PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Google Nexus 7 تبلت آندرویدی گوگل

صفحه ها : 1 2 3 [4]

lofboys
01-07-2014, 13:21
خیلی وقته که این مشکل حل شده!
من خودم خیلی وقته از اینترنت رایتل و ایرانسل دارم استفاده می کنم.

رو کدوم ورژن هستید؟ آپدیت کنید مطمئنا حل میشه.

اگه همون ورژن های قدیمی رو دارید با ریسیت فکتوری مشکل حل نمیشه و حتما باید آپدیت کنید.

اون مشکل نخوندن سیم کارت رو من هم داشتم. فکر می کنم از درست پانچ نشدن سیم کارت باشه. با تعویض سیم کارت درست میشه.

مرسی از پاسختون . یک سیم کارت دیگه ایرانسل رو پانچ کردم و دوباره نخوند . البته یهو میبینی میخونه برای مدتی ولی بعد دوباره آنتنش میره . البته زده No sevice irancell . از کجا میدونه ایرانسله :n24:

IceLord
02-07-2014, 03:04
مرسی از پاسختون . یک سیم کارت دیگه ایرانسل رو پانچ کردم و دوباره نخوند . البته یهو میبینی میخونه برای مدتی ولی بعد دوباره آنتنش میره . البته زده No sevice irancell . از کجا میدونه ایرانسله :n24:

شما که ایرانسل استفاده می کنید می تونید مستقیما سیم کارت میکرو تهیه کنید: منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA)
اینجوری دیگه خیالتون از بابت پانچ راحته.

اگه مشکل بازم ادامه داشت ایراد از تبلت هست.

موفق باشید

IceLord
02-07-2014, 12:10
یک خبر فوق العاده!
گوگل سورس کد Android L رو برای سری Nexus ارائه کرده که شمال Nexus 4 و Nexus 7 هر دو مدل هم میشه!

در نتیجه احتمال خیلی زیادی هست ک Android L به صورت رسمی برای ما هم ارائه بشه!

مرسی گوگل!

پ.ن: این فایل ها سورس کد هستند و هنوز نسخه قابل نصبی ارائه نشده.
پ.ن۲: گویا این ها سورس کد کامل هم نیستند و فقط چند پروژه Android L هستند. من که دقیق نفهمیدم چیه ولی در کل خبر خوبیه!

منبع:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NaughtyCat
03-07-2014, 01:45
یک خبر فوق العاده!
گوگل سورس کد Android L رو برای سری Nexus ارائه کرده که شمال Nexus 4 و Nexus 7 هر دو مدل هم میشه!

در نتیجه احتمال خیلی زیادی هست ک Android L به صورت رسمی برای ما هم ارائه بشه!

مرسی گوگل!

به به بسیار عالی! :دی بنظر که خیلی امیدوار کننده میاد.

joos
24-07-2014, 11:05
اقا چند وقته تبلت نکسوس7 2012 من که اندرویدش۴.۴.۲ هست هی وای فایش میپره و میزنه انتن ضعیفه درصورتی که فاصله من تا مودم ۲ سانته به نظرتون چیکارش کنم درست شه!؟!؟ ممنون

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

lovely_killer
25-07-2014, 20:25
سلام دوستان

تبلت من مشکل اسپیکر پیدا کرده. قبلا اینطوری نبود ولی الان اگه صدا رو بالای 30-40% ببرم گز گز میکنه و آزار دهنده است.

مشکل از چی میتونه باشه؟ راه حلی داره؟ مدل 2012 . گارانتیش هم تموم شده :n27:

Nimus
25-07-2014, 20:27
سلام دوستان

تبلت من مشکل اسپیکر پیدا کرده. قبلا اینطوری نبود ولی الان اگه صدا رو بالای 30-40% ببرم گز گز میکنه و آزار دهنده است.

سلام فکر کنم مشکل از اسپیکرتون باشه شاید خراب شده باشه ببرید مغازه تا براتون درست کنن:n19:

IceLord
25-07-2014, 23:52
اقا چند وقته تبلت نکسوس7 2012 من که اندرویدش۴.۴.۲ هست هی وای فایش میپره و میزنه انتن ضعیفه درصورتی که فاصله من تا مودم ۲ سانته به نظرتون چیکارش کنم درست شه!؟!؟ ممنون

با دستگاه دیگه ای هم تست کنید اگه مشکل داشت که ایراد از مودم هست و اگه نه که مشکل از تبلت هست.
ان دو سانت رو هم اگه اغراق نکرده باشید باید با فاصله بیشتری تست کنید. حدود 2 متر خوبه! :n02:

سلام دوستان

تبلت من هم همینجوری شده بود.
اگه تبلت رو باز کنید اون پایین دو تا اسپیکر هست که احتمالا یکیشون (شایدم هر دوش) خراب شده.
باید تعویضش کنید. قطعه اش رو مشهد پیدا نکردم. از eBay سفارش دادم اومد و عوضش کردم.

اگه تهران هستید احتمالا تعمیراتی های گوشی بتونن درستش کنن.
موفق باشید

NaughtyCat
21-09-2014, 20:36
امیدوار باشید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])! :n01:

linkinpark20
08-10-2014, 11:40
دوستان بنده برام از استرالیا یک نکسوس 7 2012 3g آوردند چند قیمت میخوره اگه بخوام بفروشمش فقط برای تست باز شده

IceLord
10-10-2014, 16:32
طبق شایعات تبلت Nexus 9 که ساخت Htc هست در 23 مهر معرفی میشه.
احتمال داره نسخه نهایی Android L هم تو همون تاریخ منتشر بشه.

منتظر باشید...

NaughtyCat
15-10-2014, 23:48
تکبیـــــر!

Being The Will Of Our Lord Duarte, The Nexus 7 2012 Will Receive The Holy Blessing Of Android 5.0 (Official) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

We've just received official word from the Googlers on high that the 2012 Nexus 7, albeit burdened with crappy, crappy NAND storage and an aging Tegra 3 processor, will receive Android 5.0 Lollipop as an OTA update. Rejoice.

:دی

تبریک میگم دوستان! خودم زیاد امید نداشتم Android 5.0 رو برای مدل 2012 بدن. مرسی گوگل! :n12:

IceLord
16-10-2014, 03:17
تکبیـــــر!

Being The Will Of Our Lord Duarte, The Nexus 7 2012 Will Receive The Holy Blessing Of Android 5.0 (Official) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:دی

تبریک میگم دوستان! خودم زیاد امید نداشتم Android 5.0 رو برای مدل 2012 بدن. مرسی گوگل! :n12:
انشالله که هر چه سریعتر این آپدیت ارائه بشه.

خیلی دنبال نکسوز ۶ بودم ولی قیمتش ۲۰۰ دلار بیشتر از چیزیه که حدس می زدم. نظر دوستان چیه؟

NaughtyCat
16-10-2014, 10:40
انشالله که هر چه سریعتر این آپدیت ارائه بشه.

خیلی دنبال نکسوز ۶ بودم ولی قیمتش ۲۰۰ دلار بیشتر از چیزیه که حدس می زدم. نظر دوستان چیه؟

Nexus 6 یه فرقی که شاید با بقیه گوشی های سری Nexus داره اینه که به احتمال زیاد باتری و صفحه نمایش و بخصوص دوربینش خیلی سطح بالا باشن و قابل رقابت با flagship های سامسونگ و سونی. یه جورایی مدل بزرگتر Moto X 2014 ـه که تا الان یه سری معتقدن بهترین گوشی اندرویدی ـه. (هم از لحاظ سخت افزار و کیفیت ساختش، هم بخاطر ساپورت گوگل و اندروید تقریبا خالصش که تا حد زیادی شبیه سری Nexus هست از این لحاظ) اینجوری میشه اون قیمت بالاترش رو توجیه کرد. حالا تا review هاش نیومدن نمیشه درست قضاوت کرد ولی به طور مشخص یه حس premium ـتری داره نسبت به Nexus هایی که تا الان اومدن.

