PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقات کانتر استرایک 1.6 (تیرماه 91)

S.R Download
02-07-2012, 14:26
اسم شرکت کنندگان سری اول مسابقات کانتر استرایک 1.6 :
AMIR-AIRGUNNER ... A-R-M-A-N

حتما حتما حتما کل کل کل تاپیک را بخوانید !!!!

سلام به همه ی برو بچه های خوب P30world !
من و یکی از دوستام (shahryar.k) قصد داریم یک سری مسابقات دوستانه کانتر استرایک 1.6 برگزار کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( به خاطر جایزش هم که شده ثبت نام کنید ! :19: )
و از اونجایی که ما پول کافی برای خرید یک سرور نداریم (خیلی گرونه !!) تو یه سرور تقریبا خالی (بیشتر مواقع)‌ مسابقات را برگزار میکنیم.
البته شاید غیر ما بازیکنایه دیگری هم تو سرور باشن ولی هیچ اشکالی نداره ما فقط میخوایم بازی کنیم و امتیازات بالا رو سر در همین تاپیک نمایش بدیم
خب برای شروع باید برنامه Hamachi را داشته باشید که حجمش هم خیلی کمه (3 مگابایت) .
اگر این برنامه را ندارید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید !
بعد از دانلود این برنامه باید به روم ما وصل شوید
مسابقات ما دو تا روم دارد آی دی روم اول p30forum است و پسوردش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

است . و آی دی روم دوم p30forum2 است و پسوردش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

است. بعد از وصل شدن به یکی از روم ها ما آی پی سرور مسابقات را به شما میدهیم و شما به سرور وصل می شوید و مسابقه شروع می شود.
این مسابقات نیز مانند دیگر مسابقات قوانین خاصی نیز دارند : (حتما حتما حتما بخوانید!)
1. استفاده از بانی جامپ و روش صلیبی در سرور مجاز می باشد
2. استفاده از هر گونه چیت ممنوع می باشید (گرچه اصلا جواب نمیدن)
3. زمان مسابقات 1 ساعت است و کسانی که در حین بازی به هر دلیلی (پینگ پایین یا ... ) از بازی خارج شوند و دوباره به بازی بیایند امتیازشان از صفر حساب میشود.
4. بهتر است در حین اتصال به سرور از آنتی چیت استفاده کنید
5. برگزاری مسابقات کانتر استرایک 1.6 فقط و فقط در این تاپیک برگزار می شود و نه در جای دیگر
6. از حرف زشت زدن و توهین به یکدیگر بپرهیزید
7. البته ما برای نفرات اول تا سوم جوایز ناقابلی در نظر گرفته ایم :20:
8. اگر نمیتوانید برنامه خود را مطابق زمان برگزاری مسابقه تعیین کنید لطفا ثبت نام نکنید
9. یه ربع قبل از شروع مسابقه حتما در روم حضور داشته باشید. (حتما)

خب حالا باید یه نکته بگم :
1. کسانی که به سرور وصل می شوند حتما باید آخر اسمشان در پرانتز بنویسند P30world

اگر سوالی بود در خدمتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زمان اولین مسابقه 16 تیر ماه 91 روز جمعه ساعت 2 تا 3 برگزار می شود
مهلت ارسال نام کاربری تا 15 تیر ماه 91 روز پنجشنبه

اسم ادمین 2 در مسابقات : .:the devil is a evil:.
اسم ادمین 1 در مسابقات : (R)ouzbeH

فقط 8 نفر اول در مسابقات شرکت میکنند و اگر کسی بعد از 8 نفر ثبت نام کرد در دور بعدی شرکت میکند

AMIR-AIRGUNNER
02-07-2012, 23:49
فکر نکنم که تو این فروم کسی بیاد !
تاپیک خود بازی کانتر که خلوت شده شدیدا .
به هر حال من هستم (اگه تعداد کافی باشه !)

S.R Download
03-07-2012, 09:12
به نظر نمیرسه زیاد استقبال بشه چون تاپیکش تو یه انجمنی هست که هیچ کس توش نمیره متاسفانه !
شما دوست عزیز هم یه ربع قبل از شروع مسابقه حتما در روم حضور داشته باشید تا آی پی سرور مسابقات به شما داده شود !

mokhtar
06-07-2012, 13:17
ای پی رو همین جا بده من شرکت میکنم