PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا منو در خزیدن گوشی اندروید راهنمایی کنید

MIRBEHNAM
27-06-2012, 23:45
با سلام خدمت دوستان
من می خواهم یک گوشی واسه داداشم بگیرم تا حدود 300 هزار تومان به نظر شما چه مدل گوشی رو بخره که سیستم عامل اندروید قدرتمندی داشته باشه چون خیلی به نرم افزار و بازی علاقه منده
خودم نظرم روی xperia mini است این گوشی سیستم خوبه ؟
(حتما آندروید قوی داشته باشه :20:)
ممنون:40:

Mool Tee
28-06-2012, 03:18
شما یه 70 تومن بزار روش یه XPERIA RAY بگیر عزیز یا می تونی Xperia neo v بگیری یا همچنین Samsung Galaxy S mini که دقیقا اسم اینو یادم نیست یه سرچ بکنی درستش میاد!

Faramarz-1
07-07-2012, 18:52
با سلام خدمت دوستان
من می خواهم یک گوشی واسه داداشم بگیرم تا حدود 300 هزار تومان به نظر شما چه مدل گوشی رو بخره که سیستم عامل اندروید قدرتمندی داشته باشه چون خیلی به نرم افزار و بازی علاقه منده
خودم نظرم روی xperia mini است این گوشی سیستم خوبه ؟
(حتما آندروید قوی داشته باشه :20:)
ممنون:40:

به نظر من تا 300 هزار Live with Walkman سونی اریکسون بهتره چون بلندی صداش نسبت به mini بیشتره و صفحه اش یه کم بزرگتره، ولی اگر میتونید 80 هزار تومان بیشتر پول بدید Sony Ericsson Xperia neo V رو به خاطر صفحه بزرگ و یا Xperia ray رو به دلیل زیبایی‌اش بهتون توصیه می‌کنم. در مورد اندروید و سیستم عامل با کارایی بالا خیالت راحت باشه تمامی این گوشی هایی که گفتم + mini که خودتون گفتید به اندروید 4 قابل‌ارتقا هستن یا سونی اعلام کرده به زودی یه اندروید 4 قابل‌ارتقا میشن (ray و neo v در حال حاضر قابل ارتقا و live with wlkman و mini هم به‌زودی) سونی در پشتیبانی سیستم عامل بر خلاف دیگر برندها بسیار عالی عمل کرده پس اگر از سونی گوشی ای میخاید بخرید (البته مدل های 2011 به بالا) خیالتون از سیستم عامل راحت باشه.