PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ انتخاب رشته ی کنکوری های 91 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

nahid totti_emo
12-09-2012, 17:21
داداش غیر انتفاعی داریم تا غیر انتفاعی . به طور کلی سطح غیر انتفاعی از پیام نور هم بالاتره !

آبجي هستم :d اين موسسه ي غير انتفاعيه. خيليا ميگن غيرانتفاعي واقعا در پيت و داغونه و ارزش نداره وبا مدركش هيجا كار نميدن...

omidsarab
12-09-2012, 17:24
سلام من امسال سال دومی بود که کنکور دادم از طرف نظام وظیفه مشکلی ندارم اگه برم پیام نور سال دیگه می تونم کنکور بدم و برم روزانه؟

A.N.A.P
12-09-2012, 17:25
آبجي هستم :d اين موسسه ي غير انتفاعيه. خيليا ميگن غيرانتفاعي واقعا در پيت و داغونه و ارزش نداره وبا مدركش هيجا كار نميدن...

شرمنده آبجی :دی خب اون توتی رو بردار سوتفاهم نشه :دی !
راستش من اولین باره دارم اینو میشنوم ! الان من یه نفر رو میشناسم که مکانیک شریف خونده الان داره تاکسی میرونه ! اینو گفتم که بدونی الان دوره مدرک گرایی نیست . دوره ای هست که میبینن چند مرده حلاجی !

Alireza SM
12-09-2012, 17:27
آخه از هر کس پرسیدم گفت فکر نکنم همینجوری راحت بگن برو یه دانشگاه غیرانتفاعی.ورودی و اینا میخواد دیگه؟!
به من گفتن که کاردانی به کارشناسی از کنکور سراسری راحتتره.واسه همین اگرم قرار باشه کاردانی بخونم برق یا عمران یا مکانیک میخونم چون نمیخوام رشته ای که دوست ندارم رو بخونم

اون هرکسی که ازش پرسیدی به کنکور و اطلاعیه های سنجش آگاهی داشتن همگی ؟
به حرف مردم کاریت نباشه؛ حتی سازمان سنجش اگه نزاره باز هم دانشگاه های غیرانتفایی حق دارن برای تکمیل صندلی های خالی خودشون هرکاری لازم باشه بکنن. توی شهر ما دانشگاه غیرانتفایی بود که پارسال رشته آموزش زبان انگلیسی رو بدون هیچ کنکور و امتحانی در مقطع کارشناسی پذیرش کرد.
این رشته هایی که اسم بردی همشون کاردانی به کارشناسیشون سخته و دلیلش هم ظرفیت کمشون هست. مخصوصا اون مکانیک رو فکر کنم کمتر دانشگاه آزاد یا غیرانتفایی باشه که داشته باشه حتما باید خوب درس بخونی که کارشناسیتو بتونی سراسری قبول بشی. ضمنا بستگی به این داره که تا اوایل مهر چقدر ظرفیت از چه رشته هایی وجود داشته باشه توی دانشگاه محل سکونتت.

Alireza SM
12-09-2012, 17:31
سلام من امسال سال دومی بود که کنکور دادم از طرف نظام وظیفه مشکلی ندارم اگه برم پیام نور سال دیگه می تونم کنکور بدم و برم روزانه؟

اگه قبل از این در رشته ای تحصیل نکرده باشی آره میتونی

moraddad
12-09-2012, 17:32
به پیج فقط تو علم و صنعته که ... تو فیس بوکم سر بزن آشنا می شی

بچه هایی که علم و صنعت اوردن ، برای آشنایی همینو بخونن حساب کار دستشون میاد ! :) ادمین های پیج هم آشنان ، صحت و سقم همه پستا تایید میشه ! :دی

فقط یه نکتــه که الان به ذهنم میرسه در مورد این اردوی معارفه ای که میبرن .... من خودم مصدوم بودم اون موقع :دی نرفتم .... به شمام توصیه میکنم بپیچونین !! اگه تهرانی نیستین و خوابگاه میخواین بگیرین چرا .... برین شاید یذره واسه انتخاب هم اتاقی بتونه کمک کنه .... ولی دیگه هیچ فایده ای نداره ! میبرنتون نزدیکای لواسون ، چادر اینا میزنن تا صبح میلرزین از سرما ! :دی نماز شب و صبح بیدارتون میکنن با جماعت فیضشو ببرین! شست و شوی مغزی و اینام که دیگه بحثش نیست اصلا ! :)

ولی کلا دانشگاه خوبیه .... :دی

nahid totti_emo
12-09-2012, 17:32
شرمنده آبجی :دی خب اون توتی رو بردار سوتفاهم نشه :دی !
راستش من اولین باره دارم اینو میشنوم ! الان من یه نفر رو میشناسم که مکانیک شریف خونده الان داره تاکسی میرونه ! اینو گفتم که بدونی الان دوره مدرک گرایی نیست . دوره ای هست که میبینن چند مرده حلاجی !

مگه فقط داداشا عشق سري آ و اتزوري و توتي ميشن :D ايشالله ك همينطور باشه..مرسي از كمكت

roham_06
12-09-2012, 17:33
دانشگاه تهرانی نبود؟؟؟

Alireza SM
12-09-2012, 17:41
برای ثبت نام باید بریم توی دانشکده ای که قبول شدیم یا محل دیگه ای در دانشگاه هست برای ثبت نام ؟

M E S S I_2
12-09-2012, 18:06
برای ثبت نام باید بریم توی دانشکده ای که قبول شدیم یا محل دیگه ای در دانشگاه هست برای ثبت نام ؟

من که وقتی قبول شدم رفتم آموزش محل دانشکدم....اونجام خودشون همه چیو بهم توضیح دادن و...

eblisandenzo
12-09-2012, 18:06
بچه ها یه نظر سنجی !
من دوستم ( دختر هست ) پارسال 3700 شد و بخاطر انتخاب رشته بد مردود شد ! آزاد پلیمر علوم تحقیقات قبول شد و رفت اونجا و امسال دوباره کنکور داد و الان حسابداری علم و فرهنگ قبول شده ! ...
شما اگه جاش بودید کدوم رو میرفتید ؟!
هم از نظر مدرک و بازار کار و هم از نظر هزینه تحصیل ...

ببین بستگی داره به طرف ! اینکه چند مرده حلاج باشه ! رشته حسابداری رشته نون دراری هستش !
میشه با فوق دیپلمش کار کرد و نون دراورد !

رشته پلیمر یه رشته جدید (( در ایران)) و نو هستش ! خیلی جای کار داره ! ضمن اینکه هر دانشگاهی پلیمر نداره ! اگه طرف واقعا درسخون باشه به خیلی جاهای خوب میرسه! به راحتی میتونه از دانشگاهای خارج پذیرش بگیره ! خلاصه رشته خوبی هستش !

دخترهم که هست ! پس زیاد به فکر کار نیست ! ضمن اینکه 1 سال هم خونده ! بگو همون علوم تحقیقات رو بچسبه !

سلام دوستان. شايد سوالم تكراري باشه.ااما واقعا نيازمند راهنماييتون هستم.من موسسه ي غيرانتفاعي پويندگان چالوس صنايع قبول شدم. و آزاد هم عمران چالوس. الان نميدونم كدوم رو برم. از طرفي همه ميگن موسسه غيرانتفاعي بدرد نميخوره و بي نظمه و مدركش اعتبار نداره. از طرفي هم ميگن ازاد بي اعتباره.ميخوام بدونم نظر شما چيه؟ ايا واقعا موسسه غيرانتفاعي از سطح علمي پاييني برخورداره؟؟ ايا مدركش بي اعتباره؟؟ در ضمن نظر خودم اينه كه يك سال بمونم و سال ديگه كنكور بدم.اما با اين وضع وجود ميترسم شرايطي پيش كه نتونم سال ديگه دانشگاه برم يا قبول نشم..... واقعا نيازمند كمك ها و نظراتتونم. (ازاد يا غيرانتفاعي؟):worried::worried::blush:

دوست عزیز متاسفانه موسسات بار علمی چندانی ندارن ! فقط چندتا غیر انتفاعی هستن که دانشگاه هستن و مدرک معتبری دارند ! والا من زیاد از آزاد چالوس اطلاع ندارم !
اما یه چیزی! اگه واقعا میخوای بری دانشگاه و اصلا تو کتت نمیره یه سال بمونی برو آزاد ! چون فکر میکنم سطح آزاد اون جا از این غیر انتفاعی که گفتی بالاتر باشه !
ببین الان خیلی ها میگن فرق نمیکنه مدرک از کجا بگیری و این حرفا ....!
اما اینا هنوز وارد دانشگاه نشدن و بازار کار رو ندیدن ! با اینکه خیلی شرکتها خصوصی هستن اما هنوز نوع دانشگاه مهمه! نمیگم همه جا ! اما هست ! خیلی زیاد هم هست!

اما یه نصیحت برادرانه ! بشین بخون واسه سال بعد ! الان شاید همه بهم حمله کنن و بگن چرا اینو میگی ! اما خداییش به نظر خودم ارزشش و نداره ! من هم 1 سال پشت کنکور موندم ! سال اولی که موندم هم وضعیت قبولیم شبیه وضعیت قبولی های شما بود !

ALt3rnA
12-09-2012, 18:12
بچه هایی که علم و صنعت اوردن ، برای آشنایی همینو بخونن حساب کار دستشون میاد ! :) ادمین های پیج هم آشنان ، صحت و سقم همه پستا تایید میشه ! :دی

فقط یه نکتــه که الان به ذهنم میرسه در مورد این اردوی معارفه ای که میبرن .... من خودم مصدوم بودم اون موقع :دی نرفتم .... به شمام توصیه میکنم بپیچونین !! اگه تهرانی نیستین و خوابگاه میخواین بگیرین چرا .... برین شاید یذره واسه انتخاب هم اتاقی بتونه کمک کنه .... ولی دیگه هیچ فایده ای نداره ! میبرنتون نزدیکای لواسون ، چادر اینا میزنن تا صبح میلرزین از سرما ! :دی نماز شب و صبح بیدارتون میکنن با جماعت فیضشو ببرین! شست و شوی مغزی و اینام که دیگه بحثش نیست اصلا ! :)

کلی به اشتیاقم افزودی جون داداش :دی
با این تفاسیر بریم دنبال انتقالی به خواجه نصیر و بهشتی و اینا ! :-"

نوشته اجباریه ! میشه پیچوند ؟ مثلا من برنامه ربزی کنم پام دو سه روز قبلش بشکنه ! هوم ؟ : دی

r&min
12-09-2012, 18:13
ورودتو به علم و صنعت تسلیت می گم :دی

پارسالم همین بلا رو سرم اوردی علی !اول که رو نکردی چه فاجعه ای قراره اتفاق بیفته منو تشویق کردی، بعد که علموص قبول شدم گفتی تسلیت میگم :27:

نمی شد همون اول میگفتی؟؟؟:19:

من هم صمیمانه تسلیت میگم به این دوستان .
توصیه میکنم اگه تهرانی هستین اردو رو نرین که دهنتون سرویسه اساسی!

fmpr
12-09-2012, 18:15

واسه ما ( بهشتی ) یه سالن تربیت بدنی(سالن بسکتبال ) رو گذاشته بودن واسه ثبت نام کلی ... بعدش میرفتی دانشکده ت و برنامه کلاس ها و اینا رو میگرفتی ...

morix_001
12-09-2012, 18:17
منم خیلی دوست دارم بپیچونم . امکان داره ؟ دقیقا 29 عروسی فامیلمونه و خیلی دوست دارم اونجا باشم ولی مثل اینکه از 28 تا 30 دانشگاه علم و صنعت اردو گذاشته !!! یه ذره بیشتر توضیح میدی ؟

r&min
12-09-2012, 18:26
منم خیلی دوست دارم بپیچونم . امکان داره ؟ دقیقا 29 عروسی فامیلمونه و خیلی دوست دارم اونجا باشم ولی مثل اینکه از 28 تا 30 دانشگاه علم و صنعت اردو گذاشته !!! یه ذره بیشتر توضیح میدی ؟

تشریف میبرید ثبت نام میکنید 3 شنبه صبح بعدم خیلی شیک برمیگردین منزل
از 30 ام به بعدم هر وخ رفتی دانشگاه برو اموزش دانشکده از خانوم تورانی کارتت و بگیر.

morix_001
12-09-2012, 18:33
مرسی ! احتمالا همین کارو بکنم

amir_70
12-09-2012, 18:38
اقا دانشگاه شيراز نبود؟ 2 نفر دربست:دي

Sent from my Xperia Pro using Tapatalk 2

M A M M U T
12-09-2012, 18:57
آقا من اینو دو بار دیگه هم نوشتم کسی جواب ندا...من پزشکی شیراز نیمسال دوم قبول شدم حالا دو تا سوا:
1-من باید مثل بقیه که نیمسال اول قبول شدن برم ثبت نام؟؟؟
2-ثبت نام اینترنتی فرقی با عادی نداره؟ یعنی اگه اینترنتی ثبت نام کنم دیگه لازم نیست تا شیراز برم؟؟؟
3-این تعهد نامه ی محضری خیلی جدیه؟؟حتما باید برم دفترخانه؟؟؟

M . Sayid
12-09-2012, 19:09

این آقا سامی از بچه های مورد تائیده !! بچسبید ولش نکنید !! خر علم و صنعته بدون شک و شبهه ای ( خر یعنی خرخون چیز دیگه برداشت نکنید ) :دی

xerxes again
12-09-2012, 19:20
پارسالم همین بلا رو سرم اوردی علی !اول که رو نکردی چه فاجعه ای قراره اتفاق بیفته منو تشویق کردی، بعد که علموص قبول شدم گفتی تسلیت میگم :27:

نمی شد همون اول میگفتی؟؟؟:19:

من هم صمیمانه تسلیت میگم به این دوستان .
توصیه میکنم اگه تهرانی هستین اردو رو نرین که دهنتون سرویسه اساسی!
آقا مگه اونجا کتک میزنن؟
یه شیر پاک خورده بیاد این علموص رو واسه ما بشکافه ببینم چی میگذره اون تو. ALt3rna مثه این که اینجا روضمونم گرفتن. شما چیه علموص قبول شدین؟
بابا ما رو اذیت نکینین بزرگ میشم میرم بچه ها رو اذیت میکنم. گناهش گردن شما.
کلا تو اون پیج فیس بوک که فقط ایرادای بنی اسرائیلی گرفتن. به داداشم نشون دادم گفت اینا نقل و نبات تو امیرکبیر. بقیه دانشگاهام همین طور.
واسه من از همه مهم تر امکانات ورزشیش و دار و درختش بود. نگین اونام گل مصنوعیه.

Headphone
12-09-2012, 19:24
آقا من الان یه چیزی شنیدم اصن باورم نمیشه

میگن قراره ورودی های جدید امیرکبیر رو تفکیک جنسیتی کنن ! یعنی روز های فرد و زوج و از این حرفا !!

واقعیت داره ؟!!! :18:

xerxes again
12-09-2012, 19:57
میگن قراره ورودی های جدید امیرکبیر رو تفکیک جنسیتی کنن ! یعنی روز های فرد و زوج و از این حرفا !!

از کجا شنیدی؟ حالا مگه واسه دختر میری دانشگاه؟:31:
در کل امیرکبیریا شاید شماره گذاری کنن که ببینن که داره فعالیت سیاسی میکنه ولی از این کارا بعیده بکنن. شایدم کردن. خدا رو چه دیدی.
این منشور اخلاقی علموص نوشته استعمال دخانیات در کلاسها، خوابگاه و محیط های عمومی دانشگاه ممنوع است.
پ کجا بکشیم؟

r&min
12-09-2012, 20:00
آقا مگه اونجا کتک میزنن؟
یه شیر پاک خورده بیاد این علموص رو واسه ما بشکافه ببینم چی میگذره اون تو. ALt3rna مثه این که اینجا روضمونم گرفتن. شما چیه علموص قبول شدین؟
بابا ما رو اذیت نکینین بزرگ میشم میرم بچه ها رو اذیت میکنم. گناهش گردن شما.
کلا تو اون پیج فیس بوک که فقط ایرادای بنی اسرائیلی گرفتن. به داداشم نشون دادم گفت اینا نقل و نبات تو امیرکبیر. بقیه دانشگاهام همین طور.
واسه من از همه مهم تر امکانات ورزشیش و دار و درختش بود. نگین اونام گل مصنوعیه.

نه اقا اینجوریام نیس ...کلا جو علم و صنعت اینه همه مینالن:31:
عادت میکنی کم کم بش

xerxes again
12-09-2012, 20:07
نه اقا اینجوریام نیس ...کلا جو علم و صنعت اینه همه مینالن:31:
عادت میکنی کم کم بش
جو چیش؟
استاداش مورد دارن یا مسئولین؟
بابا مفصل اطلاعات بدید.
منو کفن کنی بگو کجای کارش میلنگه

moraddad
12-09-2012, 20:11
کلی به اشتیاقم افزودی جون داداش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با این تفاسیر بریم دنبال انتقالی به خواجه نصیر و بهشتی و اینا ! :-"

نه بابا دیگه نمیخواستم تا این حد تاثیرگذار باشم ! :دی

یه سری رفیقام هستن خیلی دیگه افراطی ان !! مثلا واسه فامیلشون انتخاب رشته کرده ، رجایی رو گذاشته بالای علموص واسش !!! تا این حد تنفر دارن ! ولی من منطقی برخورد میکنم با موضوع ! :دی

ببین از نظر علمی نمیشه بحث کرد دربارش ! یه چیز شناخته شده ایه دیگه ! دانشگاه سوم چهارم کشوره ! ولی مساله اینجاس که یه قشر خاصی اینجا قدرت مانور دارن !!! :)

احترام به دانشجو رضایت بخش نیست !! میری سلف غذا بگیری آشپز واست شاخ بازی درمیاره ! حراست وااااقعا زیاده تو محیط ! چند وقت پیش چندتا دخترامون رو چمن جلو دانشکده نشسته بودن ، یارو تاسیساتی (!) با وانت اومده رد شده به اینا گیر داده !!! که این چه وضع نشستنه !!

بخدا اصلا اینا سیاه نمایی نیستا ! آخه وقتی بیای کم کم همین چیزای کوچیک اذیتت میکنه ! ولی اگه زیاد به این چیزا اهمیت ندی و بخوای چهار سال فقط بیای سر کلاس و بری جدا دانشگاه عالی ایه !

حالا به قول دوستمون همه دانشگاه ها این چیزارو شاید داشته باشه کم و زیاد ... ولی من خودم بهشتی و تهران رو با رفیقام رفتم واقعا تفاوت رو احساس کردم ! :دی

بازم میگم از نظر امکانات ، سظح علمی ، وسعت ، دار و درخت اینا عـــالیه علم و صنعت !

بیاین خوش میگذره ! :دی :دی

Headphone
12-09-2012, 20:14
از کجا شنیدی؟ حالا مگه واسه دختر میری دانشگاه؟:31:
در کل امیرکبیریا شاید شماره گذاری کنن که ببینن که داره فعالیت سیاسی میکنه ولی از این کارا بعیده بکنن. شایدم کردن. خدا رو چه دیدی.
این منشور اخلاقی علموص نوشته استعمال دخانیات در کلاسها، خوابگاه و محیط های عمومی دانشگاه ممنوع است.
پ کجا بکشیم؟

نه بابا اصن بحث این چیزا نیست :31:
ولی اگه بخوان این کارو کنن خیلی مسخره میشه دیگه

xerxes again
12-09-2012, 20:20
نه بابا دیگه نمیخواستم تا این حد تاثیرگذار باشم ! :دی

یه سری رفیقام هستن خیلی دیگه افراطی ان !! مثلا واسه فامیلشون انتخاب رشته کرده ، رجایی رو گذاشته بالای علموص واسش !!! تا این حد تنفر دارن ! ولی من منطقی برخورد میکنم با موضوع ! :دی

ببین از نظر علمی نمیشه بحث کرد دربارش ! یه چیز شناخته شده ایه دیگه ! دانشگاه سوم چهارم کشوره ! ولی مساله اینجاس که یه قشر خاصی اینجا قدرت مانور دارن !!! :)

احترام به دانشجو رضایت بخش نیست !! میری سلف غذا بگیری آشپز واست شاخ بازی درمیاره ! حراست وااااقعا زیاده تو محیط ! چند وقت پیش چندتا دخترامون رو چمن جلو دانشکده نشسته بودن ، یارو تاسیساتی (!) با وانت اومده رد شده به اینا گیر داده !!! که این چه وضع نشستنه !!

