PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] استخراج عکس های گرفته شده توسط کینکت

sada
28-06-2012, 22:27
با سلام
امروز من دنبال این موضوع بودم که بتونم عکس هایی که کینکت وسط بازی میگیره رو اکسترکت کنم و روی پی سی داشته باشمشون بعد از یکمی که گشتم یک راهی رو پیدا کردم گفتم شاید به درد دیگران هم بخوره:
اول اینکه من این رو روی عکس های بازی Kinect Adventure تست کردم و جواب داد.
خوب برای شروع اول یک فلش رو میزنید به کینکت و اونو کانفیگ می کنید (که توسط خود اکس باکس انجام میشه ، اول برید به تنظیمات و بعد هم Storage و بعد هم فلشتونو انتخاب کنید تا کانفیگ کنه.
بعد برید به مموری اصلی کنسول (یا هارد که سیو و بقیه ی ی فایل های بازی ها سیو می شن) و بردید به داخل فلدر بازی و اون Photo Moment ها که می بیند عکس هایی هستن که گرفته شدن حالا هر کودومو که می خوایید به داخل فلشتون move یا کپی کنید.بعد فلش رو به پی سی بزنید
برای مرحله بعدی باید 2تا نرم افزار زیر رو دانلود کنید:
1- Xbox 360 USB Storage Explorer (Xplorer) - Xtaf
لینک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد که این نرم افزارو دانلود کردیدم و اجرا کردید از منو فایل Open Device Selector رو بزنید و فلشتونو انتخاب کنید.حالا از سمت چپ به پوشه دیتا بردید و همینطور برید داخل تا به فلدری برسید که فایلی داخش باشه (اسمش خیلی طولانیه ولی در قسمت title اسم بازی رو نوشته و روش کلیک راست و اکتسرکت رو بزنید و جایی سیوش کنید.
2-نرم افزار دوم
kaextract هست
لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این رو هم اجرا کنید و open kinect adven files رو بزنید و اون فایلی که توی مرجله قبل اکسترکت کردید و سیو کردید رو انتخاب کنید و استارت رو بزنید و فایل عکستون ساخته می شه.