PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Google Nexus 7 تبلت آندرویدی گوگل

صفحه ها : 1 2 [3] 4

saeedss
25-07-2013, 19:18
اندروید 4.3 رو میشه آنلاین آپدیت کرد؟
از چه طریقی باید برم برای آپدیت؟

یه مقدار صبر نکردم نکسوس 7 جدید بگیرم.البته نمیدونستم جدیدش میخاد بیاد.شانس ندارم:n03:
نکسوس 7 3g رو خریدم 1400 الان شده 1050
دیگه نمیشه هم فروختش.باید کلی ضرر بکنی روش وگرنه میفروختم و نکسوس جدید رو میگرفتم
البته اگه نمیخریدم و منتظر میموندم شک ندارم قیمت ها میکشید بالا

biostar
25-07-2013, 22:43
اندروید 4.3 رو میشه آنلاین آپدیت کرد؟
از چه طریقی باید برم برای آپدیت؟

یه مقدار صبر نکردم نکسوس 7 جدید بگیرم.البته نمیدونستم جدیدش میخاد بیاد.شانس ندارم:n03:
نکسوس 7 3g رو خریدم 1400 الان شده 1050
دیگه نمیشه هم فروختش.باید کلی ضرر بکنی روش وگرنه میفروختم و نکسوس جدید رو میگرفتم
البته اگه نمیخریدم و منتظر میموندم شک ندارم قیمت ها میکشید بالا

تو این بازار چیزی مشخص نیست
الان من روی گوشیم 800 تومن ضررمیکنم بفروشمش
هرچند هر چی ارزون تر بشه رو یه جا ضرر میکنی رو صد جا سود

آپدیت هم میشه به صورت آنلاین انجام داد. خودش پیغام آپدیت رو میده (اما دیر میاد این آپدیت !)
ولی سریعترین راه و بهترین دریافت رام و فلش کردن اون هست.

shab_2008
27-07-2013, 17:16
سلام

دوستانی که رامشون Stock هست و به صورت OTA هنوز نتونستن تبلتشون را آپ کنن و هنوز پیغام آپدیت براشون ظاهر نشده به صورت زیر میتونن تبلت را مجبور به آپدیت کنن :

ابتدا به مسیر زیر برید :

Settings > Apps > Google service framework

حال ابتدا یک بار Force Close و سپس Clear Data را بزنید و تبلت را یک بار خاموش و روشن کنید.

حالا وارد System Updates شده و Check now را بزنید و اینجاست که پیغام مبنی بر دانلود آپدیت ظاهر میشه.

من خودم با این روش تبلت را آپدیت کردم به 4.3 .

ali nemesis
27-07-2013, 21:54
دوستانی که اپدیت کردن چه تغیراتی را مشاهده کردن :confused:

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

IceLord
27-07-2013, 23:45
دوستانی که اپدیت کردن چه تغیراتی را مشاهده کردن :confused:

تغییرات زیادی نبوده
مهمترینش همون قابلیت اضافه کردن یوزر با امکانات محدود هست
بقیه اش یا زیاد کاربردی نیست یا روی نکسوز 7 فعال نیست

موفق باشید

shab_2008
28-07-2013, 09:08
تغییرات زیادی نبوده
مهمترینش همون قابلیت اضافه کردن یوزر با امکانات محدود هست
بقیه اش یا زیاد کاربردی نیست یا روی نکسوز 7 فعال نیست

موفق باشید

سلام

اتفاقا از نظر Performance و Smooth بودن خیلی بهتر شده ! البته همین باعث شده یه مقداری مصرف باتری ( برای من چندان محسوس نیست ) زیادتر بشه.

IceLord
28-07-2013, 12:20
سلام

اتفاقا از نظر Performance و Smooth بودن خیلی بهتر شده ! البته همین باعث شده یه مقداری مصرف باتری ( برای من چندان محسوس نیست ) زیادتر بشه.

سلام

شما OTA آپدیت کردید یا نه؟

+++++

به دوستانی که به اندروید 4.3 آپدیت کردن توصیه میشه این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کنن.
با این نرم افزار می تونین مجوز هایی رو که به نرم افزار ها در موقع نصب دادین رو مجددا برررسی کنین و اگه نخواستین مجوز رو حدف کنین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%87%D8%A7)

shab_2008
28-07-2013, 14:51
سلام

شما OTA آپدیت کردید یا نه؟

+++++

به دوستانی که به اندروید 4.3 آپدیت کردن توصیه میشه این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کنن.
با این نرم افزار می تونین مجوز هایی رو که به نرم افزار ها در موقع نصب دادین رو مجددا برررسی کنین و اگه نخواستین مجوز رو حدف کنین

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%87%D8%A7)

سلام

بله من از طریق OTA آپدیت کردم.

Erfan.
28-07-2013, 16:14
کار کردن با اندروید از ورژن ۴.۱ به بعد بسیار دلچسب و خوشایند شده به دلیل تغییراتی‌که عمدتا توی خط لوله پردازش گرافیکی انجام دادن.
نسخه فعلی هم بسیار عالی هست و میبینیم که کاملا دارن ایرادات رو برطرف میکنن.
نرم افزار ها و ویجت های خیلی خوبی اضافه شدن از جمله ویجت برای نرم افزار "Currents" و نرم افزار + ویجت "Google Keep".
یک حس ناروانی توی صفحه آنلاک بود که برطرف شده و در کل ایرادی تاحالا به چشم نیومده.
از روند تکامل اندروید کاملا راضی هستم و انتظارم رو برآورده کرده این نسخه، آپدیت نیز از طریق OTA انجام شد.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

ali nemesis
28-07-2013, 18:11
من هر چی Check Now را میزنم اپدیت نمیشه ولی قبلا به ۴.۲.۲ از همین روش اپدیت کردم بهتره صبر کنم تا اپدیت خودش بیاد بالا یااز روش OTA استفاده کنم :rolleyes:

shab_2008
28-07-2013, 20:09
من هر چی Check Now را میزنم اپدیت نمیشه ولی قبلا به ۴.۲.۲ از همین روش اپدیت کردم بهتره صبر کنم تا اپدیت خودش بیاد بالا یااز روش OTA استفاده کنم :rolleyes:

سلام

پست شماره 503 را بخونید.

amirarsalaan
30-07-2013, 13:04
دوستان من دوتا نقد در مورد نکسوس تری جی خوندم که هنگام فعال کردن سیم کارت وای فای غیر فعال میشه و برای فعال کردن هم زمان تری جی و وای فای باید روت بشه آیا این درسته؟؟؟
اینجوری باشه که اصلن فایده نداره و آدم همون نسخه ی وای فای رو میگیره :n13:

NaughtyCat
30-07-2013, 23:56
یه مورد مهم دیگه توی 4.3 هست مخصوصا برای Nexus 7. اونم اضافه شدن TRIM support هستش به Android.

Android 4.3 Update Brings TRIM to All Nexus Devices

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Nexus 7 اولی همونطور که احتمالا متوجهش شدید بعد از یه مدت کند میشد، به هیچ برنامه و ROM ـی هم ربطی نداشت این مشکل. این بخاطر همین عدم ساپورت TRIM توی سیستم عامل بوده. ساپورت TRIM برای دستگاهایی که SSD و flash storage دارن لازمه. وگرنه همچین مشکلاتی پیش میاد.

با این آپدیت باید Nexus 7 تون از قبلش سریعتر و روون تر کار کنه. مهم ترین چیزی که توی 4.3 اضافه شده برای Nexus 7 هم همینه.

--------------------

Nexus 7 جدید هم که واقعا عالیه! جدا از رزولوشن فوق العادش، 2 گیگ RAM ش هست بنظرم. قدرت پردازشی مدل 2012 هم برای اکثر app های تبلت ها کافی بود. الان بنظرم مهمتر RAM بیشتر هست روی تبلت ها. دوربین هم که بالاخره اضافه شد. مدل جدید دیگه بدون شک بهترین تبلت 7 اینچی موجوده الان! :دی

shab_2008
31-07-2013, 20:03
یه مورد مهم دیگه توی 4.3 هست مخصوصا برای Nexus 7. اونم اضافه شدن TRIM support هستش به Android.

Android 4.3 Update Brings TRIM to All Nexus Devices

Nexus 7 اولی همونطور که احتمالا متوجهش شدید بعد از یه مدت کند میشد، به هیچ برنامه و ROM ـی هم ربطی نداشت این مشکل. این بخاطر همین عدم ساپورت TRIM توی سیستم عامل بوده. ساپورت TRIM برای دستگاهایی که SSD و flash storage دارن لازمه. وگرنه همچین مشکلاتی پیش میاد.

با این آپدیت باید Nexus 7 تون از قبلش سریعتر و روون تر کار کنه. مهم ترین چیزی که توی 4.3 اضافه شده برای Nexus 7 هم همینه.

--------------------

Nexus 7 جدید هم که واقعا عالیه! جدا از رزولوشن فوق العادش، 2 گیگ RAM ش هست بنظرم. قدرت پردازشی مدل 2012 هم برای اکثر app های تبلت ها کافی بود. الان بنظرم مهمتر RAM بیشتر هست روی تبلت ها. دوربین هم که بالاخره اضافه شد. مدل جدید دیگه بدون شک بهترین تبلت 7 اینچی موجوده الان! :دی

سلام

البته fstrim باعث نمیشه که دیوایسی که تازه رام روش نصب شده سریعتر بشه ! fstrim به کنترلر مموری های eMMC اطلاع میده که فایلهای Overused بلوک هایی از مموری که به تازگی خالی شدن را پاک کنه و این باعث میشه سرعت کم نشه و نه اینکه سرعت زیاد بشه ! مثل وقتی هست که بعد یه مدت دیوایس را Wipe Data کنید و سرعتش دوباره مثل روز اول میشه.

(توضیح کاملتر را در فروم همسایه دادم)

NaughtyCat
31-07-2013, 23:26
سلام

البته fstrim باعث نمیشه که دیوایسی که تازه رام روش نصب شده سریعتر بشه ! fstrim به کنترلر مموری های eMMC اطلاع میده که فایلهای Overused بلوک هایی از مموری که به تازگی خالی شدن را پاک کنه و این باعث میشه سرعت کم نشه و نه اینکه سرعت زیاد بشه ! مثل وقتی هست که بعد یه مدت دیوایس را Wipe Data کنید و سرعتش دوباره مثل روز اول میشه.

(توضیح کاملتر را در فروم همسایه دادم)

صحبت شما درست، ولی عدم ساپورت TRIM باعث میشه کارایی SSD ها به مرور زمان کم بشه. این هم برای یه دستگاهی مثل Nexus 7 تاثیر مستقیم میذاره روی عملکرد و سرعتش. Nexus 7 من به وضوح کند تر از روز اولش شده بود! با Wipe data و اینا هم درست نمیشد و یه هفته بعد دوباره همین آش و همین کاسه...

الان میتونم بگم شده مثل روز اولش از نظر روونی و سرعت باز کردن برنامه ها. اینم یعنی از وقتی که 4.2.2 روش نصب بود سریع تر شده...

shab_2008
01-08-2013, 09:51
صحبت شما درست، ولی عدم ساپورت TRIM باعث میشه کارایی SSD ها به مرور زمان کم بشه. این هم برای یه دستگاهی مثل Nexus 7 تاثیر مستقیم میذاره روی عملکرد و سرعتش. Nexus 7 من به وضوح کند تر از روز اولش شده بود! با Wipe data و اینا هم درست نمیشد و یه هفته بعد دوباره همین آش و همین کاسه...

الان میتونم بگم شده مثل روز اولش از نظر روونی و سرعت باز کردن برنامه ها. اینم یعنی از وقتی که 4.2.2 روش نصب بود سریع تر شده...

سلام

البته مموری Nexus 7 از نوع eMMC هست و نه SSD (البته هر دو نیاز به TRIM و قابلیت fstrim دارن ).

در مورد سرعت هم که من خودم هم گفتم که سرعت از روز اول زیادتر نمیشه بلکه کمتر نمیشه!

در مورد Wipe Data و فرمت مموری همه چی دوباره مثل روز اول میشه و من هم گفتم تاثیر fstrim مثل اینه که Wipe ِData کنیم و یا مموری را فرمت کنیم و نه اینکه جایگزینی باشه برای fstrim .

البته ما قبل از این قابلیت در اندروید 4.3 ( که به گفته بعضی منابع در اندروید 4.2 هم همچین قابلیتی بوده ولی در اندروید 4.3 این قابلیت متحول شده و باهوش تر ) در اندروید 4.2 میتونستیم از برنامه

LagFix استفاده کنیم که کار همین fstrim را فقط به صورت Manual انجام میداد.

danavan
01-08-2013, 13:39
دوستان من تبلتم روت و آنلاک شده است...
یک ساعت پیش که رفتم سراغش دیدم پیغام داده :

ما هم اعلام موافقت کردیم ....
نتیجش این شد که وقتی روشن میکنمش روی اون صفحه که یه ضربدر قرمز زرد ابی سبز داره گیر میکنه و بالا نماید....
چکار کنم؟

shab_2008
01-08-2013, 14:24
دوستان من تبلتم روت و آنلاک شده است...
یک ساعت پیش که رفتم سراغش دیدم پیغام داده :

ما هم اعلام موافقت کردیم ....
نتیجش این شد که وقتی روشن میکنمش روی اون صفحه که یه ضربدر قرمز زرد ابی سبز داره گیر میکنه و بالا نماید....
چکار کنم؟

سلام

دوست عزیز شما چطور نمیدونستید که تبلتی که آنلاک و روت شدست را نمیشه با OTA آپدیت کرد !؟

تبلت شما متاسفانه Brick شده!

حالا توی بوت لودر میره یا نه ؟ اگه بره میشه دوباره احیاش کرد.

danavan
01-08-2013, 14:37
ای بابا ! :n03:
وقتی که power + volome down رو نگه میدارم یه صفحه میاد که 4 تا گزینه داره start , restart bootloader , recovery mode , power off....
, restart bootloader رو که بزنم صفحه سیاه میشه برمیگرده تو همون صفه اول (هیچ اتفاقی نمی افته)

recovery mode رو که بزنم یه صفحه میاد با نشان اندروید که بالاش یه مثلث قرمز با علامت تعجبه بعدشم میره تو همون صفحه ضربدره !
حالا این یعنی چی؟ بریک شده ؟ امیدی هست با نرمافزاری از طریق کامپیوتر درستش کرد؟

aliiiiiii
01-08-2013, 23:43
با سلام

دوستان مثل اینکه Google Nexus 7 2 ریلیس شوده کسی میدونه چقدر طول میکشه به بازار ایران بیاد؟

supermax15
02-08-2013, 00:20
با سلام

دوستان مثل اینکه Google Nexus 7 2 ریلیس شوده کسی میدونه چقدر طول میکشه به بازار ایران بیاد؟
yek maho nim dg

Dim0
02-08-2013, 11:43
سلام خدمت دوستان
متاسفانه دیروز عصر برای تبلت من یه همچین مشکلی به وجود اومد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و با تحقیقاتی که کردم این مشکل برای درصدی از تبلت های نکسوس اتفاق میفته که از شانس بد نصیب منم شد و غیر قابل تعمیر هست,اما خب خوشبختانه حداقل گارانتی(آواژنگ) داره و از اونجایی که قابل تعمیر نیست قاعدتا باید با یه نو و سالمش تعویض بشه.حالا چنتا سوال داشتم:

1-آیا زمانی که تبلت خودش پیغام آپدیت میده و آپدیت میشه به ورژن جدید و به اصطلاح به شکل OTA آپدیت میشه, گارانتی باطل میشه؟(تبلت من لاک و آنروت هست در حال حاضر!)

2-دیروز عصر که این مشکل پیش اومد(تا ظهرش همه چی ردیف بود)ورژن اندروید دستگاه 4.2.2 بود ولی بعد از ایجاد این مشکل تصمیم گرفتم به 4.3 آپدیت کنم(خود تبلت پیغام آپدیت داده بود).حالا سوالم اینه که یه موقع آواژنگ نیاد همینو بهانه کنه که نباید آپدیت میکردین و اپدیت باعث ایجاد مشکل شده؟!(البته این سوال در ادامه و مکمل سوال اولم هست ولی برای مطمئن شدن گفتم مطرح کنم)

3-دوستانی که در مورد گارانتی آواژنگ "اطلاعات دقیق و درست"دارن میشه لطفا بگن که زمانی که دستگاهی شامل گارانتی هست و ایرادی که داره غیر قابل تعمیره, ایا شرکت فقط یک تبلت نو و سالم به جاش میده یا امکان دریافت وجه تبلت با توجه به ارزش و قیمت روز اون هم وجود داره؟منظورم اینه که حق انتخابی هست بین این 2 یا نه؟

اینم یه مورد دقیقا مثل مورد من:

با سپاس

ehsan102
02-08-2013, 12:05
سلام خدمت دوستان
متاسفانه دیروز عصر برای تبلت من یه همچین مشکلی به وجود اومد:

و با تحقیقاتی که کردم این مشکل برای درصدی از تبلت های نکسوس اتفاق میفته که از شانس بد نصیب منم شد و غیر قابل تعمیر هست,اما خب خوشبختانه حداقل گارانتی(آواژنگ) داره و از اونجایی که قابل تعمیر نیست قاعدتا باید با یه نو و سالمش تعویض بشه.حالا چنتا سوال داشتم:

1-آیا زمانی که تبلت خودش پیغام آپدیت میده و آپدیت میشه به ورژن جدید و به اصطلاح به شکل OTA آپدیت میشه, گارانتی باطل میشه؟(تبلت من لاک و آنروت هست در حال حاضر!)

