شبانه شما خیلی از شهر ها رو میتونین بیارین مثل کاشان یا سمنان یا حتی تبریز ( که هزینه خورد و خوراک + کرایه خونه = هزینه دانشگاه ازاد ) درسته ؟
شبانه که فقط 20 درصد ظرفیتش مال افراد خارج از اون استان هست پس احتمال شبانه در سایر استانها خیلی کمه ! در ثانی بناب که با تبریز 1.5 ساعت فاصله داره رو من موندم که چجوری اخر هفته ها بیام خونه :41: کاشان و سمنان که فاصله اشون از تبریز تقریبا 1 روزه !!!!
شبانه تبریز رو تو خواب هم من نمی بینم !

king_darkness
10-09-2012, 14:07

شما اگه پول خوابگاه یا کرایه خونه و هزینه ای که برای سفر کردن از یه شهر به شهر دیگه حساب کنی تقریبا همون پول دانشگاه آزاد در میاد
دانشگاه آزاد تبریز فک کنم دانشگاه خوبی باشه و مشکلی نداشته باشه

ارمیتا2
10-09-2012, 14:07
هم اکنون 18 کاربر در حال مشاهده این تاپیک می باشند.

The Black Dahlia
10-09-2012, 14:09
می گم خوابگاه یه اتاق سه در چاره با 7 8 تا تخت؟
من تاحالا هیچ خوابگاهی رو ندیدم !

ارمیتا2
10-09-2012, 14:14

باید به رتبه بندی دانشگاه ها توجه کنید /بعضی از دانشگاه های آزاد از دانشگاه های دولتی شهرهای کوچیک بالاترند.

camry
10-09-2012, 14:14

پ ن پ یه پنت هوس تو بالاترین نقطه شهر به همراه استخر سر پوشیده :27:

mamad45
10-09-2012, 14:15
باید به رتبه بندی دانشگاه ها توجه کنید /بعضی از دانشگاه های آزاد از دانشگاه های دولتی شهرهای کوچیک بالاترند.
ازاد تهران که از سمنان بهتر نیست ؟ :20:

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 14:16
البته 3 در 4 که فکر نکنم 8 تا تخت جا بشه ولی کلا میگن خوابگاه ها خوب نیستن !:31:
در گوگل کلمه "خوابگاه دانشجویی "رو در تصاویر جستجو کن . تصاویر جالبی از خوابگاه ها میاره

camry
10-09-2012, 14:17

خوب از کجا رتبه بندیو بدونم ؟

چند تا شهر کوچیک میگم شما رده بندی کنید

شاهرود - بابل - تفرش - سبزوار - ملایر - بهبهان - رفسنجان - جیرفت - دزفول

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 14:18
تو اون رتبه بندی دقیقا چه چیز هایی ملاک هستن ؟

danielo
10-09-2012, 14:19
کسی که در انتخاب اول دانشگاه آزاد قبول شده ولی به خاطر دلایلی مثل سربازی نمیتونه این ترم درس بخونه باید چیکار کنه؟شرایط رزرو وجود داره؟چون یکی از دوستانم اواسط برج 7 سربازیش تموم میشه و به خاطر مشمولی منع شده از ادامه تحصیل تا پایان خدمتآیا با اینکه در انتخاب اول قبول شده میتونه در تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟؟؟ زمان تکمیل ظرفیت حدود کی هست؟؟ایا میتونه یک ترم رزرو کنه؟؟

The Black Dahlia
10-09-2012, 14:22
البته 3 در 4 که فکر نکنم 8 تا تخت جا بشه ولی کلا میگن خوابگاه ها خوب نیستن !:31:
در گوگل کلمه "خوابگاه دانشجویی "رو در تصاویر جستجو کن . تصاویر جالبی از خوابگاه ها میاره

راستی یه چیز باحال :

یکی از اقواممون الان یه 10 سالی هست دندون پزشکه میگفت سال 74 یه دختری رو گذاشتیم تو یخچال بردیمش تو خوابگاه....:31:
الان دیگه فک نکنم به یخچال احتیاج باشه ... نه؟:31:

ارمیتا2
10-09-2012, 14:27
خوب از کجا رتبه بندیو بدونم ؟

چند تا شهر کوچیک میگم شما رده بندی کنید

شاهرود - بابل - تفرش - سبزوار - ملایر - بهبهان - رفسنجان - جیرفت - دزفول رتبه بندی دانشگاه های ایران بر اساس سطح آموزش و ...در سایت وزارت علوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ارمیتا2
10-09-2012, 14:32
کسی که در انتخاب اول دانشگاه آزاد قبول شده ولی به خاطر دلایلی مثل سربازی نمیتونه این ترم درس بخونه باید چیکار کنه؟شرایط رزرو وجود داره؟چون یکی از دوستانم اواسط برج 7 سربازیش تموم میشه و به خاطر مشمولی منع شده از ادامه تحصیل تا پایان خدمتآیا با اینکه در انتخاب اول قبول شده میتونه در تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟؟؟ زمان تکمیل ظرفیت حدود کی هست؟؟ایا میتونه یک ترم رزرو کنه؟؟
وقتی در دانشگاه آزاد قبول شوید اسم شما تا دو ترم در لیست ثبت نام وجود دارد/یعنی اگه الان ثبت نام نکنید می تونید برای ترم بعد همین رشته که قبول شدید ثبت نام کنید.

camry
10-09-2012, 14:33
معمولا چند تای اولو میگن همه رو نمیگن :41:

camry
10-09-2012, 14:37
پیدا کردم رده بندی کل دانشگاه های ایران ( البته نه همه ) هر کی میخواد بدونه بره اینجا : اگرچه باعث تاسفه :45:

دانشگاه تهران که تو ایران اوله اما تو جهان 645 هست !!!!!!!!!!!!!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خودم یه لیست کامل از همه دانشگاه ها تهیه کردم که واستون میزارم :

لینک دانلود :

فقط کافیه نام دانشگاه رو سرچ کنید

ارمیتا2
10-09-2012, 14:37
معمولا چند تای اولو میگن همه رو نمیگن :41:

می تونید تو گوگل هم سرچ کنید و دانشگاه مورد نظرتونو پیدا کنید یا به سایت دانشگاهی که قبول شدید برید و اطلاعات دانشگاه رو بدست بیارید.

SALVATION1
10-09-2012, 14:38
دوستان ما روزی یکبار وارد اینجا می شیم وقتی می خونیم که

جوابا اومد

با احساساتمون بازی میشه!!!

alone_boy
10-09-2012, 14:42
قبل از كنكور تاپيك ها شلوغتر بودن...
يه سري از كاربرا كه قبل از كنكور خيلي فعال بودن ديگه پست نميدن.نميدونم چرا

hp722
10-09-2012, 14:44
هم اکنون 20کاربر دارن این تایپیک رو مشاهده میکنن....(خدا وکیلی از این 20کاربر فقط 4یا5 نفر پست میدن)

saeed 1428
10-09-2012, 14:45
پیدا کردم رده بندی کل دانشگاه های ایران ( البته نه همه ) هر کی میخواد بدونه بره اینجا : اگرچه باعث تاسفه :45:

فهرست رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی ایران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 14:47
خب مثلا تو این مواقع چه فعالیتی تو این تاپیک میکردن ؟ !!
اصولا اسپم هر چی کمتر باشه بهتره !

