PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ انتخاب رشته ی کنکوری های 91 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

alone_boy
16-09-2012, 22:06
سلام
اینکه گفتید پزشکی و غیر پزشکی منظورتون ازاد هست ؟
دولتی که در بابان ماه هست
ازاد الان یک انتخاب رشته مجدد داره
چک کنید
دولتی پایان همین ماه؟
مطمئنید؟

M . Sayid
16-09-2012, 23:50
دوستان موقع ثبت نام هم باید انتخاب واحد کنیم ؟
این برتامه ما واسه ترم اول هست . تعداد درس ها رو یکم زیاد نزده ؟:18:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فک کنم 18 واحد بهتون دادن ! اینا که همش مال شما نیست :دی !

گروه بندیتون می کنن !

mmehrzad
16-09-2012, 23:53
من آخر نفهمیدم برای " مدرک نظام وظیفه " چی باید بدم ؟
اگه کارت معافیم رسیده بود که همونو اسکن میکردم میدادم میرفت
ولی الان هیچ چیزی ندارم چیکار کنم ؟

ثبت نامم ناقص مونده سر همین

SIMON137
17-09-2012, 01:21
سلام
اینکه گفتید پزشکی و غیر پزشکی منظورتون ازاد هست ؟
دولتی که در بابان ماه هست
ازاد الان یک انتخاب رشته مجدد داره
چک کنید

ممنون میشم اگر بهم لینک بدید

بله برای آزاد

می خواستم ببینم تکمیل ظرفیت پزشکی و غیر پزشکیش کی هست ، برای کارشناسی

کاربر شماره ی یک
17-09-2012, 02:33
تکمیل ظرفیت واسه پیام نور چطوریاست ؟ گذشته یا هنوز وقتش نشده ؟ کی تکمیل ظرفیت میکنن ؟
من کلا انتخاب رشته نکردم امسال ، میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟

mahla jan
17-09-2012, 10:11
ممنون میشم اگر بهم لینک بدید

بله برای آزاد

می خواستم ببینم تکمیل ظرفیت پزشکی و غیر پزشکیش کی هست ، برای کارشناسی
برای تکمیل ظرفیت ازاد انتخاب رشته مجدد گذاشتن لینک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsanpc_in
17-09-2012, 10:43
سلام

دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت شرکت کردم و دانشگاه پیام نور مهندسی نرم افزار هم قبول شدم (مازنداران-واحدرینه) (ثبت نام هم بصورت اینترنتی از 1 تا 7 مهر هست)

بعد اینطور که میگن اونایی که تکمیل ظرفیت شرکت میکنن باید از بهمن شروع کنن و همینطور جوابیه تکمیل ظرفیت آزاد 15 مهر میاد مثل اینکه

خب تا اون وقت ثبت نام پیام نور تموم شده و ممکنه من تو تکمیل ظرفیت قبول نشنم ، اون موقع چی کار باید بکنم؟؟؟

الان هم پیام نور ثبت نام کنم و منتظر بمونم که جواب تکمیل ظرفیت آزاد بیاد؟؟؟ یا پیام نور ثبت نام نکنم؟؟؟

ممنون میشم اگه جواب بدید

12p
17-09-2012, 11:32
دانشگاه شهید چمران اهواز کســـــــــی نبود!!؟؟!؟؟؟؟؟:33:

Werner
17-09-2012, 13:52
من آخر نفهمیدم برای " مدرک نظام وظیفه " چی باید بدم ؟
اگه کارت معافیم رسیده بود که همونو اسکن میکردم میدادم میرفت
ولی الان هیچ چیزی ندارم چیکار کنم ؟

ثبت نامم ناقص مونده سر همین
سلام ،‌ منم منتظرم كارت معافيتم بياد ولي تا اونموقع اين كارو بكن.

برو سايت سنجش نتيجه نهايي رو كه گفته كجا قبول شديد رو پرينت كن بعدش برو نظام وظيفه بهشون بگو من دانشگاه x قبول شدم(اون برگه رو نشونشون بده) بهم يه رسيد بديد كه من معافم و منتظر كارتم هستم،اونام يه رسيد به نام دانشگات صادر ميكنند كه ايشون معافه و منتظره كارتشه اونو به عنوان "مدرك نظام وظيفه" استفاده كن.منم همين كارو كردم

12p
17-09-2012, 14:25
دوستان پیرو پست های گذشته این لیست رو پیشکش میکنم شاید که قبول افتد!

برای قیمت بعضی در حد نو است اما بعضی ازجلد جدا شده! برای شما مهم نیس که تستای کتاب زده شده اند(خیلی مهمه)؟؟؟؟برای قیمت اونایی که نو هستن رو کمی از قیمت جلد کم کنیم و اونایی که خرابترن رو بیشتر کم کنیم. شما هم نظرتون رو بگید.موافقید؟
لیســــت
ادبیات:تاریخ ادبیات رمزینه نوه نوه 1هفته قبل کنکور خریدمش اخرین ویرایش--قرابت سبطی--زبان فارسی سبطی در حد نو--املا و لغت سبطی--ارایه رمزینه--
عربی:عربی به زبان ساده ایاد فیلی مبتکران
دینی:جامع الگو--ایات الگو اخرین ویرایش که رنگی شده در حد نو
زبان:کیاسالار اما تستاش رو زدم(برای شما مهمه؟)--واژه نامه کیاسالار در حد نو--درک متن به زبان ساده شهاب اناری
هندسه 1و2 و تحلیلی و امار:گاج سفید
گسسته و جبر:اموزش و تست فار
دیف و ریاضی:کلاس رفتم---جزوه..--ابی قلمچی در حد پوکیده
فیزیک:کلاس رفتم---جزوه..خوشخوان--بنفش قلمچی--ابی قلمچی در حد پوکیده
شیمی:ازدوم تا پیش2 تست مبتکران همه جدید مثلا سوم 2جلدیه!

***کتب دیگری هم هس که من یادم رفت بنویسم شاید! یا مثلا برای قرابت دوست نزدیکم که باهم کتب رو می خریدیم اون الگو داره و از این کتاب های مبحثی و کوچولو زیاد داره!!!
حالا شما کتبی که تو این لیست نیست رو بگو شاید براتون تونستم تهیه کنم.
موفق باشید!:3:

Arius.anthesious
17-09-2012, 15:14
مهندسی برق صنعت نفت قبول شدم
امشب راهیم اهواز
خداحافظ
موفق باشین

AMIR-AIRGUNNER
17-09-2012, 18:17
خب من امروز ثبت نام کردم :5:
کلا یه وضعی بود که تا حالا ندیده بودم :18: ساعت 8 راهی شهرستان شدم و ساعت 6 بعد از ظهر رسیدم خونه ! درب دانشگاه شماره 156 رو گرفتم و رسیدم که اونجا دیدم تازه شماره 42 داره واسه ثبت نام میره !
7-8 تا فرم بود که بعضی هاشو چشم بسته نوشتم ! یه فرم در مورد روان شناسی بود (حدود 80 تا سوال داشت )که چند تا از سوال هاش اینطوری بود :18::
ایا احساس میکنید که در اینده موفق میشوید ؟
ایا در موقع امتحان به نتیجه امتحان فکر میکنید ؟
ایا مذهب را عاملی مثبت در رفع مشکلات میدانید؟
.
.
.
بعد از 3 ساعت بالاخره ثبت نام و این کاغذ بازی ها تموم شد و کارت تغذیه رو هم گرفتم !:42:
در مورد خدمت نظام وظیفه که اصلا چیز خاصی نخواست فقط یه فرم داد که ببرم واسه پلیس 10+ . اما مسئولش نیومده بود و واسه یدونه مهر و امضا 2 ساعت تو دانشگاه الاف شدیم !:23:

کلا هفت خان رستم بود امروز :39: ولی در کل تجربه جالبی بود !

حالا ببینم این هفت خان بعدی (کلاس هاو انتخاب واحد و خوابگاه و غیره ) چجوری میشه :9:

hande13
17-09-2012, 18:22
دوستان من فردا میرم ثبت نام کل مدارک که تو سایت موسسه زده برداشتم فقط مونده شهریه (غیر انتفاعی)همچینین غیر این مدارک چیز دیگه لازم نیست ؟؟؟

SIMON137
17-09-2012, 19:47
کد رشته و شهر هارو فوری می خوام

ممنون

alone_boy
17-09-2012, 19:49
دوستان چند تا سوال دارم ممنون میشم سریع جوابمو بدید

1-واسه تکمیل ظرفیت باید اسم بنویسیم؟.کی؟.از چه طریقی؟
2-تکمیل ظرفیت آزاد چطور؟.کسی که کنکور آزاد نداده میتونه توی تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟.بخاطر شرکت نکردنش در کنکور باید پول بیشتری بده؟
3-شهریه ای که ترم اول میگیرن بیشتر از دیگر ترم هاست یا بقیه ترم ها هم همونقدر میگیرن؟

Hossein_128
17-09-2012, 20:00
الان دانشگاه آزاد انتخاب رشته مجدد گذاشته

وقتی وارد میشی و استان و محل دانشگاهی رو انتخاب میکنی همه رشته ها رو نمایش نمیده و فقط چندتا رو نشون میده

میخواستم بپرسم این رشته هایی که نشون میده با توجه به رتبه ی دانشجو هست؟

مثلا من الان گروه انسانی کنکور دادم میتونم رشته مهندسی هم انتخاب کنم؟

چون تو این چندتا رشته ای که نشون میده رشته های مهندسی هم هست

ممنون میشم.......

alavi71
17-09-2012, 20:22
کد رشته و شهر هارو فوری می خوام

ممنون

سراسری یا ازاد ؟
توی اینتر نت سرچ کنید فایلهاش هست شاید توی سنجش هم هنوز باشه سراسری
وایه ازاد هم در انتخاب رشته جدید خودش شهر ها و کدش رو توی سایت داره ...

hande13
17-09-2012, 20:31
کد رشته و شهر هارو فوری می خوام ممنو ----------------- تودفترچه انتخاب رشته نوشته شرچ کنی پیدا میکنی

navid.zz68
17-09-2012, 21:21
دوستان سلام فارغ التحصیل کاردان فنی میتونه تو کنکور کارشناسی شرکت کنه؟

mohammad varaste
17-09-2012, 21:38
بچه ها خواهش میکنم جواب بدین.به نظرتون اگه یه نفر باباش جانباز 70 درصد باشه و از منطقه 3 هم باشه باید رتبش حدودا چند بشه که توی یه دانشگاه خوب تو تهران قبول بشه ؟؟

mohammad varaste
17-09-2012, 21:40
مهندسی it یا مکاترونیک هم بخواد بره.

saeed 1428
18-09-2012, 09:39
سلام به تمامی بر و بچ گل بعد از یه هفته غیبت اومدم. امیدوارم همتون به اون چیری که می خواستین رسیده باشید:11: من مهندسی مکانیک شاهرود قبول شدم دیروز هم رفتیم ثبت نام کردیم و شدیم دانشجو.........
راستی کسی از شروع کلاسهای این دانشگاه خبر داره؟ به ما که چیزی نگفتن

alavi71
18-09-2012, 11:37
دوستان سلام فارغ التحصیل کاردان فنی میتونه تو کنکور کارشناسی شرکت کنه؟

سلام
در صورت داشتن مدرک کاردانی و یا معادل پیش دانشگاهی میتونید در کنکور شرکت کنید
موفق باشید

saeed 1428
18-09-2012, 12:19
ميهماني و انتقال

3- براي تكميل فرم دانشجو بايستي كد رشته محلهاي مورد تقاضاي خود را (حداكثر 10 كد رشته) با توجه به استان محل سكونت دائمي خانواده درج نمايد (كد رشته محلها همان كد رشته محلهاي مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) حسب گروه آزمايشي داوطلب مي‌باشد)
یعنی من نمی تونم دانشگاه های تهران رو انتخاب کنم(من کرجیم)؟

hande13
18-09-2012, 12:42
دوستات عزیز من چند مدل شهریه داریم مگه من غیر انتفاعی رفتم امروز ثبت نام 515 هزار هزینه شریه ثابت با 19 واحد شد بعد یک فیش هم داد مبلغ 175 هزار همینجوری مفت خوری (با کمال پررویی هم میگه این مبلغ جایی ذکر نمیشه =زیر مزی )این 175 هزار رو میگه هزینه ثبت نام واسه شما هم گرفتند اینو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Hossein_128
18-09-2012, 13:51
اگه توی انتخاب رشته مجدد دانشگاه آزاد قبول نشیم(یا پشیمون بشیم)، میشه برگشت به رشته ی قبلی؟؟

eblisandenzo
18-09-2012, 17:50
دوستات عزیز من چند مدل شهریه داریم مگه من غیر انتفاعی رفتم امروز ثبت نام 515 هزار هزینه شریه ثابت با 19 واحد شد بعد یک فیش هم داد مبلغ 175 هزار همینجوری مفت خوری (با کمال پررویی هم میگه این مبلغ جایی ذکر نمیشه =زیر مزی )این 175 هزار رو میگه هزینه ثبت نام واسه شما هم گرفتند اینو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

از ما که واسه ثبت نام فقط 500 هزار تومن گرفتن..البته انسانی بود

seventy
18-09-2012, 18:36
دوستان من از کجا بفهمم
تاریخ شروع کلاسای دانشگاه کی هست؟
تو سایت دانشگاه که هیچی نزده
یعنی از اول مهر دانشگاه های دولتی اغاز به کار میکنند؟

mamad45
18-09-2012, 18:56
دوستان سلام
دانشگاهی در تهران هست که هنوز شروع نشده باشه کلاساش ؟!

D_felfelak
18-09-2012, 19:28
دوستان مباحث رياضی يک و دو چی هست؟

saeed 1428
18-09-2012, 19:42
ميهماني و انتقال

3- براي تكميل فرم دانشجو بايستي كد رشته محلهاي مورد تقاضاي خود را (حداكثر 10 كد رشته) با توجه به استان محل سكونت دائمي خانواده درج نمايد (كد رشته محلها همان كد رشته محلهاي مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) حسب گروه آزمايشي داوطلب مي‌باشد)
یعنی من نمی تونم دانشگاه های تهران رو انتخاب کنم(من کرجیم)؟
لطفا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده

dooni
18-09-2012, 20:07
سلام
امروز با دوستم رفته بودیم واسه تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد اون انتخاب رشته کنیم. دیدیم مثل اینکه یه نفر قبلا رفته بود واسش ابتخاب کرده بود رشته های چرت و پرت زده بود.:18:
میشه از طریق ip فهمید طرف کی بوده؟؟؟؟
خواهشا زودتر جواب بدین.

vahid-p
18-09-2012, 20:55
:31:
خب روز اول دانشگاه رو پشت سر گذاشتم .از ساعت 8 تا 5 بعد از ظهر کلاس داشتیم . بد نبود . شاید بشه گفت تنها مشکلی که داشتیم این بود که استاد ریاضی 1 مون نیومده بود و یکی از شاگردای دکتراش رو فرستاده بود درس بده . بد هم درس نمیداد ولی بعضی وقتها میخواست یه چیزای اضافی هم بگه و اثبات کنه که وسطش گیر میکرد و بعد از چند دقیقه میگفت حالا بیخیالش در سطح شما نیست:31:

یه سوتی هم توی سلف دادیم در حد ... !هنوزم که بهش فک میکنم خندم میگیره ! :31: البته بیخیالش در سطح شما نیست :31:

همین دیگه. خوب بود خوش گذشت . دلتون بسوزه
دل کی بسوزه؟ جمعه ثبت نام کنین، شنبه کلاس باشین؟ :31:
استادتون کی بود؟ دکتر عربزاده باشه خیلی خوبه - هم خوب درس میده هم کتاب تالیفی داره که هم مثالهای خوبی داره و هم تو خیلی دانشگاهها تدریس میشه، مخصوصا معادلاتش خیلی خوبه -. ولی امیرارجمند برا ریاضی 1 تعریفش رو نشنیدم. راستی یه نکته که همه خوبه بدونن اینه که ترم یک خیلی راحت میتونن معدل بیارن ( به استثنا شریف که دروس پایشون سختتره ). یعنی ترم یک معدل خوبی بیارین، و دلتون خوش نباشه هر ترم اینطور پیش میره. الان ما ترم سوم زیر بار 50 تنی کمرمون خم شده.

راستی اون شما نبودی که داشتی میرفتی سلف دخترا؟! سال اولیا مخصوصا دو روز اول خیلی مشخص بودن :) - خدایا ما هم پارسال اینجوری مشخص (تابلو) بودیم ؟ -!! - دیدی ریاضی فیزیک پسرا رو گذاشتن زوج و دخترا فرد روزای زوج سلف چقدر شلوغ شده؟!! -
هفته اول تدریس یارها تشکیل نمیشن. فردا نمیخواد برین کلاس :31: - راستی اینترنت از کجا آوردی؟ ورودی جدید اینترنت ندارن. ما که پارسال نداشتیم!

سلام .من امروز رفتم دانشگاه علم و صنعت .
با یکی از بچه های دانشکده کامپیوتر آشنا شدم . آقا اشکان ( رامین میشناستش ! )
بعد 2 ساعت باهم دیگه صحبت کردیم . رفتیم جاهای مختلف دانشگاه و نشون داد.
فوق العاده دانشگاه خوبیه دانشگاه علم و صنعت . به جوش چی کار داری ؟ البته اینی که میگن جوش بده همش جو سازیه . من رفتم دیدم . اینجوری میگن ولی واقعا توش به اون شدتی که به ما گفتن نیست . کلاسای اولیه بعضیاش تفکیکه ولی تو دانشکده ها میشه گفت تقریبا بی معنیه .
اردو هم تعریف کرد برای پارسال رو . خیلی حال کردم .
یکی از دوستام امسال برق علم و صنعت قبول شده و رفته ثبت نام کرده بعد ثبت نام مستقیما رفتن اردوگاه شهید باهنر و تا پنجشنبه میمونن و شنبه کلاسا شروع. مختصات اردوگاه کجاست؟ لواسون؟

mohammad varaste
18-09-2012, 21:13
دو روزه تو این سایت دنبال کسی هستم که از سهمیه های فرزندان شاهد استفاده کرده باشه یا حداقل اطلاعی داشته باشه
نیست واقعا همچین کسی ؟

vahid-p
18-09-2012, 21:19
دو روزه تو این سایت دنبال کسی هستم که از سهمیه های فرزندان شاهد استفاده کرده باشه یا حداقل اطلاعی داشته باشه
نیست واقعا همچین کسی ؟
من که چنین سهمیه ای نداشتم. وگرنه الان جای بیوالک امیرکبیر احتمالا برق تهران بودم ! . ولی یکی رو میشناسم استفاده کرده بود. سهمیه جانبازی.
کلا با رتبه های چندین برابر میشه قبول شد تو یه رشته. البته این چیز ثابتی نیست. ضمنا با بقیه سهمیه ها رقابت نداری و فقط با سهمیه خود شاهد . ( البته اگه جانبازی و شاهد یکی باشه درسته وگرنه من برا جانبازی دارم میگم )

mamad45
18-09-2012, 21:31
اقا االان یعنی کسی دانشگاه های تهران نمیره بدون شروع شده یا نه ؟!

saeed 1428
18-09-2012, 21:58
نیست واقعا همچین کسی ؟
هیچ کس خودشو لو نمی ده که ............ نشه:31:

saeed 1428
18-09-2012, 21:59
اقا االان یعنی کسی دانشگاه های تهران نمیره بدون شروع شده یا نه ؟!
منظورت دقیقا کدوم دانشگاه ؟ تهران دانشگاه زیاد داره

ميهماني و انتقال

یعنی من نمی تونم دانشگاه های تهران رو انتخاب کنم(من کرجیم)؟ کسی نبود جواب بده بنظرتون مکانیک شاهرود رو ادامه بدم یا برای نرم افزار عباسپور یا خوارزمی تقاضای انتقالی بدم

mohammad varaste
18-09-2012, 22:15
من که چنین سهمیه ای نداشتم. وگرنه الان جای بیوالک امیرکبیر احتمالا برق تهران بودم ! . ولی یکی رو میشناسم استفاده کرده بود. سهمیه جانبازی.کلا با رتبه های چندین برابر میشه قبول شد تو یه رشته. البته این چیز ثابتی نیست. ضمنا با بقیه سهمیه ها رقابت نداری و فقط با سهمیه خود شاهد . ( البته اگه جانبازی و شاهد یکی باشه درسته وگرنه من برا جانبازی دارم میگم )70 درصد رو من منظورمه. اون کسی که میشناسی رتبش توی منطقه چند شد ؟ و در آخر کجا در اومد ؟؟

mohammad varaste
18-09-2012, 22:22
هیچ کس خودشو لو نمی ده که ............ نشه:31:
مگه چیه ؟
خوبه اینجا نت هست و کسی کسی رونمیشناسه.
از همینجا میگم که اگه کسی اطلاعاتی داره و از دهن بقیه میترسه بهم پیام خصوصی بده تا کسی هم نفهمه .
فقط جان من هرکی از این مساله چیزی سرش میشه بهم یه اطلاعاتی بده.

mamad45
18-09-2012, 22:45
منظورت دقیقا کدوم دانشگاه ؟ تهران دانشگاه زیاد داره
کسی نبود جواب بده بنظرتون مکانیک شاهرود رو ادامه بدم یا برای نرم افزار عباسپور یا خوارزمی تقاضای انتقالی بدم
امیر کبیر
علم و صنعت
خواجه نصیر
عباسپور
خوارزمی

mohammad varaste
18-09-2012, 22:53
دوستان مکاترونیک خودش رشته ای جداس یا شاخه ای از مکانیک حساب میشه ؟

ali-07
19-09-2012, 00:27
خب منم بالاخره امروز ثبت نامم تموم شد
فقط تو جریان این انتخاب واحدا موندم
کسی در مورد انتخاب واحد ها و لیست دروس ارائه شده داشنگاه آزاد چیزی میدونه؟

bnmnb
19-09-2012, 01:55
دوستان مباحث رياضی يک و دو چی هست؟
حد/ دنباله/ اعداد مختلط /مشتق/تابع نمایی/رسم تمودار در فضاهای مختلف(کارتزین/ اسوانه ای/کروی)/انتگرال یگانه و چندگانه/سری/فضای 3بعدی/مثلثات و......:12:

eblisandenzo
19-09-2012, 10:31
دوستان ما هم رفتیم خواهرمون و دانشگاه علم و فرهنگ ثبت نام کردیم ! دانشگاه خوبی بود !
ضمن این که ما فکر میکردیم چون غیر انتفاعی هست پس زیاد بچه درسخون پیدا نمیشه ! در حالی که رتبه های (( 500 - 700 - 1200- 1600 - 2000))
خلاصه کلی رتبه های خوب

vahid-p
19-09-2012, 10:56
امیر کبیر
علم و صنعت
خواجه نصیر
عباسپور
خوارزمی
برای ورودی های جدید :
امیرکبیر جمعه (24 ثبت نام بوده ) و شنبه 25 ام کلاس ها برگزار شد.
علم و صنعت دیروز ثبت نام بود، شنبه هفته آینده شروع کلاسها.