من که به شخصه این رو دیگه بیش از حد بزرگ میدونم ولی برای کسایی که با این سایز گوشی ها مشکلی ندارن و دنبال یه فبلت باکیفیت و عاری از TouchWiz (:دی) بودن انتخاب خیلی خوبی میتونه باشه.

من از دیشب تا حالا یهویی از Nexus 5 خیلی خوشم اومده! :دی خوب که بود ولی با این حرکت گوگل که nexus های قدیمی رو هم آپدیت کرد میشه انتظار داشت حالا حالا ها ساپورت بشه. الان حتی بعد 1 سال هم هنوز سخت افزار قابل قبولی داره. کاش فقط باتریش بهتر بود و یه کم جمع و جورتر بود! :n27:

IceLord
16-10-2014, 22:20
Nexus 6 یه فرقی که شاید با بقیه گوشی های سری Nexus داره اینه که به احتمال زیاد باتری و صفحه نمایش و بخصوص دوربینش خیلی سطح بالا باشن و قابل رقابت با flagship های سامسونگ و سونی. یه جورایی مدل بزرگتر Moto X 2014 ـه که تا الان یه سری معتقدن بهترین گوشی اندرویدی ـه. (هم از لحاظ سخت افزار و کیفیت ساختش، هم بخاطر ساپورت گوگل و اندروید تقریبا خالصش که تا حد زیادی شبیه سری Nexus هست از این لحاظ) اینجوری میشه اون قیمت بالاترش رو توجیه کرد. حالا تا review هاش نیومدن نمیشه درست قضاوت کرد ولی به طور مشخص یه حس premium ـتری داره نسبت به Nexus هایی که تا الان اومدن.

من که به شخصه این رو دیگه بیش از حد بزرگ میدونم ولی برای کسایی که با این سایز گوشی ها مشکلی ندارن و دنبال یه فبلت باکیفیت و عاری از TouchWiz (:دی) بودن انتخاب خیلی خوبی میتونه باشه.

من از دیشب تا حالا یهویی از Nexus 5 خیلی خوشم اومده! :دی خوب که بود ولی با این حرکت گوگل که nexus های قدیمی رو هم آپدیت کرد میشه انتظار داشت حالا حالا ها ساپورت بشه. الان حتی بعد 1 سال هم هنوز سخت افزار قابل قبولی داره. کاش فقط باتریش بهتر بود و یه کم جمع و جورتر بود! :n27:
من به شخصه با سایزش مشکلی ندارم. چون بیشتر اوقات مشغول خوندن متن هستم که این سایز برای این کار مناسبه.
ولی قیمتش با سیاست سری نکسوز که سخت افزار خوب با قیمت عالی بود رو پیش نمی بره!
سخت افزار در حد فلگ شیپ هاست ولی قیمتش هم در حد همون هاست و تفاوت چندانی با قیمت سایر برند ها نداره.
چون با این قیمت دلاری و برند موتورولا حدود ۲۵۰۰ اینجا در میاد که واقعا کم نیست.

ولی لامصب رنگ سورمه ایش فوق العاده است!

NaughtyCat
20-10-2014, 23:30
گوگل هنوز Nexus 5 رو برای فروش گذاشته توی Play store. اونم با Lollipop. اینجوری میشه انتظار داشت توی ماه های بعد مدل جدید و به روزش رو بدن بیرون. (مثلا واسه Google I/O سال بعد) مسلماً خودشون هم میدونن که این سایز گوشی و قیمتش برای همه مناسب نیست. بنظرم اگه همین Nexus 5 رو با سخت افزار امسال معرفی میکردن همه راضی تر میبودن.

Nexus 7 هم از توی استور گوگل حذف شده و دیگه بعیده با وجود گوشی های 5 و 6 اینچی از این به بعد تبلت 7 اینچی از گوگل ببینیم.

NaughtyCat
23-10-2014, 11:51

از 3 نوامبر (12 آبان) منتظر Lollipop باشید! :دی

مدل های Wi-Fi ـه Nexus 10 و Nexus 7 2012, 2013 آپدیت رو زودتر دریافت میکنن. (3 نوامبر) مدل های LTE و Nexus 4 و Nexus 5 کمی بعدتر.

Source: Android 5.0 Lollipop OTA For Nexus 7 (Wi-Fi) And Nexus 10 Will Drop On Nov. 3rd, Other Devices Later In November ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezarrrr
25-10-2014, 10:53
اقا یه مشکلی با نکسوس 7 پیدا کردیم. چند روزی هست قسمت Android OS باتری زیادی مصرف میکنه حتی در حالت استندبای.
تبلت از شب تا صبح 60 درصد باتریش برا OS رفته. شارژش به شدت افت میکنه . به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟

general_sorena
30-10-2014, 21:56
سلام به همگی. بچه ها من تازه اومدم توی این فروم اونم به خاطر یک مشکل خیلی بزرگ. امروز شارژ نکسوس ۷ من تموم شد وقتی زدم به شارژ و بعد روشنش کردم توی اون انیمیشن بعد از کلمه گوگل گیر کرد. هر چی سرچ کردم نوشته بود باید بری و فکتوری ریست کنی و خوب من مجبور شدم این کار رو بکنم چون هیچ رقمه بالا نمیاد! اما باز هم همون جا مونده. البته خوشبختانه توی بوت لودر و منوهاش میاد ولی بعدش جای دیگه نمیره. باید چی کار کنم؟

IceLord
30-10-2014, 22:19
سلام به همگی. بچه ها من تازه اومدم توی این فروم اونم به خاطر یک مشکل خیلی بزرگ. امروز شارژ نکسوس ۷ من تموم شد وقتی زدم به شارژ و بعد روشنش کردم توی اون انیمیشن بعد از کلمه گوگل گیر کرد. هر چی سرچ کردم نوشته بود باید بری و فکتوری ریست کنی و خوب من مجبور شدم این کار رو بکنم چون هیچ رقمه بالا نمیاد! اما باز هم همون جا مونده. البته خوشبختانه توی بوت لودر و منوهاش میاد ولی بعدش جای دیگه نمیره. باید چی کار کنم؟
سلام

خوش آمدید!

به نظر میاد با مفاهیم ریکاوری و ... اشنا هستید.

بهترین کار اینه که اخرین نسخه فیرمویر رو بگیرید و با نرم افزار wugfresh NRT مجددا فلش کنید.

general_sorena
30-10-2014, 22:31
این چیزایی که گفتی رو فقط اسمی و مفهومی می دونم! اما دقیقا نمی دونم از کجا و مرحله به مرحله برم

IceLord
31-10-2014, 02:01
این چیزایی که گفتی رو فقط اسمی و مفهومی می دونم! اما دقیقا نمی دونم از کجا و مرحله به مرحله برم

تبلتت چیه؟ Wifiیا 3G? مدل 2012 هست یا 2013؟

آنلاک کردی؟ (موقع روشن شدن زیر اسم گوگل عکس یه قفل میاد یا نه؟)

general_sorena
31-10-2014, 02:18
تبلتت چیه؟ Wifiیا 3G? مدل 2012 هست یا 2013؟

آنلاک کردی؟ (موقع روشن شدن زیر اسم گوگل عکس یه قفل میاد یا نه؟)

32 وای فای مدل ۲۰۱۲ هست. راستش نمی دونم چه گندی زدم! من این برنامه نصب کردم. آخرین فریمور رو هم گرفتم با راهنمایی خود همین برنامه ولی باز هم گیر می کنه این بار تو صفحه ای که لوگو گوگل میاد بدتر اینکه یه چیز عجیب هم هست توی همون صفحه اول اولش میشه منوهای ریکاوری رو انتخاب کرد یعنی انگار لودینگ با ریکاوری قاطی شده. به نظرم انگار باید همه چیزو از اول برم در ضمن آنلاک هم هست. تو رو خدا یه کمکی بکن

IceLord
31-10-2014, 03:18
32 وای فای مدل ۲۰۱۲ هست. راستش نمی دونم چه گندی زدم! من این برنامه نصب کردم. آخرین فریمور رو هم گرفتم با راهنمایی خود همین برنامه ولی باز هم گیر می کنه این بار تو صفحه ای که لوگو گوگل میاد بدتر اینکه یه چیز عجیب هم هست توی همون صفحه اول اولش میشه منوهای ریکاوری رو انتخاب کرد یعنی انگار لودینگ با ریکاوری قاطی شده. به نظرم انگار باید همه چیزو از اول برم در ضمن آنلاک هم هست. تو رو خدا یه کمکی بکن

یک بار کامل این روش رو به ترتیب و دقیق انچام بده و نتیجه رو بگو.
اگه تو ریکاوری میره احتمال خیلی زیاد درست شدنی هست.