بخدا اصلا اینا سیاه نمایی نیستا ! آخه وقتی بیای کم کم همین چیزای کوچیک اذیتت میکنه ! ولی اگه زیاد به این چیزا اهمیت ندی و بخوای چهار سال فقط بیای سر کلاس و بری جدا دانشگاه عالی ایه !

حالا به قول دوستمون همه دانشگاه ها این چیزارو شاید داشته باشه کم و زیاد ... ولی من خودم بهشتی و تهران رو با رفیقام رفتم واقعا تفاوت رو احساس کردم ! :دی

بازم میگم از نظر امکانات ، سظح علمی ، وسعت ، دار و درخت اینا عـــالیه علم و صنعت !

بیاین خوش میگذره ! :دی :دی
داش اینا که واسه ما بچه بازیه(البت بچه بازی حرامه ولی بلخره)
بزار گیر بدن. ما که دختر نیستیم.
شاخیم نیس که نشکنه. شاخ شد یا عطوفت می کنیم یا دیگه عطوفت میکنیم. بلخره کار دیگه ای نمیشه کرد.
اینا واسم مهم نیس استادا چجورین؟
استادا مهمن واسم.
بعد این استخر و سالن بدنسازیو میتونم مثه بز سرمو بندازم پایین برم. بدنسازی رو هر روز باید برم.
ما از خیابون مالک اشتر کرج گذشتیم این چیزا که تفریحه(خیابون مالک اشتر همون جاییه که داداشی رو زدن ناکار کردن. کلن اینجا گروهی آدم میکشن دیه شو تقسیم میکنن. واستادی تو خیابون یارو از پنجره خونش نگات میکنه بعد حال نکنه باهات با چاقو ضامن دار یه یادگاری واست میزاره. کلن تگزاسیه اینجا واسه خودش)
دیگه گرگ بارون دیده شدم

xerxes again
12-09-2012, 20:39
این که تو سایت معاونت دانشجویی زده به البرز خوابگاه تعلق نمیگیره راسته؟
آخه من اگه برم بیام روزی 4-5 ساعت تو راهم که
کسی خوابگاهی نیس؟

Haniiii
12-09-2012, 20:47
آقا من الان یه چیزی شنیدم اصن باورم نمیشه

واقعیت داره ؟!!! :18:

قراره ؟ ... یه هفته میشه داره اجرا میشه ! ... ورودی های قدیمی رو هم از امسال تفکیک کردن رفت ! ... البته دروس دانشکده ای تفکیک نیست ولی دروس سرویس و عمومی زوج پسرا و فرد دخترا شده !
( سال اول بیشتر درسات عمومی و سرویس هست ! )

teen spirit
12-09-2012, 20:47
سلام سلام . این تکمیل ظرفیت ها چی جوریه ؟
کسی تراز امسال اخرین نفر قبول شده تو سخت افزار کرج رو داره ؟
من چنتا سوال دارم کجا بپرسم که زود جواب بدید ؟ :31:

teen spirit
12-09-2012, 20:49
این نوشته (+ تکمیل ظرفیت کجاس خوب . یکی لینک اون پست رو بده:( )
پست اول اپدیت نمیشه ؟

teen spirit
12-09-2012, 21:06
بابا یکی نیست بگه این + تکمیل ظرفیت صفحه چنده ؟ ":| :13:

moraddad
12-09-2012, 21:15
داش اینا که واسه ما بچه بازیه(البت بچه بازی حرامه ولی بلخره)
بزار گیر بدن. ما که دختر نیستیم.
شاخیم نیس که نشکنه. شاخ شد یا عطوفت می کنیم یا دیگه عطوفت میکنیم. بلخره کار دیگه ای نمیشه کرد.
اینا واسم مهم نیس استادا چجورین؟
استادا مهمن واسم.
بعد این استخر و سالن بدنسازیو میتونم مثه بز سرمو بندازم پایین برم. بدنسازی رو هر روز باید برم.
ما از خیابون مالک اشتر کرج گذشتیم این چیزا که تفریحه(خیابون مالک اشتر همون جاییه که داداشی رو زدن ناکار کردن. کلن اینجا گروهی آدم میکشن دیه شو تقسیم میکنن. واستادی تو خیابون یارو از پنجره خونش نگات میکنه بعد حال نکنه باهات با چاقو ضامن دار یه یادگاری واست میزاره. کلن تگزاسیه اینجا واسه خودش)
دیگه گرگ بارون دیده شدم

نه آقا! شما دیگه داری زیادی شرایط رو سخت تصور میکنی که اومدی اینجا زیاد نخوره تو ذوقت ، نه ؟! :دی چاقو چیه ؟! دعوا کجا بود ؟ دانشگاهه ! :دی
استادا بد نیستن .... بیسواد و عقده ای توشون هست ... کله گنده هم زیاد داره ولی !
استخرم یه روز در میونه ... باشگاه هم ساعت داره دیگه ....
خوابگاه هم به کرجیا میدن .... چندتا رفیقام گرفتن ....میشه یعنی گرفت !

teen spirit
12-09-2012, 21:32
اقا خلاصه اگه کسی لطف کنه لینک اون پست تکمیل ظرفیت رو بزاره ممنون میشم .
واقعا تو این اسپمکده (:دی) سخته یافتنش !

xerxes again
12-09-2012, 21:36
نه آقا! شما دیگه داری زیادی شرایط رو سخت تصور میکنی که اومدی اینجا زیاد نخوره تو ذوقت ، نه ؟! :دی چاقو چیه ؟! دعوا کجا بود ؟ دانشگاهه ! :دی
استادا بد نیستن .... بیسواد و عقده ای توشون هست ... کله گنده هم زیاد داره ولی !
استخرم یه روز در میونه ... باشگاه هم ساعت داره دیگه ....
خوابگاه هم به کرجیا میدن .... چندتا رفیقام گرفتن ....میشه یعنی گرفت !
نه داش. دارم میگم از دیار پهلوانان دارم میام. ما به گیر دادن مشکلی نداریم.
باید چونه بزنم واسه خوابگاه یعنی. تو سایت زده نمیدن. یا مثلا باید وایسم تا یکی دو ماه. کلا هر دم بری میرسد
این یارو استادیومش چی؟ میزارن بریم گل کوچیک بزنیم؟:31: تو پ موپ داره؟ تیرک میرک چی؟
کلن میشه تک چرخ زد؟
ورزش و اینا وسطشم یه سر به کلاس بزنیم؟:31:

Demon_342
12-09-2012, 21:47
بچه ها واسه ثبت نام دقیقا چی می خواد ؟

سایت دانشگاه هیچی ننوشته .

از چیزایی هم که سنجش نوشته سر در نمیارم .

این گواهی موقت چیه ؟ یه دونه برگه که نمرات سه سال رو داشت در طی سال بهم دادن ولی من گم کردم :| الان باید چی کار کنم ؟

لطفا جواب بدید چون باید فردا برم مدرسه ببینم چی باید بگیرم ازشون

xerxes again
12-09-2012, 21:48
آقا این پورتال مورتال که میگین چی چی هس؟
واسه مام از اینا داره؟
اگه داره بخورمش یا بپوشمش؟

این گواهی موقت چیه ؟ یه دونه برگه که نمرات سه سال رو داشت در طی سال بهم دادن ولی من گم کردم :| الان باید چی کار کنم ؟

شرایط خدمم مثه شرایط خودته. فردا میرم مدرسه کاغذو میذارم جلوش میگم هر چی از این لیستو داری بده بیاد.
اگه میدونستم خوابگاه گرفتن و ثبت نام اینقدر مکافات داره اصلا قبول نمیشدم. از کنکور سخت تره

hp722
12-09-2012, 21:53

گواهی موقت همونیه که دیپلم گرفتنی بهت دادن که معدل کتبی دیپلمت رو هم عددی و هم حروفی توش نوشته.منظور اونه

مشکلی نداره گمش کردی.برو مدرسه از پرونده ات نسخه اصلیش رو دربیارن و پرینت بگیر

به همه دوستان گفتم به شمام میگم از هرکدوم از مدارک کپی برابر اصل بگیرید

موفق باشید

rpf
12-09-2012, 21:55
خوش به حال همتون ......من بدبخت چیکار کنم؟؟؟؟؟ ( شنوایی سنجی علوم پزشکی بهشتی آوردم:2:)

1= برم سربازی برگردم دوباره سال 93 کنکور بدم
2=برم بین الملل (اگه خونمون رو هم بفروشیم بازم پولش در نمیاد)
3= یه معافیت پزشکی جور کنم و بخونم برای کنکور پزشکی آزاد سال 92

از اینا بهتر چیزی به ذهنم نمیرسه!!!! شما هم اگه ایده جالبی دارین بگین.....

xwone
12-09-2012, 21:57
اگه میشه بگین دانشگاه آزاد واسه گزینش ذخیره ها چطوری اقدام میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
توروخدا یکی جواب بده:42:

teen spirit
12-09-2012, 21:58
بابا قدیما بچه های فروم ها کلا بامرام تر بودن :|
خوب یکی بگه این پست مربوط به تکمیل ظرفیت کجاس دیگه ! :37:
مرام فیس بوکی تو شمام انگار نفوذ کرده :دی

xerxes again
12-09-2012, 22:03
خوش به حال همتون ......من بدبخت چیکار کنم؟؟؟؟؟ ( شنوایی سنجی علوم پزشکی بهشتی آوردم:2:)

1= برم سربازی برگردم دوباره سال 93 کنکور بدم
2=برم بین الملل (اگه خونمون رو هم بفروشیم بازم پولش در نمیاد)
3= یه معافیت پزشکی جور کنم و بخونم برای کنکور پزشکی آزاد سال 92

از اینا بهتر چیزی به ذهنم نمیرسه!!!! شما هم اگه ایده جالبی دارین بگین.....

93 اصلا کنکور نداره. اینطوری میگن
برو همینو اگه تونستی تغییر رشته بده. خوب چرا زدیش اصلا؟
معافیت فعلا به باباشونم نمیدن. خود من شب کنکور فهمیدم معاف نیستم(با همچین رو حیه ای کنکور دادیم ما)
همینو ادامه اگه شد تغییر رشته (که کلا کار سختیه) اگرم نه دیگه شده دیگه.ولی گزینه هایی که گذاشتی رو میز هیچ کدوم عملی نیس

phenomen
12-09-2012, 22:07
من برق قدرت قبول شدم میتونم تغییر بدم برم مکانیک:40:

rpf
12-09-2012, 22:08
93 اصلا کنکور نداره. اینطوری میگن
برو همینو اگه تونستی تغییر رشته بده. خوب چرا زدیش اصلا؟
معافیت فعلا به باباشونم نمیدن. خود من شب کنکور فهمیدم معاف نیستم(با همچین رو حیه ای کنکور دادیم ما)
همینو ادامه اگه شد تغییر رشته (که کلا کار سختیه) اگرم نه دیگه شده دیگه.ولی گزینه هایی که گذاشتی رو میز هیچ کدوم عملی نیس

معافیت پزشکی هم میخواستین بگیرین شما؟؟؟
شما چه گزینه دیگری داری؟؟؟
رشتش اصلا رشته نیست بی عقلی کردم زدم( خریت محض):27:

mrtrevenge
12-09-2012, 22:10
سلام
امیر کبیری ها این پورتال سایت فردا درست میشه؟ به نظرتون چی کار کنم ؟ کسی دیگه این مشکل داره؟
اطلاعات وارد می کنم میگه معتبر نیست

ALt3rnA
12-09-2012, 22:10
من شنیدم ما علموص ها هم تفکیکیم ! :( راسته ؟
سلف علموص چطوره ؟

aazp
12-09-2012, 22:13
سلام
امیر کبیری ها این پورتال سایت فردا درست میشه؟ به نظرتون چی کار کنم ؟ کسی دیگه این مشکل داره؟
اطلاعات وارد می کنم میگه معتبر نیست
آقا جان والا به خدا امروز کلا آموزش تعطیل بوده ، بذارین فردا مسئولای آموزش برن واحداتونو بدن بعد پورتال باز میشه

Demon_342
12-09-2012, 22:14
گواهی موقت همونیه که دیپلم گرفتنی بهت دادن که معدل کتبی دیپلمت رو هم عددی و هم حروفی توش نوشته.منظور اونه

مشکلی نداره گمش کردی.برو مدرسه از پرونده ات نسخه اصلیش رو دربیارن و پرینت بگیر

به همه دوستان گفتم به شمام میگم از هرکدوم از مدارک کپی برابر اصل بگیرید

موفق باشید

مشکل اینجاست فکر میکنم اینا نسخه اصلیشو به خودم دادن . و من الان نمی دونم اصن کجا گذاشتمش

( یعنی میگی اینا همه تو هارد کامپیتر مدرسه Save ــه ؟ )

شرایط خدمم مثه شرایط خودته. فردا میرم مدرسه کاغذو میذارم جلوش میگم هر چی از این لیستو داری بده بیاد.
اگه میدونستم خوابگاه گرفتن و ثبت نام اینقدر مکافات داره اصلا قبول نمیشدم. از کنکور سخت تره

آره به خدا . واسه خوده کنکور اینقدر استرس و اعصاب خوردی نداشتم

مشاور مدرسه میگه اگه اون گواهی موقت رو پیدا نکنم ، نمی تونم ثبت نام کنم

دو حالت داره :

1- یا مشاورمون چرت میگه و یه نسخه دیگه تو مدرسه هست
2- یا بدبخت شدم :|

hp722
12-09-2012, 22:27
مشکل اینجاست فکر میکنم اینا نسخه اصلیشو به خودم دادن . و من الان نمی دونم اصن کجا گذاشتمش

دو حالت داره :

مگه پروندتو کامل از مدرسه گرفتی؟اگه کامل از مدرسه گرفته باشی و گم کرده باشی آره باید کارت یکم سخت باشه فکر کنم و باید بری آموزش و پرورش اگه مدرسه نداشته باشه ولی اگه هنوز پرونده ات تو مدرسه س عمرا گواهی رو نمیدن به خودت ببری.من پارسال واسه ثبت نام گواهی رو خواستم ازم گواهینامه ام رو گرفتن و به شرط 1روز که برم کپی برابر اصل ازش بگیرم و پس بیارم مدرسه بهم دادن

D_felfelak
12-09-2012, 22:38
علوم کامپيوتر روزانه دانشگاهی که ميخواستم قبول شدم! فقط دلم ميخواستم مهندسی کام باشه که خب نشد
يه خبر مهم: امروز از دو تا علومی پرسيدم گفتند که فقط 7-8 تا واحد بين علوم و مهندسی کام اختلاف هست! من که از خوشحالی داشتم بال در اوردم

Demon_342
12-09-2012, 22:41
مگه پروندتو کامل از مدرسه گرفتی؟اگه کامل از مدرسه گرفته باشی و گم کرده باشی آره باید کارت یکم سخت باشه فکر کنم و باید بری آموزش و پرورش اگه مدرسه نداشته باشه ولی اگه هنوز پرونده ات تو مدرسه س عمرا گواهی رو نمیدن به خودت ببری.من پارسال واسه ثبت نام گواهی رو خواستم ازم گواهینامه ام رو گرفتن و به شرط 1روز که برم کپی برابر اصل ازش بگیرم و پس بیارم مدرسه بهم دادن

نه من اصن واسه پرونده به مدرسه نرفتم

فقط یادمه وسطای سال مشاورمون اومد دوتا برگ ( یکی همین برگی که نمرات 3 سال توش بود ، با یکی دیگه -فکر کنم گواهی موقت- بود ) به بچه ها داد گفت اینارو نگه دارید واسه ثبت نام لازم میشه

hp722
12-09-2012, 22:42
علوم کامپيوتر روزانه دانشگاهی که ميخواستم قبول شدم! فقط دلم ميخواستم مهندسی کام باشه که خب نشد
يه خبر مهم: امروز از دو تا علومی پرسيدم گفتند که فقط 7-8 تا واحد بين علوم و مهندسی کام اختلاف هست! من که از خوشحالی داشتم بال در اوردم

علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر اونقد که من میدونم زمین تا زیرزمین باهمدیگه فرق میکنن چون با دانشجوهای هر2رشته صحبت کردم.من it پیام نور دراومدم

hp722
12-09-2012, 22:46
نه من اصن واسه پرونده به مدرسه نرفتم

فقط یادمه وسطای سال مشاورمون اومد دوتا برگ ( یکی همین برگی که نمرات 3 سال توش بود ، با یکی دیگه -فکر کنم گواهی موقت- بود ) به بچه ها داد گفت اینارو نگه دارید واسه ثبت نام لازم میشه

پس شک نکن تو مدرسه س و اصلیش رو ندادن بهت

xerxes again
12-09-2012, 22:47
- یا بدبخت شدم :|
نه دیگه شهر هرت نیس
من خودم دفترچه انتخاب رشته رو که دیدم عقل و هوشم پرید. چون نوشته بود کد رهگیری میخواد و من نداشتم. بعد دیدیم با همون اسمو فامیلم میشه.
هیچ طور نیس

pour-homme
12-09-2012, 22:56

دو حالت داره :

مشاور مدرستون شکر زیادی خرده گواهی موقت اصلا مهم نیست من خودم برای معافیت گفتن برو ازش کپی برابر اصل بگیر حوصله نداشتم به معاون مدرسمون زنگ زدم گفتش همونه اصلش رو بده مهم نیست اگر یکسال از دیپلمتون گذشته باشه احتمالا اصل دیپلمتون حاضر میتونید با معرفی نامه از دانشگاه اصل رو از مدرسه تحویل بگیرید

Demon_342
12-09-2012, 22:56
پس شک نکن تو مدرسه س و اصلیش رو ندادن بهت

نه دیگه شهر هرت نیس
من خودم دفترچه انتخاب رشته رو که دیدم عقل و هوشم پرید. چون نوشته بود کد رهگیری میخواد و من نداشتم. بعد دیدیم با همون اسمو فامیلم میشه.
هیچ طور نیس

منم امیدوارم همینطوری باشه . در هر صورت مرسی

فردا برم ببینم چی میشه

pour-homme
12-09-2012, 22:57
راستی این گواهی ماقبل دیپلم چیه تو سایت سنجش گفته برید بگیرید

Demon_342
12-09-2012, 22:58
مشاور مدرستون شکر زیادی خرده گواهی موقت اصلا مهم نیست من خودم برای معافیت گفتن برو ازش کپی برابر اصل بگیر حوصله نداشتم به معاون مدرسمون زنگ زدم گفتش همونه اصلش رو بده مهم نیست اگر یکسال از دیپلمتون گذشته باشه احتمالا اصل دیپلمتون حاضر میتونید با معرفی نامه از دانشگاه اصل رو از مدرسه تحویل بگیرید

آخه واسه خوده منم سواله مگه میشه مدرسه اطلاعات ما ( که هنوز پرونده هامون اونجاس ) رو از رو هارد پاک کنه

ممنون .

hp722
12-09-2012, 23:00
راستی این گواهی ماقبل دیپلم چیه تو سایت سنجش گفته برید بگیرید

همون گواهی موقت هست که عکست رو بالا سمت چپ زده و معدل کتبی رو به عدد و حروف نوشته و نوشته که فارغ التحصیل شده.درضمن ریزنمرات 3ساله رو هم حتما ببر.اینو امروز هزاربار به همه گفتم بازم میگم از مدارکتون کپی برابر اصل بگیرید

seventy
12-09-2012, 23:12
سلام دوستان.
من امسال سال دومی بود که کنکور دادم و
سال قبل مدارکم رو برای نظام وظیفه فرستادم تا بتونم پشت کنکور بمونم.
حالا واسه ثبت نام دانشگاه چیکار باید بکنم؟
دوباره باید برم پلیس +10 ؟؟؟؟

rpf
12-09-2012, 23:13
دوستان....من میتونم تو این اول کاری انتقالی بگیرم؟؟؟ از تهران به شهر خودم؟؟

AMIR-AIRGUNNER
12-09-2012, 23:14
سایت دانشگاه ما که در مورد مدارک چیزی ننوشته ! یه سایتی داره که فقط 4 تا عکس توش هست !
پس همین مدارک سایت سنجش رو باید ببرم دیگه ؟
در بخش 1 در مدارک نوشته که یکی از اون موارد کافیه . حالا من کدوم رو باید از مدرسه بگیرم؟

amirhn
12-09-2012, 23:15
سلام
من برق شبانه کاشان قبول شدم راستش یه چندتا سوال دارم اگه می شه کمکم کنید
1)کلا روزانه و شبانه فرقشون تو خوابگاه و شهریس فقط ؟ ( ساعات کلاس ها فرق نداره؟)
2)آخر کار تو مدرک می نویسن شبانه؟
3)اگه تکمیل ظرفیت ها بیاد و روزانه قبول بشم می شه از این انصراف بدم؟
4)می شه مرخصی گرفت برای شبانه و چند ترم؟
5) شبانه ها هم می تونن مهمان بشن؟
پیشاپیش ممنون

Demon_342
12-09-2012, 23:17
زنگ زدم به مشاورمون .