The Black Dahlia
10-09-2012, 14:47
داداش احتمال نداره همین امروز بزنن دیگه.....؟؟؟؟
خاموش کنیم بریم پای گیم؟

alone_boy
10-09-2012, 14:48
A.N.A.P,Alireza SM,urchin7
اينا قبل كنكور خيلي فعال بودن ولي بعد از كنكور كم رنگتر از قبل شدن.

danielo
10-09-2012, 14:48
وقتی در دانشگاه آزاد قبول شوید اسم شما تا دو ترم در لیست ثبت نام وجود دارد/یعنی اگه الان ثبت نام نکنید می تونید برای ترم بعد همین رشته که قبول شدید ثبت نام کنید.دوست عزیز.مطمئنی؟منبعی داری؟

alone_boy
10-09-2012, 14:49
داداش احتمال نداره همین امروز بزنن دیگه.....؟؟؟؟
خاموش کنیم بریم پای گیم؟
از من ميشنوي برو پاي گيم چون حتي امكان داره كه فردا هم نتايجو اعلام نكنن!

ارمیتا2
10-09-2012, 14:50
A.N.A.P,Alireza SM,urchin7
اينا قبل كنكور خيلي فعال بودن ولي بعد از كنكور كم رنگتر از قبل شدن.

احتمالآ رتبه هاشون عالی شده الان استرس ندارن

saeed 1428
10-09-2012, 14:51
حدود یک دهم پست های این تاپیک رو من دادم:13:93 تا

hp722
10-09-2012, 14:52

نه بابا دیگه شمام خیلی بدبینانه نگاه میکنی.خوشبینانه دیروز نتایج اومده:31:

معمولی بینانه(کلمه جدیده!)باید فردا بیاد.همون 12 شب به بعد

بد بینانه اینه که فردام نیاد:27:

sam72
10-09-2012, 14:53
آقا موقع کوچ کردن به خوابگاه چه چیزایی باید با خودمون ببریم؟

ارمیتا2
10-09-2012, 14:55
دوست عزیز.مطمئنی؟منبعی داری؟

بله من پارسال آزاد قبول شدم رفتم دانشگاه پرسیدم گفتن دی ماه بیا .البته باید از دانشگاهی که قبول شده بپرسه و مطمئن بشه/اون دانشگاهی که من قبول شدم گفتن تا دو ترم اسمتون تو لیست ثبت نامه.

alone_boy
اين كه يه سري جوون پشت كنكوري بيان و با هم حرف بزنن ميشه اسپم؟!

نه بابا دیگه شمام خیلی بدبینانه نگاه میکنی.خوشبینانه دیروز نتایج اومده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

معمولی بینانه(کلمه جدیده!)باید فردا بیاد.همون 12 شب به بعد

بد بینانه اینه که فردام نیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
نه باو بدبينانه نيست:دي
وقتي اعلام نتايج رو 5 روز عقب ميندازن و ككشون هم نميگزه شك نكن كه براشون مهم هم نيست كه 21ـم اعلام كنن يا ساعت 12 شبِ 23ـم

The Black Dahlia

منم همین نظرو دارم ... اگه می خواستن فردا بدن دقیق می گفتن 21 ام...

خداحافظ همگی تا 12 شب .... بریم future soldier بزنیم ... :10:

mostafa.atish
10-09-2012, 14:58
یه سوال دارم..من با 1300 منطقه 1 احتمال داره عمران علم و صنعت بیارم..؟؟

camry
10-09-2012, 15:01
پیدا کردم رده بندی کل دانشگاه های ایران ( البته نه همه ) هر کی میخواد بدونه بره اینجا : اگرچه باعث تاسفه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif

HTML کد:

لینک دانلود :

HTML کد:

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 15:05
فهرست رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی ایران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا مشخص نیست که چجوری این لیست رو تهیه کردن ! فقط دانشگاه های صفحه اول امتیاز دارن و بقیه شون اصلا امتیاز بندی نشدن واسه همین این لیست اصلا درست نیست . مثلا به هیچ عنوان نمیشه صنعتی شیراز از ارومیه عقبتر باشه !!

اون معیار ها و شاخص هایی که زده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شاید برای 1 درصد کل دانشجویان قابل استفاده باشه ! که فرضا کدوم دانشگاه کیفیت پژوهشی و حجم پژوهشی بالاتری دارن و مدرکشون در خارج معتبرتره !

saeed 1428
پیدا کردم رده بندی کل دانشگاه های ایران ( البته نه همه ) هر کی میخواد بدونه بره اینجا : اگرچه باعث تاسفه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif

HTML کد:

لینک دانلود :

HTML کد:

این رتبه بندی مر بوط یه ساست دانشگاههاست اینو خود ایرانیها رتبه بندی کردن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hirad_g
سلام:31:

من از مشاور شنیده بودم که دانشگاه های صنعتی بودجه برای پروژه های مختلف میگیرن. مثلا ذوب آهن میاد به دانشگاه اصفحان پول میده که برای کارهای خاصی انجام بدن. یا فلان کارخونه پول تحقیق روی بتن رو برای یک دانشگاه تامین میکنه.... که نهایتا از دانشجوها در این پروژه ها استفاده میشه...

یکی از اقواممون الان یه 10 سالی هست دندون پزشکه میگفت سال 74 یه دختری رو گذاشتیم تو یخچال بردیمش تو خوابگاه....

:18:

الان دیگه فک نکنم به یخچال احتیاج باشه ... نه؟

نه... شنیده شده که از خوابگاه دخترا طناب و ملحفه پرت میشه پایین ( این هم از تهاجمات فرهنگی غرب هست که باعث شده دخترا موهاشون کوتاه کنن تا نهایتا برن طناب بخرن و چرخ اقتصاد اونا رو بگردونن:2:)

کلا پدیده درس گریزی باعث میشه آدم به فکر پست دادن و "کمک به دیگران" بیفته.:31:

حتی من که استفاده از کامپیوتر رو تقریبا به صفر رسونده بودم گاهی به بهانه ی پاسخ به سوالات دوستان در کلاس ها 1 ساعت یک مبحثو براشون درس میدادم!!! و توجیه میکردم که برای خودم هم مرور میشه.