1- آخرین ورژن Firmware رو دانلود کنید: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (نیاز به ... شکن داره)
2- نرم افزار Nexus Root Toolkit رو دانلود و نصب کنید. لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (احتمالا ... شکن نیاز داره)
3- نرم افزار Nexus Root Toolkit رو اجرا کنید و مدل و Build Number حال حاظر تبلتتون رو دقیق انتخاب کنید.
4- اجازه بدید که نرم افزار های مورد نیاز خودش رو دانلود کنه. (احتمالا ... شکن نیاز داره)
5- از سمت راست گزینه Soft-Bricked/Bootloop رو انتخاب کنید و Flash Stock + Unroot رو بزنید.
6- از قسمت بالا آخرین ورژن یعنی KTU84P رو انتخاب کنید و از قسمت پایین گزینه I did this alread.. رو بزنید و OK کنید.
7- آدرس فایل Firmware دانلود شده رو بهش بدید و قسمتی که ازتون MD5 می خواد عبارت زیر را وارد کنید. (اگر ارور داد فایل Firmware ناقص دانلود شده باید دوباره دانلود کنید.)
7e453b0601e1aff4823464e8d80e0ec6
8- مطابق راهنمایی های برنامه پیش برید تا تبلت آپدیت بشه (حدود 3 تا 5 دقیقه طول میکشه و دفعه اول بوت شدن زمان زیادی می بره. شکیبا باشید!)

general_sorena
31-10-2014, 11:51
واقعا ممنون یکی رفتم و حل شد! دسنگاه از یه پاره آجر زنده شد

IceLord
31-10-2014, 14:06
واقعا ممنون یکی رفتم و حل شد! دسنگاه از یه پاره آجر زنده شد

خوشحالم که کار کرد. یکی از خوبی های سری نکسوز اینه که به راحتی زنده میشن. در واقع اگر بشه تو ریکاوری رفت یعنی میشه تبلت رو زنده کرد.

موفق باشی

پ.ن: 3 روز تا اندروید 5 مونده...

general_sorena
31-10-2014, 18:26
خوشحالم که کار کرد. یکی از خوبی های سری نکسوز اینه که به راحتی زنده میشن. در واقع اگر بشه تو ریکاوری رفت یعنی میشه تبلت رو زنده کرد.

موفق باشی

پ.ن: 3 روز تا اندروید 5 مونده... دقیقا همین چند روز پیش آیفون ۵ یکی از دوستانم خود به خود گیر کرد و دیگه هیچ کاریش نتونستن بکنن! این که میگم خود به خود واقعا خود به خود یعنی یه روز عصر سر کار هنگ کرد و دیگه شد یه آجر ۵ به جای آیفون ۵

MOSTAFA_ABBASI
31-10-2014, 18:35
این نکسوس 9 لامصب خیلی توپه...:n12:
خیلی دلم می خواد یکی بخرم...:n06:

IceLord
31-10-2014, 23:11
این نکسوس 9 لامصب خیلی توپه...:n12:
خیلی دلم می خواد یکی بخرم...:n06:

لامصب فوق العاده است. قیمتش هم عالیه...
جالبه که قدرت پردازشیش به اندازه مک بوک پرو سال 2012 هست :n04:

من منتظر این بودم که Nexus 6 بگیرم ولی قیمتش بالاست. سایزش هم برای یک گوشی همیشه همراه یه مقدار بزرگه.
به همین خاطر به نظرم ترکیب یک Nexus 5 به همراه Nexus 9 بهتر از یه Nexus 6 باشه. چون قیمتشون تقریبا یکی در میاد.

گوشی برای کارهای روزمره و استفاده به عنوان تلفن و تبلت هم برای کار های وبگردی و مطالعه و تولید محتوا.

MOSTAFA_ABBASI
31-10-2014, 23:26
البته من بین نکسوس ۹ و اچ تی سی ام ۹ موندم.
با توجه به اینکه الان هم ام ۷ دارم واقعا انتخاب برام سخت شده .....

Sent from my HTC One using Tapatalk

rezarrrr
02-11-2014, 20:43
اقا یه مشکلی با نکسوس 7 پیدا کردیم. چند روزی هست قسمت Android OS باتری زیادی مصرف میکنه حتی در حالت استندبای.
تبلت از شب تا صبح 60 درصد باتریش برا OS رفته. شارژش به شدت افت میکنه . به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟

:n03::n03::n03::n03:همچنان مشکل پا برجاست

NaughtyCat
02-11-2014, 21:13
Nexus 9 که فوق العادس. اندازه مناسب. سخت افزار قوی. ساپورت عالی. کیبورد و کاور مخصوص.

کاش فقط Nexus ها microSD هم میخوردن دیگه عالی میشد! مدل 16 گیگ هم فکر کنم دیگه الان برای همه کم باشه و اکثرا مدل 32گیگی رو مدنظر داشته باشن. قیمت مدل 32 گیگی 480 دلاره که تقریبا هم قیمت Xperia Z3 Tablet Compact و Galaxy Tab S 8.4 میشه. بر خلاف Nexus 7 های قبلی که توی بازه قیمتشون بی رقیب بودن؛ Nexus 9 دو تا رقیب خیلی جدی داره که هر کدوم یه سری برتری هایی هم دارن واسه خودشون.

Nexus 6 ولی زیادی بزرگه واقعا! فکر کنم مثل iPhone 6 Plus بشه که یه سری پیش خرید کردن و وقتی دستشون رسیده دیدن خیلی بزرگه پشیمون شدن!

IceLord
05-11-2014, 13:44
یه خبر خوب!

گوگل دو روز پیش سورس کد اندروید 5 رو کامل منتشر کرد ولی هنوز خبری از اندروید 5 به طور رسمی برای Nexus 7 نیست.

یک سری از افراد سایت XDA سورس رو کامپایل کردن و فیرمویر رو ارائه کردن ولی خودشون گفتن که ایرادات بسیار زیادی داره و اصلا مناسب استفاده روزانه نیست.
در واقع فقط چ ک کردن که تبلت روشن میشه!

ولی چیز یکه همه رو بسیار خوشحال کرده اینه که لگ دستگاه کاملا حذف شده. حتی در این نسخه نصفه نیمه ای که ارائه شده!
در واقع خودشون گفتن که اندروید 5.0 جان تازه ای به تبلت داده.

حالا باید منتظر باشیم تا رام رسمی ارائه بشه که مسلما بسیار بهتر از رامی هست که دوستان ارائه دادن.

نسخه غیر رسمی ارائه شده توسط دوستان برای افرادی که عجله دارن: (خودم!) :n02:

NaughtyCat
05-11-2014, 15:16
بسیار عالی.