قرار شد فردا صبح برم آموزش پرورش ، گواهی موقت دیپلم رو دوباره واسم صادر کنن ( فکر کنم من همون اصلیه رو گم کردم :| )

hp722
12-09-2012, 23:20
دوستان....من میتونم تو این اول کاری انتقالی بگیرم؟؟؟ از تهران به شهر خودم؟؟

اونقد که اطلاع دارم نه.فکر کنم حداقل باید 1ترم بگذرونی و تعداد واحد مشخصی بگذرونی بعد.باز پرس و جو کن

mmehrzad
12-09-2012, 23:21

حرف مفت زدند
برو چارت درسی رو مقایسه کن میفهمی
۷ تا ۸ درس باشه شاید که گیریم ۲۰ واحد ، بازم درست نیست

amirf
12-09-2012, 23:21
سلام
1)کلا روزانه و شبانه فرقشون تو خوابگاه و شهریس فقط ؟ ( ساعات کلاس ها فرق نداره؟)
پیشاپیش ممنون

مبارک باشه.
1.بله و یک سری چیزای دیگه که جزئی هست و مهم نیست !
2.خیر
3.درصد اینکه روزانه همین دانشگاه قبول بشین خیلی کمه
4.بله 4 ترم.
5.کلا هرکی مهمان بشه باید پوله شبانرو بده ! ولی برای مهمان شدن چندین فاکتور لازمه چندتاشو که من میدونم : پارتی،معدل،تاهل و ...

amirhn
12-09-2012, 23:27
مبارک باشه.
2.خیر
4.بله 4 ترم.
5.کلا هرکی مهمان بشه باید پوله شبانرو بده ! ولی برای مهمان شدن چندین فاکتور لازمه چندتاشو که من میدونم : پارتی،معدل،تاهل و ...

1.لطفا اگه می شه اون موارد جزئی را هم بگید
3.نه منظرم توی داشگاه دیگه بود حالا اگه اینطوری بشه میشه ایجا انصراف داد و جای دیگه ثبت نام کرد؟
راستی شبانه ها محدودیت انتخاب واحد دارن؟ (جوری هست که اذیت کنه؟)
باز هم از کمکتون ممنون

amirf
مبارک باشه.
2.خیر
4.بله 4 ترم.

راستی یادم رفت بابت رشتت بهت تسلیت بگم :9:

xerxes again
همون گواهی موقت هست که عکست رو بالا سمت چپ زده و معدل کتبی رو به عدد و حروف نوشته و نوشته که فارغ التحصیل شده.درضمن ریزنمرات 3ساله رو هم حتما ببر.اینو امروز هزاربار به همه گفتم بازم میگم از مدارکتون کپی برابر اصل بگیرید

کپی برابر اصل چی هس؟:9:
یعنی چجوری؟:31:

amirhn
12-09-2012, 23:28
راستی یادم رفت بابت رشتت بهت تسلیت بگم :9:

برای چی لطفا بگو من طقتشا دارم :9:

hp722
12-09-2012, 23:28
حرف مفت زدند
برو چارت درسی رو مقایسه کن میفهمی
۷ تا ۸ درس باشه شاید که گیریم ۲۰ واحد ، بازم درست نیست

بنده هم دقیقا با شما موافقم.منم بهشون گفتم.این 2تا خیلی باهم فرق دارن.یعنی خیلی زیاد من با دانشجوی هر2رشته صحبت کردم.بسیار باهم فرق دارن

amirhn
12-09-2012, 23:29

می برید یه دفترخونه یه مهر می زنه رو کپی

amirf
12-09-2012, 23:32
1.لطفا اگه می شه اون موارد جزئی را هم بگید
3.نه منظرم توی داشگاه دیگه بود حالا اگه اینطوری بشه میشه ایجا انصراف داد و جای دیگه ثبت نام کرد؟
راستی شبانه ها محدودیت انتخاب واحد دارن؟ (جوری هست که اذیت کنه؟)
باز هم از کمکتون ممنون

1.خوب مثلا جز وام شهریه وام دیگه بهتون نمیدن !
3.نه اصلا اینطور نیست تازه یک برتری نسبت به روزانه ها داریم اینه که حداقل واحد انتخابیمون 10 واحده به جای 12 واحد!

hp722
12-09-2012, 23:34

مدارکت رو ببر دادگستری و ازشون کپی برابر اصل بگیر.از هرکدوم 3تا اینا بگیر لازمت میشه

AmirAbbas3
12-09-2012, 23:36
مکانیک-نوشیروانی بابل-روزانه

بچه ها یکی از بچه هامون که رتبش نزدیک 4000 منطقه 2 بود میگه مکانیک-نوشیروانی بابل-
روزانه

قبول شده میخوام ببینم دروغ میگه یا راست هیچ راهی هست که بفهمم ... اطلاعاتش رو ندارم که از سایت نتیجش رو بگیرم فقط میخوام ببینم بعداً تو دانشگاه رفتم میشه بفهمم که شبانه قبول شد یا روزانه؟
بچه ها خواهشن اگه کسی چیزی میدونه بگه چون خیلی داره ادعا میکنه با بچه ها قرار گذاشتیم دستشو رو کنیم

hp722
12-09-2012, 23:39
دوستان میدونید فرق بین رشته فناوری اطلاعات و نرم افزار چی هست؟

من چارت درسی هر2رو گرفتم زیاد باهم فرقی نمیکرد

اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم بگه

amirf
12-09-2012, 23:42
مکانیک-نوشیروانی بابل-روزانه

بچه ها یکی از بچه هامون که رتبش نزدیک 4000 منطقه 2 بود میگه مکانیک-نوشیروانی بابل-
روزانه

قبول شده میخوام ببینم دروغ میگه یا راست هیچ راهی هست که بفهمم ... اطلاعاتش رو ندارم که از سایت نتیجش رو بگیرم فقط میخوام ببینم بعداً تو دانشگاه رفتم میشه بفهمم که شبانه قبول شد یا روزانه؟
بچه ها خواهشن اگه کسی چیزی میدونه بگه چون خیلی داره ادعا میکنه با بچه ها قرار گذاشتیم دستشو رو کنیم

آره بعدا میتونی بفهمی شماره دانشجوییش فرق داره با روزانه ها در یک رقم !

Headphone
12-09-2012, 23:42
من نه هنوز مدارک دارم نه ثبت نام کردم نه هیچی !! اونوقت از شنبه باید برم سر کلاس :39:

Headphone
12-09-2012, 23:46
مدارکت رو ببر دادگستری و ازشون کپی برابر اصل بگیر.از هرکدوم 3تا اینا بگیر لازمت میشه

حتما باید دادگستری بریم ؟ این دفتر اسناد رسمی ها نمیتونن کارمونو راه بندازن ؟

hp722
12-09-2012, 23:48

والا من که پارسال بردم دادگستری.خود مدرسه گفت.2تا مهر متفاوت و تقریبا برجسته میزنن.یکیش رو روی صفحه میزنن و یکیش رو چپکی میزنن!

یکیش قرمز بود مهرش اون یکی رو یادم نیست.شایدم اسناد رسمی اینکارو بکنه خبر ندارم

hp722
12-09-2012, 23:53

کسی نبود اطلاعاتی که من دارم رو تکمیل کنه در این مورد؟

black.assassin
12-09-2012, 23:53
دوستان منم یه جا قبول شدم اصلا معلوم نیست به کجا وابستس. اصلا مستقله یا نه. هرکی چیزی میدونه کمک کنه. من دانشکده فنی مهندسی گلبهار رشته نرم افزار قبول شدم. نزدیک مشهده. یه چیزایی فهمیدم اما مطمئن نیستم اینکه این دانشکده جزو دانشکده های فردوسی حساب میشه.
الان نمی دونم برای ثبت نام کجا برم ؟
خوابگاه داره اصلا یا نه ؟ اگه داره کجاست ؟
فردوسی گفته 27 ام شروع میشه ثبت نام سنجش گفته 26 . الان نمی دونم کی باید برم برای ثبت نام.
اگه از دوستان کسی هست که اطلاعاتی داره دریغ نکنه لطفا

آقا یکی هم به ما یه کمکی بکنه. ثواب داره

hp722
12-09-2012, 23:57
بازم میگم دوستان همه موفق باشند در دانشگاه و رشته هایی که دراومدند.شب همگی خوش

good night.best dreams

pour-homme
13-09-2012, 01:32
بچه ها اونقدر حساس نباشین به نظر من کپی برابر اصل نیاز نیست چونکه هر مدرکی از شما بگیرن اصلش هم میخوان خودشون اونجا تطبیق میدن دیگه سایت سنجش هم فقط گفته تصویر نگفته دیگه برابر اصلش کنید
چیز هایی که نیازه ببرید به طور خلاصه میگم :
1 . شناسنامه با کپی
2. کارت ملی هردو طرف با دوتا کپی
3. 6 تا عکس
4.گواهی پیش دانگاهی با کپی
5.کارنامه پیش دانشگاهی با کپی
6.کارنامه 3 سال با کپی
7. اصل دیپلم یا گواهی موقت با کپی

اگر چیز دیگه ای نیازه بچه ها این لیست رو کپی و کامل ترش کنند

Ron_Emad2
13-09-2012, 01:45
ترو خدا کمک کنید

من امسال کنکور سراسری دادم و سر یه اشتباه حقوق کاشان قبول شدم.حالا میخوام برم علوم سیاسی تهران . من علوم سیاسی تهران رو تو فرم انتخاب رشته پایین تر زدم.
چطوریاس؟ باید از بهمن برم ؟ ترم یک رو همین حقوق برم ؟

کمک کنید

xerxes again
13-09-2012, 02:01
آقا من این پیج فیس بوک علموصو تا الان داشتم میخوندم. الان تموم شد. اولاش همه بنی اسرائیلی بود(گیر دادن به لباس و اینا که گفتم به ما چه) ولی آخراش دیگه از استاد و رئیس و در و دیوار ایراد بود. کاش یکی همین امروز و فردا تو خیابون مالک اشتر بیاد شکممو سفره کنه که پام به اونجا نرسه.
چه امیدی داشتم به دانشگاه. من فکر میکردم صنعتی اصفهان بده. اینجا که همه دارن از در و دیوارشم مینالن.
امروز رفتم محله رو شیرینی دادم. فردا میرم خرما پخش میکنم.
اصن داغونما. داغون. له له.
از بچه هاشم بد میگم بدبختی. میگن جواب سلامتم نمیدن. با این اوصاف فک کنم اونجا سوژه شم. من کامپیوتر نرم افزار هیچی بلد نیستم گفتم بچه های دانشگاه یادم میدن. اینی که من خوندم و شنیدم احتمالا روم نشه برم اون تو.
من راجع به همه دانشگاهای شاخ قبل انتخاب رشته از کسایی که توشون درس خوندن تحقیق کردم. فقط علموصی به تورم نخورد. بقیه هم ازش بد نگفتن. وگرنه میرفتم خواجه نصیر.
گفتم امکانات ورزشیش از همه دانشگاها بهتره دوباره بدنسازیو فوتبالو شروع میکنم که از اونم بد میگن بدبختی. گفتم فضای سبز و ایناش خوبه و دانشگاه بزرگه. اونم حتما یه ایرادی از توش در میاد.
له له ام... له له
خدا کنه حداقل مسجدش خوب باشه. از اون دیگه چیزی نشنیدم.
من کنکور فیزیکمو(مه قلم چی 70 میزدم) زدم 55. اگه اونو مثه همیشه میزدم الان تو این برزخ گرفتار نبودم و عمران تهرانو میوردم. بدبختی ادبیاتمم از همیشه 10 درصد پایین تر زدم. همه چی دس به دس هم داد.
کلا ذهنیتم از دانشگاه پوکید.
صنعتی اصفهان جلوش بهشته.
هم سربازی دیگه معافیتم پرید هم رسیدم به خان علموص. همشم در بد ترین زمان رخ داد.
از عرش با مخ خوردم رو فرش.

bnmnb
13-09-2012, 02:23
آقا من این پیج فیس بوک علموصو تا الان داشتم میخوندم. الان تموم شد. اولاش همه بنی اسرائیلی بود(گیر دادن به لباس و اینا که گفتم به ما چه) ولی آخراش دیگه از استاد و رئیس و در و دیوار ایراد بود. کاش یکی همین امروز و فردا تو خیابون مالک اشتر بیاد شکممو سفره کنه که پام به اونجا نرسه.
چه امیدی داشتم به دانشگاه. من فکر میکردم صنعتی اصفهان بده. اینجا که همه دارن از در و دیوارشم مینالن.
از بچه هاشم بد میگم بدبختی. میگن جواب سلامتم نمیدن. با این اوصاف فک کنم اونجا سوژه شم. من کامپیوتر نرم افزار هیچی بلد نیستم گفتم بچه های دانشگاه یادم میدن. اینی که من خوندم و شنیدم احتمالا روم نشه برم اون تو.
من راجع به همه دانشگاهای شاخ قبل انتخاب رشته از کسایی که توشون درس خوندن تحقیق کردم. فقط علموصی به تورم نخورد. بقیه هم ازش بد نگفتن. وگرنه میرفتم خواجه نصیر.
گفتم امکانات ورزشیش از همه دانشگاها بهتره دوباره بدنسازیو فوتبالو شروع میکنم که از اونم بد میگن بدبختی. گفتم فضای سبز و ایناش خوبه و دانشگاه بزرگه. اونم حتما یه ایرادی از توش در میاد.
له له ام... له له
من کنکور فیزیکمو(مه قلم چی 70 میزدم) زدم 55. اگه اونو مثه همیشه میزدم الان تو این برزخ گرفتار نبودم و عمران تهرانو میوردم. بدبختی ادبیاتمم از همیشه 10 درصد پایین تر زدم. همه چی دس به دس هم داد.
صنعتی اصفهان جلوش بهشته.
اقا خدا رو شکر کن این چه حرفیه؟؟
از نظر معماری و فضای سبز دانشگاه بسیار خوبیه
همه دانشگاهها از این قوانین دارن

xerxes again
13-09-2012, 03:21
اقا خدا رو شکر کن این چه حرفیه؟؟
از نظر معماری و فضای سبز دانشگاه بسیار خوبیه
همه دانشگاهها از این قوانین دارن
امیدم نا امید شد رفت.
دیگه دل و دماغ ندارم.
قوانینشو کار ندارم. دارن از در و دیوار- همکلاسیا- رئیس- معاون- مسئول سایت- چه میدونم هر کی یه ربطی به اونجا داره ایراد میگیرن. همه هم تایید میکنن. دست خودم نیست ولی کلا دیگه امیدی ندارم

yarane-naghdi
13-09-2012, 05:59
سلام دوستان . به همه کسایی که به هدفشون رسیدن و رشته موردنظرشون قبول شدن تبریک میگم به امید موفقیت های آتی!

من و یه سری بچه های 89 به اینور پی سی, اینطور که میبینم خیلی غیرفعال شدیم, ازبس روزای مطالعه کنکور نت اومدن واسمون از شکم درد بدتر بود!!

بالاخره نتایج اومد. سال اولی که کنکوریدم بیشتر هدفم روی مهندسی ها بود درحالیکه فیزیک رو اصلا حال نمیکردم . تا اینکه از اواسط سال دوم با رشته اقتصاد آشنا شدم . برای من فیزیک گریز ... و علاقمند به مباحث جامعه شناسی و علوم سیاسی, این بهترین رشته بود و از اون وقت زوم کردم رو همین رشته . تا اینکه بالاخره نتونستیم بدلیل قوانین لایتچسپک! بومی گزینی تهران ها رو قبول شیم و اقتصاد دانشگاه شیراز رو قبول شدم. از الان باید رو دلم اقلا تا ارشدو بخونم و دکتری رو واسش برنامه داشته باشم .

کلا راه آسون نیس و از همتون التماس دعا دارم . ایشالله از این به بعد بیشتر اینجا میام . ضمنا دوستایی که دانشگاه شیراز قبولیدن هوامونو داشته باشن رفتیم اونجا باد نندازدمون از تپه پایین! :10:

Reza_994
13-09-2012, 07:01
دوستان دانشگاه تهران کی ثبت نامش ؟ تو سایتش چیزی نمیبینم ؟ ( جدی از شنبه باید بریم کلاس آیا؟ :18::2::2::2:)
رشتم زبان اسپانیایی

hande13
13-09-2012, 07:54
در مورد مدرک دوستان باید بگم

بعد اینکه دیپلم بگیرید یک مدرک دوبرگ میدن که یکیش گواهی دیپلم موقته برگ دیگه هم ریزنمرات سه سال دبیرستان هستش

شما باید برای گرفتن گواهی دیپلم اصل یا باید کارت پایان خدمت ببرید مدرسه تا اصل رو بدن یا اینکه از دانشگاهخ گواهی ببیرید و مدرک اصل رو تحویل بگیرید

من موقع خدمت این گواهی موقت رو گم کردم بعد پایان خدمتم رفتم هنرستان طرف اصل رو نمیداد پاشو کرده بود تو یک کفش که باید موقت رو بدی مدرسه تا اصل رو بدم بعد یکم صحبت دوستانه!!!!!!!!!!!!!!! راضی شد با یک تعهد گواهی دیپلم اصل رو بده

یک نکته هر جا ازتون دیپیم اصلی رو خواستن تا حد توان فقط کپیش رو بدید چون اگه گم بشه باید کارتون ول کنید برید الاف آموزش و پرورش بشید

hande13
13-09-2012, 07:55
دوستان دانشگاه تهران کی ثبت نامش ؟ تو سایتش چیزی نمیبینم ؟ ( جدی از شنبه باید بریم کلاس آیا؟ )
رشتم زبان اسپانیایی

اگه منظورت پس فرداست نه این واسه ورودی های قیله

ما فکر کنم تا یکی دوهفته بعد مهر هم همینجوری الافیم

Haniiii
13-09-2012, 08:07

این مدارکی که میدن بهتون همه موقت هست ! ... ازش 2 تا کپی بگیر کافیه ! ... چرا داری انقدر قضیه رو رسمی میکنی ؟ ! .... + اون تایید پستی نشون میده که مدارک اصلی از طرف آموزش و پرورش فرستاده خواهد شد ! ... ( مدارک اصلی رو بهت نمیدن ... ) ....

morix_001
13-09-2012, 08:18
له له ام... له له
صنعتی اصفهان جلوش بهشته.
من اصلا با حرفت موافق نیستم . من برای انتخاب رشته رفتم دم دانشگاه از کسی که تو دانشکده کامپیوتر بود همه این چیزا رو پرسیدم . گفتش جوش یکم .... هست ولی اگر توجه نکنی بهترین دانشگاهه . چرا ناراحتی من اگر علموص قبول نمیشدم میرفتم شهید بهشتی اینجوری میشدم . خودتو بزن به بیخیالی همه چی خوبه . اتفاقا من شنیدم همدانشکده ای ها خیلی خیلی باحالن ! تو از کجا اینارو شنیدی ؟

samin60
13-09-2012, 08:31
والا من که پارسال بردم دادگستری.خود مدرسه گفت.2تا مهر متفاوت و تقریبا برجسته میزنن.یکیش رو روی صفحه میزنن و یکیش رو چپکی میزنن!