بقیه رو نمیدونم. به سایت دانشگاهشون سر بزنید کاملا مشخصه.

دوستان مکاترونیک خودش رشته ای جداس یا شاخه ای از مکانیک حساب میشه ؟
تا اونجا که من میدونم گرایشی از برق هست تو ارشد. ( شاید گرایشی از مکانیک هم باشه نمیدونم ولی میدونم تو ارشد گرایشی از برق هست )
ولی اینی که شما میگی برای کارشناسی یه رشته جداگونست مثل مهندسی رباتیک.

70 درصد رو من منظورمه. اون کسی که میشناسی رتبش توی منطقه چند شد ؟ و در آخر کجا در اومد ؟؟
دقیقا رتبش رو نمیدونم. ولی میدونستم هم نمیتونستم بگم. شاید نخواد. فقط اینو بگم چندین برابر کمکت میکنه. البته یکی از دوستان اینجا هستن که از این سهمیه فکر کنم استفاده کرده که به خاطر اینکه خیلی به خاطر پدرش زحمت میکشه نمیتونه درس بخونه ولی با رتبه خوب هم رفت دانشگاه ( عملا چندان از سهمیه استفاده نکرد، اگه خواست برات با پ.خ جواب میده ). ولی کلا اگه جانبازی برای شما مشکلی در درس خوندن ایجاد نمیکنه توصیه میکنم استفاده نکنید ( شاید ناحقی باشه، گرچه شما جای کسی دیگه رو نمیگیرید تو دانشگاه، چون سهمیه شاهد و جانباز از بقیه جداست )
حالا از نکات اخلاقی بگذریم دارم میگم خیلی بهت کمک میکنه. چندین برابر. یعنی بالای 15 یا 20 هزار کشوری راحت تهرانا رو میارین.
موفق باشید.

دوستان ما هم رفتیم خواهرمون و دانشگاه علم و فرهنگ ثبت نام کردیم ! دانشگاه خوبی بود !
ضمن این که ما فکر میکردیم چون غیر انتفاعی هست پس زیاد بچه درسخون پیدا نمیشه ! در حالی که رتبه های (( 500 - 700 - 1200- 1600 - 2000))
خلاصه کلی رتبه های خوب
معلومه، بلاخره بهترین دانشگاه غیرانتفاعی هستش.

saeed 1428
19-09-2012, 11:34
ميهماني و انتقال

یعنی من نمی تونم دانشگاه های تهران رو انتخاب کنم(من کرجیم)؟[/B]]
کسی نبود جواب بده بنظرتون مکانیک شاهرود رو ادامه بدم یا برای نرم افزار عباسپور یا خوارزمی تقاضای انتقالی بدم
اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره کمک کنه:42::42:

SIMON137
19-09-2012, 11:50
تراز های آزاد دامپزشکی - کاردانی 90 رو از کجا می تونم در بیارم ؟ فوری نیاز دارم
+
تراز های زیست شناسی سلولی و ملوکولی ژنتیک
بناب / مرند / درود / کازرون

ممنونم

vahid javani
19-09-2012, 12:12
اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره کمک کنه:42::42:

[/QUOTE]

چرا شما اصلا به علاقه توجه نمی کنید؟؟!! با عقل من جور در نمیاد یه نفر بین مکانیک و نرم افزار مونده باشه!!! اگه علاقه نداشته باشی عمرا بتونی موفق بشی حتی شاید نتونی مدرک بگیری
هفت خان رستم رو باید طی کنی تا بتونی انتقالی بگیری (البته اگه پارتی نداشته باشی یا شاهد و ایثارگر نباشی) من و دوستام یک ساله دنبالشیم هنوز نتونستیم

Hossein_128
19-09-2012, 12:35
هفته اول مهر هم میشه برای آزاد ثبت نام کرد؟

چون منتظر پیام نورم........

setarehjoooon
19-09-2012, 13:30
بر خلاف اسم دهن پرکنی که داره زیاد رشته کاربردی نیست !
خیلی از افرادی که لیسانس این رشته رو میگیرن تو ارشد وارد رشته معدن میشن

1- عمران
2- صنایع
3- شهرسازی
سمت رشته های دبیری نرو ! البته اگه میخوای تو آینده زندگیت معمولی باشه رشته خوبیه اما اینو در نظر بگیر که از آینده و جوونیت خیلی بهتر میتونی استفاده کنی

خوبیه این رشته اینه که نمیشه ت یه جمله کوچیک تعریفش کرد !
مهندسی صنایع بیشتر با مدیریت واحدهای تولیدی سروكار داره وو با یک دید علمی مسائل سیستم رو مورد تحلیل قرار میده ! و جوری کار میکنه که با کمترین ورودی به سیستم بیشترین خروجی گرفته شه !
یکی دیگه از خوبیای این رشته اینه که شما بعد از لیسانس میتونی فوق رو تو ارشد بخونی و این امتیاز بزرگی حساب میشه !
این رشته تو بیشتر جاهای صنعت کاربرد داره و بازار کار خوبی هم داره!

در مورد سوال اول من زیاد اطلاعات رنبه های الان رو ندارم چون خودم 3 سال پیش کنکور دادم ! اما خواهر خودم که انسانی هستش و امسال کنکور داده با همین کارنامه های گزینه 2 و انتخاب رشته کانون و سنجش تونستیم به درک قابل قبولی از رتبه ها برسیم و تقریبا حدودش به دستمون اومد !
شما هم از همین راهها استفاده کن !
یه سوال ! شیمی رو میخواین محض بزنید یا مهندسی ؟
در مورد تغییر رشته هم زیاد وارد این حوظه نشو ! یعنی به این امید نباش که مثلا تا ترم 3 معدلت خیلی بالا باشه و بتونی رشته عوض کنی !
دانشگاه محیطش خیلی فرق داره و عوامل زیادی روی شما تاثیر میزاره ! اصلا معلوم نیست شرایط ایده آل شما باشه و بتونی اون طور که میخوای در مورد تغییر رشته مانور بدی

شما ساکن کدوم یکی از این شهرها هستین !
سعی کن در اولین مورد نزدیکی به خونه رو ملاک اصلی بزاری !
دومین چیز این که سعی کن سمت رشته ای بری که دولتی نیست و بازار کارش در انحصار دولت نیست !
معدن یه رشته تمام دولتی هستش و بازار کار خوبی نداره ! یعنی با لیسانسش هیچ کاری نمیشه کرد !
در مورد شیمی نظر زیادی ندارم ! اما مکانیک و شدیدا توصیه میکنم ! مخصوصا جامدات و تولید !

من میخوام تغییر رشته بدم برای تکمیل ظرفیت بایدچکارکنم

setarehjoooon
19-09-2012, 13:31
کسی نیست جواب بده

Alireza SM
19-09-2012, 13:33
مدرک پیش دانشگاهی نتونستم بگیرم با وجود اینکه پزشکی سراسری قبول شدم !
احتمالا مجبور میشم یه رشوه خیلی سنگین پرداخت کنم برای ثبت نام وگرنه هم محروم میشم هم نمیتونم ثبت نام کنم

hp722
19-09-2012, 14:32
کسانی که پیام نور قبول شدن حتما به لینک زیر یه سر بزنن(نحوه و شرایط ثبت نامه):

Hossein_128
19-09-2012, 16:49
میشه؟؟............

هفته اول مهر هم میشه برای آزاد ثبت نام کرد؟

eblisandenzo
19-09-2012, 17:34
میشه؟؟............

واسه ترم یکی ها آره ! اما ترم بالایی ها نه ! ما خودمون از 10 میریم چون تازه حذف و اضافه تموم شده و لیست میرسه دست استادها

Hossein_128
19-09-2012, 19:32
واسه ترم یکی ها آره ! اما ترم بالایی ها نه ! ما خودمون از 10 میریم چون تازه حذف و اضافه تموم شده و لیست میرسه دست استادها
ممنون

آزاد رو گفتن تا 30 ام ثبت نامه
پیام نور هم از 1 مهر ثبت نامش شروع میشه
میخواستم اگه پشیمون شدم برگردم و آزاد ثبت نام کنم

alone_boy
19-09-2012, 20:40
نميشه بدون كنكور رفت دانشگاه آزاد؟!

morix_001
20-09-2012, 00:16
بچه ها من از اردوی علم و صنعت در رفتم :دی
شوخی کردم . خوب بود.
ولی واقعا دلم برای مکانیکی ها سوخت . یکی از دوستامون اینجا که مکانیک قبول شده بود و مینالید حق داشت . میدونید چرا ؟؟
86 تا پسر قبول شدن و فقط و فقط 1 دختر مکانیک علم و صنعت قبول شدن
توی عمران هم 2 یا 3 تا دختر فقط قبول شدن.
تازه برای ما ( کامپیوتر ) 45 تا پسر و 12 تا دختر قبول شدن ( که بهتر بود قبول نمیشدند :دی )
اینو گفتم سالای بعد بچه ها بخونن و ...

alavi71
20-09-2012, 09:13
نميشه بدون كنكور رفت دانشگاه آزاد؟!

سلام
خود مراکز استان خیر
ولی در سایر شهرهای اون استانها بعلت خالی ماند کلاس ها میتونید برید.
و اغلب توی سطح شهر و اس ام اس تبلیغاتی اعلام میکنند..

موفق باشید

hosseinf722
20-09-2012, 09:35
مدرک پیش دانشگاهی نتونستم بگیرم با وجود اینکه پزشکی سراسری قبول شدم !
احتمالا مجبور میشم یه رشوه خیلی سنگین پرداخت کنم برای ثبت نام وگرنه هم محروم میشم هم نمیتونم ثبت نام کنم

سلام
چرا نتونستین مدرک پیش دانشگاهی تونو بگیرید؟

black.assassin
20-09-2012, 12:51
دوستان نظر می خواستم ازتون :
من مهندسی نرم افزار گلبهار مشهد قبول شدم. روزانه . ثبت نام کردم. خوشم نیومد از دانشکده. چون از همین اول معلومه بی برنامه شروع کردن معلومم نیست استاداشون کیا باشن. فعلا که تا 2 هفته دیگه سه شنبه دانشکده کارشو شروع نمی کنه حالا معلومم نیست باز مشکل پیش بیاد یا نه.
این انتخاب انتخاب 44 ام من بود به نظرتون امکان داره تکمیل ظرفیت جای دیگه قبول بشم ؟ به نظرتون اگه پیام نور کرج تکمیل ظرفیت داشت ارزش داره پیام نور بخونم یا برم گلبهار ؟ در ضمن اگه پیام نور بخونم حتما دنبال کارشناسی ارشد هم خواهم رفت البته سراسری. ممنون. راستی هر نظری بدین کمکم کردین.

hp722
20-09-2012, 14:47
سلام
چرا نتونستین مدرک پیش دانشگاهی تونو بگیرید؟

چون دیفراسیل رو پاس نکرده

علیرضا جان منم پارسال دیفرانسیل رو پاس نکردم و حتی پیام نورم ثبت نام کردم دانشگاهی که قبول شده بودم ولی نذاشتن برن و موندم برای امسال که کنکور دادم.کاش کار تو حل بشه و 1سال الکی مثل من نمونی

SIMON137
20-09-2012, 17:15
تراز ژنتیک این شهر هارو فوری می خواستم

کارشناسی / آزاد

بناب / مرند / درود / کازرون

ALt3rnA
20-09-2012, 18:52
اینم از اردوی به درد نخور علم و صنعت
تنها نتیجه اش این بود که شدیدا دپرس شم که اومدم تو این جو

xerxes again
20-09-2012, 19:04
کی از دوستام امسال برق علم و صنعت قبول شده و رفته ثبت نام کرده بعد ثبت نام مستقیما رفتن اردوگاه شهید باهنر و تا پنجشنبه میمونن و شنبه کلاسا شروع. مختصات اردوگاه کجاست؟ لواسون؟
نوک تهران بود. بالای نیاوران.
7-8 تا از استادای عمران اومدن که همه با شخصیت بودن به جز رییس دانشکده که بعدا فهمیدیم پسر خودش ترم 7 هستش ولی انصافا پسرش بچه خوبی بود و اصن بهش نمی خورد پسر اون یارو باشه.
4 تا از ورودیای 81 و دو تا از دانشجویای ارشد و دکترای عمرانشم اومدن و توضیح دادن. + 7-8 تا ترم 5 و 7 .
یه دانشکده عمرانم دارن میسازن کنار دانشکده عمران فعلی به عنوان ساختمان شماره 2 دانشکده عمران و آخرای کارش بود و چیز مشتی به نظر میومد(دقیقاَ شبیه بقیه دانشکده های جدیدش بود) کلا خر عمرانیا ظاهرا خیلی میره تو علموص. ساخت و ساز کلا توش زیاد بود: کتاب خونه جدید+ ساختمان 2 عمران. ساختمان صنایع و برق و ریاضی و کامپیوترشم نوساز بودن.
دانشگاهم انصافا قشنگه و از دانشگاهایی که دیدم(خواجه نصیر(دانشکده عمرانش) و امیرکبیر) واقعا قشنگ تر بود. یه چیزی بود در حد دانشکده کشاورزی دانشگاه تهران که تو کرجه. اونو دیگه خیلی رفتم.
ولی کلا با ورودیای امسال اصن حال نکردم. یعنی هرچی زور زدم باهاشون رفیق بشم نشد. از یبوست شدیدی رنج میبرن. یه سریشون که بچه مایه تهرانین که به گروه خونیه من نمیخورن. شهرستانیاشم اصن با بچه تهران و کرج حال نمیکنن به نظر. کلا آدم مثه خودم توشون نیافتم. فک کنم 4 سال دهشتناک با این موجودات داشته باشم. کلا از رفاقت باهاشون نا امید شدم. حالا نمیدونم شاید اشکال از منه ولی در هر حال احساس میکنم رفیقی پیدا نمی کنم و باید تنهایی این 4 سالو طی کنم.
بعد ما کلا دختر ندیدیم اون تو. به دانشگاه پسرانه دولتی علم و صنعت خوش آمدید. مثه اینکه عمران امسال 4 تا دختر داره. تفکیک جنسیتی سرخوده.
بعد تو مراسم اختتامیه قرائتی اومده میگه زود ازدواج کنین. می خواستم بهش بگم آخه مشتی شما پیاده رو هم زنونه مردونه کردین آدم با کی ازدواج کنه؟
اردو خوب بود و مسئولینش هم تا اینجا محترمانه رفتار کردن ولی با بچه هاش اصن حال نکردم. همه بهترین دوران زندگیشون واسه دانشجویی هست و من بعید میدونم اصلا دورانی داشته باشم با این وضعیت. البته اگه اینجوری باشه 100% میرم خواجه نصیر. از اولشم داداشم گفت خواجه رو بالای امیرکبیر و علم و صنعت بزن. من گوش نکردم. البته خودم فک میکردم عمران امیرکبیر و علم و صنعت رو نمی آرم.

اینم از اردوی به درد نخور علم و صنعت
تنها نتیجه اش این بود که شدیدا دپرس شم که اومدم تو این جو
والا منم زیاد حال نکردم. احتمالا باید به خواجه نصیر بیندیشم. همون طور که گفتم.
شما کامپیوتری؟

morix_001
20-09-2012, 19:32
تو با بچه هاش چی کار داری ؟ تو هیچ دانشگاهی به اندازه علم و صنعت به عمران نمیرسن . یکی از مسئولای ما گفتش از 60 میلیارد بوجه عمران دانشگاه ها 12 میلیاردش برای عمران علم و صنعته . این بده ؟
من کامپیوترم

xerxes again
20-09-2012, 19:38
بودجه عمرانشو به من میدن؟
با بچه هاش کار نداشته باشم با کی کار داشته باشم؟
کاش اینو نمی وردم و می افتادم خواجه نصیر. رفتم ازشون می پرسم واسه این که برم خواجه چه گلی به سرم بگیرم؟ میگه خواجه یه استاد تمام داره عمرانش اینجا 8 تا. استاد تمامش بخورن تو سرم.
کاش یا بیشتر میخوندم برم تهران یا کمتر میخوندم برم خواجه یا اصن دانشگاه سمنان میرفتم با بچه ها.
آقا کلا چجوری بکنم برم خواجه نصیر؟
والا از همه دانشگاه تر به نظرم خواجه نصیره. کاملا متعادل.
اینجا پایگاه بسیجه.
در ضمن خوابگاهم بهم ندادن. روزی 3-4 ساعت باید تو مترو جون بکنم. از اول خط تا آخر خط. بدبختی اینه که من هم رفت، هم برگشت اول خطم ولی صندلی گیرم نمیاد. حالا چجوریه نمیدونم

morix_001
20-09-2012, 19:44
نمیدونم چی بگم والا . خداروشکر بچه های ما یکم باحالن و خونه ی ما حکیمیه است و نزدیک دانشگاهه . با شرایط شما راست میگی . یکم بده . اما به نظرم اگر بتونی تحملش کنی به یه جایی میرسی . من کسی رو میشناسم از عمران علم و صنعت مستقیم رفته عمران MIT . حالا همشم با این بچه ها نیستی که . با بچه های 90 - 89 و حتی سال دیگه ای هم میتونی تو بعضی واحد ها همکلاس بشی و شاید اونجا بچه های باحال پیدا شه . سخت نگیر

xerxes again
20-09-2012, 19:53
نمیدونم چی بگم والا . خداروشکر بچه های ما یکم باحالن و خونه ی ما حکیمیه است و نزدیک دانشگاهه . با شرایط شما راست میگی . یکم بده . اما به نظرم اگر بتونی تحملش کنی به یه جایی میرسی . من کسی رو میشناسم از عمران علم و صنعت مستقیم رفته عمران MIT . حالا همشم با این بچه ها نیستی که . با بچه های 90 - 89 و حتی سال دیگه ای هم میتونی تو بعضی واحد ها همکلاس بشی و شاید اونجا بچه های باحال پیدا شه . سخت نگیر

تو اصلا بگو بشم استاد MIT
من MIT رو میخوام واسه کجام؟
به خدا اگه صنعتی اصفهان میشدم باز انتظارشو داشتم. من قبل از انتخاب رشته هیچی از اینجا نمیدونستم.
اصلا از در و دیوار داره میباره.
الان احساس میکنم اگه هیچی واسه کنکور نمی خوندم موفق تر می شدم. میرفتیم سمنان دیگه فوقش. اونجوری 5 سال زندگی شادی داشتیم نه اینکه الان 5 سال دهنم سرویس شه. منو باش گفتم سختیش کنکوره.
سطح علمیش بخوره تو سرم. من کم اهمیت ترین چیز واسم سطح علمی بود.

mamad45
20-09-2012, 20:42
اقا یعنی بچه هاش حزب الهی هستن یا کلا جوش اینجوریه ( مسئولین و نوع برخورد و ... ) ؟

hosseinf722
20-09-2012, 20:56

علیرضا جان منم پارسال دیفرانسیل رو پاس نکردم و حتی پیام نورم ثبت نام کردم دانشگاهی که قبول شده بودم ولی نذاشتن برن و موندم برای امسال که کنکور دادم.کاش کار تو حل بشه و 1سال الکی مثل من نمونی

ببخشید سوال می کنم
رشته تجربی دبفرانسیل داره؟

aazp
20-09-2012, 20:59
به خدا اگه صنعتی اصفهان میشدم باز انتظارشو داشتم. من قبل از انتخاب رشته هیچی از اینجا نمیدونستم.
الان احساس میکنم اگه هیچی واسه کنکور نمی خوندم موفق تر می شدم. میرفتیم سمنان دیگه فوقش. اونجوری 5 سال زندگی شادی داشتیم نه اینکه الان 5 سال دهنم سرویس شه. منو باش گفتم سختیش کنکوره.
جای این که خوشحال باشی ناراحتی؟ سرت به کار خودت باشه درستو راحت بخون بین بهترین و بدترین دانشگاه ایران از نظر جو اجتماعی اندازه یه بند انگشت فاصلست ، عوضش فضای علموص عالیه ، عین یه پارکه ، بقیه دانشگاهای تهران فقط آجر و سیمان میبینی ، و یه نکته مهم اینه که محل دانشگاهت واقعا خوبه ، نارمک کلا محله باحالیه (ربطی به این که خودم نارمکیم نداره ها!) :)) برو تو میدوناش هر کاری میخوای بکن :دی

hp722
20-09-2012, 21:50
ببخشید سوال می کنم
رشته تجربی دبفرانسیل داره؟

نه دوست عزیز.سری درس های تخصصی پیش ریاضی حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی و جبر خطی و ریاضیات گسسته است که شخصا دیفرانسیل رو به سختی گذروندم

پیش تجربی باید زیست و زمین شناسی و...داشته باشه

Mohammad
20-09-2012, 22:06

شاید 5 سال اونطوری حال می کردی ولی آخرش چی ؟ یه تعادل برقرار باشه خیلی خوبه ، درس ت جای خودش تفریحشم جای خودش . حالا بعضی ها ترجیح میدن اون 4-5 سال رو فقط درس بخونن نتیجش میشه همونی که میره MIT و آینده و زندگیش تا همیشه تامین میشه ، یکی هم نه ، ترجیح میده بیشتر خوش بگذرونه . اما شما الان شرایط خیلی خوبی داری (شاید منم بودم ترجیح می دادم برم خواجه نصیر تا علم و صنعت) ، نکته ای که اکثر بچه ها بهش توجه نمی کنن بعد از لیسانس هست شاید زود باشه واسه این صحبت ها اما واقعیت همینه با این شرایط اقتصادی و کار و بیکاری ، شما به ارشد که برسی قدر دانشگاهت رو می دونی و شاید یه روزی مثل امروز که اینجا اینطوری داری می نالی آرزو داشتی برگردی و بگی کاش بیشتر درس می خوندم و کمتر خوش گذرونی .
اما به شخصه میگم نه همش درس نه همش تفریح ! همه چیز رو بذار جای خودش و مطمئن باش موفق میشی .
یه کم زمان بگذره با بچه ها بیشتر برخورد داشته باشی شاید شرایط و نظرت عوض بشه . حالا کمی زوده واسه تفکری اینچنین . بالاخره پیدا می کنی چندتا دوست و رفیق مثل خودت