ارمیتا2
10-09-2012, 15:06
اين كه يه سري جوون پشت كنكوري بيان و با هم حرف بزنن ميشه اسپم؟

:37:
:37::37::37:

saeed 1428
10-09-2012, 15:07
[QUOTE=saeed 1428;7208127]فهرست رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی ایران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[/QUOTE
اصلا مشخص نیست که چجوری این لیست رو تهیه کردن ! فقط دانشگاه های صفحه اول امتیاز دارن و بقیه شون اصلا امتیاز بندی نشدن واسه همین این لیست اصلا درست نیست . مثلا به هیچ عنوان نمیشه صنعتی شیراز از ارومیه عقبتر باشه !!

اون معیار ها و شاخص هایی که زده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شاید برای 1 درصد کل دانشجویان قابل استفاده باشه ! که فرضا کدوم دانشگاه کیفیت پژوهشی و حجم پژوهشی بالاتری دارن و مدرکشون در خارج معتبرتره !
اینقدر وضعیت دانشگاهها خرابه که هیچ امتیازی نگرفتن:27:

Mohammaduir
10-09-2012, 15:08
آقا موقع کوچ کردن به خوابگاه چه چیزایی باید با خودمون ببریم؟
سوال بسیار به جایی بود، اگه کسی میدونه بگه! اگه هم کسی نمیدونه بازم بگه (چون که تاپیک خیلی صفحات کمی داره)
راستی در جهت پیشبرد سفحات این تاپیک هر کسی این پست رو میخونه یه سلامی چیزی بگه که بریم جلو!
راستی 19 کاربر در حال دیدن این تاپیک اند! واقعا چی میخونند؟؟ (از جمله خودم)

hp722
10-09-2012, 15:09
حال چه بکنیم جز اسپم دادن؟جمع کنیم بریم شب بیایم؟هیچ باریکه امیدی هست که 12 شب به بعد بیاد؟

M . Sayid
10-09-2012, 15:11
سوال بسیار به جایی بود، اگه کسی میدونه بگه! اگه هم کسی نمیدونه بازم بگه (چون که تاپیک خیلی صفحات کمی داره)
راستی در جهت پیشبرد سفحات این تاپیک هر کسی این پست رو میخونه یه سلامی چیزی بگه که بریم جلو!

ظرف و ظروف و قابلمه و تشت و پودرلباسشویی و وسایل حموم و ... مهمتر از همه دمپایی

hirad_g
10-09-2012, 15:12
این رتبه بندی مر بوط یه ساست دانشگاههاست اینو خود ایرانیها رتبه بندی کردن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اعتراض هایی از طرف دانشگاه ها به این رتبه بندی وارده... مخصوصا دانشگاه خواجه نصیر خیلی شاکیه...

SALVATION1
10-09-2012, 15:12
حالا از همه ی اینا بگذریم ...
بنظرتون برای چی امسال اینقدر جواب دیر میاد در صورتی که کارنامه ها از همه زودتر اومد؟؟
بنظرتون دلیل سیاسی داره؟:31:
چرا کسی نظرش رو در مورد این پست من نگفته؟:13:

دوستان یک سوال مهم!!!
سازمان سنجش گفته ظرفیت رشته ی داروسازی 1130 نفر
ولی من از دفترچه حساب کردم 860 نفر
می شه یک نفر توضیح بده؟؟؟

یعنی الکی گفته!!

Mohammaduir
10-09-2012, 15:13
ظرف و ظروف و قابلمه و تشت و پودرلباسشویی و وسایل حموم و ... مهمتر از همه دمپایی
زشت نیست روز اول دانشگاه با یه تشت تو دانشگاه راه بیفتیم این ور و اون ور؟؟
راستی حمومش مثل حموم قدیمیا عمومیه؟؟ (اشتباه برداشت نشه!)

ارمیتا2
10-09-2012, 15:14
...........................

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 15:14
اين كه يه سري جوون پشت كنكوري بيان و با هم حرف بزنن ميشه اسپم؟!

تعریف شما از اسپم چیه ؟!!
به غیر از سوال و جواب و توضیجات در مورد انتخاب رشته و مسائل مربوطه بقیه موارد اصولا باید اسپم محسوب بشن :27:
بخش فوتبال خارجی که اینطوریه و تو 24 ساعت پست ها حذف میشن ! شاید قوانین اینجا فرق داره

sam72
10-09-2012, 15:16
راست میگین شما تشت باید از اونجا بگیریم

M . Sayid
10-09-2012, 15:17
مسواک یادتون نره.

ما که روزی 3 بار مسواک می زنیم تو خوابگاه میشد 4 بار !!!!!!

خب تشت جز وسایلتونه فک کنم سال اول رو خوابگاه خودگردان باید بگذرونید !!

همون موفع که می رید ثبت نام حضوری وسایلتونو ببرید بزارید تو خوابگاه

M . Sayid
10-09-2012, 15:18
راست میگین شما تشت باید از اونجا بگیریم

می خوایین تو کل شهر با یه تشت راه بیفتین اینور و اونور ؟ بدتر شد که !!

خیلی ترم یک بازی در میارینا !!

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 15:19
خب با یه تشت چرا باید بریم دانشگاه ؟! :31: تشت واسه داخل خوابگاه هست !

Mohammaduir
10-09-2012, 15:20
پیشنهاد من اینه که ترم اول اصلا فکر حموم رفتن نکنیم!
نگفتین که حمومش خصوصیه یا نه؟

hp722
10-09-2012, 15:24
میشه برای گذران وقت بقیه بگن زبان رو چند درصد زدن؟

saeed 1428
10-09-2012, 15:26
میشه برای گذران وقت بقیه بگن زبان رو چند درصد زدن؟
42% دو برابر پارسال زدم

M . Sayid
10-09-2012, 15:27
پیشنهاد من اینه که ترم اول اصلا فکر حموم رفتن نکنیم!
نگفتین که حمومش خصوصیه یا نه؟

حموم که فک کنم هر طبقه ایی دوتا داشته باشه یه در همین حد !

خصوصیه یا نه ؟ ما که یه نفری می رفتیم تو :دی !!

ara.look
10-09-2012, 15:27
AMIR-AIRGUNNER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رتبت چند شده؟(اگه دوسداری بگو)

ارمیتا2
10-09-2012, 15:31
حموم که فک کنم هر طبقه ایی دوتا داشته باشه یه در همین حد !

خصوصیه یا نه ؟ ما که یه نفری می رفتیم تو :دی !!
خوابگاه ها مثل هم نیستند.بستگی به پولی داره که باید بدید/خوابگاه دارای امکانات هزینه زیاد هم داره.

Headphone
10-09-2012, 15:32
بابا تشت و قابلمه چیه دیگه ؟!؟! :31:

یه سوال مهم تر : خوابگاه ها ماشین لباس شویی دارن دیگه ؟ اگه ندارن که من بدبختم :31:

ara.look
10-09-2012, 15:33
این سوسول بازیا چیه دیگه؟ تشت واسه چی؟ مگه دانشجو هم حموم میکنه؟:18:

M . Sayid
10-09-2012, 15:35
بابا تشت و قابلمه چیه دیگه ؟!؟! :31:

یه سوال مهم تر : خوابگاه ها ماشین لباس شویی دارن دیگه ؟ اگه ندارن که من بدبختم :31:

این سوسول بازیا چیه دیگه؟ تشت واسه چی؟ مگه دانشجو هم حموم میکنه؟:18:

نه خیر برا لباس شستن :دی !!

