PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک فوری

mrebreim
28-06-2012, 04:35
درخواست کمک فوری
سلام دوستان
جسارتا کسی از دوستان تجربه دوره های آموزشی تعمیرات تخصصی سخت افزار نظیر :
لب تاب ، گرافیک ، پاور ، مانیتور و ....... داره ؟
می خوام بدونم سطح آموزش و کیفیت کارگاه های عملی چه جوریه؟ من به سختی دارم از شهرستان میام تهران ( ظرف هفته آینده ) و کلی سایت ها و دوره ها رو هم مرور کردم. تا بهترین دوره ها و خدمات رو پیدا کنم . که متاسفانه بیشتر سر در گم شدم .!!! از جمله سایت هایی که رفتم مثل :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وکلی سایت دیگه که قربونشون برم اصلا زحمت کوچک ترین تغییر تو جمله بندی هم به خودشون ندادن . فقط سختی کارشون Copy paste بوده . عینا تموم جملات و مراحل آموزشی و حتی ترتیب کلاس ها را از یه سایت دیگه کپی کردن .
اغلب خصوصی و 40 روزه هستند با هزینه هایی حول و حوش 900 تا 1 میلیون بدون احتساب خوابگاه .
حالا خواهشی که از رفقای باتجربه دارم اینه که با توجه به اینکه من هفته آینده باید بیام و ترجیحا همزمان دو دوره تعمیرات موبایل و تعمییرات نوت بوک +لب تاپ رو باید یاد بگیرم ، بدون تعصب کمکم کنین که کدوم موسسه آموزش و خدمات بهتر میده . در ضمن چون قصد بازار کار دارم اعتبار گواهینامه (Certificate) برام مهمه .
ممنونم که با حوصله تا آخــــر خوندین . ebrim.editor@gmail.com