PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش : ورود به منوی مخفی (Service Menu) تلویزیونهای LED و LCD جدید LG

sepadl71
02-07-2012, 08:27
آموزش : ورود به منوی مخفی (Service Menu) تلویزیونهای LED و LCD جدید LG
با استفاده از : لپ تاپ ، پی.سی ، گوشی موبایل هوشمند و غیر هوشمند ، تبلت ، ام.پی.تری پلیر ، ام.پی.فور پلیر و ...
آموزش در پست دوم...

sepadl71
02-07-2012, 08:58
وسایل مورد نیاز :
دو عدد ال ای دی مادون قرمز یا اینفرارد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک عدد فیش صدای استریو 3.5 میلی متری به همراه 10 سانتی متر سیم

آموزش :
ابتدا ،ال ای دی ها را تهیه نمایید و سپس پایه کوتاه ال ای دی اول را به پایه بلند ای ای دی دوم متصل نمایید.
پایه های دیگر را هم به هم متصل نمایید. این امر برای این می باشد که ، شما امکان سنجش و پیدا کردن قطب مثبت و منفی را ندارید و با این کار ، هر دو ال ای دی عمل می کنند.
در مرحله بعد ، سر سیم فیش صدای استریو را باز کنید.
پس از بازنمودن و آزاد نمودن سر سیم ، شما به 3 رشته سیم دست پیدا می کنیید. این سه رشته قرمز ، مشکلی و سفید (و یا بدون محافظ) می باشند.
رشته سیم سفید (و یا بدون محافظ) را کنار گذاشته و رشته های قرمز و مشکی را به دو سر ال ای دی هایی که به هم متصل کردید ، وصل میکنید.
قطعه سخت افزاری آماده شد. هم اکنون نوبت به انجام کار می باشد.

شروع کار و ورود به منو :
برای ورود به منو ، ابتدا فایل زیر را دانلود نمایید :63129
سپس فایلهای صوتی را به هر ابزاری که دارای خروجی صدای 3.5 میلی متری است انتقال دهید.
در پایان ، برای نمایش منو ، کافیست ، صوت مربوطه را اجرا نمایید (قابل ذکر است ، که صدای ابزار شما باید بر روی حد اکثر بوده و همچنین هیچگونه اکولایزری ، روی آن نباید فعال باشد).
صوت های موجود در فایل ذکر شده ، 13 عدد می باشند. که شما تنها به فایل EZ_ADJUST - serv-EzAdjust - EZ_ADJ و یا SERVICE_MENU نیاز دارید.

لطفا" قانون کپی رایت را رعایت کنید. برای تهیه و تدوین این متن ، زمان مصرف شده است.
با تشکر فراوان / سپهر ممیز عادل

smhsh121
02-07-2012, 09:26
خیلی جالبه یعنی شما تست کردید جواب داده؟ واقعا اون سیگنال صوتی که از MP3 خارج میشه انقدر توانایی داره که بتونه LED مادون قرمز رو روشن کنه؟

sepadl71
03-07-2012, 12:21
خیلی جالبه یعنی شما تست کردید جواب داده؟ واقعا اون سیگنال صوتی که از MP3 خارج میشه انقدر توانایی داره که بتونه LED مادون قرمز رو روشن کنه؟

سلام دوست عزیز
بله ، بنده تست کردم و جواب هم گرفتم
بر روی مدل LED Cinema 3D تست شد و جواب داد
البته از گلدیران خریداری شده بود و نیازی به تغییرات نبود ؛ صرفا" جهت تست انجام شد

دوستانی که این روش رو تست کردند و جواب گرفتند ، لطفا" از سازه خودشون + منوی باز شده در LED یا LCD شون عکس بگیرند و در همینجا برای سایر کاربران قرار دهند

لازم به ذکر است ، آموزش کاملا" مبتدی بوده و به ابزار و یا دانش خاصی نیازی نیست
همچنین خوبی که دارد این است که توسط هر پخش کننده صوتی مجهز به پورت خروجی صدای 3.5mm عمل می کند

منتظر تصاویر و توضیحات شما دوستان عزیز هستم...