2-دیروز عصر که این مشکل پیش اومد(تا ظهرش همه چی ردیف بود)ورژن اندروید دستگاه 4.2.2 بود ولی بعد از ایجاد این مشکل تصمیم گرفتم به 4.3 آپدیت کنم(خود تبلت پیغام آپدیت داده بود).حالا سوالم اینه که یه موقع آواژنگ نیاد همینو بهانه کنه که نباید آپدیت میکردین و اپدیت باعث ایجاد مشکل شده؟!(البته این سوال در ادامه و مکمل سوال اولم هست ولی برای مطمئن شدن گفتم مطرح کنم)

3-دوستانی که در مورد گارانتی آواژنگ "اطلاعات دقیق و درست"دارن میشه لطفا بگن که زمانی که دستگاهی شامل گارانتی هست و ایرادی که داره غیر قابل تعمیره, ایا شرکت فقط یک تبلت نو و سالم به جاش میده یا امکان دریافت وجه تبلت با توجه به ارزش و قیمت روز اون هم وجود داره؟منظورم اینه که حق انتخابی هست بین این 2 یا نه؟

با سپاس

دوست عزیز برای من عکس باز نشد
میشه لطف کنید یه جا دیگه آپلود کنید ؟
آخه نمیدونم دقیقا چه مشکلی واسه تبلت شما رخ داده
آپدیت کردن گارانتی رو از بین نمی بره
فقط روت کردن و نصب کرنل های غیر رسمی گارانتی رو از بین میبره
تازه اونم میشه با آنروت کردن دوباره گارانتی رو باز گردوند

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Dim0
02-08-2013, 12:18
دوست عزیز برای من عکس باز نشد
میشه لطف کنید یه جا دیگه آپلود کنید ؟
آخه نمیدونم دقیقا چه مشکلی واسه تبلت شما رخ داده
آپدیت کردن گارانتی رو از بین نمی بره
فقط روت کردن و نصب کرنل های غیر رسمی گارانتی رو از بین میبره
تازه اونم میشه با آنروت کردن دوباره گارانتی رو باز گردوند

دوست گرامی ممنونم از پاسخ شما, جای دیگه عکس رو آپلود کردم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سپاس

ehsan102
02-08-2013, 12:21
یعنی وقتی که 4.2.2 بود
اون خط هم نبود ؟
اگه اینجوری باشه که نرم افزاریه

اون خط توو تمام صفحات میاد ؟

Dim0
02-08-2013, 12:29
یعنی وقتی که 4.2.2 بود
اون خط هم نبود ؟
اگه اینجوری باشه که نرم افزاریه

اون خط توو تمام صفحات میاد ؟

تا ظهر دیروز که 4.2.2 بود اون خط وجود نداشت ولی طرفای ساعت 6-7 که رفتم سراغش باهاش کار کنم دیدم این خط روش افتاده و بعد گفتم شاید اگه به 4.3 اپدیت کنم این مشکل برطرف بشه که متاسفانه نشد و در تمام صفحات هست حتی وقتی تبلت داره بوت میشه هم وجود داره.

اینم یه مورد دقیقا مثل مورد من:

Capital
02-08-2013, 20:42
دوستان من میخوام یه تبلت تا 1200000 تا 1300000 بخرم که به این مدل نکسوز 7 رسیدم که نداشتن دوربین دلمو زد.حالا میخوام ببینم به نظر شما اگه بیاد ایران قیمتش چقد میشه.اخه میخوام ببینم اگه قیمتش بالاتر از 1300 میلیون بشه پس همین الان بالاخره یه چیزی بگیرم.و اگه که نه پس صبر کنم تا یه مهه دیگه تا وارد بشه.

Rhodes
02-08-2013, 21:33
دوستان من میخوام یه تبلت تا 1200000 تا 1300000 بخرم که به این مدل نکسوز 7 رسیدم که نداشتن دوربین دلمو زد.حالا میخوام ببینم به نظر شما اگه بیاد ایران قیمتش چقد میشه.اخه میخوام ببینم اگه قیمتش بالاتر از 1300 میلیون بشه پس همین الان بالاخره یه چیزی بگیرم.و اگه که نه پس صبر کنم تا یه مهه دیگه تا وارد بشه.

شما الان با 1400 میتونی ایپد مینی 32 گیگ وای فای بگیری !

danavan
02-08-2013, 23:29
سلام

دوست عزیز شما چطور نمیدونستید که تبلتی که آنلاک و روت شدست را نمیشه با OTA آپدیت کرد !؟

تبلت شما متاسفانه Brick شده!

حالا توی بوت لودر میره یا نه ؟ اگه بره میشه دوباره احیاش کرد.

دم شما گرم حل شد ! اما پوستم کنده شد ...
برای دوستانی که ممکنه به مشکل بخورن این پیج طلاست !

supermax15
03-08-2013, 00:04
دوست گرامی ممنونم از پاسخ شما, جای دیگه عکس رو آپلود کردم:

با سپاس
این مشکل شما رو من چند جا دیگه دیده بودم ولی واسه اون همین جوری یه دفعه شده بود ربطی به اپدیت نداشت

lovely_killer
03-08-2013, 00:32
سلام دوستان

یه سیم کارت دیتا رایتل انداختم تو تبلت. ولی هر کاری میکنم 3g فعال نمیشه. هی میگه آفلاینی . چکار باید بکنم؟ acces point بسازم؟:n13:

از توی خود سایت رایتل رفتم توی تنظیمات ولی اصلا رایتل رو پیدا نمیکنه. با وجود اینکه آنتن فول هستش. اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه و همه کارهایی که باید انجام بدم رو بگه. تشکر

IceLord
03-08-2013, 01:40
سلام دوستان

یه سیم کارت دیتا رایتل انداختم تو تبلت. ولی هر کاری میکنم 3g فعال نمیشه. هی میگه آفلاینی . چکار باید بکنم؟ acces point بسازم؟:n13:

از توی خود سایت رایتل رفتم توی تنظیمات ولی اصلا رایتل رو پیدا نمیکنه. با وجود اینکه آنتن فول هستش. اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه و همه کارهایی که باید انجام بدم رو بگه. تشکر

سلام دوست عزیز

باید APN بسازید

یا

lovely_killer
03-08-2013, 01:49
خیلی ممنون عزیز.apn ساختم و الان وصل شدم.الان یه H اومده بالای آنتن.درسته یا باید نوشته باشه ۳g?

IceLord
03-08-2013, 14:31
خیلی ممنون عزیز.apn ساختم و الان وصل شدم.الان یه H اومده بالای آنتن.درسته یا باید نوشته باشه ۳g?

خواهش می کنم

اون H مخفف HSDPA هست. در واقع نسل 3.5G هست.

توضیحات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lovely_killer
04-08-2013, 03:21
سلام دوستان

با استفاده از پست 334 سعی کردم تبلت رو روت کنم تا مشکل وایرلس حل بشه اما نمیشه.هی میگه cheking ADB status و این پیغام توی عکس رو میده چکار کنم؟:n13:

IceLord
04-08-2013, 13:14
سلام دوستان

با استفاده از پست 334 سعی کردم تبلت رو روت کنم تا مشکل وایرلس حل بشه اما نمیشه.هی میگه cheking ADB status و این پیغام توی عکس رو میده چکار کنم؟:n13:

نسخه اندروید و برنامه تون چند هست؟
آیا بوت لودر تبلت رو باز کردید؟ (موقع روشن شدن زیر لوگوی گوگل یه قفل باز شده رو نشون میده).

Meisam.apk
04-08-2013, 13:45
این بازی ها رو حتما رو نکسوس تست کنید،کاملا متانسب با پردازنده ی گرافیکی ش هست:
البته شاید بازی کرده باشید!
1- Riptide GP22- Wild Blood3- Modern Combat 4: Zero Hour4- Prince of Persia: The Shadow and the Flame5- Real Soccer 20136- Bounty Armsقیمت این بازی توی گوگل پلی از3 تا 7 دلار هستن.اما از سایت ها ایرانی به رایگان میشه دانلود کرد:n02:

mska
04-08-2013, 17:04
من دستگام را قبلا روت کرده بودم
الان پیام داد برای آپدیت کردن نسخه آندروید
بعد از restart شدن فکرکنم 1 خطای داد و 1 صفحه امد که داخل آن گزینه install ,backup,restart... بود
من 1 بک آپ گرفتم و سیستم Restart شد
الان بعد از لوگوی گوگل آن لوگوی رنگی میاد و سیستم کامل بوت نمیشه

چی کار کنم؟

ممنون

Meisam.apk
04-08-2013, 17:19
بعد از restart شدن فکرکنم 1 خطای داد و 1 صفحه امد که داخل آن گزینه install ,backup,restart... بود

چی کار کنم؟

ممنون
اولا دوست عزیز وقتی دستگاه رو روت می کنید نبایست از آپدیت هایی که خود شرکت می فرسته استفاده کنی،مگر اینکه خودت رام رو نصب کنی.
در این شرایط اول full wipe کن دستگاه رو بعدش اگه بازم رو لوگو موند باید رام رو دانلود و نصب کنی.

danavan
04-08-2013, 17:43

چی کار کنم؟

ممنون

این بلا سر من هم اومد ولی درستش کردم ....
این پیچ رو بخون
این هم فایهای مورد نیازت هستم ...
یک هفته دیگه لینکاش پاک میشن...

من اشکم در اومد درستش کردم چون زیاد وارد نیستم... اگر حس و حالش رو نداری بدی بیرون راحت تری...

لینک چکر

IceLord
04-08-2013, 18:25

چی کار کنم؟

ممنون

راه ساده تری هم هست.

1. آخرین ورژن برنامه Nexus Root Toolkit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود و نصب کنید.
2. آخرین فیرم ویر رو از این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید (به مدل دستگاه توجه کنید).
3. با نگه داشتن کلید Vol Down + Power دستگاه رو روشن کنید.
4. از داخل نرم افزار، قسمت Back to Stock روی Soft-Bricked/Bootloop کلیک کنید و بعد Flash Stock + Unroot رو بزنید.
5. فیرم ویر داده شده رو انتخاب کنید و کد MD5 فایل دانلودی رو بهش بدید:
3G: 0f426a1981338b637aa12ff7bbd197be
Wifi: 77e304584c4f192761234a9e1eb2fbe3
6. طبق مراحلی که روی صفحه نشون میده کار رو ادامه بدید.

پ.ن: دوستان تا موقعی که بتونید حالت بوت لودر رو اجرا کنید، هر مشکلی قابل حل هست.

IceLord
04-08-2013, 18:26
این بلا سر من هم اومد ولی درستش کردم ....
این پیچ رو بخون
این هم فایهای مورد نیازت هستم ...
یک هفته دیگه لینکاش پاک میشن...

من اشکم در اومد درستش کردم چون زیاد وارد نیستم... اگر حس و حالش رو نداری بدی بیرون راحت تری...
لینک چکر

این روش هم کاملا درست هست، فقط دوستان توجه داشته باشند که این فایلها مخصوص نسخه 3G هست. دوستانی که مدل Wifi دارند از این فایل ها استفاده نکنند.

lovely_killer
04-08-2013, 21:26
نسخه اندروید و برنامه تون چند هست؟
آیا بوت لودر تبلت رو باز کردید؟ (موقع روشن شدن زیر لوگوی گوگل یه قفل باز شده رو نشون میده).

1- نسخه ی برنامه 1.6.6 هست و اندروید 4.2.2

2- نه فکر نمیکنم. یعنی voloum down و power رو با هم نگه دارم یا کار دیگه؟
:n16:

IceLord
04-08-2013, 21:30
1- نسخه ی برنامه 1.6.6 هست و اندروید 4.2.2

2- نه فکر نمیکنم. یعنی voloum down و power رو با هم نگه دارم یا کار دیگه؟
:n16:

اگه قصد آپدیت کردن به 4.3 رو دارید، اول آپدیت کنید بعد روت کنید.

وقتی تبلت رو روشن می کنید پایین نوشته گوگل، عکس یک قفل باز شده رو نشون میده یا نه؟
چون برای روت کردن باید بوت لودر رو باز کرده باشید و این کار کل اطلاعات تبلت رو پاک می کنه.

lovely_killer
04-08-2013, 22:49
اگه قصد آپدیت کردن به 4.3 رو دارید، اول آپدیت کنید بعد روت کنید.

وقتی تبلت رو روشن می کنید پایین نوشته گوگل، عکس یک قفل باز شده رو نشون میده یا نه؟
چون برای روت کردن باید بوت لودر رو باز کرده باشید و این کار کل اطلاعات تبلت رو پاک می کنه.

نه نشون نمیده. روی همون مرحله ی آنلاک اون پیغام رو داد.
قصد دارم آپدیت کنم ولی چون الان wifi کار نمیکنه نمیتونم آپدیت کنم. به اینترنت سیم کارت که اعتباری نیست :n02:

IceLord
04-08-2013, 23:11
نه نشون نمیده. روی همون مرحله ی آنلاک اون پیغام رو داد.
قصد دارم آپدیت کنم ولی چون الان wifi کار نمیکنه نمیتونم آپدیت کنم. به اینترنت سیم کارت که اعتباری نیست :n02:

خوب پس بهتره که کل مراحل زیر رو انجام بدید:

الف) تبلت رو آنلاک کنید:

نکته مهم: از همه اطلاعات ضروری روی تبلت بک اپ بگیرید چون همه چیز پاک میشه.

1. از داخل تبلت به منوی Setting -> About Tablet برید و 7 بار روی Build Number بزنید.
2. از منوی Setting -> Developer Options گزینه USB Debugging رو فعال کنید.
3. تبلت رو از طریق کابل USB خودش به پورت های USB 2.0 پشت کیس متصل کنید. (احتمالا روی صفححه تبلت یک گزینه میاد مه Allow کنید)
4. نرم افزار Nexus Root Toolkit رو اجرا کنید.
5. دکمه Change رو زده و از منوی اول نوع تبلتتون رو مشخص کنید (به Wifi و یا 3G بودن تبلت حتما دقت کنید)
6. از منوی پایین ورژن اندروید روی دستگاه رو انتخاب کنید و Apply رو بزنید.
7. نرم افزار شروع به دانلود فایل های مورد نیاز میکنه. صبر کنید تا تموم بشه. (احتمالا برای دانلود به ...شکن نیاز هست)
8. روی دکمه Unlock کلیک کنید. (آنلاک کردن کل اطلاعات تبلت رو پاک میکنه. قبلش حتما از اطلاعات ضروری بکاپ بگیرید)
9. مطابق با توضیحات برنامه پیش برید تا تبلتتون آنلاک بشه.
10. پس از اتمام کار دوباره مراحل 1 و 2 رو انجام بدید.

ب) تبلت رو آپدیت کنید:

1. آخرین فیرم ویر رو از این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود کنید (به مدل دستگاه توجه کنید).
2. تبلت رو به PC وصل کنید. (تیک Setting -> Developer option -> USB Debugging رو حتما زده باشید.)
3. نرم افزار Nexus Root Toolkit رو اجرا کنید.
4. دکمه Flash Stock + Unroot رو بزنید. (گزینه Device is on/Normal تیک داشته باشه.)
5. تو صفحه ای که باز میشه در قسمت بالا گزینه دوم رو انتخاب کرده و از توی لیست ورژن حال حاظر دستگاهتون رو انتخاب کنید.
6. در قسمت پایین هم گزینه آخر رو بزنید و OK کنید.
7. بعد از ریسیت شدن تبلت، فایلی رو که دانلود کردید رو بدید به نرم افزار و در مرحله بعد MD5 مربوطه رو بدید.
8. مراحل نصب به ترتیب اتجام خواهد شد.
9. به پیغام های نرم افزار دقت کنید و مطابق همون ها پیش برید.

ج) تبلت رو روت کنید:

1. از داخل تبلت به منوی Setting -> About Tablet برید و 7 بار روی Build Number بزنید.
3. نرم افزار Nexus Root Toolkit رو اجرا کنید.
4. تیک گزینه Custom Recovery رو بزنید و روی Root کلیک کنید.
5. مطابق با توضیحات برنامه پیش برید تا تبلتتون روت بشه.
6. از منوی Setting -> Security گزینه Unknown Resources رو فعال کنید.
7. با استفاده از wifi به اینترنت وصل بشید و نرم افزار wifix manager رو نصب کنید.
8. تبلت رو ریسیت کنید و سیم کارت رو داخل دستگاه قرار بدید.

++ همیشه قبل از ریسیت کردن تبلت وایرلس رو خاموش کنید وگرنه همین مشکل دوباره پیش میاد که به راحتی با خاموش کردن وایرلس و ریسیت دستگاه درست میشه.

mska
05-08-2013, 01:41
ممنون
من اگر بخوام به حالت اولیه برگردم و دستگاه روت نباشه چه باید بکنم؟

saeedss
05-08-2013, 09:59
من دستگاه رو به نسخه 4.3 آپدیت کردم.البته با خود تبلت و به وسیله وای فای
زبان تبلت من فارسیه.از وقتی آپیدت کردم جای لوگوها عوض شده.
مثلا ساعت بالای صفحه که سمت راست بوده رفته سمت چپ یا مقدار شارژ باقی مونده که سمت چپ بوده رفته سمت راست تبلت و همینطور بقیه لوگوها
اونوقت دیدید برای عوض کردن صفحه ویجت ها تو منو باید دستتون رو از راست به چپ بکشید؟حالا اینم برعکس شده و برنامه ها و ویجت ها از چپ به راست میان.یعنی باید دستم رو از چپ به راست بکشم تا صفحه عوض کنم(نمیدونم منظورم رو خوب رسوندم یا نه؟)
اما وقتی زبان رو انگلیسی میکنم دوباره همچه بر میگرده سر جای خودش
چرا اینجور میشه؟

IceLord
05-08-2013, 10:28
ممنون
من اگر بخوام به حالت اولیه برگردم و دستگاه روت نباشه چه باید بکنم؟

lمرحله الف و ب پست بالا رو انجام بدید و بعد بوت لودر تبلت رو لاک کنید.

من دستگاه رو به نسخه 4.3 آپدیت کردم.البته با خود تبلت و به وسیله وای فای
زبان تبلت من فارسیه.از وقتی آپیدت کردم جای لوگوها عوض شده.
مثلا ساعت بالای صفحه که سمت راست بوده رفته سمت چپ یا مقدار شارژ باقی مونده که سمت چپ بوده رفته سمت راست تبلت و همینطور بقیه لوگوها
اونوقت دیدید برای عوض کردن صفحه ویجت ها تو منو باید دستتون رو از راست به چپ بکشید؟حالا اینم برعکس شده و برنامه ها و ویجت ها از چپ به راست میان.یعنی باید دستم رو از چپ به راست بکشم تا صفحه عوض کنم(نمیدونم منظورم رو خوب رسوندم یا نه؟)
اما وقتی زبان رو انگلیسی میکنم دوباره همچه بر میگرده سر جای خودش
چرا اینجور میشه؟

زبان فارسی بر عکس انگلیسی راست به چپ هست. در واقع این مورد توی کل تنظیمات زبان فارسی اندروید 4.3 اعمال شده.
در کل مشکلی وجود نداره.

mska
05-08-2013, 11:00
من برنامه Sygic نصب کردم تو توضیحات برنامه گفته فایل های برنامه را به memory کپی کنید
به کجا باید کپی بشه؟

starless_90
05-08-2013, 11:08
مشکل وای فای پس از استفاده از اینترنت سیم کارت در این ورژن رفع شده؟یاباید به همون روشهای قبل از برای استفاده از وای فای تو نسخه 3g عمل کنیم؟؟

mska
05-08-2013, 12:06
مشکل وای فای پس از استفاده از اینترنت سیم کارت در این ورژن رفع شده؟یاباید به همون روشهای قبل از برای استفاده از وای فای تو نسخه 3g عمل کنیم؟؟
من تو نسخه جدید مشکلی نداشتم

starless_90
05-08-2013, 12:49
راستش من نسخه جدیدو دیروز گرفتم
اما هنوز سیم کارتم رو روش نگذاشتم تا مجبور به ریسیت نشم.بازم ممنون

saeedss
05-08-2013, 19:24
اگه در نسخه جدید مشکل استفاه همزمان از سیم کارت و وای فای حل شده یا کسی از جایی شنید خواهشا اینجا بگه تا ما هم استفاده کنیم

mska
06-08-2013, 09:18
من نسخه جدید اندروید از دیروز دارم استفاده و تا الان WiFi هیچ مشکلی نداشته

saeedss
06-08-2013, 10:09
من نسخه جدید اندروید از دیروز دارم استفاده و تا الان WiFi هیچ مشکلی نداشته

اونوقت سیم کارت هم روی دستگاهت هست؟

mska
06-08-2013, 10:17
بله عزیز

saeedss
11-08-2013, 01:18
از وقتی به اندروید 4.3 اپدیت کردم برنامه mx player. رو که باز میکنم مینویسه Unsupported android version و یه اکی میده که با زدنش از برنامه خارج میشه
پاکش کردم دوباره زدم ولی فایده ای نداشت
چرا ?