ولی چیز یکه همه رو بسیار خوشحال کرده اینه که لگ دستگاه کاملا حذف شده. حتی در این نسخه نصفه نیمه ای که ارائه شده!
در واقع خودشون گفتن که اندروید 5.0 جان تازه ای به تبلت داده.

امیدوارم این لگ اعصاب خورد کن این دفعه دیگه کامل حل شده باشه. ولی همونطور که خودتم میدونی دستگاه وقتی رام جدید میریزیم یا factory reset میکنیمش خوبه، ولی بعد یکی دو ماه دوباره اون مشکل لگ برمیگرده.

این برنامه LagFix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم هست میتونید امتحانش کنید خیلی خوب هم جواب میده. (دستگاه باید روت باشه.)

IceLord
11-11-2014, 15:13
خوب من طاقت نیاوردم و رام اولیه ای که از روی سورس اندروید 5.0 کامپایل شده بود رو نصب کردم.

الان حدود یک روز هست که دارم باهاش کار می کنم و م تونم بگم Nexus 7 دوباره متولد شده!
فعلا هیچ خبری از اون لگ های اعصاب خورد کن نیست و همه چیز به خوبی و بسیار روون کار می کنه.
هنوز نتونستم عمر باتری رو تست کنم ولی چندین نرم افزار رو با هم اجرا کردم و خبری از کاهش سرعت دستگاه نبود
حتی انیمیشن ها هم به روونی هر چه تمام تر اجرا میشن.

انیمیشن های ایجاد شده واقعا لذت بخش هستن. نه اونقدر یواش که شما رو منتظر نگه داره و نه اونقدر سریع که اصلا دیده نشه.
کلا نظرم بسیار مثبته. احتمالا فردا نسخه اصلی ارائه میشه و انشالله که بهتر از این نسخه اولیه باشه!
با اینکه هیچ مشکلی (بجز کار نکردن سیم کارت) در این نسخه اولیه هم نیست.

برای دوستانی که مثل من عجله دارن:

IceLord
12-11-2014, 10:55
Official Android 5.0 Lollipop
for Nexus 7 - 2012

WIFI Version
Factory Image
LRX21P
MD5: e68948c23c918436680bd28fc6aaf983

OTA Update
KTU84P -> LRX21P

3G Version
Factory Image
coming soon

OTA Update
coming soon

NaughtyCat
13-11-2014, 00:31

1. Settings
2. About tablet
3. System updates
4. Check now
. Check now
. Check now
. Check now
.
.
.
. Check now

:n02:

ali nemesis
20-11-2014, 15:28
با این اندروید 5 ادم غلط کنه تبلت را ریست کنه الان یک ربعه دارم سر و کله میزنم هنوز که راه نیفتاده
عیوب:
1- نمایش انیمیشن ابتدایی 7 دقیقه
2- جستجو یک ساعته برای وای فای
3- عدم گزینه other network برای شناسایی شبکه وای فای هیدن (مجبور شدم مودم را در اخر از حالت هیدن به حالت شو تغییر بدم)
4- بعد از اتصال به وای فای ی5 دقیقه ای ورژن و هزار تا چیز دیگه را چک میکنه و باز کلی باید سماق بمکی (اشتراک 512)
5- در هر مرحله یک 5 دقیقه ای checking info میزنه مثلا چک جیمیل 5 دقیقه چک پسورد 5 دقیقه و ................ ( از بس که لفتش داد من بی خیال ثبت جیمیل شدم)
6 - غیر فعال بودن گزینه Skip در بیشتر مراحل
7- عدم شناسایی منطقه زمانی و عدم تنظیم اتوماتیک ساعت و تاریخ

ali nemesis
20-11-2014, 15:32
برنامه گالری با افیس حذف شده

که روی اعصابه:n21:

ali nemesis
20-11-2014, 15:44
بدترین ورژن اندروید که تا الان رونمایی شد انگار گوگل هیچ تلاشی برا این ویرایش نکرده و فقط با یک کم افکت سر و ته موضوع را پیچونده
(یک ساعت گدشت همچنان در حال Check info جیمیل)

IceLord
20-11-2014, 16:11
بدترین ورژن اندروید که تا الان رونمایی شد انگار گوگل هیچ تلاشی برا این ویرایش نکرده و فقط با یک کم افکت سر و ته موضوع را پیچونده
(یک ساعت گدشت همچنان در حال Check info جیمیل)

من نسخه ای که از روی سورس کامپایل شده رو نصب کردم و هیچ مشکلی نداشتم.
به نظر میاد ایراد از اینترنت ما باشه. چون چک کردن و این جور چیزا برای گوگل کاری نداره و معمولا به دلیل دست کاری های زیادی هست که تو اینترنت ماست.

حالا نسخه رسمی برای 3G بیاد بهتر می تونم خودم چک کنم.

موفق باشید

ali nemesis
20-11-2014, 16:32
با گذشت زمان نتیجه بهتری می توان گرفت

MOHAMMAD2010
20-11-2014, 20:59
تایید میشه اونقدر ورژن خوبی نیست !
روی نکسوس 4 هم خیلیا ناراضی هستن !

ali nemesis
22-11-2014, 19:53
تایید میشه اونقدر ورژن خوبی نیست !
روی نکسوس 4 هم خیلیا ناراضی هستن !

یکی از دوستام پس از دیدن حال و روز تبلت من از ترس گوشی جی ۳ خودش را ریست نکرد:n19:

mehdi_ag
23-11-2014, 01:14
من ورژن ۵ رو روی N7 سری ۲۰۱۲ وای فای دارمش، کلا فاتحه تبلت خونده شده

IceLord
23-11-2014, 01:50
دوستانی که مشکل دارن از جه روشی آپدیت کردن؟ Factory Image یا OTA?
بعد آپدیت Cache رو پاک کردید؟

++ چرا واسه 3G نمیاد؟ :n03:

mehdi_ag
23-11-2014, 11:59
من فایل 311 مگی آپ دیت OTA رو دانلود کردم رو کامپیوتر و بعد از طریق side Load نکسوس رو آپدیت کردم.

IceLord
23-11-2014, 16:19
من فایل 311 مگی آپ دیت OTA رو دانلود کردم رو کامپیوتر و بعد از طریق side Load نکسوس رو آپدیت کردم.

اگه امکان داره این دو روش رو هم امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید:

1. Cache رو پاک کنید.

2. از طریق Factory Image مجدد آپدیت کنید و Cache رو پاک کنید. (اطلاعاتتون از بین میره. بک آپ بگیرید)

البته روش دوم درخواست زیادیه ولی ممنون میشم حداقل روش اول رو تست کنید.

چون به شخصه امید زیادی به این آپدیت بسته بودم و این نتایج اصلا خوش آیند نیست :n03:

در ضمن آیا گزینه Encryption به چشم تون خورد؟ چون فعال بودنش پرفورمنس سخت افزار های جدید مقل Nexus 6 و Nexus 9 رو به شدت پایین میاره دیپه چه برسه به Nexus 7 2012 !

mehdi_ag
23-11-2014, 18:11
درخصوص کش که فکرکنم پاک و پاکیزه باشه چون ترمینال نصب دارم و با دسترسی سوپریوزر پاک کردمش قبل آپدیت ولی باز چکش میکنم خبر میدم. روش دوم مستلزم دانلود که اگه فرصت شد رایگان دانلود کنم تستش میکنم ولی قول نمیدم. انکریپشن که بای دیفالت خاموشه.

NaughtyCat
23-11-2014, 20:52
همچنان در انتظار Lollipop :|

فکر کنم جز آخرین نفراتی هستم که آپدیتو میگیره! :دی دفعه های قبل هم همینجوری بود. برای یکی از دوستانم چند روز پیش اومد. اون هم میگفت زیاد راضی نیست متاسفانه...