موفق باشی :20:

xerxes again
20-09-2012, 23:11
شاید 5 سال اونطوری حال می کردی ولی آخرش چی ؟ یه تعادل برقرار باشه خیلی خوبه ، درس ت جای خودش تفریحشم جای خودش . حالا بعضی ها ترجیح میدن اون 4-5 سال رو فقط درس بخونن نتیجش میشه همونی که میره MIT و آینده و زندگیش تا همیشه تامین میشه ، یکی هم نه ، ترجیح میده بیشتر خوش بگذرونه . اما شما الان شرایط خیلی خوبی داری (شاید منم بودم ترجیح می دادم برم خواجه نصیر تا علم و صنعت) ، نکته ای که اکثر بچه ها بهش توجه نمی کنن بعد از لیسانس هست شاید زود باشه واسه این صحبت ها اما واقعیت همینه با این شرایط اقتصادی و کار و بیکاری ، شما به ارشد که برسی قدر دانشگاهت رو می دونی و شاید یه روزی مثل امروز که اینجا اینطوری داری می نالی آرزو داشتی برگردی و بگی کاش بیشتر درس می خوندم و کمتر خوش گذرونی .
اما به شخصه میگم نه همش درس نه همش تفریح ! همه چیز رو بذار جای خودش و مطمئن باش موفق میشی .
یه کم زمان بگذره با بچه ها بیشتر برخورد داشته باشی شاید شرایط و نظرت عوض بشه . حالا کمی زوده واسه تفکری اینچنین . بالاخره پیدا می کنی چندتا دوست و رفیق مثل خودت

موفق باشی :20:

من نگفتم برم خوش گذرونی. من میخوام تریپ رفاقت باشه. که نیست...
تامین بودن آینده هم من نظرم فرق میکنه. من آدم قانعی هستم و پول زیاد واسم اهمیت نداره.
کارم گیر میارم بالاخره. داشم زیر کت و کولمو میگیره.
اینجا بیشتر به کودکستان شبیه تا دانشگاه.
حالا اگه بخوام تغییر دانشگاه بدم چی کار باید بکنم؟
مثلا برم خواجه نصیر یا شهرستانی جایی؟
شدنی هست؟
یکی به من گفت اگه تو انتخابای پایین ترت آورده باشیش راحت میتونی بری

aazp
20-09-2012, 23:19
من نگفتم برم خوش گذرونی. من میخوام تریپ رفاقت باشه. که نیست...
تامین بودن آینده هم من نظرم فرق میکنه. من آدم قانعی هستم و پول زیاد واسم اهمیت نداره.
کارم گیر میارم بالاخره. داشم زیر کت و کولمو میگیره.
اینجا بیشتر به کودکستان شبیه تا دانشگاه.
حالا اگه بخوام تغییر دانشگاه بدم چی کار باید بکنم؟
مثلا برم خواجه نصیر یا شهرستانی جایی؟
شدنی هست؟
یکی به من گفت اگه تو انتخابای پایین ترت آورده باشیش راحت میتونی بری
قاعدتا تغییر دانشگاه به یه دانشگاه پایین تر کار سختی نیست ولی بری اونجا به دید "جذامیا" نگاهت میکنن :)

ALt3rnA
21-09-2012, 00:17
منم تمام حرفای xerxes رو تایید میکنم
واقعا این همه درس خوندم جدی الان حس میکنم خواجه نصیر میرفتم بهتر بود
حتی بیشتر ازون دارم به طور جدی به خودم فوش میدم چرا علوم پایه شریف رو نزدم . به ریاضیش که خیلی علاقه داشتم .
چیز ضایع تر اینه که من رتبه ام از هرکی که دیدم بهتر شده بود . افتادم جایی که تا رتبه ی 2200 هم داریم !! و من اصلا نمیدونم چطوری افتادیم با هم

کلا الان به نظرم اصلا ارزششو نداشت . میموندیم شهر خودمون عشق و حال دنیا :دی
این اردوئم که جو شدید دپرس کننده ....

Hossein_128
21-09-2012, 02:24
اگه توی انتخاب رشته مجدد دانشگاه آزاد قبول نشیم(یا پشیمون بشیم)، میشه برگشت به رشته-محل قبلی که توی کنکور آزاد قبول شدیم؟؟

دوستان خواهشاً جواب بدید، تا فردا بیشتر وقت ندارم

xerxes again
21-09-2012, 05:25
منم تمام حرفای xerxes رو تایید میکنم
واقعا این همه درس خوندم جدی الان حس میکنم خواجه نصیر میرفتم بهتر بود
حتی بیشتر ازون دارم به طور جدی به خودم فوش میدم چرا علوم پایه شریف رو نزدم . به ریاضیش که خیلی علاقه داشتم .
چیز ضایع تر اینه که من رتبه ام از هرکی که دیدم بهتر شده بود . افتادم جایی که تا رتبه ی 2200 هم داریم !! و من اصلا نمیدونم چطوری افتادیم با هم

کلا الان به نظرم اصلا ارزششو نداشت . میموندیم شهر خودمون عشق و حال دنیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این اردوئم که جو شدید دپرس کننده ....
رئیس دانشکده عمران اومده کلی فلسفه به هم بافته که همه آخرش میمیرن و اینا بعد میگه به خاطر همین من در مسائل شرعی حساسم مثلا دیروز چند تا پسر داشتن تو دانشکده یه چیزی میخوردن رفتم تذکر جدی دادم.:18:گفتم اینجا رستوران نیست.
حالا این کجاش به مسائل شرعی میرسید من نمیدونم. والا ما تو دبیرستان که هیچ تو راهنمایی هم همچین چیزی ندیده بودیم. احتمالا باید روپوش هماهنگ بپوشیم. ناخنامونم صد در صد چک میشه.
خاک تو سر من با این دانشگاه اومدنم.

قاعدتا تغییر دانشگاه به یه دانشگاه پایین تر کار سختی نیست ولی بری اونجا به دید "جذامیا" نگاهت میکنن :)
چرا؟
اصن به دید جزامی به آدم نگاه بشه بهتره تا به دید بچه دبستانی.

ashjaee
21-09-2012, 06:12
اه اه اه چقدر غر می زنین. می دونین این حرفاتون چقدر برای کسایی که آرزوی دانشگاه های تهران رو داشتن سنگینه؟
اگه انقدر براتون غیر قابل تحمله یک ترم علم و صنعت بخونین بعد مهمان بشین شهر خودتون. لازم هم نیست دانشگاهتون رو عوض کنین. مدرک هم از همون علم و صنعت صادر میشه

Mt.Shadow
21-09-2012, 07:43
دوستان نظر می خواستم ازتون :
من مهندسی نرم افزار گلبهار مشهد قبول شدم. روزانه . ثبت نام کردم. خوشم نیومد از دانشکده. چون از همین اول معلومه بی برنامه شروع کردن معلومم نیست استاداشون کیا باشن. فعلا که تا 2 هفته دیگه سه شنبه دانشکده کارشو شروع نمی کنه حالا معلومم نیست باز مشکل پیش بیاد یا نه.
این انتخاب انتخاب 44 ام من بود به نظرتون امکان داره تکمیل ظرفیت جای دیگه قبول بشم ؟ به نظرتون اگه پیام نور کرج تکمیل ظرفیت داشت ارزش داره پیام نور بخونم یا برم گلبهار ؟ در ضمن اگه پیام نور بخونم حتما دنبال کارشناسی ارشد هم خواهم رفت البته سراسری. ممنون. راستی هر نظری بدین کمکم کردین.

منم دانشکده گناباد قبول شدم تازه ثبت نامش 1 مهر هست :12:خدا میدونه چطوریه
راستی کسی گناباد قبول نشده ؟ یا کسی راجع به دانشکده ی اونجا اطلاعی نداره ؟؟

xerxes again
21-09-2012, 11:10
اه اه اه چقدر غر می زنین. می دونین این حرفاتون چقدر برای کسایی که آرزوی دانشگاه های تهران رو داشتن سنگینه؟
اگه انقدر براتون غیر قابل تحمله یک ترم علم و صنعت بخونین بعد مهمان بشین شهر خودتون. لازم هم نیست دانشگاهتون رو عوض کنین. مدرک هم از همون علم و صنعت صادر میشه

کرج دانشگاه نداره که مهمان بشم.
منم آرزوی قبولی دانشگاه های تهران داشتم الان خورده تو ذوقم. حالا چون واسه کسی که تهران نیورده سنگینه من باید خفه شم؟ ایول منطق. اصن ته پیازه یا سر پیاز؟

black.assassin
21-09-2012, 11:16
منم دانشکده گناباد قبول شدم تازه ثبت نامش 1 مهر هست :12:خدا میدونه چطوریه
راستی کسی گناباد قبول نشده ؟ یا کسی راجع به دانشکده ی اونجا اطلاعی نداره ؟؟

چه باحال. برا ما که ثبت نام تا 28 بود فعلا تا 10 ام که کلاسا تشکیل نمیشه. برای شما رو خدا می دونه فقط. از یه نظر خوبه ها. خیلی حال میده. ما که اینجور جاها قبول شدیم حوصله درس نداشتیم. ما رو ببرن دانشگاه صنعتی شریف یه روز هم نمی مونیم :دی ولی باز من دنبال انتقالی و اینا هستم اگه نشه که باید بریم دیگه.

دوستان سه تا سوال دارم :

1- مهمانی با انتقال چه فرقی داره ؟ شرایطش هم فرق داره ؟

2- داخل سایت سنجش اطلاعیه ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اومده که شرایط مهمانی رو نوشته :

" شرط دارا بودن نمره در هريك از دانشگاههاي گروههاي 2 تا 6 داشتن حداقل 85درصد، دانشگاههاي گروه 7 داشتن حداقل 90 درصد، و براي دانشگاههاي گروه 8 داشتن حداقل 95 درصد نمره آخرين فرد پذيرفته شده در سهميه مربوط باتوجه به سهميه متقاضي در همان رشته قبولي مي‌باشد كه اين امر توسط سازمان سنجش آموزش كشور بررسي خواهد شد . "

الان این که گفتی یعنی چه ؟ گروه بندی و ... چیه ؟

3- من مشهد قبول شدم میشه مثلا تبریز مهمان شم ؟ یعنی به شهر محل سکونت مهمان نشم ؟؟؟

خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین. :7:

hosseinf722
21-09-2012, 11:19
سلام
برای اردوی دانشگاه تهران نوشته "وسایل شخصی ضروری رو به همراه داشته باشید"
منظورش از وسایل شخصی ضروری چیه؟

black.assassin
21-09-2012, 11:34
سلام
برای اردوی دانشگاه تهران نوشته "وسایل شخصی ضروری رو به همراه داشته باشید"
منظورش از وسایل شخصی ضروری چیه؟

مگه تا حالا اردو نرفتی ؟ وسایل شخصی ضروری یعنی هیچی :دی فوقش مسواکه دیگه :27:

hosseinf722
21-09-2012, 11:35
شما ها هم برای اردو از این وسایل بردید؟

black.assassin
21-09-2012, 11:55
شما ها هم برای اردو از این وسایل بردید؟

بره ما که اصلا کلاسا معلوم نیست کی شروع بشه :دی اردو کجا بود

ALt3rnA
21-09-2012, 12:48
خوب به جای اینکه براشون سنگین باشه بهتره عبرت بگیرن بیشتر بخونن بلکه برق شریف آوردن شاید اونجا بهتر بود وضعش !
من دانشگاه خودمونو دارم میگم که ملت ارزششو نداره درس بخونید واسش !
برگشتن به شهر خودمون هم امکانش نیست . حالا که اومدیم نه راه پس داریم نه راه پیش .

ali-07
21-09-2012, 12:49
این دانشگاه آزاد مشهد هم که خداییش جو خیلی باحالی داره
فقط من نمیدونم کلاسا کی شروع میشه : دی
هفته دیگه یه اردو داریم ،بچه هاش هم باحالن
فکر کنم تصمیم درستی گرفتم که آزاد شهر خودمو به دولتی شهر های دیگه ترجیح دادم
خلاصه تا اینجا که راضیم :دی

ashjaee
21-09-2012, 13:05
خوب به جای اینکه براشون سنگین باشه بهتره عبرت بگیرن بیشتر بخونن بلکه برق شریف آوردن شاید اونجا بهتر بود وضعش !
من دانشگاه خودمونو دارم میگم که ملت ارزششو نداره درس بخونید واسش !
برگشتن به شهر خودمون هم امکانش نیست . حالا که اومدیم نه راه پس داریم نه راه پیش .

امکانش که هست مگه اینکه دلتون نخواد.
در ضمن الان خیلی زوده واسه قضاوت درباره دانشگاه. بذارین یکی دو ترم تموم شه بعد.

Mt.Shadow
21-09-2012, 13:21
3- من مشهد قبول شدم میشه مثلا تبریز مهمان شم ؟ یعنی به شهر محل سکونت مهمان نشم ؟؟؟

فکر نکنم !
تو سنجش که اینو نوشته بود :

2-دانشجوياني مي توانند متقاضي شوند كه دانشگاه محل قبولي آنان خارج از شهر محل سكونت دائمي خانواده دانشجو باشد.

5- از آنجا كه يكي از شرايط موافقت با ثبت نام افرادي كه به عنوان ميهمان مبنا به دانشگاه مقصد معرفي مي‌شوند احراز سكونت دائمي خانواده دانشجو در محل دانشگاه مورد تقاضا مي‌باشد لذا متقاضي لازم است به اين موضوع توجه كند و بديهي است پس از معرفي مي‌بايست يكي از مدارك ذيل را ارائه دهد:
1ـ5ـ سند ملكي به نام پدر يا مادر يا همسر يا فرد متقاضي در همان محل
2ـ‌5ـ حكم اشتغال پدر يا مادريا همسر و يا فرد متقاضي در همان محل
3ـ5ـ جواز كسب پدر يا مادر يا همسر و يا فرد متقاضي در همان محل

Retired User
21-09-2012, 13:36
سلام
مسئول آموزش گفت شنبه ساعت 8 در خدمتتیم ! دی:
برم اونجا چی کار کنم؟
تازه 6 ام معارفه هست
-----
اینو کسی میتونه توضیح بده؟
اینهمه واحد چرا واسه من انتخاتب کردن ؟
تو حذف/اضافه باید کمشون کنم؟
-----

رشته ای که ظرفیتش 15 نفره میشه 23 نفر بگیره؟
یعنی انتقالی / مهمان واسه ترم اول ممکنه؟

-----
ای خدا با هیچ کدوم درساش آشنایی ندارم
چرا عمران نشد ...

black.assassin
21-09-2012, 13:38
فکر نکنم !
تو سنجش که اینو نوشته بود :

مرسی اصلا دقت نکرده بودم.
ولی چون تو شرایطش اسم متقاضی اومده خوبه.
یعنی نمی تونیم یه شغل کارگری پیدا کنیم که به دانشگاه مدرک اشتغال ارائه بده ؟ بعدا استعفا میدیم :دی حالا جواز کسب که خیلی دنگ و فنگ داره ولی باز خونه رو هم اگه یکی از فامیلای نزدیک اونجا باشه میشه با یه قولنامه حلش کرد بعد از رد شدن خر از پل دوباره برگردونی به صاحبش. یا اصلا یه اتاق 2*2 بخری ؟ نمیشه ؟

xerxes again
21-09-2012, 14:42
امکانش که هست مگه اینکه دلتون نخواد.
در ضمن الان خیلی زوده واسه قضاوت درباره دانشگاه. بذارین یکی دو ترم تموم شه بعد.

من همین اول کاری حالم گرفته شده. مطمئنم هستم که بهتر نخواهد شد.
میخوام برم دنبال رفتن به خواجه نصیر اگه نشد میرم شهرستان. در بدترین حالت انصراف بدم برم. والا زود نیست که دیره. اگه یکی پیدا میشد به ما همین حرفا رو قبل از انتخاب رشته میزد الان وضعیتم این نبود. اصن حوصله ندارم فردا برم دانشگاه.
کاش واسه کنکور نمی خوندم... کاش...

Mt.Shadow
21-09-2012, 15:02
مرسی اصلا دقت نکرده بودم.
ولی چون تو شرایطش اسم متقاضی اومده خوبه.
یعنی نمی تونیم یه شغل کارگری پیدا کنیم که به دانشگاه مدرک اشتغال ارائه بده ؟ بعدا استعفا میدیم :دی حالا جواز کسب که خیلی دنگ و فنگ داره ولی باز خونه رو هم اگه یکی از فامیلای نزدیک اونجا باشه میشه با یه قولنامه حلش کرد بعد از رد شدن خر از پل دوباره برگردونی به صاحبش. یا اصلا یه اتاق 2*2 بخری ؟ نمیشه ؟

فکر میکنم موافقت دانشگاه مبداء و مقصد رو بگیری بقیه کارها اونقدر سخت نباشه (مثل گرفتن خونه و . . . )
کار نشد نداره پیگیرش باشی شاید بشه. ولی بازم از اونایی که مهمانی یا انتقالی گرفتن سوال کن .

ashjaee
21-09-2012, 15:08
سلام
برم اونجا چی کار کنم؟
تازه 6 ام معارفه هست
-----

-----

-----
چرا عمران نشد ...

فردوسی قبول شدی؟ تبریک
نه اینا واحد های انتخابی تو نیست. اینا دروس ارائه شده هست یعنی اینا رو کلا دانشکدتون ارائه کرده برو توی تاییدیه تحصیلی ببین چه واحدهایی برات انتخاب شده.
توی حذف و اضافه هم پیشنهاد می کنم چیزی کم نکنین اگه واحداتون کم بود بیشتر وردارین.

میخوام برم دنبال رفتن به خواجه نصیر اگه نشد میرم شهرستان. در بدترین حالت انصراف بدم برم. والا زود نیست که دیره. اگه یکی پیدا میشد به ما همین حرفا رو قبل از انتخاب رشته میزد الان وضعیتم این نبود. اصن حوصله ندارم فردا برم دانشگاه.

من نمی دونم مگه شما چه انتظاری از دانشگاه داشتین که این تو علم و صنعت نبوده و شما انقدر افسرده شدین؟ این که دانشجویاش دوست نمیشن سریع؟ یا چی . . .
من هم پارسال شرایط انتخاب دانشگاه های تهران رو داشتم اما فردوسی را انتخاب کردم و اوایل خیلی از انتخابم راضی نبودم اما الان بعد یکسال خیلی شرایط تغییر کرده و خیلی راضی ترم. شما هم مطمئن باش اگه سال بعد راضی نشده بودی 4 سال دیگه راضی خواهی بود :46:

alavi71
21-09-2012, 15:22

سلام دوست من به واحد دانشگاهی مراجعه کنید.
یک ترم فرجه میدهند تا بهمن که پاس کنید بعد میتونید در ترم اینده ثبت نام کنید
موفق باشید

morix_001
21-09-2012, 15:41

من نمیدونم چطور میشه نظر شما رو عوض کرد و نمیتونم و اصلا به من مربوط نیست . اما این طوری که تو داری تو این یکی دو روزه پست میدی من میترسم سال دیگه یکی بخواد بره عمران علم و صنعت و این پست رو بخونه و منصرف بشه و یکی از بهترین انتخاباش رو از دست بده ...
من فقط دارم این و مینویسم برای کنکوری های سال دیگه که شاید گذرشون به این تاپیک افتاده و با پست های ایشون از علم و صنعت یه غول ساختن .
اولا بگم که من هم از جو علم و صنعت متنفرم ...
ایشون میگه من نمیتونم با بچه ها دوست شم . اولا که این یه چیز شخصیه . واقعا نمیدونم چجوری تو 2 روز اردو به این نتیجه رسیده ...
این که مکانیک 1 دختر امسال گرفته و عمران 3 - 4 تا دلیلش کاملا مشخصه . هیچ ربطی به خود دانشگاه نداره . مگه دانشگاه دانشجو ها رو انتخاب میکنه ؟ سازمان سنجش این کار رو میکنه .
چون این 2 رشته یه جورایی پسرونست و همچنین دخترا اکثرا شهر خودشون رو انتخاب اولشون میزارن این طوری شده . فقط امسال هم نبوده و سال پیش هم فکر کنم این طوری بوده . تو اگر یه دختر پیدا کردی که رتبش بین اولین و آخرین قبولیتون بوده و عمران علم و صنعت رو زده و قبول نشده میتونی بگی به "دانشگاه پسرانه علم و صنعت خوش آمدید"
دانشکده عمران علم و صنعت تو ایران اول نباشه دوم حتما هست . بخاطر اینکه خیلی خیلی بهش میرسن .
تو میگی بودجه به من که نمیدن ! اما برات که خرج میکنن ! همین توی اردو هم به عمرانی ها خیلی خیلی بیشتر از برق و کامپیوتر و ... رسیدن .
اینکه میگی حراست و ... گیر میدن ( شاید دقیق این و نگفتی اما منظورت همین بوده ) اولا که فقط علم و صنعت اینطوری نیست و همه جا اینطوریه . فقط علم و صنعت یکم سخت گیریش بیشتره . دوما تو از در رد بشی تمومه ! حتی اگر با دختر هم بگردی حراست میاد فقط بهت میگه ازش فاصله بگیر ! همین . مگه میخوای بمب بزاری که انقدر از اونا بد میگی ؟
امکانای فوق العاده رفاهی علم و صنعت رو هم که اصلا نمیبینی . دکتر عمومی و دندون پزشکی و استخر و... ( حتی تا سلمونی 1000 تومنیش ! ) که تو دانشگاه های ایران یکی از بهترین هاست به چشمت نمیاد .
فضای سبز دانشگاه رو هم که ...
در هر صورت نمیدونم چرا انقد از این دانشگاه بدت میاد . من هم خیلی بد شنیدم اما رفتم و از 2 - 3 تا سال بالایی پرسیدم کاملا نظرم عوض شد و مطمئن شدم بهترین انتخابم دانشگاه علم و صنعت بود . چون موفقیتم برام مهمه . حراست و ...سیج و ... هر چقدرم گیر باشن نمیتونن باعث بشن که از کادر استاد ها و امکانات این دانشگاه بگذرم .
دیگه حرفی ندارم . امیدوارم انقد سخت نگیری و یکم صبر کنی و به نیمه پر لیوان نگاه کنی ...

AMIR-AIRGUNNER
21-09-2012, 16:06
سلام
برم اونجا چی کار کنم؟
تازه 6 ام معارفه هست
-----

-----

-----
چرا عمران نشد ...
شما انتخاب واحد در ترم اول دست خودتونه ؟

Retired User
21-09-2012, 16:55
فردوسی قبول شدی؟ تبریک
نه اینا واحد های انتخابی تو نیست. اینا دروس ارائه شده هست یعنی اینا رو کلا دانشکدتون ارائه کرده برو توی تاییدیه تحصیلی ببین چه واحدهایی برات انتخاب شده.
توی حذف و اضافه هم پیشنهاد می کنم چیزی کم نکنین اگه واحداتون کم بود بیشتر وردارین.