یکیش قرمز بود مهرش اون یکی رو یادم نیست.شایدم اسناد رسمی اینکارو بکنه خبر ندارم
اسناد رسمی هم همین کارو میکنه.

aazp
13-09-2012, 10:03
ترو خدا کمک کنید

من امسال کنکور سراسری دادم و سر یه اشتباه حقوق کاشان قبول شدم.حالا میخوام برم علوم سیاسی تهران . من علوم سیاسی تهران رو تو فرم انتخاب رشته پایین تر زدم.
چطوریاس؟ باید از بهمن برم ؟ ترم یک رو همین حقوق برم ؟

کمک کنید
دوست عزیز بذارید اول کارنامه نهایی بیاد اگر اون رو قبول میشدید اونوقت باید برید سازمان سنجش درخواست بدید فکر کنم

hirad_g
13-09-2012, 10:13
سلام.

بابا کسی نیس اینجا کمک کنه؟؟ من هرچی میرم سایت صنعتی اصفهان هیچی برای ثبت نام پیدا نمی کنم. خودش گفته از طریق سامانه گلستان پیش ثبت نام کنید- خوابگاه درخواست بدبد. سایت گند و........................................... تلفنهاشم که جواب نمی دن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMIR-AIRGUNNER
13-09-2012, 10:21
دوستان من از مدرسه امروز مدارک برای ثبت نام رو گرفتم و فقط یک مرحله دیگه مونده :31:
سوالم اینه که این مدرکی که سازمان سنجش نوشته دقیقا چی هست و از کجا باید بگیرم ؟ همون معافیت تحصیلی هست یا یه چیز دیگه است این ؟
6- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه آنها را با توجه به يكي از بند هاي مندرج در صفحه 33 دفترچه راهنماي ثبت نام و شركت در آزمون (دفترچه شماره يك) مشخص كند(براي برادران).

mego1373
13-09-2012, 10:33
دوستان من ساکن بیرجند هستم.حالا به نظر شما مهندسی پزشکی غیر انتفاعی سجاد مشهد برم بهتره یا مهندسی عمران آزاد بیرجند؟

eblisandenzo
13-09-2012, 10:37
دوستان یه نفر هست که تو علم و فرهنگ قبول شده باشه ! هیچی تو سایتش نیست که !

M . Sayid
13-09-2012, 10:37
دوستان من از مدرسه امروز مدارک برای ثبت نام رو گرفتم و فقط یک مرحله دیگه مونده :31:
سوالم اینه که این مدرکی که سازمان سنجش نوشته دقیقا چی هست و از کجا باید بگیرم ؟ همون معافیت تحصیلی هست یا یه چیز دیگه است این ؟
6- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه آنها را با توجه به يكي از بند هاي مندرج در صفحه 33 دفترچه راهنماي ثبت نام و شركت در آزمون (دفترچه شماره يك) مشخص كند(براي برادران).

میری پلیس +10 میگی برگه تعیین وضعیت ازم می خوان چنتا برگه بهت میدن پر کنی !! واکسن بزنی - بری پیش دکتر - و بقیشون که یادم نیست !

alone_boy
13-09-2012, 10:39
خبر رسید که یه بنده خدا با رتبه 1500 جایی قبول نشده:41:

omidsarab
13-09-2012, 10:46
دو سوال داشتم
من دانشگاه پیام نور قبول شدم برای ثبت نام باید چیکار کنم اصلا هیچ یادم رفته بود که باید ثبت نام کنم؟:31:
اگه من دو ترم تو پیام نور بخونم سال دیگه اگه همون رشته روزانه قبول شدم میتونم تطبیق واحد بدم و دیگه لازم نباشه اون درسها رو دوباره پاس کنم؟

karvas
13-09-2012, 11:01
خبر رسید که یه بنده خدا با رتبه 1500 جایی قبول نشده:41:
دمش گرم
یکی یه مشاوره به ما بده ما کاردانی معماری غیرانتفاعی قبول شدم (چسبیده به خونمون)
برم یا نرم؟به درد میخوره؟ البته اگه این دیفراسیل 2 رو قبول شم
راستی شهریش ترمی چند در میاد خرجای دیگه چی داره چقد در میاد؟

Alireza SM
13-09-2012, 11:15
برای پست باید چی ببریم بچه ها ؟ کپی دیپلم ؟

AMIR-AIRGUNNER
13-09-2012, 11:15
میری پلیس +10 میگی برگه تعیین وضعیت ازم می خوان چنتا برگه بهت میدن پر کنی !! واکسن بزنی - بری پیش دکتر - و بقیشون که یادم نیست !
واکسن - دکتر ! ؟:18: یهو به خدمت اعزامم نکنن :31:
تعیین وضعیت اخه چه ربطی به اینها داره؟ :31:

Alireza SM
13-09-2012, 11:17
دو سوال داشتم
من دانشگاه پیام نور قبول شدم برای ثبت نام باید چیکار کنم اصلا هیچ یادم رفته بود که باید ثبت نام کنم؟:31:
اگه من دو ترم تو پیام نور بخونم سال دیگه اگه همون رشته روزانه قبول شدم میتونم تطبیق واحد بدم و دیگه لازم نباشه اون درسها رو دوباره پاس کنم؟

این که تطبیق مید یا نمیدن رو نمیشه گفت. بستگی به نظر مدیر گروه داره که تطبیق بده یا نه

shahrzad2006
13-09-2012, 11:17
کسی اطلاع داره ثبت نام دانشگاه تهران کی هست ؟

eblisandenzo
13-09-2012, 11:21
دو سوال داشتم

بستگی داره کجا قبول شی دوست عزیز !بستگی به این هم داره که همون رشته رو قبول شی یا نه !

اما در کل زیاد روی این تطبیق واحد حساب باز نکن !

s.khafan
13-09-2012, 11:30
سلام دوستان .من تو آزمون سراسری از رشته برق در اومدم و تو آزمون دانشگاه آزادم در رشته مکانیک قبول شدم.حالا بد جوری گیج شدم .نمیدونم کدومو انتخاب کنم و ثبت نام کنم .لطفا شما راهنماییم کنید و بگید کدوم برم بهتره وچرا?

aazp
13-09-2012, 11:33
سلام دوستان .من تو آزمون سراسری از رشته برق در اومدم و تو آزمون دانشگاه آزادم در رشته مکانیک قبول شدم.حالا بد جوری گیج شدم .نمیدونم کدومو انتخاب کنم و ثبت نام کنم .لطفا شما راهنماییم کنید و بگید کدوم برم بهتره وچرا?
دوست عزیز جفت رشته ها به نظر من از نظر بازار کار تقریبا در یه سطحن و به خاطر سختی هر دو رشته باید اون رشته ای رو انتخاب کنین که بهش علاقه دارید و گرنه به مشکل میخورید

ara.look
13-09-2012, 11:45
سلام
من موقع ثبت نام کنکور انگار یکی از دو معدلی که باید وارد میکردیم رو اشتباه وارد کردم(معدل کتبی نه اونیکی)
حالا گیر ندن یوقت؟

Werner
13-09-2012, 11:53
سلام.

بابا کسی نیس اینجا کمک کنه؟؟ من هرچی میرم سایت صنعتی اصفهان هیچی برای ثبت نام پیدا نمی کنم. خودش گفته از طریق سامانه گلستان پیش ثبت نام کنید- خوابگاه درخواست بدبد. سایت گند و........................................... تلفنهاشم که جواب نمی دن.

سلام ...
1-برو به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-زیر لوگو سایت یه جا نوشته ورود به سایت ، برو توش
3-کد تصویری رو وارد کن
4-برای شناسه کاربری ====> U911 + شماره داوطلبیت برای کنکور -- مثال U9111234567
5-رمز عبور هم شماره ملی

amir_70
13-09-2012, 11:53
دوستان واسه منی که یه بار دانشگاه رفتم و الان تمام مدارکم تو دانشگاهه (دانشگاه رازی کرمانشاه) بعد الان واسه من به نظرتون لازمه برم پست و اون تاییدیه پستی رو بگیرم؟سال اول که کنکور دادم یه بار این کارو کردم ۲ باره باید برم یا نه؟

omidsarab
13-09-2012, 12:09

ara.look
13-09-2012, 12:11
سلام
من موقع ثبت نام کنکور انگار یکی از دو معدلی که باید وارد میکردیم رو اشتباه وارد کردم(معدل کتبی نه اونیکی)
حالا گیر ندن یوقت؟
کسی نیس جواب بده؟
مردم از نگرانی

s.khafan
13-09-2012, 12:36
دوست عزیز جفت رشته ها به نظر من از نظر بازار کار تقریبا در یه سطحن و به خاطر سختی هر دو رشته باید اون رشته ای رو انتخاب کنین که بهش علاقه دارید و گرنه به مشکل میخورید

میشه گفت علاقه به هر دو رشته تقریبا در یک حده,اما با چند نفر که هرکدوم در یکی از این رشته ها فارغ النحصیل شده بودند صحبت میکردم گفتند که این رشته ها دقیقا اون چیزی نیست که از دور نشون میدن یعنی مثلا:درسای دانشگاهی و بازار کار آینده شون شاید اون چیزی نیست که افراد قبل از ورود به این رشته ها دارن!
ولی با این شرایط بیشتر بازار کار آینده برام مد نظر هست!
کسی میدونه بازار کار برق و مکانیک دقیقا چیه ؟یعنی فرصت شغلی کدوم یکیشون بیشتره و کجا ها میشه مشغول به کار شد؟

M . Sayid
13-09-2012, 13:11
دوستان واسه منی که یه بار دانشگاه رفتم و الان تمام مدارکم تو دانشگاهه (دانشگاه رازی کرمانشاه) بعد الان واسه من به نظرتون لازمه برم پست و اون تاییدیه پستی رو بگیرم؟سال اول که کنکور دادم یه بار این کارو کردم ۲ باره باید برم یا نه؟

منم مثه شما ، ولی این وسط یه مساله هست اونم اینکه این تاییدیه پستی برای اینه که آموزش و پرورش مدارکو ارسال کنه به دانشگاه ( فک کنما ) در حالی که مدارک ما تو دانشگاهه و اونم زیر نظر وزارت علومه و ما هم دیگه ربطی به آموزش و پرورش نداریم !

hande13
13-09-2012, 13:11
داداش تو این مملکت زیاد دنبال بازار کار مطابق رشتت نباش مثلا میگن حسابداری بازار کارش فلانه بیا من بهت چند تا دوست داری لیسانس بیکار حسابداری نشون بدم شما رشتت آبیاری گیاهان دریایی از پیام نور دور افتاده ترین شهرستان هم داشته باشی اگه کنارش یک پارتی جور کنی یک جاهایی استخدام میشی که به عقل جن هم نمیرسه مگه تا حالا دیدی یکی کارش به رشتش بخوره (البته دولتی نه خصوصی)

pour-homme
13-09-2012, 13:18
بچه ها تاییدیه پستی چیه ؟ چکار باید بکنم الان من؟

black.assassin
13-09-2012, 13:20
اینقدر استرس نگیرین بابا از من که بدتر نیستین
دانشکده گلبهار مشهد قبول شدم. نه سایت داره نه تلفن. نمی دونم اصلا واسه ثبت نام کجا برم کی برم. مدارکشم فقط شناسنامه و کارت ملی دارم :دی
دوستان این دانشکدست دیگه یعنی باید به یه دانشگاه وابسته باشه یا نه می تونه مستقل باشه. یعنی ممکنه جزو دانشکده های فردوسی باشه ؟ چون تو سایت معاونت طرح و برنامه دانشگاه فردوسی اسم دانشکده و سرپرست دانشکده اومده :
چی فکر می کنید ؟

pour-homme
13-09-2012, 13:24
من اگر بخوام به انتخاب های بعدی که فکر کنم قبول شده باشم برم باید چکار کنم برم سازمان سنجش کسی از روندش خبر داره ؟

black.assassin
13-09-2012, 13:29
من اگر بخوام به انتخاب های بعدی که فکر کنم قبول شده باشم برم باید چکار کنم برم سازمان سنجش کسی از روندش خبر داره ؟

فعلا جایی که قبول شدی باید ثبت نام کنی موقع تکمیل ظرفیت معلوم میشه که جای دیگه هم قبول شدی یا نه

hp722
13-09-2012, 13:32
بچه ها تاییدیه پستی چیه ؟ چکار باید بکنم الان من؟

تو صفحات قبلی به چندتا از دوستان توضیحشو دادم

شما برو پست و بگو تاییدیه تحصیلی میخوام.هم برای دیپلم هم پیش.4تا برگه بهت میدن که 2تاش میمونه دست خودت و 2تاش فرستاده میشه برای دانشگاه.آدرس دانشگاهو میدی و اونام پست میکنن.هزینشم پرداخت میکنی.همین

eblisandenzo
13-09-2012, 14:11
سلام ...
1-برو به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-زیر لوگو سایت یه جا نوشته ورود به سایت ، برو توش
3-کد تصویری رو وارد کن
4-برای شناسه کاربری ====> U911 + شماره داوطلبیت برای کنکور -- مثال U9111234567
5-رمز عبور هم شماره ملی

آقا این چیزی رو که میگی واسه دانشگاه علم و فرهنگ امتحان کردیم ! وارد نمیشه

Headphone
13-09-2012, 14:20
بالاخره همه مدارکو آماده کردم
فردا هم ثبت نامه !

خداییش من دلیل این همه عجله دانشگاه رو نمیفهمم !

Werner
13-09-2012, 14:23
آقا این چیزی رو که میگی واسه دانشگاه علم و فرهنگ امتحان کردیم ! وارد نمیشه

مشكلش چيه؟...صفحه لود ميشه؟....بايد حتما از internet explorer استفاده كني....

احتمالا سيستم نام گذاري "نام كاربري" براي دانشگاه شما متفاوته ، اين U911 + شماره داوطلبي سيستم نام گذاري ص.اصفهان هست.مال شما فرق داره.

ارمیتا2
13-09-2012, 14:31
جدول شماره 2 – برنامه زماني ثبت نام از پذيرفته شدگان براي آن دسته از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي كه در سايت اينترنتي خود برنامه زماني اعلام {ننموده اند }براساس حرف اول نام خانوادگي

روز و تاريخ ثبت نام

ترتيب حرف اول نام خانوادگي

يكشنبه 26/6/91

الف – ب – پ – ت – ث –ج – چ

دوشنبه 27/6/91

ح – خ- د –ذ– ر – ز- ژ – س

سه‌شنبه 28/6/91

ش – ص- ض – ط – ظ- ع – غ – ف – ق – ك

چهار‌شنبه 29/6/91

گ – ل – م – ن – و - هـ - ي

ارمیتا2
13-09-2012, 14:37
جهت اطلاع كليه داوطلبان:
1 ـ بديهي است چنانچه مقرر گردد نسبت به تكميل ظرفيت و يا پديرش در برخي رشته محل هاي جديد در آزمون سراسري سال 1391 اقدامي صورت پذيرد ، اطلاعيه اين سازمان در تاريخ 1/8/91 از طريق سايت سازمان و هفته نامه پيك سنجش منتشر خواهد شد .

aazp
13-09-2012, 14:43
میشه گفت علاقه به هر دو رشته تقریبا در یک حده,اما با چند نفر که هرکدوم در یکی از این رشته ها فارغ النحصیل شده بودند صحبت میکردم گفتند که این رشته ها دقیقا اون چیزی نیست که از دور نشون میدن یعنی مثلا:درسای دانشگاهی و بازار کار آینده شون شاید اون چیزی نیست که افراد قبل از ورود به این رشته ها دارن!
ولی با این شرایط بیشتر بازار کار آینده برام مد نظر هست!
کسی میدونه بازار کار برق و مکانیک دقیقا چیه ؟یعنی فرصت شغلی کدوم یکیشون بیشتره و کجا ها میشه مشغول به کار شد؟
من خودم برق میخونم خیلی در مورد مکانیک اطلاعاتی ندارم ، اما به نظر شخص خودم درسای برق از اون چیزی که فکر میکردم بعضا جالب ترن ولی بعضیاش واقعا درسای ناجور و سختین که حتی با علاقه هم خوندنشون عذابه چه برسه به این که علاقه مند نباشی ، اما در مورد بازار کار قدرت که مشخصا شرایط استخدامی خوبی داره با درآمد مناسب فقط شاید اوایلش مجبور به کار توی شهرستان بشی ، کنترل هم که بسیار وسیعه الان خیلی جاها به شدت به این افراد نیاز دارن ، مخابرات هم که همیشه یه نیاز خاص و حداقلی بهشون هست و ضمنا توی پروژه های نظامی هم نیاز زیادی بهشون هست، اما مشکل در مورد مهندسای الکترونیکه که تو ایران متاسفانه شغل چندان مرتبطی براشون نیست مگر این که ...

s.khafan
13-09-2012, 15:09

من خودم برق میخونم خیلی در مورد مکانیک اطلاعاتی ندارم ، اما به نظر شخص خودم درسای برق از اون چیزی که فکر میکردم بعضا جالب ترن ولی بعضیاش واقعا درسای ناجور و سختین که حتی با علاقه هم خوندنشون عذابه چه برسه به این که علاقه مند نباشی ، اما در مورد بازار کار قدرت که مشخصا شرایط استخدامی خوبی داره با درآمد مناسب فقط شاید اوایلش مجبور به کار توی شهرستان بشی ، کنترل هم که بسیار وسیعه الان خیلی جاها به شدت به این افراد نیاز دارن ، مخابرات هم که همیشه یه نیاز خاص و حداقلی بهشون هست و ضمنا توی پروژه های نظامی هم نیاز زیادی بهشون هست، اما مشکل در مورد مهندسای الکترونیکه که تو ایران متاسفانه شغل چندان مرتبطی براشون نیست مگر این که ...
راستش یه کمی گیج شدم.بعضیا میگن برق دیگه مثل قدیم نیست و فارغ التحصیلاش زیاد شدن و در نتیجه فرصت شغلیشم کم شده و یا اینکه میگن مکانیک واسش به اندازه برق فرصت شغلی وجود نداره
موندم چیکار کنم!در ضمن من برق قدرت قبول شدم

Alireza SM
13-09-2012, 15:13
بچه ها من گند زدم امروز
پزشکی قبول شدم ولی باید پیش دانشگاهی ریاضی رو تموم میکردم که امروز امتحان دیفرانسیل 2 داشتم و 5 میگیرم . تبصره هم نمیتونم بکنم چون دیفرانسیل 1 رو میخواستم بزارم تبصره

به نظرتون چی میشه ؟ 25 شهریور ثبت نام هست

alavi71
13-09-2012, 15:14
سلام
پیشاپیش ممنون

سلام
شما با دانشجویان روزانه در یک کلاس و یک ساعت خواهید بود تفاوتی نداره
از لحاظ مدرکی هم موردی نداره و مورد تایید هست
اگر تکمیل ظرفیت قبول بشوید حتما باید رشته جدید را بروید نه رشته قبل
مرخصی هم بله موردی نیست بسته به مورد اون هست.
مهمانی هم با شرایط خودش مجاز هست
موفق باشید

ارمیتا2
13-09-2012, 15:15
-سیستم جامع دانشگاهی گلستانوجه كليه دانشجويان محترم (ورودي مهر ماه سال 91)
تاريخ انتشار :1391/06/15

1-مرحله پذيرش به صورت غير حضوري مي باشد لذا كليه دانشجويان از مراجعه حضوري به مراكز مواكدا خودداري نمايند. لازم به ذكراست پس از انجام مرحله پذيرش و انتخاب واحد بصورت غير حضوري , زمان مراجعه حضوري به مراكز , به اطلاع كليه دانشجويان خواهد رسيد.
2-نحوه ورود به سيستم (نام و كلمه عبور) متعاقبا اعلام ميگردد لذا كليه دانشجويان براي دريافت تاريخ و ساعت پذيرش غير حضوري در تاريخ 30/6/91 به سايت گلستان مراجعه نماييد.

Haniiii
13-09-2012, 15:18
بالاخره همه مدارکو آماده کردم
فردا هم ثبت نامه !

خداییش من دلیل این همه عجله دانشگاه رو نمیفهمم !