منتظرم بیاد ببینم چجوری میشه.

Tapatalked

ali nemesis
25-11-2014, 11:59
اگه امکان داره این دو روش رو هم امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید:

1. Cache رو پاک کنید.

2. از طریق Factory Image مجدد آپدیت کنید و Cache رو پاک کنید. (اطلاعاتتون از بین میره. بک آپ بگیرید)

البته روش دوم درخواست زیادیه ولی ممنون میشم حداقل روش اول رو تست کنید.

چون به شخصه امید زیادی به این آپدیت بسته بودم و این نتایج اصلا خوش آیند نیست :n03:

در ضمن آیا گزینه Encryption به چشم تون خورد؟ چون فعال بودنش پرفورمنس سخت افزار های جدید مقل Nexus 6 و Nexus 9 رو به شدت پایین میاره دیپه چه برسه به Nexus 7 2012 !

تو قسمت security گزینه encryption وجود دارده که من هرگز فعال نکردمش

ali nemesis
25-11-2014, 12:01
من ورژن ۵ رو روی N7 سری ۲۰۱۲ وای فای دارمش، کلا فاتحه تبلت خونده شده

کاملا تایید میشه من که تبلت را انداختم گوشه خونه خاک میخوره

ali nemesis
25-11-2014, 12:03
دوستانی که مشکل دارن از جه روشی آپدیت کردن؟ Factory Image یا OTA?
بعد آپدیت Cache رو پاک کردید؟

++ چرا واسه 3G نمیاد؟ :n03:

من به روش OTA اپدیت کردم

ali nemesis
25-11-2014, 12:07
این کیبورد جدید هم رو اعصاب هست اصلا دو دستی (با دو شصت) نمیشه باهاش تایپ کرد
من هنوز اصلا برنامه ای رو تبلت نصب نکردم احساس میکنم تاچ تبلت لگ داره مخصوصا هنگام تایپ
امکان دانگرید به ورژن ۴.۴.۴ وجود داره:n30:

IceLord
26-11-2014, 16:44
این کیبورد جدید هم رو اعصاب هست اصلا دو دستی (با دو شصت) نمیشه باهاش تایپ کرد
من هنوز اصلا برنامه ای رو تبلت نصب نکردم احساس میکنم تاچ تبلت لگ داره مخصوصا هنگام تایپ������
امکان دانگرید به ورژن ۴.۴.۴ وجود داره:n30:

امکان دانگرید وجود داره.
خیلی راحت Factory Image هر ورژنی رو که می خواید بگیرید و نصب کنید.

mehdi_ag
26-11-2014, 22:24
من یکی دوتا کار انجام دادم که وضعیت تبلت رو تا حدود زیادی بهتر کرد و از اون وضع اسفناک درومد. کش سیستم رو پاک کردم و از تو منوی دولوپر آپشن هم گزینه هایی که مربوط به بوست سخت افزاری بود و بهبود عملیات گرافیک بود رو فعال کردم. الان شرایط خیلی بهتر شده

ezrail2
03-12-2014, 00:21
سلام دوستان

مشکل پخش ویدوهای hd رو چطور میشه برطرف کرد ! ؟؟؟
به 4.4.4 هم آپ کردم , بازم حل نشد !

ezrail2
03-12-2014, 14:22
سلام دوستان

کسی نیست جواب بده ؟؟

mehdi_ag
03-12-2014, 15:10
دقیقا چه مشکلی داری با ویدئوها؟

MOSTAFA_ABBASI
03-12-2014, 18:44
سلام دوستان

لگ میزنه یعنی؟
یه mx player رو نصب کن شاید درس شد برا من که درس شد.

ezrail2
03-12-2014, 19:13
دقیقا چه مشکلی داری با ویدئوها؟

تصویر پخش نمیشه
فقط صدا پخش میشه
xm player هم پخش نکرد :n27:

MOSTAFA_ABBASI
03-12-2014, 19:24
تصویر پخش نمیشه
فقط صدا پخش میشه
xm player هم پخش نکرد :n27:
پس از MX PLAYER کمک بگیرید بهتره.:n13::n08:

ezrail2
03-12-2014, 19:30
پس از MX PLAYER کمک بگیرید بهتره.:n13::n08:

بیخیال باااااااااااااااااااااااا او

حالا یه جا به جایی شد

ali nemesis
11-12-2014, 00:33
دوستان کسی نرم افزار گالری که رو نسخه اندروید ۴.۴.۴ بود را داره
من نرم افزار افیس قبلی را که حذف شده داشتم نصب کردم کامل کار کرد

Hamid4777
11-12-2014, 20:51
سلام
قصد خريد تبلت ٧ اينچي دارم، دو گزينه مدنظرم هست، يكي Nexus 7 3G - 32GB - 2012 و يكي Asus fonepad 375CG - 8GB . هر دو رو digikala موجود داره، استفاده هم براي خوندن pdf و وبگردي و گاهي هم موزيك خواهد بود، مزيت نكسوس حافظه داخلي زياد هست، ولي دوربين نداره كه البته اصلا برام مهم نيست، با اين أوصاف شما كدوم رو پيشنهاد ميديد?

mehdi_ag
11-12-2014, 21:38
۸گیگ برای تبلت خیلی کمه و بعدها به مشکل میخوری به علاوه اینکه آپدیتای سریع و پیوسته مثل نکسوس رو نداری، به نظر من نکسوس سرتره و گزینه بهتریه

NaughtyCat
12-12-2014, 01:25
سلام
قصد خريد تبلت ٧ اينچي دارم، دو گزينه مدنظرم هست، يكي Nexus 7 3G - 32GB - 2012 و يكي Asus fonepad 375CG - 8GB . هر دو رو digikala موجود داره، استفاده هم براي خوندن pdf و وبگردي و گاهي هم موزيك خواهد بود، مزيت نكسوس حافظه داخلي زياد هست، ولي دوربين نداره كه البته اصلا برام مهم نيست، با اين أوصاف شما كدوم رو پيشنهاد ميديد?

به نظر من الان Nexus 7 2012 انتخاب زیاد جالبی نیست. کیفیت حافظه NAND خیلی پایینه و بعد چند ماه باید با لگ زیاد کلنجار برید.

مدل 2013 خیلی خیلی بهتره. در واقع بنظرم بهترین تبلت 7 اینچیه. پیشنهاد میکنم مدل 2013 رو هم در نظر داشته باشید. (اگه هنوز تو بازار پیدا بشه)

Hamid4777
12-12-2014, 12:00
به نظر من الان Nexus 7 2012 انتخاب زیاد جالبی نیست. کیفیت حافظه NAND خیلی پایینه و بعد چند ماه باید با لگ زیاد کلنجار برید.

مدل 2013 خیلی خیلی بهتره. در واقع بنظرم بهترین تبلت 7 اینچیه. پیشنهاد میکنم مدل 2013 رو هم در نظر داشته باشید. (اگه هنوز تو بازار پیدا بشه)
با بودجه اي كه من دارم (حدود ٦٠٠هزارتومن) بايد يكي از دو مدلي كه خودم گفتم رو انتخاب كنم،مدل ٢٠١٣ براي من گران هست، حالا با اين شرايط و استفاده اي كه من دارم كدوم رو پيشنهاد ميديد? همانطور كه گفتم بيشتر براي pdf خوندن و وبگردي ميخوام،اهل بازي و امتحان كردن نرم افزارهاي مختلف نيستم، اگر زياد نرم افزار نصب نكنم باز هم كند شدن براي اين مدل ٢٠١٢ اتفاق ميفته؟

IceLord
12-12-2014, 12:27
با بودجه اي كه من دارم (حدود ٦٠٠هزارتومن) بايد يكي از دو مدلي كه خودم گفتم رو انتخاب كنم،مدل ٢٠١٣ براي من گران هست، حالا با اين شرايط و استفاده اي كه من دارم كدوم رو پيشنهاد ميديد? همانطور كه گفتم بيشتر براي pdf خوندن و وبگردي ميخوام،اهل بازي و امتحان كردن نرم افزارهاي مختلف نيستم، اگر زياد نرم افزار نصب نكنم باز هم كند شدن براي اين مدل ٢٠١٢ اتفاق ميفته؟

اگر خوندن PDF و وبگردی براتون مهمه به نظر من کیفیت صفحه نمایش رو مد نظر قرار بدید.
کیفیت صفحه Nexus 7 خوبه ولی چون براق هست زیر آفتاب کار باهاش سخت میشه.
اون مدل Asus رو ندیدم بهتره خودتون کیفیت صفحه هر دو رو با هم مقایسه کنید.