NaughtyCat
12-08-2013, 01:16
از وقتی به اندروید 4.3 اپدیت کردم برنامه mx player. رو که باز میکنم مینویسه Unsupported android version و یه اکی میده که با زدنش از برنامه خارج میشه
پاکش کردم دوباره زدم ولی فایده ای نداشت
چرا ?

ورژن جدید برنامه رو باید نصب کنید.

saeedss
12-08-2013, 19:58
ورژن جدید برنامه رو باید نصب کنید.

آقا درست شد
مرسی

VAHID
13-08-2013, 18:02

هر محصولی که معرفی می شود در ابتدا شاهد تحسین ها نسبت به مشخصات قوی و نوآوری های احتمالی آن هستیم ولی ساختن دستگاه های پیشرفته کار آسانی نیست که انتظار داشته باشیم کوچکترین نقصی در آنها نباشد.

بعد از گزارش نقص در gps حالا نوبت به صفحه لمسی نکسوس ۷ جدید مدل ۲۰۱۳ رسیده. در ویدیوی زیر مشاهده می کنید که موقع سراندن ۲ انگشت روی صفحه٬ بخش لمسی یا همان دیجیتایزر که لایه ای شفاف روی نمایشگر است٬ دچار مشکل شده و شبح هایی از نقاط لمسی بیشتر روی صفحه نمایش پدیدار می شوند.

دانلود ویدیو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشخص نیست که این مشکل نرم افزاری است یا سخت افزاری ولی می تواند در مواقعی نظیر تایپ روی صفحه کلید مجازی دستگاه٬ حسابی دردسرساز شود.

گوگل از مشکل مطلع شده و در حال بررسی آن است. اگر مسئله سخت افزاری نباشد با یک بسته کوچک به روز رسان٬ رفع خواهد شد. در غیر این صورت باید منتظر فراخوان جایگزینی دستگاه های خراب بود.

narenji.ir

saeedss
14-08-2013, 19:13
از وقتی به 4.3 آپدیت کردم احساس میکنم باتری قوی تر شده و دیرتر تموم میشه
شما هم این احساس رو دارید یا من اشتباه میکنم؟

amirkhan_0o0
14-08-2013, 23:57
از وقتی به 4.3 آپدیت کردم احساس میکنم باتری قوی تر شده و دیرتر تموم میشه
شما هم این احساس رو دارید یا من اشتباه میکنم؟
یکی از مزیت های 4.3 نسبت به 4.2 همین باتری هست
البته من نکسوس ندارم و این مطلب رو جایی خوندم!

mo_sa
16-08-2013, 10:54
یعنی این مشکل واقعیه؟
از گوگل بعیده!

shab_2008
16-08-2013, 11:35
یکی از مزیت های 4.3 نسبت به 4.2 همین باتری هست
البته من نکسوس ندارم و این مطلب رو جایی خوندم!

سلام

اتفاقا یکی از مشکلات 4.3 حداقل روی نکسوس 7 همین مشکل بیشتر شدن مصرف باتری هست !

mska
17-08-2013, 08:20
منم فکر می کنم مصرف کمتر شده

hesamkaveh
17-08-2013, 17:49
مشکل مولتی تاج و جی پی اس نکسوس7 نسل 2 برطرف شده یا همچنان پابرجاست؟

ali nemesis
20-08-2013, 21:39
این اندروید ۴.۳ یک باگ بزرگ داره اگه تبلت را خاموش بزنی شارژ ابتدا نشون میده که داره شارژ میشه ولی اگه بعد از یک مدتی بخواهی ببینی تبلت شارژ شده یا نه کلید پاور را میزنی نمایشگر روشن نمیشه که باید دو سه بار کلید پاور را بزنی تا نمایشگر روشن بشه و گاهی باید یه مدتی صبر کنی تا نمایشگر روشن بشه در صورتی که در ورژن قبلی اصلا از این قضایا خبری نبود از شما هم همین جوری هست :confused:

saeedss
21-08-2013, 18:35
این اندروید ۴.۳ یک باگ بزرگ داره اگه تبلت را خاموش بزنی شارژ ابتدا نشون میده که داره شارژ میشه ولی اگه بعد از یک مدتی بخواهی ببینی تبلت شارژ شده یا نه کلید پاور را میزنی نمایشگر روشن نمیشه که باید دو سه بار کلید پاور را بزنی تا نمایشگر روشن بشه و گاهی باید یه مدتی صبر کنی تا نمایشگر روشن بشه در صورتی که در ورژن قبلی اصلا از این قضایا خبری نبود از شما هم همین جوری هست :confused:

بله مال منم همینطوره
دو سه بار باید کلید پاور رو بزنی تا میزان شارژ بیاد رو صفحه

اما من الان مطمئن شدم که ورژن 4.3 خیلی تو مصرف باتری صرفه جویی میکنه

ali nemesis
22-08-2013, 06:40
بله مال منم همینطوره
دو سه بار باید کلید پاور رو بزنی تا میزان شارژ بیاد رو صفحه

اما من الان مطمئن شدم که ورژن 4.3 خیلی تو مصرف باتری صرفه جویی میکنه

وقتی کلید پاور را میزنی نباید سریع فشار بدی باید یک مکث 0.4 ثانیه ای بکنی با یک بار اینجوری فشار دادن کلید همون بار اول میزان شارژ را نشون میده :n05:

delmajid
23-08-2013, 10:08
سلام به همه
یه خبر خوب
ساعاتی پیش گوگل ورژن جدیدی را برای کلیه نکسوز ها ارائه کرد
که مدعی شده با این ورژن تمام مشکلات و باگ هایی که در آنها بوده رفع شده
و دیگر جای نگرانی نیست
(مشکل مالتی تاچ و جی پی اس نکسوز7 2 هم حل شده)

delmajid
23-08-2013, 10:09
سلام به همه
یه خبر خوب
و دیگر جای نگرانی نیست
یه خواهش از مدیران: اگه میشه این بخش رو با بخش نکسوز 7 2 ادغام کنند

mo_sa
26-08-2013, 17:52
سلام به همه
یه خبر خوب
و دیگر جای نگرانی نیست
یه خواهش از مدیران: اگه میشه این بخش رو با بخش نکسوز 7 2 ادغام کنند
ورژن جدیدی برای کلیه ی نکسوز ها؟ یا برای نکسوز 7 نسخه ی دوم سال 2013؟

Maggy_P
27-08-2013, 00:07
دوستان ... من وقتی برای اولین بار تبلت رو آپدیت کردم، حرکت صفحه ی نمایشم از بین رفته! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی قبلا که یه عکس میذاشتم پشتش صفحه میزدم عکس هم باهاش حرکت میکرد ولی الآن دیگه ثابت شده!!! موبایلمم که اندرویده توی تنظیماتش یه گزینه برای ثابت کردن تصویر صفحه نمایش داره ولی این نداره اصلا ...
خیلی عجیبه هر چی هم میگردم پیداش نمیکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mska
27-08-2013, 22:40
من تبلت را روت کردم الام پیام داده میخاد اپدیت بشه چی کار کنم؟

IceLord
28-08-2013, 07:26
من تبلت را روت کردم الام پیام داده میخاد اپدیت بشه چی کار کنم؟

سلام

آپدیت نکنید که به مشکل می خورید.
در واقع بعد از آپدیت توی بوت کردن گیر می کنه.
تنها راهش اینه که یک فیرمویر استوک بریزید، آپدیت کنید و بعد روت کنید.
+ از کدوم ورژن به کدوم ورژن می خواید برید؟ شاید راهی باشه.

دوستان کسی روی اندروید 4.3 + آپدیت 2 مگی با رایتل مشکل نداره؟
من سیم کارت ایرانسل می ذارم می خونه ولی رایتل رو نه! مشکل از سیم کارت نیست.

mska
28-08-2013, 08:18
سلام

آپدیت نکنید که به مشکل می خورید.
در واقع بعد از آپدیت توی بوت کردن گیر می کنه.
تنها راهش اینه که یک فیرمویر استوک بریزید، آپدیت کنید و بعد روت کنید.
+ از کدوم ورژن به کدوم ورژن می خواید برید؟ شاید راهی باشه.

دوستان کسی روی اندروید 4.3 + آپدیت 2 مگی با رایتل مشکل نداره؟
من سیم کارت ایرانسل می ذارم می خونه ولی رایتل رو نه! مشکل از سیم کارت نیست.

ممنون همین اپدیت ۲ مگی هست
چه کنم؟

IceLord
28-08-2013, 08:27
ممنون همین اپدیت ۲ مگی هست
چه کنم؟

آپدیت مهمی نیست
به نظر من از آپدیت صرف نظر کنید راحت تره.

موفق باشید

mska
28-08-2013, 08:30
آپدیت مهمی نیست
به نظر من از آپدیت صرف نظر کنید راحت تره.

موفق باشید

ممنون همش پیغام میده ،نمیشه کاری کرد پیام نده؟

IceLord
28-08-2013, 08:47
ممنون همش پیغام میده ،نمیشه کاری کرد پیام نده؟

الان تبلت دستم نیست که دقیق بگم

روی نوتیفیکیشن تپ کنید و نگه دارید
App info رو بزنید
Notification رو غیر فعال کنید

amirkhan_0o0
28-08-2013, 13:17
حذف شود لطفاً.............................

Maggy_P
28-08-2013, 16:51
دوستان ... من وقتی برای اولین بار تبلت رو آپدیت کردم، حرکت صفحه ی نمایشم از بین رفته! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی قبلا که یه عکس میذاشتم پشتش صفحه میزدم عکس هم باهاش حرکت میکرد ولی الآن دیگه ثابت شده!!! موبایلمم که اندرویده توی تنظیماتش یه گزینه برای ثابت کردن تصویر صفحه نمایش داره ولی این نداره اصلا ...
خیلی عجیبه هر چی هم میگردم پیداش نمیکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی نمیدونه ؟ :(

IceLord
30-08-2013, 12:30
کسی نمیدونه ؟ :(

شما با عکس های دیگه هم مشکل داری یا فقط همین یه عکس؟
با نرم افزار عکس رو قرار دادین؟

Nexus Root Toolkit v1.7.2

Unlocking, rooting, relocking and unrooting simplified! (and much more!)

VERSION 1.7.2 - This program will automatically bring together all the files you need to unlock and root your device in a few clicks, or flash it back to stock and re-lock it. You can also use this program to backup/restore all your important data, flash zips, set file permissions, push and pull files, install apps, generate logcats/bugreports, and much more! With the included file association options, you can perform tasks like flashing zips, installing apps, restoring android backup files, and flashing/booting img files with just a double click! The program includes a full featured interface for automating tasks in TWRP, enhanced restore features, an in-built auto-updater/notification system, ‘any build’ mode, logcat/bugreport generation, advanced restore features, and quick tools utilities. All the latest Android builds and Nexus devices are now officially supported including the new Nexus 7 v2 (2013) variants, with full 4.3.0 support. The program intelligently and selectively downloads the files it needs for your device and makes sure you are using the latest files available. The main changes in this release are general code fixes and optimizations. Check out the updated changelog ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) for a more comprehensive breakdown of the feature set in this release.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Maggy_P
30-08-2013, 12:53
کلا هر چیزی روی بک گراندم قرار میدم ثابت میمونه ...
غیر از اون توی گالریم تصاویر GIF رو هم ثابت نشون میده

IceLord
30-08-2013, 13:28
کلا هر چیزی روی بک گراندم قرار میدم ثابت میمونه ...
غیر از اون توی گالریم تصاویر GIF رو هم ثابت نشون میده

نرم افزار ZEDGE رو نصب کنید و باهاش یه والپیپر بذارید ببین مشکل حل میشه یا نه.

Maggy_P
30-08-2013, 13:56
نرم افزار ZEDGE رو نصب کنید و باهاش یه والپیپر بذارید ببین مشکل حل میشه یا نه.

حل شد ...
دست شما درد نکنه :) :n16:

نرم افزاری هم هست که بتونه تصاویر gif رو متحرک نشون بده؟

IceLord
30-08-2013, 14:17
حل شد ...
دست شما درد نکنه :) :n16:

نرم افزاری هم هست که بتونه تصاویر gif رو متحرک نشون بده؟

اینو امتحان کنید:
AnimGIF Live Wallpaper 2 Lite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Maggy_P
30-08-2013, 17:42
نه ... منظورم این نبود که فایل GIF بذارم بکگراندم ...
مثلا توی گالری که محل دیدن عکس هاس ... فایل های گیف حرکت ندارن ... میخوام این مشکل برطرف شه

danavan
02-09-2013, 15:36
سلام .
چه طور میشه از مانده اعتبار طرح های سیم کارت رایتل که تو دستگاه Nexus 7هست اطلاع پیدا کرد ، با توجه به اینکه CALL نداره و نمیشه کد #140* رو وارد کرد؟

IceLord
03-09-2013, 01:19
نه ... منظورم این نبود که فایل GIF بذارم بکگراندم ...
مثلا توی گالری که محل دیدن عکس هاس ... فایل های گیف حرکت ندارن ... میخوام این مشکل برطرف شه

نرم افزار ES File Explorer رو نصب کنید و از اون برای نمایش فایل ها استفاده کنید.
با اینحال تا فایل رو باز نکنید به صورت ثابت نشون داده میشه.

سلام .
چه طور میشه از مانده اعتبار طرح های سیم کارت رایتل که تو دستگاه Nexus 7هست اطلاع پیدا کرد ، با توجه به اینکه CALL نداره و نمیشه کد #140* رو وارد کرد؟

متاسفانه راهی نیست. باید از تو سایت چک کنید یا سیم کارت رو تو دستگاه دیگه ای قرار بدید.
شما ورژن اندرویدت چنده؟ اگه 4.3 هستی مشکلی با شبکه 3g رایتل نداری؟

امروز آپدیت جدیدی برای Google Keyboard اومد که برای من فوق العاده بود!
مهمترین تغییر شماره هایی هست که به ردیف بالای کیبورد اضافه شدن.
این مورد سه تا ویژگی داره.

برای تایپ اعداد لازم نیست به صفحه بعدی برین
ردیف اضافه ای برای اعداد در صفحه اصلی کیبورد اشغال نمیشه.
نیازی به نصب نرم افزار جانبی برای کیبورد نیست

به دکمه .com گزینه های .net , .gov , .org , .edu اضافه شده.

زبان مورد استفاده روی دکمه Space درج میشه!

danavan
03-09-2013, 17:37
نرم افزار ES File Explorer رو نصب کنید و از اون برای نمایش فایل ها استفاده کنید.
با اینحال تا فایل رو باز نکنید به صورت ثابت نشون داده میشه.

متاسفانه راهی نیست. باید از تو سایت چک کنید یا سیم کارت رو تو دستگاه دیگه ای قرار بدید.
شما ورژن اندرویدت چنده؟ اگه 4.3 هستی مشکلی با شبکه 3g رایتل نداری؟

بله 4.3 هستم و هیچ مشکلی با با 3g ندارم و مشکل استفاده همزمان سیم کارت و wifi هم کاملا حل شده و نیاز به روت و آنلاک نداره ...
ممنون از پاسختون.

aliiiiiii
03-09-2013, 20:13
با سلام

دوستان با مدل 3G این تبلت میشه SMS دریافت و فرستاد؟

mska
04-09-2013, 08:25
بله میشه

saeedss
05-09-2013, 12:47
بله 4.3 هستم و هیچ مشکلی با با 3g ندارم و مشکل استفاده همزمان سیم کارت و wifi هم کاملا حل شده و نیاز به روت و آنلاک نداره ...
ممنون از پاسختون.

شما اصلا روت و آنلاک نکردید؟
یعنی بدون روت و آنلاک سیم کارت انداختید داخل دستگاه و مشکل قطع شدن wifi ندارید درسته؟
سیم کارت رایتل انداختید یا ایرانسل؟

danavan
05-09-2013, 14:37
یعنی بدون روت و آنلاک سیم کارت انداختید داخل دستگاه و مشکل قطع شدن wifi ندارید درسته؟
من اوایل خریده بودم... هم روت کردم. و هم آنلاک تا بتونم از سیم کارت استفاده کنم... بعدش آپ دیت کردمش ولی نمیدونستم دستگاهی که روت شده رو نباید آپدیت کرد... خلاصه پوستم کنده شد تا درستش کردم ... هم آنلاکش پرید و دیگه روت نیست به ۴.۳ هم آپدیت شد. الان هم سیم کارت رایتل انداختم توش و بدون مشکل داره کار میکنه... هیچ وقت هم سیم کارت ایرانسل ننداختم نمیدونم باهاش مشکل داره یا نه فکر هم نمکنم مشکل داشته بالشه...

