PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ انتخاب رشته ی کنکوری های 91 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

alavi71
16-10-2012, 23:37
واقعا؟
دوستم با معدل 16.5 و رتبه 2800 منطقه سه
پزشکی ارس قبول میشه؟

بله
عرض کردم به خاطر هزینه بالای اونها
با رتبه از این ها بدتر هم قبولی بوده

alavi71
16-10-2012, 23:38
با اطلاعاتی که تا حالا از طریق پرسش جمع کردم ، خدا روشکردوستتون معدلش بالاتر از حداقل هست ، حداقل معدل کتبیدیپلم باید بالای 16 باشه

البته دروس اختصاصی هم مثل ریاضی فیزیک شیمی باید بالای 16 باشه ، البته میگن سر این ریز نمرات خیلی سخت نمی گیرن پردیس بین الملل تهران یکم سخت گیرتره

و اینکه دوستتون رتبه ی خوبی هم دارن ، البته مثل اینکه در پذیرش بین الملل سهمیه وبومینشینی تاثیری نداره

اگر سهمیه رو تاثیر بدن که دوستتون واقعا شانس خوبی داره چون قشر کمی از بچه های منطقه سه هستنکه توان پرداخت چنین هزینه ای رو داشته باشن ایشالا قبول می شه

خیلی نگران نمرات نباشید
طبق مقراپراتشون باید معدل بالای 16 باشه
ولی کمتر رو هم پذیرش میکنند

alavi71
16-10-2012, 23:38
با اطلاعاتی که تا حالا از طریق پرسش جمع کردم ، خدا روشکردوستتون معدلش بالاتر از حداقل هست ، حداقل معدل کتبیدیپلم باید بالای 16 باشه

البته دروس اختصاصی هم مثل ریاضی فیزیک شیمی باید بالای 16 باشه ، البته میگن سر این ریز نمرات خیلی سخت نمی گیرن پردیس بین الملل تهران یکم سخت گیرتره

و اینکه دوستتون رتبه ی خوبی هم دارن ، البته مثل اینکه در پذیرش بین الملل سهمیه وبومینشینی تاثیری نداره

اگر سهمیه رو تاثیر بدن که دوستتون واقعا شانس خوبی داره چون قشر کمی از بچه های منطقه سه هستنکه توان پرداخت چنین هزینه ای رو داشته باشن ایشالا قبول می شه

دوست من با رتبه 3800 بدون شک قبولی حتمی هست

pour-homme
20-10-2012, 15:56
زمانی که برای انتقالی دانشگاه مبدا مسخره بازی درمیاره چکار باید کرد

alavi71
20-10-2012, 17:05
زمانی که برای انتقالی دانشگاه مبدا مسخره بازی درمیاره چکار باید کرد

سلام دوست من
اغلب برای انتقالی سختگیر هستند
شما ابتدا شرایط رو بخونید
اگر شرایط رو داشته باشید ملزم هستند برای انتقالی
یه راه دیگه هم که هست
اینه شما مهامنی بگیرید در اون شهر اگر معدلتون خوب باشه میتونید همونجا بمونید
موفق باشید

liverpolis
22-10-2012, 01:35
سلام من سال تحصیلی گذشته پیش دانشگاهی رو پاس کردم و رشته من در دبیرستان ریاضی بود، وهم در کنکور آزاد شرکت کردم و هم در کنکور سراسری،که در سراسری پیام نور رو قبول شدم اما ثبت نام نکردم،حالا می خواستم قرار هست تکمیل ظرفیتی دوباره برای آزاد و یا سراسری برگزار بشه؟ و خلاصه راهی هست که من بتونم از بهمن ماه دانشجو بشم ؟؟؟ ممنون میشم که کمکم کنید خیلی ضروریه!!