لباسشوییا !! قراره برین ورژن سبک تر سربازی !!

Headphone
10-09-2012, 15:38
نه خیر برا لباس شستن :دی !!

لباسشوییا !! قراره برین ورژن سبک تر سربازی !!

امیرکبیر که مطمئنم داره !

نه بابا دیگه انقد نترسونمون :31:

Mohammaduir
10-09-2012, 15:41
ماشین لباسشویی اونجا معلومه چیه دیگه! یه تشته که توی یه قالب مکعبی شکل ماشین لباسشویی گذاشتن که خودت باید بشوری.
راستی نکنه برم غذا درست کنم بعدش همه بیان غذامو بخورم هیچی برا خودم نمونه! در این حد نیست که ؟

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 15:42
AMIR-AIRGUNNER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رتبت چند شده؟(اگه دوسداری بگو)

دوست که ندارم ولی میگم :31:
11639 منطقه یک !

ارمیتا2
10-09-2012, 15:42
امیرکبیر که مطمئنم داره !

نه بابا دیگه انقد نترسونمون :31:
:27:
............................................

ara.look
10-09-2012, 15:44
دوست که ندارم ولی میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

11639 منطقه یک !
منم 16 هزار منطقه یک - تبریز

camry
10-09-2012, 15:45
امان از این دانشگاه های ایران خیلی افتضاحه عین مرغ دونیه 100 نفر میکنن تو یه اتاق 3 در 4 :31:

شما خوابگاه ها اون برو نگاه کنین بعد مقایسه کنین :
البته پول زیادیم میگیرین

توی گوگل سرچ کنین university suit - university room - universityaccommodation

ara.look
10-09-2012, 15:46
البته الان این رتبه چهار رقمی ها میخندن به ما:44:

Mohammaduir
10-09-2012, 15:48
عکس اولی چرا دو تخته هست؟ (تختش چسبیده به همه؟)
فکر کنم مشکل اخلاقی دارن!

ara.look
امان از این دانشگاه های ایران خیلی افتضاحه عین مرغ دونیه 100 نفر میکنن تو یه اتاق 3 در 4 :31:

شما خوابگاه ها اون برو نگاه کنین بعد مقایسه کنین :
البته پول زیادیم میگیرین

توی گوگل سرچ کنین university suit - university room - universityaccommodation

همین کار ها رو میکنن که خدا میزنه به پشت کمرشون دیگه:27:

ارمیتا2
اسم تاپیک باید عوض بشه /الان شد آشنایی با خوابگاه ها

ارمیتا2
10-09-2012, 15:50
یه سوال الان تو این صفحه دارید چی می خونید که من نمی بینم16 کاربر در حال مشاهده

ara.look
10-09-2012, 15:51
این صفحه نه ! این تاپیک.:31:

Mohammaduir
10-09-2012, 15:52
اتفاقا من همین سوالو پرسیدم، ولی جوابی براش پیدا نکردم.
گفتم بزنیم تو خط خوابگاه تا پست هامون حداقل یه هدفی داشته باشه دیگه!

amir_70
10-09-2012, 15:52
بابا پسر خوب این عکسا چیه گذاشتی؟نمیگی ملت دلشون از زندگی سیاه میشه؟:دی

خاک تو سر من که اخرش تو این کشور موندم:19:
ولی نگاه کنید عکس سوم رو تلویزیونشون lcd نیست یه خرده روحیه بگیرید:دی

راستی من زبان رو ۴۷ درصد زدم دقیق مثل سال اولی که شرکت کردم با این تفاوت امسال زبان رو اصلا نخوندم جز ۳ روز اخر اونم روزی ۲ ساعت البته ادبیات و زیان فارسیم اصلا نخوندم که شدم ۹.۴ درصد!!!نابودم کرد

دوستان رشته ریاضی(البته فقط برای گزران وقت ) چند درصد ریاضی و چقدر فیزیک زدید؟

ارمیتا2
10-09-2012, 15:53
این صفحه نه ! این تاپیک.:31:
ببخشید خوبه شما هستید که جواب بدید.فکر کردم همه خوابن.

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 15:56
عکس اولی چرا دو تخته هست؟ (تختش چسبیده به همه؟)
فکر کنم مشکل اخلاقی دارن!
شاید زن و شوهر با هم رفتن دانشگاه ! :31:

ara.look
10-09-2012, 15:57
شاید زن و شوهر با هم رفتن دانشگاه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
خیلی خوبه
اینطوری هم انگیزه واسه ازدواج زیاد میشه هم واسه درس:38:

sarina_zh
بچه ها به نظرتون نتایج کی میاد ؟؟؟؟؟؟؟
کسی راجع به رشته های هنری اطلاعی نداره؟؟

seventy
سلام دوستان
من بیشتر از سازمان سنجش از دست حسینی بای ناراحتم :دی
چرا تا حالا گزارش نگرفته؟ امروز اخبار ساعت 2 شبکه 1 یک کلمه هم درباره اعلام نتایج نگفت
این که هیچ خبری اعلام نمیکنن بیشتر ادم رو ناامید میکنه

ارمیتا2
10-09-2012, 15:58
یک پیشنهاد:خودتونو معرفی کنید و بگید از کدوم شهرید.رشته تحصیلی تونم بگید./منظورم این بود:آرمیتا رشته انسانی از شهر تهران

ara.look
10-09-2012, 15:59
سلام دوستان
من بیشتر از سازمان سنجش از دست حسینی بای ناراحتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

چرا تا حالا گزارش نگرفته؟ امروز اخبار ساعت 2 شبکه 1 یک کلمه هم درباره اعلام نتایج نگفت
چشم من باهاشون صحبت میکنم گزارش تهیه میکنن.