BA.DAVOOD
07-09-2012, 18:29
با سلام و خسته نباشید
فقط میتونم بگم خیلی گلی .

arash51
09-09-2012, 02:18
خوب دوست عزیز اول تشکر
دوم. حالا منو باز شد.شما نگفتی با چی مدیریتش کنیم.؟
روی تب ها چطوری حرکت کنیم؟

gameboy
26-01-2013, 09:41
خیلی تشکر میکنم.کارم رو راه انداخت.همچنین LCD که خریده بودم فارسی نداشت که با این وسیله فارسی هم شد.
دمت گرم
:n02:

DJ_ARSHIA77
07-03-2013, 15:12
با سلام و خسته نباشید
سپهر جان دو تا لینک گذاشتین ولی دومیش کار نمیکنه
اگه میشه دوباره بزارین
ممنون از آموزش مفیدتون

,,,,
24-03-2013, 10:35
سلام فیشی که درست کردم رو باید به کجا وصل کنم
لطفا راهنمای کنید

smhsh121
24-03-2013, 18:58
سلام فیشی که درست کردم رو باید به کجا وصل کنم
لطفا راهنمای کنید

به خروجی یه دستگاه مثل موبایل، MP3 پلیر یا لپ تاپ که بتونه فایل صوتی رو بخونه.

alibm2580
01-08-2013, 11:39
عرض سلام خدمت دوستان گرامی
آیا ال ای دی الجی مدل
‏ ‏42LV3530_TDگیرنده دیجیتال داخلی داره و اگه داره چه گزینه هایی را باید در منومخفی پیدا کرد?

matinpour
01-08-2013, 13:25
عرض سلام خدمت دوستان گرامی
آیا ال ای دی الجی مدل
‏ ‏42LV3530_TDگیرنده دیجیتال داخلی داره و اگه داره چه گزینه هایی را باید در منومخفی پیدا کرد?

دوست عزیز
در سایتهای ایرانی و خارجی چیزی در رابط با دیجیتال نگفتن و این نشان دادن این است که این مدل دیجیتال ندارد.

majid-n
22-11-2013, 23:50
سلام به دوستان من با دانلود این فایلها تو تایپک 2 مشکل دارم یعنی میزنه فایل موجود نیست

majid-n
23-11-2013, 00:01
[QUOTE=sepadl71;7081236]وسایل مورد نیاز :

آموزش :
ابتدا ،ال ای دی ها را تهیه نمایید و سپس پایه کوتاه ال ای دی اول را به پایه بلند ای ای دی دوم متصل نمایید.
پایه های دیگر را هم به هم متصل نمایید. این امر برای این می باشد که ، شما امکان سنجش و پیدا کردن قطب مثبت و منفی را ندارید و با این کار ، هر دو ال ای دی عمل می کنند.
پس از بازنمودن و آزاد نمودن سر سیم ، شما به 3 رشته سیم دست پیدا می کنیید. این سه رشته قرمز ، مشکلی و سفید (و یا بدون محافظ) می باشند.
رشته سیم سفید (و یا بدون محافظ) را کنار گذاشته و رشته های قرمز و مشکی را به دو سر ال ای دی هایی که به هم متصل کردید ، وصل میکنید.

شروع کار و ورود به منو :
برای ورود به منو ، ابتدا فایل زیر را دانلود نمایید :

سپس فایلهای صوتی را به هر ابزاری که دارای خروجی صدای 3.5 میلی متری است انتقال دهید.
در پایان ، برای نمایش منو ، کافیست ، صوت مربوطه را اجرا نمایید (قابل ذکر است ، که صدای ابزار شما باید بر روی حد اکثر بوده و همچنین هیچگونه اکولایزری ، روی آن نباید فعال باشد).
صوت های موجود در فایل ذکر شده ، 13 عدد می باشند. که شما تنها به فایل EZ_ADJUST - serv-EzAdjust - EZ_ADJ و یا SERVICE_MENU نیاز دارید.

لطفا" قانون کپی رایت را رعایت کنید. برای تهیه و تدوین این متن ، زمان مصرف شده است.
با تشکر فراوان / سپهر ممیز عادل[/ سلام دانلود نمیشه شما جای دیگه آپلود کنید QUOTE سس

matinpour
23-11-2013, 20:34
[QUOTE=sepadl71;7081236]وسایل مورد نیاز :

آموزش :

شروع کار و ورود به منو :
برای ورود به منو ، ابتدا فایل زیر را دانلود نمایید :

با تشکر فراوان / سپهر ممیز عادل[/ سلام دانلود نمیشه شما جای دیگه آپلود کنید QUOTE سس