تاییدیه تحصیلی رو واسم نمیاره
"عملیات غیر مجاز"
اینکه ترم اولی ام بهتر نیست برنامه سبک تر باشه؟
شما چه رشته ای هستید؟

شما انتخاب واحد در ترم اول دست خودتونه ؟
حذف و اضافه دست خودمونه
از فردا شروع میشه

------

این قسمت رو نمیدونستید؟
موقع ثبت نام یه دانشجو شهرسازی راهنمایی میکرد مارو
میگفت معماری 7,8 تا پسرید و 13,14 دختر
اما دفترچه سنجش 10 تا روزانه و 5 تا شبانه تعیین کرده بود
بقیه از کجا اومدن من نمیدونم لول

pour-homme
21-09-2012, 17:20
بچه ها یکی کمک کنه من میخوام بیام انتخاب پایین تر که اگر بدشانسی نیاورده باشم 90 درصد قبول شدم یکی کمک میکنه چه کار باید بکنم کی باید اقدام کنم

vahid-p
21-09-2012, 17:33
آقا کلا چجوری بکنم برم خواجه نصیر؟
دانشگاههای تهران به تهران قابل انتقال نیست.

ضمنا برادر شما چی دیده از امیرکبیر که اینقدر دیدتون رو بد کرده؟ ( جالب اینجاست که خوشگزارن ترین دانشجویان به نظر من اول عمرانیان بعد نفتیا ! - البته خیلی هم خوبه ) من فکر میکنم اگه برادری هم در خواجه داشتین همین حرف رو در مورد این دانشگاه میزدین. ( چون بعضیا کلا تو تریپ انتقادن ! ) . یا خودتون که علم و صنعتید.
بلاخره رفاقت حداقل تو دانشکده ما که خیلی زیاده و نه فقط با هم دانشکده ای هامون بلکه با برقی و مکانیکی ها هم خیلی .

البته مسلما برا غیر خوابگاهی ها چنین مشکلاتی هم هست که میگید.

MOHSEN_A1371
21-09-2012, 17:50

ناراحت نشی بذار رک بگم
اینکه الان میگی حالم گرفته و میدونم بهتر نمیشه فقط نشان از یک طرز فکر خام و نپخته را میده.اینکه نمیخوام حرف بچه ها را بپذیری و گیر دادی به چهار تا جمله بقیه که حالم گرفته شده
طرز فکر بچه هایی که میخوان تازه برن دانشگاه با سالای بعدشون خیییییییییییییییییییییییل ی فرق میکنه
هر چی باز بچه ها بیان اینجا تعریف کنند باز شما حرف خودت میزنی که غلط هم هست.
باز میگم این طرز فکر خام و نپخته است.ناراحت نشو و جبهه هم نگیر این جوری گفتم چون خودم هم همین طور بودم (من علمص نرفتما تجربی بودم)
سعی کن حالا که میری دانشگاه و وارد یه مقطع جدید شدی یه کم بزرگ تر فکر کنی

ashjaee
21-09-2012, 17:55
تاییدیه تحصیلی رو واسم نمیاره
"عملیات غیر مجاز"
اینکه ترم اولی ام بهتر نیست برنامه سبک تر باشه؟
شما چه رشته ای هستید؟

------

این قسمت رو نمیدونستید؟
موقع ثبت نام یه دانشجو شهرسازی راهنمایی میکرد مارو
میگفت معماری 7,8 تا پسرید و 13,14 دختر
اما دفترچه سنجش 10 تا روزانه و 5 تا شبانه تعیین کرده بود
بقیه از کجا اومدن من نمیدونم لول

آره بهتره سبک باشه اما معمولا خودشون سبک انتخاب می کنن. در رابطه با اون پیغام هم احتمالا هنوز براتون انتخاب واحد نکردن. برای اینکه مطمئن بشین برو تو بخش برنامه کلاسی ببین برنامت چیه اگه مثل همین پیغام اومد هنوز انتخاب واحد نکردن.
کلاس ها هم اکثرا میذارن برای بعد اردوها.
اینطوری که دوستای من می گفتن مثل اینکه 90 تعداد پسرها با دخترها تو معماری برابر بوده اما اره کلا دخترا بیشترن
بقیه هم حتما میان مثلا اینکه طرف یک جای دیگه قبول شده سهمیه استاد دانشگاه داشته اومده فردوسی. شاید هم طرف پارتی داشته از ترم اول مهمان شده.
من رشتم مکانیکه.
یک چیزی هم بگم که ساختمون دانشگاتون خیلی ار بقیه دانشکده ها شیک تره. عین هتل می مونه اصلا :5: کلا بعدش بیا دانشکده مهندسی بعد برو دانشکده خودتون قدر دانشکدتو می فهمی :31:

Retired User
21-09-2012, 18:25
آره بهتره سبک باشه اما معمولا خودشون سبک انتخاب می کنن. در رابطه با اون پیغام هم احتمالا هنوز براتون انتخاب واحد نکردن. برای اینکه مطمئن بشین برو تو بخش برنامه کلاسی ببین برنامت چیه اگه مثل همین پیغام اومد هنوز انتخاب واحد نکردن.
کلاس ها هم اکثرا میذارن برای بعد اردوها.
اینطوری که دوستای من می گفتن مثل اینکه 90 تعداد پسرها با دخترها تو معماری برابر بوده اما اره کلا دخترا بیشترن
بقیه هم حتما میان مثلا اینکه طرف یک جای دیگه قبول شده سهمیه استاد دانشگاه داشته اومده فردوسی. شاید هم طرف پارتی داشته از ترم اول مهمان شده.
من رشتم مکانیکه.
یک چیزی هم بگم که ساختمون دانشگاتون خیلی ار بقیه دانشکده ها شیک تره. عین هتل می مونه اصلا :5: کلا بعدش بیا دانشکده مهندسی بعد برو دانشکده خودتون قدر دانشکدتو می فهمی :31:
آها الان دیدمش

این برنامش چرا اینطوریه؟

یعنی در یه روز 6 ساعت هندسه دارم؟

vahid-p
21-09-2012, 18:49
ببینید اگه واقعا فکر میکنید بعدا پشیمون نمیشید، مطمئنا تا الان آگهی های جابه جایی رو دیدین. با دانشگاههای شهرستان بعضیاش هم خیلی خوبین مثل صنعتی اصفهان با دانشگاه های تهران تازه یه پول حسابی هم معمولا بهت میدن. جابه جا شو.
ولی اگه دو روز دیگه پشیمون شدی ( که احتمالا میشی ) دیگه نگی من پیشنهاد دادم.
ولی دیگه اینقدر هم همه چیز رو تیره و تار نبین.
خواجه نصیر هم احتمالش ضعیفه بذارن بری، چون وزارت علوم جابه جایی در دانشگاههای تهران رو اجازه نمیده به جز موارد معدود.
من حس میکنم بیشتر از اینکه مشکل از دانشگاه باشه، مشکل از دیدگاه خودتونه و تعاریفی که برادرتون کردن از دانشگاه. من نمیدونم چطور دو سه روزه تونستید اینقدر کشفیات انجام بدید.
با این دیدگاه دانشگاه خواجه که هیچی، MIT هم به نظرت هیچی نمیاد.

ALt3rnA
21-09-2012, 21:34
خواستم نقل قول بزنم دیدم چند نفر پست مشابه دادن
به همه ی دوستان :
ببینید جو حذب اللهی علموص رو که هیچکی نمیتونه انکار کنه ! خیلی شدیده !
ولی چرا منی که اینهمه تو جوای اینجوری بودم الان دارم ایراد میگیرم ؟
برای اینکه این جو شدیدا تاثیر گذاشته رو اپلای کردن ! اونم واسه کسی مثل من که تنها هدفش اپلای بوده سال ها
نگید نه چون من خیلی تحقیق کردم ! همین اردو هم از کلی از سال بالایی ها و 2-3 تا از استادا پرسیدم

جو اردو رو هم دوست نداشتم که خوب تقصیر کس خاصی هم نبود ! جو جوری بود که همه شدیدا دپرس بودن که از خانواده دور شده بودن
حتی یکی از بچه ها بم گفت دوس دارم گریه کنم الان
واقعا نمیشه ازین جو لذت برد
به جز اون با استادا هم حال نکردم . اصلا اعتماد به نفس نداشتن . و اصلا حس جو علمی رو کسی منتقل نکرد
یکی از استادا هم رسما دیوونه بود ! را افتاده دنبال کیمیا گری و شیخ بهایی و ...
چی بگم من ؟

morix_001
21-09-2012, 22:08
پ.خ ت رو هم جواب نمیدی ببینم کدوم یکی از بچه هایی ! بابا توم با من بودی دیگه ! فردا مبانی داریم 8 ... بهم بگو کدوم یکی از بچه هایی باهات تو دانشگاه صحبت کنم ...

vahid-p
21-09-2012, 22:19
خواستم نقل قول بزنم دیدم چند نفر پست مشابه دادن
به همه ی دوستان :
ببینید جو حذب اللهی علموص رو که هیچکی نمیتونه انکار کنه ! خیلی شدیده !
ولی چرا منی که اینهمه تو جوای اینجوری بودم الان دارم ایراد میگیرم ؟
برای اینکه این جو شدیدا تاثیر گذاشته رو اپلای کردن ! اونم واسه کسی مثل من که تنها هدفش اپلای بوده سال ها
نگید نه چون من خیلی تحقیق کردم ! همین اردو هم از کلی از سال بالایی ها و 2-3 تا از استادا پرسیدم

جو اردو رو هم دوست نداشتم که خوب تقصیر کس خاصی هم نبود ! جو جوری بود که همه شدیدا دپرس بودن که از خانواده دور شده بودن
حتی یکی از بچه ها بم گفت دوس دارم گریه کنم الان
واقعا نمیشه ازین جو لذت برد
به جز اون با استادا هم حال نکردم . اصلا اعتماد به نفس نداشتن . و اصلا حس جو علمی رو کسی منتقل نکرد
یکی از استادا هم رسما دیوونه بود ! را افتاده دنبال کیمیا گری و شیخ بهایی و ...
چی بگم من ؟
فقط در مورد دو نکته میخوام توضیحی بدم. یکی جو دپرس روزای اول. من به یکی از دوستان که دانشگاه علم و صنعت قبول شده گفتم اردو روزهای اول خوش نمیگذره و تنها خوبیش آشنا شدن با بقیست برای هم اتاقی شدن و لاغیر.
و چندان فایده ای نداره چون روزای اول جوریه که هر چی هم برات بزنن و برقصن باز آدم تو فکری و کیفی نداره برات. مخصوصا کسانی که از راههای دور اومدن. برا ما که بعد یه هفته اردو گردشی گذاشتن واقعا بهتر بود. اولش کلاس بود و خیلی بهتر بود.

اما در مورد اپلای
اینو که میخوام بگم خودم نمیگم، یکی از دانشجویانی میگفت که اپلای گرفته بود و البته امسال هم یکی از بچه ها که میشناسمش از کانادا بورس شده ( پذیرش رایگان که هیچ، پول هم بهش میدن ) اگه سوالی داشتین بگین تا ازش بپرسم، اما میگفت دانشگاه علم وصنعت به دلیلی که گفتید و تهران به دلیل سیاسی بودن یکم بیشتر از امیرکبیر و شریف گیر میدن. اما اینطور نیست که اپلای نکنن. شاید یکم مشکلتر باشه ولی واقعا چقدر موثره؟! فکر نکنم خیلی باشه. قبول دارید؟ این همه اپلای گرفتن، شما چرا نتونید! ( اگه بدونن فقط تو این دانشگاه ها درس خوندی و وارد مباحث سیاسی نشدی مطمئنا خیلی گیر نخواهند داد )

Retired User
21-09-2012, 22:22
فردا کلاس تشکیل میشه؟
مگه نمیگن تا آخر زمان حذف/اضافه کسی کلاس نمیره؟

alavi71
21-09-2012, 22:40
بچه ها یکی کمک کنه من میخوام بیام انتخاب پایین تر که اگر بدشانسی نیاورده باشم 90 درصد قبول شدم یکی کمک میکنه چه کار باید بکنم کی باید اقدام کنم

سلام دوستم ن
در رشته قبولی فعلی خود ثبت نام کنید
منتظر کارنامه نهایی در اوایل مهر باشید.
با دانشگاه مبدا و مقصد صحبت کنید.
برای انتفپقالی اگر موافقت بشه موردی نیست

پیروز باشید

ALt3rnA
21-09-2012, 23:05
پ.خ ت رو هم جواب نمیدی ببینم کدوم یکی از بچه هایی ! بابا توم با من بودی دیگه ! فردا مبانی داریم 8 ... بهم بگو کدوم یکی از بچه هایی باهات تو دانشگاه صحبت کنم ...
داداش من تو نت فعالیت سیاسی زیاد کردم :دی واقعا دلم نمیخواد کسی بفهمه من کیم . امیدوارم ناراحت نشی البته
شما ولی فک کنم اونی بودی که ریش داشت و عینک :-؟ یکی دیگه هم بود که رفت اونروز البته

اما در مورد اپلای
اینو که میخوام بگم خودم نمیگم، یکی از دانشجویانی میگفت که اپلای گرفته بود و البته امسال هم یکی از بچه ها که میشناسمش از کانادا بورس شده ( پذیرش رایگان که هیچ، پول هم بهش میدن ) اگه سوالی داشتین بگین تا ازش بپرسم، اما میگفت دانشگاه علم وصنعت به دلیلی که گفتید و تهران به دلیل سیاسی بودن یکم بیشتر از امیرکبیر و شریف گیر میدن. اما اینطور نیست که اپلای نکنن. شاید یکم مشکلتر باشه ولی واقعا چقدر موثره؟! فکر نکنم خیلی باشه. قبول دارید؟ این همه اپلای گرفتن، شما چرا نتونید! ( اگه بدونن فقط تو این دانشگاه ها درس خوندی و وارد مباحث سیاسی نشدی مطمئنا خیلی گیر نخواهند داد )
متاسفانه بیشتر ازین حرفاست
از آشنایان ما یه خانومی بود مکانیک علم و صنعت . با معدل 18 واسه ارشد رفت اپلای کنه واسه دانشگاها
این قبل ازین همه تحریم و اینا بود ! من یادمه خیلی ناراحت بود چون آمریکا و کانادا و انگلیس بش پذیرش ندادن ! آخرش مجبور شد بره ایتالیا اونم با کلی زحمت !
بعد یکی از دوستاش که صنعتی اصفهان بود به راحتی پذیرش گرفت واسه کانادا ! معدلش هم مشابه همین بود .
الان که کلی تحریم و ...

xerxes again
22-09-2012, 00:14
من نمیدونم چطور میشه نظر شما رو عوض کرد و نمیتونم و اصلا به من مربوط نیست . اما این طوری که تو داری تو این یکی دو روزه پست میدی من میترسم سال دیگه یکی بخواد بره عمران علم و صنعت و این پست رو بخونه و منصرف بشه و یکی از بهترین انتخاباش رو از دست بده ...
من فقط دارم این و مینویسم برای کنکوری های سال دیگه که شاید گذرشون به این تاپیک افتاده و با پست های ایشون از علم و صنعت یه غول ساختن .
اولا بگم که من هم از جو علم و صنعت متنفرم ...
ایشون میگه من نمیتونم با بچه ها دوست شم . اولا که این یه چیز شخصیه . واقعا نمیدونم چجوری تو 2 روز اردو به این نتیجه رسیده ...
این که مکانیک 1 دختر امسال گرفته و عمران 3 - 4 تا دلیلش کاملا مشخصه . هیچ ربطی به خود دانشگاه نداره . مگه دانشگاه دانشجو ها رو انتخاب میکنه ؟ سازمان سنجش این کار رو میکنه .
چون این 2 رشته یه جورایی پسرونست و همچنین دخترا اکثرا شهر خودشون رو انتخاب اولشون میزارن این طوری شده . فقط امسال هم نبوده و سال پیش هم فکر کنم این طوری بوده . تو اگر یه دختر پیدا کردی که رتبش بین اولین و آخرین قبولیتون بوده و عمران علم و صنعت رو زده و قبول نشده میتونی بگی به "دانشگاه پسرانه علم و صنعت خوش آمدید"
دانشکده عمران علم و صنعت تو ایران اول نباشه دوم حتما هست . بخاطر اینکه خیلی خیلی بهش میرسن .
تو میگی بودجه به من که نمیدن ! اما برات که خرج میکنن ! همین توی اردو هم به عمرانی ها خیلی خیلی بیشتر از برق و کامپیوتر و ... رسیدن .
اینکه میگی حراست و ... گیر میدن ( شاید دقیق این و نگفتی اما منظورت همین بوده ) اولا که فقط علم و صنعت اینطوری نیست و همه جا اینطوریه . فقط علم و صنعت یکم سخت گیریش بیشتره . دوما تو از در رد بشی تمومه ! حتی اگر با دختر هم بگردی حراست میاد فقط بهت میگه ازش فاصله بگیر ! همین . مگه میخوای بمب بزاری که انقدر از اونا بد میگی ؟
امکانای فوق العاده رفاهی علم و صنعت رو هم که اصلا نمیبینی . دکتر عمومی و دندون پزشکی و استخر و... ( حتی تا سلمونی 1000 تومنیش ! ) که تو دانشگاه های ایران یکی از بهترین هاست به چشمت نمیاد .
فضای سبز دانشگاه رو هم که ...
در هر صورت نمیدونم چرا انقد از این دانشگاه بدت میاد . من هم خیلی بد شنیدم اما رفتم و از 2 - 3 تا سال بالایی پرسیدم کاملا نظرم عوض شد و مطمئن شدم بهترین انتخابم دانشگاه علم و صنعت بود . چون موفقیتم برام مهمه . حراست و ...سیج و ... هر چقدرم گیر باشن نمیتونن باعث بشن که از کادر استاد ها و امکانات این دانشگاه بگذرم .
دیگه حرفی ندارم . امیدوارم انقد سخت نگیری و یکم صبر کنی و به نیمه پر لیوان نگاه کنی ...
اولا من اصلا اسم حراست نیاوردم.
دوما من نگفتم چرا عمران 4 تا دختر گرفته. کاش همون 4 تا رو هم نمی گرفت. دخترا دست و پا گیرن و جلوی حال و حول پسرا رو می گیرن. من میگم دانشگاه پسرانه چون ورودی خواهران برادران ندیده بودم. ندیده بودم که تو محیط دانشگاه دخترا از یه ور برن پسرا از یه ور. ندیده بودم خیابونای دانشگاه هم فقط یه دیوار کم داشته باشه واسه این قضیه. در مورد سازمان سنجشو انتخاب دانشجو هم من یه دخترو شنیدم که با 831 منطقه 2 عمران امیرکبیر آورده که من با 770 نیاوردم. من که هیچی تو همین اردو با 480 منطقه 2 هم عمران امیرکبیر نیورده. حالا شاید دختره سهمیه چیزی داشته ولی به هر حال.
سوما. من بهترین رفیقامو همون روز اولی که تو مدرسه و دبیرستان دیدم باهاش جور شدم. اینجا که اصلا هدفم از این اردو همین بود هرچی خودمو به در و دیوار زدم جواب سلام هم به زور میدادن. اینجوریشو ندیده بودن.
چهارما. اول یا دوم بودنش بخوره وسط فرق سرم. خودم اطلاع دارم که عمرانش ردیفه ولی چه فایده.
پنجما. بودجه ای که رئیس عجیب غریب عمرانش بخواد واسه من خرج کنه هم بخوره وسط فرق سر اینجانب.
ششما. من از حراست حرفی نزدم ولی خدا شاهده درگیرم با چه لباسی فردا برم که گیر بهم ندن روز اول کلاسی. با دختر گشتن هم بخوره وسط فرق سر اینجانب. من میخوام یه فرقی با دبیرستان داشته باشه. آدم احساس دبیرستان بهش دست میده. من اصلا این کاره نیستم.
هفتما. دکتر عمومی و دندون پزشکشم بخوره وسط فرق سر شخص بنده. من تو عمرم دندون پزشکی نرفتم که حالا بخوام. استخرم که دانشگاه یاخچی آباد هم داره. من دنبال تنیس بودم واسه تربیت بدنی 2 که اونم مالوندن رفته.
هشتما. فضای سبز دانشگاهم اگه اولویت بود میرفتم دانشکده کشاورزی دانشگاه تهران. هم کرجه هم از اینجا جنگل تره. هم رودخونه داره.
من دارم نیمه پر لیوانو میبینم ولی به قول وودی آلن پر از زهره.
در هر حال به شدت خورده تو ذوقم و کاریشم نمیشه کرد. کنکوری های سال آینده هم بزنن علم و صنعت. به درک. من دارم میگم که نگن نگفتی. چون خودم الان دارم میگم چرا کسی به من هیچی نگفت. باز دم صنعتی اصفهانیا گرم که تمام هشدارهای لازم رو به من دادن.
شما هم بهترین دانشگاه یا همون دبیرستان پهنه گیتی قبول شدی. اگه اینقدر حال کردی چرا اصرار داری منو متقاعد کنی؟ برو حالشو ببر.
ولی من رو هیچی تعصب ندارم و اگه غلط بکنم میگم غلط کردم.
آخه یکی به من بگه کدوم دانشگاه بی در و پیکری پیدا میشه که انجمن صنفی هم نداشته باشه؟ انجمن اسلامی هم ایضا بخوره وسط فرق سر بنده حقیر
به خدا وقتی از خاطرات دوران دانشجویی این و اون میشنوم میخوام خودمو بکوبم به دیوار.
میگن همه دانشگاه در خدمت دانشجو باید باشه و آزاد باشه ولی با این وضعیت فقط برای مردن آزادی. حرف اول هم بخوره وسط فرق سر من احمق حرف آخر هم که هیچ اصلا حق حرف زدن داریم اونجا با این همه تدابیر امنیتی و فلان؟ از چی محافظت میشه اون تو؟

xerxes again
22-09-2012, 00:26
دانشگاههای تهران به تهران قابل انتقال نیست.

ضمنا برادر شما چی دیده از امیرکبیر که اینقدر دیدتون رو بد کرده؟ ( جالب اینجاست که خوشگزارن ترین دانشجویان به نظر من اول عمرانیان بعد نفتیا ! - البته خیلی هم خوبه ) من فکر میکنم اگه برادری هم در خواجه داشتین همین حرف رو در مورد این دانشگاه میزدین. ( چون بعضیا کلا تو تریپ انتقادن ! ) . یا خودتون که علم و صنعتید.
بلاخره رفاقت حداقل تو دانشکده ما که خیلی زیاده و نه فقط با هم دانشکده ای هامون بلکه با برقی و مکانیکی ها هم خیلی .