Mohammaduir
10-09-2012, 15:59
سلام دوستان
من بیشتر از سازمان سنجش از دست حسینی بای ناراحتم :دی

من دیشب یه گزارش ازش دیدم که در مورد قیمت غذاهای دانشجویی و وام دانشجویی می گفت!
اول اینقد خوشحال شدم، بعد دیدم که نه، خبری از اعلام نتایج نیست.

ara.look
10-09-2012, 16:01
دوستان به نظرتون رتبه آخر دختر بوده یا پسر؟(البته ممکنه دو--- هم باشه):27:

ahamid555
10-09-2012, 16:04
کلا درصداتونو بگید و رشته ای که امیدوارید قبول شید
یک پیشنهاد : زمان اومدن نتایج پیش بینی کنید
جایزه : کلی تشکر:31:

amir_70
10-09-2012, 16:06
بجه ها یه خبر

دلار: 2600 تومن

یورو : 3320 تومن

قیمت یه کامپیوتر معمولی تا چند روز اینده بالای ۲ میلیون میره (اگه ربطی به تایپیک نداره خودتون یه جور ربطش بدید:دی)

Mohammaduir
10-09-2012, 16:07
نکن اینکارا رو!
فردا نتایج میاد نمیتونیم سرمون رو بالا بگیریم D:

ara.look
10-09-2012, 16:08
قیمت یه کامپیوتر معمولی تا چند روز اینده بالای ۲ میلیون میره (اگه ربطی به تایپیک نداره خودتون یه جور ربطش بدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
)
من دیروز رفته بودم مانیتور بخرم همچین قیمت های نجومی گفتن که من پشیمون شدم.:37:

ارمیتا2
..................................................

amir_70

ادبیات:۹
عربی:۸۴
زیان:۴۷
معارف:۶۰
ریاضی:۴۸
فیزیک:۴۹
شیمی:۴۲

دانشگاه شیراز مهندسی کامپیوتر قبول شم خیلی خوبه(حالا شریف قبول شدم چه بهتر:دی)

M . Sayid
یه پیشنهاد:خودتونو معرفی کنید و بگید از کدوم شهرید.رشته تحصیلی تونم بگید.

کپی شناسنامه و کپی دیپلمو بزارید خیال ایشون راحت شه !!

ahamid555
10-09-2012, 16:09
پیش بینی من : فردا عصر حدود 5تا 9

amir_70
10-09-2012, 16:09
من دیروز رفته بودم مانیتور بخرم همچین قیمت های نجومی گفتن که من پشیمون شدم.:37:

از من میشنوی زودتر بخر چون قرار نیست که ارزون بشه فقط گرون میشه

amir_70
10-09-2012, 16:10
پیش بینی من : اینجا ایرانه هیچی قابل پیش بینی نیست

Mohammaduir
10-09-2012, 16:11
تایید می شود!
راستی به بازار ارز و سکه خوش آمدید :)

ارمیتا2
10-09-2012, 16:12
کپی شناسنامه و کپی دیپلمو بزارید خیال ایشون راحت شه !!

خوب من واقعآ از همتون تشکر می کنم و از اینکه یک سال اینجا بودیم خوشحالم و براتون آرزوی موفقیت دارم .خوش باشید.

hp722
10-09-2012, 16:12
27 کاربر آنلاین هستن تو تایپیک.رکورد دیشب زده شد...

amir_70
10-09-2012, 16:14
بجه ها من لپ تاپمو زدم شارژ جای اینکه شارژ شه داره شارژ کم میکنه به نظرتون دلیلش چیه؟

۱.اینجا ایرانه هر چی ممکنه

۲. باتری مشکل داره

۳.برق قطعه

۴.پستت به تایپیک ربطی نداره

ahamid555
10-09-2012, 16:14
درصدای من ادبیات 44 عربی 57 معارف 80 زبان 94 ریاضی 38 :37: فیزیک 63 شیمی 75 انتظار دارم شیم
البته من پشت کنکوری بودم

rpf
10-09-2012, 16:15

سلام من..... هستم رشته تجربی منطقه 2 رتبه 4440

ara.look
میخوام بخرم ولی پولشو ندارم:42:

rpf
هم اکنون 30 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد

Lord Farshad
10-09-2012, 16:17
درود.

ما پشت کنکوری داریم :دی بنده خدا استرس داره. این نتایج رو چرا نمیزنند :دی

قبلا ها برای ما خیلی بهتر بود. البته وقتی گفتند فردا 21 تا 23 ام ، دیگه میزنند فردا.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

Headphone
10-09-2012, 16:18

سلام من ...... هستم رشته ریاضی منطقه ... رتبه ....

حدس میزنم جوابا 22 ام بیاد

Mohammaduir
10-09-2012, 16:18
بجه ها من لپ تاپمو زدم شارژ جای اینکه شارژ شه داره شارژ کم میکنه به نظرتون دلیلش چیه؟

۱.اینجا ایرانه هر چی ممکنه

۲. باتری مشکل داره

۳.برق قطعه

۴.پستت به تایپیک ربطی نداره
گزینه 5: همه موارد

ahamid555
10-09-2012, 16:21
بجه ها یه خبر

دلار: 2600 تومن

یورو : 3320 تومن
تا وقتی به2000 نرسیده بود امیدوار بودم بیاد پایین
ولی از وقتی 2000 رو رد کرد بیخیال گوشی و لپتاپ وعده داده شده و ... شدم
الان دیگه هر روز قیمتشو چک میکنم و کلی میخندم خب اینم یه تغییره دیگه

hp722
10-09-2012, 16:21
من یه نیم ساعت میرم پیش رفیقم و برگردم.یعنی میشه تا ساعت 2 صبح به 200 صفحه برسیم؟

rpf
10-09-2012, 16:23
من یه نیم ساعت میرم پیش رفیقم و برگردم.یعنی میشه تا ساعت 2 صبح به 200 صفحه برسیم؟

نه نمیشه..توقعت زیاده:42:

Mohammaduir
10-09-2012, 16:24
ما که داریم همه تلاشمون رو می کنیم!
از قیمت سکه و ارز و خوابگاه و تشت و کامپیوتر و معرفی بچه ها و ... گفتیم. موضوع کم آوردیم!

amir_70
10-09-2012, 16:25
گزینه 5: همه موارد

اقا گزینه ۵ نداریم حالا که شما درخواست دادی به خاطر گل روی شما گزینه ۵ هم اضافه شد:دی

من زرنگی کردم تا دلار یه خرده اومد پایین گرفتم گوشی رو بعدش الان هی میرم سایت رو چک میکنم و همش به خودم احسنت میگم:دی

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 16:25

ara.look
10-09-2012, 16:31
یک سوال علمی بپرسم؟
طراح این سوال هم خودم هستم.
3 تا تانک داریم کدومش سریعتر حرکت میکنه؟

mamad45
10-09-2012, 16:32
یک سوال علمی بپرسم؟
اونی که سریعتره .

amir_70
10-09-2012, 16:32
اقا عجب عکس هنریی هستش این عکس

دمت باقلوا

قیمت پوند: 4100
اقا قیمت دینار رو کسی داره؟

amir_70
10-09-2012, 16:33
یک سوال علمی بپرسم؟

اونی که از همشون جلوتره:دی

ara.look
10-09-2012, 16:33
اونی که سریعتره .

