PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [اختصاصی کاربر] - a.g g.a- مشاوره برای برگزاری نمایشگاه عکس

a.g g.a
27-06-2012, 15:44
سلام دوستان

من می خوام یک نمایشگاه عکس بزنم(توی شهر زرند-کرمان)،ممنون میشم اگه در این مورد اطلاعاتی دارید راهنمایم کنید.

اندازه عکس ها چه قدر باشه بهتره ؟و برای این که بتونم با اون اندازه چاپ کنم اندازه عکس ها چند پیکسل باید باشه ؟(ضلع بزرگ 740 پیکسل کافیه ؟ بعضی از عکس ها رو فقط با همین اندازه دارم)

تعداد عکس ها سی چهل تا زیاده ؟

انشالله عکس ها رو توی پست های بعدی می ذارم،بی زحمت شما بگید بهترینشون برای گذاشتن توی نمایشگاه کدومن

با تشکر

a.g g.a
27-06-2012, 16:36
بیشتر عکس هام ماکرو هستن،نظرتون برای گذاشتن این عکس ها توی نمایشگاه چیه ؟به نظر شما کدوم عکس ها نیاز به ادیت مجدد دارن ؟(چند تا از عکس ها رو با توجه به نظرات دوستان می بایست دوباره ادیت کنم،الآن وقت نبود) کدوم عکس ها کلا باید حذف بشن ؟ عکسا رو توی ضمیمه گذاشتم که حجم تایپیک زیاد نشه

Aless
27-06-2012, 16:53
سلام
سایز عکس ها فکر کنم هنگام چاپ اندازه A4 کفایت کنه ولی باید ببینید دوربینتون برای چاپ تو ی این اندازه مناسبه یا نه
750 پیکسل خیلی کمه.فکر کنم حداقل 2500 پیکسل برای یک ضلع مناسب باشه

به نظرم این عکس هایی که قرار دارید هیچکدوم مناسب نمایشگاه نباشه
امیدوارم ناراحت نشید ولی فکر نمیکنم هیچ عقل سلیمی پول بده بیاد نمایشگاه که مگس ببینه اونم با این نسبت بزرگنمایی

امید گلزار با این عکساش هنوز نمایشگاه نزده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم ناراحت و دلسرد نشید ولی فکر میکنم هنوز برای برپایی نمایشگاه زوده...

a.g g.a
27-06-2012, 17:21
سلام جناب آلیس

می دونم این عکس ها برای نمایشگاه توی شهر های بزرگ مناسب نیستن توی تایپیک آخرین عکس ها هم گفتم(بهتر بود این جا هم می گفتم) ولی توی شهر ما میشه

نمایشگاهی که من می گم با اونی که شما فکر می کنید فرق داره،قرار نیست پولی برای عکس ها گرفته بشه،من چند تا از نمایشگاه های عکس شهرمونو دیدم بعضی هاشون فقط دو سه تا عکس به درد بخور داشتن

البته من هنوز همه عکس ها رو نگذاشتم این ها فقط چند تا از عکس های ماکرو بود

a.g g.a
27-06-2012, 18:42
این هم عکس های پانوراما و معماریم،کلا یه عکس از طبیعت داشتم گذاشتم قاطی همینا !

ضلع بزرگ 740 اندازه چاپ شدش حدودا چه قدر میشه ؟

راستی امید گلزار که نمایشگاه زده !!(کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

a.g g.a
27-06-2012, 19:14
اگه بازم عکسی پیدا کردم می ذارم،به نظر شما از بین این 28 عکس بهتریناشون کدومان ؟

ممنون میشم نظراتتونو بگید

AliSub
27-06-2012, 21:32
تو شهر ما چند روز پیش چند نفر با هم نمایشگاه زدن با هم دیگه 40 عکس شد. هر عکس هم فکر کنم حدود 10 تومن با سایز A4 چاپ کردند. یعنی 3 نفری 400 تومن + پول اجاره یه جا!

قرار نیست پولی برای عکس ها گرفته بشه
چجوری؟

اگرم بتونی با چند نفر شریک باشی برای شروع کار خیلی خوبه.

حالا بازم نمیدونم شرایطه نمایشگاهی که میگی چجوریه.:9:

ELSIN
27-06-2012, 22:12
خیلی حرکت عالیه ،بی نظیر

من میگم حتما این کارو بکن اما به قول علی با یکی شریک شو و تعداد عکس ها رو هم کم کن

همین که جسارت این کارو داشته باشی خیلی ارزش داره حتی اگر نتیجه نا امید کننده باشه

موفق باشی ، میدونم هم موفق میشی

a.g g.a
28-06-2012, 13:24
خیلی متشکرم دوستان،به امید خدا

چجوری؟

اگرم بتونی با چند نفر شریک باشی برای شروع کار خیلی خوبه.

حالا بازم نمیدونم شرایطه نمایشگاهی که میگی چجوریه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه جا خوندم که توی شهرستان ها نمیشه از راه فروش عکس ها پول به دست آورد(کسی عکسی نمی خره)
من می خوام دو سه روز عکس هامو توی سالن ساختمون ارشاد شهرمون بزنم به دیوار در ساختمون ارشاد هم بازه،اگه کسی خواست بره کتاب خونه یا کسی خواست بره تئاتر ببینه اون عکس ها رو هم میبینه(اکثر نمایشگاهای که توی شهرمون دیدم همین طور بودن،کلا این جا شرایط با شهرای بزرگ فرق می کنه!)فکر نکنم بیشتر از روزی سی چهل هزار تومن بگیرن(شاید هم کمتر)

نگفتید کدوم عکس ها بهترن(؟)
شاید با یه نفر شریک شدم،البته آثار اون نقاشین(نمایشگاه جالبی میشه:31:!)

SA3EDLORD
30-06-2012, 14:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از این عکست خیلی خوشم اومد ولی متوجه نشدم که اینا چی هستن؟

a.g g.a
01-07-2012, 10:28
سلام

ممنون
این ها دونه های خاکشیر هستن