البته مسلما برا غیر خوابگاهی ها چنین مشکلاتی هم هست که میگید.
جالبه بدونین همین برادر بنده کارشناسی خواجه نصیر بوده و ارشد امیرکبیر. از خواجه تعریف میکنه و میگه خیلی راحت بودم. از امیرکبیر انتقاد کرده و میگه جو بیخودی داره و استادای عمران بی سواد و فلان فلان شده. از جمله آقایان چینی فروش و رهایی.
من از تمام دانشگاه های معروف آدم دور و برم داشتم به جز همین علم و صنعت. امیرکبیری هم برق بود که استاداش رو تعریف میکرد. چیزی که گفتم در مورد عمرانش بود.
خواهشا وسط دعوا دیگه سنگ دانشگاه خودتونو به سینه نزنین. چون همین طوری که میبینی من اصلا اهل این کار نیستم و از تعصب بی بهره. ببخشید ولی با توجه به پستایی که از شما خوندم به نظرم خیلی با تعصب رو دانشگاهتون نظر میدین. و اگه من تو تیریپ انتقادم شما تو تریپ تعریف و تمجید.
حالا اصلا بحث امیرکبیر نیست.

ببینید اگه واقعا فکر میکنید بعدا پشیمون نمیشید، مطمئنا تا الان آگهی های جابه جایی رو دیدین. با دانشگاههای شهرستان بعضیاش هم خیلی خوبین مثل صنعتی اصفهان با دانشگاه های تهران تازه یه پول حسابی هم معمولا بهت میدن. جابه جا شو.
ولی اگه دو روز دیگه پشیمون شدی ( که احتمالا میشی ) دیگه نگی من پیشنهاد دادم.
ولی دیگه اینقدر هم همه چیز رو تیره و تار نبین.
خواجه نصیر هم احتمالش ضعیفه بذارن بری، چون وزارت علوم جابه جایی در دانشگاههای تهران رو اجازه نمیده به جز موارد معدود.
من حس میکنم بیشتر از اینکه مشکل از دانشگاه باشه، مشکل از دیدگاه خودتونه و تعاریفی که برادرتون کردن از دانشگاه. من نمیدونم چطور دو سه روزه تونستید اینقدر کشفیات انجام بدید.
با این دیدگاه دانشگاه خواجه که هیچی، MIT هم به نظرت هیچی نمیاد.
والا آگهیشو ندیدم و اگه صنعتی اصفهان باشه که عمرا برم.
یکی گفت اگه تو انتخابای بعدی خواجه نصیرو آورده باشی اوکی میدن. با توجه به این که میگین تهرانو اجازه نمیدن جابه جا کنیم پس این حرف مالیده.
برادر من تعاریفی از دانشگاه نکرده. چون علم و صنعت نبوده. حتی گفت خوبه. اگرم منظورتون از دانشگاه کلی باشه همین حرفا رو بهش زدم گفت همه دانشگاهای ایران همینه. ولی من باور نکردم چون حرفایی که از دامادمون و آشنا و فامیل می شنوم چیز دیگه ای میگه. بدبختی اینه که هیچ علم و صنعتی ندیدم و فکر میکردم تو مایه های دانشگاه تهران باشه که دیدم یا ابالفضل.
من با خیلیا حرف زدم و خیلی جاها گشتم ولی چیزی که اونجا دیدم هیچ جایی نبود و چیزایی که بقیه جاها اینجا خبری ازش نیست.
من 3 روزه هیچی کشف نکردم. پرسیدم که مثلا انجمن صنفی تون چجوریاس؟ گفتن نداریم. خیلی کار سختی نبود. من دوست داشتم برم تو این کارا که دیدم به هر امیدی اومدم دانشگاه اینجا مالیده.
MIT نیز در راستای خوردن وسط فرق سر بنده قرار دارد.

ناراحت نشی بذار رک بگم
اینکه الان میگی حالم گرفته و میدونم بهتر نمیشه فقط نشان از یک طرز فکر خام و نپخته را میده.اینکه نمیخوام حرف بچه ها را بپذیری و گیر دادی به چهار تا جمله بقیه که حالم گرفته شده
طرز فکر بچه هایی که میخوان تازه برن دانشگاه با سالای بعدشون خیییییییییییییییییییییییل ی فرق میکنه
هر چی باز بچه ها بیان اینجا تعریف کنند باز شما حرف خودت میزنی که غلط هم هست.
باز میگم این طرز فکر خام و نپخته است.ناراحت نشو و جبهه هم نگیر این جوری گفتم چون خودم هم همین طور بودم (من علمص نرفتما تجربی بودم)
سعی کن حالا که میری دانشگاه و وارد یه مقطع جدید شدی یه کم بزرگ تر فکر کنی

ناراحت نشدم. طرز فکرم فرق بکنه یا نه اونجا فرقی نمی کنه. میکنه؟
انجمن صنفی دار میشه؟ یه چارتا فعالیت میشه توش کرد؟
بر فرض که تفکرم تغییر کرد و شدم در راستای اونجا. یعنی کلا شدم بوق. این خوبه؟
بزرگ تر فکر کردن هم میشه بگید چجوری؟ دستگاه فکر گشاد کنی چیزی داریم؟
حرف من غلط و حرف بقیه درست. ما بد بقیه خوب.
من یه سوال پرسیدم و چندین جور جواب مختلف شنیدم. یکی منت سر ما بزاره با منبع جواب ما رو بده.
یکی گفت غیر ممکنه. یکی گفت آسونه. یکی گفت سخته. یکی گفت شدنیه. بالاخره چه گلی به سرم بگیرم؟
میحوام هر چه زودتر برم

morix_001
22-09-2012, 06:10
داداش من تو نت فعالیت سیاسی زیاد کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
واقعا دلم نمیخواد کسی بفهمه من کیم . امیدوارم ناراحت نشی البته
شما ولی فک کنم اونی بودی که ریش داشت و عینک :-؟ یکی دیگه هم بود که رفت اونروز البته

واااای ! چرا طرفداری میکنم فکر میکنید من هم مثل این بچه های ریش دارم ؟:دی شاید شما برای درس علم و صنعت رو زدید اما دلیل اصلی انتخاب علم و صنعت من خاطر خواهی بود ! اما الان که واردش شدم دیدم دانشگاه بدی هم نیست
بابا وضع من خراب تر از توه ! اون پسره که خراسانی بود دیگه ! اون تخت بغلیم بود .
بزار نشونه بدم :دی
روز اول هی حرف از حمام میزدم
اسمم مرتضی است
روز دوم رفتم عروسی و نموندم .
شب اول رفتم برای فوتبال ولی سریع برگشتم
روز دوم که اون پسره که سال پنجمش بود اومده بود حرف از بورسیه میزدم .
و ...
حالا نمیخوای بگی حرفی ندارم .
این دوستمون که عمران هست شرمنده . الان وقت نکردم پیغامشو بخونم چون دارم میرم دانشگاه . برگشتم حتما میخونم و جوابش رو میدم

hp722
22-09-2012, 14:12
دوستان من برای ثبت نام به تاریخ دقیق اخذ مدرک دیپلم و پیش نیاز دارم.از کجا اینارو بیارم؟رو مدارکم زده مثلا نیمسال دوم 90-89.تاریخ دقیقشو از کجا بیارم؟

باتشکر

ALt3rnA
22-09-2012, 14:23
یه تیکه 5 شنبه تو حیاط دیدم ! یه جا دختر و پسر داشتن رد میشدن حراست اومد جداشون کرد ! گفت آقایون ازین مسیر خانوما ازون مسیر !
اصلا کف کردم !
گفتم برای سالای بعدی که بدونید بقیه جاها هم حذب اللهی هستن ولی این قضیه تو علم و صنعت به شکل خنده داری زیاده اصلا !!
دخترا از راست و پسرا دارن از چپ میرن ! :دی

Mt.Shadow
22-09-2012, 16:18
دوستان من برای ثبت نام به تاریخ دقیق اخذ مدرک دیپلم و پیش نیاز دارم.از کجا اینارو بیارم؟رو مدارکم زده مثلا نیمسال دوم 90-89.تاریخ دقیقشو از کجا بیارم؟

باتشکر

نیم سال 89-90 یعنی سال 90

hp722
22-09-2012, 17:45
نیم سال 89-90 یعنی سال 90

این درست ولی هم روز میخواد هم ماه.من یادم نیست که.اونارو از کجا بیارم؟

xerxes again
22-09-2012, 19:09
یه تیکه 5 شنبه تو حیاط دیدم ! یه جا دختر و پسر داشتن رد میشدن حراست اومد جداشون کرد ! گفت آقایون ازین مسیر خانوما ازون مسیر !
اصلا کف کردم !
گفتم برای سالای بعدی که بدونید بقیه جاها هم حذب اللهی هستن ولی این قضیه تو علم و صنعت به شکل خنده داری زیاده اصلا !!
دخترا از راست و پسرا دارن از چپ میرن ! :دی

منم تو کف مونده بودم در همین صحنه.
از بیخ گوش هم رد میشیم حالیمون نیست.
امروز هم انتظار داشتم همین جوری باشه که نبود. نمیدونم...

Mt.Shadow
22-09-2012, 19:47
این درست ولی هم روز میخواد هم ماه.من یادم نیست که.اونارو از کجا بیارم؟

باید بری مدرسه یا آموزشگاهی که دیپلم و پیش رو گرفتی چون فکر نکنم جای دیگه تاریخ دقیقش باشه(تازه اونم شک دارم تاریخ دقیق اخذ دیپلم و پیش جایی ثبت بشه!)
ولی یه سر به مدرسه بزنی ضرر نداره .

s.khafan
22-09-2012, 20:22
دوستان خدا خیرتون بده اگه میتونید به منم کمک کنید که فرصت کمی دارم.:11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hp722
22-09-2012, 20:50
باید بری مدرسه یا آموزشگاهی که دیپلم و پیش رو گرفتی چون فکر نکنم جای دیگه تاریخ دقیقش باشه(تازه اونم شک دارم تاریخ دقیق اخذ دیپلم و پیش جایی ثبت بشه!)
ولی یه سر به مدرسه بزنی ضرر نداره .

مدرسه برم بگم چی؟دیگه کل پرونده رو دادن بهم دبگه

hp722
22-09-2012, 20:54
دوستان این رسید ذرخواست ارزش تحصیلی دیگه چیه؟همون تاییدیه تحصیلیه که از پست میگیریم؟

Retired User
22-09-2012, 21:03
مدرسه برم بگم چی؟دیگه کل پرونده رو دادن بهم دبگه

بابا یه تاریخ بزن بره دیگه
من روزی که نامه ارسال شده بود رو زدم

Mt.Shadow
22-09-2012, 21:07
دوستان این رسید ذرخواست ارزش تحصیلی دیگه چیه؟همون تاییدیه تحصیلیه که از پست میگیریم؟

کدوم دانشگاهی ؟
چیزای عجیب غریب میخواد واسه ثبت نام :18:

hp722
22-09-2012, 21:14
کدوم دانشگاهی ؟
چیزای عجیب غریب میخواد واسه ثبت نام :18:

پیام نور.پدرمو درآورده.حالا این چی هست؟کسی میدونه؟همون تاییدیه تحصیلیه؟

A.N.A.P
22-09-2012, 21:33
دوستان ، من که دانشگاه ثبت نام کردم و امروز هم رفتم ، آیا میتونم حین دانشگاهم ، کنکور 92 بدم ؟

hp722
22-09-2012, 21:55
پیام نور.پدرمو درآورده.حالا این چی هست؟کسی میدونه؟همون تاییدیه تحصیلیه؟

بروبچ تایپیک پیام نور جوابمو دادن.همون تاییدیه تحصیلیه

ممنون

hp722
22-09-2012, 22:01

باتشکر

دوستان گوشه مدرک دیپلم و پیش یه تاریخ ثبتی هست.حساب کتابم کردم دیدم درسته و همون تاریخ ها دیپلم و پیش رو گرفتم و همونو وارد کردم.کسایی که ثبت نام میکنن همینو وارد کنن

M E S S I_2
22-09-2012, 22:26
دوستان ، من که دانشگاه ثبت نام کردم و امروز هم رفتم ، آیا میتونم حین دانشگاهم ، کنکور 92 بدم ؟

چرا که نه علی جان,فقط ترم دوم که امتحانات ممکنه تا 10-12 تیرم طول بکشه و یه درست با کنکور همزمان تو یه روز بیفته که باید قید اون درسو بزنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خیلی از هم کلاسی های من تو 91 شرکت کردن بعد اگه جای بهتر و رشته بهتری قبول شدن انصراف دادن و رفتن,اگه رشته ای که قبول میشی با رشته قبلی که داشتی میخوندی شبیه باشه بیشتر درسا رو تطبیق واحد میکنن و اینجوری 1 سالیم که خوندی زیاد حروم نمیشه!

mahla jan
22-09-2012, 22:45
دانشجویان گرام تا کی وقت می شه واحدا رو حذف /اضافه کرد؟قبل شرو کلاسا؟بعد شرو کلاسا؟هیچ وقت؟

بعد من باید حضوری برم بعضی واحدا رو حذف و..بکنم؟یا نتی هم می شه؟

ali-07
23-09-2012, 00:23
دانشجویان گرام تا کی وقت می شه واحدا رو حذف /اضافه کرد؟قبل شرو کلاسا؟بعد شرو کلاسا؟هیچ وقت؟

بعد من باید حضوری برم بعضی واحدا رو حذف و..بکنم؟یا نتی هم می شه؟

سلام
زمان حذف و اضافه بعد از شروع کلاسها هستش که معمولا خود دانشگاه اطلاع رسانی میکنه در این رابطه
در ضمن تمامی عملیات حذف واضافه به صورت اینترنتی انجام میشه
موفق باشی

bina22
23-09-2012, 01:11
دوستان کسی میدونه تکمیل ظرفیت که اخبار گفت از آبانه چندم آبان میشه؟ شانس قبولی هست؟
ممنون میشم زود جواب بدید

alavi71
23-09-2012, 16:31
دوستان کسی میدونه تکمیل ظرفیت که اخبار گفت از آبانه چندم آبان میشه؟ شانس قبولی هست؟
ممنون میشم زود جواب بدید

سلام طبق گفته سنجش در نیمه اول ابان هست.
ببیند بستگی به رشته دارد.
چون تعداد افراد شرکت کننده در تکمیل ظرفیت ها زیاد است.
باید دید تعداد رشته هایی که اعلام میشه چه تعداد است.
اگر زیاد باشد.امید برای قبولی هم بالاست.
اگر کم باشد ورشته های خوبی درش نباشه یک مقدار کار سخت خواهد شد
موفق باشید.

xerxes again
24-09-2012, 16:32
من هنوز منتظر جواب morix_001 هستم. البته اگه جوابی باشه.

morix_001
24-09-2012, 18:32
من هنوز منتظر جواب morix_001 هستم. البته اگه جوابی باشه.

هه ! پیغامتو خوندم ولی دیگه دلیلی برای جواب دادن پیدا نکردم . هر کاری دوست داری بکن ! دانشگاه مال بابام که نیست . خواستم کمکت کنم انقد با دید بد به دانشگاه نگاه نکنی . که میبینم اصلا ...
من چیزایی که شنیدم و تو این 3 روز اصلا ندیدم . خدا وکیلی هر 2 دیقه یه دختر پسر و دارم باهم میبینم . تو این 3 روزه فقط یه بار 2 تا حراست دیدم تو خیابون داشتن میرفتن ... من هر چی بگم تو حرف خودتو میزنی . پس بهتره چیزی نگم تو هم کاری که دلت هست رو انجام بدی ...

hirad_g
24-09-2012, 18:46
سلام بچه ها...

خيلي حالم داغونه....حسابي افسرده شدم. الان تو سالن کامژيوتر دانشگاه افتضاح صنعتي اصفهانم...چرا افتضاح؟

*اولا فاميل من با "گ" شروع ميشه و در آخرين روز ثبت نام داشتم يعني ژنج شنبه هفته پيش....

-سه شنبه هفته پيش: سلام! امور دانشجويي؟ اگه من يک روز زودتر بيام امکان اسکان برام هست؟

-خانمه:اجازه بديد با مديرم صحبت کنم 1 ساعت ديگه تماس بگيريد...

-1 ساعت بعد: بله! يا با بچه هاي 4 شنبه بهتون خوابگاه ميديم يا نهايتا ميريد مهمون خونه دانشگاه...خلاصهخ کسي رو ول نميکنيم.
---------------------------------------------
-سه شنبه: سلام: ثبت نام من ژنج شنبه از ساعت 1:30 ظهره... بانکا باز هستن؟
-خانومه ديگه: بله کارمنداي بانک توجيه شدن تا ساعت 5 عصر هستن...
--------------------------------------------
4 شنبه: ساعت 7:30 شب رسيدم دانشگاه: سلام من ورودي جديدم کجا برم؟؟
-نگهبان: جا نداري!!! مهمون خونه پره.خوابگاهم نمي شه.
-من: اداره آموزش کجاست؟
-الان هيج مسئولي نيس.
-خب من چه کار کنم؟؟
-حالا برور خوابگاه 2 شايد راهت دادن(خوابگاه 2 مال ارشد و دکتراست...)
*در حال جستجو براي يافتن محل خوابيدن (بعد از جواب رد شنيدن دوباره) به يک دانشجو ارشد برخوردم منو برد اتاقش و تا 3 روز بهم جا داد.
---------------------------------
ادامه داستان در پست هاي بعدي...(بسيار غم انگيزه..)

چندسوال: اين قضيه اعلاميه سنجش که تا 15 مهر مياد چيه؟ ميگن ميشه رفت تو انتخاب هاي ژايين تر تحصيل کرد.

چطوري تربيت بدني 1 رو دودره کرد؟ ميشه حذفش کرد(اينجا به تربيت بدني 1 ميگن "اسب دواني")

من رتبم 1700 و خورده اي شده ولي در کمال تعجب فردوسي مشهعد نياوردم. ميشه کاري کرد که همين ترم برم مشهد؟ حالا شبانه هم شد اشکال نداره. چون واقعا تحمل اين جا رو ندارم....واقعلا کم آوردم....

xerxes again
24-09-2012, 19:32
هه ! پیغامتو خوندم ولی دیگه دلیلی برای جواب دادن پیدا نکردم . هر کاری دوست داری بکن ! دانشگاه مال بابام که نیست . خواستم کمکت کنم انقد با دید بد به دانشگاه نگاه نکنی . که میبینم اصلا ...
من چیزایی که شنیدم و تو این 3 روز اصلا ندیدم . خدا وکیلی هر 2 دیقه یه دختر پسر و دارم باهم میبینم . تو این 3 روزه فقط یه بار 2 تا حراست دیدم تو خیابون داشتن میرفتن ... من هر چی بگم تو حرف خودتو میزنی . پس بهتره چیزی نگم تو هم کاری که دلت هست رو انجام بدی ...

دلیلی برای جواب دادن پیدا کردی. ولی جوابی نداشتی.
همینی که شما همش میزنی تو در و دیوار نشون میده حق با منه. من تو کل حرفام حراستو اصلا چیزی در موردش نگفتم. ولی شما کاملا کلیدی روش. در ثانی شما ندیدی من دیدم. پس هه! البته من اصلا بحثم حراست نیست. من اصلا به حراست کاری ندارم. شما که دلیلی برای جواب نداری چرا باز میگی حراست؟ شما جوابی در موارد زیر نداری. نبایدم داشته باشی. چون هیچکس نداره.
چیزی که من میگم دیدنی نیست که بخوای تو این 3 روز دیده باشی.
من میگم اینجا نه انجمن صنفی داره نه انجمن اسلامی. یعنی اینجا دانشجو نقش پشم رو ایفا می کنه. حالا دیدی؟ عینک بدم خدمتتون؟
تا اینجا هم که استاداش همه تو دذو دیوارن. آخه از چی داری دفاع میکنی؟
کدوم خراب مونده ای تو ایران پیدا میشه که انجمن صنفی نداشته باشه آخه؟
بدبختی ما همین آدمای متعصب هستن که رو دانشگاه و مدرسه و کیف کفش و کوفت و زهرمارشون مانور میکنن و نمی خوان ایراد ها رو ببینن. دانشگاه مال بابات نیست ولی جوری حرف میزنی انگار هست. اگه همه بخوان اشکالا رو ببینن و برطرفش کنن همه چی حل میشه ولی مشکل اینه که چون من اومدم علم و صنعت یا هر قبر دیگه هیچ موردی نداره. فلان ایرادو داره اشکال نداره چون دار و درخت داره. چون دندون پزشکی داره. حالا ببینم تو این 10 سالی که اینجایی(با فوق و دکترات) چند بار میری دندون پزشکی
هر چی کشیدم از همین تعصب رو چیزای مسخره بوده.
من گفتم جوابی اگر باشه چون نیست هیچکس نداره. رفتم دفتر فرهنگی میگم انجمن صنفیتون کو میگن خودمون یواش یواش کاراشو میکنیم. میگم خوب یه انجمن صنفی بزنین شما کار خودتونو بکنین.
اگر 4 تا پا پیدا کنم خودم ترم دوم میوفتم دنبالش. اگر بقیه حمایت کنن دار و درخت دانشگاه این مشکلو واسشون حل نکرده باشه مثه شما.
یجوری میگه جوابشو میدم و میره و خدافظ که انگار دبیر سازمان ملله و وقت نداره وگرنه جواب که داره.

morix_001
24-09-2012, 19:39
داداش اصلا پیغامتو نخوندم ! هر کاری دوست داری بکن ...

xerxes again
24-09-2012, 19:39
سلام بچه ها...

خيلي حالم داغونه....حسابي افسرده شدم. الان تو سالن کامژيوتر دانشگاه افتضاح صنعتي اصفهانم...چرا افتضاح؟

*اولا فاميل من با "گ" شروع ميشه و در آخرين روز ثبت نام داشتم يعني ژنج شنبه هفته پيش....

-سه شنبه هفته پيش: سلام! امور دانشجويي؟ اگه من يک روز زودتر بيام امکان اسکان برام هست؟

-خانمه:اجازه بديد با مديرم صحبت کنم 1 ساعت ديگه تماس بگيريد...

-1 ساعت بعد: بله! يا با بچه هاي 4 شنبه بهتون خوابگاه ميديم يا نهايتا ميريد مهمون خونه دانشگاه...خلاصهخ کسي رو ول نميکنيم.
---------------------------------------------
-سه شنبه: سلام: ثبت نام من ژنج شنبه از ساعت 1:30 ظهره... بانکا باز هستن؟
-خانومه ديگه: بله کارمنداي بانک توجيه شدن تا ساعت 5 عصر هستن...
--------------------------------------------
4 شنبه: ساعت 7:30 شب رسيدم دانشگاه: سلام من ورودي جديدم کجا برم؟؟
-نگهبان: جا نداري!!! مهمون خونه پره.خوابگاهم نمي شه.
-من: اداره آموزش کجاست؟
-الان هيج مسئولي نيس.
-خب من چه کار کنم؟؟
-حالا برور خوابگاه 2 شايد راهت دادن(خوابگاه 2 مال ارشد و دکتراست...)
*در حال جستجو براي يافتن محل خوابيدن (بعد از جواب رد شنيدن دوباره) به يک دانشجو ارشد برخوردم منو برد اتاقش و تا 3 روز بهم جا داد.
---------------------------------
ادامه داستان در پست هاي بعدي...(بسيار غم انگيزه..)