xerxes again
23-10-2012, 11:00
من میتونم مثلا صنایع دانشگاه تهرانو که انتخابای پایین تر آوردم برم؟ حالا با هر زور و زحمتی
اگه نه، اگه انصراف بدم سال بعد دوباره می تونم کنکور شرکت کنم؟

alavi71
23-10-2012, 13:25
سلام من سال تحصیلی گذشته پیش دانشگاهی رو پاس کردم و رشته من در دبیرستان ریاضی بود، وهم در کنکور آزاد شرکت کردم و هم در کنکور سراسری،که در سراسری پیام نور رو قبول شدم اما ثبت نام نکردم،حالا می خواستم قرار هست تکمیل ظرفیتی دوباره برای آزاد و یا سراسری برگزار بشه؟ و خلاصه راهی هست که من بتونم از بهمن ماه دانشجو بشم ؟؟؟ ممنون میشم که کمکم کنید خیلی ضروریه!!
سلام
اگر در کنکور امسال شرکت کردید میتونید در تکمیل ظرفیتش هم شرکت کنید
اگر ازاد قبول شدید پارسال میتونید امسال ثبت نام کنید(ولی شهریه ثابت رو هم برای ترم قبل رو باید بدهید)
در مورد پیام نور هم از واحد دانشگاهیتون بپرسید
برخی از واحد های دانشگاه ازاد و علمی کاربردی هم بدون کنکور ادانشجئ میگیرند
موفق باشید

alavi71
23-10-2012, 13:27
من میتونم مثلا صنایع دانشگاه تهرانو که انتخابای پایین تر آوردم برم؟ حالا با هر زور و زحمتی
اگه نه، اگه انصراف بدم سال بعد دوباره می تونم کنکور شرکت کنم؟

سلام دوست من
اگر نمره قبولیش رو در کارنامه نهایی اورده باشید
میتونید ولی باید در رشته قبول شده حدود یک ششم دروس را پاس بکنید و بعد انتقالی بگیرید
در طول این ترم دروس مشترک و عمومی رو سعی کنید پاس کنید تا بعدا بتوانید تطبیق دهید
پیروز باشید

pour-homme
23-10-2012, 14:45
من روزانه قبول شدم آیا میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟

bking
23-10-2012, 18:56
سلام دوستان خوهشا اینجا هم سری بزنید.....ممنون forum.p30world.com/showthread.php?t=582953

karvas
23-10-2012, 20:11
اطلاعیه تکمیل ظرفیت اومذه یعنی هیچ دانشگاه پیام نور یا غیر انتغاعی تو تکمیل ظرفیت شرکت نمیکنه؟

alavi71
23-10-2012, 20:48
من روزانه قبول شدم آیا میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟

سلام دوست من
بله تمامی افراد مجاز به انتخاب رشته چه قبول شده و چه مردودی میتوانند شرکت کنند
موفق باشید

bking
23-10-2012, 22:10
دوستان جون من کسی اطلاعاتی از دانشکده صدا و سیما نداره ?! ضروریه .....ممنون

eshghe abi
23-10-2012, 23:53
سلام . یه سوال فوری ، ممنون میشم هر کی میدونه جواب بده
تو بازار چند مدل کتاب ریاضی سیلورمن داریم؟
استاد ریاضی 1 سیلورمن ترجمه دکتر عالم زاده جلد 1 آبی رنگ معرفی کرده ... منم خریدم مشخصاتش همینه البته اسم دقیق کتاب:
حساب دیفرانسیل و انتگرال با هندسه ی تحلیلی (جلد 1)
ریچارد ا.سیلورمن
انتشارات ققنوس

کتاب همینه؟حالا ریاضی سیلورمن از انتشارات های دیگه هم هست؟
روی جلد کتاب نوشته "کتاب عام" تو مقدمه گفته قابل استفاده برای همه رشته ها ، الان یعنی مهندسی ها کتابشون فرق داره یا همینه؟

حالا چرا میپرسم؟! آخه آدرس هایی که استاد از این کتاب داده یه مقدار تطبیق نداره با کتاب ، یعنی بعضی صفحات اونی نیست که گفته ، میخوام ببینم شاید کتاب دیگه ای از انتشارات دیگه ای یا همین انتشارات اما کتاب مخصوص مهندسی ها مد نظرشه؟!

الان تو بخشی از پیشگفتار مترجم گفته:
"چندی پیش افتخار ترجمه کتابی در زمینه ی حساب دیفرانسیل و انتگرال را داشتم که خاص رشته ی ریاضی بود.اینک ترجمه کتابی از این نویسنده و در همان زمینه را که ویژه ی عام بوده و برای همه ی رشته ها مناسب است تقدیم می دارم با این امید که .... "

رشته ی من مهندسیه ...

alavi71
24-10-2012, 10:35
دوستان جون من کسی اطلاعاتی از دانشکده صدا و سیما نداره ?! ضروریه .....ممنون