این مشکل کندی پیش میاد به دلیل اینکه بیشتر یه ایراد سخت افزاری هست. ولی میشه باهاش سر کرد.

MOSTAFA_ABBASI
12-12-2014, 12:43
پس ۱۰۰ هزار تومان به بودجتان اضافه کنید و lg glad 8.3 رو بخرید خیلی خیلی بهتر از این دو تبلتیه که گفتید حتی از نکسوس ۷ ۲۰۱۳ هم بهتره

IceLord
20-12-2014, 11:56
Official Android 5.0.2 Lollipop
for Nexus 7 - 2012

WIFI Version
Factory Image
LRX22G
MD5: 5e6be6c1649781f53c420bc159e74f79

OTA Update
LRX22P -> LRX22G

3G Version
Factory Image
MD5: 3e1b141b7882b46b3e67f998f57618e3

OTA Update
coming soon

دوستان WIFI دار یه تستی یکنن.

MOHAMMAD2010
20-12-2014, 12:46
عجب سرعتی تو آپدیت داره !
به خاطر قضیه روت و سازگاری بعضی نرم افزار ها ترجیح میدم هنوز روی 4.4.4 بمونم !

mehdi_ag
20-12-2014, 13:41
من که دوباره برش گردوندم به 4.4.4 و دارم زندگی می کنم باهاش. واقعا دردسر بزرگی بود این اندروید 5. تا وقتی هم مطمئن نشم مشکلش رفع شده خیال آپگرید ندارم :)

NaughtyCat
20-12-2014, 15:36
خیلی دوست دارم هر چه زودتر Lollipop رو امتحان کنم ولی خب آپدیت OTA یه حال دیگه ای داره! :دی برای همین تا الان صبر کردم حالا یه چند روز دیگه هم روش.

اینطور بنظر میاد که این آپدیت های 5.0.1 و الان 5.0.2 برای N7 2012 (که اتفاقا خیلی سریع هم اومدن) اون مشکلاتی که کاربران با ورژن 5.0 داشتن رو برطرف کردن و دیگه وقتشه که با خیال راحت آپدیت کنیم!

یه شایعه دیگه هم هست که گوگل داره ورژن 5.1 رو برای فوریه 2015 یعنی همین دو ماه دیگه آماده میکنه. به هر حال دیگه دیر یا زود باید با Kitkat خداحافظی کنید. Lollipop ارزشش رو داره. :)

IceLord
20-12-2014, 16:47
متاسفانه این آپدیت ها برای 3G نمیاد وگرنه خودم اولین نفری بودم که تست می کردم!

در ضمن Nexus 9 هم با قیمت بسیار مناسبی (1،405) وارد شده! که با توجه به قیمت 400 دلاری خیلی خوبه!
آدم وسوسه میشه!!! :n02:

ali nemesis
21-12-2014, 13:04
من که مردم با این اندروید ۵ هزار دفعه خواستم بر گردم به همون ۴.۴.۴

NaughtyCat
21-12-2014, 17:47
خبر خوب!

امروز تغییراتی که در 5.0.2 اعمال شده مشخص شد:

Developer Changelog Posted For Android 5.0.1_r1 (LRX22C) To 5.0.2_r1 (LRX22G) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در کل 4 مورد برای N7 WiFi و 2 مورد دیگه برای مدل 3G.

اما مهمترینش برای ما که حتما به کم شدن لگ کمک میکنه تغییراتی هست که توی راه اندازی فرمان TRIM ایجاد شده.

fstrim از ورژن 4.3 اندروید معرفی شد ولی نحوه راه انداختنش یا حداقل اینکه کی اجرا میشده تا امروز مشخص نبود، بصورت دستی هم کلا نمیشه اجراش کرد (بدون روت) و خود سیستم انجامش میداد.

اینطور که الان معلوم شده fstrim درست بعد از نصف شب! (یعنی مثلا 12:01) و در صورتی که دستگاه در حال شارژ بوده باشه اجرا میشده! معلوم هم نیست این حالت از ورژن 5.0 اضافه شده یا از اولم همینطور بوده. به هر حال با 5.0.2 این شرایط تغییر کرده:

Previously, fstrim was always called in a window of time shortly after midnight and with the requirement that the device is charging and idle, which was likely since most users would be asleep during these hours. However, this approach did not take into account the possibility that some people turn their devices completely off at night, which meant fstrim may never have an opportunity to run. To solve this, a more aggressive scheduling pattern has been created that ensures fstrim is run at boot-time after 3 days have passed without running it.

توی 5.0.2 بعد از هر بار بوت شدن دستگاه این اتفاق میفته. (در صورتی که بیشتر از 3 روز از آخرین باری که fstrim اجرا شده گذشته باشه.)

اینطوری میشه انتظار داشت لگ خیلی کمتر بشه. واجب شد که حتما 5.0.2 رو امتحان کنیم!

IceLord
26-12-2014, 01:50
لینک OTA 5.0.2 به پست 821# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اضافه شد.

دوستان کسی 5.0.2 رو امتحان نکرد؟

NaughtyCat
26-12-2014, 22:13
Official Android 5.0.2 Lollipop
for Nexus 7 - 2012

OTA Update
coming soon

اندکی صبر... OTA نزدیک است. :n31:

IceLord
26-12-2014, 22:51
[/RIGHT]

اندکی صبر... OTA نزدیک است. :n31:

برای Wifi اومده دیگه! پست رو آپدیت کردم!

طبق چیزی که تو XDA TV گفتن گویا تبلت دوباره قابل استفاده شده. انشالله!

NaughtyCat
27-12-2014, 00:58
برای Wifi اومده دیگه! پست رو آپدیت کردم!

طبق چیزی که تو XDA TV گفتن گویا تبلت دوباره قابل استفاده شده. انشالله!

نه منظورم آپدیت اتوماتیک از رو خود دستگاهه، من اونجوری دوست دارم! :دی

متاسفانه برای من هم خیلی دیر میاد! یه یه هفته دیگه هم صبر میکنم نیومدش دستی آپدیت میکنم.

Check for update.... Check for update... Check for update...

lovely_killer
05-01-2015, 03:35
سلام

دوستان اندروید 5 به صورت اتوماتیک(روی دستگاه) میاد؟ :n28: زمانش مشخصه؟ :n29:

تبلت من nexus 2012 32g نوع سیم کارت خوره.

ممنون

IceLord
05-01-2015, 11:38
سلام

دوستان اندروید 5 به صورت اتوماتیک(روی دستگاه) میاد؟ :n28: زمانش مشخصه؟ :n29:

تبلت من nexus 2012 32g نوع سیم کارت خوره.

ممنون

بله حتما میاد. برای نسخه WIFI اومده. زمانش مشخص نیست.
یک سری میگن گوگل منتظره یه سری کد و درایور از ASUS بگیره برای مدل 3G.
یه سری هم میگن داره تست می کنه تا هر وقت مشکل برطرف شد بعد ارائه کنه.