چندسوال: اين قضيه اعلاميه سنجش که تا 15 مهر مياد چيه؟ ميگن ميشه رفت تو انتخاب هاي ژايين تر تحصيل کرد.

چطوري تربيت بدني 1 رو دودره کرد؟ ميشه حذفش کرد(اينجا به تربيت بدني 1 ميگن "اسب دواني")

من رتبم 1700 و خورده اي شده ولي در کمال تعجب فردوسي مشهعد نياوردم. ميشه کاري کرد که همين ترم برم مشهد؟ حالا شبانه هم شد اشکال نداره. چون واقعا تحمل اين جا رو ندارم....واقعلا کم آوردم....
صنعتی اصفهان همینه. من با 5 تا فارغ التحصیلش صحبت کردم. همه فحش میدادن. یه دانشجوشم تو همین انجمن همینو بهم گفت. فقط میخوان اذیت کنن
یکی که با یه استاد اونجا پروژه کار کرده بود رفته بهس میگه می خوام برم کانادا ایمیل زدن منو تایید کن. یارو گفت بهش من اصلا تو رو نمی شناسم.

xerxes again
24-09-2012, 19:42
داداش اصلا پیغامتو نخوندم ! هر کاری دوست داری بکن ...

منطقت بسیار بالاست. تن ارسطو و افلاطون از لرزش که چی بگم یه بار دیگه جان به جان آفرین تسلیم کردن.
از تلاش شما قدردانی می کنم.
حالا اصلا لازم نیست که ثابت شه نخوندی و گرنه شما که بمب اطلاعاتی
با همچین آدمایی من طرفم تو علم و صنعت

Mohammad
24-09-2012, 19:53
دوستان لطفا از این ادامه این بحث در تاپیک خودداری کنید .
ممنون

saeed 1428
25-09-2012, 09:26
دوستان من که استان البرزم می تونم دانشکاههای تهران رو انتخاب کنم؟

begotten
25-09-2012, 12:44
دوستان من اگه الان از دانشگاه انصراف بدم می تونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ (ورودی جدید هستم)

saeed 1428
25-09-2012, 14:04
دوستان من اگه الان از دانشگاه انصراف بدم می تونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ (ورودی جدید هستم)
شما حتی اگه انصراف هم ندید می تونید در تکمیل ظرفیت شرکت کنید .تکمیل ظرفیت اون چیزی که شما فکر می کنید نیست و تمام رشته ا ودانشگاه ها رو شامل نمیشه شاید این رشته ای که شما دنبالشی اصلا در تکمیل ظرفیت نباشه .اینطور نیست که یه رشته 20 تا ظرفیت داشته و 15 نفر ثبت نام کردن دانشگاه بیاد برای اون 5 نفر اعلام نیاز بکنه.

black.assassin
25-09-2012, 15:28
شما حتی اگه انصراف هم ندید می تونید در تکمیل ظرفیت شرکت کنید .تکمیل ظرفیت اون چیزی که شما فکر می کنید نیست و تمام رشته ا ودانشگاه ها رو شامل نمیشه شاید این رشته ای که شما دنبالشی اصلا در تکمیل ظرفیت نباشه .اینطور نیست که یه رشته 20 تا ظرفیت داشته و 15 نفر ثبت نام کردن دانشگاه بیاد برای اون 5 نفر اعلام نیاز بکنه.

میشه بیشتر توضیح بدین. در تکمیل ظرفیت فقط تو دانشگاه هایی پذیرفته میشیم که داخل اولویتهای انتخاب رشته باشند یا هر دانشگاهی که اعلام تکمیل ظرفیت بکنه رو می تونیم انتخاب کنیم ؟

saeed 1428
25-09-2012, 17:00
میشه بیشتر توضیح بدین. در تکمیل ظرفیت فقط تو دانشگاه هایی پذیرفته میشیم که داخل اولویتهای انتخاب رشته باشند یا هر دانشگاهی که اعلام تکمیل ظرفیت بکنه رو می تونیم انتخاب کنیم ؟
این خبر ور بخون همه چی رو متوجه میشی این ماله پارساله و امسال هم شرایط همین طوره (البته رشته هاهر سال فرق می کنه .فقط برای اینکه بفهمی چی به چیه خوبه):[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته بعضی از این دانشگاهها برای پردیساشون توی شهر های دیگه اعلام ظرفیت کردن

mamad45
25-09-2012, 17:37
دوستان یکی میشه زود جوا بده . کلاس های عمران عمران و عمران نقشه برداری مشترکه ؟ تعدادیش حداقل ؟

saeed 1428
25-09-2012, 17:42
دوستان یکی میشه زود جوا بده . کلاس های عمران عمران و عمران نقشه برداری مشترکه ؟ تعدادیش حداقل ؟
این بستگی به خود دانشگاه داره که برای ترم 1 چجور بکلاس بندی کنن ترم های دیگه هم اگه درس مشترکی باشه می تونید با هم بردارید

دوستان من که استان البرزم می تونم دانشکاههای تهران رو انتخاب کنم؟ یکی هم ما رو راهنمایی کنه؟

saeed 1428
25-09-2012, 17:48

من رتبم 1700 و خورده اي شده ولي در کمال تعجب فردوسي مشهعد نياوردم. ميشه کاري کرد که همين ترم برم مشهد؟ حالا شبانه هم شد اشکال نداره. چون واقعا تحمل اين جا رو ندارم....واقعلا کم آوردم....[/ اگه بومی مشهد باشی می تونی از مهمان مبنا استفاده کنی اینجا شرایطش رو بخون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای رفتن به انتخابهای پایین تر باید کارنامه نهایی که سنجش میده ببینی کدوم ها رو قبول شدی و باید از طریق دانشگاه مبدا و مقصد اقدام کنید

black.assassin
25-09-2012, 19:58
این خبر ور بخون همه چی رو متوجه میشی این ماله پارساله و امسال هم شرایط همین طوره (البته رشته هاهر سال فرق می کنه .فقط برای اینکه بفهمی چی به چیه خوبه):[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته بعضی از این دانشگاهها برای پردیساشون توی شهر های دیگه اعلام ظرفیت کردن

آقا سعید دمت گرم. خیلی کمک کرد .
با این تفاسیر بریم درسمونو بخونیم. با این تکمیل ظرفیتی که میدن همینجا هم که قبول شدیم ، قبول نمیشیم دانشگاه دیگه بماند :دی
پس فقط امیدمون به این باشه که تو اولویت های بعدی قبول بشیم. نشدم باز اعتراضی ندارم. من که درس نخونده بودم از این بیشترم توقع ندارم. والا

black.assassin
25-09-2012, 20:09
اگه بومی مشهد باشی می تونی از مهمان مبنا استفاده کنی اینجا شرایطش رو بخون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای رفتن به انتخابهای پایین تر باید کارنامه نهایی که سنجش میده ببینی کدوم ها رو قبول شدی و باید از طریق دانشگاه مبدا و مقصد اقدام کنید

یه چندتا نکته در مورد مهمان مبنا هست که باید دقت کرد:

شما جزو دانشجوی دانشگاه جدید محسوب نمیشید.
باید مثل دانشجوهای شبانه شهریه بدی.
حداکثرش 3 ترم هست مگه اینکه مهمان دائم بشی.
بعد از 3 ترم برگشتن به دانشگاه خیلی سخت میشه. در صورتی که اگه بمونی تو دانشگاهی که قبول شدی بعد از 3 ترم دیگه عادت می کنی.
در ضمن برای فردوسی مشهد باید ببینید آخرین نفر قبول شده تو رشته مورد نظر چه درصدایی آورده. شما باید 90% نمره اونو آورده باشید.
البته اینم بگم که اگه تو دانشگاه مقصد جزو افراد برتر باشید می تونید انتقالی هم بگیرید بعد از 2-3 ترم. چون تو بحث انتقالی مشکل موافقت دانشگاه مقصده.
حالا کجا قبول شدی که اینقدر ناله میکنی ؟

rpf
25-09-2012, 21:48
پس کی میشه تغییر رشته داد؟ این قانون نقل و انتقال مربوط به رشته های گروه پزشکی که نمیشه!!!:2:

Hossein_128
26-09-2012, 00:13
کسانی که توی انتخاب رشته مجدد (تکمیل ظرفیت) دانشگاه آزاد قبول میشن، کلاس هاشون از همین مِهر ماه شروع میشه؟؟

hande13
26-09-2012, 09:47
دوستان این کد رشته ها و محل دانشگاههایی که تکمیل ظرفیت میگیرن کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pour-homme
26-09-2012, 17:00
هنوز نیومده اول آبان

mostafa.atish
27-09-2012, 17:10
دوستان قضیه این کارنامه ای که شنبه میزارن رو سایت چیه؟؟ واسه انتقالیه؟؟
من عمران فردوسی قبول شدم.ولی خوشم نمیاد...میخوام بدونم میتونم برم رشته های پایین تر انتقالی بگیرم..مثلا عمزان خواجه نصیر یا هوافضاش؟؟
خیلی دنگ و فنگ داره؟؟ ............ جون من جواب بدید.........

mamad45
27-09-2012, 17:35
دوستان قضیه این کارنامه ای که شنبه میزارن رو سایت چیه؟؟ واسه انتقالیه؟؟
من عمران فردوسی قبول شدم.ولی خوشم نمیاد...میخوام بدونم میتونم برم رشته های پایین تر انتقالی بگیرم..مثلا عمزان خواجه نصیر یا هوافضاش؟؟
خیلی دنگ و فنگ داره؟؟ ............ جون من جواب بدید.........
پایین تر نیست عمران خواجه نصیر . تقریبا یک سطح هستند . حتی من چیزی که از یادگار یادمه فردوسی یکم رتبه های کفش بالاتر بود . شما باید 90 درصد نفر اخر رو بیاری ...

ehsan_
29-09-2012, 12:12
کسی می دونه نیمه متمرکز گی نتیجش میاد؟

ساحل 1
29-09-2012, 19:17
سلام.لطفا یکی بگه بچه هایی که پارسال سال سوم دبیرستان بودند و در ازمون کارشناسی ازاد بصورت خود ازمایی شرکت کردند و قبول شدن.ایا میتونن از الان برای سال بعد جایی رو که قبول شدن رزرو کنن؟ خیلی مهمه.

rpf
30-09-2012, 00:25
کارنامه نهايي آزمون سراسري سال 1391 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

black.assassin
30-09-2012, 00:57
دوستان اینی که گفته یعنی چی ؟

مفهوم عدد 3 (سه) در قسمت نتيجه اولويت قبولي نشانگر آن است كه داوطلب با توجه به داشتن نمره در رشته محل انتخابي ، در سهميه مجاز ديگري به جز سهميه نهايي و يا جنسيت ديگر پذيرفته شده است.

یعنی یه جای دیگه هم قبول شدم ؟ جلوی بقیه خالی بود. از کجا بفهمم کجا قبول شدم ؟
---------------------
ویرایش : گرفتم. جایی که رتبم پایین تر از رتبه آخرین نفر پذیرفته شده باشه اونجاها قبول میشم.
حالا اگه خواستم دانشگاهمو عوض کنم چکار باید بکنم؟

AHRokal
30-09-2012, 17:34
علم و صنعتی های جدید! جلو دیگران دیگه یه ذره آبرو واسمون نذاشتینا! چه بساطیه؟؟؟ هنوز یه هفته نیس اومدید دانشگاه! بذارید یه ذره بگذره! درست میشه خودش! انقد رفیق پیدا می کنید که صد قدم تو دانشگاه راه برید با 20 نفر سلام علیک کنید! من هم خودم اون موقع که علموص قبول شدم خیلی دپ زدم! ولی خودش درست شد! الان که دارم نم نم تموم می کنم ناراحتم که دارم از علموص میرم! با همه ی بدیهاش خیلی خاطره ازش دارم! یه ذره بذارید زمان بگذره! بعد انقدر بد بگید تو این فروم ها! تغییر دانشگاه هم ممکن نیست! خسته نکنید خودتونو! من خیلی به این در اون در زدم! نشد! مگه اینکه پ ا ر ت ی داشته باشید یا مهمان شید شهر خودتون!
والسلام.

xerxes again
30-09-2012, 22:16
علم و صنعتی های جدید! جلو دیگران دیگه یه ذره آبرو واسمون نذاشتینا! چه بساطیه؟؟؟ هنوز یه هفته نیس اومدید دانشگاه! بذارید یه ذره بگذره! درست میشه خودش! انقد رفیق پیدا می کنید که صد قدم تو دانشگاه راه برید با 20 نفر سلام علیک کنید! من هم خودم اون موقع که علموص قبول شدم خیلی دپ زدم! ولی خودش درست شد! الان که دارم نم نم تموم می کنم ناراحتم که دارم از علموص میرم! با همه ی بدیهاش خیلی خاطره ازش دارم! یه ذره بذارید زمان بگذره! بعد انقدر بد بگید تو این فروم ها! تغییر دانشگاه هم ممکن نیست! خسته نکنید خودتونو! من خیلی به این در اون در زدم! نشد! مگه اینکه پ ا ر ت ی داشته باشید یا مهمان شید شهر خودتون!
والسلام.
سلام داداش. میدونم با منی ولی:
استخر 12 تومنی رو داری که؟
همین الان که کارنامه سنجش دیدم دو دستی بر سر کوفتم.
من نفر 4 رم از آخر قبولی هستم. یعنی خواجه نصیر بودما...
تعصب روی دانشگاه و امثالهم به نظر من مسخره است.
یعنی ما تو دانشگاه دولتی یه استخرم نمی تونیم بریم. پس چه غلطی بکنم اون تو؟
شما به من بگو به چی دلمو خوش کنم؟

AHRokal
30-09-2012, 22:51
سلام داداش. میدونم با منی ولی:
استخر 12 تومنی رو داری که؟
همین الان که کارنامه سنجش دیدم دو دستی بر سر کوفتم.
من نفر 4 رم از آخر قبولی هستم. یعنی خواجه نصیر بودما...
تعصب روی دانشگاه و امثالهم به نظر من مسخره است.
یعنی ما تو دانشگاه دولتی یه استخرم نمی تونیم بریم. پس چه غلطی بکنم اون تو؟
شما به من بگو به چی دلمو خوش کنم؟

تغییر مقطع دادی! اومدی دانشگاه! عاددیه! درست میشه! بذار زمان بگذره! دل خوشی ها هم خودشون میان! دیدتو بهتر کن!
تو الآن فک کردی خواجه نصیر چه خبره؟! علموص معمولا ورودیهاش از اینکه علموص قبول میشن رضایت ندارن! ولی به مرور درست میشه و عادت می کنی! روزهای خوبی رو برات تو علموص آرزو می کنم! اون خواجه نصیر رو هم با خودمون مقایسه نکن! اگه بخوایم به این رنکینگ ها اهمیت بدیم علموص همیشه از خواجه نصیر با اختلاف بالاتره! علموص تو چهارتا دانشگاه برتر کشوره همیشه!

xerxes again
30-09-2012, 23:41
تغییر مقطع دادی! اومدی دانشگاه! عاددیه! درست میشه! بذار زمان بگذره! دل خوشی ها هم خودشون میان! دیدتو بهتر کن!
تو الآن فک کردی خواجه نصیر چه خبره؟! علموص معمولا ورودیهاش از اینکه علموص قبول میشن رضایت ندارن! ولی به مرور درست میشه و عادت می کنی! روزهای خوبی رو برات تو علموص آرزو می کنم! اون خواجه نصیر رو هم با خودمون مقایسه نکن! اگه بخوایم به این رنکینگ ها اهمیت بدیم علموص همیشه از خواجه نصیر با اختلاف بالاتره! علموص تو چهارتا دانشگاه برتر کشوره همیشه!

تو بگو دانشگاه اول کشور. من اصلا سطح علمی واسم اهمیت نداره.
خواجه نصیر حداقل آدمو آزار نمیدن. نگفتم خبریه.
من فقط موندم استخر 12 تومنیو کجای دلم بزارم؟
من منتظرم اتفاقات بعدیم.
مثلا ممنوع شدن شلوار لی- بسته شدن باشگاه بدن سازی- پینگ پونگ. کلا پادگانش کنن بره
پ.ن: تو پادگانم استخر مجانیه
یه سوال: غذای سلف کی آزاد میشه؟ این آخرین کورسوی امیدم ببندن و خلاص.
نمیدونی چند بار واسه خوابگاه تا اون ته رفتم و اومدم و دسته بیلم عایدم نشد. خوب تو دفترچه بنویسین اینجا همه کرمکین.
در کل چه فیضی دارم میبرم تو فیضیه دانشگاه ها

hande13
01-10-2012, 14:32
میشه یکی این کارنامه نهایی رو توضیح بده جلوی انتخا 4 من (تربیت معلم ) 7 نوشته یعنی چی ؟؟؟ چطور میشه فهمید او.لویت پایین ترا رو کدوم رو آوردم یانه

ALt3rnA
01-10-2012, 15:26
والسلام.
داداش علم و صنعت جوش همینه دیگه !
اول 3 تا دانشگاه تاپ هستن ! بعد بقیه دانشگاها
حالا علم و صنعتم دقیقا مرزه !
حس کسیو داریم همه که یه قدمی گرفتن مدال برنز یهو بدشانسی آورده و بی مدال رفته خونه :دی

مثلا من 3 نفر با آخرین نرم امیرکبیر فاصله داشتم ! باورم نمیشه اصا :دی زور داره به آدم دیگه !
سختشو هم که بعد نرم علمو زدم

black.assassin
01-10-2012, 15:54
میشه یکی این کارنامه نهایی رو توضیح بده جلوی انتخا 4 من (تربیت معلم ) 7 نوشته یعنی چی ؟؟؟ چطور میشه فهمید او.لویت پایین ترا رو کدوم رو آوردم یانه

توضیحات سازمان سنجش رو بخون. برای اینکه بدونی اولویت های بعدی رو هم آوردی باید کدرشته ها رو ببینی. جایی که رتبت پایین تر از رتبه آخرین نفر پذیرفته شده باشه اونجاها قبول میشی. البته باید با دو دانشگاه هم صحبت کنی ببینی انتقالی امکان داره یا نه. سازمان سنجش پاسخگو نیست و هیچ ربطی هم بهش نداره.

alone_boy
01-10-2012, 19:28
مفهوم عدد 7(هفت) مندرج در ستون نتيجه به منزله عدم کسب حد نصاب در مصاحبه و يا عدم احراز شرايط "سن ، معدل ، غيبت در مصاحبه ، ..." مي باشد.

واسه فهمیدن اینکه توی بقیه انتخاب ها قبول شدید یا نه باید ببینید که رتبه خودتون از رتبه آخرین قبولی کمتر هست یا نه.اگر کمتر بود که قبول شدید و اگر بیشتر بود نه

moh72
01-10-2012, 22:44
میخواستم بدونم پیام نور بومیه؟
من پیام نور تهران و تبریزو زده بودم تو قسمت نتیجه 1 زده(یعنی شرایط مندرج رو نداشتم شرایط هم نمیدونم چی بودن؟)

xerxes again
01-10-2012, 23:09
داداش علم و صنعت جوش همینه دیگه !
اول 3 تا دانشگاه تاپ هستن ! بعد بقیه دانشگاها
حالا علم و صنعتم دقیقا مرزه !
حس کسیو داریم همه که یه قدمی گرفتن مدال برنز یهو بدشانسی آورده و بی مدال رفته خونه :دی

مثلا من 3 نفر با آخرین نرم امیرکبیر فاصله داشتم ! باورم نمیشه اصا :دی زور داره به آدم دیگه !
سختشو هم که بعد نرم علمو زدم

کلا علموص یه جوریه.:31:
نمیشه گفت چجوری ولی یه جوریه.
یه جوره خاصیه.:31:

vahid-p
02-10-2012, 13:54
راستی کارنامه هایی که تو گزینه دو گذاشتن رو دیدین؟ با 45 منطقه 3 برق شریف قبول شدن ( غیر بومی هم بوده ) در صورتی که سال قبل یکی با 17 یا 14 قبول نشدن!!!!
یا مثلا با 90 منطقه 3 برق تهران در صورتی که با 30 یا 40 فوقش پارسال تونستن قبول بشن. ( ایشون هم غیر بومی بودن ). تازه یکی دو تا هم نیست بگیم استثناست، برید ببینید چندتا هستن. ( لینک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) - تازه دانشگاههای تهران و شریف هم تفکیک جنسیتی نشده . از منطقه سه هم که فعلا کارنامه ای برای برق امیرکبیر نیست.
اون 45 منطقه سه هم یکی از آشناهاش بود میگفت سهمیه خاصی جز همین سهمیه مناطق که همه داریم، نداشته.

danielo
02-10-2012, 18:18
کسی مهندسی الکترونیک غیر انتفائی قبول شد. و در دانشگاه سراسری ثبت نام کرد.میخواد تو شهر خودش در بخونه بخاطر همین ایشون اگر در تکمیل ظرفیتی که 1 آبان هستش شرکت کنه و مهندسی الکترونیک غیر انتفائی در یک دانشگاه دیگه قبول بشه.امکانش را داره که از دانشگاه خودش انصراف بده و به دانشگاه بعدی بره و در اون ثبت نام کنه؟

eshghe abi
02-10-2012, 19:41
یه سوال بچه هایی که رفتین اردوهایی که دانشگاه ها اول سال میزارن برای ورودی های جدید واسه آشنایی و این حرفا به جز جنبه تفریحی میشه بگید چه اتفاقاتی تو اردوتون افتاد؟مثلا همین بچه هایی که امسال اردو رفتین چکارا کردین؟آخه مثلا گفتن مدیر گروهاتون میان اون جا آشنا میشین باهاشون ، با خودم گفتم خب که چی بشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاری داشتم میرم اتاقشون دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در کل مسائل مربوط به دانشگاه و ... نکات خاصی چیزی تو اردو میگن؟
میخوام ببینم نرم چیا از دست میدم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کنم تو همین تاپیک بچه های علم و صنعت گفتن از اردو خوششون نیومد ، منم انگیزمو از دست دادم اون جا که این طور باشه شاید دانشگاه ما هم ... :31:

mamad45
02-10-2012, 19:48
کلا مثل این که دانشگاه های تهران هم رفتن تو کار تفکیک .
امیر کبیر که شنیدم شده . خواجه هم شد ...