IceLord
05-09-2013, 17:45

این مشکل توی اندروید 4.3 حل شده و با قرار دادن سیم کارت Wifi دچار مشکل نمیشه.
من همچنان با رایتل مشکل دارم!

danavan
05-09-2013, 18:39
این مشکل توی اندروید 4.3 حل شده و با قرار دادن سیم کارت Wifi دچار مشکل نمیشه.
من همچنان با رایتل مشکل دارم!
یعنی چی مشکل دارید؟
به شبکه رایتل نمی تونید متصل بشید ؟ یا اینکه اگر متصل بشید wifi از کار میافته؟

IceLord
06-09-2013, 15:59
یعنی چی مشکل دارید؟
به شبکه رایتل نمی تونید متصل بشید ؟ یا اینکه اگر متصل بشید wifi از کار میافته؟

وقتی سیم کارت رایتل رو قرار میدم نمی تونه رو شبکه رجیستر بشه.
با اینکه شبکه رو پیدا میکنه ولی بهش وصل نمیشه.
با شبکه های 2g مثل ایرانسل مشکلی نداره. سیم کارت رایتل هم روی گوشیم مشکلی نداره.
این تاپیک رو هم ملاحظه بفرمایید: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

danavan
06-09-2013, 17:17
وقتی سیم کارت رایتل رو قرار میدم نمی تونه رو شبکه رجیستر بشه.
با اینکه شبکه رو پیدا میکنه ولی بهش وصل نمیشه.
با شبکه های 2g مثل ایرانسل مشکلی نداره. سیم کارت رایتل هم روی گوشیم مشکلی نداره.
این تاپیک رو هم ملاحظه بفرمایید: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تنظیمات رو باید دستی وارد کنید:
-data usage
more
mobilenetwork
Access Point Name
+
Name: Righ Tel
Apn: Righ Tel

راهنمای سایت رایتل هم خوبه فقط منوهاش یکم فرق داره :
قسمت راهنمای گوشیهای سیستم عامل اندروید نسخه 4 رو بخون... مشکلت حل مشه...

IceLord
08-09-2013, 22:37
تنظیمات رو باید دستی وارد کنید:
-data usage
more
mobilenetwork
Access Point Name
+
Name: Righ Tel
Apn: Righ Tel

راهنمای سایت رایتل هم خوبه فقط منوهاش یکم فرق داره :
قسمت راهنمای گوشیهای سیستم عامل اندروید نسخه 4 رو بخون... مشکلت حل مشه...

ممنون دوست عزیز

ولی این راه حل مربوط به تنظیمات اینترنت روی شبکه رایتل هست.
من اصلا نمی تونم به شبکه وصل بشم!

در صورتی که قبل از 4.3 راحت وصل می شدم و هیچ مشکلی نبود.

mehdi_ag
14-09-2013, 10:47
سلام .

یه نرم افزار شارژ سیم کارت مثلا شارژ کارت آل دیجیتال رو نصب کن احتمالا مشکلت حل میشه

amirkhan_0o0
14-10-2013, 19:18
دوستان متأسفانه نکسوس ها تنها موردی رو که کم دارند، قلم و صفحه دیجیتایزر هست.
کسی با این قلم های متفرقه و تبلت کار کرده؟
به نظر شما نوت 8 بهتره یا نکسوس7؟

NaughtyCat
15-10-2013, 21:07
دوستان متأسفانه نکسوس ها تنها موردی رو که کم دارند، قلم و صفحه دیجیتایزر هست.
کسی با این قلم های متفرقه و تبلت کار کرده؟
به نظر شما نوت 8 بهتره یا نکسوس7؟

من هم Nexus 7 و هم Galaxy Note 8 رو امتحان کردم.

Note 8 واقعا بهترین تبلت سامسونگه. سخت افزار عالی، رزولوشن خوب صفحه، اندازه مناسب و...
از اون طرف Nexus 7 از طرف گوگل ساپورت میشه و از نظر آپدیت های Android و رام های غیر رسمی خیلی جلوتره.

هر دوتاشون خوبن. بستگی به نیاز خود کاربر داره. اگه دوربین و تماس تلفنی و stylus خوب و اون پورت infrared رو میخواین خب باید Note 8 رو بگیرین. اگه آپدیت ها براتون مهمتره Nexus.

رو Nexus 7 هم میشه با این قلم های متفرقه کار کرد.

amirkhan_0o0
15-10-2013, 22:03
من هم Nexus 7 و هم Galaxy Note 8 رو امتحان کردم.

Note 8 واقعا بهترین تبلت سامسونگه. سخت افزار عالی، رزولوشن خوب صفحه، اندازه مناسب و...
از اون طرف Nexus 7 از طرف گوگل ساپورت میشه و از نظر آپدیت های Android و رام های غیر رسمی خیلی جلوتره.

هر دوتاشون خوبن. بستگی به نیاز خود کاربر داره. اگه دوربین و تماس تلفنی و stylus خوب و اون پورت infrared رو میخواین خب باید Note 8 رو بگیرین. اگه آپدیت ها براتون مهمتره Nexus.

رو Nexus 7 هم میشه با این قلم های متفرقه کار کرد.
ممنون
من خودم هم از نوت 8 خیلی خوشم اومد. فقط بحث آپدیت هست
الان آخربن ورژن نوت 4.1 هست؟
کوچکتر بودن نکسوس از نوت محسوسه؟

NaughtyCat
15-10-2013, 23:01
ممنون
من خودم هم از نوت 8 خیلی خوشم اومد. فقط بحث آپدیت هست
الان آخربن ورژن نوت 4.1 هست؟
کوچکتر بودن نکسوس از نوت محسوسه؟
بله هنوز 4.1 هستش...

در مورد کوچیکتر بودن Nexus 7 هم میتونم بگم بله نسبت به Note 8 کوچیکیش محسوسه. با اینکه فقط 1 اینچ اختلاف دارن ولی من خودم از اندازه صفحه Note 8 بیشتر خوشم اومد. نه زیاد بزرگه نه زیاد کوچیک.

یه مورد دیگه، RAM ـه Note 8 هم 2 گیگه ولی Nexus 1 گیگ. این خودش برتری بزرگیه. من دارم نسبت به مدل 2012 میگم وگرنه مدل 2013 این مشکل رو نداره.

حافظه قابل دسترس Note 8 هم حدود 9 گیگه توی مدل 16GB. یعنی باید حتما یه کارت microSD هم واسش بگیرید. وسایل جانبی هم مثل کیف و کاور و... هم برای Note 8 خیلی بیشتر تو بازار پیدا میشه نسبت یه Nexus 7.

amirkhan_0o0
16-10-2013, 00:26
لامصب نوت 8 خیلی خوش دسته
اگه نکسوس بود بلا درنگ می خریدمش.
متإسفانه نکسوس ها هیچکدوم قلم ندارند. و غیر نکسوسی ها آپدیت نمی شن(درست و حسابی)

delmajid
16-10-2013, 16:45
بله هنوز 4.1 هستش...

در مورد کوچیکتر بودن Nexus 7 هم میتونم بگم بله نسبت به Note 8 کوچیکیش محسوسه. با اینکه فقط 1 اینچ اختلاف دارن ولی من خودم از اندازه صفحه Note 8 بیشتر خوشم اومد. نه زیاد بزرگه نه زیاد کوچیک.

یه مورد دیگه، RAM ـه Note 8 هم 2 گیگه ولی Nexus 1 گیگ. این خودش برتری بزرگیه. من دارم نسبت به مدل 2012 میگم وگرنه مدل 2013 این مشکل رو نداره.

حافظه قابل دسترس Note 8 هم حدود 9 گیگه توی مدل 16GB. یعنی باید حتما یه کارت microSD هم واسش بگیرید. وسایل جانبی هم مثل کیف و کاور و... هم برای Note 8 خیلی بیشتر تو بازار پیدا میشه نسبت یه Nexus 7.

آخرین آپدیت نوت 8 اندروید 4.2.2 هستش

saeedss
16-10-2013, 19:05
این اندروید 4.4 مشخصه کی میاد؟
گفته میشه با نکسوس 5 معرفی میشه
برای نکسوس 2012 که میاد اندروید 4.4 ؟

IceLord
16-10-2013, 19:23
این اندروید 4.4 مشخصه کی میاد؟
گفته میشه با نکسوس 5 معرفی میشه
برای نکسوس 2012 که میاد اندروید 4.4 ؟

بر اساس شایعاتی که هست
26 مهر یا 6 تا 8 آبان معرفی میشه
و قبل از اینکه کنفرانس معرفی تموم بشه روی تبلت های ما نصب شده است! :n02:

NaughtyCat
17-10-2013, 19:48
آخرین آپدیت نوت 8 اندروید 4.2.2 هستش
بله درست میگید Note 8 به 4.2.2 آپدیت شده. من اطلاع نداشتم ببخشید...

amin123
18-10-2013, 23:14
سلام دوستان من نسخه بدون ۳g این تبلت را دارم و به ۴.۳ آپدیت شده..اما مشکل من اینه که نمیتونم برنامه aparat را که از بازار گرفتم اجرا کنم و برنامه اجرا میشه اما موقع پخش ویدیو ها گیر میکنه و چیزی پخش نمیکنه..ممنون میشم کمک کنید.کسی روی این ورژن آندروید برنامهآپارات نصب کرده و تونسته باهاش کار کنه؟؟؟؟

saeedss
20-10-2013, 19:06
منم همین مشکل رو دارم و آپارات چیزی پخش نمیکنه
دیگه من بیخیالش شدم و برنامه رو پاک کردم

amin123
20-10-2013, 19:56
خوب راه حل چیه؟؟؟یعنی مشکل از برنامه هست؟؟؟باید صبر کنیم تا آپدیت جدید بیاد؟؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

delmajid
21-10-2013, 11:12
من تبلت 32 گیگ سیمکارت خورش رو خریدم ولی مادامی که سیم کارت روش هستش وایرلسش کار نمیکنه یعنی باید
سیمکارت رو در بیاریم تا وایرلس کار کنه

Rhodes
21-10-2013, 11:38
من تبلت 32 گیگ سیمکارت خورش رو خریدم ولی مادامی که سیم کارت روش هستش وایرلسش کار نمیکنه یعنی باید
سیمکارت رو در بیاریم تا وایرلس کار کنه

شما به ورژن 4.3 اپدیت کن این مشکل برطرف شده.

delmajid
21-10-2013, 16:36
شما به ورژن 4.3 اپدیت کن این مشکل برطرف شده.

به 4.3 آپدیت کردم بازم مشکل دارم

IceLord
21-10-2013, 23:09
به 4.3 آپدیت کردم بازم مشکل دارم

توی 4.3 نباید این مشکل وجود داشته باشه.

به فیرم ویر اصلی اپدیت کردید یا کاستوم؟
روت کردید یا خیر؟

delmajid
22-10-2013, 07:48
فریمور اصلی آپدیت کردم
یعنی از طریق خود دستگاه و بصورت آنلاین آپدیت کردم

IceLord
22-10-2013, 11:27
فریمور اصلی آپدیت کردم
یعنی از طریق خود دستگاه و بصورت آنلاین آپدیت کردم

مشکلتون دقیقا چیه؟

وقتی سیم کارت رو قرار می دید کلا وایفای دیگه شبکه ای رو پیدا نمی کنه؟
اگه سیم کارت رو دربیارید درست میشه؟

رو حالت Airplane Mode وایفای رو روشن کنید و تست کنید.

delmajid
22-10-2013, 15:18
مشکلتون دقیقا چیه؟

وقتی سیم کارت رو قرار می دید کلا وایفای دیگه شبکه ای رو پیدا نمی کنه؟
اگه سیم کارت رو دربیارید درست میشه؟

رو حالت Airplane Mode وایفای رو روشن کنید و تست کنید.

دقیقا مشکلم همینه

IceLord
22-10-2013, 15:45
دقیقا مشکلم همینه

احتمالا باقی مونده مشکلات 4.2.2 هست.
فیرمویر 4.3 رو از سایت بگیرید و دوباره از اول نصب کنید.
مشکل باید حل بشه.
فقط یک بک آپ از اطلاعات مهمتون بگیرید.

توصیه می کنم حدود یک هفته صبر کنید و مستقیما به 4.4 آپدیت کنید.

موفق باشید

saeedss
25-10-2013, 12:02
سایز والپیپر برای نکسوس 7 چنده؟

IceLord
25-10-2013, 15:52
سایز والپیپر برای نکسوس 7 چنده؟

سایز والپیپیر خاصی نداره.
سایز مانیتور 1280x800 هست و هر والپیپری بزارید خودش ریسایز میشه.

mo_sa
25-10-2013, 16:09
سلام دوستان.
یه مشکلی برام پیش اومده.
با استفاده از USB on the go به تبلتم Mouse وصل کردم و چند بار هم امتحانش کردم. و هر دفعه هم کار کرد. بعدش mouse رو کندم و به ورودی USB ـِ USB on the go یه هاب وصل کردم و بعدش به اون هاب mouse رو وصل کردم. دیگه از وقتی که هاب رو وصل کردم، ماوس رو نشناخت! یعنی چراغ ماوس روشن میشه، ولی روی صفحه، هیچ چیزی نمایش داده نمیشه. وقتی هم که از اون به بعد ماوس رو بدون هاب هم به تبلت وصل می کنم، با این حال از وقتی که اون اتفاق افتاده، دیگه ماوس رو نمیشناسه ولی چراغ ماوس روشن میشه. به نظرتون چی کار کنم؟

IceLord
01-11-2013, 00:34
اندروید 4.4 کیت کت رسما معرفی شد

تا چند روز آینده این ورژن برای سخت افزار های نکسوز ارائه خواهد شد.
از ویژگی های اصلی میشه به موارد زیر اشاره کرد.

[*=1]پس زمینه استاتوس بار و دکمه های پایین از مشکی به نامرئی تغیر کرده.
[*=1]مقدار رم مصرفی 16% کاهش پیدا کرده که برای دستگاه های قدیمی بسیار مناسبه.

منتظر باشید!

mska
01-11-2013, 14:36
ما دستگاه را روت کردیم،چه جوری می تونیم اپدیت کنیم؟

IceLord
02-11-2013, 01:14
ما دستگاه را روت کردیم،چه جوری می تونیم اپدیت کنیم؟

دوستانی که روت کردن به هیچ وجه با خود دستگاه آپدیت نکنن.
صبر کنن معمولا چند روز بعد از انتشار نسخه اصلی، روش های آپدیت برای دستگاه های روت شده رو دوستان XDA اعلام می کنن.
:n02:

در حال حاظر هم فقط برای Nexus 5 آپدیت 4.4 اومده.

mska
08-11-2013, 09:19
من از کیبورد پیش فرض استفاده می کنم خیلی راحت نیست
دوستان چی پیشنهاد می کنن؟

saeedss
10-11-2013, 12:00
من تبلتم روت نیست
برای زدن کابل otg باید تبلت روت باشه؟
من میخوام فلش بزنم به تبلت که با کابل otg باید اینکارو کرد درسته؟حالا میخوام ببینم تبلت من که روت نیست میشه اینکارو کرد؟

danavan
10-11-2013, 23:16
من تبلتم روت نیست
برای زدن کابل otg باید تبلت روت باشه؟
من میخوام فلش بزنم به تبلت که با کابل otg باید اینکارو کرد درسته؟حالا میخوام ببینم تبلت من که روت نیست میشه اینکارو کرد؟

با nexus Media importer بدون روت مشکلت حل میشه...

IceLord
12-11-2013, 21:46
:n12: اندروید 4.4 امروز برای نسخه های Wifi ارائه خواهد شد. برای نسخه های 3G هم بزودی ارائه خواهد شد. :n12:

دوستان منتظر باشند.

mska
13-11-2013, 19:39
برای روت شده چطور؟

lofboys
15-11-2013, 01:16
سلام

تبلتم شارژ نداشت و خاموش شد . دیگه روشن نمیشه ! میزنم به شارژ فقط صفحش روشن میشه . هر کاری میکنم هر دکمه ای میزنم روشن نمیشه

مشکل چی هست ؟

IceLord
15-11-2013, 22:08
Android 4.4.2 KOT49H

Full Firmware
WIFI

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3G Model

OTA Update
KOT49H from KRT16S
WIFI

3G Model

IceLord
15-11-2013, 22:17
در راستای پست بالا تدکر بدم که دوستانی که روت کردن از روش OTA استفاده نکنن. چون در این صورت تبلت روی لگوی بوت گیر می کنه. (مشکل براحتی قابل حل هست ولی کل اطلاعات تبلت از بین میره.)

بجاش می تونن از فایل های Full Firmware استفاده کنن که فقط روت + نرم افزار ها از بین میره.

یا اینکه می تونن مدتی صبر کنن تا روش هایی دیگه ای برای آپدیت بدون پریدن روت و نرم افزارها ارائه بشه.

موفق باشید

mska
16-11-2013, 15:41
در راستای پست بالا تدکر بدم که دوستانی که روت کردن از روش OTA استفاده نکنن. چون در این صورت تبلت روی لگوی بوت گیر می کنه. (مشکل براحتی قابل حل هست ولی کل اطلاعات تبلت از بین میره.)

بجاش می تونن از فایل های Full Firmware استفاده کنن که فقط روت + نرم افزار ها از بین میره.

یا اینکه می تونن مدتی صبر کنن تا روش هایی دیگه ای برای آپدیت بدون پریدن روت و نرم افزارها ارائه بشه.

موفق باشید

با این حساب ما که روت کردیم صبر کنیم بهتره

mska
16-11-2013, 15:42
دوستان کسی اپدیت کرده؟
شارژ دهی دستگاه بهتر شده؟

IceLord
16-11-2013, 17:53
با این حساب ما که روت کردیم صبر کنیم بهتره

اگه حال و حوصله بک آپ گیری و دانلود و نصب مجدد نرم افزار ها رو ندارید بهتره که صبر کنید.

دوستان کسی اپدیت کرده؟
شارژ دهی دستگاه بهتر شده؟

من دیشب آپدیت کردم ولی هنوز برای نظر دادن در مورد شارژ دستگاه زوده.

این 3G چرا اینجوری باطری می خوره؟ حدود یک ساعت دستگاه به شارژ بود و داشتم 3G کار می کردم ولی شارژ دستگاه تکون نخورد! تا حالا به این قضیه دقت نکرده بودم!
:n04:

IceLord
20-11-2013, 01:35
یه خبر بد!

با آپدیت به اندروید 4.4 قابلیت ارسال و دریافت sms از بین میره. :n03:
فعلا دولوپر ها دنبال راه حل هستند. دوستانی که این قابلیت براشون مهمه فعلا ارتقا ندن.

موفق باشید

IceLord
20-11-2013, 23:29
Android 4.4 KRT16S

Full Firmware
WIFI Model

3G Model

OTA Upadate

WIFI Model

3G Model

mska
21-11-2013, 09:31
اپدیت برای ما که روت کردیم نیومده؟

IceLord
21-11-2013, 13:07
اپدیت برای ما که روت کردیم نیومده؟

شما کدوم مدل و کدوم ورژن رو داری؟
به غیر از روت تغییرات سیستمی دیگه هم دادین؟

mska
22-11-2013, 08:10
شما کدوم مدل و کدوم ورژن رو داری؟
به غیر از روت تغییرات سیستمی دیگه هم دادین؟

32g 3g دارم
نسخه 4.2 هست کار خاصی هم انجام ندادم

ممنون

IceLord
22-11-2013, 19:02
32g 3g دارم
نسخه 4.2 هست کار خاصی هم انجام ندادم

ممنون

هنوز روش مطمئنی برای آپدیت به 4.4 برای دستگاه های روت وجود نداره.