اونی که از همشون جلوتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
اشتباهه:22:

amir_70
10-09-2012, 16:34
اقا من یه سوال دارم

سوالم اینه که هر کی گفت سوالم چیه؟

alone_boy
10-09-2012, 16:35
آقا نکنید از این کارا:دی
ناظر که اومد و تاپیک رو بست که میخواد جوابگو باشه؟:دی

amir_70
10-09-2012, 16:36
اشتباهه:22:

ای شیطون نکنه نکته تستی داره (چه میدونم تله در تست و از این چیزا)

آقا نکنید از این کارا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ناظر که اومد و تاپیک رو بست که میخواد جوابگو باشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

چی کار؟مگه ما کاری کردیم؟:31::38:

ara.look
10-09-2012, 16:37
آقا نکنید از این کارا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

ناظر که اومد و تاپیک رو بست که میخواد جوابگو باشه؟
نترس ما تعدادمون زیاده:4:

ای شیطون نکنه نکته تستی داره (چه میدونم تله در تست و از این چیزا)
نخیر راه حل تشریحی داره.
سوال مفهمومی هست.:27:

Mohammaduir
10-09-2012, 16:37
یه سوال!
تاپیک داره به کجا کشونده میشه؟
اگه سازمان سنجش تا 24 ساعت آینده نتایج رو اعلام نکنه، معلوم نیست سر این تاپیک چه بلایی بیاد!

amir_70
10-09-2012, 16:40
یه سوال!
تاپیک داره به کجا کشونده میشه؟
اگه سازمان سنجش تا 24 ساعت آینده نتایج رو اعلام نکنه، معلوم نیست سر این تاپیک چه بلایی بیاد!

برای یافتن این سوال به پست هایی که ۲۴ ساعت گزشته قرار گرفته اند توجه شود

ara.look
10-09-2012, 16:41
بچه ها اون سوال که من پرسیدم به درس فیزیک مربوط میشه پس روش فکر کنید:24:

samin60
10-09-2012, 16:43
وسایل مورد نیاز خابگاه بستگی به هم اتاقیهاتون داره.من که رفتم اولش هر کی یه وسیله اورده بود که همه با هم استفاده میکردیم .من خوش شانس بودم و کسی از هم اتاقیها وسیله تکراری نداشت مثلن یکی اتو اورده بود یکی قابلمه خلاصه همه چی بود بعد با هم چیزای دیگه که لازم بود خریدیم. ولی شما وسایل اولیه مورد نیازو ببرین بعد با هم اتتقیاتون به توافق برسین کی چی بیاره

Mohammaduir
10-09-2012, 16:45
وسایل مورد نیاز خابگاه بستگی به هم اتاقیهاتون داره.من که رفتم اولش هر کی یه وسیله اورده بود که همه با هم استفاده میکردیم .من خوش شانس بودم و کسی از هم اتاقیها وسیله تکراری نداشت مثلن یکی اتو اورده بود یکی قابلمه خلاصه همه چی بود بعد با هم چیزای دیگه که لازم بود خریدیم. ولی شما وسایل اولیه مورد نیازو ببرین بعد با هم اتتقیاتون به توافق برسین کی چی بیاره
ما که شانس نداریم، بریم خوابگاه، هم اتاقی هام هیچی نمیارن :(

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 16:46
خب ما چی مون از بچه های پارسال کمتره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تاپیک ما هم باید 200 و خورده ای صفحه بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کار مضاعف و همت مضاعف میخواد تا امشب به 200 صفحه برسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ara.look
10-09-2012, 16:46
میگم یکی تو صفحه اول انجمن همون قسمتی که کاربران آنلاین رو نشون میده کشیک بده که وقتی صاحابش اومد به ما خبر بده:31:

amir_70
10-09-2012, 16:47

تایید میشه

یادمه من که رفتم اتاق ۴ نفره بهمون دادن که جالب اینجاست چون من و ۲ نفر از دوستای نزدیکم با هم یه حا رو قبول شده بودیم با هم رفتیم و از ۴ نفر ۳ نفرش ما بودیم و نفر بعدی هم یکی دیگه:دی

وسایلی مثل تشت و مایع ظرفشویی و پودر رخت شویی و اینجور چیزا رو با هم رفتیم خرید و گرفتیم پولشم دنگی حساب کردیم دیگه

ولی به نظرم بهتره همه رو از اینجا ببرید (نمیخواد دسستون بگیرید میزارید توی اون چمدانی که با خودتون میبرید:دی)

Mohammaduir
10-09-2012, 16:53
من که خسته شدم از بس در مورد موضوع های مختلف نظر دادم!
میگم بیاین 3 دسته شیم، شیفتی پست بدیم. هم تاپیک جلو میره و هم خسته نمی شیم :)

samin60
10-09-2012, 16:54
عزیزان در خابگاه مراقب همه چیز خود باشید . غذا یکی از چیزایی هست که براحتی دزدیده میشه :دی

amir_70
10-09-2012, 16:55
بچه ها ایندفعه رو به جون خودم دروغ نمیگم

اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۱

هنوز نیومده!!!

amir_70
10-09-2012, 16:56
عزیزان در خابگاه مراقب همه چیز خود باشید . غذا یکی از چیزایی هست که براحتی دزدیده میشه :دی

اقا خواهشا درست حرف بزنید

تو خوابگاه هیچ چیزی دزدیده نمیشه فقط بعضی چیزا به اشتراک گذاشته میشن:دی

samin60
10-09-2012, 16:56
نه بابا اونجا بخرین راحتترین.چون اگه ببرین به عنوتن اموال عمومی مصرف میشه . کلن یه سری وسایل جز املاک عمومین .

samin60
10-09-2012, 16:57
والا ما که اشتراک ندیدیم.:دی

Mohammaduir
10-09-2012, 16:59
نمیشه سه وعده غذا در روز رو رفت سلف خورد؟

amir_70
10-09-2012, 17:00
والا ما که اشتراک ندیدیم.:دی

عزیزم مگه قانون بقای دمپایی تو خوابگاه شما نبوده

۱.قانون بقای دمپایی: دمپایی نه به وجود میاید نه از بین میرود بلکه فقط از اتاقی به اتاق دیگر جابه جا میشود(این یعنی به اشتراک گذاشته میشه)

AMIR-AIRGUNNER
10-09-2012, 17:00
یه سوال واقعا جدی دارم !
تفاوت خوابگاه خودگردان استیجاری با خوابگاه معمولی چیه ؟ (به غیر از دریافت هزینه )
چون ظاهرا دانشگاه های کوچیک فقط از اینجور خوابگاه ها دارن

rpf
10-09-2012, 17:01

samin60
10-09-2012, 17:02
نمیشه سه وعده غذا در روز رو رفت سلف خورد؟
قدیما که ما خابگاه بودیم .نهار را سلف مرکزی میخوردیم . شام و صبحانه را از سلف خابگاه میگرفتیم تو اتاق میخوردیم

samin60
10-09-2012, 17:03
بچه ها خابگاه اونقدرها هم جای وحشتناکی نیست. همه چیز بستگی داره به اینکه هم اتاقی هاتون چطور باشن.من خودم دورانی که خابگاه بودم از بهترین خاطراتمه.