تو portal هم ok شد ؟

Werner
13-09-2012, 15:23
راستش یه کمی گیج شدم.بعضیا میگن برق دیگه مثل قدیم نیست و فارغ التحصیلاش زیاد شدن و در نتیجه فرصت شغلیشم کم شده و یا اینکه میگن مکانیک واسش به اندازه برق فرصت شغلی وجود نداره
موندم چیکار کنم!در ضمن من برق قدرت قبول شدم
ببين دوست عزيز توي هر رشته اي اگر با سواد باشي هميشه برات بازار كار هست...مثلا مهندسي كامپيوترو در نظر بگير ،چيزي كه زياده مهندس كامپيوتره ،الان بقالي سر كوچه ما هم مهندسي كامپيوتر داره....ولي چيزي كه كمه مهندس كامپيوتر با سواده...درسته كه قبل از اينكه وارد يه رشته بشي بايد يه چشم اندازي از بازار كارش داشته باشي ولي ديگه اونقدر ها هم مهم نيست...مهم اينه كه با علاقه رشترو بخوني و باسواد بياي بيرون...اگه مشكلت بين برق و مكانيكه بايد بايد بايد ببيني علاقت چيه چون هر دو رشته رشته هاي سنگيني هستند...اگر ديدي علاقت به برقه و بين گرايشاش شك داري - don't worry:5: -به جز بعضي از دانشگاه ها بقيه بايد چند ترم بخوني بعد گرايشو مشخص كني و لازم نيست از الان نگران باشي كه الكترونيك بهتره يا قدرت مثلا...برو بخون توي اتمسفر برق قرار بگير خودت ميفهمي بازار كار و علاقت و ... تو كدوم گرايشه.

ahamid555
13-09-2012, 15:26
مدارک منم تکمیل شد فرم ها رو هم پر کردم تو پرتال گواهی ثبت نامم گرفتم
امشب هم عازمیم تا فردا راس ساعت 7.30 اونجا باشیم
این نام کاربری و رمز ورود به پرتال با نام کاربری و رمز ورود به معاونت دانشجویی فرق داره؟
چون تو پرتال وارد میشه ولی اون یکی نه!

Headphone
13-09-2012, 16:17
تو portal هم ok شد ؟

آره همه چی درست شد برگه موقت ثبت نام هم گرفتم . فقط وارد سیستم معاونت دانشجویی نمیشد !

teen spirit
13-09-2012, 16:22
له له ام... له له
صنعتی اصفهان جلوش بهشته.

اگه منظورت از علموصو . علم و صنعته که خیلی بچه های داغونی داره . با شلوار لی بری توش به شکل زامبی نگات میکنن . همین الان اطلاعات فیس بوکتو ویرایش کن . خواننده های مورد علاقه تو همرو نوحه خون بزن که بری اون تو زیرابتو میزنن :دی در ضمن داداشمی اما ادم دوست داره با مشت بزنه تو صورتت وقتی علم و صنعت رو فرش حساب میکنی :دی
پ.ن : اقااا جون بچتون یکی این تکمیل ظرفیت ازاد رو بزاره برای ما ببنیم چی هست اصلا . من سخت دماوند قبول شدم(:دی) میخوام ببینم میشه کردش سخت پرند یا ای تی پرند ؟
زده بودم ای تی کرج یهو رکورد تاریخ دانشگاه ازاد رو شکست برای اولین بار بود که یه رشته 1000 تا رفت رو ترازش . اصلا باورم نمیشه !

eblisandenzo
13-09-2012, 16:30
اگه منظورت از علموصو . علم و صنعته که خیلی بچه های داغونی داره . با شلوار لی بری توش به شکل زامبی نگات میکنن . همین الان اطلاعات فیس بوکتو ویرایش کن . خواننده های مورد علاقه تو همرو نوحه خون بزن که بری اون تو زیرابتو میزنن :دی در ضمن داداشمی اما ادم دوست داره با مشت بزنه تو صورتت وقتی علم و صنعت رو فرش حساب میکنی :دی
پ.ن : اقااا جون بچتون یکی این تکمیل ظرفیت ازاد رو بزاره برای ما ببنیم چی هست اصلا . من سخت دماوند قبول شدم(:دی) میخوام ببینم میشه کردش سخت پرند یا ای تی پرند ؟
زده بودم ای تی کرج یهو رکورد تاریخ دانشگاه ازاد رو شکست برای اولین بار بود که یه رشته 1000 تا رفت رو ترازش . اصلا باورم نمیشه !

دوست عزیز تغییر رشته رو که عمرا نمیتونی ! پارتیت در حد خود کامران دانشجو هم باشه نمیتونی !

اما انتقالی شرایطش سخته ! بهونه های بنی اسرائیلی و ...! اما خوب شدنیه !

خیلیا مهمان میگیرن و میرن تا آخر دوره تحصیلیشون واحدی که مهمان گرتن میخونن که اینم شرایط داره ! معدل بالا خیلی مهمه !

teen spirit
13-09-2012, 16:35
بابا پس قضیه این تکمیل ظرفیت چیه ؟
چرت و پرته ؟ مثلا من ترازم 5000 هزاره . سخت افزار پرند 4400 .
اگه تکمیل ظرفیت داشته باشه سخت پرند من نمیتونم اونو بزنم برم اونجا ؟

eblisandenzo
13-09-2012, 16:43
بابا پس قضیه این تکمیل ظرفیت چیه ؟
چرت و پرته ؟ مثلا من ترازم 5000 هزاره . سخت افزار پرند 4400 .
اگه تکمیل ظرفیت داشته باشه سخت پرند من نمیتونم اونو بزنم برم اونجا ؟

تکمیل ظرفیت با تغییر رشته فرق داره ! اگه تکمیل ظرفیت قبول شی باید بری رشته جدید !

teen spirit
13-09-2012, 16:47
دمت گرم .وایسا یبار کامل توضیح بدم <3

من 5000 هزار ترازمه (سخت دماوند) انتخاب دومم بود که قبول شدم
حالا اگه آی تی پرند یا سخت افزار پرند تکمیل ظرفیت بهش بخوره من میتونم بزنم ؟ اصلا قبول میشم ؟( دو تا رشته ای که مثال زدم 4400 تراز اخرین نفر بوده)
با توجه به اینکه من اصلا این دو تا رشته تو انتخابام نبودن میخوام ببینم شانس قبولیم چقدره . یعنی اونایی که این رشته هارو زده بودن و تراز نیووردن تو اولویتن یا من و امثال من که ترازمون از اونا بالاتره ؟
بعد کلا تکمیل ظرفیت جوابش تا کی میاد ؟ تا قبل شروع کلاس ها میاد ؟

eblisandenzo
13-09-2012, 16:54
دمت گرم .وایسا یبار کامل توضیح بدم <3

من 5000 هزار ترازمه (سخت دماوند) انتخاب دومم بود که قبول شدم
حالا اگه آی تی پرند یا سخت افزار پرند تکمیل ظرفیت بهش بخوره من میتونم بزنم ؟ اصلا قبول میشم ؟( دو تا رشته ای که مثال زدم 4400 تراز اخرین نفر بوده)
با توجه به اینکه من اصلا این دو تا رشته تو انتخابام نبودن میخوام ببینم شانس قبولیم چقدره . یعنی اونایی که این رشته هارو زده بودن و تراز نیووردن تو اولویتن یا من و امثال من که ترازمون از اونا بالاتره ؟
بعد کلا تکمیل ظرفیت جوابش تا کی میاد ؟ تا قبل شروع کلاس ها میاد ؟

اگه جز رشته هایی باشه که تو تکمیل ظرفیت میاد باشه میتونی بزنی !
در مورد اینکه گفتی ((اونایی که این رشته هارو زده بودن و تراز نیووردن تو اولویتن یا من و امثال من که ترازمون از اونا بالاتره ؟ )) باید بگم تاثیر نداره ! چون شما دوباره انتخاب رشته میکنی !

جواب آخر رو هم نمیدونم ! ولی فکر کنم زود اعلام شه !

teen spirit
13-09-2012, 16:58
دمت گرم خیلی گُلی :40:

hp722
13-09-2012, 17:15

تفاوت‌ رشته نرم‌افزار با فناوری اطلاعات
به‌طور کلی ارتباط میان فناوری اطلاعات و نرم‌افزار مانند رابطه پزشک متخصص و دکتر داروساز است. به این مفهوم که پزشک صرفا به تجویز دارو و داروساز به ساخت دارو می‌پردازد که ....

کوپایی، استاد دانشگاه علمی–کاربردی در مورد تفاوت‌های میان نرم‌افزار و فناوری اطلاعات می‌گوید: مهندسی نرم‌افزار به‌صورت ریشه‌ای و بنیادین ضمن استفاده از پایه ریاضی و با عمق قابل توجه موضوعات را مورد توجه قرار می‌دهد.
در حالی که مهندسی فناوری اطلاعات بیشتر جنبه‌های تکنولوژیک و کاربردی نرم‌افزار را بررسی می‌کند.
وی می‌افزاید: مهندس نرم‌افزار به ارایه راه‌حل برای حل مسایل پیچیده سازمانی می‌پردازد، در حالی که مهندس IT پیاده‌سازی راه‌حل‌ها با استفاده از تکنیک را بر عهده می‌گیرد.

معرفی رشته فناوری اطلاعات
رشته IT یا رشته مهندسی فناوری اطلاعات زیرمجموعه گروه فنی در دانشگاه محسوب می‌شود. این رشته دانشی را به مخاطب منتقل می‌کند که طی آن روش‌های جمع‌آوری اطلاعات، استفاده و انتقال آن میسر شود.
مطالعه، طراحی، ساخت، راه‌اندازی، نگهداری سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، جمع‌آوری، سازمان‌دهی، طبقه‌بندی و انتقال اطلاعات مهم‌ترین اهدافی است که مهندسی فناوری اطلاعات آن را دنبال می‌کند.
مهم‌ترین توانمندی دانش‌آموختگان این رشته، استفاده صحیح و بهره‌برداری به‌موقع از اطلاعات است. هسته اصلی این رشته را مهندسی کامپیوتر به‌ویژه گرایش نرم‌افزار تشکیل می‌دهد.

در عصری که به‌سر می‌بریم فناوری اطلاعات یکی از عمده‌ترین محورهای تحول و توسعه در دنیا محسوب می‌شود. امروزه دستاوردهای ناشی از فناوری اطلاعات چنان با زندگی مردم تلفیق شده است که توقف در مسیر آن باعث ایجاد اختلال در جامعه و حتی رفاه و آسایش مردم می‌شود. از این‌رو بسیاری از کشورها جهت عمومیت بخشیدن به استفاده از فناوری اطلاعات دست به اقدامات خرد و کلانی زده‌اند که آموزش آکادمیک فناوری اطلاعات یکی از این موارد است.
در کشور ما نیز در راستای ایجاد تغییرات بنیادین و منطقی و دستیابی به نیروهای متخصص و کارآمد رشته فناوری اطلاعات به‌صورت متمرکز و غیرمتمرکز در مراکز آموزش عالی از جمله دانشگاه‌ها ارایه می‌شود. در واقع می‌توان گفت ورود رشته ITبه مجموع رشته‌های ارایه شده در دانشگاه‌های کشور به ابتدای سال 1380 و هم‌زمان با اوج گرفتن مباحث مربوط به فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی در ایران بازمی‌گردد. اما در سال 1381 بود که رشته مهندسی فناوری اطلاعات به‌طور رسمی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد پذیرش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت. به گونه‌ای که رشته مهندسی فناوری اطلاعات در پایه لیسانس به‌طور هم‌زمان در سه دانشگاه علم و صنعت، امیرکبیر و شیراز تدریس شد.
از آن پس تاکنون این رشته در مقاطع تحصیلی مختلف و توسط دانشگاه دولتی و غیردولتی به متقاضیان یادگیری این علم آموزش داده می‌شود و علی‌رغم نوپایی خود از طرفداران قابل توجهی برخوردار است. لذا آنچه در این گزارش مورد بررسی قرار می‌گیرد آشنایی با رشته مهندسی فناوری اطلاعات، پرداختن به چگونگی امکانات لازم و نقاط ضعف و چالش‌های موجود در مسیر ارایه این رشته است.

ماهیت رشته فناوری اطلاعات
پیش از هر چیز بهتر است ابتدا به ماهیت رشته فناوری اطلاعات در ایران بپردازیم.این رشته در ایران ماهیتی میان‌رشته‌ای دارد. به این مفهوم که رشته‌ای خالص نیست و از تلفیق رشته‌هایی نظیر:
مدیریت
مهندسی صنایع
مهندسی الکترونیک
و مهندسی کامپیوتر به‌ویژه نرم‌افزار به‌وجود آمده است.

ماهیت میان‌رشته‌ای فناوری اطلاعات باعث شده است هم‌اکنون دانشگاه‌های مختلفی چون تربیت‌مدرس، خواجه‌نصیر، تهران، امیرکبیر، شریف و علم و صنعت در مقطع کارشناسی ارشد، برخی دانشکده‌های فنی دانشگاه آزاد و سراسری در مقطع کارشناسی و دانشگاه‌های علمی–کاربردی و پودمانی در مقطع کاردانی به ارایه این رشته بپردازند.
رشته فناوری اطلاعات در دوره کاردانی بیشتر به ارایه کردن مسایل مربوط به وب می‌پردازد. در دوره کارشناسی نیز متقاضیان را با عملیات شبکه و امور اجرا کردن آن در سازمان‌ها آشنا می‌کند و در پایان این دوره، اندک‌اندک وارد مباحث مدیریت پروژه می‌شود.
البته قابل ذکر است کارشناسی ارشد IT دارای گرایش‌های عمده‌ای نظیر:
تجارت الکترونیکی
سیستم‌های چندرسانه‌ای
مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی
امنیت اطلاعات
شبکه‌های کامپیوتری
و مهندسی فناوری اطلاعات است که برخی از این گرایش‌ها در دانشگاه‌های ایران ارایه می‌شود.
در دوره کارشناسی ارشد نیز ضمن تکمیل مدیریت پروژه به ارایه راه‌حل‌های مناسب برای مسایل پیچیده سازمانی می‌پردازد. هرچند مقطع دکترای فناوری اطلاعات در ایران ارایه نمی‌شود، اما انجام امور تحقیقاتی و دستیابی به نظریه‌های جدید از محورهای اصلی در این مقطع محسوب می‌شود.

عدم انطباق محتوای درسی با نیازهای دانشجو
بررسی مفاهیم درسی رشته فناوری اطلاعات نشان می‌دهد بیشترین مفاد دروس اصلی این رشته با نرم‌افزار مشترک است، اما تحت عناوین دیگری ارایه می‌شوند.
یکی از استادانIT دانشگاه تهران در این زمینه می‌گوید: در رشته فناوری اطلاعات هنوز دیدگاه سنتی ضرورت وجود درس ریاضی در کلیه رشته‌های مهندسی دیده می‌شود و واحدهای قابل توجهی در این حوزه به درس ریاضیات اختصاص یافته است. در حالی که جای واحدهایی که واقعا مورد نیازند خالی است به گفته وی، در حالی که سخت‌افزار نقش کلیدی و مهمی را در فناوری اطلاعات به‌خود اختصاص می‌دهد، تنها 15 واحد از مجموع 61 واحد درسی در دوره کارشناسی به موضوع سخت‌افزار اختصاص یافته است. وی معتقد است مجموع دروس ارایه شده در این رشته بیشتر از نرم‌افزار و الکترونیک سرچشمه گرفته است و این قضیه موجب شده تا سطح دانش متقاضیان این رشته وسیع، ولی عمق آن مختصر و کوتاه باشد. البته عدم انطباق میان مفاهیم درس‌های پیش‌نیاز نیز از جمله مواردی است که معمولا دانشجویان را با مشکل مواجه می‌سازد. به‌عنوان نمونه در فیزیک(1) دوره کارشناسی به مباحث مکانیک پرداخته می‌شود، در حالی که فیزیک(2) مباحث الکتریسیته را تحت بررسی قرار می‌دهد. این دو مقوله با وجود اینکه از یک موضوع یعنی فیزیک سرچشمه می‌گیرند، اما سنخیت چندانی با یکدیگر ندارند. عدم انطباق محتوای درسی با نیازهای دانشجویان این رشته باعث می‌شود تا دانش‌آموختگان پس از فارغ‌التحصیلی برای جذب در بازار کار به کسب مهارت‌های جدید نیاز پیدا کنند.

توصیه به علاقه‌مندان رشته ITدر پایان بد نیست توصیه‌ای نیز به افرادی داشته باشیم که مایلند در این رشته به تحصیل بپردازند. کارشناسان معتقدند با توجه به وضعیت کنونی رشته IT در کشور، بهتر است افرادی به تحصیل در این علم بپردازند که می‌خواهند بلافاصله پس از اتمام تحصیلات وارد بازار کار شوند، یعنی به عبارت دیگر تصمیم به ادامه تحصیل در سطوح بالاتر را ندارند.
لذا چنانچه فردی می‌خواهد به تحصیل در سطوح ارشد و دکترا در زمینه ITبپردازد، بهتر است ابتدا با مهندسی کامپیوتر (نرم‌افزار) به تقویت پایه علمی خود اقدام کند و سپس در مقاطع بعدی به رشته فناوری اطلاعات بپردازد، زیرا فراگیری رشته IT با پایه نرم‌افزار می‌تواند زمینه‌های یادگیری بهتر این رشته را ایجاد کند.

revolver
13-09-2012, 17:32
سلام.
من دانشگاه آزاد علوم تحقیقات انتخاب اولم بود.که 3 رتبه با اخرین نفر قبول شده فاصله دارم.بنا بر این انتخاب دومم رو قبول شدم.می خواستم بدونم برای انتخاب اولم میتونم در تکمیل ظرفیت شرکت کنم و انتخاب اولمو قبول شم؟
ممنون.

teen spirit
13-09-2012, 17:41
سلام.
من دانشگاه آزاد علوم تحقیقات انتخاب اولم بود.که 3 رتبه با اخرین نفر قبول شده فاصله دارم.بنا بر این انتخاب دومم رو قبول شدم.می خواستم بدونم برای انتخاب اولم میتونم در تکمیل ظرفیت شرکت کنم و انتخاب اولمو قبول شم؟
ممنون.

100درصد قبولی . تبریک میگم :7:

teen spirit
13-09-2012, 17:43
hp722 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داداشی از سخت افزار به آی تی چی ؟
یعنی کارشناسی رو سخت افزار بخونی برای ارشد بری سراغ ای تی ؟

revolver
13-09-2012, 18:11
ممنون دوست عزیز.:20::40:
پس یعنی به این که من انتخاب دومم رو قبول شدم ربطی نداره و می تونم توی تکمیل ظرفیت باشم...؟؟؟

hp722
13-09-2012, 18:27

تو این توضیحات که اصلا از سخت افزار حرفی زده نشد.درمورد دو رشته نرم افزار و فناوری اطلاعات بود.من خودم مونده بودم بین فناوری اطلاعات و نرم افزار کدوم رو بخونم رفتم یکم اطلاعات جمع کردم.نه همونی it رو ادامه میدم.من خیلی به نرم افزار علاقه دارم بخاطر همین یکم سرچ کردم.هیچ علاقه ای به سخت افزار ندارم

hp722
13-09-2012, 18:31

آهان الان منظورتو فهمیدم.اونو دیگه واقعا نمیدونم.باید بپرسی

Demon_342
13-09-2012, 18:34
خب بالاخره مدارکِ لازم رو تو سایت گذاشتن ///

واسه اونایی که هنوز مدارکِ ثبتنام نمیدونن دقیقا چیه کپی میکنم :

- مدارک مورد نياز جهت نام‌نویسی:
الف)اصل شناسنامه و یک نسخه کپي از تمام صفحات آن و صفحه توضیحات
ب) یک نسخه پرینت از کارنامه کنکور سراسري
ج) اصل و کپي مدرک پيش‌دانشگاهي و دوره تحصيلات متوسطه  و ریزنمرات آنها
د) رسيد ارزش تحصيلي از باجه پست (پذيرفته‌شدگان بايد با در دست داشتن گواهي موقت پيش‌دانشگاهي به باجه پست مراجعه و درخواست تأييديه مدرک پيش‌دانشگاهي کرده و رسيد آن را در زمان ثبت‌نام به همراه داشته باشند)
ه) اصل و کپي کارت ملي
و) چهار قطعه عکس (4*3)
ز) در صورت مشخص بودن وضعيت نظام وظيفه آقايان، اصل و کپي مدرک مربوطه (دفترچه آماده به خدمت، کارت معافيت یا کارت پايان خدمت)

================================================== ===================

حالا چندتا سوال :

این ""اصل و کپي مدرک پيش‌دانشگاهي و دوره تحصيلات متوسطه  و ریزنمرات آنها"" همون کارنامه ی پیش و سه سال دبیرستانه ؟ پس این گواهی موقت ها که گرفتیم واسه چیه ؟

واسه بند"ز" باید چی کار کنم ؟

مرسی بابت وقتی که برای ج دادن میذارید :11:

saho69
13-09-2012, 18:51
دوستان من ساکن بیرجند هستم.حالا به نظر شما مهندسی پزشکی غیر انتفاعی سجاد مشهد برم بهتره یا مهندسی عمران آزاد بیرجند؟
توبیرجند عمران خیلی شلوغ شده..اما من اگه بودم همین شهره خودمو میرفتم راحتتره رشتشم بهتره

hirad_g
13-09-2012, 18:55
حالا چندتا سوال :

این ""اصل و کپي مدرک پيش‌دانشگاهي و دوره تحصيلات متوسطه و ریزنمرات آنها"" همون کارنامه ی پیش و سه سال دبیرستانه ؟ پس این گواهی موقت ها که گرفتیم واسه چیه ؟

سلام.