سلام در چه موردی؟

alavi71
24-10-2012, 10:38
سلام . یه سوال فوری ، ممنون میشم هر کی میدونه جواب بده
تو بازار چند مدل کتاب ریاضی سیلورمن داریم؟
استاد ریاضی 1 سیلورمن ترجمه دکتر عالم زاده جلد 1 آبی رنگ معرفی کرده ... منم خریدم مشخصاتش همینه البته اسم دقیق کتاب:
حساب دیفرانسیل و انتگرال با هندسه ی تحلیلی (جلد 1)
ریچارد ا.سیلورمن
انتشارات ققنوس

کتاب همینه؟حالا ریاضی سیلورمن از انتشارات های دیگه هم هست؟
روی جلد کتاب نوشته "کتاب عام" تو مقدمه گفته قابل استفاده برای همه رشته ها ، الان یعنی مهندسی ها کتابشون فرق داره یا همینه؟

حالا چرا میپرسم؟! آخه آدرس هایی که استاد از این کتاب داده یه مقدار تطبیق نداره با کتاب ، یعنی بعضی صفحات اونی نیست که گفته ، میخوام ببینم شاید کتاب دیگه ای از انتشارات دیگه ای یا همین انتشارات اما کتاب مخصوص مهندسی ها مد نظرشه؟!

الان تو بخشی از پیشگفتار مترجم گفته:
"چندی پیش افتخار ترجمه کتابی در زمینه ی حساب دیفرانسیل و انتگرال را داشتم که خاص رشته ی ریاضی بود.اینک ترجمه کتابی از این نویسنده و در همان زمینه را که ویژه ی عام بوده و برای همه ی رشته ها مناسب است تقدیم می دارم با این امید که .... "

رشته ی من مهندسیه ...

سلام دوست من
ببینید ریاضی سیلور من بریا خیلی دروس مشترک هست
یعنی چه رشته شما برق باشد یا عمران یا در گروه تجربی شیمی-میکروبیولوژِ و ...
این کتاب را باید بخونید
مشخصات کتاب در ویرایش های اون متفاوت هست.و این رو استادتون خواهد گفت مثلا غالب فیزیک هالدی جلد یک ویرایش 5 است

موفق باشید

eshghe abi
24-10-2012, 14:00
سلام دوست من
ببینید ریاضی سیلور من بریا خیلی دروس مشترک هست
یعنی چه رشته شما برق باشد یا عمران یا در گروه تجربی شیمی-میکروبیولوژِ و ...
این کتاب را باید بخونید
مشخصات کتاب در ویرایش های اون متفاوت هست.و این رو استادتون خواهد گفت مثلا غالب فیزیک هالدی جلد یک ویرایش 5 است

موفق باشید

سلام
استاد ما هم فقط همون اطلاعاتی که گفتم رو گفته و از ویرایش و ... چیزی نگفته، این کتاب الان ویراست 2 ، فکر نکنم تو یه ویراست شماره صفحات انقدر عوض شه الان بعضی تمرینات تو این کتاب نیست ، تمریناتو که کم و زیاد نمیکنن؟:sq_3: گفتم شاید انتشاراتش فرق داره که شماره صفحات و تمرینات من با آدرسای استاد مغایرت داره ...

الان مشخصات ریاضی سیلورمنی که بیشتر به کار میره چیه؟(اسم و انتشارات و ویرایش و مترجم) اطلاعی دارید؟(مثل فیزیک که فرمودید)

خیلی ممنون

banii
24-10-2012, 15:34
هیچ دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی تو تکمیل ظرفیت شرکت نمیکنه؟:18:

bking
24-10-2012, 23:22
سلام در چه موردی؟

در مورد نحوه مصاحبه و نحوه بورسیه و مدرک و ....

danielo
25-10-2012, 15:18
من هم این سوال برایم  پیش آمده
با توجه به این صفحه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینکی با این نام برای دانلود وجود داره که نامش این هست
دریافت فایل کدرشته محلهای مربوط به تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 1391

ولی در این لینک هیچ دانشگاه غیر انتفائی و یا پیام نوری وجود نداره
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یعنی تکمیل ظرفیت برایش وجود نداره؟؟ 

خواهشا جواب بدید؟

sarina_zh
25-10-2012, 18:34
سلام لطفا یکی بگه چرا هنر تکمیل ظرفیت نداره؟؟؟؟؟؟؟؟/ واقعا اشکم دراومد :sq_3:

karvas
26-10-2012, 13:09
هیچ دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی تو تکمیل ظرفیت شرکت نمیکنه؟:18:

چقدر به امید این تکمیل ظرفیت نشستیم :41::sq_3:

danielo
26-10-2012, 18:54
چقدر به امید این تکمیل ظرفیت نشستیم :41::sq_3:مطمئنی.یعنی اصلاحیه ای وجود نخواهد داشت؟؟؟

karvas
27-10-2012, 14:23
مطمئنی.یعنی اصلاحیه ای وجود نخواهد داشت؟؟؟

امیدوارم وجود داشته باشه

banii
29-10-2012, 13:53
این چی‌ میگه؟ :mellow:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarina_zh
29-10-2012, 17:44
واقعا لطف کردن که فقط غیرانتفایی اونم کاردانی!!!! رو اعلام تکمیل ظرفیت کردن
خودشونو مسخره کردن یا ماهارو؟؟؟؟
متاسفم

banii
29-10-2012, 18:28
این یعنی‌ چی‌ ؟
اگه طرف یه جایی قبول شده اما نرفته چی‌ ؟

كه در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون مذكور قرار نگرفته‌اند

sarina_zh
30-10-2012, 18:04
من که امسالو دارم میشینم میخونم
اصلا هم امید به این کاردانی و غیرانتفایی مسخره نداشتم و انتخابم نمیکنم
مث آزاد شهریه میگیرن تازه خوابگاه و کلی هزینه های دیگه بماند!
یکسال تلاشمو میکنم هرچی خدا بخواد
ایشالا شمام هرچی صلاحه واستون رقم بخوره

12p
31-10-2012, 10:04
من که امسالو دارم میشینم میخونم
اصلا هم امید به این کاردانی و غیرانتفایی مسخره نداشتم و انتخابم نمیکنم
مث آزاد شهریه میگیرن تازه خوابگاه و کلی هزینه های دیگه بماند!
یکسال تلاشمو میکنم هرچی خدا بخواد
ایشالا شمام هرچی صلاحه واستون رقم بخوره
خوشم اومد مرسی سارینا..!!!!حمایت می کنیــــــــــــم.
موفق باشی:46:

alone_boy
31-10-2012, 11:20
سنجش واسه تکمیل ظرفیت مراکز تربیت معلم هم اطلاعیه داده.من که صد در صد اضافه ش میکنم به انتخابام.ماهی 300-400 تومن حقوق،معافیت سربازی و ... کم چیزی نیست

danielo
01-11-2012, 01:22
دوستان کسی که در آزمون سراسری مجاز به انتخاب رشته روزانه یا شبانه نشده باشه.ولی مجاز به انتخاب رشته پیام نور و غیر انتفائی باشه.آیا میتونه تو تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنه برای روزانه یا شبانه؟

sarina_zh
01-11-2012, 19:19
خوشم اومد مرسی سارینا..!!!!حمایت می کنیــــــــــــم.
موفق باشی:46:

ممنونم شمام همینطور دوستم :sq_15:

Mahdi_Co_1368
17-11-2012, 20:01
کسی خبر نداره نتایج تکمیل ظرفیت رو کی میزنن؟

Iman-Emperatour
18-11-2012, 23:54
یه سوال(لطفا راهنماییم کنید):sq_20:

من تا دو ماه دیگه فارغ التحصیل کاردانی it رو میگیرم
به دلایلی من امتحان سراسری رو دادم ولی در گرایش نرم افزار کامپیوتر و غیر انتفاهی مهندسی نرم افزار قبول شدم و در شهریور انتخاب رشته کردم ولی به دلیل مشکلاتی نتونستم برم...!
حالا میخوام با تکمیل ظرفیت رشته خودمو یعنی مهندسی ICT رو انتخاب کنم!

بنظرتون درسته اینکارو انجام بدم؟؟ یعنی می تونم رشته ICT رو در کارشناسی دنبال کنم؟؟!