Mohammaduir
10-09-2012, 17:04
قدیما که ما خابگاه بودیم .نهار را سلف مرکزی میخوردیم . شام و صبحانه را از سلف خابگاه میگرفتیم تو اتاق میخوردیم
ایول! پس خوابگاه هم سلف داره؟
همه میرن بگیرن؟ سطح غذاهاش با سلف مرکزی چه فرقی می کنه؟
راستی دانشگاه دولتی بودید دیگه؟

rpf
10-09-2012, 17:05

samin60
10-09-2012, 17:05
نه دیگه ما یه کاری کرده بودیم که دمپاییمون به اشتراک نره :دی

samin60
10-09-2012, 17:06
من دانشگاه اصفهان بودم

samin60
10-09-2012, 17:12
ایول! پس خوابگاه هم سلف داره؟
همه میرن بگیرن؟ سطح غذاهاش با سلف مرکزی چه فرقی می کنه؟
راستی دانشگاه دولتی بودید دیگه؟
البته ما با دوستامون ار سال 2 قرار گذاشتیم خودمون غذا درست کنیم. هر روز کسی که وقت داشت غذا درست میکرد .نوبتی .خیلی هم بهتر از غذای سلف بود

alone_boy
10-09-2012, 17:14
البته ما با دوستامون ار سال 2 قرار گذاشتیم خودمون غذا درست کنیم. هر روز کسی که وقت داشت غذا درست میکرد .نوبتی .خیلی هم بهتر از غذای سلف بود

من که از همین الان غذام معلومه:دی
نیمرو،املت،خوراک:دی

ara.look
10-09-2012, 17:16
میگم اگه خوابگاه ها دختر و پسر باهم بودن دیگه مشکل غذا وجود نداشت. دخترا غذا میپختن و پسرا هم میخوردن.:8:

samin60
10-09-2012, 17:20
من که از همین الان غذام معلومه:دی
نیمرو،املت،خوراک:دی
همینت بهتره غذای سلفه به خدا

hp722
10-09-2012, 17:22
میگم وقتی نتایج بیاد باید گفت"آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا، حالا که مارو از استرس سکته دادی چرا"!

samin60
10-09-2012, 17:31
استرس که چیزیو حل نمیکنه که .بالاخره میاد . صبور باش عزیزم .

ara.look
10-09-2012, 17:32
کسی جواب اون سوالو پیدا نکرد؟

M . Sayid
10-09-2012, 17:34
میگم وقتی نتایج بیاد باید گفت"آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا، حالا که مارو از استرس سکته دادی چرا"!

فعلا که رندان تشنه لب را آبی نمی دهد کس !!

samin60
10-09-2012, 17:34
کسی جواب اون سوالو پیدا نکرد؟
کدوم سوالو ؟

samin60
10-09-2012, 17:36
هیچ دقت کردین پست کمتر از 10 حرفو قبول نمیکنه؟؟؟

Lord Farshad
10-09-2012, 17:38
درود.

ایووووووووووووووووووووول نتایج اومد !!!؟؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یادش بخیر. از این کارا 2 سال پیش موقع نتایج ما زیاد میکردیم. دوستان فقط فحش ندند : دی

samin60
10-09-2012, 17:39
بچه ها من به همه پیشنهاد میدم درساشونو با روش لایتنر بخونن. حتی اگه خاستین کنکور بدین دوباره > یا برای ارشد از همین الان درسای مهم را فیش نویسی کنین. مطمئن باشین جواب میده. هم کوتاه مدتش هم بلند مدت.

hp722
10-09-2012, 17:43
درود.

یادش بخیر. از این کارا 2 سال پیش موقع نتایج ما زیاد میکردیم. دوستان فقط فحش ندند : دی

کجا اومد؟انقد جدی گفتی باورم شد.من که چیزی ندیدم.با کله رفتم refresh کردم سنجش رو:44:

dooni
10-09-2012, 17:43
ما هم منتظریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو زدم که به هدفمون یعنی 200 صفحه شدن برسیم:31:

ara.look
10-09-2012, 17:44
کدوم سوالو ؟
این سوال رو:

یک سوال علمی بپرسم؟

samin60
10-09-2012, 17:47
این سوال رو:
اقا من بگم؟؟؟؟؟
سومی تندتر میره.

Lord Farshad
10-09-2012, 17:47
درود.

کجا اومد؟انقد جدی گفتی باورم شد.من که چیزی ندیدم.با کله رفتم refresh کردم سنجش رو:44:

ببین ، من گفتم :دی :

درود.

خب نکته اش توی همون علامت سوال هاش بود دیگه ! :دی حرفم پرسشی بود و نه خبری :دی فقط علامت سوال هاش رو سفید گذاشتم :دی

یادش بخیر. از این کار زیاد میکردیم 2 سال پیش .حال همتون رو درک میکنم ولی خب هنوز باید تو کف موند :دی

saeed 1428
10-09-2012, 17:48
این سوال رو:
تانکه ایرانی

hp722
10-09-2012, 17:48
درود.

آی آی آی سفید نوشتی؟بگم تورو چی نشی من باورم شد

یادم نمیاد پارسال بچه ها 1همچین کاری کرده باشن

SALVATION1
10-09-2012, 17:49
دوستان ، یعنی مرده شور سازمان سنجش رو ببرند... من الان رفتم در سایت سازمان سنجش دیدم آخرین روز انتخاب رشته هم یک اصلاحیه داده بوده!!!!!!!!!پ:18::18:

و جالب اینجاست رشته ی داروسازی ارومیه هم داشته :sad::sad:

SALVATION1
10-09-2012, 17:50
من ارومیه قبول می شدم:sad:

rpf
10-09-2012, 17:52
هر 3 تانک سرعت برابری دارن

ara.look
10-09-2012, 17:52
اقا من بگم؟؟؟؟؟
سومی تندتر میره.

تانکه ایرانی

هر 3 تانک سرعت برابری دارن
اشتباهه
یک باره دیگه هم فرصت دارین!

rpf
10-09-2012, 17:53
من ارومیه قبول می شدم:sad:

رتبت چند بود تو زیرگروه 2؟؟؟؟

SALVATION1
10-09-2012, 17:54
رتبت چند بود تو زیرگروه 2؟؟؟؟

3700 کشوری

saeed 1428
10-09-2012, 17:55
درود.