در واقغ اصل مدرکو که به هیچ کسی نمیدن. مگر کارت پایان خدمت داشته باشی یا کارت دانشجویی. خود من امروز رفتم مدرسمون پرسیدم. از همه دوستامم که سال پیش رفتن دانشگاه پرسیدم. البته یکی که دانشگاه آزاد بود گفتش که ازش حدود 1 تومن سفته گرفتن(دیگه دولتی و غیر انتفاعی رو نمی دونم). کلا گفته میشه مدرکا تازه سال دوم دانشگاه دستتون میرسه!!

در مورد بند ز هم : اگر سال دومی باشی که حتما دفترچه فرستادی و کارت سبز داری. خب اصل اون و کپیش لازمه.(اگر کسی نفرستاده باشه ، غیبت میخوره و نمی تونه بره دانشگاه دولتی)- اگر هم سال اولته و هنوز از معافیت تحصیلی استفاده میکنی فکر کنم خود دانشگاه مدارک لازم رو بهتون میده.(تا دو سال پیش خود دانشگاه ها معافیت رو تمدید میکردن ولی امسال به عهده دانشجو هست که بره پلیس +10.)

WEATHER11
13-09-2012, 18:57
it درومدم.پیام نور.افسرده شدیم رفتسلام منم پيام نور it قبول شدم من اطلاعاتم در مورد it كمه لطفا كمي درباره رشته it توضيح بدين؟درساش سخته؟

r&min
13-09-2012, 18:59
له له ام... له له
صنعتی اصفهان جلوش بهشته.

اقا دمت گرم :)))
کلا تو بازی های تیمی انقدر خوب شرکت میکنی ؟:31:
بابا من که واست نوشتم این جو علم و صنعتِ که همه مینالن ، مدلشه! چرا انقدر شاکی؟؟
یارو نوشته به شلوار لی گیر میدن :| اخه خو اینارو که باور نکن عمو جون
مطالب اون پیچ که خوندی همش فانه. با این حال به طور مثال بهت توصیه میکنم پیچ فقط یه پلی تکنیکی رو هم بخونی دست بیاد !

moh72
13-09-2012, 18:59
خب بالاخره مدارکِ لازم رو تو سایت گذاشتن ///

واسه اونایی که هنوز مدارکِ ثبتنام نمیدونن دقیقا چیه کپی میکنم :

- مدارک مورد نياز جهت نام‌نویسی:
الف)اصل شناسنامه و یک نسخه کپي از تمام صفحات آن و صفحه توضیحات
ب) یک نسخه پرینت از کارنامه کنکور سراسري
ج) اصل و کپي مدرک پيش‌دانشگاهي و دوره تحصيلات متوسطه و ریزنمرات آنها
د) رسيد ارزش تحصيلي از باجه پست (پذيرفته‌شدگان بايد با در دست داشتن گواهي موقت پيش‌دانشگاهي به باجه پست مراجعه و درخواست تأييديه مدرک پيش‌دانشگاهي کرده و رسيد آن را در زمان ثبت‌نام به همراه داشته باشند)
ه) اصل و کپي کارت ملي
و) چهار قطعه عکس (4*3)
ز) در صورت مشخص بودن وضعيت نظام وظيفه آقايان، اصل و کپي مدرک مربوطه (دفترچه آماده به خدمت، کارت معافيت یا کارت پايان خدمت)

================================================== ===================

حالا چندتا سوال :

این ""اصل و کپي مدرک پيش‌دانشگاهي و دوره تحصيلات متوسطه و ریزنمرات آنها"" همون کارنامه ی پیش و سه سال دبیرستانه ؟ پس این گواهی موقت ها که گرفتیم واسه چیه ؟

مرسی بابت وقتی که برای ج دادن میذارید :11:
مدرک پیش دانشگاهی رو باید بری از دبیرستانتون بگیری
وضعیت نظام وظیفه هم اگه کارت معافی یا پایان خدمت داری میدی اگر نداری که لازم نیست کاری بکنی

phenomen
13-09-2012, 20:06
یه لطفی کنین در مورد تکمیل ظرفیت یه توضیحی بدین چجوریه لازمه کاری بکنیم ؟

Hossein_128
13-09-2012, 20:17
پس این مدارک ثبت نام دانشگاه آزاد کِی اعلام میشه؟

bnmnb
13-09-2012, 20:17
امیدم نا امید شد رفت.
دیگه دل و دماغ ندارم.
قوانینشو کار ندارم. دارن از در و دیوار- همکلاسیا- رئیس- معاون- مسئول سایت- چه میدونم هر کی یه ربطی به اونجا داره ایراد میگیرن. همه هم تایید میکنن. دست خودم نیست ولی کلا دیگه امیدی ندارم
شما خودت برو تو دانشگاه ببین چه خبره
راستی در دستشویی ورزشگاهشم خرابه:21:
ولی بی شوخی.خدا رو شکر کن

revolver
13-09-2012, 21:35
سلام دوستان:
آقا این تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد چه جوریه؟ برای اونایه که هیچی قبول نشدن یا اونایی که انتخاب دوم و قبول شدن هم می تونن تکمیل ظرفیت کنن ؟ :44:

ممنون.

hp722
13-09-2012, 21:41
سلام منم پيام نور it قبول شدم من اطلاعاتم در مورد it كمه لطفا كمي درباره رشته it توضيح بدين؟درساش سخته؟

دقیقا تو صفحه قبل توضیحاتش رو دادم.راستی دیگه افسرده نیستم.پیام نور کجا قبول شدی؟اینم توضیحات:

تفاوت‌ رشته نرم‌افزار با فناوری اطلاعات
به‌طور کلی ارتباط میان فناوری اطلاعات و نرم‌افزار مانند رابطه پزشک متخصص و دکتر داروساز است. به این مفهوم که پزشک صرفا به تجویز دارو و داروساز به ساخت دارو می‌پردازد که ....

کوپایی، استاد دانشگاه علمی–کاربردی در مورد تفاوت‌های میان نرم‌افزار و فناوری اطلاعات می‌گوید: مهندسی نرم‌افزار به‌صورت ریشه‌ای و بنیادین ضمن استفاده از پایه ریاضی و با عمق قابل توجه موضوعات را مورد توجه قرار می‌دهد.
در حالی که مهندسی فناوری اطلاعات بیشتر جنبه‌های تکنولوژیک و کاربردی نرم‌افزار را بررسی می‌کند.
وی می‌افزاید: مهندس نرم‌افزار به ارایه راه‌حل برای حل مسایل پیچیده سازمانی می‌پردازد، در حالی که مهندس IT پیاده‌سازی راه‌حل‌ها با استفاده از تکنیک را بر عهده می‌گیرد.

معرفی رشته فناوری اطلاعات
رشته IT یا رشته مهندسی فناوری اطلاعات زیرمجموعه گروه فنی در دانشگاه محسوب می‌شود. این رشته دانشی را به مخاطب منتقل می‌کند که طی آن روش‌های جمع‌آوری اطلاعات، استفاده و انتقال آن میسر شود.
مطالعه، طراحی، ساخت، راه‌اندازی، نگهداری سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، جمع‌آوری، سازمان‌دهی، طبقه‌بندی و انتقال اطلاعات مهم‌ترین اهدافی است که مهندسی فناوری اطلاعات آن را دنبال می‌کند.
مهم‌ترین توانمندی دانش‌آموختگان این رشته، استفاده صحیح و بهره‌برداری به‌موقع از اطلاعات است. هسته اصلی این رشته را مهندسی کامپیوتر به‌ویژه گرایش نرم‌افزار تشکیل می‌دهد.

در عصری که به‌سر می‌بریم فناوری اطلاعات یکی از عمده‌ترین محورهای تحول و توسعه در دنیا محسوب می‌شود. امروزه دستاوردهای ناشی از فناوری اطلاعات چنان با زندگی مردم تلفیق شده است که توقف در مسیر آن باعث ایجاد اختلال در جامعه و حتی رفاه و آسایش مردم می‌شود. از این‌رو بسیاری از کشورها جهت عمومیت بخشیدن به استفاده از فناوری اطلاعات دست به اقدامات خرد و کلانی زده‌اند که آموزش آکادمیک فناوری اطلاعات یکی از این موارد است.
در کشور ما نیز در راستای ایجاد تغییرات بنیادین و منطقی و دستیابی به نیروهای متخصص و کارآمد رشته فناوری اطلاعات به‌صورت متمرکز و غیرمتمرکز در مراکز آموزش عالی از جمله دانشگاه‌ها ارایه می‌شود. در واقع می‌توان گفت ورود رشته ITبه مجموع رشته‌های ارایه شده در دانشگاه‌های کشور به ابتدای سال 1380 و هم‌زمان با اوج گرفتن مباحث مربوط به فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی در ایران بازمی‌گردد. اما در سال 1381 بود که رشته مهندسی فناوری اطلاعات به‌طور رسمی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد پذیرش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت. به گونه‌ای که رشته مهندسی فناوری اطلاعات در پایه لیسانس به‌طور هم‌زمان در سه دانشگاه علم و صنعت، امیرکبیر و شیراز تدریس شد.
از آن پس تاکنون این رشته در مقاطع تحصیلی مختلف و توسط دانشگاه دولتی و غیردولتی به متقاضیان یادگیری این علم آموزش داده می‌شود و علی‌رغم نوپایی خود از طرفداران قابل توجهی برخوردار است. لذا آنچه در این گزارش مورد بررسی قرار می‌گیرد آشنایی با رشته مهندسی فناوری اطلاعات، پرداختن به چگونگی امکانات لازم و نقاط ضعف و چالش‌های موجود در مسیر ارایه این رشته است.

ماهیت رشته فناوری اطلاعات
پیش از هر چیز بهتر است ابتدا به ماهیت رشته فناوری اطلاعات در ایران بپردازیم.این رشته در ایران ماهیتی میان‌رشته‌ای دارد. به این مفهوم که رشته‌ای خالص نیست و از تلفیق رشته‌هایی نظیر:
مدیریت
مهندسی صنایع
مهندسی الکترونیک
و مهندسی کامپیوتر به‌ویژه نرم‌افزار به‌وجود آمده است.

ماهیت میان‌رشته‌ای فناوری اطلاعات باعث شده است هم‌اکنون دانشگاه‌های مختلفی چون تربیت‌مدرس، خواجه‌نصیر، تهران، امیرکبیر، شریف و علم و صنعت در مقطع کارشناسی ارشد، برخی دانشکده‌های فنی دانشگاه آزاد و سراسری در مقطع کارشناسی و دانشگاه‌های علمی–کاربردی و پودمانی در مقطع کاردانی به ارایه این رشته بپردازند.
رشته فناوری اطلاعات در دوره کاردانی بیشتر به ارایه کردن مسایل مربوط به وب می‌پردازد. در دوره کارشناسی نیز متقاضیان را با عملیات شبکه و امور اجرا کردن آن در سازمان‌ها آشنا می‌کند و در پایان این دوره، اندک‌اندک وارد مباحث مدیریت پروژه می‌شود.
البته قابل ذکر است کارشناسی ارشد IT دارای گرایش‌های عمده‌ای نظیر:
تجارت الکترونیکی
سیستم‌های چندرسانه‌ای
مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی
امنیت اطلاعات
شبکه‌های کامپیوتری
و مهندسی فناوری اطلاعات است که برخی از این گرایش‌ها در دانشگاه‌های ایران ارایه می‌شود.
در دوره کارشناسی ارشد نیز ضمن تکمیل مدیریت پروژه به ارایه راه‌حل‌های مناسب برای مسایل پیچیده سازمانی می‌پردازد. هرچند مقطع دکترای فناوری اطلاعات در ایران ارایه نمی‌شود، اما انجام امور تحقیقاتی و دستیابی به نظریه‌های جدید از محورهای اصلی در این مقطع محسوب می‌شود.

عدم انطباق محتوای درسی با نیازهای دانشجو
بررسی مفاهیم درسی رشته فناوری اطلاعات نشان می‌دهد بیشترین مفاد دروس اصلی این رشته با نرم‌افزار مشترک است، اما تحت عناوین دیگری ارایه می‌شوند.
یکی از استادانIT دانشگاه تهران در این زمینه می‌گوید: در رشته فناوری اطلاعات هنوز دیدگاه سنتی ضرورت وجود درس ریاضی در کلیه رشته‌های مهندسی دیده می‌شود و واحدهای قابل توجهی در این حوزه به درس ریاضیات اختصاص یافته است. در حالی که جای واحدهایی که واقعا مورد نیازند خالی است به گفته وی، در حالی که سخت‌افزار نقش کلیدی و مهمی را در فناوری اطلاعات به‌خود اختصاص می‌دهد، تنها 15 واحد از مجموع 61 واحد درسی در دوره کارشناسی به موضوع سخت‌افزار اختصاص یافته است. وی معتقد است مجموع دروس ارایه شده در این رشته بیشتر از نرم‌افزار و الکترونیک سرچشمه گرفته است و این قضیه موجب شده تا سطح دانش متقاضیان این رشته وسیع، ولی عمق آن مختصر و کوتاه باشد. البته عدم انطباق میان مفاهیم درس‌های پیش‌نیاز نیز از جمله مواردی است که معمولا دانشجویان را با مشکل مواجه می‌سازد. به‌عنوان نمونه در فیزیک(1) دوره کارشناسی به مباحث مکانیک پرداخته می‌شود، در حالی که فیزیک(2) مباحث الکتریسیته را تحت بررسی قرار می‌دهد. این دو مقوله با وجود اینکه از یک موضوع یعنی فیزیک سرچشمه می‌گیرند، اما سنخیت چندانی با یکدیگر ندارند. عدم انطباق محتوای درسی با نیازهای دانشجویان این رشته باعث می‌شود تا دانش‌آموختگان پس از فارغ‌التحصیلی برای جذب در بازار کار به کسب مهارت‌های جدید نیاز پیدا کنند.

توصیه به علاقه‌مندان رشته ITدر پایان بد نیست توصیه‌ای نیز به افرادی داشته باشیم که مایلند در این رشته به تحصیل بپردازند. کارشناسان معتقدند با توجه به وضعیت کنونی رشته IT در کشور، بهتر است افرادی به تحصیل در این علم بپردازند که می‌خواهند بلافاصله پس از اتمام تحصیلات وارد بازار کار شوند، یعنی به عبارت دیگر تصمیم به ادامه تحصیل در سطوح بالاتر را ندارند.
لذا چنانچه فردی می‌خواهد به تحصیل در سطوح ارشد و دکترا در زمینه ITبپردازد، بهتر است ابتدا با مهندسی کامپیوتر (نرم‌افزار) به تقویت پایه علمی خود اقدام کند و سپس در مقاطع بعدی به رشته فناوری اطلاعات بپردازد، زیرا فراگیری رشته IT با پایه نرم‌افزار می‌تواند زمینه‌های یادگیری بهتر این رشته را ایجاد کند.

vahid-p
13-09-2012, 21:46
خب فردا ثبت نام ورودی های جدید امیرکبیره. گفتم بعضی از سوالای بچه های اینجا رو جواب بدیم با خیال راحتتر بیان برای ثبت نام. ( البته اصولا الان یا تو جاده دارن میان اینجا یا هوایی اومدن )
سلام بر همگی اطفا کمک کنیدمن پلیمر /صنایع پلمر امیر کبیر قبول شدم اما هر چی به سایت برای ثبت نام میرم یا اخطار میده یا میگه اطلاعات وارد شده معتبر نیست چی کار کنم تلفن هم که تعطیله کسی هم جواب نمی ده خواهشا کمک کنید جمعه هم که نوشته ثبت نام حضوریه:41:به یه چهارمین امیرکبیری پی سی هم معلوم شد.برای آشنایی با بقیه امیرکبیریا و سوالی اگه داشته باشی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قاعدتا امروز باید میتونستید فرم رو پرینت و تکمیل کنید. چون فردا ثبت نامه. هر چی تونستی مدارک آماده کن و برو. وقتی نیست و خودشون هم میدونن کسی تو این فاصله زمانی نمیتونه مدارک رو همش آماده کنه.
چند تا سوال:کارنامه کنکور همو کارنامه اولیست دیگه؟ یا باید نهایی هم ببرم؟شماره 9 میگه گواهی موقت ثبت نام . این چیه؟این فرم ها که گزاشته برای دانلود باید اول با کامپیوتر پر کنم بعد پرینت یااینکه اول پرینت کنم بعد با خودکار پر کنم؟کارنامه همین نتیجه نهایی هستش که گفته فلان رشته و دانشگاه قبول شدی. ولی محض احتیاط اولی ( درصدا نوشته با رتبه ) رو هم ببر.گواهی موقت لینکش رو داده پرینت میکنی بعد با خودکار پر میکنی.
آقا من الان یه چیزی شنیدم اصن باورم نمیشهمیگن قراره ورودی های جدید امیرکبیر رو تفکیک جنسیتی کنن ! یعنی روز های فرد و زوج و از این حرفا !!واقعیت داره ؟!!! :18:ببینید اینجور طرحها فرقی نمیکنه بین دانشگاهها. همه یکیه. ( به جز دانشگاه تهران و شاید یکی دو تای دیگه )زوج و فرد تاثیری نداره . پارسال هم تفکیک بود ولی نه زوج و فرد. ولی کلا نمیشه زوج و فرد کرد. چون اینقدر درسها + TA هاشون زیاده که اصولا شما هر روز باید بیاین دانشگاه. ضمنا فقط دروس عمومی مثل ریاضی 1 و 2 و معادلات و دروس دینی و فارسی و زبان و تربیت بدنی تفکیکه. بقیه دروسی که دانشکده ای هست نه اینطور نیست و اصلا هم امکان پذیر نیست. ( الانش هم کلی مشکل دارن بدون تفکیک با تفکیک که صد برابر میشه ) . پس این طرح ها سراسریه. ولی خب جو دانشگاه جو خوبیه از نظر من و بچه ها با هم صمیمی هستن و مثل علم و صنعت نیست که این همه تو این تاپیک حرف زده شده - که به نظرم در حق علم و صنعت هم دارن سیاه نمایی میکنن. بلاخره دانشگاهی مثل بقیه دانشگاههاست از کره مریخ که نیومده ! ). ( شاید از نظر سیاسی گهگاهی خبری باشه -که طبیعیه - ولی نه اصولا جو آرومه اگر سعی کنید تو مسائل سیاسی دخالت نکنید )
بالاخره همه مدارکو آماده کردمفردا هم ثبت نامه !خداییش من دلیل این همه عجله دانشگاه رو نمیفهمم !من بهشون حق میدم ( الان یه هفتست ما کلاسامون شروع شده، نکنه میخواید دو هفته بیشتر از ما استراحت کنید :) ). برا ما هم پارسال همین موقع شروع شد ولی این عجله دانشگاه نیست، تاخیر سازمان سنجشه. اگر 21 ام اعلام میشد یا زودتر این مشکلات هم نبود. ( مثل سال قبل که از 17 تا 23 وقت داشتیم مدارکمون رو اماده کنیم )
مدارک منم تکمیل شد فرم ها رو هم پر کردم تو پرتال گواهی ثبت نامم گرفتم امشب هم عازمیم تا فردا راس ساعت 7.30 اونجا باشیماین نام کاربری و رمز ورود به پرتال با نام کاربری و رمز ورود به معاونت دانشجویی فرق داره؟چون تو پرتال وارد میشه ولی اون یکی نه!خوش اومدین.رمز ورود به پرتال دانشجویی با شماره دانشجویی و کد ملی هست و برای رزرو غذا و خوابگاهه و فعلا عجله ای نیست. بعدا تکمیل کنید.
آره همه چی درست شد برگه موقت ثبت نام هم گرفتم . فقط وارد سیستم معاونت دانشجویی نمیشد !پرتال معاونت دانشجویی مهم نیست. بعدا برای غذا و اسکانتون نیاز خواهید داشت. بعدا تکمیلش کنید. اونی که گفته پر کنید هم الکی گفته. همه بذارید برا بعد. یعنی چند روز بعد.ضمنا کسانی که فردا نرسیدن به ثبت نام چندان نگران نباشن، وضعیت شما رو خیلیا پارسال داشتن که بعد چند روز هم تونستن ثبت نام کنن. اصولا اینکه گفته میشه همه ملزم هستن تو این تاریخ مراجعه کننذ تا اکثریت بیان، چند نفر که میمونن بعدا ثبت نام خواهند شد. اصلا به نظرتون منطقیه کسی رو به این خاطر محروم کنند؟؟؟ اصلا چنین چیزی نیست.

hp722
13-09-2012, 21:51
سلام منم پيام نور it قبول شدم من اطلاعاتم در مورد it كمه لطفا كمي درباره رشته it توضيح بدين؟درساش سخته؟

اینم چارت درسیش.دانلود کن:

pass:hp722

Demon_342
13-09-2012, 22:05
سلام.