پ.ن
نمره کلم در کارنامه هم 371 شدم

Iman-Emperatour
19-11-2012, 13:16
مهلتم انتخاب رشتم تا فرداست!
یه راهنمایی کوچیک فقط.....!!:sq_3:

alavi71
20-11-2012, 09:43
سلام دوست من
ابتدا در کارنامه نهایی ببینید که ایا در انتخابهای بعدی تونستید جزو قبولی ها بشوید یا خیر.
و اگر در انتخابهای بعدی نمره قبولی را گرفتید میتوانید در تکمیل ظرفیت با خیال راحت اون رو بزنید هرچند که بعضا تقاضا برای ان نیز بیشتر میشود....
ببینید اگر به ای سی تی علاقه دارید و میتونید در اون موفق بشوید رشته دلخواهتون رو بزنید
پیروز باشید

bina22
20-11-2012, 13:04
دوستان مجازی فناوری اطلاعات قبول شدم نظرتون چیه تورو خدا راهنمایی کنید
رشته رو دوست دارم ولی نمیدونم مجازی چطوریه

alavi71
20-11-2012, 13:59
دوستان مجازی فناوری اطلاعات قبول شدم نظرتون چیه تورو خدا راهنمایی کنید
رشته رو دوست دارم ولی نمیدونم مجازی چطوریه

سلام
رشته های مجازی مانند رشته های دیگر حضور در کلاس را ندارند.
و فرد با شیوه اموزش الکترونیک در کلاس حاضر میشود.
و فقط برای امتحان نهایی و میان ترم فقط به صورت حضوری شرکت باد بکنند
پیروز باشید

bina22
20-11-2012, 14:31
سلام
رشته های مجازی مانند رشته های دیگر حضور در کلاس را ندارند.
و فرد با شیوه اموزش الکترونیک در کلاس حاضر میشود.
و فقط برای امتحان نهایی و میان ترم فقط به صورت حضوری شرکت باد بکنند
پیروز باشید
ممنون.... راحته میشه خوند؟ همیشه باید سر کامپیوتر باشم؟ اینترنت پرسرعت میخواد؟ همیشه باید در دسترس باشم؟
مزایای بقیه دانشجو هارو داره؟

Tabasom.Sweet
22-11-2012, 20:58
بچه ها این انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت نیمه متمرکز

یکی از دوستام هرکاری میکنه نمیتونه وارد شه ، هی بهش پیغام خطا بودن اطلاعات رومیده در صورتی که درسته دقیق از رو پیرینت میزنیم با هم

مجاز هم بوده به انتخاب رشته نیمه حضوری... پس چرا نمی تونه وارد بشه؟

شما این مشکل رو ندارین ؟ وارد میشین؟

alavi71
22-11-2012, 22:25
ممنون.... راحته میشه خوند؟ همیشه باید سر کامپیوتر باشم؟ اینترنت پرسرعت میخواد؟ همیشه باید در دسترس باشم؟
مزایای بقیه دانشجو هارو داره؟

در دوره مجازی نیاز به اینترنت هست. وکلاسها به صورت انلاین هست و امکان ارتباط با استاد نیز محیاست
و شما طبق برنامه باید حضور داشته باشید و حضور غیاب انجام میشود
شرایط و قوانین اون هم مانند سایر دوره ها هست
در مورد کیفیت اون سوالی دارید از دانشجویان این دوره سوال کنید (میتونید در اینترنت جستجو کنید وبلاگ دانشجویان مجازی دانشگاه فلان تا بهتر راهنمایی کنند)
اگر سوال دیگری بود در خدمتم
پیروز باشید

bina22
23-11-2012, 13:14
در دوره مجازی نیاز به اینترنت هست. وکلاسها به صورت انلاین هست و امکان ارتباط با استاد نیز محیاست
و شما طبق برنامه باید حضور داشته باشید و حضور غیاب انجام میشود
شرایط و قوانین اون هم مانند سایر دوره ها هست
در مورد کیفیت اون سوالی دارید از دانشجویان این دوره سوال کنید (میتونید در اینترنت جستجو کنید وبلاگ دانشجویان مجازی دانشگاه فلان تا بهتر راهنمایی کنند)
اگر سوال دیگری بود در خدمتم
پیروز باشید
ممنون.... والا من علاقه زیادی به این رشته دارم
فقط نگرانم چون میگن مجازی سخته.... اینترنت خیلی پرسرعتی لازمه؟
واقعا میشه 4 سال دووم اورد... هیچ مشکلی با رشته ندارم فقط عوامل حاشیه ای برام مهمن

black.assassin
23-11-2012, 15:38
واقعا میشه 4 سال دووم اورد... هیچ مشکلی با رشته ندارم فقط عوامل حاشیه ای برام مهمن