خب نکته اش توی همون علامت سوال هاش بود دیگه ! :دی حرفم پرسشی بود و نه خبری :دی فقط علامت سوال هاش رو سفید گذاشتم :دی

یادش بخیر. از این کار زیاد میکردیم 2 سال پیش .حال همتون رو درک میکنم ولی خب هنوز باید تو کف موند :دی
دیروز یکی از رفیقام اس ام اس داده اود و علامت سوال یادش رفته بود می خواست ببینه نتایج اومده یا نه .منم سایتو باز کردم دیدم خبری نیست .فکر کردم سرکاریه منم جواب دادم تهران قبول شدم بعد یه ربع نفس زنان زنگ زد که ... معلوم شد بنده خدا قصدش سوال بوده:31:

Mohammaduir
10-09-2012, 17:56
مگه غذاهای دانشگاه دولتی خوب نیست؟؟ (البته وارداتی برزیل که دیگه ... )
دانشگاه های تهران چی ؟ غذاشون بده؟

samin60
10-09-2012, 17:57
اشتباهه
یک باره دیگه هم فرصت دارین!
من میگم سومی .اگه میتونی خلافشو ثابت کن :دی

ara.look
10-09-2012, 17:58
من میگم سومی .اگه میتونی خلافشو ثابت کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
اشتباهه!!
جواب: تانکی که سبکتر هست و موتورش قویتره!:12:

samin60
10-09-2012, 17:58
مگه غذاهای دانشگاه دولتی خوب نیست؟؟ (البته وارداتی برزیل که دیگه ... )
دانشگاه های تهران چی ؟ غذاشون بده؟
کلن غذای دانشگاه معمولن خوب نیست .البته اون وقتا که ما میرفتیم هم گوشت برزیلی بود.بد بود دیگه.

SALVATION1
10-09-2012, 17:59
یک تفریح با حال گوشی رو بردارید به دوستاتون SMS کنید

Breaking News:
جواب های کنکور هم اکنون در سایت سازمان سنجش می باشد.

:21:

rpf
وسطی.........اصلا شاید ساکن باشن

saeed 1428
اشتباهه!!
من که درست گفتم: تانک ایرانی

ara.look
10-09-2012, 18:00
جوابتون اشتباه بود ولی از طرز فکرتون خوشم اومد.
برگرفته از جوک زیر:

خانم معلمه سر كلاس از يه بچه تخسه مي پرسه: اگه سه تا گنجشك سر يه شاخه درخت نشسته باشن،‌ بعد ما يكيشون رو با تير بزنيم، چند تا گنجشك رو درخت ميمونه؟ بچهه ميگه: هيچي! معلمه ميگه: نخير دو تا ميمونه. بچهه ميگه: خوب اون دو تا هم از صداي تير فرار ميكنن ديگه. معلمه يكم فكر ميكنه، ميگه: جوابت درست نبود ولي از طرز فكرت خوشم اومد! بعد شاگرده ميگه: خانم حالا ما يه سوال بپرسيم؟! معلمه ميگه: بپرس. پسره‌ ميگه: اگه سه تا خانم تو خيابون بستني بخورن، اولي گاز بزنه، ‌دومي ليس بزنه و سومي ميك بزنه، كدومشون ازدواج كرده؟! معلمه يكم فكر ميكنه، ميگه: خوب معلومه،‌ سومي! بچهه ميگه: نه...جوابتون درست نبود. اوني كه حلقه دستشه ازدواج كرده، ولي از طرز فكرت خوشم اومد!

samin60
اشتباهه!!
نخیررررررررر اون 2 تا خرابن. :12:

mamad45
به سلامتی فهمیدم یکی دیگه از دوستان هم زده سمنان . لول !!!!
زیر گروه 1 5900 قبول میشه مکانیک سمنان ؟!!؟!
فکر کنم کل بچه های مدرسمون زدن سمنان :31:

hp722
میگم یه دختر خانمی بود که بسیار استرس داشت و میگفت به پیام نورم راضیه.بخدا منم به پیام نور راضیم

یکی میترسه از اون وره پشت بوم بیفته(مخصوص کسانی که میخوان شریف و تهران قبول شن) یکی ام میترسه از اینور پشت بوم بیفته(مخصوص کسانی از جمله بنده که به پیام نور هم راضین)

استدلال رو حال کردین:31:

Lord Farshad
10-09-2012, 18:01
درود.

آی آی آی سفید نوشتی؟بگم تورو چی نشی من باورم شد

یادم نمیاد پارسال بچه ها 1همچین کاری کرده باشن

مخلصیم :دی شیطنت بود :دی بگذر :)

2 سال پیش. ما ورودی 89 هستیم :دی بیشتر شما شر بودیم و از این کارا میکردیم :دی

Mohammaduir
10-09-2012, 18:06
آقا یه سوال:
توی سلف دانشگاه پیتزا هم میدن؟؟
راستی پیشا پیش 200 صفحه ای شدن تاپیک رو تبریک میگم!

M . Sayid
10-09-2012, 18:09
استدلال رو حال کردین

من فلسفه خوندم و کمی بلدم :دی

استدلال نیس که :دی اثر استرسه :دی

Lord Farshad
10-09-2012, 18:12
درود.

آقا یه سوال:

هم آره و هم نه :دی

بیشتر این نوع غذاهای آماده توی سلف های آزاد (پولی) و یا بوفه ها و ... یافت میشه :دی

پاینده باشید.

hp722
10-09-2012, 18:16
من فلسفه خوندم و کمی بلدم :دی

استدلال نیس که :دی اثر استرسه :دی

آره خب یه همچین چیزایی.دیشب امیدوار بودم امروز بیاد.انقد ناامیدمون کردن شایدم امشبم نتایج نیاد:41:

samin60
10-09-2012, 18:19
آقا یه سوال:
نه عزیزم دمپایی ابری میدن :دی

Lord Farshad
10-09-2012, 18:26
هم اکنون 15 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (14 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

persianfarshad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
porya_spy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
swastika ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
rpf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
babak2002 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
SALVATION1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
eblisandenzo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
samin60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Mohammaduir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
saeed 1428 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
hp722 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ara.look ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
mhgh44 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

samin60
10-09-2012, 18:26
بچه ها من هنر اصفهان قبول میشم. کس دیگه ای نیست؟؟؟

Mohammaduir
10-09-2012, 18:28
هم اکنون 15 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (14 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

persianfarshad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
porya_spy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
swastika ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
rpf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
babak2002 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
SALVATION1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
eblisandenzo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
samin60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
Mohammaduir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
saeed 1428 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
hp722 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
ara.look ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),
mhgh44 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پارتی بازی می کنی؟
اسم منو اون پایین ها گذاشتی؟

hp722
10-09-2012, 18:32
میگم هرکی میخواد پست های دوست عزیزم "persianfarshad" رو بخونه قبلش اول select all رو بزنه بعد:31:

SALVATION1
10-09-2012, 18:34
کمک

من الان یک فیلم برای دانلود گیر اوردم ، حجمش 1.5 گیگ ، اگه بذارم دانلود تا فردا همین موقع می کشه!!

اگه یکوقت در این مدت جوابا بیاد من بخوام برم تو سایت به حداکثر سرعت برای بازکردن سنجش نیاز دارم

به نظرتون بزارم برای دانلود:31: یک وقت تا فردا جوابا نیاد دانلود قطع کنم!!