در واقغ اصل مدرکو که به هیچ کسی نمیدن. مگر کارت پایان خدمت داشته باشی یا کارت دانشجویی. خود من امروز رفتم مدرسمون پرسیدم. از همه دوستامم که سال پیش رفتن دانشگاه پرسیدم. البته یکی که دانشگاه آزاد بود گفتش که ازش حدود 1 تومن سفته گرفتن(دیگه دولتی و غیر انتفاعی رو نمی دونم). کلا گفته میشه مدرکا تازه سال دوم دانشگاه دستتون میرسه!!

در مورد بند ز هم : اگر سال دومی باشی که حتما دفترچه فرستادی و کارت سبز داری. خب اصل اون و کپیش لازمه.(اگر کسی نفرستاده باشه ، غیبت میخوره و نمی تونه بره دانشگاه دولتی)- اگر هم سال اولته و هنوز از معافیت تحصیلی استفاده میکنی فکر کنم خود دانشگاه مدارک لازم رو بهتون میده.(تا دو سال پیش خود دانشگاه ها معافیت رو تمدید میکردن ولی امسال به عهده دانشجو هست که بره پلیس +10.)

ممنون
پس یعنی اینکه گفته اصل و کپیش رو بیارید ، من لازم نیست اصل رو از مدرسه بگیرم ؟!

hirad_g
13-09-2012, 22:26
ممنون
پس یعنی اینکه گفته اصل و کپیش رو بیارید ، من لازم نیست اصل رو از مدرسه بگیرم ؟!

کلا اصل مدارکو بهتون نمیدن.

البته کپی های مدارکو هم به دفتر مدرسه بده برات مهر و امضا کنن

WEATHER11
13-09-2012, 23:13
اینم چارت درسیش.دانلود کن:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پيام نور لنگرودمرسي بابت توضيحتچندتا سوال دارم ممنون ميشم اگه جواب بديثبت نام ما از اول مهر شروع ميشه ديگه؟براي ثبت نام كدوم سايت بايد بريم؟براي ثبت نام چه مداركي لازمه؟من متولد مهر 72 هستم ايا بايد به مراكز پليس برم؟

eblisandenzo
13-09-2012, 23:16
دوستان همین الان خبر رسید که دختر یکی از دوستای خانوادگی با رتبه 800 انسانی در منطقه 1 هیچ جا قبول نشده !

ما همه این جوری شدی :l

teen spirit
13-09-2012, 23:23
آهان الان منظورتو فهمیدم.اونو دیگه واقعا نمیدونم.باید بپرسی
فکر نکنم فرق زیادی داشته باشه
چون نرم افزار و سخت افزار با هم 30 واحد فرق دارن ، بعد جفتشون با ای تی هم سی واحد فرق دارن یعنی در اصل این سه تا یکیه ان تا لیسانس :دی

teen spirit
13-09-2012, 23:25
دوستان همین الان خبر رسید که دختر یکی از دوستای خانوادگی با رتبه 800 انسانی در منطقه 1 هیچ جا قبول نشده !

ما همه این جوری شدی :l
این خودش خیلی بد انتخاب رشته کرده بوده ولی سیستم تخیلی ایران هم بی تاثیر نیست . احتمالا بجای ایششون یه نفر که رتبه اش شده 10 هزار با سهمیه قبول شده :دی

hp722
13-09-2012, 23:31
پيام نور لنگرودمرسي بابت توضيحتچندتا سوال دارم ممنون ميشم اگه جواب بديثبت نام ما از اول مهر شروع ميشه ديگه؟براي ثبت نام كدوم سايت بايد بريم؟براي ثبت نام چه مداركي لازمه؟من متولد مهر 72 هستم ايا بايد به مراكز پليس برم؟

بله از اول مهر تا هفتم مهر.باید 30شهریور به سایت گلستان مراجعه کنید.اینم آدرسش:

مدارک که زیاده بگم دهنم کف میکنه:31:خودشون میگن چه مدارکی لازمه.شما لینک زیر رو مطالعه کن:

اون قسمتش رو دیگه نمیدونم چون من کارت معافیت دارم.ولی احتمالا باید بری

eblisandenzo
13-09-2012, 23:33
بله ! خودش 15 تا رشته نوشته ! گفتم که خالی از عریضه نباشه

teen spirit
13-09-2012, 23:36
بله ! خودش 15 تا رشته نوشته ! گفتم که خالی از عریضه نباشه
اقا اون که خوبه . من انقدر ناامید بودم 4 تا انتخاب زدم واسه سراسری . یه دلیلم این بود که ازاد رو خودمو 1000 درصد قبول میدونستم اما رشته ای که زده بودم یهو 1000 تا رفت روش :| مشاور به من گفته بود نه تنها بالا نمیره تازه میاد پایین:|
4 تا زدم و ای تی غیرانتفاعی قزوین قبول شدم !

پ.ن : بچه ها یکی میگه ثبت نام ازاد چی جوریاس ؟ باید برم اونجایی که قبول شدم ؟

alone_boy
13-09-2012, 23:44
به اطلاع می رساند رشته های جدید موسسه آموزش عالی سراج جهت جذب دانشجو در سالتحصیلی 91-92 به شرح زیر می باشد:
1- کارشناسی ارشد مهندسی برق - قدرت
2- کارشناسی ارشد مهندسی عمران - سازه
3- کارشناسی پیوسته مهندسی معماری
4- کارشناسی پیوسته مهندسی فن آوری اطلاعات و ارتباطات
5- کارشناسی ناپیوسته مهندسی برق - کنترل
6- کارشناسی ناپیوسته مهندسی عمران - نقشه برداری
7- کاردانی پیوسته برق - الکتروتکنیک

الان به نظرتون اینا شبیه تکمیل ظرفیت دانشجور میگیرن یا باید قبول شده باشی؟!
بعدش جریان این کاردانی پیوسته چیه؟.یعنی باید رشته برق خونده باشی که قبول بشی؟

revolver
14-09-2012, 00:03
سلام دوستان:
آقا این تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد چه جوریه؟ برای اونایه که هیچی قبول نشدن یا اونایی که انتخاب دوم و قبول شدن هم می تونن تکمیل ظرفیت کنن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون.

revolver
14-09-2012, 00:12
سلام دوستان:
آقا این تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد چه جوریه؟ برای اونایه که هیچی قبول نشدن یا اونایی که انتخاب دوم و قبول شدن هم می تونن تکمیل ظرفیت کنن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون.

eblisandenzo
14-09-2012, 01:04
سلام دوستان:

ممنون.

برای هر کسی که تو اعلام تکمیل ظرفیت تو کارنامش اینو نوشته باشه :

(( مجاز به انتخاب رشته دوباره))

teen spirit
14-09-2012, 01:05
سلام دوستان:

ممنون.

اینجور که به ما گفتن اونایی که انتخاب دوم و سوم هم قبول شدن میتونن تکمیل ظرفیت بزنن . نمیدونم چرا شرایطش رو هنوز اعلام نکرده!!

teen spirit
14-09-2012, 01:06
برای هر کسی که تو اعلام تکمیل ظرفیت تو کارنامش اینو نوشته باشه :

(( مجاز به انتخاب رشته دوباره))

این کارنامه هه کی میاد ؟ بعد ثبت نام ها ؟

Mohammaduir
14-09-2012, 10:33
یه سوال
وقتی میریم مدرسه مدارک رو بگیریم، چیزی هم ازمون میخواد؟
مثلا کارنامه سراسری یا اعلام نتایجی چیزی؟؟

eblisandenzo
14-09-2012, 11:02
یه سوال
وقتی میریم مدرسه مدارک رو بگیریم، چیزی هم ازمون میخواد؟
مثلا کارنامه سراسری یا اعلام نتایجی چیزی؟؟

نه دوست عزیز ! تا جایی که یادم میاد فقط دانشگاه آزاد کارنامه رو هم میخوان !

Hossein_128
14-09-2012, 11:34
نه دوست عزیز ! تا جایی که یادم میاد فقط دانشگاه آزاد کارنامه رو هم میخوان !

اگه کارنامه قبولی پیش دانشگاهی معدلش پایین باشه امکان داره ثبت نام نکنن؟

eblisandenzo
14-09-2012, 11:40
اگه کارنامه قبولی پیش دانشگاهی معدلش پایین باشه امکان داره ثبت نام نکنن؟

اصلا ربطی به این چیزا نداره ! شما اگه قبول شده باشی دیگه هیچ کس نمیتونه ثبت نامت نکنه !

fmpr
14-09-2012, 12:12
قراره ؟ ... یه هفته میشه داره اجرا میشه ! ... ورودی های قدیمی رو هم از امسال تفکیک کردن رفت ! ... البته دروس دانشکده ای تفکیک نیست ولی دروس سرویس و عمومی زوج پسرا و فرد دخترا شده !
( سال اول بیشتر درسات عمومی و سرویس هست ! )

واقعا امیر کبیر تفکیک کرده ؟! :18::18: :18:

نه عزیزم ما رو هم همینجوری گول زدن :دی در حد 7-8 تا نیس خیلی بیشتره ... شما توی علوم کامپیوتر بیشتر ریاضی میخونید تا کامپیوتر ! ...

xwone
14-09-2012, 12:28
آقا من آزاد مکانیک و پیام نور ITقبول شدم توروخدابگین کدوم برم که از نظر مدرک و بازارکاربهترباشه؟؟؟؟؟؟؟؟

aazp
14-09-2012, 13:19
واقعا امیر کبیر تفکیک کرده ؟! :18::18: :18:

نه عزیزم ما رو هم همینجوری گول زدن :دی در حد 7-8 تا نیس خیلی بیشتره ... شما توی علوم کامپیوتر بیشتر ریاضی میخونید تا کامپیوتر ! ...
فقط درسای سرویس و عمومیا رو از سال پیش تفکیک کردن

SIMON137
14-09-2012, 13:20
تکمیل ظرفیت ها اومده ؟

اگر نه کی به نظرتون میاد ؟

urchin7
14-09-2012, 13:23
کجا باید کپی برابر اصل کنیم؟
رو مدارکم چند تا مهر زدن همین کافی نیست

elguaje7
14-09-2012, 13:31
دوستان من مهندسی سخت افزار شبانه فردوسی قبول شدم در حالیکه میخواستم برم نرم افزار.
حالا دوستمم همون دانشگاه نرم افزار شبانه قبول شده و نمیخواد بره.
میخواستم بدونم هیچ جوری نمیشه من به جای اون برم؟
باید صبر کنم تا تکمیل ظرفیت ها رو اعلام کنن؟

elguaje7
14-09-2012, 13:33
یه سوال دیگه:
کسی اینجا هست فردوسی قبول شده باشه؟
رفتین تو سایتش واسه ثبت نام مجازی؟
من یه سری مشکلات دارم.مثلا یکیش اینه که یه سوال پرسیده گفته اسم مستعارت چیه؟ :))
میشه یکی راهنمایی کنه آیا؟

ashjaee
14-09-2012, 14:18
یه سوال دیگه:
کسی اینجا هست فردوسی قبول شده باشه؟
رفتین تو سایتش واسه ثبت نام مجازی؟
من یه سری مشکلات دارم.مثلا یکیش اینه که یه سوال پرسیده گفته اسم مستعارت چیه؟ :))
میشه یکی راهنمایی کنه آیا؟

چیز مهمی نباید باشه، من الان پرتالم رو نگاه کردم دیدم اون قسمت خالی بود. (من پارسال فردوسی قبول شدم)

sam72
14-09-2012, 14:33
سلام کسی اینجا خواجه نصیر قبول نشده؟
وقتی میریم ثبت نام بعدش برمیگردیم یا دیگه میمونیم دانشگاه؟

urchin7
14-09-2012, 14:33
سال گذشته فقط امیر کبیر تفکیک شده بود؟
اگه دانشکده ها تفکیک نداره پس تو پزشکی از این خبرا نیست ؟

shahabprince
14-09-2012, 15:08
6- مدركي‌ كه ‌وضعيت ‌نظام ‌وظيفه ‌آنها را با توجه ‌به ‌يكي از بند‌هاي مندرج در صفحه 33 دفترچه راهنماي ثبت‌نام و شركت در آزمون (دفترچه شماره يك) مشخص كند(براي برادران).

بچه ها اینو باید از کجا بگیرم؟

M . Sayid
14-09-2012, 16:09
6- مدركي‌ كه ‌وضعيت ‌نظام ‌وظيفه ‌آنها را با توجه ‌به ‌يكي از بند‌هاي مندرج در صفحه 33 دفترچه راهنماي ثبت‌نام و شركت در آزمون (دفترچه شماره يك) مشخص كند(براي برادران).

بچه ها اینو باید از کجا بگیرم؟

پلیس +10 باید برید

wrecked
14-09-2012, 16:49
مرسی دوست عزیز اکه خبر جدید داشتی مارو با خبر کن

wrecked
14-09-2012, 16:51
بچه ها من آزاد انتخاب اولم دو تا رتبه کم آوردم انتخاب دوم قبول شدم میتونم برای انتخاب اولم تکمیل ظرفیت بشم یا نه؟
ممنون میشم جواب بدید خیلی نگرانم

navid.zz68
14-09-2012, 16:53
نه دیگه به نظرت منطقیه کسی که قبول شده تو آزاد دوباره انتخاب رشته کنه؟این شانسو به کسایی میدن که قبول نشدن

elguaje7
14-09-2012, 17:45
بچه ها یه سوال مهم:

شبانه با روزانه از نظر مدرک فرقی داره؟
کلا چه فرقی با هم دارن؟
به جز شهریه و هزینه های بالاتر و نداشتن خوابگاه برای شبانه
رتبم بد نبود ولی نمیدونم چرا بدشانسی آوردم شبانه قبول شدم.حالا هم نمیدونم برم یا نه.
شبانه سخت افزار فردوسی قبول شدم :(

elguaje7
14-09-2012, 17:48
دوستان من مهندسی سخت افزار شبانه فردوسی قبول شدم در حالیکه میخواستم برم نرم افزار.
حالا دوستمم همون دانشگاه نرم افزار شبانه قبول شده و نمیخواد بره.
میخواستم بدونم هیچ جوری نمیشه من به جای اون برم؟
باید صبر کنم تا تکمیل ظرفیت ها رو اعلام کنن؟

کسی جواب نمیده؟

D_felfelak
14-09-2012, 17:50
دوشنبه برای ثبت نام حضوری ميخوام برم
قبلش بايد ثبت نام مجازی ام بکنم؟
من لينک يا صفحه در دانشگاه کاشان نميبينم!

alavi71
14-09-2012, 18:49
بچه ها من آزاد انتخاب اولم دو تا رتبه کم آوردم انتخاب دوم قبول شدم میتونم برای انتخاب اولم تکمیل ظرفیت بشم یا نه؟
ممنون میشم جواب بدید خیلی نگرانم

ببینید این بستگی به رشته شماو تعداد افراد ثبت نامی داره.
باید منتظر اعلام تکمیل ظرفیت باشید.

alavi71
14-09-2012, 18:50

سلام دوست من
بسته به دانشگاه داره.
در دفترچه انتخاب رشته اگر ادرس سایت باشه مراجعه کنید توضیحات لازم درش هست ...

shahabprince
14-09-2012, 19:36
بچه ها این مدرکی که نظام وظیفه رو مشخص میکنه شامل همه میشه؟
من که امسال سال اول کنکورم بوده باید این مدرک رو بگیرم؟

D_felfelak
14-09-2012, 19:50
سلام دوست من
بسته به دانشگاه داره.
در دفترچه انتخاب رشته اگر ادرس سایت باشه مراجعه کنید توضیحات لازم درش هست ...

من به سايت دانشگاه مراجعه کردم فقط تاريخ ثبت نام مجازی و تاريخ و ساعت ثبت نام حضوری رو به تفکيک حروف الفبا نوشته
اما حرفي از اينکه بايد قبل از حضوری ثبت نام مجازی کرد و لينک ثبت نام مجازی رو ننوشته

teen spirit
14-09-2012, 20:28
اقا ما امسال دانشجوی جدیدیم کلاسامون از کی شروع میشه ؟
خدایی نکرده از اول مهر نیست که ؟ من شنیدم از 12 مهره ؟؟
دانشگاه ازاد رو میگم

Retired User
14-09-2012, 21:06
دوستان فردوسی یه توضیح بدن این دانشکده معماری و شهرسازی و هنر اسلامی چه طوریه؟
من میدونستم معماری دانشکده اش است جداست نمیزدم معماری
لول

----
میشه یکی از دانشجوها از همه بخش های پرتال عکس بگیره بذاره
مثلا این وضعیت نظام وظیفه رو چی باید بزنم؟
یا بخش خانوادگی + رفاهی + ایثارگری !!

ara.look
14-09-2012, 21:29
سلام
دوستان من شنیدم که به دانشجویان روزانه پولی به عنوان کمک هزینه هر ترم یا هر ماه داده میشه؟! من که فکر نکنم درست باشه!! میدن؟

hosseinf722
14-09-2012, 21:58
سلام دوستان
کسی می دونه زمان ثبت نام مهندسی کشاورزی دانشگاه تهران که هست؟
اگه کسی می دونه لطفا بگه تا تموم نشده
خیلی ممنون

AMIR-AIRGUNNER
14-09-2012, 22:23
سلام
دوستان من شنیدم که به دانشجویان روزانه پولی به عنوان کمک هزینه هر ترم یا هر ماه داده میشه؟! من که فکر نکنم درست باشه!! میدن؟
فعلا که پول میگیرن نه اینکه بدن !
برای ثبت نام ما که نوشته 15 هزار تومن واریز کنید :31:
به اطلاع دانشجويان ورودي جديد مي رساند جهت ثبت نام بايد مبلغ 150000 ريال به حساب درآمد اختصاصي دانشگاه نزد بانك ملي به شماره حساب 2177220407009 ( قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي سراسر كشور ) واريز نمايند.اداره آموزش

البته دانشگاه هر ترم وام میده

dav00d
15-09-2012, 00:27
سلام
نن ارشد علوم تحقیقات امتحان دادم قبول نشدم
به نظرتون با نمره 5318 و رتبه در محل 1780 میتونن تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات بندرعباس قبول بشم?

portal
15-09-2012, 01:18
سلام

به نظرتون دانشگاه مفید قم بهتره یا آزاد تهران مرکز؟

به جز هزینه از لحاظ خود دانشگاه کدوم بهتره؟

به نظرتون منتظر تکمیل ظرفیت بمونم؟

hirad_g
15-09-2012, 01:21
دوستان فردوسی یه توضیح بدن این دانشکده معماری و شهرسازی و هنر اسلامی چه طوریه؟
من میدونستم معماری دانشکده اش است جداست نمیزدم معماری

دانشکده معماری خیلی قشنگه! بچه های یرق و مکانیک آرزوی اون جا رو دارن. از هر نظر خوبه. تازه همه ناخونن بلندن:31::31:(احتمالا یکی از دلایل علاقه شدید بچه های مکانیک این باشه!!)
کلا جای باحالیه(اهل فن میگن همه دانشگاههای معماری باحالن من که بی خبرم).