Retired User
02-10-2012, 23:44
برای ما که اصلا اینطوری نیست (فردوسی )
فقط یه نهج البلاغه مون جداست
میشینیم همو بررسی میکنیم لول
-----

خیلی سوز داره انصافا

hande13
03-10-2012, 07:50
یعنی من الان این رشته ها رو میتونم برم ؟؟؟؟

hosseinf722
03-10-2012, 13:11
یه سوال بچه هایی که رفتین اردوهایی که دانشگاه ها اول سال میزارن برای ورودی های جدید واسه آشنایی و این حرفا به جز جنبه تفریحی میشه بگید چه اتفاقاتی تو اردوتون افتاد؟مثلا همین بچه هایی که امسال اردو رفتین چکارا کردین؟آخه مثلا گفتن مدیر گروهاتون میان اون جا آشنا میشین باهاشون ، با خودم گفتم خب که چی بشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاری داشتم میرم اتاقشون دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در کل مسائل مربوط به دانشگاه و ... نکات خاصی چیزی تو اردو میگن؟
میخوام ببینم نرم چیا از دست میدم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کنم تو همین تاپیک بچه های علم و صنعت گفتن از اردو خوششون نیومد ، منم انگیزمو از دست دادم اون جا که این طور باشه شاید دانشگاه ما هم ... :31:

90 % تفریحی بود ، بقیه اش رییس دانشگاه و مدیر و گروه و استادا و .... اومدن حرف زدن
به نظر من بری خیلی بهتره

hosseinf722
03-10-2012, 13:13
امیر کبیر که شنیدم شده . خواجه هم شد ...

نه ، تفکیک کجا بود
شاید چون ترم اول هستید جداتون کردن انشاالله ترم های بعد همه ی کلاس هاتون مختلط میشه :31:

danielo
03-10-2012, 16:03
کسی مهندسی الکترونیک غیر انتفائی قبول شد. و در دانشگاه  ثبت نام کرد.میخواد تو شهر خودش درس بخونه بخاطر همین ایشون اگر در تکمیل ظرفیتی که 1 آبان هستش شرکت کنه و مهندسی الکترونیک غیر انتفائی در یک دانشگاه دیگه قبول بشه.امکانش را داره که از دانشگاه خودش انصراف بده و به دانشگاه بعدی بره و در اون ثبت نام کنه؟

karvas
03-10-2012, 17:39
سلام من کلا از این تکمیل ظرفیت سردر نمیارم ولی تااونجا که فهمیدم دوباره برای جاهایی که خالی موندن انتخاب رشته میکنیم ؟همینطوره ؟شرایط خاصی داره من کاردانی معماری غیرانتفاعی قبول شدم نرفتم میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟

eshghe abi
03-10-2012, 17:51
90 % تفریحی بود ، بقیه اش رییس دانشگاه و مدیر و گروه و استادا و .... اومدن حرف زدن
به نظر من بری خیلی بهتره

خب منظور منم همینه چیا گفتن :31: به جز خوشامدگویی و صحبتای الکی ، حرف خاص و مهمی هم زدن؟:31: نکته خاصی؟
الان مثلا شما نمیرفتی چی از دست میدادی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ALt3rnA
03-10-2012, 17:56
خب منظور منم همینه چیا گفتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به جز خوشامدگویی و صحبتای الکی ، حرف خاص و مهمی هم زدن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نکته خاصی؟
الان مثلا شما نمیرفتی چی از دست میدادی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نری چیزی نمیشه
من خودم اگه برگردم به عقب دیگه نمیرم :دی

hosseinf722
03-10-2012, 20:35
خب منظور منم همینه چیا گفتن :31: به جز خوشامدگویی و صحبتای الکی ، حرف خاص و مهمی هم زدن؟:31: نکته خاصی؟

فقط صحبت های الکی و اگه نری هیچی رو از دست نمی دی

mohammad varaste
03-10-2012, 20:52
کسی اینجا هست که رشته اقتصاد دانشگاه تهران از طریق کنکور ریاضی رفته باشه ؟

karvas
03-10-2012, 21:17
سلام من کلا از این تکمیل ظرفیت سردر نمیارم ولی تااونجا که فهمیدم دوباره برای جاهایی که خالی موندن انتخاب رشته میکنیم ؟همینطوره ؟شرایط خاصی داره من کاردانی معماری غیرانتفاعی قبول شدم نرفتم میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟

من منتظرم جواب بدین تکمیل ظرفیت برا دانشگاههای دولتیه یا غیرانتاعی وپیام نور هم تکمیل ظرفیت دارن

black.assassin
03-10-2012, 22:42

برای تکمبل ظفیت تمام کسایی که مجاز به انتخاب رشته در اون گروه شدند می تونند شرکت کنند چه اونایی که قبول شدند و چه اونایی که قبول نشدند.
منظورم از گروه روزانه و شبانه و ... هست. مجاز روزانه می تونن در تکمیل ظرفیت هر جایی رو انتخاب کنند یا مثلا مجاز غیرانتفاعی فقط میتونه غیرانتفاعی و پیام نور رو انتخاب کنه و دیگر هیچ :دی

M A M M U T
04-10-2012, 02:10
آقا تو این جماعت یکی نیست که دانشگاه علوم پزشکی شیراز رفته باشه؟؟؟؟
چند تا سوال فنی داشتم....
1-شرایط انتقالی دانشچویان پزشکی رو کسی میدونه؟
2-اگه بچه ی خوبی باشیم ممکنه منتقلمون کنن تهران؟؟؟(الله وکیلی این شیراز دانشگاش خیلی خداس ولی حیف دوره)
3-شرایط بورس دانشجویان پزشکی رو کسی میدونه؟؟؟؟برا خارج....
4-آقا این مراحل پزشکی رو اگه سایتی چیزی هست معرفی کنین.مثلا چند دورس و چند تا امتحان میگیرن و این حرفا....

mypharmacy
04-10-2012, 09:50
سلام..من امسال روزانه قبول شدم اگر در تکمیل ظرفیت رشته ای پیام نور قبول شوم دیگر این روزانه حذف میشود؟ و میتوانم 92 کنکور بدم؟ اصلا کسی که روزانه قبول شده میتونه تکمیل ظرفیت بزنه؟

black.assassin
04-10-2012, 11:11
سلام..من امسال روزانه قبول شدم اگر در تکمیل ظرفیت رشته ای پیام نور قبول شوم دیگر این روزانه حذف میشود؟ و میتوانم 92 کنکور بدم؟ اصلا کسی که روزانه قبول شده میتونه تکمیل ظرفیت بزنه؟

اه روزانه قبول بشی چه بری چه نری نمی تونی سال بعد کنکور بدی. یعنی می تونی ولی هر جایی هم قبول بشی نمی تونی بری چون سوابقتو دارند. قدیما بهتر بود اون موقع که الکترونیکی نبود حتی خیلیا 2 تا رشته با هم می خوندن.
بله شما قبول هم نمی شدی چون مجاز به انتخاب رشته روزانه هستی می تونی تو تکمیل ظرفیت شرکت کنی.
اینم بگم زیاد به تکمیل ظرفیت دل خوش نکنید. یه جورایی مثل تیری در تاریکی هست. خیلی وقتا میشه که قبول نمیشی. شما تصمیمتو بگیر پیام نور شهر خودت یا روزانه شهر دیگه.
اگه نظر منو بخوای روزانه بری بهتره. پیام نور به شرطی باید بری که ارشدت رو دانشگاه سراسری بخونی ( اگه بخوای بخونی ) یا اینکه خودتون کاسبی خودتونو دارید و درس رو برای شغل نمی خونی. روزانه مدرکش قابل قبول تره. حالا هر کجا که باشه. الانم برای شغل (به جز سازمان های دولتی ) فقط دنبال تخصصن نه مدرک. من دیدم دیپلمه هایی رو که به صورت تجربی شروع کردن و الان از خیلی از فارغ التحصیلای رشته خودشون بیشتر می دونند و کاربلد هستند. حالا بز خودت می دونی

mypharmacy
04-10-2012, 11:39
اه روزانه قبول بشی چه بری چه نری نمی تونی سال بعد کنکور بدی. یعنی می تونی ولی هر جایی هم قبول بشی نمی تونی بری چون سوابقتو دارند. قدیما بهتر بود اون موقع که الکترونیکی نبود حتی خیلیا 2 تا رشته با هم می خوندن.
بله شما قبول هم نمی شدی چون مجاز به انتخاب رشته روزانه هستی می تونی تو تکمیل ظرفیت شرکت کنی.
اینم بگم زیاد به تکمیل ظرفیت دل خوش نکنید. یه جورایی مثل تیری در تاریکی هست. خیلی وقتا میشه که قبول نمیشی. شما تصمیمتو بگیر پیام نور شهر خودت یا روزانه شهر دیگه.
اگه نظر منو بخوای روزانه بری بهتره. پیام نور به شرطی باید بری که ارشدت رو دانشگاه سراسری بخونی ( اگه بخوای بخونی ) یا اینکه خودتون کاسبی خودتونو دارید و درس رو برای شغل نمی خونی. روزانه مدرکش قابل قبول تره. حالا هر کجا که باشه. الانم برای شغل (به جز سازمان های دولتی ) فقط دنبال تخصصن نه مدرک. من دیدم دیپلمه هایی رو که به صورت تجربی شروع کردن و الان از خیلی از فارغ التحصیلای رشته خودشون بیشتر می دونند و کاربلد هستند. حالا بز خودت می دونی

خیلی ممنون..من پیام نور فقط برای این میخوام که مشکل سربازی پیش نیاد و از معافیت تحصیلیش استفاده کنم... حالا اگر تکمیل ظرفیت پیام نور قبول بشم دیگه این روزانه منحل میشه؟ اگه اینجور باشه که نهایتا من پیام نور قبول شدم و دیگه چه مشکلیه که نزارن 92 کنکور بدم؟!! من که در نهایت پیام نور آوردم(البته این در صورتی درسته که روزانه منحل بشه با قبولی در تکمیل ظرفیت پیام نور)

حالا بعضیا میگن نمیشه تکمیل ظرفیت بدم چون روزانه قبول شدم !!!! (در ضمن رتبه من 4000 منطقه 2 تجربی بود)

black.assassin
04-10-2012, 13:47
خیلی ممنون..من پیام نور فقط برای این میخوام که مشکل سربازی پیش نیاد و از معافیت تحصیلیش استفاده کنم... حالا اگر تکمیل ظرفیت پیام نور قبول بشم دیگه این روزانه منحل میشه؟ اگه اینجور باشه که نهایتا من پیام نور قبول شدم و دیگه چه مشکلیه که نزارن 92 کنکور بدم؟!! من که در نهایت پیام نور آوردم(البته این در صورتی درسته که روزانه منحل بشه با قبولی در تکمیل ظرفیت پیام نور)

حالا بعضیا میگن نمیشه تکمیل ظرفیت بدم چون روزانه قبول شدم !!!! (در ضمن رتبه من 4000 منطقه 2 تجربی بود)

خب اشتباهی که کردی این بوده که باید این فکرا رو قبل از انتخاب رشته می کردی. شما روزانه رو قبل از پیام نور انتخاب کردی. اگه نمی خواستی بری چرا انتخاب کردی ؟ اگه شما این ظرفیت رو انتخاب نمی کردی شاید یه نفر که نیاز داشت انتخاب می کرد. شاید می گی دانشگاهی که قبول شدی و نمی خوای بری تکمیل ظرفیت میزنه دوباره دانشجو می گیره خب. ولی اینو بدون که هیچ دانشگاهیی برای 2-3 نفر که انصراف دادن خودشو نمیندازه تو دردسرای تکمیل ظرفیت و ... . به همین خاطر سازمان سنجش این قانون رو گذاشته که در صورت قبولی در رشته روزانه کارشناسی شما سال دیگه نمی تونید کنکور شرکت کنید ( در مورد رشته های تجربی نمی دونم که دقیقا چطور هست )
نه بعضیا اشتباه گفتن. شما می تونی تو تکمیل ظرفیت شرکت کنی.
4000 منطقه 2 آوردی بعد می خوای بری پیام نور ؟؟؟؟ بیخیال. مگه کجا قبول شدی ؟ چه رشته ای ؟

mypharmacy
04-10-2012, 14:38
خب اشتباهی که کردی این بوده که باید این فکرا رو قبل از انتخاب رشته می کردی. شما روزانه رو قبل از پیام نور انتخاب کردی. اگه نمی خواستی بری چرا انتخاب کردی ؟ اگه شما این ظرفیت رو انتخاب نمی کردی شاید یه نفر که نیاز داشت انتخاب می کرد. شاید می گی دانشگاهی که قبول شدی و نمی خوای بری تکمیل ظرفیت میزنه دوباره دانشجو می گیره خب. ولی اینو بدون که هیچ دانشگاهیی برای 2-3 نفر که انصراف دادن خودشو نمیندازه تو دردسرای تکمیل ظرفیت و ... . به همین خاطر سازمان سنجش این قانون رو گذاشته که در صورت قبولی در رشته روزانه کارشناسی شما سال دیگه نمی تونید کنکور شرکت کنید ( در مورد رشته های تجربی نمی دونم که دقیقا چطور هست )
نه بعضیا اشتباه گفتن. شما می تونی تو تکمیل ظرفیت شرکت کنی.
4000 منطقه 2 آوردی بعد می خوای بری پیام نور ؟؟؟؟ بیخیال. مگه کجا قبول شدی ؟ چه رشته ای ؟

شنوایی شناسی علوم پزشکی شهید بهشتی :2: به علت راهنمایی بد همون بعضیا که مشکل سربازی دارم مجبور شدم یه لیسانسی بزنم..حالا هم که دقیق پیگیر کارا شدم وظیفه میگه تا شهریور 92 مشکل سربازی ندارم..:42: خودم هم خیلی درس خوندنو دوس داشتم و به راحتی میتونستم 92 کنکور بدم یعنی مشکل خاصی نداشتم... ولی حالا این شده و راه حلی نیست:44: ( من اگه باشه تا سال 99 کنکور میدم تا اون رشته که میخوام قبول بشم)بخاطر همینه میخوام فراگیر شرکت کنم یا تکمیل ظرفیت تو شهر خودمون یه چیز قبول شم تا وظیفه گیر نده ( برای کارشناسی پیوسته حداکثر 5 سال معافیت میده)
حالا اینو نگفتین که اگر تکمیل ظرفیت پیام نور قبول شم دیگه این روزانه حذف میشه از سیستم؟

black.assassin
04-10-2012, 16:15
شنوایی شناسی علوم پزشکی شهید بهشتی :2: به علت راهنمایی بد همون بعضیا که مشکل سربازی دارم مجبور شدم یه لیسانسی بزنم..حالا هم که دقیق پیگیر کارا شدم وظیفه میگه تا شهریور 92 مشکل سربازی ندارم..:42: خودم هم خیلی درس خوندنو دوس داشتم و به راحتی میتونستم 92 کنکور بدم یعنی مشکل خاصی نداشتم... ولی حالا این شده و راه حلی نیست:44: ( من اگه باشه تا سال 99 کنکور میدم تا اون رشته که میخوام قبول بشم)بخاطر همینه میخوام فراگیر شرکت کنم یا تکمیل ظرفیت تو شهر خودمون یه چیز قبول شم تا وظیفه گیر نده ( برای کارشناسی پیوسته حداکثر 5 سال معافیت میده)
حالا اینو نگفتین که اگر تکمیل ظرفیت پیام نور قبول شم دیگه این روزانه حذف میشه از سیستم؟

ای بابا. رشته ناجوریه. فکر نکنم تا 92 مشکل نداشته باشید. چون قانون جدید میگه 18 سال تمام و 6 ماه بعد از فراغت از تحصیل که همون پیش دانشگاهی هست مشمول حساب میشی. یعنی فقط 1 بار می تونی کنکور بدی. مگه اینکه باز قانون جا به جا کرده باشند.
5 سالش که 4 سال رو همه معافن. ولی مثلا خدایی نکرده مجبور شدی 2 ترم اضافه خوندی نظام وظیفه گیر نمیده ولی بیشتر باید دانشگاه و نظام وظیفه هماهنگ کنن. و اگر هم تو 4 سال تموم کنید 1 سال وقت دارید برای ارشد بخونید و شرکت کنید.
در مورد سوالت نمیدونم شاید این یکی از تبصره ها و ... سازمان سنجش باشه. از سیستم پاسخگویی سنجش استفاده کن :
خیلی زود جوابتو میدن در عرض نیم ساعت یا کمتر. البته ساعت اداری. جوابش کلیه ولی بد نیست.
در ضمن کارنامه نهاییتو دیدی ؟ 100% اولویتهای پایینتر رو قبول شدی. نگا بنداز ببین از اولویتات هیچ کدوم باب میلت نیست ؟

mostafa.atish
04-10-2012, 20:42
دوستان یه سوال دارم..من امسال عمران فردوسی قبول شدم...تو کارنامه نهایی سنجش هوافضا امیر کبیر هم آوردم...الان میخوام بدونم اگه بخوام هوافضا امیر کبیر برم ,باید چه کار کنم.؟؟....خواهشا اگه میدونید ,بگید....باید برم آموزش؟؟...لازمه برم تهران؟؟...باید موافقت دو تا دانشگاه رو بگیرم؟؟...تا کی وقت دارم....به تکمیل ظرفیت هم ربطی داره؟؟..پلیز جواب!!!!!!

alavi71
04-10-2012, 21:43
دوستان یه سوال دارم..من امسال عمران فردوسی قبول شدم...تو کارنامه نهایی سنجش هوافضا امیر کبیر هم آوردم...الان میخوام بدونم اگه بخوام هوافضا امیر کبیر برم ,باید چه کار کنم.؟؟....خواهشا اگه میدونید ,بگید....باید برم آموزش؟؟...لازمه برم تهران؟؟...باید موافقت دو تا دانشگاه رو بگیرم؟؟...تا کی وقت دارم....به تکمیل ظرفیت هم ربطی داره؟؟..پلیز جواب!!!!!!

سلام دوست من
اگر رتبه لازم قبولی رو اورده باشید باید در دانشگاه مشهد ثبت نام کنید و یک ششم واحد ها رو پاس کنید ...
تقریبا حدود 24 واحد.میتونید در ایم مدت دروس مشترک و عمومی را پاس کنید و ترم بعد تطبیق دهید.
و بعد از این میتونید به اون رشته بروید
شما باید با دانشگاه مبدا و مقصد صحبت کنید...
از دانشگاه مقصد باز هم بپرسید.ولی این شرط رو بهتون میگد

موفق باشید

ALt3rnA
05-10-2012, 00:49
بچه ها انتقالی گرفتن بین دانشگاهای تهران مقدور نیست ؟
به دلایلی من شدیدا علاقه دارم برم بهشتی
رفتم ساختمون آموزش علم و صنعت بهم گفتن از تهران به تهران نمیشه
کسی اطلاع نداره ؟ ضروریه

moh72
05-10-2012, 00:52
به نظر من بری خیلی بهتره

نه ، تفکیک کجا بود
شاید چون ترم اول هستید جداتون کردن انشاالله ترم های بعد همه ی کلاس هاتون مختلط میشه :31:

لطفا اسپم ندید الان چند صفحه است دارین تفکیک جنسیتی دانشگاهتونو بررسی میکنید

Cllrotm
05-10-2012, 10:32
سلام. کسی میدونه نتایج نهایی تکمیل ظرفیت آزاد کی میاد؟

danielo
05-10-2012, 18:18
کسی مهندسی الکترونیک غیر انتفائی قبول شد. و در دانشگاه ثبت نام کرد.میخواد تو شهر خودش درس بخونه بخاطر همین ایشون اگر در تکمیل ظرفیتی که 1 آبان هستش شرکت کنه و مهندسی الکترونیک غیر انتفائی در یک دانشگاه دیگه قبول بشه.امکانش را داره که از دانشگاه خودش انصراف بده و به دانشگاه بعدی بره و در اون ثبت نام کنه؟

eshghe abi
05-10-2012, 19:47

چه ربطی داشت نقل قولا به هم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اولی و سومی در مورد اردوها بود دومی بحث تفکیک جنسیتی (که البته بحث تفکیک جنسیتی به من مربوط نیست من تو این بحث نبودم ) ، من سوال کردم از کسانی که رفتن تو اردو چه خبره؟ باید بدونم با کارایی که دارم و وقت دکتر و ... لازمه برم یا نه :13: دوستان هم جواب دادن.

alavi71
05-10-2012, 22:04
بچه ها انتقالی گرفتن بین دانشگاهای تهران مقدور نیست ؟
به دلایلی من شدیدا علاقه دارم برم بهشتی
رفتم ساختمون آموزش علم و صنعت بهم گفتن از تهران به تهران نمیشه
کسی اطلاع نداره ؟ ضروریه

سلام دوست من
اگر مهمان بشوید در اون دانشگاه و معدل خوبی داشته باشید امکان پذیر هست.
البته اگر در انتخا رشتهای بعدی هم قبول شده باشید باز هم امکان پذیر هست.
با واحد دانشگاهیتون جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید

موفق باشید

alavi71
05-10-2012, 22:08
کسی مهندسی الکترونیک غیر انتفائی قبول شد. و در دانشگاه ثبت نام کرد.میخواد تو شهر خودش درس بخونه بخاطر همین ایشون اگر در تکمیل ظرفیتی که 1 آبان هستش شرکت کنه و مهندسی الکترونیک غیر انتفائی در یک دانشگاه دیگه قبول بشه.امکانش را داره که از دانشگاه خودش انصراف بده و به دانشگاه بعدی بره و در اون ثبت نام کنه؟
سلام دوست من
اگر در تکمیل ظرفیت شرکت کند حتما باید در رشته قبولی ادامه بدهید....
و در رشته قبل انصرافی محسوب میشود.

موفق باشید

hosseinf722
05-10-2012, 23:10

اینا که نقل قول کردید نه به هم دیگه ربط دارن و نه اسپم هستن

ALt3rnA
05-10-2012, 23:29
سلام دوست من
اگر مهمان بشوید در اون دانشگاه و معدل خوبی داشته باشید امکان پذیر هست.
البته اگر در انتخا رشتهای بعدی هم قبول شده باشید باز هم امکان پذیر هست.
با واحد دانشگاهیتون جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید

موفق باشید
مطمئنید ؟
ببینید من علم و صنعتم میخوام برم بهشتی
از آموزش پرسیدم گفتن تهران به تهران نمیشه
تهران به شهرستان میشه
میخواستم بدونم واقعا اینجوریه ؟ هیچ راهی نداره ؟ حتی پارتی ؟ حتی دانشگاه مقصد اوکی باشه ؟

eshghe abi
06-10-2012, 22:09
بهترین و روان ترین (فهمش راحت باشه) و کاملترین ترجمه فیزیک هالیدی از کی هست و چه انتشاراتی؟

mohammad varaste
07-10-2012, 13:03
من امسال کنکور دارم و با توجه به اینکه سهمیه دارم خودم احتمال میدم تهران در بیام .
اما یه سوال
راست میگن که مثلا اگه کسی دانشگاه خواجه نصیر دربیاد باید همش درس بخونه
یا اینکه میگن بچه هاش خیلی زرنگن و کسی که با سهمیه میره این دانشگاه یا دانشگاه تهران خیلی زود کم میاره و اخراج میشه ؟
کلا تو دانشگاه بیشتر از زمان مدرسه درس میخونن یا کمتر ؟
نظرتون درمورد دانشگاه شهید عباسپور چیه ؟
آدرس دقیقش رو کسی میدونه ؟

omidsarab
07-10-2012, 13:15
نتایج نیمه متمرکز کی میاد؟
کسی میدونه آیا؟

12p
07-10-2012, 14:40
بهترین و روان ترین (فهمش راحت باشه) و کاملترین ترجمه فیزیک هالیدی از کی هست و چه انتشاراتی؟
از انتشارات نوپردازان و ترجمه اساتید:کلاه چی،پاشایی راد،ابوکاظمی.

