PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم فزاری ساده در مورد ظبط و ادیت صدا

m6ir
01-07-2012, 01:11
سلام به همه دوستان عزیز

ببخشید من می خوام یه فایل صوتی با صدای خودم درست کنم ولی نمی خوام که تنها صدای خودم باشه می خوام یه صدای ریز ی هم زیر صدای من باشه یعنی ترکیب صدای من و صدای موزیک باشه مثلا صدای من 70 % و صدای موزیک 30%
حالا بهترین نرم افزار برای ظبط صدا چیه که بتونه صدا رو خوب بدون هوا و ... ظبط کنه
و برای این میکسی که میخوام انجام بدم کدام نرم افزار که یه کم هم ساده باشه استفاده کنم .

خیلی ممنون:11:

Hamid110
01-07-2012, 01:24
سلام . .
اینو یه تست بزن . . خیلی کاربردیه . .

NCH WavePad

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
WavePad نام نرم افزاری قدرتمند و بسیار کم حجم از شرکت NCH برای ویرایش فایل های صوتی می باشد. توسط این برنامه عالی می توانید فایل های صوتی را ویرایش کرده و آن ها را برش و کپی کرده و به یکدیگر بچسبانید صدای خود با اطراف را مستقیم ضبط کرده و سپس بر روی فایل صوتی اضافه کرد ، می توانید جلوه هایی مانند اکو ، تقویت و کاهش سر و صدا ، بالا بردن یا پایین آوردن سرعت پخش آهنگ را اضافه کنید. اکولایزر های صوتی را به راحتی می توانید تغییر داده و ذخیره کنید. از نکات جالب توجه این برنامه می توان به افکت رادیو و تلفن اشاره کرد ، بطور مثال با اضافه کردن افکت تلفن می توانید طوری جلوه دهید که صدای شما از پشت تلفن ضبط شده است. این برنامه دارای قابلیت های جالب و متنوع دیگری نیز می باشد. این برنامه از فرمت های مختلف صوتی مانند vox ، gsm ، wma ، real audio ، au ، aif ، flac ، aac ، m4a ، mid ، amr ، ogg ، wav ، Mp3 و . . پشتیبانی می کند.

قابلیت های کلیدی این برنامه :

• محیطی ساده و کاربر پسند
• ویرایش فایل های صوتی بصورت حرفه ای
• میکس صدا شامل برش ، کپی ، چسباندن ، حذف ، درج
• جلوه های صوتی شامل، تقویت، عادی، اکولایزر ، سرعت پخش و . .
• تبدیل صدا به صدای در حال پخش از پشت تلفن
• افکت رادیو ( پخش صدا یا آهنگ همانند پخش از رادیو )
• پردازش دسته ای فایل های صوتی که به شما اجازه میدهد صدها فایل را با هم ویرایش کنید
• ویژگی های ترمیم صوتی از جمله کاهش نویز
• پشتیبانی از فرمت های مختلف صوتی
• حجم بسیار اندک در مقابل کارایی بالا
• قابل نصب بر روی ویندوز های مختلف و سیستم عامل مک
• و . . .

حجم 855 کیلوبایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر
حمید

jafarian
05-07-2012, 14:43
از برنامه لینک اول دوم میتونید استفاده کنید:20: