PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر شکل و شمایل پژو RD به این صورت.... (نیاز به راهنمایی)

siyasiya
29-06-2012, 22:10
دوستان عزیز
یک پژو RD مدل 81 داریم که شاید تا الان 50000 تا بیشتر کار نکرده. میخواستم با یک 206 یا... عوض کنم، اما به نظر میاد اختلاف قیمتها خیلی زیاده و کلاً به نظر عاقلانه نمیاد، چون ماشین واقعاً تمیزه.
گفتم یک کمی تیونینگ کنم. ظاهری و موتوری. همین رو نگه دارم. چون ماشین مدت زیادی هم خوابیده در نتیجه کارتش هم بنزین خوبی داره.
میخوام به همچین شکل و ظاهری برسونمش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن دوستان، برای افزایش قدرت و کم شدن صدای توی اتاق و ... چه توصیه ای دارین؟ ماشین کاربراتوری هستش.
اگر لطف کنید هزینه تیونینگ و تغییر ظاهر رو هم به تفکیک بگین، بی نهایت ممنون میشم.

AmiRreZA_RAcEr
29-06-2012, 22:18
به نظر من ارزششو نداره شما هرچقدر هم خرجش کنی آخرش روی قیمتش نیست ، این تبلیغی هم که زدید فکر نکنم کسی بابتش بیشتر از 5 تومن بده که اونهم زیاده
حالا با این اوصاف اگه بازهم علاقه دارید بفرمایید راهنماییتون کنیم

rami_hemi
29-06-2012, 23:14
واقعیتش منم زیاد در مورد RD1600 و تقویت و بادی تیونیگ اون موافق نیستم ولی این کاری که روی بدنه انجام دادن تو این زمان فکر کنم نزدیک 1.5 براتون خرج داشته باشه موتور کاربراتوری هم زیاد توان نداره ولی یکی از جذابیتهای این اتاق وجود تونل گاردان و جای دیفرانسیل عقب روی ماشین هست که برای خود من وسوسه کننده هست تا یک موتور mi16 همراه با سیستم AWD پزو براش جور کنم . البته باید اون موقع رامهای جلو هم با نمونه 405 عوض بشه و این اعمال تغییراتی که من گفتم شاید نزدیک به 10 میلیون هزینه داشته باشه .

siyasiya
30-06-2012, 00:33
ممنون دوستان
فکر کنم باید بی خیال شم؛ مرسی
:-(

mohamad skystar
30-06-2012, 11:30
دوستان عزیز
یک پژو RD مدل 81 داریم که شاید تا الان 50000 تا بیشتر کار نکرده. میخواستم با یک 206 یا... عوض کنم، اما به نظر میاد اختلاف قیمتها خیلی زیاده و کلاً به نظر عاقلانه نمیاد، چون ماشین واقعاً تمیزه.
گفتم یک کمی تیونینگ کنم. ظاهری و موتوری. همین رو نگه دارم. چون ماشین مدت زیادی هم خوابیده در نتیجه کارتش هم بنزین خوبی داره.
میخوام به همچین شکل و ظاهری برسونمش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن دوستان، برای افزایش قدرت و کم شدن صدای توی اتاق و ... چه توصیه ای دارین؟ ماشین کاربراتوری هستش.
اگر لطف کنید هزینه تیونینگ و تغییر ظاهر رو هم به تفکیک بگین، بی نهایت ممنون میشم.

برای کم شدن صدای موتور میتونید از نمد کاپوت استفاده کنید
برای قدرت بیشتر باید دیفرانسیل عقب رو از نوع تویوتایی بزاری تا هم صدا کم بشه هم قدرت بهتر میشه تاثیرش قابل توجه هست.