موفق باشید

mska
22-11-2013, 21:07
خبری شد بی زحمت ۱ ندای هم به ما بده،مرسی

saeedss
25-11-2013, 19:04
باید بیخیال آپدیت با wifi بشم.سرعت افتضاح پایینه و بعد از مقدرای دانلود قطع میشه.یا شایدم سرعت خیلی پایینه و من احساس میکنم قطع شده
حالا از پستهای 634 و 640 که صفحه قبل هستن ، کدوم رو باید دانلود کنم و به چه طریقی بریزم رو تبلت؟
32 گیگ سیم کارت خور دارم

danavan
27-11-2013, 14:08
من 3g 32گیگ دارم روت و آنلاک نشده ، امروز پیغام آپدیت داد... آپديت کردم... حالا یکم پشت دستگاه زود گرم ميشه... نرم افزار go SMS و ویچت هم اجرا نميشه.... شاید ورژنش باید عوض شه...sms میاد ولی نمیشه sms فرستاد.

IceLord
29-11-2013, 21:06
باید بیخیال آپدیت با wifi بشم.سرعت افتضاح پایینه و بعد از مقدرای دانلود قطع میشه.یا شایدم سرعت خیلی پایینه و من احساس میکنم قطع شده
حالا از پستهای 634 و 640 که صفحه قبل هستن ، کدوم رو باید دانلود کنم و به چه طریقی بریزم رو تبلت؟
32 گیگ سیم کارت خور دارم

از پست 640 فایل Full Firmware نسخه 3G رو دانلود کنید. (حدود 350 مگ)
آخرین نسخه نرم افزار NRT رو هم از اینجا دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید.
بعد از نصب نرم افزار از قسمت Flash Stock + Unroot استفاده کنید.
طبق راهنمایی های نرم افزار که بسیارم واضح هست پیش برید.

دفعه اولی که نرم افزار رو اجرا می کنید به دو نکته دقت کنید:

مدل دستگاه و ورژن اندروید رو درست انتخاب کنید.
نرم افزار قفل ... باز باشه تا بتونه یه سری فایل ها رو دانلود کنه.

فرآیند آپدیت حدود 3 دقیقه زمان میبره.
موفق باشید

من 3g 32گیگ دارم روت و آنلاک نشده ، امروز پیغام آپدیت داد... آپديت کردم... حالا یکم پشت دستگاه زود گرم ميشه... نرم افزار go SMS و ویچت هم اجرا نميشه.... شاید ورژنش باید عوض شه...sms میاد ولی نمیشه sms فرستاد.

همانطور که قبلا هم گفتم قابلیت SMS از فایل فیرمویر اندروید 4.4 تبلت Nexus 7 حذف شده ولی قابل اصلاح هست.
اول باید تبلت رو روت کنید بعدش یک فایل MOD رو روی تبلت نصب کنید تا هم SMS و هم Tethering کاملا فعال بشه. بعدش می تونید با نرم افزار Hangouts یا هم نرم افزار دیگه ای SMS بدید.

دانلود فایل MOD فقط مخصوص Nexus7 3G با نسحه اندروید KRT16S از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mska
07-12-2013, 20:23
خبری شد بی زحمت ۱ ندای هم به ما بده،مرسی

خبری نشد؟
مرسی

hamedsaba
08-12-2013, 14:56
با سلام دوستان .
من میخواهم تبلت Nexus 2012 asus رو بگیریم و بدون سیم کارت خور ان. سوالاتی دارم اگر پاسخ بدین ممنون میشوم:
1- ایا تبلت بدون سیم کارت نرم افزارهایی مثل whats up و viber اینها را میشه روش فعال کرد؟
2- ایا سی پی یو این تبلت که nVidia Tegra هست از fonepad 7 که اینتل هست قوی تر هست؟
3- خودم شخصا از روت کردن بدم میاد اگر این تبلت را روت نکنم مشکلی وجود نداره و کلا با روت چه مزایایی هست ؟
4- اپدیت کردن این تبلت به خصوص اخرین ورژن مثلا همین کیت کات 4.4 نوصیه میشود و امکانات بهتر می شوند؟
5- حافظه یو اس بی و هارد اکسترنال با کابل OTG شناسایی می کند و فایل های موزیک و ویدیون اینها اجرا میکند؟
6- نرم افزار هایی که فونت های مختلف فارسی را دارند را ساپورت و بدون مشکل اجرا می کند ؟
7- کلا بدون سیم کارت بهتر است یا با سیم کارت و ایا این اختلاف حدود 400 هزار تومان بین سیم کارت خور و با سیم کارت ارزش دارد در صورتی که من خودم همش از وایفای اینترنت استفاده میکنم؟
8- اگر احیانا باتری تبلت ضعیف یا خراب بشه راحی برای تعویض ان هست؟
9- گارانتی الماس چطور هست ؟ بهترین گارانتی کدوم هست ؟
با سپاس:n26:

IceLord
08-12-2013, 15:33
با سلام دوستان .
من میخواهم تبلت Nexus 2012 asus رو بگیریم و بدون سیم کارت خور ان. سوالاتی دارم اگر پاسخ بدین ممنون میشوم:
1- ایا تبلت بدون سیم کارت نرم افزارهایی مثل whats up و viber اینها را میشه روش فعال کرد؟
2- ایا سی پی یو این تبلت که nVidia Tegra هست از fonepad 7 که اینتل هست قوی تر هست؟
3- خودم شخصا از روت کردن بدم میاد اگر این تبلت را روت نکنم مشکلی وجود نداره و کلا با روت چه مزایایی هست ؟
4- اپدیت کردن این تبلت به خصوص اخرین ورژن مثلا همین کیت کات 4.4 نوصیه میشود و امکانات بهتر می شوند؟
5- حافظه یو اس بی و هارد اکسترنال با کابل OTG شناسایی می کند و فایل های موزیک و ویدیون اینها اجرا میکند؟
6- نرم افزار هایی که فونت های مختلف فارسی را دارند را ساپورت و بدون مشکل اجرا می کند ؟
7- کلا بدون سیم کارت بهتر است یا با سیم کارت و ایا این اختلاف حدود 400 هزار تومان بین سیم کارت خور و با سیم کارت ارزش دارد در صورتی که من خودم همش از وایفای اینترنت استفاده میکنم؟
8- اگر احیانا باتری تبلت ضعیف یا خراب بشه راحی برای تعویض ان هست؟
9- گارانتی الماس چطور هست ؟ بهترین گارانتی کدوم هست ؟
با سپاس:n26:

سلام دوست عزیز

اول از همه توصیه میکنم ورژن ۲۰۱۳ این تبلت رو بگیرید. امکانات بهتری داره و فکر نمی کنم تفاوت قیمت زیادی داشته باشه. به نصجسبت امکاناتش به صرفه است.

۱. این جور نرم افزار ها رو میشه فعال کرد چون کد فعالسازی رو به گوشیتون میفرسته و شما داخل تبلت وارد می کنید. البته الان چند وقتی هست که از طرف وایبر پیغام فعالسازی نمیاد!
۲. اطلاعی ندارم. ولی سی پی یو این تبلت مشکلی نداره.
۳. با روت امکان دستیابی به اطلاعات سیستمی تبلت رو بدست میارید. بدون روت میشه کار کرد و روت کردن یا نه بستگی به نوع استفاده تون از تبلت داره.
۴. شدیدا توصیه میشه. فقط تو ورژن ۴.۴ قابلیت اس ام اس رو از دست میدید که با روت کردن میشه برش گردوند.
۵. قابل اجراست ولی نیاز به روت داره.
۶. کلا اندروید به صورت کامل از فارسی پشتیبانی می کنه و هیچ مشکلی با فارسی ندارید. مگر اینکه فایل های ورد با فونت های فارسی مخصوص رو بخواید نمایش/ویرایش کنید که با اون فونت های مخصوص توی سیستم نمایش نمیده و از فونت های استاندارد خود دستگاه/نرم افزار استفاده می کنه.
۷. سیم کارت بستگی به این داره که به اینترنت در لحظه و مکان چقدر نیاز دارید. کلا بستگی به کاربردتون داره.
۸. تعویض باتری کار راحتی نیست ولی توضیحاتش توی سایت های مختلف بصورت کامل هست. مشکل اصلی تهیه بلتری یدک هست که به راحتی گیر نمیاد. مخصوصا این تبلت که حتی قابش هم به سختی گیر میاد. باید از شرکت اصلی و گارانتی تهیه کنید.
۹. گارانتی رو اطلاع ندارم. من خودم از آواژنگ تهیه کردم. تو یکی دو دفعه ای هم که بردم پاسخگویی متوسطی داشتن.

سوال دیگه ای بود در خدمتم.
موفق باشید

گویا ورژن اندروید ۴.۴.۱ در راهه. هی من روت می کنم هی اینا آپدیت می کنن!

saeedss
08-12-2013, 20:05
مشکل ارسال sms در کیت کت حل نشده؟
موندم به 4.4 آپدیت کنم یا نه؟فایل دانلودش رو هم گرفتم

hamedsaba
08-12-2013, 21:16
سلام دوست عزیز

اول از همه توصیه میکنم ورژن ۲۰۱۳ این تبلت رو بگیرید. امکانات بهتری داره و فکر نمی کنم تفاوت قیمت زیادی داشته باشه. به نصجسبت امکاناتش به صرفه است.

۱. این جور نرم افزار ها رو میشه فعال کرد چون کد فعالسازی رو به گوشیتون میفرسته و شما داخل تبلت وارد می کنید. البته الان چند وقتی هست که از طرف وایبر پیغام فعالسازی نمیاد!
۲. اطلاعی ندارم. ولی سی پی یو این تبلت مشکلی نداره.
۳. با روت امکان دستیابی به اطلاعات سیستمی تبلت رو بدست میارید. بدون روت میشه کار کرد و روت کردن یا نه بستگی به نوع استفاده تون از تبلت داره.
۴. شدیدا توصیه میشه. فقط تو ورژن ۴.۴ قابلیت اس ام اس رو از دست میدید که با روت کردن میشه برش گردوند.
۵. قابل اجراست ولی نیاز به روت داره.
۶. کلا اندروید به صورت کامل از فارسی پشتیبانی می کنه و هیچ مشکلی با فارسی ندارید. مگر اینکه فایل های ورد با فونت های فارسی مخصوص رو بخواید نمایش/ویرایش کنید که با اون فونت های مخصوص توی سیستم نمایش نمیده و از فونت های استاندارد خود دستگاه/نرم افزار استفاده می کنه.
۷. سیم کارت بستگی به این داره که به اینترنت در لحظه و مکان چقدر نیاز دارید. کلا بستگی به کاربردتون داره.
۸. تعویض باتری کار راحتی نیست ولی توضیحاتش توی سایت های مختلف بصورت کامل هست. مشکل اصلی تهیه بلتری یدک هست که به راحتی گیر نمیاد. مخصوصا این تبلت که حتی قابش هم به سختی گیر میاد. باید از شرکت اصلی و گارانتی تهیه کنید.
۹. گارانتی رو اطلاع ندارم. من خودم از آواژنگ تهیه کردم. تو یکی دو دفعه ای هم که بردم پاسخگویی متوسطی داشتن.

موفق باشید

گویا ورژن اندروید ۴.۴.۱ در راهه. هی من روت می کنم هی اینا آپدیت می کنن!
با تشکر از پاسخ شما دوست گرامی.
خواستم بپرسم من هم شدیدا علاقه به نکسوس 2013 دارم اما قیمت ان خیلی بالا هست و ایا نوع سیم کارت نخور ان هم هست و چقدر است؟ من خودم نکسوس 2012 را 650 تومان قیمت گرفتم ولی نکسوس 2013 سیم کارت خورش یک ملیون سیصد توان هست و خیلی تفاوت قیمت داره اگر تا 700 یا 800 نهایتا باشه عالی هست.
برای روت این سوال را داشتم ایا با روت نکردم میشه همه نرم افزار ها و بازی ها را بدون مشکل نصب و اجرا کرد؟ با تشکر از راهنمایی حضرت عالی :n26:

IceLord
09-12-2013, 02:17
مشکل ارسال sms در کیت کت حل نشده؟
موندم به 4.4 آپدیت کنم یا نه؟فایل دانلودش رو هم گرفتم

سلام دوست عزیز

بله مشکل sms و tethering با نصب کردن یک فایل برطرف میشه.
فقط هم باید نسخه KRT16S رو داشته باشید و هم اینکه روت کرده باشید.

یه مقدار صبر کنید نسخه 4.4.1 تو راهه.

با تشکر از پاسخ شما دوست گرامی.
خواستم بپرسم من هم شدیدا علاقه به نکسوس 2013 دارم اما قیمت ان خیلی بالا هست و ایا نوع سیم کارت نخور ان هم هست و چقدر است؟ من خودم نکسوس 2012 را 650 تومان قیمت گرفتم ولی نکسوس 2013 سیم کارت خورش یک ملیون سیصد توان هست و خیلی تفاوت قیمت داره اگر تا 700 یا 800 نهایتا باشه عالی هست.
برای روت این سوال را داشتم ایا با روت نکردم میشه همه نرم افزار ها و بازی ها را بدون مشکل نصب و اجرا کرد؟ با تشکر از راهنمایی حضرت عالی :n26:

مدل 2013 فقط دو نسخه 16 و 32 گیگی داره و مدل 8 گیگی رو حذف کرده. مدل 2013 16 گیگی رو یکی از سایت ها 1.020 قیمت زده.
همه بازی ها رو میشه نصب کرد ولی همه نرم افزار ها رو نمیشه نصب کرد. چون بعضی از نرم افزار ها نیاز به روت دارند. البته تعدادشون کم هست. ببینید چند مدل نرم افزاری که نیاز به روت داره رو خدمتتون اعلام می کنم تا درک بهتری از روت داشته باشید:

1- Root Explorer برای دستکاری فایل های سیستمی
2- Stick Mount + Paragon NTFS برای دسترسی به فلش و هارد های اکسترنال
3- MacroDroid برای اتوماسیون گوشی! (نرم افزار جالبیه. می تونید باهاش شرایط خاصی رو تعریف کنید که توش به سری اتفاقات بیفته. مثلا وقتی به وایرلس خونه وصل میشید نور صفحه رو کم کنه و یا شب ها تبلت رو سایلنت کنه و ...)
4- MultiROM Manager برای نصب همزمان چندین رام مختلف در کنار هم.

اگه به همچین نرم افزار هایی نیاز ندارید می تونید ار روت صرفنظر کنید.

البته می تونید روت رو برگردونید به حالت اولیه که دوباره شامل گارانتی هم بشه. خودم تست کردم و گارانتی با این که سعی کرد مشکلی پیدا کنه نتونست! ولی نرم افزار هاتون پاک میشه.
موفق باشید

ali nemesis
09-12-2013, 17:41
تو نسخه کیت کات من بنظرم میرسه باتری ۲۰ درصدی قویتر شده ������

IceLord
10-12-2013, 02:44
Android 4.4.2 KOT49H

Full Firmware
WIFI

3G Model

OTA Update
KOT49H from KRT16S
WIFI

3G Model

hamedsaba
10-12-2013, 20:04
با سلام دوستان. چند سوال در مورد این تبلت داشتم :
1- ایا این تبلت قابلت نصب و دریافت نرم افزار را نداره اخه یکجایی گفتند فقط با گوگل پلی فقط نصب و دانلود میکنه ولی مابقی نمیشه ؟؟
2- ایا نرم افزار های تماس تصویری یا اینترنتی با این تبلت میشه انجام داد ؟ کدام نرم افزار دقیقا؟
3- میشه با فلش کابل OTG وصل کرد ؟
4- شنیدم برای اپدیت کردن نیاز به دور زدن تحریم دارد و اگر درست است بایستی از نرم افزار های پ ی ل ت ر شک ن استفاده کرد یا راه حلی دیگر دارد؟
5- کیفیت صدا در هندزفری چطور است ؟
6- در کل شنیدم کلا اسم نکسوس ها یعنی ساپورت قوی از گوگل و ایا این می تواند برتر از همه تبلت های اندرویدی دیگر بدون نکسوس باشد؟
7- نوع حافظه داخلی این تبلت از چه جنسی می باشد شنیدم ssd هست ایا درست است؟
8- لوازم جانبی این تبلت گیر میاد ؟
9- با وای فای میشه به هارد به صورت اف تی پی اینها وصل و از ان فایل ها را اجرا کرد؟
10- هدف هنایی بنده تبلتی کامل برای نصب صد ها نرم افزار و اجرای اکثر بازی های قوی و عدم هنگ بی مورد تبلت است ایا این تبلت می تواند گزینه خوبی باشد در حالی که الان هم قیمت بدون سیم کارت خور ان پایین امده و برای خرید گزینه مناسبی هست؟
با تشکر

IceLord
11-12-2013, 02:04
با سلام دوستان. چند سوال در مورد این تبلت داشتم :
1- ایا این تبلت قابلت نصب و دریافت نرم افزار را نداره اخه یکجایی گفتند فقط با گوگل پلی فقط نصب و دانلود میکنه ولی مابقی نمیشه ؟؟
2- ایا نرم افزار های تماس تصویری یا اینترنتی با این تبلت میشه انجام داد ؟ کدام نرم افزار دقیقا؟
3- میشه با فلش کابل OTG وصل کرد ؟
4- شنیدم برای اپدیت کردن نیاز به دور زدن تحریم دارد و اگر درست است بایستی از نرم افزار های پ ی ل ت ر شک ن استفاده کرد یا راه حلی دیگر دارد؟
5- کیفیت صدا در هندزفری چطور است ؟
6- در کل شنیدم کلا اسم نکسوس ها یعنی ساپورت قوی از گوگل و ایا این می تواند برتر از همه تبلت های اندرویدی دیگر بدون نکسوس باشد؟
7- نوع حافظه داخلی این تبلت از چه جنسی می باشد شنیدم ssd هست ایا درست است؟
8- لوازم جانبی این تبلت گیر میاد ؟
9- با وای فای میشه به هارد به صورت اف تی پی اینها وصل و از ان فایل ها را اجرا کرد؟
10- هدف هنایی بنده تبلتی کامل برای نصب صد ها نرم افزار و اجرای اکثر بازی های قوی و عدم هنگ بی مورد تبلت است ایا این تبلت می تواند گزینه خوبی باشد در حالی که الان هم قیمت بدون سیم کارت خور ان پایین امده و برای خرید گزینه مناسبی هست؟
با تشکر

سلام دوست عزیز

اگه با سایز فونت معمولی بنویسید خوانایی بهتری داره.