ببخشید ولی به نظر من اصلا ارزش نداره. 2.5 بدی واسه ترمی. بعدشم آنلاین باشه. از هر دانشجو ، فارغ التحصیلی خواستی بپرس. دانشگاهی که کلاس نری دانشگاه نیست. آزاد بری ولی مجازی نخونی. نظر منه البته. اینترنت رو خودشون میدن. یا اینکه نامه میدن واسه گرفتن اینترنت پرسرعت. 512 یا 1 مگ کافیه.

alavi71
23-11-2012, 15:54

همش از طریق اینتر نت نیست از سی دی و غیره هم اموزش داره
اگر در شرایط واقعی میخواهید بونید بهترین کار پرسش از دانشجویان اون هست که با تجربه خودشون بگن بهتون...

emad91
25-11-2012, 22:30
ببینید فرضا من رتبم شده 5000 و دارم تو یه دانشگاه درس می خونم یکی به من می گفت که شما اگر بری سنجش و رشته هایی که رتبه پایین تر از خودت باشن مثلا یه رشته ای که 6000 بخواد ظرفیت خالی داشته باشه میشه بری و اون جا ثبت نام کنی
واقعا همین طور هست؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا فوری جواب بدین
البته من سال 90 دانشگاه قبول شدم و ورودی بهمن 90 هستم و ترم 2 دانشگاه اما از رشتم متنفرم می خوام عوضش کنم این طوری میشه ؟

alavi71
25-11-2012, 22:38
ببینید فرضا من رتبم شده 5000 و دارم تو یه دانشگاه درس می خونم یکی به من می گفت که شما اگر بری سنجش و رشته هایی که رتبه پایین تر از خودت باشن مثلا یه رشته ای که 6000 بخواد ظرفیت خالی داشته باشه میشه بری و اون جا ثبت نام کنی
واقعا همین طور هست؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا فوری جواب بدین
البته من سال 90 دانشگاه قبول شدم و ورودی بهمن 90 هستم و ترم 2 دانشگاه اما از رشتم متنفرم می خوام عوضش کنم این طوری میشه ؟

اگر در انتخابهای بعدتون باشه مشکلی نداره
ولی اگر جزو رشته های انتخابی بعدی شما نبوده باشد.رو باید با داشنگاه صحبت کنید

alone_boy
28-11-2012, 14:55
سلام
من تکمیل ظرفیت رشته ی نیمه متمرکز(تربیت معلم) رو هم زدم ولی هنوز جوابش نیومده،در صورتیکه توی سایت سنجش نوشته بود اسامی 3شنبه 7/9 اعلام میشن ولی اعلام نشدن.حتی اطلاعیه هم زده و تاریخ و مکان مصاحبه رو معلوم کرده
تکلیف من چیه؟

omidsarab
03-02-2013, 20:20
دوستم تو نيمه متمركز هوشبري بقيه الله قبول شده ثبت نامش كي هست؟

alavi71
03-02-2013, 21:51
دوستم تو نيمه متمركز هوشبري بقيه الله قبول شده ثبت نامش كي هست؟

ثبتنام طبق زمان اعلام شده از طرف خود دانشگاه مربوط هست ..
به سایت دانشگاه در چند روز آنده مراجعه کنید ...

irainian
05-02-2013, 13:58
ببخشید تو قسمت ثبتنام دانشگاه ازاد ارشد دو مورد هست که اینا معنیش چیه یکی اینکه توانایی انتخاب 20 مورد و دیگر کد مورد انتخاب یعنی چی یکی ازم پرسیده معنیش چیه؟

r_liaghat
06-05-2013, 10:25
سلام
از دوستان کسی خبر داره که برای قولی در مدیریت بازرگانی نیمه حضوری علامه طباطبایی حداقل چه رتبه ای باید بیاریم البته از کنکور ریاضی فیزیک؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه اطلاع دارین راهنمایی کنین.

alavi71
06-05-2013, 18:07
سلام
از دوستان کسی خبر داره که برای قولی در مدیریت بازرگانی نیمه حضوری علامه طباطبایی حداقل چه رتبه ای باید بیاریم البته از کنکور ریاضی فیزیک؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه اطلاع دارین راهنمایی کنین.

سلام
در تجربی حدود 12000-15000 هست
درریاضی با رتبه بالاتر هم میشه قبول شد

keyvan13611361
08-03-2014, 23:36
.........
حذف گردد.