تا سال پیش عشق معماری بودم ولی چون از نقاشی و مهارتم توش میترسیدم با خودم گفتم احتمالا معمار موفقی نمی شم...

خارج از محدوده سوالتون به عنوان یک مشهدی باید بگم اگر ساکن مشهد نیستین بد به حالتون که اومدی اینجا یره!! مِشدیا همه بخیلن!! از پشت به هم خنجر میزنن.زیرآب زنی هم که آخرشن. فحشای ناجور میدن! خلاصه ففط خودمون از پس هم شهریامون بر میایم! من که افتخار میکنم مشهدیم و با خودم عهد کردم فرهنگ اصیل مشهدو در دانشگاه صنعتی اصفهان به نمایش بذارم!!

mmehrzad
15-09-2012, 02:02
خارج از محدوده سوالتون به عنوان یک مشهدی باید بگم اگر ساکن مشهد نیستین بد به حالتون که اومدی اینجا یره!! مِشدیا همه بخیلن!! از پشت به هم خنجر میزنن.زیرآب زنی هم که آخرشن. فحشای ناجور میدن! خلاصه ففط خودمون از پس هم شهریامون بر میایم! من که افتخار میکنم مشهدیم و با خودم عهد کردم فرهنگ اصیل مشهدو در دانشگاه صنعتی اصفهان به نمایش بذارم!!
روز ثبت نام حضوریت ساعت چنده ؟ نوبت صبحی یا بعد از ظهر ؟
میتونیم همو ببینیم ، من تالا با مشهدیا رابطه ی خاصی نداشتم ، ب نیست برای آشنایی :دی

ثبت نام کردی ؟
لا ... عجب اطلاعاتی میخواد ... از فردا میوفتم دنبال کاراش فکر کنم یع ۲ روزی دنبالش باشم ...

Aryana_b
15-09-2012, 11:59
کسی ازاد تهران شمال قبول شده یا الان دانشجوی اونجا هست؟
برای دوستم میخوام مدیریت اونجا قبول شده ولی امروز نمیتونه بره ثبت نام
یه جای سایت نوشته امروز برن اما یه جا دیگه نوشته دوشنبه
میشه یه راهنمایی بکنید بعد کلاساشون که از امروز شروع شده چقدر جدیه؟اردو اینا نمیبرن با بقیه اشنا بشن؟

black.assassin
15-09-2012, 12:38
دوستانی کسی اینجا هست که بدونه دانشکده فنی و مهندسی گلبهار مشهد به فردوسی وابسته هست یا نه ؟؟؟
امروز هیچ جا بهم جواب ندادن. فردوسی زنگ میزنم بر نمی دارن. تلفن دانشکده همینطور حتی وزارت علوم. فقط سایت سنجش پاسخگو هست که اونم فقط جوابهای کلی میده. نمی دونم باید چکار کنم ؟ :41:

Retired User
15-09-2012, 14:50
دانشکده معماری خیلی قشنگه! بچه های یرق و مکانیک آرزوی اون جا رو دارن. از هر نظر خوبه. تازه همه ناخونن بلندن:31::31:(احتمالا یکی از دلایل علاقه شدید بچه های مکانیک این باشه!!)
کلا جای باحالیه(اهل فن میگن همه دانشگاههای معماری باحالن من که بی خبرم).

تا سال پیش عشق معماری بودم ولی چون از نقاشی و مهارتم توش میترسیدم با خودم گفتم احتمالا معمار موفقی نمی شم...

خیر مشهدیم لول
دانشگاه معماری قشنگه یا بچه های دانشگاه معماری قشنگن ؟ لول
اون رشته های هنر چه طورین؟
شنیدم هفته ای یه بار فیلم های سینمایی ایران رو مجانی نشون میدن
بری دانشگاه قلاده های طلا ببینی لول

اتفاقا منم از همون مشکل نقاشی و اینا میترسم
قرار بود مثل شما عمران برم که ....

alavi71
15-09-2012, 16:33
من به سايت دانشگاه مراجعه کردم فقط تاريخ ثبت نام مجازی و تاريخ و ساعت ثبت نام حضوری رو به تفکيک حروف الفبا نوشته
اما حرفي از اينکه بايد قبل از حضوری ثبت نام مجازی کرد و لينک ثبت نام مجازی رو ننوشته

سلام
با توجه به اینکه دانشگاهها درگیر ثبت نام ارشد ها قبل از سراسری هستند.
احتمالا با تاریخ شروع ثبت نام لینک هم میزارن توی سایت

موفق باشید

nimamir
15-09-2012, 19:01
به نظر شما مترجمی انگلیسی رود هن بهتره یا مترجمی فرانسه تهران مرکز؟

vahid-p
15-09-2012, 19:33
سال گذشته فقط امیر کبیر تفکیک شده بود؟
اگه دانشکده ها تفکیک نداره پس تو پزشکی از این خبرا نیست ؟
فکر نکنم. امیرکبیر که دروس سرویس و عمومی تفکیک بود ( البته بعضیا استثنا بودن که مختلط بود ) ولی تخصصی ها مختلط بود.
البته این طرح اختصاصی که نیست. دانشگاههای دیگه امکانش داشتن این کار رو کردن. حالا آمارش رو ندارم.

The Black Dahlia
15-09-2012, 20:38
فک کنم حسابی افسرده شدم....:41:

با این که سال اولمه و پزشکی اصفهان قبول شدم ولی خونواده یه جوری نگام می کنن انگار بعد 4 سال بازم پشت کنکور موندم ......:45:

هی................... !

king_darkness
15-09-2012, 21:22
فک کنم حسابی افسرده شدم....:41:

با این که سال اولمه و پزشکی اصفهان قبول شدم ولی خونواده یه جوری نگام می کنن انگار بعد 4 سال بازم پشت کنکور موندم ......:45:

هی................... !

مردم آرزو دارن همچین جایی قبول شن شما که قبول شدی ناراحتی ؟؟!!!!
اگه یه سال دیگه بخونی مطمئن باشن که رتبه بدتر میشه اینو تجربه ثابت کرده

Headphone
15-09-2012, 21:24
خب روز اول دانشگاه رو پشت سر گذاشتم .از ساعت 8 تا 5 بعد از ظهر کلاس داشتیم . بد نبود . شاید بشه گفت تنها مشکلی که داشتیم این بود که استاد ریاضی 1 مون نیومده بود و یکی از شاگردای دکتراش رو فرستاده بود درس بده . بد هم درس نمیداد ولی بعضی وقتها میخواست یه چیزای اضافی هم بگه و اثبات کنه که وسطش گیر میکرد و بعد از چند دقیقه میگفت حالا بیخیالش در سطح شما نیست:31:

یه سوتی هم توی سلف دادیم در حد ... !هنوزم که بهش فک میکنم خندم میگیره ! :31: البته بیخیالش در سطح شما نیست :31:

همین دیگه. خوب بود خوش گذشت . دلتون بسوزه

sam_sami_2000
15-09-2012, 21:48
دوستان من متولد 73 هستم یعنی سال اولی که کنکور دادم.
برای این قسمت " مدرکي مبني بر مشخص بودن وضعيت نظام وظيفه " باید چیکار کنم؟

mmehrzad
15-09-2012, 21:55
توی ثبت نامم اسکن ؛ مدرک نظام وظیفه ؛ میخواد
چی باید بدم ؟
پلیس +۱۰ رفتم چیزی بم نمیده
گفت پیرینت بتون چیزی نمیدیمو سری هست اینا و نباید پیرینت داد
من باید اسکن چی روبدم ؟

hirad_g
15-09-2012, 22:23
توی ثبت نامم اسکن ؛ مدرک نظام وظیفه ؛ میخواد
چی باید بدم ؟
پلیس +۱۰ رفتم چیزی بم نمیده
گفت پیرینت بتون چیزی نمیدیمو سری هست اینا و نباید پیرینت داد
من باید اسکن چی روبدم ؟

شما وضعیت نظام وظیفتون مگه چیه؟؟ معافید یا شمول یا پایان خدمت؟(تا جایی که یادمه تو سایت اصفهان همینارو داشت...)

اگر فقط مشمول هستین لازم نیست کاری کنید. خود دانشگاه فرممیده بعد میری پلیس +10 معافیت تحصیلی میگیری.

آقا این ثبت نام صنعتی اصفهان چقدر دردسر داره... 3 تا معرف بگو. اسم معرفات چیه؟؟ مثلا من که دبیرمو یا همسایمونو معرفی کردم آخه اسم کوچیکشونو از کجا بدونم؟ برم زل بزنم تو چشای یارو بگم اسمت چیه؟! تازه یک رفیق دارم که 10 یازده ساله با هم دوستیم. اسم باباشو تا حالا نپرسیدم جون خودم! --- از اینا بگذریم کلا یک فرم اطلاعات خانوار جدید درست کردن. کم مونده سایز------------------------لا اله الا الله دهن آدمو باز میکنن. همه سراسری ها اینطوریه؟؟؟

یا یک خاطره کوچولو افتادم... یه یایایی تو یه جایی خارج از کهکشان خواسته استخدام بشه (تقریبا 20 سال پیش...) هر جا رفته گفتن: بابات چی کارست؟ اون باباهم صادقانه جواب می داده رئیس فلان جا. خلاصه هر جا میره تا اینو میشنون استخدامش نمی کنن. طرف درمونده میشه حسابی. بالاخره اخرین جا که میره وقتی ازش سوال یاد شده رو می پرسن میگه: رفتگره! بابم رفتگره!!! ( جا داره بگم با سرعت نور استخدامش میکنن-داستان واقعی است)

Hossein_128
15-09-2012, 23:17
دانشگاه آزاد هم ثبت نام اینترنتی داره؟

ALt3rnA
15-09-2012, 23:51
آقا ما نفهمیدیم این جو علموص چطوریه ؟
اگه واقعا اینقدر گیر میدن و اینا یه فکری بکنیم بریم همون شهر خودمون اصلا !
من اعصاب ندارم واسه شلوار لی گیر بدن !
بحث جدیه به جون بچه ام ! :دی شوخی جواب ندید ببینم چه گلی باید بریزم تو سرم ! :دی

mmehrzad
16-09-2012, 00:00
شما وضعیت نظام وظیفتون مگه چیه؟؟ معافید یا شمول یا پایان خدمت؟(تا جایی که یادمه تو سایت اصفهان همینارو داشت...)

اگر فقط مشمول هستین لازم نیست کاری کنید. خود دانشگاه فرممیده بعد میری پلیس +10 معافیت تحصیلی میگیری.

آقا این ثبت نام صنعتی اصفهان چقدر دردسر داره... 3 تا معرف بگو. اسم معرفات چیه؟؟ مثلا من که دبیرمو یا همسایمونو معرفی کردم آخه اسم کوچیکشونو از کجا بدونم؟ برم زل بزنم تو چشای یارو بگم اسمت چیه؟! تازه یک رفیق دارم که 10 یازده ساله با هم دوستیم. اسم باباشو تا حالا نپرسیدم جون خودم! --- از اینا بگذریم کلا یک فرم اطلاعات خانوار جدید درست کردن. کم مونده سایز------------------------لا اله الا الله دهن آدمو باز میکنن. همه سراسری ها اینطوریه؟؟؟

یا یک خاطره کوچولو افتادم... یه یایایی تو یه جایی خارج از کهکشان خواسته استخدام بشه (تقریبا 20 سال پیش...) هر جا رفته گفتن: بابات چی کارست؟ اون باباهم صادقانه جواب می داده رئیس فلان جا. خلاصه هر جا میره تا اینو میشنون استخدامش نمی کنن. طرف درمونده میشه حسابی. بالاخره اخرین جا که میره وقتی ازش سوال یاد شده رو می پرسن میگه: رفتگره! بابم رفتگره!!! ( جا داره بگم با سرعت نور استخدامش میکنن-داستان واقعی است)
من خوشبختانه معاف داءم شدم فقط هنوز کارتم نیومده و نمیدونم چی کار کنم
واااای دیگه اطلاعات پدر بزرگ و مادر بزرگم میخواد ، اعصابم خورد شد ولش کردم
ولی مال من خدا رو شکر آخراش فقط این اسکن ها میمونه که فردا بزنم تو گوششون تا راحت شم فعلا ...

آخه استخدام سازمانهوا فضا ا که این قدر معرف میخوان ؟
من یه دوست ۳۰ ساله دارم که به درم میخوره بقیش و چی بزنم ؟ فعلا مدیر مدرسمون و دوست خانوادگیمون به ذهنم رسیده ...:31:

بقیه دانشگاه ها ثبت نامشون این قدر مفصل بوده ؟

ALt3rnA
16-09-2012, 00:12
راستی من الان تهرانم از چند روز پیش ! همینجا هم از دوستانی که تو یاهو پی ام میدن و من جواب نمیدم یا جوابای اونا رو نمیبینم عذر میخوام ! من نت درست حسابی ندارم فعلا دایال آپه هی هم قطع میشه ! شرمنده ی همگی
ایشالا 3 شنبه بریم ثبت نام اینم تموم شه :دی

nimamir
16-09-2012, 00:34
به نظر شما مترجمی انگلیسی رود هن بهتره یا مترجمی فرانسه تهران مرکز؟

Lonely Victor
16-09-2012, 07:57
قضیه ی این معرف غیر خوشاوند چیه؟ میتونیم هر کسی که خواستیم بنویسیم؟
من غیر از هم کلاسی هام کسی رو نمیشناسم

12p
16-09-2012, 11:28
با سلام خدمت تمام کنکوریهای92 و کسانی که پشت کنکور مانده اند!
میخواستم چیزی بگم که شاید زیاد بهش توجه نشده:خـــــــرید کتاب
شاید فکر کنید که من برای فروش کتب خودم اینو میگم اما اگر خواستین کتاب بخرین نه اینکه از من بلکه از بچه های سال پیش اگر کتب سالم و قابل استفاده دارن تهیه کنید.
چـــــــــــــــــــــرا؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به ذکر چند مثال بسنده میکنم!!
1.کتاب درک متن به زبان ساده نوشته دکتر اناری ناشر مبتکران کتاب خودم چاپ پنجم1390 قیمت:4500تومان اما چاپ هفتم قیمت:11000تومان!!!؟؟؟(تفاوت را احساس کنید!بانک.. ولش کن)mobtakeran.com

2.کتاب اموزش و تست ریاضیات گسسته و جبر و احتمال انتشارات فار نوشته عطاصادقی و احسان موسوی کتاب خودم ویراست دوم 1390قیمت:10500تومان اما حالا قیمت:17500تومان
pharepub.com

3.کتاب زبان فارسی نوشته دکترسبطی نشردریافت کتاب خودم جلد1 نوبت چاپ ششم1390 قیمت:4500تومان و جلد2 نوبت چاپ چهارم1390 قیمت:6000تومان درکل:10500تومان اما حالا جلد1 قیمت:8000تومان و جلد2 قیمت:9000تومان درکل:17000تومانdaryaft-pub.com
- حالا خود دانید اگر کتابی مد نظرتان بود به من بگید اگر داشتم و کتاب قابل استفاده بود باهم به توافق می رسیم و شما صاحب کتاب می شوید!مثلا همین زبان فارسی رو از جلد1 فقط درس اول را خواندم و دیگر لایش را باز نکردم جلد2 که دیگر هیچ!

ببخشید اگه سرتون رو درد اوردم فقط میخواستم روشنتون کنم. بـــــه امیـــــــد پیروزی شما در کنکــــــور

wwwatiw
16-09-2012, 12:33
دانشگاه رازی هم خیلی اطلاعات میخواد. حالا اصلا این معرفین چی هستن ؟؟؟؟؟
اعصابم داغون شد سر این ثبت نام :24:

R O O T
16-09-2012, 13:23
سلـام من برای ازاد دوباره انتخاب رشته کردم . الان این جوابش کی میاد ؟

morix_001
16-09-2012, 13:45
آقا ما نفهمیدیم این جو علموص چطوریه ؟
اگه واقعا اینقدر گیر میدن و اینا یه فکری بکنیم بریم همون شهر خودمون اصلا !
من اعصاب ندارم واسه شلوار لی گیر بدن !
بحث جدیه به جون بچه ام ! :دی شوخی جواب ندید ببینم چه گلی باید بریزم تو سرم ! :دی

سلام .من امروز رفتم دانشگاه علم و صنعت .
با یکی از بچه های دانشکده کامپیوتر آشنا شدم . آقا اشکان ( رامین میشناستش ! )
بعد 2 ساعت باهم دیگه صحبت کردیم . رفتیم جاهای مختلف دانشگاه و نشون داد.
فوق العاده دانشگاه خوبیه دانشگاه علم و صنعت . به جوش چی کار داری ؟ البته اینی که میگن جوش بده همش جو سازیه . من رفتم دیدم . اینجوری میگن ولی واقعا توش به اون شدتی که به ما گفتن نیست . کلاسای اولیه بعضیاش تفکیکه ولی تو دانشکده ها میشه گفت تقریبا بی معنیه .
اردو هم تعریف کرد برای پارسال رو . خیلی حال کردم .

alisun
16-09-2012, 14:40
دوستان عزیز از شما کمک می خواهم!می خواستم بدانم اگر عمران آزاد گرگان بروم بهتر است یا مکانیک دانشگاه علوم و فنون بابل؟از نظر خرج امکانات و سطح علمی

Demon_342
16-09-2012, 14:55
خب ثبتِ نام منم فردا هستش ...

مثل اینکه دیگه کارمون با این تاپیک تموم شده :)

الانم باید آماده شم کم کم بریم تهران دیگه ...

BB

samin60
16-09-2012, 16:03

شما هم کاشا ن؟؟؟ چه رشته ای؟
منم کاشانم دانشکده معماری و هنر

elguaje7
16-09-2012, 16:11
دوستان یه سوال مهم:
من دانشگاه فردوسی شبانه قبول شدم.
میخواستم بدونم واسه ثبت نام اینترنتی باید 200تومن شهریه رو واریز کنم؟
امروز آخرین روز ثبت نامه خواهشا یکی کمک کنه

elguaje7
16-09-2012, 17:38
دوستان یه سوال مهم:

هیشکی نبووووووووود؟

SIMON137
16-09-2012, 17:53
تکمیل ظرفیت هنوز ندادن ؟ پزشکی و غیر پزشکی

حدودا کی مشخص میشه ؟

ashjaee
16-09-2012, 18:43
دوستان یه سوال مهم:

بله باید اینترنتی پرداخت کنین البته این علی الحساب هست.

mahla jan
16-09-2012, 20:53
من که فارغ التحصیل 90 هستم باید برم پست دوباره تاییدی تحصیلی بگیرم؟مال پارسال فک کنم تو دانشگاهی که انصراف دادم بایگانی شده
گواهی فارغ التحصیلی پیش که به مون دادن موقتی بوده و دیگه اعتبار نداره یعنی من باید برم دائمی شو بگیرم؟

نادر1368
16-09-2012, 21:02
من که فارغ التحصیل 90 هستم باید برم پست دوباره تاییدی تحصیلی بگیرم؟مال پارسال فک کنم تو دانشگاهی که انصراف دادم بایگانی شده
گواهی فارغ التحصیلی پیش که به مون دادن موقتی بوده و دیگه اعتبار نداره یعنی من باید برم دائمی شو بگیرم؟
همون اصل رو بايد بگيرين!و بايد باز برين پست براي تائيديه تحصيلي به قصد دانشگاه جديد اقدام كنيد اتفاق خاصي نيفتاده همون شرايط هست!

AMIR-AIRGUNNER
16-09-2012, 21:35
دوستان موقع ثبت نام هم باید انتخاب واحد کنیم ؟
این برتامه ما واسه ترم اول هست . تعداد درس ها رو یکم زیاد نزده ؟:18:

alavi71
16-09-2012, 21:58
تکمیل ظرفیت هنوز ندادن ؟ پزشکی و غیر پزشکی

حدودا کی مشخص میشه ؟

سلام
اینکه گفتید پزشکی و غیر پزشکی منظورتون ازاد هست ؟
دولتی که در بابان ماه هست
ازاد الان یک انتخاب رشته مجدد داره
چک کنید