دوست عزیز

از فایل زیر استفاده کنید

LG.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

XloveX
24-11-2013, 02:52
دوست عزیز

ایمیلتان را بگذارید تا برایتان ارسال کنم

ببخشید امکانش نیست فایل ها رو روی سایت قرار بدید؟

majid-n
24-11-2013, 06:14
سلا سلام ایمیل خواسته بودی benazam_be@yahoo.com

matinpour
24-11-2013, 20:56
ببخشید امکانش نیست فایل ها رو روی سایت قرار بدید؟

دوست عزیز
شما می توانید از فایل زیر استفاده کنید
61364

mrrahimi2012
20-01-2014, 00:16
سلام من تلويزيون led lg 32ln541u خريد ((از دوبي))كه هم ديجتال دار هم ماهواره .....
حال ميخوام منو ان را فارسي با عربي كنم!!!
قبلا منو تلويزيون سامسونك فارسي كردم ايا مانند همون تلويزيون هست يا مراحلش تغيير ميكنه...؟؟
كد ورود به منو چييه؟

ah.nadi
22-01-2014, 18:01
واقعا روش عالی ایه. من تست کردم و جواب داد
سوال اول: فایل ها فقط باید فرمت WAV باشند؟
سوال دوم: نمیشه اصواتی هم باشه که مثلا باهاش خاموش روشن کرد یا ولوم را تغییر داد؟

matinpour
22-01-2014, 20:44
واقعا روش عالی ایه. من تست کردم و جواب داد
سوال اول: فایل ها فقط باید فرمت WAV باشند؟
سوال دوم: نمیشه اصواتی هم باشه که مثلا باهاش خاموش روشن کرد یا ولوم را تغییر داد؟

دوست عزیز
من با فایل MP3 امتحان کردم جواب نداد و شما نیازی به فایلهای دیگر صوتی نداردید چون کنترول برای همین کار ساخته شده و آن فایل هم چون از طریق کنترول معمولی قابلیت اجرایی ندارد لاجرم مجبورید که از کنترول دست ساز استفاده کنید ولی کنترولهای سرویس کار که مخصوص تعمیرات است و قیمت گزافی دارد تمامی اعمال را انجام می دهد.

masoud---70
30-01-2014, 22:38
سلام من این روش رو روی la620 v انجام دادم منو باز شد.اما هیچی رو تغییر ندادم فقط منو هارو دیدم الان هر 10 دقیه خاموش روشن میشه تلویزیون.
الان چیکار کنم.ریست داره.ریست کلی بشه.
یکی بگه چیکار کنم.

youngstring
19-02-2014, 10:40
سلام من این روش رو روی la620 v انجام دادم منو باز شد.اما هیچی رو تغییر ندادم فقط منو هارو دیدم الان هر 10 دقیه خاموش روشن میشه تلویزیون.
الان چیکار کنم.ریست داره.ریست کلی بشه.
یکی بگه چیکار کنم.

سلام دوست عزیز.آقا در مورد تلویزیونت کمی اطلاعات بهم می دی.حقیقتش بعد از جستجو و مقایسه های زیاد به این مدل تلویزیون رسیدم.حتما بدون گارانتی خریدین.از کجا و چه قیمت.در مورد کیفیتش..فرمتهای قابل پخشش از روی فلش و همینطور امکان پخش زیرنویس فارسیش و خلاصه هر چیزی که بتونه منو در خرید این تلویزیون راهنمایی کنه.
با تشکر.امیدوارم این مشکل تلویزیونتون هم رفع شده باشه.
وقت به خیر.

saeed nokarizi
04-04-2014, 12:52
سلام دقیقا منو مخفی به ه دردها میخوره؟

mehdi0012
03-05-2014, 10:28
دوستان مطلب نا گفته ی دیگه هست که داخل این توضیح نیومده باشه چون من هر کاری میکنم وارد منو مخفی نمیشم

brilliant1
20-06-2014, 01:41
سلام
یک اپلیکیشن اندرویدی پیدا کردم که در تلویزیونهای lg دارای کارت شبکه میتوان با گوشی اندرویدی به منو دسترسی پیدا کرد.تلویزیون من کارت شبکه ندارد.نتوانستم وارد منوی تلویزیون بشم.
دانلود اپلیکیشن:
فیلمی از روش انجام در یوتیوب:
لینک برنامه در گوگل پلی:

farzinff
17-03-2015, 01:34
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید مدل tv این هست متاسفانه فقط به فایلPOWER_ONLY عکس العمل نشون میده یه صفحه سفید میاره میشه راهنمایی کنید

matinpour
17-03-2015, 13:07
سلام
یک اپلیکیشن اندرویدی پیدا کردم که در تلویزیونهای lg دارای کارت شبکه میتوان با گوشی اندرویدی به منو دسترسی پیدا کرد.تلویزیون من کارت شبکه ندارد.نتوانستم وارد منوی تلویزیون بشم.
دانلود اپلیکیشن:
فیلمی از روش انجام در یوتیوب:
لینک برنامه در گوگل پلی:

دوست عزیز
شما می توانید آموزش آن را در این تایپیک ببینید.
استفاده از نرم افزار Smart IR Remote در گوشی همراه برای TV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farzinff
17-03-2015, 14:45
tv من کارت شبکه وای فای نداره که فقط با کابل میشه به اینترنت وصل بشه

farzinff
20-03-2015, 20:05
tv من کارت شبکه وای فای نداره که فقط با کابل میشه به اینترنت وصل بشه
کسی نیسس جواب سوال من رو بده

farzinff
19-04-2015, 17:35
خیلی تشکر میکنم.کارم رو راه انداخت.همچنین LCD که خریده بودم فارسی نداشت که با این وسیله فارسی هم شد.
دمت گرم
:n02:
مدلش چی بود؟
مال من 42ln540v هست قسمت تغییر کشور و منطقه قفل هست!!!

alibm2588
19-06-2015, 07:34
سلام جناب آقای متین پور در منو مخفی الجی چه آیتم هایی رو باید تغییر بدم تامنوی تیکی فارسی بشه چون دیجیتالش که فعاله و فقط منوی فارسی نداره
مدل 32LB551D ساخت مصر /متشکرم

matinpour
19-06-2015, 15:11
سلام جناب آقای متین پور در منو مخفی الجی چه آیتم هایی رو باید تغییر بدم تامنوی تیکی فارسی بشه چون دیجیتالش که فعاله و فقط منوی فارسی نداره
مدل 32LB551D ساخت مصر /متشکرم

دوست عزیز

از فایل زیر استفاده کنید

LG.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majid-n
19-06-2015, 19:09
آقای متین پور دستت درد نکنه که شما آموزش ساخت این کنترل برای الجی دادی از شما میخوام بک بار هم که شده به فایلی که فرستادی نگاه کنی چون آموزشت بدونه عکسه اگه به pdfتبدیل بشه بهتره
یا علی

matinpour
19-06-2015, 19:41
آقای متین پور دستت درد نکنه که شما آموزش ساخت این کنترل برای الجی دادی از شما میخوام بک بار هم که شده به فایلی که فرستادی نگاه کنی چون آموزشت بدونه عکسه اگه به pdfتبدیل بشه بهتره
یا علی

دوست عزیز
فایل pdf شد.

alibm2588
20-06-2015, 04:03
سلام خدمت دوستان و تشکر بابت راهنمایی هاتون/طرز ساخت این کنترل هم مثل همون کنترلی هست که واسه تیوی های سامسونگ درست میکنیم دیگه؟؟؟
یعنی دو سر LEDهارو به سیم های استریو وصل میکنیم و به GND کاری نداریم درسته؟؟؟؟؟

matinpour
20-06-2015, 13:16
سلام خدمت دوستان و تشکر بابت راهنمایی هاتون/طرز ساخت این کنترل هم مثل همون کنترلی هست که واسه تیوی های سامسونگ درست میکنیم دیگه؟؟؟
یعنی دو سر LEDهارو به سیم های استریو وصل میکنیم و به GND کاری نداریم درسته؟؟؟؟؟

دوست عزیز
بله روش کار همان روش ساخت ریموت سامسونگ است.

RAMINET
27-06-2015, 22:34
بچه ها رفتن به منوی مخفی سامسونگh7000 چطوریه؟ میخوام کارکرد تلویزیون رو ببینم

mahdipayvar
06-08-2015, 12:13
سلام خسته نباشید من کنترل رو ساختم و رفتم به منوی مخفی تلویزیون ولی تو بخش cuntry grupe به هیچ وجه نمیشه کشور رو تغییر داد اینم از عکساش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdipayvar
06-08-2015, 14:40
کسی نیست جواب منو بده:n34:

6682
13-02-2016, 01:21
سلام فایل قابل دانلود نیست//// لطفا در سایت دیگر مجدد آپلود کنید///ممنون میشم واقعا به آن فایل ها نیاز دارم

akbarnet
14-05-2016, 08:33
اگه ممكنه فايل رو بذاريد
ممنون

akbarnet
23-05-2016, 23:21
دوستان من ريموت رو سأختم ولي كار نميده،

Sent from my iPhone using Tapatalk

azarakhsh_132
25-05-2016, 01:50
سلام
من یه تلویزیون الجی مدل 32LF551Uخریدم ازینا که پشت سفیده ----- داره بدون گارانتیه
چطور میتونم وارد منو مخفی بشم یه نگاه کنم بینم چی داره و بیام بیرون
البته نمیخوام مشکلی براش پیش بیاد
مرسی

azarakhsh_132
26-05-2016, 09:02
سلام
گویا کسی جواب نمیده :n03:

akbarnet
28-05-2016, 09:23
كسي نيست مارو راهنمايي كنه؟؟؟

akbarnet
30-05-2016, 00:16
دوستان من ب اين كنترل نياز دارم چرا كسي به اين بخش سر نميزنه؟؟

matinpour
30-05-2016, 11:05
دوستان من ب اين كنترل نياز دارم چرا كسي به اين بخش سر نميزنه؟؟

دوست عزیز
از این تایپیک برای ساخت کنترول استفاده کنید.
تست کنترول دست ساز
دوست عزیز
برای تست کافی است که کنترول دست ساز را به موبایل و یا هر منبع پخش کننده وصل کنید و آن فایل مخصوص ال جی را اجرا کنید و بوسیله دوربین یک موبایل به دیودها نگاه کنید اگر روشن و خاموش شد یعنی کنترول سالم است وگرنه خیر
توضیح اینکه برای ساخت کنترول از آن تایپیک استفاده کنید ولی باید از فایل مخصوص ال جی استفاده کنید.

و اگر موبایل اینفراد دار دارید هم می توانید از تایپیک زیر استفاده کنید.

اینم برای ال جی هم فایل مخصوص و هم آنچه که برای این موضوع می خواهید.
63128

akbarnet
31-05-2016, 19:05
کنترول رو ساختم با لب تاب تست کردم
وقتی فایل سامسونگ رو باز میکنم کنترل جواب میده
و وقتی فایل صوتی ال جی رو باز میکنم جواب نمیده!!!! متعجبم چرا اینطور شده، و هر دو با آخرین حد صدا اجرا شده

matinpour
31-05-2016, 21:23
کنترول رو ساختم با لب تاب تست کردم
وقتی فایل سامسونگ رو باز میکنم کنترل جواب میده
و وقتی فایل صوتی ال جی رو باز میکنم جواب نمیده!!!! متعجبم چرا اینطور شده، و هر دو با آخرین حد صدا اجرا شده
دوست عزیز
تلویزیون را روشن کنید و بعد از یک دقیقه آن فایل صوتی را اجرا کنید. بسته به مدل تلویزیونتان یکی از آن فایلهای صوتی استفاده کنید.

shahrokhblash
01-06-2016, 19:51
بادرود
ببخشید دوستان من این سوال اینجا می پرسم
بنده مدتی هست دنبال خرید تلویزیون led هستم و مردد به خرید سونی سری w800c سایز 43 یا ال جی uf77000 سایز 49 متاسفانه
مغازه ای پیدا نکردم در رشت بتونم کیفیت این دو مدل را بسنجم و همینطور عدم اشنایی من نسبت به سیستم عامل web os2 در ال جی در مقابل اندروید سونی
که نحوه کارکرد و نصب بعضی برنامه های پخش تلویزیون انلاین.. حال با تمام این موارد خواستم نظر شما را در ارتباط با کیفیت تصویر و کارکرد نسخه ال جی که شما دوستان استفاده می کنید جویا شوم
منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم
با سپاس:n40:

Taha37
25-06-2016, 15:42
رو تلوزیون 49uf680t lg امتحان کردم جواب داد ولی برای فعال کردن دیجیتال ان تمام را ها رو امتحان کردم اما جواب نگرفتم شما راهی برای این مدل تلوزیون سراغ ندارین ؟
Area option رو هم امتحان کردم .

rezashako
29-06-2016, 22:23
سلام من تلویزیون مدل lg42lf651 دارم از بانه خرییدم ولی ----- ان را از کار انداختن کشور فقط ایران هست تنظیمات کارخانه هم کردم ولی فقط ایران میاید ان هم کمرنگ ایا از طریق منو مخفی میشود ----- ان را فعال کرد لطفا راهنمایی کنید.با تشکر.rezakeleshter@gmail.com