1. مرجع اصلی نرم افزار های اندروید مارت گوگل پلی هست. این مارکت در حال حاظر از نظر دسترسی دچار محدودیت هست. هم از اینور و هم از اونور. به همین خاطر با نصب ... شکن می تونید به همه نرم افزار ها دسترسی داشته باشید. ولی می تونید نرم افزار های خارج از مارکت گوگل پلی رو هم نصب کنید فقط باید تیک Unknown Resources رو در تنظیمات دستگاه فعال کنید. این مورد در مورد همه دستگاه های اندرویدی صادق هست.
2. بنده Skype , Viber رو شخصا تست کردم و کار می کنه.
3. بله. البته نیاز به روت دارد.
4. خیر. آپدیت کردن نیازی به این کار ها ندارد و براحتی قابل انجام است.
5. بستگی به کیفیت هدفون داره. من که راضیم.
6. دقیقا. در حال حاظر اندروید 4.4.2 برای همه دستگاه های Nexus (بجز گوشی Nexus One) که حتی چندین سال پیش تولید شدن هم ارائه شده. در صورتی که حتی برترین گوشی های سایر برند ها هنوز در حال دریافت ورژن 4.3 هستن و گوشی هایی که یک سال یا حتی کمتر از تولید شون گذشته باشه تقریبا دیگه آپدیت نمیشن.
7. بله SSD هست ولی سرعتش قابل مقایسه با SSD های PC نیست.
8. به سختی. مگر تهران به صورت محدود.
9. دقیق متوجه نشدم.
اگه منظورتون اینه که تبلت رو به هارد وصل کنید و از روی اون اطلاعات رو بخونید بله میشه. هارد رو به PC وصل می کنید و از طریق وایرلس به صورت شبکه به هارد وصل میشید و از روش فایل می خونید.
اگه منظورتون اینه که از PC به اطلاعات تبلت دسترسی داشته باشید که اونم از طریق نرم افزار های مربوطه انجام شدنی هست. فقط فکر می کنم باید اول فایل رو دانلود و بعد اجرا کنید و احتمالا امکان اجرای مستقیم رو نداشته باشید. شخصا این مورد رو تست نکردم.
10. واقعا منظورتون اینه که صد ها نرم افزار و بازی رو همزمان نصب داشته باشید؟ باید به فکر فضای داخلی باشید و 8 گیگ کاملا برای اینکار کمه. ولی از نظر اجرای نرم افزار ها و بازی ها مشکلی ندارید. البته این نکته رو در نظر داشته باشید که بعضی از بازی ها و نرم افزار ها برای CPU یا GPU و یا حتی دستگاه خاصی نوشته میشن و اونها رو نمی تونید اجرا کنید. مثلا بازی Gravity روی این تبلت اجرا نمیشه یا مثلا نرم افزار S Note سامسونگ روی این تبلت نصب نمیشه. اینا نشون دهنده ضعف این تبلت نیست.

موفق باشید

IceLord
12-12-2013, 12:56
خوشبختانه قابلیت ارسال و دریافت SMS و همچنین Tethering برای ورژن 4.4.2 هم فعال شد.
بعد از روت کردن این فایل رو از ریکاوری نصب کنید:

KOT49H SMS WiFi Tether ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای برگشتن به حالت اول هم این فایل رو از ریکاوری نصب کنید:

KOT49H Revert to Stock ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

linkinpark20
13-12-2013, 08:25
دوستان با سلام بنده وقتی میخوام به 4.4.2 آپدیت کنم از طریق خود دستگاه حتما باید با چیز.پی ان وصل بشم اما تا نزدیک آخرش میرسه خطا میده و دوباره باید از اول آپدیت کرد دوستان کسی راهکاری سراغ داره که بدون روت کردن و از طریق آپدیت اتوماتیک گرفته باشه این آپدیت رو؟ممنون میشم

saeedss
17-12-2013, 12:39
آپدیت 4.4.2 رو گرفتم اما هنوز نصبش نکردم.الان 4.3 رو دارم
این مشکل پخش فیلمهای hd روی کیت کت چیه جریانش؟

دوستانی که آپدیت کردن همچین مشکلی دارن؟

اینم یکی از کامنتهای زیر این پست هست

من نکسوس ۷ (۲۰۱۲) دارم، به کیت کت که آپدیت شد اعصابمو خورد کرد خیلی مشکلات داره!
حتی یه بار خودم دوباره از اندروید دِوِلُپِرْز دانلود کردم ریختم دیدم نخیر جواب نمیده!
چندتا از مشکلات:
۱. همون پلی نشدن ویدیوهای فول اچ دی
۲. یه چیزی بهش اضافه شده مثه فایل منیجر که خیلی جاها دستِ آدمو میبنده و فضولی میکنه( مثلا تو AirDroid)
۳. وقتی یه برنامه یا ویجت رو از صفحه حذف میکنی کلمه (Remove) اون بالا میمونه، این مشکل موقع پاک کردن یا جابه جا کردن یه برنامه از اَپ دراور هم اتفاق میافته!
۴. برنامه سرچ گوگل تو کیت کیت با ایران لجه
۵. سفید شدن قسمت نوتیفیکیشن باعث دردسر شده، قبلا اگه سفید بود معنیش این بود که به مودم وصله ولی به اینترنت نه، الان برای چک کردن این موضوع حتما باید نوتیفیکیشن بار رو باز کنی!
به نظرم این از خباثت های عمدی گوگل باشه، دیگه به دستگاه های قدیمی تر توجه نمیکنه!

IceLord
17-12-2013, 13:44
آپدیت 4.4.2 رو گرفتم اما هنوز نصبش نکردم.الان 4.3 رو دارم
این مشکل پخش فیلمهای hd روی کیت کت چیه جریانش؟

دوستانی که آپدیت کردن همچین مشکلی دارن؟

من نکسوس ۷ (۲۰۱۲) دارم، به کیت کت که آپدیت شد اعصابمو خورد کرد خیلی مشکلات داره!
حتی یه بار خودم دوباره از اندروید دِوِلُپِرْز دانلود کردم ریختم دیدم نخیر جواب نمیده!
چندتا از مشکلات:
۱. همون پلی نشدن ویدیوهای فول اچ دی
۲. یه چیزی بهش اضافه شده مثه فایل منیجر که خیلی جاها دستِ آدمو میبنده و فضولی میکنه( مثلا تو AirDroid)
۳. وقتی یه برنامه یا ویجت رو از صفحه حذف میکنی کلمه (Remove) اون بالا میمونه، این مشکل موقع پاک کردن یا جابه جا کردن یه برنامه از اَپ دراور هم اتفاق میافته!
۴. برنامه سرچ گوگل تو کیت کیت با ایران لجه
۵. سفید شدن قسمت نوتیفیکیشن باعث دردسر شده، قبلا اگه سفید بود معنیش این بود که به مودم وصله ولی به اینترنت نه، الان برای چک کردن این موضوع حتما باید نوتیفیکیشن بار رو باز کنی!
به نظرم این از خباثت های عمدی گوگل باشه، دیگه به دستگاه های قدیمی تر توجه نمیکنه!

اینم یکی از کامنتهای زیر این پست هست

من همون روزی که اندروید 4.4.2 اومد آپدیت کردم. به نظر من که حتی باعث روونتر شدن کار با تبلت هم شده. روز ورژن 4.2 بعد یه مدت تبلت کند میشد ولی تو ورژن 4.4.2 از این مشکلات ندارم.

1. من ویدئوهای Full HD حدود 2 گیگی رو تست کردم و هیچ مشکی نداشتم. البته تا چند روز پیش نرم افزار MXPlayer با 4.4.2 کار نمی کرد که اونم حل شد.
2. فایل منیجری من ندیدم. با این حال می تونید نرم افزار فایل منیجر ذلخواه تون رو نصب کنید و از اون استفاده کنید. شاید این دوستمون به صورت دیفالت اون فایل منیجر رو انتخاب کرده.
3. بنده همچین مشکلی ندیدم.
4. متاسفانه بله. منم این مشکل رو داشتم ولی به راحتی قابل حله.
5. متوجه منظورش نشدم!

البته من حدس می زنم این دوستمون Google Experience Launcher یا به اختصار GEL رو نصب کرده باشه. خوب این نرم افزار در حال حاظر فقط برای Nexus 5 اومده و دوستان پورتش کردن روی بقیه Nexus ها که مسلما مشکلاتی خواهد داشت.

موفق باشید

hojat-zare
18-12-2013, 15:19
سلام
من به یه مشکل جدی خوردم!!

از وقتی دستگاه به اندروید 4.4 آپدیت کردم تبلتم بکل به ریخته

حالا هم که می خوام آپدیت کنم به 4.4.2 اررور میده و آپدیت نمیشه !!!

IceLord
18-12-2013, 15:54
سلام
من به یه مشکل جدی خوردم!!

از وقتی دستگاه به اندروید 4.4 آپدیت کردم تبلتم بکل به ریخته

حالا هم که می خوام آپدیت کنم به 4.4.2 اررور میده و آپدیت نمیشه !!!

سلام دوست عزیز

آیا تبلت رو روت کردید یا خیر؟
ایجاد تغییرات سیستمی جلوی نصب آپدیت های OTA رو می گیره ولی این اروری که می بینم مربوط به این مورد نیست.

شما می تونید آپدیت رو به صورت دستی هم نصب کنید.
کدوم نسخه تبلت رو دارید؟

hojat-zare
18-12-2013, 16:02
سلام دوست عزیز

آیا تبلت رو روت کردید یا خیر؟
ایجاد تغییرات سیستمی جلوی نصب آپدیت های OTA رو می گیره ولی این اروری که می بینم مربوط به این مورد نیست.

شما می تونید آپدیت رو به صورت دستی هم نصب کنید.
کدوم نسخه تبلت رو دارید؟

نه روت نیست

nexus 7 2012 ( wifi )

آپدیت رو دانلود کردم ، چطور دستی انجام بدم؟

IceLord
18-12-2013, 16:11
سلام دوست عزیز

بنده مسئولیت این کار رو چه از لحاظ نرم افزاری و چه از لحاظ سخت افزاری قبول نمی کنم و تمام مسئولیتش با خودتون هست.

این فایل درایور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fmanually-install-android-4-4-2-kitkat-update-nexus-4-nexus-5-nexus-7%2F&v=1&libId=d76a853a-fb25-49b4-9f65-4e1bf9dc05a9&out=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FUniversalAdbDriverSetup6.msi&ref=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e%20on%20the%20Nexus%204%2C%20Nexus%205%20and%20Ne xus%207&txt=USB%20drivers%20for%20Windows&jsonp=vglnk_jsonp_13872333211229) رو دانلود و نصب کنید.

این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fmanually-install-android-4-4-2-kitkat-update-nexus-4-nexus-5-nexus-7%2F&v=1&libId=d76a853a-fb25-49b4-9f65-4e1bf9dc05a9&out=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e%20on%20the%20Nexus%204%2C%20Nexus%205%20and%20Ne xus%207&txt=Windows&jsonp=vglnk_jsonp_138723339759411) رو هم دانلود کنید و تو یک پوشه اکسترکت کنید. فایل آپدیت رو هم تو این پوشه قرار بدید. اسم فایل آپدیت رو به یه چیز ساده مثل kk.zip تغییر بدید.

حالا تبلت رو خاموش کنید و با زدن همزمان دکمه Vol Down + Power روشنش کنید. توی منویی که میاد با دکمه های ولوم گزینه Recovery رو انتخاب کنید و دکمه پاور رو بزنید.

از منوی Recovery گزینه apply update from ADB رو انتخاب کنید. بعد تبلت رو به کامپیوتر وصل کنید.

توی پوشه ای که ایجاد کردید برید و روی فضای خالی پوشه Ctrl + Shift + Right Click رو بزنید و گزینه Open Command Window here رو بزنید.

این فرمان رو تایپ کنید و اینتر بزنید

adb sideload kk.zip

بعد از اتمام کار تبلت خودش ریستارت میشه.
دفعه اول راه افتادن تبلت زمان میبره پس صبر کنید.

موفق باشید

hojat-zare
18-12-2013, 16:18
با این کار برای گارانتی تبلت مشکلی که پیش نمیاد؟

IceLord
18-12-2013, 16:21
با این کار برای گارانتی تبلت مشکلی که پیش نمیاد؟

خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد.

hojat-zare
18-12-2013, 16:25
وقتی Recovery mode میزنم یه صفحه میاد میزنه No Command

apply update from ADB وجود نداره

IceLord
18-12-2013, 16:39

تو این قسمت Vol up + Power رو بزنید.

blogmax
20-12-2013, 08:47

ابتدا این فایلی رو که دانلود کردید اکسترکت کنید.حالا داخل آن یک پوشه به نام win32 است .محتویات win32 را _(تاکید می کنم محتویات داخل پوشه win32) را به یک پوشه دیگر انتقال دهید.حالا فایل آپدیت را نیز به این پوشه بیاورید البته با نام ساده.مثل kk.zip

دوست عزیز ابتدا تبلت را خاموش وحالا با زدن دکمه های ولوم + و پاور باز کنید.حالا ریکاوری را انتخا کنید تا به ریکاوری بره.

حالا 'گزینه Install zip را بزنید وبعد گزینه install from sideload را بزنید.

توی پوشه ای که ایجاد کردید برید و روی فضای خالی پوشه Ctrl + Shift + Right Click رو بزنید و گزینه Open Command Window here رو بزنید.

این فرمان رو تایپ کنید و اینتر بزنید

adb sideload kk.zip

بعد از اتمام کار تبلت خودش ریستارت میشه.
دفعه اول راه افتادن تبلت زمان میبره پس صبر کنید.

IceLord
22-12-2013, 12:32
به تمام دوستانی که تبلتشون رو روت کردن شدیدا نصب Xposed Framework رو توصیه می کنم.
با این نرم افزار می تونید ویژگی هایی که دلتون می خواد رو به رام خودتون اضافه کنید بدون اینکه نیاز باشه رامتون رو عوض کنید.
دوستانی که KitKat رو نصب کردن ماژول های Gravity Box KK و Immerse Me رو از دست ندن.

موفق باشید

saeedss
24-12-2013, 13:14
در اندروید 4.3 میشه بدون روت کردن sms ارسال کرد؟

IceLord
25-12-2013, 16:34
در اندروید 4.3 میشه بدون روت کردن sms ارسال کرد؟

بله براحتی با نصب برنامه gosms pro میتونید بدون روت کردن sms بگیربد و‌بفرستید

saeedss
26-12-2013, 17:54
برنامه Nexus Media Importer 6.4.1 رو نصب کردم و به وسیله کابل otg یک فلش به تبلت وصل کردم اما نمیدونم چرا چیزی نشون نمیده از محتویات فلش
کار خاصی باید انجام بدم؟
روت نیست تبلتم

یه ورژن پایین تر زدم درست شد

MOHAMMAD2010
29-12-2013, 16:03
اینجا کسی هست هم با این تبلت هم با گوشی نکسوس 4 کار کرده باشه ؟
به نظرتون نکسوس 4 یه خورده روون تر نیست ؟
به خاطر ورژن کرنلش هست ؟

IceLord
29-12-2013, 16:52
اینجا کسی هست هم با این تبلت هم با گوشی نکسوس 4 کار کرده باشه ؟
به نظرتون نکسوس 4 یه خورده روون تر نیست ؟
به خاطر ورژن کرنلش هست ؟

من یه ریویو تصویری از آنباکسینگ Nexus 7 که می دیدم طرف به این مورد اشاره کرد و حتی نشون هم داد که Nexus 4 روونتر از Nexus 7 هست. البته این مورد مربوط به فیرمویر های اولیه تبلت بود ولی شاید هنوزم این تفاوت وجود داشته باشه.

MOHAMMAD2010
29-12-2013, 17:04
من یه ریویو تصویری از آنباکسینگ Nexus 7 که می دیدم طرف به این مورد اشاره کرد و حتی نشون هم داد که Nexus 4 روونتر از Nexus 7 هست. البته این مورد مربوط به فیرمویر های اولیه تبلت بود ولی شاید هنوزم این تفاوت وجود داشته باشه.

الان آخرین ورژن کرنل فرانکو رو فلش زدم ( r76 ) خیلی روون تر شد ! به همه پیشنهاد میکنم این کرنل رو بریزین !

Amin_92998
30-12-2013, 20:56
سلام . دوستان یه سوال مهم . من از وقتی که اپدیت کردم به 4.4.2 دیگه لبتاپم نمیشناسه تبلتو. چه تیک یو اس بی دیباگ باشه چه نباشه . هیچ فرقی نمی کنه .
باید چه کنم؟ هیچی نمی تونم توش بریزم :(

ali nemesis
01-01-2014, 19:13
سلام . دوستان یه سوال مهم . من از وقتی که اپدیت کردم به 4.4.2 دیگه لبتاپم نمیشناسه تبلتو. چه تیک یو اس بی دیباگ باشه چه نباشه . هیچ فرقی نمی کنه .
باید چه کنم؟ هیچی نمی تونم توش بریزم :(

درایورش را دانلود کن از سایت ایسوس قابل دریافت هست پس از دانلود به کامپیوترت منتقلش کن سپس قفل تبلت را باز کن به کامپیوتر وصل کن به قسمت منیج برو در پورتابل دیوایسس روی لوگو تبلت راست کلیک کن بعد گزینه اپدیت را بزن در قسمت اول می خواد که انلاین اپدیت کنه درایور را که گزینه اخر یعنی not now را میزنی در کادر بعد مسیر پوشه فایل های درایور را می دی و نکست میزنی میبینی که اپدیت میشه و درست میشه اگه اینجوری حل نشد شاید لازم باشه ADB نصب کنی :confused:

saeedss
02-01-2014, 18:20
چه سیم کارتی باید روی این تبلت زد؟
چون من این قسمتی که سیم کارت رو باید در اون قرار داد و گذاشت داخل تبلت رو در آوردم اما اندازش از اندازه سیم کارت کوچیکتر بود و نمیشد سیم کارت ایرانسل رو گذاشت داخل دستگاه
چیکار باید بکنم؟

این قسمت رو میگم

hoseinra
02-01-2014, 18:29
چه سیم کارتی باید روی این تبلت زد؟
چون من این قسمتی که سیم کارت رو باید در اون قرار داد و گذاشت داخل تبلت رو در آوردم اما اندازش از اندازه سیم کارت کوچیکتر بود و نمیشد سیم کارت ایرانسل رو گذاشت داخل دستگاه
چیکار باید بکنم؟

این قسمت رو میگم

شما یا باید میکرو سیمکارت بگیرید یا ماله خودتون رو پانچ کنید و کوچیکش کنید

Send from my phone

saeedss
02-01-2014, 19:03
شما یا باید میکرو سیمکارت بگیرید یا ماله خودتون رو پانچ کنید و کوچیکش کنید

Send from my phone

یعنی خودم یه تیکه ازش ببرم؟
اونوقت خراب نمیشه سیم کارت؟

سیم کارت رایتل جواب میده رو این تبلت؟

IceLord
02-01-2014, 19:30
یعنی خودم یه تیکه ازش ببرم؟
اونوقت خراب نمیشه سیم کارت؟

سیم کارت رایتل جواب میده رو این تبلت؟

خودتون هم می تونید ببرید ولی توصبه نمیشه.
می توندی برید به موبایل فروشی ها و بگید که می خواین سیم کارتتون رو پانچ کنین.
خیلی راحت و سریع قابل انجامه.