فعلا باید صبر کرد یا از نسخه های غیر رسمی استفاده کرد.

موفق باشید

NaughtyCat
05-01-2015, 23:09
Android 5.0.2 Lollipop Update Breakdown ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این داستان آپدیت ها دیگه خیلی داره به درازا میکشه! :دی

برای Nexus 7 اول آپدیت 5.0 اومد، ولی خب بخاطر مشکلات زیادی که داشته گوگل وسط کار جلوش رو گرفت. درصد خیلی کمی از افراد هم این آپدیت رو دریافت کردن.

بعد از یه تاخیر کوچیک، 5.0.2 آماده شد. (که به گفته کسانی که امتحان کردن خیلی از اون مشکلات 5.0 رو برطرف کرده) اونطور که توی خبرها اومده بود انتشار OTA ش هم از 27 دسامبر شروع شده. فقط مساله اینه که اگر انتشارش روند عادیش رو طی میکرد؛ دیگه تا این تاریخ باید برای درصد زیادی از یوزر ها میومد. که متاسفانه اینطور نیست...

با این وجود هنوز میشه انتظار داشت که 5.0.2 برای دستگاه های Wi-Fi بیاد. یا اینکه خودمون دستی آپدیتش کنیم. برای مدل 3G هم که متاسفانه خبری نیست هنوز.

والا من به شخصه نیازی نمیبینم که تبلت حتما 3G و 4G داشته باشه! :دی بخصوص برای ما که تو ایران هستیم با این وضع خنده دار اینترنت موبایل! باز اگه 3G خوب و باکیفیتی داشتیم قابل توجیه بود. بعدشم تبلت ها هم خب بیشتر توی خونه استفاده میشن که Wifi هست. بیرون هم یه دقیقه اینترنت گوشی رو باهاش share میکنیم اگه لازم باشه.

ایشاالله Nexus 9 رو که میگیرید مدل WiFi ـش رو بگیرید که آپدیت هاتون هم زودتر بیاد! :)

ali nemesis
10-01-2015, 12:23
با سلام بنده به ۵.۰.۲ اپدیت کردم مشکلات همچنان پا بر جاست
۱- همچنان کلید پاور من لگ داره بعضی مواقع عمل نمیکنه از بابت سالم بودن کلید اطمینان کامل دارم
۲- با کیف اسمارت بشدت به مشکل بر خوردم یعنی اگه صحفه خاموش بشه و بعد در کیف را ببندید و مجددا باز کنید تا صحفه روشن بشه
گاهی اصلا جواب نمیده و چند بار هم که باز و بسته میکنید یک دفعه تبلت ریست میشه
۳- بعضی مواقع کیبورد سنگین میشه و تاچ هم تاخیر زیاد داره و باید محکمتر لمس کنی
۴- وقتی می خواهی کد ورودی به تبلت را وارد کنی اگه تبلت را بچرخانی پایین صحفه کنار کلید برگشت پرش تصویر ظاهر میشه
۵- بعد از روشن کردن تبلت اگه بلافاصله کد ورودی را وارد کنی چرخش اتوماتیک صحفه از کار میفته و تصویر در همون حالت افقی گیر میکنه و نمیچرخه که تا ریست نکنی اصلا درست نمیشه حتی با فعال یا غیر فعال کردن چرخش صحفه
همگی این مسایل باعث میشه تا تبلت رو اعصابت باشه و هزار تا دری وری بار گوگل کنی با این اپدیت بیرون دادنش

linkinpark20
14-01-2015, 11:56
با سلام خدمت همگی دوستان من آپدیت کردم نسخه وای فای رو بهتر شده و به نظرم مشکل خاصی نداره

NaughtyCat
19-01-2015, 12:56
خب آپدیت 5.0.2 برای من هم اومد و چند روزه دارم ازش استفاده میکنم.

اون چند ساعت اول که نصبش کردم به طرز نگران کننده ای کند بود. تا جایی که دیگه داشتم متقاعد میشدم که برگردم رو Kitkat.

اما خوشبختانه بعدش خیلی خیلی بهتر شد و میتونم بگم هیچ مشکل خاصی نداره و مثل قبل خیلی روون کار میکنه.

من بعد اینکه آپدیت شد اولین کاری که کردم پاک کردن cache partition از توی recovery بود.

[*=left]Turn off your device.
[*=left]Press and hold Power and volume down buttons simultaneously until you see a large arrow at the top of your screen.
[*=left]Press the volume down button repeatedly until you see “Recovery” in the arrow.
[*=left]Select it by pressing the power button.
[*=left]You’ll see an android mascot with a red triangle and exclamation mark.
[*=left]Hold down the power and press the volume up button once and then release the power button.
[*=left]Press the volume down button repeatedly to select “erase or wipe the cache partition” from the list of options.
[*=left]Wait for the process to complete and then restart your device.

یه سری تغییرات هم که جاهای دیگه پیشنهاد کردن انجام بشه برای Nexus 7 ها:

Guide: Tune your Nexus 7 (2012) with Lollipop ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]%21msg/nexus/EWUtW5-fVrE/zgxJ-S7NSNkJ)

خودم فکر میکنم خیلیاش دیگه زیاده روی باشه ولی خب امتحانشون ضرر نداره. من این کارو کردم:

Settings --> Developer Options --> Window animation scale --> Animation OFF
Settings --> Developer Options --> Transition animation scale --> Animation OFF
Settings --> Developer Options --> Animator duration scale --> Animation Off

حیف هم هست چون Lollipop انیمیشن های خیلی قشنگی داره. ولی خب تاثیر زیادی داره روی روون تر شدن دستگاه.

همه برنامه ها رو هم آپدیت کردم و پیشنهاد میکنم که حتما این کارو بکنید. برای من مثلا AllCast که کلا مشکل داشت با 5.0.2 و چندتا دیگه هم خیلی unresponsive میشدن.

یه کار دیگه هم که بهتره انجام بدید، وقتی دستگاه در حال شارژ هست، یه بار خاموش روشنش کنید.

در کل بخوام بگم خیلی راضیم از Lollipop روی Nexus 7. با توجه به نظراتی که خونده بودم زیاد امید نداشتم عملکرد جالبی داشته باشه ولی خب این چیزی که من الان دارم میبینم هیــچ مشکلی نداره. یادمون هم نره که این دستگاه برای سال 2012 یعنی حدودا 3 سال پیش هست و خیلی ها اصلا انتظار هم نداشتن Lollipop برای این مدل بیاد.

بنده همینجا هرگونه خبر، شایعه، گزارش در مورد مشکلات 5.0.2 روی N7 2012 رو قویاً رد میکنم!

Lollipop خیلی شیک و مدرن هم هست. الان kitkat برام حکم Gingerbread 2.3 رو داره! :دی

امیدوارم زودتر برای بقیه ی دوستان هم بیاد.

IceLord
02-02-2015, 04:07
خوب گویا اندروید 5.0.2 برای مدل 3G دو روز پیش اومده و من متوجه نشدم!

لینک های دانلود در پست 821 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار گرفت.

NaughtyCat
06-02-2015, 00:38
مثل اینکه آپدیت 5.1 هم تو راهه. هنوز به طور رسمی چیزی رو اعلام نکردن ولی احتمالا تا یکی دو هفته دیگه معلوم میشه.

یه مشکل دیگه که الان روی Lollipop هست این بسته شدن ناگهانی و unresponsive شدن زیاد برنامه هاست. این دیگه ایراد از دستگاه نیست و به طور مشخص مربوط به Lollipop میشه. روی Kitkat من اصلا این مشکل رو نداشتم. امیدوارم این مورد هم با آپدیت جدید درست بشه.

این جدیدترین آمار توزیع ورژن های مختلف اندروید هم اومد. بعد از حدودا دو ماه Lollipop بالاخره وارد این جدول شد و الان به 1.6% رسیده!