اگر فنی مهندسی هستی باید اون جلد جگری رو بگیری خودش روش نوشته اما اگر نه علوم پایه ای آبی باید بگیری چون فقط فصل اول که مکانیکه با هم یکیه اما بقیه فصول با هم فرق دارن.

12p
07-10-2012, 14:45
من امسال کنکور دارم و با توجه به اینکه سهمیه دارم خودم احتمال میدم تهران در بیام .
اما یه سوال
یا اینکه میگن بچه هاش خیلی زرنگن و کسی که با سهمیه میره این دانشگاه یا دانشگاه تهران خیلی زود کم میاره و اخراج میشه ؟
درباره بقیه سوالات چیزی نمی دونم اما اینو خیلی خیلی خوب میدونم که کلا تو دانشگاه باید 100برابر مدرسه درس بخونی چون اینو خودم از نزدیک لمس کردم!!!!:24:

ALt3rnA
07-10-2012, 17:05
اما یه سوال
بله من با اینکه تازه دانشگاهم شروع شده ولی واقعا دارم همه اش درس میخونم . نه به شدت کنکور ولی از مدرسه خیلی بیشتر
اصلا ازین خبرا نیست که بزارن بخوری و بخوابی . حتی آزاد ! به خصوص آزاد تهران جنوب که امتحانای سختی میگیره

عباس پور رو هم شدیدا در شرق تهران
شما ایستگاه فرهنگسرا پیاده میشی و سوار تاکسی های شهرک شهید بهشتی میشی . 10 دقیقه بعد از کنار عباس پور رد میشی

Bahman No1
07-10-2012, 22:36
سلام.
امروز نتایج تکمیل ظرفیت پزشکی دانشگاه آزاد که اعلام شده نتیجه خواهر زاده من اینی شده که توی عکس میبینید. میشه بگید دقیقا چه معنی میده ؟ یعنی الان میتونه بره ثبت نام کنه و معنی ردیف 82 یعنی چی ؟
مرسی. اینم عکس:

hassanshaikhi
07-10-2012, 22:52
سلام.
امروز نتایج تکمیل ظرفیت پزشکی دانشگاه آزاد که اعلام شده نتیجه خواهر زاده من اینی شده که توی عکس میبینید. میشه بگید دقیقا چه معنی میده ؟ یعنی الان میتونه بره ثبت نام کنه و معنی ردیف 82 یعنی چی ؟
مرسی. اینم عکس:
عکسی نیست دوباره بزاریدش

Bahman No1
07-10-2012, 23:02
آقا شرمنده سرعتم خیلی پایینه... نتونستم عکس بذارم

اینم متنش : نتيجه: ذخيره رديف 82 در انتخاب اول رشته پزشكي-دكتراي حرفه اي واحد پزشكي تهران

alavi71
08-10-2012, 13:04
آقا شرمنده سرعتم خیلی پایینه... نتونستم عکس بذارم

اینم متنش : نتيجه: ذخيره رديف 82 در انتخاب اول رشته پزشكي-دكتراي حرفه اي واحد پزشكي تهران

سلام دوست من
اگر در نتیجه اون نوشته باشد قبولی خب میتونه ثبت نام کند
اگر مردئود زده باشد هم که هیچی قبول نشده است

morix_001
08-10-2012, 21:08
سلام .
دوستان یکی به من کمک کنه ! یعنی به من که نه ! من مشکلی ندارم اما یکی از فامیلامون آی تی غیر انتفاعی قزوین قبول شده . بدجوری پشیمونه و میخواد بیاد تهران
اصلا قضیه تکمیل ظرفیت چیه ؟ کی میاد ؟ کجا میاد ؟ باید چی کار کنه ؟ کلا من هیچی از تکمیل ظرفیت نمیدونم ولی این فامیلمون تمام امیدش به ما هست . در ضمن این و هم بگم که تنها چیزی که میتونست تهران قبول شه پیام نور بود !!
ممنون میشم یکی کامل بگه این تکمیل ظرفیت یعنی چی اصلا ؟

mohammad varaste
08-10-2012, 22:46
سوال دارم در مورد دانشگاه های تهران
راستش میخوام بدونم توی کدوم دانشگاه فعالیت های سیاسی بیشتری انجام میشه ؟
و کدوم دانشگاه خوابگاه های خوبی داره ؟

morix_001
09-10-2012, 06:55
به نظر من جفتش علم و صنعت (البته بستگی داره منظورت از سیاست کدوم وری باشه ! )! آقا یکی جواب ما رو هم بده

xerxes again
09-10-2012, 12:50
به نظر من جفتش علم و صنعت (البته بستگی داره منظورت از سیاست کدوم وری باشه ! )! آقا یکی جواب ما رو هم بده

نه باو
سیاسی ترین دانشگاه همیشه امیرکبیر و تهران بودن.

mohammad varaste
09-10-2012, 14:58
منظورم قطعا ساندیس خورها نیست:sq_24:

خواجه نصیر چی ؟ بچه هاش چجورن ؟

من این همه دارم درس میخونم به عشق یه دانشگاه سیاسی تو تهران:sq_8:

وگرنه تو همین اهواز دوتا دانشگاه عالی هست.

شنیده بودم بچه های شهید عباسپور هم سیاسین درسته ؟

morix_001
09-10-2012, 20:17
ببین باور کن من زیاد از سیاسیش سر در نمیارم . چون اصلا بخاطر این چیزا انتخاب رشته نکردم .
بیشتر منظورم سوال دومیت بود ! یعنی خوابگاه . تعریف خوابگاه علم و صنعت و خیلی شنیدم . از لحاظ غذا هم فکر کنم تو ایران اولا . هر وعدشون 2 نوع غذا میدن و انصافا هم خوب میپزن ... آقا کسی جواب ما رو نمیده ؟؟؟ تکمیل ظرفیت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alavi71
09-10-2012, 22:20
ببین باور کن من زیاد از سیاسیش سر در نمیارم . چون اصلا بخاطر این چیزا انتخاب رشته نکردم .
بیشتر منظورم سوال دومیت بود ! یعنی خوابگاه . تعریف خوابگاه علم و صنعت و خیلی شنیدم . از لحاظ غذا هم فکر کنم تو ایران اولا . هر وعدشون 2 نوع غذا میدن و انصافا هم خوب میپزن ... آقا کسی جواب ما رو نمیده ؟؟؟ تکمیل ظرفیت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
تکمیل ظرفیت در مورد رشته های هست که یا دانشگاه ظرفیتش رو بالا برده باشه.
و یا ظرفیتش تکمیل نشده یعنی تعداد افرادی که اون رو انتخاب کردند کمتر از ظرفیتش باشه
پس منتظر رشته ها تعداد و شهر در تکمیل ظرفیت باشید

موفق باشید

ALt3rnA
09-10-2012, 22:40
از نظر سیاسی که هیچ دانشگاهی به اندازه علم و صنعت شخصیت سیاسی تولید نکرده !
از احمدی نژآد و زنش بگیرید تا علی مطهری و محسن رضایی و ....
همه ساندیسی البته :دی

از لحاظ خوابگاه هم واقعا علم و صنعت از بقیه دانشگاها لااقل تو زمینه ی خوابگاه سره !
بچه های ما که خوابگاه میرن واقعا راضین هم از محیط هم از غذا
سال اولیا میرن خوابگاه حکیمیه که از لحاظ امکانات همون اول همه چی رو دارید ! از استخر تو خود خوابگاه و سایت کامپیوتر و کتاب خونه و اینترنت گرفته تا بقیه چیزا

Retired User
09-10-2012, 23:03
آقا تغییر رشته چه طوریه ؟
معماری داره پدرم در میاد

alavi71
09-10-2012, 23:09
آقا تغییر رشته چه طوریه ؟
معماری داره پدرم در میاد

سلام ترم چند هستید؟
اگر در انتخاب رشته انتخابهای بعد رو قبول شده باشید میتونید تغییر بدهید

mohammad varaste
09-10-2012, 23:17

از لحاظ خوابگاه هم واقعا علم و صنعت از بقیه دانشگاها لااقل تو زمینه ی خوابگاه سره !
سال اولیا میرن خوابگاه حکیمیه که از لحاظ امکانات همون اول همه چی رو دارید ! از استخر تو خود خوابگاه و سایت کامپیوتر و کتاب خونه و اینترنت گرفته تا بقیه چیزا
راستش من شنیدم میگن آدمای سپاهی و ساندیسخورها و....
توی علم و صنعت زیاد رفت و آمد میکنن .
که من خودم بعید میدونم بتونم با این چیزا کنار بیام.

اما اگه میشه در مورد خواجه نصیر و شهید عباسپور هم بگو.
دانشگاه تهران هم درموردش بگو(البته خیلی بعید بتونم تو دانشگاه تهران در بیام :sq_8:)
بعدشم خوابگاه های دانشجویی توی خود اطراف دانشگاه ها هستن یا دورن ؟

Retired User
10-10-2012, 10:56
سلام ترم چند هستید؟
اگر در انتخاب رشته انتخابهای بعد رو قبول شده باشید میتونید تغییر بدهید

ترم 1
بله همه مهندسی ها رو روزانه قبول شدم
کی باید درخواست بدم؟
هنوز 100% مطمئن نیستم

alavi71
10-10-2012, 13:23
ترم 1
بله همه مهندسی ها رو روزانه قبول شدم
کی باید درخواست بدم؟
هنوز 100% مطمئن نیستم

خب از روی کارنامه نهاییی که روی سایت سنجش هست
ببینید چخ اولویت های بعدی رو قبول شدید
برای انتقال میگویند باد حدود 24 واحد در دانشگاه قبولی اولیه بگزاریند سپس منتقل میشوید
شما از دانشگاه مبدا برای این کار سوال نمایدد
موفق باشید

mohammad varaste
10-10-2012, 18:20
راستی من علاقه شدید به کار توی شهرداری ها و استانداری ها دارم به نظرتون چه رشته ای توی اینجور جاها میپذیرن ؟

xerxes again
10-10-2012, 18:27
راستش من شنیدم میگن آدمای سپاهی و ساندیسخورها و....
توی علم و صنعت زیاد رفت و آمد میکنن .
که من خودم بعید میدونم بتونم با این چیزا کنار بیام.

اما اگه میشه در مورد خواجه نصیر و شهید عباسپور هم بگو.
دانشگاه تهران هم درموردش بگو(البته خیلی بعید بتونم تو دانشگاه تهران در بیام :sq_8:)
بعدشم خوابگاه های دانشجویی توی خود اطراف دانشگاه ها هستن یا دورن ؟

ببین اینجوری نیست که تو یه دانشگاه فقط یه تیپ آدم باشن تو یکی دیگه فقط یه تیپ دیگه. در همه
در ضمن بعد از سال 88 دانشگاه سیاسی رو ببوس بزار کنار. تکونم نمیزارن بخوری تو همه دانشگاها. قبل 88 نمیدونی امیرکبیر چه میکردن. ولی الان دیگه هیچ کاری عمرا نمی تونی بکنی. تو هیچ دانشگاهی.
عباسپور و خواجه نصیر چون شرایطشون با بقیه دانشگاها فرق میکنن کلا از این خبرا نیس.
عباسپور که مال وزارت نیروئه. به نظرت می تونه سیاسی باشه؟
خواجه نصیر دانشگاه آزادیه ولی به خاطر شرایطش عمرا سیاسی نیست.
بهت پیشنهاد میدم این مسئله رو فراموش کنی. چون فاتحه و صلواتشو 88 فرستادن رفت

Retired User
10-10-2012, 21:05
خب از روی کارنامه نهاییی که روی سایت سنجش هست
ببینید چخ اولویت های بعدی رو قبول شدید
برای انتقال میگویند باد حدود 24 واحد در دانشگاه قبولی اولیه بگزاریند سپس منتقل میشوید
شما از دانشگاه مبدا برای این کار سوال نمایدد
موفق باشید

اوه اوه
اگه من بتونم 24 واحد رو پاس کنم دیگه دلیلی برای تغییر رشته نیست دی:
آدم واقعا حیفش میاد همچین رشته ای رو ول کنه مثلا کامپیوتر بخونه

پس یه سال وقت دارم بیشتر بررسی کنم

ممنون بهر حال

sarina_zh
11-10-2012, 02:36
با سلام
دوستان توی کارنامه ی سراسری من از انتخاب رشته ی 20 تا 34 که رشته های پیام نور بودم عدد 1 گذاشتن که یعنی
مفهوم عدد 1 (يك) بمنزله عدم دارابودن شرايط و ضوابط اختصاصي مندرج در دفترچه‌هاي راهنما و برگ راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون سراسري سال 1391 براي انتخاب رشته مربوط مي‌باشد (نظير تكرار كد رشته انتخابي ، عدم رعايت جنسيت پذيرش ، عدم توجه به ضوابط رشته‌هاي داراي شرايط خاص براي رشته مذكور و...).

در صورتیکه من چک کردم هیچ مشکلی نداشت از هر لحاظ باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟ کسی میتونه راهنماییم کنه؟

ariajoker
11-10-2012, 11:30
سلام دوستان کسی میدونه رتبه اخرین فرد قبول شده ی معماری جندی شاپور چه روزانه چه شبانه حدودا چند بوده ؟

alavi71
11-10-2012, 12:39
با سلام
دوستان توی کارنامه ی سراسری من از انتخاب رشته ی 20 تا 34 که رشته های پیام نور بودم عدد 1 گذاشتن که یعنی
مفهوم عدد 1 (يك) بمنزله عدم دارابودن شرايط و ضوابط اختصاصي مندرج در دفترچه‌هاي راهنما و برگ راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون سراسري سال 1391 براي انتخاب رشته مربوط مي‌باشد (نظير تكرار كد رشته انتخابي ، عدم رعايت جنسيت پذيرش ، عدم توجه به ضوابط رشته‌هاي داراي شرايط خاص براي رشته مذكور و...).

در صورتیکه من چک کردم هیچ مشکلی نداشت از هر لحاظ باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟ کسی میتونه راهنماییم کنه؟

سلام دوست من
اگر تکراری بودن اجازه ثبت رو سییت منمیدهد
شما احتنمالا شهرهایی رو که زدید در منطقه شما نبوده
یعنی طبق دفتر چه در صفحات اخر شما مجاز به انتخاب شهرهایی هستید که در نزدیکی شهر محل سکونت شما باشد.
شهرهایی مجاز بریا انتخاب رو هم نوشته-چک کنید

موفق باشید

alavi71
11-10-2012, 12:40
اوه اوه
اگه من بتونم 24 واحد رو پاس کنم دیگه دلیلی برای تغییر رشته نیست دی:
آدم واقعا حیفش میاد همچین رشته ای رو ول کنه مثلا کامپیوتر بخونه

پس یه سال وقت دارم بیشتر بررسی کنم

ممنون بهر حال

از دانشگاهتون در مورد تعداد واحدها بپرسید
میتونید سال دیگه کنکور بدهید در رشته دلخواه

sarina_zh
11-10-2012, 14:27
سلام دوست من
اگر تکراری بودن اجازه ثبت رو سییت منمیدهد
شما احتنمالا شهرهایی رو که زدید در منطقه شما نبوده
یعنی طبق دفتر چه در صفحات اخر شما مجاز به انتخاب شهرهایی هستید که در نزدیکی شهر محل سکونت شما باشد.
شهرهایی مجاز بریا انتخاب رو هم نوشته-چک کنید

موفق باشید

سپاسگزارم از شما احتمالا همین هستش که فرمودید

xerxes again
11-10-2012, 18:29

البته هیچ دانشگاهی شخصیت سیاسی به اندازه امیرکبیر تربیت نکرده ها. از ضرغامی بگیر تا خیلی از کسایی که تو voa و bbc حرف میزنن.
ولی خوب همون طور که گفتم دیگه سیاسی بازی تو دانشگاه به ملکوت پیوست.

خوابگاه های علموصو نمیدونم ولی غذاش هفته اول خوب بود ولی من الان با 3 تا نوشابه میدمش پایین.

Tabasom.Sweet
13-10-2012, 00:06
سلام بچه ها ، خسته نباشید :)

کسی میدونه شخصی با رتبه حدود 3800 (سه هزار وهشتصد) منطقه 3 ، معدل کتبی 19.11( نوزده ممیز یازده ) احتمال قبولی در پزشکی بین الملل واحد های

تهران،شهید بهشتی، شیراز، ساری ، گیلان رو داره؟

البته عنوان دیپلمش ریاضی فیزیک هست و در کنکور تجربی شرکت کرده بود.

p30v
13-10-2012, 22:19
سلام من یه سوالی برام پیش اومده که خیلی برام مهمه.من عاشق دارو و پزشکی هستم .می خواستم بدونم می شه مثلا پزشکی ازاد خوند و دارو دولتی؟همزمان؟
یا مثلا اگه شرایط خاص داشته باشی (مثل رتبه برتر و..)هر دو رشته رو تو دولتی خوند؟
مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییی

baran_bahar
13-10-2012, 22:51
می شه به تکمیل ضرفیت کارشناسی ارشد سراسری امیدی داشت ؟؟
اگر یه شهر قبول بشیم ، می شه تو تکمیل ضرفیت شهر دیگرو انتخاب کرد ؟
طبق اخبار منتشر شده قبول شده ها هم مجازن . حالا الویت چه جوریه ؟ با قبول شده هاست یا جدیدا ؟

alavi71
14-10-2012, 18:16
سلام بچه ها ، خسته نباشید :)

کسی میدونه شخصی با رتبه حدود 3800 (سه هزار وهشتصد) منطقه 3 ، معدل کتبی 19.11( نوزده ممیز یازده ) احتمال قبولی در پزشکی بین الملل واحد های

تهران،شهید بهشتی، شیراز، ساری ، گیلان رو داره؟

البته عنوان دیپلمش ریاضی فیزیک هست و در کنکور تجربی شرکت کرده بود.

سلام دوست من
احتمالش 100 درصد هست

alavi71
14-10-2012, 18:18
می شه به تکمیلضرفیت کارشناسی ارشد سراسری امیدی داشت ؟؟
اگر یه شهر قبول بشیم ، می شه تو تکمیلضرفیت شهر دیگرو انتخاب کرد ؟
طبق اخبار منتشر شده قبول شده ها هم مجازن . حالا الویت چه جوریه ؟ با قبول شده هاست یا جدیدا ؟

سلام دوست من
احتمال قبولی بستگی داره که چه تعداد شهر و چه رشته هایی رو امسال واسه تکمیل ظرفیت گذاشته باشند اگر رشته های خوبی باشه و تعداد زیاد امید هست.
ولی اگر کم باشند کار سخت میشه چون شرکت کننده در ائون هم زیاد هست
اولویت با رتبه بهتر هست
موفق باشید

omidsarab
15-10-2012, 12:45
سلام دوست من
احتمالش 100 درصد هست
واقعا؟
دوستم با معدل 16.5 و رتبه 2800 منطقه سه
پزشکی ارس قبول میشه؟

Tabasom.Sweet
15-10-2012, 13:38
سلام دوست من
احتمالش 100 درصد هست

مرسی از راهنمایی شما ، من این سوال رو از بخش پاسخگویی سایت شیمانا ( یه سایت کنکوری و برگزارکننده ی ازمونهای قلم چی و امتحان های مجازی و .. بیشتر برای بچه های خارج از کشوره ) پرسیدم

گفتن احتمالش خیلی ناچیزه!!! بخاطر رتبه؟

خبرگزاری ها زده بودن امروزجوابهای چند برابر ظرفیت نیمه حضوری میاد ، من خودم تو مهر و ایسنا خوندم ولی نمی دونم چرا نیومد؟؟

Tabasom.Sweet
15-10-2012, 13:44
واقعا؟
دوستم با معدل 16.5 و رتبه 2800 منطقه سه
پزشکی ارس قبول میشه؟

با اطلاعاتی که تا حالا از طریق پرسش جمع کردم ، خدا روشکردوستتون معدلش بالاتر از حداقل هست ، حداقل معدل کتبیدیپلم باید بالای 16 باشه

البته دروس اختصاصی هم مثل ریاضی فیزیک شیمی باید بالای 16 باشه ، البته میگن سر این ریز نمرات خیلی سخت نمی گیرن پردیس بین الملل تهران یکم سخت گیرتره

و اینکه دوستتون رتبه ی خوبی هم دارن ، البته مثل اینکه در پذیرش بین الملل سهمیه وبومینشینی تاثیری نداره

اگر سهمیه رو تاثیر بدن که دوستتون واقعا شانس خوبی داره چون قشر کمی از بچه های منطقه سه هستنکه توان پرداخت چنین هزینه ای رو داشته باشن ایشالا قبول می شه

ar2006
15-10-2012, 14:24
سلام دوستان
کسی میدونه پزشکی ازاد نجف اباد چند نفر را در تکمیل ظرفیت اعلام کرده؟

omidsarab
15-10-2012, 21:13
با اطلاعاتی که تا حالا از طریق پرسش جمع کردم ، خدا روشکردوستتون معدلش بالاتر از حداقل هست ، حداقل معدل کتبیدیپلم باید بالای 16 باشه

البته دروس اختصاصی هم مثل ریاضی فیزیک شیمی باید بالای 16 باشه ، البته میگن سر این ریز نمرات خیلی سخت نمی گیرن پردیس بین الملل تهران یکم سخت گیرتره

و اینکه دوستتون رتبه ی خوبی هم دارن ، البته مثل اینکه در پذیرش بین الملل سهمیه وبومینشینی تاثیری نداره

اگر سهمیه رو تاثیر بدن که دوستتون واقعا شانس خوبی داره چون قشر کمی از بچه های منطقه سه هستنکه توان پرداخت چنین هزینه ای رو داشته باشن ایشالا قبول می شه
پزشکیش نه ولی داروسازی ارس برا مصاحبه قبول شده چه چیزهایی مهمه براش بگم تو مصاحبه ی دانشگاه بین الملل هم مباحث دینی می پرسن یا نه؟