بله سیم کارت رایتل به خوبی جواب میده. اگه هنوز سیم کارت رایتل رو سفارش ندادید می تونید از تو سایت درخواست سیم کارت میکرو بدید.

موفق باشید

mska
02-01-2014, 21:58
من اندروید ۴.۳دارم و روت شده چطور می تونم اپدیت کنم؟

IceLord
03-01-2014, 01:59
من اندروید ۴.۳دارم و روت شده چطور می تونم اپدیت کنم؟

اگه دانلود و نصب دوباره نرم افزار ها براتون مشکلی نداره توصیه می کنم از اطلاعات ضروری بکاپ بگیرید و با دانلود فیرمویر 4.4.2 این نسخه رو نصب کنید.

البته به نظر میاد میشه با Titanium Backup از نرم افزارها بکاپ گرفت و بعد از نصب فیرمویر جدید دوباره برگردوند ولی شخصا امتحان نکردم.

موفق باشید

morteza_q
05-01-2014, 14:01
سلام دوستان من تازه نکسوس ۷ ۲۰۱۲ گرفتم
ورژن اندرویدش ۴.۲.۱
میخواستم بپرسم به ۴.۳ اپدیتش کنم مشکلی پیش نمیاد؟
چون یه جا خوندم وقتی اپدیتش کنی چند جور مشکل پیدا میکنه مثل مشکل چند لمسی
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید مرسی

IceLord
05-01-2014, 14:34
سلام دوستان من تازه نکسوس ۷ ۲۰۱۲ گرفتم
ورژن اندرویدش ۴.۲.۱
میخواستم بپرسم به ۴.۳ اپدیتش کنم مشکلی پیش نمیاد؟
چون یه جا خوندم وقتی اپدیتش کنی چند جور مشکل پیدا میکنه مثل مشکل چند لمسی
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید مرسی

سلام دوست عزیز

مبارک باشه

با آپدیت کردن مشکلی پیش نمیاد. مستقیما به ۴.۴.۲ آپدیت کنید. ویژگی های زیادی به تبلتتون اضافه میشه ولی مهمترین چیزی که از دست می دین قابلیت ارسال sms هست، که اونم با روت کردن قابل حله فقط‌گارانتی رو باطل می کنه ولی هر لحظه بخوایید میتونید آنروت کنید و هیچ کسی هم‌ متوجه نخواهد شد.

موفق باشید

morteza_q
05-01-2014, 16:21
چطور میتونم مستقیم به ۴.۴.۲ اپدیت کنم؟
تو قسمت سیستم اپدیت زده ۴.۳
ممنون واسه جوابتون راستی تبلت من سیم نمیخوره

IceLord
05-01-2014, 16:42
چطور میتونم مستقیم به ۴.۴.۲ اپدیت کنم؟
تو قسمت سیستم اپدیت زده ۴.۳
ممنون واسه جوابتون راستی تبلت من سیم نمیخوره

راه آسون اینه که از طریق خود تبلت و قسمت system update انجام بدید که میگید ۴.۳ رو زده. یه بار دیگه چک کنید ببینید چی میگه.
پست ۵۰۳ رو هم انجام بدید

راه دوم اینه که فایل آپدیت رو دانلود کنید و با کامپیوتر آپدیت جدید رو نصب کنید.
لینک دانلود فیرمویر ۴.۴.۲ برای نسخه WiFi
MD5: c9d96bbcc0d1edf50011bb4f0d23d36d
از نرم افزر Nexus Root Tolkit برای آپدیت استفاده کنید.

اگه اینترنت درست و حسابی ندارید روش دوم بهتره.

mska
16-01-2014, 20:27
جدیدا تبلت را می چرخونم rotate که میشه گوشه بالا زیر ساعت یه هاله نارجی میاد
مشکل به نظر شما چیه؟

ali nemesis
17-01-2014, 21:14
یه عکس بزار شاید قسمتی از والپیپر هست :rolleyes:

mska
19-01-2014, 21:29
مال عکس نیست،تو برنامه های مختلف میاد

saeedss
21-01-2014, 13:54
سلام
میخام تبلت خودم رو بفروشم
چطور باید ایمیل خودم رو از جاهای مختلف تبلت پاک کنم؟
یعنی چطور بدون ریست کردن دستگاه ردپاهای خودم رو پاک کنم؟

IceLord
21-01-2014, 21:34
سلام
میخام تبلت خودم رو بفروشم
چطور باید ایمیل خودم رو از جاهای مختلف تبلت پاک کنم؟
یعنی چطور بدون ریست کردن دستگاه ردپاهای خودم رو پاک کنم؟

بجز اکانت اصلی گوگل که دادید بقیه رو راحت می تونید پاک کنید.

برای اکانت اصلی هم این روش هار و امتحان کنید:

بدون روت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با روت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من خودم این روش ها رو تست نکردم و از صحت کارکردشون مطمئن نیستم.

mska
25-01-2014, 16:49
سلام
من دستگاه را روت کردم
چطور می توان دستگاه را به حالت اولیه برگردون؟

IceLord
25-01-2014, 20:54
سلام
من دستگاه را روت کردم
چطور می توان دستگاه را به حالت اولیه برگردون؟

با استفاده از گزینه Flash Stock + Unroot در نرم افزار Nexus Root Toolkit می تونید این کار رو انجام بدید.

mska
26-01-2014, 07:06
با استفاده از گزینه Flash Stock + Unroot در نرم افزار Nexus Root Toolkit می تونید این کار رو انجام بدید.

ممنون من این کار را انجام دادم و آپدیت شد

ولی الان که روشن می کنم باز هم علامت قفل باز شده هست

IceLord
27-01-2014, 03:27
ممنون من این کار را انجام دادم و آپدیت شد

ولی الان که روشن می کنم باز هم علامت قفل باز شده هست

اون عکس مربوط به آنلاک کردن بوت لودر هست.
برای برگردوندنش از گزینه OEM Lock همون نرم افزار استفاده کنید.
(فقط حواستون باشه که بعدا اگه خواستید بوت لودر رو دوباره باز کنید باید تمامی اطلاعاتتون رو از رو تبلت پاک کنید!)

javadlf
11-02-2014, 15:21
الان یکسالی میشه تبلت رو دارم. اوایل 9 تا 12 ساعت میتونستم باهاش کار کنم ( اینترنت و کتاب خوندن) ولی الان 6 ساعت بیشتر باتری جواب نمیده. برای شما هم همینطوره؟ یا من خیلی ازش کار میکشم؟

MOHAMMAD2010
12-02-2014, 20:32
الان یکسالی میشه تبلت رو دارم. اوایل 9 تا 12 ساعت میتونستم باهاش کار کنم ( اینترنت و کتاب خوندن) ولی الان 6 ساعت بیشتر باتری جواب نمیده. برای شما هم همینطوره؟ یا من خیلی ازش کار میکشم؟

9 تا 12 ساعت باهاش تو اینترنت بودی !!!؟
نه داداش اگه وب گردی کنی باهاش ، باتریش بیشتر از همون 6 ساعت جواب نمیده ، طبیعی هست

javadlf
13-02-2014, 20:12
9 تا 12 ساعت باهاش تو اینترنت بودی !!!؟
نه داداش اگه وب گردی کنی باهاش ، باتریش بیشتر از همون 6 ساعت جواب نمیده ، طبیعی هست

یادمه یکبار که فقط باهش کتاب خوندم 13 ساعت جواب داد. دیگه در بدترین حالت که بازی و فیلم و اینترنت بود کمتر از 7 ساعت نمی شد.

الان با کتاب خوندن تنها هم 7 ساعت نمیشه.

درضمن rom من استوک هست و kernel هم M-Kernel بود و هست.

shiraz_2010
14-02-2014, 02:22
دوستان لطفا راهنمایی کنید

تبلت من سیمکارت ایرانسل که میندازم روش به هیچ عنوان نمی تونه از اینترنت استفاده کنه!!در صورتی که علامت E بالای صفحه مشخص هست و همین سیمکارت روی گوشیم راحت اینترنتش قابل استفاده هست!!
......................
در ضمن من هم می خوام روت کنم هم آپدیت کنم!!اول باید روت بشه دیگه!!؟بعد که روت شد میشه مستقیما از طریق تبلت آپدیت کرد!!؟

در کل اگه نحوه روت کردن رو لطف کنید آدرس بدین ممنون میشم!!

IceLord
14-02-2014, 03:08
یادمه یکبار که فقط باهش کتاب خوندم 13 ساعت جواب داد. دیگه در بدترین حالت که بازی و فیلم و اینترنت بود کمتر از 7 ساعت نمی شد.

الان با کتاب خوندن تنها هم 7 ساعت نمیشه.

درضمن rom من استوک هست و kernel هم M-Kernel بود و هست.

طبق تجربه من مهمترین مواردی که روی عمر باتری تاثیر دارن نور صفحه و استفاده از 3G هست.
با این حال من خودم سه تا فیلم پشت سر هم دیدم تا اینکه باتری تقریبا خالی شد. (نور زیاد صفحه و ولوم بالا)
اگه نور صفحه رو کم کردین و Airplane Mode رو فعال کردین به نظر 7 ساعت کتابخونی کم میاد.

با این حال یک بار شارژ تبلت رو کامل خالی کنید و بعد بزنید به شارژ تا کامل شارژ بشه (این وسط از تبلت استفاده نکنید).
شاید تاثیر داشته باشه.

دوستان لطفا راهنمایی کنید

تبلت من سیمکارت ایرانسل که میندازم روش به هیچ عنوان نمی تونه از اینترنت استفاده کنه!!در صورتی که علامت E بالای صفحه مشخص هست و همین سیمکارت روی گوشیم راحت اینترنتش قابل استفاده هست!!
......................
در ضمن من هم می خوام روت کنم هم آپدیت کنم!!اول باید روت بشه دیگه!!؟بعد که روت شد میشه مستقیما از طریق تبلت آپدیت کرد!!؟

در کل اگه نحوه روت کردن رو لطف کنید آدرس بدین ممنون میشم!!

سلام دوست عزیز

از اونجایی که میگید علامت E بالای آنتن میاد پس نباید مشکلی باشه. سایت لود نمیشه یا ارور دیگه ای میگیرید؟

اول باید آپدیت کنید و بعد روت کنید.

آموزش روت کردن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط بجای لینک اول پست از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.

+++++

دوستانی که رایتل استفاده می کنن مشکل باتری ندارن؟
من همزمان 3g رو فعال می کنم و مستقیما با آداپتور میزنم به شارژ بازم باتری کم میشه! تقریبا هر 5 دقیقه یک درصد!
یعنی زور برق شهر به مصرف باتری 3g نمیرسه!!!

shiraz_2010
14-02-2014, 04:04
سلام دوست عزیز

از اونجایی که میگید علامت E بالای آنتن میاد پس نباید مشکلی باشه. سایت لود نمیشه یا ارور دیگه ای میگیرید؟

اول باید آپدیت کنید و بعد روت کنید.

بله هیچ سایتی لود نمیشه.....

.........................

من الان آنلاک کردم.....مرحله بعدی چیه!!؟روت کنم بعدش آپدیت کنم!!؟

من آنلاین نمی تونم از طریق تبلت آپدیت کنم...راه دیگه ای برای آپدیت کردن هستش!!؟

IceLord
14-02-2014, 13:18
بله هیچ سایتی لود نمیشه.....

.........................

من الان آنلاک کردم.....مرحله بعدی چیه!!؟روت کنم بعدش آپدیت کنم!!؟

من آنلاین نمی تونم از طریق تبلت آپدیت کنم...راه دیگه ای برای آپدیت کردن هستش!!؟

اگر روت کنید قابلیت آپدیت رو از دست میدید! پس روت رو بذارین برای آخرین مرحله.

می تونید فایل آپدیت رو دستی دانلود کنید و به صورت آفلاین نصبش کنید.
این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو مطالعه کنید.

برای راهنمایی بیشتر بفرمایید که کدوم مدل و چه نسخه ای رو دارید؟
حتما Build Number رو ذکر کنید.

موفق باشید

shiraz_2010
14-02-2014, 13:39
اگر روت کنید قابلیت آپدیت رو از دست میدید!

خوب اگه بعدا آپدیت جدیدتری بیاد چی!!؟

برای راهنمایی بیشتر بفرمایید که کدوم مدل و چه نسخه ای رو دارید؟
حتما Build Number رو ذکر کنید.

موفق باشید

مدل 2013......32 گیگی....وای فای+4 جی

JLS361

IceLord
14-02-2014, 17:53
خوب اگه بعدا آپدیت جدیدتری بیاد چی!!؟

مدل 2013......32 گیگی....وای فای+4 جی

JLS361

در کل اگر تبلت رو روت کنید دیگه نمی تونید از قابلیت آپدیت OTA استفاده کنید. یعنی بعد از آپدیت تبلت بالا نمیاد.
به همین خاطر باید فیرمویر جدید رو کامل بگیرید و از اول نصبش کنید که باعث میشه نرم افزار هاتون بپره و مجبورید اونا روهم دوباره نصب کنید و بعدش مجدد روت کنید.

ولی نگران نباشید چون در کل هیچ مشکل دائمی برای تبلت پیش نمیاد و همه چیز از طریق نرم افزاری قابل حل هست (من خودم اشتباها وسط فیرمویر ریختن کابلو قطع کردم! مشکل خاصی پیش نیومد!)

این نسخه کامل فیرمویر هست: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
KOT49H Full Firmware
اینم فایل آپدیت از JLS361 به KOT49H
KOT49H from JLS36I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از همون نرم افزار Nexus Root Toolkit برای آپدیت استفاده کنید.
اگه نسخه کامل رو نصب کنید نرم افزارهاتون پاک میشه.

موفق باشید

shiraz_2010
14-02-2014, 19:20
در کل اگر تبلت رو روت کنید دیگه نمی تونید از قابلیت آپدیت OTA استفاده کنید. یعنی بعد از آپدیت تبلت بالا نمیاد.
به همین خاطر باید فیرمویر جدید رو کامل بگیرید و از اول نصبش کنید که باعث میشه نرم افزار هاتون بپره و مجبورید اونا روهم دوباره نصب کنید و بعدش مجدد روت کنید.

ولی نگران نباشید چون در کل هیچ مشکل دائمی برای تبلت پیش نمیاد و همه چیز از طریق نرم افزاری قابل حل هست (من خودم اشتباها وسط فیرمویر ریختن کابلو قطع کردم! مشکل خاصی پیش نیومد!)

این نسخه کامل فیرمویر هست:
KOT49H Full Firmware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم فایل آپدیت از JLS361 به KOT49H
KOT49H from JLS36I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از همون نرم افزار Nexus Root Toolkit برای آپدیت استفاده کنید.
اگه نسخه کامل رو نصب کنید نرم افزارهاتون پاک میشه.

موفق باشید

نسخه کامل رو دانلود کردم اما این پیغام میاد:

You_You
14-02-2014, 23:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p-content%2Ffancygallery%2F1%2F1%2Fnexs_main_163.jpg&w=515&h=447&zc=1&q=100

دانلود کنید:

بنده هیچ مسئولیتی راجع به این روش به عهده نمی گیرم و همه چیز به اختیار خودتون هست.

3. تبلت رو از طریق کابل USB خودش به پورت های USB 2.0 پشت کیس متصل کنید.
4. نرم افزار Nexus Root Toolkit رو اجرا کنید.
5. دکمه Change رو زده و از منوی اول نوع تبلتتون رو مشخص کنید (به Wifi و یا 3G بودن تبلت حتما دقت کنید)
6. از منوی پایین ورژن اندروید روی دستگاه رو انتخاب کنید و Apply رو بزنید.
7. نرم افزار شروع به دانلود فایل های مورد نیاز میکنه. صبر کنید تا تموم بشه. (احتمالا برای دانلود به ...شکن نیاز هست)
8. روی دکمه Unlock کلیک کنید. (آنلاک کردن کل اطلاعات تبلت رو پاک میکنه. قبلش حتما از اطلاعات ضروری بکاپ بگیرید)
9. مطابق با توضیحات برنامه پیش برید تا تبلتتون آنلاک بشه.
10. پس از اتمام کار دوباره مراحل 1 و 2 رو انجام بدید.
11. تیک گزینه Custom Recovery رو بزنید و روی Root کلیک کنید.
12. مطابق با توضیحات برنامه پیش برید تا تبلتتون روت بشه.
13. از منوی Setting -> Security گزینه Unknown Resources رو فعال کنید.
14. با استفاده از wifi به اینترنت وصل بشید و نرم افزار wifix manager رو نصب کنید.
15. تبلت رو ریسیت کنید و سیم کارت رو داخل دستگاه قرار بدید.

++ همیشه قبل از ریسیت کردن تبلت وایرلس رو خاموش کنید وگرنه همین مشکل دوباره پیش میاد که به راحتی با خاموش کردن وایرلس و ریسیت دستگاه درست میشه.

آموزش کامل ویدئویی:

اگه جایی رو جا انداختم دوستان توضیح بدن.

فایل برنامه ایراد داره . لینک دانلود پاک شده !؟

IceLord
15-02-2014, 01:34
نسخه کامل رو دانلود کردم اما این پیغام میاد:

خوب نصببش تموم میشه یا نه؟ چه اروری میده؟
من خودم Nexus 7 2013 ندارم که تست کنم.