حالا از ماه بعد هم با آپدیت شدن گوشی های مطرح به 5.0 شرایط باز بهتر میشه. ولی در کل عملکردشون زیاد جالب نبود در مورد Lollipop. آپدیت ها خیلی دیر اومدن تازه کلی هم مشکل داشتن! حالا ببینیم 5.1 چجوری میشه...

maryam_rh
16-02-2015, 12:20
برای تبلت من آپدیت 5.0.2 اومده ، مدل تبلتم 2012 3g 32G هست، هر چی گزینه دانلود رو میزنم ، ارر میده و دانلود نمیشه، با وای فای چند جا امتحان کردم ولی بازم این مشکل حل نشده. توی فروم های اندرویدم هر چی میگردم چیزی در مورد این مشکل پیدا نمی کنم ، کسی راه حلی سراغ داره؟

NaughtyCat
16-02-2015, 19:34
برای تبلت من آپدیت 5.0.2 اومده ، مدل تبلتم 2012 3g 32G هست، هر چی گزینه دانلود رو میزنم ، ارر میده و دانلود نمیشه، با وای فای چند جا امتحان کردم ولی بازم این مشکل حل نشده. توی فروم های اندرویدم هر چی میگردم چیزی در مورد این مشکل پیدا نمی کنم ، کسی راه حلی سراغ داره؟
با فییلترشکن یا VPN هم امتحان کنید.

Tapatalked

lovely_killer
18-02-2015, 19:53
من که Update کردم حسابی پشیمون شدم :n27: اصلا تبلت رو انداختم یه گوشه دیگه کاملا بی استفاده است.:n07:
اینقدر کند شده که تقریبا هیچ کاری باهاش نمیشه انجام داد. اکثر نرم افزار ها هم هنوز آپدیت ندادن و سازگاری ندارن با 5.0.2 . هر 2-3 مین یه بار هم, یا سیستم not respond میده یا لانچر یا بقیه برنامه ها :n35:

ali nemesis
20-02-2015, 18:26
سلام
الان روت ۵.۰.۲ موجود هست

اگه هست یک اموزش با نرم افزار های لازم بزارید
یک را م کاستوم خوب هم اگه سراغ دارید بزارید
واسه نصب یک نرم افزار روت لازمه ایا اصلا روت کردن ارزش داره؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

ali nemesis
15-03-2015, 19:29
سلام اندروید ۵.۱ اومده امروز واسه من زد اپدیت ۵.۱ در دسترس هست ولی اصلا دانلود نکرد بعد هم که کلیر دیتا کردم دیگه اخطاری نداد که تپدیت در دسترس هست
شما چیزی مشاهده نکردید؟

IceLord
10-04-2015, 05:22
Official Android 5.1 Lollipop
for Nexus 7 - 2012

WIFI Version

Factory Image

LMY47D
MD5: f7deb9350354f7b3717fcfdeedc72521

OTA Update
LRX22G -> LMY47D

3G Version
Factory Image
MD5: b984d2d3cc632d17b48430ee699b8cab

OTA Update

NaughtyCat
10-04-2015, 23:49
منم حدود دو هفته ای هست که 5.1 رو نصب کردم. در کل بخوام بگم بزرگترین مشکل همچنان همون unresponsive شدن زیاد برنامه هاست. چیزی که روی Kitkat اصلا شاهدش نبودیم.

بنظر من اگر همچنان قصد استفاده از این تبلت رو دارید بهترین کار استفاده از یه کاستوم رام بر پایه Kitkat باشه. دیگه بعید هم هست گوگل برای مدل 2012 آپدیت بزرگی در نظر داشته باشه پس از اون لحاظ هم چیزی رو از دست نمیدیم.

اگر آپدیت رو نمیتونید دانلود کنید و error میده با فیـلترشکن یا VPN میتونید بگیریدش.

MOHAMMAD2010
19-04-2015, 11:49
اگه کسی 5.1.0 داره و روت کرده بهم بگه میخوام یه نرم افزار رو تست کنه ببینه نصب میشه یا نه
ممنون

MOHAMMAD2010
19-04-2015, 11:49
-----------

NaughtyCat
19-04-2015, 16:02
اگه کسی 5.1.0 داره و روت کرده بهم بگه میخوام یه نرم افزار رو تست کنه ببینه نصب میشه یا نه
ممنون
چه برنامه ای هست؟

5.1 هستم ولی روت نیست.

Tapatalked

MOHAMMAD2010
19-04-2015, 19:37
چه برنامه ای هست؟

5.1 هستم ولی روت نیست.

Tapatalked

برنامه NVidia Tegra PRISM Toggle
الان روی 4.4.4 هستم و روت این برنامه رو تبلتم نصبه میخوام ببینم روی 5.1 هم نصب میشه یا نه
باعث میشه نور صفحه تبلت الکی کمو زیاد نشه !
اگه میتونی نصب کنی لینکشو بدم ؟

NaughtyCat
19-04-2015, 22:45
الان روی 4.4.4 هستم و روت این برنامه رو تبلتم نصبه میخوام ببینم روی 5.1 هم نصب میشه یا نه
متاسفانه الان نمیتونم چک کنمش. این هم برنامه ای نیست که بشه با اطمینان گفت با اندروید 5 مشکل نداره. روی play store هم چیزی در مورد Lollipop نگفته.

MOHAMMAD2010
20-04-2015, 10:41
متاسفانه الان نمیتونم چک کنمش. این هم برنامه ای نیست که بشه با اطمینان گفت با اندروید 5 مشکل نداره. روی play store هم چیزی در مورد Lollipop نگفته.

درسته ، به هر حال اگه شما تونستین یا اگه کس دیگه روی 5.1 چکش کرد خبری بده چون برام مهمه

ali nemesis
23-04-2015, 10:40
من که اصلا حوصله اپ تبلت را ندارم همچین تحفه خاصی نیست

MOHAMMAD2010
23-04-2015, 18:13
ممنون

کسی نبود ؟

mska
23-04-2015, 18:28
من نسخه 5.1 دارم و چطور می تونم از hotspot تبلت استفاده کنم؟

MOHAMMAD2010
15-05-2015, 18:15

کسی نبود این نرم افزار رو روی 5.1 تست کنه ببینه اجرا میشه یا نه ؟

MOHAMMAD2010
19-05-2015, 12:57
بالاخره امروز خودم 5.1.1 رو ریختم
اون برنامه هم روش نصب میشه

MOHAMMAD2010
23-05-2015, 10:37
آقا تبلت بعد آپدیت به 5.1.1 خیلی کند شده ! امکانش هست به همون 4.4.4 برگردم ؟

sisibk
23-07-2015, 15:11
دوستان میشه دانگرید کردن به 4.4 رو به زبون ساده توضیح بدین؟ یه اشتباهی کردم و تبلت رو به 5.1 آپدیت کردم.الان اصلن نمیتونم باهاش کار کنم دائم هنگ میکنه اونم بشدت :n27:

ali nemesis
03-11-2015, 18:01
دوستان میشه دانگرید کردن به 4.4 رو به زبون ساده توضیح بدین؟ یه اشتباهی کردم و تبلت رو به 5.1 آپدیت کردم.الان اصلن نمیتونم باهاش کار کنم دائم هنگ میکنه اونم بشدت :n27:

دیتا وایپ ک کمی بهتر میشه دانگرید خطر برک شدن داره

ali nemesis
03-11-2015, 18:02
نمیدونم چرا کلا تاپیک تبلت های اندرویدی به کل ختلی و پاک شده و نمیشه فروم را پیدا کرد

ali nemesis
23-12-2015, 22:45
خوب عاقبت اپدیت نکسوس ۷ هم ته کشید بزنیم تو کار کاستوم رام مارشلو