فایل برنامه ایراد داره . لینک دانلود پاک شده !؟

چند پست بالاتر هم گفتم:

فقط بجای لینک اول پست از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنید.

saeedss
17-02-2014, 18:56
یه سیم کارت رایتل زدم رو تبلت و حالا میخوام شارژش کنم اما دستگاه که شماره گیر نداره
چیکار باید بکنم؟

IceLord
17-02-2014, 21:28
یه سیم کارت رایتل زدم رو تبلت و حالا میخوام شارژش کنم اما دستگاه که شماره گیر نداره
چیکار باید بکنم؟

بهترین راه اینه که اینترنتی شارژ کنید
یا اینکه سیم کارت رو توی گوشی دیگه ای بزارید و شارژش کنید و دوباره برگردونین به تبلت.

hossein-gh
20-02-2014, 00:33
دوستان این نقدهایی را که دی جی کالا از نکسوس 7 کرده چقدر به واقعیت شباهت داره؟یعنی آیا دوستان این مطالب رو تایید میکنن؟

-گرم شدن بدنه هنگام استفاده‌ی ممتد
-کیفیت ضعیف دوربین‌ها
-بدنه تمام پلاستیکی و مستعد جذب اثر انگشت

IceLord
20-02-2014, 04:58
دوستان این نقدهایی را که دی جی کالا از نکسوس 7 کرده چقدر به واقعیت شباهت داره؟یعنی آیا دوستان این مطالب رو تایید میکنن؟

-گرم شدن بدنه هنگام استفاده‌ی ممتد
-کیفیت ضعیف دوربین‌ها
-بدنه تمام پلاستیکی و مستعد جذب اثر انگشت

هر سه مورد حقیقت داره
ولی اگه از کاور استفاده کنید متوجه مشکل ۱ و ۳ نخواهید شد.

در حل هیچ وسیله بدون عیبی نداریم.

ali nemesis
07-03-2014, 06:58
خبری از نسخه 5 اندروید نیست :n13:

mo_sa
07-03-2014, 08:18
هنوز باید منتظر باشیم...

IceLord
08-03-2014, 23:03
خبری از نسخه 5 اندروید نیست :n13:

یک شایعه ای بود که اندروید ۵ همراه با نکسوز ۶ در جولای معرفی میشه...

امروز هم خوندم که اندروید جدید ورژن ۴.۵ خواهد بود که همراه با نکسوز ۱۰ و یا نکسوز ۸ در فصل سوم ۲۰۱۴ ارائه میشه...

aminjpo
20-03-2014, 14:39
دوستام من با روشنای حدود !10% حداكثر 6 ساعت اسكرین ان داریم البته با اینترنت شما چطور

lovely_killer
17-04-2014, 19:44
سلام

دوستان من تبلتم رو چند ساعت پیش خاموش کردم .الان دیگه روشن نمیشه.100% هم شارژ داشت. چرا اینطوری شده؟ :n27:

حدود 9 ماهه دارمش. ولی گارانتیش تموم شده. آکبند هم خریدم. چکار کنم؟

mehdi_ag
17-04-2014, 22:34
این مشکلات روشن نشدن برای منم پیش اومده یه بار. گذاشتمش کنار و دست کاریش نکردم بعد چند ساعت خود بخود درست شد و روشن شد

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

hojat-zare
18-04-2014, 14:57
سلام

دوستان من تبلتم رو چند ساعت پیش خاموش کردم .الان دیگه روشن نمیشه.100% هم شارژ داشت. چرا اینطوری شده؟ :n27:

حدود 9 ماهه دارمش. ولی گارانتیش تموم شده. آکبند هم خریدم. چکار کنم؟

سلام

برای منم پیش میاد اما دکمه پاور نگه داشته باشین

روشن میشه

lovely_killer
18-04-2014, 23:05
سلام

برای منم پیش میاد اما دکمه پاور نگه داشته باشین

روشن میشه

بله ممنون . تو دفترچه ی تبلتم خوندم اگه 10 ثانیه پاور رو نگه دارین تبلت ریست میشه و روشن میشه.

نگه داشتم روشن شد :n02:

MOHAMMAD2010
19-04-2014, 13:33
به نظرتون ورژن بعدی اندروید برای نکسوس 7 2012 میاد ؟

hesamkaveh
19-04-2014, 15:02
به نظرتون ورژن بعدی اندروید برای نکسوس 7 2012 میاد ؟

به نظرم آخرین ورژنی باشه که براش می یاد...

MOHAMMAD2010
26-04-2014, 17:24
من یه نکسوس 7 2012 داشتم بنا به دلایلی فروختمش ! وقتی باتریش خالی بود حدود 5 ساعت طول میکشید که شارژ بشه !
حالا چند روز پیش باز یکی دیگه مثل همون خریدم این حدود 3 ساعث طول میکشه که باترش کامل شارژ بشه !
جالا میخوام ببینم این مشکل داره یا اون ؟ و واسه شما چقدر طول میکشه شارژ بشه ؟

Rhodes
26-04-2014, 18:44
من یه نکسوس 7 2012 داشتم بنا به دلایلی فروختمش ! وقتی باتریش خالی بود حدود 5 ساعت طول میکشید که شارژ بشه !
حالا چند روز پیش باز یکی دیگه مثل همون خریدم این حدود 3 ساعث طول میکشه که باترش کامل شارژ بشه !
جالا میخوام ببینم این مشکل داره یا اون ؟ و واسه شما چقدر طول میکشه شارژ بشه ؟

بستگي به رام هم داره.من روي رام اصلي يه زماني بود روي كاستوم يه زمان ديگه كلا نميشه قطعي گفت.

Sent from my iPad using Tapatalk

MOHAMMAD2010
26-04-2014, 18:58
بستگي به رام هم داره.من روي رام اصلي يه زماني بود روي كاستوم يه زمان ديگه كلا نميشه قطعي گفت.

Sent from my iPad using Tapatalk

بالاخره یه حدودی میشه مشخص کرد !؟ حالا شما روی همون رام رسمی حساب کن ! 3 ساعت کجا 5 ساعت کجا !

IceLord
26-04-2014, 20:16
بالاخره یه حدودی میشه مشخص کرد !؟ حالا شما روی همون رام رسمی حساب کن ! 3 ساعت کجا 5 ساعت کجا !

کابل شارژر اصلی تبلت من هم مشکل داشت رفتم یک کابل متفرقه گرفتم. با اون حدود 3 تا 5 ساعت طول می کشید تا شارژ بشه. با یک کابل اصلی تست کردم همون حدود 2 ساعت شارژ میشه.
اگه کابل یا شارژرتون رو عوض کردید از شارژر و کابل اصلی و یا با کیفیت استفاده کنید و ببینید چی میشه.
سعی کنید از کابل های کوتاه استفاده کنید (ترجیحا زیر یک متر).
(این موارد رو بصورت تجربی در آرودم و مبنای علمی دقیقی پشتش نیست!)

در غیر این صورت احتمالا باتری تبلت دچار مشکل شده.
فکر کنم شما بودید که می گفتید زمان شارژ دهی تبلت کم شده؟

Maziar_69
26-04-2014, 23:48
سلام دوستان.
این تبلت الان نوش گیر میاد؟
قیمتش چند هست؟

IceLord
27-04-2014, 00:51
سلام دوستان.
این تبلت الان نوش گیر میاد؟
قیمتش چند هست؟

سلام

مدل 2012 که دیگه فکر نکنم پیدا بشه.
مدل 2013 رو می تونید با همون قیمت پیدا کنید که امکانات بیشتری داره.
قیمت رو باید از بازار بگیرید.

MOHAMMAD2010
27-04-2014, 15:45
کابل شارژر اصلی تبلت من هم مشکل داشت رفتم یک کابل متفرقه گرفتم. با اون حدود 3 تا 5 ساعت طول می کشید تا شارژ بشه. با یک کابل اصلی تست کردم همون حدود 2 ساعت شارژ میشه.
اگه کابل یا شارژرتون رو عوض کردید از شارژر و کابل اصلی و یا با کیفیت استفاده کنید و ببینید چی میشه.
سعی کنید از کابل های کوتاه استفاده کنید (ترجیحا زیر یک متر).
(این موارد رو بصورت تجربی در آرودم و مبنای علمی دقیقی پشتش نیست!)

در غیر این صورت احتمالا باتری تبلت دچار مشکل شده.
فکر کنم شما بودید که می گفتید زمان شارژ دهی تبلت کم شده؟

شما فکر کنم اصلا پست منو درست نخوندین !
نه من نبودم که میگفتم مشکل داره
همونطور که گفتم الان باتری حدود 3 ساعت طول میکشه شارژ بشه قبلا یه تبلت مثل همین داشتم حدود 5 ساعت طول میکشید !
الان تو نت سرچ کردم زمان شارژ این تبلت حدود 3 ساعت هست پس مشکل از باتری اون تبلت قدیمی بوده ! ( من فقط میخواسم همینو بدونم )

lofboys
06-05-2014, 12:19
از وقتی (پارسال) تبلت بردم نمایندگی و مشکل وای فایش حل کرد بعد یه مدت سیم کارت ایرانسل عشقی میخونه ! یعنی یه مدت اصلا نمیخونه یه مدت می بینی میخونه و آنتن هست . :n13:

این مشکل رو کسی داشته ؟

IceLord
06-05-2014, 23:18
از وقتی (پارسال) تبلت بردم نمایندگی و مشکل وای فایش حل کرد بعد یه مدت سیم کارت ایرانسل عشقی میخونه ! یعنی یه مدت اصلا نمیخونه یه مدت می بینی میخونه و آنتن هست . :n13:

این مشکل رو کسی داشته ؟

من با رایتل این مشکل رو داشتم.
سیم کارت رو تبلت نمی خوند ولی بقیه گوشی ها می خوندن.
با تعویض سیم کارت مشکل حل شد

lofboys
07-05-2014, 10:08
من با رایتل این مشکل رو داشتم.
سیم کارت رو تبلت نمی خوند ولی بقیه گوشی ها می خوندن.
با تعویض سیم کارت مشکل حل شد

مرسی از پاسختون ، یعنی اشکال از سیم کارت بود یا خوده رایتل ؟

IceLord
07-05-2014, 13:33
مرسی از پاسختون ، یعنی اشکال از سیم کارت بود یا خوده رایتل ؟

دقیق نمیدونم ولی فک کنم مشکل از سیم کارت و نحوه پانچ کردنش بوده.
آخه تو گوشی های دیگه می خوند و روی تبلت نمی خوند.

IceLord
03-06-2014, 03:43
اندروید 4.4.3 رسما منتشر شد

Factory Image

نسخه WIFI
Google ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | ExpressLeech ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
MD5: 544edcc5547ba622a8bf13c428e06508

نسخه 3G
Google ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | ExpressLeech ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
MD5: 250d90821417d80e1989dcf61ee14832

OTA Update
KTU84L from KOT49H

نسخه WIFI
Google ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| ExpressLeech ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه 3G
Google ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2Fota%2Fgoogle_nakasig%2F21863855a5d1e8960003 f841347313feab3c665b.signed-nakasig-KTU84L-from-KOT49H.21863855.zip&ref=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0-%20xda-developers&txt=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .H.21863855.zip) | ExpressLeech ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aminjpo
13-06-2014, 22:36
دوستان من kot49h هستم الان ۴\۴\۲ هستم هنوز ota نیمده به نظرتون کی میاد؟
منظورم ۲۰۱۲ هست

IceLord
14-06-2014, 23:21
دوستان من kot49h هستم الان ۴\۴\۲ هستم هنوز ota نیمده به نظرتون کی میاد؟
منظورم ۲۰۱۲ هست

برای مدل 3G اومده ولی برای مدل WIFI هنوز خیر.
احتمالا دیگه باید سر و کله اش پیدا بشه!

یک روشی هست که بتونید با استفاده از همین Factory Image بدون از دست دادن اطلاعات آپگرید گنید ولی بهتره برای OTA صبر کنید.

ali nemesis
18-06-2014, 08:40
بالاخره ورژن ۴.۴.۳ هم برای نسخه وای فای ۲۰۱۲ هم امروز صبح منتشر شد:n01:

IceLord
19-06-2014, 13:49
پست 737 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپدیت شد و تمامی نسخه های 4.4.3 قرار گرفت.

IceLord
20-06-2014, 16:07
اندروید 4.4.4 رسما منتشر شد

Factory Image

نسخه WIFI
Google ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| ExpressLeech ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
MD5: 176a1561f322e86216b7edaaa4b2c6bf

نسخه 3G
MD5: 74cdf961f077da9d9a5e11f208e941c1

OTA Update
KTU84P from KOT49L

نسخه WIFI

نسخه 3G

IceLord
25-06-2014, 18:52
پست 742 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپدیت شد و تمامی نسخه های 4.4.4 قرار گرفت.
احتمالا این آخرین آپدیت این تبلت خواهد بود.

امروز هم Google I/O 2014 شروع میشه و خبر هایی از نسخه جدید اندروید احتمالا اعلام بشه.
باید ببینیم که تبلت Nexus 7 2012 هنوز هم ساپورت نرم افزاری میشه و یا اینکه دیگه از رده خارج شده.

NaughtyCat
25-06-2014, 18:59
پست 742 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپدیت شد و تمامی نسخه های 4.4.4 قرار گرفت.
احتمالا این آخرین آپدیت این تبلت خواهد بود.

امروز هم Google I/O 2014 شروع میشه و خبر هایی از نسخه جدید اندروید احتمالا اعلام بشه.
باید ببینیم که تبلت Nexus 7 2012 هنوز هم ساپورت نرم افزاری میشه و یا اینکه دیگه از رده خارج شده.

منم فکر میکنم آخرین آپدیت مدل 2012 باشه. دست گوگل درد نکنه تو این مدت خیلی حال داد.

نگران هم نباشید همگی کوچ میکنیم سمت Cyanogenmod عزیز! :D

IceLord
25-06-2014, 19:19
منم فکر میکنم آخرین آپدیت مدل 2012 باشه. دست گوگل درد نکنه تو این مدت خیلی حال داد.

نگران هم نباشید همگی کوچ میکنیم سمت Cyanogenmod عزیز! :D
خوبی سری Nexus همینه که هیچوقت آپدیت هاش تموم نمیشن.
حالا یا رسمی یا غیر رسمی!

MOHAMMAD2010
28-06-2014, 22:51
به نظر شما نسخه بعدی اندروید ( L ) برای این تبلت میاد ؟ ( اگه براش نیاد پس برای نکسوس 4 هم نمیاد چون این دو تا هم نسل هستن )

IceLord
29-06-2014, 00:10
به نظر شما نسخه بعدی اندروید ( L ) برای این تبلت میاد ؟ ( اگه براش نیاد پس برای نکسوس 4 هم نمیاد چون این دو تا هم نسل هستن )

هنوز تا ارائه نسخه بعدی اندروید زمان زیادی مونده و به نظر خود من دیگه آپدیت رسمی نخواهد اومد.

البته این دو مورد رو هم در نظر بگیرید:

گوگل با Android One گوشی های ضعیف رو هدف گرفته و می خواد تجربه اندرویدی روی گوشی های متوسط تا ضعیف هم دلچسب باشه. به همین خاطر احتمالا روی بهینه سازی شدیدا داره کار می کنه و احتمالا نسخه های بعدی اندروید با سخت افزار های ضعیف هم بخوبی کار کنن. این مورد باعث میشه به آپدیت شدن Nexus 7 2012 امیدوار بشیم.
توی کنفرانس گوگل تقریبا اعلام کرد که به روز بودن نسخه خود اندروید خیلی مهم نیست (چیزی که اپل همیشه می زد تو سر گوگل) و اون چیزی که مهمه Google Play Services هست که همیشه و هر 6 هفته براش آپدیت میاد و بر روی همه سخت افزار ها فارغ از ورژن اندرویدشون نصب میشه. این مورد نشون میده که خود نسخه اندروید برای گوگل خیلی مهم نیست.

با این حال هیچ راهی بجز صبر کردن نیست.
در هر صورت اگر آپدیت رسمی براش نیاد دوستانی که توی XDA رام می سازند دست کمی از خود گوگل ندارند!
در نتیجه به هیچ وجه نگزان آپدیت نباشید. مطمئنا میاد حالا یا رسمی یا غیر رسمی.
:n06:

NaughtyCat
29-06-2014, 13:53
هنوز تا ارائه نسخه بعدی اندروید زمان زیادی مونده و به نظر خود من دیگه آپدیت رسمی نخواهد اومد.

یه خبر نسبتا بد! :دی

این Android L Developer Preview که گوگل چند روز پیش داد بیرون خودش رسما گفت برای Nexus 5 و Nexus 7. نگفتن هر دوتاشون یا نه ولی این عکس رو گذاشته:

خبری هم از Nexus 4 نیست پس دیگه 100% میشه گفت 4.4.4 آخرین آپدیت گوگل برای مدل 2012 بود.

اینم از منبع دیگه:

How to flash the Android L developer preview on your Nexus 5 or Nexus 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The Nexus 7 image only works on the WiFi N7 released last year (Razor). The 2012 Nexus 7 and the newer LTE variant are not supported by this image.

-----------------------

توی کنفرانس گوگل تقریبا اعلام کرد که به روز بودن نسخه خود اندروید خیلی مهم نیست (چیزی که اپل همیشه می زد تو سر گوگل) و اون چیزی که مهمه Google Play Services هست که همیشه و هر 6 هفته براش آپدیت میاد و بر روی همه سخت افزار ها فارغ از ورژن اندرویدشون نصب میشه. این مورد نشون میده که خود نسخه اندروید برای گوگل خیلی مهم نیست.

دقیقا. بهترین کار رو کرده گوگل با این Google Play Services. خیلی از برنامه های خودشم که جدا گذاشته رو Play store تا همه بتونن مثلا جدیدترین ورژن Keyboard و Google Now و ... رو داشته باشن بدون نیاز به اینکه منتظر آپدیت جدید مخصوص گوشی شون بمونن.

من البته خودم دوست دارم آخرین ورژن رو داشته باشم ولی برای خیلی گوشی ها و تبلت هایی که دیگه این امکان رو ندارن (مثل الان Nexus 7 :n02:) داشتن جدیدترین ورژن Android دیگه به اون صورت اهمیت نداره.

lofboys
30-06-2014, 17:07
این آپدیت های جدید مشکل سیم کارت و وای فای توش حل نشدن ؟ من از وقتی خریدم نتونستم از نت سیم کارت استفاده کنم ! یعنی من الان رست فکتوری کنم همون آش و همون کاسه هست ؟ :n13:

ایرانسل رو هم نمیخونه تبلت !

IceLord
30-06-2014, 20:47
این آپدیت های جدید مشکل سیم کارت و وای فای توش حل نشدن ؟ من از وقتی خریدم نتونستم از نت سیم کارت استفاده کنم ! یعنی من الان رست فکتوری کنم همون آش و همون کاسه هست ؟ :n13:

ایرانسل رو هم نمیخونه تبلت !

خیلی وقته که این مشکل حل شده!
من خودم خیلی وقته از اینترنت رایتل و ایرانسل دارم استفاده می کنم.

رو کدوم ورژن هستید؟ آپدیت کنید مطمئنا حل میشه.

اگه همون ورژن های قدیمی رو دارید با ریسیت فکتوری مشکل حل نمیشه و حتما باید آپدیت کنید.

اون مشکل نخوندن سیم کارت رو من هم داشتم. فکر می کنم از درست پانچ نشدن سیم کارت باشه. با تعویض سیم کارت درست میشه.